Logo
Datum:
15.06.2024
Místo konání:
Rokytnice v Orlických horách, Panské Pole
Pořadatel:
KUN - OB Kunvald
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Mapa:
1:10 000, E=5m, stav jaro 2024, autoři: Petr Mareček, Jan Potštejnský, Ondřej Prášil, Jiří Vištejn
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Pilgr Luděk - R3, Kovářová Anna - R3
JURY:
Hadač Miroslav, Kozáková Zdenka, Petržela Jan
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Bylo ošetřeno několik drobných poranění.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 2.44 km, 105 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krásná Isabela DKP1551 C Oddíl OB Kotlářka 25:36
2. Solánská Barbora PHK1750 C OK 99 Hradec Králové 28:46 + 3:10
3. Málková Antonie TAP1751 C KOB Tretra Praha 30:35 + 4:59
4. Stryková Kamila LPU1651 C OK Lokomotiva Pardubice 32:43 + 7:07
5. Hamerská Karin VAM1550 C OB Vamberk 35:19 + 9:43
6. Křížová Dorota LPU1453 C OK Lokomotiva Pardubice 35:34 + 9:58
7. Doležalová Vilma SNA1652 C TJ START Náchod 36:42 + 11:06
8. Kalibánová Bára SNA1651 C TJ START Náchod 45:00 + 19:24
9. Balcarová Klára PHK1650 C OK 99 Hradec Králové 45:43 + 20:07
10. Kokaislová Aneta LPU1556 C OK Lokomotiva Pardubice 51:59 + 26:23
11. Stohanzlová Vilma LPU1551 C OK Lokomotiva Pardubice 53:49 + 28:13
12. Sadílková Kateřina CHT1651 C OOB SK Chrast 55:00 + 29:24
MS Vostrovská Kristýna CHT1252 C OOB SK Chrast 30:18 + 4:42

D10C 2.51 km, 80 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Anna SHK1450 C OK Slavia Hradec Králové 20:06
2. Tihonová Magdalena PHK1450 C OK 99 Hradec Králové 23:18 + 3:12
3. Sedláková Anna SRK1550 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:19 + 3:13
4. Milská Josefa SRK1451 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:50 + 3:44
5. Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 24:20 + 4:14
6. Pouchlá Sára SHK1451 C OK Slavia Hradec Králové 25:34 + 5:28
7. Kopecká Inés JIL1552 C OK Jilemnice 26:36 + 6:30
8. Matrasová Marie CHT1451 C OOB SK Chrast 26:55 + 6:49
9. Cyrany Magdalena SJC1453 C Sportcentrum Jičín 28:33 + 8:27
10. Jirásková Bára ZAM1451 C OB T.J. Sokol Žamberk 28:41 + 8:35
11. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 28:43 + 8:37
12. Kubešová Sára LPU1459 C OK Lokomotiva Pardubice 29:41 + 9:35
13. Janáková Veronika VRL1452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:15 + 11:09
14. Škorpíková Markéta LPU1450 C OK Lokomotiva Pardubice 33:38 + 13:32
15. Hakenová Kateřina STH1451 C SK Studenec 33:40 + 13:34
16. Vernerová Johana VBM1451 C VSK Mendelu Brno 39:46 + 19:40
17. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 41:17 + 21:11
18. Mrázková Barbora DKP1451 C Oddíl OB Kotlářka 43:15 + 23:09
19. Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:34 + 23:28
20. Weinerová Eliška SHK1452 C OK Slavia Hradec Králové 43:47 + 23:41
21. Žemličková Viktorie LPU1451 C OK Lokomotiva Pardubice 46:17 + 26:11
22. Bejrová Anita VRL1552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:27 + 26:21
23. Lahrová Berenika LTU1452 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:16 + 30:10
24. Havlová Aneta TUR1458 C OOB TJ Turnov 50:19 + 30:13
25. Andršová Sára SRK1455 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:47 + 36:41
26. Purmová Alžběta SRK1453 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:11 + 40:05

D12C 3.18 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korbelová Eliška PHK1253 B OK 99 Hradec Králové 23:46
2. Korbelová Tereza PHK1254 B OK 99 Hradec Králové 25:28 + 1:42
3. Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:11 + 3:25
4. Zvěřinová Nina LPU1253 B OK Lokomotiva Pardubice 27:24 + 3:38
5. Heczková Emma VLI1252 B Slavia Liberec orienteering 27:36 + 3:50
6. Novotná Anna PHK1352 C OK 99 Hradec Králové 28:17 + 4:31
7. Horáková Anna Marie LPU1256 B OK Lokomotiva Pardubice 28:48 + 5:02
8. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 30:36 + 6:50
9. Odvodyová Nikola LPU1252 B OK Lokomotiva Pardubice 30:37 + 6:51
10. Vančurová Lenka TJN1354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:23 + 7:37
11. Kušičková Lucie HJL1251 C Sokol Horní Jelení 32:05 + 8:19
12. Hanslíková Anna SHK1356 C OK Slavia Hradec Králové 32:36 + 8:50
13. Cyrany Anežka SJC1253 C Sportcentrum Jičín 33:05 + 9:19
14. Kopecká Eliška PHK1250 B OK 99 Hradec Králové 34:04 + 10:18
15. Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 34:08 + 10:22
16. Jedličková Michaela SHK1350 C OK Slavia Hradec Králové 35:16 + 11:30
17. Pauerová Zita SRK1252 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:53 + 12:07
18. Hakenová Petra STH1251 C SK Studenec 38:27 + 14:41
19. Krejsová Markéta CHT1351 C OOB SK Chrast 39:09 + 15:23
20. Havlíková Michaela KSU1350 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:41 + 15:55
21. Vrdlovcová Stella JIL1252 C OK Jilemnice 39:48 + 16:02
22. Jedlinská Kateřina VAM1250 C OB Vamberk 40:15 + 16:29
23. Stryková Zuzana LPU1351 C OK Lokomotiva Pardubice 42:21 + 18:35
24. Kramperová Zuzana VRL1255 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:33 + 18:47
25. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 43:25 + 19:39
26. Doležalová Dana CHC1253 C K.O.B. Choceň 43:36 + 19:50
27. Poláková Gabriela VRL1351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:50 + 20:04
28. Retková Adina LTU1350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:07 + 20:21
29. Křížová Magdalena LPU1257 C OK Lokomotiva Pardubice 44:32 + 20:46
30. Kušičková Jolana HJL1252 C Sokol Horní Jelení 45:24 + 21:38
31. Horáčková Alžběta LPU1358 C OK Lokomotiva Pardubice 46:29 + 22:43
32. Špačková Kateřina JIL1354 C OK Jilemnice 46:45 + 22:59
33. Kosinová Kateřina SHK1358 C OK Slavia Hradec Králové 48:31 + 24:45
34. Tejnorová Anna SHK1359 C OK Slavia Hradec Králové 48:49 + 25:03
35. Košťálová Gabriela SHK1353 C OK Slavia Hradec Králové 49:45 + 25:59
Lukešová Hana SHK1351 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Jurišová Loren VRL1356 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D12D 2.44 km, 100 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janková Klára CHC1351 C K.O.B. Choceň 22:59
2. Dvořáková Tereza CHT1353 C OOB SK Chrast 29:47 + 6:48
3. Jirásková Nina ZAM1251 C OB T.J. Sokol Žamberk 30:53 + 7:54
4. Lonská Ema LTU1351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:12 + 8:13
5. Parmová Adéla SRK1352 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:43 + 8:44
6. Schwengerová Karla SRK1351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:29 + 17:30
7. Saturová Eliška VRL1254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:31 + 18:32

