Ranking veteránů - výsledky

Sport: OB, Závod: 01.06.2019 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

4300     D21E                  01.06.2019 RVP = 9812/9812  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Kosová Denisa                  PHK9150  83:56 10345 10000
  2 Horčičková Vendula             LCE9353  90:06  9663  9861
  3 Čechová Tereza                 KAM9852  92:14  9427  9164
  4 Kabáthová Eva                  ZBM8966  93:45  9260  9605
  5 Kozáková Zdenka                TBM7952  98:56  8687  9560
  6 Zvěřinová Martina              LPU8357 100:11  8548  9357
  7 Novotná Tereza                 PHK9255 100:35  8504  8526
  8 Aschermannová Petra            KAM9354 101:40  8384  9332
  9 Gregorová Kamila               CTB8151 101:50  8366  9781
 10 Knapová Lenka                  LPU9351 106:06  7894  8850
 11 Hiklová Natalia                ZBM8350 106:11  7885  9434
 12 Teplá Karolína                 SHK9251 107:14  7769  9569
 13 Doležalová Monika              KAM8851 107:23  7752  9157
 14 Jirčáková Martina              LCE8951 107:46  7710  8402
 15 Šiková Karolína                LPM9651 108:15  7657  9213
 16 Voborníková Alena              CTB9451 108:19  7649  9093
 17 Šimková Johanka                ZBM9350 111:25  7307  8748
 18 Sklenářová Radka               LCE9250 112:50  7150  8389
 19 Čermáková Magdalena            LCE9155 113:00  7132  8788
 20 Vališová Martina               TBM9669 114:07  7008  9125
 21 Bořánková Karolína             KAM9550 117:35  6625  8063
 22 Šiková Barbora                 LPM9650 122:41  6061  8948
 23 Odehnalová Tereza              ZBM9757 124:58  5809  9179
 24 Hančová Petra                  LPU9659   DISK     0  8677
 25 Korpasová Tereza               TBM9898   DISK     0  8057
 26 Hiršová Gabriela               ZBM9651   DISK     0  9108
 27 Poklopová Lenka                SSU8952   DISK     0  8522
 28 Nováková Tereza                LPU9757   DISK     0  8579
 29 Štičková Anna                  SSU9651    DNS     0  9635
#
4300     D21A                  01.06.2019 RVP = 8803/8803  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Bogarová Adélka                PGP9056  79:41  9268  8725
  2 Jedličková Zuzana              SHK8150  81:29  9079  9120
  3 Havlová Adéla                  BOR9161  91:12  8062  8247
  4 Hepnerová Martina              SHK8152  92:31  7925  8672
  5 Šimůnková Gabriela             TAP9755  94:25  7726  8550
  6 Červená Adéla                  SHK9755  95:21  7628  7277
  7 Neradová Alena                 TUR8551  96:10  7543  8211
  8 Benešová Lucie                 SJC8951  97:04  7448  8604
  9 Chovancová Zuzana              TZL9754  99:46  7166  7209
 10 Chmelařová Michaela            SHK9151  99:54  7152  8695
 11 Procházková Klára              LPU9451 100:07  7129  8598
 12 Udržalová Pavla                LPU8552 101:36  6974  8395
 13 Mádlová Věra                   ZBM8951 101:45  6958  7532
 14 Wiesnerová Monika              NPA9051 104:14  6698  7693
 15 Chvalová Věra                  LPM9452 104:40  6653  7142
 16 Kubátová Jana                  CHA9152 108:54  6210  7655
 17 Lepšíková Eva                  SJC8765 112:52  5795  7361
 18 Žaloudková Klára               LPU9461 113:35  5720  8027
 19 Kohlová Zuzana                 KPY8852 113:46  5701  6456
 20 Vytinová Monika                TUR9150 113:52  5690  4221
 21 Henychová Zuzana               VLI6151 116:42  5394  6040
 22 Balcarová Jana                 PHK8753 117:24  5321  7582
