Logo

Výsledky závodu: Ještědský žebříček dospělých 2024 - stav po 5 závodech

Datum:
01.04.2024
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2024-04-06 829806.04.2024 Oblastní žebříček KUL Ano Ano
2024-04-06 829906.04.2024 Oblastní žebříček LTP Ano Ano
2024-04-21 830221.04.2024 Oblastní žebříček RUM, 48D Ano Ano
2024-04-21 830121.04.2024 Oblastní žebříček RUM, 48D Ano Ano
2024-05-05 830405.05.2024 Oblastní žebříček LDC Ano Ano
2024-05-25 830625.05.2024 Oblastní žebříček (SAXBO) CHA Ne Ne
2024-05-26 830726.05.2024 Oblastní žebříček (SAXBO) CHA Ne Ne
2024-09-28 830928.09.2024 Oblastní žebříček VLI Ne Ne
2024-09-29 831029.09.2024 Oblastní žebříček BOR Ne Ne
2024-10-12 831112.10.2024 Oblastní žebříček TUV Ne Ne
2024-10-13 831213.10.2024 Oblastní žebříček TJN Ne Ne
2024-10-19 831319.10.2024 Oblastní žebříček JJN Ne Ne
2024-10-20 831420.10.2024 Oblastní žebříček TUR Ne Ne
2024-10-26 831526.10.2024 Oblastní žebříček KUL Ne Ne
Kategorie:
D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
Nahrávám data...

D21L (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Kašková Kateřina CHA7850 305.66 1. 105.79( 1) 94.69( 4) 105.18( 1)
2 Havlová Adéla BOR9161 285.78 2. 94.87( 4) 87.27( 5) 92.70( 3) 98.21( 2)
3 Dlabajová Alena TUR8551 271.14 3. 84.60( 7) 85.91( 6) 88.62( 4) 96.61( 3)
4 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 229.85 7. 85.59( 7) 73.59(10) 70.67( 8)
5 Kameníková Andrea BOR9751 226.31 6. 76.99( 8) 68.89(10) 76.10( 9) 73.22( 6) 71.38( 7)
6 Rickmeyer Tina STB8650 219.72 5. 65.32(11) 69.91( 9) 84.49( 5)
7 Nieke Patricia TUR9552 211.84 1. 106.77( 1)105.07( 1)
8 Johnová Lenka DOK7350 211.16 8. 72.39(11) 70.82( 8) 67.95(10)
9 Dolejší Lenka DOK7450 206.74 8. 68.32(10) 76.70( 8) 61.72(12)
10 Pavlíková Markéta DOK0053 195.43 2. 96.13( 3) 99.30( 2)
11 Rýdlová Magdaléna JJN0252 191.33 1. 86.37( 6)104.96( 1)
12 Janoušková Lucie BOR9954 189.29 2. 87.07( 6)102.22( 2)
13 Kopcová Michaela VLI8456 187.54 2. 98.08( 2) 89.46( 5)
14 Juklíčková Zuzana VLI8750 173.06 4. 82.40( 8) 90.66( 4)
15 Holasová Lucie TUR8951 167.75 5. 84.43( 7) 83.32( 5)
16 Rýdlová Adéla JJN0151 157.66 3. 61.91(12) 95.75( 3)
17 Kubecová Kateřina STB9999 152.53 6. 70.44( 9) 82.09( 6)
18 Skácelová Kateřina JJN0550 139.12 7. 67.37(12) 71.75( 7)
19 Macharová Michaela BOR9450 100.95 10. 48.86(13) 52.09(10)
20 Omová Michaela TUR8153 100.51 2. 100.51( 2)
21 Pavlová Martina LTP0151 94.14 11. 31.38( P) 62.76(11)
22 Šklíbová Michaela TJN0153 93.37 4. 93.37( 4)
23 Novotná Barbora TUR0552 92.73 3. 92.73( 3)
24 Lukavcová Ivana SMR8754 88.15 5. 88.15( 5)
25 Šritrová Lenka TUR0250 70.58 9. 70.58( 9)
26 Hradcová Zuzana CHA8852 58.14 9. 58.14( 9)
27 Vaňková Saša LDC8550 52.67 14. 35.11(14) 17.56( P)
28 Szenczi Kristýna VLI8650 8.54 11. 8.54(11)

D21K (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Žejdlíková Karolína LTP9950 283.43 2. 94.48( P) 91.68( 3) 97.27( 2)
2 Žejdlíková Eliška LTP0350 270.62 1. 90.21( P) 80.41( 4)100.00( 1)
3 Hechtová Lenka BOR8451 157.89 1. 100.00( 1) 57.89( 5)
4 Kovářová Lenka LTP9750 150.00 1. 50.00( P) 100.00( 1)
5 Koníčková Pavla CHA9050 100.00 1. 100.00( 1)
6 Zoubková Šárka JJN0554 96.52 2. 96.52( 2)
7 Macharová Michaela BOR9450 67.74 2. 67.74( 2)

