Logo

Výsledky závodu: Kufrování s KOBULem mezi vyhlídkami - city long

Datum:
11.11.2023
Místo konání:
Ústí nad Labem - Kamenný vrch
Pořadatel:
KUL - KOB Ústí nad Labem
Mapa:
Poslední cesta
Ředitel závodu:
Jareš Daniel - R3
Hlavní rozhodčí:
Linka Vladislav - R3
Stavitel tratí:
Jareš Daniel - R3
Kategorie:
Dlouhá H     Dlouhá D     Krátká     Střední    
Nahrávám data...

Dlouhá H 5.80 km, 33 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:39
2. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 51:43 + 0:04
3. Votava Matěj KUL0601 B KOB Ústí nad Labem 54:55 + 3:16
4. Balej Martin KUL0603 C KOB Ústí nad Labem 56:21 + 4:42
5. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 56:32 + 4:53
6. Jareš Ondřej KUL0600 B KOB Ústí nad Labem 58:28 + 6:49
7. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 61:20 + 9:41
8. Fuchs Samuel KUL0704 C KOB Ústí nad Labem 61:35 + 9:56
9. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 61:57 + 10:18
10. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 63:16 + 11:37
11. Ženíšek Radek SUL7601 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 64:47 + 13:08
12. Cabalka Antonín KUL0800 C KOB Ústí nad Labem 66:06 + 14:27
13. Hoskovský Petr KUL7502 C KOB Ústí nad Labem 72:15 + 20:36
14. Votava Jan KUL7601 C KOB Ústí nad Labem 73:37 + 21:58
15. Rotsch Jakub KUL0902 C KOB Ústí nad Labem 74:35 + 22:56
16. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 75:41 + 24:02
17. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 76:52 + 25:13
18. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 77:52 + 26:13
19. Cabalka Aleš KUL7100 KOB Ústí nad Labem 81:03 + 29:24
20. Plachý Jiří LDC7900 C KOB Děčín 83:49 + 32:10
21. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:35 + 33:56
22. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 92:47 + 41:08
23. Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 94:27 + 42:48
24. Dvořák Radim KUL7501 C KOB Ústí nad Labem 96:46 + 45:07
25. Glöckner Michael KUL7000 C KOB Ústí nad Labem 114:31 + 62:52
26. Kovařík David KUL7401 C KOB Ústí nad Labem 115:22 + 63:43
Javůrek Tomáš 0010001 Děčín DISK

Dlouhá D 5.00 km, 30 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 53:13
2. Gruntová Alena KUL0653 C KOB Ústí nad Labem 57:59 + 4:46
3. Dvořáková Karla SKV0454 C TJ Slovan Karlovy Vary 60:26 + 7:13
4. Portz Viktoria KUL1051 C KOB Ústí nad Labem 60:36 + 7:23
5. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 62:07 + 8:54
6. Komárková Adéla KUL0854 C KOB Ústí nad Labem 68:06 + 14:53
7. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 68:55 + 15:42
8. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 69:47 + 16:34
9. Plachá Kateřina LDC7751 C KOB Děčín 80:09 + 26:56
10. Kvapilová Alžběta KUL0953 C KOB Ústí nad Labem 82:37 + 29:24
11. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 83:12 + 29:59
12. Šlinská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 83:43 + 30:30
13. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 108:17 + 55:04

Krátká 2.00 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 43:57
2. Průchová Elena BOR6850 C OK Jiskra Nový Bor 68:21 + 24:24
3. Chrz Pavel KUL6700 C KOB Ústí nad Labem 70:54 + 26:57
4. Javůrek Tomáš LDC1200 C KOB Děčín 91:41 + 47:44

Střední 3.90 km, 26 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Jan 0030001 12345 49:28
2. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 51:14 + 1:46
3. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 53:12 + 3:44
4. Kmínek Jan DOK1100 B OK Doksy 54:16 + 4:48
5. Zítová Kateřina LDC1150 B KOB Děčín 54:20 + 4:52
6. Plachý Erik LDC1103 C KOB Děčín 55:37 + 6:09
7. Šuma Marek KUL0903 C KOB Ústí nad Labem 55:45 + 6:17
8. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 57:50 + 8:22
9. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 60:12 + 10:44
10. Taussigová Kristýna KUL1052 C KOB Ústí nad Labem 62:46 + 13:18
11. Řádková Anna KUL0705 C KOB Ústí nad Labem 63:00 + 13:32
12. Kučerka Radek STB1101 B TJ Stadion Nový Bor 67:20 + 17:52
13. Hořejší Zbyněk KUL8400 C KOB Ústí nad Labem 67:48 + 18:20
14. Hrach Karel 0020001 002 Hrachovi 69:06 + 19:38
15. Hrádek Vojtěch ROU1000 B SKOB Roudnice nad Labem 71:14 + 21:46
16. Ryšánková Alice KUL1150 C KOB Ústí nad Labem 74:34 + 25:06
17. Kvapil Jan Nepomuk KUL1100 C KOB Ústí nad Labem 82:19 + 32:51
18. Holpuch Jiří LDC5702 C KOB Děčín 84:12 + 34:44
19. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 88:43 + 39:15
20. Stibalová Věra LDC6051 C KOB Děčín 111:13 + 61:45
Wilfert Otakar KUL7500 C KOB Ústí nad Labem DISK
Ženíšek Jan SUL4701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem DISK