Logo
Datum:
26.05.2024
Místo konání:
Habartov - u fotbalového hřiště
Pořadatel:
BSO - KOB Baník Sokolov
Mapa:
Kluč (1:10 000, 04/2023)
Ředitel závodu:
Pilař Karel
Hlavní rozhodčí:
Rambousek Karel - R2
Stavitel tratí:
Havlíček Viktor
JURY:
Kovář Jindřich, Ječmen Vladimír, Šilhavý Miroslav
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     P     T1     TF    
Nahrávám data...

D10 1.80 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kodýtková Marie LPM1451 C OK Lokomotiva Plzeň 31:09
2. Rambousková Daniela BSO1650 C KOB Baník Sokolov 31:13 + 0:04
3. Cinková Františka MLA1450 C MLOK Mariánské Lázně 33:36 + 2:27
4. Páníková Emma MLA1651 C MLOK Mariánské Lázně 37:52 + 6:43

D12 2.00 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Anna NEK1350 B Nejdek Orienteering 23:51
2. Koptová Jana KRL1352 B Kometa Kralovice 23:59 + 0:08
3. Šperlová Kateřina ONO1352 C SKOB Ostrov 25:17 + 1:26
4. Benešová Marie MLA1250 B MLOK Mariánské Lázně 27:45 + 3:54
5. Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov 28:14 + 4:23
6. Povišerová Lucie MLA1350 C MLOK Mariánské Lázně 39:40 + 15:49
7. Voštová Zuzana BSO1352 C KOB Baník Sokolov 41:45 + 17:54
8. Kovalová Karolína BSO1250 C KOB Baník Sokolov 42:20 + 18:29
9. Šimánová Štěpánka LPM1254 C OK Lokomotiva Plzeň 45:00 + 21:09
10. Gelnerová Karolína KRL1350 C Kometa Kralovice 47:04 + 23:13
11. Macáková Anežka BSO1251 C KOB Baník Sokolov 61:52 + 38:01
Gregorová Vendula NEK1250 C Nejdek Orienteering DISK
Parnahaj Anna Lis NEK1351 C Nejdek Orienteering DISK

D14 2.60 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážková Barbora VPM1050 B KOS Slavia Plzeň 24:12
2. Prinzová Lada MLA1150 B MLOK Mariánské Lázně 27:13 + 3:01
3. Turková Klára ONO1152 B SKOB Ostrov 30:45 + 6:33
4. Beránková Julie VPM1051 B KOS Slavia Plzeň 31:31 + 7:19
5. Urbánková Lucie ONO1150 B SKOB Ostrov 31:59 + 7:47
6. Houbová Eliška KRL1152 B Kometa Kralovice 33:51 + 9:39
7. Nykodymová Anna MLA1154 B MLOK Mariánské Lázně 34:46 + 10:34
8. Ciprysová Magdalena 0140001 39:00 + 14:48
9. Hynková Marie ONO1050 C SKOB Ostrov 39:08 + 14:56
10. Štiková Julie KRL1051 C Kometa Kralovice 42:50 + 18:38
11. Blechová Adéla KRL1055 C Kometa Kralovice 47:33 + 23:21
Juhaszová Tereza NEK1151 C Nejdek Orienteering DISK

D16 3.30 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 32:40
2. Ritterová Lída ONO0851 B SKOB Ostrov 34:46 + 2:06
3. Hermannová Natálie MLA0851 B MLOK Mariánské Lázně 45:12 + 12:32
4. Hlinková Anežka BSO0858 C KOB Baník Sokolov 56:37 + 23:57
5. Ciprysová Alžběta 0140002 65:57 + 33:17
Čadková Michaela KRL0954 C Kometa Kralovice DISK

D18 3.60 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 43:55

D21 4.80 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2439

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žákovcová Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 45:02 2553
2. Beránková Šárka ZTC0551 B Západočeské sportovní centrum OB 45:43 + 0:41 2518
3. Šilhavá Lucie LPM9451 C OK Lokomotiva Plzeň 51:00 + 5:58 2245
3. Biersaková Dagmar KRL0051 C Kometa Kralovice 51:00 + 5:58 2245
5. Kuncová Eliška SSU8951 C SK Severka Šumperk 56:00 + 10:58 1987
6. Dvořáková Karla SKV0454 C TJ Slovan Karlovy Vary 75:10 + 30:08 998

D35 3.60 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov 40:30
2. Šperlová Zuzana ONO8751 C SKOB Ostrov 54:35 + 14:05
3. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 56:59 + 16:29
4. Žandová Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 58:34 + 18:04
5. Švamberková Hana LPM8350 C OK Lokomotiva Plzeň 59:56 + 19:26
6. Páníková Eva MLA8451 C MLOK Mariánské Lázně 62:01 + 21:31
7. Černá Pavla VPM8250 C KOS Slavia Plzeň 65:06 + 24:36
8. Kožíšková Hana MLA8350 C MLOK Mariánské Lázně 85:54 + 45:24

