Logo
Datum:
05.05.2024
Místo konání:
Letiště u obce Bynovec
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Mapa:
Pod Růžákem, 1: 10 000, E=5m, formát A4, stav jaro 2024. Autoři Libor Pecháček, Martin Klein, Ladislav Hovorka. Vodovzdorně upravena - Pretex
Ředitel závodu:
Zítová Pavla
Hlavní rozhodčí:
Duben Jiří - R3
Stavitel tratí:
Duben Jiří Šumík - R3
JURY:
Janata Martin, Jareš Daniel, Žejdlík Michal
Protokol:
Závod proběhl za ideálního jarního počasí. Vyskytl se problém s nedostatečným počtem map v kategoriích D21L a H21L, mapy byly operativně vytištěny na inkoustové tiskárně a vodovzdorně zabaleny, dotčeným závodníkům byl posunut čas startu. Zranění nebylo hlášeno. Protest nebyl podán, jury se nemusela sejít.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D12D     D14     D14D     D16     D18     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H14D     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10L 1.80 km, 15 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Sára TJN1650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:32
2. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 14:58 + 0:26
3. Zahradníčková Julie BOR1550 C OK Jiskra Nový Bor 17:22 + 2:50
4. Brzoňová Ela CHA1550 C OK Chrastava 17:44 + 3:12
5. Ehrlichová Tereza BOR1552 C OK Jiskra Nový Bor 24:03 + 9:31
6. Svobodová Patricie BOR1850 C OK Jiskra Nový Bor 25:03 + 10:31
7. Brzoňová Ema CHA1551 C OK Chrastava 26:47 + 12:15
8. Müller Ellen STB1850 C TJ Stadion Nový Bor 38:22 + 23:50
Karafiátová Klára BOR1750 C OK Jiskra Nový Bor DISK

D10 2.30 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasilová Anna BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor 20:03
2. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 22:12 + 2:09
3. Janatová Ester TJN1450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:28 + 3:25
4. Zofová Taťána JEN1450 C OB Jenišovice 24:53 + 4:50
5. Stadtherrová Leontýna JJN1460 C Team Jizerky 26:19 + 6:16
6. Seemann Eliška KDZ1451 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 29:23 + 9:20
7. Karafiátová Kamila BOR1451 C OK Jiskra Nový Bor 31:18 + 11:15
8. Havlová Aneta TUR1458 C OOB TJ Turnov 32:25 + 12:22
9. Elicerová Tereza TUR1459 C OOB TJ Turnov 38:53 + 18:50
10. Kadlas Anna VLI1551 C Slavia Liberec orienteering 57:10 + 37:07

D12 2.60 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 22:23
2. Heczková Emma VLI1252 B Slavia Liberec orienteering 22:24 + 0:01
3. Maděrová Klára VLI1256 B Slavia Liberec orienteering 24:49 + 2:26
4. Kadlas Eva VLI1257 C Slavia Liberec orienteering 27:19 + 4:56
5. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 28:29 + 6:06
6. Valtrová Tea JJN1352 C Team Jizerky 30:33 + 8:10
7. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 30:39 + 8:16
8. Mančalová Alena LIT1353 C KOB Litvínov 31:00 + 8:37
9. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 34:45 + 12:22
10. Bábková Klára LDC1251 C KOB Děčín 35:16 + 12:53
11. Lánská Elena JJN1358 C Team Jizerky 36:44 + 14:21
12. Rokosová Anna JJN1366 C Team Jizerky 36:48 + 14:25
13. Preislerová Nela TUR1260 C OOB TJ Turnov 40:00 + 17:37

D12D 2.30 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hedbávná Anička 36:01

