Logo

Výsledky závodu: Veřejný závod (Akademické M ČR)

Datum:
24.06.2024
Místo konání:
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Lidové sady, 1:4 000, ekvidistance 2m, formát A4, autor J. Daněk, aktualizace I. Habán duben 2024, mapový klíč ISSprOM 2019-2. Mapa bude vodovzdorně upravena - pretex.
Ředitel závodu:
Kruliš Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Szenczi Gabriel - R1
Stavitel tratí:
Martan Jiří - R1
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí, nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D     H     P    
Nahrávám data...

D 3.00 km, 62 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9517

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Tereza PHK0151 R OK 99 Hradec Králové 14:21 9576
2. Karlová Anna KAM0360 E OK Kamenice 14:28 + 0:07 9499
3. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 14:30 + 0:09 9477
4. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 14:37 + 0:16 9400
5. Dittrichová Michaela LCE0250 E OOB TJ Slovan Luhačovice 14:54 + 0:33 9213
6. Pekařová Jana TUR0252 E OOB TJ Turnov 14:56 + 0:35 9191
6. Poloprutská Markéta VLI9251 C Slavia Liberec orienteering 14:56 + 0:35 9191
8. Holečková Petra SHK0250 R OK Slavia Hradec Králové 15:00 + 0:39 9147
9. Matějková Barbora TUR0156 E OOB TJ Turnov 15:15 + 0:54 8983
10. Vandasová Adéla PHK0255 E OK 99 Hradec Králové 15:21 + 1:00 8917
10. Martanová Lea TUR0555 R OOB TJ Turnov 15:21 + 1:00 8917
12. Semíková Lucie KAM0250 E OK Kamenice 15:22 + 1:01 8906
13. Smutná Anna Marie DKP0359 R Oddíl OB Kotlářka 15:50 + 1:29 8598
14. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 16:00 + 1:39 8488
15. Bídová Markéta PBM0352 R TJ Spartak 1. brněnská 16:55 + 2:34 7884
16. Martanová Elin TUR0253 C OOB TJ Turnov 17:01 + 2:40 7818
16. Sanna Karin DKP0250 C Oddíl OB Kotlářka 17:01 + 2:40 7818
18. Lipenská Barbora CHA0753 A OK Chrastava 17:12 + 2:51 7697
19. Větříčková Andrea SHK9951 C OK Slavia Hradec Králové 17:38 + 3:17 7412
19. Smolková Barbora TAP0356 E KOB Tretra Praha 17:38 + 3:17 7412
21. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:03 + 3:42 7137
22. Šklíbová Veronika SRK0153 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:14 + 3:53 7016
23. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 18:17 + 3:56 6983
24. Aschermannová Karolína KAM0051 C OK Kamenice 18:21 + 4:00 6939
25. Kroniková Štěpánka SHK0150 C OK Slavia Hradec Králové 18:25 + 4:04 6895
26. Chrástová Tereza TUR0255 C OOB TJ Turnov 18:42 + 4:21 6709
27. Hanušová Kateřina LPU0459 R OK Lokomotiva Pardubice 18:44 + 4:23 6687
28. Feiglová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 19:10 + 4:49 6401
29. Jelínková Adéla LPU0254 C OK Lokomotiva Pardubice 19:18 + 4:57 6313
30. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Brno Žabovřesky 19:20 + 4:59 6291
31. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 19:30 + 5:09 6181
32. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 19:44 + 5:23 6027
33. Nedomlelová Lucie JJN0250 C Team Jizerky 20:06 + 5:45 5786
34. Růžičková Vendula CHA0252 C OK Chrastava 20:27 + 6:06 5555
35. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 20:57 + 6:36 5226
36. Barnatová Klára ZBM0352 R SK Brno Žabovřesky 21:06 + 6:45 5127
37. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 21:25 + 7:04 4918
38. Řadová Lucie DKP0251 C Oddíl OB Kotlářka 22:06 + 7:45 4468
39. Brunclíková Veronika 0020001 22:46 + 8:25
40. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 23:04 + 8:43 3830
41. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 23:30 + 9:09 3545
42. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 24:33 + 10:12 2853
43. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 25:05 + 10:44 2501
44. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 25:36 + 11:15 2161
45. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 26:29 + 12:08 1578
46. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 26:33 + 12:12 1534
47. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:11 + 12:50 1117
48. Horáková Zuzana 0120001 27:42 + 13:21
49. Pavlů Kateřina 0090001 29:25 + 15:04
50. Niesigová Lenka CHA9851 C OK Chrastava 31:16 + 16:55 0
51. Hašlarová Tereza 0070007 33:46 + 19:25
52. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:43 + 22:22 0
53. Srdínková Kristina 0070008 45:33 + 31:12
54. Černá Anna 0070006 53:33 + 39:12
Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga DISK 0
Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky DISK 0
Wendligová Michaela OAV0251 C Orienteering Adventure DISK 0
Honsová Anežka 0050001 DISK
Šklíbová Michaela TJN0153 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS 0
Semrádová Jana CHC9951 R K.O.B. Choceň DNS 0
Hájková Eliška KAM9851 R OK Kamenice DNS 0
Nechanická Klára TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno DNS 0

