Logo

Výsledky závodu: Kwak Czech O-Tour 2024 - Plzeňsko - E2

Datum:
04.07.2024
Místo konání:
Hůrky, GPS: 49.7364N, 13.6787E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Podle normy ISOM 2017-2, měřítko 1 : 10 000, ekvidistance 5 m, stav červen 2024, autor: A. Hejna, J. Potštejnský, mapa bude vytištěna laserem v Žaketu na vodovzdorném materiálu Blueback.
Ředitel závodu:
Anděl Robert
Hlavní rozhodčí:
Hájek Adam - R2
Stavitel tratí:
Rauch Stanislav - R3
Protokol:
Závod proběhl za počasí okolo 20°, polojasno.

Během závodu byla z lesa přivezena závodnice s podvrtnutým kotníkem, následně byla ošetřena. Několik závodníků utrpělo vosí bodnutí.

Hlavní rozhodčí schválil výsledky E2.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D70     D75     D80     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H70     H75     H80     HDR     OPEN-L     OPEN-S     OPEN-M     T    
Nahrávám data...

D10L 3.21 km, 55 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 C TJ Růžená 20:32
2. Chodurová Nina SFM1452 C O-RUNNAŘI Beskydy 22:26 + 1:54
3. Šuláková Karolína RBK1551 C SK Radioklub Blansko 23:20 + 2:48
4. Töyrylä Roosa 1590002 Kymin Suunnistajat 24:26 + 3:54
5. Kolínová Anita DKP1850 C Oddíl OB Kotlářka 25:27 + 4:55
6. Šimonová Zuzana LBExxxx TJ Lokomotiva Beroun 29:38 + 9:06
Pivcová Lucie MLA1650 C MLOK Mariánské Lázně DISK
Kubíčková Petra VIC1650 C OB Vizovice DISK
Šperlová Marie ONO1650 C SKOB Ostrov DNS

D10 2.33 km, 65 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lena Podgruszewska 1VP1450 HKS Azymut Mochy 23:41
2. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 24:11 + 0:30
3. Sedláková Anna SRK1550 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:31 + 1:50
4. Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga 28:07 + 4:26
5. Janováčová Tereza RBK1552 C SK Radioklub Blansko 28:56 + 5:15
6. Kubáková Laura PZR1550 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:21 + 6:40
7. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 35:51 + 12:10
8. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 37:59 + 14:18
9. Puchernová Adéla TAP1650 C KOB Tretra Praha 38:09 + 14:28
10. Křížková Amálie DOR1454 C OK Dobříš 38:20 + 14:39
11. Voráčková Karolína OSN1456 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:49 + 15:08
12. Voleská Andrea KAM1456 C OK Kamenice 40:27 + 16:46
Bartošová Natálie VSP1450 C USK Praha DNS

D12 2.77 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Marta VRL1451 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:18
2. Rosén Ella 1390002 Göteborg-Majorna OK 24:20 + 0:02
3. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 25:02 + 0:44
4. Voráčková Anežka OSN1260 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:21 + 1:03
5. Chodúrová Elena TZL1351 C SKOB Zlín 25:53 + 1:35
6. Benešová Marie MLA1250 B MLOK Mariánské Lázně 26:03 + 1:45
7. Kušičková Lucie HJL1251 B Sokol Horní Jelení 27:47 + 3:29
8. Prokešová Ema SFM1253 C O-RUNNAŘI Beskydy 28:06 + 3:48
9. Pompe Antonia 24D1250 SV Robotron Dresden 28:49 + 4:31
10. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 28:59 + 4:41
11. Šperlová Kateřina ONO1352 B SKOB Ostrov 29:12 + 4:54
12. Egger Marie 0670002 Support Team Austria 29:15 + 4:57
13. Marková Lucie ZBM1351 C SK Brno Žabovřesky 33:00 + 8:42
14. Kušičková Jolana HJL1252 B Sokol Horní Jelení 33:09 + 8:51
15. Fialová Kristýna OPI1253 B Orientační sporty Písek 33:58 + 9:40
16. Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 36:50 + 12:32
17. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 37:11 + 12:53
18. Šimánová Štěpánka LPM1254 C OK Lokomotiva Plzeň 44:07 + 19:49
19. Štolbová Lenka KNC1250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 46:12 + 21:54
20. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 52:06 + 27:48
21. Gregorová Vendula NEK1250 C Nejdek Orienteering 55:12 + 30:54
Dunlap Josalyn 0780003 Orienteering Louisville DISK
Juhkam Miina-Liisa 1110005 OK Kobras DNS

D14A 3.82 km, 105 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aamand Randi 0080004 Fredrikstad SK 31:10
2. Vaněčková Anna DKP1063 C Oddíl OB Kotlářka 32:02 + 0:52
3. Havlíčková Zuzana RIC1051 B OB Říčany 33:47 + 2:37
4. Šolcová Elsa SJC1152 B Sportcentrum Jičín 35:11 + 4:01
5. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 36:45 + 5:35
6. Čevelová Adéla RIC1150 B OB Říčany 38:43 + 7:33
7. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 40:11 + 9:01
8. Zulejka Molnar 0140002 Veszpremi Honved SE 41:58 + 10:48
9. Fryšová Zuzana DCH1151 B Radioelektronika Cheb 43:40 + 12:30
10. Košťáková Emma DOR1155 B OK Dobříš 46:35 + 15:25
11. Blehová Barbora DOR1151 B OK Dobříš 49:44 + 18:34
12. Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín 50:38 + 19:28
13. Rinaldi Anna 0930010 Orienteering Pine A.S.D. 51:28 + 20:18
14. Pellegrini Agnese 0930008 Orienteering Pine A.S.D. 51:57 + 20:47
15. Kalábová Kateřina OPI1152 B Orientační sporty Písek 57:04 + 25:54
16. Iskhakova Veronika 0290004 Red Roos 58:39 + 27:29
17. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun 67:53 + 36:43
18. Tudorache Silvia Maria 1280002 OK Silva Campina 68:51 + 37:41
19. Kurfürstová Marie FSP1050 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 69:51 + 38:41

D14B 2.77 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chotěnovská Nela HJL1153 B Sokol Horní Jelení 24:23
2. Hamáková Zuzana HJL1050 C Sokol Horní Jelení 25:19 + 0:56
3. Smítalová Ester ZBM1056 C SK Brno Žabovřesky 25:31 + 1:08
4. Gretter Marianna 0950003 Panda Valsugana A.S.D. 28:28 + 4:05
5. Matyšková Kristýna KAM1054 C OK Kamenice 28:47 + 4:24
6. Bašeová Jolana ZBM1051 B SK Brno Žabovřesky 31:30 + 7:07
7. Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha 32:55 + 8:32
8. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 33:36 + 9:13
9. Pajerová Laura HJL1151 C Sokol Horní Jelení 37:07 + 12:44
Pobudová Marie SJH1050 C SOS Jindřichův Hradec DNS