D14 2.90 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zítová Kateřina LDC1150 B KOB Děčín 26:15
2. Lischková Anežka BOR1057 B OK Jiskra Nový Bor 26:47 + 0:32
2. Pechová Marie Anna VLI1050 B Slavia Liberec orienteering 26:47 + 0:32
4. Rudolfová Elisabeth JJN1056 B Team Jizerky 28:44 + 2:29
5. Michálková Ela BOR1152 B OK Jiskra Nový Bor 33:23 + 7:08
6. Dostrašilová Vendula JJN1151 B Team Jizerky 34:14 + 7:59
7. Ledabylová Eliška TUR1054 C OOB TJ Turnov 34:21 + 8:06
8. Ryšavá Anežka JJN1054 B Team Jizerky 35:34 + 9:19
9. Kubešová Eliška VLI1152 B Slavia Liberec orienteering 36:48 + 10:33
10. Portz Viktoria KUL1051 C KOB Ústí nad Labem 39:30 + 13:15
11. Valtrová Ema JJN1152 B Team Jizerky 42:41 + 16:26
12. Studená JIndřiška LDC1051 C KOB Děčín 43:12 + 16:57
13. Taussigová Kristýna KUL1052 C KOB Ústí nad Labem 43:43 + 17:28
14. Urbanová Emma BOR1060 C OK Jiskra Nový Bor 48:57 + 22:42
15. Lotová Ema BOR1156 C OK Jiskra Nový Bor 52:06 + 25:51
16. Stadtherrová Adéla JJN1150 B Team Jizerky 61:17 + 35:02

D14D 2.60 km, 30 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hoření Anna TUR1164 C OOB TJ Turnov 34:53
2. Mančalová Adéla LIT1051 C KOB Litvínov 38:51 + 3:58
3. Leginová Lucie LDC1153 C KOB Děčín 41:24 + 6:31

D16 4.20 km, 105 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 43:06
2. Soukupová Marie BOR0952 A OK Jiskra Nový Bor 43:45 + 0:39
3. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 44:10 + 1:04
4. Zabořilová Anna TUR0951 A OOB TJ Turnov 45:22 + 2:16
5. Nožičková Eva JJN0852 B Team Jizerky 45:30 + 2:24
6. Pompe Greta 24D0950 SV Robotron Dresden 48:03 + 4:57
7. Holfeld Anna 71D0852 USV TU Dresden 51:17 + 8:11
8. Janatová Violka TJN0956 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:18 + 9:12
9. Čupcová Viktorie BOR0957 B OK Jiskra Nový Bor 52:39 + 9:33
10. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 52:48 + 9:42
11. Špidlová Ester LLI0861 C LOK-o Liberec 68:20 + 25:14
12. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 76:32 + 33:26
13. Plachá Běla LDC0953 C KOB Děčín 102:49 + 59:43
Válková Karolína TUR0961 C OOB TJ Turnov DISK
Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Leginová Tereza LDC0952 C KOB Děčín DISK

D18 5.60 km, 145 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 51:08
2. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 51:12 + 0:04
3. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 56:20 + 5:12
4. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 59:33 + 8:25
5. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 65:03 + 13:55
6. Kotková Adéla RIC0655 A OB Říčany 67:31 + 16:23
7. Cicvárková Klára JJN0751 B Team Jizerky 74:20 + 23:12
8. Háková Eliška TJN0654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:14 + 27:06
9. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 88:11 + 37:03
10. Řádková Anna KUL0705 C KOB Ústí nad Labem 101:29 + 50:21

D21L 7.10 km, 260 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7324

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 67:16 7703
2. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 72:13 + 4:57 7192
3. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 73:21 + 6:05 7075
4. Šklíbová Michaela TJN0153 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:39 + 8:23 6838
5. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 77:15 + 9:59 6673
6. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 81:57 + 14:41 6187
7. Albrechtová Iveta KAM9950 C OK Kamenice 82:40 + 15:24 6113
8. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 83:39 + 16:23 6012
9. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 83:50 + 16:34 5993
10. Pesničáková Soňa JJN0451 A Team Jizerky 90:44 + 23:28 5281
11. Kameníková Andrea BOR9751 C OK Jiskra Nový Bor 91:15 + 23:59 5227
12. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 91:45 + 24:29 5176
13. Šritrová Lenka TUR0250 C OOB TJ Turnov 91:49 + 24:33 5169
14. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 93:41 + 26:25 4976
15. Pavlová Martina LTP0151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 97:22 + 30:06 4596
16. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 98:06 + 30:50 4520
17. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 102:06 + 34:50 4107
Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky DISK 0
Poloprutská Markéta VLI9251 C Slavia Liberec orienteering DISK 0

D21K 5.50 km, 165 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3963

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kovářová Lenka LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:52 4307
2. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 74:55 + 9:03 3810
3. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 75:37 + 9:45 3771
4. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 87:07 + 21:15 3139
Chvojková Renata BOR9350 C OK Jiskra Nový Bor DISK 0

