Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
25.05.2024
Místo konání:
Dubenec-Tok
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
Houpačka 1:10000
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Kurfürst Pavel - R2
Stavitel tratí:
Nitsch Karel - R2
JURY:
Seidl Miroslav, Komín David, Bašus Petr
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35L     D35K     D40     D45L     D45K     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35L     H35K     H40     H45L     H45K     H50     H55     H60     H65     H70     H75     MA     MB     N1     N2     T1     T2     TF     ŽA     ŽB    
Nahrávám data...

D10F 3.30 km, 50 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Zuzana PGP1553 C SK Praga 24:34
2. Preisslerová Karolína HAV1651 C OB Havířov 27:31 + 2:57
3. Míková Martina DKP1752 C Oddíl OB Kotlářka 28:05 + 3:31
4. Červená Kateřina DKP1558 C Oddíl OB Kotlářka 28:36 + 4:02
5. Bínová Eva KAM1650 C OK Kamenice 30:30 + 5:56
6. Pavlíková Veronika ODV1551 C TJ Aero Odolena Voda 35:39 + 11:05
7. Lazarová Diana ODV1550 C TJ Aero Odolena Voda 35:40 + 11:06
8. Prokšová Eliška TAP1653 C KOB Tretra Praha 37:39 + 13:05
9. Khelová Eliška SCP1651 C OK Sparta Praha 41:50 + 17:16
10. Jůzková Anna SCP1652 C OK Sparta Praha 44:44 + 20:10
11. Mullis Elizabeth DKP1651 C Oddíl OB Kotlářka 59:49 + 35:15

D10 2.00 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrušková Tereza DOR1451 C OK Dobříš 15:23
2. Janečková Eliška DKP1453 C Oddíl OB Kotlářka 15:48 + 0:25
3. Mikulová Laura ZVO1450 C OB SK Zvole 16:29 + 1:06
4. Collis Helena DKP1450 C Oddíl OB Kotlářka 17:46 + 2:23
5. Zoubková Hana KAM1457 C OK Kamenice 18:37 + 3:14
6. Sankotová Sára KAM1458 C OK Kamenice 20:55 + 5:32
7. Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:07 + 6:44
8. Veselá Alena ZVO1451 C OB SK Zvole 22:24 + 7:01
9. Bartošová Natálie VSP1450 C USK Praha 22:26 + 7:03
10. Pecánková Barbora TEP1451 C Tempo Praha 23:26 + 8:03
11. Večerková Klára DKP1452 C Oddíl OB Kotlářka 24:03 + 8:40
12. Hrušková Zuzana DOR1452 C OK Dobříš 25:57 + 10:34
13. Křížková Amálie DOR1454 C OK Dobříš 27:34 + 12:11
14. Pelikánová Jitka KAM1451 C OK Kamenice 27:42 + 12:19
15. Bednaříková Eva TAP1550 C KOB Tretra Praha 27:49 + 12:26
16. Voleská Andrea KAM1456 C OK Kamenice 30:38 + 15:15
17. Neškudlová Kateřina KAM1450 C OK Kamenice 31:35 + 16:12

D12 2.70 km, 65 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Lucie DKP1255 B Oddíl OB Kotlářka 18:49
2. Rejšková Klára KAM1251 B OK Kamenice 19:25 + 0:36
3. Maroušková Julie DKP1256 B Oddíl OB Kotlářka 21:41 + 2:52
4. Súkupová Anita PGP1352 B SK Praga 22:44 + 3:55
5. Bašusová Olga KAM1250 B OK Kamenice 23:02 + 4:13
6. Komová Barbora DOR1253 C OK Dobříš 25:42 + 6:53
7. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 29:34 + 10:45
8. Michalíková Stela ZVO1352 C OB SK Zvole 30:26 + 11:37
9. Kolářová Zuzana LOU1250 B SK Moravan Louňovice 32:14 + 13:25
10. Mrázová Lucie DKP1263 C Oddíl OB Kotlářka 33:56 + 15:07
11. Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 34:18 + 15:29
12. Schindlerová Beáta PGP1353 C SK Praga 36:43 + 17:54
13. Bradnová Lenka KAM1253 C OK Kamenice 42:01 + 23:12
14. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 42:53 + 24:04
15. Gondeková Marie PGP1356 C SK Praga 44:07 + 25:18
16. Sedláčková Adéla TAP1351 C KOB Tretra Praha 44:39 + 25:50
17. Slejšková Klára DKL1353 C KOB Kladno 44:50 + 26:01
18. Dobyášová Kateřina KAM1252 C OK Kamenice 45:23 + 26:34
19. Petříčková Markéta MKP1350 C SK Meteor Kačerov 45:45 + 26:56
20. Dorschnerová Ema RIC1354 OB Říčany 52:38 + 33:49
21. Králová Helena LBE1250 C TJ Lokomotiva Beroun 55:18 + 36:29

D14 3.40 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řepková Anna PGP1052 A SK Praga 22:40
2. Kolářová Veronika LOU1050 B SK Moravan Louňovice 23:08 + 0:28
3. Öner Eda VSP1154 B USK Praha 24:16 + 1:36
4. Súkupová Sára PGP1151 B SK Praga 24:32 + 1:52
5. Buganová Petra PGP1053 C SK Praga 25:14 + 2:34
6. Šunková Sára LOU1051 B SK Moravan Louňovice 25:24 + 2:44
7. Ehlerová Michaela VSP1050 B USK Praha 26:12 + 3:32
8. Vondráčková Jolana DKP1058 B Oddíl OB Kotlářka 26:40 + 4:00
9. Rypáčková Šárka TAP1155 B KOB Tretra Praha 27:08 + 4:28
10. Hlaváčková Lucie TAP1050 B KOB Tretra Praha 27:33 + 4:53
11. Truhlářová Dora ZVO1053 C OB SK Zvole 27:46 + 5:06
12. Neubauerová Magdaléna ZVO1052 B OB SK Zvole 28:40 + 6:00
13. Škodová Denisa PGP1058 B SK Praga 28:43 + 6:03
14. Veselá Klára ZVO1156 B OB SK Zvole 28:44 + 6:04
15. Hrušková Gabriela PGP1150 B SK Praga 29:15 + 6:35
16. Fuchsová Barbora KAM1153 B OK Kamenice 29:24 + 6:44
17. Šňupárková Barborka PGP1152 C SK Praga 29:34 + 6:54
18. Rodová Anežka VSP1152 B USK Praha 29:41 + 7:01
19. Brotánková Klára ROU1151 B SKOB Roudnice nad Labem 30:54 + 8:14
20. Rakovcová Zuzana SCP1150 C OK Sparta Praha 31:28 + 8:48
20. Bolinová Evelína FSP1150 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:28 + 8:48
22. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 31:35 + 8:55
23. Dobyášová Adéla KAM1051 B OK Kamenice 31:59 + 9:19
24. Matyšková Aneta PGP1061 C SK Praga 33:13 + 10:33
25. Králová Žofie LBE1152 C TJ Lokomotiva Beroun 33:26 + 10:46
26. Zavadilová Adéla VSP1153 B USK Praha 34:00 + 11:20
27. Košťáková Emma DOR1155 B OK Dobříš 34:25 + 11:45
28. Magazu Sophia DOR1152 B OK Dobříš 34:38 + 11:58
29. Tomešová Evelína DKP1168 B Oddíl OB Kotlářka 35:54 + 13:14
30. Starostová Lucie PGP1055 C SK Praga 36:02 + 13:22
31. Neškudlová Anna KAM1152 C OK Kamenice 37:48 + 15:08
32. Kalinová Lisa SPC1158 B SPORTICUS team 39:05 + 16:25
33. Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha 39:55 + 17:15
34. Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 40:56 + 18:16
35. Svobodová Adéla ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 43:55 + 21:15
36. Hrstková Eliška SLA1053 C SKOB Slaný 56:14 + 33:34
37. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 91:48 + 69:08