D45 3.70 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Petra ONO7450 C SKOB Ostrov 36:39
2. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 42:02 + 5:23
3. Beránková Markéta VPM7452 C KOS Slavia Plzeň 43:25 + 6:46
4. Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 50:49 + 14:10
5. Millionová Hedvika MAS7351 C OOB Aš 52:58 + 16:19
6. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 52:59 + 16:20
7. Kamarytová Martina NEK6650 C Nejdek Orienteering 54:18 + 17:39
8. Beránková Lenka VPM7051 C KOS Slavia Plzeň 55:00 + 18:21
9. Bínová Kathrin MLA6754 C MLOK Mariánské Lázně 55:35 + 18:56
10. Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 59:12 + 22:33
11. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 59:33 + 22:54
12. Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 60:27 + 23:48
13. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 60:34 + 23:55
14. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 67:39 + 31:00
15. Pěchoučková Markéta 0170001 68:56 + 32:17
16. Pávková Jana NEK7850 C Nejdek Orienteering 70:12 + 33:33
17. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 70:54 + 34:15
18. Šimánová Lenka LPM7953 C OK Lokomotiva Plzeň 74:10 + 37:31
19. Soukupová Andrea NEK7851 C Nejdek Orienteering 81:46 + 45:07
20. Třísková Kamila 86:12 + 49:33
21. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 93:21 + 56:42
Kodýtková Dagmar LPM7754 C OK Lokomotiva Plzeň DISK

D55 3.00 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Döhler Ute 0040002 38:33
2. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 38:59 + 0:26
3. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 41:30 + 2:57
4. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:04 + 13:31
5. Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 55:34 + 17:01
6. Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 63:00 + 24:27
7. Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 66:20 + 27:47
8. Kuncová Dana MLA6851 C MLOK Mariánské Lázně 81:20 + 42:47

D65 2.60 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 38:01
2. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 43:50 + 5:49
3. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 53:37 + 15:36
4. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 66:08 + 28:07

D75 2.50 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 93:47

H10 1.80 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Matěj LPM1401 C OK Lokomotiva Plzeň 18:25
2. Rambousek Marek BSO1400 C KOB Baník Sokolov 20:23 + 1:58
3. Šimána Jiří LPM1602 C OK Lokomotiva Plzeň 28:02 + 9:37
4. Frýdl Tomáš BSO1401 C KOB Baník Sokolov 30:55 + 12:30
5. Rauch Jonáš VPM1500 C KOS Slavia Plzeň 46:46 + 28:21
6. Gelner František KRL1601 C Kometa Kralovice 66:49 + 48:24

H12 2.40 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podzimek Tomáš MLA1203 B MLOK Mariánské Lázně 18:10
2. Fiala Jakub LPM1202 B OK Lokomotiva Plzeň 23:13 + 5:03
3. Rauch Tobiáš VPM1300 B KOS Slavia Plzeň 24:36 + 6:26
4. Placek Nikolas MLA1200 B MLOK Mariánské Lázně 25:51 + 7:41
5. Soukup Ondřej NEK1201 B Nejdek Orienteering 30:07 + 11:57
6. Gregor Ondřej BSO1200 B KOB Baník Sokolov 33:04 + 14:54
7. Bartůněk Lukáš MLA1204 C MLOK Mariánské Lázně 36:23 + 18:13
8. Stehlík Filip LPM1400 C OK Lokomotiva Plzeň 41:50 + 23:40
9. Stingl Vojtěch BSO1201 C KOB Baník Sokolov 61:31 + 43:21
10. Knot Ondřej KRL1302 C Kometa Kralovice 71:29 + 53:19
11. Milota Jan MLA0500 C MLOK Mariánské Lázně 72:45 + 54:35
12. Huber Vít BSO1300 C KOB Baník Sokolov 104:33 + 86:23
Sojka Tomáš 0090014 DISK

H14 3.00 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritter Jakub ONO1000 B SKOB Ostrov 20:45
2. Brabec Zdeněk MAS1001 B OOB Aš 23:39 + 2:54
3. Parula Egon LPM1000 C OK Lokomotiva Plzeň 24:20 + 3:35
4. Haller Maxmilián KRL1102 B Kometa Kralovice 26:43 + 5:58
5. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 29:33 + 8:48
6. Beneš Jan MLA1000 B MLOK Mariánské Lázně 29:53 + 9:08
7. Křížek Vilém MAS1000 C OOB Aš 33:07 + 12:22
8. Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 37:48 + 17:03
9. Černý Viktor VPM1003 C KOS Slavia Plzeň 38:29 + 17:44
10. Ševčík Vít ONO1100 C SKOB Ostrov 50:16 + 29:31
11. Beránek Šimon VPM1000 C KOS Slavia Plzeň 51:17 + 30:32
12. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 70:05 + 49:20
Podhorský Ondřej BSO1102 C KOB Baník Sokolov DISK
Frýdl Tomáš ONO1102 C SKOB Ostrov DISK