D35 6.20 km, 190 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie TJN8154 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:30
2. Holasová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 68:26 + 6:56
3. Bolinová Hana FSP8152 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:08 + 12:38
4. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 86:58 + 25:28
5. Šulcová Veronika CHA8650 C OK Chrastava 87:39 + 26:09
6. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 89:43 + 28:13
7. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 114:14 + 52:44

D40 5.50 km, 150 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 58:54
2. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 63:07 + 4:13
3. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 64:29 + 5:35
4. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 70:55 + 12:01
5. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 71:34 + 12:40
6. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 71:41 + 12:47
7. Engelhardt Katja 19D8450 SSV Planeta Radebeul 80:43 + 21:49
8. Zahradníčková Petra BOR8150 C OK Jiskra Nový Bor 81:05 + 22:11
9. Bednářová Veronika BOR8052 C OK Jiskra Nový Bor 91:11 + 32:17
10. Hechtová Lenka BOR8451 C OK Jiskra Nový Bor 96:07 + 37:13
11. Uhlíková Šárka SJC8151 C Sportcentrum Jičín 100:01 + 41:07
12. Janatová Dana TJN8450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 101:01 + 42:07
13. Ledabylová Dana TUR8355 C OOB TJ Turnov 105:41 + 46:47
14. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 109:19 + 50:25
15. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 144:17 + 85:23

D45 4.60 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Saupe Kerstin 18D7851 Post SV Dresden 53:31
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 53:56 + 0:25
3. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 54:58 + 1:27
4. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 57:51 + 4:20
5. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 60:07 + 6:36
6. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 63:42 + 10:11
7. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 65:12 + 11:41
8. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 65:50 + 12:19
9. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 67:00 + 13:29
10. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 70:14 + 16:43
11. Lucke Henrike 18D7750 Post SV Dresden 73:53 + 20:22
12. Kleinová Petra LTP7553 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:50 + 21:19
13. Votavová Světlana 0240002 75:07 + 21:36
14. Lánská Milena JJN7651 C Team Jizerky 78:46 + 25:15
15. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 80:39 + 27:08
16. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:11 + 33:40
17. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 88:34 + 35:03
18. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 89:12 + 35:41
19. Termerová Petra JJN7753 C Team Jizerky 91:19 + 37:48
20. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 93:16 + 39:45
21. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 108:52 + 55:21
Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga DISK

D50 4.20 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 45:28
2. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 49:12 + 3:44
3. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 52:56 + 7:28
4. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 54:46 + 9:18
5. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 58:50 + 13:22
6. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:24 + 13:56
7. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 60:35 + 15:07
8. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 62:40 + 17:12
9. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 63:28 + 18:00
10. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:39 + 19:11
11. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 70:32 + 25:04
12. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 75:35 + 30:07
13. Klein Dana 71D7350 USV TU Dresden 78:56 + 33:28
14. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 82:55 + 37:27

D55 4.00 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 43:23
2. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 54:45 + 11:22
3. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:02 + 11:39
4. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 60:05 + 16:42
5. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 61:52 + 18:29
6. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 63:02 + 19:39
7. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav 64:02 + 20:39
8. Wagner Martina 1VD6450 SG Zittau Süd 69:33 + 26:10
9. Čalounová Jana 0080001 87:45 + 44:22

D60 3.20 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 36:06
2. Košková Vlasta LLI6351 C LOK-o Liberec 41:38 + 5:32
3. Hellmann Kerstin 71D6351 USV TU Dresden 41:42 + 5:36
4. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:58 + 34:52
5. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 75:13 + 39:07

D65 3.30 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 43:54
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 46:05 + 2:11
3. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 50:43 + 6:49
4. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 50:47 + 6:53
5. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 50:56 + 7:02
6. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 53:49 + 9:55
7. Neumann Petra CHA5851 C OK Chrastava 59:35 + 15:41
8. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 84:16 + 40:22

D70 2.90 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 47:55
2. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 49:16 + 1:21
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 53:33 + 5:38
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 64:32 + 16:37
5. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:19 + 25:24

