Logo

Výsledky závodu: Zlínská olympiáda škol v orientačním běhu 2022/23 - IV. kolo

Datum:
25.05.2023
Místo konání:
Základní škola Mikoláše Alše, Zlín-Podhoří
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Nad Slanicí, 1:4000, e=5 m
Ředitel závodu:
Slováček Rudolf
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Hovorka Lukáš - R1
Kategorie:
I     II     III     IV     OPEN     V    
Nahrávám data...

I 0.58 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vintr Otakar, Tesárková Karolína 0110001 Základní škola Zlín, třída Svobody 868, příspěvková organizace 3:49
2. Brucháček Jan, Roček Jan 0030001 Základní škola Slovenská 3076 4:44 + 0:55
3. Štětkářová Adéla, Nášelová Julie 0030012 Základní škola Slovenská 3076 5:14 + 1:25
4. Huťka Tomáš, Gresl Adam 0010007 Základní škola Emila Zátopka 5:18 + 1:29
5. Búbela Antonín 0080001 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 5:25 + 1:36
6. Zapletal Martin 0030013 Základní škola Slovenská 3076 5:31 + 1:42
7. Rafajová Johana 0080009 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 5:46 + 1:57
8. Lindnerová Julie, Pitrová Nikola 0010004 Základní škola Emila Zátopka 5:48 + 1:59
9. Lattenbergová Anna, Macháčková Markéta 0120011 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 6:25 + 2:36
10. Slezáková Viktorie, Poláchová Sára 0161005 Základní škola Okružní 4685, Zlín 6:28 + 2:39
11. Mechlová Klára, Nováková Natálie 0170002 Základní škola Křiby 4788, Zlín 6:46 + 2:57
12. Krejčík Vít 0010013 Základní škola Emila Zátopka 6:53 + 3:04
13. Gavenda Tobiáš, Horňák Jonáš, Sedlář Jonáš 0070003 Základní škola Zlín, Kvítková 4338, 76001 Zlín 6:59 + 3:10
14. Winkler Vojtěch, Olexa Vít Vojtěch 0030011 Základní škola Slovenská 3076 7:03 + 3:14
15. Točeva Šárka, Andreozzi Viola 0070002 Základní škola Zlín, Kvítková 4338, 76001 Zlín 7:04 + 3:15
16. Mynářová Nikola 0010008 Základní škola Emila Zátopka 7:10 + 3:21
17. Langpaul Dominik, Tobolák Matyáš 0080004 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 7:14 + 3:25
18. Kouřilová Alžběta, Taiblová Adéla 0160022 Základní škola Okružní 4685, Zlín 7:35 + 3:46
19. Ženatíková Nella, Poslušná Lenka 0080006 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 7:37 + 3:48
20. Brucháček Matěj 0030005 Základní škola Slovenská 3076 8:17 + 4:28
21. Plitoc Jonela, Svačinová Kristýna 0120007 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 8:39 + 4:50
22. Hefková Aneta, Bezručová Samanta 0010001 Základní škola Emila Zátopka 9:00 + 5:11
22. Špico Jan, Peterka Kryštof 0170006 Základní škola Křiby 4788, Zlín 9:00 + 5:11
24. Krejčiřík Pavel, Krajča David 0170005 Základní škola Křiby 4788, Zlín 9:01 + 5:12
25. Hefka Sebastián, Hynčica Michal 0160003 Základní škola Okružní 4685, Zlín 9:19 + 5:30
26. Jurča Matouš, Žaludek Přemysl 0080002 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 9:26 + 5:37
27. Taiblová Diana, Vašková Natálie 0160004 Základní škola Okružní 4685, Zlín 9:31 + 5:42
28. Hefka Dominik, Pekařík Tomáš 0010002 Základní škola Emila Zátopka 9:35 + 5:46
29. Trčka David, Gazdoš Martin 0010006 Základní škola Emila Zátopka 9:38 + 5:49
29. Honsová Aneta, Minářová Natálie 0030007 Základní škola Slovenská 3076 9:38 + 5:49
31. Kubáníková Nikita, Hasíková Karolína 0030009 Základní škola Slovenská 3076 9:41 + 5:52
32. Novotný Tomáš, Januš Matyáš 0030003 Základní škola Slovenská 3076 9:59 + 6:10
33. Filipová Amálie, Zapletalová Veronika 0030010 Základní škola Slovenská 3076 10:23 + 6:34
34. Vallová Dorota 0030014 Základní škola Slovenská 3076 10:40 + 6:51
35. Filípková Viktorie, Polepilová Anabel 0120003 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 10:41 + 6:52
35. Peštová Nicol, Novosadová Natálie 0080010 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 10:41 + 6:52
37. Janík Prokop, Vovchenko Vladyslav 0030004 Základní škola Slovenská 3076 10:52 + 7:03
38. Vintrová Matylda, Erlebachová Evelína 0110002 Základní škola Zlín, třída Svobody 868, příspěvková organizace 10:58 + 7:09
39. Vykoukal Leonard, Chmela Jan 0080003 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 11:11 + 7:22
40. Učňová Valerie, Drongová Sofie, Pospíšilová Klára 0120008 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 11:13 + 7:24
41. Svoboda Jan, Matys Jakub 0170004 Základní škola Křiby 4788, Zlín 11:32 + 7:43
42. Řehoříková Julie, Krejčiříková Nikol 0120006 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 11:43 + 7:54
43. Skopal Filip, Lutonský Michal, Návojová Eliška 0120005 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 11:46 + 7:57
44. Juráň Kryštof, Vávra David 0080005 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 11:52 + 8:03
45. Ševčík Jakub, Oleksevych Anatolii 0030008 Základní škola Slovenská 3076 12:14 + 8:25
46. Červenák Lukáš, Květák Martin 0170007 Základní škola Křiby 4788, Zlín 12:36 + 8:47
47. Hlaváčová Julie, Klinkovská Natálie 0120012 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 12:43 + 8:54
48. Motyka Pavel, Čapek Lukáš, Šamalík Adam 0120010 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 13:05 + 9:16
49. Stodůlka Aleš 0080008 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 13:32 + 9:43
50. Slobodová Adriana, Emlerová Anna 0030002 Základní škola Slovenská 3076 13:37 + 9:48
51. Čižmářová Ella, Koutný Dominik 0120002 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 13:49 + 10:00
52. Štěpánová Kristýna, Pešková Nikol, Pavlasová Anna 0120009 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 13:58 + 10:09
53. Jůzl Maxim 0010003 Základní škola Emila Zátopka 14:50 + 11:01
54. Hostinská Valerie, Kocourková Julie 0070004 Základní škola Zlín, Kvítková 4338, 76001 Zlín 15:00 + 11:11
55. Tiiurin Daniil, Krejčiříková Elena 0030015 Základní škola Slovenská 3076 16:08 + 12:19
56. Vavrušová Gabriela, Nevařilová Alice 0170003 Základní škola Křiby 4788, Zlín 16:49 + 13:00
57. Janečková Adéla, Koutná Klaudie 0160002 Základní škola Okružní 4685, Zlín 17:38 + 13:49
58. Janulíková Nela, Ježková Nikola 0160001 Základní škola Okružní 4685, Zlín 18:37 + 14:48
59. Neradilová Anežka 0170001 Základní škola Křiby 4788, Zlín 18:41 + 14:52
60. Michalíková Diana, Sáblíková Denisa 0120001 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 20:58 + 17:09