D14C 3.18 km, 95 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Munzarová Monika LPU1056 A OK Lokomotiva Pardubice 22:05
2. Fenclová Hana LPU1054 A OK Lokomotiva Pardubice 23:23 + 1:18
3. Vrbatová Barbora VRL1054 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:05 + 2:00
4. Froschová Magdalena LPU1052 B OK Lokomotiva Pardubice 24:57 + 2:52
5. Šolcová Elsa SJC1152 B Sportcentrum Jičín 25:40 + 3:35
6. Hepnerová Tereza PHK1155 B OK 99 Hradec Králové 27:18 + 5:13
7. Kvapilová Simona PHK1150 B OK 99 Hradec Králové 27:38 + 5:33
8. Hrušová Lucie PHK1050 B OK 99 Hradec Králové 28:08 + 6:03
9. Zitková Veronika LPU1051 B OK Lokomotiva Pardubice 28:45 + 6:40
10. Chotěnovská Nela HJL1153 B Sokol Horní Jelení 29:56 + 7:51
10. Málková Karolína SHK1051 B OK Slavia Hradec Králové 29:56 + 7:51
12. Helmeczi Ema LPU1166 C OK Lokomotiva Pardubice 30:09 + 8:04
13. Vaňátková Thea LTU1150 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:50 + 9:45
14. Horáková Eliška PHK1152 B OK 99 Hradec Králové 32:12 + 10:07
15. Maráková Sofie SNA1151 C TJ START Náchod 33:06 + 11:01
16. Krykorková Zuzana SJC1153 B Sportcentrum Jičín 34:59 + 12:54
17. Fukátková Ludmila LPU1053 B OK Lokomotiva Pardubice 35:10 + 13:05
18. Kroupová Anna LPU1154 B OK Lokomotiva Pardubice 36:29 + 14:24
19. Průšová Zuzana TBM1161 B KOS TJ Tesla Brno 38:09 + 16:04
20. Macháčková Eliška LPU1153 C OK Lokomotiva Pardubice 38:54 + 16:49
21. Stratilová Anna ZAM1052 C OB T.J. Sokol Žamberk 39:32 + 17:27
22. Mojžíšová Nela PHK1053 C OK 99 Hradec Králové 40:40 + 18:35
23. Lepšová Julie SRK1152 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:02 + 18:57
24. Linderová Ema PHK1059 C OK 99 Hradec Králové 44:51 + 22:46
25. Kurfürstová Marie FSP1050 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:16 + 24:11
26. Dvořáková Marika PHK1157 C OK 99 Hradec Králové 46:36 + 24:31

D14D 2.66 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vybíhalová Hana HJL1154 C Sokol Horní Jelení 32:03

D16C 3.04 km, 100 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dominová Julie LPU0857 B OK Lokomotiva Pardubice 29:47
2. Sochorová Kristýna PHK0963 B OK 99 Hradec Králové 31:08 + 1:21
3. Pozdílková Zuzana PHK0952 B OK 99 Hradec Králové 33:38 + 3:51
4. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 35:05 + 5:18
5. Laštovková Jana VRL0855 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:52 + 6:05
6. Grusserová Diana PHK0999 B OK 99 Hradec Králové 36:43 + 6:56
7. Vltavská Eliška SJC0850 B Sportcentrum Jičín 38:45 + 8:58
8. Bednářová Štěpánka TAP0862 B KOB Tretra Praha 39:37 + 9:50
9. Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 40:01 + 10:14
10. Polanecká Anežka SJC0952 B Sportcentrum Jičín 41:51 + 12:04
11. Stratilová Eliška ZAM0953 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:07 + 12:20
12. Nimshausová Helena CHC0854 C K.O.B. Choceň 42:11 + 12:24
13. Kaplanová Viktorie LPU0864 B OK Lokomotiva Pardubice 43:02 + 13:15
14. Hlavsová Tereza SHK0857 B OK Slavia Hradec Králové 43:19 + 13:32
15. Netopilová Simona VAM0950 B OB Vamberk 44:01 + 14:14
16. Macháčková Kateřina CHC0951 B K.O.B. Choceň 44:06 + 14:19
17. Hovorková Elen LPU0954 B OK Lokomotiva Pardubice 44:35 + 14:48
18. Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 46:01 + 16:14
19. Kvapilová Markéta PHK0950 B OK 99 Hradec Králové 48:42 + 18:55
20. Movchanskaya Sofia VRL0958 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:19 + 22:32
21. Bucharová Marie VRL0954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:00 + 25:13
22. Záveská Eliška VRL0955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:22 + 28:35

D18C 3.07 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovská Ludmila LTU0753 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:08
2. Šumpíková Barbora SHK0759 B OK Slavia Hradec Králové 30:21 + 1:13
3. Holohlavská Ema JIL0652 B OK Jilemnice 31:09 + 2:01
4. Stavrinou Kristýna SRK0751 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:04 + 4:56
5. Solařová Linda SHK0758 C OK Slavia Hradec Králové 37:36 + 8:28
6. Hiklová Eva ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky 38:46 + 9:38
7. Peštová Dagmar ZBM0661 C SK Brno Žabovřesky 39:27 + 10:19
8. Šafrová Lenka CHC0654 C K.O.B. Choceň 49:52 + 20:44
Hamáčková Táňa STH0754 B SK Studenec DISK

D21C 3.94 km, 150 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6035

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice 31:03 6750
2. Kopecká Anna LPU9958 C OK Lokomotiva Pardubice 34:52 + 3:49 6096
3. Doležalová Libuše SNA8851 C TJ START Náchod 39:45 + 8:42 5259
4. Vandělíková Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 43:33 + 12:30 4608
5. Důrková Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 44:39 + 13:36 4420
6. Škorpíková Barbora LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice 47:20 + 16:17 3960
7. Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 47:57 + 16:54 3854
8. Blahová Pavla DKP0155 C Oddíl OB Kotlářka 51:13 + 20:10 3295
9. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 54:55 + 23:52 2661
10. Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 55:54 + 24:51 2492
11. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 62:56 + 31:53 1287
12. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 64:02 + 32:59 1099

D21D 3.27 km, 110 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 765

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Skalická Karolína ZAM9652 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:46 813
2. Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 45:50 + 3:04 762
3. Stryková Kateřina LPU7855 C OK Lokomotiva Pardubice 48:24 + 5:38 719
4. Kamenická Karolína PHK9155 C OK 99 Hradec Králové 54:12 + 11:26 622
5. Bartošová Mirka PHK9151 C OK 99 Hradec Králové 61:15 + 18:29 504
6. Kindermannová Tereza STH0154 C SK Studenec 84:34 + 41:48 113
7. Lipovská Markéta SRK9851 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:50 + 44:04 75

