Logo

Výsledky závodu: Kwak Czech O-Tour 2024 - Mirakulum - E1, WRE

Klubové výsledky : VLI (36)

Datum:
24.03.2024
Místo konání:
park Mirakulum, Milovice
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Mapa:
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hájek Adam - R2
Stavitel tratí:
Nováková Eliška - R3
JURY:
Hovorka Lukáš, Bochenková Martina, Hanák Jan
Protokol:
Závod proběhl za chladného počasí s občasným deštěm.
Výsledky kategorií W21+D21E a M21+H21E byly sloučené do jedné kategorie D21E a H21E.
V průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D12     D14B     D16A     D16B     D21A     D35A     D45A     D70     H10L     H10     H12     H14A     H18A     H21A     H21B     H45A     H45B     H70     H75     HDR     OPEN-M     OPEN-L    
Nahrávám data...

D12 1.32 km, 10 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 9:59 + 2:37

D14B 1.32 km, 10 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Kubešová Eliška VLI1152 B Slavia Liberec orienteering 10:20 + 2:19

D16A 2.51 km, 25 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 16:48 + 3:11
11. Flossmannová Lucie VLI0852 A Slavia Liberec orienteering 16:50 + 3:13

D16B 2.04 km, 25 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Barsová Magdaléna VLI0955 B Slavia Liberec orienteering 19:23 + 3:50
12. Kubešová Tereza VLI0954 B Slavia Liberec orienteering 22:20 + 6:47
14. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 24:38 + 9:05
18. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 26:39 + 11:06

D21A 3.06 km, 25 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7515

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
50. Juklíčková Zuzana VLI8750 C Slavia Liberec orienteering 28:03 + 9:24 4054
52. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 29:05 + 10:26 3650

D35A 2.91 km, 30 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
21. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 26:48 + 7:19

D45A 2.32 km, 15 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
20. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 20:20 + 4:48

D70 1.56 km, 10 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 24:40 + 9:10
Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering DISK

H10L 1.08 km, 10 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Kolaja Jaromír VLI1501 C Slavia Liberec orienteering 14:57 + 3:44

H10 1.28 km, 10 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 8:22

H12 1.45 km, 10 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
18. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 14:26 + 5:06

H14A 2.32 km, 25 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Votava Vojtěch VLI1201 A Slavia Liberec orienteering 12:53 + 0:27
8. Horáček Jáchym VLI1111 B Slavia Liberec orienteering 15:00 + 2:34
36. Brzoň Šimon VLI1105 C Slavia Liberec orienteering 25:09 + 12:43

H18A 3.24 km, 35 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering 16:02 + 0:45

H21A 3.32 km, 25 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6394

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
51. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 24:52 + 7:03 4102
55. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 25:45 + 7:56 3793
60. Juklíček Jakub VLI8802 C Slavia Liberec orienteering 26:14 + 8:25 3625

H21B 2.68 km, 20 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4186

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
6. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 18:38 + 2:06 3871

H45A 2.93 km, 25 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
71. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 30:46 + 14:12

H45B 2.19 km, 25 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
15. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 18:56 + 4:20
24. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 20:44 + 6:08

H70 1.62 km, 15 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 13:57 + 0:27
3. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 14:00 + 0:30
16. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 33:17 + 19:47

H75 1.80 km, 20 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Pachner Jan VLI4600 C Slavia Liberec orienteering 29:30 + 7:38

HDR 1.10 km, 10 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Přindová Sofie VLI1654 C Slavia Liberec orienteering 13:06 + 4:37
35. Kolaja Cyril VLI1701 C Slavia Liberec orienteering 19:14 + 10:45

OPEN-M 1.96 km, 10 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
24. Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 28:00 + 12:44

OPEN-L 2.33 km, 15 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Starosta Pavel VLI9400 C Slavia Liberec orienteering 17:00 + 4:01