Ranking veteránů - výsledky

Sport: OB, Závod: 01.06.2019 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

4300     D21E                  01.06.2019 RVP = 9725/9725  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Kosová Denisa                  PHK9150  83:56 10869 10000
  2 Horčičková Vendula             LCE9353  90:06 10152  9861
  3 Čechová Tereza                 KAM9852  92:14  9905  9169
  4 Kabáthová Eva                  ZBM8966  93:45  9728  9530
  5 Kozáková Zdenka                TBM7952  98:56  9126  9536
  6 Zvěřinová Martina              LPU8357 100:11  8981  9298
  7 Novotná Tereza                 PHK9255 100:35  8935  8531
  8 Aschermannová Petra            KAM9354 101:40  8809  9322
  9 Gregorová Kamila               CTB8151 101:50  8790  9698
 10 Knapová Lenka                  LPU9351 106:06  8294  8842
 11 Hiklová Natalia                ZBM8350 106:11  8284  9406
 12 Teplá Karolína                 SHK9251 107:14  8162  9495
 13 Doležalová Monika              KAM8851 107:23  8145  9158
 14 Jirčáková Martina              LCE8951 107:46  8100  8364
 15 Šiková Karolína                LPM9651 108:15  8044  9167
 16 Voborníková Alena              CTB9451 108:19  8037  9024
 17 Šimková Johanka                ZBM9350 111:25  7677  8708
 18 Sklenářová Radka               LCE9250 112:50  7512  8319
 19 Čermáková Magdalena            LCE9155 113:00  7493  8720
 20 Vališová Martina               TBM9669 114:07  7363  9063
 21 Bořánková Karolína             KAM9550 117:35  6960  8000
 22 Šiková Barbora                 LPM9650 122:41  6368  8901
 23 Odehnalová Tereza              ZBM9757 124:58  6103  9108
 24 Hančová Petra                  LPU9659   DISK     0  8609
 25 Korpasová Tereza               TBM9898   DISK     0  8049
 26 Hiršová Gabriela               ZBM9651   DISK     0  9059
 27 Poklopová Lenka                SSU8952   DISK     0  8523
 28 Nováková Tereza                LPU9757   DISK     0  8512
 29 Štičková Anna                  SSU9651    DNS     0  9634
#
4300     D21A                  01.06.2019 RVP = 8732/8732  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Bogarová Adélka                PGP9056  79:41  9745  8710
  2 Jedličková Zuzana              SHK8150  81:29  9547  9049
  3 Havlová Adéla                  BOR9161  91:12  8478  8250
  4 Hepnerová Martina              SHK8152  92:31  8333  8643
  5 Šimůnková Gabriela             TAP9755  94:25  8124  8511
  6 Červená Adéla                  SHK9755  95:21  8021  7278
  7 Neradová Alena                 TUR8551  96:10  7931  8165
  8 Benešová Lucie                 SJC8951  97:04  7832  8534
  9 Chovancová Zuzana              TZL9754  99:46  7535  7215
 10 Chmelařová Michaela            SHK9151  99:54  7520  8690
 11 Procházková Klára              LPU9451 100:07  7496  8570
 12 Udržalová Pavla                LPU8552 101:36  7333  8335
 13 Mádlová Věra                   ZBM8951 101:45  7317  7462
 14 Wiesnerová Monika              NPA9051 104:14  7043  7633
 15 Chvalová Věra                  LPM9452 104:40  6996  7154
 16 Kubátová Jana                  CHA9152 108:54  6530  7608
 17 Lepšíková Eva                  SJC8765 112:52  6093  7263
 18 Žaloudková Klára               LPU9461 113:35  6015  8029
 19 Kohlová Zuzana                 KPY8852 113:46  5994  6388
 20 Vytinová Monika                TUR9150 113:52  5983  4196
 21 Henychová Zuzana               VLI6151 116:42  5672  5993
 22 Balcarová Jana                 PHK8753 117:24  5595  7577
 23 Kopecká Eliška                 ASU9299 117:30  5584  3818
 24 Chaloupková Veronika           CHC9852 117:42  5562  6320
 25 Kopcová Michaela               VLI8456 117:57  5534  6960
 26 Jebavá Lucie                   STH9251 119:38  5349  6226
 27 Hanáková Magda                 KRL9651 121:27  5149  7350
 28 Králová Vanda                  BZP8750 122:17  5057  6101
 29 Kožinová Anna                  PGP9350 123:56  4876  7111
 30 Zajícová Kateřina              TAP9053 124:50  4777  7009
 31 Kožinová Jana                  PGP6651 125:28  4707  6769
 32 Knížková Šárka                 CHA9850 125:36  4692  5557
 33 Hrabánková Klára               PGP9654 126:38  4579  6386
 34 Kovářová Lenka                 LTP9750 129:11  4298  6562
 35 Procházková Zuzana             KPY8650 129:41  4243  6315
 36 Sabelová Markéta               TRI9656 131:34  4036  7281
 37 Hendrychová Zuzana             ZBM8954 134:14  3742  4848
 38 Randáková Helena               VRL7452 140:42  3031  8241
 39 Zatloukalová Jana              TUR8651 165:42   280  1068
 40 Kožinová Zuzana                PGP9650   DISK     0  8478
 41 Kochová Nikola                 TUR9358   DISK     0  8207
 42 Fundová Eliška                 SHK9351   DISK     0  7621
 43 Masopustová Elis               PGP8656   DISK     0  6760
 44 Zimmerová Kateřina             KAM9850   DISK     0  6163
 45 Soroka Martyna                 TUR9466   DISK     0   438
 46 Omová Michaela                 TUR9253   DISK     0  6687
 47 Baldrianová Barbora            VSP7850    DNS     0  8969
 48 Valachová Martina              LPU9054    DNS     0  7064
 49 Svobodová Barbora              TJN8952    DNS     0  7716
 50 Tihonová Hana                  TAP9052    DNS     0  6233
#
4300     D21B                  01.06.2019 RVP = 6859/6859  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Nováková Zuzana                NPA9151  79:00  7519  8599
  2 Smutná Pavla                   VAM8651  79:05  7511  6645
  3 Košárková Iva                  PGP8155  87:17  6782  5698
  4 Janečková Dagmar               EKP6550  88:26  6680  5723
  5 Würzová Anna                   FYD9451  89:19  6602  3527
  6 Ondřejová Dita Terezie         SHK8550  89:44  6565  2194
  7 Folbrechtová Šárka             BOR9051  90:34  6490  6875
  8 Albrechtová Eva                KAM7850  92:40  6304  6169
  9 Studničná Lenka                FSP8650  95:58  6010  4713
 10 Bialožytová Tereza             PGP9055  97:02  5916  5931
 11 Janovská Petra                 PGP7355  97:19  5890  6008
 12 Balcarová Barbora              LLI9751  98:32  5782   789
 13 Francke Pavla                  VLI8850  98:35  5778     0
 14 Rydlová Eva                    FSP8989  98:59  5742  5848
 15 Černá Hana                     EKP8459  99:56  5658  4552
 16 Tomešová Daniela               SJC8451 100:31  5606  5484
 17 Ježková Dominika               PGP9053 102:24  5438  4910
 18 Krausová Martina               TJP9350 103:01  5384  2568
 19 Marková Anna                   LBE9250 103:08  5373  3903
 20 Posseltová Tereza              TJN9252 103:23  5351  5429
 21 Botiková Daniela               LCE9158 105:43  5144  5504
 22 Kašparová Šárka                AOP7251 108:49  4868  5387
 23 Nedbálková Hana                ZBM9755 110:22  4730  3769
 24 Molnárová Monika               ZBM9459 111:13  4655  1307
 25 Urbánková Kateřina             ONO9250 111:30  4630  4274
 26 Burešová Lenka                 DKP8351 113:56  4413  4105
 27 Neradová Eva                   LIT8951 125:46  3361  3157
 28 Helikarová Kateřina            SPC8656 131:58  2810     0
 29 Würzová Karolína               FYD9852   DISK     0   364
 30 Majasow Agata                  CHC8553   DISK     0   420
 31 Hausmannová Klára              EKP8651    DNS     0  2658
