Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
25.05.2024
Místo konání:
Vlčková, táborová základna Tuláci Zlín
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Kameňák, ekvidistance 5 m, měřítko 1:15 000 pro kategorie DH 16-21. Ostatní kategorie 1:10 000. Stav 8/2022, průběžné revize před závodem, mapový klíč ISOM 2017-2. Autoři mapy: Zdeněk Rajnošek, Zdeněk Janů ml. Mapa bude vodovzdorně upravena. Laserový tisk na polosyntetický papír Pretex. Předchozí mapa: Rybárka (2022)
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Pernička Petr - R1
Stavitel tratí:
Slováček Tomáš, Smola Michal - R3
JURY:
Bartoňová Eva, Pěček Vítězslav, Horyna Roman
Protokol:
Závod proběhl hladce, dle časového harmonogramu a bez závad. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     H90C     HD10N     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10C 2.52 km, 55 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Vanda AOP1551 C Orientační Běh Opava 31:38
2. Paulíčková Veronika UOL1450 C SOB Olomouc 33:25 + 1:47
3. Horáková Zuzana AOP1452 C Orientační Běh Opava 33:55 + 2:17
4. Zapletalová Veronika LCE1452 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:30 + 16:52
5. Vintrová Matylda TZL1551 C SKOB Zlín 52:42 + 21:04

D12C 2.69 km, 75 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Emílie Inka LCE1253 B OOB TJ Slovan Luhačovice 24:28
2. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 25:05 + 0:37
3. Chodúrová Elena TZL1351 C SKOB Zlín 25:08 + 0:40
4. Svobodová Natálie TZL1251 B SKOB Zlín 26:12 + 1:44
5. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:21 + 4:53
6. Šerá Ella TZL1256 C SKOB Zlín 32:30 + 8:02
7. Dvořáková Klára HLV1250 C OB Holešov z.s. 33:09 + 8:41
8. Foksová Adéla LCE1252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:16 + 17:48
9. Mauritzová Anna TRI1253 C TJ TŽ Třinec 43:54 + 19:26
10. Štěpánková Adéla VIC1250 C OB Vizovice 51:51 + 27:23
11. Kořenová Helena TZL1250 C SKOB Zlín 54:31 + 30:03
12. Vallová Dorota TZL1352 C SKOB Zlín 55:52 + 31:24
13. Beňovská Marie KUB1253 C KUB Koala Uherský Brod 55:56 + 31:28

D14C 3.44 km, 110 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Julie LCE1051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 30:48
2. Juračáková Judita BFM1053 B SKOB Frýdek - Místek 34:07 + 3:19
3. Bokišová Johana AOP1051 B Orientační Běh Opava 42:48 + 12:00
4. Laifertová Rút AOP1153 C Orientační Běh Opava 43:38 + 12:50
5. Skupieńová Eliška SIT1151 B OK SILESIA 43:49 + 13:01
6. Urbánková Klára MOV1053 C SKOB Ostrava 47:53 + 17:05
7. Chudíková Magdalena BFM1051 B SKOB Frýdek - Místek 49:50 + 19:02
8. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 B SKOB Zlín 49:54 + 19:06
9. Burešová Sofie BFM1153 B SKOB Frýdek - Místek 50:49 + 20:01
10. Horálková Gabriela MOV1150 C SKOB Ostrava 53:48 + 23:00
11. Kotůlková Dorota AOP1150 B Orientační Běh Opava 53:57 + 23:09
12. Brázdilová Kristýna HLV1154 B OB Holešov z.s. 54:04 + 23:16
13. Kořenová Hana TZL1050 C SKOB Zlín 59:12 + 28:24
14. Rytířová Denisa SKM1150 C KOB Směr Kroměříž 63:11 + 32:23
15. Poslušná Katka TZL1051 B SKOB Zlín 64:02 + 33:14
16. Pietraszková Magdalena OOP1151 C TJ Opava 144:31 + 113:43

D16C 4.59 km, 190 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžičková Žofie TZL0953 B SKOB Zlín 41:06
2. Kawuloková Tereza TRI0956 B TJ TŽ Třinec 52:17 + 11:11
3. Štěpánková Anna VIC0956 B OB Vizovice 52:25 + 11:19
4. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 54:36 + 13:30
5. Cymorková Julie TRI0953 B TJ TŽ Třinec 57:17 + 16:11
6. Hubáčková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 57:36 + 16:30
7. Klöslová Sofie AOP0854 B Orientační Běh Opava 59:49 + 18:43
8. Walaská Klára TRI0950 B TJ TŽ Třinec 62:57 + 21:51
9. Burešová Eliška BFM0955 B SKOB Frýdek - Místek 79:35 + 38:29
10. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 103:22 + 62:16
Labová Taťána TRI0955 C TJ TŽ Třinec DISK