D35 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Nehasilová Zuzana BOR7150 291.99 1. 100.00( 1) 91.99( 2) 62.32( 2) 100.00( 1)
2 Seemann Anna KDZ8750 176.77 1. 76.77( 2)100.00( 1)
3 Vaňková Saša LDC8550 116.39 2. 77.59( 2) 38.80( P)
4 Reslová Lenka JJN8750 100.00 1. 100.00( 1)
4 Janatová Lucie TJN8154 100.00 1. 100.00( 1)
6 Holasová Lucie TUR8951 88.73 2. 88.73( 2)
7 Šulcová Veronika CHA8650 57.48 3. 57.48( 3)
8 Zakouřilová Kamila TUR8557 54.12 4. 54.12( 4)
9 Neradová Eva LIT8951 6.59 3. 0.00( 3) 6.59( 3) 0.00( 3) 0.00( 3)

D40 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Horáčková Kateřina VLI8150 340.64 1. 114.87( 1)120.52( 1) 97.64( 2) 105.25( 1)
2 Hanušová Petra STB8297 285.63 2. 78.95( 5) 93.48( 2) 95.88( 3) 96.27( 3)
3 Kučerková Romana STB8196 284.08 2. 99.27( 2) 85.99( 3) 67.18( 6) 98.82( 2) 84.88( 5)
4 Janatová Lucie TJN8154 224.71 1. 106.48( 1)118.23( 1)
5 Zahradníčková Petra BOR8150 193.54 4. 49.60(12) 74.37( 4) 69.57( 7)
6 Štorcová Alena KUL8350 187.71 3. 85.86( 3) 59.10( 5) 27.69(15) 42.75( 7)
7 Bednářová Veronika BOR8052 175.66 7. 66.27( 9) 56.07( 7) 53.32( 8)
8 Mokrá Julie VLI8051 174.27 4. 89.58( 4) 84.69( 6)
9 Zítová Pavla LDC8151 166.50 6. 53.47(10) 57.53( 6) 45.60(11) 55.50( P)
10 Maturová Jana JJN8250 149.59 4. 80.89( 4) 68.70( 5)
11 Ledabylová Dana TUR8355 147.95 7. 70.11( 7) 9.88(13) 43.57(12) 34.27( 9) 30.00(11)
12 Spieszová Lucie KDZ8050 145.13 8. 68.70( 8) 41.38( 9) 35.05( 8)
13 Bábková Zuzana LDC8150 141.92 6. 70.41( 6) 21.28(11) 24.20(17) 47.31( P)
14 Stahoňová Jana CHA8450 131.82 6. 64.89( 7) 66.93( 6)
15 Havlová Petra TUR8058 129.59 3. 46.65(10) 82.94( 3)
16 Dubnová Kateřina LDC8250 119.10 10. 39.20(13) 38.78(10) 40.20(13) 39.70( P)
17 Svobodová Monika LLI8160 108.34 4. 33.57(14) 74.77( 4)
18 Lankašová Barbora CHA8050 98.47 2. 98.47( 2)
19 Kubíková Lenka LLI8050 94.05 8. 60.17( 8) 33.88(10)
20 Zenková Pavla BOR8450 94.02 8. 51.80(11) 42.22( 8)
21 Henychová Zuzana VLI6151 85.92 4. 85.92( 4)
22 Dolejší Lenka DOK7450 81.27 5. 81.27( 5)
23 Šilhavá Kateřina LDC8252 58.68 12. 12.29(12) 26.83(16) 19.56( P)
24 Hechtová Lenka BOR8451 54.27 9. 8.88(11) 45.39( 9)
25 Kvapilová Lenka TUV8151 50.09 9. 50.09( 9)
26 Kutková Hana JEN8050 37.69 12. 13.53(19) 24.16(12)
27 Janatová Dana TJN8450 37.51 10. 37.51(10)
28 Žandová Barbora STB8150 19.26 18. 19.26(18)
29 Benešová Zuzana LIT8353 3.84 12. 0.00(20) 3.84(12) 0.00(13)

