Logo

Výsledky závodu: Cena střední Moravy – Šumperský divočák - E2, oblastní žebříček

Datum:
29.06.2024
Místo konání:
Přemyslov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Ředitel závodu:
Turczer Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Janů Zdeněk - R1
Stavitel tratí:
Jílek Jakub - R3, Bláha Adam
Protokol:
Během závodu nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10C     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65B     DH10S     H10C     H12B     H12C     H14A     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H65C     H75B     HDR     OPEN    
Nahrávám data...

D10C 1.76 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozmonová Sára PBM1552 C TJ Spartak 1. brněnská 19:44
2. Vlčková Barbora KSU1454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:00 + 3:16
3. Křížová Elisa ZBM1556 C SK Brno Žabovřesky 23:23 + 3:39
4. Paulíčková Veronika UOL1450 C SOB Olomouc 26:57 + 7:13
5. Rochovanská Julie ASU1661 C Magnus Orienteering 31:05 + 11:21

D12B 2.22 km, 100 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čeřovská Eliška KON1353 B KOB Konice 18:40
2. Heczková Emma VLI1252 B Slavia Liberec orienteering 22:09 + 3:29
3. Tomíčková Ivana TBM1364 B KOS TJ Tesla Brno 22:31 + 3:51
4. Otrubová Veronika PLU1277 B TJ SOKOL Plumlov 23:01 + 4:21
5. Šedivá Kristýna VBM1252 B VSK Mendelu Brno 25:01 + 6:21
6. Růžičková Zuzana KSU1250 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:58 + 8:18
7. Křížová Ema ZBM1358 C SK Brno Žabovřesky 30:51 + 12:11
8. Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 30:53 + 12:13
9. Rochovanská Štěpánka ASU1457 C Magnus Orienteering 31:21 + 12:41
10. Rochovanská Eliška ASU1456 C Magnus Orienteering 34:15 + 15:35

D14A 3.04 km, 125 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíčková Magdalena UOL1150 B SOB Olomouc 30:16
2. Lipenská Jana Marie KON1191 B KOB Konice 33:36 + 3:20
3. Vítková Kateřina PBM1152 B TJ Spartak 1. brněnská 40:26 + 10:10
4. Kroupová Anna LPU1154 B OK Lokomotiva Pardubice 43:23 + 13:07
5. Kotůlková Dorota AOP1150 B Orientační Běh Opava 47:13 + 16:57
6. Malasková Linda UOL1053 C SOB Olomouc 63:43 + 33:27

D14B 2.41 km, 135 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Simona PHK1150 B OK 99 Hradec Králové 29:59
2. Václavková Amálie KON1079 B KOB Konice 35:00 + 5:01
3. Burešová Sofie BFM1153 B SKOB Frýdek - Místek 39:31 + 9:32
4. Chloupková Kristýna VBM1152 C VSK Mendelu Brno 54:42 + 24:43

D16B 3.97 km, 215 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 47:28
2. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Brno Žabovřesky 49:39 + 2:11
3. Janíková Anna ZBM0862 B SK Brno Žabovřesky 52:27 + 4:59
4. Skřivanková Anna TBM0853 B KOS TJ Tesla Brno 53:46 + 6:18
5. Seidlová Magdalena RIC0950 A OB Říčany 54:32 + 7:04
6. Kranzler Stella Marie SSU0950 B SK Severka Šumperk 59:01 + 11:33
7. Burešová Eliška BFM0955 B SKOB Frýdek - Místek 61:37 + 14:09
8. Kvapilová Markéta PHK0950 B OK 99 Hradec Králové 61:38 + 14:10
9. Peňázová Charlotte TBM0860 B KOS TJ Tesla Brno 62:07 + 14:39
10. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:39 + 15:11
11. Pelantová Sára ASU0850 C Magnus Orienteering 63:33 + 16:05
12. Burdová Hana STE0852 B SK SKI-OB Šternberk 63:41 + 16:13
13. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 63:50 + 16:22
14. Máchová Barbora BFM0952 B SKOB Frýdek - Místek 66:19 + 18:51
15. Reichlová Pavla KSU0888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:05 + 26:37