#
4300     D21C                  01.06.2019 RVP = 4585/4585  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Malíková Stanislava            EKP8950  88:49  5101  3390
  2 Müllerová Markéta              LCE9453  95:27  4756  4208
  3 Šilerová Eva                   PDY8050  96:04  4724  5438
  4 Vlažná Lucie                   LCE8751  98:54  4576  1448
  5 Černá Eliška                   SCP9050 102:44  4377  2588
  6 Kalinová Tereza                LBE9150 103:22  4344     0
  7 Štemberová Natálie             TJN9851 104:15  4298  4569
  8 Žaloudková Petra               SJC8761 110:30  3973  1632
  9 Zeman Klára                    DCE7950 116:30  3661  4292
 10 Voborská Jana                  PGP8454 128:56  3014   485
 11 Benešová Zuzana                LIT8353 158:33  1474     0
 12 Krupová Tereza                 BZP8751   DISK     0  2763
 13 Káninská Markéta               TAP9054   DISK     0  4418
 14 Kazdová Jana                   SJC7752   DISK     0  3801
 15 Horčičková Linda               UOL8650    DNS     0  2781
 16 Kohlová Monika                 TUR9756    DNS     0  3488
#
4300     D35B                  01.06.2019 RVP = 6891/6795  IP = 0.986  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Matějů Kateřina                VLI8054  52:13  7583  6919
  2 Novotná Petra                  PHK6651  55:48  7115  6478
  3 Ryšavá Magdalena               PGP7650  57:22  6910  6715
  4 Šimšová Jana                   MFP7651  57:24  6906  7164
  5 Hrobařová Lenka                ASU7751  64:04  6035  6297
  6 Horáčková Kateřina             VLI8150  66:13  5754  6323
  7 Svobodová Jitka                VSP7450  66:34  5708  7180
  8 Horčičková Eva                 UOL7051  66:51  5671  5844
  9 Bartalošová Jana               PGP8154  69:14  5360  5715
 10 Knapová Iva                    LPU6052  72:52  4885  5968
 11 Bozděchová Lenka               PGP8254  76:26  4419  5506
 12 Hanušová Petra                 STB8297  81:14  3792  5031
 13 Kinštová Dominka               SJH8051  82:40  3604  4348
 14 Forstereviczová Jana           DOR7653  85:49  3193  4089
 15 Pračková Zita                  RIC7850  86:16  3134  3908
 16 Hrádková Kateřina              ROU8350  90:16  2612  3148
 17 Ječmenová Věra                 ONO8050 104:58   691  2240
 18 Pecharová Michaela             TJP6550 107:13   397  4032
 19 Petriláková Petra              DOR7656 108:27   236  4700
 20 Pilařová Kateřina              CEP8050 119:56     0  3029
 21 Fialová Jana                   DOR8050 120:53     0  2518
 22 Pivcová Žaneta                 MLA8050 122:53     0   856
 23 Vyhnálková Eva                 RIC7552 145:37     0  4279
 24 Uhlíková Šárka                 SJC8151   DISK     0  1331
 25 Novotná Kateřina               PHK8252    DNS     0  5276
 26 Perknerová Barbora             ZVO8151    DNS     0  3285
#
4300     D40B                  01.06.2019 RVP = 6479/6356  IP = 0.981  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Heřmánková Pavla               TUR7777  56:43  6857  7135
  2 Šimerková Olga                 PGP7551  57:46  6734  6452
  3 Smutná Jana                    VAM6251  58:44  6621  5874
  4 Městková Kateřina              VSP7650  61:02  6353  6125
  5 Grycová Petra                  TBM7467  61:26  6306  6271
  6 Kučerová Marie                 VSP7551  63:31  6063  6000
  7 Tomášková Radka                TUV7851  64:17  5974  5697
  8 Nechanická Daniela             OSN7557  64:27  5954  6028
  9 Arnoštová Kateřina             DOR7652  64:57  5896  5400
 10 Pavelcová Gabriela             NPA7851  66:32  5711  6231
 11 Vandasová Markéta              VAM7250  67:19  5620  6186
 12 Tichovská Hana                 PGP6652  67:58  5544  6244
 13 Skácelová Marie                VLI7552  72:34  5007  5433
 14 Pachnerová Dominika            CHA7750  73:47  4865  6294
 15 Tučková Monika                 BOR7650  74:06  4828  5132
 16 Milánová Jindřiška             TBM7475  74:24  4793  5752
 17 Kubečková Zdena                PHK7551  74:29  4784  5950
 18 Urbánková Jana                 ONO7851  75:17  4690  4663
 19 Ondráčková Veronika            EKP7850  75:19  4686  5759
 20 Zurynková Jana                 EKP7053  76:45  4519  5529
 21 Náměstková Veronika            EKP7351  77:35  4422  3379
 22 Pospíšilová Štěpánka           BZP7650  78:10  4354  4697
 23 Pechová Iva                    LPM6151  80:55  4033  4360
 24 Mairichová Radka               TJN7450  82:57  3796  4376
 25 Držková Markéta                LPU7670  85:24  3510  4153
 26 Kuželová Michaela              FSP7851  86:32  3377  2942
 27 Žuková Marcela                 VLI7351  87:27  3271  4316
 28 Žemlová Eva                    KAM7550  87:42  3241  5324
 29 Bartošová Jana                 MLA7051  90:18  2938  4380
 30 Papicová Silvie                BZP7651  90:47  2882  4611
 31 Brettlová Marta                PGP7557  91:35  2788  4081
 32 Ehlerová Petra                 VSP7855  92:00  2740  3521
 33 Peteráčová Hyxová Radka        VLI7755  92:36  2670  4955
 34 Sázavská Tereza                VLI7950  92:44  2654   410
 35 Svítilová Pavla                BZP7750  93:40  2545  3933
 36 Matyášová Jana                 CHA7652  96:56  2164  3553
 37 Malečková Iva                  PGP7559  99:26  1872  4572
 38 Hejduková Jana                 BSO7250 101:24  1643  3634
 39 Míková Markéta                 TJN7351 103:32  1394  3703
 40 Dlouhá Marta                   BZP7851 105:16  1192  5159
 41 Březinová Michaela             CHA7751 112:44   320  2770
 42 Ellederová Zdeňka              TAP7755 116:44     0  3101
 43 Kobrlová Gabriela              TJN7654 117:26     0  1215
 44 Nedomová Iva                   PDY7851 120:25     0  1704
 45 Kosková Třísková Lenka         VLI7554 122:59     0   428
 46 Vokušová Dana                  TJN7750 129:09     0  2363
 47 Havlová Eva                    KNC7851 179:56     0   415
 48 Kvapilová Zuzana               PHK7853 199:11     0    85
 49 Hejnová Simona                 LLI7651   DISK     0     2
 50 Růtová Martina                 PGP7506   DISK     0     0
 51 Ševčíková Olga                 ONO7650    DNS     0     0
 52 Jeřábková Tereza               BOR7563    DNS     0  4154
 53 Hellerová Alena                ROU7850    DNS     0  2625
 54 Vláčilová Kateřina             RIC7757    DNS     0   973
#
4300     D45B                  01.06.2019 RVP = 5907/5765  IP = 0.976  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Škáchová Petra                 KAM7054  53:26  6118  5705
  2 Šrámková Iva                   RIC7251  53:30  6111  5076
  3 Hiršová Marcela                VBM7079  53:33  6105  5787
  4 Valentová Helena               OKP6550  53:40  6092  5116
  5 Trnková Dana                   VSP7351  54:21  6014  5697
  6 Podrábská Marie                VLI7451  55:48  5848  6023
  7 Štraitová Jitka                VSP7252  58:32  5536  4882
  8 Sieglová Dagmar                MFP7050  60:53  5267  5973
  9 Voltrová Svatava               ROZ6150  61:39  5180  5338
 10 Průšová Markéta                VSP7256  62:15  5111  4490
 11 Šmelíková Hana                 ASU6999  62:20  5102  4486
 12 Eichlerová Jana                KAS7051  62:28  5086  5296
 13 Procházková Alexandra          VLI7051  63:03  5020  3655
