Logo

Výsledky závodu: Kwak Czech O-Tour 2024 - Plzeňsko - E4

Datum:
06.07.2024
Místo konání:
Dobříč, GPS: 49.8814N, 13.4616E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Mapa:
Podle normy ISOM 2017-2, ekvidistance 5 m, stav červen 2024, autor: A. Hejna, mapa bude vytištěna laserem v Žaketu na vodovzdorném materiálu Blueback, rozměr A4. Měřítko 1 : 7 500 pro kategorie DH35-DH80, kromě H35A, 1 : 10 000 pro ostatní kategorie.
Ředitel závodu:
Anděl Robert
Hlavní rozhodčí:
Hájek Adam - R2
Stavitel tratí:
Staňková Marcela - R2
Protokol:
Závod proběhl za počasí okolo 30°, slunečno.

V závodě startovali 2 závodníci intervalového startu mimo čas startovky jejich kategorie - Petr Klimpl LPU5401 a Jan Němeček VSP6201.
Po studiu mezičasů na první kontrolu došel hlavní rozhodčí k závěru, že startovní krabička neměla sjednocený čas se startovními hodinami.
HR byl přítomen na startu Petra Klimpla v čase 14:00:00 od své mapy, avšak ražení v jeho čipu mělo údaj o startu ve 14:00:38. Na základě tohoto zjištění byly od startovních časů zmíněných dvou závodníků odečteno 38s jako korekce špatně nastaveného času startovní krabičky (tzn. celkový závodní čas byl prodloužen o 38s).
V kategoriích HDR, OPEN-S, OPEN-M, OPEN-L a T razili všichni závodníci stejnou startovní krabičku a tak nebyly rozdíly mezi závodníky ovlivněny, proto časy v těchto kategoriích upraveny nebyly.

Několik závodníků utrpělo vosí bodnutí.

Hlavní rozhodčí schválil výsledky E4.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D70     D75     D80     H10     H10L     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H70     H75     H80     HDR     OPEN-S     OPEN-M     OPEN-L     T    
Nahrávám data...

D10L 3.01 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chodurová Nina SFM1452 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:02
2. Töyrylä Roosa 1590002 Kymin Suunnistajat 27:13 + 1:11
3. Málková Antonie TAP1751 C KOB Tretra Praha 29:51 + 3:49
4. Haviarová Alžběta SKT1650 C Orientační běh Klatovy 30:29 + 4:27
5. Šuláková Karolína RBK1551 C SK Radioklub Blansko 31:44 + 5:42
6. Kolínová Anita JIL1850 C OK Jilemnice 44:55 + 18:53
7. Šperlová Marie ONO1650 C SKOB Ostrov 54:55 + 28:53
8. Kubíčková Petra VIC1650 C OB Vizovice 75:27 + 49:25
Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 C TJ Růžená DISK

D10 1.96 km, 45 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lena Podgruszewska 1VP1450 HKS Azymut Mochy 17:25
2. Sedláková Anna SRK1550 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:50 + 4:25
3. Kurfurstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:06 + 5:41
4. Vošvrdová Eliška SJC1551 C Sportcentrum Jičín 23:43 + 6:18
5. Křížková Amálie DOR1454 C OK Dobříš 24:11 + 6:46
6. Kubáková Laura PZR1550 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:48 + 8:23
7. Voráčková Karolína OSN1456 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:50 + 8:25
8. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 27:21 + 9:56
9. Voleská Andrea KAM1456 C OK Kamenice 30:06 + 12:41
Létalová Jana SFM1450 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Parnahaj Marie Luiza NEK1550 C Nejdek Orienteering DISK
Janováčová Tereza RBK1552 C SK Radioklub Blansko DNS
Mikulová Laura ZVO1450 C OB SK Zvole DNS
Bartošová Natálie VSP1450 C USK Praha DNS
Puchernová Adéla TAP1650 C KOB Tretra Praha DNS

D12 2.21 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulová Stella ZVO1250 B OB SK Zvole 15:43
2. Kutlvašrová Marta VRL1451 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:20 + 0:37
3. Marková Lucie ZBM1351 C SK Brno Žabovřesky 18:03 + 2:20
4. Chodúrová Elena TZL1351 C SKOB Zlín 18:25 + 2:42
5. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 19:44 + 4:01
6. Voráčková Anežka OSN1260 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:25 + 4:42
7. Pompe Antonia 24D1250 SV Robotron Dresden 21:01 + 5:18
8. Prokešová Ema SFM1253 C O-RUNNAŘI Beskydy 21:24 + 5:41
9. Smolíková Kateřina OPI1352 C Orientační sporty Písek 21:42 + 5:59
10. Mančalová Alena LIT1353 B KOB Litvínov 22:04 + 6:21
11. Rosén Ella 1390002 Göteborg-Majorna OK 22:49 + 7:06
12. Benešová Marie MLA1250 B MLOK Mariánské Lázně 24:40 + 8:57
13. Kušičková Jolana HJL1252 B Sokol Horní Jelení 25:03 + 9:20
14. Fialová Kristýna OPI1253 B Orientační sporty Písek 25:51 + 10:08
15. Gregorová Vendula NEK1250 C Nejdek Orienteering 28:52 + 13:09
16. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 29:02 + 13:19
17. Šperlová Kateřina ONO1352 B SKOB Ostrov 29:45 + 14:02
18. Haviarová Amálie SKT1250 C Orientační běh Klatovy 31:03 + 15:20
19. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 35:24 + 19:41
20. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 35:25 + 19:42
21. Štolbová Lenka KNC1250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 37:55 + 22:12
22. Šimánová Štěpánka LPM1254 C OK Lokomotiva Plzeň 39:11 + 23:28
23. Parnahaj Anna Lis NEK1351 C Nejdek Orienteering 69:09 + 53:26
Kušičková Lucie HJL1251 B Sokol Horní Jelení DISK
Dunlap Josalyn 0780003 Orienteering Louisville DISK
Juhkam Miina-Liisa 1110005 OK Kobras DNS
Nekvasilova Julie 1560003 Kotlářka DNS
Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga DNS

D14A 2.53 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aamand Randi 0080004 Fredrikstad SK 21:17
2. Havlíčková Zuzana RIC1051 B OB Říčany 22:47 + 1:30
3. Šolcová Elsa SJC1152 B Sportcentrum Jičín 24:07 + 2:50
4. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 24:42 + 3:25
5. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 25:53 + 4:36
6. Kalábová Kateřina OPI1152 B Orientační sporty Písek 28:17 + 7:00
7. Pellegrini Agnese 0930008 Orienteering Pine A.S.D. 29:05 + 7:48
8. Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín 29:20 + 8:03
9. Vaněčková Anna DKP1063 C Oddíl OB Kotlářka 29:51 + 8:34
10. Košťáková Emma DOR1155 B OK Dobříš 29:53 + 8:36
11. Fryšová Zuzana DCH1151 B Radioelektronika Cheb 32:15 + 10:58
12. Šubrtová Barbora TAP1150 B KOB Tretra Praha 32:31 + 11:14
13. Blehová Barbora DOR1151 B OK Dobříš 34:10 + 12:53
14. Rinaldi Anna 0930010 Orienteering Pine A.S.D. 35:06 + 13:49
15. Iskhakova Veronika 0290004 Red Roos 35:49 + 14:32
16. Smolíková Adéla OPI1150 B Orientační sporty Písek 37:56 + 16:39
17. Zulejka Molnar 0140002 Veszpremi Honved SE 39:56 + 18:39
18. Kalinová Lisa SPC1158 B SPORTICUS team 42:59 + 21:42
19. Tudorache Silvia Maria 1280002 OK Silva Campina 44:31 + 23:14
20. Kurfürstová Marie FSP1050 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:57 + 23:40
21. Vaňátková Thea LTU1150 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:20 + 24:03
22. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun 45:24 + 24:07
23. Gretter Marianna 0950002 Panda Valsugana A.S.D. 47:43 + 26:26
24. Fodorová Natalie SAD1150 C Sportovní akademie Dobříš 124:03 + 102:46
Čevelová Adéla RIC1150 B OB Říčany DISK
Narváez-Pattantyús Emma 1350002 OC München DNS