D35C 3.83 km, 150 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 32:01
2. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 33:59 + 1:58
3. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 35:56 + 3:55
4. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 36:35 + 4:34
5. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:06 + 7:05
6. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 39:52 + 7:51
7. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 39:57 + 7:56
8. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 41:49 + 9:48
9. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 41:52 + 9:51
10. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 42:17 + 10:16
11. Stolinová Lenka SNA8151 C TJ START Náchod 42:30 + 10:29
12. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 42:34 + 10:33
13. Krásná Jitřenka DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 43:48 + 11:47
14. Kopáčková Jana ZBM7951 C SK Brno Žabovřesky 43:57 + 11:56
15. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 45:04 + 13:03
16. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:04 + 14:03
17. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 46:56 + 14:55
18. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 47:09 + 15:08
19. Alabrudzińska Agnieszka 0070001 47:59 + 15:58
20. Vrbatová Petra VRL8552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:18 + 16:17
21. Palasová Petra SJC8658 C Sportcentrum Jičín 48:33 + 16:32
22. Čížová Andrea SHK8251 C OK Slavia Hradec Králové 49:06 + 17:05
23. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 50:02 + 18:01
24. Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:46 + 19:45
25. Mojžíšová Jana PHK8254 C OK 99 Hradec Králové 53:58 + 21:57
26. Sadilkova Marie CHT8852 C OOB SK Chrast 54:33 + 22:32
27. Brožová Jana LTU8250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:00 + 23:59
28. Hrušová Dagmar PHK8050 C OK 99 Hradec Králové 56:04 + 24:03
29. Novotná Jitka SHK8553 C OK Slavia Hradec Králové 58:15 + 26:14
30. Sladká Magdalena PBM8450 C TJ Spartak 1. brněnská 60:08 + 28:07
31. Králová Vanda PGP8755 C SK Praga 61:02 + 29:01
32. Lišková Kateřina PHK8151 C OK 99 Hradec Králové 63:26 + 31:25
33. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 70:01 + 38:00
34. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 75:13 + 43:12
35. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 86:09 + 54:08

D35D 3.26 km, 110 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílková Petra SJC8755 C Sportcentrum Jičín 34:08
2. Žemličková Lenka LPU8660 C OK Lokomotiva Pardubice 42:14 + 8:06
3. Hakenová Dana STH8251 C SK Studenec 43:56 + 9:48
4. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 45:25 + 11:17
5. Kokaislová Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice 47:06 + 12:58
6. Janková Pavla CHC8652 C K.O.B. Choceň 49:02 + 14:54
7. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 50:28 + 16:20
8. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:56 + 16:48
9. Knedlíková Zuzana SNA8052 C TJ START Náchod 53:34 + 19:26
10. Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 56:01 + 21:53
11. Kučerová Petra SJC7950 C Sportcentrum Jičín 58:01 + 23:53
12. Havlová Petra TUR8058 C OOB TJ Turnov 62:15 + 28:07
13. Poláková Lucie VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:14 + 30:06
14. Holingerová Eva CHC8052 C K.O.B. Choceň 65:04 + 30:56
15. Dousková Jiřina 0220002 82:43 + 48:35
Slavíková Jana SHK7352 C OK Slavia Hradec Králové DISK

D45C 3.50 km, 145 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 32:23
2. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 33:28 + 1:05
3. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 33:31 + 1:08
4. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 33:42 + 1:19
5. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 34:06 + 1:43
6. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:24 + 2:01
7. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 34:49 + 2:26
8. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 34:53 + 2:30
9. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 34:56 + 2:33
10. Kopecká Marcela PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 35:00 + 2:37
11. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:39 + 3:16
12. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 36:49 + 4:26
13. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 37:08 + 4:45
14. Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 37:14 + 4:51
15. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 37:52 + 5:29
16. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 38:37 + 6:14
17. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 38:51 + 6:28
18. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 38:55 + 6:32
19. Kunartová Lenka PHK7852 C OK 99 Hradec Králové 38:58 + 6:35
20. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 39:20 + 6:57
21. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 39:36 + 7:13
22. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 40:08 + 7:45
23. Škáchová Petra DKP7054 C Oddíl OB Kotlářka 40:47 + 8:24
24. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 40:52 + 8:29
25. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 41:00 + 8:37
26. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 41:07 + 8:44
27. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 41:38 + 9:15
28. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 41:43 + 9:20
29. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:58 + 9:35
30. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:52 + 10:29
31. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 43:00 + 10:37
32. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 43:41 + 11:18
33. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 43:58 + 11:35
34. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 44:21 + 11:58
35. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 45:08 + 12:45
36. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 45:31 + 13:08
37. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 45:42 + 13:19
38. Hanousková Michaela KON7474 C KOB Konice 46:43 + 14:20
39. Bolehovská Iva LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:45 + 14:22
40. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 48:00 + 15:37
41. Kubečková Terezie SNA7652 C TJ START Náchod 49:10 + 16:47
42. Sadílková Michaela LTU7650 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:14 + 16:51
43. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 53:27 + 21:04
44. Macháčková Markéta XHK7650 C MTBO Hradec Králové 55:16 + 22:53
45. Kvapilová Zuzana PHK7853 C OK 99 Hradec Králové 57:44 + 25:21
46. Houžvičková Kateřina SHK7951 C OK Slavia Hradec Králové 61:41 + 29:18
47. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 62:29 + 30:06
48. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Brno Žabovřesky 66:52 + 34:29
49. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 68:52 + 36:29
50. Záveská Ladislava VRL7655 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:56 + 40:33
Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Tomandlová Radka 0030002 DISK

D45D 2.88 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 33:33
2. Lukešová Klára SHK7850 C OK Slavia Hradec Králové 34:06 + 0:33
3. Rykalová Jitka VAM7251 C OB Vamberk 37:27 + 3:54
4. Mudruňková Romana VAM7752 C OB Vamberk 39:52 + 6:19
5. Sedláková Hana SRK7850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:08 + 6:35
6. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:26 + 6:53
7. Kosinová Alena SHK7654 C OK Slavia Hradec Králové 40:31 + 6:58
8. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 41:01 + 7:28
9. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 41:05 + 7:32
10. Mikysková Ilona VAM7550 C OB Vamberk 42:25 + 8:52
11. Rückerová Věra HOR7450 C TJ Jiskra Hořice 43:01 + 9:28
12. Mrázková Jana DKP7857 C Oddíl OB Kotlářka 43:43 + 10:10
13. Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 43:55 + 10:22
14. Korbelová Petra PHK7652 C OK 99 Hradec Králové 44:16 + 10:43
15. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:56 + 11:23
16. Štefaniková Markéta SHK7550 C OK Slavia Hradec Králové 45:01 + 11:28
17. Grusserová Věra PHK7760 C OK 99 Hradec Králové 45:13 + 11:40
17. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:13 + 11:40
19. Trojtlová Kamila SNA7952 C TJ START Náchod 45:19 + 11:46
20. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 45:25 + 11:52
21. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 46:42 + 13:09
22. Podlešáková Markéta PHK7851 C OK 99 Hradec Králové 47:09 + 13:36
23. Stará Marta LPU7557 C OK Lokomotiva Pardubice 47:47 + 14:14
24. Štástková Eva 47:59 + 14:26
25. Pešková Renata SJC7550 C Sportcentrum Jičín 48:04 + 14:31
26. Čížková Dana SHK7752 C OK Slavia Hradec Králové 48:22 + 14:49
27. Horáčková Helena 0060001 50:02 + 16:29
28. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 51:58 + 18:25
29. Šimková Markéta CHC7856 C K.O.B. Choceň 53:25 + 19:52
30. Cyranyová Eva 0170001 54:11 + 20:38
31. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 57:16 + 23:43
32. Fenclová Markéta LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice 60:21 + 26:48
33. Fejtová Blanka PHK7550 C OK 99 Hradec Králové 71:58 + 38:25
34. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 77:40 + 44:07

D55C 3.13 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 35:42
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 36:53 + 1:11
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 38:27 + 2:45
4. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:42 + 3:00
5. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:59 + 4:17
6. Klapalová Jana VAM6451 C OB Vamberk 40:25 + 4:43
7. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 42:15 + 6:33
8. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 43:02 + 7:20
9. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 43:09 + 7:27
10. Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 44:14 + 8:32
11. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 45:13 + 9:31
12. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 45:19 + 9:37
13. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 45:43 + 10:01
14. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 46:18 + 10:36
15. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 46:34 + 10:52
16. Bartoňová Iva SHK6151 C OK Slavia Hradec Králové 47:33 + 11:51
17. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 48:47 + 13:05
18. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 49:01 + 13:19
19. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 49:37 + 13:55
20. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 52:01 + 16:19
21. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 57:15 + 21:33
22. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 58:31 + 22:49
23. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 64:21 + 28:39
24. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:44 + 32:02
Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové DISK
Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové DISK