 14 Horáková Lenka                 VSP7255  63:27  4974  4464
 15 Konečná Marcela                EKP7257  64:19  4875  4826
 16 Dvorská Marie                  VLI7454  65:09  4780  1399
 17 Novotná Neyrinck Markéta       VSP7051  65:10  4778  5234
 18 Posseltová Romana              TJN7050  65:44  4713  4805
 19 Kosová Michaela                SRK6752  66:41  4605  5695
 20 Houžvičková Karolína           TUR7254  67:14  4542  4472
 21 Růžičková Kamila               PHK7153  67:20  4530  4879
 22 Korpasová Ivana                LBM7362  67:56  4462  4737
 23 Veselá Jitka                   TUV7250  69:32  4279  2703
 24 Čtrnáctová Magdalena           PGP7151  69:44  4256  4285
 25 Benešová Jaroslava             DKL7050  70:46  4138  4628
 26 Martanová Daniela              VLI7452  72:33  3934  4835
 27 Waldhauserová Irena            BOR7459  72:48  3906  3963
 28 Skyvová Kristýna               STE7054  73:49  3790  6048
 29 Melišíková Radka               TAP7152  74:42  3689  3999
 30 Petýrková Pavlína              BZP7351  76:35  3474  3698
 31 Danihelová Janka               SKV6552  76:44  3456  3268
 32 Nehasilová Zuzana              LDC7150  78:13  3287  4783
 33 Hanušová Zdena                 SJC7253  78:22  3270  3871
 34 Demlová Jitka                  LPU6955  79:32  3137  4465
 35 Šejnová Magdalena              KAM7055  82:09  2838  2347
 36 Šimůnková Martina              TAP6851  82:17  2822  2864
 37 Lesáková Věra                  TJN7152  83:06  2729  3707
 38 Kotková Lenka                  RIC7352  85:52  2413  4172
 39 Kašparová Marie                ZAK7250  86:23  2354  3848
 40 Riby Kateřina                  LTP7252  86:27  2346  4478
 41 Waňková Dita                   LPU7158  87:36  2215  4056
 42 Richtrová Lucie                VPM7451  87:43  2202  3586
 43 Pavlíková Klára                LIT7451  91:38  1754  4023
 44 Severýnová Popková Klára       VLI7455  91:58  1716  2375
 45 Kostková Jana                  AOP7151  94:05  1474  4837
 46 Kotenová Klára                 RIC7252  95:43  1288  3401
 47 Janoušková Iveta               BOR7457  96:00  1255  3115
 48 Balcarová Alena                LLI7150  97:36  1073   844
 49 Hájková Magdalena              TUV7351  99:15   884  3782
 50 Hanáková Marta                 KRL7151 101:48   593  2794
 51 Krotilová Magdaléna            BZP7150 102:52   471  3236
 52 Krausová Marcela               LCV7351 107:02     0  3347
 53 Nová Jana                      DOR7150 108:13     0  4275
 54 Řehořová Lenka                 TJN7250 109:23     0  2956
 55 Vitebská Lenka                 TJN7051 118:41     0   680
 56 Bártová Pavla                  ZVO7152 137:19     0  2272
 57 Jirasová Jana                  DOR7450 138:32     0   715
 58 Nováková Martina               PDY7350 156:21     0  1788
 59 Dudková Lada                   PDY7250 195:34     0    25
 60 Zakouřilová Helena             VSP7453   DISK     0  4810
 61 Pokorná Hana                   TJN6950   DISK     0  1927
 62 Víšková Alena                  KAM7451   DISK     0   606
 63 Douchová Jaroslava             SNA7155   DISK     0  2120
 64 Bejvlová Martina               LME7350    DNS     0  4901
 65 Linková Alena                  SUL6750    DNS     0   183
 66 Klapalová Pavla                VSP7099    DNS     0  3938
 67 Kamírová Gabriela              LTP7351    DNS     0  2868
#
4300     D50B                  01.06.2019 RVP = 4891/4749  IP = 0.971  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Čiháková Lenka                 KNC6750  53:23  5038  4597
  2 Fantová Libuše                 EKP5650  53:25  5035  4600
  3 Komersová Jana                 KNC6550  53:29  5029  4880
  4 Linková Iva                    TUR6850  53:54  4989  4715
  5 Pávková Jana                   BOR6550  54:31  4931  4284
  6 Grycová Jana                   TBM6969  54:34  4927  5004
  7 Kavková Dana                   SCP6150  56:15  4768  5159
  8 Cincibusová Ivana              FSP6651  57:24  4660  4529
  9 Fürstová Katka                 LLI6950  59:07  4498  4059
 10 Šoupová Jana                   LPM6850  59:53  4426  3967
 11 Kavalírová Kateřina            PHK6756  60:29  4369  4274
 12 Kettnerová Lenka               HCE6450  61:04  4314  4231
 13 Kuchařová Ada                  TBM5855  61:46  4248  3993
 14 Nováková Marie                 OKP6953  61:56  4233  4321
 15 Staňková Marcela               VPM6951  62:02  4223  4696
 16 Würzová Kateřina               FYD6952  62:08  4214  4324
 17 Bochenková Jana                DOR6150  64:35  3983  4567
 18 Halířová Eva                   BOR6654  64:55  3951  3609
 19 Úlehlová Monika                TAP6950  67:49  3678  4639
 20 Lisá Monika                    ONO6750  67:52  3673  4258
 21 Pecková Ivana                  EKP6252  67:55  3669  4551
 22 Thýnová Ivana                  SHK6651  67:59  3662  4041
 23 Miklasová Markéta              VLI6850  68:42  3595  3714
 24 Gorčicová Ivana                CHA6550  71:18  3350  4126
 25 Jelínková Radka                MLA6951  73:19  3160  2752
 26 Nováková Irena                 OKP6651  75:25  2962  3423
 27 Zelená Markéta                 PGP5850  77:25  2774  4325
 28 Šmausová Gabriela              TJN6951  82:35  2287   429
 29 Kubínová Jana                  SKV6751  87:06  1861  3699
 30 Tloušťová Eva                  SCP6950  90:03  1583  2729
 31 Tokárová Regina                VPM6950 106:08    68  2579
 32 Zimmerová Lenka                ZVO6451 106:34    27  2665
 33 Míchalová Marcela              KPY6850 109:08     0   948
 34 Žandová Marie                  SKV6551 121:43     0  3296
 35 Rýdlová Magda                  TJN6850   DISK     0  2725
 36 Teplá Hana                     SHK6561   DISK     0  4383
 37 Hubáčková Jana                 EKP6250   DISK     0  2308
#
4300     D55B                  01.06.2019 RVP = 4401/4251  IP = 0.966  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Klapalová Jana                 VAM6451  56:14  4778  5100
  2 Procházková Miluše             DCE5450  61:20  4394  4068
  3 Tichá Jana                     SJH6451  61:57  4347  3977
  4 Mrázová Pavla                  DCE5550  63:57  4196  4209
  5 Michálková Jiřina              VSP6151  64:26  4160  3298
  6 Veljačiková Markéta            SCP6451  67:02  3964  3242
  7 Sládková Eva                   TEH5751  67:14  3949  3611
  8 Novotná Ivana                  PHK6354  69:51  3752  4649
  9 Kábrtová Iva                   PEN6350  71:43  3612  3611
 10 Ježková Regina                 PGP6352  72:56  3520  3697
 11 Mudrová Martina                HCE6451  73:10  3502  3093
 12 Hanušová Jitka                 LTU6352  75:08  3354  3264
 13 Hrabánková Ilona               PGP6250  77:32  3174  3209
 14 Jeřábková Jana                 OKP6150  80:12  2973  1768
 15 Kovářová Alena                 LTP6151  80:20  2963  2919
 16 Kujanová Martina               BZP5850  80:39  2939  3408
 17 Večeřová Ivana                 TJN6052  82:06  2830  2895
 18 Kubátová Ivana                 BOR6152  83:23  2733  2023
 19 Jermanová Eva                  TJN6150  85:42  2559  3752
#
4300     D60B                  01.06.2019 RVP = 3871/3720  IP = 0.961  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Běhounová Jiřina               PHK5651  54:51  4030  4023