D75 2.60 km, 45 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 81:31

H10L 1.80 km, 15 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Puš Ondřej JJN1414 C Team Jizerky 10:16
2. Suchý Josef JJN1603 C Team Jizerky 15:47 + 5:31
3. Zakouřil Petr TUR1703 C OOB TJ Turnov 16:04 + 5:48
4. Lankaš Vojtěch CHA1500 C OK Chrastava 16:14 + 5:58
5. Kysilka Arnošt JJN1605 C Team Jizerky 17:26 + 7:10
6. Rejman Adam BOR1500 C OK Jiskra Nový Bor 19:38 + 9:22
Pavlík Eliáš LIT1717 C KOB Litvínov DISK
Hedbávný Martin DISK

H10 2.30 km, 25 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kysilka Tobiáš JJN1407 C Team Jizerky 14:44
2. Rudolf Matyáš JJN1411 C Team Jizerky 15:03 + 0:19
3. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 15:30 + 0:46
4. Matějů Emil VLI1500 C Slavia Liberec orienteering 19:37 + 4:53
5. Drbohlav Marek TUR1409 C OOB TJ Turnov 19:39 + 4:55
6. Lischka Antonín BOR1402 C OK Jiskra Nový Bor 21:24 + 6:40
7. Pavlík Přemek LIT1414 C KOB Litvínov 21:50 + 7:06
8. Melich Jan TUR1405 C OOB TJ Turnov 22:01 + 7:17
9. Zajíček Matěj TJN1400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:12 + 7:28
10. Čech Antonín BOR1601 C OK Jiskra Nový Bor 22:37 + 7:53
11. Čech Jan BOR1403 C OK Jiskra Nový Bor 23:58 + 9:14
12. Zachar Daniel BOR1400 C OK Jiskra Nový Bor 25:26 + 10:42
13. Průcha Florián BOR1401 C OK Jiskra Nový Bor 26:22 + 11:38
14. Štorc Adam KUL1400 C KOB Ústí nad Labem 29:02 + 14:18
15. Beneš Lukáš FSP1500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:30 + 15:46
16. Arnošt Čeněk TJN1601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:13 + 17:29
17. Kolaja Jaromír VLI1501 C Slavia Liberec orienteering 34:17 + 19:33
18. Preisler Vilém TUR1512 C OOB TJ Turnov 42:39 + 27:55
19. Vlček Šimon JJN1600 C Team Jizerky 46:27 + 31:43

H12 2.80 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Jiří BOR1210 C OK Jiskra Nový Bor 25:24
2. Fedorčák Viktor BOR1204 C OK Jiskra Nový Bor 27:59 + 2:35
3. Zahradníček Filip BOR1202 C OK Jiskra Nový Bor 29:51 + 4:27
4. Ledabyl Václav TUR1217 C OOB TJ Turnov 30:11 + 4:47
5. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:34 + 5:10
6. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 35:59 + 10:35
7. Šmídl Matěj LIT1202 C KOB Litvínov 38:09 + 12:45
8. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 38:44 + 13:20
9. Zakouřil František TUR1204 B OOB TJ Turnov 38:47 + 13:23
10. Louda Štěpán TUR1209 C OOB TJ Turnov 38:58 + 13:34
11. Matějů Eda VLI1200 B Slavia Liberec orienteering 40:30 + 15:06
12. Válek Štěpán BOR1301 C OK Jiskra Nový Bor 42:02 + 16:38
13. Dvořák Daniel DOK1200 C OK Doksy 44:43 + 19:19
14. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 47:50 + 22:26
15. Karafiát Dominik BOR1306 C OK Jiskra Nový Bor 51:00 + 25:36
16. Rajman Jan ROU1302 C SKOB Roudnice nad Labem 70:16 + 44:52
17. Šup Jindřich BOR1302 C OK Jiskra Nový Bor 74:32 + 49:08
18. Javůrek Tomáš LDC1200 C KOB Děčín 75:13 + 49:49
19. Lankaš Antonín CHA1200 C OK Chrastava 84:38 + 59:14
20. Brzoň Matouš CHA1202 C OK Chrastava 93:28 + 68:04

