Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček (SAXBO)

Datum:
26.05.2024
Místo konání:
Jonsdorf(Německo)
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Buchberg - Buková hora, stav 05/2024, E = 5m, 1:10 000 pro kategorie DH14-DH50, 1:7 500 pro ostatní kategorie, Pretex
Ředitel závodu:
Kudrass Peter
Hlavní rozhodčí:
Ježková Barbora - R3
Stavitel tratí:
Dittmann Robert
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí bez protestů.
Kategorie:
D10     D12     D12D     D14     D14D     D16     D18     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     DirML     DirMS     F     FS     H10     H12     H12D     H14     H14D     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
Nahrávám data...

D10 2.23 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasilová Anna BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor 15:59
2. Janatová Ester TJN1450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:32 + 11:33
3. Müller Ronja DE073911 SV CH Sonnenland 33:17 + 17:18
4. Stadtherrová Leontýna JJN1460 C Team Jizerky 35:28 + 19:29
5. Seemann Eliška KDZ1451 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 38:09 + 22:10
6. Havlová Aneta TUR1458 C OOB TJ Turnov 38:40 + 22:41
7. Papoušková Annika JJN1453 C Team Jizerky 42:29 + 26:30

D12 2.63 km, 45 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Sára TUR1351 B OOB TJ Turnov 19:04
2. Vančurová Lenka TJN1354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:52 + 3:48
3. Wiedenfeld Johanna DE073961 Post SV Dresden 24:31 + 5:27
4. Madirová Klára VLI1256 B Slavia Liberec orienteering 25:02 + 5:58
5. Meyer Jonna Charlotte Post SV Dresden 37:02 + 17:58
6. Lánská Elena JJN1358 C Team Jizerky 42:17 + 23:13
7. Neyrinck Nina PDY1352 C Běhej Poděbrady 44:21 + 25:17
8. Pešíková Ela VLI1253 C Slavia Liberec orienteering 45:39 + 26:35
9. Valtrová Tea JJN1352 B Team Jizerky 47:16 + 28:12
10. Höbig Helena DE073242 SV Bad Düben 47:30 + 28:26
11. Zikmundová Adéla Team Jizerky 50:24 + 31:20
12. Rokosová Anna JJN1366 C Team Jizerky 54:19 + 35:15
13. Weissová Klára TJN1355 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:55 + 53:51
Bader Tyra DE070214 Post SV Dresden DISK
Limon Johana Mia TJN1356 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS

D12D 2.23 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Förster Katharina OL-Team Wehrsdorf 29:02
2. Nowotne Anna SSV Planeta Radebeul 30:08 + 1:06
3. Kollarova Sarah TJN1359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:52 + 33:50
Spieszová Rebeka KDZ1350 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem DISK

D14 3.40 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pechová Marie Anna VLI1050 B Slavia Liberec orienteering 38:11
2. Rudolfová Elisabeth JJN1056 B Team Jizerky 39:14 + 1:03
3. Jiráková Adéla JJN1052 B Team Jizerky 42:21 + 4:10
4. Lischková Anežka BOR1057 B OK Jiskra Nový Bor 44:50 + 6:39
5. Portz Viktoria KUL1051 B KOB Ústí nad Labem 47:50 + 9:39
6. Hoke Lieselotte DE077939 OL Görlitz 48:03 + 9:52
7. Ryšavá Anežka JJN1054 B Team Jizerky 48:46 + 10:35
8. Klotz Mathilda DE064936 SV Robotron Dresden 50:22 + 12:11
9. Stadtherrová Adéla JJN1150 B Team Jizerky 50:25 + 12:14
10. Urbanová Emma BOR1060 C OK Jiskra Nový Bor 51:31 + 13:20
11. Ledabylová Eliška TUR1054 B OOB TJ Turnov 54:19 + 16:08
12. Michálková Ela BOR1152 B OK Jiskra Nový Bor 63:55 + 25:44
13. Nowack Loreen DE065512 OL Görlitz 64:52 + 26:41
14. Kubešová Eliška VLI1152 B Slavia Liberec orienteering 69:23 + 31:12
15. Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 72:44 + 34:33
16. Oravcová Amálie JJN1153 B Team Jizerky 74:20 + 36:09
17. Adorján Vera Lotte DE071428 Berliner Turnerschaft 79:39 + 41:28
18. Valtrová Ema JJN1152 B Team Jizerky 80:17 + 42:06
19. Taussigová Kristýna KUL1052 C KOB Ústí nad Labem 97:00 + 58:49
20. Förster Magdalena DE070230 OL-Team Wehrsdorf 109:40 + 71:29
21. Lotová Ema BOR1156 C OK Jiskra Nový Bor 122:33 + 84:22
Löhning Lisa DE029550 USV TU Dresden DISK
Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering DNS
Konopácová Sofie TUR1159 C OOB TJ Turnov DNS
Pohlodková Sára TUR1052 C OOB TJ Turnov DNS

D14D 2.63 km, 45 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Augustová Ema TUR1162 C OOB TJ Turnov 29:02

D16 3.48 km, 140 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukupová Marie BOR0952 A OK Jiskra Nový Bor 37:10
2. Ellke Margarethe DE074349 SSV Planeta Radebeul 38:55 + 1:45
3. Salabová Pavlína JIL0954 A OK Jilemnice 39:53 + 2:43
4. Pompe Greta DE030028 SV Robotron Dresden 40:11 + 3:01
5. Nožičková Eva JJN0852 B Team Jizerky 41:14 + 4:04
6. Holfeld Anna DE029790 USV TU Dresden 41:19 + 4:09
7. Nemšovská Magdalena PGP0859 A SK Praga 43:54 + 6:44
8. Wetzel Jannika DE040077 SV Robotron Dresden 44:06 + 6:56
9. Wetzel Emilia DE040069 SV Robotron Dresden 46:19 + 9:09
10. Březinová Antonie CHA0851 B OK Chrastava 49:17 + 12:07
11. Kubešová Tereza VLI0954 B Slavia Liberec orienteering 49:21 + 12:11
12. Barsová Magdaléna VLI0955 B Slavia Liberec orienteering 52:41 + 15:31
13. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 54:01 + 16:51
14. Šírová Marie VLI0956 C Slavia Liberec orienteering 72:50 + 35:40
15. Špidlová Ester LLI0861 B LOK-o Liberec 73:44 + 36:34
16. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:56 + 36:46
17. Komárková Adéla KUL0854 C KOB Ústí nad Labem 80:31 + 43:21
Kynčlová Anna JIL0852 R OK Jilemnice DNS
Herrmann Charlotte DE057858 OL-Team Wehrsdorf DNS

