Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : MOV (22)

Datum:
12.05.2024
Místo konání:
Hrčava
Pořadatel:
TRI - TJ TŽ Třinec
VZA - Slávia ŽU Žilina
Mapa:
1 : 10 000 E=5m mapoval Rostislav Navrátil stav duben 2024, ISOM 2017-2 formát A4, mapa vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Bruková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Prokop Lubomír - R3
Stavitel tratí:
Argalášová Gabriela - R3
Protokol:
Závod proběhl dle pravidel OB.
Zraněno 0.
Protest 0.
Kategorie:
D14C     D16C     D21C     D35C     H14C     H18C     H21C     H35C     H45C     H75C     P    
Nahrávám data...

D14C 2.41 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
16. Horálková Gabriela MOV1150 C SKOB Ostrava 72:00 + 38:22

D16C 2.75 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Pechlátová Klára MOV0956 C SKOB Ostrava 43:01 + 10:42
10. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 53:20 + 21:01

D21C 3.54 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2674

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
14. Vojkůvková Hana MOV0552 B SKOB Ostrava 66:33 + 26:01 1936

D35C 3.29 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Kesely Lenka MOV8451 C SKOB Ostrava 51:38 + 14:33
11. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 53:08 + 16:03
20. Kireeva Olesia MOV8053 C SKOB Ostrava 69:58 + 32:53

H14C 2.71 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Lettovský Jan MOV1006 C SKOB Ostrava 47:44 + 22:10
8. Menzel František MOV1003 B SKOB Ostrava 49:00 + 23:26
9. Biolek Adam MOV1104 C SKOB Ostrava 51:18 + 25:44

H18C 3.82 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 59:07 + 25:01

H21C 4.20 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4777

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
12. Řepka Michal MOV0504 B SKOB Ostrava 66:03 + 23:07 2815
16. Dvořák Jakub MOV9500 C SKOB Ostrava 77:49 + 34:53 1615

H35C 4.07 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
18. Horálek Jaroslav MOV8003 C SKOB Ostrava 76:44 + 27:31

H45C 3.79 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
22. Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 61:43 + 26:04
23. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 62:09 + 26:30
32. Menzel Pavel MOV7201 C SKOB Ostrava 79:24 + 43:45
33. Rýc-Bednář René MOV7001 C SKOB Ostrava 80:34 + 44:55
36. Kunath Pavel MOV7200 C SKOB Ostrava 100:19 + 64:40

H75C 2.31 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava DNS

P 2.11 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Vojkůvková Jarmila MOV7152 C SKOB Ostrava 45:20 + 16:23
6. Menzelová Zuzana MOV7754 C SKOB Ostrava 49:34 + 20:37