D55D 2.63 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav 39:25
2. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 45:22 + 5:57
3. Jordanová Blanka VBM6851 C VSK Mendelu Brno 46:30 + 7:05
4. Šabatová Jana PHK6853 C OK 99 Hradec Králové 47:18 + 7:53
5. Zelenková Lenka PHK6152 C OK 99 Hradec Králové 48:17 + 8:52
6. Smrčková Olga LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 56:15 + 16:50
7. Mikysková Hana SNA5651 C TJ START Náchod 57:50 + 18:25
8. Vondráčková Zdeňka SNA6251 C TJ START Náchod 58:25 + 19:00
9. Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:46 + 27:21
10. Gebauerová Jana SSU6450 C SK Severka Šumperk 70:17 + 30:52
11. Filipová Dagmar LTU5650 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:07 + 32:42
12. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 76:54 + 37:29
Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha DISK

D65C 2.77 km, 85 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 35:07
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:51 + 2:44
3. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 41:22 + 6:15
4. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 41:29 + 6:22
5. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 46:39 + 11:32
6. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 48:01 + 12:54
7. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 48:22 + 13:15
8. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 48:26 + 13:19
9. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 50:31 + 15:24
10. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Brno Žabovřesky 56:19 + 21:12
11. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 60:19 + 25:12
12. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 67:34 + 32:27
13. Šabatková Zdeňka SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 86:31 + 51:24
Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno DISK

D70C 2.57 km, 85 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva JIL5254 C OK Jilemnice 39:15
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 42:48 + 3:33
3. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:56 + 7:41
4. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 51:28 + 12:13
5. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 53:35 + 14:20
6. Bogdálková Věra LBM4858 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 204:49 + 165:34

H10N 2.31 km, 105 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapal Tomáš VAM1600 C OB Vamberk 28:22
2. Matějů Antonín PGP1501 C SK Praga 28:56 + 0:34
3. Pýcha Jan LPU1604 C OK Lokomotiva Pardubice 30:58 + 2:36
4. Hrdinka Václav SHK1701 C OK Slavia Hradec Králové 31:05 + 2:43
5. Kříž Prokop LPU1602 C OK Lokomotiva Pardubice 31:50 + 3:28
6. Drhlík Antonín SRK1601 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:38 + 5:16
7. Parma Ondřej SRK1502 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:27 + 6:05
8. Vostrovský Jan CHT1404 C OOB SK Chrast 34:48 + 6:26
9. Hora Damián PGP1616 C SK Praga 44:04 + 15:42
10. Sokolář Vojtěch SNA1601 C TJ START Náchod 44:09 + 15:47
11. Vostrovský Josef CHT1604 C OOB SK Chrast 46:25 + 18:03
12. Vacek Martin CET1505 C TJ Loko Česká Třebová 49:41 + 21:19
13. Tejnora František SHK1503 C OK Slavia Hradec Králové 50:17 + 21:55

H10C 2.56 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepner Martin PHK1501 C OK 99 Hradec Králové 18:02
2. Pauer Libor SRK1402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:34 + 1:32
3. Rollier Alexei PGP1505 C SK Praga 19:48 + 1:46
4. Palas Tomáš SJC1501 C Sportcentrum Jičín 20:15 + 2:13
5. Zvěřina Radim LPU1501 C OK Lokomotiva Pardubice 20:36 + 2:34
6. Janovec Karel SRK1404 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:56 + 2:54
7. Novotný Matouš PHK1515 C OK 99 Hradec Králové 21:17 + 3:15
8. Matras Štěpán CHT1402 C OOB SK Chrast 21:51 + 3:49
9. Šafář Jan CET1402 C TJ Loko Česká Třebová 22:24 + 4:22
10. Tihon Jan PHK1505 C OK 99 Hradec Králové 23:23 + 5:21
11. Vítek Michal PHK1402 C OK 99 Hradec Králové 23:25 + 5:23
12. Šedivý Marek PGP1400 C SK Praga 24:28 + 6:26
13. Černý Matouš PHK1414 C OK 99 Hradec Králové 24:52 + 6:50
14. Skalka Jindřich VSP1500 C USK Praha 25:03 + 7:01
15. Odvody Vilém LPU1502 C OK Lokomotiva Pardubice 27:14 + 9:12
16. Marek Lukáš LPU1407 C OK Lokomotiva Pardubice 31:15 + 13:13
17. Jiřišta Vladimír JIL1502 C OK Jilemnice 31:17 + 13:15
18. Hauschwitz Radim JIL1503 C OK Jilemnice 33:07 + 15:05
19. Hrdinka Antonín SHK1401 C OK Slavia Hradec Králové 33:24 + 15:22
20. Dmejchal Martin PHK1408 C OK 99 Hradec Králové 34:12 + 16:10
21. Klícha Jindřich SRK1406 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:46 + 16:44
22. Solánský Ondřej PHK1403 C OK 99 Hradec Králové 35:38 + 17:36
23. Albrecht Jiří KAM1700 C OK Kamenice 43:54 + 25:52
24. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 51:23 + 33:21
Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha DISK

H12C 3.43 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháček Jakub SHK1202 B OK Slavia Hradec Králové 23:14
2. Vrbata Alan VRL1203 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:25 + 0:11
3. Klabzuba Jan SRK1207 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:26 + 2:12
4. Udržal Lukáš LPU1303 C OK Lokomotiva Pardubice 27:09 + 3:55
5. Vošvrda Václav SJC1203 B Sportcentrum Jičín 27:25 + 4:11
6. Kopecký Šimon JIL1302 C OK Jilemnice 29:07 + 5:53
7. Šimek Jan CHC1301 C K.O.B. Choceň 29:58 + 6:44
8. Votroubek Jan SRK1206 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:15 + 8:01
9. Hrdinka Josef SHK1205 B OK Slavia Hradec Králové 32:09 + 8:55
10. Mayer Antonín SHK1206 B OK Slavia Hradec Králové 32:38 + 9:24
11. Pýcha František LPU1305 C OK Lokomotiva Pardubice 32:52 + 9:38
12. Dvořák Jan LTU1200 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:09 + 10:55
13. Fukátko Václav LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice 35:18 + 12:04
14. Mojžíš Radovan PHK1200 C OK 99 Hradec Králové 37:04 + 13:50
15. Kratochvíl Matyáš DLP1303 C OOB TJ Dukla Praha 38:47 + 15:33
16. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 38:50 + 15:36
17. Liška Albert PHK1313 C OK 99 Hradec Králové 41:23 + 18:09
18. Mrklovský Jan SRK1209 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:14 + 21:00
19. Valdman Hynek JIL1303 C OK Jilemnice 45:05 + 21:51
20. Mrázek Václav DKP1202 C Oddíl OB Kotlářka 45:15 + 22:01
21. Kostečka Antonín JIL1304 C OK Jilemnice 45:17 + 22:03
22. Tauchman Matěj STH1304 C SK Studenec 53:54 + 30:40
23. Satur Jakub VRL1204 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:34 + 36:20
24. Volák Jiří PHK1204 C OK 99 Hradec Králové 65:14 + 42:00

