Logo
Datum:
29.03.2024
Místo konání:
Skalka u Doks
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Braniborská jeskyně 2024, U Jezírka 2024
Ředitel závodu:
Rambová Kamila - R1
Hlavní rozhodčí:
Škácha Michal - R2
Stavitel tratí:
Mareš Albert - R3, Tichá Dorotea - R3
Protokol:
Na základě uznaného protestu jury anulovala výsledky kategorie H40B. Celkové výsledky této kategorie se budou počítat pouze z 2. a 3. etapy.
Kategorie:
B     D10F     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D20B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10F     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H20B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P     T3     T4     T6    
Nahrávám data...

B 2.80 km, 95 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vršková Dagmar TBM7855 C KOS TJ Tesla Brno 42:22
2. Peterka Josef LLI4702 C LOK-o Liberec 44:19 + 1:57
3. Schauzu Tim 0780012 MTV Seesen 48:37 + 6:15
4. Kowalczyk Sandra 23P9050 OK!Sport Warszawa 51:36 + 9:14
5. Grassow Petra 13D7051 Kaulsdorfer OLV Berlin 55:09 + 12:47
6. Chwiejczak Dorota 0360004 orienteering.waw.pl 56:04 + 13:42
7. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 72:05 + 29:43
8. Horoszkiewicz Ewelina 23P9350 OK!Sport Warszawa 76:43 + 34:21
9. Vymazal Michal TBM5701 C KOS TJ Tesla Brno 78:22 + 36:00
10. Schindehütte Ulf 0130018 OLV Uslar 79:44 + 37:22
11. Brabencová Anna SOB0450 C SOBSA 104:08 + 61:46
Grisa Filip SLA0801 C SKOB Slaný DISK
Grisa Dominik SLA0900 C SKOB Slaný DISK

D10F 3.72 km, 105 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 25:57
2. Šperlová Marie ONO1650 C SKOB Ostrov 26:13 + 0:16
3. Vernerová Johana VBM1451 C VSK Mendelu Brno 27:10 + 1:13
4. Frank Raya 0340004 SV Hildesia Diekholzen 28:29 + 2:32
5. Podlipná Klára SJC1451 C Sportcentrum Jičín 32:46 + 6:49
6. Jurečková Anna ONO1550 C SKOB Ostrov 33:08 + 7:11
7. Viskupová Emma 1210002 Slavia ZU Zilina 33:19 + 7:22
8. Málková Antonie TAP1751 C KOB Tretra Praha 33:57 + 8:00
9. Lonská Justýna 1290003 NNN Lonských 37:26 + 11:29
10. Erbenová Marina STB1451 C TJ Stadion Nový Bor 48:11 + 22:14
11. Hill Lucy SLA1550 C SKOB Slaný 57:04 + 31:07
12. Rakoušová Gabriela STB1452 C TJ Stadion Nový Bor 57:41 + 31:44
13. Holatová Veronika PDY1551 C Běhej Poděbrady 59:22 + 33:25
14. Šabatková Pavla LPU1456 C OK Lokomotiva Pardubice 59:58 + 34:01
15. Andrlová Ina KNC1551 C Sokol Kostelec n. Č. l. 63:50 + 37:53
16. Škáchová Evelína DKP1552 C Oddíl OB Kotlářka 65:41 + 39:44

D10C 2.10 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 18:02
2. Mrázková Barbora DKP1451 C Oddíl OB Kotlářka 18:30 + 0:28
3. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 19:58 + 1:56
4. Knaupová Anna 84D1450 MTV Braunschweig 20:39 + 2:37
5. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 21:37 + 3:35
6. Kääriäinen Lotta 71D1551 USV TU Dresden 26:54 + 8:52
7. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 27:15 + 9:13
8. Macková Klára KAM1459 C OK Kamenice 27:32 + 9:30
9. Janáková Veronika VRL1452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:28 + 17:26
Pecánková Barbora TEP1451 C Tempo Praha DNS

D12B 2.45 km, 80 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolářová Zuzana LOU1250 B SK Moravan Louňovice 22:06
2. Fialová Kristýna OPI1253 B Orientační sporty Písek 22:57 + 0:51
3. Wiedenfeld Johanna 18D1351 Post SV Dresden 23:41 + 1:35
4. Heczková Emma VLI1252 B Slavia Liberec orienteering 24:42 + 2:36
5. Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:05 + 2:59
6. Bader Tyra 18D1350 Post SV Dresden 27:43 + 5:37
7. Maděrová Klára VLI1256 B Slavia Liberec orienteering 32:43 + 10:37
8. Kramperová Zuzana VRL1255 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:16 + 11:10
9. Poláková Gabriela VRL1351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:31 + 11:25
10. Vyhnálková Jana 0010001 NNN Vyhnánkovi - (JAF) 35:42 + 13:36
11. Zajícová Zuzana VRL1355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:28 + 15:22
12. Šperlová Kateřina ONO1352 C SKOB Ostrov 38:59 + 16:53
13. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 40:33 + 18:27
14. Žandová Eliška STB1250 C TJ Stadion Nový Bor 40:43 + 18:37
15. Andrlová Hana KNC1350 C Sokol Kostelec n. Č. l. 41:03 + 18:57
16. Lange Linda 0470002 IHW Alex 78 Berlin 43:14 + 21:08
17. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 44:14 + 22:08
18. Valenčíková Helena ZPV1250 C KOB ZPV Prostějov 45:15 + 23:09
19. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 50:05 + 27:59
20. Mančalová Alena LIT1353 C KOB Litvínov 65:18 + 43:12
Kutková Sára TUR1351 B OOB TJ Turnov DNS
Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov DNS

D14B 2.54 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbatová Barbora VRL1054 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:51
2. Turková Klára ONO1152 B SKOB Ostrov 35:33 + 8:42
3. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 37:29 + 10:38
4. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 40:23 + 13:32
5. Kolářová Veronika LOU1050 B SK Moravan Louňovice 41:06 + 14:15
6. Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha 43:04 + 16:13
7. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:37 + 16:46
8. Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 44:04 + 17:13
9. Urbánková Lucie ONO1150 B SKOB Ostrov 45:39 + 18:48
10. Veselá Martina RBK1052 C SK Radioklub Blansko 46:38 + 19:47
11. Rodová Anežka VSP1152 B USK Praha 48:05 + 21:14
12. Zavadilová Adéla VSP1153 B USK Praha 49:17 + 22:26
13. Hynková Marie ONO1050 C SKOB Ostrov 49:35 + 22:44
14. Schenker Ida 0270014 USV Jena 49:43 + 22:52
15. Kattwinkel Emma 0270028 USV Jena 51:26 + 24:35
16. Pobudová Marie SJH1050 C SOS Jindřichův Hradec 51:33 + 24:42
17. Ehlerová Michaela VSP1050 B USK Praha 51:36 + 24:45
18. Götz Emma 0270025 USV Jena 53:43 + 26:52
19. Weiß Mathilda 0270018 USV Jena 55:23 + 28:32
20. Eckart Henriette 0270023 USV Jena 57:23 + 30:32
21. Radzio Zoe 0270021 USV Jena 60:27 + 33:36
22. Schwarzová Katarína 17S1150 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 61:09 + 34:18
23. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 61:20 + 34:29
24. Stamer Sania 0340005 SV Hildesia Diekholzen 65:01 + 38:10
25. Düring Margarete 0270016 USV Jena 68:20 + 41:29
26. Adorjan Vera 0430003 Berliner Turnerschaft 71:21 + 44:30
27. Kalinová Lisa SPC1158 B SPORTICUS team 73:03 + 46:12
28. Václavíková Anna SLA1151 C SKOB Slaný 73:11 + 46:20
29. Düring Eleonore 0270015 USV Jena 73:24 + 46:33
30. Hrstková Eliška SLA1053 C SKOB Slaný 77:06 + 50:15
31. Frank Romy 0340003 SV Hildesia Diekholzen 82:28 + 55:37
32. Mézes Emese Csenge 0970009 Göcsej Orienteering Club 84:50 + 57:59
33. Kunstová Anežka SLA1050 C SKOB Slaný 123:57 + 97:06
Ramachová Michaela PBM1151 C TJ Spartak 1. brněnská DISK
Kalčíková Anděla Neregistr. DISK
Mackanič Sára RBK1152 C SK Radioklub Blansko DISK
Robotková Tereza PBM1150 B TJ Spartak 1. brněnská DNS
Šunková Sára LOU1051 B SK Moravan Louňovice DNS