D16A 4.67 km, 210 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 41:44
2. Mullis Carolina DKP0951 A Oddíl OB Kotlářka 42:48 + 1:04
3. Strýčková Barbora PBM0852 A TJ Spartak 1. brněnská 43:27 + 1:43
4. Růžičková Žofie TZL0953 B SKOB Zlín 43:30 + 1:46
5. Tomášková Matilda TUR0957 A OOB TJ Turnov 43:36 + 1:52
6. Rosén Wilma 1390004 Göteborg-Majorna OK 44:04 + 2:20
7. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 46:52 + 5:08
8. Aamand Sigrid 0080005 Fredrikstad SK 47:01 + 5:17
9. Kamenická Tereza Ester OSN0888 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:05 + 5:21
10. Fedrová Anežka RBK0853 A SK Radioklub Blansko 47:12 + 5:28
11. Mayerová Daniela ZTC0852 A Západočeské sportovní centrum OB 48:02 + 6:18
12. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:58 + 7:14
13. Marková Eva ZBM0954 A SK Brno Žabovřesky 50:56 + 9:12
14. Pompe Greta 24D0950 SV Robotron Dresden 51:17 + 9:33
15. Sobotková Lada OPI0951 A Orientační sporty Písek 52:53 + 11:09
16. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:52 + 12:08
17. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Brno Žabovřesky 54:56 + 13:12
18. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 55:11 + 13:27
19. Heizer Alíz 0260009 VHSE 56:04 + 14:20
20. Iskhakova Ariadna 0290003 Red Roos 56:07 + 14:23
21. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 58:36 + 16:52
22. Ehlerová Anna VSP0854 B USK Praha 59:48 + 18:04
23. d'Incau Alessia 1640002 US PRIMIERO 60:17 + 18:33
24. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 60:22 + 18:38
25. Šafránková Eliška ZTC0953 B Západočeské sportovní centrum OB 60:55 + 19:11
26. Havlíčková Veronika RIC0853 C OB Říčany 60:59 + 19:15
27. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 61:32 + 19:48
28. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 61:41 + 19:57
29. Hančová Karolína VRL0952 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:41 + 21:57
30. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 64:34 + 22:50
31. Hermannová Natálie MLA0851 B MLOK Mariánské Lázně 74:29 + 32:45
32. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 76:15 + 34:31
33. Anesin Viviana 0930009 Orienteering Pine A.S.D. 77:08 + 35:24
34. Košťáková Anna DOR0957 C OK Dobříš 77:10 + 35:26
35. Joergensen Torun 0800001 Peninsula and Plains Orienteer 82:05 + 40:21
36. Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 99:18 + 57:34
Seidlová Magdalena RIC0950 A OB Říčany DISK

D16B 3.82 km, 105 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pozdílková Zuzana PHK0952 B OK 99 Hradec Králové 36:48
2. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 40:16 + 3:28
3. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:18 + 3:30
4. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 42:39 + 5:51
5. Hamáková Adéla HJL0851 B Sokol Horní Jelení 44:04 + 7:16
6. Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 47:30 + 10:42
7. Dolečková Markéta 0480002 OK Koblížci 48:38 + 11:50

D18A 6.54 km, 275 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gran Sigrid Schmitt 1140001 Halden SK 57:02
2. Borg Lovisa 0730001 Södertälje Nykvarn Orientering 58:49 + 1:47
3. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 60:55 + 3:53
4. Oranyová Sylva SJI0751 A OK Jihlava 61:10 + 4:08
5. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 62:59 + 5:57
6. Svennerud Marta 1430003 Karlskrona SOK 63:18 + 6:16
7. Fuchsová Ema TBM0653 A KOS TJ Tesla Brno 63:36 + 6:34
8. Kvášovská Ludmila LTU0753 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:03 + 9:01
9. Pavlová Eliška MOV0650 A SKOB Ostrava 71:40 + 14:38
10. Jurčíková Nina TUR0759 B OOB TJ Turnov 74:15 + 17:13
11. Soltész Abigél 0490005 MOM Budapest 75:21 + 18:19
12. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 93:26 + 36:24
13. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 93:49 + 36:47
14. Kendrová Tereza PBM0652 B TJ Spartak 1. brněnská 95:44 + 38:42
Holohlavská Ema JIL0652 B OK Jilemnice DNS

D18B 4.67 km, 210 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C TJ Růžená 60:50
2. Boglarka Molnar 0140003 Veszpremi Honved SE 80:27 + 19:37
3. Stoyanova Emanuela 1100002 Istros Ruse 82:21 + 21:31
4. DE Clercq Mara 0390005 SC Team BE 89:32 + 28:42
5. Hiklová Eva ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky 99:10 + 38:20

D21E 8.10 km, 305 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8695

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 68:14 8777
2. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky 69:12 + 0:58 8655
2. Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga 69:12 + 0:58 8655
4. Kavánková Iva TZL9753 E SKOB Zlín 69:44 + 1:30 8587
5. Smutná Anna Marie DKP0359 R Oddíl OB Kotlářka 70:27 + 2:13 8497
6. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 71:02 + 2:48 8423
7. Korpasová Tereza TBM9898 E KOS TJ Tesla Brno 73:22 + 5:08 8129
8. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 73:40 + 5:26 8091
9. Tomanová Eliška ZBM0658 A SK Brno Žabovřesky 73:50 + 5:36 8070
10. Corbett Niamh 0050004 CorkO 77:44 + 9:30
11. Hobson Justine 0500003 Bushflyers ACT Canberra 77:52 + 9:38
12. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 80:02 + 11:48 7287
13. Sjöberg Tove 1030003 Tullinge SK 80:15 + 12:01
14. Hájková Kateřina KAM9488 C OK Kamenice 80:47 + 12:33 7192
15. Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno 82:18 + 14:04 7001
16. Hájková Eliška KAM9851 R OK Kamenice 83:50 + 15:36 6807
17. Bídová Markéta PBM0352 R TJ Spartak 1. brněnská 84:26 + 16:12 6731
18. Kodejšová Markéta VSP0458 A USK Praha 89:14 + 21:00 6126
19. Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 92:29 + 24:15 5715
20. Barrett Laura NER0051 xxx xxx 100:17 + 32:03
Špringlová Kamila TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Tamsin Moran NER0044 Neregistrovaní NNN DNS
Picková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř DNS 0
Otero Cristina 0110003 Orientijote DNS

D21A 6.48 km, 270 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7525

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 55:45 7820
2. Šimšová Pavla PGP0557 R SK Praga 58:29 + 2:44 7466
3. Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 59:51 + 4:06 7288
4. Kosobudová Anna VTA0551 B SC vebr-sport 61:44 + 5:59 7044
5. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:46 + 6:01 7040
6. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 61:48 + 6:03 7036
7. Sanna Karin DKP0250 C Oddíl OB Kotlářka 63:02 + 7:17 6876
8. Kašparová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 63:23 + 7:38 6830
9. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 65:41 + 9:56 6532
10. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 66:19 + 10:34 6450
11. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:29 + 10:44 6428
12. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 71:06 + 15:21 5830
13. Bernatíková Hana SFM0251 C O-RUNNAŘI Beskydy 71:36 + 15:51 5765
14. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 73:04 + 17:19 5575
15. Wik Maria Stromdal 1630001 freidig 78:00 + 22:15
16. Kalousková Marie DKP0151 C Oddíl OB Kotlářka 79:48 + 24:03 4701
17. Chrzová Eliška PGP0353 C SK Praga 84:11 + 28:26 4133
18. Szalontai Sára 0260010 VHSE 86:41 + 30:56
19. Mikayla Enderby 0370001 Newcastle Australia 87:43 + 31:58
20. TANAKA AKANE 0310001 ES KANTO C 88:54 + 33:09
21. Fa'avae Jessie 0980002 Nelson, New Zealand 89:57 + 34:12
22. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 94:32 + 38:47 2791
23. Zarina Ance 0460003 MONA OK 96:01 + 40:16
24. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 108:53 + 53:08 930

D21B 4.11 km, 180 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4146

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Jirsová Anna KSH9751 C OB Kašperské Hory 44:13 4386
2. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 46:37 + 2:24 4174
3. Linhartová Iva ZBM9051 C SK Brno Žabovřesky 49:59 + 5:46 3877
4. Kotrčová Lenka LPU9359 C OK Lokomotiva Pardubice 50:36 + 6:23 3823
5. Hauerlandová Natálie KUB9850 C KUB Koala Uherský Brod 51:27 + 7:14 3748
6. Širicová Anna PBM0552 C TJ Spartak 1. brněnská 52:24 + 8:11 3664
7. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 52:58 + 8:45 3614
8. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 54:10 + 9:57 3508
9. Bąkowska Dominika 0350001 Harpagan Gdańsk 56:15 + 12:02
10. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 59:22 + 15:09 3048
11. Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 65:46 + 21:33 2483
12. Pilátová Amálie DKL0405 KOB Kladno 67:54 + 23:41
Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha DNS 0

