Logo

Event results: Kwak Czech O-Tour 2024 - Plzeňsko - E3

Date:
2024/07/05
Place:
Dobříč, GPS: 49.8814N, 13.4616E
Organiser:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Used map:
Podle normy ISOM 2017-2, měřítko 1 : 10 000, ekvidistance 5 m, stav červen 2024, autor: A. Hejna, mapa bude vytištěna laserem v Žaketu na vodovzdorném materiálu Blueback.
Director:
Anděl Robert
Referee:
Hájek Adam - R2
Course setter:
Šilhavý Jakub - R1
Protocol:
Závod proběhl za počasí okolo 25°, skorojasno.

Několik závodníků utrpělo vosí bodnutí.

Hlavní rozhodčí schválil výsledky E3.
Classes:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D70     D75     D80     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H70     H75     H80     HDR     OPEN-S     OPEN-M     OPEN-L     T    
Loading data...

D10L 2.32 km, 25 m, 6 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šuláková Karolína RBK1551 C SK Radioklub Blansko 18:19
2. Kolínová Anita JIL1850 C OK Jilemnice 18:58 + 0:39
3. Chodurová Nina SFM1452 C O-RUNNAŘI Beskydy 19:05 + 0:46
4. Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 C TJ Růžená 20:51 + 2:32
5. Töyrylä Roosa 1590002 Kymin Suunnistajat 21:57 + 3:38
6. Haviarová Alžběta SKT1650 C Orientační běh Klatovy 24:40 + 6:21
7. Málková Antonie TAP1751 C KOB Tretra Praha 29:20 + 11:01
8. Kubíčková Petra VIC1650 C OB Vizovice 31:43 + 13:24
Šperlová Marie ONO1650 C SKOB Ostrov DNS

D10 1.82 km, 40 m, 6 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lena Podgruszewska 1VP1450 HKS Azymut Mochy 16:39
2. Sedláková Anna SRK1550 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:54 + 3:15
3. Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy 20:26 + 3:47
4. Janováčová Tereza RBK1552 C SK Radioklub Blansko 21:01 + 4:22
5. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 21:09 + 4:30
6. Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga 22:06 + 5:27
7. Voráčková Karolína OSN1456 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:57 + 9:18
8. Křížková Amálie DOR1454 C OK Dobříš 27:11 + 10:32
9. Kubáková Laura PZR1550 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:59 + 11:20
10. Parnahaj Marie Luiza NEK1550 C Nejdek Orienteering 31:46 + 15:07
11. Voleská Andrea KAM1456 C OK Kamenice 36:42 + 20:03
Vošvrdová Eliška SJC1551 C Sportcentrum Jičín DISK
Mikulová Laura ZVO1450 C OB SK Zvole DNS
Bartošová Natálie VSP1450 C USK Praha DNS
Puchernová Adéla TAP1650 C KOB Tretra Praha DNS

D12 3.13 km, 60 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Egger Marie 0670002 Support Team Austria 22:16
2. Kutlvašrová Marta VRL1451 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:46 + 0:30
3. Rosén Ella 1390002 Göteborg-Majorna OK 22:48 + 0:32
4. Kušičková Lucie HJL1251 B Sokol Horní Jelení 23:44 + 1:28
5. Chodúrová Elena TZL1351 C SKOB Zlín 24:15 + 1:59
6. Voráčková Anežka OSN1260 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:24 + 2:08
7. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 25:04 + 2:48
8. Prokešová Ema SFM1253 C O-RUNNAŘI Beskydy 25:19 + 3:03
9. Pompe Antonia 24D1250 SV Robotron Dresden 25:20 + 3:04
10. Dunlap Josalyn 0780003 Orienteering Louisville 26:38 + 4:22
11. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 27:34 + 5:18
12. Mikulová Stella ZVO1250 B OB SK Zvole 28:25 + 6:09
13. Štolbová Lenka KNC1250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 29:11 + 6:55
14. Marková Lucie ZBM1351 C SK Brno Žabovřesky 29:21 + 7:05
15. Šperlová Kateřina ONO1352 B SKOB Ostrov 30:01 + 7:45
16. Kušičková Jolana HJL1252 B Sokol Horní Jelení 30:12 + 7:56
17. Benešová Marie MLA1250 B MLOK Mariánské Lázně 30:44 + 8:28
18. Haviarová Amálie SKT1250 C Orientační běh Klatovy 31:37 + 9:21
19. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 31:38 + 9:22
20. Mančalová Alena LIT1353 B KOB Litvínov 33:23 + 11:07
21. Smolíková Kateřina OPI1352 C Orientační sporty Písek 34:17 + 12:01
22. Šimánová Štěpánka LPM1254 C OK Lokomotiva Plzeň 35:32 + 13:16
23. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 36:56 + 14:40
24. Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 37:24 + 15:08
25. Gregorová Vendula NEK1250 C Nejdek Orienteering 40:19 + 18:03
26. Hezká Zuzana DOR1351 C OK Dobříš 50:04 + 27:48
27. Fialová Kristýna OPI1253 B Orientační sporty Písek 59:36 + 37:20
28. Parnahaj Anna Lis NEK1351 C Nejdek Orienteering 72:34 + 50:18
Juhkam Miina-Liisa 1110005 OK Kobras DNS

D14A 4.28 km, 130 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Aamand Randi 0080004 Fredrikstad SK 33:08
2. Havlíčková Zuzana RIC1051 B OB Říčany 33:51 + 0:43
3. Šolcová Elsa SJC1152 B Sportcentrum Jičín 33:56 + 0:48
4. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 34:40 + 1:32
5. Vaněčková Anna DKP1063 C Oddíl OB Kotlářka 35:43 + 2:35
6. Rinaldi Anna 0930010 Orienteering Pine A.S.D. 38:59 + 5:51
7. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 40:47 + 7:39
8. Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín 42:44 + 9:36
9. Zulejka Molnar 0140002 Veszpremi Honved SE 43:31 + 10:23
10. Čevelová Adéla RIC1150 B OB Říčany 44:25 + 11:17
11. Kalábová Kateřina OPI1152 B Orientační sporty Písek 45:24 + 12:16
12. Fryšová Zuzana DCH1151 B Radioelektronika Cheb 45:56 + 12:48
13. Blehová Barbora DOR1151 B OK Dobříš 48:24 + 15:16
14. Iskhakova Veronika 0290004 Red Roos 51:25 + 18:17
15. Kurfürstová Marie FSP1050 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:22 + 23:14
16. Smolíková Adéla OPI1150 B Orientační sporty Písek 56:31 + 23:23
17. Košťáková Emma DOR1155 B OK Dobříš 65:46 + 32:38
18. Pellegrini Agnese 0930008 Orienteering Pine A.S.D. 85:02 + 51:54
19. Tudorache Silvia Maria 1280002 OK Silva Campina 91:30 + 58:22
Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun DISK

D14B 3.13 km, 60 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Gretter Marianna 0950003 Panda Valsugana A.S.D. 22:26
2. Smítalová Ester ZBM1056 C SK Brno Žabovřesky 23:26 + 1:00
3. Chotěnovská Nela HJL1153 B Sokol Horní Jelení 23:51 + 1:25
4. Hamáková Zuzana HJL1050 C Sokol Horní Jelení 24:54 + 2:28
5. Bašeová Jolana ZBM1051 B SK Brno Žabovřesky 26:30 + 4:04
6. Matyšková Kristýna KAM1054 C OK Kamenice 26:47 + 4:21
7. Pajerová Laura HJL1151 C Sokol Horní Jelení 27:03 + 4:37
8. Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha 32:09 + 9:43
9. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 39:33 + 17:07
10. Hezká Adéla DOR1053 C OK Dobříš 40:04 + 17:38
11. Kalčíková Anděla 1380001 Orienťáci Tanvald 60:41 + 38:15
Pobudová Marie SJH1050 C SOS Jindřichův Hradec DNS

