Logo
Datum:
22.06.2024
Místo konání:
Sopron
Pořadatel:
21A - OLT Transdanubien
Mapa:
Ředitel závodu:
Hnilica Thomas
Hlavní rozhodčí:
Melcher Michael
Stavitel tratí:
Kategorie:
E-Bike     M12     M14     M17     M20     M21     M40     M50     M60     M70     MB/Short     ME     Open/Direkt     W12     W14     W17     W20     W21     W40     W50     W60     WB/Short     WE    
Nahrávám data...

E-Bike

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Wieser Niklas 3686 HSV Pinkafeld DISK

M12 3.90 km, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Kryštof VSP1400 C USK Praha 14:30
2. Musil Jakub SJC1212 C Sportcentrum Jičín 18:37 + 4:07
3. Drew Nixon Orienteering Hutt Valley 20:42 + 6:12
4. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 20:44 + 6:14
5. Sedlák Antonín VRL1304 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:46 + 7:16
6. Wohanka Jakub VRL1301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:19 + 7:49

M14 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ouhrabka Vít SPC1010 C SPORTICUS team 23:43
2. Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 25:44 + 2:01
3. Drew Sherlock Orienteering Hutt Valley 25:49 + 2:06
4. Jašek Vít ABR1111 C A-team MTBO 26:35 + 2:52
5. Fišer Petr TZL1004 C SKOB Zlín 27:53 + 4:10
6. Miheljak Andraž OK Slovenj Gradec 28:48 + 5:05
7. Kaltenbacher David 8792 HSV OL Wiener Neustadt 29:25 + 5:42
8. Václavík Marek TZL1014 C SKOB Zlín 33:31 + 9:48
9. Strauß Fabian 7699 OLG Ströck Wien 34:49 + 11:06
10. Borsitzky Felix 8557 HSV OL Wiener Neustadt 36:52 + 13:09
11. Kaj Huba Gerecse Tájfutó Club 46:15 + 22:32
12. Hernadi Mark 8300311 kein Verein 49:59 + 26:16

M17 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalc Rado FISO - Mtb-O Junior&Youth 49:28
2. Sárecz Bence 10157 OLC Graz 61:34 + 12:06
3. Fava Pietro FISO - Mtb-O Junior&Youth 63:07 + 13:39
4. Beneš Josef MLA0702 C MLOK Mariánské Lázně 66:40 + 17:12
5. Mattivi Simone FISO - Mtb-O Junior&Youth 69:57 + 20:29
6. Anselmi Giacomo FISO - Mtb-O Junior&Youth 77:41 + 28:13
7. Vanícek Filip SKL0801 C SMS Team Kladno 79:59 + 30:31
Dobler Linus 8656 MTV Hernals DISK
Coletto Emanuele FISO - Mtb-O Junior&Youth DISK

M20 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Traversi Montani Matteo FISO - Mtb-O Junior&Youth 53:23
2. Petruš Ondrej MLA0701 C MLOK Mariánské Lázně 54:19 + 0:56
3. Wild Michael FISO - Mtb-O Junior&Youth 56:13 + 2:50
4. Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 57:27 + 4:04
5. Lesage Radek SPC0807 C SPORTICUS team 58:59 + 5:36
6. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 60:53 + 7:30
7. Turcutto Marco FISO - Mtb-O Junior&Youth 66:53 + 13:30

M21 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perùtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:01
2. Zbranek Roman TZL8808 C SKOB Zlín 49:29 + 0:28
3. Mišon Matej SPC9810 C SPORTICUS team 52:26 + 3:25
4. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:18 + 5:17
5. Mesics Mátyás Soproni MAFC 55:31 + 6:30
6. Švarcbach Michal KNC7001 E Sokol Kostelec n. Č. l. 59:17 + 10:16
7. Nöbauer Petr NEK0200 C Nejdek Orienteering 60:17 + 11:16
8. cepicka Václav SLA0301 C SKOB Slaný 61:40 + 12:39
9. Jirácek Josef SBK8501 E KOB START Blansko 70:42 + 21:41
10. Svízela Vojtech LCE9101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 78:07 + 29:06
11. Wolf Vojtech NEK0100 C Nejdek Orienteering 84:56 + 35:55
12. Nádenícek Jan NEK9801 C Nejdek Orienteering 88:14 + 39:13
13. Mesics Botond Soproni MAFC 89:56 + 40:55
Bitter Aleš KNC8803 E Sokol Kostelec n. Č. l. DNS