II 1.05 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Dalibor 0070008 Základní škola Zlín, Kvítková 4338, 76001 Zlín 9:07
2. Jahudka Štěpán 0030018 Základní škola Slovenská 3076 14:01 + 4:54
3. Hais Ondřej 0080013 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 15:00 + 5:53
4. Novotný Jiří 0050002 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 15:45 + 6:38
5. Hrubý David 0080011 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 16:02 + 6:55
6. Zawada Antonín 0030017 Základní škola Slovenská 3076 16:43 + 7:36
7. Fajgar Michal 0030016 Základní škola Slovenská 3076 17:07 + 8:00
8. Sanytrák Jan 0080012 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 18:41 + 9:34
9. Kučera David 0050004 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 22:53 + 13:46
10. Spružina Jan 0050001 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 23:40 + 14:33
11. Kowalík Erik 0160007 Základní škola Okružní 4685, Zlín 25:04 + 15:57
12. Šamánek Matyas 0050003 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 28:56 + 19:49
13. Ondřejka Lukáš 0030019 Základní škola Slovenská 3076 31:43 + 22:36

III 1.43 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašláň Prokop 0010010 Základní škola Emila Zátopka 11:57
2. Přibyl František 0210001 Základní škola Fryšták 15:33 + 3:36
3. Růžička Hubert 0010012 Základní škola Emila Zátopka 16:18 + 4:21
4. Graubner Mikuláš 0030020 Základní škola Slovenská 3076 17:55 + 5:58
5. Kubeša Jan 0010009 Základní škola Emila Zátopka 18:32 + 6:35
6. Svoboda Vít 0050005 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 20:30 + 8:33
7. Vala Sebastian 0010011 Základní škola Emila Zátopka 20:55 + 8:58
8. Emler Filip 0030021 Základní škola Slovenská 3076 22:51 + 10:54
9. Socha Tomáš 0110005 Základní škola Zlín, třída Svobody 868, příspěvková organizace 24:06 + 12:09
10. Svoboda Josef 0110006 Základní škola Zlín, třída Svobody 868, příspěvková organizace 26:03 + 14:06
11. Lovecký Václav 0030022 Základní škola Slovenská 3076 28:50 + 16:53
12. Ševčík Jan 0160008 Základní škola Okružní 4685, Zlín 33:10 + 21:13