H12D 2.50 km, 85 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kokaisl Filip LPU1210 C OK Lokomotiva Pardubice 23:15
2. Šimák Marek SHK1208 C OK Slavia Hradec Králové 24:11 + 0:56
3. Zářecký Štěpán ZAM1204 C OB T.J. Sokol Žamberk 25:09 + 1:54
4. Stejskal Adam ZAM1203 C OB T.J. Sokol Žamberk 34:50 + 11:35
5. Balcar Denis ZAM1201 C OB T.J. Sokol Žamberk 35:06 + 11:51
6. Spurný Erik LPU1215 C OK Lokomotiva Pardubice 35:45 + 12:30
7. Balcar Štěpán 0330001 36:43 + 13:28
8. Dostál Tomáš ZAM1302 C OB T.J. Sokol Žamberk 37:13 + 13:58
9. Vágner Matouš LPU1214 C OK Lokomotiva Pardubice 41:52 + 18:37
10. Spejchal Tomáš SRK1208 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:37 + 19:22
11. Potštejnský Vít SRK1306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:30 + 22:15
12. Vohradský Dominik LPU1309 C OK Lokomotiva Pardubice 52:17 + 29:02

H14C 3.62 km, 125 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadaně Matěj LPU1001 B OK Lokomotiva Pardubice 25:04
2. Kutlvašr Vladimír VRL1002 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:38 + 0:34
3. Pouchlý Matěj SHK1009 B OK Slavia Hradec Králové 26:08 + 1:04
4. Šimek Vojtěch CHC1002 B K.O.B. Choceň 26:25 + 1:21
5. Šidla Dalibor TZL1200 B SKOB Zlín 28:23 + 3:19
6. Chrtek Jan PHK1100 B OK 99 Hradec Králové 29:01 + 3:57
7. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 29:53 + 4:49
8. Novotný Kryštof PHK1002 B OK 99 Hradec Králové 30:19 + 5:15
9. Šafář Jakub CET1103 B TJ Loko Česká Třebová 30:21 + 5:17
10. Štábl Vít KSU1100 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:25 + 5:21
11. Kárník Štěpán LPU1002 B OK Lokomotiva Pardubice 30:45 + 5:41
12. Juška Vojtěch LPU1003 B OK Lokomotiva Pardubice 32:16 + 7:12
13. Kozel Lukáš LPU1010 C OK Lokomotiva Pardubice 32:20 + 7:16
14. Lukeš Josef SHK1005 B OK Slavia Hradec Králové 32:49 + 7:45
15. Vlk Adam SJC1006 C Sportcentrum Jičín 33:02 + 7:58
16. Baldrian Josef VSP1100 B USK Praha 33:48 + 8:44
17. Tatarnikov Ivan PHK1106 B OK 99 Hradec Králové 34:10 + 9:06
18. Macek Dan LPU1104 B OK Lokomotiva Pardubice 36:37 + 11:33
19. Šumpík Filip SHK1109 B OK Slavia Hradec Králové 36:48 + 11:44
20. Kunart Lukáš PHK1010 B OK 99 Hradec Králové 38:03 + 12:59
21. Košťál Antonín SHK1004 C OK Slavia Hradec Králové 38:15 + 13:11
22. Čihák Matěj HOR1100 B TJ Jiskra Hořice 38:30 + 13:26
23. Hanslík Jaroslav SHK1107 C OK Slavia Hradec Králové 38:41 + 13:37
24. Pavelec Daniel NPA1101 B SK LOB Nová Paka 40:10 + 15:06
25. Slavík František SHK1110 B OK Slavia Hradec Králové 40:56 + 15:52
26. Šíma Antonín SRK1001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:57 + 16:53
27. Matějec Jonáš VRL1004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:17 + 20:13
28. Udržal Jakub LPU1100 B OK Lokomotiva Pardubice 45:38 + 20:34
29. Štefanik Marek SHK1007 C OK Slavia Hradec Králové 47:04 + 22:00
30. Ločárek Daniel LPU1111 C OK Lokomotiva Pardubice 47:31 + 22:27
31. Havlík Jakub KSU1009 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:51 + 23:47
32. Janeba Viktor NNN1000 Neregistrovaní 50:55 + 25:51
33. Hauschwitz Roman JIL1102 C OK Jilemnice 53:12 + 28:08
34. Domin Ondřej LPU1103 C OK Lokomotiva Pardubice 55:55 + 30:51
35. Hedrich Jan SSU1101 C SK Severka Šumperk 59:01 + 33:57
36. Retka Jakub LTU1000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:54 + 34:50
37. Andrle Tomáš SHK1111 C OK Slavia Hradec Králové 68:19 + 43:15
38. Vaněk Ondřej LPU1014 C OK Lokomotiva Pardubice 68:27 + 43:23
Mašláň Prokop TZL1005 B SKOB Zlín DISK
Polák Vlastimil VRL1001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Paukert Adam VRL1104 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Řehák Jan SJC1103 C Sportcentrum Jičín DISK

H14D 2.74 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pejšek Jan SHK1114 C OK Slavia Hradec Králové 23:53
2. Stejskal Petr ZAM1103 C OB T.J. Sokol Žamberk 25:57 + 2:04
3. Potštejnský Vojtěch SRK1102 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:56 + 12:03
4. Červený Matyáš LPU1110 C OK Lokomotiva Pardubice 42:38 + 18:45
Liška Viktor PHK1111 C OK 99 Hradec Králové DISK

H16C 3.53 km, 150 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučan Matěj LPU0903 B OK Lokomotiva Pardubice 29:42
2. Gottstein Matouš JIL0901 B OK Jilemnice 31:33 + 1:51
3. Pitrmuc Ondřej JIL0807 C OK Jilemnice 32:56 + 3:14
4. Prášil Adam SJI0901 A OK Jihlava 33:07 + 3:25
5. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 33:28 + 3:46
6. Brož Jindřich LTU0903 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:55 + 4:13
7. Matušinec Jakub PHK0802 C OK 99 Hradec Králové 35:29 + 5:47
8. Zástava Marek SHK0908 C OK Slavia Hradec Králové 38:00 + 8:18
9. Šlambora Kryštof SHK0806 B OK Slavia Hradec Králové 38:02 + 8:20
10. Spilka Petr JIL0803 B OK Jilemnice 38:49 + 9:07
11. Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 39:25 + 9:43
12. Držka Filip LPU0901 B OK Lokomotiva Pardubice 40:53 + 11:11
13. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 43:11 + 13:29
14. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:43 + 14:01
15. Stejskal Pavel ZAM0903 C OB T.J. Sokol Žamberk 44:26 + 14:44
16. Prášil Šimon TTR0901 B OOB Třebíč 44:37 + 14:55
17. Kamiński Marcin 17P0900 WKS Śląsk 44:56 + 15:14
18. Goláň Antonín LPU0804 B OK Lokomotiva Pardubice 46:48 + 17:06
19. Lasík Martin LTU0803 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:55 + 18:13
20. Jedlinský Martin VAM0800 C OB Vamberk 51:26 + 21:44
21. Tomala Maciej 17P0901 WKS Śląsk 54:10 + 24:28
22. Březina Ondřej SHK0909 C OK Slavia Hradec Králové 59:17 + 29:35
Červinka Vojtěch VRL0903 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Erben Hynek VRL0801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

H18C 3.67 km, 160 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štichhauer Adam LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice 31:57
2. Vrábel Štěpán PHK0705 B OK 99 Hradec Králové 34:26 + 2:29
3. Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 43:04 + 11:07
Štefanik Jan SHK0705 C OK Slavia Hradec Králové DISK

