Logo

Výsledky závodu: Kwak Czech O-Tour 2024 - Plzeňsko - E1

Datum:
03.07.2024
Místo konání:
Hůrky, GPS: 49.7364N, 13.6787E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Mapa:
Podle normy ISOM 2017-2, měřítko 1 : 10 000, ekvidistance 5 m, stav červen 2024, autor: A. Hejna, J. Potštejnský, mapa bude vytištěna laserem v Žaketu na vodovzdorném materiálu Blueback, rozměr A4 pro všechny kategorie.
Ředitel závodu:
Anděl Robert
Hlavní rozhodčí:
Hájek Adam - R2
Stavitel tratí:
Rauch Tomáš - R3
Protokol:
Závod proběhl za počasí okolo 20°, polojasno.

Během závodu nedošlo k žádným vážnějším zraněním. Několik závodníků utrpělo vosí bodnutí.

Hlavní rozhodčí schválil výsledky E1.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D70     D75     D80     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H70     H75     H80     HDR     OPEN-S     OPEN-M     OPEN-L     T    
Nahrávám data...

D10L 3.42 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Töyrylä Roosa 1590002 Kymin Suunnistajat 31:15
2. Kolínová Anita DKP1850 C Oddíl OB Kotlářka 34:27 + 3:12
3. Aamand Karen Johanne NER0011 Fredrikstad SK 41:05 + 9:50
4. Šuláková Karolína RBK1551 C SK Radioklub Blansko 41:36 + 10:21
5. Chodurová Nina SFM1452 C O-RUNNAŘI Beskydy 44:47 + 13:32
6. Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 C TJ Růžená 46:44 + 15:29
7. Pivcová Lucie MLA1650 C MLOK Mariánské Lázně 57:46 + 26:31
8. Kubíčková Petra VIC1650 C OB Vizovice 61:43 + 30:28
Šperlová Marie ONO1650 C SKOB Ostrov DNS

D10 2.18 km, 65 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 22:22
2. Sedláková Anna SRK1550 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:13 + 0:51
3. Lena Podgruszewska 1VP1450 HKS Azymut Mochy 24:50 + 2:28
4. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 29:25 + 7:03
5. Voráčková Karolína OSN1456 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:45 + 8:23
6. Křížková Amálie DOR1454 C OK Dobříš 34:45 + 12:23
7. Voleská Andrea KAM1456 C OK Kamenice 35:03 + 12:41
8. Janováčová Tereza RBK1552 C SK Radioklub Blansko 36:00 + 13:38
9. Kubáková Laura PZR1550 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:16 + 13:54
10. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 40:38 + 18:16
11. Puchernová Adéla TAP1650 C KOB Tretra Praha 41:15 + 18:53
12. Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga 50:55 + 28:33
Tilda Rosén 1400004 139 DNS
Bartošová Natálie VSP1450 C USK Praha DNS

D12 2.39 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voráčková Anežka OSN1260 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:42
2. Kutlvašrová Marta VRL1451 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:49 + 0:07
3. Chodúrová Elena TZL1351 C SKOB Zlín 20:40 + 0:58
4. Rosén Ella 1390002 Göteborg-Majorna OK 22:25 + 2:43
5. Marková Lucie ZBM1351 C SK Brno Žabovřesky 23:20 + 3:38
6. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 24:00 + 4:18
7. Pompe Antonia 24D1250 SV Robotron Dresden 25:27 + 5:45
8. Šperlová Kateřina ONO1352 B SKOB Ostrov 27:43 + 8:01
9. Prokešová Ema SFM1253 C O-RUNNAŘI Beskydy 30:14 + 10:32
10. Fialová Kristýna OPI1253 B Orientační sporty Písek 30:20 + 10:38
11. Benešová Marie MLA1250 B MLOK Mariánské Lázně 33:39 + 13:57
12. Kušičková Lucie HJL1251 B Sokol Horní Jelení 34:30 + 14:48
13. Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 35:09 + 15:27
14. Šimánová Štěpánka LPM1254 C OK Lokomotiva Plzeň 38:57 + 19:15
15. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 40:08 + 20:26
16. Kušičková Jolana HJL1252 B Sokol Horní Jelení 41:26 + 21:44
17. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 43:09 + 23:27
18. Štolbová Lenka KNC1250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 45:31 + 25:49
19. Egger Marie 0670002 Support Team Austria 48:27 + 28:45
20. Gregorová Vendula NEK1250 C Nejdek Orienteering 51:24 + 31:42
Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Dunlap Josalyn 0780003 Orienteering Louisville DISK
Juhkam Miina-Liisa 1110005 OK Kobras DNS

D14A 2.70 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aamand Randi 0080004 Fredrikstad SK 20:55
2. Vaněčková Anna DKP1063 C Oddíl OB Kotlářka 22:59 + 2:04
3. Šolcová Elsa SJC1152 B Sportcentrum Jičín 23:38 + 2:43
4. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 24:20 + 3:25
5. Havlíčková Zuzana RIC1051 B OB Říčany 24:49 + 3:54
6. Zulejka Molnar 0140002 Veszpremi Honved SE 25:05 + 4:10
7. Kalábová Kateřina OPI1152 B Orientační sporty Písek 26:32 + 5:37
8. Šubrtová Barbora TAP1150 B KOB Tretra Praha 26:46 + 5:51
9. Blehová Barbora DOR1151 B OK Dobříš 27:07 + 6:12
10. Tudorache Silvia Maria 1280002 OK Silva Campina 27:11 + 6:16
11. Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín 27:36 + 6:41
12. Košťáková Emma DOR1155 B OK Dobříš 27:43 + 6:48
13. Čevelová Adéla RIC1150 B OB Říčany 27:50 + 6:55
14. Pellegrini Agnese 0930008 Orienteering Pine A.S.D. 29:53 + 8:58
15. Rinaldi Anna 0930010 Orienteering Pine A.S.D. 31:04 + 10:09
16. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 31:29 + 10:34
17. Kurfürstová Marie FSP1050 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:14 + 14:19
18. Iskhakova Veronika 0290004 Red Roos 42:42 + 21:47
19. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun 44:34 + 23:39
20. Gretter Marianna 0950002 Panda Valsugana A.S.D. 47:04 + 26:09

D14B 2.39 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chotěnovská Nela HJL1153 B Sokol Horní Jelení 22:05
2. Nová Tereza SKT1050 C Orientační běh Klatovy 25:41 + 3:36
3. Matyšková Kristýna KAM1054 C OK Kamenice 25:58 + 3:53
4. Hamáková Zuzana HJL1050 C Sokol Horní Jelení 26:39 + 4:34
5. Pajerová Laura HJL1151 C Sokol Horní Jelení 27:48 + 5:43
6. Nová Kristýna SKT1054 C Orientační běh Klatovy 28:02 + 5:57
7. Smítalová Ester ZBM1056 C SK Brno Žabovřesky 29:47 + 7:42
8. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 29:58 + 7:53
9. Bašeová Jolana ZBM1051 B SK Brno Žabovřesky 30:10 + 8:05
10. Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha 32:55 + 10:50
11. Kalčíková Anděla 1380001 Orienťáci Tanvald 55:17 + 33:12
Pobudová Marie SJH1050 C SOS Jindřichův Hradec DNS
Ludvíková Eva SKT1051 C Orientační běh Klatovy DNS