H14 4.10 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janata Matěj TJN1111 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:48
2. Votava Vojtěch VLI1201 A Slavia Liberec orienteering 30:03 + 1:15
3. Lamač Vítek BOR1100 A OK Jiskra Nový Bor 30:37 + 1:49
4. Horáček Jáchym VLI1111 B Slavia Liberec orienteering 31:25 + 2:37
5. Kocman Lukáš BOR1102 B OK Jiskra Nový Bor 35:26 + 6:38
6. Beneš Maxmilián VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 37:06 + 8:18
7. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 43:05 + 14:17
8. Krtička Jáchym VLI1006 C Slavia Liberec orienteering 43:39 + 14:51
9. Brzoň Šimon VLI1105 C Slavia Liberec orienteering 44:07 + 15:19
10. Kučerka Radek STB1101 B TJ Stadion Nový Bor 46:53 + 18:05
11. Urban Adam BOR1009 C OK Jiskra Nový Bor 48:04 + 19:16
12. Klein Aiko 71D1001 USV TU Dresden 49:51 + 21:03
13. Beneš Tadeáš FSP1105 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:52 + 21:04
14. Plachý Erik LDC1103 C KOB Děčín 51:23 + 22:35
15. Vyskočil Ondřej LDC1101 C KOB Děčín 51:32 + 22:44
16. Lánský Šimon JJN1105 B Team Jizerky 53:03 + 24:15
17. Mohaupt Vít DOK1001 C OK Doksy 53:09 + 24:21
18. Dostrašil Martin JJN1003 C Team Jizerky 54:38 + 25:50
19. Tkáč Jakub JJN1001 C Team Jizerky 55:39 + 26:51
20. Sanitrník Vojtěch DOK1102 C OK Doksy 71:10 + 42:22
21. Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:15 + 54:27
22. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Litvínov 102:32 + 73:44

H14D 2.80 km, 20 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ceban Pavel BOR1110 C OK Jiskra Nový Bor 40:38
2. Kruliš Janek VLI1003 Slavia Liberec orienteering 48:10 + 7:32
3. Baculák Ivo TUR1003 C OOB TJ Turnov 78:09 + 37:31

H16 6.10 km, 130 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutek Matěj TUR0908 A OOB TJ Turnov 47:21
2. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:04 + 0:43
3. Žemlík Eduard TUR0909 A OOB TJ Turnov 49:24 + 2:03
4. Kunckel Raphael 71D0900 USV TU Dresden 49:25 + 2:04
5. Lamač František TUR0901 A OOB TJ Turnov 51:48 + 4:27
6. Maděra Jakub VLI0906 B Slavia Liberec orienteering 53:25 + 6:04
7. Skácel Jan VLI0901 B Slavia Liberec orienteering 58:16 + 10:55
8. Cingl Vojtěch LTP0805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:32 + 13:11
9. Saupe Emil 18D0901 Post SV Dresden 86:10 + 38:49
10. Cabalka Antonín KUL0800 C KOB Ústí nad Labem 103:42 + 56:21
11. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 114:10 + 66:49

H18 6.60 km, 225 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 60:18
2. Meier David VLI0606 B Slavia Liberec orienteering 65:45 + 5:27
3. Votava Matěj KUL0601 B KOB Ústí nad Labem 66:54 + 6:36
4. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 67:45 + 7:27
5. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 68:57 + 8:39
6. Balej Martin KUL0603 C KOB Ústí nad Labem 69:08 + 8:50
7. Fuchs Samuel KUL0704 C KOB Ústí nad Labem 73:54 + 13:36
8. Ryšánek Vojtěch KUL0701 C KOB Ústí nad Labem 75:04 + 14:46
9. Vaníček Viktor JES0602 C OK Rakovník 78:30 + 18:12
10. Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:12 + 20:54
11. Mišičko Vojtěch KUL0604 KOB Ústí nad Labem 100:04 + 39:46
12. Baco Ondřej LDC0700 C KOB Děčín 100:54 + 40:36
13. Dobeš Kryštof KUL0706 KOB Ústí nad Labem 130:32 + 70:14