D35A 5.24 km, 195 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. MERCIER Agnes 0810001 Tous Azimuts Douai 48:47
2. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:17 + 0:30
3. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 50:31 + 1:44
4. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 53:22 + 4:35
5. Kožíšková Hana MLA8350 C MLOK Mariánské Lázně 54:20 + 5:33
6. Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 54:59 + 6:12
7. Bártová Petra RBK8252 C SK Radioklub Blansko 55:00 + 6:13
8. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 56:27 + 7:40
9. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 56:45 + 7:58
10. Smítalová Jana ZBM8053 C SK Brno Žabovřesky 58:24 + 9:37
11. Wenderickx Nancy 0170002 Camper-O 60:37 + 11:50
12. Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB Tretra Praha 62:21 + 13:34
13. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 62:26 + 13:39
14. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 64:22 + 15:35
15. Ondráčková Dana KAM8952 C OK Kamenice 65:11 + 16:24
16. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:54 + 19:07
17. Fryšová Tereza DCH7654 C Radioelektronika Cheb 68:59 + 20:12
18. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 71:30 + 22:43
19. Tichá Jana OPI8150 C Orientační sporty Písek 71:43 + 22:56
20. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 71:46 + 22:59
21. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 74:12 + 25:25
22. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 75:04 + 26:17
23. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 75:15 + 26:28
24. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 76:08 + 27:21
25. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 91:36 + 42:49
26. Kožíšková Jana EKP8750 C VŠTJ Ekonom Praha 98:09 + 49:22
27. Mikeszová Martina DKP8162 C Oddíl OB Kotlářka 98:14 + 49:27
Aamand Astrid 0080002 Fredrikstad SK DISK
Košťáková Petra DOR8151 C OK Dobříš DISK
Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice DNS
Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha DNS

D35B 4.13 km, 130 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 43:34
2. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 49:16 + 5:42
3. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 50:02 + 6:28
4. Švamberková Hana LPM8350 C OK Lokomotiva Plzeň 51:22 + 7:48
5. Janováčová Petra RBK8558 C SK Radioklub Blansko 51:51 + 8:17
6. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:24 + 10:50
7. Brucháčková Markéta TZL8152 C SKOB Zlín 60:32 + 16:58
8. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 61:52 + 18:18
9. Perlíková Pavla TAP8450 C KOB Tretra Praha 63:41 + 20:07
10. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 64:56 + 21:22
11. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 65:56 + 22:22
12. Dohnalová Květa ZBM7954 C SK Brno Žabovřesky 66:27 + 22:53
13. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 66:33 + 22:59
14. Šperlová Zuzana ONO8751 C SKOB Ostrov 71:09 + 27:35
15. Dolečková Iva 0480001 OK Koblížci 75:22 + 31:48
16. Randáková Eva KNC8450 C Sokol Kostelec n. Č. l. 94:37 + 51:03
Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice DNS

D45A 4.94 km, 170 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollins Sarah 0420001 Southern Navigators 41:35
2. Taksdal Aud Hognestad 1540001 Ganddal IL 42:04 + 0:29
3. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:43 + 8:08
4. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:44 + 8:09
5. Eglin Irene 0890002 bussola ok 49:51 + 8:16
6. Barkholt Susanne 1030001 OK Pan Kristianstad 49:54 + 8:19
7. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 52:43 + 11:08
8. Kerekes Andrea 0660002 Veszprémi Tájfutó Club 53:26 + 11:51
9. Pompe Katja 24D7650 SV Robotron Dresden 54:23 + 12:48
10. Loštˇáková Ivana PGP7763 C SK Praga 54:34 + 12:59
11. Adams Jenni 0800003 Peninsula and Plains Orienteer 54:39 + 13:04
12. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 54:56 + 13:21
13. Key Natasha 1620001 Melbourne Forest Racers 55:03 + 13:28
14. Desrumaux Marie NNNxxx2 Neregistrovaní 55:17 + 13:42
15. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:49 + 14:14
16. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 56:05 + 14:30
17. Nylund-Ek Marika 1060002 Nyköpings Ok 56:40 + 15:05
18. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 57:00 + 15:25
19. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 57:01 + 15:26
20. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 57:05 + 15:30
21. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 57:31 + 15:56
22. Rosén Charlotta 1390001 Göteborg-Majorna OK 57:56 + 16:21
23. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 58:07 + 16:32
24. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 58:38 + 17:03
25. Fa'avae Jodie 0980001 Nelson, New Zealand 59:35 + 18:00
26. Júlia Juhász 1180001 Alpokalja Szabadidősport és Kö 61:12 + 19:37
27. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 61:38 + 20:03
28. Svennerud Marie 1430001 Karlskrona SOK 62:13 + 20:38
29. Adenstedt Ingrid 0220001 Orienteering Klosterneuburg 62:48 + 21:13
30. Beranová Jana SJH7851 C SOS Jindřichův Hradec 63:46 + 22:11
31. Čtrnáctková Magdaleéna PGP7151 C SK Praga 64:32 + 22:57
32. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 65:06 + 23:31
33. Gray Meredith 0430002 Ugly Gully Orienteers 65:50 + 24:15
34. Tryner Pauline 0760001 South Yorkshire Orienteers 66:35 + 25:00
35. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 67:35 + 26:00
36. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 67:51 + 26:16
37. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 67:56 + 26:21
38. Hlaváčková Klára TAP7756 C KOB Tretra Praha 68:45 + 27:10
39. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 70:14 + 28:39
40. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 70:15 + 28:40
41. De Bie Ellen 0390002 SC Team BE 72:22 + 30:47
42. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 73:53 + 32:18
43. Šafránková Martina LPM7753 C OK Lokomotiva Plzeň 74:54 + 33:19
44. De Grande Angelique 0090001 Omega 74:55 + 33:20
45. Słońska Bogusława 1150002 WKS Wawel 75:36 + 34:01
46. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 75:56 + 34:21
47. Václavková Petra ZBM7553 C SK Brno Žabovřesky 77:01 + 35:26
48. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 77:02 + 35:27
49. Grisenti Alessia 0930004 Orienteering Pine A.S.D. 81:10 + 39:35
50. Leonard Alexis 0720001 Orienteering USA 81:27 + 39:52
51. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 83:58 + 42:23
52. Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 86:58 + 45:23
53. Knoll Caroline 1550002 Bielefelder TG 88:28 + 46:53
54. Deschepper Ellen 0390004 SC Team BE 89:50 + 48:15
55. Vasiloi Nadejda 0690001 OPA Montigny 94:38 + 53:03
56. Šimánková Lenka LPM7953 C OK Lokomotiva Plzeň 95:02 + 53:27
57. Magyari Orsolya 1370001 Tipo 104:42 + 63:07
58. OCallaghan Helen 0320004 Bush 'n' Beach Orienteering C 104:49 + 63:14
Diethelm Gabriela 1650001 OLG Chur DNS
Iskhakova Marina 0290001 Red Roos DNS
Chubb Lisa 0970002 PAPO DNS
Fletcher Val 0970003 PAPO DNS
McNamara Elanor 1130001 AYROC DNS
Hulcová Pavla KSH7753 C OB Kašperské Hory DNS