D16 4.40 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Carolina DKP0951 A Oddíl OB Kotlářka 34:13
2. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 34:50 + 0:37
3. Vondráčková Alžběta DKP0864 A Oddíl OB Kotlářka 35:02 + 0:49
4. Honzáková Nela PGP0858 B SK Praga 36:18 + 2:05
5. Hrušková Tereza PGP0953 A SK Praga 36:42 + 2:29
6. Seidlová Magdalena RIC0950 A OB Říčany 39:14 + 5:01
7. Ehlerová Anna VSP0854 B USK Praha 40:53 + 6:40
8. Baštová Justýna DOR0952 B OK Dobříš 41:21 + 7:08
9. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 41:59 + 7:46
10. Michalíková Klára ZVO0954 B OB SK Zvole 42:28 + 8:15
11. Volešová Edita TAP0960 B KOB Tretra Praha 42:44 + 8:31
12. Řehořková Ema DKP0956 B Oddíl OB Kotlářka 44:52 + 10:39
13. Hüblová Agáta FSP0853 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:52 + 11:39
14. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 45:59 + 11:46
15. Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 48:11 + 13:58
16. Blahutová Lucie PGP0968 B SK Praga 49:13 + 15:00
17. Ptáčková Barbora DKP0954 B Oddíl OB Kotlářka 49:38 + 15:25
18. Bednářová Štěpánka TAP0862 C KOB Tretra Praha 50:35 + 16:22
18. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 50:35 + 16:22
20. Fišerová Emma ZVO0956 C OB SK Zvole 51:46 + 17:33
21. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 53:27 + 19:14
22. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 54:24 + 20:11
23. Jirásková Laura VSP0952 C USK Praha 55:34 + 21:21
24. Košťáková Anna DOR0957 C OK Dobříš 56:49 + 22:36
25. Žemlová Magdalena KAM0950 B OK Kamenice 58:55 + 24:42
26. Vaculovičová Alžběta DOR0956 C OK Dobříš 64:08 + 29:55
27. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 64:29 + 30:16
28. Berná Klára ODV0851 B TJ Aero Odolena Voda 69:49 + 35:36
29. Labská Kateřina PGP0963 B SK Praga 71:35 + 37:22
30. Svobodová Ema ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 75:11 + 40:58
Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem DISK
Michalíková Alžběta ZVO0953 B OB SK Zvole DISK

D18 6.00 km, 160 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Alžběta DOR0753 A OK Dobříš 45:54
2. Stará Barbora FSP0752 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:51 + 6:57
3. Leinweberová Julie FSP0755 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:37 + 7:43
4. Geffertová Agáta FSP0753 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:20 + 8:26
5. Žemlová Barbora KAM0751 B OK Kamenice 55:06 + 9:12
6. Šilerová Petra DKP0760 B Oddíl OB Kotlářka 61:39 + 15:45
7. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 63:07 + 17:13
8. Švejdová Karolína ZVO0752 B OB SK Zvole 64:30 + 18:36
9. Večerková Ema DKP0657 B Oddíl OB Kotlářka 68:04 + 22:10
10. Drašarová Magdaléna DKL0752 C KOB Kladno 72:37 + 26:43
11. Kuklová Tereza PGP0755 C SK Praga 80:26 + 34:32
12. Izáková Eva EKP0651 VŠTJ Ekonom Praha 83:34 + 37:40
13. Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 98:46 + 52:52
14. Herynková Klára RIC0758 C OB Říčany 100:20 + 54:26

D20 7.10 km, 170 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 58:16

D21K 5.40 km, 130 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3331

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:51 3863
2. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 63:13 + 11:22 3220
3. Kalinová Tereza LBE9150 C TJ Lokomotiva Beroun 65:09 + 13:18 3110
4. Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 65:32 + 13:41 3089
5. Hrdličková Jana DKP8762 C Oddíl OB Kotlářka 70:43 + 18:52 2796

D21L 8.50 km, 210 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7927

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 56:24 8762
2. Fujáčková Ivana SJC8952 C Sportcentrum Jičín 61:48 + 5:24 8052
3. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 66:27 + 10:03 7441
4. Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 68:39 + 12:15 7152
5. Surkova Polina PGP0157 R SK Praga 70:19 + 13:55 6933
6. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 70:30 + 14:06 6909
7. Albrechtová Iveta KAM9950 C OK Kamenice 76:28 + 20:04 6126
8. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 79:04 + 22:40 5784
9. Bolinová Hana FSP8152 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 82:00 + 25:36 5399
10. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 83:07 + 26:43 5252
11. Hořejší Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 83:26 + 27:02 5210
12. Nedasová Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:00 + 28:36 5005
13. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 87:28 + 31:04 4681
14. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 91:12 + 34:48 4190
15. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 98:32 + 42:08 3227
16. Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 99:15 + 42:51 3133
17. Kortusová Daniela ROU9252 C SKOB Roudnice nad Labem 101:07 + 44:43 2888
18. Vyhnálková Marie RIC0151 C OB Říčany 101:38 + 45:14 2820
Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha DISK 0

D35L 6.60 km, 170 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 55:25
2. Košťáková Petra DOR8151 C OK Dobříš 61:52 + 6:27
3. Janečková Markéta DKP8151 C Oddíl OB Kotlářka 67:11 + 11:46
4. Sotonová Jitka TAP7950 C KOB Tretra Praha 67:29 + 12:04
5. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 68:24 + 12:59
6. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 69:27 + 14:02
7. Kučerová Barbora HCE8650 C TJ Hostivice 71:13 + 15:48
8. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 73:59 + 18:34
9. Kuklová Jana TJP8750 C TJ Sokol Troja 75:09 + 19:44
10. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 78:04 + 22:39
11. Kožíšková Jana EKP8750 C VŠTJ Ekonom Praha 78:28 + 23:03
12. Dobyášová Zuzana KAM8052 C OK Kamenice 86:25 + 31:00
13. Mikeszová Martina DKP8162 C Oddíl OB Kotlářka 90:07 + 34:42
14. Sobotová Jana DLP8250 C OOB TJ Dukla Praha 96:15 + 40:50
Krupová Tereza PGP8756 C SK Praga DISK
Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav DISK