D18C 5.52 km, 240 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čablová Tereza TZL0656 C SKOB Zlín 81:59

D21C 6.66 km, 280 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7324

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kavánková Iva TZL9753 E SKOB Zlín 51:24 7822
2. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 55:01 + 3:37 7321
3. Dittrichová Michaela LCE0250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 55:23 + 3:59 7270
4. Kašparová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 62:38 + 11:14 6266
5. Bernatíková Hana SFM0251 C O-RUNNAŘI Beskydy 71:19 + 19:55 5063
6. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 73:29 + 22:05 4763
7. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 73:53 + 22:29 4707
8. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 75:03 + 23:39 4546
9. Hauerlandová Natálie KUB9850 C KUB Koala Uherský Brod 97:24 + 46:00 1450
10. Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 122:04 + 70:40 0

D35C 5.52 km, 240 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 52:33
2. Bartoňová Eva UOL7051 C SOB Olomouc 58:15 + 5:42
3. Hubáčková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:34 + 9:01
4. Baťková Zuzana TZL8151 C SKOB Zlín 67:56 + 15:23
5. Kesely Lenka MOV8451 C SKOB Ostrava 78:54 + 26:21
6. Drábková Kateřina HLV8451 C OB Holešov z.s. 79:03 + 26:30
7. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 79:15 + 26:42
8. Červinková Jana BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek 79:46 + 27:13
9. Pietraszková Lenka OOP8250 C TJ Opava 84:43 + 32:10
10. Brucháčková Markéta TZL8152 C SKOB Zlín 95:44 + 43:11
11. Papp Luca 0070001 Přifuk 140:12 + 87:39

D45C 3.93 km, 170 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:35
2. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:36 + 7:01
3. Pavlicová Anna KUB7360 C KUB Koala Uherský Brod 49:45 + 8:10
4. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 52:13 + 10:38
5. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 53:15 + 11:40
6. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 53:36 + 12:01
7. Vrubelová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 53:41 + 12:06
8. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 59:39 + 18:04
9. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 61:01 + 19:26
10. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 61:15 + 19:40
11. Máchová Markéta BFM7753 C SKOB Frýdek - Místek 62:31 + 20:56
12. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 64:47 + 23:12
13. Burešová Petra BFM7855 C SKOB Frýdek - Místek 70:21 + 28:46
14. Perničková Lenka TZL7951 C SKOB Zlín 74:56 + 33:21
15. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Rosice 76:24 + 34:49
16. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 87:35 + 46:00
17. Kubíčková Eva VIC7950 C OB Vizovice 88:15 + 46:40
18. Myslivcová Kateřina TRI7850 C TJ TŽ Třinec 88:29 + 46:54
19. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 95:43 + 54:08
20. Kankova Helena TZL7654 C SKOB Zlín 99:44 + 58:09

D55C 3.47 km, 130 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:05
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:11 + 3:06
3. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:14 + 7:09
4. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 49:37 + 9:32
5. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 52:36 + 12:31
6. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 59:21 + 19:16
7. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 67:25 + 27:20

D65C 3.11 km, 95 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krajčová Věra OTK5850 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:38
2. Horynová Eva JIL5254 C OK Jilemnice 39:53 + 5:15
3. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:20 + 8:42
4. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 52:59 + 18:21
5. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:03 + 25:25
Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

H10C 2.52 km, 55 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smola Štěpán TZL1414 C SKOB Zlín 19:21
2. Svoboda Šimon TZL1400 C SKOB Zlín 20:42 + 1:21
3. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 21:52 + 2:31
4. Brucháček Matěj TZL1500 C SKOB Zlín 23:51 + 4:30
5. Krejčík Vít TZL1515 C SKOB Zlín 24:11 + 4:50
6. Couffin Mudřík Nino TZL1403 C SKOB Zlín 30:57 + 11:36
7. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 34:18 + 14:57
8. Nemeškal Jáchym LCE1401 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:19 + 14:58
9. Kaňka Vilém TZL1402 C SKOB Zlín 35:10 + 15:49
10. Růžička Bořek TZL1404 C SKOB Zlín 45:01 + 25:40

