Logo
Datum:
05.05.2024
Místo konání:
Prachatice
Pořadatel:
OPT - Orientační sporty Prachatice
Mapa:
Buzerák
Ředitel závodu:
Šmahel Lukáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Šmahel Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Šmahel Lukáš - R3
Protokol:
Závod proběhl za pěkného počasí, bez zranění a bez závad, nebyly hlášeny žádné protesty.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10 1.40 km, 10 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maunová Kateřina KSH1451 C OB Kašperské Hory 8:46
2. Kubáková Laura PZR1550 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:42 + 12:56

D12 1.40 km, 10 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolíková Kateřina OPI1352 C Orientační sporty Písek 9:11
2. Fialová Kristýna OPI1253 B Orientační sporty Písek 9:12 + 0:01
3. Leitnerová Marie VTA1252 B SC vebr-sport 9:57 + 0:46
4. Jandová Alžběta OPI1351 C Orientační sporty Písek 10:06 + 0:55
5. Roučková Tereza VIM1350 C Ski klub Šumava Vimperk 11:25 + 2:14
6. Gábiková Bohdana OPI1355 C Orientační sporty Písek 19:13 + 10:02

D14 1.70 km, 25 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Zuzana OPI1050 C Orientační sporty Písek 12:35
2. Mrázová Barbora OPT1050 C Orientační sporty Prachatice 15:00 + 2:25
3. Smolíková Adéla OPI1150 B Orientační sporty Písek 15:23 + 2:48
4. Kalábová Kateřina OPI1152 B Orientační sporty Písek 15:57 + 3:22
5. Korytarová Barbora OPT1150 C Orientační sporty Prachatice 17:59 + 5:24
6. Cinádrová Šárka OPT1151 C Orientační sporty Prachatice 19:24 + 6:49

D16 2.00 km, 25 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leitnerová Anna VTA0958 B SC vebr-sport 14:36
2. Vančurová Ester OPT0950 C Orientační sporty Prachatice 15:04 + 0:28
3. Kubičková Emma OPT0853 C Orientační sporty Prachatice 24:39 + 10:03
Hronová Štěpánka OPT0851 C Orientační sporty Prachatice DISK

D18 2.50 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Velátová Lucie OPI0750 C Orientační sporty Písek 20:34

D21 3.30 km, 65 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5252

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 20:47 5560
2. Karbusová Kateřina KRE0055 C OOB TJ Sokol Křemže 22:25 + 1:38 5172
3. Jirsová Anna KSH9751 C OB Kašperské Hory 23:02 + 2:15 5025
4. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 23:42 + 2:55 4866
5. Nováková Kateřina KRE0052 C OOB TJ Sokol Křemže 28:53 + 8:06 3633
6. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 30:48 + 10:01

D35 2.50 km, 55 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maunová Martina KSH8051 C OB Kašperské Hory 17:06
2. Roučková Romana VIM8350 C Ski klub Šumava Vimperk 17:37 + 0:31
3. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 19:43 + 2:37
4. Smolíková Lenka OPI8051 C Orientační sporty Písek 21:34 + 4:28
5. Koubová Klára OPI8252 C Orientační sporty Písek 23:18 + 6:12
6. Kopecká Květa OPI8050 C Orientační sporty Písek 26:58 + 9:52

D45 2.10 km, 25 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Velátová Jana OPI7350 C Orientační sporty Písek 18:02
1. Jirsová Pavla KSH7251 C OB Kašperské Hory 18:02
3. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 23:49 + 5:47

D55 1.60 km, 20 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafková Petra KAM6550 C OK Kamenice 17:39
2. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 18:44 + 1:05
3. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 48:05 + 30:26

D65 1.40 km, 10 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 18:09

H10 1.40 km, 10 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 11:01
2. Brabec Lukáš Strunkovice 19:22 + 8:21

H12 1.60 km, 20 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kouba Mikuláš OPI1202 B Orientační sporty Písek 8:31
2. Maun Michal KSH1201 C OB Kašperské Hory 11:20 + 2:49
3. Švarc Ondřej KRE1200 C OOB TJ Sokol Křemže 11:38 + 3:07
4. Harvalík Kamil OPT1300 C Orientační sporty Prachatice 12:23 + 3:52
MS Herink Václav 40002 K Lipam 10:36 + 2:05
Kopecký Jan 40001 K Lipam DISK
Šanda Matěj OPT1200 C Orientační sporty Prachatice DNS