D18B 4.40 km, 235 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Anna VLI0652 A Slavia Liberec orienteering 54:57
2. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Brno Žabovřesky 55:57 + 1:00
3. Přikrylová Jana JPV0652 B Oddíl OS SK Prostějov 60:21 + 5:24
4. Matoušková Johana STE0751 A SK SKI-OB Šternberk 64:07 + 9:10
5. Přikrylová Ivana JPV0653 B Oddíl OS SK Prostějov 78:45 + 23:48
6. Hiklová Eva ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky 91:45 + 36:48

D21A 5.85 km, 335 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7973

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 54:35 8521
2. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:17 + 5:42 7746
3. Hlavová Hana TBM8888 R KOS TJ Tesla Brno 60:58 + 6:23 7653
4. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Brno Žabovřesky 61:02 + 6:27 7644
5. Tomíčková Dana TBM8062 C KOS TJ Tesla Brno 63:07 + 8:32 7360
6. Štěrbová Daniela PHK8951 C OK 99 Hradec Králové 64:04 + 9:29 7231
7. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 66:50 + 12:15 6855
8. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 69:07 + 14:32 6544
9. Bednaříková Sára LCE0252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:15 + 14:40 6526
10. Krajíčková Petra KON8787 C KOB Konice 73:42 + 19:07 5921
11. Kašparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 79:48 + 25:13
12. Arnoštová Veronika VSP0450 A USK Praha 80:00 + 25:25 5064
13. Bořilová Klára TBM8964 R KOS TJ Tesla Brno 82:29 + 27:54 4726
14. Sklenářová Radka LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:50 + 33:15 3998
15. Kovářová Jana CET0251 C TJ Loko Česká Třebová 88:37 + 34:02 3891
16. Lubrichová Veronika PLU0453 B TJ SOKOL Plumlov 90:25 + 35:50 3647
17. Čížková Markéta ADA9652 C OOB Spartak Adamov 105:36 + 51:01 1581

D21B 4.20 km, 220 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3577

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 57:47 3663
2. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:21 + 1:34 3568
3. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 60:28 + 2:41 3500
4. Klusáčková Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:08 + 11:21 2977
5. Kisielová Zuzana ZAM9153 C OB T.J. Sokol Žamberk 69:23 + 11:36 2962
6. Votavová Žofie KNC0250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 89:18 + 31:31 1758
7. Ščehovičová Zuzana VSP9352 C USK Praha 96:56 + 39:09 1297
Výchová Veronika SRK0557 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK 0

D35B 4.58 km, 235 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 48:13
2. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 50:00 + 1:47
3. Krásná Jitřenka DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 52:37 + 4:24
4. Janíková Marie ZBM7852 C SK Brno Žabovřesky 55:37 + 7:24
5. Sladká Magdalena PBM8450 C TJ Spartak 1. brněnská 59:10 + 10:57
6. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 60:01 + 11:48
7. Bártová Petra RBK8252 C SK Radioklub Blansko 60:55 + 12:42
8. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 63:34 + 15:21
9. Červinková Jana BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek 67:46 + 19:33
10. Alžbeta Stehlíková 0060002 70:56 + 22:43
11. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 73:35 + 25:22
12. Polášková Kristýna TZL8850 C SKOB Zlín 82:26 + 34:13

D35C 3.61 km, 170 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozmonová Helena PBM8751 C TJ Spartak 1. brněnská 49:14
2. Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice 53:29 + 4:15
3. Václavková Lenka KON8155 C KOB Konice 57:28 + 8:14
4. Rajnošková Lea BZR8451 C Bratrstvo Ždárských vrchů 62:40 + 13:26
5. Hubíková Iva PLU8350 C TJ SOKOL Plumlov 64:34 + 15:20
6. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB T.J. Sokol Žamberk 65:16 + 16:02
7. Peterková Petra SOP8854 C OOB TJ Slezan Opava 68:18 + 19:04
8. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 70:03 + 20:49
9. Brychlecová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 72:55 + 23:41
Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Valentová Jana KONYYYY KOB Konice DISK