  2 Jahnová Helena                 SCP5550  56:28  3916  3829
  3 Cabrnochová Hana               DKL5550  56:56  3884  3171
  4 Bradnová Věra                  CHA5550  58:12  3795  3075
  5 Kadavá Eva                     CHA5750  58:42  3759  2599
  6 Hušková Eva                    NPA5754  66:14  3230  3809
  7 Konopáčová Jana                TUR5650  72:03  2821  3020
  8 Novotná Jiřina                 LPU5654  74:28  2651  3689
  9 Nováková Jana                  NPA5552  79:59  2263  1934
 10 Flašarová Marie                KCK5756  80:40  2215  3403
 11 Balcarová Eva                  PHK5952  82:30  2086  2126
 12 Šilerová Zdena                 KNC5750  84:24  1952  2659
 13 Nováková Svatava               SKV5351  87:42  1720  3731
 14 Štrossová Jiřina               DCE5650  89:07  1621  3468
 15 Svobodová Hana                 SMB5951  91:27  1457  2257
 16 Beranová Vlasta                UVP5450  93:35  1307  2091
 17 Kuncová Jiřina                 TJN5752  94:31  1241  3964
 18 Lusková Olga                   CHA5650 118:23     0   565
 19 Matoušková Marie               LJN5550    DNS     0   666
#
4300     D65B                  01.06.2019 RVP = 3566/3409  IP = 0.956  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Horová Magda                   VSP5450  41:29  4200  5097
  2 Šaffková Zuzana                CHA5150  49:45  3597  3130
  3 Úlehlová Ivana                 BOR5150  57:20  3043  2879
  4 Dohnalová Dana                 VSP5050  58:48  2936  3244
  5 Fejlková Alice                 SHK5351  59:54  2856  3396
  6 Tvrdková Eva                   TUR5151  62:06  2696  2602
  7 Neradová Alena                 LIT5051  66:01  2410  2513
  8 Malá Jitka                     KAS5451  69:51  2130  2128
  9 Karmazínová Ivana              VLI5150  71:43  1994  2350
 10 Bartoňová Marie                BOR5351  77:42  1557  2241
 11 Zavadilová Naďa                SCP5450  94:49   308  2788
 12 Böhmová Eva                    TJN5450 106:27     0   655
 13 Pachnerová Jaroslava           VLI5152 116:56     0  1607
 14 Ševčíková Alena                CHA5351   DISK     0  2962
 15 Savičová Irena                 SKV5352    DNS     0  1506
#
4300     H21E                  01.06.2019 RVP = 9628/9628  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Král Vojtěch                   SSU8841  98:49 10331  9714
  2 Kubát Pavel                    PHK9101 100:34 10153  9510
  3 Nykodým Miloš                  ZBM9005 100:45 10134 10000
  4 Vandas Daniel                  PHK9805 101:17 10080  7963
  5 Kubelka Tomáš                  LPU9307 104:24  9762  9370
  6 Procházka Jan                  PGP8407 104:25  9760  9433
  7 Hubáček Jonáš                  LCE9501 104:39  9736  5139
  8 Sýkora Vojtěch                 LCE9801 106:26  9554  2969
  9 Petržela Jan                   PHK9200 107:30  9445  9344
 10 Kozák Osvald                   TBM8201 108:43  9321  8619
 11 Dragowski Kuba                 TUR9003 109:11  9274  8965
 12 Nožka Radek                    LPU9005 109:16  9265  9348
 13 Flašar Jan                     PGP8610 109:33  9236  8881
 14 Mrázek Jan                     SJC8102 109:56  9197  9122
 15 Kamenický Matěj                LPU9036 110:15  9165  8913
 16 Navrátil Šimon                 PGP9702 110:29  9141  8939
 17 Hájek Daniel                   ZBM8919 112:04  8979  9484
 18 Mokrý Stanislav                ZBM9202 112:14  8962  8762
 19 Chloupek Adam                  ZBM9300 112:21  8951  8816
 20 Zvěřina Petr                   LPU8208 114:58  8684  8734
 21 Procházka David                LPU9113 115:34  8622  9013
 22 Valeš Jiří                     LPM9502 115:56  8585  8997
 23 Poklop Martin                  SSU8802 117:16  8449  9110
 24 Luštický Martin                TUR8700 117:22  8439  8918
 25 Horvát Petr                    TBM9437 120:08  8157  9046
 26 Šedivý Jan                     PGP8409 120:49  8087  9425
 27 Klusáček Matěj                 LCE8903 121:54  7976  8288
 28 Bednarski Jan                  LCE9805 122:20  7932  1044
 29 Glonek Jakub                   KAM9602 124:55  7669  9106
 30 Burda Matěj                    BOR9608 131:31  6995  8523
 31 Schuster Marek                 SSU9303 132:02  6943  8954
 32 Dlabaja Tomáš                  TUR8303 141:14  6004  8805
 33 Semík Ondřej                   KAM9401 152:57  4809  8682
 34 Biederman Marcin               CHC9805   DISK     0     0
 35 Hirš Otakar                    ZBM9801   DISK     0  8550
 36 Brlica Pavel                   ZBM9302   DISK     0  9008
 37 Zbranek Roman                  TZL8808   DISK     0  9020
 38 Zháňal Jan                     ZBM8721   DISK     0  8417
 39 Bendák Jan                     PHK9800   DISK     0  4075
 40 Kettner Lukáš                  KAM9403   DISK     0  8762
 41 Kettner Vojtěch                KAM9601    DNS     0  9191
 42 Semrád Ladislav                CHC9701    DNS     0  8549
#
4300     H21A                  01.06.2019 RVP = 8668/8668  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Schulhof Jan                   TUR8900  97:38  9309  8624
  2 Horáček Michal                 VLI7700  99:27  9140  8899
  3 Přibyl Bronislav               TZL8603  99:43  9115  8278
  4 Jonáš Martin                   PGP9606 101:14  8974  8249
  5 Kos Tomáš                      LPU9303 104:42  8653  8118
  6 Balcar Aleš                    PHK8602 105:24  8588  8001
  7 Procházka Jan                  PGP8206 107:22  8405  8303
  8 Fodor Petr                     TUR8103 110:42  8095  7854
  9 Červinka Jan                   OKP8901 110:46  8089  7720
 10 Grundmann Jan                  LPU9410 111:00  8067  8622
 11 Waněk Adam                     LPU9505 111:15  8044  7503
 12 Beneš Jan                      SJC8703 111:42  8002  8264
 13 Koštejn Vít                    DOK9800 111:50  7990  8257
 14 Kantor Ondřej                  TRI9103 112:20  7944  8485
 15 Kamenický Jeroným              OSN9549 113:18  7854  8437
 16 Baier Martin                   TUR7603 113:29  7837  8592
 17 Habán Ivo                      VLI7707 113:57  7793  8367
 18 Cahel Marek                    LCE8803 114:04  7783  8102
 19 Ondráček Radim                 EKP7414 114:07  7778  8603
 20 Seidl Miroslav                 RIC7407 114:47  7716  7596
 21 Valenta Jiří                   LCE9201 115:00  7696  7909
 22 Finstrle Luděk                 ZBM7902 115:18  7668  7224
 23 Losman Petr                    PHK7901 115:51  7617  8332
 24 Hepner David                   SHK7601 116:16  7578  8154
 25 Panchártek Jan                 PHK8802 116:37  7546  8079
 26 Kovář Miroslav                 SJC8104 116:48  7529  7659
 27 Sháněl Jan                     CHC9402 116:58  7513  7847
 28 Mikel David                    TZL9703 117:15  7487  7490
 29 Holas Ondřej                   TUR8501 117:32  7461  7958
 30 Netuka Vojtěch                 SHK9701 117:41  7447  7999
 31 Pešek Ondřej                   CHC8502 117:50  7433  7519
 32 Šabatka Zdeněk                 PHK8900 118:02  7414  7482
 33 Landovský Jakub                PGP9601 118:06  7408  8278
 34 Váňa Martin                    TUR8401 119:05  7317  7911
 35 Melecký Martin                 AOP9001 121:34  7086  7972
 36 Černý Ondřej                   EKP8511 121:43  7072  7306
 37 Přikryl Petr                   ZBM6708 122:16  7021  7563
