Logo

Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E3

Klubové výsledky : VLI (43)

Datum:
31.03.2024
Místo konání:
Skalka u Doks
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Starý Berštejn 2024, Pod Šedinou 2024
Ředitel závodu:
Rambová Kamila - R1
Hlavní rozhodčí:
Škácha Michal - R2
Stavitel tratí:
Gregor Martin - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D12B     D14B     D16B     D18B     D21A     D40A     D45A     D45B     D50     D70     D75     H10C     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H45A     H50B     H55B     H65     H70     HDR     T6    
Nahrávám data...

D12B 2.14 km, 115 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Heczková Emma VLI1252 B Slavia Liberec orienteering 22:46 + 1:04
3. Maděrová Klára VLI1256 B Slavia Liberec orienteering 25:18 + 3:36

D14B 2.27 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Pechová Marie Anna VLI1050 B Slavia Liberec orienteering DNS

D16B 3.08 km, 190 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Šestáková Johana VLI0853 A Slavia Liberec orienteering DISK
Barsová Magdaléna VLI0955 B Slavia Liberec orienteering DNS

D18B 3.84 km, 200 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Heczková Anna VLI0652 A Slavia Liberec orienteering 43:26 + 2:36

D21A 5.66 km, 340 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7689

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Šestáková Marie VLI0452 R Slavia Liberec orienteering DISK 0

D40A 4.34 km, 260 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 116:49 + 60:13

D45A 3.74 km, 225 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 62:24 + 14:37

D45B 3.13 km, 205 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 60:39 + 10:24

D50 3.13 km, 190 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 50:27 + 9:44

D70 1.78 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Šumberová Zuzana VLI5351 C Slavia Liberec orienteering 41:15 + 5:09
10. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 54:37 + 18:31
13. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 90:14 + 54:08

D75 1.62 km, 105 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 42:05

H10C 2.06 km, 100 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 16:43 + 0:18

H14B 2.77 km, 135 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Votava Vojtěch VLI1201 A Slavia Liberec orienteering 27:09 + 3:41

H16B 3.34 km, 220 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 27:28
2. Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering 27:59 + 0:31
4. Skácel Jan VLI0901 B Slavia Liberec orienteering 31:00 + 3:32
8. Maděra Jakub VLI0906 B Slavia Liberec orienteering 36:02 + 8:34

H18B 4.72 km, 245 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 41:49 + 4:16
7. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 42:48 + 5:15
19. Dolejší Jan VLI0611 A Slavia Liberec orienteering 62:12 + 24:39

H21E 8.04 km, 495 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8270

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
10. Heczko Robert VLI7801 C Slavia Liberec orienteering 69:58 + 7:49 7938

H21A 6.61 km, 415 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6502

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
12. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 71:03 + 7:12 5766
20. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 75:50 + 11:59 5159

H21B 5.14 km, 220 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5256

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
8. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 56:55 + 13:52 4393

H35A 6.23 km, 440 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 85:46 + 23:09

H45A 4.47 km, 305 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 47:02 + 5:55

H50B 3.45 km, 210 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 39:54 + 1:28

H55B 3.13 km, 205 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 66:27 + 25:35

H65 2.90 km, 190 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering DISK

H70 2.74 km, 185 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 44:25
10. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 55:07 + 10:42
12. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 56:09 + 11:44
14. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 61:09 + 16:44
Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering DISK

HDR 2.30 km, 95 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přindová Sofie VLI1654 C Slavia Liberec orienteering 21:26
12. Šebelková Magdaléna VLI1651 C Slavia Liberec orienteering 35:53 + 14:27
17. Maděrová Andrea VLI1550 C Slavia Liberec orienteering 40:09 + 18:43

T6 5.94 km, 350 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Juklíček Jakub VLI8802 C Slavia Liberec orienteering 72:44 + 11:24
21. Juklíčková Zuzana VLI8750 C Slavia Liberec orienteering 87:01 + 25:41