D45B 3.96 km, 200 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 49:53
2. Křivdová Lenka 0020003 51:20 + 1:27
3. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 54:50 + 4:57
4. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 56:27 + 6:34
5. Renner Daniela 0070001 57:30 + 7:37
6. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 63:12 + 13:19
7. Otrubová Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 63:26 + 13:33
8. Svačinková Jitka TVR7750 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 64:48 + 14:55
9. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 65:18 + 15:25
10. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 65:56 + 16:03
11. Nováčková Obelczová Věra ZBM7752 C SK Brno Žabovřesky 67:49 + 17:56
12. Lvovská Leny ZBM7557 C SK Brno Žabovřesky 68:19 + 18:26
13. Burešová Petra BFM7855 C SKOB Frýdek - Místek 70:07 + 20:14
14. Bukovacová Alena PBM7454 C TJ Spartak 1. brněnská 71:08 + 21:15
15. Kotuliaková Petra 27S7551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:13 + 21:20
16. Gottwaldová Hana JPV7551 C Oddíl OS SK Prostějov 71:27 + 21:34
17. Kvapilová Zuzana PHK7853 C OK 99 Hradec Králové 73:23 + 23:30
18. Máchová Markéta BFM7753 C SKOB Frýdek - Místek 75:23 + 25:30
19. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 84:51 + 34:58
20. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Rosice 88:49 + 38:56
21. Sedláčková Jana HLV7060 C OB Holešov z.s. 90:49 + 40:56
22. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 97:07 + 47:14
Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc DISK

D45C 3.43 km, 150 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Časnochová Tatiana 0010001 57:24
2. Marszałek Maria 14P7452 UKS Kometa Gliwice 60:13 + 2:49
2. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 60:13 + 2:49
4. Tachovská Kamila PBM7655 C TJ Spartak 1. brněnská 61:09 + 3:45
5. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 64:51 + 7:27
6. Peňázová Iva 0150001 67:34 + 10:10
7. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:26 + 14:02
8. Glonková Martina STE7450 C SK SKI-OB Šternberk 76:08 + 18:44
9. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 79:27 + 22:03
10. Sekaninová Jitka ASU7750 C Magnus Orienteering 80:25 + 23:01
11. Mašatová Zora 0310001 82:21 + 24:57
12. Václavková Zdenka STE6450 C SK SKI-OB Šternberk 83:14 + 25:50
13. Kubíčková Eva VIC7950 C OB Vizovice 85:31 + 28:07
14. Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 86:59 + 29:35

D55B 3.55 km, 175 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 54:24
2. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 62:59 + 8:35
3. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 68:40 + 14:16
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 71:05 + 16:41
5. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 74:55 + 20:31
6. Zelenková Lenka PHK6152 C OK 99 Hradec Králové 103:22 + 48:58
7. Gebauerová Jana SSU6450 C SK Severka Šumperk 126:18 + 71:54

D55C 3.28 km, 145 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 62:27
2. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 73:04 + 10:37
3. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 88:49 + 26:22
4. Felklová Jarmila 0140002 105:55 + 43:28
Roubalíková Iva 0130002 DISK

D65B 3.08 km, 130 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:30
2. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 52:10 + 5:40
3. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 65:08 + 18:38
4. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 68:57 + 22:27
5. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 77:20 + 30:50
6. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 86:08 + 39:38

DH10S 1.58 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krásná Isabela DKP1551 C Oddíl OB Kotlářka 14:48
2. Peterek Antonín SOP1601 C OOB TJ Slezan Opava 17:04 + 2:16
3. Brychlec Jan MOV1600 C SKOB Ostrava 19:11 + 4:23
4. Nováčková Anika ZBM1653 C SK Brno Žabovřesky 20:15 + 5:27
5. Matulová Markéta PBM1554 C TJ Spartak 1. brněnská 24:32 + 9:44
6. Kubíčková Petra VIC1650 C OB Vizovice 25:26 + 10:38
7. Vala Jakub ASU1600 C Magnus Orienteering 26:39 + 11:51
8. Gebauer Jan SSU1400 C SK Severka Šumperk 26:45 + 11:57
9. Halama Kristián KSU1515 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:52 + 15:04
10. Stehlík Jakub PBM1605 C TJ Spartak 1. brněnská 32:19 + 17:31
11. Gottwald Petr JPV1400 C Oddíl OS SK Prostějov 33:15 + 18:27
12. Vacek Martin CET1505 C TJ Loko Česká Třebová 42:42 + 27:54
13. Kalbáčová Vilma KSU1651 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:36 + 33:48
Svoboda Marek 0290001 DISK