 38 Landovský Tomáš                PGP9103 123:38  6894  8265
 39 Hraboš Matej                   TBM9547 123:55  6868  6400
 40 Zikmund Zdeněk                 SJC9703 124:38  6801  7395
 41 Zelenka Tomáš                  PHK9001 124:42  6795  7834
 42 Křivda Martin                  CHC9501 125:05  6759  8129
 43 Pospíšil Vítek                 PGP6803 125:38  6708  7621
 44 Pavlovec Jan                   BOR9503 126:00  6674  8005
 45 Fiala Jan                      ZBM7205 126:03  6670  7509
 46 Grundman Vojtěch               CHC8801 126:56  6588  8067
 47 Vlček Martin                   TUR8702 127:27  6540  7746
 48 Mielec Jaromír                 AOP9701 127:36  6526  7470
 49 Gebrt Jan                      SHK9801 129:02  6393  4330
 50 Hübner Jan                     CTB7902 129:50  6318  7395
 51 Zlámal David                   SJC9603 130:25  6264  7952
 52 Bravený Adam                   VBM8801 130:33  6252  7653
 53 Košárek Pavel                  PGP7107 131:36  6154  7631
 54 Remeš Petr                     SHK9403 131:46  6139  8412
 55 Pek Daniel                     SHK9803 134:09  5917  3625
 56 Skoupý Jan                     STE9411 135:31  5791  8215
 57 Pova Ondřej                    KRL9304 145:43  4843  7387
 58 Fiala Petr                     LPU8701 147:04  4718  6661
 59 Kelbl Vladimír                 ZBM9711 150:50  4368  7803
 60 Matějů Michal                  VLI7702   DISK     0  7864
 61 Žaloudek Petr                  SJC8309   DISK     0  7504
 62 Kobr Tomáš                     TJN8901   DISK     0  7579
 63 Kazda Adam                     TJN9104   DISK     0  7905
 64 Čermák Jan                     LPU9301   DISK     0  8589
 65 Veselý Jakub                   PGP9503   DISK     0  8167
 66 Jílek Jakub                    KSU9202   DISK     0  7728
 67 Bravený Vít                    ZBM9102   DISK     0  8304
 68 Janovský Tomáš                 PGP6401   DISK     0  7544
 69 Henek Vladan                   VBM8002   DISK     0  7716
 70 Kolárik Tomáš                  TZL9302   DISK     0  7372
 71 Švihovský Jaromír              SJC8005    DNS     0  7892
#
4300     H21B                  01.06.2019 RVP = 8095/8095  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Rusý Tomáš                     KAM9301  86:00  8723  8604
  2 Holas Štěpán                   SJC8702  87:16  8599  7743
  3 Udržal Tomáš                   LPU8002  89:05  8420  8760
  4 Novák Jiří                     NPA7502  93:20  8003  7241
  5 Žemlík Pavel                   TUR7135  94:08  7925  7708
  6 Doucha Jiří                    SNA7105  96:11  7724  7106
  7 Černý Martin                   TAP8902  97:16  7617  6626
  8 Stehlík Petr                   LPM7903  97:24  7604  7229
  9 Hrouda Matěj                   JIL9804  97:25  7603  6675
 10 Michek David                   TJN9802  97:40  7578  7010
 11 Kašpar Michal                  TZL9308  98:20  7513  6002
 12 Justa Pavel                    PHK8701  99:18  7418  6962
 13 Uhlík Michal                   SJC8007 100:09  7335  7580
 14 Sklenář Martin                 AOP9501 101:43  7181  6356
 15 Vlášek Jakub                   TAP9702 102:11  7135  7311
 16 Francke Michal                 TJN8600 102:56  7061  5996
 17 Fujáček Jan                    SJC7506 103:18  7025  1095
 18 Kalous Vladislav               EKP7702 103:40  6990  6394
 19 Kohl Ondřej                    KPY8600 105:32  6806  6396
 20 Šimík Daniel                   ROZ6900 105:41  6792  6940
 21 Haas Karel                     LPU7304 106:16  6734  6668
 22 Buk Michal                     ROU9601 106:21  6726  6556
 23 Kadavý Petr                    CHA7800 109:12  6447  6968
 24 Pokorný Ondřej                 PGP7506 109:19  6435  7265
 25 Lepšík Petr                    SJC8203 109:51  6383  5982
 26 Šesták Marek                   VLI7403 110:08  6355  5216
 27 Kamenický Tobiáš               OSN9339 110:53  6281  6560
 28 Klomínský Václav               KPY8700 112:35  6115  6605
 29 Koldinský Jan                  KPY8506 113:19  6043  6199
 30 Hrouda Martin                  FSP7612 116:21  5745  6313
 31 Veselý Ondřej                  PHK8505 116:41  5712  3688
 32 Antoš Filip                    NPA8001 117:47  5604  6227
 33 Mašata Roman                   PHK7107 118:16  5557  6369
 34 Kopec Tomáš                    VLI8203 118:50  5501  7424
 35 Sysel Ondřej                   PGP8302 119:05  5477  6319
 36 Beneš Filip                    TAP8701 119:10  5469  5404
 37 Novák Zdeněk                   NPA7701 119:26  5442  4185
 38 Ptáček Jiří                    SRK9002 119:47  5408  6028
 39 Macek Jiří                     LIT8401 119:49  5405  5901
 40 Vlažný Jakub                   LCE9102 120:17  5359  6155
 41 Čechlovský Jan                 CHA9300 123:03  5088  6924
 42 Knepr Lukáš                    BSO9401 124:42  4926  4722
 43 Werner Michal                  PGP9705 129:24  4465  4490
 44 Pustai David                   TJN9301 129:33  4450  6476
 45 Deml Tomáš                     LPU9502 129:51  4420  5974
 46 Otrusina Jan                   ABM9210 132:15  4185  5903
 47 Janeček Jura                   EKP6701 134:09  3998  5230
 48 Koucký Martin                  EKP9700 140:36  3366  2921
 49 Samek Jakub                    VSP8800 141:38  3264  1709
 50 Lužnický Jiří                  LIT8501 141:50  3245  2403
 51 Ransdorf Jakub                 TAP9805 150:18  2414  6040
 52 Pelikán Lukáš                  DKL9802 151:03  2340  3443
 53 Mikan Albert                   EKP8606 152:05  2239  4563
 54 Melichar Vojtěch               LLI9802   DISK     0  2835
 55 Zatloukal Václav               TUR8703   DISK     0     0
 56 Beneš Miroslav                 PGP8108   DISK     0  5976
 57 Starý Ondra                    PHK9813   DISK     0  2721
 58 Bartoň Zdeněk                  NPA8301   DISK     0  2246
 59 Peterka Vojtěch                LLI7502   DISK     0  7660
 60 Němeček Jan                    KAM9300   DISK     0  5273
 61 Paclík Roman                   SHK7801    DNS     0  4726
 62 Šafka Daniel                   KAM9105    DNS     0  5029
 63 Vejstrk Daniel                 CHA9105    DNS     0  6347
 64 Koucký Roman                   EKP6301    DNS     0  6766
#
4300     H21C                  01.06.2019 RVP = 7839/7839  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Semerád Antonín                PGP9807  82:53  8599  6718
  2 Zimmermann Štěpán              ZBM9101  87:16  8175  9077
  3 Slezák Zdeněk                  LCE8902  87:29  8154  7531
  4 Sysel Ctibor                   PGP8700  92:34  7662  8405
  5 Jíra Tomáš                     KAM9802 103:41  6586  6887
  6 Blahuta Marek                  MFP7301 105:38  6398  6090
  7 Hodek Michal                   TAP8808 106:16  6336  6679
  8 Pidrman Milan                  EKP8310 108:51  6086  7293
  9 Picek Jan                      TJN9101 114:45  5515  4239
 10 Kašpar Ludvík                  BOR9805 133:33  3696  5340
 11 Dadák Michal                   LCE9003 140:41  3006  1492
 12 Pauschek Karel                 ZBM8509 145:20  2556  2438
 13 Brabec Tomáš                   LOU8400 146:09  2477  1140
 14 Šípoš Petr                     FYD9602 160:44  1066     9
 15 Bernášek Jiří                  STB8101 162:50   863  4079