D45 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 307.14 1. 102.36( 1)103.07( 2)101.71( 2) 90.04( 4)
2 Tučková Monika BOR7650 301.33 1. 96.48( 3)106.99( 1) 95.72( 3) 97.86( 2) 95.92( 3)
3 Skácelová Marie VLI7552 284.87 2. 90.95( 5) 92.81( 3)101.11( 2)
4 Zabořilová Romana JEN7457 263.23 1. 80.59( 8) 79.67( 8)102.97( 1)
5 Lipenská Eva CHA7951 262.73 4. 79.29( 7) 86.53( 5) 84.22( 7) 84.36( 6) 91.84( 4)
6 Kameníková Kateřina BOR7758 259.07 4. 86.51( 4) 89.86( 4) 72.96( 9) 59.29(12) 82.70( 6)
7 Matyášová Jana CHA7652 252.10 5. 80.66( 6) 83.90( 6) 70.46(10) 82.80( 7) 85.40( 5)
8 Březinová Michaela CHA7751 246.66 6. 74.73( 8) 83.12( 7) 88.81( 6) 73.82( 9) 40.66(12)
9 Murswieková Kateřina BOR7951 215.15 8. 65.32(11) 76.42( 8) 41.57(12) 73.41(10)
10 Heřmánková Pavla TUR7777 211.91 1. 102.57( 1)109.34( 1)
11 Benešová Radka VLI7653 208.34 7. 64.59(12) 56.47(11) 70.11(11) 73.64( 7)
12 Kleinová Petra LTP7553 208.02 8. 73.31( 9) 69.34( P) 65.37( 8)
13 Patková Kateřina BOR7853 191.09 2. 101.16( 2) 89.93( 3)
14 Karafiátová Lucie BOR7658 184.87 9. 70.05(10) 59.92( 9) 54.90(10)
15 Feřtová Jitka VLI7853 180.29 4. 92.26( 4) 88.03( 5)
16 Plachá Kateřina LDC7751 153.26 11. 53.42(13) 24.35(11) 10.23(13) 48.75(13) 51.09( P)
17 Dejnožková Blanka TJN7651 139.21 5. 83.84( 5) 55.37(10)
18 Vokušová Dana JJN7750 63.83 15. 31.63(15) 32.20(15)
19 Kuťková Petra STB7850 58.80 12. 48.22(14) 10.58(12)
20 Lánská Milena JJN7651 58.29 9. 58.29( 9)
21 Pesničáková Kristýna TJN7653 43.15 11. 43.15(11)
22 Lamačová Dana TUR7451 39.52 13. 39.52(13)
23 Termerová Petra JJN7753 35.71 14. 35.71(14)
24 Průšková Gabriela STB7650 25.99 14. 3.47(14) 22.52(14)

D50 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Podrábská Marie VLI7451 335.18 1. 108.29( 1) 111.05( 1)113.10( 1)111.03( 1)100.00( 2)
2 Marková Jana LLI7152 293.33 1. 91.11( 4) 94.63( 2)107.59( 1)
3 Rejholcová Andrea BOR6951 287.72 2. 98.65( 2) 96.66( 2) 92.41( 3)
4 Eichlerová Jana KAS7051 274.49 3. 93.07( 3) 68.33( 5) 92.73( 3) 70.86( 7) 88.69( 4)
5 Waldhauserová Irena BOR7459 269.40 2. 89.16( 4) 86.06( 4) 94.18( 2) 81.50( 4) 80.42( 5)
6 Pavlíková Pavla CHA6551 266.19 3. 71.87( 5) 92.29( 3) 79.56( 5) 94.34( 3) 71.00( 7)
7 Kamírová Gabriela LTP7351 216.50 6. 72.17( P) 75.73( 6) 68.60( 8)
8 Mitisková Hana BOR7460 127.26 6. 65.08( 6) 62.18( 6)
9 Janoušková Iveta BOR7457 125.93 5. 50.12( 6) 75.81( 5)
10 Riby Kateřina LTP7252 118.91 6. 39.64( P) 79.27( 6)
11 Novotná Hedvika TUR7454 105.60 7. 48.96( 7) 56.64( 9)
12 Řehořová Lenka JJN7250 81.36 7. 36.24( 9) 45.12( 7)
13 Kubecová Jana STB7399 54.08 7. 54.08( 7)
14 Nožičková Renata JJN6950 49.12 8. 49.12( 8)
15 Severýnová Popková Klára VLI7455 46.38 10. 46.38(10)
16 Bartáková Eva CHA7051 31.47 11. 31.47(11)
17 Gibbonsová Jitka TUV7252 21.56 8. 21.56( 8) 0.00( 8)