H10C 1.74 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnošek Matouš KSU1414 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:06
2. Rajnošek Jan ZBM1409 C SK Brno Žabovřesky 17:05 + 1:59
3. Bárta Vítězslav RBK1501 C SK Radioklub Blansko 17:15 + 2:09
4. Rychlý Jakub KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:45 + 3:39
5. Tempír Vilém UOL1601 C SOB Olomouc 19:03 + 3:57
6. Kropáček Šimon STE1400 C SK SKI-OB Šternberk 19:13 + 4:07
7. Koukal Matěj JPV1501 C Oddíl OS SK Prostějov 25:04 + 9:58

H12B 2.35 km, 115 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Vojtěch PBM1310 B TJ Spartak 1. brněnská 17:02
2. Hájek Vojtěch TBM1201 B KOS TJ Tesla Brno 17:14 + 0:12
3. Lýsek Štěpán UOL1203 B SOB Olomouc 19:43 + 2:41
4. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 21:34 + 4:32
5. Ježík Viktor 27S0050 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:42 + 4:40
6. Rajnošek Samuel KSU1313 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:48 + 4:46
7. Vala Karel ASU1300 C Magnus Orienteering 21:54 + 4:52
8. Macek Václav ASU1249 B Magnus Orienteering 25:00 + 7:58
9. Kotůlek Vít AOP1301 C Orientační Běh Opava 25:36 + 8:34
10. Kozmon Lukáš PBM1301 B TJ Spartak 1. brněnská 27:56 + 10:54
11. Tempír Jáchym UOL1300 C SOB Olomouc 31:17 + 14:15
12. Stehlík Šimon PBM1312 C TJ Spartak 1. brněnská 33:10 + 16:08

H12C 2.17 km, 95 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováček Kryštof ZBM1207 B SK Brno Žabovřesky 21:26
2. Janda Kryštof ZBM1309 C SK Brno Žabovřesky 23:07 + 1:41
3. Arnošt Daniel SAD1200 C Sportovní akademie Dobříš 23:13 + 1:47
4. Chloupek Filip VBM1301 C VSK Mendelu Brno 25:11 + 3:45
5. Denemarek Albert PBM1306 C TJ Spartak 1. brněnská 31:12 + 9:46
6. Strouhal Matěj AOP1305 C Orientační Běh Opava 33:39 + 12:13
7. Hubík Hubert PLU1300 C TJ SOKOL Plumlov 35:01 + 13:35
8. Hubík Radan PLU1500 C TJ SOKOL Plumlov 43:56 + 22:30

H14A 3.50 km, 140 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocúr Boris PBM1003 B TJ Spartak 1. brněnská 29:58
2. Bárta Ladislav RBK1101 B SK Radioklub Blansko 30:35 + 0:37
3. Štábl Vít KSU1100 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:51 + 4:53
4. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 35:22 + 5:24
5. Svirák Samuel TBM1125 C KOS TJ Tesla Brno 43:07 + 13:09
6. Bukovác Lukáš PBM1007 B TJ Spartak 1. brněnská 43:49 + 13:51
7. Pospíšil Tomáš SSU1006 C SK Severka Šumperk 50:04 + 20:06
8. Havlík Jakub KSU1009 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:13 + 36:15
9. Tempír Lukáš UOL1001 C SOB Olomouc 70:53 + 40:55

H14B 3.10 km, 125 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Filip ZBM1011 C SK Brno Žabovřesky 40:24
2. Vlček Antonín KSU1121 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:16 + 1:52
3. Václavek Alois KON1132 B KOB Konice 44:11 + 3:47
4. Kotuliak Peter 27S1000 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:20 + 3:56
5. Hedrich Jan SSU1101 C SK Severka Šumperk 44:55 + 4:31
6. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 46:21 + 5:57
7. Kašpar Ladislav SLA1000 SKOB Slaný 48:12 + 7:48
8. Prachař Jáchym SSU1003 B SK Severka Šumperk 52:30 + 12:06
9. Burda Filip JPV Oddíl OS SK Prostějov 54:12 + 13:48
10. Turek Václav SSU1102 C SK Severka Šumperk 55:17 + 14:53
11. Profous Štěpán KSU1030 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:21 + 20:57
12. Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 84:26 + 44:02