D16B 3.15 km, 180 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUR0957 A OOB TJ Turnov 37:19
2. Hanušová Markéta VRL0852 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:41 + 0:22
3. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 38:01 + 0:42
4. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:19 + 6:00
5. Fedrová Anežka RBK0853 A SK Radioklub Blansko 44:27 + 7:08
6. Zabořilová Anna TUR0951 A OOB TJ Turnov 46:10 + 8:51
7. Weigert Jule 0530003 TV Jahn Wolfsburg 48:03 + 10:44
8. Kučerová Kateřina VSP0950 A USK Praha 48:16 + 10:57
9. Malečková Pavlína VSP0855 A USK Praha 48:26 + 11:07
10. Hančová Karolína VRL0952 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:29 + 11:10
11. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 48:34 + 11:15
12. Blahutová Lucie PGP0968 B SK Praga 55:39 + 18:20
13. Eckart Caroline 0270022 USV Jena 56:44 + 19:25
14. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:54 + 19:35
15. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 59:33 + 22:14
16. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 59:35 + 22:16
17. Šestáková Johana VLI0853 A Slavia Liberec orienteering 59:47 + 22:28
18. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 63:58 + 26:39
19. Volešová Edita TAP0960 B KOB Tretra Praha 65:37 + 28:18
20. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 68:01 + 30:42
21. Ehlerová Anna VSP0854 B USK Praha 69:20 + 32:01
22. Rüberg Nele 0130009 OLV Uslar 69:23 + 32:04
23. Barsová Magdaléna VLI0955 B Slavia Liberec orienteering 69:35 + 32:16
24. Konstantynova Svitlana 0130011 OLV Uslar 69:43 + 32:24
25. Veselá Veronika RBK0852 C SK Radioklub Blansko 70:16 + 32:57
26. Laštovková Jana VRL0855 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:55 + 33:36
27. Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 72:17 + 34:58
28. Jirásková Laura VSP0952 C USK Praha 76:43 + 39:24
29. Heinert Eileen 0270024 USV Jena 76:50 + 39:31
30. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 80:18 + 42:59
31. Körber Jette 0130007 OLV Uslar 82:37 + 45:18
32. Sobotková Lada OPI0951 B Orientační sporty Písek 83:23 + 46:04
33. Reinas Mia 0230002 Frol IL 88:23 + 51:04
34. Kuiper Simona Jana VSP0953 B USK Praha 88:55 + 51:36
35. Schwarzová Martina 17S0950 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 93:18 + 55:59
36. Caspari Lola 0710002 OL Team Lippe 93:57 + 56:38
37. Velátová Tereza OPI0953 B Orientační sporty Písek 97:40 + 60:21
38. Mousa Lamis 0130010 OLV Uslar 100:08 + 62:49
39. Chudobová Eliška DKL0850 C KOB Kladno 101:54 + 64:35
40. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 114:11 + 76:52
41. Hill Daisy SLA0950 C SKOB Slaný 116:32 + 79:13
42. Václavíková Amálie SLA0851 C SKOB Slaný 132:33 + 95:14
43. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 133:04 + 95:45
Záveská Eliška VRL0955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kabátová Anna PGP0967 C SK Praga DISK

D18B 3.36 km, 235 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Götsch-Iversen Ronja 0270019 USV Jena 44:53
2. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 46:56 + 2:03
3. Heczková Anna VLI0652 A Slavia Liberec orienteering 47:44 + 2:51
4. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 48:42 + 3:49
5. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 49:23 + 4:30
6. Baldrianová Eva VSP0751 A USK Praha 49:29 + 4:36
7. Weigert Anna 0530004 TV Jahn Wolfsburg 56:29 + 11:36
8. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 56:45 + 11:52
9. Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 57:43 + 12:50
10. Hagelid Norheim Juni 0190016 Freidig 58:04 + 13:11
11. Lund Eikrem Annika 0190017 Freidig 58:06 + 13:13
12. Elgesjö Tyra 0740002 Domnarvets GoIF 58:16 + 13:23
13. Młynarczyk Kaja 66P0650 UKS Azymut Pabianice 58:42 + 13:49
14. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 58:46 + 13:53
15. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 58:48 + 13:55
16. Breckle Karla 0990003 Bovender SV 60:01 + 15:08
17. Lindner Norah 0270020 USV Jena 63:06 + 18:13
18. Drašarová Magdaléna DKL0752 C KOB Kladno 63:57 + 19:04
19. Schmal Kitti 0970003 Göcsej Orienteering Club 70:22 + 25:29
20. Konstantynova Lada 0130012 OLV Uslar 72:58 + 28:05
21. Křístková Veronika ROZ0650 C OK Roztoky 73:35 + 28:42
22. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 75:07 + 30:14
23. Haglund Pauline 0390002 OK Kare 81:19 + 36:26
24. Czigány Emma 0970002 Göcsej Orienteering Club 84:42 + 39:49
25. Hadrup Ella 0190018 Freidig 90:00 + 45:07
26. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 97:41 + 52:48
27. Izáková Eva EKP0651 VŠTJ Ekonom Praha 126:10 + 81:17
28. Křístková Viktorie ROZ0651 C OK Roztoky 128:42 + 83:49
Pekárková Bára ONO0655 B SKOB Ostrov DISK
Velátová Lucie OPI0750 C Orientační sporty Písek DISK

D20B 3.59 km, 255 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bohnhorst Tegdan Ine 0190015 Freidig 45:01
2. Spets Storhov Mathea 0190004 Freidig 46:52 + 1:51
3. Stromdal Wik Maria 0190007 Freidig 49:17 + 4:16
4. Nissen Solveig Louise 0190008 Freidig 53:19 + 8:18
5. Snofugl Lina 0190010 Freidig 53:23 + 8:22
6. Nolte Anna Aurora Freidig 54:04 + 9:03
7. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 59:39 + 14:38
8. Kittilsen Tora 0190013 Freidig 61:24 + 16:23
9. Klose Lena-Maria 0780005 MTV Seesen 71:04 + 26:03
10. Blahutová Martina MFP0550 B Matfyz Praha 83:16 + 38:15
Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov DISK

D21E 4.58 km, 355 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8669

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Michaela TUR0551 R OOB TJ Turnov 53:44 9003
2. Sebjornsen Heidi 1070009 Fossum IF 55:31 + 1:47
3. Vandasová Adéla PHK0255 E OK 99 Hradec Králové 56:05 + 2:21 8638
4. Nieke Patricia TUR9552 C OOB TJ Turnov 57:50 + 4:06 8367
5. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 60:20 + 6:36 7979
6. Caspari Emma 0710003 OL Team Lippe 62:22 + 8:38
7. Taksdal Anna 1080001 Ganddal IL 63:20 + 9:36
8. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 67:29 + 13:45 6870
8. Holo Asne 1070012 Fossum IF 67:29 + 13:45
10. Herashchenko Dianora 0380002 OC Munich 70:28 + 16:44
11. Westin Emilie 0760004 Team Westin 70:41 + 16:57
12. Starke Paula 71D9650 USV TU Dresden 71:59 + 18:15
13. Klacková Štěpánka SJC0253 C Sportcentrum Jičín 72:19 + 18:35 6120
14. Krempińska Julia 66P7602 UKS Azymut Pabianice 76:12 + 22:28
15. Mazan Aleksandra 3WP9550 KOS BnO Szczecin 77:18 + 23:34
16. Petrenko Galyna 1230001 OLV Landshut 82:47 + 29:03
17. Westin Kjersti 0760003 Team Westin 94:15 + 40:31
Buchberger Lina 0780011 MTV Seesen DNS
Fujáčková Ivana SJC8952 C Sportcentrum Jičín DNS 0