D18 4.18 km, 150 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 53:57
2. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 54:05 + 0:08
3. Malá Anežka JIL0751 A OK Jilemnice 55:16 + 1:19
4. Farkačová Tereza JJN0753 C Team Jizerky 59:03 + 5:06
5. Holohlavská Ema JIL0652 B OK Jilemnice 67:02 + 13:05
6. Ryšavá Kateřina JJN0754 C Team Jizerky 78:40 + 24:43
Podoubská Adéla JJN0650 B Team Jizerky DISK
Šírová Anna VLI0659 C Slavia Liberec orienteering DNS
Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov DNS
Klymeniuk Iryna BOR0767 B OK Jiskra Nový Bor DNS

D21K 3.90 km, 170 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5368

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Landovská Petra KAM9354 R OK Kamenice 47:44 5794
2. Jansová Doubravka LPU9750 C OK Lokomotiva Pardubice 51:09 + 3:25 5440
3. Weisbrich Karoline DE024807 SSV Planeta Radebeul 52:55 + 5:11
4. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 56:40 + 8:56 4869
5. Macháčková Barbora FYD0051 C Jizerský klub OB Frýdlant 57:01 + 9:17 4833
6. Šritrová Lenka TUR0250 C OOB TJ Turnov 66:37 + 18:53 3839
7. Novotná Tereza PHK9255 C OK 99 Hradec Králové 67:27 + 19:43 3753
8. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 73:16 + 25:32 3151
9. Oertelt Chalia DE071098 OL Görlitz 80:34 + 32:50
10. Straková Veronika SLA0051 C SKOB Slaný 81:34 + 33:50 2291
11. Schubert Juliane DE083613 92:44 + 45:00
12. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 131:20 + 83:36 0
13. Chvojková Renata BOR9350 C OK Jiskra Nový Bor 138:28 + 90:44 0
Polgar Erika DE048344 Berliner Turnerschaft DISK

D21L 5.85 km, 305 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7138

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 62:57 7286
2. Poloprutská Markéta VLI9251 C Slavia Liberec orienteering 63:59 + 1:02 7171
3. Valentová Eva LCE8966 R OOB TJ Slovan Luhačovice 65:54 + 2:57 6958
4. Uiboupin Kerstin DE036414 USV TU Dresden 66:36 + 3:39
5. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 73:08 + 10:11 6155
6. Straube Hanka DE023396 SV Lengefeld 77:25 + 14:28
7. Janoušková Lucie BOR9954 C OK Jiskra Nový Bor 77:30 + 14:33 5670
8. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 83:40 + 20:43 4985
9. Vogt Felicitas DE027687 USV TU Dresden 84:12 + 21:15
10. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 87:14 + 24:17 4589
11. Chrástová Tereza TUR0255 C OOB TJ Turnov 88:15 + 25:18 4476
12. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 88:52 + 25:55 4408
13. Charousková Lucie DOK9450 C OK Doksy 89:29 + 26:32 4339
14. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 92:45 + 29:48 3976
15. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 92:57 + 30:00 3954
16. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 97:34 + 34:37 3441
17. Lenter Juliane DE053749 OLV Potsdam 139:24 + 76:27
Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Rýdlová Magdaléna JJN0252 C Team Jizerky DNS 0

D35 4.43 km, 230 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trilča Mara LDC8750 C KOB Děčín 51:17
2. Janatová Lucie TJN8154 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:34 + 3:17
3. Holasová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 56:58 + 5:41
4. Seemann Anna KDZ8750 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 75:14 + 23:57
5. Nehasilová Zuzana BOR7150 C OK Jiskra Nový Bor 80:35 + 29:18
6. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 86:00 + 34:43
7. Rickmeyer Tina DE032876 SV CH Sonnenland 87:08 + 35:51
8. Dlouhá Marta PGP7858 C SK Praga 89:10 + 37:53
9. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 89:13 + 37:56

D40 3.90 km, 170 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 47:14
2. Toivonen Sirra KangasalaSK 56:34 + 9:20
3. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 59:57 + 12:43
4. Bader Anne DE051470 Post SV Dresden 62:10 + 14:56
5. Neuwinger Steffi DE061809 OL Görlitz 66:55 + 19:41
6. Vítečková Kateřina DKP7251 C Oddíl OB Kotlářka 68:15 + 21:01
7. Stahoňová Jana CHA8450 C OK Chrastava 71:06 + 23:52
8. Kubíková Lenka LLI8050 C LOK-o Liberec 71:26 + 24:12
9. Švihovská Eva JJN8350 C Team Jizerky 71:35 + 24:21
10. Engelhardt Katja DE012878 SSV Planeta Radebeul 76:59 + 29:45
11. Havlová Petra TUR8058 C OOB TJ Turnov 78:51 + 31:37
12. Maturová Jana JJN8250 C Team Jizerky 79:02 + 31:48
13. Ledabylová Dana TUR8355 C OOB TJ Turnov 83:31 + 36:17
14. Augustová Jitka TUR8150 C OOB TJ Turnov 84:50 + 37:36
15. Spieszová Lucie KDZ8050 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 94:56 + 47:42
Janatová Dana TJN8450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering DNS
Kovriha Nataliia DE074258 SV Lengefeld DNS

D45 3.48 km, 140 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Saupe Kerstin DE025144 Post SV Dresden 42:16
2. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 44:04 + 1:48
3. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 45:47 + 3:31
4. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 46:21 + 4:05
5. Krtičková Michaela VLI7952 C Slavia Liberec orienteering 46:52 + 4:36
6. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 46:56 + 4:40
7. Zelenin Jekaterina DE028974 Post-SV Chemnitz 50:40 + 8:24
8. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 50:45 + 8:29
9. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 51:00 + 8:44
10. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 51:43 + 9:27
11. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 52:02 + 9:46
12. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 52:21 + 10:05
13. Wendler-Groß Wiebke DE030458 SV Lengefeld 52:37 + 10:21
14. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 53:29 + 11:13
15. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:12 + 11:56
16. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 55:05 + 12:49
17. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 55:10 + 12:54
18. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 55:33 + 13:17
19. Weinert Ruta DE028114 Post SV Dresden 58:06 + 15:50
20. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 58:41 + 16:25
21. Sodomkova Jana JJN7951 C Team Jizerky 58:45 + 16:29
22. Wetzel Annegret DE028362 SV Robotron Dresden 59:48 + 17:32
23. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 61:04 + 18:48
24. Votavová Světlana 30002 DSVJ 69:35 + 27:19
25. Reppe Sylvia DE033337 OL Team Pulsnitz 70:32 + 28:16
26. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:39 + 28:23
27. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 71:15 + 28:59
28. Omland Karen Sofie IL Koll 73:24 + 31:08
29. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 73:31 + 31:15
30. Valtrová Zuzana JJN7850 C Team Jizerky 73:44 + 31:28
31. Borrmann Bianca DE036159 OL Görlitz 78:17 + 36:01
32. Lánská Milena JJN7651 C Team Jizerky 78:58 + 36:42
33. Mager Birgit Post SV Dresden 93:18 + 51:02
34. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 102:07 + 59:51
Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor DISK