D45B 3.17 km, 85 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzlová Hana RUZ7951 C TJ Růžená 39:48
2. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 40:03 + 0:15
3. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 42:18 + 2:30
4. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 42:59 + 3:11
4. Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 42:59 + 3:11
6. Kolaříková Marie SOB7850 C SOBSA 43:02 + 3:14
7. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:21 + 3:33
8. Jirsová Pavla KSH7251 C OB Kašperské Hory 43:55 + 4:07
9. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 44:30 + 4:42
10. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 45:11 + 5:23
11. Kleinová Petra LTP7553 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:29 + 5:41
12. Tobler-Egger Gabriele 0670003 Support Team Austria 45:55 + 6:07
13. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 47:12 + 7:24
14. Jirousová Eva TAP7653 C KOB Tretra Praha 47:44 + 7:56
15. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 48:18 + 8:30
16. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 48:56 + 9:08
17. Finco Dneboská Eva PVP7755 C VSK Přírodní vědy Praha 49:13 + 9:25
18. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 49:53 + 10:05
19. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 50:45 + 10:57
20. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 51:12 + 11:24
21. Kalábová Vendula OPI7950 C Orientační sporty Písek 51:28 + 11:40
22. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:43 + 12:55
22. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 52:43 + 12:55
24. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:27 + 16:39
25. Motyčková Zuzana TAP7753 C KOB Tretra Praha 57:40 + 17:52
26. Peňázová Iva 0190001 Brno 58:16 + 18:28
27. Soukupová Andrea NEK7851 C Nejdek Orienteering 59:18 + 19:30
28. Sedláková Hana SRK7850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:44 + 20:56
29. O'Donnell Heather 1220001 Yarra Valley Orienteering Club 64:34 + 24:46
30. Řehořová Lenka JJN7250 C Team Jizerky 65:02 + 25:14
31. Brumovská Rhea TAP7251 C KOB Tretra Praha 66:03 + 26:15
32. Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 66:43 + 26:55
33. Švestková Jana KUB7060 C KUB Koala Uherský Brod 67:45 + 27:57
34. Heuer Adrienn 0140001 Veszpremi Honved SE 69:59 + 30:11
35. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 71:31 + 31:43
36. Káňová Hana SFM7652 C O-RUNNAŘI Beskydy 76:49 + 37:01
37. Kubíčková Eva VIC7950 C OB Vizovice 89:38 + 49:50
Stewart Sarah 0400002 Auckland Orienteering Club DISK
Brossaud Petra VCB7450 C OB České Budějovice DNS
Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice DNS
Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava DNS

D55A 4.13 km, 130 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bratt Cecilia 0700002 OK Orion 35:32
2. Borg Katarina 0730002 Södertälje Nykvarn Orientering 41:25 + 5:53
3. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 42:48 + 7:16
4. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 42:57 + 7:25
5. Shingler Paula 0060002 Big Foot Orienteers 43:39 + 8:07
6. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 44:28 + 8:56
7. Jennifer Enderby 0370002 Newcastle Australia 45:28 + 9:56
8. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 45:55 + 10:23
9. Németh Zsoltné 0260001 VHSE 47:57 + 12:25
10. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 48:37 + 13:05
11. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 49:29 + 13:57
12. Toth Agnes 0940003 MAFC Budapest 49:56 + 14:24
13. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 51:37 + 16:05
14. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:58 + 17:26
15. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 54:17 + 18:45
16. Gomersall Lesley 0150001 Grampian Orienteers 56:25 + 20:53
17. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:43 + 23:11
18. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 59:42 + 24:10
19. Smolková Romana TAP6951 C KOB Tretra Praha 60:04 + 24:32
20. Verbraken Linda 0170003 Camper-O 60:54 + 25:22
21. Merat Catherine 0410001 O'JURA 64:16 + 28:44
22. Cseresnyés Ágnes 0260006 VHSE 69:31 + 33:59
23. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 71:51 + 36:19
24. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:21 + 39:49
25. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 76:57 + 41:25
26. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 77:11 + 41:39
27. Kamarytová Martina NEK6650 C Nejdek Orienteering 78:09 + 42:37
28. Doogan Kim 0210001 Dontgetlost 79:22 + 43:50
Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný DNS
vakant DNS
Hobson Jo 0500002 Bushflyers ACT Canberra DNS

D55B 2.23 km, 45 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:49
2. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 24:48 + 0:59
3. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 25:53 + 2:04
4. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 27:59 + 4:10
5. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 32:14 + 8:25
6. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 36:38 + 12:49
7. Schuessler Ariane 1020002 Gundelfinger Turnerschaft 46:17 + 22:28
Chmelařová Blanka 0740001 Xyz DNS

D65A 3.17 km, 85 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 43:20
2. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 45:42 + 2:22
3. Soanjärvi Tuija 0240001 KonnU 45:52 + 2:32
4. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 46:34 + 3:14
5. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 46:42 + 3:22
6. Deane Elizabeth 0050002 CorkO 46:49 + 3:29
7. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Brno Žabovřesky 49:55 + 6:35
8. Roach Maggie 0820002 Luxembourg OC 52:30 + 9:10
9. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 55:08 + 11:48
10. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 55:44 + 12:24
11. Vanreusel Jen 0170005 Camper-O 56:41 + 13:21
12. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 62:06 + 18:46
13. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 65:46 + 22:26
14. Trdá Iva KPY5850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:53 + 23:33
15. Klara Nyakas 0940004 MAFC Budapest 86:04 + 42:44

D65B 2.26 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 43:43
2. Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 44:07 + 0:24
3. Stoyanova Margarita 1100001 Istros Ruse 49:34 + 5:51
4. Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:01 + 6:18
5. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 50:26 + 6:43
6. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:57 + 7:14
7. Nagy Zsuzsanna 0260003 VHSE 56:15 + 12:32

D70 2.78 km, 65 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 35:58
2. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 39:52 + 3:54
3. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 44:35 + 8:37
4. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 51:11 + 15:13
5. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 53:43 + 17:45
6. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 59:00 + 23:02
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 71:18 + 35:20
8. Turri Luisella 0960002 Trento Orienteering A.S.D: 110:32 + 74:34

D75 2.23 km, 45 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogdálková Věra LBM4858 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 96:15
2. Horáková Magdalena NEK4950 C Nejdek Orienteering 98:50 + 2:35
Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DNS

D80 1.78 km, 30 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 53:08

H10L 3.21 km, 55 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voráček Jan OSN1701 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:46
2. Kozel Kryštof ABM1501 C KOB ALFA Brno 19:52 + 1:06
3. Gregor Šimon RUZ1600 C TJ Růžená 22:44 + 3:58
4. Švamberk Jan LPM1500 C OK Lokomotiva Plzeň 23:09 + 4:23
5. Strýček Matěj ADA1701 C OOB Spartak Adamov 24:46 + 6:00
6. Semotam Antonín 0060009 Family Point 25:57 + 7:11
7. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 28:58 + 10:12
8. Rinaldi Filippo 0960001 Trento Orienteering A.S.D: 32:46 + 14:00
9. Šilhavý Matěj LPM1600 C OK Lokomotiva Plzeň 33:54 + 15:08
10. Paseka Matěj 0060021 Family Point 34:13 + 15:27
11. Kolařík Jakub SOB1500 C SOBSA 67:41 + 48:55
Mašek Ondřej DKP1600 C Oddíl OB Kotlářka DNS

H10 2.33 km, 65 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Alexei PGP1505 C SK Praga 18:55
2. Fiala Matěj LPM1401 C OK Lokomotiva Plzeň 19:35 + 0:40
3. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 20:16 + 1:21
4. Kolín Jonáš JIL1500 C OK Jilemnice 20:48 + 1:53
5. Růžička Bořek TZL1404 C SKOB Zlín 22:06 + 3:11
6. Bárta Vítězslav RBK1501 C SK Radioklub Blansko 22:16 + 3:21
7. Havlíček Kristián RIC1402 C OB Říčany 22:37 + 3:42
8. Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 22:54 + 3:59
9. Seidl Kryštof RIC1407 C OB Říčany 24:46 + 5:51
10. Chromý Filip TBM1616 C KOS TJ Tesla Brno 27:25 + 8:30
11. Jalový Kryštof RBK1401 C SK Radioklub Blansko 29:14 + 10:19
12. Matějů Emil VLI1500 C Slavia Liberec orienteering 29:17 + 10:22
13. Šimana Jiří LPM1602 C OK Lokomotiva Plzeň 31:38 + 12:43
14. Vach Štěpán PGP1502 C SK Praga 33:26 + 14:31
15. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 36:33 + 17:38
16. Mackerle Jonáš VCB1500 C OB České Budějovice 41:44 + 22:49
Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava DNS