 16 Šunda Marek                    VSP9200 190:27     0  1061
 17 Buzek Martin                   PGP8401   DISK     0  4941
 18 Žanda Jan                      CTB9901   DISK     0  5677
 19 Vrabec Tomáš                   SCP8700   DISK     0  4562
 20 Bláha David                    SRK9510   DISK     0     0
 21 Kučerka David                  LIT8202   DISK     0  2096
 22 Karvánek Matouš                BOR9006    DNS     0  6588
 23 Nebeský Daniel                 KAM9404    DNS     0   534
#
4300     H35B                  01.06.2019 RVP = 6712/6618  IP = 0.986  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Martan Jiří                    VLI7300  91:25  7377  7363
  2 Kazda Jiří                     SJC8006  93:17  7241  7184
  3 Vrabec Ondřej                  SCP8303 104:27  6428  5942
  4 Majasow Kostiantyn             CHC8304 106:36  6272  1648
  5 Novotný Milan                  PHK6502 117:18  5493  6107
  6 Maděra Josef                   VLI7900 128:27  4681  3829
  7 Hladký Viktor                  VAM8201 129:39  4594  6232
  8 Veverka Tomáš                  VAM8401 130:26  4537  6323
  9 Bartaloš Tomáš                 PGP8010 132:40  4374  5201
 10 Dubec Pavel                    SCP8003 132:43  4371  5669
 11 Ledecký Vladimír               BOR8402 134:42  4226  4281
 12 Žitný Tomáš                    SMB6401 138:58  3916  4579
 13 Kolář Tomáš                    SLA7103 139:07  3905  4949
 14 Buchtík Ondřej                 VLI8101 139:29  3878  4132
 15 Tůma Martin                    LIT8204 140:49  3781  2849
 16 Heller Jiří                    ROU7708 140:54  3775  4507
 17 Havlíček Jan                   RIC7902 147:58  3261  2993
 18 Křížek Filip                   MAS7800 157:32  2564  4618
 19 Pilař Marek                    CEP7700 159:32  2419  4083
 20 Ječmen Vladimír                ONO7900 166:22  1922  4211
 21 Tomanica Vojtěch               CHA7601 189:56   206  3545
 22 Kofroň Jan                     LBE8001   DISK     0   720
 23 Kužel Tomáš                    FSP7610   DISK     0  5494
 24 Hrádek Tomáš                   ROU8301   DISK     0  3697
 25 Jedlička Michal                DKL8000   DISK     0  2015
 26 Sláma Jaroslav                 OSN6901   DISK     0  2379
 27 Francke Jan                    DOK8400   DISK     0  6459
 28 Perkner Radim                  ZVO8001    DNS     0   683
#
4300     H40B                  01.06.2019 RVP = 7119/6984  IP = 0.981  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Kučera Jan                     VSP7302  82:17  7548  7930
  2 Arnošt Kamil                   VSP7301  82:27  7533  6377
  3 Průša Michal                   VSP7310  87:04  7126  6641
  4 Nehasil David                  BOR7713  88:29  7001  6566
  5 Rambousek Karel                BSO7907  89:25  6919  6523
  6 Janda Pavel                    DOR7600  92:56  6609  5259
  7 Bureš Michal                   VLI7601  95:51  6351  4763
  8 Čech Jan                       FSP7900  96:37  6284  5150
  9 Balogh Jan                     TJN7500 100:25  5949  5445
 10 Peteráč Zdeněk                 VLI7802 100:45  5919  5239
 11 Kolek Petr                     ASU7501 100:58  5900  5396
 12 Poborský Petr                  EKP7500 100:59  5899  4909
 13 Pleva Stanislav                SJC7601 104:53  5555  4399
 14 Bambousek Martin               DOR7302 104:53  5555  6440
 15 Nemšovský Petr                 PGP7602 106:28  5415  5717
 16 Řehák Miroslav                 SKV7101 108:08  5268  4796
 17 Gmur Karol                     CHC7605 111:11  4999  1846
 18 Rod Jan                        VSP7423 112:09  4914  5021
 19 Pavlík Libor                   LIT7605 112:36  4874  4741
 20 Březina Jan                    CHA7604 115:36  4610  3847
 21 Štrait Martin                  VSP7602 115:59  4576  3574
 22 Pilát Miroslav                 DKL7900 117:04  4480  5308
 23 Nejedlý Ladislav               ONO7501 119:29  4267  4699
 24 Držka Štěpán                   LPU7604 121:12  4116  6784
 25 Kubát Tomáš                    RIC7503 122:10  4030  4867
 26 Severýn Otto                   VLI7402 122:28  4004  3865
 27 Hřivna Štěpán                  PGP7507 123:13  3938  4959
 28 Milán Pavel                    TBM7227 128:25  3479  6750
 29 Jedlička Adam                  KAM7700 136:44  2746  4301
 30 Matyáš Libor                   CHA7603 137:10  2708  3461
 31 Koudelka Tomáš                 BOR7513 139:51  2471  3337
 32 Pávek Jiří                     NEK7700 140:26  2419  4137
 33 Černý Michal                   ROU7505 143:59  2106  4492
 34 Pivec Lukáš                    MLA7600 151:28  1446  3693
 35 Holík Jaromír                  ONO7502 154:53  1145  2571
 36 Štěrba Jan                     CHA7606 162:31   472  1844
 37 Foršt Jakub                    DOR7501 166:37   110  3072
 38 Chramosta Tomáš                KAM7601 171:38     0   990
 39 Kaplan Daniel                  PDY7700 198:27     0    68
 40 Pavlíček Lubomír               KPY7800   DISK     0  5735
 41 Končický Lukáš                 RIC7501   DISK     0   651
 42 Tomeš Petr                     SJC7531   DISK     0  6226
 43 Přinda Lukáš                   VLI7701   DISK     0  6827
 44 Vilém Stanislav                VLI7703   DISK     0  4641
 45 Střelba Ondřej                 PGP7510   DISK     0  4932
 46 Švadlena Pavel                 CHC7502   DISK     0  7302
 47 Havel Josef                    KNC7800   DISK     0   148
 48 Ševčík Petr                    ONO7200    DNS     0  5169
 49 Zakouřil Tomáš                 TUR7500    DNS     0  7865
 50 Štembera Jan                   TJN7513    DNS     0  3502
#
4300     H45B                  01.06.2019 RVP = 6438/6283  IP = 0.976  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Drahoňovský Aleš               TUR7201  76:31  6979  7343
  2 Baldrian Petr                  PGP7203  78:06  6848  6219
  3 Bradáč Stanislav               LLI7201  86:28  6155  5567
  4 Vandas Luděk                   VAM6601  86:45  6131  5969
  5 Kabát Jan                      PGP6901  90:17  5838  5403
  6 Nehasil Vladislav              LDC7101  91:56  5702  6092
  7 Bejvl Jakub                    LME7100  93:56  5536  4918
  8 Vácha Tomáš                    BOR7409  94:44  5469  5447
  9 Drbal Jan                      PGP7101  96:39  5311  5528
 10 Bořánek Petr                   VSP7000  96:45  5302  6013
 11 Novák Petr                     RUM7401  98:11  5184  5031
 12 Kruliš Petr                    VLI6901 100:31  4990  5345
 13 Šimša Jaromír                  MFP7100 100:52  4961  4868
 14 Svoboda Jan                    BOR7200 101:01  4949  5327
 15 Vlastník Zdeněk                JIL6901 101:04  4945  5729
 16 Orany Tomáš                    SJI7311 109:13  4269  5783
 17 Novotný Tomáš                  TUR7405 110:55  4128  3354
 18 Žejdlík Michal                 LTP7001 112:46  3975  5216
 19 Tichovský Martin               PGP6100 113:46  3892  5563
 20 Nechanický Pavel               OSN7209 114:17  3849  4310
 21 Chrást Tomáš                   STH7401 114:24  3839  5231
 22 Žemla Tomáš                    KAM7105 114:59  3791  5265
 23 Pračka Tomáš                   RIC7302 116:57  3628  5740
 24 Kubec Martin                   DOB7002 117:04  3618  4927
 25 Titz Pavel                     VSP7400 118:16  3519  3089