D35K 4.30 km, 115 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sankotová Monika KAM8053 C OK Kamenice 48:12
2. Fuchsová Aneta KAM8551 C OK Kamenice 48:39 + 0:27
3. Pelikánová Lenka KAM8350 C OK Kamenice 53:34 + 5:22
4. Haluzová Marie DKP8153 C Oddíl OB Kotlářka 55:48 + 7:36
5. Sedláčková Petra TAP8451 C KOB Tretra Praha 74:08 + 25:56

D40 5.30 km, 130 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červená Lenka DKP8252 C Oddíl OB Kotlářka 53:06
2. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 55:31 + 2:25
3. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 55:40 + 2:34
4. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 56:34 + 3:28
5. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 58:52 + 5:46
6. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 60:11 + 7:05
6. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 60:11 + 7:05
8. Žufníčková Pavla LBE8152 C TJ Lokomotiva Beroun 64:13 + 11:07
9. Pinkrová Šárka HCE8350 C TJ Hostivice 64:15 + 11:09
10. Nováková Helena TAP8153 C KOB Tretra Praha 65:00 + 11:54
11. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 65:58 + 12:52
12. Brotánková Lenka ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem 68:01 + 14:55
13. Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 71:27 + 18:21
14. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 73:13 + 20:07
15. Jakubská Jitka TAP8152 C KOB Tretra Praha 73:54 + 20:48
16. Súkupová Hana PGP8156 C SK Praga 79:46 + 26:40
17. Stočesová Lucie 0480001 Podbrďáčci 84:24 + 31:18
18. Petříčková Zuzana MKP8251 C SK Meteor Kačerov 93:32 + 40:26

D45L 4.70 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 41:44
2. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 41:58 + 0:14
3. Hasmanová Lenka VPM7551 C KOS Slavia Plzeň 43:45 + 2:01
4. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 44:37 + 2:53
5. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 45:36 + 3:52
6. Hrušková Blanka DOR7555 C OK Dobříš 46:56 + 5:12
7. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 47:09 + 5:25
8. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:44 + 6:00
9. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 49:15 + 7:31
10. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 49:32 + 7:48
11. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 50:06 + 8:22
12. Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 51:15 + 9:31
13. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 51:32 + 9:48
14. Hlaváčková Klára TAP7756 C KOB Tretra Praha 52:32 + 10:48
15. Vyšínská Michaela ODV7655 C TJ Aero Odolena Voda 54:52 + 13:08
16. Veselá Iva KAM7553 C OK Kamenice 56:37 + 14:53
17. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 57:04 + 15:20
18. Magazu Radmila DOR7853 C OK Dobříš 57:09 + 15:25
19. Baxová Irena LBE7951 C TJ Lokomotiva Beroun 57:51 + 16:07
20. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 61:12 + 19:28
21. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 62:33 + 20:49
22. Herynková Irena RIC7750 C OB Říčany 67:59 + 26:15
23. Lindová Miroslava KNC7750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 69:47 + 28:03
24. Zvěřinová Marie DKL7650 C KOB Kladno 70:48 + 29:04
25. Hoffmannová Lucie DKL7552 C KOB Kladno 83:19 + 41:35

D45K 3.20 km, 90 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 33:56
2. Kolářová Petra 0180001 Neregistrovaný 45:48 + 11:52
3. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 49:11 + 15:15
4. Gregor Tahmina DOR7552 C OK Dobříš 50:19 + 16:23
5. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 50:27 + 16:31
6. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 52:16 + 18:20
7. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 53:55 + 19:59
8. Ptáčková Helena DKP7750 C Oddíl OB Kotlářka 55:32 + 21:36
9. Pokorná Kamila KAM7452 C OK Kamenice 57:00 + 23:04
10. Drašarová Dana DKL7750 C KOB Kladno 57:49 + 23:53
11. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 58:37 + 24:41
12. Šťovíčková Dagmar DVP7650 C DVP ORIENTATION 58:45 + 24:49
13. Večerková Daniela 0160002 NoWay 70:43 + 36:47
14. Zrostlíková Jitka ODV7652 C TJ Aero Odolena Voda 71:21 + 37:25
Motyčková Zuzana TAP7753 C KOB Tretra Praha DISK

D50 4.40 km, 115 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 49:09
2. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 50:57 + 1:48
3. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 51:58 + 2:49
4. Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 56:35 + 7:26
5. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 57:01 + 7:52
6. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 58:14 + 9:05
7. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 59:15 + 10:06
8. Polanová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 60:18 + 11:09
9. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 62:02 + 12:53
10. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:19 + 21:10
11. Doubková Dagmar EKP7350 C VŠTJ Ekonom Praha 73:18 + 24:09
12. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 79:33 + 30:24
13. Šárka Petržílková 0310003 není 83:25 + 34:16
14. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 106:28 + 57:19
Gondeková Romana PGP7356 C SK Praga DISK

D55 4.30 km, 115 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Izáková Tereza LME6850 C SK Los Mělník 48:21
2. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia Plzeň 49:01 + 0:40
3. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 74:31 + 26:10
4. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:57 + 32:36

D60 3.40 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlíčková Jindřiška KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 44:43
2. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 48:59 + 4:16
3. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 57:06 + 12:23

D65 3.20 km, 90 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 39:21
2. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 41:39 + 2:18
3. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 41:53 + 2:32
4. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 42:08 + 2:47
5. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 42:09 + 2:48
6. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 43:15 + 3:54
7. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 44:54 + 5:33
8. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 45:04 + 5:43
9. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 46:29 + 7:08
10. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 46:51 + 7:30
11. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 49:00 + 9:39
12. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 63:02 + 23:41

D70 3.10 km, 75 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 43:15
2. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 72:36 + 29:21

D75 2.70 km, 65 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 49:08
2. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 49:38 + 0:30

H10F 3.30 km, 50 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schindler Tadeáš PGP1600 C SK Praga 23:22
2. Gondek Jan PGP1601 C SK Praga 23:50 + 0:28
3. Dostalík Alex KAM1702 C OK Kamenice 29:41 + 6:19
4. Segev Aaron KAM1500 C OK Kamenice 31:37 + 8:15
5. Cabrnoch Matěj 0150002 KOB Kladno - neregistrovaní 33:11 + 9:49
6. Veverka Jan PGP1403 C SK Praga 33:43 + 10:21
7. Šťovíček David DVP1601 C DVP ORIENTATION 39:31 + 16:09
8. Marek Matyáš TAP1702 C KOB Tretra Praha 41:09 + 17:47
9. Jaroš Lukáš SAD1400 C Sportovní akademie Dobříš 59:42 + 36:20
10. Bartoš Martin VSP1700 C USK Praha 60:29 + 37:07
11. Kadlec Daniel 71:46 + 48:24