D16A 2.99 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosén Wilma 1390004 Göteborg-Majorna OK 22:26
2. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 22:49 + 0:23
3. Mayerová Daniela ZTC0852 A Západočeské sportovní centrum OB 23:20 + 0:54
4. Tomášková Matilda TUR0957 A OOB TJ Turnov 23:29 + 1:03
5. Mullis Carolina DKP0951 A Oddíl OB Kotlářka 24:26 + 2:00
6. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 25:03 + 2:37
7. Fedrová Anežka RBK0853 A SK Radioklub Blansko 25:18 + 2:52
8. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 25:34 + 3:08
9. Aamand Sigrid 0080005 Fredrikstad SK 25:43 + 3:17
10. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 25:52 + 3:26
11. Růžičková Žofie TZL0953 B SKOB Zlín 25:57 + 3:31
12. Strýčková Barbora PBM0852 A TJ Spartak 1. brněnská 26:12 + 3:46
13. Seidlová Magdalena RIC0950 A OB Říčany 26:23 + 3:57
14. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 26:26 + 4:00
15. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Brno Žabovřesky 26:37 + 4:11
16. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 26:52 + 4:26
17. Marková Eva ZBM0954 A SK Brno Žabovřesky 27:07 + 4:41
18. Kamenická Tereza Ester OSN0888 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:23 + 4:57
19. Pompe Greta 24D0950 SV Robotron Dresden 27:33 + 5:07
20. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:18 + 5:52
21. Heizer Alíz 0260009 VHSE 28:30 + 6:04
22. Hančová Karolína VRL0952 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:34 + 7:08
23. Sobotková Lada OPI0951 A Orientační sporty Písek 29:51 + 7:25
24. Ehlerová Anna VSP0854 B USK Praha 30:31 + 8:05
25. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 30:43 + 8:17
26. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 31:00 + 8:34
27. Šafránková Eliška ZTC0953 B Západočeské sportovní centrum OB 32:06 + 9:40
28. Iskhakova Ariadna 0290003 Red Roos 32:11 + 9:45
29. d'Incau Alessia 1640002 US PRIMIERO 32:17 + 9:51
30. Havlíčková Veronika RIC0853 C OB Říčany 32:23 + 9:57
31. Hermannová Natálie MLA0851 B MLOK Mariánské Lázně 34:14 + 11:48
32. Joergensen Torun 0800001 Peninsula and Plains Orienteer 34:27 + 12:01
33. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:59 + 13:33
34. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 39:23 + 16:57
35. Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:27 + 22:01
36. Anesin Viviana 0930009 Orienteering Pine A.S.D. 45:05 + 22:39
37. Košťáková Anna DOR0957 C OK Dobříš 46:44 + 24:18

D16B 2.70 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pozdílková Zuzana PHK0952 B OK 99 Hradec Králové 24:23
2. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 24:25 + 0:02
3. Hamáková Adéla HJL0851 B Sokol Horní Jelení 27:35 + 3:12
4. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:33 + 5:10
5. Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 29:55 + 5:32
6. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 35:15 + 10:52
7. Dolečková Markéta 0480002 OK Koblížci 39:17 + 14:54

D18A 3.22 km, 115 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gran Sigrid Schmitt 1140001 Halden SK 25:48
2. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 26:27 + 0:39
3. Oranyová Sylva SJI0751 A OK Jihlava 26:39 + 0:51
4. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 28:42 + 2:54
5. Pavlová Eliška MOV0650 A SKOB Ostrava 29:12 + 3:24
6. Jurčíková Nina TUR0759 B OOB TJ Turnov 29:19 + 3:31
7. Svennerud Marta 1430003 Karlskrona SOK 29:34 + 3:46
8. Fuchsová Ema TBM0653 A KOS TJ Tesla Brno 29:50 + 4:02
9. Kvášovská Ludmila LTU0753 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:16 + 4:28
10. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 32:18 + 6:30
11. Craig Rebecca 1000003 Newcastle Orienteering Club 33:00 + 7:12
12. Soltész Abigél 0490005 MOM Budapest 37:28 + 11:40
13. Kendrová Tereza PBM0652 B TJ Spartak 1. brněnská 41:49 + 16:01
14. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 44:01 + 18:13
Holohlavská Ema JIL0652 B OK Jilemnice DNS

D18B 2.99 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C TJ Růžená 32:49
2. Stoyanova Emanuela 1100002 Istros Ruse 37:27 + 4:38
3. DE Clercq Mara 0390005 SC Team BE 39:20 + 6:31
4. Hiklová Eva ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky 41:07 + 8:18
5. Boglarka Molnar 0140003 Veszpremi Honved SE 42:22 + 9:33

D21E 4.63 km, 185 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8695

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 38:10 8845
2. Korpasová Tereza TBM9898 E KOS TJ Tesla Brno 38:12 + 0:02 8837
3. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky 40:08 + 1:58 8404
4. Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga 41:24 + 3:14 8121
5. Kavánková Iva TZL9753 E SKOB Zlín 42:06 + 3:56 7964
6. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 42:14 + 4:04 7934
7. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 42:21 + 4:11 7908
8. Tomanová Eliška ZBM0658 A SK Brno Žabovřesky 45:01 + 6:51 7311
9. Corbett Niamh 0050004 CorkO 45:39 + 7:29
10. Hlaváčová Anežka TBM0199 C KOS TJ Tesla Brno 46:05 + 7:55 7072
11. Smutná Anna Marie DKP0359 R Oddíl OB Kotlářka 46:35 + 8:25 6960
12. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 47:07 + 8:57 6841
13. Špringlová Kamila TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno 47:31 + 9:21 6751
14. Hájková Eliška KAM9851 R OK Kamenice 47:45 + 9:35 6699
15. Hobson Justine 0500003 Bushflyers ACT Canberra 47:47 + 9:37
16. Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno 48:08 + 9:58 6613
17. Hájková Kateřina KAM9488 C OK Kamenice 48:28 + 10:18 6538
18. Sjöberg Tove 1030003 Tullinge SK 49:00 + 10:50
19. Picková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 49:07 + 10:57 6393
20. Kodejšová Markéta VSP0458 A USK Praha 58:23 + 20:13 4318
21. Hříchová Jana 0920001 OB Riposo Rokycany 64:55 + 26:45
22. Barrett Laura NER0051 xxx xxx 67:32 + 29:22
Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové DISK 0
Otero Cristina 0110003 Orientijote DNS

D21A 3.53 km, 120 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7525

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 30:41 7598
2. Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 30:52 + 0:11 7553
3. Kosobudová Anna VTA0551 B SC vebr-sport 31:24 + 0:43 7424
4. Sanna Karin DKP0250 C Oddíl OB Kotlářka 32:12 + 1:31 7229
5. Kašparová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 32:30 + 1:49 7156
6. Šimšová Pavla PGP0557 R SK Praga 32:34 + 1:53 7140
7. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33:23 + 2:42 6942
8. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 33:34 + 2:53 6897
9. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 33:38 + 2:57 6881
10. Selin Tuva 1320003 FK Göingarna 34:30 + 3:49
11. Bernatíková Hana SFM0251 C O-RUNNAŘI Beskydy 36:17 + 5:36 6238
12. Kalousková Marie DKP0151 C Oddíl OB Kotlářka 36:39 + 5:58 6149
13. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:20 + 6:39 5983
14. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 37:57 + 7:16 5833
15. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 38:21 + 7:40 5736
16. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 40:07 + 9:26 5307
17. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 40:25 + 9:44 5234
18. Szalontai Sára 0260010 VHSE 41:21 + 10:40
19. Chrzová Eliška PGP0353 C SK Praga 43:15 + 12:34 4546
20. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 43:32 + 12:51 4477
21. Mikayla Enderby 0370001 Newcastle Australia 45:03 + 14:22
22. Zarina Ance 0460003 MONA OK 45:53 + 15:12
23. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 45:58 + 15:17 3886
24. Kiss Boglárka 1410003 Gödöllői Kirchhofer József Spo 53:06 + 22:25
25. Zurynková Michaela EKP9851 VŠTJ Ekonom Praha 53:07 + 22:26
26. Wik Maria Stromdal 1630001 freidig 57:54 + 27:13
27. TANAKA AKANE 0310001 ES KANTO C 60:54 + 30:13
Fa'avae Jessie 0980002 Nelson, New Zealand DNS
Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno DNS 0