D55 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Kuncová Jiřina TJN5752 294.46 1. 94.98( 2)100.00( 1) 99.48( 2)
2 Vlčková Jindra LDC6451 291.60 1. 92.89( 2) 83.57( 2) 100.00( 1) 94.40( 3) 97.20( P)
3 Fürstová Katka LLI6950 277.60 1. 90.60( 3)100.00( 1) 87.00( 3)
4 Halířová Eva BOR6654 263.42 2. 60.14( 4) 83.30( 3) 42.32( 4) 95.25( 2) 84.87( 4)
5 Pološčuková Monika SMB6551 183.04 1. 100.00( 1) 83.04( 5)
6 Pávková Jana BOR6550 100.00 1. 100.00( 1)
7 Miklasová Markéta VLI6850 89.40 3. 89.40( 3)
8 Nožičková Renata JJN6950 54.81 4. 54.81( 4)

D60 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Šípová Soňa BOR6150 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Kovářová Alena LTP6151 210.27 2. 70.09( P) 79.70( 3) 60.48( 2)
3 Švarcová Lenka JEN6451 193.45 1. 93.45( 2)100.00( 1)
4 Stibalová Věra LDC6051 170.09 2. 64.53( 2) 48.86( 3) 56.70( P)
5 Večeřová Ivana TJN6052 131.43 2. 40.35( 2) 43.05( 3) 48.03( 4) 3.42( 3)
6 Košková Vlasta LLI6351 84.67 2. 84.67( 2)
7 Kubátová Ivana BOR6152 36.36 4. 36.36( 5) 0.00( 4) 0.00( 4)

D65 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Šaffková Zuzana CHA5150 306.32 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 106.32( 1)
2 Konopáčová Jana TUR5650 191.67 2. 95.20( 2) 96.47( 4)
3 Korejčíková Dáďa LLI5550 188.05 2. 8.62( 3) 88.83( 2) 90.60( 5)
4 Svobodová Hana SMB5951 96.91 2. 96.91( 2)
5 Ševčíková Alena CHA5351 96.77 3. 96.77( 3)
6 Neumann Petra CHA5851 78.88 6. 78.88( 6)
7 Lusková Olga CHA5650 74.77 2. 46.06( 2) 28.71( 7)

D70 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Karmazínová Ivana VLI5150 300.00 1. 100.00( 1) 96.40( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 97.18( 2)
2 Horáčková Stanislava VLI4950 296.22 1. 83.16( 2) 100.00( 1) 96.22( 2) 100.00( 1)
3 Neradová Alena LIT5051 267.53 2. 68.11( 3) 68.32( 3) 89.78( 4) 89.51( 2) 88.24( 3)
4 Pachnerová Jaroslava VLI5152 206.52 3. 18.77( 4) 54.66( 4) 81.12( 5) 60.08( 3) 65.32( 4)
5 Malá Jitka KAS5451 92.47 3. 92.47( 3)
6 Böhmová Eva TJN5450 46.99 5. 46.99( 5)

D75 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Křtěnská Leontina BOR4650 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Pospíšilová Jana LDC4451 261.06 2. 85.83( 2) 88.21( 3) 87.02( P)
3 Vokálová Pavla CHA4951 95.12 2. 95.12( 2)

H21L (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Janata Martin TJN8306 318.85 1. 109.98( 1)106.28( 1) 102.59( 1)
2 Dlabaja Tomas TUR8303 303.59 1. 101.26( 2) 92.95( 3) 100.90( 1) 101.43( 2)
3 Pavlovec Dan BOR0001 300.67 2. 88.76( 3) 100.78( 2) 97.79( 4)102.10( 2) 95.99( 3)
4 Bogar Kryštof BOR9402 279.04 3. 98.69( 3) 93.30( 4) 87.05( 6)
5 Pavlovec Jan BOR9503 277.09 4. 94.33( 5) 87.88( 6) 94.88( 4)
6 Holas Ondřej TUR8501 260.56 5. 84.13( 8) 89.75( 5) 86.68( 7)
7 Macek Jiří LIT8401 242.49 4. 82.81( 4) 83.47( 4) 72.59(12) 76.21( 9)
8 Šálek Jan LDC8502 225.75 5. 80.15( 5) 70.35( 5) 75.25( P)
9 Hradec Pavel CHA8801 203.55 1. 100.41( 2)103.14( 1)
10 Nerad Jaroslav LIT9001 196.54 7. 48.11( 8) 61.04( 7) 61.80(13) 73.70(11)
11 Dudík Petr TUR8917 165.60 7. 81.99(10) 83.61( 7)
12 Neumann Josef TUR8407 158.21 9. 82.34( 9) 75.87(10)
13 Vydra Ivan CHA6600 144.75 11. 76.74(11) 68.01(13)
14 Juklíček Jakub VLI8802 130.79 12. 60.49(14) 70.30(12)
15 Henych Petr VLI6001 118.03 6. 49.16( 7) 68.87( 6)
16 Kopec Tomáš VLI8203 109.84 6. 55.31( 6) 54.53( 8)
17 Bogar František BOR8904 94.76 3. 94.76( 3)
18 Kolařík Tomáš BOR7809 93.40 6. 93.40( 6)
19 Matějů Michal VLI7702 90.70 7. 90.70( 7)
20 Bílý Jakub DOK0104 87.68 5. 87.68( 5)
21 Kořínek Jindřich TUR8406 83.69 8. 83.69( 8)
22 Schulhof Jan TUR8900 81.63 8. 81.63( 8)
23 Najman Jaroslav BOR7909 79.44 9. 79.44( 9)
24 Szenczi Gabriel VLI8700 72.38 9. 30.42( 9) 41.96( 9)
25 Petr Josef VLI6300 44.24 15. 44.24(15)
26 Novotný Tomáš TUR7405 37.99 16. 37.99(16)