H16B 4.64 km, 235 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 36:35
2. Rémiš Štěpán SHK0802 A OK Slavia Hradec Králové 40:58 + 4:23
3. Rémiš Šimon SHK0801 B OK Slavia Hradec Králové 44:21 + 7:46
4. Heiser Matěj SSU0900 B SK Severka Šumperk 44:33 + 7:58
5. Kroupa Matyáš LPU0902 B OK Lokomotiva Pardubice 45:12 + 8:37
6. Denemarek Max PBM0800 B TJ Spartak 1. brněnská 47:36 + 11:01
7. Matoušek Jan STE0909 A SK SKI-OB Šternberk 47:39 + 11:04
8. Dokupil Ján 0250001 50:02 + 13:27
9. Červinka Ondřej BFM0806 B SKOB Frýdek - Místek 51:38 + 15:03
10. Marszałek Dawid 14P1002 UKS Kometa Gliwice 54:11 + 17:36
11. Turek Josef SSU0904 B SK Severka Šumperk 57:35 + 21:00
12. Zřídkaveselý Martin PBM0808 B TJ Spartak 1. brněnská 63:26 + 26:51
13. Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 71:19 + 34:44
14. Růžička Matěj KTI0900 C Klub orientačních sportů Tišnov 76:31 + 39:56
15. Kropáček Matěj STE0810 C SK SKI-OB Šternberk 80:11 + 43:36

H18B 5.91 km, 360 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava 54:11
2. Komenda Jakub PBM0712 B TJ Spartak 1. brněnská 57:34 + 3:23
3. Macek Vojtěch ASU0748 B Magnus Orienteering 66:55 + 12:44
4. Sadil Martin MFP0702 C Matfyz Praha 92:35 + 38:24

H21A 7.40 km, 450 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8654

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 53:29 9109
2. Heczko Robert VLI7801 C Slavia Liberec orienteering 55:45 + 2:16 8762
3. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 60:08 + 6:39 8090
4. Chloupek Adam LCE9300 R OOB TJ Slovan Luhačovice 63:53 + 10:24 7515
5. Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 65:06 + 11:37 7328
6. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 67:03 + 13:34 7030
7. Rajnošek Matěj ZBM8801 C SK Brno Žabovřesky 67:14 + 13:45 7001
7. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 67:14 + 13:45 7001
9. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 67:34 + 14:05 6950
10. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:37 + 14:08 6943
11. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:30 + 15:01 6807
12. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Brno Žabovřesky 68:55 + 15:26 6743
13. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 69:03 + 15:34 6723
14. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 69:15 + 15:46 6692
15. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 70:15 + 16:46 6539
16. Karatsiolis Kryštof TUR9901 C OOB TJ Turnov 70:48 + 17:19 6455
17. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:50 + 17:21 6450
18. Dutkowski Mikolaj CHC9201 C K.O.B. Choceň 70:55 + 17:26 6437
19. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 72:16 + 18:47 6230
20. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 73:06 + 19:37 6102
21. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Brno Žabovřesky 74:33 + 21:04 5880
22. Bukovac Maroš PBM7605 C TJ Spartak 1. brněnská 80:39 + 27:10 4945
23. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 80:43 + 27:14 4935
24. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 82:22 + 28:53 4682
25. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 82:40 + 29:11 4636
26. Kozmon Petr PBM8301 C TJ Spartak 1. brněnská 82:50 + 29:21 4610
27. Locker Tomáš SRK9802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:42 + 35:13 3711
28. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:58 + 39:29 3057
29. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 99:16 + 45:47 2091
30. Kasal Vít PBM7540 C TJ Spartak 1. brněnská 103:28 + 49:59 1448
31. Graf Miroslav ZBM8723 C SK Brno Žabovřesky 104:54 + 51:25 1228
Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov DISK 0
Ptáček Jonáš TBM0717 A KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov DISK 0
Dohnálek Tomáš SHK0403 R OK Slavia Hradec Králové DISK 0