H14 2.00 km, 25 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kouba Jan OPI1002 B Orientační sporty Písek 13:07
2. Vinš Vojtěch OPT1000 C Orientační sporty Prachatice 13:14 + 0:07
3. Plánek Matouš OPT1002 C Orientační sporty Prachatice 13:40 + 0:33
4. Roučka Tomáš VIM1100 C Ski klub Šumava Vimperk 14:48 + 1:41
5. Šmahel Tadeáš OPI1000 C Orientační sporty Písek 17:31 + 4:24

H16 2.50 km, 40 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Troják Šimon KRE0900 B OOB TJ Sokol Křemže 18:28
2. Fiala Ondřej KRE0800 B OOB TJ Sokol Křemže 20:57 + 2:29
3. Čejka David OPT 22:30 + 4:02

H18 3.00 km, 55 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrdlička Šimon OPI0601 B Orientační sporty Písek 19:41
2. Novisedlák Patrik VTA0601 C SC vebr-sport 22:11 + 2:30
3. Mertlík Matyáš Jan OPT0700 C Orientační sporty Prachatice 25:57 + 6:16

H20 3.80 km, 70 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Velát Vojtěch OPI0400 B Orientační sporty Písek 22:01

H21 3.80 km, 70 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6107

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafka Sebastian KAM0101 C OK Kamenice 18:16 6683
2. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 20:47 + 2:31
3. Vaněk Adam OPI0100 C Orientační sporty Písek 21:02 + 2:46 5846
4. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 21:13 + 2:57 5790
5. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 22:48 + 4:32 5311
6. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 25:23 + 7:07 4529
7. Brossaud Yan VCB0000 C OB České Budějovice 25:33 + 7:17 4479
8. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 29:40 + 11:24 3232
9. Štoural Jan 10001 Zdíkov 32:26 + 14:10
10. Benda Daniel VCB0100 C OB České Budějovice 47:38 + 29:22 0

H35 3.00 km, 55 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roučka Martin VIM8000 C Ski klub Šumava Vimperk 20:30
2. Fiala Jan OPI7803 C Orientační sporty Písek 21:25 + 0:55
3. Kuvik Jan OPI8800 C Orientační sporty Písek 28:25 + 7:55

H45 2.50 km, 55 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimeš Petr OPI7700 C Orientační sporty Písek 15:58
2. Potužník Martin SJH7705 C SOS Jindřichův Hradec 17:59 + 2:01
3. Velát Josef OPI7302 C Orientační sporty Písek 19:13 + 3:15
4. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 20:58 + 5:00
5. Kůrka František VTA7401 C SC vebr-sport 24:45 + 8:47
6. Novisedlák Dušan VTA7501 C SC vebr-sport 27:52 + 11:54
Heřman Daniel KRE7100 C OOB TJ Sokol Křemže DNS

H55 2.10 km, 25 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrdlička Pavel OPI6500 C Orientační sporty Písek 14:34
2. Jirsa Adam KSH6301 C OB Kašperské Hory 16:09 + 1:35
3. Šafka Jan KAM6604 OK Kamenice 22:41 + 8:07

H65 1.60 km, 20 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 15:46
2. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 16:05 + 0:19
3. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 16:44 + 0:58
Gawel Jiří JBM5700 JG Sport DNS

HDR 1.40 km, 10 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koubová Josefína OPI1950 C Orientační sporty Písek 12:53
2. Heřmanová Laura KRE1650 C OOB TJ Sokol Křemže 13:13 + 0:20
3. Málková Berenika CST1950 C OB Strakonice 18:12 + 5:19
4. Švarcová Anna KRE1950 C OOB TJ Sokol Křemže 23:42 + 10:49
5. Kuvik Vojtěch OPI 24:37 + 11:44

P 1.70 km, 15 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orsák Lukáš 13:22
2. Kůrková Iveta 50001 Kůrkovci 17:44 + 4:22
3. Vinšová Jaroslava OPT 23:15 + 9:53
4. Bolvári Patrik 30002 nepatřím do žádného klubu 25:07 + 11:45
5. Bolvári Eliška 30001 nepatřím do žádného klubu 25:15 + 11:53

T 2.80 km, 45 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Potužník Jan 26:09