Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
26.05.2024
Místo konání:
Vrábče
Pořadatel:
KRE - OOB TJ Sokol Křemže
Mapa:
Bory
Ředitel závodu:
Troupová Vladěna
Hlavní rozhodčí:
Heřman Daniel - R3
Stavitel tratí:
Karbusová Kateřina - R2, Novák Jakub - R3
Protokol:
Závod proběhl bez problémů
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P     T    
Nahrávám data...

D10 1.70 km, 40 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Laura PZR1550 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:14

D12 2.30 km, 40 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leitnerová Marie VTA1252 B SC vebr-sport 19:26
2. Jandová Alžběta OPI1351 C Orientační sporty Písek 22:37 + 3:11
3. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 25:00 + 5:34
4. Hendrychová Karolína KRE1250 C OOB TJ Sokol Křemže 27:42 + 8:16
5. Smolíková Kateřina OPI1352 C Orientační sporty Písek 29:00 + 9:34
6. Roučková Tereza VIM1350 C Ski klub Šumava Vimperk 31:26 + 12:00
7. Bittmanová Ema OPI1354 C Orientační sporty Písek 52:37 + 33:11

D14 3.20 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalábová Kateřina OPI1152 B Orientační sporty Písek 31:30
2. Fialová Kristýna OPI1253 B Orientační sporty Písek 35:44 + 4:14
3. Smolíková Adéla OPI1150 B Orientační sporty Písek 36:50 + 5:20
4. Kopecká Zuzana OPI1050 C Orientační sporty Písek 37:45 + 6:15
5. Kůrková Ema VTA1053 B SC vebr-sport 39:08 + 7:38
6. Nechvátalová Eva VCB1060 B OB České Budějovice 43:52 + 12:22
7. Korytarová Barbora OPT1150 C Orientační sporty Prachatice 60:03 + 28:33

D16 4.10 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Lada OPI0951 A Orientační sporty Písek 32:30
2. Leitnerová Anna VTA0958 B SC vebr-sport 50:16 + 17:46
3. Velátová Tereza OPI0953 B Orientační sporty Písek 57:21 + 24:51

D18 6.10 km, 110 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 A OB České Budějovice 49:58
2. Yakymenko Milla VCB0750 C OB České Budějovice 66:36 + 16:38
3. Čerklová Eva KRE0751 B OOB TJ Sokol Křemže 81:32 + 31:34
4. Velátová Lucie OPI0750 C Orientační sporty Písek 83:25 + 33:27

D20 7.10 km, 120 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pazderníková Jana OPI0452 B Orientační sporty Písek 95:14

D21 8.10 km, 110 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3218

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 71:07 3695
2. Rücklová Alena VCB8150 C OB České Budějovice 74:20 + 3:13 3565
3. Jirsová Anna KSH9751 C OB Kašperské Hory 98:37 + 27:30 2586
4. Zábranská Alena VCB7953 C OB České Budějovice 99:39 + 28:32 2544
5. Rudová Anna VTA0051 C SC vebr-sport 135:40 + 64:33 1091

D35 7.00 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roučková Romana VIM8350 C Ski klub Šumava Vimperk 62:21
2. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 67:01 + 4:40
3. Tichá Jana OPI8150 C Orientační sporty Písek 86:18 + 23:57
4. Žáková Jaroslava KRE8451 OOB TJ Sokol Křemže 86:19 + 23:58
5. Smolíková Lenka OPI8051 C Orientační sporty Písek 86:57 + 24:36
6. Koubová Klára OPI8252 C Orientační sporty Písek 90:57 + 28:36

D45 5.10 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brossaud Petra VCB7450 C OB České Budějovice 60:33
2. Velátová Jana OPI7350 C Orientační sporty Písek 63:33 + 3:00
3. Jirsová Pavla KSH7251 C OB Kašperské Hory 64:41 + 4:08
4. Bečvářová Ladislava OPI7250 C Orientační sporty Písek 66:25 + 5:52
5. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 69:22 + 8:49
6. Sobotková Lenka OPI7401 C Orientační sporty Písek 78:21 + 17:48
7. Váňová Monika OPI7450 C Orientační sporty Písek 128:35 + 68:02

D55 3.90 km, 60 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 38:30
2. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 64:09 + 25:39
3. Vorlíčková Lenka VTA6751 C SC vebr-sport 84:32 + 46:02