H21B 5.94 km, 365 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4284

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Marszałek Patryk 14P0500 UKS Kometa Gliwice 56:51
2. Borgiel Jarek 0160001 59:45 + 2:54
3. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:17 + 10:26 4327
4. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 67:56 + 11:05 4286
5. Přikryl Petr PBM6708 C TJ Spartak 1. brněnská 68:41 + 11:50 4239
6. Goldner Yakir 0270001 71:32 + 14:41
7. Dědic Filip ZBM8836 C SK Brno Žabovřesky 72:35 + 15:44 3993
8. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 74:35 + 17:44 3867
9. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 75:01 + 18:10 3840
10. Gajdoš Martin VSP9400 C USK Praha 79:26 + 22:35 3561
11. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 83:56 + 27:05 3278
12. Valnoha David ZBM0514 B SK Brno Žabovřesky 90:45 + 33:54 2848
13. Klášterecký Tomáš BBM8100 C BETA URSUS Rosice 102:12 + 45:21 2126
14. Kotuliak Viktor 27S0400 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 117:38 + 60:47
15. Vacek Jiří CET7701 C TJ Loko Česká Třebová 117:58 + 61:07 1133
Lehmann Karsten 0220001 DISK

H35B 5.79 km, 325 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 56:12
2. Stehlik Ondřej 0060001 57:24 + 1:12
3. Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov 59:08 + 2:56
4. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 59:45 + 3:33
5. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 59:58 + 3:46
6. Svoboda Lukáš SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové 62:58 + 6:46
7. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 64:57 + 8:45
8. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 65:32 + 9:20
9. Hašek Jakub 0320001 68:42 + 12:30
10. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 70:14 + 14:02
11. Tomíček Oldřich TBM7903 C KOS TJ Tesla Brno 70:19 + 14:07
12. Jurák Adam ZBM8404 C SK Brno Žabovřesky 70:37 + 14:25
13. Knespl Tomáš JJN8200 C Team Jizerky 70:56 + 14:44
14. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 71:06 + 14:54
15. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 78:16 + 22:04
16. Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 79:37 + 23:25
17. Tempír Tomáš UOL7702 C SOB Olomouc 80:32 + 24:20
18. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 80:45 + 24:33
19. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 81:40 + 25:28
20. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 81:49 + 25:37
21. Nováček Michal ZBM8006 C SK Brno Žabovřesky 82:27 + 26:15
22. Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 85:51 + 29:39
23. Duda František DKP8107 C Oddíl OB Kotlářka 85:52 + 29:40
24. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:37 + 31:25
25. Morávek Martin SHK7701 C OK Slavia Hradec Králové 98:59 + 42:47
26. Rochovanský František ASU8400 C Magnus Orienteering 111:30 + 55:18
Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc DISK
Gebauer Lubomír SSU8300 C SK Severka Šumperk DISK

H35C 5.05 km, 245 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 52:21
2. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 61:12 + 8:51
3. Hubík Hubert PLU8201 C TJ SOKOL Plumlov 66:15 + 13:54
4. Janda Petr ZBM7542 C SK Brno Žabovřesky 67:33 + 15:12
5. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 68:24 + 16:03
6. Sladký Marek PBM8604 C TJ Spartak 1. brněnská 72:50 + 20:29
7. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 79:12 + 26:51
8. Václavek Leoš KON8216 C KOB Konice 82:43 + 30:22
9. Novotný Michal PLU7901 C TJ SOKOL Plumlov 83:59 + 31:38
10. Kříž Pavel 0090001 86:44 + 34:23
11. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 97:03 + 44:42
12. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 98:36 + 46:15
13. Burda Martin JPV8111 C Oddíl OS SK Prostějov 109:58 + 57:37