D16A 5.15 km, 180 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tomášková Matilda TUR0957 A OOB TJ Turnov 40:19
2. Mayerová Daniela ZTC0852 A Západočeské sportovní centrum OB 40:47 + 0:28
3. Fedrová Anežka RBK0853 A SK Radioklub Blansko 41:19 + 1:00
4. Strýčková Barbora PBM0852 A TJ Spartak 1. brněnská 41:42 + 1:23
5. Růžičková Žofie TZL0953 B SKOB Zlín 41:53 + 1:34
6. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 42:43 + 2:24
7. Mullis Carolina DKP0951 A Oddíl OB Kotlářka 43:09 + 2:50
8. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 44:13 + 3:54
9. Kamenická Tereza Ester OSN0888 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:50 + 5:31
10. Rosén Wilma 1390004 Göteborg-Majorna OK 46:27 + 6:08
11. Marková Eva ZBM0954 A SK Brno Žabovřesky 47:43 + 7:24
12. Pompe Greta 24D0950 SV Robotron Dresden 47:47 + 7:28
13. Aamand Sigrid 0080005 Fredrikstad SK 48:21 + 8:02
14. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Brno Žabovřesky 48:24 + 8:05
15. Hančová Karolína VRL0952 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:28 + 8:09
16. Sobotková Lada OPI0951 A Orientační sporty Písek 49:18 + 8:59
17. Iskhakova Ariadna 0290003 Red Roos 49:51 + 9:32
18. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:53 + 9:34
19. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 50:04 + 9:45
20. d'Incau Alessia 1640002 US PRIMIERO 50:09 + 9:50
21. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 50:12 + 9:53
22. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:54 + 12:35
23. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 53:04 + 12:45
24. Ehlerová Anna VSP0854 B USK Praha 53:52 + 13:33
25. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 53:54 + 13:35
26. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 54:10 + 13:51
27. Heizer Alíz 0260009 VHSE 55:34 + 15:15
28. Mikulová Tereza ZVO0851 B OB SK Zvole 57:02 + 16:43
29. Šafránková Eliška ZTC0953 B Západočeské sportovní centrum OB 57:20 + 17:01
30. Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 58:20 + 18:01
31. Blahutová Lucie PGP0968 B SK Praga 59:08 + 18:49
32. Havlíčková Veronika RIC0853 C OB Říčany 66:03 + 25:44
33. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 66:42 + 26:23
34. Anesin Viviana 0930009 Orienteering Pine A.S.D. 66:54 + 26:35
35. Joergensen Torun 0800001 Peninsula and Plains Orienteer 69:44 + 29:25
36. Hermannová Natálie MLA0851 B MLOK Mariánské Lázně 69:55 + 29:36
37. Košťáková Anna DOR0957 C OK Dobříš 78:12 + 37:53
38. Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 88:24 + 48:05
Seidlová Magdalena RIC0950 A OB Říčany DNS
Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga DNS

D16B 4.28 km, 130 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pozdílková Zuzana PHK0952 B OK 99 Hradec Králové 37:44
2. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 39:44 + 2:00
3. Hamáková Adéla HJL0851 B Sokol Horní Jelení 47:48 + 10:04
4. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 62:46 + 25:02
5. Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 65:19 + 27:35
6. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:30 + 29:46
7. Dolečková Markéta 0480002 OK Koblížci 79:19 + 41:35

D18A 6.46 km, 230 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Oranyová Sylva SJI0751 A OK Jihlava 51:43
2. Borg Lovisa 0730001 Södertälje Nykvarn Orientering 51:48 + 0:05
3. Gran Sigrid Schmitt 1140001 Halden SK 52:54 + 1:11
4. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 53:01 + 1:18
5. Fuchsová Ema TBM0653 A KOS TJ Tesla Brno 53:45 + 2:02
6. Kvášovská Ludmila LTU0753 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:35 + 2:52
7. Pavlová Eliška MOV0650 A SKOB Ostrava 58:25 + 6:42
8. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 59:47 + 8:04
9. Soltész Abigél 0490005 MOM Budapest 62:10 + 10:27
10. Jurčíková Nina TUR0759 B OOB TJ Turnov 69:39 + 17:56
11. Kendrová Tereza PBM0652 B TJ Spartak 1. brněnská 74:54 + 23:11
12. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 77:11 + 25:28
13. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 80:03 + 28:20
Holohlavská Ema JIL0652 B OK Jilemnice DNS
Craig Rebecca 1000003 Newcastle Orienteering Club DNS

D18B 5.15 km, 180 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stoyanova Emanuela 1100002 Istros Ruse 60:55
2. Boglarka Molnar 0140003 Veszpremi Honved SE 62:56 + 2:01
3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C TJ Růžená 63:39 + 2:44
4. Hiklová Eva ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky 69:54 + 8:59
DE Clercq Mara 0390005 SC Team BE DISK

D21E 8.87 km, 370 m, 14 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 9047

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Prel. points
1. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 66:29 9457
2. Kavánková Iva TZL9753 E SKOB Zlín 70:11 + 3:42 8976
3. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky 72:15 + 5:46 8708
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 72:24 + 5:55 8688
5. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 73:00 + 6:31 8610
6. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 73:57 + 7:28 8487
7. Smutná Anna Marie DKP0359 R Oddíl OB Kotlářka 76:01 + 9:32 8218
8. Korpasová Tereza TBM9898 E KOS TJ Tesla Brno 76:12 + 9:43 8195
9. Tomanová Eliška ZBM0658 A SK Brno Žabovřesky 77:20 + 10:51 8047
10. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 80:36 + 14:07 7623
11. Nechanická Klára TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno 82:13 + 15:44 7413
12. Zlámalová Nikola SJC9951 E Sportcentrum Jičín 84:06 + 17:37 7168
13. Kodejšová Markéta VSP0458 A USK Praha 84:23 + 17:54 7132
14. Hájková Eliška KAM9851 R OK Kamenice 84:51 + 18:22 7071
15. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 85:25 + 18:56 6997
16. Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga 86:04 + 19:35 6913
17. Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno 88:31 + 22:02 6595
18. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 88:33 + 22:04 6590
19. Hájková Kateřina KAM9488 C OK Kamenice 92:16 + 25:47 6107
20. Sjöberg Tove 1030003 Tullinge SK 93:10 + 26:41
21. Barrett Laura NER0051 xxx xxx 113:59 + 47:30
Picková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř DNS 0
Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové DNS 0
Corbett Niamh 0050004 CorkO DNS
Otero Cristina 0110003 Orientijote DNS
Hobson Justine 0500003 Bushflyers ACT Canberra DNS

D21A 7.07 km, 210 m, 13 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 7525

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Prel. points
1. Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 57:14 7739
2. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 58:17 + 1:03 7605
3. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 61:13 + 3:59 7230
4. Šimšová Pavla PGP0557 R SK Praga 64:08 + 6:54 6858
5. Kašparová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 64:09 + 6:55 6856
6. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 65:43 + 8:29 6655
7. Sanna Karin DKP0250 C Oddíl OB Kotlářka 66:11 + 8:57 6596
8. Žákovcová Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 67:30 + 10:16 6428
9. Selin Tuva 1320003 FK Göingarna 67:51 + 10:37
10. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 69:36 + 12:22 6159
11. Kosobudová Anna VTA0551 B SC vebr-sport 70:11 + 12:57 6085
12. Bernatíková Hana SFM0251 C O-RUNNAŘI Beskydy 71:17 + 14:03 5944
13. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 72:45 + 15:31 5757
14. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 73:19 + 16:05 5685
15. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 74:07 + 16:53 5583
16. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 74:50 + 17:36 5491
17. Wik Maria Stromdal 1630001 freidig 74:54 + 17:40
18. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:01 + 17:47 5468
19. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 75:14 + 18:00 5440
20. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 75:26 + 18:12 5414
21. Kiss Boglárka 1410003 Gödöllői Kirchhofer József Spo 93:48 + 36:34
22. Zarina Ance 0460003 MONA OK 95:53 + 38:39
23. Kalousková Marie DKP0151 C Oddíl OB Kotlářka 96:41 + 39:27 2700
24. Szalontai Sára 0260010 VHSE 100:08 + 42:54
25. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 102:33 + 45:19 1951
26. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 108:36 + 51:22 1178
TANAKA AKANE 0310001 ES KANTO C DISK
Fa'avae Jessie 0980002 Nelson, New Zealand DNS
Mikayla Enderby 0370001 Newcastle Australia DNS

