Logo

Výsledky závodu: Ještědský žebříček mládeže - jaro 2024 - stav po 5 závodech

Datum:
01.04.2024
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2024-04-06 829806.04.2024 Oblastní žebříček KUL Ano Ano
2024-04-06 829906.04.2024 Oblastní žebříček LTP Ano Ano
2024-04-21 830221.04.2024 Oblastní žebříček RUM, 48D Ano Ano
2024-04-21 830121.04.2024 Oblastní žebříček RUM, 48D Ano Ano
2024-05-05 830405.05.2024 Oblastní žebříček LDC Ano Ano
2024-05-25 830625.05.2024 Oblastní žebříček (SAXBO) CHA Ne Ne
2024-05-26 830726.05.2024 Oblastní žebříček (SAXBO) CHA Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D12D     D14     D14D     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H14D     H16     H18     H20    
Nahrávám data...

D10 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Nehasilová Anna BOR1450 641.28 1. 199.72( 2) 200.00( 1) 220.61( 1)212.20( 1)208.47( 1)
2 Kučerková Adéla STB1450 604.70 1. 204.65( 1)169.20( 2) 191.08( 2) 201.39( 2)198.66( 2)
3 Karafiátová Kamila BOR1451 521.88 4. 171.38( 5) 35.51( 5) 164.62( 5)185.88( 4)157.11( 7)
4 Stadtherrová Leontýna JJN1460 492.38 4. 144.70( 7) 167.82( 4)137.60( 7) 179.86( 5)
5 Havlová Aneta TUR1458 481.18 5. 153.73( 6)175.43( 5)152.02( 8)
6 Seemann Eliška KDZ1451 476.61 4. 179.18( 4) 75.57( 4) 131.57( 8)165.86( 6)
7 Feřtová Alžběta VLI1451 374.72 3. 188.31( 3)186.41( 3)
8 Müller Ronja STB1453 342.37 3. 195.63( 3)146.74( 3)
9 Tejkalová Zuzana KDZ1453 276.56 6. 150.93( 6) 125.63( 7)
10 Seinerová Matylda VLI1454 231.26 8. 122.72( 8)108.54( 9)
11 Papoušková Annika JJN1453 220.76 6. 62.96( 9)157.80( 6)
12 Janatová Ester TJN1450 192.87 3. 192.87( 3)
13 Zofová Taťána JEN1450 186.41 4. 186.41( 4)
14 Elicerová Tereza TUR1459 122.50 9. 122.50( 9)
15 Kadlas Anna VLI1551 39.03 10. 39.03(10)

D12 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Heczková Emma VLI1252 B 631.48 1. 213.72( 1)214.31( 1)201.62( 1) 200.86( 2) 203.45( 2)
2 Horáčková Eliška VLI1450 B 614.44 1. 206.00( 2)204.92( 2)199.29( 2) 186.90( 4) 203.52( 1)
3 Maděrová Klára VLI1256 B 549.06 3. 180.28( 3)162.00( 6) 167.95( 7) 175.75( 5)193.03( 3)
4 Mančalová Alena LIT1353 B 518.39 3. 171.24( 5)180.77( 3) 166.38( 8)
5 Hanušová Lenka STB1350 B 504.49 4. 174.73( 4)179.54( 4) 150.22( 9)
6 Valtrová Tea JJN1352 B 488.79 6. 25.24(10) 152.62( 7)167.85( 8) 85.18(12) 168.32( 6)
7 Bábková Klára LDC1251 B 474.83 5. 149.76( 6)172.31( 5)143.10(11) 152.76( 6)147.99(10)
8 Kadlas Eva VLI1257 B 452.40 4. 174.75( 6) 95.39(11)182.26( 4)
9 Kutková Sára TUR1351 401.71 1. 199.09( 3)202.62( 1)
10 Hájková Alžběta JJN1353 385.67 3. 189.15( 4)196.52( 3)
11 Průšková Veronika STB1352 370.09 7. 98.48(14)103.72(10)167.89( 7)
12 Rokosová Anna JJN1366 350.90 8. 79.41(15)130.11( 8)141.38(12)
13 Krausová Amálie DOK1251 308.36 7. 158.42( 9)149.94( 7)
14 Urbancová Tereza BOR1254 283.27 7. 144.96( 7)138.31( 8)
15 Auerová Karolína TJN1255 272.88 9. 143.71(10)129.17( 9)
16 Lánská Elena JJN1358 259.62 11. 117.95(12) 0.00(13)141.67(11)
17 Žandová Eliška STB1250 183.16 5. 183.16( 5)
18 Müller Ronja STB1453 177.23 5. 177.23( 5)
19 Urbancová Adela BOR1253 142.61 8. 142.61( 8) 0.00( 9)
20 Preislerová Nela TUR1260 127.59 13. 127.59(13)
21 Zikmundová Adéla JJN1362 117.95 12. 117.95(12)
22 Hübnerová Olivie STB1351 82.79 9. 82.79( 9)