H45B 5.44 km, 295 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Brno Žabovřesky 60:15
2. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Rosice 62:15 + 2:00
3. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 64:41 + 4:26
4. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 66:08 + 5:53
5. Pelikán Karel JJN7902 C Team Jizerky 68:08 + 7:53
6. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:56 + 11:41
7. Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod 73:06 + 12:51
8. Hájek Ondřej TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno 75:23 + 15:08
9. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 75:47 + 15:32
10. Sadil Milan MFP7500 C Matfyz Praha 76:17 + 16:02
11. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 77:07 + 16:52
12. Stanny Jakub 0160002 77:24 + 17:09
13. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:49 + 17:34
14. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 81:01 + 20:46
15. Čížek Petr ADA7101 C OOB Spartak Adamov 81:49 + 21:34
16. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 82:14 + 21:59
17. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 83:58 + 23:43
18. Malaska Lukáš UOL7504 C SOB Olomouc 85:01 + 24:46
19. Falta Radim KUO7802 C KOB Ústí nad Orlicí 87:11 + 26:56
20. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 89:27 + 29:12
21. Kotůlek Jan AOP7801 C Orientační Běh Opava 89:44 + 29:29
22. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 91:25 + 31:10
23. Kvapil Ondřej PHK7804 C OK 99 Hradec Králové 94:42 + 34:27
24. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 104:54 + 44:39
25. Kotuliak Ivan 27S7400 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 115:58 + 55:43

H45C 4.62 km, 275 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marszałek Waldemar 14P7301 UKS Kometa Gliwice 63:54
2. Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Rosice 71:27 + 7:33
3. Hubáček Pavel 0260001 73:21 + 9:27
4. Prachař Dušan SSU7801 C SK Severka Šumperk 73:56 + 10:02
5. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 76:04 + 12:10
6. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 77:51 + 13:57
7. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 79:54 + 16:00
8. Sixta Martin MOV7601 C SKOB Ostrava 79:55 + 16:01
9. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 80:17 + 16:23
10. Kropáček Ivo STE7603 C SK SKI-OB Šternberk 88:36 + 24:42
11. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 92:39 + 28:45
12. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 100:13 + 36:19
13. Koukal Pavel JPV7717 C Oddíl OS SK Prostějov 156:17 + 92:23
Vých Luboš SRK7300 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

H55B 5.10 km, 255 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Ivan 0020001 67:47
2. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 69:42 + 1:55
3. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 71:10 + 3:23
4. Sedláček Jaroslav HLV6404 C OB Holešov z.s. 79:23 + 11:36
5. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 83:38 + 15:51
6. Kniebügl Anton 0200001 87:51 + 20:04
7. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 88:08 + 20:21
8. Renner Claes 0070002 91:10 + 23:23
9. Gentric Marc STE6901 C SK SKI-OB Šternberk 91:30 + 23:43
10. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 99:17 + 31:30
11. Polewski Dariusz 2AP6100 Jedynka Zdzieszowice 100:04 + 32:17
12. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 109:33 + 41:46
13. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 115:44 + 47:57

H55C 3.99 km, 235 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 63:37
2. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 68:02 + 4:25
3. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 75:32 + 11:55
4. Felkl Luděk 0140001 79:35 + 15:58
5. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 82:20 + 18:43
6. Roubalík Radovan 0130001 96:10 + 32:33
7. Švejda Antonin 0030001 104:16 + 40:39

H65B 3.93 km, 225 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trejtnar Pavel KUN5801 C OB Kunvald 51:55
2. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 58:36 + 6:41
3. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 59:13 + 7:18
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 60:54 + 8:59
5. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 64:54 + 12:59
6. Mizera Ladislav KVS5300 SKOB Kobra Vsetín 75:08 + 23:13
7. Miřijovský Přemysl BOV5001 C TJ Baník Ostrava OKD 76:13 + 24:18
8. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 80:35 + 28:40
9. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 96:01 + 44:06
10. Hubáček Miroslav CEL5800 TJ Sokol Čelechovice na Hané 105:50 + 53:55
11. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 122:15 + 70:20

H65C 3.57 km, 180 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 50:13
2. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 74:17 + 24:04
3. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 87:10 + 36:57
4. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Rosice 92:21 + 42:08

H75B 3.12 km, 145 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 63:57
2. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 77:07 + 13:10
3. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 104:24 + 40:27