D14B 2.21 km, 50 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chotěnovská Nela HJL1153 B Sokol Horní Jelení 17:10
2. Bašeová Jolana ZBM1051 B SK Brno Žabovřesky 17:13 + 0:03
3. Nová Tereza SKT1050 C Orientační běh Klatovy 18:59 + 1:49
4. Matyšková Kristýna KAM1054 C OK Kamenice 19:42 + 2:32
5. Smítalová Ester ZBM1056 C SK Brno Žabovřesky 20:31 + 3:21
6. Hamáková Zuzana HJL1050 C Sokol Horní Jelení 20:32 + 3:22
7. Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha 21:43 + 4:33
8. Ludvíková Eva SKT1051 C Orientační běh Klatovy 24:35 + 7:25
9. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 25:22 + 8:12
10. Pajerová Laura HJL1151 C Sokol Horní Jelení 27:16 + 10:06
11. Nová Kristýna SKT1054 C Orientační běh Klatovy 28:35 + 11:25
Pobudová Marie SJH1050 C SOS Jindřichův Hradec DNS

D16A 2.96 km, 120 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUR0957 A OOB TJ Turnov 24:30
2. Mayerová Daniela ZTC0852 A Západočeské sportovní centrum OB 25:43 + 1:13
3. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 26:00 + 1:30
4. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 26:14 + 1:44
5. Rosén Wilma 1390004 Göteborg-Majorna OK 26:18 + 1:48
6. Fedrová Anežka RBK0853 A SK Radioklub Blansko 27:12 + 2:42
7. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:50 + 3:20
8. Marková Eva ZBM0954 A SK Brno Žabovřesky 27:55 + 3:25
9. Sobotková Lada OPI0951 A Orientační sporty Písek 28:33 + 4:03
10. Pompe Greta 24D0950 SV Robotron Dresden 28:49 + 4:19
11. Strýčková Barbora PBM0852 A TJ Spartak 1. brněnská 29:56 + 5:26
12. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:01 + 5:31
13. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 31:04 + 6:34
14. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 31:25 + 6:55
15. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 32:01 + 7:31
16. Růžičková Žofie TZL0953 B SKOB Zlín 32:11 + 7:41
17. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 32:40 + 8:10
18. Iskhakova Ariadna 0290003 Red Roos 32:42 + 8:12
19. Hančová Karolína VRL0952 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:02 + 8:32
20. Heizer Alíz 0260009 VHSE 33:18 + 8:48
21. Kamenická Tereza Ester OSN0888 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:21 + 8:51
22. Blahutová Lucie PGP0968 B SK Praga 33:59 + 9:29
23. d'Incau Alessia 1640002 US PRIMIERO 34:19 + 9:49
24. Hermannová Natálie MLA0851 B MLOK Mariánské Lázně 35:19 + 10:49
25. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Brno Žabovřesky 35:36 + 11:06
26. Mikulová Tereza ZVO0851 B OB SK Zvole 37:27 + 12:57
27. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 37:56 + 13:26
28. Joergensen Torun 0800001 Peninsula and Plains Orienteer 38:05 + 13:35
29. Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 38:14 + 13:44
30. Havlíčková Veronika RIC0853 C OB Říčany 40:17 + 15:47
31. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 42:16 + 17:46
32. Košťáková Anna DOR0957 C OK Dobříš 42:56 + 18:26
33. Anesin Viviana 0930009 Orienteering Pine A.S.D. 43:28 + 18:58
34. Šafránková Eliška ZTC0953 B Západočeské sportovní centrum OB 44:00 + 19:30
35. Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:57 + 25:27
Aamand Sigrid 0080005 Fredrikstad SK DISK
Narváez-Pattantyús Írisz 1350003 OC München DNS
Seidlová Magdalena RIC0950 A OB Říčany DNS

D16B 2.53 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 28:56
2. Hamáková Adéla HJL0851 B Sokol Horní Jelení 29:04 + 0:08
3. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:17 + 0:21
4. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 32:06 + 3:10
5. Dolečková Markéta 0480002 OK Koblížci 34:04 + 5:08
6. Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 38:12 + 9:16
7. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 52:42 + 23:46

D18A 3.69 km, 170 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borg Lovisa 0730001 Södertälje Nykvarn Orientering 28:44
2. Fuchsová Ema TBM0653 A KOS TJ Tesla Brno 29:38 + 0:54
3. Gran Sigrid Schmitt 1140001 Halden SK 30:22 + 1:38
4. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 33:55 + 5:11
5. Pavlová Eliška MOV0650 A SKOB Ostrava 34:03 + 5:19
6. Kvášovská Ludmila LTU0753 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:37 + 6:53
7. Svennerud Marta 1430003 Karlskrona SOK 39:07 + 10:23
8. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 39:14 + 10:30
9. Soltész Abigél 0490005 MOM Budapest 39:51 + 11:07
10. Jurčíková Nina TUR0759 B OOB TJ Turnov 40:25 + 11:41
11. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 60:44 + 32:00
Craig Rebecca 1000003 Newcastle Orienteering Club DISK
Kendrová Tereza PBM0652 B TJ Spartak 1. brněnská DISK
Holohlavská Ema JIL0652 B OK Jilemnice DNS

D18B 2.96 km, 120 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boglarka Molnar 0140003 Veszpremi Honved SE 36:59
2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C TJ Růžená 37:48 + 0:49
3. DE Clercq Mara 0390005 SC Team BE 41:43 + 4:44
4. Stoyanova Emanuela 1100002 Istros Ruse 45:55 + 8:56
5. Hiklová Eva ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky 46:57 + 9:58

D21E 4.35 km, 190 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9047

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 30:19 9442
2. Kavánková Iva TZL9753 E SKOB Zlín 32:07 + 1:48 8928
3. Korpasová Tereza TBM9898 E KOS TJ Tesla Brno 32:40 + 2:21 8771
4. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 33:51 + 3:32 8433
5. Zlámalová Nikola SJC9951 E Sportcentrum Jičín 34:22 + 4:03 8286
6. Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga 34:28 + 4:09 8257
7. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 35:01 + 4:42 8100
8. Hájková Eliška KAM9851 R OK Kamenice 36:30 + 6:11 7677
9. Hájková Kateřina KAM9488 C OK Kamenice 37:20 + 7:01 7439
10. Nechanická Klára TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno 38:01 + 7:42 7244
11. Picková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 38:08 + 7:49 7211
12. Smutná Anna Marie DKP0359 R Oddíl OB Kotlářka 38:27 + 8:08 7121
13. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 38:45 + 8:26 7035
14. Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno 39:34 + 9:15 6802
15. Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 40:39 + 10:20 6493
16. Corbett Niamh 0050004 CorkO 41:03 + 10:44
17. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 41:21 + 11:02 6293
18. Hansson Audrey 0830003 Frölunda OL 41:46 + 11:27
19. Sjöberg Tove 1030003 Tullinge SK 42:18 + 11:59
20. Kodejšová Markéta VSP0458 A USK Praha 48:23 + 18:04 4286
21. Barrett Laura NER0051 xxx xxx 54:02 + 23:43
Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky DISK 0
Hlaváčová Anežka TBM0199 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Otero Cristina 0110003 Orientijote DNS
Hobson Justine 0500003 Bushflyers ACT Canberra DNS
Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor DNS 0