D12D (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Zikmundová Adéla JJN1362 600.00 1. 200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1)
2 Spieszová Rebeka KDZ1350 550.00 1. 177.12( 2)169.39( 2) 200.00( 1)172.88( 2)

D14 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Pechová Marie Anna VLI1050 B 614.38 1. 205.02( 1)193.41( 4) 206.84( 1)202.52( 1)199.33( 2)
2 Lischková Anežka BOR1057 B 605.95 1. 191.81( 4) 207.93( 1)127.01(14) 198.69( 3)199.33( 2)
3 Portz Viktoria KUL1051 B 582.66 2. 199.49( 2)193.99( 3)174.02( 7) 189.18( 5)151.53(10)
4 Dostrašilová Vendula JJN1151 B 580.80 2. 195.50( 3)198.08( 2)183.85( 4) 187.22( 6)171.33( 6)
5 Jiráková Adéla JJN1052 B 579.24 2. 178.10( 6) 179.61(11)203.59( 2)196.04( 4)
6 Zítová Kateřina LDC1150 B 578.93 1. 178.80( 5)198.79( 2)201.34( 1)
7 Rudolfová Elisabeth JJN1056 B 562.81 3. 181.12(10) 189.57( 3)181.24( 7)192.00( 4)
8 Michálková Ela BOR1152 B 532.66 5. 166.43( 9) 182.49( 9)162.39( 9) 175.65( 8)174.52( 5)
9 Stadtherrová Adéla JJN1150 B 524.08 7. 169.40( 8)187.66( 7)154.53(11) 167.02(12) 69.66(16)
10 Ledabylová Eliška TUR1054 B 515.96 7. 161.51(10)183.56( 8)118.89(17) 146.91(16) 170.89( 7)
11 Kubešová Eliška VLI1152 B 507.34 6. 101.23(17) 156.32(13) 175.21( 6)170.45(11)161.68( 9)
12 Ryšavá Anežka JJN1054 503.34 8. 158.75(11) 157.55(12) 172.65( 8)164.37(14)166.32( 8)
13 Valtrová Ema JJN1152 450.75 11. 142.37(14)148.92(14)104.44(19) 159.46(15)139.57(11)
14 Oravcová Amálie JJN1153 389.68 12. 151.48(12) 125.81(16)112.39(17)
15 Tejkalová Aneta KDZ1052 379.18 5. 185.98( 5)193.20( 5) 0.00(21)
16 Urbanová Emma BOR1060 377.07 13. 68.37(18) 95.21(20)165.84(13)116.02(14)
17 Ouzká Eliška BOR1051 365.99 6. 177.18( 7)188.81( 6)
18 Lotová Ema BOR1156 327.17 15. 117.86(18)105.13(18)104.18(15)
19 Feřtová Eliška VLI1056 325.62 9. 150.17(12)175.45( 9)
20 Válková Adéla BOR1154 320.07 15. 136.34(15)117.73(16) 66.00(19)
21 Taussigová Kristýna KUL1052 315.89 13. 113.72(16) 66.48(17) 135.69(13)
22 Pohlodková Sára TUR1052 301.05 10. 126.58(15)174.47(10)
23 Ryšánková Alice KUL1150 274.60 13. 142.78(13)131.82(15)
24 Kvapilová Klára TUV1199 161.28 10. 161.28(10)
25 Studená JIndřiška LDC1051 137.63 12. 137.63(12)
26 Heřmánková Kateřina TUR1152 131.45 13. 131.45(13)
27 Straková Kateřina CHA1052 95.08 20. 64.87(21) 30.21(20)
28 Mizerová Zuzana TUR1158 24.70 22. 24.70(22)