D65 2.50 km, 40 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 31:50
2. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 41:27 + 9:37
3. Vejvodová Mirka VCB5750 C OB České Budějovice 42:37 + 10:47
4. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 44:02 + 12:12

DF 3.40 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krotká Emma 26:45
2. Beáta Švecová 60001 001 29:43 + 2:58

H10 1.70 km, 40 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 13:59
2. Mackerle Jonáš VCB1500 C OB České Budějovice 22:31 + 8:32
MS Němec Matouš TCB1301 C SK Technik České Budějovice 15:26 + 1:27

H12 2.80 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Velát Filip OPI1203 B Orientační sporty Písek 23:47
2. Kouba Mikuláš OPI1202 B Orientační sporty Písek 26:42 + 2:55
3. Hulec Karel KSH1301 C OB Kašperské Hory 38:37 + 14:50
MS Herink Václav 50002 K Lipam 30:09 + 6:22
Kopecký Jan 50001 K Lipam DISK
Švarc Ondřej KRE1200 C OOB TJ Sokol Křemže DISK

H14 4.10 km, 75 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ivan Janošík VCB1002 B OB České Budějovice 35:37
2. Kouba Jan OPI1002 B Orientační sporty Písek 39:44 + 4:07
3. Vinš Vojtěch OPT1000 C Orientační sporty Prachatice 44:03 + 8:26
4. Janda Filip OPI1100 B Orientační sporty Písek 44:58 + 9:21
5. Brossaud Thomas VCB1101 C OB České Budějovice 46:27 + 10:50
6. Kaláb Jakub OPI1102 B Orientační sporty Písek 51:36 + 15:59
7. Hulec František KSH1101 C OB Kašperské Hory 52:50 + 17:13

H16 6.10 km, 110 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Troják Šimon KRE0900 B OOB TJ Sokol Křemže 52:26
2. Chalupa Kryštof OPI0802 B Orientační sporty Písek 60:55 + 8:29
3. Váně Šimon OPI0904 B Orientační sporty Písek 61:55 + 9:29
Fiala Ondřej KRE0800 B OOB TJ Sokol Křemže DISK
Nechvátal Štěpán VCB0810 C OB České Budějovice DISK

H18 7.10 km, 120 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 A OB České Budějovice 45:44
2. Nechvátal Adam VCB0610 B OB České Budějovice 59:10 + 13:26
3. Hrdlička Šimon OPI0601 B Orientační sporty Písek 85:52 + 40:08

H20 8.10 km, 130 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Velát Vojtěch OPI0400 B Orientační sporty Písek 60:09
2. Pelc Matyáš OPI0403 B Orientační sporty Písek 69:04 + 8:55

H21 10.10 km, 230 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5522

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 70:53 5834
2. Vošta Zdeněk VCB8748 C OB České Budějovice 73:56 + 3:03 5600
3. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 75:43 + 4:50 5463
4. Vaněk Adam OPI0100 C Orientační sporty Písek 79:56 + 9:03 5140
5. Zábranský Zdeněk VCB7803 C OB České Budějovice 80:33 + 9:40 5093
6. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 80:51 + 9:58 5070
7. Sobotka Radim OPI0300 C Orientační sporty Písek 83:38 + 12:45 4857
8. Přikryl Petr PBM6708 C TJ Spartak 1. brněnská 90:21 + 19:28 4342
9. Šmahel Lukáš OPT7800 C Orientační sporty Prachatice 90:24 + 19:31 4338
10. Brossaud Yan VCB0000 C OB České Budějovice 97:15 + 26:22 3813
11. Chloupek Pavel 30001 kolbenka 100:05 + 29:12
12. Hulec Jakub KSH8401 C OB Kašperské Hory 103:07 + 32:14 3364

H35 8.10 km, 130 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan OPI7803 C Orientační sporty Písek 80:49
2. Roučka Martin VIM8000 C Ski klub Šumava Vimperk 83:15 + 2:26
3. Mareš Ladislav MIL7202 C Tesil Milevsko 83:45 + 2:56