M40 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 C ABND RACING TEAM 53:08
2. Sedlácek Petr TSU8109 C LKT 80 Šumperk 53:31 + 0:23
3. Jašek Petr ABR7601 C A-team MTBO 54:13 + 1:05
4. Rovensky Milan OLT Transdanubien 54:18 + 1:10
5. Klimo Thomas 7399 OLT Transdanubien 54:19 + 1:11
6. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 57:22 + 4:14
7. Kaltenbacher Pierre 727 HSV OL Wiener Neustadt 58:32 + 5:24
8. Müller Pavel VSP7901 C USK Praha 60:55 + 7:47
9. Kaluža Luboš ABR8200 C A-team MTBO 61:01 + 7:53
10. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 61:18 + 8:10
11. Traversi Montani Franco FISO - Mtb-O Junior&Youth 63:17 + 10:09
12. Hegner Filip SPC8108 C SPORTICUS team 63:41 + 10:33
13. Smrt Martin EKP8431 C VŠTJ Ekonom Praha 65:08 + 12:00
14. Bartoš Marián VSP8201 C USK Praha 65:54 + 12:46
15. Kalina Miroslav SPC8211 E SPORTICUS team 68:13 + 15:05
16. Verunák Jirí TAP8003 C KOB Tretra Praha 70:38 + 17:30
17. Ember Ágoston Orvosegyetem SC 71:04 + 17:56
18. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 71:12 + 18:04
19. Vozka Radim BLI7402 C MTBO Bludný kořen 74:32 + 21:24
20. Petruš Marek MLA7500 C MLOK Mariánské Lázně 76:30 + 23:22
21. Radon Thomas 1760 Naturfreunde Wien 77:43 + 24:35
22. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 82:05 + 28:57
23. Balazs Peter 9685 HSV OL Wiener Neustadt 87:11 + 34:03
Ševcík Matej XHK7908 C MTBO Hradec Králové DISK
Csordás Kornél MTBO Hungary DNS

M50 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dudic Marko OK Slovenj Gradec 49:06
2. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 49:12 + 0:06
3. Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering 51:37 + 2:31
4. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:39 + 2:33
5. Lesage Martin SPC7204 C SPORTICUS team 51:42 + 2:36
6. Pölzelbauer Michael 3806 OLG Ströck Wien 51:44 + 2:38
7. Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 52:53 + 3:47
8. Kovacs Robert Silvanus Sportegyesület 54:25 + 5:19
9. Ropek Rudolf VLI7005 C Slavia Liberec orienteering 55:17 + 6:11
10. Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 55:41 + 6:35
11. Drew Liam Orienteering Hutt Valley 56:32 + 7:26
12. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 59:22 + 10:16
13. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 60:39 + 11:33
14. Néda László Club VHS 62:35 + 13:29
15. Wieser Thomas 517 HSV Pinkafeld 62:38 + 13:32
16. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 67:45 + 18:39
17. Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 68:30 + 19:24
18. Göschl Erich 1141 OLC Wienerwald 71:04 + 21:58
19. Lipphart-Kirchmeir Harald 3409 HSV OL Wiener Neustadt 79:56 + 30:50
20. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 80:41 + 31:35
21. Szabó Tamás Soproni MAFC 92:49 + 43:43
22. Dörfler Dietmar GO_Harzberg/Bad_Voeslau 101:40 + 52:34
Dobler Georg 1044 MTV Hernals DISK
Kinde Kálmán 9355 ÖTK - Wien DNS
Borsitzky Hans 2209 HSV OL Wiener Neustadt DNS
Bauman Boris Mariborski OK DNS
Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno DNS
Lizan Peter kein Verein DNS