H16 4.50 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirkovský Lukáš ONO0904 C SKOB Ostrov 37:54
2. Gregor Richard BSO0900 C KOB Baník Sokolov 41:38 + 3:44
3. Tříska Lukáš VPM0803 C KOS Slavia Plzeň 51:54 + 14:00
4. Pjenčák Adam MAS0802 C OOB Aš 63:25 + 25:31
5. Šlegl Jakub MAS0804 C OOB Aš 64:38 + 26:44
6. Mála Matyáš MAS0800 C OOB Aš 67:27 + 29:33
7. Křížek Ivo MAS0801 C OOB Aš 68:40 + 30:46

H18 5.50 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brabec Matěj MAS0701 B OOB Aš 57:42
2. Veseleňák Karel BSO0601 C KOB Baník Sokolov 71:04 + 13:22

H21 5.80 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1196

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 47:17 1482
2. Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 64:03 + 16:46 1159
3. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 75:05 + 27:48 947
4. Havlíček Jakub LPM9000 C OK Lokomotiva Plzeň 81:00 + 33:43 833

H35 5.50 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anděl Robert VPM8001 C KOS Slavia Plzeň 48:42
2. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 50:04 + 1:22
3. Beránek Jan VPM7202 C KOS Slavia Plzeň 50:48 + 2:06
4. Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:04 + 2:22
5. Frűhauf Ladislav SKV8301 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:08 + 2:26
6. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 52:19 + 3:37
7. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 52:51 + 4:09
8. Šperl Milan ONO8000 C SKOB Ostrov 53:04 + 4:22
9. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 56:39 + 7:57
10. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 57:12 + 8:30
11. Křivda Ivan 0100001 57:29 + 8:47
12. Křížek Filip MAS7800 C OOB Aš 58:57 + 10:15
13. Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 60:00 + 11:18
14. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 61:43 + 13:01
15. Kovář Jindřich MAS6800 C OOB Aš 63:31 + 14:49
16. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 79:21 + 30:39
17. Jirásek Petr DCH7403 C Radioelektronika Cheb 81:28 + 32:46
18. Jirásek Pavel DCH7404 C Radioelektronika Cheb 89:42 + 41:00
Fiala Petr LPM8400 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK

H45 3.90 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 30:36
2. Černý Jan ONO7101 C SKOB Ostrov 36:20 + 5:44
3. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 39:16 + 8:40
4. Beneš Marek MLA7601 C MLOK Mariánské Lázně 40:26 + 9:50
5. Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 44:11 + 13:35
6. Hudelaitis Oleksandr SKV7303 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:14 + 15:38
7. Sova Petr KSH6501 C OB Kašperské Hory 47:52 + 17:16
8. Polívka Vratislav VPM7003 C KOS Slavia Plzeň 47:54 + 17:18
9. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 52:16 + 21:40
10. Döhler Thomas 0040001 52:47 + 22:11
11. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 53:17 + 22:41
12. Kopta Václav KRL7902 C Kometa Kralovice 56:09 + 25:33
13. Kamaryt Miloš NEK6400 C Nejdek Orienteering 58:00 + 27:24
14. Soukup Michal NEK7400 C Nejdek Orienteering 58:35 + 27:59
15. Pávek Jiří NEK7700 C Nejdek Orienteering 59:31 + 28:55
16. Hynek Petr ONO7000 C SKOB Ostrov 62:03 + 31:27
17. Veseleňák Rostislav BSO7400 C KOB Baník Sokolov 66:50 + 36:14
Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering DISK

H55 3.10 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 30:36
2. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 31:27 + 0:51
3. Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 32:19 + 1:43
4. Hanák Martin KRL6701 C Kometa Kralovice 39:43 + 9:07
5. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 40:23 + 9:47
6. Bína Pavel MLA6708 C MLOK Mariánské Lázně 45:05 + 14:29

H65 3.20 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kirsch Stefan COB 39:16
2. Hájek Jan MAS5401 C OOB Aš 43:27 + 4:11
3. Blažek Jiří VPM5009 C KOS Slavia Plzeň 46:19 + 7:03
4. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 49:22 + 10:06
5. Novák Jan SKV5001 C TJ Slovan Karlovy Vary 65:12 + 25:56
6. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 73:38 + 34:22
7. Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 76:59 + 37:43
8. Chotětický Jan MAS5400 C OOB Aš 89:40 + 50:24
Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš DISK

