Rankingové výsledky

Sport: OB, Závod: 04.10.2020 - Oblastní žebříček

5674     D21C                  04.10.2020 RVP = 4493  IP = 1    Faktor = 0
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Marková Ema                    STE0252  45:39  4662  3001
  2 Koporová Petra                 ZBM9353  47:00  4534  6234
  3 Janošíková Lenka               UOL7651  49:39  4283  2891
  4 Holečková Anna                 UOL9853  51:51  4075  1053
  5 Zatloukalová Romana            ZLH9950  59:37  3339  4590
  6 Skyvová Kristýna               STE7054  65:05  2821  4148
  7 Novotná Klára                  ZLH9851  67:43  2572  2118
  8 Blažková Kristina              UOL9150  68:47  2471   129
  9 Habigerová Radka               KSU9559  75:06  1872  1998
 10 Škrabalová Šárka               KON9888  77:09  1678  1954
#
5674     H21C                  04.10.2020 RVP = 7578  IP = 1    Faktor = 0
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Jílek Ondřej                   KSU9908  40:43  8063  7329
  2 Turczer Petr                   KSU7945  44:28  7410  7322
  3 Zdráhal Tomáš                  OOL8801  45:20  7259  7124
  4 Kovalčík Tomáš                 AOP7301  46:12  7108  7096
  5 Mrkvica Petr                   ZLH7800  46:28  7062  6418
  6 Červinka Jan                   OKP8901  46:42  7021  7160
  7 Král Václav                    SSU8243  48:16  6748  7123
  8 Otruba Karel                   PLU7917  48:34  6696  5958
  9 Matyšek Radoslav               PLU8007  48:58  6626  6329
 10 Holas Tomáš                    AOP7802  51:15  6229  6416
 11 Tomanek Daniel                 KSU7410  52:08  6075  7644
 12 Matras Tomáš                   CHT8001  52:30  6011  6274
 13 Doležel Ondřej                 STE9202  52:39  5985  6934
 14 Petřivalský Marek              STE6907  54:41  5631     0
 15 Bencúr Juraj                   AOP7700  54:59  5578  7574
 16 Kopecký David                  UOL7800  56:05  5387  6268
 17 Zbíral Robert                  UOL8000  56:45  5271  5358
 18 Dudík Petr                     JPV8917  57:33  5131  3959
 19 Jílek Jakub                    KSU9202  58:53  4899  7223
 20 Zapletal Martin                STE8500  69:19  3082  3933
 21 Paulíček Michal                UOL7701  69:25  3064  4580
 22 Tomášek Ondřej                 CEL0100  70:25  2890     0
 23 Smékal David                   UOL7503  72:58  2446  4367
 24 Šimek Roman                    UOL6503  73:37  2333  2874
 25 Hladík Ladislav                OOL8804  78:06  1552     0
 26 Beneš Miroslav                 KON9915  83:50   553  2095
 27 Perknovský Radim               JPV8235   DISK     0  7763
 28 Gedeon Dominik                 KSU9900   DISK     0     0
 29 Müller Jonáš                   KSU9906   DISK     0  7090
 30 Krampla Tomáš                  UOL6601   DISK     0  3282
 31 Tomášek Tomáš                  STE8000   DISK     0  4507
 32 Hálek Jan                      UOL7000   DISK     0   842
#