H 3.50 km, 70 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9277

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 13:50 9492
2. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 14:18 + 0:28 9186
3. Hájek Kryštof TUR0212 E OOB TJ Turnov 14:21 + 0:31 9154
4. Janovský Tomáš PGP0101 E SK Praga 14:36 + 0:46 8990
5. Metelka Ondřej PHK0101 E OK 99 Hradec Králové 14:41 + 0:51 8935
6. Škvor Ota KAM9900 R OK Kamenice 14:43 + 0:53 8913
7. Lima Tomas KAM0114 R OK Kamenice 15:00 + 1:10 8728
8. Kubát Pavel CHA9101 E OK Chrastava 15:08 + 1:18 8640
8. Coufal Jáchym ZBM0200 E SK Brno Žabovřesky 15:08 + 1:18 8640
10. Bednařík Vilém PBM0509 R TJ Spartak 1. brněnská 15:24 + 1:34 8466
10. Kostka Jiří AOP0201 E Orientační Běh Opava 15:24 + 1:34 8466
12. Čech Vít KAM0311 R OK Kamenice 15:35 + 1:45 8346
12. Průša Dominik VSP0406 R USK Praha 15:35 + 1:45 8346
14. Macek Ondřej LPU0209 C OK Lokomotiva Pardubice 15:39 + 1:49 8302
15. Švadlena Michal CHC0101 R K.O.B. Choceň 15:49 + 1:59 8193
16. Melišík Martin TAP0200 R KOB Tretra Praha 15:50 + 2:00 8182
17. Světnický František TUR0214 C OOB TJ Turnov 15:53 + 2:03 8149
18. Pompura Daniel TBM0108 E KOS TJ Tesla Brno 15:56 + 2:06 8116
19. Adámek Filip TBM0101 E KOS TJ Tesla Brno 15:58 + 2:08 8094
20. Janas Petr PGP0200 C SK Praga 16:03 + 2:13 8040
21. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 16:10 + 2:20 7963
22. Tokár Radim ZTC0300 R Západočeské sportovní centrum OB 16:16 + 2:26 7898
22. Mareček Šimon LPU0222 C OK Lokomotiva Pardubice 16:16 + 2:26 7898
24. Hlaváč Ondřej ZBM9901 R SK Brno Žabovřesky 16:31 + 2:41 7734
25. Kubeček Josef SNA0402 A TJ START Náchod 16:36 + 2:46 7679
26. Hausenblas Šimon KAM9803 C OK Kamenice 16:37 + 2:47 7669
27. Drahoňovský Tomáš TUR0701 A OOB TJ Turnov 16:44 + 2:54 7592
28. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 16:56 + 3:06 7461
29. Koštejn Vít DOK9800 C OK Doksy 16:57 + 3:07 7450
30. Měšťan Ondřej TAP0100 C KOB Tretra Praha 17:04 + 3:14 7374
30. Čepička Ladislav ZTC0303 R Západočeské sportovní centrum OB 17:04 + 3:14 7374
32. Pipek Ondřej LPU0203 C OK Lokomotiva Pardubice 17:14 + 3:24 7265
33. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 17:20 + 3:30 7199
34. Chupek Jakub TUR9911 E OOB TJ Turnov 17:38 + 3:48 7003
35. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 17:43 + 3:53 6948
36. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 17:49 + 3:59 6882
37. Fejfar Lukáš LPU0310 C OK Lokomotiva Pardubice 17:58 + 4:08 6784
38. Sedláček Jaroslav DKP0309 C Oddíl OB Kotlářka 18:04 + 4:14 6719
39. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 18:07 + 4:17 6686
40. Kopecký Matyáš DKP0613 B Oddíl OB Kotlářka 18:12 + 4:22 6631
41. Pecka Marek EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha 18:28 + 4:38 6457
42. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 18:32 + 4:42 6413
43. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Brno Žabovřesky 19:05 + 5:15 6053
44. Šabata Milan OAV9904 C Orienteering Adventure 19:20 + 5:30 5889
45. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:22 + 5:32 5867
46. Kolský Pavel PGP0204 C SK Praga 19:26 + 5:36 5823
47. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 19:30 + 5:40 5780
48. Vobr Marek BOR7801 C OK Jiskra Nový Bor 19:35 + 5:45 5725
49. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 19:44 + 5:54 5627
50. Sabol Josef CTB9902 C SK OB Chotěboř 19:52 + 6:02 5539
51. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 19:54 + 6:04 5518
52. Jelínek Kryštof LPU0314 C OK Lokomotiva Pardubice 19:57 + 6:07 5485