H12 3.32 km, 105 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svennerud Hjalmar 1430002 Karlskrona SOK 26:43
2. Placek Nikolas MLA1200 B MLOK Mariánské Lázně 29:05 + 2:22
3. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 29:15 + 2:32
4. Šťastný Vilém CTB1301 B SK OB Chotěboř 30:52 + 4:09
5. Bárta Zbyněk RBK1301 C SK Radioklub Blansko 31:12 + 4:29
6. Fiala Jakub LPM1202 B OK Lokomotiva Plzeň 32:42 + 5:59
7. Brucháček Jan TZL1201 B SKOB Zlín 36:06 + 9:23
8. Čevela Marek RIC1300 C OB Říčany 36:57 + 10:14
9. Aamand Haakon 0080003 Fredrikstad SK 41:23 + 14:40
10. Hulec Karel KSH1301 C OB Kašperské Hory 42:40 + 15:57
11. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:01 + 16:18
12. Matějů Josef VLI1300 B Slavia Liberec orienteering 43:34 + 16:51
13. Komín Kryštof DKL1201 C KOB Kladno 44:39 + 17:56
14. Janováč Marek RBK1302 C SK Radioklub Blansko 45:04 + 18:21
15. Matějů Eda VLI1200 B Slavia Liberec orienteering 47:24 + 20:41
16. Pucherna Štěpán TAP1400 C KOB Tretra Praha 55:15 + 28:32
17. Vach Matyáš PGP1301 C SK Praga 58:56 + 32:13
18. Kolařík Jiří SOB1300 C SOBSA 65:04 + 38:21
Bergman Svante 1530001 OK Skogsfalken DISK
Kropáček Antonín 1340001 SK Ore Montes DISK
Košťák Hubert DOR1305 C OK Dobříš DNS

H14A 4.48 km, 155 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 A SOS Jindřichův Hradec 34:49
2. Míchal Jakub SJH1001 A SOS Jindřichův Hradec 35:28 + 0:39
3. Minařík František ZTC1103 B Západočeské sportovní centrum OB 36:00 + 1:11
4. Sedlák Václav DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 36:12 + 1:23
5. Jansen Nathan 0090002 Omega 36:49 + 2:00
6. Šťastný Antonín CTB1101 B SK OB Chotěboř 37:13 + 2:24
7. Beran Antonín SJH1101 B SOS Jindřichův Hradec 37:14 + 2:25
8. Beneš Jan MLA1000 B MLOK Mariánské Lázně 37:15 + 2:26
9. Kutlvašr Vladimír VRL1002 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:20 + 4:31
10. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 41:18 + 6:29
11. Bárta Ladislav RBK1101 B SK Radioklub Blansko 41:32 + 6:43
12. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 48:40 + 13:51
13. Seidl Marek RIC1100 C OB Říčany 50:12 + 15:23
14. Prox Jan RIC1003 B OB Říčany 51:52 + 17:03
15. Pospíšil Tomáš SSU1006 C SK Severka Šumperk 54:34 + 19:45
16. Voleský Viktor KAM1103 B OK Kamenice 55:24 + 20:35
17. Lange Marius 71D1100 USV TU Dresden 57:20 + 22:31
18. Husz Vendel 1180006 Alpokalja Szabadidősport és Kö 59:59 + 25:10
19. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 66:47 + 31:58
20. Dunlap Nate 0780002 Orienteering Louisville 66:48 + 31:59
21. Tuzcuogullari Bogaç Rüzgar 1200002 Balikesir GSK 70:21 + 35:32
22. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 90:59 + 56:10
23. Souhrada Štěpán ROU1002 C SKOB Roudnice nad Labem 92:41 + 57:52
Brossaud Thomas VCB1101 C OB České Budějovice DNS
Pachnik Antoni 19P1000 UKS "Orientpark.pl" Iwiny DNS

H14B 3.32 km, 105 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese David SJI1100 B OK Jihlava 26:44
2. Kaláb Jakub OPI1102 B Orientační sporty Písek 30:49 + 4:05
3. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 38:18 + 11:34
4. Basetlík Petr 1340002 SK Ore Montes 39:09 + 12:25
5. Molnár Borisz 0260007 VHSE 43:14 + 16:30
6. Šmahel Tadeáš OPI1000 C Orientační sporty Písek 48:43 + 21:59
7. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:04 + 22:20
8. Mokrý Tadeáš HJL1100 C Sokol Horní Jelení 51:41 + 24:57
9. Hulec František KSH1101 C OB Kašperské Hory 54:34 + 27:50
Kučerka Radek STB1101 B TJ Stadion Nový Bor DNS

H16A 6.92 km, 335 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 A OK 99 Hradec Králové 50:48
2. Hofhanzl Antonín RUZ0902 A TJ Růžená 55:30 + 4:42
3. Florian Radek ZBM0905 B SK Brno Žabovřesky 57:06 + 6:18
4. Jansen Thomas 0090003 Omega 57:56 + 7:08
5. Kvášovský Filip LTU0902 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:58 + 10:10
6. Prášil Adam SJI0901 A OK Jihlava 61:41 + 10:53
7. Parkan Tomáš SJH0803 B SOS Jindřichův Hradec 61:59 + 11:11
8. Václavek Petr ZBM0916 B SK Brno Žabovřesky 63:04 + 12:16
9. Moser Alessandro 1640001 US PRIMIERO 65:37 + 14:49
10. Toman Matěj ZBM0919 B SK Brno Žabovřesky 67:30 + 16:42
11. Minařík Josef ZTC0903 B Západočeské sportovní centrum OB 67:38 + 16:50
12. Šubrt Ondřej TAP0801 B KOB Tretra Praha 71:39 + 20:51
13. Tejkl Štěpán TAP0807 B KOB Tretra Praha 73:23 + 22:35
14. Placek Tomas MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně 74:57 + 24:09
15. Létal Jonáš SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 76:52 + 26:04
16. Jirkovský Lukáš ONO0904 B SKOB Ostrov 78:18 + 27:30
17. Polgár Bátor 1180005 Alpokalja Szabadidősport és Kö 79:50 + 29:02
18. Eliášek Patrik ZBM0814 B SK Brno Žabovřesky 83:38 + 32:50
19. Nagel Maximilian 0110002 OLG Murten 84:28 + 33:40
20. Molnár Iván 0260008 VHSE 86:17 + 35:29
21. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 89:14 + 38:26
22. Juhkam Karl-Mattias 1110004 OK Kobras 91:27 + 40:39
23. Héra Szilárd 1180004 Alpokalja Szabadidősport és Kö 93:50 + 43:02
24. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 124:21 + 73:33

H16B 4.48 km, 155 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 42:10
2. Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno 45:18 + 3:08
3. Prášil Šimon TTR0901 B OOB Třebíč 48:09 + 5:59
4. Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 63:07 + 20:57
5. Vaněček Jan DKP0824 C Oddíl OB Kotlářka 71:22 + 29:12
6. Švestka Patrik KUB0810 C KUB Koala Uherský Brod 83:17 + 41:07
Zavadil Adam KAM0901 B OK Kamenice DNS