D21B 4.20 km, 140 m, 9 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 4146

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Prel. points
1. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 41:59 4381
2. Linhartová Iva ZBM9051 C SK Brno Žabovřesky 43:27 + 1:28 4245
3. Svobodová Jitka USP7450 USK Praha 46:20 + 4:21
4. Jirsová Anna KSH9751 C OB Kašperské Hory 48:06 + 6:07 3812
5. Pilátová Amálie DKL0405 KOB Kladno 48:33 + 6:34
6. Kotrčová Lenka LPU9359 C OK Lokomotiva Pardubice 50:46 + 8:47 3563
7. Bąkowska Dominika 0350001 Harpagan Gdańsk 51:52 + 9:53
8. Hauerlandová Natálie KUB9850 C KUB Koala Uherský Brod 56:22 + 14:23 3042
9. Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 57:44 + 15:45 2914
10. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 63:40 + 21:41 2362
11. Širicová Anna PBM0552 C TJ Spartak 1. brněnská 63:42 + 21:43 2359
Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja DISK 0
Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec DNS 0
Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha DNS 0

D35A 6.69 km, 250 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:01
2. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 60:48 + 1:47
3. MERCIER Agnes 0810001 Tous Azimuts Douai 61:05 + 2:04
4. Rücklová Alena VCB8150 C OB České Budějovice 66:37 + 7:36
5. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 67:18 + 8:17
6. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 67:36 + 8:35
7. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 67:49 + 8:48
8. Smítalová Jana ZBM8053 C SK Brno Žabovřesky 68:53 + 9:52
9. Kožíšková Hana MLA8350 C MLOK Mariánské Lázně 69:51 + 10:50
10. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 70:38 + 11:37
11. Košťáková Petra DOR8151 C OK Dobříš 71:32 + 12:31
12. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 72:34 + 13:33
13. Bártová Petra RBK8252 C SK Radioklub Blansko 74:35 + 15:34
14. Wenderickx Nancy 0170002 Camper-O 75:50 + 16:49
15. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:02 + 18:01
16. Fryšová Tereza DCH7654 C Radioelektronika Cheb 79:37 + 20:36
17. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 79:56 + 20:55
18. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 81:40 + 22:39
19. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 82:15 + 23:14
20. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 89:32 + 30:31
21. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 92:37 + 33:36
22. Tichá Jana OPI8150 C Orientační sporty Písek 92:46 + 33:45
23. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 94:14 + 35:13
24. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 96:19 + 37:18
25. Nedbalova Jana MFP8050 C Matfyz Praha 96:37 + 37:36
26. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 97:15 + 38:14
27. Kožíšková Jana EKP8750 C VŠTJ Ekonom Praha 101:24 + 42:23
28. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 101:45 + 42:44
29. Mikeszová Martina DKP8162 C Oddíl OB Kotlářka 106:48 + 47:47
30. Ondráčková Dana KAM8952 C OK Kamenice 113:29 + 54:28
31. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 204:58 + 145:57
Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole DNS
Aamand Astrid 0080002 Fredrikstad SK DNS
Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha DNS

D35B 4.36 km, 140 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 44:16
2. Janováčová Petra RBK8558 C SK Radioklub Blansko 46:09 + 1:53
3. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 49:50 + 5:34
4. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 53:51 + 9:35
5. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 54:15 + 9:59
6. Šperlová Zuzana ONO8751 C SKOB Ostrov 56:09 + 11:53
7. Švamberková Hana LPM8350 C OK Lokomotiva Plzeň 58:58 + 14:42
8. Brucháčková Markéta TZL8152 C SKOB Zlín 59:35 + 15:19
9. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 61:10 + 16:54
10. Smolíková Lenka OPI8051 C Orientační sporty Písek 62:57 + 18:41
11. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:28 + 23:12
12. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 68:03 + 23:47
13. Dohnalová Květa ZBM7954 C SK Brno Žabovřesky 69:54 + 25:38
14. Perlíková Pavla TAP8450 C KOB Tretra Praha 70:34 + 26:18
15. Dolečková Iva 0480001 OK Koblížci 101:33 + 57:17
16. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 103:53 + 59:37
Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný DISK
Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice DNS

D45A 4.90 km, 150 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rollins Sarah 0420001 Southern Navigators 39:51
2. Taksdal Aud Hognestad 1540001 Ganddal IL 40:50 + 0:59
3. Key Natasha 1620001 Melbourne Forest Racers 42:18 + 2:27
4. Barkholt Susanne 1030001 OK Pan Kristianstad 43:26 + 3:35
5. Iskhakova Marina 0290001 Red Roos 48:38 + 8:47
6. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:59 + 9:08
7. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:24 + 9:33
8. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 49:27 + 9:36
9. Eglin Irene 0890002 bussola ok 50:25 + 10:34
10. Desrumaux Marie NNNxxx2 Neregistrovaní 50:30 + 10:39
11. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:44 + 10:53
12. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 52:09 + 12:18
13. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:15 + 12:24
14. Selin Camilla 1320002 FK Göingarna 52:23 + 12:32
15. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 53:11 + 13:20
16. Júlia Juhász 1180001 Alpokalja Szabadidősport és Kö 53:26 + 13:35
17. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 53:48 + 13:57
18. Pompe Katja 24D7650 SV Robotron Dresden 54:38 + 14:47
19. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 54:40 + 14:49
20. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 57:27 + 17:36
21. Beranová Jana SJH7851 C SOS Jindřichův Hradec 58:17 + 18:26
22. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 59:28 + 19:37
23. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 61:06 + 21:15
24. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 61:23 + 21:32
25. Adenstedt Ingrid 0220001 Orienteering Klosterneuburg 61:32 + 21:41
26. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 62:01 + 22:10
27. Čtrnáctková Magdaleéna PGP7151 C SK Praga 64:12 + 24:21
28. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 65:07 + 25:16
29. Hlaváčková Klára TAP7756 C KOB Tretra Praha 66:46 + 26:55
30. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 67:11 + 27:20
31. Leonard Alexis 0720001 Orienteering USA 69:24 + 29:33
32. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 70:14 + 30:23
33. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 71:08 + 31:17
34. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 71:31 + 31:40
35. Šafránková Martina LPM7753 C OK Lokomotiva Plzeň 74:25 + 34:34
36. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 74:30 + 34:39
37. Słońska Bogusława 1150002 WKS Wawel 75:10 + 35:19
38. Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 75:33 + 35:42
39. Václavková Petra ZBM7553 C SK Brno Žabovřesky 75:52 + 36:01
40. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 77:08 + 37:17
41. Deschepper Ellen 0390004 SC Team BE 79:17 + 39:26
42. Grisenti Alessia 0930004 Orienteering Pine A.S.D. 79:43 + 39:52
43. Knoll Caroline 1550002 Bielefelder TG 82:14 + 42:23
44. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 82:41 + 42:50
45. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 83:19 + 43:28
46. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 83:39 + 43:48
47. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 86:58 + 47:07
48. Magyari Orsolya 1370001 Tipo 88:54 + 49:03
49. OCallaghan Helen 0320004 Bush 'n' Beach Orienteering C 92:59 + 53:08
50. Šimánková Lenka LPM7953 C OK Lokomotiva Plzeň 116:26 + 76:35
51. Kerekes Andrea 0660002 Veszprémi Tájfutó Club 118:29 + 78:38
52. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 148:55 + 109:04
Vasiloi Nadejda 0690001 OPA Montigny DISK
De Grande Angelique 0090001 Omega DISK
Hulcová Pavla KSH7753 C OB Kašperské Hory DISK
Fa'avae Jodie 0980001 Nelson, New Zealand DNS
Diethelm Gabriela 1650001 OLG Chur DNS
Fletcher Val 0970003 PAPO DNS
Adams Jenni 0800003 Peninsula and Plains Orienteer DNS
De Bie Ellen 0390002 SC Team BE DNS
Nylund-Ek Marika 1060002 Nyköpings Ok DNS
Chubb Lisa 0970002 PAPO DNS
Hůlová Martina ROZ8450 C OK Roztoky DNS