H12C 3.34 km, 90 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmol Ondřej AOP1300 B Orientační Běh Opava 24:28
2. Kowalczyk Jáchym TRI1203 B TJ TŽ Třinec 26:59 + 2:31
3. Myslivec Lukáš TRI1201 B TJ TŽ Třinec 28:25 + 3:57
4. Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:10 + 4:42
5. Kotůlek Vít AOP1301 C Orientační Běh Opava 30:44 + 6:16
6. Tesák Matyáš TZL1208 C SKOB Zlín 31:04 + 6:36
7. Kulik Artur Antonín SIT1208 C OK SILESIA 33:33 + 9:05
8. Brucháček Jan TZL1201 B SKOB Zlín 34:07 + 9:39
9. Rinka Vojtěch AOP1202 B Orientační Běh Opava 34:58 + 10:30
10. Honner Martin TZL1302 C SKOB Zlín 36:11 + 11:43
11. Bokiš Matěj AOP1303 C Orientační Běh Opava 36:58 + 12:30
12. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 37:39 + 13:11
13. Zapletal Martin LCE1202 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:29 + 16:01
14. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 40:31 + 16:03
15. Lukeš Ondřej MOV1201 C SKOB Ostrava 43:37 + 19:09
16. Strouhal Matěj AOP1305 C Orientační Běh Opava 45:14 + 20:46
17. Kaňka Jan TZL1202 C SKOB Zlín 54:30 + 30:02
18. Lukeš Filip AOP1205 C Orientační Běh Opava 55:33 + 31:05
19. Čák Oliver 0140002 STS Chvojkovice-Brod 55:42 + 31:14
20. Žůrek Jaromír AOP1204 C Orientační Běh Opava 61:26 + 36:58
21. Samiec David SIT1207 C OK SILESIA 70:27 + 45:59
22. Novák Oliver TZL1209 C SKOB Zlín 90:37 + 66:09
23. Dočkal Vojta HLV1200 C OB Holešov z.s. 100:27 + 75:59

H14C 4.08 km, 160 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 A KOB Směr Kroměříž 25:13
2. Pekárek David TZL1000 A SKOB Zlín 29:08 + 3:55
3. Mašláň Prokop TZL1005 B SKOB Zlín 30:35 + 5:22
4. Pěček Tobiáš SKM1100 B KOB Směr Kroměříž 36:10 + 10:57
5. Hubáček Marián LCE1111 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:32 + 14:19
6. Kawulok Matyáš SIT1201 B OK SILESIA 40:43 + 15:30
7. Přibyl František TZL1105 B SKOB Zlín 41:25 + 16:12
8. Růžička Hubert TZL1106 B SKOB Zlín 41:48 + 16:35
9. Graubner Mikuláš TZL1013 C SKOB Zlín 43:44 + 18:31
10. Lukeš Matěj MOV1007 C SKOB Ostrava 43:52 + 18:39
11. Macka Sebastián LCE1112 B OOB TJ Slovan Luhačovice 44:04 + 18:51
12. Menzel František MOV1003 B SKOB Ostrava 44:43 + 19:30
13. Mička Gabriel Felix TZL1008 B SKOB Zlín 45:38 + 20:25
14. Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 49:33 + 24:20
15. Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:08 + 25:55
16. Trčka Daniel LCE1101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:09 + 31:56
17. Struhař Jan TZL1011 C SKOB Zlín 57:13 + 32:00
18. Pešek Josef LCE1004 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:38 + 33:25
19. Kovalčík Lukáš TZL1010 C SKOB Zlín 66:43 + 41:30
20. Václavík Marek TZL1014 C SKOB Zlín 72:50 + 47:37
21. Trubelík Štěpán LCE1003 C OOB TJ Slovan Luhačovice 90:16 + 65:03
22. Grégr Ondřej SKM1103 C KOB Směr Kroměříž 103:41 + 78:28
Smola Jakub TZL1111 C SKOB Zlín DISK