53. Heczko Stanislav STH0107 C SK Studenec 20:03 + 6:13 5419
54. Pavlovec Dan BOR0001 C OK Jiskra Nový Bor 20:21 + 6:31 5223
55. Jiroutek Jakub LLI0902 B LOK-o Liberec 20:26 + 6:36 5168
55. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 20:26 + 6:36 5168
57. Thoř Tomáš TUR9904 C OOB TJ Turnov 20:35 + 6:45 5070
58. Sadil Martin MFP0702 C Matfyz Praha 21:01 + 7:11 4786
59. Vaněk Adam OPI0100 C Orientační sporty Písek 21:09 + 7:19 4699
60. Čech Petr SJI0001 C OK Jihlava 21:15 + 7:25 4633
61. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 21:16 + 7:26 4622
62. Dvořák Jakub MOV9500 C SKOB Ostrava 21:17 + 7:27 4611
63. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 21:30 + 7:40 4469
64. Zajíček Jakub 0070005 22:25 + 8:35
65. Doubek Matyáš 0110001 23:25 + 9:35
66. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 23:51 + 10:01 2930
67. Pešík Michal JLI7701 C OB Jizerky 24:08 + 10:18 2744
68. Kahoun Lukáš RUZ9900 TJ Růžená 24:19 + 10:29
69. Sadil Milan MFP7500 C Matfyz Praha 24:22 + 10:32 2591
70. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 25:19 + 11:29 1969
71. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 25:29 + 11:39 1860
72. Mlejnek Stanislav 0070001 26:03 + 12:13
73. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 26:43 + 12:53 1052
74. Nývlt Tomáš 0130001 27:18 + 13:28
75. Stuchlík Michael 0070004 28:06 + 14:16
76. Beneš Václav 0020002 28:16 + 14:26
77. Šabata Radek OAV0202 C Orienteering Adventure 28:41 + 14:51 0
78. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 28:45 + 14:55 0
79. Pulkrábek Ondřej 0070003 29:32 + 15:42
80. Novotný Vít TJN7601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:39 + 15:49 0
81. Doubek Michal 0060001 30:31 + 16:41
82. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 31:59 + 18:09 0
83. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:24 + 18:34 0
84. Picek Jakub 0030001 33:48 + 19:58
85. Štolfa Jakub 0040001 34:30 + 20:40
86. Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:46 + 20:56 0
87. Vokuš Zdeněk JJN5601 C Team Jizerky 35:12 + 21:22 0
Gajda Martin KAM0405 E OK Kamenice DISK 0
Mareš Albert DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Přinda Jan VLI0803 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Haman Dalibor Tomáš 0010001 DISK
Chaloupský Jakub PHK0302 E OK 99 Hradec Králové DNS 0
Donda Jiří ONO0403 E SKOB Ostrov DNS 0
Panovec Kryštof LCE0011 C OOB TJ Slovan Luhačovice DNS 0
Nechanický Jan TBM0200 C KOS TJ Tesla Brno DNS 0
Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava DNS 0
Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno DNS 0
Gajda Jan KAM0105 E OK Kamenice DNS 0
Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec DNS 0
Paroulek Lukáš 0070002 DNS
Roudný Martin LPU0002 E OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
Růžička Šimon 0100001 DNS
Novák Adam LPU0320 C OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec DNS 0
Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný DNS 0
Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DNS 0
Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DNS 0

P 2.00 km, 50 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnytr Václav JJN0805 C Team Jizerky 10:52
2. Weber Maxmilian SMR0700 SNS Smržovka 11:14 + 0:22
3. Drhlík Patrik 16:51 + 5:59
4. Drhlíková Věra 19:49 + 8:57
5. Rychlý Jakub KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:50 + 9:58
6. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 34:49 + 23:57
7. Šimíková Elen 34:55 + 24:03
8. Veselá Sára 43:49 + 32:57