D21A 4.06 km, 180 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7525

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 33:03 7807
2. Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 33:53 + 0:50 7625
3. Šimšová Pavla PGP0557 R SK Praga 36:05 + 3:02 7142
4. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 36:52 + 3:49 6971
5. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 37:17 + 4:14 6880
6. Žákovcová Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 37:37 + 4:34 6806
7. Kosobudová Anna VTA0551 B SC vebr-sport 38:34 + 5:31 6598
8. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 39:00 + 5:57 6503
9. Wik Maria Stromdal 1630001 freidig 39:55 + 6:52
10. Kalousková Marie DKP0151 C Oddíl OB Kotlářka 39:56 + 6:53 6299
11. Sanna Karin DKP0250 C Oddíl OB Kotlářka 40:23 + 7:20 6200
12. Bernatíková Hana SFM0251 C O-RUNNAŘI Beskydy 41:18 + 8:15 5999
13. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 41:25 + 8:22 5974
14. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 41:36 + 8:33 5934
15. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 41:56 + 8:53 5861
16. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:30 + 11:27 5298
17. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 44:33 + 11:30 5287
18. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:57 + 11:54 5200
19. Nekvasilova Tereza 1560004 Kotlářka 47:16 + 14:13
20. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 49:06 + 16:03 4290
21. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 52:09 + 19:06 3622
22. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 52:31 + 19:28 3541
23. Zarina Ance 0460003 MONA OK 52:49 + 19:46
24. Szalontai Sára 0260010 VHSE 59:04 + 26:01
Mikayla Enderby 0370001 Newcastle Australia DISK
Kašparová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín DISK 0
Fa'avae Jessie 0980002 Nelson, New Zealand DNS
TANAKA AKANE 0310001 ES KANTO C DNS

D21B 3.62 km, 180 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4146

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Jirsová Anna KSH9751 C OB Kašperské Hory 39:15 4322
2. Kotrčová Lenka LPU9359 C OK Lokomotiva Pardubice 41:21 + 2:06 4110
3. Linhartová Iva ZBM9051 C SK Brno Žabovřesky 42:23 + 3:08 4006
4. Širicová Anna PBM0552 C TJ Spartak 1. brněnská 43:19 + 4:04 3911
5. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 45:30 + 6:15 3690
6. Bąkowska Dominika 0350001 Harpagan Gdańsk 45:56 + 6:41
7. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 48:54 + 9:39 3346
8. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 50:04 + 10:49 3228
9. Hauerlandová Natálie KUB9850 C KUB Koala Uherský Brod 50:22 + 11:07 3198
10. Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 57:37 + 18:22 2465
Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha DISK 0
Pilátová Amálie DKL0405 KOB Kladno DISK
Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha DNS 0
Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja DNS 0

D35A 3.60 km, 170 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 32:34
2. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:33 + 0:59
3. MERCIER Agnes 0810001 Tous Azimuts Douai 35:26 + 2:52
4. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 35:54 + 3:20
5. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 36:00 + 3:26
6. Aamand Astrid 0080002 Fredrikstad SK 36:45 + 4:11
7. Smítalová Jana ZBM8053 C SK Brno Žabovřesky 37:05 + 4:31
8. Košťáková Petra DOR8151 C OK Dobříš 38:01 + 5:27
9. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 38:21 + 5:47
10. Wenderickx Nancy 0170002 Camper-O 38:51 + 6:17
11. Bártová Petra RBK8252 C SK Radioklub Blansko 39:06 + 6:32
12. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 39:16 + 6:42
13. Ondráčková Dana KAM8952 C OK Kamenice 39:24 + 6:50
14. Rücklová Alena VCB8150 C OB České Budějovice 40:01 + 7:27
15. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 41:07 + 8:33
16. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 41:13 + 8:39
17. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 41:14 + 8:40
18. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 46:28 + 13:54
19. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 48:21 + 15:47
20. Fryšová Tereza DCH7654 C Radioelektronika Cheb 49:01 + 16:27
21. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 49:04 + 16:30
22. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 49:54 + 17:20
23. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 50:18 + 17:44
24. Kožíšková Hana MLA8350 C MLOK Mariánské Lázně 51:23 + 18:49
25. Tichá Jana OPI8150 C Orientační sporty Písek 51:39 + 19:05
26. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 51:50 + 19:16
27. Mikeszová Martina DKP8162 C Oddíl OB Kotlářka 54:05 + 21:31
28. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 56:47 + 24:13
29. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 61:42 + 29:08
Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole DNS
Pattantyús-Ábrahám Margit 1350001 OC München DNS
Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice DNS
Kožíšková Jana EKP8750 C VŠTJ Ekonom Praha DNS
Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha DNS

D35B 3.15 km, 140 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janováčová Petra RBK8558 C SK Radioklub Blansko 35:18
2. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 40:31 + 5:13
3. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 41:26 + 6:08
4. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 41:29 + 6:11
5. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 43:52 + 8:34
6. Dohnalová Květa ZBM7954 C SK Brno Žabovřesky 46:00 + 10:42
7. Ludvíková Eliška SKT8050 C Orientační běh Klatovy 47:38 + 12:20
8. Brucháčková Markéta TZL8152 C SKOB Zlín 50:38 + 15:20
9. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 50:40 + 15:22
10. Šperlová Zuzana ONO8751 C SKOB Ostrov 51:34 + 16:16
11. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:56 + 16:38
12. Švamberková Hana LPM8350 C OK Lokomotiva Plzeň 52:35 + 17:17
13. Perlíková Pavla TAP8450 C KOB Tretra Praha 56:19 + 21:01
14. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 56:39 + 21:21
15. Smolíková Lenka OPI8051 C Orientační sporty Písek 59:04 + 23:46
16. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 59:27 + 24:09
17. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 83:11 + 47:53
18. Dolečková Iva 0480001 OK Koblížci 98:34 + 63:16
Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor DISK
Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice DNS
Randáková Eva KNC8450 C Sokol Kostelec n. Č. l. DNS