D50 3.13 km, 145 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Depta Monika DE011888 OLG Siegerland 33:22
2. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 42:50 + 9:28
3. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 47:50 + 14:28
4. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 48:28 + 15:06
5. Sihver Wiebke DE022702 Post SV Dresden 49:32 + 16:10
6. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 50:55 + 17:33
7. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 51:09 + 17:47
8. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 51:10 + 17:48
9. Mitisková Hana BOR7460 C OK Jiskra Nový Bor 52:10 + 18:48
10. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 53:50 + 20:28
11. Neyrinck Novotná Markéta VSP7051 C USK Praha 57:16 + 23:54
12. Schäfer Katrin DE025219 SV Robotron Dresden 57:22 + 24:00
13. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 57:40 + 24:18
14. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 63:10 + 29:48
15. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 63:43 + 30:21
16. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 70:02 + 36:40
17. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 72:44 + 39:22
18. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 73:23 + 40:01
19. Musch Alexandra DE030284 OL Team Pulsnitz 80:41 + 47:19
20. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 89:09 + 55:47
21. Weidig Sonja DE064910 USV Jena 110:47 + 77:25
Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga DISK
Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering DISK
Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov DISK
Ferbasová Zdeňka TUV7361 C SOK TJ Turnov DNS

D55 3.13 km, 145 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia DE012670 USV TU Dresden 44:58
2. Kubald Katrin DE016424 Kaulsdorfer OLV Berlin 47:35 + 2:37
3. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 49:39 + 4:41
4. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 51:57 + 6:59
5. Šírová Jana VLI6552 C Slavia Liberec orienteering 53:32 + 8:34
6. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:55 + 9:57
7. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 57:51 + 12:53
8. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 59:10 + 14:12
9. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:02 + 17:04
10. Linková Alena SUL6750 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 62:24 + 17:26
11. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 63:06 + 18:08
12. Malkova Elena DE026241 Post SV Dresden 64:31 + 19:33
13. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 65:41 + 20:43
14. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 66:02 + 21:04
15. Drechsel Ines DE012323 USV TU Dresden 67:51 + 22:53
16. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 76:12 + 31:14
17. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 78:18 + 33:20
18. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 90:29 + 45:31
19. Knitsch Beate DE031472 Post-SV Chemnitz 96:30 + 51:32
20. Kohl Ina DE049037 OL Team Pulsnitz 99:31 + 54:33
Himmelová Marie KAM6952 C OK Kamenice DNS
Woy Anja DE028825 USV TU Dresden DNS

D60 2.45 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 37:14
2. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 40:24 + 3:10
3. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 40:52 + 3:38
4. Roßberg Cornelia DE024906 USG Chemnitz 44:08 + 6:54
5. Leideck Heike DE017141 USV TU Dresden 44:20 + 7:06
6. Schmidt Ute DE025764 SSV Planeta Radebeul 46:34 + 9:20
7. Gorčicová Ivana CHA6500 OK Chrastava 47:59 + 10:45
8. Košková Vlasta LLI6351 C LOK-o Liberec 50:28 + 13:14
9. Wiedenfeld Ute DE028437 SSV Planeta Radebeul 53:06 + 15:52
10. Zuzaňáková Bohumila TUR6061 C OOB TJ Turnov 54:28 + 17:14
11. Brettschneider Gudrun DE011747 Kaulsdorfer OLV Berlin 55:01 + 17:47
12. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 58:08 + 20:54
13. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 70:17 + 33:03
14. Wysujack Katrin DE035002 SSV Planeta Radebeul 75:58 + 38:44
15. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 78:36 + 41:22
Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice DISK
Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga DNS

D65 2.45 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kretzschmar Ute DE016292 USV TU Dresden 44:55
2. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 46:08 + 1:13
3. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 47:17 + 2:22
4. Janus Andrea DE021027 SSV Planeta Radebeul 48:33 + 3:38
5. Fritzsche Martina DE017886 SV Lengefeld 49:03 + 4:08
6. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 59:24 + 14:29
7. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 62:33 + 17:38
8. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 62:36 + 17:41
9. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 64:31 + 19:36
10. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 73:41 + 28:46
11. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 83:56 + 39:01

D70 1.95 km, 45 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tonn Gisela DE027059 SSV Planeta Radebeul 33:45
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 41:00 + 7:15
3. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 41:39 + 7:54
4. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 56:01 + 22:16
5. Wenzel Sigrid DE029998 SSV Planeta Radebeul 59:17 + 25:32
Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS

D75 1.95 km, 45 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Hilde DE010377 OLF Mainz 53:49
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 56:01 + 2:12
3. Weber Monika DE038460 Post SV Dresden 79:50 + 26:01
4. Renger Rita DE024302 SV Robotron Dresden 135:57 + 82:08