D45B 3.46 km, 100 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava 37:34
2. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 38:01 + 0:27
3. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 39:08 + 1:34
4. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 41:04 + 3:30
5. Kolaříková Marie SOB7850 C SOBSA 41:08 + 3:34
6. Finco Dneboská Eva PVP7755 C VSK Přírodní vědy Praha 41:29 + 3:55
7. Tobler-Egger Gabriele 0670003 Support Team Austria 41:46 + 4:12
8. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 44:22 + 6:48
9. Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 45:20 + 7:46
10. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 46:10 + 8:36
11. Motyčková Zuzana TAP7753 C KOB Tretra Praha 46:15 + 8:41
12. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 47:05 + 9:31
13. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 48:55 + 11:21
14. Grisová Kateřina SLA7850 C SKOB Slaný 49:31 + 11:57
15. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 49:56 + 12:22
16. Jirsová Pavla KSH7251 C OB Kašperské Hory 49:59 + 12:25
17. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 50:33 + 12:59
18. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:59 + 13:25
18. Kleinová Petra LTP7553 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:59 + 13:25
20. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 51:33 + 13:59
21. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 52:17 + 14:43
22. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:04 + 15:30
23. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 53:15 + 15:41
24. Sedláková Hana SRK7850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:43 + 16:09
25. Hofhanzlová Hana RUZ7951 C TJ Růžená 55:52 + 18:18
26. Kalábová Vendula OPI7950 C Orientační sporty Písek 58:33 + 20:59
27. Brossaud Petra VCB7450 C OB České Budějovice 59:08 + 21:34
28. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 59:29 + 21:55
29. Jirousová Eva TAP7653 C KOB Tretra Praha 60:11 + 22:37
30. Peňázová Iva 0190001 Brno 60:22 + 22:48
31. O'Donnell Heather 1220001 Yarra Valley Orienteering Club 62:10 + 24:36
32. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 67:02 + 29:28
33. Brumovská Rhea TAP7251 C KOB Tretra Praha 68:31 + 30:57
34. Řehořová Lenka JJN7250 C Team Jizerky 71:22 + 33:48
35. Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 73:03 + 35:29
36. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 74:00 + 36:26
37. Švestková Jana KUB7060 C KUB Koala Uherský Brod 75:25 + 37:51
38. Káňová Hana SFM7652 C O-RUNNAŘI Beskydy 76:49 + 39:15
39. Soukupová Andrea NEK7851 C Nejdek Orienteering 79:36 + 42:02
40. Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 82:49 + 45:15
41. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 84:02 + 46:28
42. Heuer Adrienn 0140001 Veszpremi Honved SE 87:38 + 50:04
43. Kubíčková Eva VIC7950 C OB Vizovice 92:02 + 54:28
Stewart Sarah 0400002 Auckland Orienteering Club DNS

D55A 4.36 km, 140 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bratt Cecilia 0700002 OK Orion 33:45
2. Borg Katarina 0730002 Södertälje Nykvarn Orientering 42:00 + 8:15
3. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 44:41 + 10:56
4. Jennifer Enderby 0370002 Newcastle Australia 45:22 + 11:37
5. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 48:51 + 15:06
6. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 49:01 + 15:16
7. Shingler Paula 0060002 Big Foot Orienteers 51:06 + 17:21
8. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 51:26 + 17:41
9. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 51:42 + 17:57
10. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 52:20 + 18:35
11. Németh Zsoltné 0260001 VHSE 53:18 + 19:33
12. Toth Agnes 0940003 MAFC Budapest 54:50 + 21:05
13. Verbraken Linda 0170003 Camper-O 56:19 + 22:34
14. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 57:03 + 23:18
15. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 58:52 + 25:07
16. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 59:31 + 25:46
17. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59:36 + 25:51
18. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 60:43 + 26:58
19. Merat Catherine 0410001 O'JURA 61:23 + 27:38
20. Gomersall Lesley 0150001 Grampian Orienteers 62:30 + 28:45
21. Östangard Pa 1210001 Västerviks ok 62:32 + 28:47
22. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 63:54 + 30:09
23. Cseresnyés Ágnes 0260006 VHSE 63:58 + 30:13
24. Smolková Romana TAP6951 C KOB Tretra Praha 66:52 + 33:07
25. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:08 + 33:23
26. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 72:00 + 38:15
27. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 73:52 + 40:07
28. Kamarytová Martina NEK6650 C Nejdek Orienteering 75:03 + 41:18
29. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 80:15 + 46:30
30. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 80:27 + 46:42
31. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 82:51 + 49:06
32. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 83:43 + 49:58
Gloersen Anne Gyri 1310002 OL Tonsberg, Norway DISK
Doogan Kim 0210001 Dontgetlost DISK
vakant DNS

D55B 2.75 km, 80 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:12
2. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 29:34 + 2:22
3. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 30:29 + 3:17
4. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 38:37 + 11:25
5. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 41:17 + 14:05
6. Chmelařová Blanka 0740001 Xyz 48:36 + 21:24
7. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 51:47 + 24:35
8. Schuessler Ariane 1020002 Gundelfinger Turnerschaft 66:53 + 39:41

D65A 3.46 km, 100 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 42:44
2. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 45:49 + 3:05
3. Deane Elizabeth 0050002 CorkO 48:48 + 6:04
4. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 49:58 + 7:14
5. Roach Maggie 0820002 Luxembourg OC 56:57 + 14:13
6. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 58:11 + 15:27
7. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 59:12 + 16:28
8. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 61:54 + 19:10
9. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 67:48 + 25:04
10. Klara Nyakas 0940004 MAFC Budapest 75:11 + 32:27
11. Trdá Iva KPY5850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:14 + 50:30
Soanjärvi Tuija 0240001 KonnU DISK
Vanreusel Jen 0170005 Camper-O DISK

D65B 2.42 km, 60 m, 6 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 35:46
2. Nagy Zsuzsanna 0260003 VHSE 42:05 + 6:19
3. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:04 + 7:18
4. Stoyanova Margarita 1100001 Istros Ruse 44:04 + 8:18
5. Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 48:06 + 12:20
6. Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:53 + 14:07

D70 3.35 km, 90 m, 7 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 46:35
2. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 49:38 + 3:03
3. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 55:49 + 9:14
4. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 62:31 + 15:56
5. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 63:36 + 17:01
6. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:02 + 18:27
7. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 75:28 + 28:53
8. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 85:37 + 39:02
9. Turri Luisella 0960002 Trento Orienteering A.S.D: 87:42 + 41:07

D75 2.75 km, 80 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Horáková Magdalena NEK4950 C Nejdek Orienteering 107:22
2. Bogdálková Věra LBM4858 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 116:49 + 9:27
Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DNS