H16C 5.52 km, 240 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slováček Ondřej TZL0902 A SKOB Zlín 53:46
2. Slaný David AOP0907 B Orientační Běh Opava 62:37 + 8:51
3. Červinka Ondřej BFM0806 B SKOB Frýdek - Místek 62:48 + 9:02
4. Michalica Štěpán TZL0909 C SKOB Zlín 67:40 + 13:54
5. Otta Tobiáš BFM0903 B SKOB Frýdek - Místek 75:37 + 21:51
6. Borah John Lukáš TZL0908 C SKOB Zlín 85:32 + 31:46
7. Brázdil Lukáš HLV0905 C OB Holešov z.s. 88:31 + 34:45
8. Vystrčil Vojtěch TZL0819 C SKOB Zlín 91:02 + 37:16
9. Mikulčík Jan KUB0900 C KUB Koala Uherský Brod 108:32 + 54:46
10. Kusák Alexander TZL0900 B SKOB Zlín 109:52 + 56:06
11. Šimoník Adam KUB0901 C KUB Koala Uherský Brod 114:29 + 60:43
Zdráhal Matěj TZL0906 C SKOB Zlín DISK

H18C 6.98 km, 290 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pěček Jakub SKM0700 A KOB Směr Kroměříž 53:30
2. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 64:16 + 10:46
3. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 68:46 + 15:16
4. Veselý Štěpán VIC0712 B OB Vizovice 70:39 + 17:09
5. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 82:01 + 28:31
6. Václavík Vojtěch TZL0711 B SKOB Zlín 82:51 + 29:21
7. Honner Jaroslav TZL0701 C SKOB Zlín 94:14 + 40:44
8. Otta Kryštof BFM0608 B SKOB Frýdek - Místek 131:35 + 78:05

H21C 9.63 km, 360 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6471

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sláma Šimon LCE0502 A OOB TJ Slovan Luhačovice 64:30 6895
2. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 68:56 + 4:26 6462
3. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:07 + 4:37 6444
4. Fousek Jan MOV9100 C SKOB Ostrava 73:26 + 8:56 6022
5. Šidík Petr MOV9200 C SKOB Ostrava 89:47 + 25:17 4423
6. Kostkan Tomáš TRI9500 C TJ TŽ Třinec 92:39 + 28:09 4143
7. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 95:55 + 31:25 3824
8. Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy 101:26 + 36:56 3285
9. Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 102:16 + 37:46 3203
10. Hireš Jan SKM0100 C KOB Směr Kroměříž 103:39 + 39:09 3068
11. Zácha David SKM0400 B KOB Směr Kroměříž 125:31 + 61:01 930
12. Dvořák Jakub MOV9500 C SKOB Ostrava 131:40 + 67:10 329
Rohlík Jan KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín DISK 0

H35C 7.85 km, 270 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 56:56
2. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:17 + 6:21
3. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:03 + 8:07
4. Švestka Vítězslav KUB7301 C KUB Koala Uherský Brod 66:34 + 9:38
5. Šatánek Martin SFM8201 C O-RUNNAŘI Beskydy 69:36 + 12:40
6. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 70:11 + 13:15
7. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 71:06 + 14:10
8. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 71:55 + 14:59
9. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 72:27 + 15:31
10. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia Plzeň 72:34 + 15:38
11. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 75:30 + 18:34
12. Czudek Tomasz TRI8600 C TJ TŽ Třinec 76:31 + 19:35
13. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 78:03 + 21:07
14. Ošmera Jakub SKM7800 C KOB Směr Kroměříž 79:26 + 22:30
15. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:09 + 24:13
16. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 81:33 + 24:37
17. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 87:54 + 30:58
18. Pavlica Jiří KUB7501 C KUB Koala Uherský Brod 90:11 + 33:15
19. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 93:44 + 36:48
20. Kusák Ivan TZL6502 C SKOB Zlín 93:49 + 36:53
21. Papež Martin LCE8804 C OOB TJ Slovan Luhačovice 100:40 + 43:44
22. Marušák Jan DKP8803 C Oddíl OB Kotlářka 101:14 + 44:18
23. Pietraszek Martin OOP8100 C TJ Opava 112:18 + 55:22
24. Horálek Jaroslav MOV8003 C SKOB Ostrava 115:59 + 59:03
25. Stejskal Ondřej UBM8805 C MENISKOS Brno 173:41 + 116:45