D14D (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Brzobohatá Eliška KDZ1150 200.00 1. 200.00( 1)
1 Hoření Anna TUR1164 200.00 1. 200.00( 1)
3 Mančalová Adéla LIT1051 188.63 2. 188.63( 2)
4 Leginová Lucie LDC1153 181.32 3. 181.32( 3)

D16 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Pražáková Nella JJN0853 B 302.61 1. 100.00( 1)100.00( 1) 102.61( 1)
2 Kubešová Tereza VLI0954 B 275.72 2. 76.77( 2) 68.08( 2) 97.46( 2)101.49( 2)
3 Špidlová Ester LLI0861 B 210.86 3. 71.91( 5) 93.36( 3) 45.59( 7)
4 Hrdá Kristýna VLI0953 B 204.59 1. 18.75( 9)105.15( 1) 80.69( 6)
5 Čalounová Klára VLI0950 B 173.64 4. 59.31( 6) 87.26( 4) 27.07( 8)
6 Čupcová Viktorie BOR0957 B 171.67 3. 90.64( 3) 81.03( 5)
7 Barsová Magdaléna VLI0955 136.54 3. 74.83( 3) 61.71( 3)
8 Horáčková Natalie BOR0958 122.58 4. 72.60( 4) 49.98( 7)
9 Kvapilová Kristýna TUV0999 111.90 1. 111.90( 1)
10 Kunášková Karolína VLI0851 100.20 2. 100.20( 2)
11 Nožičková Eva JJN0852 97.19 3. 97.19( 3)
12 Plachá Běla LDC0953 92.74 5. 0.00( 5) 11.40( 5) 0.00(10) 81.34( 5) 0.00( 9)
13 Šlinská Amálie KUL0852 91.94 4. 50.41( 4) 41.53( 4)
14 Svobodová Anna LLI0955 91.43 6. 19.95( 8) 71.48( 6)
15 Janatová Violka TJN0956 81.82 4. 81.82( 4)
16 Pavlova Lenka JJN0850 29.86 7. 29.86( 7)

D18 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Kocmanová Adéla BOR0752 B 312.73 1. 108.74( 1) 98.21( 2) 103.55( 2)100.44( 2) 93.03( 3)
2 Háková Eliška TJN0654 B 241.04 4. 73.09( 6) 82.72( 6) 80.79( 4) 77.53( 4) 59.48( 6)
3 Klymeniuk Iryna BOR0767 B 216.63 1. 111.84( 1)104.79( 1)
4 Cicvárková Klára JJN0751 B 201.75 5. 75.40( 5) 58.87( 7) 59.87( 6) 21.15( 6) 66.48( 5)
5 Baloghová Milena JJN0750 B 195.30 1. 90.76( 4)104.54( 1)
6 Gruntová Alena KUL0653 193.21 2. 98.79( 2) 94.42( 4)
7 Nožičková Eva JJN0852 189.71 3. 92.46( 3) 97.25( 3)
8 Rejmanová Nikola BOR0656 189.03 5. 57.94( 7) 89.49( 5) 41.60( 7)
9 Podoubská Adéla JJN0650 179.38 3. 84.61( 3) 94.77( 3)
10 Kutková Tereza JEN0752 127.53 5. 64.96( 5) 62.57( 5)
11 Lamačová Kateřina TUR0660 108.15 1. 108.15( 1)
12 Lipenská Barbora CHA0753 98.81 2. 98.81( 2)
13 Řádková Anna KUL0705 89.79 7. 29.93( P) 42.15( 7) 0.00( 7) 17.71( 8)
14 Lamačová Barbora BOR0750 83.16 4. 83.16( 4)
15 Dubská Emma TJN0759 34.21 8. 34.21( 8)

D20 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Derflová Eliška KUL0550 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)