H10 1.90 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Albert PGP1405 C SK Praga 14:46
2. Skalka Jindřich VSP1500 C USK Praha 17:47 + 3:01
3. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 18:08 + 3:22
4. Rakovec Pavel SCP1501 C OK Sparta Praha 19:19 + 4:33
5. Tomeš Maxmilián SJC1400 C Sportcentrum Jičín 20:26 + 5:40
6. Brotánek Jan ROU1401 C SKOB Roudnice nad Labem 20:56 + 6:10
7. Rollier Alexei PGP1505 C SK Praga 21:54 + 7:08
8. Čížek Vojtěch PGP1404 C SK Praga 24:26 + 9:40
9. Míka Štěpán DKP1504 C Oddíl OB Kotlářka 24:28 + 9:42
10. Baxa Daniel LBE1400 C TJ Lokomotiva Beroun 24:56 + 10:10
11. Veselý Hubert PGP1402 C SK Praga 25:42 + 10:56
12. Král Jaroslav LBE1500 C TJ Lokomotiva Beroun 27:04 + 12:18
13. Hýbl Šimon TAP1401 C KOB Tretra Praha 27:08 + 12:22
14. Suchý Prokop TAP1502 C KOB Tretra Praha 32:20 + 17:34
15. Seidl Kryštof RIC1407 C OB Říčany 32:43 + 17:57
16. Cabrnoch Lukáš 0150001 KOB Kladno - neregistrovaní 34:53 + 20:07
17. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 38:04 + 23:18
18. Vach Štěpán PGP1502 C SK Praga 39:03 + 24:17
19. Janda Vratislav KPY1501 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:14 + 32:28

H12 2.70 km, 65 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sláma Marek KAM1201 B OK Kamenice 18:09
2. Janeček Tomáš DKP1206 B Oddíl OB Kotlářka 18:27 + 0:18
3. Hora Karel TAP1302 C KOB Tretra Praha 18:55 + 0:46
4. Kazda František PGP1207 B SK Praga 20:23 + 2:14
5. Bína Richard KAM1205 B OK Kamenice 20:58 + 2:49
6. Pelikán Vít KAM1203 B OK Kamenice 21:08 + 2:59
7. Kužel Jonáš FSP1201 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:46 + 3:37
8. Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný 23:05 + 4:56
9. Doležel Adam PGP1202 B SK Praga 24:34 + 6:25
10. Pinkr Josef HCE1200 B TJ Hostivice 24:57 + 6:48
11. Jakubský Filip TAP1304 C KOB Tretra Praha 27:11 + 9:02
12. Drašar Matouš DKL1301 C KOB Kladno 28:27 + 10:18
13. Rypáček Radim TAP1303 C KOB Tretra Praha 28:29 + 10:20
14. Posch Jaroslav RIC1201 C OB Říčany 28:34 + 10:25
15. Ptáček Ondřej DKP1204 B Oddíl OB Kotlářka 28:47 + 10:38
16. Petráň Lukáš TAP1200 C KOB Tretra Praha 29:32 + 11:23
17. Komín Kryštof DKL1201 C KOB Kladno 29:52 + 11:43
18. Arnošt Daniel SAD1200 C Sportovní akademie Dobříš 30:02 + 11:53
19. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 30:37 + 12:28
20. Veselý Vilém PGP1201 C SK Praga 32:56 + 14:47
21. Sankot Jakub KAM1207 B OK Kamenice 33:10 + 15:01
22. Suchý Vojtěch TAP1310 C KOB Tretra Praha 35:34 + 17:25
23. Prior Jiří SAD1201 C Sportovní akademie Dobříš 38:38 + 20:29
24. Košťák Hubert DOR1305 C OK Dobříš 38:48 + 20:39
25. Vyskočil Jan PGP1306 C SK Praga 39:16 + 21:07
26. Dorschner David RIC1207 C OB Říčany 40:38 + 22:29
27. Kovanda Zdeněk PGP1307 C SK Praga 40:55 + 22:46
28. Spáčil Zdeněk SAD1202 C Sportovní akademie Dobříš 41:19 + 23:10
29. Červený Antonín DKP1211 C Oddíl OB Kotlářka 41:52 + 23:43
30. Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 42:16 + 24:07
31. Fuchs Vojtěch KAM1301 C OK Kamenice 42:35 + 24:26
32. Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 43:23 + 25:14
33. Vach Matyáš PGP1301 C SK Praga 48:10 + 30:01
34. Větvička Antonín DKP1309 C Oddíl OB Kotlářka 49:32 + 31:23
35. Veselý Václav KAM1303 C OK Kamenice 55:01 + 36:52
36. Tóth Levente TAP1311 C KOB Tretra Praha 56:25 + 38:16

H14 4.60 km, 150 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čížik Matyáš KAM1102 B OK Kamenice 34:13
2. Baldrian Josef VSP1100 B USK Praha 35:21 + 1:08
3. Sláma Kryštof KAM1000 B OK Kamenice 35:48 + 1:35
4. Bartoň Theodor FSP1100 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:03 + 1:50
5. Bašus Ondřej KAM1004 B OK Kamenice 37:32 + 3:19
6. Míka Luboš DKP1101 B Oddíl OB Kotlářka 39:22 + 5:09
7. Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 40:08 + 5:55
8. Španěl Vít DOR1100 C OK Dobříš 40:36 + 6:23
9. Jetel Václav DOR1105 B OK Dobříš 41:04 + 6:51
10. Gregor Kevin DOR1001 B OK Dobříš 41:59 + 7:46
11. Kašpar Adam DOR1101 B OK Dobříš 43:58 + 9:45
12. Rejšek Čeněk KAM1002 B OK Kamenice 44:45 + 10:32
13. Prox Jan RIC1003 B OB Říčany 44:59 + 10:46
14. Neškudla Jan KAM1005 C OK Kamenice 46:28 + 12:15
15. Jakubský Pavel TAP1109 B KOB Tretra Praha 48:54 + 14:41
16. Voleský Viktor KAM1103 B OK Kamenice 50:01 + 15:48
17. Bednařík Vojtěch TAP1104 C KOB Tretra Praha 50:47 + 16:34
18. Etrych Matěj DOR1104 B OK Dobříš 51:13 + 17:00
19. Vaculovič Matěj DOR1004 B OK Dobříš 53:05 + 18:52
20. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 54:45 + 20:32
21. Baláš Jan DOR1113 C OK Dobříš 55:07 + 20:54
22. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 61:31 + 27:18
23. Vyhnálek František DKP1020 C Oddíl OB Kotlářka 61:42 + 27:29
24. Šňupárek Jenda PGP1005 C SK Praga 62:22 + 28:09
25. Macůrek Ondřej TAP1111 C KOB Tretra Praha 73:40 + 39:27
26. Červený Jiří DKP1008 C Oddíl OB Kotlářka 88:52 + 54:39
27. Kapoun Jáchym LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun 92:45 + 58:32
28. Hoffmann Vojtěch DKL1004 C KOB Kladno 129:33 + 95:20
29. Zvěřina Ondřej DKL1003 C KOB Kladno 132:55 + 98:42
Hübl Hugo FSP1103 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