H21K (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Eiselt Jan LTP8801 300.00 1. 100.00( P)100.00( 1)100.00( 1)
2 Dejnožka Vojtěch TJN0300 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
3 Čechlovský Jan CHA9300 196.62 2. 98.03( 2) 98.59( 2)
4 Nerad Jaroslav LIT9001 100.00 1. 100.00( 1)
5 Macek Jiří LIT8401 99.74 2. 99.74( 2)
6 Hájek Vojtěch TJN9502 71.42 3. 71.42( 3)
7 Kubec Pavel STB6601 68.64 3. 68.64( 3)
8 Koníček Jakub CHA9000 58.90 4. 58.90( 4)
9 Pavel Martin JJN0004 56.03 5. 56.03( 5)

H35 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Nehasil Vladislav BOR7101 308.75 1. 100.00( 1)100.00( 1)108.75( 1) 99.08( 2)
2 Ledecký Vladimír BOR8402 301.73 1. 100.12( 2)105.36( 1) 96.25( 2)
3 Nehasil David BOR7713 289.05 1. 68.25( 2) 98.49( 2) 64.64( 9) 81.53( 8)109.03( 1)
4 Maděra Josef VLI7900 257.75 3. 79.18( 4) 83.86( 6) 94.71( 3)
5 Žitný Tomáš SMB6401 239.13 5. 69.69( 6) 82.14( 7) 87.30( 5)
6 Lužnický Jiří LIT8501 221.68 6. 59.72(11) 80.30( 9) 81.66( 6)
7 Kysilka Tomáš JJN8600 218.26 4. 73.53( 5) 56.05(11) 88.68( 4)
8 Štěpán Petr LDC7301 197.03 8. 64.80( 8) 66.55(10) 65.68( P)
9 Havel Tomáš TUR7904 177.62 3. 91.13( 3) 86.49( 5)
10 Hájek Jan JJN8002 163.68 3. 68.12( 7) 95.56( 3)
11 Tůma Martin LIT8204 154.77 4. 61.68(10) 93.09( 4)
12 Kučera Martin LTP6500 92.27 7. 30.76( P) 61.51( 7)
13 Ženíšek Radek SUL7601 25.28 3. 25.28( 3)

H40 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Pachner Pavel CHA7501 315.24 1. 116.55( 1)101.44( 2) 97.25( 2)
2 Rudolf Lukáš JJN7901 309.07 1. 117.79( 1) 106.84( 1) 84.44( 4)
3 Peteráč Zdeněk VLI7802 298.99 1. 109.10( 1) 83.66( 3) 98.17( 2) 91.72( 3) 78.79( 6)
4 Duben Jiří LDC8101 282.95 2. 90.08( 5) 98.55( 2) 94.32( P)
5 Kučerka Jan LIT8002 257.09 3. 91.60( 4) 52.39( 7) 85.28( 3) 80.21( 4)
6 Bernášek Jiří STB8101 246.48 2. 97.73( 2) 68.90( 5) 74.08( 4) 74.67( 5) 65.49( 9)
7 Kolaja Jan VLI8100 242.78 3. 93.16( 3) 83.58( 4) 66.04( 8)
8 Zít Jan LDC8200 179.55 6. 48.73( 6) 70.97( 6) 59.85( P)
9 Pavlík Bronislav LIT8201 134.88 6. 81.98( 6) 52.90( 6)
10 Hromádka Miroslav SUL6000 112.98 7. 73.65( 7) 39.33( 8)
11 Janata Pavel TJN8400 105.58 1. 105.58( 1)
12 Henych Petr VLI6001 97.16 3. 97.16( 3)
13 Havel Tomáš TUR7904 82.06 5. 82.06( 5)
14 Knespl Tomáš JJN8200 74.81 7. 74.81( 7)
15 Erben Jiří STB7700 59.01 5. 59.01( 5)
16 Brzoň Jiří CHA8200 54.67 10. 54.67(10)
17 Raisr Ivo VLI7803 50.82 11. 50.82(11)
18 Jirák Michal JJN8101 47.57 7. 47.57( 7)
19 Tůma Jiří TUR8408 23.11 7. 23.11( 8) 0.00( 7)
20 Zof Jan JEN8100 12.66 12. 12.66(12)