D21A 4.01 km, 320 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7689

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Martanová Elin TUR0253 C OOB TJ Turnov 51:34 7771
2. Hennseler Meike 0780002 MTV Seesen 52:18 + 0:44
3. Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 52:22 + 0:48 7653
4. Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 52:26 + 0:52 7643
5. Kašparová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 53:18 + 1:44 7515
6. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 54:37 + 3:03 7321
7. Leonhardt Charlotte 71D0150 USV TU Dresden 54:41 + 3:07
8. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 55:08 + 3:34 7245
9. Jansová Martina 1280001 NNN - Šimáček, Jansová -- ROB 56:58 + 5:24
10. Skácelová Kateřina JJN0550 B Team Jizerky 57:12 + 5:38 6940
11. Lukavcová Ivana SMR8754 C SNS Smržovka 57:34 + 6:00 6886
12. Czerlinski Hanna 0780010 MTV Seesen 58:16 + 6:42
13. Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:33 + 6:59 6741
14. Feiglová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 60:04 + 8:30 6517
15. Jirásková Kateřina TJP8850 C TJ Sokol Troja 60:13 + 8:39 6495
16. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 60:26 + 8:52 6463
17. Důrková Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 61:13 + 9:39 6347
18. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 62:22 + 10:48 6178
19. Matušková Jana RBK9999 C SK Radioklub Blansko 62:41 + 11:07 6131
20. Kaufmann Hanne 71D0352 USV TU Dresden 65:24 + 13:50
21. Müllerová Eva PGP9657 C SK Praga 66:23 + 14:49 5585
22. Riby Rose DOK0052 C OK Doksy 66:49 + 15:15 5521
23. Dolejší Kateřina DOK0156 C OK Doksy 66:55 + 15:21 5507
24. Šritrová Lenka TUR0250 C OOB TJ Turnov 69:04 + 17:30 5189
25. Kollenbach Louisa 0200002 Ski-Club Helsa 70:59 + 19:25
26. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 71:10 + 19:36 4880
27. Šafaříková Lucie OPI0350 C Orientační sporty Písek 72:41 + 21:07 4656
28. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 72:46 + 21:12 4644
29. Kurz Ingrid 0150003 ol.biel.seeland 74:03 + 22:29
30. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 75:48 + 24:14 4196
31. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 76:10 + 24:36 4142
32. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 76:51 + 25:17 4041
33. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 80:06 + 28:32 3562
34. Čermáková Kateřina ROZ0150 C OK Roztoky 80:37 + 29:03 3486
35. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 82:05 + 30:31 3269
36. Vasileva Svetlana 71D0051 USV TU Dresden 84:50 + 33:16
37. Hradcová Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 94:07 + 42:33 1494
38. Šestáková Marie VLI0452 R Slavia Liberec orienteering 95:09 + 43:35 1342
39. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 108:30 + 56:56 0
40. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 108:31 + 56:57 0
Kraemer Theresa 18D9450 Post SV Dresden DISK
Černá Petra LLI0250 C LOK-o Liberec DNS 0
Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové DNS 0

D21B 3.48 km, 275 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4309

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 57:03
2. Petráčková Kristýna SJI9851 C OK Jihlava 58:12 + 1:09 4864
3. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 63:56 + 6:53
4. Pabich Marta 66P8500 UKS Azymut Pabianice 67:21 + 10:18
5. Górska Kinga 23P8952 OK!Sport Warszawa 68:43 + 11:40
6. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 70:10 + 13:07 4092
7. Křečková Jana ZPV9999 C KOB ZPV Prostějov 72:04 + 15:01 3970
8. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 77:27 + 20:24 3623
9. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 88:58 + 31:55 2880
10. Votavová Žofie KNC0250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 90:24 + 33:21 2787
11. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 90:44 + 33:41 2766
12. Breckle Anja 0980003 TuS Karlsruhe-Rüppurr 94:00 + 36:57
13. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 97:29 + 40:26 2331
14. Kääriäinen Sophie 71D9052 USV TU Dresden 101:15 + 44:12
15. Březovská Klára 0840002 OBA 103:43 + 46:40
16. Ščehovičová Zuzana VSP9352 C USK Praha 115:25 + 58:22 1174
17. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 134:16 + 77:13 0
Engelmann Anna-Lena 0220007 TSV Worpswede DISK
Blohm Mareike 0220003 TSV Worpswede DISK
Meisel Jordan Sophie 0130013 OLV Uslar DISK
Uhlířová Ludmila SLA9851 C SKOB Slaný DISK 0
Karbusická Alžběta 0090001 NNN - Karbusická - Sport nás b DNS
Chvojková Renata BOR9350 C OK Jiskra Nový Bor DNS 0
Hynková Eliška ONO9650 C SKOB Ostrov DNS 0

D35A 4.01 km, 295 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 51:08
2. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 56:04 + 4:56
3. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 58:41 + 7:33
4. Kopáčková Jana ZBM7951 C SK Brno Žabovřesky 62:59 + 11:51
5. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 64:25 + 13:17
6. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 68:26 + 17:18
7. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:59 + 19:51
8. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:31 + 21:23
9. Sladká Magdalena PBM8450 C TJ Spartak 1. brněnská 76:57 + 25:49
10. Vrbatová Petra VRL8552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:38 + 32:30
11. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 89:18 + 38:10
12. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 110:40 + 59:32
Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice DISK
Mahar Valerie SKV8653 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK

D35B 3.43 km, 275 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Večeřová Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:58
2. Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden 73:02 + 9:04
3. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 73:27 + 9:29
4. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 82:29 + 18:31
5. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 107:42 + 43:44
6. Salingerová Eliška PGP8457 C SK Praga 113:33 + 49:35
7. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 116:00 + 52:02
Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov DNS

D40A 3.54 km, 245 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 41:21
2. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:50 + 1:29
3. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 46:49 + 5:28
4. Bader Anne 18D8451 Post SV Dresden 47:36 + 6:15
5. Ender Franka 0320003 HSG Turbine Zittau 48:20 + 6:59
6. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 51:08 + 9:47
7. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 51:56 + 10:35
8. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 52:17 + 10:56
9. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 54:19 + 12:58
10. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 56:05 + 14:44
11. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 58:27 + 17:06
12. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 62:17 + 20:56
13. Schmidtová Jana VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:55 + 25:34
14. Götz Friedericke 0270004 USV Jena 69:32 + 28:11
15. Tichá Jana OPI8150 C Orientační sporty Písek 77:41 + 36:20
16. Trejbalová Lohová Monika DKL8052 C KOB Kladno 79:13 + 37:52
17. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 97:37 + 56:16
Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha DNS