H16 6.20 km, 150 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 40:27
2. Etrych Jonáš DOR0907 A OK Dobříš 42:06 + 1:39
3. Junek Matouš DKP0817 B Oddíl OB Kotlářka 43:33 + 3:06
4. Magazu Lukas DOR0805 B OK Dobříš 44:41 + 4:14
5. Cháma Ondřej RIC0904 B OB Říčany 45:34 + 5:07
6. Šubrt Ondřej TAP0801 B KOB Tretra Praha 46:37 + 6:10
7. Rod Matyáš VSP0803 B USK Praha 49:53 + 9:26
8. Tejkl Štěpán TAP0807 B KOB Tretra Praha 53:15 + 12:48
9. Linhart Jakub ZVO0802 B OB SK Zvole 53:27 + 13:00
10. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 55:49 + 15:22
11. Švejda Jáchym ZVO0902 B OB SK Zvole 56:45 + 16:18
12. Chmelař David PGP0801 C SK Praga 56:54 + 16:27
13. Pazák Eduard TAP0913 B KOB Tretra Praha 57:02 + 16:35
14. Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno 57:35 + 17:08
15. Večerka Vojtěch DKP0813 C Oddíl OB Kotlářka 58:42 + 18:15
16. Luhan Jakub PGP0809 C SK Praga 59:41 + 19:14
17. Koma Lukáš DOR0903 C OK Dobříš 60:48 + 20:21
18. Zyma Petr PGP0807 C SK Praga 65:25 + 24:58
19. Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 71:59 + 31:32
20. Španěl Viktor DOR0901 C OK Dobříš 73:35 + 33:08
21. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 74:35 + 34:08
22. Drašar Jakub DKL0903 B KOB Kladno 79:51 + 39:24
23. Kapoun Matěj LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 80:05 + 39:38
24. Hrdý Kryštof TAP0912 C KOB Tretra Praha 80:45 + 40:18

H18 8.20 km, 190 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik DKP0816 A Oddíl OB Kotlářka 47:54
2. Černý Vojtěch DKP0712 B Oddíl OB Kotlářka 48:41 + 0:47
3. Šubrt Jáchym DKP0800 A Oddíl OB Kotlářka 48:50 + 0:56
4. Španěl Filip DOR0704 B OK Dobříš 51:36 + 3:42
5. Žižka Přemysl DOR0706 B OK Dobříš 51:38 + 3:44
6. Hůla Tomáš PGP0611 B SK Praga 52:24 + 4:30
7. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 53:18 + 5:24
8. Matyšek Ondřej PGP0703 B SK Praga 54:41 + 6:47
9. Hlaváček Vojtěch TAP0700 B KOB Tretra Praha 60:31 + 12:37
10. Jirous Erik TAP0705 C KOB Tretra Praha 61:09 + 13:15
11. Brumovský Štěpán TAP0706 B KOB Tretra Praha 64:39 + 16:45
12. Weiss Hugo DKP0725 B Oddíl OB Kotlářka 68:05 + 20:11
13. Hošek Ondřej DOR0606 C OK Dobříš 73:16 + 25:22
14. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 73:35 + 25:41
15. Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 73:54 + 26:00
16. Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 75:36 + 27:42
17. Sadil Martin MFP0702 C Matfyz Praha 78:36 + 30:42
18. Veselý Vojtěch DOR0708 C OK Dobříš 79:13 + 31:19

H20 9.40 km, 190 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga 100:10

H21L 11.60 km, 255 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7367

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petrilák Matouš Nathaniel DKP0416 A Oddíl OB Kotlářka 71:31 7563
2. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 71:55 + 0:24 7521
3. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 72:31 + 1:00 7458
4. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 72:40 + 1:09 7443
5. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 73:11 + 1:40 7389
6. Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany 73:22 + 1:51 7370
7. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 74:52 + 3:21 7213
8. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 77:52 + 6:21 6900
9. Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 78:12 + 6:41 6865
10. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 78:28 + 6:57 6837
11. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 78:34 + 7:03 6827
12. Skripnik Matouš FSP0800 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:27 + 7:56 6735
13. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 79:35 + 8:04 6721
14. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 80:40 + 9:09 6608
15. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 80:52 + 9:21 6587
16. Klement David DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka 82:32 + 11:01 6413
17. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 84:39 + 13:08 6192
18. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 92:29 + 20:58 5374
19. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 93:47 + 22:16 5238
20. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 94:12 + 22:41 5195
21. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 94:21 + 22:50 5179
22. Novák Lukáš 0090001 AC SAKÉ KATEŘINKY 96:01 + 24:30
23. Vágner Libor DKP8802 C Oddíl OB Kotlářka 97:32 + 26:01 4847
Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Janas Petr PGP7106 C SK Praga DISK 0
Kala Matěj 0040001 Kalamita DISK

H21K 7.80 km, 200 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3494

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 56:44 4126
2. Werner Michal PGP9705 C SK Praga 70:58 + 14:14 3373
3. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 74:23 + 17:39 3192
4. Vyšínský Adam ODV0300 C TJ Aero Odolena Voda 76:15 + 19:31 3094
5. Bílek Martin 0320001 Klub veslování kondor Brandýs nad Labem 80:30 + 23:46
6. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 81:03 + 24:19 2840

H35L 9.00 km, 210 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 60:16
2. Jakovec Petr DKL8602 C KOB Kladno 64:54 + 4:38
3. Sankot Jaroslav KAM8100 C OK Kamenice 64:58 + 4:42
4. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 65:17 + 5:01
5. Kamenický Jan TAP7900 C KOB Tretra Praha 70:21 + 10:05
6. Janeček Petr DKP7905 C Oddíl OB Kotlářka 72:04 + 11:48
7. Palaščak Ján DKP8505 C Oddíl OB Kotlářka 76:53 + 16:37
8. Hladký Jan DKP8301 C Oddíl OB Kotlářka 80:11 + 19:55
9. Pelikán Tomáš KAM8200 C OK Kamenice 83:06 + 22:50
10. Košťák Vojtěch DOR8003 C OK Dobříš 84:52 + 24:36
11. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 86:53 + 26:37
12. Bartoš Marián VSP8201 C USK Praha 87:34 + 27:18
13. Jůzek Martin SCP8600 C OK Sparta Praha 88:15 + 27:59
14. Vach Ondřej PGP8507 C SK Praga 89:02 + 28:46
15. Jurkiewicz Patrik SCP7800 C OK Sparta Praha 96:54 + 36:38
16. Kelnar Martin ODV8600 C TJ Aero Odolena Voda 98:48 + 38:32