H45 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Synek Antonín DOK7800 296.35 1. 100.89( 2)103.58( 1) 91.88( 4)
2 Matyáš Libor CHA7603 284.88 3. 97.03( 3) 97.26( 3) 73.62( 7) 90.59( 3) 62.57(10)
3 Březina Jan CHA7604 274.52 2. 84.63( 8) 99.16( 2) 90.73( 5) 80.12( 4) 75.46( 6)
4 Kmínek Jan DOK7801 264.05 1. 102.08( 1) 65.32(10) 96.65( 2)
5 Kocman Jindřich BOR7612 237.89 5. 85.30( 7) 79.61( 6) 71.70( 8) 72.98( 5) 47.30(13)
6 Plachý Jiří LDC7900 234.81 7. 77.90( 9) 78.64( 7) 16.79(21) 0.00(15) 78.27( P)
7 Kubeša Vladimír VLI7507 234.24 5. 91.19( 5) 70.71( 9) 50.92(14) 72.34( 6) 36.31(16)
8 Karafiát Filip BOR7900 221.21 4. 93.00( 4) 58.95(12) 54.91(12) 64.41( 7) 63.80( 9)
9 Lot Miroslav BOR7600 218.47 2. 21.97(20)103.06( 2) 93.44( 3)
10 Zakouřil Tomáš TUR7500 213.05 1. 106.70( 1)106.35( 1)
11 Koudelka Tomáš BOR7513 210.74 6. 85.47( 6) 64.44(11) 60.83(10)
12 Patka Miroslav BOR7715 192.78 5. 42.87(12) 83.99( 5) 65.92( 9)
13 Ledabyl Zbyněk TUR7700 187.50 8. 64.13(10) 73.92( 8) 49.45(15) 38.46(12) 36.87(14)
14 Kunc Tomáš LLI7800 166.04 10. 62.84(11) 54.31(13) 48.89(10)
15 Špidla Kryštof LLI7608 153.27 11. 60.05(11) 43.05(11) 50.17(12)
16 Dvořák Radim KUL7501 136.19 9. 45.40( P) 40.05(16) 50.74( 9) 11.30(19)
17 Mokrý Pavel VLI7501 134.90 6. 78.26( 6) 56.64(11)
18 Žemlík Pavel TUR7135 106.68 1. 106.68( 1)
19 Matějů Michal VLI7702 99.88 2. 99.88( 2)
20 Rudolf Lukáš JJN7901 96.65 2. 96.65( 2)
21 Šrůta Milan BOR7703 90.12 4. 90.12( 4)
22 Feřt Martin VLI7704 89.45 8. 29.77(17) 59.68( 8)
23 Bradáč Stanislav LLI7201 87.88 4. 87.88( 4)
24 Kalenský Pavel SUL7600 79.33 5. 79.33( 5)
25 Pelikán Karel JJN7902 66.90 7. 66.90( 7)
26 Novotný Tomáš TUR7405 66.37 8. 66.37( 8)
27 Štolba Pavel JJN7701 55.05 13. 27.34(18) 27.71(13)
28 Wilfert Otakar KUL7500 50.19 13. 0.00(14) 50.19(13) 0.00(23) 0.00(14) 0.00(20)
29 Preisler Leoš TUR7601 36.62 15. 36.62(15)
30 Dubský Jiří TJN7602 26.65 19. 26.65(19)
31 Klein Aleš LTP7601 24.13 17. 24.13(17)
32 Novotný Vít TJN7601 21.84 18. 21.84(18)
33 Hejna Pavel LLI7600 17.80 13. 17.80(13)