H21C 4.31 km, 220 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6174

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 C OK Kamenice 30:54 6494
2. Balcar Jiří SNA0301 C TJ START Náchod 33:05 + 2:11 6081
3. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 33:47 + 2:53 5948
4. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 34:52 + 3:58 5743
5. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 35:11 + 4:17 5683
6. Samek Tomáš PHK0001 C OK 99 Hradec Králové 37:46 + 6:52 5193
7. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:01 + 7:07 5146
8. Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:56 + 8:02 4972
9. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 38:59 + 8:05 4963
10. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 39:05 + 8:11 4944
11. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 40:01 + 9:07 4767
12. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 40:51 + 9:57 4609
13. Mühlbach Aleš STH0104 C SK Studenec 40:53 + 9:59 4603
14. Šidík Petr MOV9200 C SKOB Ostrava 42:11 + 11:17 4356
15. Léhar Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 42:31 + 11:37 4293
16. Čermák Martin PHK0502 C OK 99 Hradec Králové 42:54 + 12:00 4221
17. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 43:40 + 12:46 4075
18. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:41 + 12:47 4072
19. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 44:07 + 13:13 3990
20. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:53 + 13:59 3845
21. Vik Martin JIL9206 C OK Jilemnice 46:16 + 15:22 3583
22. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 46:18 + 15:24 3577
23. Houžvička Filip SHK0504 B OK Slavia Hradec Králové 46:28 + 15:34 3545
24. Důrek Milan SHK9100 C OK Slavia Hradec Králové 46:52 + 15:58 3469
25. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 47:29 + 16:35 3352
26. Švarc Tomáš JEN9603 C OB Jenišovice 48:19 + 17:25 3194
27. Heczko Stanislav STH0107 C SK Studenec 51:43 + 20:49 2550
28. Vandělík Michal ALB8501 C OOB Albrechtice nad Orlicí 52:03 + 21:09 2487
29. Bumbálek Štěpán CHA0401 B OK Chrastava 52:39 + 21:45 2373
30. Černý Michal PHK8005 C OK 99 Hradec Králové 54:32 + 23:38 2017
31. Jeřábek Jaromír SJI0002 C OK Jihlava 55:55 + 25:01 1755
32. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:04 + 28:10 1158
33. Bílek Aleš SJC7900 C Sportcentrum Jičín 77:29 + 46:35 0
Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka DISK 0
Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0

H35C 4.33 km, 200 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 35:31
2. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 38:04 + 2:33
3. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 38:15 + 2:44
4. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 40:49 + 5:18
5. Klapal Michal VAM8802 C OB Vamberk 41:13 + 5:42
6. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:45 + 6:14
7. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 42:07 + 6:36
8. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 42:45 + 7:14
9. Doležal Martin PGP8100 C SK Praga 43:05 + 7:34
10. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 43:10 + 7:39
11. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 43:20 + 7:49
12. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 43:40 + 8:09
13. Szymanský Filip DKP8208 C Oddíl OB Kotlářka 43:43 + 8:12
14. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 44:38 + 9:07
15. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 45:17 + 9:46
16. Pocierznicki Rafał 0070004 45:36 + 10:05
17. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 49:09 + 13:38
18. Bolech Filip CHT8603 C OOB SK Chrast 49:20 + 13:49
19. Bałdyga Daniel 0070002 49:36 + 14:05
20. Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 50:05 + 14:34
21. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 50:38 + 15:07
22. Kowal Tomasz 0070003 50:51 + 15:20
23. Korbel Michal PHK7703 C OK 99 Hradec Králové 51:21 + 15:50
24. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 54:38 + 19:07
25. Žemlička Jan LPU8303 C OK Lokomotiva Pardubice 55:12 + 19:41
26. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 57:27 + 21:56
27. Tauchman Vít STH8103 C SK Studenec 57:57 + 22:26
28. Doležal Lukáš SHK8800 C OK Slavia Hradec Králové 64:40 + 29:09
29. Morávek Martin SHK7701 C OK Slavia Hradec Králové 65:01 + 29:30
30. Brož Michal LTU8000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:13 + 30:42
31. Kouba Jan NNNxxx1 Neregistrovaní 69:46 + 34:15
32. Kummer Lukáš PHK7805 C OK 99 Hradec Králové 73:03 + 37:32
33. Palaščak Ján DKP8505 C Oddíl OB Kotlářka 83:26 + 47:55

H35D 3.76 km, 150 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drhlík Petr VAM8301 C OB Vamberk 34:52
2. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 40:11 + 5:19
3. Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 40:35 + 5:43
4. Hamerský David 0210003 43:49 + 8:57
5. Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 45:05 + 10:13
6. Smutný Michal 0210001 47:58 + 13:06
7. Votroubek Jan SRK8201 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:05 + 14:13
8. Haken Adam STH8102 C SK Studenec 49:54 + 15:02
9. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 53:06 + 18:14
10. Vaňátko Jakub LTU8100 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:17 + 21:25
11. Souček Karel SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové 56:31 + 21:39
12. Kremzar Petr 0210002 57:14 + 22:22

H45C 4.16 km, 190 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 32:29
2. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 32:39 + 0:10
3. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 33:26 + 0:57
4. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 33:44 + 1:15
5. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:30 + 2:01
6. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 35:02 + 2:33
7. Kříž Libor LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice 35:40 + 3:11
8. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 35:45 + 3:16
9. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:24 + 3:55
10. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 36:32 + 4:03
11. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 37:22 + 4:53
12. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 38:05 + 5:36
13. Novák Zdeněk NPA7701 C SK LOB Nová Paka 38:31 + 6:02
14. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 38:39 + 6:10
15. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 38:40 + 6:11
16. Havel Tomáš TUR7904 C OOB TJ Turnov 38:47 + 6:18
17. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 38:53 + 6:24
18. Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 38:55 + 6:26
19. Vrbata Alan VRL7802 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:08 + 6:39
20. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 40:04 + 7:35
21. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 40:12 + 7:43
22. Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 41:23 + 8:54
23. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 41:35 + 9:06
24. Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 41:43 + 9:14
25. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 41:51 + 9:22
26. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:04 + 9:35
27. Novotný Radek PHK7402 C OK 99 Hradec Králové 42:08 + 9:39
28. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:23 + 9:54
29. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 42:40 + 10:11
30. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 42:57 + 10:28
31. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 42:59 + 10:30
32. Tomandl Jan 0030001 43:23 + 10:54
33. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 43:35 + 11:06
34. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:49 + 11:20
35. Hruša Petr PHK7806 C OK 99 Hradec Králové 43:50 + 11:21
36. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 44:18 + 11:49
37. Czagan Jan LPU7106 C OK Lokomotiva Pardubice 44:51 + 12:22
38. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 44:52 + 12:23
39. Podlešák Marek PHK7802 C OK 99 Hradec Králové 45:00 + 12:31
40. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 45:34 + 13:05
41. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 46:05 + 13:36
42. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 47:01 + 14:32
43. Šimek Jiří CHC7901 C K.O.B. Choceň 47:12 + 14:43
44. Goláň Oldřich LPU7417 C OK Lokomotiva Pardubice 48:53 + 16:24
45. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:12 + 17:43
46. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:35 + 18:06
47. Ptáček Miloš SNA7001 C TJ START Náchod 50:57 + 18:28
48. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 51:39 + 19:10
49. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 52:25 + 19:56
50. Cyrany Jiří SJC7301 C Sportcentrum Jičín 52:40 + 20:11
51. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 52:51 + 20:22
52. Kvapil Ondřej PHK7804 C OK 99 Hradec Králové 53:56 + 21:27
53. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:42 + 22:13
54. Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 55:20 + 22:51
55. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:04 + 23:35
56. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 57:16 + 24:47
57. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 58:46 + 26:17
58. Falta Radim KUO7802 C KOB Ústí nad Orlicí 59:54 + 27:25
59. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 60:10 + 27:41
60. Borovec Alexandr CHC7606 C K.O.B. Choceň 61:11 + 28:42
61. Holinger Jiří CHC7707 C K.O.B. Choceň 61:47 + 29:18
62. Kouba Otakar SJC7100 C Sportcentrum Jičín 62:04 + 29:35
63. Kušička Josef HJL7600 C Sokol Horní Jelení 63:09 + 30:40
64. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 63:14 + 30:45
65. Doležal Jan CHC7902 C K.O.B. Choceň 63:15 + 30:46
66. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:25 + 30:56
67. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 67:48 + 35:19
68. Havlík Jindřich KSU7800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:10 + 35:41
69. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:26 + 37:57
70. Buchar Marcel VRL7408 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:41 + 39:12
71. Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 81:03 + 48:34