D45A 3.40 km, 145 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollins Sarah 0420001 Southern Navigators 29:12
2. Taksdal Aud Hognestad 1540001 Ganddal IL 29:38 + 0:26
3. Barkholt Susanne 1030001 OK Pan Kristianstad 32:09 + 2:57
3. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 32:09 + 2:57
5. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:01 + 4:49
6. Pompe Katja 24D7650 SV Robotron Dresden 35:21 + 6:09
7. Júlia Juhász 1180001 Alpokalja Szabadidősport és Kö 36:24 + 7:12
8. Gray Meredith 0430002 Ugly Gully Orienteers 36:25 + 7:13
9. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:45 + 7:33
10. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:58 + 7:46
11. Eglin Irene 0890002 bussola ok 37:10 + 7:58
12. Iskhakova Marina 0290001 Red Roos 37:16 + 8:04
13. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 37:31 + 8:19
14. Craig Martina 1000002 Newcastle Orienteering Club 37:41 + 8:29
15. Stormer Lucie 1450001 FOSSUM IF 38:02 + 8:50
16. Kerekes Andrea 0660002 Veszprémi Tájfutó Club 38:23 + 9:11
17. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 38:47 + 9:35
18. Adams Jenni 0800003 Peninsula and Plains Orienteer 39:09 + 9:57
19. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 39:15 + 10:03
20. Adenstedt Ingrid 0220001 Orienteering Klosterneuburg 41:03 + 11:51
21. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 41:14 + 12:02
22. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 41:48 + 12:36
23. Nylund-Ek Marika 1060002 Nyköpings Ok 42:37 + 13:25
24. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 43:10 + 13:58
25. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 43:52 + 14:40
26. Desrumaux Marie NNNxxx2 Neregistrovaní 44:01 + 14:49
27. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 44:14 + 15:02
28. Hlaváčková Klára TAP7756 C KOB Tretra Praha 44:50 + 15:38
29. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 44:57 + 15:45
30. Čtrnáctková Magdaleéna PGP7151 C SK Praga 45:36 + 16:24
31. Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 45:45 + 16:33
32. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 45:48 + 16:36
33. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 47:17 + 18:05
34. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 48:09 + 18:57
35. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:11 + 18:59
36. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 48:12 + 19:00
37. Šafránková Martina LPM7753 C OK Lokomotiva Plzeň 48:41 + 19:29
38. Beranová Jana SJH7851 C SOS Jindřichův Hradec 49:36 + 20:24
39. Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 50:03 + 20:51
40. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 51:25 + 22:13
41. Václavková Petra ZBM7553 C SK Brno Žabovřesky 51:31 + 22:19
42. Knoll Caroline 1550002 Bielefelder TG 53:51 + 24:39
43. Tryner Pauline 0760001 South Yorkshire Orienteers 53:57 + 24:45
44. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 54:36 + 25:24
45. Hůlová Martina ROZ8450 C OK Roztoky 54:53 + 25:41
46. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 55:48 + 26:36
47. De Bie Ellen 0390002 SC Team BE 55:55 + 26:43
48. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 56:07 + 26:55
49. Leonard Alexis 0720001 Orienteering USA 56:34 + 27:22
50. Słońska Bogusława 1150002 WKS Wawel 57:50 + 28:38
51. De Grande Angelique 0090001 Omega 58:59 + 29:47
52. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 60:13 + 31:01
53. Grisenti Alessia 0930004 Orienteering Pine A.S.D. 68:43 + 39:31
54. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 68:48 + 39:36
55. Deschepper Ellen 0390004 SC Team BE 71:14 + 42:02
56. Vasiloi Nadejda 0690001 OPA Montigny 77:16 + 48:04
57. OCallaghan Helen 0320004 Bush 'n' Beach Orienteering C 79:21 + 50:09
58. Guttekova Kristina 1580001 Altair Belgium 93:44 + 64:32
59. Šimánková Lenka LPM7953 C OK Lokomotiva Plzeň 93:47 + 64:35
Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
Hulcová Pavla KSH7753 C OB Kašperské Hory DISK
Fa'avae Jodie 0980001 Nelson, New Zealand DNS
Diethelm Gabriela 1650001 OLG Chur DNS
Key Natasha 1620001 Melbourne Forest Racers DNS
Stewart Sarah 0400001 Auckland Orienteering Club DNS
Fletcher Val 0970003 PAPO DNS
Chubb Lisa 0970002 PAPO DNS
Svennerud Marie 1430001 Karlskrona SOK DNS
Rosén Charlotta 1390001 Göteborg-Majorna OK DNS
Magyari Orsolya 1370001 Tipo DNS

D45B 2.50 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava 23:49
2. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 27:50 + 4:01
3. Heuer Adrienn 0140001 Veszpremi Honved SE 29:31 + 5:42
4. Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 30:38 + 6:49
5. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 30:42 + 6:53
5. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 30:42 + 6:53
7. Finco Dneboská Eva PVP7755 C VSK Přírodní vědy Praha 30:50 + 7:01
8. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 31:09 + 7:20
9. Jirsová Pavla KSH7251 C OB Kašperské Hory 31:11 + 7:22
10. Kolaříková Marie SOB7850 C SOBSA 32:36 + 8:47
11. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 32:51 + 9:02
12. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 33:07 + 9:18
13. Hofhanzlová Hana RUZ7951 C TJ Růžená 33:29 + 9:40
14. O'Donnell Heather 1220001 Yarra Valley Orienteering Club 33:43 + 9:54
15. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 33:59 + 10:10
15. Grisová Kateřina SLA7850 C SKOB Slaný 33:59 + 10:10
17. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 34:14 + 10:25
18. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 34:19 + 10:30
19. Sedláková Hana SRK7850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:04 + 11:15
20. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:13 + 11:24
21. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 35:22 + 11:33
22. Peňázová Iva 0190001 Brno 35:29 + 11:40
23. Motyčková Zuzana TAP7753 C KOB Tretra Praha 36:10 + 12:21
24. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 37:35 + 13:46
25. Švestková Jana KUB7060 C KUB Koala Uherský Brod 37:54 + 14:05
26. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:35 + 14:46
27. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 38:43 + 14:54
28. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 38:59 + 15:10
29. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 41:30 + 17:41
30. Kleinová Petra LTP7553 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:56 + 18:07
31. Brossaud Petra VCB7450 C OB České Budějovice 42:59 + 19:10
32. Jirousová Eva TAP7653 C KOB Tretra Praha 43:12 + 19:23
33. Soukupová Andrea NEK7851 C Nejdek Orienteering 46:45 + 22:56
34. Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 46:55 + 23:06
35. Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 49:25 + 25:36
36. Řehořová Lenka JJN7250 C Team Jizerky 51:54 + 28:05
37. Kubíčková Eva VIC7950 C OB Vizovice 55:33 + 31:44
38. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 59:49 + 36:00
39. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 75:43 + 51:54
40. Káňová Hana SFM7652 C O-RUNNAŘI Beskydy 90:30 + 66:41
Brumovská Rhea TAP7251 C KOB Tretra Praha DISK
Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga DNS
Šedivá Jana 1460001 neregistovaná DNS
Měrková Dagmar 0100002 QOC - Quantico Orienteering Cl DNS
Náměstková Veronika SKT7351 C Orientační běh Klatovy DNS

D55A 3.15 km, 140 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bratt Cecilia 0700002 OK Orion 28:57
2. Borg Katarina 0730002 Södertälje Nykvarn Orientering 30:13 + 1:16
3. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 35:41 + 6:44
4. Toth Agnes 0940003 MAFC Budapest 36:22 + 7:25
5. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 36:31 + 7:34
6. Jennifer Enderby 0370002 Newcastle Australia 39:46 + 10:49
7. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 39:52 + 10:55
8. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 41:56 + 12:59
9. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 42:06 + 13:09
10. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 42:59 + 14:02
11. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:14 + 16:17
12. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 46:04 + 17:07
13. Smolková Romana TAP6951 C KOB Tretra Praha 49:03 + 20:06
14. Gomersall Lesley 0150001 Grampian Orienteers 51:26 + 22:29
15. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 52:19 + 23:22
16. Németh Zsoltné 0260001 VHSE 52:43 + 23:46
17. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 54:03 + 25:06
18. Verbraken Linda 0170003 Camper-O 55:21 + 26:24
19. Cseresnyés Ágnes 0260006 VHSE 57:04 + 28:07
20. Kamarytová Martina NEK6650 C Nejdek Orienteering 57:55 + 28:58
21. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 58:04 + 29:07
22. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 58:26 + 29:29
23. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 61:22 + 32:25
24. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 61:34 + 32:37
25. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 64:11 + 35:14
26. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:21 + 37:24
27. Hájková Soňa NER0027 Neregistrovaní NNN 66:36 + 37:39
28. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 68:08 + 39:11
29. Merat Catherine 0410001 O'JURA 68:20 + 39:23
30. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 80:28 + 51:31
Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný DISK
Doogan Kim 0210001 Dontgetlost DNS
Shingler Paula 0060002 Big Foot Orienteers DNS
vakant DNS
Hobson Jo 0500002 Bushflyers ACT Canberra DNS

D55B 2.04 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:53
2. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 20:46 + 0:53
3. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 21:51 + 1:58
4. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 21:56 + 2:03
5. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 22:17 + 2:24
6. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 28:01 + 8:08
7. Chmelařová Blanka 0740001 Xyz 32:18 + 12:25
Schuessler Ariane 1020002 Gundelfinger Turnerschaft DNS

