Logo

Výsledky závodu: Veřejný závod (Akademické M ČR)

Datum:
25.06.2024
Místo konání:
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Žulák, 1:10000, ekvidistance 5m, formát A4, autor I. Habán, stav květen 2024, mapový klíč ISOM 2017-2. Mapy budou vodovzdorně upraveny - pretex.
Ředitel závodu:
Kruliš Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Szenczi Gabriel - R1
Stavitel tratí:
Heczko Robert
JURY:
Vavřík Tomáš, Sokolářová Šárka, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí, nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D     H     P    
Nahrávám data...

D 3.58 km, 160 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9334

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekařová Jana TUR0252 E OOB TJ Turnov 29:48 9454
2. Vandasová Adéla PHK0255 E OK 99 Hradec Králové 30:07 + 0:19 9357
3. Dittrichová Michaela LCE0250 E OOB TJ Slovan Luhačovice 30:39 + 0:51 9192
4. Karlová Anna KAM0360 E OK Kamenice 31:22 + 1:34 8970
5. Kosová Tereza PHK0151 R OK 99 Hradec Králové 31:26 + 1:38 8949
6. Sokolářová Šárka TUR9999 E OOB TJ Turnov 31:35 + 1:47 8903
7. Holečková Petra SHK0250 R OK Slavia Hradec Králové 31:44 + 1:56 8857
8. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 33:37 + 3:49 8274
9. Semíková Lucie KAM0250 E OK Kamenice 33:55 + 4:07 8182
10. Matějková Barbora TUR0156 E OOB TJ Turnov 34:06 + 4:18 8125
11. Hanušová Kateřina LPU0459 R OK Lokomotiva Pardubice 34:07 + 4:19 8120
12. Smolková Barbora TAP0356 E KOB Tretra Praha 35:02 + 5:14 7836
13. Smutná Anna Marie DKP0359 R Oddíl OB Kotlářka 36:43 + 6:55 7316
14. Barnatová Klára ZBM0352 R SK Brno Žabovřesky 37:18 + 7:30 7136
15. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 37:39 + 7:51 7027
16. Sanna Karin DKP0250 C Oddíl OB Kotlářka 38:32 + 8:44 6754
17. Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga 41:31 + 11:43 5832
18. Nedomlelová Lucie JJN0250 C Team Jizerky 43:18 + 13:30 5280
19. Chrástová Tereza TUR0255 C OOB TJ Turnov 43:24 + 13:36 5249
20. Šklíbová Veronika SRK0153 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:43 + 14:55 4842
21. Bídová Markéta PBM0352 R TJ Spartak 1. brněnská 45:47 + 15:59 4513
22. Růžičková Vendula CHA0252 C OK Chrastava 46:37 + 16:49 4255
23. Kroniková Štěpánka SHK0150 C OK Slavia Hradec Králové 47:11 + 17:23 4080
24. Jelínková Adéla LPU0254 C OK Lokomotiva Pardubice 49:47 + 19:59 3276
25. Větříčková Andrea SHK9951 C OK Slavia Hradec Králové 50:45 + 20:57 2977
26. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:51 + 22:03 2637
27. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 54:44 + 24:56 1745
28. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 55:22 + 25:34 1549
29. Řadová Lucie DKP0251 C Oddíl OB Kotlářka 68:53 + 39:05 0
30. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 72:47 + 42:59 0
Neumann Petra CHA5851 C OK Chrastava DISK 0
Wendligová Michaela OAV0251 C Orienteering Adventure DISK 0
Hájková Eliška KAM9851 R OK Kamenice DNS 0
Aschermannová Karolína KAM0051 C OK Kamenice DNS 0
Semrádová Jana CHC9951 R K.O.B. Choceň DNS 0
Šklíbová Michaela TJN0153 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS 0
Brunclíková Veronika 0070002 Technická univerzita v Liberci DNS
Nechanická Klára TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno DNS 0