 26 Novotný Dušan                  TJN7002 118:17  3518  4308
 27 Jandera Tomáš                  SOB7300 120:53  3302  5038
 28 Štěpán Petr                    LDC7301 122:19  3183  4419
 29 Kohoutek Oldřich               BSO7100 124:48  2977  3790
 30 Harazin Martin                 VLI7400 126:54  2803  3267
 31 Koten Pavel                    RIC7200 127:54  2720  5005
 32 Mrkvička Jiří                  TJN7101 130:20  2519  4739
 33 Hůla Pavel                     LBE7300 130:55  2470  2185
 34 Waldhauser Martin              BOR7106 131:00  2464  3514
 35 Kučera Pavel                   DOR7101 132:51  2310  3767
 36 Kolář Viktor                   SHK7300 133:10  2284  4929
 37 Balej Jiří                     KAM7201 139:23  1769  4785
 38 Zabořil Michal                 JEN7101 140:24  1684  3840
 39 Studničný Jaroslav             BOR7004 140:39  1664  2206
 40 Řehoř Jiří                     TJN7004 144:33  1340  3603
 41 Žukov Libor                    VLI6803 148:40   999  3681
 42 Hájek Jan                      TUV7301 155:30   433  1865
 43 Kruschina Jan                  LTP7202 161:36     0  2966
 44 Bednařík Aleš                  VLI7309 165:03     0  3339
 45 Jeřábek Petr                   BOR7105 165:41     0  2717
 46 Šácha Marek                    DOR7102 167:28     0   419
 47 Průšek Petr                    STB7000 170:27     0  3772
 48 Strnad Pavel                   HCE7100 174:24     0  3043
 49 Krejčí Ladislav                ROU7301 177:25     0  1870
 50 Janáček Tomáš                  LPU7312 179:54     0     0
 51 Matuška Pavel                  RBK7001 212:04     0  2194
 52 Houda Vítězslav                CHA7300 259:47     0   217
 53 Dudek Jan                      PDY7200 265:46     0    26
 54 Petrilák Miroslav              DOR6600   DISK     0  1705
 55 Novotný Radek                  PHK7402   DISK     0  5599
 56 Zakouřil Václav                VSP7401   DISK     0  5191
 57 Honzík Tomáš                   VLI7000   DISK     0  4642
 58 Vaněk Petr                     ZBP7302   DISK     0  4649
 59 Kašpar Ludvík                  ZAK7200   DISK     0  2538
 60 Janas Petr                     PGP7106   DISK     0  6524
 61 Martinec Pavel                 LTP7003   DISK     0   446
 62 Rýdl Jiří                      TJN7000    DNS     0  5426
 63 Lamač Jaroslav                 TUR7203    DNS     0  3148
 64 Vláčil Daniel                  RIC7307    DNS     0  5222
 65 Horák Pavel (Starosta)         VSP7305    DNS     0  6422
#
4300     H50B                  01.06.2019 RVP = 5977/5804  IP = 0.971  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Vydra Ivan                     CHA6600  68:16  6467  5984
  2 Krejčí Jaroslav                BOR6302  73:34  6014  5898
  3 Siegl Roman                    MFP6700  74:01  5976  5550
  4 Mareček Petr                   OSN6900  74:16  5954  5363
  5 Novák Ivo                      OKP6200  76:15  5785  6033
  6 Karvánek Petr                  BOR6600  76:26  5769  5564
  7 Šemelík Petr                   DKL6901  78:52  5561  5334
  8 Poloprutský Tomáš              VLI6205  80:02  5461  6039
  9 Widziewicz Remigiusz           CHC6604  80:04  5458     0
 10 Aschermann Jan                 VSP6902  80:32  5418  5617
 11 Veljačik Pavel                 SCP6200  81:20  5350  5261
 12 Folprecht Miroslav             TUR5501  82:48  5225  4837
 13 Semík Luboš                    KAM6201  83:39  5152  5556
 14 Šritr Martin                   TUV6802  84:04  5116  5112
 15 Skyva Petr                     STE6501  88:02  4777  5933
 16 Černý Libor                    MLA6901  88:36  4729  4397
 17 Hartman Aleš                   VSP6506  88:58  4697  4311
 18 Bartoš Luděk                   MLA6701  89:01  4693  4400
 19 Urbánek Lumír                  ONO6701  89:31  4650  3944
 20 Semík Jan                      VSP6507  92:17  4414  4697
 21 Fürst Aleš                     LLI6801  93:19  4325  5247
 22 Pilař Karel                    MAS5501  94:25  4231  5039
 23 Procházka Antonín              DCE5500  95:32  4136  5373
 24 Richtr Aleš                    VPM6601  97:38  3956  4489
 25 Fanta Miroslav                 EKP5800  99:31  3795  4330
 26 Pecka Jan                      EKP6800 100:07  3744  4262
 27 Krausz Milan                   FSP6700 100:32  3708  3395
 28 Maleček Vít                    PGP6801 104:15  3390  3367
 29 Kubec Pavel                    STB6601 104:23  3379  4234
 30 Gola Miroslav                  VIC6808 105:39  3271  4009
 31 Machara Martin                 BOR6900 109:19  2957  3937
 32 Háněl Jaromír                  ZVO6801 109:38  2930  3436
 33 Žucha Jiří                     TJN6603 110:32  2853  3051
 34 Čaloun Michal                  VLI6801 112:12  2711  1467
 35 Lohr Ivo                       SCP6801 113:37  2589  3274
 36 Sklenář Josef                  SBR6601 115:35  2421  4201
 37 Šoupa Karel                    LPM6900 117:54  2223  2813
 38 Pavel Petr                     LTP6806 120:50  1972  3934
 39 Eichler Petr                   KAS6900 121:44  1895  3395
 40 Hejna Stanislav                LLI6900 122:47  1806  3027
 41 Staněk Rostislav               VPM6801 125:29  1575  3276
 42 Kroupa Štěpán                  VPM6904 127:54  1368  2837
 43 Würz Jiří                      LTP6502 128:51  1287  4009
 44 Holec Honza                    MOV6701 129:21  1244  4002
 45 Hovorka Ladislav               LDC6802 131:21  1073  2801
 46 Jiras Jiří                     DOR6900 133:54   855  2171
 47 Řezáč Pavel                    VLI6900 149:04     0  2000
 48 Sedláček Jaroslav              ROZ6801 153:45     0  2623
 49 Dobeš Václav                   KPY5701 164:07     0   459
 50 Kovář Boris                    LTP6710 198:50     0   447
 51 Kohout Josef                   SHK6902   DISK     0  3416
 52 Bílý Petr                      LTP6805   DISK     0  5047
 53 Žáček Martin                   FSP6803   DISK     0  3356
 54 Hanuš Pavel                    LTU6501   DISK     0  3014
 55 Cincibus Pavel                 FSP6605   DISK     0  4299
 56 Růžička Ivan                   PHK6702   DISK     0  3501
 57 Melichar Igor                  PHK6504    DNS     0  3740
 58 Posselt Martin                 TJN6802    DNS     0  3703
#
4300     H55B                  01.06.2019 RVP = 5202/5025  IP = 0.966  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Němeček Jan                    VSP6201  47:15  5662  6247
  2 Kaplan Jan                     LPU6401  51:26  5221  5024
  3 Bartovský Pavel                VPM6101  52:37  5096  4809
  4 Ročejdl Marek                  KAM6400  54:31  4895  5027
  5 Šmaus Ivan                     TJN6249  56:49  4652  1434
  6 Schindler Jiří                 TJN6301  57:03  4627  4719
  7 Dikoš Pavel                    BOR6003  58:38  4460  4502
  8 Tichý Martin                   SJH6401  59:23  4381  4868
  9 Švarc Jiří                     JEN6201  59:35  4360  4593
 10 Gorčica Pavel                  CHA6200  60:06  4305  4497
 11 Roudný Václav                  LPU6102  64:51  3804  3966
 12 Mezník Vladimír                LBE6400  67:01  3575  4479
 13 Pliska Miloš                   PGP6304  68:26  3425  1927
 14 Pavlovec Petr                  BOR6303  69:36  3302  3946
 15 Würz Martin                    LTP6303  70:52  3168  1818