H45 7.00 km, 120 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 54:05
2. Klimeš Petr OPI7700 C Orientační sporty Písek 57:14 + 3:09
3. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 57:28 + 3:23
4. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 58:25 + 4:20
5. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 58:46 + 4:41
6. Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 62:00 + 7:55
7. Hartvich Otto OPI6900 C Orientační sporty Písek 62:03 + 7:58
8. Ruda Petr VTA7301 C SC vebr-sport 62:50 + 8:45
9. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 63:21 + 9:16
10. Velát Josef OPI7302 C Orientační sporty Písek 75:16 + 21:11
11. Kopecky Martin OPI7400 C Orientační sporty Písek 79:42 + 25:37
12. Velát Vladimír OPI7100 C Orientační sporty Písek 87:57 + 33:52
13. Kůrka František VTA7401 C SC vebr-sport 99:34 + 45:29
14. Hendrych František KRE7301 C OOB TJ Sokol Křemže 120:25 + 66:20

H55 5.10 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirsa Adam KSH6301 C OB Kašperské Hory 49:21
2. Hrdlička Pavel OPI6500 C Orientační sporty Písek 55:20 + 5:59
3. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 70:29 + 21:08

H65 3.90 km, 60 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 45:30
2. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 54:17 + 8:47
3. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 70:39 + 25:09
4. Khýn Miroslav VTA5401 C SC vebr-sport 127:26 + 81:56

H75 2.50 km, 40 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafařík Bedřich OPI4600 C Orientační sporty Písek 43:41
2. Rychtecký Josef PCB4800 C SKP České Budějovice 45:02 + 1:21
3. Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 62:01 + 18:20
4. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 84:05 + 40:24

HDR 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bambas Adam bez klubu 25:08
2. Švarcová Anna KRE1950 C OOB TJ Sokol Křemže 26:32 + 1:24
3. Montag Denis bez klubu 29:42 + 4:34
4. Montag Damian bez klubu 29:52 + 4:44
5. Nedvídek Martin 30:47 + 5:39
6. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 30:56 + 5:48
7. Němec Šimon TCB1800 C SK Technik České Budějovice 31:18 + 6:10
8. Nedvídek Adam 31:43 + 6:35
9. Ševčík Jaroslav OOB TJ Sokol Křemže 39:54 + 14:46
10. Vu Liliana 42:55 + 17:47
11. Koubová Josefína OPI1950 C Orientační sporty Písek 44:29 + 19:21
12. Korytarová Gabriela OPT1650 C Orientační sporty Prachatice 44:32 + 19:24
13. Yakymenko Makar VCB1600 C OB České Budějovice 50:26 + 25:18
14. Švecová Laura 52:09 + 27:01
15. Honzík René bez klubu 53:21 + 28:13
16. Ševčík Dominik OOB TJ Sokol Křemže 53:24 + 28:16
17. Nedvídek Jakub 55:38 + 30:30

HF 3.40 km, 50 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Troják Tobiáš OOB TJ Sokol Křemže 30:02

P 2.80 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mackerle Adam VCB7700 C OB České Budějovice 30:37
2. Štráchalová Hedvika OOB TJ Sokol Křemže 33:43 + 3:06
3. Hendrych Miloš OOB TJ Sokol Křemže 35:28 + 4:51
4. Otakar Chaloupka Přemysl bez klubu 36:44 + 6:07
5. Loskotová Gabriela bez klubu 37:56 + 7:19
6. Kalábová Vendula 39:59 + 9:22
7. Ash Hana OCB7050 OC České Budějovice 45:33 + 14:56
8. Montag Oliver bez klubu 51:03 + 20:26
9. Montag Oskar bez klubu 51:11 + 20:34
10. Montag Jan bez klubu 51:31 + 20:54
11. Kůrková Iveta 40001 Kůrkovci 52:19 + 21:42
12. Nováková Ivana KRE8450 C OOB TJ Sokol Křemže 54:32 + 23:55
13. Alena Soudková TCB5851 SK Technik České Budějovice 87:20 + 56:43

T 5.40 km, 80 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vránová Miroslava bez klubu 57:58
2. Votíková Monika VCB7254 C OB České Budějovice 74:07 + 16:09
3. Hudeček Petr KTA9201 C SK Kotnov Tábor 83:15 + 25:17
4. Srbová Adela KRE8750 C OOB TJ Sokol Křemže 92:51 + 34:53
Benda Daniel VCB0100 C OB České Budějovice DISK
Orság Lukáš OOB TJ Sokol Křemže DISK