H20 8.40 km, 265 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:47

H21L 11.40 km, 325 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7772

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:05 7902
2. Dlabaja Tomas TUR8303 C OOB TJ Turnov 89:08 + 1:03 7811
3. Čech Jan SJI9601 C OK Jihlava 91:31 + 3:26 7604
4. Kanta Martin LPU9705 C OK Lokomotiva Pardubice 91:34 + 3:29 7599
5. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 91:53 + 3:48
6. Pavlovec Dan BOR0001 C OK Jiskra Nový Bor 94:03 + 5:58 7384
7. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 95:03 + 6:58 7297
8. Bílý Jakub DOK0104 C OK Doksy 101:34 + 13:29 6732
9. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 102:08 + 14:03 6683
10. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 102:28 + 14:23 6654
11. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 105:10 + 17:05 6419
12. Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga 105:20 + 17:15 6405
13. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 109:01 + 20:56 6085
14. Kabát Martin PGP0408 R SK Praga 110:43 + 22:38 5938
15. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 118:54 + 30:49 5228
16. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 130:43 + 42:38 4203
17. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 141:35 + 53:30 3260
Zabořil Vojtěch TUR0110 C OOB TJ Turnov DISK 0

H21K 6.70 km, 225 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4330

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 64:06 4700
2. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 64:16 + 0:10 4690
3. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 81:56 + 17:50 3599
4. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:25 + 18:19 3569
5. Bílek Martin 0060001 106:25 + 42:19
Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK 0

H35 8.40 km, 265 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 72:46
2. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 79:38 + 6:52
3. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 83:39 + 10:53
4. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 84:23 + 11:37
5. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 95:24 + 22:38
6. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 95:42 + 22:56
7. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 96:49 + 24:03
8. Rajman Jan ROU8202 C SKOB Roudnice nad Labem 97:00 + 24:14
9. Kysilka Tomáš JJN8600 C Team Jizerky 102:22 + 29:36
10. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 103:38 + 30:52
11. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 108:49 + 36:03
12. Kučera Martin LTP6500 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 127:21 + 54:35

H40 7.50 km, 220 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:35
2. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 77:54 + 6:19
3. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 77:58 + 6:23
4. Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 82:29 + 10:54
5. Rudolf Lukáš JJN7901 C Team Jizerky 87:37 + 16:02
6. Havel Tomáš TUR7904 C OOB TJ Turnov 89:25 + 17:50
7. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 91:54 + 20:19
8. Knespl Tomáš JJN8200 C Team Jizerky 94:55 + 23:20
9. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 95:36 + 24:01
10. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 101:34 + 29:59
11. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 101:59 + 30:24
12. Roessler Karsten 19D8000 SSV Planeta Radebeul 103:22 + 31:47
13. Brzoň Jiří CHA8200 C OK Chrastava 110:11 + 38:36
14. Raisr Ivo VLI7803 C Slavia Liberec orienteering 113:06 + 41:31
15. Melich Radek TUR8005 OOB TJ Turnov 135:40 + 64:05
16. Zof Jan JEN8100 C OB Jenišovice 142:02 + 70:27
Dvořák Martin DOK8000 C OK Doksy DISK

H45 6.70 km, 185 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 55:47
2. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 59:51 + 4:04
3. Lot Miroslav BOR7600 C OK Jiskra Nový Bor 63:42 + 7:55
4. Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 65:41 + 9:54
5. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:26 + 11:39
6. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:16 + 15:29
7. Lisy Ondrej 0150001 71:35 + 15:48
8. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 72:08 + 16:21
9. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 72:19 + 16:32
10. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 73:18 + 17:31
11. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 74:27 + 18:40
12. Pelikán Karel JJN7902 C Team Jizerky 79:34 + 23:47
13. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 79:53 + 24:06
14. Karafiát Filip BOR7900 C OK Jiskra Nový Bor 81:25 + 25:38
15. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 82:09 + 26:22
16. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 85:42 + 29:55
17. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 85:50 + 30:03
18. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 89:31 + 33:44
19. Špidla Kryštof LLI7608 C LOK-o Liberec 89:34 + 33:47
20. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 91:17 + 35:30
21. Ledabyl Zbyněk TUR7700 C OOB TJ Turnov 97:31 + 41:44
22. Preisler Leoš TUR7601 C OOB TJ Turnov 97:40 + 41:53
23. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 97:51 + 42:04
24. Klein Aleš LTP7601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 105:08 + 49:21
25. Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 105:32 + 49:45
26. Novotný Vít TJN7601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 106:30 + 50:43
27. Vaníček Petr JES7500 OK Rakovník 107:08 + 51:21
28. Beneš Tomáš FSP7903 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 112:22 + 56:35
29. Dvořák Radim KUL7501 C KOB Ústí nad Labem 112:48 + 57:01
30. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 114:02 + 58:15
31. Wilfert Otakar KUL7500 C KOB Ústí nad Labem 132:27 + 76:40
32. Suchý Jan JJN7702 C Team Jizerky 144:00 + 88:13
Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice DISK
Ochmann Jens 1VD7500 SG Zittau Süd DISK