H50 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Vácha Tomáš BOR7409 332.30 1. 112.40( 1)105.78( 1) 102.77( 1) 109.62( 1)110.28( 1)
2 Žejdlík Michal LTP7001 298.44 2. 99.48( P) 99.29( 2) 99.67( 2) 91.53( 3)
3 Gálus Igor LDC7302 288.24 2. 95.65( 2) 96.51( 3) 96.08( P)
4 Zaydlar Michal JLI7100 288.11 2. 91.96( 3) 97.95( 3) 98.20( 2)
5 Schindler Jiří TJN6301 266.34 2. 80.28( 4) 97.71( 2) 88.35( 4)
6 Fürst Aleš LLI6801 264.40 3. 88.98( 7) 90.71( 3) 84.71( 5)
7 Průšek Petr STB7000 243.33 4. 60.40( 6) 65.06( 5) 79.84(10) 79.35( 4) 84.14( 6)
8 Waldhauser Martin BOR7106 237.46 4. 58.25( 8) 81.24( 4) 84.16( 8) 68.61( 8) 72.06( 9)
9 Zabořil Michal JEN7101 188.69 6. 64.54(13) 73.96( 6) 50.19(13)
10 Honzík Tomáš VLI7000 178.46 4. 94.64( 4) 83.82( 7)
11 Rejman Josef BOR7415 174.67 9. 35.35(10) 36.72( 9) 57.54(15) 62.13(10) 55.00(12)
12 Ulman Aleš TJN7201 173.76 5. 60.91( 5) 39.80( 8) 63.12(14) 49.73(14)
13 Hanovec Petr VLI7101 158.78 6. 93.55( 6) 65.23( 9)
14 Kruliš Petr VLI6901 150.73 5. 77.15( 5) 73.58( 8)
15 Hejna Stanislav LLI6900 149.65 6. 60.40( 6) 68.32(11) 20.93(14)
16 Čaloun Michal VLI6801 138.65 10. 49.12(17) 25.20(13) 64.33(10)
17 Martinec Pavel LTP7003 137.04 9. 45.68( P) 81.60( 9) 9.76(16) 0.00(18)
18 Cabalka Aleš KUL7100 125.96 11. 41.99( P) 28.37(18) 55.60(11)
19 Studničný Jaroslav BOR7004 125.58 6. 50.31( 9) 48.73( 6) 26.54(15)
20 Kvapil Petr TUV7402 93.67 5. 93.67( 5)
21 Jeřábek Petr BOR7105 80.09 12. 50.71(16) 29.38(12)
22 Kostelník Jan JJN7300 72.17 7. 0.00(19) 72.17( 7)
23 Mrkvička Jiří TJN7101 64.88 12. 64.88(12)
24 Maškarinec Petr VLI7303 61.58 7. 21.21(11) 40.37( 7)
25 Hrdý Pavel VLI7404 53.30 11. 0.00(20) 41.76(11) 11.54(17)
26 Šašek Jan LTP7308 28.77 16. 9.59( P) 19.18(16)
27 Husárek Radovan TUV7101 12.48 15. 0.00(21) 12.48(15)

H55 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Šritr Martin TUV6802 310.25 1. 114.69( 1) 98.83( 2) 96.73( 3) 93.37( 3) 96.52( 3)
2 Krejčí Jaroslav BOR6302 308.39 1. 104.88( 1)105.93( 1) 97.58( 2)
3 Beránek Petr BOR6701 299.09 1. 100.00( 1) 98.39( 2)100.70( 2) 94.10( 4)
4 Eichler Petr KAS6900 262.22 2. 105.56( 2) 77.13( 3) 79.53( 4) 49.04(11) 66.61( 7)
5 Jareš Daniel KUL6900 248.45 4. 82.82( P) 53.39( 9) 90.14( 4) 75.49( 5)
6 Pavel Petr LTP6806 242.31 5. 80.77( P) 74.04( 6) 87.50( 5) 56.74( 9)
7 Hovorka Ladislav LDC6802 233.19 3. 79.75( 3) 71.49( 4) 72.08( 7) 75.71( 8) 77.73( P)
8 Bruner Luboš LTP6501 209.12 7. 69.71( P) 56.64( 8) 82.77( 7) 55.05(10)
9 Hinterholzinger Petr KUL6702 176.28 9. 58.76( P) 46.90(10) 70.62( 9)
10 Müller Rico STB6400 169.65 4. 75.88( 4) 57.23( 5) 36.54(11)
11 Bílý Petr DOK6800 162.11 6. 86.82( 6) 75.29( 6)
12 Kubec Pavel STB6601 130.48 8. 66.98(10) 63.50( 8)
13 Machara Martin BOR6900 114.97 11. 39.03(11) 39.90(12) 36.04(12)
14 Vydra Ivan CHA6600 105.90 1. 105.90( 1)
15 Doležal Miloš BOR6601 74.79 5. 74.79( 5)
16 Fiala Petr RUM6500 45.56 5. 45.56( 5) 0.00(13)
17 Vlk Josef LDC5801 35.79 6. 23.86( 6) 11.93( P)