D65A 2.50 km, 75 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 30:06
2. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 31:11 + 1:05
3. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 31:16 + 1:10
4. Soanjärvi Tuija 0240001 KonnU 31:55 + 1:49
5. Deane Elizabeth 0050002 CorkO 36:08 + 6:02
6. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 37:31 + 7:25
7. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 45:39 + 15:33
8. Vanreusel Jen 0170005 Camper-O 64:55 + 34:49
Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice DISK
Klara Nyakas 0940004 MAFC Budapest DISK
Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice DNS

D65B 2.25 km, 55 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 36:35
2. Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 37:24 + 0:49
3. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:04 + 7:29
4. Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:42 + 10:07
5. Nagy Zsuzsanna 0260003 VHSE 50:45 + 14:10
Stoyanova Margarita 1100001 Istros Ruse DNS

D70 2.21 km, 65 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 35:40
2. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 40:18 + 4:38
3. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 42:12 + 6:32
4. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 43:33 + 7:53
5. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 54:29 + 18:49
6. Turri Luisella 0960002 Trento Orienteering A.S.D: 65:19 + 29:39
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 84:39 + 48:59
Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha DNS

D75 2.04 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 61:35
2. Horáková Magdalena NEK4950 C Nejdek Orienteering 72:18 + 10:43
3. Bogdálková Věra LBM4858 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 84:28 + 22:53
Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DNS

D80 1.92 km, 45 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 36:34

H10 1.96 km, 45 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Matěj LPM1401 C OK Lokomotiva Plzeň 13:54
2. Rollier Alexei PGP1505 C SK Praga 14:02 + 0:08
3. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 15:51 + 1:57
3. Bárta Vítězslav RBK1501 C SK Radioklub Blansko 15:51 + 1:57
5. Kolín Jonáš JIL1500 C OK Jilemnice 16:22 + 2:28
6. Havlíček Kristián RIC1402 C OB Říčany 17:37 + 3:43
7. Jalový Kryštof RBK1401 C SK Radioklub Blansko 20:44 + 6:50
8. Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava 21:25 + 7:31
9. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 21:48 + 7:54
10. Šimana Jiří LPM1602 C OK Lokomotiva Plzeň 22:38 + 8:44
11. Matějů Emil VLI1500 C Slavia Liberec orienteering 23:57 + 10:03
12. Seidl Kryštof RIC1407 C OB Říčany 27:29 + 13:35
13. Mackerle Jonáš VCB1500 C OB České Budějovice 29:46 + 15:52
14. Chromý Filip TBM1616 C KOS TJ Tesla Brno 31:06 + 17:12
Růžička Bořek TZL1404 C SKOB Zlín DISK
Vach Štěpán PGP1502 C SK Praga DISK

H10L 3.01 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Šimon RUZ1600 C TJ Růžená 18:35
2. Voráček Jan OSN1701 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:31 + 0:56
3. Paseka Matěj 0060021 Family Point 20:01 + 1:26
4. Strýček Matěj ADA1701 C OOB Spartak Adamov 22:36 + 4:01
5. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 30:27 + 11:52
6. Kozel Kryštof ABM1501 C KOB ALFA Brno 36:42 + 18:07
7. Švamberk Jan LPM1500 C OK Lokomotiva Plzeň 48:36 + 30:01
8. Kolařík Jakub SOB1500 C SOBSA 51:49 + 33:14
Semotam Antonín 0060009 Family Point DISK
Rinaldi Filippo 0960001 Trento Orienteering A.S.D: DISK
Mašek Ondřej DKP1600 C Oddíl OB Kotlářka DNS

H12 2.54 km, 60 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 16:24
2. Bárta Zbyněk RBK1301 C SK Radioklub Blansko 18:38 + 2:14
3. Placek Nikolas MLA1200 B MLOK Mariánské Lázně 18:50 + 2:26
4. Vošvrda Václav SJC1203 B Sportcentrum Jičín 19:32 + 3:08
5. Šťastný Vilém CTB1301 B SK OB Chotěboř 21:23 + 4:59
6. Hansson Dexter 0830002 Frölunda OL 21:48 + 5:24
7. Svennerud Hjalmar 1430002 Karlskrona SOK 22:40 + 6:16
8. Matějů Josef VLI1300 B Slavia Liberec orienteering 23:05 + 6:41
9. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:41 + 7:17
10. Čevela Marek RIC1300 C OB Říčany 24:37 + 8:13
11. Brucháček Jan TZL1201 B SKOB Zlín 24:43 + 8:19
12. Matějů Eda VLI1200 B Slavia Liberec orienteering 28:39 + 12:15
13. Aamand Haakon 0080003 Fredrikstad SK 29:44 + 13:20
14. Kolařík Jiří SOB1300 C SOBSA 37:03 + 20:39
15. Vach Matyáš PGP1301 C SK Praga 38:40 + 22:16
16. Hulec Karel KSH1301 C OB Kašperské Hory 38:54 + 22:30
Bergman Svante 1530001 OK Skogsfalken DNS
Košťák Hubert DOR1305 C OK Dobříš DNS
Janováč Marek RBK1302 C SK Radioklub Blansko DNS

H14A 3.08 km, 90 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 A SOS Jindřichův Hradec 19:27
2. Kutlvašr Vladimír VRL1002 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:20 + 1:53
3. Míchal Jakub SJH1001 A SOS Jindřichův Hradec 22:14 + 2:47
4. Sedlák Václav DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 22:43 + 3:16
5. Šťastný Antonín CTB1101 B SK OB Chotěboř 23:25 + 3:58
6. Jansen Nathan 0090002 Omega 23:47 + 4:20
6. Bárta Ladislav RBK1101 B SK Radioklub Blansko 23:47 + 4:20
8. Minařík František ZTC1103 B Západočeské sportovní centrum OB 24:32 + 5:05
9. Beneš Jan MLA1000 B MLOK Mariánské Lázně 25:33 + 6:06
10. Hagwall Melker 0680002 Järla Orientering 25:48 + 6:21
11. Beran Antonín SJH1101 B SOS Jindřichův Hradec 26:02 + 6:35
12. Dunlap Nate 0780002 Orienteering Louisville 28:03 + 8:36
13. Seidl Marek RIC1100 C OB Říčany 31:26 + 11:59
14. Prox Jan RIC1003 B OB Říčany 31:45 + 12:18
15. Pospíšil Tomáš SSU1006 C SK Severka Šumperk 32:05 + 12:38
16. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 34:34 + 15:07
17. Voleský Viktor KAM1103 B OK Kamenice 36:20 + 16:53
18. Lange Marius 71D1100 USV TU Dresden 38:52 + 19:25
19. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 39:27 + 20:00
20. Tuzcuogullari Bogaç Rüzgar 1200002 Balikesir GSK 43:05 + 23:38
21. Brossaud Thomas VCB1101 C OB České Budějovice 49:19 + 29:52
22. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 51:02 + 31:35
Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky DISK
Husz Vendel 1180006 Alpokalja Szabadidősport és Kö DISK
Pachnik Antoni 19P1000 UKS "Orientpark.pl" Iwiny DNS

H14B 2.54 km, 60 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese David SJI1100 B OK Jihlava 19:13
2. Mokrý Tadeáš HJL1100 C Sokol Horní Jelení 20:11 + 0:58
3. Kaláb Jakub OPI1102 B Orientační sporty Písek 20:34 + 1:21
4. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 21:13 + 2:00
5. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 22:41 + 3:28
6. Molnár Borisz 0260007 VHSE 23:46 + 4:33
7. Hulec František KSH1101 C OB Kašperské Hory 25:50 + 6:37
8. Haviar Antonín SKT1100 C Orientační běh Klatovy 51:23 + 32:10
Kučerka Radek STB1101 B TJ Stadion Nový Bor DNS