H50 5.50 km, 175 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 52:14
2. Pompe Tilo 24D7901 SV Robotron Dresden 53:38 + 1:24
3. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 55:48 + 3:34
4. Lucke Jens 18D7300 Post SV Dresden 57:23 + 5:09
5. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 59:16 + 7:02
6. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:09 + 10:55
7. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:00 + 12:46
8. Klose Sven 71D7000 USV TU Dresden 66:02 + 13:48
9. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 66:03 + 13:49
10. Lange Stephan 71D7400 USV TU Dresden 66:39 + 14:25
11. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 67:07 + 14:53
12. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 67:27 + 15:13
13. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 67:38 + 15:24
14. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 73:36 + 21:22
15. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 74:29 + 22:15
16. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 78:59 + 26:45
17. Grundmann Jens 18D7301 Post SV Dresden 79:35 + 27:21
18. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 82:26 + 30:12
19. Cabalka Aleš KUL7100 C KOB Ústí nad Labem 84:04 + 31:50
20. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 84:25 + 32:11
21. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 87:13 + 34:59
22. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:29 + 35:15
23. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 100:59 + 48:45
24. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 105:16 + 53:02
25. Hrdý Pavel VLI7404 C Slavia Liberec orienteering 109:43 + 57:29
26. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 127:19 + 75:05
27. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 133:17 + 81:03

H55 4.80 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 47:21
2. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 48:11 + 0:50
3. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 51:32 + 4:11
4. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 52:04 + 4:43
5. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 53:17 + 5:56
6. Lubs Alexander 71D6700 USV TU Dresden 55:06 + 7:45
7. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 62:39 + 15:18
8. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 62:45 + 15:24
9. Wolfram Frank 1VD6800 SG Zittau Süd 63:47 + 16:26
10. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 67:07 + 19:46
11. Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 67:59 + 20:38
12. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 68:41 + 21:20
13. Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 69:06 + 21:45
14. Mättig Torsten 71D6503 USV TU Dresden 70:11 + 22:50
15. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:05 + 24:44
16. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:56 + 25:35
17. Müller Rico STB6400 C TJ Stadion Nový Bor 82:15 + 34:54
18. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 82:30 + 35:09
19. Fiala Petr RUM6500 C ZOOB Rumburk 113:45 + 66:24
Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering DISK

H60 4.70 km, 120 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 55:37
2. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 61:36 + 5:59
3. Hempel Klaus 71D6100 USV TU Dresden 64:07 + 8:30
4. Hellmann René 71D6301 USV TU Dresden 64:42 + 9:05
5. Linka Vladislav SUL5701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 70:27 + 14:50
6. Melichar Jaromír LLI6301 C LOK-o Liberec 75:15 + 19:38
7. Wagner Thomas 1VD6100 SG Zittau Süd 85:54 + 30:17

H65 4.00 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 39:52
2. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 43:29 + 3:37
3. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 44:13 + 4:21
4. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 46:34 + 6:42
5. Zenker Norbert 71D5801 USV TU Dresden 47:25 + 7:33
6. Kundisch Diethard 71D5400 USV TU Dresden 49:05 + 9:13
7. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 49:13 + 9:21
8. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:34 + 9:42
9. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 50:49 + 10:57
10. Vokuš Zdeněk JJN5601 C Team Jizerky 57:46 + 17:54
11. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:56 + 19:04
12. Košek Ladislav LLI5903 C LOK-o Liberec 62:22 + 22:30
13. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 69:46 + 29:54

H70 3.30 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 33:23
2. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 38:20 + 4:57
3. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 41:05 + 7:42
4. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 43:45 + 10:22
5. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 44:57 + 11:34
6. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 47:40 + 14:17
7. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 48:25 + 15:02
8. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 50:37 + 17:14
9. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:06 + 23:43
10. Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 59:02 + 25:39
11. Našinec Jiří STB5003 C TJ Stadion Nový Bor 77:23 + 44:00

