Logo

Výsledky závodu: Jarní žebříček MSKS ČSOS - mládež 2024 - stav po 3 závodech

Klubové výsledky : TRI (18)

Datum:
01.03.2024
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2024-04-06 837506.04.2024 Mistrovství oblasti ve sprintu OOP Ano Ano
2024-04-06 837606.04.2024 Mistrovství oblasti v nočním OB HAV Ano Ano
2024-04-14 767614.04.2024 Český pohár, WRE, žebříček A, mistrovství oblasti MOV Ano Ano
2024-04-20 837720.04.2024 Mistrovství oblasti na klasické trati BFM Ne Ne
2024-04-27 837827.04.2024 Oblastní žebříček SFM Ne Ne
2024-05-04 775304.05.2024 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ne Ne
2024-05-05 775405.05.2024 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ne Ne
2024-05-11 837911.05.2024 Oblastní žebříček TRI, VZA Ne Ne
2024-05-12 838012.05.2024 Oblastní žebříček TRI, VZA Ne Ne
Kategorie:
D12C     D16C     D18C     H10C     H12C     H16C     H18C    
Nahrávám data...

D12C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOP 1
HAV 2
MOV 3
5 Mauritzová Anna TRI1253 183.39 3. 183.39( 3)

D16C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOP 1
HAV 2
MOV 3
2 Cymorková Julie TRI0953 B 200.28 1. 100.00( 1)100.28( 2)
5 Labová Taťána TRI0955 123.30 5. 70.52( 5) 52.78( 6)
7 Kawuloková Tereza TRI0956 94.45 3. 94.45( 3)
8 Walaská Klára TRI0950 70.13 4. 70.13( 4)

D18C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOP 1
HAV 2
MOV 3
2 Sližová Lucie TRI0659 100.00 1. 100.00( 1)

H10C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
OOP 1
HAV 2
MOV 3
3 Walaski Vítek TRI1400 162.20 3. 162.20( 3)

H12C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOP 1
HAV 2
MOV 3
2 Mokrosz Tomasz TRI1200 B 389.12 2. 187.88( 3) 189.03( 2)200.09( 2)
4 Myslivec Lukáš TRI1201 B 368.01 3. 184.88( 4)183.13( 3)177.27( 5)
8 Kowalczyk Jáchym TRI1203 201.19 2. 201.19( 2)
11 Zielina Tomasz TRI1204 159.00 10. 159.00(10)

H16C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOP 1
HAV 2
MOV 3
2 Bruk Lukáš TRI0901 B 205.03 1. 101.08( 2) 85.08( 3) 103.95( 1)
4 Bruk Tomáš TRI0900 B 168.30 5. 91.48( 5) 76.82( 5)
7 Vojkovský Václav TRI0800 100.38 2. 100.38( 2)
8 Paulus Michal TRI0906 95.67 3. 95.67( 3)

H18C (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
OOP 1
HAV 2
MOV 3
1 Ryška Matěj TRI0604 B 100.00 1. 100.00( 1)
1 Volkov Maksym TRI0708 B 100.00 1. 100.00( 1)
3 Tuharský Tobiáš TRI0701 77.12 2. 77.12( 2)