D21B 3.04 km, 110 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4146

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Jirsová Anna KSH9751 C OB Kašperské Hory 31:12 4420
2. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 34:19 + 3:07 4033
3. Širicová Anna PBM0552 C TJ Spartak 1. brněnská 34:42 + 3:30 3985
4. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 36:05 + 4:53 3814
5. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 36:31 + 5:19 3760
6. Bąkowska Dominika 0350001 Harpagan Gdańsk 38:29 + 7:17
7. Linhartová Iva ZBM9051 C SK Brno Žabovřesky 38:35 + 7:23 3503
8. Kotrčová Lenka LPU9359 C OK Lokomotiva Pardubice 39:13 + 8:01 3425
9. Hauerlandová Natálie KUB9850 C KUB Koala Uherský Brod 40:29 + 9:17 3268
10. Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 43:11 + 11:59 2932
11. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 44:26 + 13:14 2777
Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha DISK 0
Pilátová Amálie DKL0405 KOB Kladno DNS
Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha DNS 0

D35A 3.24 km, 105 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:32
2. MERCIER Agnes 0810001 Tous Azimuts Douai 28:06 + 1:34
3. Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 28:22 + 1:50
4. Aamand Astrid 0080002 Fredrikstad SK 28:32 + 2:00
5. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 29:11 + 2:39
6. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 30:58 + 4:26
7. Kožíšková Hana MLA8350 C MLOK Mariánské Lázně 31:15 + 4:43
8. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 31:16 + 4:44
9. Wenderickx Nancy 0170002 Camper-O 31:25 + 4:53
10. Smítalová Jana ZBM8053 C SK Brno Žabovřesky 31:53 + 5:21
11. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 32:24 + 5:52
12. Košťáková Petra DOR8151 C OK Dobříš 32:41 + 6:09
13. Bártová Petra RBK8252 C SK Radioklub Blansko 34:38 + 8:06
14. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 35:01 + 8:29
15. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 36:29 + 9:57
16. Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB Tretra Praha 36:33 + 10:01
17. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 36:39 + 10:07
18. Ondráčková Dana KAM8952 C OK Kamenice 36:56 + 10:24
19. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 37:34 + 11:02
20. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 38:30 + 11:58
21. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:14 + 12:42
22. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 40:00 + 13:28
23. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 42:01 + 15:29
24. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 44:03 + 17:31
25. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 44:10 + 17:38
26. Kožíšková Jana EKP8750 C VŠTJ Ekonom Praha 44:15 + 17:43
27. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 45:05 + 18:33
28. Mikeszová Martina DKP8162 C Oddíl OB Kotlářka 47:18 + 20:46
29. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 48:53 + 22:21
30. Tichá Jana OPI8150 C Orientační sporty Písek 51:52 + 25:20
Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha DNS

D35B 2.91 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janováčová Petra RBK8558 C SK Radioklub Blansko 29:01
2. Švamberková Hana LPM8350 C OK Lokomotiva Plzeň 31:09 + 2:08
3. Ludvíková Eliška SKT8050 C Orientační běh Klatovy 31:13 + 2:12
4. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 31:20 + 2:19
5. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 32:24 + 3:23
6. Šperlová Zuzana ONO8751 C SKOB Ostrov 32:38 + 3:37
7. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:55 + 3:54
8. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 33:37 + 4:36
9. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 33:46 + 4:45
10. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 34:49 + 5:48
11. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 38:29 + 9:28
12. Linda Persson 1400003 139 38:42 + 9:41
13. Dohnalová Květa ZBM7954 C SK Brno Žabovřesky 38:52 + 9:51
14. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 39:58 + 10:57
15. Perlíková Pavla TAP8450 C KOB Tretra Praha 40:10 + 11:09
16. Brucháčková Markéta TZL8152 C SKOB Zlín 40:17 + 11:16
17. Nová Jana SKT8450 C Orientační běh Klatovy 43:20 + 14:19
18. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 43:40 + 14:39
19. Dolečková Iva 0480001 OK Koblížci 50:05 + 21:04
Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice DNS

D45A 3.07 km, 100 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Taksdal Aud Hognestad 1540001 Ganddal IL 24:37
2. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:59 + 4:22
3. Pompe Katja 24D7650 SV Robotron Dresden 29:36 + 4:59
4. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 30:20 + 5:43
5. Eglin Irene 0890002 bussola ok 30:58 + 6:21
6. Rollins Sarah 0420001 Southern Navigators 31:03 + 6:26
7. Selin Camilla 1320002 FK Göingarna 31:38 + 7:01
8. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:39 + 8:02
9. Barkholt Susanne 1030001 OK Pan Kristianstad 32:42 + 8:05
10. Desrumaux Marie NNNxxx2 Neregistrovaní 33:12 + 8:35
11. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 33:29 + 8:52
11. Hulcová Pavla KSH7753 C OB Kašperské Hory 33:29 + 8:52
11. Kerekes Andrea 0660002 Veszprémi Tájfutó Club 33:29 + 8:52
14. Iskhakova Marina 0290001 Red Roos 33:31 + 8:54
15. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 33:48 + 9:11
16. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 34:35 + 9:58
17. Júlia Juhász 1180001 Alpokalja Szabadidősport és Kö 34:57 + 10:20
18. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:05 + 10:28
19. Adams Jenni 0800003 Peninsula and Plains Orienteer 35:10 + 10:33
20. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 35:46 + 11:09
21. Rosén Charlotta 1390001 Göteborg-Majorna OK 35:56 + 11:19
22. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 36:03 + 11:26
23. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 37:38 + 13:01
24. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 37:59 + 13:22
25. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 39:25 + 14:48
26. Adenstedt Ingrid 0220001 Orienteering Klosterneuburg 39:45 + 15:08
27. Čtrnáctková Magdaleéna PGP7151 C SK Praga 40:07 + 15:30
28. Hlaváčková Klára TAP7756 C KOB Tretra Praha 40:12 + 15:35
29. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 40:42 + 16:05
30. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:07 + 16:30
31. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 41:27 + 16:50
32. Tryner Pauline 0760001 South Yorkshire Orienteers 41:52 + 17:15
33. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 42:11 + 17:34
34. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 42:19 + 17:42
35. Šafránková Martina LPM7753 C OK Lokomotiva Plzeň 42:24 + 17:47
36. Beranová Jana SJH7851 C SOS Jindřichův Hradec 42:56 + 18:19
37. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 44:15 + 19:38
38. Knoll Caroline 1550002 Bielefelder TG 45:04 + 20:27
39. Słońska Bogusława 1150002 WKS Wawel 45:21 + 20:44
40. Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 47:11 + 22:34
41. De Bie Ellen 0390002 SC Team BE 48:12 + 23:35
42. McNamara Elanor 1130001 AYROC 48:16 + 23:39
43. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 48:49 + 24:12
44. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 49:08 + 24:31
45. De Grande Angelique 0090001 Omega 49:32 + 24:55
46. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 49:35 + 24:58
47. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 51:12 + 26:35
48. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 53:01 + 28:24
49. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 53:41 + 29:04
50. Deschepper Ellen 0390004 SC Team BE 54:40 + 30:03
51. Svennerud Marie 1430001 Karlskrona SOK 54:53 + 30:16
52. Grisenti Alessia 0930004 Orienteering Pine A.S.D. 55:43 + 31:06
53. Václavková Petra ZBM7553 C SK Brno Žabovřesky 56:56 + 32:19
54. Vasiloi Nadejda 0690001 OPA Montigny 64:07 + 39:30
55. Magyari Orsolya 1370001 Tipo 69:36 + 44:59
56. Šimánková Lenka LPM7953 C OK Lokomotiva Plzeň 71:02 + 46:25
57. OCallaghan Helen 0320004 Bush 'n' Beach Orienteering C 71:50 + 47:13
58. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 72:53 + 48:16
59. Leonard Alexis 0720001 Orienteering USA 93:00 + 68:23
Hříchová Jana 0920002 OB Riposo Rokycany DISK
Fa'avae Jodie 0980001 Nelson, New Zealand DNS
Fletcher Val 0970003 PAPO DNS
Nylund-Ek Marika 1060002 Nyköpings Ok DNS
Gray Meredith 0430002 Ugly Gully Orienteers DNS
Chubb Lisa 0970002 PAPO DNS
Key Natasha 1620001 Melbourne Forest Racers DNS
Stewart Sarah 0400001 Auckland Orienteering Club DNS
Diethelm Gabriela 1650001 OLG Chur DNS