M60 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejna Jirí SPC6201 C SPORTICUS team 45:42
2. Král Jirí TSU5941 C LKT 80 Šumperk 47:02 + 1:20
3. Janko Tamas 431 HSV Pinkafeld 49:22 + 3:40
4. Gondár Károly SPA Budapest 49:25 + 3:43
5. Rehácek Petr ABR6302 C A-team MTBO 49:34 + 3:52
6. Kolár Rudolf ABR6301 C A-team MTBO 50:41 + 4:59
7. Männel Harald Jiskra Novy Bor 51:11 + 5:29
8. Argaláš Jaroslav TBM6213 C KOS TJ Tesla Brno 51:20 + 5:38
9. Illig Peter 7468 GO_Harzberg/Bad_Voeslau 52:36 + 6:54
10. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 54:35 + 8:53
11. Kradischnig Günter 2130 OLC Graz 57:36 + 11:54
12. Autrata Vlastimil VBA6000 C ŠK VAZKA Bratislava 58:47 + 13:05
13. Jánoška Jozef KVS5900 C SKOB Kobra Vsetín 59:49 + 14:07
14. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 59:59 + 14:17
15. Gartlgruber Wolfgang 414 HSV Pinkafeld 60:13 + 14:31
16. Schanes Josef 2738 HSV Pinkafeld 61:08 + 15:26
17. Pospíšek Zbynek TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 61:44 + 16:02
18. Pidner Valentin 3203 HSV OL Wiener Neustadt 65:17 + 19:35
19. Kuchar Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 67:30 + 21:48
20. Mets Miklos 8509 ÖTK - Wien 67:37 + 21:55
21. Resch Kurt 1185 Orienteering Klosterneuburg 71:11 + 25:29
22. Grassinger Helmut 9988 OLG Ströck Wien 75:03 + 29:21
23. Malinák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín 75:28 + 29:46
24. Hochreiter Andreas 717 HSV OL Wiener Neustadt 78:52 + 33:10
Krecek Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov DISK

M70 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter 597 OLC Graz 44:34
2. Grün Paul 2021 OLZentrum Union Waldviertel 53:57 + 9:23
3. Thier Karl 2670 HSV Feldbach 56:07 + 11:33
4. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 63:41 + 19:07
5. Perùtka Karel LCE4901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:42 + 19:08
6. Skácel Jaroslav TSU4600 C LKT 80 Šumperk 93:37 + 49:03
Schwarz Rudolf 216 HSV Feldbach DISK
Boros Zoltán HSE Szentendre DISK
Fink Karl 603 OLC Graz DNS
Eberle Wolf 150 HSV Aigen DNS
Deseo László ÖTK - Wien DNS

MB/Short

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kenesei Benjamin kein Verein 47:48
2. Satrapa Vito 7317 OLC Wienerwald 47:58 + 0:10
3. Koiser Bernhard 737 HSV OL Wiener Neustadt 48:07 + 0:19
4. Ouhrabka Jakub SPC8003 C SPORTICUS team 48:09 + 0:21
5. Horák Pavel VSP7200 C USK Praha 48:30 + 0:42
6. Mercz Dániel Silvanus Sportegyesület 51:43 + 3:55
7. Šafek Jirí TBM7606 C KOS TJ Tesla Brno 55:43 + 7:55
8. Danko Istvan 10211 ÖTK - Wien 56:10 + 8:22
9. Sedlák Milan VRL8504 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:24 + 9:36
10. Allwinger Herwig 6614 Leibnitzer AC OLG 58:10 + 10:22
11. Vajda Peter 8515 ÖTK - Wien 60:36 + 12:48
12. Hernadi Jozsef 9382 Orienteering Klosterneuburg 61:18 + 13:30
13. Zemko Zdenek SLA7300 C SKOB Slaný 62:41 + 14:53
14. Molnar Attila 10210 ÖTK - Wien 70:29 + 22:41
15. Csaba Szabó Soproni MAFC 75:16 + 27:28
cepicka Václav SLA7201 C SKOB Slaný DISK
Véber Balázs Gerecse Tájfutó Club DISK