 23 Kopecká Eliška                 ASU9299 117:30  5310  3848
 24 Chaloupková Veronika           CHC9852 117:42  5289  6330
 25 Kopcová Michaela               VLI8456 117:57  5263  7053
 26 Jebavá Lucie                   STH9251 119:38  5087  6287
 27 Hanáková Magda                 KRL9651 121:27  4897  7408
 28 Králová Vanda                  BZP8750 122:17  4810  6200
 29 Kožinová Anna                  PGP9350 123:56  4637  7145
 30 Zajícová Kateřina              TAP9053 124:50  4543  7031
 31 Kožinová Jana                  PGP6651 125:28  4476  6832
 32 Knížková Šárka                 CHA9850 125:36  4463  5619
 33 Hrabánková Klára               PGP9654 126:38  4354  6436
 34 Kovářová Lenka                 LTP9750 129:11  4088  6614
 35 Procházková Zuzana             KPY8650 129:41  4035  6387
 36 Sabelová Markéta               TRI9656 131:34  3838  7304
 37 Hendrychová Zuzana             ZBM8954 134:14  3559  4865
 38 Randáková Helena               VRL7452 140:42  2882  8306
 39 Zatloukalová Jana              TUR8651 165:42   266  1077
 40 Kožinová Zuzana                PGP9650   DISK     0  8545
 41 Kochová Nikola                 TUR9358   DISK     0  8271
 42 Fundová Eliška                 SHK9351   DISK     0  7681
 43 Masopustová Elis               PGP8656   DISK     0  6818
 44 Zimmerová Kateřina             KAM9850   DISK     0  6163
 45 Soroka Martyna                 TUR9466   DISK     0   419
 46 Omová Michaela                 TUR9253   DISK     0  6741
 47 Baldrianová Barbora            VSP7850    DNS     0  9064
 48 Valachová Martina              LPU9054    DNS     0  7119
 49 Svobodová Barbora              TJN8952    DNS     0  7777
 50 Tihonová Hana                  TAP9052    DNS     0  6287
#
4300     D21B                  01.06.2019 RVP = 7137/7137  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Nováková Zuzana                NPA9151  79:00  7380  8667
  2 Smutná Pavla                   VAM8651  79:05  7373  6699
  3 Košárková Iva                  PGP8155  87:17  6657  5686
  4 Janečková Dagmar               EKP6550  88:26  6557  5759
  5 Würzová Anna                   FYD9451  89:19  6480  3569
  6 Ondřejová Dita Terezie         SHK8550  89:44  6444  2211
  7 Folbrechtová Šárka             BOR9051  90:34  6371  6965
  8 Albrechtová Eva                KAM7850  92:40  6188  6216
  9 Studničná Lenka                FSP8650  95:58  5900  4746
 10 Bialožytová Tereza             PGP9055  97:02  5807  5978
 11 Janovská Petra                 PGP7355  97:19  5782  6041
 12 Balcarová Barbora              LLI9751  98:32  5676   795
 13 Francke Pavla                  VLI8850  98:35  5671     0
 14 Rydlová Eva                    FSP8989  98:59  5636  5894
 15 Černá Hana                     EKP8459  99:56  5553  4607
 16 Tomešová Daniela               SJC8451 100:31  5503  5506
 17 Ježková Dominika               PGP9053 102:24  5338  4949
 18 Krausová Martina               TJP9350 103:01  5284  2607
 19 Marková Anna                   LBE9250 103:08  5274  3932
 20 Posseltová Tereza              TJN9252 103:23  5252  5484
 21 Botiková Daniela               LCE9158 105:43  5049  5545
 22 Kašparová Šárka                AOP7251 108:49  4778  5466
 23 Nedbálková Hana                ZBM9755 110:22  4643  3811
 24 Molnárová Monika               ZBM9459 111:13  4569  1338
 25 Urbánková Kateřina             ONO9250 111:30  4544  4308
 26 Burešová Lenka                 DKP8351 113:56  4332  4141
 27 Neradová Eva                   LIT8951 125:46  3299  3183