D80 2.49 km, 60 m, 7 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 48:44

H10L 2.32 km, 25 m, 6 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Voráček Jan OSN1701 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:07
2. Kozel Kryštof ABM1501 C KOB ALFA Brno 15:25 + 1:18
3. Gregor Šimon RUZ1600 C TJ Růžená 16:14 + 2:07
4. Strýček Matěj ADA1701 C OOB Spartak Adamov 18:13 + 4:06
5. Semotam Antonín 0060009 Family Point 18:22 + 4:15
6. Paseka Matěj 0060021 Family Point 22:56 + 8:49
7. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 23:50 + 9:43
8. Šilhavý Matěj LPM1600 C OK Lokomotiva Plzeň 24:45 + 10:38
9. Švamberk Jan LPM1500 C OK Lokomotiva Plzeň 25:07 + 11:00
10. Kolařík Jakub SOB1500 C SOBSA 28:02 + 13:55
11. Rinaldi Filippo 0960001 Trento Orienteering A.S.D: 34:57 + 20:50
Mašek Ondřej DKP1600 C Oddíl OB Kotlářka DNS

H10 1.82 km, 40 m, 6 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rollier Alexei PGP1505 C SK Praga 13:11
2. Růžička Bořek TZL1404 C SKOB Zlín 15:25 + 2:14
3. Havlíček Kristián RIC1402 C OB Říčany 15:36 + 2:25
4. Bárta Vítězslav RBK1501 C SK Radioklub Blansko 16:11 + 3:00
5. Kolín Jonáš JIL1500 C OK Jilemnice 16:24 + 3:13
6. Fiala Matěj LPM1401 C OK Lokomotiva Plzeň 17:28 + 4:17
7. Chromý Filip TBM1616 C KOS TJ Tesla Brno 18:52 + 5:41
8. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 19:51 + 6:40
9. Šimana Jiří LPM1602 C OK Lokomotiva Plzeň 20:34 + 7:23
10. Seidl Kryštof RIC1407 C OB Říčany 20:48 + 7:37
11. Matějů Emil VLI1500 C Slavia Liberec orienteering 23:48 + 10:37
12. Jalový Kryštof RBK1401 C SK Radioklub Blansko 24:30 + 11:19
13. Mackerle Jonáš VCB1500 C OB České Budějovice 24:38 + 11:27
14. Vach Štěpán PGP1502 C SK Praga 24:53 + 11:42
15. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 28:29 + 15:18
Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava DNS

H12 3.35 km, 55 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Placek Nikolas MLA1200 B MLOK Mariánské Lázně 23:44
2. Svennerud Hjalmar 1430002 Karlskrona SOK 24:28 + 0:44
3. Šťastný Vilém CTB1301 B SK OB Chotěboř 26:08 + 2:24
4. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 26:47 + 3:03
5. Matějů Josef VLI1300 B Slavia Liberec orienteering 27:18 + 3:34
6. Čevela Marek RIC1300 C OB Říčany 29:13 + 5:29
7. Bergman Svante 1530001 OK Skogsfalken 29:18 + 5:34
8. Vošvrda Václav SJC1203 B Sportcentrum Jičín 29:49 + 6:05
9. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:51 + 6:07
10. Bárta Zbyněk RBK1301 C SK Radioklub Blansko 31:32 + 7:48
11. Brucháček Jan TZL1201 B SKOB Zlín 32:04 + 8:20
12. Komín Kryštof DKL1201 C KOB Kladno 33:21 + 9:37
13. Kropáček Antonín 1340001 SK Ore Montes 35:24 + 11:40
14. Janováč Marek RBK1302 C SK Radioklub Blansko 37:21 + 13:37
15. Vach Matyáš PGP1301 C SK Praga 45:52 + 22:08
16. Aamand Haakon 0080003 Fredrikstad SK 46:07 + 22:23
17. Matějů Eda VLI1200 B Slavia Liberec orienteering 46:11 + 22:27
18. Hulec Karel KSH1301 C OB Kašperské Hory 54:08 + 30:24
19. Kolařík Jiří SOB1300 C SOBSA 61:38 + 37:54
Košťák Hubert DOR1305 C OK Dobříš DNS

H14A 5.29 km, 150 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Míchal Jakub SJH1001 A SOS Jindřichův Hradec 37:31
2. Kutlvašr Vladimír VRL1002 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:22 + 0:51
3. Blažek Vojtěch SJH1003 A SOS Jindřichův Hradec 38:48 + 1:17
4. Šťastný Antonín CTB1101 B SK OB Chotěboř 39:33 + 2:02
5. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 39:57 + 2:26
6. Minařík František ZTC1103 B Západočeské sportovní centrum OB 39:59 + 2:28
7. Sedlák Václav DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 40:55 + 3:24
8. Beneš Jan MLA1000 B MLOK Mariánské Lázně 44:38 + 7:07
9. Jansen Nathan 0090002 Omega 45:34 + 8:03
10. Bárta Ladislav RBK1101 B SK Radioklub Blansko 48:49 + 11:18
11. Beran Antonín SJH1101 B SOS Jindřichův Hradec 48:53 + 11:22
12. Tuzcuogullari Bogaç Rüzgar 1200002 Balikesir GSK 52:20 + 14:49
13. Prox Jan RIC1003 B OB Říčany 52:53 + 15:22
14. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 55:02 + 17:31
15. Seidl Marek RIC1100 C OB Říčany 55:04 + 17:33
16. Pospíšil Tomáš SSU1006 C SK Severka Šumperk 56:04 + 18:33
17. Hagwall Melker 0680002 Järla Orientering 59:34 + 22:03
18. Dunlap Nate 0780002 Orienteering Louisville 61:07 + 23:36
19. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 62:50 + 25:19
20. Husz Vendel 1180006 Alpokalja Szabadidősport és Kö 64:08 + 26:37
21. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 64:30 + 26:59
22. Voleský Viktor KAM1103 B OK Kamenice 65:08 + 27:37
23. Lange Marius 71D1100 USV TU Dresden 75:05 + 37:34
24. Brossaud Thomas VCB1101 C OB České Budějovice 91:50 + 54:19
Pachnik Antoni 19P1000 UKS "Orientpark.pl" Iwiny DNS

H14B 3.35 km, 55 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mazzarese David SJI1100 B OK Jihlava 24:31
2. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 26:41 + 2:10
3. Kaláb Jakub OPI1102 B Orientační sporty Písek 28:26 + 3:55
4. Mokrý Tadeáš HJL1100 C Sokol Horní Jelení 31:38 + 7:07
5. Hulec František KSH1101 C OB Kašperské Hory 34:14 + 9:43
6. Molnár Borisz 0260007 VHSE 36:39 + 12:08
7. Basetlík Petr 1340002 SK Ore Montes 40:05 + 15:34
8. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:04 + 26:33
9. Haviar Antonín SKT1100 C Orientační běh Klatovy 52:27 + 27:56
Kučerka Radek STB1101 B TJ Stadion Nový Bor DNS

H16A 6.90 km, 230 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Metelka Tomáš PHK0801 A OK 99 Hradec Králové 44:03
2. Kiss Ágoston 1410002 Gödöllői Kirchhofer József Spo 50:35 + 6:32
3. Kvášovský Filip LTU0902 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:52 + 7:49
4. Prášil Adam SJI0901 A OK Jihlava 52:54 + 8:51
5. Parkan Tomáš SJH0803 B SOS Jindřichův Hradec 53:05 + 9:02
6. Minařík Josef ZTC0903 B Západočeské sportovní centrum OB 55:13 + 11:10
7. Nagel Maximilian 0110002 OLG Murten 56:33 + 12:30
8. Václavek Petr ZBM0916 B SK Brno Žabovřesky 56:36 + 12:33
9. Tejkl Štěpán TAP0807 B KOB Tretra Praha 57:57 + 13:54
10. Toman Matěj ZBM0919 B SK Brno Žabovřesky 58:11 + 14:08
11. Jansen Thomas 0090003 Omega 58:48 + 14:45
12. Florian Radek ZBM0905 B SK Brno Žabovřesky 60:11 + 16:08
13. Moser Alessandro 1640001 US PRIMIERO 60:21 + 16:18
14. Jirkovský Lukáš ONO0904 B SKOB Ostrov 61:06 + 17:03
15. Jelínek František PHK0900 A OK 99 Hradec Králové 61:21 + 17:18
16. Hofhanzl Antonín RUZ0902 A TJ Růžená 62:31 + 18:28
17. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 66:35 + 22:32
18. Šubrt Ondřej TAP0801 B KOB Tretra Praha 67:33 + 23:30
19. Eliášek Patrik ZBM0814 B SK Brno Žabovřesky 68:28 + 24:25
20. Létal Jonáš SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 70:24 + 26:21
21. Héra Szilárd 1180004 Alpokalja Szabadidősport és Kö 73:24 + 29:21
22. Placek Tomas MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně 74:33 + 30:30
23. Juhkam Karl-Mattias 1110004 OK Kobras 74:36 + 30:33
24. Polgár Bátor 1180005 Alpokalja Szabadidősport és Kö 82:44 + 38:41
25. Molnár Iván 0260008 VHSE 94:21 + 50:18
26. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 102:45 + 58:42