D45B 2.44 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 28:56
2. Finco Dneboská Eva PVP7755 C VSK Přírodní vědy Praha 30:06 + 1:10
3. Náměstková Veronika SKT7351 C Orientační běh Klatovy 32:08 + 3:12
4. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 33:08 + 4:12
5. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 33:20 + 4:24
6. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 33:32 + 4:36
7. Sedláková Hana SRK7850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:48 + 4:52
8. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 34:16 + 5:20
9. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 34:29 + 5:33
10. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 35:01 + 6:05
11. Jirsová Pavla KSH7251 C OB Kašperské Hory 35:52 + 6:56
12. Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 36:42 + 7:46
13. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 36:49 + 7:53
14. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 37:33 + 8:37
15. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:07 + 9:11
16. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 39:24 + 10:28
17. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 39:55 + 10:59
18. Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 40:39 + 11:43
19. Hofhanzlová Hana RUZ7951 C TJ Růžená 41:01 + 12:05
20. Kleinová Petra LTP7553 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:37 + 12:41
21. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:38 + 13:42
22. O'Donnell Heather 1220001 Yarra Valley Orienteering Club 43:09 + 14:13
23. Řehořová Lenka JJN7250 C Team Jizerky 43:13 + 14:17
24. Brumovská Rhea TAP7251 C KOB Tretra Praha 44:32 + 15:36
25. Kolaříková Marie SOB7850 C SOBSA 45:02 + 16:06
26. Kalábová Vendula OPI7950 C Orientační sporty Písek 46:55 + 17:59
27. Soukupová Andrea NEK7851 C Nejdek Orienteering 50:11 + 21:15
28. Jirousová Eva TAP7653 C KOB Tretra Praha 50:37 + 21:41
29. Kubíčková Eva VIC7950 C OB Vizovice 52:52 + 23:56
30. Tobler-Egger Gabriele 0670003 Support Team Austria 53:32 + 24:36
31. Peňázová Iva 0190001 Brno 54:20 + 25:24
32. Káňová Hana SFM7652 C O-RUNNAŘI Beskydy 56:48 + 27:52
33. Heuer Adrienn 0140001 Veszpremi Honved SE 59:25 + 30:29
34. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 63:20 + 34:24
35. Švestková Jana KUB7060 C KUB Koala Uherský Brod 63:30 + 34:34
36. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Brno Žabovřesky 78:12 + 49:16
Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava DNS
Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice DNS

D55A 2.91 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borg Katarina 0730002 Södertälje Nykvarn Orientering 22:45
2. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 27:39 + 4:54
3. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 27:43 + 4:58
4. Shingler Paula 0060002 Big Foot Orienteers 30:12 + 7:27
5. Jennifer Enderby 0370002 Newcastle Australia 30:57 + 8:12
6. Németh Zsoltné 0260001 VHSE 31:02 + 8:17
7. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 31:26 + 8:41
8. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 32:37 + 9:52
9. Toth Agnes 0940003 MAFC Budapest 33:13 + 10:28
10. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33:27 + 10:42
11. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 33:42 + 10:57
12. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 33:52 + 11:07
13. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 34:11 + 11:26
14. Östangard Pa 1210001 Västerviks ok 34:26 + 11:41
15. Smolková Romana TAP6951 C KOB Tretra Praha 35:26 + 12:41
16. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 35:40 + 12:55
17. Kamarytová Martina NEK6650 C Nejdek Orienteering 37:48 + 15:03
18. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 38:33 + 15:48
19. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 38:34 + 15:49
20. Gomersall Lesley 0150001 Grampian Orienteers 39:27 + 16:42
21. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 40:26 + 17:41
22. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 42:43 + 19:58
23. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 43:20 + 20:35
24. Verbraken Linda 0170003 Camper-O 43:40 + 20:55
25. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:08 + 21:23
26. Merat Catherine 0410001 O'JURA 45:46 + 23:01
27. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 60:25 + 37:40
28. Doogan Kim 0210001 Dontgetlost 62:31 + 39:46
Hobson Jo 0500002 Bushflyers ACT Canberra DISK
Cseresnyés Ágnes 0260006 VHSE DISK
Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný DNS
vakant DNS
Bratt Cecilia 0700002 OK Orion DNS

D55B 2.20 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:49
2. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 25:56 + 4:07
3. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 31:49 + 10:00
4. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 32:00 + 10:11
5. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 38:05 + 16:16
6. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 38:17 + 16:28
7. Chmelařová Blanka 0740001 Xyz 47:26 + 25:37
Schuessler Ariane 1020002 Gundelfinger Turnerschaft DISK

D65A 2.44 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soanjärvi Tuija 0240001 KonnU 32:58
2. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 33:25 + 0:27
3. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 35:20 + 2:22
4. Deane Elizabeth 0050002 CorkO 35:43 + 2:45
5. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 36:40 + 3:42
6. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 38:20 + 5:22
7. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 38:24 + 5:26
8. Roach Maggie 0820002 Luxembourg OC 40:12 + 7:14
9. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 42:59 + 10:01
10. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Brno Žabovřesky 43:28 + 10:30
11. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 45:49 + 12:51
12. Klara Nyakas 0940004 MAFC Budapest 54:10 + 21:12
13. Vanreusel Jen 0170005 Camper-O 56:47 + 23:49
14. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 57:48 + 24:50
Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha DNS

D65B 2.25 km, 70 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 33:39
2. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 38:52 + 5:13
3. Nagy Zsuzsanna 0260003 VHSE 38:56 + 5:17
4. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:59 + 7:20
5. Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:08 + 10:29
6. Stoyanova Margarita 1100001 Istros Ruse 48:46 + 15:07
7. Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 49:24 + 15:45

D70 2.31 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 34:09
2. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 37:52 + 3:43
3. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 41:22 + 7:13
4. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 43:37 + 9:28
5. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 51:19 + 17:10
6. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:53 + 21:44
7. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 61:09 + 27:00
8. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 65:07 + 30:58
9. Turri Luisella 0960002 Trento Orienteering A.S.D: 90:29 + 56:20

D75 2.20 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Magdalena NEK4950 C Nejdek Orienteering 97:23
2. Bogdálková Věra LBM4858 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 173:48 + 76:25
Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DNS

D80 2.25 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 41:10

H10L 3.42 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voráček Jan OSN1701 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:14
2. Gregor Šimon RUZ1600 C TJ Růžená 26:52 + 3:38
3. Kozel Kryštof ABM1501 C KOB ALFA Brno 36:55 + 13:41
4. Paseka Matěj 0060021 Family Point 39:02 + 15:48
5. Strýček Matěj ADA1701 C OOB Spartak Adamov 47:53 + 24:39
6. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 49:44 + 26:30
7. Semotam Antonín 0060009 Family Point 59:49 + 36:35
8. Švamberk Jan LPM1500 C OK Lokomotiva Plzeň 62:41 + 39:27
9. Kolařík Jakub SOB1500 C SOBSA 129:29 + 106:15
10. Rinaldi Filippo 0960001 Trento Orienteering A.S.D: 134:54 + 111:40
Mašek Ondřej DKP1600 C Oddíl OB Kotlářka DNS