H16A 3.88 km, 140 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 A OK 99 Hradec Králové 21:59
2. Hofhanzl Antonín RUZ0902 A TJ Růžená 25:04 + 3:05
3. Hansson Jarvis 0830004 Frölunda OL 25:51 + 3:52
4. Kiss Ágoston 1410002 Gödöllői Kirchhofer József Spo 26:01 + 4:02
5. Minařík Josef ZTC0903 B Západočeské sportovní centrum OB 26:36 + 4:37
6. Kvášovský Filip LTU0902 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:54 + 4:55
7. Prášil Adam SJI0901 A OK Jihlava 27:35 + 5:36
8. Oksvold Walter 0790003 OK Kare 28:02 + 6:03
9. Parkan Tomáš SJH0803 B SOS Jindřichův Hradec 28:23 + 6:24
10. Jirkovský Lukáš ONO0904 B SKOB Ostrov 28:24 + 6:25
11. Jansen Thomas 0090003 Omega 29:48 + 7:49
12. Jelínek František PHK0900 A OK 99 Hradec Králové 30:03 + 8:04
13. Václavek Petr ZBM0916 B SK Brno Žabovřesky 30:04 + 8:05
14. Florian Radek ZBM0905 B SK Brno Žabovřesky 31:22 + 9:23
15. Tejkl Štěpán TAP0807 B KOB Tretra Praha 31:30 + 9:31
16. Šubrt Ondřej TAP0801 B KOB Tretra Praha 31:55 + 9:56
16. Moser Alessandro 1640001 US PRIMIERO 31:55 + 9:56
18. Eliášek Patrik ZBM0814 B SK Brno Žabovřesky 32:49 + 10:50
19. Placek Tomas MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně 33:14 + 11:15
20. Polgár Bátor 1180005 Alpokalja Szabadidősport és Kö 33:46 + 11:47
21. Nagel Maximilian 0110002 OLG Murten 33:58 + 11:59
22. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 36:30 + 14:31
23. Juhkam Karl-Mattias 1110004 OK Kobras 37:38 + 15:39
24. Héra Szilárd 1180004 Alpokalja Szabadidősport és Kö 39:43 + 17:44
25. Létal Jonáš SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 39:54 + 17:55
26. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 49:37 + 27:38
27. Guttek Maxmilian 1580002 Altair Belgium 88:00 + 66:01
Molnár Iván 0260008 VHSE DISK

H16B 3.08 km, 90 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 29:58
2. Prášil Šimon TTR0901 B OOB Třebíč 31:26 + 1:28
3. Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno 33:55 + 3:57
4. Vaněček Jan DKP0824 C Oddíl OB Kotlářka 40:52 + 10:54
5. Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 41:20 + 11:22
6. Švestka Patrik KUB0810 C KUB Koala Uherský Brod 68:44 + 38:46
Zavadil Adam KAM0901 B OK Kamenice DNS

H18A 4.11 km, 180 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 R SK Radioklub Blansko 23:34
2. Atting Edvin 0160002 Linkopings OK 27:27 + 3:53
3. Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 28:46 + 5:12
4. Juhkam Markus 1110003 OK Kobras 29:10 + 5:36
5. Tuzcuogullari Altar Ilgaz 1200001 Balikesir GSK 29:33 + 5:59
6. Votava Matěj KUL0601 B KOB Ústí nad Labem 30:11 + 6:37
7. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 31:26 + 7:52
8. Oksvold William 0790002 OK Kare 32:25 + 8:51
9. VEROVE Vianney 0810002 Tous Azimuts Douai 34:19 + 10:45
10. Hůla Tomáš PGP0611 B SK Praga 35:43 + 12:09
11. Jareš Ondřej KUL0600 B KOB Ústí nad Labem 47:51 + 24:17
12. Nekvasil Jakub 1560002 Kotlářka 52:12 + 28:38
13. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 54:14 + 30:40
Woolford Alex 0320003 Bush 'n' Beach Orienteering C DISK
Héra Olivér 1180003 Alpokalja Szabadidősport és Kö DNS

H18B 3.88 km, 140 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirous Erik TAP0705 B KOB Tretra Praha 32:05
2. Brumovský Štěpán TAP0706 B KOB Tretra Praha 36:27 + 4:22
3. Mackovič Adam HCE0700 C TJ Hostivice 42:43 + 10:38
4. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 44:34 + 12:29
5. Radoslavov Alex 1100004 Istros Ruse 46:47 + 14:42
6. Santuari Davide 0930006 Orienteering Pine A.S.D. 48:15 + 16:10
7. Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 49:55 + 17:50
8. Atanasov Alexander 1100003 Istros Ruse 62:03 + 29:58

H21E 5.81 km, 250 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8634

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Björk Arvid 1030002 OK Pan Kristianstad 34:59
2. Mihaly Csoboth 1180002 Alpokalja Szabadidősport és Kö 35:25 + 0:26
3. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 36:11 + 1:12 8973
4. Gönczi Péter 1360001 TIPO TKE 36:58 + 1:59
5. Prášil Tomáš TTR0501 R OOB Třebíč 37:42 + 2:43 8625
6. Bailey Jim 1290001 BOK 38:40 + 3:41
7. Dlabaja Tomas TUR8303 C OOB TJ Turnov 39:06 + 4:07 8304
8. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 39:19 + 4:20 8254
9. Škvor Ota KAM9900 R OK Kamenice 39:43 + 4:44 8163
10. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 40:03 + 5:04 8086
11. HALTZ Louis 0810005 Tous Azimuts Douai 40:30 + 5:31
12. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 40:42 + 5:43 7937
13. Corbett Cillin 0050003 CorkO 41:03 + 6:04
14. Čech Petr SJI0001 C OK Jihlava 42:08 + 7:09 7609
15. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 42:23 + 7:24 7551
16. Borg David 0730003 Södertälje Nykvarn Orientering 42:30 + 7:31
17. Rapotz David 1500001 Naturfreunde Villach 42:46 + 7:47
18. Gray Ryan 0430001 Ugly Gully Orienteers 43:37 + 8:38
19. Vítek Matěj SJI0500 A OK Jihlava 44:37 + 9:38 7039
20. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 45:13 + 10:14 6902
21. Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany 45:31 + 10:32 6833
22. Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga 45:48 + 10:49 6768
23. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 46:35 + 11:36 6589
24. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 47:14 + 12:15 6440
25. Fousek Jan MOV9100 C SKOB Ostrava 48:50 + 13:51 6073
26. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 49:10 + 14:11 5996
27. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 49:26 + 14:27 5935
28. Bílý Jakub DOK0104 C OK Doksy 50:36 + 15:37 5668
29. Currie Duncan 1480001 Garingal Orienteers 51:06 + 16:07
30. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 51:44 + 16:45 5408
31. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 51:56 + 16:57 5362
32. Stormer Emil 1450003 FOSSUM IF 52:24 + 17:25
33. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 53:32 + 18:33
34. Pecka Marek EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha 54:01 + 19:02 4884
35. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:02 + 19:03 4881
36. Yokoe Akihiro 0330001 Kobe University Orienteering C 55:29 + 20:30
37. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 56:25 + 21:26 4334
38. Dragoev Ivaylo 1520001 NSA Sofia 56:41 + 21:42
39. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Brno Žabovřesky 57:21 + 22:22 4120
40. Woolford Jamie 0320001 Bush 'n' Beach Orienteering C 61:37 + 26:38
41. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 64:33 + 29:34 2470
42. Miavecz Balázs 0490003 MOM Budapest 66:08 + 31:09
43. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:41 + 39:42 146
44. Kisvölcsey Ákos 0490001 MOM Budapest 104:52 + 69:53
Penck Ethan 0360001 Southern Arrows DISK
Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava DISK 0
Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga DISK 0
Kostka Jiří AOP0201 E Orientační Běh Opava DNS 0
Nagy Josef TJN0006 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS 0
Stormer Leif 1450002 FOSSUM IF DNS
Rodríguez Maikel 0110004 Orientijote DNS
Petrilák Matouš Nathaniel DKP0416 A Oddíl OB Kotlářka DNS 0