H18A 9.09 km, 380 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 R SK Radioklub Blansko 58:40
2. Csoboth Mihály NER0021 TABÁNI SPARTACUS 62:47 + 4:07
3. Třešňák Matěj JIL0701 A OK Jilemnice 66:15 + 7:35
4. Atting Edvin 0160002 Linkopings OK 71:11 + 12:31
5. Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 72:14 + 13:34
6. Hůla Tomáš PGP0611 B SK Praga 73:14 + 14:34
7. Tuzcuogullari Altar Ilgaz 1200001 Balikesir GSK 73:38 + 14:58
8. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 73:58 + 15:18
9. Juhkam Markus 1110003 OK Kobras 75:57 + 17:17
10. Votava Matěj KUL0601 B KOB Ústí nad Labem 79:56 + 21:16
10. VEROVE Vianney 0810002 Tous Azimuts Douai 79:56 + 21:16
12. Jareš Ondřej KUL0600 B KOB Ústí nad Labem 83:24 + 24:44
13. Héra Olivér 1180003 Alpokalja Szabadidősport és Kö 85:36 + 26:56
14. Sobotka Ivo OPI0600 C Orientační sporty Písek 105:49 + 47:09
15. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 116:42 + 58:02
Woolford Alex 0320003 Bush 'n' Beach Orienteering C DNS

H18B 6.92 km, 335 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirous Erik TAP0705 B KOB Tretra Praha 73:38
2. Brumovský Štěpán TAP0706 B KOB Tretra Praha 76:44 + 3:06
3. Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 85:31 + 11:53
4. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 95:54 + 22:16
5. Santuari Davide 0930006 Orienteering Pine A.S.D. 112:07 + 38:29
6. Mackovič Adam HCE0700 C TJ Hostivice 128:50 + 55:12
7. Atanasov Alexander 1100003 Istros Ruse 159:03 + 85:25
8. Radoslavov Alex 1100004 Istros Ruse 171:03 + 97:25

H21E 12.24 km, 635 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8444

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Gönczi Péter 1360001 TIPO TKE 87:06
2. Björk Arvid 1030002 OK Pan Kristianstad 87:20 + 0:14
3. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 88:01 + 0:55 8508
4. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 88:06 + 1:00 8500
5. Průša Dominik VSP0406 R USK Praha 89:57 + 2:51 8324
6. Petrilák Matouš Nathaniel DKP0416 A Oddíl OB Kotlářka 90:02 + 2:56 8316
7. HALTZ Louis 0810005 Tous Azimuts Douai 90:11 + 3:05
8. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 91:29 + 4:23 8178
9. Penck Ethan 0360001 Southern Arrows 91:42 + 4:36
10. Čech Petr SJI0001 C OK Jihlava 91:57 + 4:51 8134
11. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 93:00 + 5:54 8034
12. Corbett Cillin 0050003 CorkO 93:13 + 6:07
13. Prášil Tomáš TTR0501 R OOB Třebíč 93:30 + 6:24 7986
14. Orany Vojtěch SJI0401 R OK Jihlava 94:58 + 7:52 7846
15. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 95:49 + 8:43 7765
16. Horčička Vít TBM9919 C KOS TJ Tesla Brno 96:08 + 9:02 7735
17. Szalay Levente 1180002 Alpokalja Szabadidősport és Kö 100:44 + 13:38
18. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 102:02 + 14:56 7173
19. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 102:49 + 15:43 7099
20. Gray Ryan 0430001 Ugly Gully Orienteers 103:04 + 15:58
21. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 104:03 + 16:57 6981
22. Vítek Matěj SJI0500 A OK Jihlava 104:08 + 17:02 6974
23. Dragoev Ivaylo 1520001 NSA Sofia 105:11 + 18:05
24. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 106:25 + 19:19 6756
25. Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany 108:58 + 21:52 6513
26. Bílý Jakub DOK0104 C OK Doksy 110:25 + 23:19 6375
27. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 113:22 + 26:16 6094
28. Gloersen Mathias 1310003 OL Tonsberg, Norway 113:40 + 26:34
29. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 117:00 + 29:54 5749
30. Tanaka Masataka vvw0001 Kobe University Orienteering C 118:12 + 31:06
31. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 119:16 + 32:10
32. Pecka Marek EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha 126:04 + 38:58 4885
33. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 127:45 + 40:39 4725
34. Miavecz Balázs 0490003 MOM Budapest 129:23 + 42:17
35. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Brno Žabovřesky 131:39 + 44:33 4354
36. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 153:12 + 66:06 2302
37. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 173:43 + 86:37 349
Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga DISK 0
TANAKA MOTONARI 0300001 KEIYO orienteering club DISK
Bailey Jim 1290001 BOK DISK
Fousek Jan MOV9100 C SKOB Ostrava DISK 0
Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov DISK 0
Woolford Jamie 0320001 Bush 'n' Beach Orienteering C DNS
Bray Tom NER0012 Neregistrovaní NNN DNS
Rodríguez Maikel 0110004 Orientijote DNS
Currie Duncan 1480001 Garingal Orienteers DNS
Kostka Jiří AOP0201 E Orientační Běh Opava DNS 0

H21A 9.35 km, 390 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6857

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 75:54 7082
2. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 76:38 + 0:44 7018
3. Kisvölcsey Ákos 0490002 MOM Budapest 81:39 + 5:45
4. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 82:53 + 6:59 6472
5. Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:48 + 7:54 6391
6. Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:22 + 9:28 6255
7. Kielb Karol 24D0200 SV Robotron Dresden 85:35 + 9:41
8. Key Jensen 1620002 Melbourne Forest Racers 86:18 + 10:24
9. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 86:23 + 10:29 6166
10. Janoch Samuel Jan MLA0502 A MLOK Mariánské Lázně 86:41 + 10:47 6140
11. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 87:07 + 11:13 6102
12. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 90:02 + 14:08 5847
13. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 93:32 + 17:38 5541
14. Sobotka Radim OPI0300 C Orientační sporty Písek 94:02 + 18:08 5497
15. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 94:46 + 18:52 5433
16. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 95:44 + 19:50 5349
17. Piłkowski Tadeusz 0010001 Team 360 Warszawa 96:00 + 20:06
18. Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga 96:05 + 20:11 5318
19. Gomersall Jack 0050001 IMP22499 Grampian Orienteers 96:17 + 20:23
20. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 98:41 + 22:47 5091
21. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 98:42 + 22:48 5089
22. Šidík Petr MOV9200 C SKOB Ostrava 99:13 + 23:19 5044
23. Györgyi Péter 0490004 MOM Budapest 101:57 + 26:03
24. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 102:30 + 26:36 4757
25. Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy 103:00 + 27:06 4714
26. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 103:03 + 27:09 4709
27. Vágner Libor DKP8802 C Oddíl OB Kotlářka 104:11 + 28:17 4610
28. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 106:39 + 30:45 4395
29. Zarinš Marcis 0460002 MONA OK 107:08 + 31:14
30. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 107:33 + 31:39 4316
31. Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 112:16 + 36:22 3904
32. Bravený Vít ZBM9102 C SK Brno Žabovřesky 113:59 + 38:05 3754
33. Kolář Matyáš PGP0304 C SK Praga 114:17 + 38:23 3728
34. Dvořák Jakub MOV9500 C SKOB Ostrava 115:58 + 40:04 3581
35. Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice 116:02 + 40:08 3575
36. Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga 117:00 + 41:06 3490
37. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 129:11 + 53:17 2426
Graf Miroslav ZBM8723 C SK Brno Žabovřesky DISK 0
Vlach Martin PGP8605 C SK Praga DNS 0