H10 2.18 km, 65 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Matěj LPM1401 C OK Lokomotiva Plzeň 17:05
2. Kolín Jonáš JIL1500 C OK Jilemnice 18:08 + 1:03
3. Rollier Alexei PGP1505 C SK Praga 18:44 + 1:39
4. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 20:46 + 3:41
5. Bárta Vítězslav RBK1501 C SK Radioklub Blansko 21:43 + 4:38
6. Havlíček Kristián RIC1402 C OB Říčany 23:38 + 6:33
7. Růžička Bořek TZL1404 C SKOB Zlín 25:54 + 8:49
8. Jalový Kryštof RBK1401 C SK Radioklub Blansko 27:23 + 10:18
9. Šimana Jiří LPM1602 C OK Lokomotiva Plzeň 27:29 + 10:24
10. Chromý Filip TBM1616 C KOS TJ Tesla Brno 36:02 + 18:57
11. Vach Štěpán PGP1502 C SK Praga 37:26 + 20:21
12. Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 42:19 + 25:14
13. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 57:48 + 40:43
14. Mackerle Jonáš VCB1500 C OB České Budějovice 65:06 + 48:01
Seidl Kryštof RIC1407 C OB Říčany DISK
Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava DNS

H12 2.78 km, 105 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 21:41
2. Alexander Rosén 1400002 139 22:26 + 0:45
3. Bergman Svante 1530001 OK Skogsfalken 25:44 + 4:03
4. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:17 + 4:36
5. Svennerud Hjalmar 1430002 Karlskrona SOK 27:05 + 5:24
6. Placek Nikolas MLA1200 B MLOK Mariánské Lázně 27:43 + 6:02
7. Fiala Jakub LPM1202 B OK Lokomotiva Plzeň 28:23 + 6:42
8. Šťastný Vilém CTB1301 B SK OB Chotěboř 29:14 + 7:33
9. Bárta Zbyněk RBK1301 C SK Radioklub Blansko 33:13 + 11:32
10. Brucháček Jan TZL1201 B SKOB Zlín 34:04 + 12:23
11. Janováč Marek RBK1302 C SK Radioklub Blansko 36:10 + 14:29
12. Kropáček Antonín 1340001 SK Ore Montes 37:14 + 15:33
13. Pucherna Štěpán TAP1400 C KOB Tretra Praha 37:31 + 15:50
14. Skripnik Kilián FSP1300 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:18 + 17:37
15. Hulec Karel KSH1301 C OB Kašperské Hory 42:45 + 21:04
16. Komín Kryštof DKL1201 C KOB Kladno 43:11 + 21:30
17. Čevela Marek RIC1300 C OB Říčany 49:15 + 27:34
18. Aamand Haakon 0080003 Fredrikstad SK 50:54 + 29:13
19. Kolařík Jiří SOB1300 C SOBSA 63:37 + 41:56
20. Vach Matyáš PGP1301 C SK Praga 67:58 + 46:17
Košťák Hubert DOR1305 C OK Dobříš DNS

H14A 2.98 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 A SOS Jindřichův Hradec 20:28
2. Minařík František ZTC1103 B Západočeské sportovní centrum OB 21:23 + 0:55
3. Kutlvašr Vladimír VRL1002 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:20 + 1:52
4. Sedlák Václav DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 22:41 + 2:13
5. Beneš Jan MLA1000 B MLOK Mariánské Lázně 22:56 + 2:28
6. Beran Antonín SJH1101 B SOS Jindřichův Hradec 22:58 + 2:30
7. Míchal Jakub SJH1001 A SOS Jindřichův Hradec 23:07 + 2:39
8. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 23:24 + 2:56
9. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 23:34 + 3:06
10. Šťastný Antonín CTB1101 B SK OB Chotěboř 23:40 + 3:12
11. Pospíšil Tomáš SSU1006 C SK Severka Šumperk 24:44 + 4:16
12. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 25:41 + 5:13
13. Hagwall Melker 0680002 Järla Orientering 27:52 + 7:24
14. Voleský Viktor KAM1103 B OK Kamenice 30:55 + 10:27
15. Lange Marius 71D1100 USV TU Dresden 31:36 + 11:08
16. Seidl Marek RIC1100 C OB Říčany 31:38 + 11:10
17. Dunlap Nate 0780002 Orienteering Louisville 33:52 + 13:24
18. Bárta Ladislav RBK1101 B SK Radioklub Blansko 34:25 + 13:57
19. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 35:11 + 14:43
20. Tuzcuogullari Bogaç Rüzgar 1200002 Balikesir GSK 37:56 + 17:28
21. Prox Jan RIC1003 B OB Říčany 39:44 + 19:16
22. Husz Vendel 1180006 Alpokalja Szabadidősport és Kö 41:37 + 21:09
23. Souhrada Štěpán ROU1002 C SKOB Roudnice nad Labem 44:43 + 24:15
Jansen Nathan 0090002 Omega DISK
Pachnik Antoni 19P1000 UKS "Orientpark.pl" Iwiny DNS

H14B 2.78 km, 105 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 27:00
2. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:01 + 2:01
3. Kaláb Jakub OPI1102 B Orientační sporty Písek 34:29 + 7:29
4. Basetlík Petr 1340002 SK Ore Montes 38:12 + 11:12
5. Molnár Borisz 0260007 VHSE 44:12 + 17:12
6. Mokrý Tadeáš HJL1100 C Sokol Horní Jelení 47:41 + 20:41
7. Hulec František KSH1101 C OB Kašperské Hory 48:15 + 21:15
8. Mazzarese David SJI1100 B OK Jihlava 49:03 + 22:03
Kučerka Radek STB1101 B TJ Stadion Nový Bor DNS

H16A 3.66 km, 110 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 A OK 99 Hradec Králové 21:46
2. Jansen Thomas 0090003 Omega 23:59 + 2:13
3. Prášil Adam SJI0901 A OK Jihlava 25:00 + 3:14
4. Hofhanzl Antonín RUZ0902 A TJ Růžená 25:56 + 4:10
5. Parkan Tomáš SJH0803 B SOS Jindřichův Hradec 26:00 + 4:14
6. Kiss Ágoston 1410002 Gödöllői Kirchhofer József Spo 26:31 + 4:45
7. Tejkl Štěpán TAP0807 B KOB Tretra Praha 26:35 + 4:49
8. Kvášovský Filip LTU0902 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:44 + 4:58
9. Florian Radek ZBM0905 B SK Brno Žabovřesky 27:57 + 6:11
10. Minařík Josef ZTC0903 B Západočeské sportovní centrum OB 29:18 + 7:32
11. Nagel Maximilian 0110002 OLG Murten 31:37 + 9:51
12. Toman Matěj ZBM0919 B SK Brno Žabovřesky 31:58 + 10:12
13. Jirkovský Lukáš ONO0904 B SKOB Ostrov 33:29 + 11:43
14. Héra Szilárd 1180004 Alpokalja Szabadidősport és Kö 33:31 + 11:45
15. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 34:32 + 12:46
16. Moser Alessandro 1640001 US PRIMIERO 34:36 + 12:50
17. Placek Tomas MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně 34:53 + 13:07
18. Šubrt Ondřej TAP0801 B KOB Tretra Praha 35:07 + 13:21
19. Polgár Bátor 1180005 Alpokalja Szabadidősport és Kö 35:23 + 13:37
20. Molnár Iván 0260008 VHSE 35:46 + 14:00
21. Václavek Petr ZBM0916 B SK Brno Žabovřesky 35:57 + 14:11
22. Eliášek Patrik ZBM0814 B SK Brno Žabovřesky 37:35 + 15:49
23. Létal Jonáš SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 37:47 + 16:01
24. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 65:00 + 43:14
25. Švestka Patrik KUB0810 C KUB Koala Uherský Brod 68:12 + 46:26
Juhkam Karl-Mattias 1110004 OK Kobras DNS