H45C 5.34 km, 210 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 48:40
2. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 50:35 + 1:55
3. Myslivec Jiří TRI7801 C TJ TŽ Třinec 51:15 + 2:35
4. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:40 + 3:00
5. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 51:44 + 3:04
6. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 56:07 + 7:27
7. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:22 + 8:42
8. Otta Jakub BFM7603 C SKOB Frýdek - Místek 60:22 + 11:42
9. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 61:15 + 12:35
10. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 62:04 + 13:24
11. Badarycz Piotr HAV7500 C OB Havířov 62:22 + 13:42
12. Porada Robert HAV7200 C OB Havířov 64:57 + 16:17
13. Kotůlek Jan AOP7801 C Orientační Běh Opava 66:48 + 18:08
14. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 68:41 + 20:01
15. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 69:40 + 21:00
16. Brucháček Rudolf TZL7404 C SKOB Zlín 69:49 + 21:09
17. Přibyl Martin TZL7804 C SKOB Zlín 75:08 + 26:28
18. Tesák Petr 0100001 SKRZ 76:29 + 27:49
19. Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 76:44 + 28:04
20. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 88:35 + 39:55
21. Rýc-Bednář René MOV7001 C SKOB Ostrava 88:46 + 40:06
22. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 90:49 + 42:09
23. Struhár Filip 0220001 Struhár 99:34 + 50:54
24. Kunath Pavel MOV7200 C SKOB Ostrava 105:34 + 56:54
25. Kroutil Milan HLV7421 C OB Holešov z.s. 132:00 + 83:20

H55C 4.69 km, 185 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 47:29
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 53:58 + 6:29
3. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 55:11 + 7:42
4. Pavlíček Jaromír MOV6000 C SKOB Ostrava 63:09 + 15:40
5. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 65:31 + 18:02
6. Beňovský Jiří KUB6801 C KUB Koala Uherský Brod 72:32 + 25:03
7. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 74:38 + 27:09
MS Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 68:25 + 20:56

H65C 3.41 km, 130 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kusbach Antonín TZL5800 C SKOB Zlín 39:07
2. Krajča Pavel OTK5700 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:39 + 4:32
3. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 44:38 + 5:31
4. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 47:35 + 8:28
5. Hauerland Jaroslav KUB5501 C KUB Koala Uherský Brod 58:03 + 18:56
6. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 58:23 + 19:16
7. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 65:14 + 26:07
8. Lužný Josef VIC5711 C OB Vizovice 67:39 + 28:32
9. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 86:56 + 47:49
10. Válek Jaroslav 0030001 Aquadrop 89:34 + 50:27
11. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 97:29 + 58:22

H75C 3.11 km, 95 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 42:44
2. Peška Antonín HLV4801 C OB Holešov z.s. 43:49 + 1:05
3. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:55 + 4:11
4. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 50:48 + 8:04
5. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 55:28 + 12:44
6. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 76:29 + 33:45
Wiedermann Jaroslav SKM4905 C KOB Směr Kroměříž DISK

H90C 2.60 km, 30 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 86:58

HD10N 2.60 km, 50 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panna Marek MOV1601 C SKOB Ostrava 32:40
2. Podmol Vít AOP1501 C Orientační Běh Opava 38:02 + 5:22
3. Vladovič Martin TZL1401 C SKOB Zlín 38:36 + 5:56
4. Hrouzek David SKM1400 C KOB Směr Kroměříž 42:03 + 9:23
5. Tomalová Ema LCE1451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:41 + 20:01
6. Nemeškal Jakub LCE1608 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:52 + 38:12
7. Kubíčková Petra VIC1650 C OB Vizovice 76:10 + 43:30