H45D 3.28 km, 100 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Pavel JIL7502 C OK Jilemnice 32:39
2. Etrych Tomáš DOR7300 C OK Dobříš 33:10 + 0:31
3. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 34:36 + 1:57
4. Kakos Tomáš LPU7819 C OK Lokomotiva Pardubice 35:29 + 2:50
5. Horáček Josef LPU7509 C OK Lokomotiva Pardubice 36:37 + 3:58
6. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 39:53 + 7:14
7. Valdman Miloš JIL7802 C OK Jilemnice 41:26 + 8:47
8. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 41:48 + 9:09
9. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 43:06 + 10:27
10. Sedlák Radek SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:09 + 15:30
11. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 49:31 + 16:52
12. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:40 + 19:01
13. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 52:34 + 19:55
14. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 53:53 + 21:14
15. Mikyska Alan VAM7149 C OB Vamberk 54:59 + 22:20
16. Slavík Jan 0250001 55:26 + 22:47
17. Mojžíš Robert PHK7902 C OK 99 Hradec Králové 62:26 + 29:47
18. Gottwald Ondřej TYN7800 C OOB SK Týniště nad Orlicí 65:49 + 33:10
19. Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 72:09 + 39:30
20. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 79:18 + 46:39
21. Marek Lukáš LPU7610 C OK Lokomotiva Pardubice 162:09 + 129:30
Macháček Milan CHC7701 C K.O.B. Choceň DISK

H55C 3.71 km, 160 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 31:42
2. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 31:47 + 0:05
3. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Brno Žabovřesky 33:10 + 1:28
4. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 33:15 + 1:33
5. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 36:56 + 5:14
6. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 38:30 + 6:48
7. Wrzesiński Krzysztof 0010001 38:38 + 6:56
8. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 38:47 + 7:05
9. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 39:36 + 7:54
10. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 40:21 + 8:39
11. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 40:48 + 9:06
12. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:17 + 9:35
13. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 41:53 + 10:11
14. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 42:18 + 10:36
15. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:00 + 11:18
16. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 43:22 + 11:40
17. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 43:53 + 12:11
18. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 45:00 + 13:18
19. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 45:24 + 13:42
20. Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 46:55 + 15:13
21. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:56 + 15:14
22. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 47:52 + 16:10
23. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 48:07 + 16:25
24. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 48:49 + 17:07
25. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 49:01 + 17:19
26. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 49:09 + 17:27
27. Zamouřil Petr PHK6808 C OK 99 Hradec Králové 49:47 + 18:05
28. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 51:53 + 20:11
29. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 52:02 + 20:20
30. Mornštejn Roman LPU6904 C OK Lokomotiva Pardubice 53:25 + 21:43
31. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:42 + 22:00
32. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 54:05 + 22:23
33. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 54:20 + 22:38
34. Jánek Ladislav LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice 55:23 + 23:41
35. Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 58:52 + 27:10
36. Hartman Petr NNN6200 Neregistrovaní 59:23 + 27:41
37. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 64:24 + 32:42
38. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:10 + 34:28
39. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 67:42 + 36:00
40. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 71:43 + 40:01
41. Tužil Petr 0140001 72:31 + 40:49
42. Jehlička Oldřich CHT6601 C OOB SK Chrast 91:56 + 60:14

H55D 3.24 km, 105 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 33:04
2. Král Martin JIL6101 C OK Jilemnice 34:23 + 1:19
3. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:30 + 3:26
4. Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk 36:55 + 3:51
5. Šabata Milan PHK6901 C OK 99 Hradec Králové 37:47 + 4:43
6. Hanuš Luboš SNA6401 C TJ START Náchod 40:15 + 7:11
7. Hauptfleisch Roman SRK6603 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:05 + 8:01
8. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 42:15 + 9:11
9. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 42:56 + 9:52
10. Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 46:21 + 13:17
11. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 46:32 + 13:28
12. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 46:51 + 13:47
13. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 49:38 + 16:34
14. Rykala Karel VAM6401 C OB Vamberk 50:44 + 17:40
15. Novák Pavel SNA6901 C TJ START Náchod 52:31 + 19:27
16. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 52:39 + 19:35
17. Širůček Jaromír SHK6200 C OK Slavia Hradec Králové 53:49 + 20:45
18. Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 53:55 + 20:51
19. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 55:14 + 22:10
20. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 55:43 + 22:39
21. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 55:50 + 22:46
22. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:27 + 23:23
23. Mertlík Jiří VRL6102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:35 + 24:31
24. Vošlajer Robert 0120001 61:07 + 28:03
25. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 68:44 + 35:40

H65C 3.30 km, 95 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 31:11
2. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 32:28 + 1:17
3. Kalibán Pavel SNA5649 C TJ START Náchod 33:07 + 1:56
4. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 33:27 + 2:16
5. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 36:13 + 5:02
6. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 38:37 + 7:26
7. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 39:57 + 8:46
8. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 40:21 + 9:10
8. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 40:21 + 9:10
10. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:59 + 10:48
11. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 42:47 + 11:36
12. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 45:23 + 14:12
13. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 48:03 + 16:52
14. Mrštík Václav CHT5001 C OOB SK Chrast 49:39 + 18:28
15. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 50:38 + 19:27
16. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:11 + 21:00
17. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 54:39 + 23:28
18. Tůma Miloš DOB5600 C KOB Dobruška 54:45 + 23:34
19. Číža Petr SHK5902 C OK Slavia Hradec Králové 63:46 + 32:35
Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice DISK
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DISK

H65D 2.76 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 34:56
2. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 35:22 + 0:26
3. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 40:12 + 5:16
4. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 42:59 + 8:03
5. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:48 + 9:52
5. Stárek Jiří DOB5001 C KOB Dobruška 44:48 + 9:52
7. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 45:12 + 10:16
8. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 47:49 + 12:53
9. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 65:09 + 30:13
10. Štástka Jiří 137:20 + 102:24

H75C 2.63 km, 80 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 37:25
2. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 37:50 + 0:25
3. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:50 + 1:25
4. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 40:06 + 2:41
5. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 50:58 + 13:33
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 55:28 + 18:03
7. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:46 + 19:21
8. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 62:01 + 24:36
9. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 70:58 + 33:33