H16B 2.98 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno 26:17
2. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 27:21 + 1:04
3. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 29:22 + 3:05
4. Prášil Šimon TTR0901 B OOB Třebíč 31:39 + 5:22
5. Vaněček Jan DKP0824 C Oddíl OB Kotlářka 32:13 + 5:56
6. Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 35:38 + 9:21
Švestka Patrik KUB0810 C KUB Koala Uherský Brod DISK
Zavadil Adam KAM0901 B OK Kamenice DNS

H18A 4.32 km, 165 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 R SK Radioklub Blansko 28:57
2. Votava Matěj KUL0601 B KOB Ústí nad Labem 31:25 + 2:28
3. Třešňák Matěj JIL0701 A OK Jilemnice 32:29 + 3:32
4. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 34:34 + 5:37
5. Atting Edvin 0160002 Linkopings OK 34:57 + 6:00
6. Tuzcuogullari Altar Ilgaz 1200001 Balikesir GSK 35:31 + 6:34
7. Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 36:10 + 7:13
8. Hůla Tomáš PGP0611 B SK Praga 36:15 + 7:18
9. VEROVE Vianney 0810002 Tous Azimuts Douai 38:00 + 9:03
10. Héra Olivér 1180003 Alpokalja Szabadidősport és Kö 39:50 + 10:53
11. Jareš Ondřej KUL0600 B KOB Ústí nad Labem 41:15 + 12:18
12. Sobotka Ivo OPI0600 C Orientační sporty Písek 48:02 + 19:05
13. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 60:33 + 31:36
Juhkam Markus 1110003 OK Kobras DNS
Woolford Alex 0320003 Bush 'n' Beach Orienteering C DNS

H18B 3.66 km, 110 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirous Erik TAP0705 B KOB Tretra Praha 33:08
2. Brumovský Štěpán TAP0706 B KOB Tretra Praha 36:05 + 2:57
3. Mackovič Adam HCE0700 C TJ Hostivice 38:32 + 5:24
4. Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 45:13 + 12:05
5. Santuari Davide 0930006 Orienteering Pine A.S.D. 48:02 + 14:54
6. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 67:41 + 34:33
7. Atanasov Alexander 1100003 Istros Ruse 88:44 + 55:36
8. Radoslavov Alex 1100004 Istros Ruse 98:39 + 65:31

H21E 5.70 km, 200 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8444

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Björk Arvid 1030002 OK Pan Kristianstad 38:06
2. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 40:38 + 2:32 8578
3. Prášil Tomáš TTR0501 R OOB Třebíč 41:22 + 3:16 8428
4. HALTZ Louis 0810005 Tous Azimuts Douai 41:35 + 3:29
5. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 41:52 + 3:46 8326
6. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 42:02 + 3:56 8292
7. Bailey Jim 1290001 BOK 43:24 + 5:18
8. Horčička Vít TBM9919 C KOS TJ Tesla Brno 43:33 + 5:27 7982
9. Gönczi Péter 1360001 TIPO TKE 44:34 + 6:28
10. Vítek Matěj SJI0500 A OK Jihlava 45:06 + 7:00 7665
11. Petrilák Matouš Nathaniel DKP0416 A Oddíl OB Kotlářka 46:04 + 7:58 7467
11. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 46:04 + 7:58 7467
13. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 46:24 + 8:18 7399
14. Orany Vojtěch SJI0401 R OK Jihlava 47:03 + 8:57 7266
15. Corbett Cillin 0050003 CorkO 47:40 + 9:34
16. Penck Ethan 0360001 Southern Arrows 48:09 + 10:03
17. Szalay Levente 1180002 Alpokalja Szabadidősport és Kö 48:44 + 10:38
18. Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga 49:01 + 10:55 6864
19. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 49:15 + 11:09 6816
20. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 49:18 + 11:12 6806
21. Čech Petr SJI0001 C OK Jihlava 49:24 + 11:18 6785
22. Bílý Jakub DOK0104 C OK Doksy 49:29 + 11:23 6768
23. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 50:09 + 12:03 6632
24. Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany 50:35 + 12:29 6543
25. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 53:17 + 15:11 5991
26. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 54:08 + 16:02 5817
27. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 54:31 + 16:25 5739
28. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 54:43 + 16:37
29. Urbánek Adam ZBM0302 C SK Brno Žabovřesky 55:09 + 17:03 5609
30. Dragoev Ivaylo 1520001 NSA Sofia 59:33 + 21:27
31. Kabát Martin PGP0408 R SK Praga 59:45 + 21:39 4669
32. Gloersen Mathias 1310003 OL Tonsberg, Norway 60:05 + 21:59
33. Kisvölcsey Ákos 0490001 MOM Budapest 63:30 + 25:24
34. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Brno Žabovřesky 63:45 + 25:39 3850
35. Vaněk Adam OPI0100 C Orientační sporty Písek 64:39 + 26:33 3666
36. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 66:54 + 28:48 3206
37. Pecka Marek EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha 67:03 + 28:57 3176
38. Miavecz Balázs 0490003 MOM Budapest 68:58 + 30:52
39. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 71:27 + 33:21 2276
40. TANAKA MOTONARI 0300001 KEIYO orienteering club 74:00 + 35:54
41. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 76:59 + 38:53 1144
42. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:30 + 49:24 0
43. Gray Ryan 0430001 Ugly Gully Orienteers 117:22 + 79:16
Currie Duncan 1480001 Garingal Orienteers DISK
Fousek Jan MOV9100 C SKOB Ostrava DISK 0
Yokoe Akihiro 0330001 Kobe University Orienteering C DISK
Woolford Jamie 0320001 Bush 'n' Beach Orienteering C DNS
Kostka Jiří AOP0201 E Orientační Běh Opava DNS 0
Nagy Josef TJN0006 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS 0
Rodríguez Maikel 0110004 Orientijote DNS

H21A 4.67 km, 170 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6857

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 34:26 7102
2. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 35:08 + 0:42 6968
3. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 37:34 + 3:08 6501
4. Janoch Samuel Jan MLA0502 A MLOK Mariánské Lázně 39:18 + 4:52 6168
5. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 39:37 + 5:11 6107
6. Key Jensen 1620002 Melbourne Forest Racers 39:46 + 5:20
7. Sobotka Radim OPI0300 C Orientační sporty Písek 40:08 + 5:42 6008
8. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 40:12 + 5:46 5995
9. Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:28 + 6:02 5944
10. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 40:35 + 6:09 5921
11. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 42:09 + 7:43 5621
12. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 42:30 + 8:04 5553
13. Bravený Vít ZBM9102 C SK Brno Žabovřesky 42:51 + 8:25 5486
14. Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga 43:19 + 8:53 5397
15. Gomersall Jack 0050001 IMP22499 Grampian Orienteers 43:35 + 9:09
16. Kielb Karol 24D0200 SV Robotron Dresden 43:58 + 9:32
17. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 44:40 + 10:14 5137
18. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 45:55 + 11:29 4897
19. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 45:57 + 11:31 4891
20. Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:04 + 11:38 4869
21. Piłkowski Tadeusz 0010001 Team 360 Warszawa 46:12 + 11:46
22. Selin Edvin 1320004 FK Göingarna 46:31 + 12:05
23. Györgyi Péter 0490004 MOM Budapest 46:54 + 12:28
24. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 47:27 + 13:01 4603
25. Kolář Matyáš PGP0304 C SK Praga 47:35 + 13:09 4577
26. Zarinš Marcis 0460002 MONA OK 47:37 + 13:11
27. Šidík Petr MOV9200 C SKOB Ostrava 48:07 + 13:41 4475
28. Vágner Libor DKP8802 C Oddíl OB Kotlářka 49:00 + 14:34 4305
29. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 49:30 + 15:04 4209
30. Graf Miroslav ZBM8723 C SK Brno Žabovřesky 50:27 + 16:01 4027
31. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 52:15 + 17:49 3681
32. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 53:04 + 18:38 3525
33. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 53:57 + 19:31 3355
34. Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 54:46 + 20:20 3198
35. Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy 55:02 + 20:36 3147
36. Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga 56:31 + 22:05 2862
37. Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice 58:01 + 23:35 2574
38. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 58:21 + 23:55 2510
39. Dvořák Jakub MOV9500 C SKOB Ostrava 75:26 + 41:00 0
Selin Wilmer 1320005 FK Göingarna DNS
Vlach Martin PGP8605 C SK Praga DNS 0

H21B 3.62 km, 110 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4306

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 30:18 4541
2. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 31:31 + 1:13 4378
3. Jurčík Tomáš 1240002 Slávia Žilinská Univerzita Odd 33:50 + 3:32
4. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 34:20 + 4:02 3999
5. Hulec Jakub KSH8401 C OB Kašperské Hory 34:36 + 4:18 3964
6. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 35:22 + 5:04 3861
7. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 38:42 + 8:24 3413
8. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 39:04 + 8:46 3363
9. Nykl Jan TAP9001 C KOB Tretra Praha 55:09 + 24:51 1203
Kielb Stefan 0380001 XVR Zurundelej DISK
Jelínek Tomáš ZBM9607 C SK Brno Žabovřesky DNS 0
Pobuda Vojtěch SJH0302 C SOS Jindřichův Hradec DNS 0

H35A 3.88 km, 170 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chromý Adam TBM8841 C KOS TJ Tesla Brno 30:46
2. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Brno Žabovřesky 32:17 + 1:31
3. Šálek Jan LDC8502 C KOB Děčín 33:51 + 3:05
4. Dwojak Wojciech 17P8100 WKS Śląsk 33:53 + 3:07
5. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 37:04 + 6:18
6. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 37:21 + 6:35
7. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 39:18 + 8:32
8. Szymanský Filip DKP8208 C Oddíl OB Kotlářka 39:45 + 8:59
9. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Brno Žabovřesky 40:04 + 9:18
10. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 40:48 + 10:02
11. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:21 + 10:35
12. Smítal Rostislav ZBM7903 C SK Brno Žabovřesky 41:38 + 10:52
13. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 41:58 + 11:12
14. Šperl Milan ONO8000 C SKOB Ostrov 42:22 + 11:36
15. Dvořák Petr DKP8005 C Oddíl OB Kotlářka 42:39 + 11:53
16. Jurák Adam ZBM8404 C SK Brno Žabovřesky 43:27 + 12:41
17. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 43:28 + 12:42
18. Rosén Johan 1400001 139 44:35 + 13:49
19. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 46:01 + 15:15
20. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 46:38 + 15:52
21. Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 48:00 + 17:14
22. Tam Wing Chung 1120001 Pro-Active Orienteering Club 49:35 + 18:49
23. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 49:54 + 19:08
24. Palaščak Ján DKP8505 C Oddíl OB Kotlářka 50:41 + 19:55
25. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 52:48 + 22:02
26. Larotella Roberto NNNxx11 Neregistrovaní 57:14 + 26:28
27. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 57:57 + 27:11
28. Fiala Jan OPI7803 C Orientační sporty Písek 86:31 + 55:45
29. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 98:33 + 67:47
Petržilka Ondřej 0070001 Komise pro legalizaci integrac DNS
Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno DNS
Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha DNS
Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DNS
Bartoš Marián VSP8201 C USK Praha DNS
Košťák Vojtěch DOR8003 C OK Dobříš DNS

H35B 3.18 km, 115 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bárta Ladislav RBK7802 C SK Radioklub Blansko 30:27
2. Paseka Tomáš 0060019 Family Point 30:45 + 0:18
3. Dunlap Ryan 0780001 Orienteering Louisville 31:11 + 0:44
4. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 31:47 + 1:20
5. Vach Ondřej PGP8507 C SK Praga 32:19 + 1:52
6. Šulák Ondřej RBK8001 C SK Radioklub Blansko 33:50 + 3:23
7. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 34:33 + 4:06
8. Hrabec Roman 0060017 Family Point 34:43 + 4:16
9. Kábrt Filip BOR7901 C OK Jiskra Nový Bor 39:21 + 8:54
10. Semotam Zbyněk 0060012 Family Point 42:17 + 11:50
11. NEKULA TOMÁŠ MBM7900 C O-mikron 44:32 + 14:05
12. Krakovič Jan 0470001 Krakeni 44:36 + 14:09
13. Polách David ZBM8003 C SK Brno Žabovřesky 48:02 + 17:35
14. Kozel Jiří ABM8101 C KOB ALFA Brno 48:19 + 17:52
15. Šubrt Evžen TAP8000 C KOB Tretra Praha 48:58 + 18:31
Dohnal Pavel ZBM8005 C SK Brno Žabovřesky DISK

H45A 3.75 km, 155 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ivanov Ivaylo 1160001 Begun 26:46
2. Pompe Tilo 24D7901 SV Robotron Dresden 29:07 + 2:21
3. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 30:07 + 3:21
4. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 30:12 + 3:26
5. Jansen Kim 0090004 Omega 32:05 + 5:19
6. Svennerud Marcus 1430004 Karlskrona SOK 32:21 + 5:35
7. Knoll Thies 1550001 Bielefelder TG 33:18 + 6:32
7. Beneš Marek MLA7601 C MLOK Mariánské Lázně 33:18 + 6:32
9. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 33:23 + 6:37
10. Hill Richard SLA7602 C SKOB Slaný 33:36 + 6:50
11. Egger Jürgen 0670001 Support Team Austria 34:04 + 7:18
12. Rosén Herman 1390003 Göteborg-Majorna OK 34:23 + 7:37
13. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:47 + 8:01
14. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 35:29 + 8:43
15. Eglin Michael 0890001 bussola ok 35:37 + 8:51
16. Zoltan Molnar 0140004 Veszpremi Honved SE 35:56 + 9:10
17. Travnicek Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 36:06 + 9:20
18. Joergensen Carsten 0800002 Peninsula and Plains Orienteer 36:07 + 9:21
19. Mosland Morten 1420001 Oppsal Orientering 36:12 + 9:26
20. Deferme Gunther 0170001 Camper-O 36:14 + 9:28
21. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 36:21 + 9:35
22. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 36:25 + 9:39
23. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 36:57 + 10:11
24. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:59 + 10:13
25. Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod 37:49 + 11:03
26. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 37:51 + 11:05
27. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 37:55 + 11:09
28. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 38:31 + 11:45
29. De Clercq Bob 0390003 SC Team BE 38:43 + 11:57
30. Selin Anders 1320001 FK Göingarna 39:01 + 12:15
30. Gran Kyrre 0250001 Fet o-lag 39:01 + 12:15
32. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 39:07 + 12:21
33. Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 39:08 + 12:22
34. Morrison Garry 0120002 RACO 39:11 + 12:25
35. Komín David PGP7405 C SK Praga 39:41 + 12:55
36. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 40:03 + 13:17
37. Aamand Nils Albert 0080001 Fredrikstad SK 40:28 + 13:42
38. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 40:46 + 14:00
39. Brucháček Rudolf TZL7404 C SKOB Zlín 40:49 + 14:03
40. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 40:50 + 14:04
41. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 40:51 + 14:05
42. Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec 41:01 + 14:15
43. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:04 + 14:18
44. Santuari Alessandro 0930003 Orienteering Pine A.S.D. 41:55 + 15:09
45. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 42:05 + 15:19
46. Kiss György 1410001 Gödöllői Kirchhofer József Spo 42:37 + 15:51
47. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 42:44 + 15:58
48. Rode Gerrit 0120001 SC Helsa 43:17 + 16:31
49. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 43:19 + 16:33
50. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Brno Žabovřesky 43:23 + 16:37
51. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 43:43 + 16:57
52. Kalsztein Karol 0350002 Harpagan Gdańsk 44:31 + 17:45
53. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:16 + 18:30
54. De Smul olivier 0390001 SC Team BE 45:18 + 18:32
55. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 45:32 + 18:46
56. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 45:47 + 19:01
57. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 46:46 + 20:00
58. Lange Stephan 71D7400 USV TU Dresden 46:54 + 20:08
59. Iskhakov Fedor 0290002 Red Roos 46:59 + 20:13
60. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 47:20 + 20:34
61. Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 48:58 + 22:12
62. Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport 49:06 + 22:20
63. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 51:18 + 24:32
64. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 51:46 + 25:00
65. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 52:24 + 25:38
66. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 53:38 + 26:52
67. Gretter Alessandro 0950001 Panda Valsugana A.S.D. 53:47 + 27:01
68. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 55:17 + 28:31
69. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 56:32 + 29:46
70. White Glen 1220002 Yarra Valley Orienteering Club 56:40 + 29:54
71. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 58:09 + 31:23
72. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 58:45 + 31:59
73. Mackovič Dušan HCE7801 C TJ Hostivice 60:08 + 33:22
74. Kapoun Luděk LBE7400 C TJ Lokomotiva Beroun 62:44 + 35:58
Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga DISK
Rinaldi Andrea 0960003 Trento Orienteering A.S.D: DISK
Nussbaumer Rico 1650002 OLG Chur DNS
Tryner Pete 0760002 South Yorkshire Orienteers DNS
Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS
Gray Brenton 0430003 Ugly Gully Orienteers DNS