HDR 2.82 km, 90 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dékány Matěj LCE1601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:45
2. Vrána Tobias 33:50 + 0:05
3. Hečko Míša + Em 38:20 + 4:35
4. Pěčková Natálie SKM1550 C KOB Směr Kroměříž 39:52 + 6:07
5. Holer Oliver SKM2300 KOB Směr Kroměříž 40:08 + 6:23
6. Hudeček Bruno Vlk AOP1800 C Orientační Běh Opava 40:44 + 6:59
6. Březina Jan Metoděj 0180001 OB Hladké Životice 40:44 + 6:59
8. Krasnokutská Magda AOP7452 C Orientační Běh Opava 41:02 + 7:17
9. Ermis Tibor 0170001 Radek Ermis 42:08 + 8:23
10. Loučka Vít SKM1500 KOB Směr Kroměříž 46:08 + 12:23
11. Loučková Kateřina SKM1850 KOB Směr Kroměříž 46:10 + 12:25
12. Adriana Ermisová 0170002 Radek Ermis 46:13 + 12:28
13. Couffin Mudřík Enki 0190003 Couffin Mudříkovi 47:53 + 14:08
14. Vlažný Viliam LCE1802 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:33 + 16:48
15. Vybíral Vilém 50:58 + 17:13
16. Papež Vítek 0200002 Papežovi 50:59 + 17:14
17. Struhár Vít 0220002 Struhár 51:00 + 17:15
18. Tomala Vilém 51:29 + 17:44
19. Březina Jakub Vojen 0180002 OB Hladké Životice 53:38 + 19:53
20. Couffin Mudříková Louisa 0190002 Couffin Mudříkovi 56:20 + 22:35
21. Bartolčic Jan 57:55 + 24:10
22. Krakovič Jakub 0090003 Krakeni 60:31 + 26:46
23. Papež Matěj 0200001 Papežovi 62:05 + 28:20
24. Jakubová Kamila 62:26 + 28:41
25. Krakovič Jáchym 0090004 Krakeni 63:03 + 29:18
26. Graubnerová Sofie 64:10 + 30:25
27. Nováková Dorota 0050001 Zlín 65:43 + 31:58
28. Minarčík Damian 0210001 Minarčík 73:23 + 39:38
29. Sychra Jakub 83:11 + 49:26
30. Přibíková Lucie 87:05 + 53:20
31. Tesáková Elena 0100002 SKRZ 88:47 + 55:02
32. Panáčková Eliška 132:33 + 98:48

P 2.77 km, 90 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:22
2. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:22 + 1:00
3. Holerová Veronika SKM9651 KOB Směr Kroměříž 30:22 + 2:00
4. Vlčková Lenka SKM8250 C KOB Směr Kroměříž 30:41 + 2:19
5. Hrouzková Alena SKM8550 C KOB Směr Kroměříž 31:53 + 3:31
6. Kawuloková Zdeňka SIT8451 C OK SILESIA 33:25 + 5:03
7. Couffin Mudříková Agáta TZL0964 C SKOB Zlín 36:54 + 8:32
8. Couffin Mudříková Krystýna 0190001 Couffin Mudříkovi 37:02 + 8:40
9. Novák Richard 0050002 Zlín 37:33 + 9:11
10. Mořkovská Žofie TZL1057 C SKOB Zlín 39:29 + 11:07
11. Bartoň Jaroslav 40:41 + 12:19
12. Vojkůvková Jarmila MOV7152 C SKOB Ostrava 41:03 + 12:41
13. Cymorek Petr TRI7000 C TJ TŽ Třinec 41:11 + 12:49
13. Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 41:11 + 12:49
15. Vallová Romana 0160002 Žádný 41:32 + 13:10
16. Novotný Václav HLV7702 C OB Holešov z.s. 45:55 + 17:33
17. Rösslerová Jitka 0020002 001 46:09 + 17:47
18. Chodúrová Ivana 49:12 + 20:50
19. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 49:51 + 21:29
20. Krakovičová Iva 0090002 Krakeni 50:44 + 22:22
21. Čák Pavel 0140001 STS Chvojkovice-Brod 66:11 + 37:49
22. Pokluda Filip 0110002 Pokludovi 66:19 + 37:57
23. Pokluda Ondřej 0110001 Pokludovi 66:21 + 37:59
Zdráhal Filip DISK
Kovalčíková Michaela 0130001 Zálešná DISK

T 4.88 km, 225 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Háj Jakub 0240001 Jakub Háj 44:27
2. Dékány Pavla LCE9052 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:34 + 6:07
3. Trubelík Ivan LCE9702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:34 + 7:07
4. Valla Dalibor 0160001 Žádný 61:39 + 17:12
5. Mončka David 62:24 + 17:57
6. Rudošová Tereza LCE9161 OOB TJ Slovan Luhačovice 67:34 + 23:07
7. Kadlček Václav 0120001 neregistrovaný - Kadlček 73:08 + 28:41
8. Krakovič Jan 0090001 Krakeni 74:30 + 30:03
9. Trtková Jitka 0150001 nejsem v klubu 74:42 + 30:15
10. Kovář Pavel 0040001 Rožnov 89:04 + 44:37
11. Školoud Martin 0010002 111111 101:36 + 57:09
12. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 103:41 + 59:14
13. Vladovič Pranab 0020001 001 108:53 + 64:26