HDR 1.59 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matulová Adéla PBM1751 C TJ Spartak 1. brněnská 18:10
2. Rajnošek Léna BZR1750 C Bratrstvo Ždárských vrchů 20:03 + 1:53
3. Černá Andrea EKP1752 C VŠTJ Ekonom Praha 21:05 + 2:55
4. Šrámek Dominik KSU1616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:28 + 3:18
5. Janda Tobiáš ZBM1902 C SK Brno Žabovřesky 23:26 + 5:16
6. Peterková Gabriela SOP1951 C OOB TJ Slezan Opava 27:23 + 9:13
7. Kuncová Jana VRB7850 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:29 + 9:19
8. Hašek Matěj 0320002 30:07 + 11:57
9. Kroupová Elen LPU1851 C OK Lokomotiva Pardubice 30:12 + 12:02
10. Svoboda Jiří 0290002 32:28 + 14:18
11. Havlíková Julie KSU1666 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:33 + 17:23
12. Pilgr Vladimír CET1401 C TJ Loko Česká Třebová 37:19 + 19:09
13. Good Marie SBR1250 SKOB Bruntál 42:44 + 24:34
14. Czasch Lukáš SBR1700 SKOB Bruntál 43:12 + 25:02
15. Czaschová Klára SBR1550 SKOB Bruntál 43:25 + 25:15
16. Konůpka Matouš BFM2001 SKOB Frýdek - Místek 47:23 + 29:13
17. Czasch Janek 62:39 + 44:29
18. Kisiel Josef 65:49 + 47:39
19. Stehlíková Julie 0190001 65:53 + 47:43
20. Červinka Antonín OKP2000 C SK OK 24 Praha 69:35 + 51:25
21. Ulmanová Natálie 81:16 + 63:06
22. Gebauerová Tereza 81:52 + 63:42
23. Perůtková Marie LCE2089 C OOB TJ Slovan Luhačovice 82:47 + 64:37
24. Turczerová Ela 93:32 + 75:22
25. Turczer Erik 93:53 + 75:43
26. Hrubá Helena 96:08 + 77:58
27. Jáchym Bořil 96:44 + 78:34
28. Hrubá Magdalena 97:02 + 78:52

OPEN 2.47 km, 105 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Belžík Karel KUB7105 C KUB Koala Uherský Brod 30:38
2. Slavík Ondřej TVR0500 B TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 31:29 + 0:51
3. Paletová Michaela SRK0251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:42 + 4:04
3. Zafiu-Marinescu Daniel-Bogdan STE8400 C SK SKI-OB Šternberk 34:42 + 4:04
5. Malaska Vojtěch UOL1002 C SOB Olomouc 39:05 + 8:27
6. Malasková Markéta UOL7654 C SOB Olomouc 41:27 + 10:49
7. Kropáčková Lucie STE8050 C SK SKI-OB Šternberk 41:33 + 10:55
8. Hedrich Miroslav SSU0705 C SK Severka Šumperk 43:20 + 12:42
9. Gebauerová Veronika 43:37 + 12:59
10. Belžíková Nelly KUB0953 C KUB Koala Uherský Brod 43:43 + 13:05
11. Jireš Frantisek 0050002 44:14 + 13:36
12. Hubáček Šimon 0260003 46:14 + 15:36
13. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 48:25 + 17:47
14. Pospíšilová Karla SSU8052 C SK Severka Šumperk 48:27 + 17:49
15. Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 49:11 + 18:33
16. Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 49:39 + 19:01
17. Hubáček Matěj 0260002 52:06 + 21:28
18. Záhorcová Tereza 0040002 55:42 + 25:04
19. Malec Vladimír KRN5900 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:54 + 25:16
20. Kutá Alena UOL8151 C SOB Olomouc 56:38 + 26:00
21. Good Eliška SBR0550 SKOB Bruntál 58:50 + 28:12
22. Hollerová Aneta 0040001 63:08 + 32:30
23. Lepsényi Nóra 67:00 + 36:22
24. Koukalová Markéta JPV7789 C Oddíl OS SK Prostějov 68:01 + 37:23
25. Burdová Jana 69:10 + 38:32
26. Nováková Miloslava ZAM6051 C OB T.J. Sokol Žamberk 80:53 + 50:15
Mulíčková Zuzana ABM0157 C KOB ALFA Brno DISK