Logo

Výsledky závodu: Kwak Czech O-Tour 2024 - Mirakulum - E2, WRE

Klubové výsledky : VLI (31)

Datum:
24.03.2024
Místo konání:
park Mirakulum, Milovice
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Mapa:
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hájek Adam - R2
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1
JURY:
Hovorka Lukáš, Bochenková Martina, Hanák Jan
Protokol:
Závod proběhl za chladného a deštivého počasí.
Výsledky kategorií W21+D21E a M21+H21E byly sloučené do jedné kategorie.
V průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D12     D14B     D16A     D16B     D21A     D45A     D70     H10     H10L     H12     H14A     H18A     H21A     H21B     H45A     H45B     H70     H75     HDR     OPEN-L    
Nahrávám data...

D12 1.47 km, 15 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 13:28 + 2:51

D14B 1.47 km, 15 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Kubešová Eliška VLI1152 B Slavia Liberec orienteering 18:46 + 8:13

D16A 2.28 km, 25 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 15:56 + 1:44
16. Flossmannová Lucie VLI0852 A Slavia Liberec orienteering 17:42 + 3:30

D16B 2.22 km, 20 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Kubešová Tereza VLI0954 B Slavia Liberec orienteering 22:01 + 4:57
6. Barsová Magdaléna VLI0955 B Slavia Liberec orienteering 22:40 + 5:36
9. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 24:21 + 7:17
17. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 30:21 + 13:17

D21A 2.87 km, 25 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7515

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
47. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 22:33 + 5:48 4950
50. Juklíčková Zuzana VLI8750 C Slavia Liberec orienteering 23:28 + 6:43 4540

D45A 2.44 km, 20 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 18:03 + 3:03

D70 1.62 km, 20 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 37:39 + 20:54
5. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 39:51 + 23:06

H10 1.00 km, 10 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 7:51 + 1:28

H10L 1.38 km, 10 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Kolaja Jaromír VLI1501 C Slavia Liberec orienteering 14:47 + 5:18

H12 1.62 km, 15 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
38. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 25:14 + 13:19

H14A 2.41 km, 25 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
33. Brzoň Šimon VLI1105 C Slavia Liberec orienteering 30:30 + 15:33
Votava Vojtěch VLI1201 A Slavia Liberec orienteering DISK
Horáček Jáchym VLI1111 B Slavia Liberec orienteering DISK

H18A 3.29 km, 25 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering 16:20 + 0:09

H21A 3.59 km, 30 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6394

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
53. Juklíček Jakub VLI8802 C Slavia Liberec orienteering 26:08 + 7:01 4160

H21B 2.66 km, 25 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4186

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
15. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 22:42 + 5:02 3032

H45A 2.95 km, 25 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
39. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 21:32 + 5:06

H45B 2.11 km, 20 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 18:23 + 2:12
13. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 19:03 + 2:52

H70 1.73 km, 20 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 17:37
4. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 19:44 + 2:07

H75 1.68 km, 20 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Pachner Jan VLI4600 C Slavia Liberec orienteering 31:09 + 11:08

HDR 1.38 km, 10 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
21. Kolaja Cyril VLI1701 C Slavia Liberec orienteering 14:07 + 6:35
Přindová Sofie VLI1654 C Slavia Liberec orienteering DISK

OPEN-L 2.73 km, 25 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Starosta Pavel VLI9400 C Slavia Liberec orienteering 22:05 + 5:37