H21B 6.77 km, 290 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4306

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 60:02 4789
2. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 67:45 + 7:43 4297
3. Jurčík Tomáš 1240002 Slávia Žilinská Univerzita Odd 70:19 + 10:17
4. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 75:02 + 15:00 3833
5. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 76:07 + 16:05 3764
6. Hulec Jakub KSH8401 C OB Kašperské Hory 76:41 + 16:39 3728
7. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 76:51 + 16:49 3717
Kielb Stefan 0380001 XVR Zurundelej DISK
Jelínek Tomáš ZBM9607 C SK Brno Žabovřesky DNS 0
Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
Pobuda Vojtěch SJH0302 C SOS Jindřichův Hradec DNS 0
Nykl Jan TAP9001 C KOB Tretra Praha DNS 0

H35A 9.08 km, 380 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chromý Adam TBM8841 C KOS TJ Tesla Brno 72:52
2. Šálek Jan LDC8502 C KOB Děčín 75:52 + 3:00
3. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Brno Žabovřesky 80:46 + 7:54
4. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 83:35 + 10:43
5. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:18 + 12:26
6. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 85:26 + 12:34
7. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 87:13 + 14:21
8. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 89:16 + 16:24
9. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Brno Žabovřesky 91:14 + 18:22
10. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 92:32 + 19:40
11. Szymanský Filip DKP8208 C Oddíl OB Kotlářka 92:46 + 19:54
12. Šperl Milan ONO8000 C SKOB Ostrov 92:52 + 20:00
13. Dvořák Petr DKP8005 C Oddíl OB Kotlářka 97:22 + 24:30
14. Smítal Rostislav ZBM7903 C SK Brno Žabovřesky 101:06 + 28:14
15. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 102:26 + 29:34
16. Jurák Adam ZBM8404 C SK Brno Žabovřesky 104:08 + 31:16
17. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 104:51 + 31:59
18. Šmahel Lukáš OPT7800 C Orientační sporty Prachatice 105:37 + 32:45
19. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 109:49 + 36:57
20. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 111:53 + 39:01
21. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 113:33 + 40:41
22. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 113:34 + 40:42
23. Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno 118:52 + 46:00
24. Larotella Roberto NNNxx11 Neregistrovaní 119:36 + 46:44
25. Fiala Jan OPI7803 C Orientační sporty Písek 124:39 + 51:47
26. Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 128:35 + 55:43
26. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 128:35 + 55:43
28. Palaščak Ján DKP8505 C Oddíl OB Kotlářka 131:11 + 58:19
29. Tam Wing Chung 1120001 Pro-Active Orienteering Club 143:42 + 70:50
30. Petržilka Ondřej 0070001 Komise pro legalizaci integrac 143:54 + 71:02
31. Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 157:54 + 85:02
Košťák Vojtěch DOR8003 C OK Dobříš DNS
Bartoš Marián VSP8201 C USK Praha DNS
Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha DNS

H35B 6.30 km, 245 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paseka Tomáš 0060019 Family Point 62:01
2. Dohnal Pavel ZBM8005 C SK Brno Žabovřesky 62:35 + 0:34
3. Šulák Ondřej RBK8001 C SK Radioklub Blansko 65:22 + 3:21
4. Hrabec Roman 0060017 Family Point 68:01 + 6:00
5. Kelnar Martin ODV8600 C TJ Aero Odolena Voda 74:32 + 12:31
6. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 75:33 + 13:32
7. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 75:52 + 13:51
8. Vach Ondřej PGP8507 C SK Praga 79:51 + 17:50
9. Kozel Jiří ABM8101 C KOB ALFA Brno 81:18 + 19:17
10. NEKULA TOMÁŠ MBM7900 C O-mikron 81:28 + 19:27
11. Krakovič Jan 0470001 Krakeni 93:12 + 31:11
12. Bárta Ladislav RBK7802 C SK Radioklub Blansko 98:33 + 36:32
13. Kábrt Filip BOR7901 C OK Jiskra Nový Bor 101:10 + 39:09
14. Polách David ZBM8003 C SK Brno Žabovřesky 117:32 + 55:31

H45A 6.96 km, 295 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ivanov Ivaylo 1160001 Begun 53:52
2. Pompe Tilo 24D7901 SV Robotron Dresden 56:18 + 2:26
3. Joergensen Carsten 0800002 Peninsula and Plains Orienteer 56:33 + 2:41
4. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 56:49 + 2:57
5. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 61:17 + 7:25
6. Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod 61:25 + 7:33
7. Eglin Michael 0890001 bussola ok 62:08 + 8:16
8. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Brno Žabovřesky 62:25 + 8:33
9. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 64:10 + 10:18
10. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 64:11 + 10:19
11. Egger Jürgen 0670001 Support Team Austria 64:13 + 10:21
12. Rode Gerrit 0120001 SC Helsa 65:22 + 11:30
13. Travnicek Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 65:59 + 12:07
14. Tryner Pete 0760002 South Yorkshire Orienteers 66:01 + 12:09
15. Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec 66:02 + 12:10
16. Aamand Nils Albert 0080001 Fredrikstad SK 67:13 + 13:21
17. Deferme Gunther 0170001 Camper-O 67:22 + 13:30
18. De Smul olivier 0390001 SC Team BE 67:40 + 13:48
19. Knoll Thies 1550001 Bielefelder TG 67:41 + 13:49
20. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 67:48 + 13:56
21. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:50 + 13:58
22. Beneš Marek MLA7601 C MLOK Mariánské Lázně 67:55 + 14:03
23. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 68:09 + 14:17
24. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:14 + 14:22
25. Jansen Kim 0090004 Omega 68:29 + 14:37
26. Hill Richard SLA7602 C SKOB Slaný 68:51 + 14:59
27. Mosland Morten 1420001 Oppsal Orientering 69:38 + 15:46
28. Svennerud Marcus 1430004 Karlskrona SOK 70:29 + 16:37
29. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 70:36 + 16:44
30. Tomandl Jan 1170001 NER - HoRa 71:10 + 17:18
31. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 71:15 + 17:23
32. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 71:27 + 17:35
33. Zoltan Molnar 0140004 Veszpremi Honved SE 71:36 + 17:44
34. Hudelaitis Oleksandr SKV7303 C TJ Slovan Karlovy Vary 73:11 + 19:19
35. Rosén Herman 1390003 Göteborg-Majorna OK 73:25 + 19:33
36. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 76:03 + 22:11
37. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 76:20 + 22:28
38. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 76:22 + 22:30
39. Komín David PGP7405 C SK Praga 76:46 + 22:54
40. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 76:49 + 22:57
41. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 78:43 + 24:51
42. Gretter Alessandro 0950001 Panda Valsugana A.S.D. 78:52 + 25:00
43. De Clercq Bob 0390003 SC Team BE 79:35 + 25:43
44. Iskhakov Fedor 0290002 Red Roos 79:45 + 25:53
45. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 79:46 + 25:54
46. Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 80:17 + 26:25
47. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:35 + 28:43
48. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 82:55 + 29:03
49. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 83:20 + 29:28
50. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 83:41 + 29:49
51. Morrison Garry 0120002 RACO 83:53 + 30:01
52. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 84:08 + 30:16
53. Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 84:40 + 30:48
54. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 85:20 + 31:28
55. Fryš Zdeněk DCH7503 C Radioelektronika Cheb 86:05 + 32:13
56. Rinaldi Andrea 0960003 Trento Orienteering A.S.D: 87:20 + 33:28
57. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 87:46 + 33:54
58. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 88:02 + 34:10
59. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 88:23 + 34:31
60. Gran Kyrre 0250001 Fet o-lag 88:26 + 34:34
61. Kalsztein Karol 0350002 Harpagan Gdańsk 89:57 + 36:05
62. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 90:33 + 36:41
63. Brucháček Rudolf TZL7404 C SKOB Zlín 91:49 + 37:57
64. Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport 92:45 + 38:53
65. Lange Stephan 71D7400 USV TU Dresden 93:48 + 39:56
66. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 100:40 + 46:48
67. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 103:11 + 49:19
68. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 109:46 + 55:54
69. White Glen 1220002 Yarra Valley Orienteering Club 115:45 + 61:53
70. Kapoun Luděk LBE7400 C TJ Lokomotiva Beroun 144:46 + 90:54
Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga DISK
Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Soukup Michal NEK7400 C Nejdek Orienteering DISK
Santuari Alessandro 0930003 Orienteering Pine A.S.D. DISK
Gray Brenton 0430003 Ugly Gully Orienteers DISK
Nussbaumer Rico 1650002 OLG Chur DNS
Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava DNS
Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS
Mackovič Dušan HCE7801 C TJ Hostivice DNS