H10 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Kysilka Tobiáš JJN1407 607.43 1. 204.88( 1)200.16( 2)202.39( 1)
2 Rudolf Matyáš JJN1411 605.96 1. 202.31( 1) 203.36( 2)197.46( 3) 200.29( 2)
3 Pavlík Přemek LIT1414 552.84 1. 197.48( 3)200.00( 1) 155.36( 7)
4 Drbohlav Marek TUR1409 546.52 1. 174.32( 7)202.38( 1)169.82( 5)
5 Matějů Emil VLI1500 538.49 4. 195.84( 4) 172.61( 8)151.88( 7) 170.04( 4)
6 Čech Jan BOR1403 491.80 3. 186.33( 5)131.42( 3) 164.25(10) 141.22(11)
7 Arnošt Čeněk TJN1601 417.98 5. 179.89( 5)151.52( 8) 86.57(15)
8 Zajíček Matěj TJN1400 406.76 9. 118.13(13)135.70(10)152.93( 9)
9 Fanta Lukáš TJN1600 391.27 2. 200.21( 2)191.06( 2)
10 Votava Jan VLI1400 380.59 3. 183.28( 5)197.31( 3)
11 Homolka Vendelín TUR1401 373.99 3. 191.76( 3)182.23( 6)
12 Zachar Daniel BOR1400 362.83 4. 114.84( 6)111.10( 4) 40.91(15) 116.48(11)131.51(12)
13 Štorc Adam KUL1400 360.56 5. 179.89( 5) 73.01(13)107.66(14)
14 Hájek Antonín JJN1502 335.77 4. 140.07(12)195.70( 4)
15 Čech Antonín BOR1601 317.21 9. 167.04( 9) 150.17(10)
16 Tůma Jáchym TUR1508 303.38 9. 154.90(11)148.48( 9)
17 Gomzyk German TUR1501 187.35 4. 187.35( 4)
18 Lischka Antonín BOR1402 158.23 6. 158.23( 6)
19 Melich Jan TUR1405 154.14 8. 154.14( 8)
20 Průcha Florián BOR1401 125.32 13. 125.32(13)
21 Kysilka Arnošt JJN1605 95.47 14. 95.47(14)
22 Seiner Vilém VLI1600 83.44 12. 0.00(16) 83.44(12)
23 Kolaja Jaromír VLI1501 72.87 16. 72.87(16)
24 Preisler Vilém TUR1512 17.45 17. 17.45(17)