D40B 2.42 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 36:54
2. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 41:07 + 4:13
3. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 42:01 + 5:07
4. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 42:04 + 5:10
5. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 44:02 + 7:08
6. Hrzinová Hana ONO8350 C SKOB Ostrov 52:17 + 15:23
7. Cherniavsky Inessa 0380003 OC Munich 52:21 + 15:27
8. Golinowska Ela 0570002 Focus 55:56 + 19:02
9. Weigert Claudia 0530002 TV Jahn Wolfsburg 57:31 + 20:37
10. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 59:17 + 22:23
11. Frank Nicole 0340001 SV Hildesia Diekholzen 59:28 + 22:34
12. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 60:41 + 23:47
13. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 60:43 + 23:49
14. Zbroja-Nowak Justyna 0260002 KS Hades Poznan 63:31 + 26:37
15. Matesová Kopecká Šárka DLP8350 C OOB TJ Dukla Praha 63:55 + 27:01
16. Žandová Barbora STB8150 C TJ Stadion Nový Bor 65:22 + 28:28
17. Ramachová Magda PBM8151 C TJ Spartak 1. brněnská 94:06 + 57:12
18. Praher Marion 0520009 HSV OL Wiener Neustadt 122:59 + 86:05
Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov DISK
Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov DNS

D45A 2.88 km, 175 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 39:40
2. Angell-Petersen Mari 0190001 Freidig 39:57 + 0:17
3. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 40:27 + 0:47
4. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 41:49 + 2:09
5. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 41:59 + 2:19
6. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 43:22 + 3:42
7. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 45:04 + 5:24
8. Stamer Esther 1020008 MTK Bad Harzburg 45:05 + 5:25
9. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 45:20 + 5:40
10. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 45:50 + 6:10
11. Császár Éva 0970004 Göcsej Orienteering Club 47:18 + 7:38
12. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 49:38 + 9:58
13. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 51:39 + 11:59
14. Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň 52:20 + 12:40
15. Saupe Kerstin 18D7851 Post SV Dresden 53:27 + 13:47
16. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 53:39 + 13:59
17. Frenzel Frieda 23D7500 ESV Lok Berlin-Schöneweide 54:54 + 15:14
18. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 56:17 + 16:37
19. Hrodková Markéta OPI7850 C Orientační sporty Písek 58:21 + 18:41
20. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 59:12 + 19:32
21. Alstad Lena Lyngsaunet 0230010 Frol IL 60:43 + 21:03
22. Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice 60:52 + 21:12
23. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Brno Žabovřesky 61:30 + 21:50
24. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 62:32 + 22:52
25. Tomandlová Radka 0510002 NNN - Tomandlovi - HoRa 64:02 + 24:22
26. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 64:14 + 24:34
27. Wöhrer Sandra 0530012 TV Jahn Wolfsburg 64:57 + 25:17
28. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 68:35 + 28:55
29. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:08 + 29:28
30. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 72:01 + 32:21
31. Valenčíková Irena ZPV7950 C KOB ZPV Prostějov 72:42 + 33:02
32. Turková Martina SKV7852 C TJ Slovan Karlovy Vary 74:45 + 35:05
33. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 75:18 + 35:38
34. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 81:31 + 41:51
35. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 82:10 + 42:30
36. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 84:03 + 44:23
37. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 87:12 + 47:32
38. Bémová Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 106:05 + 66:25
Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha DNS

D45B 2.43 km, 175 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 40:53
2. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 41:42 + 0:49
3. Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava 47:46 + 6:53
4. Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 49:22 + 8:29
5. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 50:24 + 9:31
6. Kleinová Petra LTP7553 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:29 + 10:36
7. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 52:08 + 11:15
8. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 53:23 + 12:30
9. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 55:28 + 14:35
10. Kolaříková Marie SOB7850 C SOBSA 55:40 + 14:47
11. Grisová Kateřina SLA7850 C SKOB Slaný 56:57 + 16:04
12. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 57:54 + 17:01
13. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:21 + 18:28
14. Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 61:14 + 20:21
15. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 62:46 + 21:53
16. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 65:25 + 24:32
17. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 67:15 + 26:22
18. Varhaníková Halka KPY7550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:16 + 28:23
19. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 73:27 + 32:34
20. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 74:08 + 33:15
21. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 74:32 + 33:39
22. Drašarová Dana DKL7750 C KOB Kladno 82:18 + 41:25
23. Kuťková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 88:37 + 47:44
24. Bradáčová Marie LLI7550 C LOK-o Liberec 90:35 + 49:42
25. Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 96:07 + 55:14
26. Průšková Gabriela STB7650 C TJ Stadion Nový Bor 102:42 + 61:49
Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden DISK
Gebhardt Nadine 0270008 USV Jena DISK
Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor DNS
Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice DNS

D50 2.71 km, 165 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Depta Monika 0640002 OLG Siegerland 36:17
2. von Gaza Anke 0130002 OLV Uslar 36:46 + 0:29
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 38:30 + 2:13
4. Nehasilová Zuzana BOR7150 C OK Jiskra Nový Bor 39:15 + 2:58
5. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 40:02 + 3:45
6. Schneider-Schiess Silvia 0450002 LG Stettlen 40:03 + 3:46
7. Hofer Susann 0150004 ol.biel.seeland 40:08 + 3:51
8. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 40:14 + 3:57
9. Drese Evi 0130015 OLV Uslar 40:16 + 3:59
10. Kastner Barbara 0180002 Naturfreunde Wien 42:10 + 5:53
11. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 43:40 + 7:23
12. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 44:06 + 7:49
13. Elgesjö Anna 0740003 Domnarvets GoIF 44:11 + 7:54
14. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 44:30 + 8:13
15. Zschaeckel Daniela 1QD7250 SV IHW Alex 78 Berlin 45:05 + 8:48
16. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 45:33 + 9:16
17. Kuntze Alexandra 0270012 USV Jena 46:05 + 9:48
18. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 47:16 + 10:59
19. Westin Lenka 0760002 Team Westin 47:36 + 11:19
20. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:08 + 11:51
21. Křístková Hana ROZ7450 C OK Roztoky 48:34 + 12:17
22. Bruns Michaela MTK Bad Harzburg 48:42 + 12:25
23. Bialekova Martina 17S1402 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 49:01 + 12:44
24. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 49:08 + 12:51
25. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 49:30 + 13:13
26. Juhasz Katalin 0400002 Ostmarka OK 49:46 + 13:29
27. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 50:03 + 13:46
28. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 50:27 + 14:10
29. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 51:14 + 14:57
30. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 51:54 + 15:37
31. Bräuer Sabine 0270011 USV Jena 52:21 + 16:04
32. Velátová Jana OPI7350 C Orientační sporty Písek 53:11 + 16:54
33. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 53:25 + 17:08
34. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Rosice 53:29 + 17:12
34. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 53:29 + 17:12
36. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 55:00 + 18:43
37. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 56:19 + 20:02
38. Krätz Kerstin 0530006 TV Jahn Wolfsburg 56:20 + 20:03
39. Vrubelová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 56:32 + 20:15
40. Breckle Anke 0980002 TuS Karlsruhe-Rüppurr 57:29 + 21:12
41. Caroline Knoll 0820002 Bielefelder TG 58:13 + 21:56
42. Sztranek Iwona 66P7610 UKS Azymut Pabianice 58:26 + 22:09
43. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:32 + 22:15
44. Lind Öhgren Jenny 0420001 Karlsbyhedens OK 59:16 + 22:59
45. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 59:25 + 23:08
46. Trykozko Urszula 0360003 orienteering.waw.pl 59:52 + 23:35
47. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 59:54 + 23:37
47. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 59:54 + 23:37
49. Caspari Pia 0710004 OL Team Lippe 60:09 + 23:52
50. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 60:39 + 24:22
51. Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 61:35 + 25:18
52. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 61:47 + 25:30
53. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 62:06 + 25:49
54. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 64:18 + 28:01
55. Junghanß Diana 48D7050 OL-Team Wehrsdorf 65:27 + 29:10
56. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 66:46 + 30:29
57. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 68:05 + 31:48
58. Calvet Christine 0310002 OLC Währing 68:28 + 32:11
59. Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA 68:41 + 32:24
60. Pelcová Pavla OPI7454 C Orientační sporty Písek 68:43 + 32:26
61. Švestková Jana KUB7060 C KUB Koala Uherský Brod 70:32 + 34:15
62. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 72:05 + 35:48
63. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 74:40 + 38:23
64. Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 75:41 + 39:24
65. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 76:10 + 39:53
66. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 80:56 + 44:39
67. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 C SKOB Slaný 86:43 + 50:26
68. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 87:47 + 51:30
69. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 93:04 + 56:47
70. Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov 95:54 + 59:37
71. Dornstauder Sandra 0520002 HSV OL Wiener Neustadt 97:39 + 61:22
Vrabcová Lucie OK 99 Hradec Králové DISK
Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Napp Silke 0530013 TV Jahn Wolfsburg DNS
Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS

D55 2.41 km, 155 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:44
2. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 40:45 + 4:01
3. Kubald Katrin 0020002 Kaulsdorfer OLV Berlin 1 40:54 + 4:10
4. Hohl Therese 0150002 ol.biel.seeland 41:07 + 4:23
5. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 41:55 + 5:11
6. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 42:24 + 5:40
7. Palme Guni 0310003 OLC Währing 42:54 + 6:10
8. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 44:34 + 7:50
9. Tóth Ágnes 0140004 MAFC-Budapest 49:09 + 12:25
10. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 49:47 + 13:03
11. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 50:06 + 13:22
12. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 52:02 + 15:18
13. Hall Erica 0750001 HJS Vansbro OK 54:20 + 17:36
14. Gunnarsson Inger 0250006 Västeras SOK 54:24 + 17:40
15. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 57:44 + 21:00
16. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 60:00 + 23:16
17. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 61:20 + 24:36
18. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 62:24 + 25:40
19. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 63:04 + 26:20
20. Fors Kristina 0540002 OK Grip 63:07 + 26:23
21. Elmertoft Elisabet 0410001 Norbergs OK 65:18 + 28:34
22. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 66:19 + 29:35
23. Leonhardt Annette 1QD6750 SV IHW Alex 78 Berlin 66:42 + 29:58
24. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 66:48 + 30:04
25. Kirchmeir Elisabeth 0520004 HSV OL Wiener Neustadt 70:47 + 34:03
26. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 71:08 + 34:24
27. Larsson Catarina 0250004 Västeras SOK 75:15 + 38:31
28. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 77:14 + 40:30
29. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 77:36 + 40:52
30. Dersch-Kollenbach Brigitte 0200001 Ski-Club Helsa 85:59 + 49:15
31. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 89:55 + 53:11
32. Kukolová Alena KUB6651 C KUB Koala Uherský Brod 93:14 + 56:30
33. Körber Susanne 0130017 OLV Uslar 95:05 + 58:21
34. TeoDóra 0830002 OSC 97:07 + 60:23
35. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 101:23 + 64:39
Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav DISK
Freuler Liselotte 0060001 thurgorienta DISK
Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov DNS

D60 2.40 km, 165 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lassila Päivi 0950004 Suunnistusmatkat 37:44
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 43:10 + 5:26
3. Kolbe Kirsten 0610001 Tus Lübbecke 44:06 + 6:22
4. Eronen Jaana 0070001 Pihkaniskat 44:57 + 7:13
5. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 45:12 + 7:28
6. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 47:04 + 9:20
7. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 47:08 + 9:24
8. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 48:21 + 10:37
9. Rossberg Cornelia 29D0000 USG Chemnitz 48:57 + 11:13
10. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 49:37 + 11:53
11. Huhtanen Meri 0700002 Espoon Suunta 50:27 + 12:43
12. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 52:03 + 14:19
13. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 53:41 + 15:57
14. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 54:25 + 16:41
15. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 57:00 + 19:16
16. Rylander Gunilla 0160002 Stora Tuna OK 57:12 + 19:28
17. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 58:55 + 21:11
18. Ullmann-Kurzo 0150008 ol.biel.seeland 61:05 + 23:21
19. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:53 + 24:09
20. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 62:40 + 24:56
21. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 72:21 + 34:37
22. Hlaváčová Jarka MFP6050 C Matfyz Praha 84:34 + 46:50
23. Wiedenfeld Ute 19D0000 SSV Planeta Radebeul 89:42 + 51:58
24. Schmutterer Birgit 71D6151 USV TU Dresden 95:34 + 57:50
25. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 123:07 + 85:23
26. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 123:47 + 86:03
Hellmann Kerstin 71D6351 USV TU Dresden DNS

D65 2.36 km, 95 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 40:40
2. Gustafsson Birgitta 0600002 Hagaby GoIF 42:04 + 1:24
3. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 43:01 + 2:21
4. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 43:21 + 2:41
5. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 43:40 + 3:00
6. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 45:29 + 4:49
7. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 45:32 + 4:52
8. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 45:33 + 4:53
9. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 47:28 + 6:48
10. Kretzschmar Ute 71D5950 USV TU Dresden 47:56 + 7:16
11. Malmberg Marie 0210002 Kvarnsvedens GOIF OK 48:19 + 7:39
12. Jenei Margit Júlia 0630003 BÖF Budaörs 48:48 + 8:08
13. Lamy Christine 26D5900 OLV Potsdam 50:03 + 9:23
14. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 56:11 + 15:31
15. Neumann Petra CHA5851 C OK Chrastava 56:54 + 16:14
16. Anita Laaksonen 1170001 Rasti-Jyry 63:28 + 22:48
17. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 70:20 + 29:40
18. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 77:34 + 36:54
19. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 79:25 + 38:45
20. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 82:57 + 42:17
21. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 84:17 + 43:37
22. Moosberger Ester 1030004 Ulus Reisewelt 87:49 + 47:09
23. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 114:29 + 73:49
Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava DISK
Janus Andrea 19D5550 SSV Planeta Radebeul DNS
Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno DNS

D70 1.99 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 37:54
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 40:53 + 2:59
3. Tröße Renate 1240002 SV TU Ilmenau 42:08 + 4:14
4. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 49:05 + 11:11
5. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 49:23 + 11:29
6. Ender Irina 0320002 HSG Turbine Zittau 58:10 + 20:16
7. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 58:46 + 20:52
8. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 59:45 + 21:51
9. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 63:07 + 25:13
10. Hörnell Lisbeth 0740001 Domnarvets GoIF 66:54 + 29:00
11. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 70:16 + 32:22
12. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:39 + 35:45
13. Yxfeldt Ann-Marie 0390001 IFK Hedemora OK 76:59 + 39:05
14. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 84:25 + 46:31
Wahlin Kristina 0250002 Västeras SOK DISK

D75 1.76 km, 85 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 43:03
2. Haenelt Beatrix 0550002 OL Team Filder 54:59 + 11:56
3. Hurtig Ingela 0210004 Kvarnsvedens GOIF OK 73:07 + 30:04
4. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 120:54 + 77:51
Bader Hilde 0300002 OLF Mainz DNS

H10F 3.72 km, 105 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 23:41
2. Konečný Antonín STB1400 C TJ Stadion Nový Bor 29:21 + 5:40
3. Macek Martin KAM1703 C OK Kamenice 33:06 + 9:25
4. Lamy Emil 26D1500 OLV Potsdam 33:37 + 9:56
5. Pavlík Eliáš LIT1717 C KOB Litvínov 37:10 + 13:29
6. Bruns Jesper 1020003 MTK Bad Harzburg 37:41 + 14:00
7. Hora Damián PGP1616 C SK Praga 38:03 + 14:22
8. Šmídl Vítek LIT1801 C KOB Litvínov 38:33 + 14:52
9. Žanda Josef STB1500 C TJ Stadion Nový Bor 63:32 + 39:51
10. von Gaza Robin 0130004 OLV Uslar 97:43 + 74:02
Weisbrich Rafael 19D1616 SSV Planeta Radebeul DNS
Bloudek Jonáš ONO1600 C SKOB Ostrov DNS