H 4.53 km, 250 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9135

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 32:39 9276
2. Kubát Pavel CHA9101 E OK Chrastava 33:08 + 0:29 9143
3. Metelka Ondřej PHK0101 E OK 99 Hradec Králové 33:42 + 1:03 8987
4. Škvor Ota KAM9900 R OK Kamenice 34:38 + 1:59 8730
5. Coufal Jáchym ZBM0200 E SK Brno Žabovřesky 35:16 + 2:37 8555
6. Chupek Jakub TUR9911 E OOB TJ Turnov 35:27 + 2:48 8505
7. Tokár Radim ZTC0300 R Západočeské sportovní centrum OB 35:43 + 3:04 8431
8. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 36:23 + 3:44 8248
9. Pompura Daniel TBM0108 E KOS TJ Tesla Brno 36:42 + 4:03 8160
10. Bednařík Vilém PBM0509 R TJ Spartak 1. brněnská 37:38 + 4:59 7903
11. Janovský Tomáš PGP0101 E SK Praga 37:42 + 5:03 7885
12. Lima Tomas KAM0114 R OK Kamenice 37:44 + 5:05 7876
13. Gajda Martin KAM0405 E OK Kamenice 37:48 + 5:09 7857
14. Čech Vít KAM0311 R OK Kamenice 38:36 + 5:57 7637
15. Kubeček Josef SNA0402 A TJ START Náchod 38:53 + 6:14 7559
16. Adámek Filip TBM0101 E KOS TJ Tesla Brno 39:39 + 7:00 7348
17. Macek Ondřej LPU0209 C OK Lokomotiva Pardubice 39:42 + 7:03 7334
18. Průša Dominik VSP0406 R USK Praha 40:03 + 7:24 7237
19. Čepička Ladislav ZTC0303 R Západočeské sportovní centrum OB 40:32 + 7:53 7104
20. Komanec Václav SHK8406 C OK Slavia Hradec Králové 41:12 + 8:33 6921
21. Pipek Ondřej LPU0203 C OK Lokomotiva Pardubice 41:48 + 9:09 6755
22. Melišík Martin TAP0200 R KOB Tretra Praha 42:18 + 9:39 6618
22. Hájek Kryštof TUR0212 E OOB TJ Turnov 42:18 + 9:39 6618
24. Mareš Albert DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 42:20 + 9:41 6608
25. Pavlovec Dan BOR0001 C OK Jiskra Nový Bor 42:30 + 9:51 6563
26. Mareček Šimon LPU0222 C OK Lokomotiva Pardubice 42:41 + 10:02 6512
27. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 43:34 + 10:55 6269
28. Janas Petr PGP0200 C SK Praga 44:53 + 12:14 5906
29. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 45:29 + 12:50 5741
30. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 45:48 + 13:09 5653
31. Měšťan Ondřej TAP0100 C KOB Tretra Praha 46:06 + 13:27 5571
32. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 47:02 + 14:23 5314
33. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 47:41 + 15:02 5135
34. Světnický František TUR0214 C OOB TJ Turnov 47:56 + 15:17 5066
35. Jelínek Kryštof LPU0314 C OK Lokomotiva Pardubice 49:30 + 16:51 4634
36. Šabata Milan OAV9904 C Orienteering Adventure 50:51 + 18:12 4262
37. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:46 + 19:07 4010
38. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:35 + 19:56 3785
39. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 53:10 + 20:31 3624
40. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 53:37 + 20:58 3500
41. Sabol Josef CTB9902 C SK OB Chotěboř 53:54 + 21:15 3422
42. Koštejn Vít DOK9800 C OK Doksy 54:22 + 21:43 3294
43. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 55:51 + 23:12 2885
44. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 55:57 + 23:18 2857
45. Vaněk Adam OPI0100 C Orientační sporty Písek 57:16 + 24:37 2495
46. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 57:36 + 24:57 2403
47. Čech Petr SJI0001 C OK Jihlava 57:42 + 25:03 2375
48. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 57:50 + 25:11 2339
49. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Brno Žabovřesky 58:22 + 25:43 2192
50. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 59:32 + 26:53 1870
51. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:13 + 29:34 1131
52. Kolský Pavel PGP0204 C SK Praga 63:47 + 31:08 699
53. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 65:59 + 33:20 93
54. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 68:17 + 35:38 0
55. Pešík Michal JLI7701 C OB Jizerky 69:06 + 36:27 0
56. Heczko Stanislav STH0107 C SK Studenec 72:22 + 39:43 0
57. Dvořák Jakub MOV9500 C SKOB Ostrava 73:25 + 40:46 0
58. Kahoun Lukáš RUZ9900 TJ Růžená 77:09 + 44:30
59. Řezka Petr JJN8100 C Team Jizerky 79:29 + 46:50 0
60. Přinda Jan VLI0803 C Slavia Liberec orienteering 86:13 + 53:34 0
61. Šabata Radek OAV0202 C Orienteering Adventure 98:05 + 65:26 0
62. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 100:18 + 67:39 0
Kostka Jiří AOP0201 E Orientační Běh Opava DISK 0
Štryncl Pavel JLI7700 C OB Jizerky DISK 0
Růžička Šimon 0100001 Univerzita Jana Evangelisty Purkyně DISK
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DISK 0
Haman Dalibor Tomáš 0010001 Univerzita Palackého Olomouc DISK
Chaloupský Jakub PHK0302 E OK 99 Hradec Králové DNS 0
Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka DNS 0
Donda Jiří ONO0403 E SKOB Ostrov DNS 0
Thoř Tomáš TUR9904 C OOB TJ Turnov DNS 0
Gajda Jan KAM0105 E OK Kamenice DNS 0
Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno DNS 0
Fejfar Lukáš LPU0310 C OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové DNS 0
Panovec Kryštof LCE0011 C OOB TJ Slovan Luhačovice DNS 0
Hlaváč Ondřej ZBM9901 R SK Brno Žabovřesky DNS 0
Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava DNS 0
Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný DNS 0
Doubek Matyáš 0110001 FUJ Team DNS
Nechanický Jan TBM0200 C KOS TJ Tesla Brno DNS 0
Paroulek Lukáš 0070001 Technická univerzita v Liberci DNS
Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS 0
Hausenblas Šimon KAM9803 C OK Kamenice DNS 0

P 2.98 km, 150 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drhlíková Věra 47:54
2. Drhlík Patrik 50:54 + 3:00
3. Žabka Vratislav 58:33 + 10:39
4. Ženatý Matěj 65:35 + 17:41
5. Čapková Lenka 98:32 + 50:38
6. Hofírková Amálie 98:33 + 50:39
Klímová Barbora DISK
Farník Quido DISK
Loebl Matyáš DISK
Holanová Barbora DISK
Tomčíková Jana DISK
Sechovská Anna Marie DISK
Nováková Markéta DISK
Alger Michal PHK0200 C OK 99 Hradec Králové DNS