H35K 5.60 km, 150 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťovíček Jan DVP7703 C DVP ORIENTATION 57:51

H40 8.10 km, 200 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 56:05
2. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 58:24 + 2:19
3. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 58:39 + 2:34
4. Szymanský Filip DKP8208 C Oddíl OB Kotlářka 59:29 + 3:24
5. Doležal Martin PGP8100 C SK Praga 62:12 + 6:07
6. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:26 + 6:21
7. Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 63:35 + 7:30
8. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 64:55 + 8:50
9. Dvořák Petr DKP8005 C Oddíl OB Kotlářka 65:45 + 9:40
10. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 65:48 + 9:43
11. Súkup Jaroslav PGP7900 C SK Praga 68:51 + 12:46
12. Cabrnoch Pavel DKL8200 C KOB Kladno 75:38 + 19:33
13. Doležal Jan PGP8400 C SK Praga 79:27 + 23:22
14. Bednařík Jan SPC8112 C SPORTICUS team 88:27 + 32:22
15. Petříček Martin MKP8000 C SK Meteor Kačerov 96:02 + 39:57
16. Schindler Václav PGP8110 C SK Praga 117:03 + 60:58
17. Honetschläger Vojtěch 0080001 nnn 125:19 + 69:14

H45L 7.20 km, 180 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 50:26
2. Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team 50:52 + 0:26
3. Bašus Petr KAM7400 C OK Kamenice 52:26 + 2:00
4. Jirásek Milan VSP7403 C USK Praha 52:39 + 2:13
5. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 53:03 + 2:37
6. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 54:30 + 4:04
7. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 56:24 + 5:58
8. Zrostlík Marek ODV7101 C TJ Aero Odolena Voda 56:31 + 6:05
9. Komín David PGP7405 C SK Praga 57:06 + 6:40
10. Stepanenko Sergiy PGP7902 C SK Praga 58:41 + 8:15
11. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 60:02 + 9:36
12. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 60:20 + 9:54
13. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 60:23 + 9:57
14. Hill Richard SLA7602 C SKOB Slaný 61:42 + 11:16
15. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 61:55 + 11:29
16. Herynek Petr RIC7305 C OB Říčany 63:44 + 13:18
17. Sadil Milan MFP7500 C Matfyz Praha 63:52 + 13:26
18. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 64:06 + 13:40
19. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 64:22 + 13:56
20. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 65:10 + 14:44
21. Dvořáček Dan MFP7903 C Matfyz Praha 65:29 + 15:03
22. Petráň Jiří SCP7501 C OK Sparta Praha 68:17 + 17:51
23. Marek Vladimír OKP7800 C SK OK 24 Praha 69:10 + 18:44
24. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 69:52 + 19:26
25. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 70:22 + 19:56
26. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 70:27 + 20:01
27. Jakubský Ondřej TAP7700 C KOB Tretra Praha 75:25 + 24:59
28. Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 76:08 + 25:42
29. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 77:44 + 27:18
30. Janousek Petr 0060001 PVP 79:13 + 28:47
31. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 80:48 + 30:22
32. Míka Pavel DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka 82:54 + 32:28
33. Vondráček Martin DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka 83:24 + 32:58
34. Cháma Jan PDY7501 C Běhej Poděbrady 89:43 + 39:17
35. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 91:11 + 40:45
36. Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 94:28 + 44:02
Šnejdar Ondřej PGP7712 C SK Praga DISK

H45K 4.30 km, 110 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaculovič Radim DOR7505 C OK Dobříš 43:15
2. Tejkl Jiří TAP7702 C KOB Tretra Praha 43:39 + 0:24
3. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 50:30 + 7:15
4. Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 55:16 + 12:01
5. Drašar Tomáš DKL7600 C KOB Kladno 58:50 + 15:35
6. Sedláček Milan PGP7408 C SK Praga 61:26 + 18:11
7. Pavlík Michal ODV7705 C TJ Aero Odolena Voda 64:03 + 20:48
8. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 71:09 + 27:54
9. Nedas Dušan KPY7701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:14 + 32:59

H50 6.50 km, 170 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gutak Mykhaylo 0070001 Azymut(Ukraine) 48:10
2. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 48:11 + 0:01
3. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 57:41 + 9:31
4. Řehořek Jan DKP7303 C Oddíl OB Kotlářka 59:36 + 11:26
5. Gemperle František MFP7102 C Matfyz Praha 60:09 + 11:59
6. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 60:22 + 12:12
7. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 65:24 + 17:14
8. Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 66:16 + 18:06
9. Kroupa Štěpán VPM6904 C KOS Slavia Plzeň 67:46 + 19:36
10. Večerka Daniel 0160001 NoWay 67:54 + 19:44
11. Dostál Tomáš DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 68:13 + 20:03
12. Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 68:35 + 20:25
13. Vydra Lukáš DKP7001 C Oddíl OB Kotlářka 74:10 + 26:00
14. Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia Plzeň 75:35 + 27:25
15. Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 76:04 + 27:54
16. Kapoun Luděk LBE7400 C TJ Lokomotiva Beroun 77:49 + 29:39
17. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 81:49 + 33:39
18. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 82:13 + 34:03
Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha DISK

H55 5.60 km, 150 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 45:21
2. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 46:36 + 1:15
3. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 49:12 + 3:51
4. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 49:31 + 4:10
5. Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 50:48 + 5:27
6. Kořistka Libor EKP6300 C VŠTJ Ekonom Praha 51:13 + 5:52
7. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 53:22 + 8:01
8. Pasničenko Viktor PGP6004 C SK Praga 55:48 + 10:27
9. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 58:40 + 13:19
10. Rakovec Michal SCP6901 C OK Sparta Praha 62:53 + 17:32
11. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 63:31 + 18:10
12. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:09 + 18:48
13. Valenta Jan OKP6501 C SK OK 24 Praha 66:40 + 21:19
14. Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem 69:39 + 24:18
15. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 71:02 + 25:41
16. Vyhnálek František DKP6402 C Oddíl OB Kotlářka 77:51 + 32:30
17. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 90:41 + 45:20
18. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:14 + 45:53

H60 4.90 km, 120 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kettner Vladek DOR6400 OK Dobříš 57:48
2. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 61:36 + 3:48
3. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 81:14 + 23:26