H21A 5.08 km, 200 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6898

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:06 7075
2. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 38:24 + 1:18 6840
3. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 38:44 + 1:38 6779
4. Bravený Vít ZBM9102 C SK Brno Žabovřesky 38:51 + 1:45 6758
5. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 39:49 + 2:43 6583
6. Kielb Karol 24D0200 SV Robotron Dresden 39:51 + 2:45
7. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 40:00 + 2:54 6550
8. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 40:15 + 3:09 6504
9. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 40:43 + 3:37 6420
10. Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:05 + 3:59 6354
11. Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga 41:14 + 4:08 6326
12. Sobotka Radim OPI0300 C Orientační sporty Písek 41:18 + 4:12 6314
13. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 44:03 + 6:57 5816
14. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 44:22 + 7:16 5759
15. Šidík Petr MOV9200 C SKOB Ostrava 45:17 + 8:11 5593
16. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 45:31 + 8:25 5550
17. Blaha Michal VSP0412 A USK Praha 46:32 + 9:26 5366
18. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 47:27 + 10:21 5200
19. Piłkowski Tadeusz 0010001 Team 360 Warszawa 47:48 + 10:42
20. Györgyi Péter 0490004 MOM Budapest 47:56 + 10:50
21. Gomersall Jack 0050001 IMP22499 Grampian Orienteers 48:01 + 10:55
22. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 49:25 + 12:19 4844
23. Graf Miroslav ZBM8723 C SK Brno Žabovřesky 49:31 + 12:25 4826
24. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 49:50 + 12:44 4768
25. Vágner Libor DKP8802 C Oddíl OB Kotlářka 50:28 + 13:22 4654
26. Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga 50:33 + 13:27 4639
27. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 52:08 + 15:02 4352
28. Zarinš Marcis 0460002 MONA OK 52:31 + 15:25
29. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 53:01 + 15:55 4192
30. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 53:36 + 16:30 4086
31. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 53:47 + 16:41 4053
32. Kolář Matyáš PGP0304 C SK Praga 54:14 + 17:08 3971
33. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 54:24 + 17:18 3941
34. Dvořák Jakub MOV9500 C SKOB Ostrava 65:04 + 27:58 2009
35. Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice 69:50 + 32:44 1145
Samek Jakub VSP8800 C USK Praha DISK 0
Janoch Samuel Jan MLA0502 A MLOK Mariánské Lázně DISK 0
Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Vlach Martin PGP8605 C SK Praga DNS 0
Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy DNS 0
Key Jensen 1620002 Melbourne Forest Racers DNS

H21B 4.04 km, 135 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4591

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 31:39 4767
2. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 32:27 + 0:48 4656
3. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 34:39 + 3:00 4349
4. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 35:17 + 3:38 4261
5. Jurčík Tomáš 1240002 Slávia Žilinská Univerzita Odd 35:27 + 3:48
6. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 37:51 + 6:12 3903
7. Hulec Jakub KSH8401 C OB Kašperské Hory 39:28 + 7:49 3677
8. Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 41:41 + 10:02 3368
9. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 42:33 + 10:54 3247
10. Jelínek Tomáš ZBM9607 C SK Brno Žabovřesky 74:42 + 43:03 0
Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno DNS 0
Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno DNS 0
Pobuda Vojtěch SJH0302 C SOS Jindřichův Hradec DNS 0
Nykl Jan TAP9001 C KOB Tretra Praha DNS 0
Kielb Stefan 0380001 XVR Zurundelej DNS

H35A 4.62 km, 180 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chromý Adam TBM8841 C KOS TJ Tesla Brno 32:40
2. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 38:22 + 5:42
3. Šálek Jan LDC8502 C KOB Děčín 40:58 + 8:18
4. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Brno Žabovřesky 41:38 + 8:58
5. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Brno Žabovřesky 41:40 + 9:00
6. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 41:47 + 9:07
7. Sedykh Ilya 1260001 m.SVOBODA 43:16 + 10:36
8. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 44:27 + 11:47
9. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 44:31 + 11:51
10. Smítal Rostislav ZBM7903 C SK Brno Žabovřesky 45:56 + 13:16
11. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 46:48 + 14:08
12. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 46:49 + 14:09
13. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:13 + 14:33
14. Szymanský Filip DKP8208 C Oddíl OB Kotlářka 47:18 + 14:38
15. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 49:21 + 16:41
16. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 51:16 + 18:36
17. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 52:36 + 19:56
18. Šperl Milan ONO8000 C SKOB Ostrov 52:51 + 20:11
19. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 55:03 + 22:23
20. Jurák Adam ZBM8404 C SK Brno Žabovřesky 56:46 + 24:06
21. Fiala Jan OPI7803 C Orientační sporty Písek 57:37 + 24:57
22. Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 62:26 + 29:46
23. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 62:54 + 30:14
24. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 63:02 + 30:22
25. Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno 64:23 + 31:43
26. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:29 + 33:49
27. Košťák Vojtěch DOR8003 C OK Dobříš 66:59 + 34:19
28. Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:02 + 36:22
29. Palaščak Ján DKP8505 C Oddíl OB Kotlářka 79:13 + 46:33
30. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 93:48 + 61:08
Petržilka Ondřej 0070001 Komise pro legalizaci integrac DNS
Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav DNS
Bartoš Marián VSP8201 C USK Praha DNS

H35B 3.76 km, 140 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnal Pavel ZBM8005 C SK Brno Žabovřesky 35:16
2. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 36:40 + 1:24
3. Dunlap Ryan 0780001 Orienteering Louisville 40:29 + 5:13
4. Vach Ondřej PGP8507 C SK Praga 41:25 + 6:09
5. Šulák Ondřej RBK8001 C SK Radioklub Blansko 41:26 + 6:10
6. Paseka Tomáš 0060019 Family Point 43:44 + 8:28
7. Haviar Stanislav SKT8600 C Orientační běh Klatovy 48:35 + 13:19
8. Kozel Jiří ABM8101 C KOB ALFA Brno 52:48 + 17:32
9. Krakovič Jan 0470001 Krakeni 53:25 + 18:09
10. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 53:36 + 18:20
11. Semotam Zbyněk 0060012 Family Point 56:19 + 21:03
12. Vaňátko Jakub LTU8100 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:34 + 22:18
13. Šubrt Evžen TAP8000 C KOB Tretra Praha 59:54 + 24:38
14. NEKULA TOMÁŠ MBM7900 C O-mikron 61:34 + 26:18
15. Polách David ZBM8003 C SK Brno Žabovřesky 67:56 + 32:40
Bárta Ladislav RBK7802 C SK Radioklub Blansko DISK

