Logo

Výsledky závodu: Přebor Prahy a Středních Čech v LOB

Datum:
06.12.2023
Místo konání:
Obora Hvězda – dětské hřiště u vstupu z ulice Libocká
Pořadatel:
DCE - KOB Dobřichovice
Mapa:
star ski
Ředitel závodu:
Kettner Vojtěch
Hlavní rozhodčí:
Hlaváč Ondřej
Stavitel tratí:
Kettner Vojtěch
Kategorie:
A     B    
Nahrávám data...

A 2.40 km, 10 m, 1 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukáš Kettner DCE9400 A KOB Dobřichovice 15:05
2. Daniel Elleder TAP7105 KOB Tretra Praha 15:11 + 0:06
3. Nikolas Domín EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 15:36 + 0:31
3. Ondřej Kuchař TAP0609 B KOB Tretra Praha 15:36 + 0:31
5. Jáchym Šubrt DKP0800 A Oddíl OB Kotlářka 16:42 + 1:37
6. Petr Hvězdář SPC8207 SPORTICUS team 16:47 + 1:42
7. Marek Pospíšek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 17:22 + 2:17
8. Karolína Kettner DCE9250 KOB Dobřichovice 17:34 + 2:29
9. Tomáš Dočkal SPC7703 SPORTICUS team 17:39 + 2:34
10. Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha 17:47 + 2:42
11. Tomáš Johanovský DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 18:10 + 3:05
12. Pavel Klaška DKP9301 E Oddíl OB Kotlářka 19:22 + 4:17
13. Jitka Akrmanová SPC7651 SPORTICUS team 19:30 + 4:25
14. Ondřej Blaha EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 19:53 + 4:48
15. Ondřej Pospíšil DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 20:02 + 4:57
16. Klaška Pavel DKP0000 Oddíl OB Kotlářka 20:14 + 5:09
17. Martin Hejna TAP8101 KOB Tretra Praha 21:15 + 6:10
18. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 21:22 + 6:17
19. Pavel Chloupek KOL0000 Kolbenka 21:45 + 6:40
20. Adam Engel DKP0910 A Oddíl OB Kotlářka 21:58 + 6:53
21. Fliegl Ondřej 18X8702 HO Přírodní vědy 22:10 + 7:05
22. Antonín Šubrt DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 22:43 + 7:38
23. Šárka Jelínková PGP9153 SK Praga 22:49 + 7:44
23. Tomáš Šimek FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:49 + 7:44
25. Albert Mareš DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 23:52 + 8:47
26. Carolina Mullis DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 24:53 + 9:48
27. Dobiáš Adam HOR0000 TJ Jiskra Hořice 25:22 + 10:17
28. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 25:47 + 10:42
29. Dorotea Tichá DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 26:45 + 11:40
30. Adriana Halousková NER0000 NER 26:51 + 11:46
31. Petr Dvořák DKP8005 Oddíl OB Kotlářka 27:22 + 12:17
32. Tomáš Reichl SSP0100 C SK Stopa Praha 29:39 + 14:34
33. Lucie Kroupová HCE8850 TJ Hostivice 30:57 + 15:52
34. Lubomír Pavlíček KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:29 + 17:24
35. Jana Sobotová DLP8250 OOB TJ Dukla Praha 33:21 + 18:16
36. Václav Devátý SSP0101 SK Stopa Praha 37:45 + 22:40
37. Štěpán Černušák KLA0000 Kladiváři 38:46 + 23:41
38. Poláková Tereza EPO0000 EPO 39:13 + 24:08
39. Smolková Alena SSP6450 C SK Stopa Praha 43:03 + 27:58
40. Zdeněk Koč SSP4700 C SK Stopa Praha 53:17 + 38:12
41. Jaromír Buriánek SCP4700 OK Sparta Praha 59:38 + 44:33
42. Vladimír Němec SLA4202 C SKOB Slaný 61:24 + 46:19

B 4.60 km, 45 m, 1 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nikolas Domín EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 31:29
2. Daniel Elleder TAP7105 KOB Tretra Praha 31:30 + 0:01
3. Lukáš Kettner DCE9400 A KOB Dobřichovice 32:13 + 0:44
4. Ondřej Kuchař TAP0609 B KOB Tretra Praha 32:44 + 1:15
5. Jáchym Šubrt DKP0800 A Oddíl OB Kotlářka 33:14 + 1:45
6. Pavel Klaška DKP9301 E Oddíl OB Kotlářka 33:24 + 1:55
7. Marek Pospíšek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 33:29 + 2:00
8. Štrait Vilém VSP0000 USK Praha 33:44 + 2:15
9. Albert Mareš DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 34:17 + 2:48
10. Karolína Kettner DCE9250 KOB Dobřichovice 35:27 + 3:58
11. Tomáš Dočkal SPC7703 SPORTICUS team 35:32 + 4:03
12. Martin Hejna TAP8101 KOB Tretra Praha 35:52 + 4:23
13. Adam Engel DKP0910 A Oddíl OB Kotlářka 36:13 + 4:44
14. Ondřej Pospíšil DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 36:48 + 5:19
15. Jitka Akrmanová SPC7651 SPORTICUS team 37:00 + 5:31
16. Tomáš Johanovský DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 38:00 + 6:31
17. Petr Hvězdář SPC8207 SPORTICUS team 38:01 + 6:32
18. Martin Vlach PGP8605 SK Praga 39:45 + 8:16
19. Antonín Šubrt DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 39:50 + 8:21
20. Ramba Jiří DKP0000 Oddíl OB Kotlářka 40:40 + 9:11
21. Dobiáš Adam HOR0000 TJ Jiskra Hořice 40:55 + 9:26
22. Fliegl Ondřej 18X8702 HO Přírodní vědy 42:05 + 10:36
23. Carolina Mullis DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 42:44 + 11:15
24. Dorotea Tichá DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 42:51 + 11:22
25. Ondřej Blaha EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 44:13 + 12:44
26. Tomáš Šimek FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:45 + 13:16
27. Šárka Jelínková PGP9153 SK Praga 44:51 + 13:22
28. Pavel Chloupek 0030001 kolbenka 45:12 + 13:43
29. Klaška Pavel DKP0000 Oddíl OB Kotlářka 46:26 + 14:57
30. Lubomír Pavlíček KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:06 + 15:37
31. Václav Klomínský KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:08 + 16:39
32. Petr Dvořák DKP8005 Oddíl OB Kotlářka 49:16 + 17:47
33. Adriana Halousková 0010001 - 49:32 + 18:03
34. Seifert Jan MED0000 Medicina Praha 50:30 + 19:01
35. Jana Sobotová DLP8250 OOB TJ Dukla Praha 51:42 + 20:13
36. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 53:59 + 22:30
37. Štěpán Černušák KLA0000 Kladiváři 56:30 + 25:01
38. Tomáš Reichl SSP0100 C SK Stopa Praha 60:36 + 29:07
39. Zdeněk Koč SSP4700 C SK Stopa Praha 60:50 + 29:21
40. Josefina Klašková DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 63:21 + 31:52
41. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 63:22 + 31:53
42. Lucie Řadová DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 67:01 + 35:32
43. Václav Devátý SSP0101 SK Stopa Praha 68:46 + 37:17
Smolková Alena SSP6450 C SK Stopa Praha DISK