DirML 2.53 km, 85 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirák Michal JJN8101 C Team Jizerky 27:43
2. Brzoňová Barbora CHA8451 C OK Chrastava 27:46 + 0:03
3. Ryšavý Tomáš 110001 Bučáci 29:41 + 1:58
4. Šnytr Antonín Bez klubu 30:11 + 2:28
5. Votava David 30001 DSVJ 31:47 + 4:04
6. Šnytrová Barbora Bez klubu 33:08 + 5:25
7. Unger Jiří LLI LOK-o Liberec 34:31 + 6:48
8. Minner Daniela DE026655 OL Görlitz 35:46 + 8:03
9. Stadtherr Jaroslav Bez klubu 35:55 + 8:12
10. Wiedenfeld Romy DE078630 SSV Planeta Radebeul 36:19 + 8:36
11. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 36:20 + 8:37
12. Stadtherrová Martina Bez klubu 37:20 + 9:37
12. Schäfer Steffen DE025243 SV Robotron Dresden 37:20 + 9:37
14. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 37:25 + 9:42
15. Kondras Pavel Bez klubu 37:31 + 9:48
16. Schierz Petra DE025350 OL Görlitz 37:39 + 9:56
17. Wendisch Tommy 37:47 + 10:04
18. Sodomka Marek Bez klubu 38:03 + 10:20
19. Šperlingová Michaela 130003 Hurrá team 38:44 + 11:01
20. Koníčková Pavlína JJN7551 C Team Jizerky 39:35 + 11:52
21. Fontová Jitka Bez klubu 40:34 + 12:51
22. Dubnová Daniela LDC9251 C KOB Děčín 40:48 + 13:05
23. Kufel Agata TUR8857 C OOB TJ Turnov 41:57 + 14:14
24. Zikmundová Michaela Team Jizerky 42:42 + 14:59
25. Kondrasová Ira Bez klubu 42:49 + 15:06
26. Lischka Adam BOR1108 C OK Jiskra Nový Bor 43:10 + 15:27
27. Papoušková Hulswitová Klára JJN7451 C Team Jizerky 43:55 + 16:12
28. Wendisch Clara DE053244 USV TU Dresden 44:26 + 16:43
29. Ryšava Zdenka 110002 Bučáci 44:28 + 16:45
30. Zasche Petr 90001 Astronom z Rychnova 44:56 + 17:13
31. Hejna Pavel LLI7600 C LOK-o Liberec 45:56 + 18:13
32. Lacková Alexandra ZAK9950 C OK Netopýr Zákupy 46:40 + 18:57
33. Kertezsová Jitka JJN7752 C Team Jizerky 46:49 + 19:06
34. Taubeneck Katrin DE031183 USV TU Dresden 48:09 + 20:26
35. Melicharová Barbora LLI7252 C LOK-o Liberec 48:39 + 20:56
36. Žihlová Lucie LLI6952 C LOK-o Liberec 49:02 + 21:19
37. Labská Bohuslava LLI6951 C LOK-o Liberec 49:39 + 21:56
38. Meyer Marie-Kristin Post SV Dresden 49:46 + 22:03
39. Schmiedeberg Anke DE030987 SV Turbine Neubrandenburg 50:10 + 22:27
40. Hübener Anne DE080685 USV TU Dresden 52:30 + 24:47
41. Barsová Lucie Bez klubu 52:54 + 25:11
42. Románková Iva TUR7558 OOB TJ Turnov 55:21 + 27:38
43. Storm Falk OL Görlitz 61:51 + 34:08
44. Siegemund Logan OL Görlitz 61:53 + 34:10
45. Kašparová Marie Bez klubu 62:25 + 34:42
46. Arnošt Tomáš 50001 PPV 63:04 + 35:21
47. Kašpar Vojtěch Bez klubu 63:10 + 35:27
48. Tůmová Kamila TUR8858 OOB TJ Turnov 64:08 + 36:25
49. Pozimek Josef Bez klubu 66:15 + 38:32
50. Schmidt Christoph DE062336 TSG Wiesloch 67:17 + 39:34
51. Vokálová Pavla OK Chrastava 67:48 + 40:05
52. Diener Theresa OK Chrastava 67:52 + 40:09
53. Bernt Jaroslav VLI Slavia Liberec orienteering 78:55 + 51:12
54. Dalüge Beate DE052840 SV IHW Alex 78 Berlin 79:34 + 51:51
55. Weisbrich Petra SV Lengefeld 83:25 + 55:42
56. Toráňová Hana 120001 SK Nový Bor 91:49 + 64:06
Limon Linda TJN8499 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Macháčková Michaela FYD7299 C Jizerský klub OB Frýdlant DNS
Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha DNS
Sebera Hugo SFM1200 C O-RUNNAŘI Beskydy DNS
Wichmann Katrin DE028388 OLV Weimar DNS

DirMS 2.75 km, 120 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešík Michal JLI7701 C OB Jizerky 34:36
2. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 37:20 + 2:44
3. Wiedenfeld Frank DE028429 SSV Planeta Radebeul 42:59 + 8:23
4. Myslivec Tomáš Bez klubu 43:15 + 8:39
5. Lischka Martin BOR8200 C OK Jiskra Nový Bor 47:27 + 12:51
6. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 49:28 + 14:52
7. Lischka Roman 140001 HO Jiskra Nový Bor 50:18 + 15:42
8. Lonský Ondřej 40002 Ner Lonský 52:39 + 18:03
9. Trültzsch Jacob LDC8701 C KOB Děčín 56:11 + 21:35
10. Mašatová Zora Bez klubu 58:01 + 23:25
11. Horská Šárka Bez klubu 58:16 + 23:40
12. Myslivcová Lenka Bez klubu 60:12 + 25:36
13. Rothkegel Thomas DE024980 Post SV Dresden 60:46 + 26:10
14. Kraemer Theresa DE013404 Post SV Dresden 63:17 + 28:41
15. Minner Silvio DE026663 OL Görlitz 66:50 + 32:14
16. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 67:29 + 32:53
17. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 82:14 + 47:38
18. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 83:24 + 48:48
19. Edelhäuser Frank DE033444 84:05 + 49:29
20. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 84:16 + 49:40
21. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 90:59 + 56:23
22. Holfeld Christina DE020334 USV TU Dresden 99:48 + 65:12
23. Cerwinka André Bez klubu 100:14 + 65:38
24. Ludvík Michal 60001 RH Česká Lípa 109:58 + 75:22
Černý Michal Bez klubu DISK
Kutková Tereza Jenišovice DISK
Sojka Michal Bez klubu DISK
Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS

F 1.95 km, 55 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peteráč Jindřich VLI1502 C Slavia Liberec orienteering 21:04
2. Brzoňová Ema CHA1551 C OK Chrastava 22:53 + 1:49
3. Brzoňová Ela CHA1550 C OK Chrastava 24:28 + 3:24
4. Svobodová Patricie BOR1850 C OK Jiskra Nový Bor 26:03 + 4:59
5. Janatová Sára TJN1650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:07 + 6:03
6. Förster Luise OL-Team Wehrsdorf 28:46 + 7:42
7. Groß Lilja SV Lengefeld 29:07 + 8:03
8. Weisbrich Rafael DE086659 SSV Planeta Radebeul 31:03 + 9:59
9. Žák Ladislav VLI1503 C Slavia Liberec orienteering 31:56 + 10:52
10. Herrmann Ragnar OL-Team Wehrsdorf 34:23 + 13:19
11. Kysilka Arnošt JJN1605 C Team Jizerky 37:29 + 16:25
12. Švihovská Tereza JJN1450 C Team Jizerky 38:30 + 17:26
13. Zakouřil Petr TUR1703 C OOB TJ Turnov 47:38 + 26:34
14. Zikmundová Viktoria Team Jizerky 47:45 + 26:41
15. Kuncová Maja TUR1656 C OOB TJ Turnov 50:44 + 29:40
16. Müller Ellen DE084679 SV CH Sonnenland 83:14 + 62:10
17. Budaj Oliver 130002 Hurrá team 83:41 + 62:37
18. Weiss Hvězdoslav TJN1500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 111:55 + 90:51
Farkašovská Štěpánka VLI1653 C Slavia Liberec orienteering DISK
Ender Wilhelm Bez klubu DISK
Horáček Mikuláš CHA1401 C OK Chrastava DNS
Lonská Justýna 40001 Ner Lonský DNS
Stahoňová Zuzana CHA1552 C OK Chrastava DNS

FS 1.95 km, 55 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gnauk Kalle PSV-Zitta 21:42
2. Herman Johanka VLI1754 C Slavia Liberec orienteering 23:55 + 2:13
3. Šibrik Tomáš BOR1700 C OK Jiskra Nový Bor 26:12 + 4:30
4. Kondras Jan JJN1409 C Team Jizerky 26:30 + 4:48
5. Kondras Tomáš JJN1601 C Team Jizerky 27:05 + 5:23
6. Kmínek Štěpán DOK1700 C OK Doksy 28:52 + 7:10
7. Mager Felia Post SV Dresden 29:05 + 7:23
8. Förster Theresa OL-Team Wehrsdorf 29:22 + 7:40
9. Trilča Minna LDC1550 KOB Děčín 29:27 + 7:45
10. Arnošt Eduard 50002 PPV 29:39 + 7:57
11. Žáková Johanka VLI1750 C Slavia Liberec orienteering 30:50 + 9:08
12. Augustová Marie TUR1558 C OOB TJ Turnov 32:21 + 10:39
13. Janata Jakub TJN1800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:23 + 10:41
14. Vančura Martin TJN1700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:35 + 10:53
15. Stadtherrová Madgaléna Bez klubu 34:01 + 12:19
16. Martin Elio OL-Team Wehrsdorf 35:48 + 14:06
17. Holasová Adéla TUR1751 C OOB TJ Turnov 40:23 + 18:41
18. Pachnerová Ela CHA1850 C OK Chrastava 42:40 + 20:58
19. Pohořalá Anna ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem 48:40 + 26:58
20. Holas Oliver TUR1901 C OOB TJ Turnov 51:03 + 29:21
21. Lepšíková Ronja SJC1750 C Sportcentrum Jičín 52:20 + 30:38
22. Třebický Vlk DKP1803 C Oddíl OB Kotlářka 53:50 + 32:08
23. Kočí Štěpánka Bez klubu 57:11 + 35:29
24. Diehl Alma Bez klubu 59:06 + 37:24
25. Černý Michal Bez klubu 60:38 + 38:56
26. Černá Kateřina Bez klubu 61:15 + 39:33
27. Szensci Jasmína VLI1850 Slavia Liberec orienteering 73:59 + 52:17
Zasche Robert TJN1603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Handrková Johana VLI1751 C Slavia Liberec orienteering DNS
Horáčková Violka CHA1851 OK Chrastava DNS
Spieszová Johanka KDZ1651 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem DNS

H10 2.23 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kysilka Tobiáš JJN1407 C Team Jizerky 15:40
2. Arnošt Čeněk TJN1601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:21 + 2:41
3. Matějů Emil VLI1500 C Slavia Liberec orienteering 19:05 + 3:25
4. Drbohlav Marek TUR1409 C OOB TJ Turnov 20:23 + 4:43
5. Sebera Eduard SFM1400 C O-RUNNAŘI Beskydy 22:15 + 6:35
6. Fanta Lukáš TJN1600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:10 + 8:30
7. Zasche Theodor TJN1404 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:25 + 8:45
8. Neuwinger Leo DE065489 OL Görlitz 25:30 + 9:50
9. Zachar Daniel BOR1400 C OK Jiskra Nový Bor 26:02 + 10:22
10. Tůma Jáchym TUR1508 C OOB TJ Turnov 27:45 + 12:05
11. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 29:39 + 13:59
12. Lischka Antonín BOR1402 C OK Jiskra Nový Bor 30:20 + 14:40
13. Anders Finn DE079555 USV TU Dresden 31:05 + 15:25
Kovriha Makar DE078961 SV Lengefeld DNS

H12 2.63 km, 45 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fremder Liam DE070222 OL-Team Wehrsdorf 21:13
2. Štolba Filip JJN1206 B Team Jizerky 24:05 + 2:52
3. Fanta Michal TJN1304 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:23 + 3:10
4. Jirák Tomáš JJN1205 B Team Jizerky 26:06 + 4:53
5. Jobke Kurt DE070660 USV TU Dresden 26:56 + 5:43
6. Brzoň Matouš CHA1202 C OK Chrastava 27:30 + 6:17
7. Ledabyl Václav TUR1217 B OOB TJ Turnov 28:35 + 7:22
8. Petr Jiří BOR1210 B OK Jiskra Nový Bor 30:37 + 9:24
9. Krauman Filip BOR1208 C OK Jiskra Nový Bor 30:52 + 9:39
10. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 31:47 + 10:34
11. Milenz Arthur SSV Planeta Radebeul 32:26 + 11:13
12. Štolba Marek JJN1207 B Team Jizerky 36:23 + 15:10
13. Guida Sebastian VLI1302 C Slavia Liberec orienteering 37:00 + 15:47
14. Stahoň Jakub CHA1301 C OK Chrastava 38:19 + 17:06
15. Moučka Lukáš JJN1305 C Team Jizerky 42:28 + 21:15
16. Sodomka Kryštof JJN1300 C Team Jizerky 46:48 + 25:35
17. Šrůta David BOR1305 C OK Jiskra Nový Bor 50:57 + 29:44
18. Kolaja Bedřich VLI1301 B Slavia Liberec orienteering 62:16 + 41:03
Matějů Josef VLI1300 B Slavia Liberec orienteering DISK
Gottstein Josef LLI1300 C LOK-o Liberec DNS
Kubík Tomáš LLI1208 B LOK-o Liberec DNS
Matějů Eda VLI1200 B Slavia Liberec orienteering DNS

H12D 2.23 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neuwinger Luis DE060819 OL Görlitz 21:25

H14 4.40 km, 180 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 A Slavia Liberec orienteering 38:29
2. Janata Matěj TJN1111 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:38 + 6:09
3. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 49:05 + 10:36
4. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 50:40 + 12:11
5. Bader Gustav DE051412 Post SV Dresden 53:08 + 14:39
6. Kocman Lukáš BOR1102 B OK Jiskra Nový Bor 55:16 + 16:47
7. Klein Aiko DE055141 USV TU Dresden 56:27 + 17:58
8. Brzoň Šimon VLI1105 C Slavia Liberec orienteering 61:32 + 23:03
9. Krtička Jáchym VLI1006 B Slavia Liberec orienteering 62:07 + 23:38
10. Urban Adam BOR1009 C OK Jiskra Nový Bor 64:28 + 25:59
11. Lange Marius DE070488 USV TU Dresden 67:09 + 28:40
12. Nehasil František BOR1101 B OK Jiskra Nový Bor 70:01 + 31:32
13. Lánský Šimon JJN1105 B Team Jizerky 77:51 + 39:22
14. Kmínek Jan DOK1100 B OK Doksy 82:19 + 43:50
15. Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:44 + 45:15
Moučka Ondřej JJN1005 C Team Jizerky DISK
Přinda Vojtěch VLI1000 C Slavia Liberec orienteering DISK
Švihovský Daniel JJN1101 C Team Jizerky DNS
Beneš Maxmilián VLI1100 B Slavia Liberec orienteering DNS

H14D 2.63 km, 45 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 37:32

H16 4.90 km, 205 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUR0909 A OOB TJ Turnov 44:25
2. Šimerka Ondřej PGP0800 A SK Praga 46:28 + 2:03
3. Schmidt Daniel DE052238 TSG Wiesloch 47:50 + 3:25
4. Jobke Karl Rudolf DE048360 USV TU Dresden 50:47 + 6:22
5. Šnytr Václav JJN0805 C Team Jizerky 53:07 + 8:42
6. Mitiska Matěj BOR0905 B OK Jiskra Nový Bor 53:08 + 8:43
7. Lamač František TUR0901 A OOB TJ Turnov 54:03 + 9:38
8. Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 56:08 + 11:43
9. Barchfeld Ben DE069704 Post SV Dresden 57:55 + 13:30
10. Madira Jakub VLI0906 B Slavia Liberec orienteering 57:56 + 13:31
11. Cabalka Antonín KUL0800 B KOB Ústí nad Labem 63:00 + 18:35
12. Brill Valentin DE078101 OL Görlitz 63:36 + 19:11
13. Weinert Tim DE029625 Post SV Dresden 64:05 + 19:40
14. Oravec Viktor JJN0802 B Team Jizerky 64:14 + 19:49
15. Skácel Jan VLI0901 B Slavia Liberec orienteering 65:45 + 21:20
16. Saupe Emil DE038311 Post SV Dresden 67:02 + 22:37
17. Dielitzsch Timm DE065504 OL Görlitz 69:00 + 24:35
18. Kunckel Raphael DE038668 USV TU Dresden 69:13 + 24:48
19. Guida Francesco VLI0810 C Slavia Liberec orienteering 76:16 + 31:51
20. Murswiek Jan BOR0901 B OK Jiskra Nový Bor 79:28 + 35:03
21. Groß Matti DE049730 SV Lengefeld 79:36 + 35:11
22. Höbig Felix DE053468 SV Bad Düben 82:14 + 37:49
23. Jiroutek Jakub LLI0902 B LOK-o Liberec 82:21 + 37:56
24. Felgner Aaric DE074357 SSV Planeta Radebeul 87:42 + 43:17
25. Klotz Arthur DE052519 SV Robotron Dresden 96:10 + 51:45
Lucke Julius DE038709 Post SV Dresden DISK
Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor DNS
Přinda Jan VLI0803 C Slavia Liberec orienteering DNS

H18 5.90 km, 300 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunckel Vincent DE031175 USV TU Dresden 58:05
2. Votava Matěj KUL0601 B KOB Ústí nad Labem 61:11 + 3:06
3. Schäfer Tomas DE044475 SV Robotron Dresden 67:07 + 9:02
4. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 68:21 + 10:16
5. Zeman Jakub BOR0704 B OK Jiskra Nový Bor 71:40 + 13:35
6. Wetzel Niklas DE031076 SV Robotron Dresden 77:59 + 19:54
7. Jareš Ondřej KUL0600 B KOB Ústí nad Labem 79:02 + 20:57
8. Fuchs Samuel KUL0704 B KOB Ústí nad Labem 80:18 + 22:13
9. Meier David VLI0606 B Slavia Liberec orienteering 82:16 + 24:11
10. Ryšánek Vojtěch KUL0701 C KOB Ústí nad Labem 91:15 + 33:10
Saupe David DE036406 Post SV Dresden DNS

H20 7.03 km, 330 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 87:10
Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

H21L 10.20 km, 490 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7932

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel CHA9101 E OK Chrastava 79:23 8629
2. Scheuermann Martin DE025334 SSV Planeta Radebeul 80:28 + 1:05
3. Kundisch Wieland DE016672 USV TU Dresden 82:45 + 3:22
4. Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:44 + 7:21 7959
5. Bader Leif DE010385 Post SV Dresden 88:41 + 9:18
6. Kunckel Konstantin DE016648 USV TU Dresden 94:17 + 14:54
7. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 94:57 + 15:34 7210
8. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 103:08 + 23:45 6464
9. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 104:26 + 25:03 6345
10. Borrmann Malte DE011432 OL Görlitz 106:26 + 27:03
11. Kretzschmar Matthias DE016276 Post SV Dresden 108:27 + 29:04
12. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 108:33 + 29:10 5970
13. Kraemer Andrei DE015997 Post SV Dresden 112:02 + 32:39
14. Bräuer Dennis DE011531 SV Lengefeld 116:11 + 36:48
15. Nagy Josef TJN0006 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 117:49 + 38:26 5125
16. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 117:55 + 38:32 5116
17. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 119:15 + 39:52 4995
18. Dudík Petr TUR8917 C OOB TJ Turnov 119:48 + 40:25 4944
19. Herman Jan LPU8505 C OK Lokomotiva Pardubice 122:49 + 43:26 4670
20. Klein Marek DE029401 USV TU Dresden 123:35 + 44:12
21. Leideck Karsten DE029279 USV TU Dresden 126:17 + 46:54
22. Vogt Moritz DE027702 OL Görlitz 126:24 + 47:01
23. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 126:42 + 47:19 4316
24. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 129:37 + 50:14 4050
25. Léhar Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 131:00 + 51:37 3924
26. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 135:18 + 55:55 3532
Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice DISK 0
Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga DISK 0
Holfeld Wilhelm DE020342 USV TU Dresden DISK
Grätsch Markus DE018545 USV TU Dresden DISK
Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Kettner Vojtěch KAM9601 C OK Kamenice DNS 0
Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga DNS 0
Knitsch Sebastian DE033072 USV TU Dresden DNS
Großmann Michael DE053765 OLV Potsdam DNS

H21K 6.65 km, 330 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4627

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fencl Jonáš LPU9902 C OK Lokomotiva Pardubice 58:59 5747
2. Weisbrich Martin DE033882 SSV Planeta Radebeul 71:47 + 12:48
3. Zabořil Vojtěch TUR0110 C OOB TJ Turnov 81:26 + 22:27 4413
4. Budaj Radoslav 130001 Hurrá team 92:30 + 33:31
5. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 93:05 + 34:06 3720
6. Dejnožka Vojtěch TJN0300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:18 + 35:19 3648
7. Němec Jan CHA8606 C OK Chrastava 96:22 + 37:23 3525
8. Kašpar Ludvík ZAK9800 C OK Netopýr Zákupy 97:24 + 38:25 3464
9. Zelinka Jan LPU9405 C OK Lokomotiva Pardubice 102:40 + 43:41 3151
10. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 104:56 + 45:57 3016
11. Novotný Marek TJN9901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 112:17 + 53:18 2579
12. Birnstock Jan DE010963 OK Leipzig 114:42 + 55:43
13. Linka Michael SUL9500 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 147:57 + 88:58 459
Zrůst Adam 10001 Vakl racing team DISK
Schramm Erwin DE022033 Kaulsdorfer OLV Berlin DNS
Kovriha Dmytro DE079282 SV Lengefeld DNS

H35 7.03 km, 330 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil Vladislav BOR7101 C OK Jiskra Nový Bor 80:55
2. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 90:00 + 9:05
3. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 92:04 + 11:09
4. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 92:25 + 11:30
5. Sebera Josef SFM8301 C O-RUNNAŘI Beskydy 93:08 + 12:13
6. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 93:13 + 12:18
7. Duben Jiří Šumík LDC8800 C KOB Děčín 96:38 + 15:43
8. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 101:30 + 20:35
9. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 102:14 + 21:19
10. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 103:11 + 22:16
11. Riebisch Martin DE024542 USV TU Dresden 104:47 + 23:52
12. Petržilka Ondřej 100001 Bez klubu 114:07 + 33:12
13. Kysilka Tomáš JJN8600 C Team Jizerky 114:11 + 33:16
14. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 124:10 + 43:15
15. Pflug Norbert DE023651 OK Mark Brandenburg 125:12 + 44:17
Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga DISK
Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Raisr Ivo VLI7803 C Slavia Liberec orienteering DNS
Lisy Ondrej 70001 Harcov DNS

H40 6.65 km, 330 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švihovský Jaromír JJN8000 C Team Jizerky 61:04
2. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 67:54 + 6:50
3. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 75:51 + 14:47
4. Knespl Tomáš JJN8200 C Team Jizerky 87:41 + 26:37
5. Albrecht David 80001 HO Skol 88:21 + 27:17
6. Meyer Dirk DE026564 Post SV Dresden 98:02 + 36:58
7. Rößler Karsten DE050696 SSV Planeta Radebeul 112:04 + 51:00
8. Brzoň Jiří CHA8200 C OK Chrastava 117:30 + 56:26
9. Klotz Christian DE060059 SV Robotron Dresden 127:10 + 66:06
Schellenberger Peter DISK
Tůma Jiří TUR8408 C OOB TJ Turnov DNS
Havel Tomáš TUR7904 C OOB TJ Turnov DNS

H45 5.90 km, 300 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 58:47
2. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 60:36 + 1:49
3. Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 62:43 + 3:56
4. Schöne André DE025988 OL-Team Wehrsdorf 65:24 + 6:37
5. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 65:35 + 6:48
6. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 66:26 + 7:39
7. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 67:31 + 8:44
8. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 69:07 + 10:20
9. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 73:31 + 14:44
10. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 76:11 + 17:24
11. Fremder Lars DE084877 OL-Team Wehrsdorf 76:16 + 17:29
12. Lot Miroslav BOR7600 C OK Jiskra Nový Bor 77:30 + 18:43
13. Nowack Lars DE067435 OL Görlitz 79:48 + 21:01
14. Ledabyl Zbyněk TUR7700 C OOB TJ Turnov 81:44 + 22:57
15. Madira Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 84:02 + 25:15
16. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 84:50 + 26:03
17. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 86:42 + 27:55
18. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 87:03 + 28:16
19. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 87:11 + 28:24
20. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 90:01 + 31:14
21. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 90:16 + 31:29
22. Pelikán Karel JJN7902 C Team Jizerky 93:27 + 34:40
23. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 93:52 + 35:05
24. Dvořák Radim KUL7501 C KOB Ústí nad Labem 95:57 + 37:10
25. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 100:07 + 41:20
26. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 103:17 + 44:30
27. Neuwinger Markus DE047221 OL Görlitz 105:52 + 47:05
28. Novotný Vít TJN7601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 108:39 + 49:52
29. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 109:01 + 50:14
30. Oravec Tomáš JJN7505 C Team Jizerky 115:54 + 57:07
31. Ufimtsev Ivan DE078953 SV Lengefeld 168:16 + 109:29
32. Augusta Jan TUR7704 C OOB TJ Turnov 193:36 + 134:49
33. Valenta Jan ROZ6600 C OK Roztoky 200:00 + 141:13
Kabát Jan PGP6901 C SK Praga DISK
Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga DNS
Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering DNS
Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering DNS

H50 5.18 km, 245 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Löhning Michael DE017456 USV TU Dresden 63:33
2. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 64:33 + 1:00
3. Mager Holger DE032016 Post SV Dresden 68:53 + 5:20
4. Paulsrud Erik DE086352 IL Koll 69:50 + 6:17
5. Lindig Thomas DE054408 SSV Planeta Radebeul 70:07 + 6:34
6. Kern Henry DE014981 SV Bad Düben 70:16 + 6:43
7. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 73:24 + 9:51
8. Lenk Andreas DE017224 USV TU Dresden 74:49 + 11:16
9. Groß Sebastian DE029534 SV Lengefeld 75:57 + 12:24
10. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 76:11 + 12:38
11. Adorján Péter DE010038 Berliner Turnerschaft 76:52 + 13:19
12. Grundmann Jens DE044681 Post SV Dresden 77:24 + 13:51
13. Lucke Jens DE026100 Post SV Dresden 81:56 + 18:23
14. Wedlich Stefan DE051165 OL-Team Wehrsdorf 82:15 + 18:42
15. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 82:36 + 19:03
16. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 83:26 + 19:53
17. Klose Sven DE015377 USV TU Dresden 86:36 + 23:03
18. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 87:01 + 23:28
19. Sickert Frank DE022611 SSV Planeta Radebeul 88:54 + 25:21
20. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 89:42 + 26:09
21. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 91:11 + 27:38
22. Ochmann Torsten DE021671 OK Leipzig 91:12 + 27:39
23. Lange Stephan DE064605 USV TU Dresden 92:02 + 28:29
24. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:29 + 30:56
25. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 98:47 + 35:14
26. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 100:32 + 36:59
27. Borrmann Sven DE011440 OL Görlitz 102:48 + 39:15
28. Moučka Luboš JJN7400 C Team Jizerky 103:47 + 40:14
29. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 103:52 + 40:19
30. Cabalka Aleš KUL7100 C KOB Ústí nad Labem 116:15 + 52:42
31. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 116:28 + 52:55
32. Kunckel Stephan DE031167 USV TU Dresden 117:13 + 53:40
33. Husárek Radovan TUV7101 C SOK TJ Turnov 126:33 + 63:00
34. Valtr Jiří JJN7104 C Team Jizerky 135:51 + 72:18
Sickert Rene DE022637 OL-Team Wehrsdorf DNS
Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor DNS

H55 4.43 km, 230 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:17
2. Lückmann Andreas DE026126 Post SV Dresden 48:58 + 1:41
3. Lubs Alexander DE026077 USV TU Dresden 49:18 + 2:01
4. SCHMIEDEBERG Nils DE025805 SV Turbine Neubrandenburg 49:41 + 2:24
5. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 51:07 + 3:50
6. Gossel Heiko DE018446 USV TU Dresden 53:04 + 5:47
7. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 53:11 + 5:54
8. Wolf Tobias DE028726 USV Jena 54:13 + 6:56
9. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 55:05 + 7:48
10. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 55:40 + 8:23
11. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 56:34 + 9:17
12. Wetzel Hendryk DE028370 SV Robotron Dresden 56:42 + 9:25
13. Wichmann Rainer DE028403 OLV Weimar 57:38 + 10:21
14. Kaufmann Kay-Uwe DE014840 USV TU Dresden 57:57 + 10:40
15. Depta Peter DE011896 OLG Siegerland 59:10 + 11:53
16. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:14 + 12:57
17. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 60:27 + 13:10
18. Knitsch Wolfram DE015476 Post-SV Chemnitz 60:42 + 13:25
19. Wrzesiński Krzysztof 60:56 + 13:39
20. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 63:02 + 15:45
21. Toivonen Mikko KangasalaSK 63:07 + 15:50
22. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:26 + 16:09
22. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 63:26 + 16:09
24. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 63:41 + 16:24
25. Eppendorfer Jörg DE012935 OL Görlitz 63:48 + 16:31
26. Jánek Ladislav LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice 63:53 + 16:36
27. Demmig Sven DE011846 Kaulsdorfer OLV Berlin 65:14 + 17:57
28. Drechsel Michael DE029500 USV TU Dresden 66:21 + 19:04
29. Schmidt Marcus DE025681 TSG Wiesloch 67:08 + 19:51
30. Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 71:39 + 24:22
31. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 71:54 + 24:37
32. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 72:12 + 24:55
33. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 75:43 + 28:26
34. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 75:50 + 28:33
35. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 75:53 + 28:36
36. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 77:42 + 30:25
37. Doležal Miloš BOR6601 C OK Jiskra Nový Bor 78:24 + 31:07
38. Weinert Rolf DE028106 Post SV Dresden 83:28 + 36:11
39. Hockeborn Sven DE020110 SSV Planeta Radebeul 88:34 + 41:17
40. Fiala Petr RUM6500 C ZOOB Rumburk 88:42 + 41:25
41. Müller Rico DE032868 SV CH Sonnenland 89:57 + 42:40
42. Hänsel Jörg DE019098 SV Lengefeld 92:40 + 45:23
43. Dalüge Kai DE014337 SV IHW Alex 78 Berlin 97:01 + 49:44
44. Pettersen Vidar DE082623 Larvik OK 97:16 + 49:59
45. Beneš Petr KDZ6700 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 99:50 + 52:33
46. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 101:59 + 54:42
47. Stöcker Karsten DE042180 OK Leipzig 103:05 + 55:48
Roßberg Veit DE024922 USG Chemnitz DISK
Feldmann André DE049384 Kaulsdorfer OLV Berlin DISK

H60 3.80 km, 180 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hase Michael DE046570 TSV Karlshorst 53:38
2. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:18 + 1:40
3. Nieke Hagen DE029394 USV TU Dresden 55:37 + 1:59
4. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 61:37 + 7:59
5. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 62:48 + 9:10
6. Zimmermann Gerd DE029063 SSV Planeta Radebeul 63:16 + 9:38
7. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 66:05 + 12:27
8. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 68:02 + 14:24
9. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 68:08 + 14:30
10. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 72:03 + 18:25
11. Richling Peter DE024378 USG Chemnitz 73:05 + 19:27
12. Linka Vladislav SUL5701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 73:45 + 20:07
13. Melichar Jaromír LLI6301 C LOK-o Liberec 89:25 + 35:47
14. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:23 + 47:45
15. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 157:06 + 103:28
Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Schmidt Franz DE066403 TV Oberkirch DISK

H65 3.28 km, 155 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 41:44
2. Schote Gerd DE022017 OL-Team Wehrsdorf 47:23 + 5:39
3. Männel Harald DE026275 OL-Team Wehrsdorf 48:28 + 6:44
4. Anders Hartmut OL-Team Wehrsdorf 49:56 + 8:12
5. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 50:19 + 8:35
6. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 51:46 + 10:02
7. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 52:19 + 10:35
8. Zenker Norbert DE029005 USV TU Dresden 53:30 + 11:46
9. Ehms Jürgen DE012729 USV Jena 53:42 + 11:58
10. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 54:05 + 12:21
11. Košek Ladislav LLI5903 C LOK-o Liberec 54:13 + 12:29
12. Kundisch Diethard DE029287 USV TU Dresden 56:38 + 14:54
13. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 57:12 + 15:28
14. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 58:31 + 16:47
15. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:35 + 27:51
16. Drbohlav Mirek TUR5500 C OOB TJ Turnov 73:22 + 31:38
17. Vokuš Zdeněk JJN5601 C Team Jizerky 89:21 + 47:37
18. Strobel Joachim DE029526 USV TU Dresden 97:37 + 55:53
19. Kretzschmar Frank DE016268 USV TU Dresden 108:15 + 66:31
Drobník Ivan VLI5601 C Slavia Liberec orienteering DNS
Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov DNS

H70 2.88 km, 135 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 46:08
2. Härtelt Helmut DE019171 SSV Planeta Radebeul 48:25 + 2:17
3. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 51:14 + 5:06
4. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 52:10 + 6:02
5. Brettschneider Gerhard DE011739 Kaulsdorfer OLV Berlin 52:39 + 6:31
6. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 58:13 + 12:05
7. Tonn Konrad DE027067 SSV Planeta Radebeul 58:40 + 12:32
8. Juračka Vojtěch CHT5404 C OOB SK Chrast 58:46 + 12:38
9. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 59:55 + 13:47
10. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 61:36 + 15:28
11. Švihovský Jaroslav BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 63:39 + 17:31
12. Börner Wolfgang DE011408 SV Lengefeld 100:16 + 54:08
13. Kremer Christian DE035755 ESV Lok Berlin-Schöneweide 119:52 + 73:44
Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Paschka Frank DE021879 SSV Planeta Radebeul DNS
Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS

H75 2.45 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Achim DE010369 OLF Mainz 42:44
2. Conrad Helmut DE014212 USV TU Dresden 43:22 + 0:38
3. Genderjahn Ludwig DE018131 Post SV Dresden 46:13 + 3:29
4. Kern Wilmar DE015004 SV Bad Düben 59:36 + 16:52
5. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 63:40 + 20:56
6. Pachner Jan VLI4600 C Slavia Liberec orienteering 65:21 + 22:37
7. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 69:47 + 27:03

H80 1.95 km, 45 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmalfeld Tassilo DE025516 SSV Planeta Radebeul 39:13
2. Wichmann Peter DE028396 USC Magdeburg 45:05 + 5:52
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 46:44 + 7:31
4. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 55:23 + 16:10
5. Frey Jaromír ONO4100 C SKOB Ostrov 55:54 + 16:41
6. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:17 + 28:04
7. Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 74:56 + 35:43
8. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 95:24 + 56:11