H45B 2.81 km, 105 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 23:40
2. Paweł Podgruszewski 1VP7801 HKS Azymut Mochy 23:48 + 0:08
3. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 26:26 + 2:46
4. Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové 26:48 + 3:08
5. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 27:01 + 3:21
6. Trhlík Tomáš PLU7407 C TJ SOKOL Plumlov 27:34 + 3:54
7. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 28:59 + 5:19
8. Ptáček Miloš SNA7001 C TJ START Náchod 29:01 + 5:21
9. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:05 + 5:25
10. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 29:29 + 5:49
11. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 29:32 + 5:52
12. Janováč Dušan RBK7804 C SK Radioklub Blansko 31:00 + 7:20
13. Tejkl Jiří TAP7702 C KOB Tretra Praha 31:37 + 7:57
14. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 31:51 + 8:11
14. Ludvík Jan SKT7700 C Orientační běh Klatovy 31:51 + 8:11
16. Molnár Péter 0660001 Veszprémi Tájfutó Club 31:53 + 8:13
17. Pudełek Paweł 1050001 LKS Górzanka Nawojowa Góra 31:56 + 8:16
18. Klein Aleš LTP7601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:18 + 8:38
19. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 32:19 + 8:39
20. Sedlák Radek SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:32 + 8:52
21. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 32:35 + 8:55
22. Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 34:52 + 11:12
23. Hobson Andrew 0500001 Bushflyers ACT Canberra 35:50 + 12:10
24. Nový Luboš SKT7901 C Orientační běh Klatovy 36:04 + 12:24
25. Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 36:13 + 12:33
26. Damien Enderby 0370003 Newcastle Australia 36:38 + 12:58
27. Dvořák Radim KUL7501 C KOB Ústí nad Labem 37:05 + 13:25
28. Mokrý Michal HJL7900 C Sokol Horní Jelení 37:47 + 14:07
29. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 39:06 + 15:26
30. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 39:08 + 15:28
31. Urbánek Petr ZBM7303 C SK Brno Žabovřesky 39:37 + 15:57
32. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:46 + 16:06
33. Kušička Josef HJL7600 C Sokol Horní Jelení 40:46 + 17:06
34. Buchholz Brett 0640001 Cascade Orienteering Club 42:12 + 18:32
35. Mackerle Adam VCB7700 C OB České Budějovice 44:01 + 20:21
36. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 44:23 + 20:43
37. Cichra Pavel TAP7401 C KOB Tretra Praha 44:37 + 20:57
38. Zoser Andrew NER0056 Cascade Orienteering 46:51 + 23:11
39. Brumovský Martin TAP7202 C KOB Tretra Praha 47:27 + 23:47
40. Tudorache Mihai 1280001 OK Silva Campina 48:17 + 24:37
41. Wilfert Otakar KUL7500 C KOB Ústí nad Labem 50:44 + 27:04
Pobuda Michal SJH7403 C SOS Jindřichův Hradec DNS

H55A 3.21 km, 110 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Goossens Dirk 0170004 Camper-O 26:01
2. Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 26:49 + 0:48
3. Egei Tamás 0260005 VHSE 27:53 + 1:52
4. Corbett Brian 0050005 CorkO 28:07 + 2:06
5. Słoński Marek 1150001 WKS Wawel 28:45 + 2:44
6. Gloersen Gloer 1310001 OL Tonsberg, Norway 28:49 + 2:48
7. Taksdal Oddvar 1540002 Ganddal IL 28:52 + 2:51
8. Schuessler Thomas 1020001 Gundelfinger Turnerschaft 29:39 + 3:38
9. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 29:52 + 3:51
10. Parkan Jiří SJH6801 C SOS Jindřichův Hradec 30:13 + 4:12
11. Ek Per 1060001 Nyköpings Ok 30:31 + 4:30
12. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 30:56 + 4:55
13. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 31:00 + 4:59
14. Jozsef Varga 0940002 MAFC Budapest 31:39 + 5:38
15. Gomersall Sam 0150002 Grampian Orienteers 32:05 + 6:04
16. Atting Johan 0160001 Linkopings OK 32:29 + 6:28
17. Iversen Atle 1600001 BUL Tromso 33:01 + 7:00
18. Hagwall Henrik 0680001 Järla Orientering 33:07 + 7:06
19. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 33:09 + 7:08
20. Nagel Siegfried 0110001 OLG Murten 33:20 + 7:19
21. DELENNE Pierre 1300001 ACA Aix en Provence 33:50 + 7:49
22. Mella Bjorn 1470001 Newcastle Orienteering Club, A 34:15 + 8:14
23. TAELEMANS Philippe 0810004 Tous Azimuts Douai 34:29 + 8:28
24. Zarinš Atis 0460001 MONA OK 34:31 + 8:30
25. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 34:47 + 8:46
26. Weiler Zsolt 0940001 MAFC Budapest 35:03 + 9:02
27. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 35:07 + 9:06
28. Jurčík Peter 1240001 Slávia Žilinská Univerzita Odd 35:09 + 9:08
29. Tichý Martin SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec 35:58 + 9:57
30. LOTERIE Jean-François 0810003 Tous Azimuts Douai 36:24 + 10:23
31. Palahniuk Oleksandr 0900002 Azymut(Ukraine) 36:54 + 10:53
32. Sova Petr KSH6501 C OB Kašperské Hory 37:30 + 11:29
33. Légére Pascal NNNxxx1 Neregistrovaní 38:20 + 12:19
34. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 38:37 + 12:36
35. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 39:06 + 13:05
36. Le Helloco Yann 0690002 OPA Montigny 39:13 + 13:12
37. Merat Laurent 0410002 O'JURA 39:34 + 13:33
38. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 39:38 + 13:37
39. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:57 + 13:56
40. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 40:01 + 14:00
41. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 40:07 + 14:06
42. Pettersen Vidar 1250001 Larvik OK 41:21 + 15:20
43. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 42:04 + 16:03
44. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 42:38 + 16:37
45. Astridge Mark 1090001 Foothills Wanderers Orienteeri 42:41 + 16:40
46. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 43:12