H10C 2.10 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava 14:12
2. Kazda Albert PGP1405 C SK Praga 14:19 + 0:07
3. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 14:37 + 0:25
4. Rollier Alexei PGP1505 C SK Praga 14:58 + 0:46
5. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 17:02 + 2:50
6. Skalka Jindřich VSP1500 C USK Praha 20:27 + 6:15
7. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 28:01 + 13:49
8. Pavlík Přemek LIT1414 C KOB Litvínov 30:09 + 15:57
9. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 30:10 + 15:58
10. Beneš Lukáš ONO1500 C SKOB Ostrov 55:46 + 41:34
Jalový Kryštof RBK1401 C SK Radioklub Blansko DNS

H12B 2.55 km, 55 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Kryštof DKP1212 C Oddíl OB Kotlářka 20:10
2. Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný 21:22 + 1:12
3. Velát Filip OPI1203 B Orientační sporty Písek 22:16 + 2:06
4. Ostendorff Mads 0220006 TSV Worpswede 25:16 + 5:06
5. Liška Albert PHK1313 C OK 99 Hradec Králové 26:58 + 6:48
6. Götz Theo 0270026 USV Jena 27:02 + 6:52
7. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 27:59 + 7:49
8. Holata Vojtěch PDY1303 C Běhej Poděbrady 29:12 + 9:02
9. Šmídl Matěj LIT1202 C KOB Litvínov 30:11 + 10:01
10. Bruns Erik 1020002 MTK Bad Harzburg 30:14 + 10:04
11. Komín Kryštof DKL1201 C KOB Kladno 31:56 + 11:46
12. Konečný Tadeáš STB1201 C TJ Stadion Nový Bor 32:08 + 11:58
13. Kazda František PGP1207 B SK Praga 32:19 + 12:09
14. Glier Matyáš OSN1313 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:53 + 12:43
15. Kääriäinen Otto 71D1200 USV TU Dresden 33:12 + 13:02
16. Riedel Emil 0130014 OLV Uslar 33:18 + 13:08
17. Valenčík Martin ZPV1200 C KOB ZPV Prostějov 34:47 + 14:37
18. Vyskočil Jan PGP1306 C SK Praga 35:24 + 15:14
19. Toman Jonáš VRL1305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:59 + 15:49
20. Pospíšil Jakub TJP1303 C TJ Sokol Troja 37:10 + 17:00
21. Štučka Štěpán VRL1303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:36 + 17:26
22. Drašar Matouš DKL1301 C KOB Kladno 37:46 + 17:36
23. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:09 + 17:59
24. Kolařík Jiří SOB1300 C SOBSA 39:32 + 19:22
25. Galuška Viktor KPY1200 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:18 + 23:08
26. Hanč Jan VRL1306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:48 + 25:38
27. Sedlák Antonín VRL1304 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:21 + 28:11
28. Rajman Jan ROU1302 C SKOB Roudnice nad Labem 54:26 + 34:16
29. Mrázek Václav DKP1202 C Oddíl OB Kotlářka 55:46 + 35:36
30. Kutnar Vladimír VRL1307 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:42 + 37:32
31. Tecl Zdeněk STB1202 C TJ Stadion Nový Bor 67:43 + 47:33
32. Klazar Tadeáš VRL1308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:21 + 53:11
Cicvárek Lukáš ZBM1305 C SK Brno Žabovřesky DISK
Wohanka Jakub VRL1301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín DISK
Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha DNS
Uchytil Ivo PZR1201 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DNS

H14B 2.90 km, 175 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašr Vladimír VRL1002 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:09
2. Sedlák Václav DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 30:02 + 2:53
3. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 30:26 + 3:17
4. Minařík František ZTC1103 B Západočeské sportovní centrum OB 31:21 + 4:12
5. Votava Vojtěch VLI1201 A Slavia Liberec orienteering 33:24 + 6:15
6. Ritter Jakub ONO1000 B SKOB Ostrov 33:27 + 6:18
7. Freudenfeld Constantin 0220002 TSV Worpswede 35:36 + 8:27
8. Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 37:58 + 10:49
9. Junek Šimon DKP1011 B Oddíl OB Kotlářka 39:08 + 11:59
10. Baldrian Josef VSP1100 B USK Praha 41:22 + 14:13
11. Stutzki Malte 0270017 USV Jena 43:03 + 15:54
12. Mazzarese David SJI1100 B OK Jihlava 45:27 + 18:18
13. Kattwinkel Anton 0270029 USV Jena 49:46 + 22:37
14. Míka Ondřej VCB1003 B OB České Budějovice 49:49 + 22:40
15. Bednařík Vojtěch TAP1104 C KOB Tretra Praha 50:59 + 23:50
16. Ostendorff Finn 0220005 TSV Worpswede 54:54 + 27:45
17. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 55:58 + 28:49
18. Kučerka Radek STB1101 B TJ Stadion Nový Bor 56:23 + 29:14
19. Kühl Angelo 1020012 MTK Bad Harzburg 57:07 + 29:58
20. Post Raffael 0270031 USV Jena 59:24 + 32:15
21. Pospíšil Filip TJP1001 C TJ Sokol Troja 61:00 + 33:51
22. Senkler Finn 0270030 USV Jena 63:28 + 36:19
23. Hanák Kryštof SLA1100 C SKOB Slaný 64:17 + 37:08
24. Šabatka Filip LPU1107 C OK Lokomotiva Pardubice 66:18 + 39:09
25. Oliverius Filip DKL1000 C KOB Kladno 67:18 + 40:09
26. Posolda Lukáš SJC1100 B Sportcentrum Jičín 68:23 + 41:14
27. Erben Vojtěch STB1100 C TJ Stadion Nový Bor 68:48 + 41:39
28. Kunst Miroslav SLA1101 C SKOB Slaný 72:41 + 45:32
29. Matějec Jonáš VRL1004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:20 + 53:11
30. Vyhnálek František DKP1020 C Oddíl OB Kotlářka 81:30 + 54:21
31. Gärtner Julian 1020005 MTK Bad Harzburg 85:26 + 58:17
32. Paukert Adam VRL1104 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:07 + 58:58
33. Brauer Levi 0340006 SV Hildesia Diekholzen 87:27 + 60:18
34. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 95:06 + 67:57
35. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Litvínov 97:14 + 70:05
36. Větvička Vojtěch DKP1115 B Oddíl OB Kotlářka 98:22 + 71:13
37. Liška Viktor PHK1111 C OK 99 Hradec Králové 98:36 + 71:27
38. Kapoun Jáchym LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun 120:13 + 93:04
Andrle Hynek KNC1000 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Špinar František VRL1005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Hoffmann Vojtěch DKL1004 C KOB Kladno DNS
Rehner Paul 0270013 USV Jena DNS
Novák Vojtěch VRL1003 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS
Vaněk Lukáš ROZ1101 B OK Roztoky DNS
Töpfer Gustav 0270033 USV Jena DNS
Křížek Vilém MAS1000 C OOB Aš DNS