H75 2.70 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 47:45
2. Nykles Vladimír VPM4702 C KOS Slavia Plzeň 53:58 + 6:13
3. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 54:22 + 6:37

HD10F 3.00 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelcová Dominika BSO1451 C KOB Baník Sokolov 28:29
2. Růžička Adam 0090002 29:17 + 0:48
3. Švamberk Jan LPM1500 C OK Lokomotiva Plzeň 33:34 + 5:05
4. Soukupová Magdaléna MLA1551 C MLOK Mariánské Lázně 34:42 + 6:13
5. Šťastný Alexandr ONO1700 C SKOB Ostrov 35:11 + 6:42
6. Šilhavý Matěj LPM1600 C OK Lokomotiva Plzeň 38:13 + 9:44
7. Šperlová Marie ONO1650 C SKOB Ostrov 39:16 + 10:47
8. Grulich Jáchym 0090013 41:23 + 12:54
9. Hynková Johanna ONO1750 C SKOB Ostrov 41:43 + 13:14
10. Slába Matěj 0090026 42:56 + 14:27
11. Cepková Denisa KRL1551 C Kometa Kralovice 53:19 + 24:50
12. Týmrová Týna KRL1451 C Kometa Kralovice 59:19 + 30:50
Edwards Marie Chloe 0090017 DISK
Mokrusch Antonín ONO1501 C SKOB Ostrov DISK
Pivcová Lucie MLA1650 C MLOK Mariánské Lázně DISK
Cvikl Šimon ONO1400 C SKOB Ostrov DISK
Jurečková Anna ONO1550 C SKOB Ostrov DISK
Havlíček Antonín LPM1601 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Růžička Vítek 0090003 DISK
MS Grulich Kvido 0090019 35:59 + 7:30

P 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Houbová Hana 43:28
2. Vendelbergová Lenka 50:01 + 6:33
3. Polívková Magdalena 52:56 + 9:28
4. Vošta Karel 64:02 + 20:34
5. Schartová Pavla 75:15 + 31:47
6. Cinková Marie 107:03 + 63:35
7. Cink Ferdinand 108:16 + 64:48
8. Pelc Jindřich BSO1900 C KOB Baník Sokolov 125:26 + 81:58
8. Vozka Petr 125:26 + 81:58
Jacáková Věra DISK

T1 3.60 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uhlíková Kateřina ONO9250 C SKOB Ostrov 44:11
2. Ševčík Jiří ONO7001 C SKOB Ostrov 51:07 + 6:56
3. Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník 52:28 + 8:17
4. Křiklava Adam 0090023 57:56 + 13:45
5. Rüster Max 0090022 59:31 + 15:20
6. Ciprys František 0140003 59:40 + 15:29
7. Ciprysová Danuše 0140004 61:55 + 17:44
8. Křiklavová Mgdalena 0090028 69:10 + 24:59
9. Schartová Klára 0090027 70:27 + 26:16
10. Dlabač Marek 0090018 71:13 + 27:02
11. Váchová Ilona 0090001 74:13 + 30:02
12. Šťastná Zuzana 0090025 83:24 + 39:13
13. Zierhut Antonín LCV7100 C TJ Lokomotiva Chomutov 93:33 + 49:22
14. Kovalová Adriana BSO1450 C KOB Baník Sokolov 98:35 + 54:24
Polívková Markéta VPM7354 C KOS Slavia Plzeň DISK
Švamberková Mája 0110001 DISK
Parnahaj Roberta NEK8450 C Nejdek Orienteering DISK
Křiklavová Petra 0090024 DISK
Švamberk Fíďa 0110002 DISK
Staníková Radka 0060001 DISK
Dostál Adolf 0090016 DISK
Sojková Zita 0090015 DISK

TF 3.00 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Tina BSO KOB Baník Sokolov 31:17
2. Tokár Oliver BSO KOB Baník Sokolov 32:18 + 1:01
3. Svobodová Helenka BSO KOB Baník Sokolov 35:36 + 4:19
4. Škultétyová Nela 0090020 43:30 + 12:13
5. Šimána Vojtěch LPM1900 C OK Lokomotiva Plzeň 43:38 + 12:21
6. Cvingrová Marie 0090008 45:26 + 14:09
7. Cvingrová Dita 0090011 50:29 + 19:12
8. Růžičková Aneta 0090010 50:49 + 19:32
9. Škultéty Adam 0090021 55:33 + 24:16
10. Havlíček Jáchym LPM1800 C OK Lokomotiva Plzeň 94:10 + 62:53
Huber Hynek BSO1700 C KOB Baník Sokolov DISK