H12 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Petr Jiří BOR1210 B 617.38 1. 203.53( 1)205.40( 1)208.45( 1)
2 Matějů Josef VLI1300 B 600.80 2. 150.14(10) 199.00( 2)199.14( 2)202.66( 2)160.39( 8)
3 Zahradníček Filip BOR1202 B 578.22 3. 174.53( 6) 166.37( 4) 193.88( 5)191.93( 3)192.41( 3)
4 Jirák Tomáš JJN1205 B 577.02 3. 188.30( 3)154.78( 7) 197.33( 3)191.39( 4)
5 Zít Václav LDC1300 B 558.32 4. 180.63( 4)146.29( 9) 193.97( 4)183.72( 5)170.30( 6)
6 Fedorčák Viktor BOR1204 B 535.86 2. 176.56( 5)160.16( 6)130.95(14) 141.90(12) 199.14( 2)
7 Klein David LTP1200 B 531.71 5. 164.64( 7)177.24( P) 189.83( 5)
8 Matějů Eda VLI1200 B 524.16 3. 163.07( 8)177.73( 3)183.36( 7)162.59( 9) 154.02(11)
9 Louda Štěpán TUR1209 519.36 6. 183.97( 6)175.84( 7)159.55(10)
10 Ledabyl Václav TUR1217 512.54 4. 86.57(13) 137.33(11) 163.88(11)157.45(10)191.21( 4)
11 Štolba Marek JJN1207 499.34 5. 161.23( 9)165.78( 5)172.33( 9)144.20(11)
12 Votava Vojtěch VLI1201 440.49 1. 217.22( 1)223.27( 1)
13 Kolaja Bedřich VLI1301 362.63 12. 86.85(12) 74.82(16) 148.19(13) 127.59(14)
14 Kubík Tomáš LLI1208 360.81 6. 180.26( 8)180.55( 6)
15 Karafiát Dominik BOR1306 352.84 13. 60.43(15) 83.31(14) 121.81(15)114.85(13)116.18(15)
16 Kubišta Vavro VLI1208 319.15 2. 194.49( 2)124.66(12)
17 Svoboda Antonín LLI1235 316.39 8. 153.36(12)163.03( 8)
18 Dvořák Daniel DOK1200 310.30 10. 171.47(10) 138.83(13)
19 Fanta Michal TJN1304 289.41 8. 139.05(11)150.36( 8)
20 Válek Štěpán BOR1301 257.62 12. 19.96(16) 89.16(13) 148.50(12)
21 Šmídl Matěj LIT1202 162.49 7. 162.49( 7)
22 Zakouřil František TUR1204 160.21 9. 160.21( 9)
23 Novák Matyáš LTP1201 144.50 10. 144.50(10)
24 Krauman Filip BOR1208 143.35 16. 63.53(19) 79.82(16)
25 Merhaut Jakub CHA1203 131.66 17. 105.60(17) 26.06(17)
26 Konečný Tadeáš STB1201 112.93 16. 112.93(16)
27 John Adam BOR1209 111.24 14. 111.24(14)
28 Javůrek Tomáš LDC1200 104.55 15. 75.66(15) 28.89(17)
29 Stahoň Jakub CHA1301 89.56 15. 0.00(20) 89.56(15)
30 Šrůta David BOR1305 81.77 14. 81.77(14)
31 Hain Jan TUR1222 73.28 18. 73.28(18)
32 Šup Jindřich BOR1302 31.36 16. 31.36(16)

H14 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Horáček Jáchym VLI1111 B 613.21 1. 199.20( 2) 213.12( 1)199.91( 2)200.18( 2)194.65( 4)
2 Lamač Vítek BOR1100 B 609.56 1. 204.71( 1)197.57( 2) 201.17( 1)203.68( 1)197.34( 3)
3 Janata Matěj TJN1111 B 598.49 1. 181.56( 5) 189.31( 3) 198.92( 3)196.14( 3)203.43( 1)
4 Kocman Lukáš BOR1102 B 572.96 3. 196.09( 3)182.59( 4)194.28( 4)179.91( 4) 181.18( 5)
5 Beneš Maxmilián VLI1100 B 510.01 6. 167.84( 6) 164.10( 9) 166.57( 7)175.60( 6)
6 Krtička Jáchym VLI1006 B 501.45 4. 183.08( 4)164.74( 7) 153.63( 8)
7 Nehasil František BOR1101 B 491.87 7. 149.08(10) 148.13( 8) 176.55( 7)159.79( 8)155.53( 7)
8 Tkáč Jakub JJN1001 B 465.00 6. 152.99( 7)173.86( 6)138.15(13)136.55(10) 113.39(17)
9 Kmínek Jan DOK1100 B 464.90 8. 149.64( 9)143.14( 9)172.12( 8)
10 Urban Adam BOR1009 443.17 9. 77.17(12) 116.83(11) 153.55(12)150.80( 9)138.82(11)
11 Plachý Erik LDC1103 437.76 6. 123.62(11) 38.50(13) 177.40( 6)132.66(11)127.70(12)
12 Kučerka Radek STB1101 404.44 10. 159.39(11)102.26(15)142.79(10)
13 Mohaupt Vít DOK1001 385.99 10. 161.57(10)102.64(14)121.78(15)
14 Dostrašil Martin JJN1003 362.64 10. 20.43(15) 139.39(10) 98.97(16) 106.45(13)116.80(16)
15 Lánský Šimon JJN1105 355.90 12. 44.69(13) 107.52(12) 116.98(15)116.81(12)122.11(14)
16 Kmínek Ondřej DOK1000 355.00 5. 184.01( 5)170.99( 5)
17 Kubišta Anton VLI1103 328.63 5. 149.88( 8)178.75( 5)
18 Homolka Antonín TUR1101 305.74 6. 137.87(14)167.87( 6)
19 Votava Vojtěch VLI1201 199.24 2. 199.24( 2)
20 Vyskočil Ondřej LDC1101 191.82 13. 27.85(14) 36.77(14) 127.20(13)
21 Brzoň Šimon VLI1105 152.07 9. 152.07( 9)
22 Bahník Václav JJN1102 70.41 17. 70.41(17)
23 Sanitrník Vojtěch DOK1102 61.36 18. 61.36(18)
24 Kolařík Jakub BOR1103 49.52 18. 49.52(18)
25 Novotný Matěj TJN1105 20.85 19. 20.85(19)

