Logo

Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E2

Klubové výsledky : VLI (57)

Datum:
30.03.2024
Místo konání:
Skalka u Doks
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Selská rokle 2024, Uhlířův důl 2024
Ředitel závodu:
Rambová Kamila - R1
Hlavní rozhodčí:
Škácha Michal - R2
Stavitel tratí:
Ramba Jiří - R2, Sedláček Jaroslav - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D12B     D14B     D16B     D18B     D21A     D40A     D45A     D45B     D50     D70     D75     H10C     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H40A     H45A     H50A     H50B     H55B     H65     H70     H75     HDR     P     T6    
Nahrávám data...

D12B 1.66 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Heczková Emma VLI1252 B Slavia Liberec orienteering 23:34 + 4:18
17. Maděrová Klára VLI1256 B Slavia Liberec orienteering 42:37 + 23:21

D14B 3.81 km, 145 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Pechová Marie Anna VLI1050 B Slavia Liberec orienteering 54:32 + 9:16

D16B 4.14 km, 190 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Šestáková Johana VLI0853 A Slavia Liberec orienteering 59:12 + 16:14
11. Barsová Magdaléna VLI0955 B Slavia Liberec orienteering 62:18 + 19:20

D18B 5.87 km, 250 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 75:17 + 13:19
11. Heczková Anna VLI0652 A Slavia Liberec orienteering 91:24 + 29:26

D21A 6.11 km, 280 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8190

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
26. Šestáková Marie VLI0452 R Slavia Liberec orienteering 84:21 + 21:50 5802

D40A 5.38 km, 260 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
16. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 135:28 + 61:08

D45A 4.97 km, 225 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 71:52 + 8:39

D45B 4.48 km, 235 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 75:53

D50 4.24 km, 210 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 62:44 + 5:43
Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering DISK

D70 2.86 km, 235 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 70:40 + 14:17
8. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 86:48 + 30:25
Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering DISK

D75 2.60 km, 85 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 80:50

H10C 1.76 km, 20 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 12:42 + 0:22

H14B 3.54 km, 160 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Votava Vojtěch VLI1201 A Slavia Liberec orienteering 36:18 + 2:04

H16B 5.50 km, 220 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering 46:17
2. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 48:39 + 2:22
8. Maděra Jakub VLI0906 B Slavia Liberec orienteering 62:04 + 15:47
12. Skácel Jan VLI0901 B Slavia Liberec orienteering 66:52 + 20:35

H18B 5.48 km, 250 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 47:53 + 8:06
7. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 49:32 + 9:45
21. Dolejší Jan VLI0611 A Slavia Liberec orienteering 59:16 + 19:29

H21E 9.62 km, 480 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8291

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
20. Heczko Robert VLI7801 C Slavia Liberec orienteering 85:29 + 14:18 7608
Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering DNS 0

H21A 7.21 km, 330 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6655

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 72:42 6785
13. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 82:22 + 9:40 5917
Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering DNS 0

H21B 5.71 km, 200 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5256

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
16. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 74:39 + 20:33 3945

H35A 7.41 km, 320 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 95:26 + 23:10

H40A 6.88 km, 285 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Trávníček Tomáš VLI8202 Slavia Liberec orienteering 94:21 + 31:18
15. Raisr Ivo VLI7803 C Slavia Liberec orienteering 109:04 + 46:01

H45A 6.52 km, 200 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 60:23 + 0:36
21. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 86:41 + 26:54
Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering DNS

H50A 5.73 km, 250 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
51. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 92:21 + 37:58

H50B 4.16 km, 170 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Novotný Jiří VLI7102 Slavia Liberec orienteering 68:30 + 16:53
Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering DNS

H55B 4.01 km, 160 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 96:02 + 37:12

H65 3.78 km, 230 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
35. Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering 102:20 + 55:05

H70 3.65 km, 220 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 59:58
6. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 70:55 + 10:57
10. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 85:00 + 25:02
11. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 85:20 + 25:22

H75 3.21 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Pachner Jan VLI4600 C Slavia Liberec orienteering 112:54 + 55:48

HDR 2.44 km, 100 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Mokrá Ludmila VLI1650 C Slavia Liberec orienteering 22:24 + 4:31
Maděrová Andrea VLI1550 C Slavia Liberec orienteering DNS

P 2.61 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 34:56 + 6:05

T6 6.50 km, 250 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Poloprutská Markéta VLI9251 C Slavia Liberec orienteering 69:55 + 14:49
10. Juklíček Jakub VLI8802 C Slavia Liberec orienteering 74:08 + 19:02
13. Juklíčková Zuzana VLI8750 C Slavia Liberec orienteering 78:01 + 22:55
33. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 91:43 + 36:37
Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering DISK
Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering DISK