H16B 5.29 km, 150 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno 45:23
2. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 47:23 + 2:00
3. Prášil Šimon TTR0901 B OOB Třebíč 57:44 + 12:21
4. Vaněček Jan DKP0824 C Oddíl OB Kotlářka 62:16 + 16:53
5. Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 66:53 + 21:30
6. Švestka Patrik KUB0810 C KUB Koala Uherský Brod 68:01 + 22:38
Zavadil Adam KAM0901 B OK Kamenice DNS

H18A 8.82 km, 340 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Brosch Ondřej RBK0606 R SK Radioklub Blansko 52:19
2. Atting Edvin 0160002 Linkopings OK 56:27 + 4:08
3. Tuzcuogullari Altar Ilgaz 1200001 Balikesir GSK 63:54 + 11:35
4. Hůla Tomáš PGP0611 B SK Praga 64:25 + 12:06
5. Votava Matěj KUL0601 B KOB Ústí nad Labem 65:29 + 13:10
6. Juhkam Markus 1110003 OK Kobras 69:10 + 16:51
7. Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 69:35 + 17:16
8. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 71:39 + 19:20
9. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 134:43 + 82:24
VEROVE Vianney 0810002 Tous Azimuts Douai DISK
Jareš Ondřej KUL0600 B KOB Ústí nad Labem DISK
Héra Olivér 1180003 Alpokalja Szabadidősport és Kö DNS

H18B 6.90 km, 230 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jirous Erik TAP0705 B KOB Tretra Praha 57:31
2. Radoslavov Alex 1100004 Istros Ruse 60:24 + 2:53
3. Brumovský Štěpán TAP0706 B KOB Tretra Praha 70:59 + 13:28
4. Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 72:31 + 15:00
5. Atanasov Alexander 1100003 Istros Ruse 88:56 + 31:25
6. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 111:20 + 53:49
Mackovič Adam HCE0700 C TJ Hostivice DISK
Santuari Davide 0930006 Orienteering Pine A.S.D. DISK

H21E 13.33 km, 495 m, 24 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8571

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Prel. points
1. Björk Arvid 1030002 OK Pan Kristianstad 84:18
2. Gönczi Péter 1360001 TIPO TKE 86:58 + 2:40
3. Dlabaja Tomas TUR8303 C OOB TJ Turnov 88:51 + 4:33 8657
4. HALTZ Louis 0810005 Tous Azimuts Douai 89:37 + 5:19
5. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 90:03 + 5:45 8542
6. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 90:20 + 6:02 8515
7. Čech Petr SJI0001 C OK Jihlava 91:22 + 7:04 8416
8. Orany Vojtěch SJI0401 R OK Jihlava 91:44 + 7:26 8381
9. Penck Ethan 0360001 Southern Arrows 91:50 + 7:32
10. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 92:43 + 8:25 8287
11. Prášil Tomáš TTR0501 R OOB Třebíč 94:19 + 10:01 8135
12. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 94:29 + 10:11 8119
13. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 95:22 + 11:04 8034
14. Rapotz David 1500001 Naturfreunde Villach 95:24 + 11:06
15. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 95:57 + 11:39 7979
16. Borg David 0730003 Södertälje Nykvarn Orientering 96:19 + 12:01
17. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 97:11 + 12:53 7861
18. Corbett Cillin 0050003 CorkO 100:35 + 16:17
19. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 101:23 + 17:05 7460
20. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 104:47 + 20:29 7135
21. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 105:35 + 21:17 7059
22. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 107:06 + 22:48 6914
23. Vítek Matěj SJI0500 A OK Jihlava 109:11 + 24:53 6715
24. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 110:09 + 25:51 6622
25. Dragoev Ivaylo 1520001 NSA Sofia 113:18 + 29:00
26. Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany 114:09 + 29:51 6240
27. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 114:11 + 29:53 6237
28. Bílý Jakub DOK0104 C OK Doksy 117:46 + 33:28 5895
29. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 118:42 + 34:24
30. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 121:40 + 37:22 5522
31. Fousek Jan MOV9100 C SKOB Ostrava 122:53 + 38:35 5406
32. TANAKA MOTONARI 0300001 KEIYO orienteering club 127:48 + 43:30
33. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Brno Žabovřesky 130:15 + 45:57 4703
34. Pecka Marek EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha 130:52 + 46:34 4644
35. Miavecz Balázs 0490003 MOM Budapest 131:31 + 47:13
36. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 132:15 + 47:57 4512
37. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 162:47 + 78:29 1596
Yokoe Akihiro 0330001 Kobe University Orienteering C DISK
Gloersen Mathias 1310003 OL Tonsberg, Norway DISK
Bailey Jim 1290001 BOK DISK
Currie Duncan 1480001 Garingal Orienteers DISK
Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga DISK 0
Woolford Jamie 0320001 Bush 'n' Beach Orienteering C DNS
Kostka Jiří AOP0201 E Orientační Běh Opava DNS 0
Rodríguez Maikel 0110004 Orientijote DNS
Gray Ryan 0430001 Ugly Gully Orienteers DNS
Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové DNS 0
Szalay Levente 1180002 Alpokalja Szabadidősport és Kö DNS
Petrilák Matouš Nathaniel DKP0416 A Oddíl OB Kotlářka DNS 0
Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga DNS 0

H21A 8.86 km, 350 m, 13 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 6898

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Prel. points
1. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 63:11 7111
2. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 65:22 + 2:11 6880
3. Key Jensen 1620002 Melbourne Forest Racers 66:07 + 2:56
4. Kisvölcsey Ákos 0490002 MOM Budapest 66:46 + 3:35
5. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 67:03 + 3:52 6702
6. Kielb Karol 24D0200 SV Robotron Dresden 67:37 + 4:26
7. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 68:02 + 4:51 6598
8. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 68:31 + 5:20 6547
9. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 72:34 + 9:23 6119
10. Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:46 + 9:35 6097
11. Janoch Samuel Jan MLA0502 A MLOK Mariánské Lázně 73:08 + 9:57 6059
12. Bravený Vít ZBM9102 C SK Brno Žabovřesky 74:31 + 11:20 5912
13. Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:51 + 11:40 5877
14. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 75:21 + 12:10 5824
15. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 76:01 + 12:50 5754
16. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 77:48 + 14:37 5565
17. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 78:28 + 15:17 5494
18. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 79:22 + 16:11 5399
19. Šidík Petr MOV9200 C SKOB Ostrava 79:39 + 16:28 5369
20. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 80:07 + 16:56 5320
21. Györgyi Péter 0490004 MOM Budapest 81:11 + 18:00
22. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 81:45 + 18:34 5147
23. Kolář Matyáš PGP0304 C SK Praga 82:22 + 19:11 5082
24. Gomersall Jack 0050001 IMP22499 Grampian Orienteers 82:57 + 19:46
25. Zarinš Marcis 0460002 MONA OK 82:59 + 19:48
26. Selin Edvin 1320004 FK Göingarna 84:00 + 20:49
27. Vágner Libor DKP8802 C Oddíl OB Kotlářka 84:11 + 21:00 4890
28. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 87:10 + 23:59 4574
29. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 88:57 + 25:46 4385
30. Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice 90:00 + 26:49 4274
31. Sobotka Radim OPI0300 C Orientační sporty Písek 90:58 + 27:47 4172
32. Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 91:53 + 28:42 4075
33. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 92:11 + 29:00 4043
34. Graf Miroslav ZBM8723 C SK Brno Žabovřesky 95:31 + 32:20 3691
35. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 98:21 + 35:10 3391
36. Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy 102:00 + 38:49 3005
37. Dvořák Jakub MOV9500 C SKOB Ostrava 110:46 + 47:35 2077
38. Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga 113:48 + 50:37 1756
39. Piłkowski Tadeusz 0010001 Team 360 Warszawa 160:26 + 97:15
Selin Wilmer 1320005 FK Göingarna DISK
Vlach Martin PGP8605 C SK Praga DNS 0
Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga DNS 0