H45B 4.28 km, 145 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finlayson Ian 1040001 NEOC 34:22
2. Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové 38:31 + 4:09
3. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 39:25 + 5:03
4. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 41:24 + 7:02
5. Paweł Podgruszewski 1VP7801 HKS Azymut Mochy 42:41 + 8:19
6. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 43:21 + 8:59
7. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 44:19 + 9:57
8. Trhlík Tomáš PLU7407 C TJ SOKOL Plumlov 44:36 + 10:14
9. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:45 + 10:23
10. Pudełek Paweł 1050001 LKS Górzanka Nawojowa Góra 46:06 + 11:44
11. Sedlák Radek SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:39 + 12:17
12. Molnár Péter 0660001 Veszprémi Tájfutó Club 47:26 + 13:04
13. Mokrý Michal HJL7900 C Sokol Horní Jelení 48:30 + 14:08
14. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 48:47 + 14:25
15. Klein Aleš LTP7601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:01 + 14:39
16. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 49:15 + 14:53
17. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 49:41 + 15:19
18. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 49:51 + 15:29
19. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 51:39 + 17:17
20. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 52:12 + 17:50
21. Janováč Dušan RBK7804 C SK Radioklub Blansko 52:14 + 17:52
22. Cichra Pavel TAP7401 C KOB Tretra Praha 52:28 + 18:06
23. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:47 + 18:25
24. Hobson Andrew 0500001 Bushflyers ACT Canberra 53:23 + 19:01
25. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 56:46 + 22:24
26. Wilfert Otakar KUL7500 C KOB Ústí nad Labem 57:08 + 22:46
27. Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 57:33 + 23:11
28. Dvořák Radim KUL7501 C KOB Ústí nad Labem 59:33 + 25:11
29. Kušička Josef HJL7600 C Sokol Horní Jelení 59:46 + 25:24
30. Buchholz Brett 0640001 Cascade Orienteering Club 61:25 + 27:03
31. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 65:34 + 31:12
32. Tudorache Mihai 1280001 OK Silva Campina 69:09 + 34:47
33. Brumovský Martin TAP7202 C KOB Tretra Praha 79:42 + 45:20
Ptáček Miloš SNA7001 C TJ START Náchod DISK
Tejkl Jiří TAP7702 C KOB Tretra Praha DISK
Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice DISK
Mackerle Adam VCB7700 C OB České Budějovice DISK
Zoser Andrew NER0056 Cascade Orienteering DNS
Pobuda Michal SJH7403 C SOS Jindřichův Hradec DNS
Damien Enderby 0370003 Newcastle Australia DNS

H55A 5.16 km, 225 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bratt Niklas 0700003 OK Orion 43:22
2. Frei Thomas 0990001 OLG Zürich 44:57 + 1:35
3. Taksdal Oddvar 1540002 Ganddal IL 45:25 + 2:03
4. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 47:12 + 3:50
5. Palahniuk Oleksandr 0900002 Azymut(Ukraine) 47:38 + 4:16
6. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 48:08 + 4:46
7. Corbett Brian 0050005 CorkO 48:46 + 5:24
8. Ek Per 1060001 Nyköpings Ok 49:03 + 5:41
9. Goossens Dirk 0170004 Camper-O 49:21 + 5:59
10. Gutak Mykhaylo 0900001 Azymut(Ukraine) 49:51 + 6:29
11. Egei Tamás 0260005 VHSE 51:42 + 8:20
12. Jozsef Varga 0940002 MAFC Budapest 52:38 + 9:16
13. DELENNE Pierre 1300001 ACA Aix en Provence 53:01 + 9:39
14. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 54:23 + 11:01
15. Parkan Jiří SJH6801 C SOS Jindřichův Hradec 54:33 + 11:11
16. Myklebost Jon 1230001 Sandnes IL 55:21 + 11:59
17. Gomersall Sam 0150002 Grampian Orienteers 56:04 + 12:42
18. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 56:34 + 13:12
19. Słoński Marek 1150001 WKS Wawel 57:22 + 14:00
20. Gloersen Gloer 1310001 OL Tonsberg, Norway 59:10 + 15:48
21. LOTERIE Jean-François 0810003 Tous Azimuts Douai 60:43 + 17:21
22. Nagel Siegfried 0110001 OLG Murten 61:00 + 17:38
23. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 61:10 + 17:48
24. Atting Johan 0160001 Linkopings OK 61:24 + 18:02
25. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 61:42 + 18:20
26. Jurčík Peter 1240001 Slávia Žilinská Univerzita Odd 62:27 + 19:05
27. Zarinš Atis 0460001 MONA OK 62:30 + 19:08
28. Weiler Zsolt 0940001 MAFC Budapest 62:52 + 19:30
29. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 63:00 + 19:38
30. TAELEMANS Philippe 0810004 Tous Azimuts Douai 63:04 + 19:42
31. Sova Petr KSH6501 C OB Kašperské Hory 63:08 + 19:46
32. Merat Laurent 0410002 O'JURA 64:12 + 20:50
33. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:17 + 20:55
34. Shingler Mark 0060001 Big Foot Orienteers 66:42 + 23:20
35. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 67:38 + 24:16
36. Tichý Martin SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec 67:54 + 24:32
37. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:15 + 24:53
38. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 68:55 + 25:33
39. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 69:33 + 26:11
40. Légére Pascal NNNxxx1 Neregistrovaní 69:51 + 26:29
41. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 70:07 + 26:45
42. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 70:27 + 27:05
43. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 70:48 + 27:26
44. Iversen Atle 1600001 BUL Tromso 71:11 + 27:49
45. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 73:10 + 29:48
46. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 74:01 + 30:39
47. Le Helloco Yann 0690002 OPA Montigny 75:31 + 32:09
48. Fedel Andrea 0930001 Orienteering Pine A.S.D. 78:11 + 34:49
49. Kobayashi Taketo 0840001 ES Kanto Club 78:38 + 35:16
50. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 79:32 + 36:10
51. Pettersen Vidar 1250001 Larvik OK 90:39 + 47:17
52. Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 92:32 + 49:10
53. Hillebrand Stephan 0930002 Orienteering Pine A.S.D. 104:42 + 61:20
Schuessler Thomas 1020001 Gundelfinger Turnerschaft DISK
Taylor Paul NER0045 Neregistrovaní NNN DNS
Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně DNS
Hunt Jonathan 0970001 PAPO DNS
Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava DNS
Hansen Jens Jorgen 0080006 HAGI-DK DNS
Jánek Ladislav LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice DNS
Mella Bjorn 1470001 Newcastle Orienteering Club, A DNS
Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň DNS
Pachnik Dariusz 19P6900 UKS "Orientpark.pl" Iwiny DNS

H55B 3.23 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirsa Adam KSH6301 C OB Kašperské Hory 28:07
2. Wiedenfeld Frank 19D0001 SSV Planeta Radebeul 29:16 + 1:09
3. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 31:09 + 3:02
4. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:13 + 6:06
5. Pavlíček Jaromír MOV6000 C SKOB Ostrava 35:17 + 7:10
6. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 35:41 + 7:34
7. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 36:53 + 8:46
8.