IV 0.96 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Viktorie Anna 0070001 Základní škola Zlín, Kvítková 4338, 76001 Zlín 8:24
2. Majerová Dorothy Ellen 0120019 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 13:31 + 5:07
3. Chalupová Viktorie 0050008 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 14:20 + 5:56
4. Janečková Vanesa 0050006 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 14:30 + 6:06
5. Šerá Ella 0030027 Základní škola Slovenská 3076 15:32 + 7:08
6. Popelková Markéta 0030024 Základní škola Slovenská 3076 15:37 + 7:13
7. Janáčková Tina 0030025 Základní škola Slovenská 3076 16:32 + 8:08
8. Chaloupková Natálie 0170012 Základní škola Křiby 4788, Zlín 16:53 + 8:29
9. Ullver Ema 0030026 Základní škola Slovenská 3076 18:24 + 10:00
10. Rožnovská Adéla 0050010 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 18:28 + 10:04
11. Ondřejková Helena 0030023 Základní škola Slovenská 3076 19:27 + 11:03
12. Svačinová Natálie 0120018 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 20:33 + 12:09
13. Křenková Alena 0170011 Základní škola Křiby 4788, Zlín 21:36 + 13:12
14. Koňaríková Gabriela 0050007 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 22:47 + 14:23
15. Kovaříková Tereza 0170013 Základní škola Křiby 4788, Zlín 24:49 + 16:25
16. Veselá Klára 0050009 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 25:47 + 17:23

OPEN 1.43 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slováček Ondřej 11:05
2. Kundratová Eva 0050011 Základní škola Komenského II, Havlíčkovo nábřeží 2567, Zlín 12:12 + 1:07
3. Minařík Petr 0120026 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 12:27 + 1:22
4. Kusák Alexandr 0160019 Základní škola Okružní 4685, Zlín 12:51 + 1:46
5. Dvořák Tomáš 0120034 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 13:22 + 2:17
6. Kurtanský Viktor 0120021 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 17:05 + 6:00
7. Marečková Sofie 0160020 Základní škola Okružní 4685, Zlín 20:58 + 9:53
8. Ludvová Natálie 0120024 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 21:41 + 10:36
9. Hezucký Tomáš 0120020 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 22:00 + 10:55
10. Vlková Theodora 0120027 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 23:24 + 12:19
11. Máselníková Tereza 0120023 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 23:46 + 12:41
12. Miklová Amálie 0120030 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 25:04 + 13:59
13. Majer Gabriel 0120036 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 25:24 + 14:19
14. Vrubelová Kateřina 0120029 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 27:44 + 16:39
15. Menšová Natálie 0160021 Základní škola Okružní 4685, Zlín 28:17 + 17:12
16. Kučerová Michaela 0171002 Základní škola Křiby 4788, Zlín 28:20 + 17:15
17. Dopitová Karolína 0120031 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 28:55 + 17:50
18. Křížková Anna 0171001 Základní škola Křiby 4788, Zlín 29:27 + 18:22
19. Druláková Natálie 0120025 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 29:33 + 18:28
20. Vrzalová Vendula 0120033 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 29:41 + 18:36
21. Majerová Nicol Beáta 0120035 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 31:23 + 20:18
22. Vrubelová Markéta 0120028 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 31:36 + 20:31
23. Lettangová Alena 0120032 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 32:30 + 21:25
24. Dostálková Agáta 0120022 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 35:56 + 24:51
25. Petr Dočkal 0120037 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 48:32 + 37:27

V 1.24 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konrády Sofie 0121001 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 17:19
2. Kalíková Karolína 0080016 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 20:12 + 2:53
2. Polášková Sofia 0070006 Základní škola Zlín, Kvítková 4338, 76001 Zlín 20:12 + 2:53
4. Orlová Jolana 0120013 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 21:04 + 3:45
5. Hejtmánková Nikol 0121002 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 23:26 + 6:07
6. Oravtzová Thea 0110007 Základní škola Zlín, třída Svobody 868, příspěvková organizace 24:52 + 7:33
7. Kalaicidisová Nela 0070007 Základní škola Zlín, Kvítková 4338, 76001 Zlín 25:30 + 8:11
8. Kučerová Klára 0160014 Základní škola Okružní 4685, Zlín 27:06 + 9:47
9. Hutěčková Adéla 0160016 Základní škola Okružní 4685, Zlín 27:14 + 9:55
10. Holubářová Anna 0160013 Základní škola Okružní 4685, Zlín 30:30 + 13:11
11. Svačinová Denisa 0120016 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 32:00 + 14:41
12. Staňková Adéla 0080014 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 37:15 + 19:56
13. Fajgarová Tereza 0080015 Základní škola Komenského 78, Zlín - Malenovice 37:43 + 20:24
14. Máčalová Eliška 0120015 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 38:47 + 21:28
15. Olšaníková Alice 0070005 Základní škola Zlín, Kvítková 4338, 76001 Zlín 39:43 + 22:24
16. Hajtrová Mia 0120014 Základní škola Mikoláše Alše, Zlín 42:00 + 24:41