H21B 5.99 km, 220 m, 11 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 4872

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Prel. points
1. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 47:46 5086
2. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 49:17 + 1:31 4938
3. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 52:51 + 5:05 4590
4. Jurčík Tomáš 1240002 Slávia Žilinská Univerzita Odd 57:13 + 9:27
5. Boránek Petr VSP7000 C USK Praha 57:28 + 9:42 4140
6. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 63:03 + 15:17 3596
7. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 63:23 + 15:37 3563
8. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 65:10 + 17:24 3390
9. Hulec Jakub KSH8401 C OB Kašperské Hory 65:42 + 17:56 3338
10. Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 66:23 + 18:37 3271
11. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 68:42 + 20:56 3045
12. Jelínek Tomáš ZBM9607 C SK Brno Žabovřesky 78:28 + 30:42 2093
Pobuda Vojtěch SJH0302 C SOS Jindřichův Hradec DNS 0
Nykl Jan TAP9001 C KOB Tretra Praha DNS 0
Kielb Stefan 0380001 XVR Zurundelej DNS

H35A 7.85 km, 330 m, 17 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Chromý Adam TBM8841 C KOS TJ Tesla Brno 57:47
2. Šálek Jan LDC8502 C KOB Děčín 59:45 + 1:58
3. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Brno Žabovřesky 60:22 + 2:35
4. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 63:08 + 5:21
5. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:49 + 9:02
6. Šperl Milan ONO8000 C SKOB Ostrov 68:31 + 10:44
7. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 69:20 + 11:33
8. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 69:30 + 11:43
9. Szymanský Filip DKP8208 C Oddíl OB Kotlářka 72:41 + 14:54
10. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 73:11 + 15:24
11. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 75:09 + 17:22
12. Jurák Adam ZBM8404 C SK Brno Žabovřesky 76:59 + 19:12
13. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 77:28 + 19:41
14. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Brno Žabovřesky 79:25 + 21:38
15. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 82:21 + 24:34
16. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 83:02 + 25:15
17. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 83:33 + 25:46
18. Bílek Ondřej NER0013 Neregistrovaní NNN 84:04 + 26:17
19. Smítal Rostislav ZBM7903 C SK Brno Žabovřesky 84:33 + 26:46
20. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 85:23 + 27:36
21. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 87:29 + 29:42
22. Tam Wing Chung 1120001 Pro-Active Orienteering Club 88:33 + 30:46
23. Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 89:45 + 31:58
24. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 90:53 + 33:06
25. Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno 92:50 + 35:03
26. Fiala Jan OPI7803 C Orientační sporty Písek 99:34 + 41:47
27. Košťák Vojtěch DOR8003 C OK Dobříš 102:54 + 45:07
28. Palaščak Ján DKP8505 C Oddíl OB Kotlářka 103:08 + 45:21
29. Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 103:37 + 45:50
30. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 117:10 + 59:23
Larotella Roberto NNNxx11 Neregistrovaní DNS
Petržilka Ondřej 0070001 Komise pro legalizaci integrac DNS
Bartoš Marián VSP8201 C USK Praha DNS
Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov DNS

H35B 6.36 km, 200 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Dunlap Ryan 0780001 Orienteering Louisville 56:21
2. Paseka Tomáš 0060019 Family Point 58:03 + 1:42
3. Dohnal Pavel ZBM8005 C SK Brno Žabovřesky 61:16 + 4:55
4. Vach Ondřej PGP8507 C SK Praga 63:45 + 7:24
5. Kozák Tomáš 0280001 Kozákovi 64:52 + 8:31
6. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 65:55 + 9:34
7. Kelnar Martin ODV8600 C TJ Aero Odolena Voda 66:07 + 9:46
8. Bárta Ladislav RBK7802 C SK Radioklub Blansko 66:09 + 9:48
9. Šulák Ondřej RBK8001 C SK Radioklub Blansko 66:27 + 10:06
10. Hrabec Roman 0060017 Family Point 67:59 + 11:38
11. Kozel Jiří ABM8101 C KOB ALFA Brno 77:19 + 20:58
12. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 88:29 + 32:08
13. Haviar Stanislav SKT8600 C Orientační běh Klatovy 91:43 + 35:22
14. Polách David ZBM8003 C SK Brno Žabovřesky 104:19 + 47:58
15. Krakovič Jan 0470001 Krakeni 109:22 + 53:01