H16B 3.30 km, 225 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering 30:39
2. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 31:20 + 0:41
3. Alstad Jonas 0230005 Frol IL 33:32 + 2:53
4. Škorpil Marek HOR0900 A TJ Jiskra Hořice 39:34 + 8:55
5. Gajda Petr VSP0903 A USK Praha 40:48 + 10:09
6. Skácel Jan VLI0901 B Slavia Liberec orienteering 42:58 + 12:19
7. Minařík Josef ZTC0903 B Západočeské sportovní centrum OB 43:49 + 13:10
8. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 44:16 + 13:37
9. Maděra Jakub VLI0906 B Slavia Liberec orienteering 44:43 + 14:04
10. Cháma Ondřej RIC0904 B OB Říčany 45:22 + 14:43
11. Langoygard Ludvig 0230004 Frol IL 46:08 + 15:29
12. Kučera Jakub VSP0900 A USK Praha 47:48 + 17:09
13. Leithe Sondre Skoglund 0230003 Frol IL 49:25 + 18:46
14. Rod Matyáš VSP0803 B USK Praha 51:47 + 21:08
15. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 52:47 + 22:08
16. Zavadil Matěj VSP0904 B USK Praha 55:05 + 24:26
17. Gurtmann Johannes 0650001 TG 1860 Münden 55:06 + 24:27
18. Cicvárek Martin Neregistr. 56:52 + 26:13
19. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 57:25 + 26:46
20. Elgesjö Ville 0740004 Domnarvets GoIF 58:13 + 27:34
21. Golinowski Piotr 0570003 Focus 67:26 + 36:47
22. Urzua Wöhrer Erik 0530009 TV Jahn Wolfsburg 68:07 + 37:28
23. Pocner Vít ROU0803 C SKOB Roudnice nad Labem 72:06 + 41:27
24. Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 76:32 + 45:53
25. Jirkovský Lukáš ONO0904 C SKOB Ostrov 78:08 + 47:29
26. Drašar Jakub DKL0903 B KOB Kladno 78:43 + 48:04
27. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 82:21 + 51:42
28. Galuška Radovan KPY0903 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:54 + 57:15
29. Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno 95:35 + 64:56
30. Mála Matyáš MAS0800 C OOB Aš 100:50 + 70:11
31. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 107:31 + 76:52
32. Post Espen 0270032 USV Jena 107:33 + 76:54
33. Švestka Patrik KUB0810 C KUB Koala Uherský Brod 108:38 + 77:59
34. Křížek Ivo MAS0801 C OOB Aš 110:52 + 80:13
35. Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 121:51 + 91:12
Schweizer Maik 0780006 MTV Seesen DISK
Saupe Emil 18D0901 Post SV Dresden DISK
Červinka Vojtěch VRL0903 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kuntze Moritz 0270035 USV Jena DNS
Möhring Hannes 0530005 TV Jahn Wolfsburg DNS

H18B 4.03 km, 300 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 35:43
2. Tomášek Prokop TUR0711 A OOB TJ Turnov 35:54 + 0:11
3. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 38:10 + 2:27
4. Lynum Alf Petter 0190012 Freidig 39:15 + 3:32
5. Snofugl Ludvik 0190009 Freidig 41:45 + 6:02
6. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 42:13 + 6:30
7. Saupe David 18D0600 Post SV Dresden 42:18 + 6:35
8. Iversen Filip Mitchell 0230008 Frol IL 42:47 + 7:04
9. Reinertsen Leroyer Mathias 0190006 Freidig 44:03 + 8:20
10. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 45:05 + 9:22
11. Donda Jakub ONO0700 A SKOB Ostrov 46:14 + 10:31
12. Dolejší Jan VLI0611 A Slavia Liberec orienteering 47:25 + 11:42
13. Sztranek Maciej 66P7609 UKS Azymut Pabianice 48:16 + 12:33
14. Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 48:59 + 13:16
15. Folgero Sivert 0190014 Freidig 50:19 + 14:36
16. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 50:34 + 14:51
17. Felland Satnan Ask 1070001 Fossum IF 51:18 + 15:35
18. Hůla Tomáš PGP0611 B SK Praga 52:03 + 16:20
19. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 B Orientační sporty Písek 52:40 + 16:57
20. Mézes Botond Csegő 0970006 Göcsej Orienteering Club 54:17 + 18:34
21. Hellevik Hallvard 0190024 Freidig 54:46 + 19:03
22. Czigány Mátyás 0970007 Göcsej Orienteering Club 59:26 + 23:43
23. Jirous Erik TAP0705 C KOB Tretra Praha 61:40 + 25:57
24. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 65:29 + 29:46
25. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 67:16 + 31:33
26. Brumovský Štěpán TAP0706 B KOB Tretra Praha 75:03 + 39:20
27. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:09 + 41:26
28. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 80:02 + 44:19
29. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 87:33 + 51:50
30. Galuška Jáchym KPY0601 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:46 + 56:03
31. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 95:44 + 60:01
32. Robenek Jiří UOL0701 C SOB Olomouc 113:23 + 77:40
Kosák Eliáš PGP0704 A SK Praga DNS

H20B 4.34 km, 355 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3820

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Buchberger Till 0780009 MTV Seesen 50:14
2. Alstad Magnus 0230007 Frol IL 57:10 + 6:56
3. Pelc Matyáš OPI0403 B Orientační sporty Písek 67:32 + 17:18 4306
4. Lange Jonas 0470003 IHW Alex 78 Berlin 75:39 + 25:25
5. Skvortcov Yurii PHK0411 A OK 99 Hradec Králové 81:01 + 30:47 3640
6. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:32 + 33:18 3515
7. Velát Vojtěch OPI0400 B Orientační sporty Písek 84:12 + 33:58 3483