ME Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnilica Hannes 3769 OLT Transdanubien 53:01
2. Waldmann Andreas 3659 OLT Transdanubien 53:02 + 0:01
3. Hašek Jan VPM0001 E KOS Slavia Plzeň 54:05 + 1:04
4. Muller Matej VBA9601 E ŠK VAZKA Bratislava 55:21 + 2:20
5. Stránský Vojtech SJC9000 E Sportcentrum Jičín 55:35 + 2:34
6. Hradil Jirí TZL8604 E SKOB Zlín 55:36 + 2:35
7. Koffler Georg 8382 Naturfreunde Villach - Oriente 57:02 + 4:01
7. Niebielski Bartosz SPC0102 E SPORTICUS team 57:02 + 4:01
9. Bettega Fabiano G.S. Pavione 58:26 + 5:25
10. Kogler Bernhard 1269 OL Kufstein 58:38 + 5:37
11. Štenha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 59:15 + 6:14
12. Illig Martin 7510 OLT Transdanubien 59:24 + 6:23
13. Racanský Jakub TBM0503 E KOS TJ Tesla Brno 59:29 + 6:28
14. Turra Piero G.S. Pavione 59:52 + 6:51
15. Breitschädel Tobias 2915 ASKÖ Henndorf Orienteering 60:43 + 7:42
16. Smolen Karel GIG0300 E GIGANT Orienteering 63:03 + 10:02
17. Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 63:25 + 10:24
18. Ševcík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 65:03 + 12:02
19. Tóth Zoltán Silvanus Sportegyesület 68:29 + 15:28
20. Hvezdár Petr SPC8207 E SPORTICUS team 68:33 + 15:32
21. Moravec Jan ZAM0205 E OB T.J. Sokol Žamberk 69:10 + 16:09
22. Exler Florian 2124 OLT Transdanubien 69:19 + 16:18
23. Šnupárek Václav VPM9548 E KOS Slavia Plzeň 69:30 + 16:29
24. Huster Mark 8050377 SV Sachsen 90 Werdau 69:42 + 16:41
25. Newiak Nick NEK0101 E Nejdek Orienteering 75:53 + 22:52
26. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 77:25 + 24:24
27. Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 79:38 + 26:37
28. Bedo Csaba Balatonfüredi Sport Club 79:56 + 26:55
29. Rygl Miroslav 8748 Naturfreunde Villach - Oriente 80:42 + 27:41
Štepánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno DISK
Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín DISK
Chmelar Lukáš XHK9100 E MTBO Hradec Králové DISK
MS Kratky Jakob OLT Transdanubien 80:34 + 27:33
Kratky Paul OLT Transdanubien DNS
Ludvík Vojtech STB9301 E TJ Stadion Nový Bor DNS
Jirka Michal SBK8403 E KOB START Blansko DNS

Open/Direkt

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kramer Klaus 1014 GO_Harzberg/Bad_Voeslau 62:41

W12 3.90 km, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müllerová Karla VSP1351 C USK Praha 24:28
2. Verunáková Žofie TAP1450 C KOB Tretra Praha 24:54 + 0:26
3. Bartošová Natálie VSP1450 C USK Praha 25:46 + 1:18
4. Ševcíková Linda EKP1353 C VŠTJ Ekonom Praha 26:26 + 1:58

W14 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 23:50
2. Veselá Julie ZUP1051 C MTBO ČZU Praha 26:48 + 2:58
3. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:15 + 3:25
4. Ouhrabková Bára SPC1256 C SPORTICUS team 28:03 + 4:13
5. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 28:37 + 4:47
6. Rinaldi Anna FISO - Mtb-O Junior&Youth 34:46 + 10:56
7. Chamrada Elvira GIG1050 C GIGANT Orienteering 44:32 + 20:42
8. Lindenberger Lili MTBO Hungary 50:52 + 27:02

W17 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 42:53
2. Vozková Veronika BLI1050 C MTBO Bludný kořen 48:29 + 5:36
3. Dainese Sofia FISO - Mtb-O Junior&Youth 48:37 + 5:44
4. Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín 48:43 + 5:50
5. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 50:43 + 7:50
6. Akrmanová Jana SPC0952 C SPORTICUS team 51:12 + 8:19
7. Grisenti Ginevra FISO - Mtb-O Junior&Youth 67:14 + 24:21
Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team DISK

W20 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemková Pavlína SLA0551 E SKOB Slaný 60:49
2. Panna Kolcsár Gerecse Tájfutó Club 65:32 + 4:43

W21 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Auermüllerová Anna ZBM0060 C SK Brno Žabovřesky 45:48
2. Grycová Veronika TBM9859 E KOS TJ Tesla Brno 58:12 + 12:24
3. Jirková Lenka SBK8383 E KOB START Blansko 60:10 + 14:22
4. Verunáková Petra TAP8350 C KOB Tretra Praha 65:20 + 19:32
5. Izdná Petra SJI8350 C OK Jihlava 67:45 + 21:57
6. Nádenícková Pavla NEK0150 C Nejdek Orienteering 67:46 + 21:58
7. Marešová Klára NEK0250 C Nejdek Orienteering 85:01 + 39:13