HDR 2.36 km, 105 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Adam SJC1600 C Sportcentrum Jičín 22:41
2. Šreibr Matěj 0320001 24:11 + 1:30
2. Potštejnský Jiří SRK1603 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:11 + 1:30
4. Vybíhalová Eliška HJL1451 C Sokol Horní Jelení 24:59 + 2:18
5. Palasová Tina SJC1777 C Sportcentrum Jičín 25:52 + 3:11
5. Grusser Jan PHK1717 C OK 99 Hradec Králové 25:52 + 3:11
7. Plíšek Matěj SHK1702 C OK Slavia Hradec Králové 26:41 + 4:00
8. Andrle Vlastimil SHK8201 C OK Slavia Hradec Králové 27:03 + 4:22
9. Votroubek Dan SRK1515 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:15 + 4:34
10. Pýcha Vojta 28:03 + 5:22
11. Průšová Barbora 0190001 30:25 + 7:44
12. Slámová Tereza SJI1852 C OK Jihlava 30:40 + 7:59
13. Šreibrová Veronika 0320002 32:19 + 9:38
14. Černá Hedvika PHK1866 C OK 99 Hradec Králové 33:10 + 10:29
15. Censová Aneta 33:30 + 10:49
16. Král Jan 33:48 + 11:07
17. Jahn Teodor 34:13 + 11:32
18. Retka Miki 34:49 + 12:08
19. Beneš Eda SJC1712 C Sportcentrum Jičín 35:03 + 12:22
20. Vančura Martin TJN1700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:37 + 12:56
21. Žemličková Amálie LPU1755 C OK Lokomotiva Pardubice 35:54 + 13:13
21. Dvořák Matyáš 35:54 + 13:13
23. Milský Antonín SRK1701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:32 + 13:51
24. Bartoš Antonín PHK1849 OK 99 Hradec Králové 37:10 + 14:29
25. Balcarová Anna PHK1850 C OK 99 Hradec Králové 37:13 + 14:32
26. Sokolářová Pavlína SNA1951 C TJ START Náchod 38:04 + 15:23
27. Štěrba Emil 40:25 + 17:44
28. Vernerová Zita VBM1651 C VSK Mendelu Brno 40:56 + 18:15
29. Cimala Filip PHK1504 C OK 99 Hradec Králové 41:18 + 18:37
30. Málková Berenika CST1950 C OB Strakonice 42:08 + 19:27
31. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 42:13 + 19:32
32. Matějů František PGP1801 C SK Praga 42:18 + 19:37
33. Stratilová Johana 42:53 + 20:12
34. Andršová Alena 43:14 + 20:33
35. Maclová Adina LPU1951 C OK Lokomotiva Pardubice 44:33 + 21:52
36. Vostrovská Anna CHT1852 C OOB SK Chrast 47:12 + 24:31
37. Baštová Justýna 47:22 + 24:41
38. Doležalová Jana CHC1651 C K.O.B. Choceň 47:57 + 25:16
39. Sýkorová Lucie CHC1751 C K.O.B. Choceň 48:11 + 25:30
40. Sýkorová Bára CHC1951 C K.O.B. Choceň 48:15 + 25:34
41. Bogar Tomáš 0090002 48:16 + 25:35
42. Horová Mína PGP1855 C SK Praga 48:20 + 25:39
43. Bogar Jonáš 0090001 48:27 + 25:46
44. Sadílková Alžběta CHT2151 C OOB SK Chrast 50:44 + 28:03
45. Krunčíková Anna SRK1752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:50 + 28:09
46. Bilek ml. Tomáš 0050001 51:16 + 28:35
47. Macl Vít LPU2101 C OK Lokomotiva Pardubice 51:32 + 28:51
48. Gregor Vilém DOB2100 C KOB Dobruška 51:50 + 29:09
49. Panchártková Nina PHK2050 OK 99 Hradec Králové 51:56 + 29:15
50. Haken Václav STH1601 C SK Studenec 53:31 + 30:50
51. Kočířová Terezs 54:05 + 31:24
52. Klapalová Alena VAM1850 C OB Vamberk 55:24 + 32:43
53. Horáček Josef LPU1601 C OK Lokomotiva Pardubice 56:36 + 33:55
54. Doležalová Karolína SHK2150 C OK Slavia Hradec Králové 57:13 + 34:32
55. Dvořák Jiří 58:57 + 36:16
56. Kořan Petr VBM1801 C VSK Mendelu Brno 60:30 + 37:49
57. Štantejský Václav CET1504 C TJ Loko Česká Třebová 62:17 + 39:36
58. Kubíček Radek PHK1701 C OK 99 Hradec Králové 63:53 + 41:12
59. Hladký Adam 64:10 + 41:29
60. Makovský Jakub TAP2020 C KOB Tretra Praha 65:00 + 42:19
61. Zháňalová Veronika ZBM2050 C SK Brno Žabovřesky 65:12 + 42:31
62. Červinka Antonín OKP2000 C SK OK 24 Praha 67:12 + 44:31
63. Dvořáková Lucie CHT1652 C OOB SK Chrast 71:26 + 48:45
64. Král Eliáš 71:50 + 49:09
65. Mikulášová Markéta 72:10 + 49:29
66. Havlíková Julie KSU1666 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:19 + 49:38
67. Morza Gabriela 72:45 + 50:04
68. Jahn Hugo 74:38 + 51:57
69. Balcarová Jana PHK8852 C OK 99 Hradec Králové 76:44 + 54:03
70. Kisiel Josef 78:58 + 56:17
71. Horný Maxmilián 0100002 81:09 + 58:28
72. Klusáčková Amálie OSN1950 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 95:35 + 72:54
Klícha Kryštof SRK1602 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

P 2.63 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kisielová Zuzana 25:08
2. Tejnora David 27:00 + 1:52
3. Swier Zbyšek 27:14 + 2:06
4. Krunčíková Kateřina SRK8751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:55 + 2:47
5. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 28:06 + 2:58
6. Vágner Jakub 28:34 + 3:26
7. Šolc Jakub 0220001 29:23 + 4:15
8. Hedrich Miroslav SSU0705 C SK Severka Šumperk 29:31 + 4:23
9. Maclová Kristýna LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice 30:35 + 5:27
10. Sobková Lenka 0190002 30:53 + 5:45
11. Drhlíková Markéta VAM8250 C OB Vamberk 31:54 + 6:46
12. Bílková Zdenka 0050002 32:00 + 6:52
13. Swier Matěj 32:09 + 7:01
14. Šimák Jan 0360001 32:22 + 7:14
15. Novotný Jakub CST8903 OB Strakonice 32:40 + 7:32
16. Horák Pavel 0260001 34:32 + 9:24
17. Hrdinková Iveta 0350001 34:47 + 9:39
18. Koutníková Eilška 0020001 35:28 + 10:20
19. Šímová Lucie 36:15 + 11:07
20. Schwengerová Anna SRK0851 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:41 + 11:33
21. Lepšová Martina 37:24 + 12:16
22. Vostrovský Josef CHT7802 C OOB SK Chrast 37:45 + 12:37
23. Kočířová Lenka ZAM8452 OB T.J. Sokol Žamberk 38:16 + 13:08
24. Janeček Petr UOL7301 C SOB Olomouc 39:12 + 14:04
25. Štantejská Markéta CET0752 C TJ Loko Česká Třebová 39:25 + 14:17
26. Klícha Tomáš SRK8401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:51 + 14:43
27. Sedloňová Aneta SNA9450 C TJ START Náchod 40:47 + 15:39
28. Saturová Marcela 41:04 + 15:56
29. Štantejská Markéta CET7651 C TJ Loko Česká Třebová 41:56 + 16:48
30. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:11 + 17:03
31. Marková Michaela 0280001 42:54 + 17:46
32. Čížková Alena PHK0857 C OK 99 Hradec Králové 44:16 + 19:08
33. Pešek Vladimír 0340001 44:32 + 19:24
34. Ulvrová Lucie 0270001 45:18 + 20:10
35. Radka Milská SRK8099 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:54 + 20:46
36. Balcar Michal 0330002 46:05 + 20:57
37. Mertlíková Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí