Logo

Výsledky závodu: 4. závod ZL HO - Mikulášák

Datum:
10.12.2023
Místo konání:
Tovačov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Tovačov 1:4000 e=2,5m
Ředitel závodu:
Přikryl Jiří - R3
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel
Protokol:
Závod proběhl za relativně teplého počasí kolem 0st Celsia. Občas padala trocha sněhu s vodou, ale nic hrozného. Nedošlo k žádnému úrazu a panovala všeobecná spokojenost s neobvyklými tratěmi.
Kategorie:
D14     D18     D19     D35     D50     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
Nahrávám data...

D14 2.00 km, 10 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malasková Linda UOL1053 B SOB Olomouc 17:17
2. Čeřovská Eliška KON1353 B KOB Konice 17:18 + 0:01

D18 2.60 km, 15 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíčková Magdalena UOL1150 B SOB Olomouc 18:24
2. Kundratová Eva TZL0950 A SKOB Zlín 19:58 + 1:34
3. Burdová Hana STE0852 B SK SKI-OB Šternberk 20:21 + 1:57
4. Balvanová Vendula JPV0750 B Oddíl OS SK Prostějov 21:33 + 3:09
5. Hýblová Eliška JPV0952 A Oddíl OS SK Prostějov 26:40 + 8:16
Gottwaldová Amálie STE0952 A SK SKI-OB Šternberk DISK

D19 3.50 km, 20 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavánková Iva TZL9753 E SKOB Zlín 24:15
2. Hlavová Hana TBM8888 R KOS TJ Tesla Brno 26:13 + 1:58
3. Polcrová Karolína JPV0754 B Oddíl OS SK Prostějov 28:13 + 3:58
4. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 30:48 + 6:33
5. Přikrylová Jana JPV0652 B Oddíl OS SK Prostějov 33:48 + 9:33
6. Přikrylová Ivana JPV0653 B Oddíl OS SK Prostějov 34:33 + 10:18
7. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 34:47 + 10:32
8. Polcrová Kateřina Oddíl OS SK Prostějov 38:58 + 14:43
Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov DISK
Juřinová Adéla KSU0650 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc DISK

D35 3.00 km, 15 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 25:31
2. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 25:39 + 0:08
3. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:59 + 0:28
4. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 26:56 + 1:25
5. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 27:07 + 1:36
6. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 27:48 + 2:17
7. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 30:43 + 5:12
8. Horynová Eva JIL5254 C OK Jilemnice 38:11 + 12:40
9. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:30 + 18:59
Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Juřinová Radka KSU8080 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Rosice DISK
Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc DISK
Bártová Petra RBK8252 C SK Radioklub Blansko DISK

D50 2.20 km, 10 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 24:24
2. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 28:33 + 4:09

H10 1.40 km, 10 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Tobiáš UOL1500 C SOB Olomouc 38:11
Macháček Jan UOL1301 C SOB Olomouc DISK

H14 2.20 km, 10 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fanta Maxmilian UOL0902 B SOB Olomouc 15:20
2. Pospíšil Tomáš SSU1006 C SK Severka Šumperk 17:26 + 2:06
3. Marek Martin STE1100 B SK SKI-OB Šternberk 20:11 + 4:51
4. Dedek Martin JPV0919 C Oddíl OS SK Prostějov 21:27 + 6:07
5. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 22:48 + 7:28
6. Lýsek Štěpán UOL1203 B SOB Olomouc 23:19 + 7:59
7. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 24:47 + 9:27
8. Svoboda Ondřej UOL1201 C SOB Olomouc 48:48 + 33:28
Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Štábl Vít KSU1100 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Bárta Ladislav RBK1101 B SK Radioklub Blansko DISK

H18 3.20 km, 20 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čeřovský Filip KON1010 B KOB Konice 24:27
2. Eliášek Patrik ZBM0814 B SK Brno Žabovřesky 24:44 + 0:17
3. Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 28:19 + 3:52
4. Juřina Marek KSU0828 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:26 + 3:59

H19 4.00 km, 20 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 24:07
2. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 24:46 + 0:39
3. Miča Jan KSU0701 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:40 + 2:33
4. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky 27:18 + 3:11
5. Sadil Milan MFP7500 C Matfyz Praha 29:21 + 5:14
6. Sadil Martin MFP0702 C Matfyz Praha 30:09 + 6:02
7. Hladík Ladislav OOL8804 C SK Haná orienteering 30:31 + 6:24
8. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 33:07 + 9:00
9. Mička Jan JPV0628 C Oddíl OS SK Prostějov 33:31 + 9:24
10. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 33:36 + 9:29
11. Krč Matěj KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:50 + 9:43
12. Koukal Jakub JPV0727 C Oddíl OS SK Prostějov 36:30 + 12:23
13. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Rosice 37:08 + 13:01
Fabiánek Jakub KSU0501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Smolen Karel GIG0300 C GIGANT Orienteering DISK

H35 3.60 km, 20 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 25:07
2. Miča Petr KSU7909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:11 + 0:04
3. Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 25:34 + 0:27
4. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 25:58 + 0:51
5. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:11 + 1:04
6. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 27:13 + 2:06
7. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 27:27 + 2:20
8. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 29:03 + 3:56
9. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:43 + 4:36
10. Svoboda Zdeněk UOL7900 C SOB Olomouc 31:43 + 6:36
11. Kožuch Vít SKM7802 C KOB Směr Kroměříž 31:55 + 6:48
12. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 31:56 + 6:49
13. Novotný Michal PLU7901 C TJ SOKOL Plumlov 32:30 + 7:23
14. Holáň Radim ZBM7541 C SK Brno Žabovřesky 32:53 + 7:46
15. Čeřovský Petr KON8518 C KOB Konice 33:22 + 8:15
16. Sadílek Ondřej OTK7300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 33:50 + 8:43
17. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 37:05 + 11:58
18. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 40:56 + 15:49
Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín DISK
Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Malaska Lukáš UOL7504 C SOB Olomouc DISK
Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín DISK
Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc DISK
Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk DISK

H50 3.00 km, 15 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gentric Marc STE6901 C SK SKI-OB Šternberk 23:41
2. Foltin David 25:49 + 2:08
3. Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 25:53 + 2:12
4. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 29:31 + 5:50
5. Felkl Luděk 20001 ASPV OA 31:44 + 8:03
6. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 42:08 + 18:27
7. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 44:04 + 20:23
8. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 44:53 + 21:12
9. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:15 + 21:34
Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering DISK

HDR 1.50 km, 10 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koukal Matěj JPV1501 C Oddíl OS SK Prostějov 23:47
2. Kratochvílová Amálie HOB1651 C SK OB Horní Benešov 29:15 + 5:28

P 2.80 km, 15 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottwald Jan STE8002 SK SKI-OB Šternberk 24:19
2. Fantová Lenka 10001 28:25 + 4:06
3. Burda Martin 29:45 + 5:26
4. Dedková Iveta JPV7853 C Oddíl OS SK Prostějov 32:29 + 8:10
5. Chmelařová Blanka 40001 Xyz 38:29 + 14:10
6. Pospíšilová Karla SSU8052 C SK Severka Šumperk 47:27 + 23:08
7. Papoušková Radka JPV5959 Oddíl OS SK Prostějov 52:53 + 28:34
8. Jura Tomáš JPV8200 C Oddíl OS SK Prostějov 61:22 + 37:03
9. Sadílková Markéta OTK 78:53 + 54:34
Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk DISK