W40 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Markéta SPC8259 E SPORTICUS team 47:16
2. Walther Katja 7756 Naturfreunde Villach - Oriente 47:17 + 0:01
3. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 47:27 + 0:11
4. Medílková Iva SPC7160 E SPORTICUS team 47:28 + 0:12
5. Tomecková Zuzana TSU8279 C LKT 80 Šumperk 47:46 + 0:30
6. Veselá Iva ZUP7551 C MTBO ČZU Praha 48:44 + 1:28
7. Akrmanová Jitka SPC7651 C SPORTICUS team 48:54 + 1:38
8. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 57:55 + 10:39
9. Ouhrabková Radka SPC8152 C SPORTICUS team 60:07 + 12:51
10. Benke Noémi MTBO Hungary 60:51 + 13:35
11. Drew Rachel Orienteering Hutt Valley 62:04 + 14:48
12. Sárecz Éva Gerecse Tájfutó Club 64:07 + 16:51
13. Itaniemi Janita GIG8051 C GIGANT Orienteering 65:19 + 18:03
14. Kordiš Miheljak Urška OK Slovenj Gradec 68:08 + 20:52

W50 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zambiasi Clizia FISO - Mtb-O Junior&Youth 51:29
2. Marosffy Orsolya MTBO Hungary 52:47 + 1:18
3. Malináková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 53:46 + 2:17
4. Pospíšilová Iva GIG7150 C GIGANT Orienteering 54:15 + 2:46
5. Kastner Barbara 7364 Naturfreunde Wien 55:05 + 3:36
6. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 58:33 + 7:04
7. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:44 + 7:15
8. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 60:21 + 8:52
9. Thomas Sylvia 8211222 OL Team Wehrsdorf 60:50 + 9:21
10. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 61:01 + 9:32
11. Calvet Christine 3541 Naturfreunde Wien 65:17 + 13:48
12. Kirchmeir Elisabeth 5264 HSV OL Wiener Neustadt 65:35 + 14:06
13. Tömördi Ágnes HSE Szentendre 68:07 + 16:38
14. Micko Roswitha 1171 GO_Harzberg/Bad_Voeslau 73:19 + 21:50
15. Resch Judit 1184 Orienteering Klosterneuburg 75:00 + 23:31
16. Lendvai Katalin Club VHS 84:43 + 33:14
17. Allwinger Tünde 2971 Leibnitzer AC OLG 84:44 + 33:15
18. Halanek Nicole 9295 WAT-OL 88:07 + 36:38
19. Török Lavinia ÖTK - Wien 91:21 + 39:52
Hnilica Sonja 1284 OLT Transdanubien DNS

W60 Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perùtková Ivana KVS5850 C SKOB Kobra Vsetín 71:41
2. Irk Karin Naturfreunde Villach - Oriente 82:14 + 10:33
3. Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 120:23 + 48:42

WB/Short

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Graubnerová Eliška TZL0056 C SKOB Zlín 67:25
2. Kiss Vivien MTBO Hungary 79:04 + 11:39
3. Dudešková Sona TZL8651 C SKOB Zlín 85:46 + 18:21
4. Gabriella Eros Soproni MAFC 97:09 + 29:44
5. Mezga Tanja OK Slovenj Gradec 126:43 + 59:18
Vajda-Kovács Ágnes 8661 ÖTK - Wien DISK

WE Rank. koef.: 1, KS koef.: 1

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina TBM8650 E KOS TJ Tesla Brno 55:32
2. Kucharová Rozálie SJC0251 E Sportcentrum Jičín 60:32 + 5:00
3. Musilová Vendula SJC8355 E Sportcentrum Jičín 63:14 + 7:42
4. Mulícková Markéta TBM0362 E KOS TJ Tesla Brno 63:52 + 8:20
5. Nedomlelová Lucie XHK0250 E MTBO Hradec Králové 64:49 + 9:17
6. Haltof Ewa ABR9499 E A-team MTBO 65:07 + 9:35
7. Chamrada Natali GIG0450 E GIGANT Orienteering 66:24 + 10:52
8. Füzy Anna Orvosegyetem SC 66:25 + 10:53
9. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 66:44 + 11:12
10. Messnerová Lucie VRL0456 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:48 + 11:16
11. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 67:00 + 11:28
12. Hnilica Jana 3768 OLT Transdanubien 68:17 + 12:45
13. Tamás Bianka Diósgyori VTK SE 70:15 + 14:43
14. Uhnavá Markéta TBM8485 E KOS TJ Tesla Brno 74:14 + 18:42
Nováková Lenka EKP8062 E VŠTJ Ekonom Praha DISK
Kamererová Valerie STB9450 E TJ Stadion Nový Bor DNS