H65 4.30 km, 110 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří DKL5501 C KOB Kladno 42:14
2. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 44:56 + 2:42
3. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 46:34 + 4:20
4. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 48:27 + 6:13
5. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 48:30 + 6:16
6. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 50:49 + 8:35
7. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 51:09 + 8:55
8. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 53:34 + 11:20
9. Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 53:40 + 11:26
10. Novotný Jiří DKL4601 C KOB Kladno 53:58 + 11:44
11. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 54:56 + 12:42
12. Koč Lumír MKP5401 C SK Meteor Kačerov 55:29 + 13:15
13. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 60:30 + 18:16
14. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 68:28 + 26:14
15. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 70:07 + 27:53
16. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 72:08 + 29:54

H70 3.60 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 46:05
2. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 47:29 + 1:24
3. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 49:11 + 3:06
4. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 50:31 + 4:26
5. Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 52:16 + 6:11
6. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 67:03 + 20:58

H75 2.80 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 43:23
2. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 48:51 + 5:28
3. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 54:30 + 11:07
4. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 57:36 + 14:13
5. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:59 + 18:36
6. Suchý Karel PGP4300 C SK Praga 62:03 + 18:40

MA 6.70 km, 180 m, 26 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randík Jan 0050005 Dezorientovaní 64:40
2. Jandera Tomáš 0040001 Kalamita 69:18 + 4:38
3. Beneš Filip 0070006 Azymut(Ukraine) 72:45 + 8:05
4. Benda Jan 0320001 Klub veslování kondor Brandýs nad Labem 73:22 + 8:42
5. Jandera Kryštof 0040002 Kalamita 76:31 + 11:51
6. Šašek Luděk / Komerční ba 0270001 Sokol Troja 78:54 + 14:14
7. Janeček Ondřej EY 0020001 Ransdorfová 79:29 + 14:49
8. Veselý Vojtěch 0130001 ?? 81:02 + 16:22
9. Drahoňovský Roman 0330001 x 81:56 + 17:16
10. Havlíček Vojtěch 0310003 není 82:45 + 18:05
11. Němec Jan 0090001 AC SAKÉ KATEŘINKY 92:01 + 27:21
12. Veselý Václav 0130002 ?? 112:30 + 47:50
13. Setnicka Karel 0030001 KAM Kamenice 123:58 + 59:18
Janík Pavel 0060001 PVP DISK
Sláma Libor 0290001 OB Tučňáci DISK

MB 5.10 km, 130 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolík Jan 0250001 OB Rocks! 64:11
2. Stepanek Jiri 0260002 ... 74:30 + 10:19
3. Janeček Ondřej 0020005 Ransdorfová 75:23 + 11:12
4. Řežábek Martin 0160002 NoWay 87:44 + 23:33
5. Kolařík Ladislav 0300002 neregistovaná 90:13 + 26:02
6. Štourač Zdeněk 0160004 NoWay 92:18 + 28:07
7. Cimbulka Matyáš 0190001 Šutri 98:13 + 34:02
8. Škvor Ondřej 0220002 CZAR 114:05 + 49:54
9. Kuchařík Martin 0140001 Slovan Dubí 114:26 + 50:15
10. Stepanek Bedrich 0260001 ... 126:36 + 62:25
11. Radovan Beneš 0120004 Dezorientovaní 167:31 + 103:20

N1 2.10 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Jiří 0300003 neregistovaná 26:10
2. Kolařík Jakub 0300004 neregistovaná 28:35 + 2:25
3. Alois Sláma +1 0290002 OB Tučňáci 37:37 + 11:27
4. Ženíšek Michal 0150001 KOB Kladno - neregistrovaní 37:39 + 11:29
5. Havlíček Matěj 0310002 není 54:06 + 27:56
6. Květa Cimbulková 0120002 Dezorientovaní 62:04 + 35:54
7. Beneš Karel 0070002 Azymut(Ukraine) 63:12 + 37:02
8. Svobodová Nikola 0190002 Šutri 71:04 + 44:54
9. Škvorová Sára 0220001 CZAR 79:52 + 53:42
Cimbulka Václav 0120001 Dezorientovaní DISK
Řežábková Viktorka 0160003 NoWay DISK
Randík Jakub 0050004 Dezorientovaní DISK
Otakar Sláma 0290005 OB Tučňáci DISK

N2 2.50 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eduard Sláma 0290003 OB Tučňáci 29:14
2. Primus Petr 0010001 Velká Hraštice 40:16 + 11:02
3. Lukáš Vladimír 0240001 .. 40:19 + 11:05
4. Andrej Sláma 0290004 OB Tučňáci 44:52 + 15:38
5. Svobodová Hana 0170001 Neregistrovaní Hruškovi 46:02 + 16:48
6. Suchánková Markéta 0100002 Jaja´s team 51:41 + 22:27
7. Králová Jitka 0210006 E+L 52:53 + 23:39
8. Setnička Jaroslav 0030002 KAM Kamenice 53:13 + 23:59
9. Suchánková Marie 0100001 Jaja´s team 53:37 + 24:23
10. Tomešová Zdenka 0080001 nnn 57:25 + 28:11
11. Kubín Jiří 0200002 - 71:29 + 42:15
12. Benda Jiří 0320002 Klub veslování kondor Brandýs nad Labem 81:35 + 52:21

T1 3.60 km, 110 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 31:03
2. Švejda Karel 0420001 Zvole 36:41 + 5:38
3. Labský Martin 36:58 + 5:55
4. Gregor Radovan DOR7404 C OK Dobříš 37:31 + 6:28
5. Nosková Lenka ROZ8050 C OK Roztoky 39:51 + 8:48
6. Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha 40:11 + 9:08
7. Kateřina Boudová 0050002 Dezorientovaní 40:24 + 9:21
7. Bouda Milan 0050001 Dezorientovaní 40:24 + 9:21
9. Rothbancová P. 42:46 + 11:43
10. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 42:50 + 11:47
11. Alena Fischer 0110005 NER PGP 43:24 + 12:21
12. Bartoňová Radka PGP8751 C SK Praga 43:25 + 12:22
13. Bednaříková Jana SPC8353 C SPORTICUS team 43:56 + 12:53
14. Tučný Jan 0290001 OB Tučňáci 44:28 + 13:25
15. Knoškoová Jitka 45:09 + 14:06
16. Vobořilová Markéta 0220001 CZAR 45:33 + 14:30
17. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 45:47 + 14:44
18. Horová Vladimíra 0450001 hory 46:58 + 15:55
19. Segev Lucie 0280001 Kamenice 48:26 + 17:23
20. Michalíková Jana ZVO8051 C OB SK Zvole 49:16 + 18:13
21. Veselý Daniel 0400001 Bez názvu 51:37 + 20:34
22. Šnejdarová Miroslava 0530001 není členem 51:50 + 20:47
23. Jirousová Eva TAP7653 C KOB Tretra Praha 52:06 + 21:03
24. Křížková Anna DOR8751 C OK Dobříš 52:31 + 21:28
25. Vyhnálková Anna DKP7955 C Oddíl OB Kotlářka 52:34 + 21:31
26. Knoška Martin 52:46 + 21:43
27. Bucanová Michaela 53:16 + 22:13
28. Veselá Zuzana 0380001 Bez klubu 53:46 + 22:43
29. Marková Michala OKP8450 C SK OK 24 Praha 54:14 + 23:11
30. Bretšnajdr Jan 0520001 Za Humny 54:28 + 23:25
31. Jetel Václav 0010001 Velká Hraštice 55:26 + 24:23
32. Labská Klára 0490001 Lamy 55:41 + 24:38
33. Brumovská Rhea TAP7251 C KOB Tretra Praha 57:23 + 26:20
34. Tóth Szász Enikő TAP8352 C KOB Tretra Praha 57:34 + 26:31
35. Cabrnochová Petra 0150003 KOB Kladno - neregistrovaní 58:18 + 27:15
36. Hrušková Jana 0170001 Neregistrovaní Hruškovi 58:26 + 27:23
37. Kukla Jan 0370001 Kuklíci 58:52 + 27:49
38. Švejdová Martina ZVO7453 C OB SK Zvole 63:33 + 32:30
39. Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun 64:31 + 33:28
40. Kofroňová Edita LBE8050 C TJ Lokomotiva Beroun 66:10 + 35:07
41. Brumovský Martin TAP7202 C KOB Tretra Praha 70:35 + 39:32
42. Pohlová Petra TAP7758 C KOB Tretra Praha 71:52 + 40:49
43. Buková Zdeňka ROU7051 C SKOB Roudnice nad Labem 73:52 + 42:49
44. Dostalová Miroslava 0440002 Stříbro 74:23 + 43:20
45. Chmelařová Zuzana 74:35 + 43:32
46. Míchal Martin 0140001 Slovan Dubí 80:23 + 49:20
47. Kovanda Zdeněk 84:58 + 53:55
48. Kovandová Jana 91:03 + 60:00
49. Španělová Markéta DOR7152 OK Dobříš 101:47 + 70:44
50. Ryppelová Monika TAP7850 C KOB Tretra Praha 102:44 + 71:41
Kuklová Ilona 0370002 Kuklíci DISK

T2 6.00 km, 160 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaněk Tomáš 0220002 CZAR 56:04
2. Zapletal Jan 0410001 SK Karlov 58:03 + 1:59
3. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 58:22 + 2:18
4. Michalík Bohumil ZVO8002 C OB SK Zvole 60:22 + 4:18
5. Juříček Tomáš 0350001 MTBEJ team 69:10 + 13:06
6. Kadlec Jiří 69:58 + 13:54
7. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 69:59 + 13:55
8. Koma Vít DOR7702 C OK Dobříš 70:03 + 13:59
9. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:09 + 17:05
10. Hruška Peter 0170008 Neregistrovaní Hruškovi 77:53 + 21:49
11. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 79:09 + 23:05
12. Jelínek Tomáš 0130001 ?? 81:35 + 25:31
13. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 82:49 + 26:45
14. Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 86:13 + 30:09
15. Žák David KPY8001 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:55 + 33:51
16. Koshova Daria 0540001 TKG 90:00 + 33:56
17. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 93:35 + 37:31
18. Škvrna Jan 0240002 .. 96:31 + 40:27
19. Sýkora Rudolf ROZ7800 C OK Roztoky 107:11 + 51:07
20. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 110:17 + 54:13
21. Dostalová Eliška 0440001 Stříbro 115:58 + 59:54
22. Indrych Martin 0260001 ... 136:46 + 80:42
23. Viktorová Alena 0230001 . 150:19 + 94:15

TF 3.30 km, 50 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujáček Vojtěch SJC1701 C Sportcentrum Jičín 28:57
2. Jeřábek Vojtěch FSP1600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:47 + 0:50
3. Zíma Martin ODV7706 C TJ Aero Odolena Voda 30:00 + 1:03
4. Benešová Ema PGP1750 C SK Praga 31:09 + 2:12
5. Petr Simon SAD1600 C Sportovní akademie Dobříš 31:35 + 2:38
6. Pražáková Eliška DKP1556 C Oddíl OB Kotlářka 33:20 + 4:23
7. Hýblová Beáta VIP1950 C SK VIPrahlo 33:30 + 4:33
8. Sedláková Magdalena 39:48 + 10:51
9. Klára Fischer 0110003 NER PGP 40:12 + 11:15
10. Jan Bartoň 0110002 NER PGP 40:14 + 11:17
11. Bartoňová Veronika 0110001 NER PGP 40:23 + 11:26
12. Julie Fischer 0110004 NER PGP 40:26 + 11:29
13. Fujáček Matěj SJC1901 C Sportcentrum Jičín 41:09 + 12:12
14. Jaroš Vít SAD1800 C Sportovní akademie Dobříš 44:03 + 15:06
15. Skripnik Jonatan FSP2000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:41 + 16:44
16. Novák František 45:47 + 16:50
17. Tóth Emma TAP1654 C KOB Tretra Praha 47:03 + 18:06
18. Hladký Manuel DKP1701 C Oddíl OB Kotlářka 47:56 + 18:59
19. Machar Janek 58:08 + 29:11
20. Petr Eleanor SAD1850 C Sportovní akademie Dobříš 59:17 + 30:20
21. Vyskočilová Terezie 60:17 + 31:20
z DISK
x DISK
Myslivcová Anna DISK

ŽA 4.90 km, 110 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Marie 0300001 neregistovaná 52:47
2. Janečková Veronika Busine 0020004 Ransdorfová 64:55 + 12:08
3. Janíková Martina 0060002 PVP 74:06 + 21:19

ŽB 4.10 km, 110 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovská Barbora 0330002 x 59:36
2. Kubová Kristýna 0070001 Azymut(Ukraine) 74:33 + 14:57
3. Drahoňovská Lucie 0330003 x 80:53 + 21:17
4. Němcová Barbora 0090002 AC SAKÉ KATEŘINKY 84:55 + 25:19
5. Matušková Klára 0280001 Kamenice 96:37 + 37:01
6. Ransdorfová Šárka 0180001 Neregistrovaný 102:40 + 43:04
7. Kubínová Zuzana 0200001 - 102:52 + 43:16
8. Vaiglová Marie 0110002 NER PGP 103:29 + 43:53
9. Benešová Jana 0070003 Azymut(Ukraine) 113:34 + 53:58
10. Zdeňka Benešová 0120003 Dezorientovaní 129:16 + 69:40
Benešová Nina 0310001 není DISK
Šašková Petra / Komerční 0270002 Sokol Troja DISK