H45A 4.31 km, 190 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompe Tilo 24D7901 SV Robotron Dresden 33:16
2. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 34:39 + 1:23
3. Hansson Marcus 0830001 Frölunda OL 35:50 + 2:34
4. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 36:14 + 2:58
5. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 36:49 + 3:33
6. Eglin Michael 0890001 bussola ok 37:07 + 3:51
7. Oksvold Anders 0790001 OK Kare 37:09 + 3:53
8. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 37:32 + 4:16
9. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Brno Žabovřesky 38:05 + 4:49
10. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 38:19 + 5:03
11. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 38:53 + 5:37
12. Knoll Thies 1550001 Bielefelder TG 39:36 + 6:20
13. Zoltan Molnar 0140004 Veszpremi Honved SE 40:14 + 6:58
14. Rosén Herman 1390003 Göteborg-Majorna OK 40:23 + 7:07
15. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 40:45 + 7:29
16. Rode Gerrit 0120001 SC Helsa 40:47 + 7:31
17. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:58 + 7:42
18. Hudelaitis Oleksandr SKV7303 C TJ Slovan Karlovy Vary 41:27 + 8:11
19. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 41:38 + 8:22
20. Hill Richard SLA7602 C SKOB Slaný 41:46 + 8:30
21. Komín David PGP7405 C SK Praga 41:48 + 8:32
22. Stepanenko Sergiy PGP7902 C SK Praga 42:16 + 9:00
23. Beneš Marek MLA7601 C MLOK Mariánské Lázně 42:25 + 9:09
24. Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec 42:29 + 9:13
25. Morrison Garry 0120002 RACO 42:33 + 9:17
26. Jansen Kim 0090004 Omega 42:48 + 9:32
27. Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 43:01 + 9:45
28. Soukup Michal NEK7400 C Nejdek Orienteering 44:15 + 10:59
29. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 45:00 + 11:44
30. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:34 + 12:18
31. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:38 + 12:22
32. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 45:48 + 12:32
33. De Smul olivier 0390001 SC Team BE 46:35 + 13:19
34. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 46:54 + 13:38
35. Jurkiewicz Patrik SCP7800 C OK Sparta Praha 47:15 + 13:59
36. Iskhakov Fedor 0290002 Red Roos 47:31 + 14:15
37. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 48:05 + 14:49
38. Gran Kyrre 0250001 Fet o-lag 48:39 + 15:23
39. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 48:48 + 15:32
40. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 48:54 + 15:38
41. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 50:02 + 16:46
42. Gretter Alessandro 0950001 Panda Valsugana A.S.D. 50:04 + 16:48
43. Rinaldi Andrea 0960003 Trento Orienteering A.S.D: 50:28 + 17:12
44. Lange Stephan 71D7400 USV TU Dresden 50:32 + 17:16
45. White Glen 1220002 Yarra Valley Orienteering Club 51:25 + 18:09
46. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 51:56 + 18:40
47. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 52:19 + 19:03
48. Kalsztein Karol 0350002 Harpagan Gdańsk 52:33 + 19:17
49. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 52:34 + 19:18
50. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 53:46 + 20:30
51. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:12 + 21:56
52. Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport 56:45 + 23:29
53. De Clercq Bob 0390003 SC Team BE 58:03 + 24:47
54. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 60:50 + 27:34
55. Fryš Zdeněk DCH7503 C Radioelektronika Cheb 62:07 + 28:51
56. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 62:15 + 28:59
57. Nekvasil Michal 1560001 Kotlářka 62:48 + 29:32
58. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 62:53 + 29:37
59. Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 76:28 + 43:12
60. Kapoun Luděk LBE7400 C TJ Lokomotiva Beroun 87:41 + 54:25
Ivanov Ivaylo 1160001 Begun DISK
Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod DISK
Šmehlík Ondřej MSO0013 Neregistrovaní NNN DISK
Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava DISK
Travnicek Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Brucháček Rudolf TZL7404 C SKOB Zlín DISK
Santuari Alessandro 0930003 Orienteering Pine A.S.D. DISK
Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga DISK
Grisa Petr SLA7600 C SKOB Slaný DNS
Tryner Pete 0760002 South Yorkshire Orienteers DNS
Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava DNS
Nussbaumer Rico 1650002 OLG Chur DNS
Mackovič Dušan HCE7801 C TJ Hostivice DNS
Gray Brenton 0430003 Ugly Gully Orienteers DNS
Aamand Nils Albert 0080001 Fredrikstad SK DNS
Deferme Gunther 0170001 Camper-O DNS
Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga DNS
Svennerud Marcus 1430004 Karlskrona SOK DNS
Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS
Joergensen Carsten 0800002 Peninsula and Plains Orienteer DNS

H45B 3.33 km, 135 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 32:01
2. Paweł Podgruszewski 1VP7801 HKS Azymut Mochy 32:02 + 0:01
3. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 32:24 + 0:23
4. Pudełek Paweł 1050001 LKS Górzanka Nawojowa Góra 32:44 + 0:43
5. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:23 + 2:22
6. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 36:40 + 4:39
7. Ptáček Miloš SNA7001 C TJ START Náchod 36:59 + 4:58
8. Trhlík Tomáš PLU7407 C TJ SOKOL Plumlov 37:02 + 5:01
9. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 37:45 + 5:44
10. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 38:49 + 6:48
11. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 39:18 + 7:17
12. Sedlák Radek SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:40 + 8:39
13. Tejkl Jiří TAP7702 C KOB Tretra Praha 41:47 + 9:46
14. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:42 + 10:41
15. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 44:55 + 12:54
16. Kušička Josef HJL7600 C Sokol Horní Jelení 45:10 + 13:09
17. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 45:51 + 13:50
18. Ludvík Jan SKT7700 C Orientační běh Klatovy 46:00 + 13:59
19. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 46:13 + 14:12
20. Klein Aleš LTP7601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:14 + 14:13
21. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 48:43 + 16:42
22. David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 52:35 + 20:34
23. Buchholz Brett 0640001 Cascade Orienteering Club 53:15 + 21:14
24. Zíma Martin ODV7706 C TJ Aero Odolena Voda 54:21 + 22:20
25. Hobson Andrew 0500001 Bushflyers ACT Canberra 54:39 + 22:38
26. Mokrý Michal HJL7900 C Sokol Horní Jelení 55:14 + 23:13
27. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 56:04 + 24:03
28. Zoser Andrew NER0056 Cascade Orienteering 56:25 + 24:24
29. Dvořák Radim KUL7501 C KOB Ústí nad Labem 57:36 + 25:35
30. Cichra Pavel TAP7401 C KOB Tretra Praha 59:29 + 27:28
31. Brumovský Martin TAP7202 C KOB Tretra Praha 60:12 + 28:11
32. Tudorache Mihai 1280001 OK Silva Campina 61:38 + 29:37
33. Wilfert Otakar KUL7500 C KOB Ústí nad Labem 71:07 + 39:06
Nový Luboš SKT7901 C Orientační běh Klatovy DISK
Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín DISK
Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Janováč Dušan RBK7804 C SK Radioklub Blansko DNS
Finlayson Ian MSO0012 NEOC DNS
Pobuda Michal SJH7403 C SOS Jindřichův Hradec DNS
Damien Enderby 0370003 Newcastle Australia DNS
Mackerle Adam VCB7700 C OB České Budějovice DNS
Molnár Péter 0660001 Veszprémi Tájfutó Club DNS

H55A 3.57 km, 150 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gutak Mykhaylo 0900001 Azymut(Ukraine) 26:25
2. Frei Thomas 0990001 OLG Zürich 27:04 + 0:39
3. Taksdal Oddvar 1540002 Ganddal IL 28:05 + 1:40
4. Bratt Niklas 0700003 OK Orion 28:37 + 2:12
4. Egei Tamás 0260005 VHSE 28:37 + 2:12
6. DELENNE Pierre 1300001 ACA Aix en Provence 29:13 + 2:48
7. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 29:14 + 2:49
8. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 29:15 + 2:50
9. Jozsef Varga 0940002 MAFC Budapest 29:18 + 2:53
10. Palahniuk Oleksandr 0900002 Azymut(Ukraine) 29:31 + 3:06
11. Weiler Zsolt 0940001 MAFC Budapest 30:22 + 3:57
12. Schuessler Thomas 1020001 Gundelfinger Turnerschaft 30:35 + 4:10
13. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 31:16 + 4:51
14. Atting Johan 0160001 Linkopings OK 31:59 + 5:34
15. Nagel Siegfried 0110001 OLG Murten 32:14 + 5:49
16. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 32:21 + 5:56
17.