H60 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Pavlovec Petr BOR6303 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Vlček Petr LDC6401 246.23 2. 83.11( 3) 81.04( 3) 38.70( 4) 73.66( 2) 82.08( P)
3 Švarc Jiří JEN6201 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
4 Krejčí Jaroslav BOR6302 183.37 2. 89.98( 2) 93.39( 2)
5 Mareš Hynek JEN6101 124.26 3. 56.45( 3) 67.81( 3)
6 Dikoš Pavel BOR6003 89.24 2. 89.24( 2)
7 Šubrt Pavel SMB6301 78.02 2. 78.02( 2)
8 Linka Vladislav SUL5701 73.33 3. 73.33( 3)
9 Melichar Jaromír LLI6301 64.70 4. 64.70( 4)
10 Doškář Boris BOR6400 12.75 4. 10.92( 5) 1.83( 4)

H65 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Průcha Miloslav BOR5800 319.11 1. 89.82( 4) 93.09( 4) 108.81( 1)112.56( 1) 97.74( 2)
2 Sucharda Jiří BOR5802 306.10 1. 107.68( 1)102.40( 1) 96.02( 3)
3 Horák Petr TJN5602 296.02 2. 96.31( 2)101.50( 2) 98.21( 2) 83.43( 6)
4 Kaška Rudolf CHA5500 269.94 4. 84.48( 6) 88.81( 5) 90.64( 4) 90.49( 4)
5 Eiselt Miloš LTP5802 264.47 2. 88.16( P) 79.67( 6) 96.64( 2) 61.41( 9)
6 Stibal Ivan LDC5701 251.61 4. 77.77( 6) 89.97( 4) 83.87( P)
7 Vokuš Zdeněk JJN5601 229.16 5. 89.04( 5) 75.97( 7) 64.15( 8)
8 Novák Tom DOK5500 192.11 3. 96.00( 3) 96.11( 3)
9 Pavlík Milan CHA5400 180.02 6. 54.52( 7) 31.74( 8) 63.08( 8) 62.42( 6) 35.93(11)
10 Konopáč Jiří TUR5803 173.46 3. 92.97( 3) 80.49( 7)
11 Francke Karel TJN5606 173.38 3. 82.58( 5) 90.80( 3)
12 Drbohlav Mirek TUR5500 136.45 5. 68.36( 7) 68.09( 5)
13 Svoboda Slavomír SMB5801 106.25 1. 106.25( 1)
14 Hudský Vlastimil TUR5100 84.26 5. 84.26( 5)
15 Košek Ladislav LLI5903 53.33 10. 53.33(10)
16 Holpuch Jiří LDC5702 21.93 8. 0.00( 8) 14.62( 9) 7.31( P)

H70 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Provazník Jiří TUR5102 298.05 1. 100.00( 1)100.00( 1) 98.05( 2)
2 Horáček Miroslav VLI5000 283.64 1. 100.00( 1)100.00( 1) 63.77( 3) 83.64( 4)
3 Babický Tomáš RUM5001 248.59 2. 96.36( 2) 86.85( 2) 65.38( 8)
4 Pospíšil Jaromír LDC5301 230.84 2. 79.64( 3) 74.25( 2) 76.95( P)
5 Škoda Přemek VLI5301 111.21 1. 111.21( 1)
6 Karmazín Petr VLI4901 90.74 3. 90.74( 3)
7 Ševčík Milan CHA5003 80.45 5. 80.45( 5)
8 Hickethier Manfred VLI5201 73.23 6. 73.23( 6)
9 Barták Jiří CHA5100 71.23 7. 71.23( 7)
10 Böhm Karel TJN5101 48.14 9. 48.14( 9)
11 Dubský Josef SUL4700 43.00 10. 43.00(10)
12 Našinec Jiří STB5003 27.31 2. 21.92( 4) 5.39( 2) 0.00(11)

H75 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Smetana Radim CHA4700 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Pachner Jan VLI4600 229.57 2. 49.65( 3) 43.25( 3) 76.73( 2) 77.62( 2) 75.22( 2)
3 Ježek Ladislav VLI4900 206.54 2. 78.95( 2) 76.82( 2) 50.77( 4)
4 Nejezchleba Jiří KAS4600 57.48 3. 57.48( 3)

H80 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Folprecht Eduard TUR4301 296.66 1. 100.00( 1)100.00( 1) 96.66( 3)
2 Venuš Jaroslav BOR3800 270.57 1. 77.79( 2) 92.78( 2)100.00( 1)
3 Beránek Miroslav BOR3900 244.29 2. 57.78( 5) 89.05( 3) 97.46( 2)
4 Petrželka Pavel TJN3800 72.74 3. 72.74( 3)
5 Křtěnský Jaroslav BOR3600 58.81 4. 58.81( 4)