H14D (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Ceban Pavel BOR1110 600.00 1. 200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1)
2 Baculák Ivo TUR1003 107.67 2. 107.67( 2)

H16 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Maděra Jakub VLI0906 B 290.72 2. 91.29( 3)105.62( 2) 93.81( 4) 87.58( 5) 88.87( 2)
2 Murswiek Jan BOR0901 B 284.43 2. 89.87( 4) 79.96( 3) 94.54( 3)100.02( 2)
3 Skácel Jan VLI0901 B 269.24 2. 96.63( 2) 93.83( 3) 78.78( 3)
4 Cabalka Antonín KUL0800 B 262.94 2. 99.41( 2) 76.73( 4) 76.47( 6) 86.80( 6) 0.00( 4)
5 Hrůzek Ondřej BOR0809 B 223.71 1. 109.30( 1)114.41( 1)
6 Kovanda Jonáš BOR0904 214.97 1. 108.82( 1)106.15( 1)
7 Mitiska Matěj BOR0905 172.45 4. 83.18( 5) 89.27( 4)
8 Šašek Jakub LTP0801 150.00 1. 50.00( P) 100.00( 1)
9 Oravec Viktor JJN0802 125.17 7. 58.74( 7) 66.43( 7)
10 Rotsch Jakub KUL0902 122.38 5. 62.61( 5) 59.77( 5)
11 Vakula Vít BOR0908 101.77 5. 15.01( 6) 0.00( 6) 40.87( 9) 45.89( 8) 0.00( 5)
12 Louda Matyáš TUR0912 84.54 8. 48.83( 8) 35.71( 9)

H18 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Studničný Adam BOR0701 B 299.64 1. 90.10( 4)103.29( 1) 106.25( 1)
2 Balej Martin KUL0603 B 292.51 1. 67.16( 9) 79.31( 6) 100.00( 1)100.00( 1) 92.51( 5)
3 Zeman Jakub BOR0704 B 286.12 1. 102.28( 1) 75.65( 8) 90.43( 2) 93.41( 2)
4 Jareš Ondřej KUL0600 B 269.85 3. 89.95( P) 87.10( 3) 83.43( 4) 92.80( 4)
5 Meier David VLI0606 B 262.97 2. 71.17( 7) 94.03( 3) 97.77( 2)
6 Fuchs Samuel KUL0704 B 257.74 3. 82.47( 6) 83.43( 4) 62.12( 4) 89.21( 3) 85.10( 6)
7 Ryšánek Vojtěch KUL0701 245.61 5. 85.05( 5) 77.27( 7) 83.29( 7)
8 Patka Kryštof BOR0702 203.64 2. 100.95( 2)102.69( 2)
9 Dejnožka Martin TJN0600 179.41 3. 96.77( 3) 82.64( 5)
10 Hübner Ondřej STB0700 131.38 8. 70.50( 8) 60.88( 9)
11 Baco Ondřej LDC0700 125.97 5. 47.94(10) 20.28(10) 34.91( 5) 16.87( 5) 43.12( 9)
12 Jelínek Václav LTP0706 110.63 8. 36.88( P) 73.75( 8)
13 Votava Matěj KUL0601 95.98 3. 95.98( 3)

H20 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KUL 1
LTP 2
RUM+48D 3
RUM+48D 4
LDC 5
1 Janoušek Slávek BOR0400 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
1 Jelínek Šimon BOR0510 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
3 Klein Martin LTP0404 150.00 1. 50.00( P) 100.00( 1)
4 Heřmánek Petr TUR0500 95.84 2. 95.84( 2)