H75 2.90 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 48:09
2. Pachner Jan VLI4600 C Slavia Liberec orienteering 60:05 + 11:56

H80 2.60 km, 45 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 55:51
2. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 57:16 + 1:25
3. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 57:43 + 1:52

HDR 2.00 km, 15 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrá Ludmila VLI1650 C Slavia Liberec orienteering 15:30
2. Maděrová Andrea VLI1550 C Slavia Liberec orienteering 17:08 + 1:38
3. Pušová Veronika 0310002 18:21 + 2:51
4. Šebelková Magdaléna VLI1651 C Slavia Liberec orienteering 19:35 + 4:05
5. Třísková Eliška LDC1650 C KOB Děčín 21:50 + 6:20
6. Lischka Vojtěch 0030003 22:56 + 7:26
7. Stadtherrová Magdalena 23:27 + 7:57
8. Zakouřil Josef TUR1900 C OOB TJ Turnov 24:25 + 8:55
9. Uhlíková Eva SJC1650 C Sportcentrum Jičín 25:00 + 9:30
10. Štěpánek Kryštof 25:15 + 9:45
11. Kolaja Cyril VLI1701 C Slavia Liberec orienteering 27:04 + 11:34
12. Bábek Jan LDC1400 C KOB Děčín 27:27 + 11:57
13. Arnošt Eduard 0160002 28:43 + 13:13
14. Seemann Vít KDZ1900 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 34:16 + 18:46
15. Fritzsche Anton 41:56 + 26:26
16. Lischková Eleonora 0030004 43:11 + 27:41
Váchová Valentýna DISK

P 3.00 km, 25 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenková Pavla BOR8450 C OK Jiskra Nový Bor 31:46
2. Patzeltová Lucie 31:53 + 0:07
3. Neradová Klára 0170001 33:57 + 2:11
4. Hanuš Bohumil 37:10 + 5:24
5. Rokos Michal JJN0107 C Team Jizerky 38:08 + 6:22
6. Hrdá Martina VLI7457 C Slavia Liberec orienteering 38:56 + 7:10
7. Dvořáková Ivana 40:05 + 8:19
8. Pušová Michaela 0310001 42:39 + 10:53
9. Špidla Josef LLI1206 C LOK-o Liberec 43:18 + 11:32
10. Románková Iva TUR7558 OOB TJ Turnov 50:14 + 18:28
11. Brzoňová Barbora CHA8451 C OK Chrastava 50:48 + 19:02
12. Arnošt Tomáš 0160001 50:57 + 19:11
13. Lischková Olga 0030002 51:17 + 19:31
14. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:48 + 20:02
15. Dušková Zuzana KUL0806 C KOB Ústí nad Labem 51:58 + 20:12
16. Stehlíková Josefína 54:42 + 22:56
17. Martin Edith JJN8752 C Team Jizerky 58:27 + 26:41
18. Ryšavá Zdeňka 60:03 + 28:17
19. Honzátková Petra 60:59 + 29:13
20. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:01 + 29:15
21. Znojemský Gabriel 67:54 + 36:08
22. Honzátko Radek 69:12 + 37:26
23. Cihlář Robert CHA6601 C OK Chrastava 75:40 + 43:54
24. Toráňová Hana 0290001 77:00 + 45:14
25. Mančalová Eva LIT8051 KOB Litvínov 86:55 + 55:09
26. Pokorná Zuzana 87:05 + 55:19

T 5.70 km, 145 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadlas Tomáš 55:09
2. Kučera Jindřich 0120001 55:23 + 0:14
3. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 60:14 + 5:05
4. Lischka Martin 0030001 62:18 + 7:09
5. Ryšavý Tomáš 64:21 + 9:12
6. Puš Václav JJNxxxx Team Jizerky 65:26 + 10:17
7. Martin Tomáš 67:46 + 12:37
8. Kalenská Lenka SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 70:11 + 15:02
9. Pech Richard 0180001 78:32 + 23:23
10. Ryšavá Kateřina 79:23 + 24:14
11. Lonský Ondřej 0220001 82:49 + 27:40
12. Válek Ondřej 0140001 85:24 + 30:15
13. Votava David 0240001 87:23 + 32:14
14. Javůrek Tomáš 0340001 102:07 + 46:58