H45A 6.53 km, 230 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Ivanov Ivaylo 1160001 Begun 44:41
2. Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod 44:47 + 0:06
3. Egger Jürgen 0670001 Support Team Austria 45:59 + 1:18
4. Eglin Michael 0890001 bussola ok 46:26 + 1:45
5. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Brno Žabovřesky 46:29 + 1:48
6. Pompe Tilo 24D7901 SV Robotron Dresden 46:38 + 1:57
7. Rode Gerrit 0120001 SC Helsa 46:58 + 2:17
8. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 47:12 + 2:31
9. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 48:59 + 4:18
10. Travnicek Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 49:19 + 4:38
11. Zoltan Molnar 0140004 Veszpremi Honved SE 49:31 + 4:50
12. Jansen Kim 0090004 Omega 49:56 + 5:15
13. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 50:29 + 5:48
14. Hudelaitis Oleksandr SKV7303 C TJ Slovan Karlovy Vary 50:38 + 5:57
15. Deferme Gunther 0170001 Camper-O 50:52 + 6:11
16. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 51:32 + 6:51
17. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 51:45 + 7:04
18. Mosland Morten 1420001 Oppsal Orientering 52:06 + 7:25
19. Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec 52:36 + 7:55
20. Svennerud Marcus 1430004 Karlskrona SOK 52:41 + 8:00
21. Hill Richard SLA7602 C SKOB Slaný 52:43 + 8:02
22. Knoll Thies 1550001 Bielefelder TG 53:37 + 8:56
23. De Smul olivier 0390001 SC Team BE 53:43 + 9:02
24. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 54:20 + 9:39
25. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 54:41 + 10:00
26. Selin Anders 1320001 FK Göingarna 54:57 + 10:16
27. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:06 + 10:25
28. Tomandl Jan 1170001 NER - HoRa 55:40 + 10:59
29. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 55:51 + 11:10
30. Aamand Nils Albert 0080001 Fredrikstad SK 56:13 + 11:32
31. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:16 + 11:35
32. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 56:33 + 11:52
33. Stepanenko Sergiy PGP7902 C SK Praga 56:49 + 12:08
34. Beneš Marek MLA7601 C MLOK Mariánské Lázně 56:54 + 12:13
35. Jurkiewicz Patrik SCP7800 C OK Sparta Praha 57:17 + 12:36
36. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 57:28 + 12:47
37. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 58:56 + 14:15
38. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 59:41 + 15:00
39. Iskhakov Fedor 0290002 Red Roos 59:45 + 15:04
40. Komín David PGP7405 C SK Praga 61:07 + 16:26
41. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 61:59 + 17:18
42. Lange Stephan 71D7400 USV TU Dresden 62:04 + 17:23
43. Gran Kyrre 0250001 Fet o-lag 62:16 + 17:35
44. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 63:34 + 18:53
45. Soukup Michal NEK7400 C Nejdek Orienteering 63:40 + 18:59
46. Santuari Alessandro 0930003 Orienteering Pine A.S.D. 63:47 + 19:06
46. Kiss György 1410001 Gödöllői Kirchhofer József Spo 63:47 + 19:06
48. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 63:55 + 19:14
49. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 63:58 + 19:17
50. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:49 + 20:08
51. De Clercq Bob 0390003 SC Team BE 66:07 + 21:26
52. Brucháček Rudolf TZL7404 C SKOB Zlín 67:18 + 22:37
53. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 67:52 + 23:11
54. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 68:47 + 24:06
55. Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport 70:10 + 25:29
56. Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 70:20 + 25:39
57. Kalsztein Karol 0350002 Harpagan Gdańsk 72:16 + 27:35
58. White Glen 1220002 Yarra Valley Orienteering Club 73:46 + 29:05
59. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 76:21 + 31:40
60. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 76:25 + 31:44
61. Gretter Alessandro 0950001 Panda Valsugana A.S.D. 81:17 + 36:36
62. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 82:34 + 37:53
63. Šmehlík Ondřej MSO0013 Neregistrovaní NNN 83:47 + 39:06
64. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 85:56 + 41:15
65. Fryš Zdeněk DCH7503 C Radioelektronika Cheb 86:09 + 41:28
66. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 86:13 + 41:32
67. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 86:15 + 41:34
68. Kapoun Luděk LBE7400 C TJ Lokomotiva Beroun 93:18 + 48:37
69. Mackovič Dušan HCE7801 C TJ Hostivice 110:04 + 65:23
Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga DISK
Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha DISK
Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava DISK
Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Grisa Petr SLA7600 C SKOB Slaný DISK
Nussbaumer Rico 1650002 OLG Chur DNS
Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava DNS
Joergensen Carsten 0800002 Peninsula and Plains Orienteer DNS
Tryner Pete 0760002 South Yorkshire Orienteers DNS
Rinaldi Andrea 0960003 Trento Orienteering A.S.D: DNS
Morrison Garry 0120002 RACO DNS
Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS

H45B 5.05 km, 170 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Paweł Podgruszewski 1VP7801 HKS Azymut Mochy 45:31
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 48:30 + 2:59
3. Pudełek Paweł 1050001 LKS Górzanka Nawojowa Góra 51:24 + 5:53
4. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:30 + 6:59
5. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 54:01 + 8:30
6. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 54:19 + 8:48
7. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 54:47 + 9:16
8. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 55:32 + 10:01
9. Trhlík Tomáš PLU7407 C TJ SOKOL Plumlov 56:21 + 10:50
10. Tejkl Jiří TAP7702 C KOB Tretra Praha 56:40 + 11:09
11. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 57:41 + 12:10
12. Sedlák Radek SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:17 + 12:46
12. Ptáček Miloš SNA7001 C TJ START Náchod 58:17 + 12:46
14. Klein Aleš LTP7601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:41 + 13:10
15. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:47 + 13:16
16. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 59:09 + 13:38
17. Molnár Péter 0660001 Veszprémi Tájfutó Club 59:38 + 14:07
18. Janováč Dušan RBK7804 C SK Radioklub Blansko 59:50 + 14:19
19. Kušička Josef HJL7600 C Sokol Horní Jelení 60:29 + 14:58
20. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 61:34 + 16:03
21. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 62:37 + 17:06
22. Mokrý Michal HJL7900 C Sokol Horní Jelení 66:45 + 21:14
23. Buchholz Brett 0640001 Cascade Orienteering Club 72:33 + 27:02
24. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 74:04 + 28:33
25. David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 75:06 + 29:35
26. Zíma Martin ODV7706 C TJ Aero Odolena Voda 75:36 + 30:05
27. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 79:02 + 33:31
28. Dvořák Radim KUL7501 C KOB Ústí nad Labem 82:35 + 37:04
29. Zoser Andrew NER0056 Cascade Orienteering 83:28 + 37:57
30. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 83:36 + 38:05
31. Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 89:28 + 43:57
32. Cichra Pavel TAP7401 C KOB Tretra Praha 89:29 + 43:58
33. Tudorache Mihai 1280001 OK Silva Campina 89:54 + 44:23
34. Hezký Vítězslav DOR7504 C OK Dobříš 91:04 + 45:33
35. Wilfert Otakar KUL7500 C KOB Ústí nad Labem 100:29 + 54:58
36. Brumovský Martin TAP7202 C KOB Tretra Praha 105:53 + 60:22
Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové DISK
Pobuda Michal SJH7403 C SOS Jindřichův Hradec DNS
Damien Enderby 0370003 Newcastle Australia DNS
Hobson Andrew 0500001 Bushflyers ACT Canberra DNS
Mackerle Adam VCB7700 C OB České Budějovice DNS

H55A 5.59 km, 220 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Craig Stephen 1000001 Newcastle Orienteering Club 44:38
2. Goossens Dirk 0170004 Camper-O 44:58 + 0:20
3. Gutak Mykhaylo 0900001 Azymut(Ukraine) 46:13 + 1:35
4. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 46:19 + 1:41
5. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 47:17 + 2:39
6. Egei Tamás 0260005 VHSE 48:29 + 3:51
7. Schuessler Thomas 1020001 Gundelfinger Turnerschaft 48:50 + 4:12
8. Jozsef Varga 0940002 MAFC Budapest 49:08 + 4:30
9. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 49:40 + 5:02
10. Atting Johan 0160001 Linkopings OK 50:59 + 6:21
11. Frei Thomas 0990001 OLG Zürich 53:21 + 8:43
12. Słoński Marek 1150001 WKS Wawel 53:48 + 9:10
13. Hagwall Henrik 0680001 Järla Orientering 54:24 + 9:46
14. Palahniuk Oleksandr 0900002 Azymut(Ukraine) 54:53 + 10:15
15. DELENNE Pierre 1300001 ACA Aix en Provence 55:17 + 10:39
16. Nagel Siegfried 0110001 OLG Murten 55:35 + 10:57
17. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:41 + 11:03
18. Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 56:06 + 11:28
19. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 56:20 + 11:42
20. Weiler Zsolt 0940001 MAFC Budapest 57:41 + 13:03
21. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 57:53 + 13:15
22. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 58:30 + 13:52
23. Hartvich Otto OPI6900 C Orientační sporty Písek 58:32 + 13:54
24. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 58:34 + 13:56
25. TAELEMANS Philippe 0810004 Tous Azimuts Douai 58:41 + 14:03
26. Jurčík Peter 1240001 Slávia Žilinská Univerzita Odd 59:20 + 14:42
27. Gloersen Gloer 1310001 OL Tonsberg, Norway 59:51 + 15:13
28. Merat Laurent 0410002 O'JURA 60:01 + 15:23
29. Gomersall Sam 0150002 Grampian Orienteers 60:16 + 15:38
30. Légére Pascal NNNxxx1 Neregistrovaní 61:05 + 16:27
31. Sova Petr KSH6501 C OB Kašperské Hory 61:24 + 16:46
32. Parkan Jiří SJH6801 C SOS Jindřichův Hradec 62:08 + 17:30
33. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 62:39 + 18:01
34. Zarinš Atis 0460001 MONA OK 62:40 + 18:02
35. Corbett Brian 0050005 CorkO 62:59 + 18:21