H21E 5.16 km, 385 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8177

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Freuler Florian 0050001 Södertälje Nykvarn Orientering 41:28
2. Hennseler Ole 0780003 MTV Seesen 43:25 + 1:57
3. Alstad Tobias 0230009 Frol IL 43:48 + 2:20
4. Romoren Philip 1070014 Fossum IF 46:14 + 4:46
5. Kittilsen Vegard 0480001 IFK Göteborg Orientering 46:28 + 5:00
6. Scheuermann Martin 19D0200 SSV Planeta Radebeul 47:12 + 5:44
7. Ullmann Silvan ZBM9810 C SK Brno Žabovřesky 47:35 + 6:07 8180
8. Kubát Pavel CHA9101 E OK Chrastava 47:36 + 6:08 8177
9. Donda Jiří ONO0403 E SKOB Ostrov 47:37 + 6:09 8174
10. Holt Mikkel 0190021 Freidig 48:22 + 6:54
11. Aalde Axel 1090001 Nydalens Skiklub 48:29 + 7:01
12. Dalsaune Thun Iver 0190003 Freidig 48:30 + 7:02
13. Skjerve Martin Vehus 0230006 Frol IL 48:48 + 7:20
14. Stromdal Wik Kristoffer 0190019 Freidig 50:44 + 9:16
15. Hradec Pavel CHA8801 C OK Chrastava 50:50 + 9:22 7622
16. Kolovský František ZTC9202 C Západočeské sportovní centrum OB 51:04 + 9:36 7581
17. Holt Mattis 0190011 Freidig 51:13 + 9:45
18. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 52:47 + 11:19
19. Gronli Jonas 0190002 Freidig 53:31 + 12:03
20. Heczko Robert VLI7801 C Slavia Liberec orienteering 53:34 + 12:06 7152
21. Pabich Mariusz 66P8800 UKS Azymut Pabianice 54:23 + 12:55
22. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 54:38 + 13:10 6969
23. Zátka Josef PVP0100 C VSK Přírodní vědy Praha 55:19 + 13:51 6851
24. Nilsen Berg Borge 1070013 Fossum IF 55:41 + 14:13
25. Peter Marius 0150006 ol.biel.seeland 55:55 + 14:27
26. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 56:46 + 15:18 6602
27. Vie Strisland Sindre 1070011 Fossum IF 57:41 + 16:13
28. Jankowiak Paweł 1DP8900 Indywidualnie 58:29 + 17:01
29. Sztranek Jan 66P7611 UKS Azymut Pabianice 58:33 + 17:05
30. Grätsch Markus 71D9600 USV TU Dresden 58:46 + 17:18
31. Plohn Markus 0520001 HSV OL Wiener Neustadt 58:57 + 17:29
32. Müller Philipp 18D8800 Post SV Dresden 58:59 + 17:31
33. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 59:18 + 17:50 6167
34. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 61:36 + 20:08 5772
35. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 62:48 + 21:20
36. Myhre Eivind Berner 1130001 NTNUI 62:51 + 21:23
37. Reinertsen Leroyer E mil 0190005 Freidig 63:17 + 21:49
38. Felland Satnan Birk 1070016 Fossum IF 63:42 + 22:14
39. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 64:35 + 23:07 5260
40. Ekra Vetle Gronvik 1000001 Nydalens SK 65:20 + 23:52
41. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 66:08 + 24:40 4993
42. Bakke Marius 1070010 Fossum IF 67:45 + 26:17
43. Šimáček Ondřej 1280002 NNN - Šimáček, Jansová -- ROB 67:47 + 26:19
44. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:58 + 26:30 4678
45. Owren Lars 0190023 Freidig 68:08 + 26:40
46. Mazan Bartłomiej 3WP9200 KOS BnO Szczecin 68:12 + 26:44
47. Ulbrich Fabian 0130003 OLV Uslar 68:39 + 27:11
48. Stormer Emil 1070015 Fossum IF 68:43 + 27:15
49. Lynum Kristian Fredrik 0190028 Freidig 70:23 + 28:55
50. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 70:44 + 29:16 4203
51. Despetovic Tihomir 0800003 OC München 71:10 + 29:42
52. Kverme Sivert 1070008 Fossum IF 73:45 + 32:17
53. Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec 75:17 + 33:49 3421
54. Zahl Hagen Sondre 1070005 Fossum IF 77:32 + 36:04
55. Graumann Leo 23D9600 ESV Lok Berlin-Schöneweide 81:22 + 39:54
56. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 81:51 + 40:23 2293
57. Bugár Gergely 0630002 BÖF Budaörs 82:40 + 41:12
58. WEINIG Peter 0800001 OC München 85:39 + 44:11
59. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 89:02 + 47:34 1059
60. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 103:16 + 61:48 0
Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden DISK
Kollenbach Leon 0200004 Ski-Club Helsa DISK
Drach Ivan PHK0608 A OK 99 Hradec Králové DISK 0
Dunaev Anatolii 0800002 OC München DISK
Spets Storhov Simen 0190022 Freidig DISK
Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
Schneider Florian 0460001 IL Tyrving DNS
Stamer Nilas 1020010 MTK Bad Harzburg DNS
Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering DNS 0
Hofmeister Christoph 1020006 MTK Bad Harzburg DNS

H21A 4.62 km, 345 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6518

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 48:45 6769
2. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 50:55 + 2:10 6490
3. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 52:27 + 3:42 6293
4. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 53:57 + 5:12 6100
5. Šálek Jan LDC8502 C KOB Děčín 54:56 + 6:11 5974
6. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 56:04 + 7:19 5828
7. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 56:20 + 7:35 5794
8. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 56:21 + 7:36 5792
9. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 56:39 + 7:54 5753
10. David Tomáš LLI0000 C LOK-o Liberec 58:48 + 10:03 5477
11. Dudík Petr TUR8917 C OOB TJ Turnov 59:00 + 10:15 5451
12. Sobotka Radim OPI0300 C Orientační sporty Písek 59:31 + 10:46 5385
13. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 60:26 + 11:41 5267
14. Zabořil Vojtěch TUR0110 C OOB TJ Turnov 60:34 + 11:49 5250
15. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:50 + 12:05 5216
16. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 62:11 + 13:26 5042
17. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:15 + 14:30 4905
18. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 63:16 + 14:31 4903
19. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 63:33 + 14:48 4867
20. Buchholz Tom 1020004 MTK Bad Harzburg 63:50 + 15:05
21. Knitsch Sebastian 71D9001 USV TU Dresden 64:30 + 15:45
22. Zschaeckel Robin 1QD9700 SV IHW Alex 78 Berlin 64:45 + 16:00
23. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 65:23 + 16:38 4631
24. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 65:39 + 16:54 4597
25. Štorek Jan JPV0505 A Oddíl OS SK Prostějov 65:55 + 17:10 4562
26. Vaněk Adam OPI0100 C Orientační sporty Písek 67:21 + 18:36 4378
27. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 67:41 + 18:56 4335
28. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 67:55 + 19:10 4305
29. Wandelt Aaron 0780007 MTV Seesen 70:21 + 21:36
30. Štěňha Martin SPC7608 C SPORTICUS team 70:45 + 22:00 3941
31. Müller Kurt 18D9601 Post SV Dresden 73:31 + 24:46
32. Léhar Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 74:38 + 25:53 3442
33. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky 75:15 + 26:30 3363
34. Pflock Marcel 0270007 USV Jena 77:02 + 28:17
35. Sokol Petr 0860001 SOK Altstadt Liberec 77:13 + 28:28
36. Kraemer Andrei 18D9100 Post SV Dresden 78:04 + 29:19
37. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 79:22 + 30:37 2834
38. Klose Jan 0780004 MTV Seesen 79:28 + 30:43
39. Rašek Filip 0840001 OBA 80:06 + 31:21
40. Buk Ondřej ROU0102 C SKOB Roudnice nad Labem 88:58 + 40:13 1600
41. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 105:38 + 56:53 0
42. Skružný Antonín 1060001 NNN - Skružný, Křístek - roz 127:19 + 78:34
Michalak Kacper 4HP0100 UNTS Warszawa DNS
Bravený Vít ZBM9102 C SK Brno Žabovřesky DNS 0
Důrek Milan SHK9100 C OK Slavia Hradec Králové DNS 0
Piłkowski Tadeusz 0030001 Team 360 Warszawa DNS
Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering DNS 0

H21B 4.15 km, 275 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5256

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Geiler Till 0270003 USV Jena 45:08
2. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 55:20 + 10:12 5287
3. Roudný Václav LPU0001 C OK Lokomotiva Pardubice 55:35 + 10:27 5263
4. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 56:03 + 10:55 5219
5. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 58:21 + 13:13 5002
6. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 58:34 + 13:26 4981
7. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 58:40 + 13:32 4972
8. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 59:59 + 14:51 4848
9. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 60:23 + 15:15 4810
10. Pobuda Vojtěch SJH0302 C SOS Jindřichův Hradec 61:34 + 16:26 4698
11. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:08 + 17:00 4644
12. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 62:21 + 17:13 4624
13. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 66:25 + 21:17 4240
14. Drese Felix 0130005 OLV Uslar 69:15 + 24:07
15. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 70:31 + 25:23 3853
16. Krupa Łukasz 2DP9000 WKS Slask Wroclaw 72:10 + 27:02
17. Ždimera Jan PGP9903 C SK Praga 72:40 + 27:32 3650
18. Eberwien Jakob 0130006 OLV Uslar 74:43 + 29:35
19. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 75:02 + 29:54 3426
20. Gajdoš Martin VSP9400 C USK Praha 82:05 + 36:57 2760
21. Mentus Jiří 1040001 NNN - Mentus - Jenišovice 83:26 + 38:18
22. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 85:59 + 40:51 2392
23. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 86:01 + 40:53
24. Švarc Tomáš JEN9603 C OB Jenišovice 86:48 + 41:40 2315
25. Doležal Lukáš SHK8800 C OK Slavia Hradec Králové 87:41 + 42:33 2231
26. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 96:08 + 51:00 1433
Škorpil Marek 0670001 NNN - Škorpil Marek DNS
Švestka Jakub KUB0310 C KUB Koala Uherský Brod DNS 0
Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice DNS 0

H35A 4.82 km, 340 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 50:40