 16 Hošek Ladislav                 SCP6001  71:49  3068  3813
 17 Wurzel Břetislav               OSN6005  72:02  3045  4290
 18 Kavka Jiří                     SCP5900  77:47  2438  3802
 19 Kovář Karel                    LTP6102  79:19  2276  3612
 20 Vydra Pavel                    PEN6200  81:59  1994  3623
 21 Teplý Jiří                     SHK6401  85:12  1655  3316
 22 Hlaváček Lubomír               PHK6401  86:36  1507  2969
 23 Pavlů Jaroslav                 DCE6100  87:52  1373  3227
 24 Patočka Petr                   BBM6300  90:09  1132  3686
 25 Korpas Jaroslav                LBM6113  92:16   908  4307
 26 Kraus Ota                      TJP5700  97:11   389  2362
 27 Šubrt Pavel                    SMB6301  97:27   361  2339
 28 Doškář Boris                   BOR6400 100:15    65  2549
 29 Pech Jiří                      LPM5402 114:28     0  2019
 30 Štěrba Jiří                    SKV6401 117:42     0  2298
 31 Štětina Jiří                   HCE6100 124:10     0   671
 32 Hurta Vladimír                 PGP6305 130:41     0   821
 33 Vávra Radek                    HOR6301   DISK     0  4842
 34 Borovička Milan                FSP6104   DISK     0  1700
#
4300     H60B                  01.06.2019 RVP = 5040/4843  IP = 0.961  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Škorpil Martin                 HOR5700  42:51  5344  5336
  2 Kunc Radovan                   TJN5549  44:27  5160  4638
  3 Milota Josef                   MLA5801  46:44  4898  5116
  4 Šedivý Jiří                    EKP5500  47:26  4817  4961
  5 Sucharda Jiří                  BOR5802  48:47  4662  5149
  6 Běhoun Pavel                   PHK5701  49:14  4611  4390
  7 Dušátko Petr                   PHK5702  49:52  4538  4568
  8 Konopáč Jiří                   TUR5803  51:49  4314  3937
  9 Kettner Pavel                  HCE5900  52:43  4210  4248
 10 Červinka Jaroslav              OKP5803  53:02  4174  4129
 11 Gazdačko Milan                 SHK5702  53:50  4082  4140
 12 Novotný Otakar                 TJN5604  54:06  4051  4366
 13 Beneš Josef                    SJC5801  55:08  3933  3568
 14 Nentvich Lubomír               DOR5800  57:00  3718  3389
 15 Svoboda Slavomír               SMB5801  58:06  3592  3425
 16 Novotný Miroslav               LPU5905  58:59  3490  4009
 17 Jahn Pavel                     SCP5500  59:24  3442  2999
 18 Kudrnáč Martin                 HCE5901  59:32  3427  3210
 19 Hoidekr Pavel                  LLI5901  60:35  3306  3320
 20 Cedrych Karel                  TJP5500  62:58  3032  3056
 21 Eiselt Miloš                   LTP5802  63:15  3000  2994
 22 Jun Drahomír                   KNC5501  64:58  2803  2967
 23 Kaška Rudolf                   CHA5500  65:28  2745  3673
 24 Guga Romuald                   CHC5501  66:40  2607  3708
 25 Balcar Aleš                    PHK5703  71:49  2015  2140
 26 Šváb Jan                       VSP5801  74:14  1738  2564
 27 Muchl Vladimír                 CST5601  82:26   795  1860
 28 Horák Petr                     TJN5602  85:43   418  3105
 29 Vokuš Zdeněk                   TJN5601 111:00     0   479
 30 Flašar Jan                     KCK5701   DISK     0  3932
 31 Ouška Jiří                     DOR5700    DNS     0  1101
#
4300     H65B                  01.06.2019 RVP = 4091/3911  IP = 0.956  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Přinda Oldřich                 VLI5101  35:47  4751  4430
  2 Hickethier Manfred             VLI5201  42:16  4109  4190
  3 Hudský Vlastimil               TUR5100  47:39  3577  3980
  4 Farář Jaroslav                 VRL5002  50:30  3295  3578
  5 Horáček Miroslav               VLI5000  51:30  3196  3132
  6 Erlebach Josef                 JIL5201  51:46  3169  3878
  7 Knap Jan                       LPU5101  52:12  3126  3931
  8 Jaroš Vladimír                 DCE5400  52:57  3052  3923
  9 Hájek Jan                      MAS5401  55:18  2820  3193
 10 Přeček Zdeněk                  SCP5200  55:39  2785  2895
 11 Provazník Jiří                 TUR5102  55:40  2783  3313
 12 Babický Tomáš                  RUM5001  56:54  2661  2959
 13 Valter Petr                    KBP4500  58:05  2544  3451
 14 Rančák Josef                   BOR5004  58:13  2531  2339
 15 Fejlek Vojtěch                 SHK5202  59:12  2434  2053
 16 Polák Zdeněk                   VSP5203  59:17  2426   225
 17 Paukert Milan                  TJP5000  60:20  2322  2543
 18 Ptáček Ladislav                BBM5300  60:48  2276  2461
 19 Cabrnoch Jiří                  DKL5400  65:09  1845  2886
 20 Richtr Jiří                    JEN5001  67:54  1573  1815
 21 Wald František                 FSP5300  70:43  1294  2712
 22 Ševčík Milan                   CHA5003  71:57  1172  2987
 23 Hora Vladimír                  VSP5100  71:58  1171  2482
 24 Barták Jiří                    CHA5100  72:20  1134  2794
 25 Novák Karel                    NPA5001  75:35   813  1851
 26 Böhm Karel                     TJN5101  76:49   691  1792
 27 Bárta Miroslav                 JEN5201  78:54   485  2190
 28 Brumek Stanislav               DKL5201 105:08     0  1135
 29 Lusk Karel                     CHA5002 112:22     0   558
 30 Kolský Alexander               PGP5000 123:21     0   754
#
4300     H70B                  01.06.2019 RVP = 3437/3269  IP = 0.951  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Koč Zdeněk                     MKP4700  43:39  3567  3523
  2 Buriánek Jaromír               SCP4700  44:58  3466  3607
  3 Karmazín Petr                  VLI4901  46:20  3360  3716
  4 Ježek Ladislav                 VLI4900  47:16  3288  2725
  5 Jakubec Jindřich               TUR4801  47:42  3255  3069
  6 Švec Zdeněk                    SLA4700  51:40  2950  2426
  7 Novák Miloš                    SCP4600  52:32  2883  2519
  8 Hrobař Rudolf                  SRK4702  53:53  2779  3268
  9 Novotný Jiří                   SLP4601  54:47  2710  2732
 10 Pospíšil Jiří                  TUV4701  57:06  2531  2628
 11 Jirásek Jaroslav               DCH4701  61:18  2208  2833
 12 Smetana Radim                  CHA4700  62:17  2132  2400
 13 Hlaváč Jaroslav                SMB4801  64:22  1972  2248
 14 Nosál Stanislav                LBE4600  73:18  1284  1655
 15 Zelený Vladimír                PGP4800  79:50   780  2054
 16 Ryšavý Vít                     TJP4700  84:40   408  1766
 17 Kadavý Zdeněk                  CHA4901  84:43   404  2058
 18 Duda František                 KPY4600  88:58    77  1423
 19 Rakovec Miloš                  SCP4500  90:08     0  1623
 20 Matoušek Luboš                 LJN4700    DNS     0   203
#
4300     H75B                  01.06.2019 RVP = 2443/2311  IP = 0.946  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Havlík Jaroslav                SJC3601  48:06  2748  2535
  2 Čadil Jan                      FSP4300  55:17  2426  2765
  3 Frey Jaromír                   ONO4100  60:53  2176  2073
  4 Sklenář Jan                    MLA4201  61:15  2159  2130
  5 Fišák Jan                      MLA4401  63:07  2076  2713
  6 Úlehla Zdeněk                  BOR4001  71:36  1696  1610
  7 Paul Josef                     DCE4401  73:16  1622  1991
  8 Mudr Stanislav                 DCE4400  77:25  1436  1198
  9 Štrojsa Josef                  KAS4000   DISK     0  1083
#