 28 Helikarová Kateřina            SPC8656 131:58  2758     0
 29 Würzová Karolína               FYD9852   DISK     0   367
 30 Majasow Agata                  CHC8553   DISK     0   423
 31 Hausmannová Klára              EKP8651    DNS     0  2689
#
4300     D21C                  01.06.2019 RVP = 4714/4714  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Malíková Stanislava            EKP8950  88:49  4948  3441
  2 Müllerová Markéta              LCE9453  95:27  4613  4241
  3 Šilerová Eva                   PDY8050  96:04  4582  5470
  4 Vlažná Lucie                   LCE8751  98:54  4439  1459
  5 Černá Eliška                   SCP9050 102:44  4246  2609
  6 Kalinová Tereza                LBE9150 103:22  4214     0
  7 Štemberová Natálie             TJN9851 104:15  4169  4610
  8 Žaloudková Petra               SJC8761 110:30  3854  1683
  9 Zeman Klára                    DCE7950 116:30  3551  4324
 10 Voborská Jana                  PGP8454 128:56  2924   514
 11 Benešová Zuzana                LIT8353 158:33  1430     0
 12 Krupová Tereza                 BZP8751   DISK     0  2797
 13 Káninská Markéta               TAP9054   DISK     0  4453
 14 Kazdová Jana                   SJC7752   DISK     0  3816
 15 Horčičková Linda               UOL8650    DNS     0  2833
 16 Kohlová Monika                 TUR9756    DNS     0  3557
#
4300     D35B                  01.06.2019 RVP = 7049/6950  IP = 0.986  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Matějů Kateřina                VLI8054  52:13  7317  6974
  2 Novotná Petra                  PHK6651  55:48  6865  6488
  3 Ryšavá Magdalena               PGP7650  57:22  6668  6787
  4 Šimšová Jana                   MFP7651  57:24  6664  7185
  5 Hrobařová Lenka                ASU7751  64:04  5823  6395
  6 Horáčková Kateřina             VLI8150  66:13  5552  6366
  7 Svobodová Jitka                VSP7450  66:34  5508  7249
  8 Horčičková Eva                 UOL7051  66:51  5472  5836
  9 Bartalošová Jana               PGP8154  69:14  5172  5763
 10 Knapová Iva                    LPU6052  72:52  4714  6015
 11 Bozděchová Lenka               PGP8254  76:26  4264  5562
 12 Hanušová Petra                 STB8297  81:14  3659  5081
 13 Kinštová Dominka               SJH8051  82:40  3478  4384
 14 Forstereviczová Jana           DOR7653  85:49  3081  4124
 15 Pračková Zita                  RIC7850  86:16  3024  3900
 16 Hrádková Kateřina              ROU8350  90:16  2520  3115
 17 Ječmenová Věra                 ONO8050 104:58   667  2258
 18 Pecharová Michaela             TJP6550 107:13   383  4063
 19 Petriláková Petra              DOR7656 108:27   228  4726
 20 Pilařová Kateřina              CEP8050 119:56     0  3057
 21 Fialová Jana                   DOR8050 120:53     0  2545
 22 Pivcová Žaneta                 MLA8050 122:53     0   868
 23 Vyhnálková Eva                 RIC7552 145:37     0  4300
 24 Uhlíková Šárka                 SJC8151   DISK     0  1353
 25 Novotná Kateřina               PHK8252    DNS     0  5320
 26 Perknerová Barbora             ZVO8151    DNS     0  3342
#
4300     D40B                  01.06.2019 RVP = 6580/6455  IP = 0.981  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Heřmánková Pavla               TUR7777  56:43  6569  7213
  2 Šimerková Olga                 PGP7551  57:46  6452  6488
  3 Smutná Jana                    VAM6251  58:44  6344  5902
  4 Městková Kateřina              VSP7650  61:02  6087  6139
  5 Grycová Petra                  TBM7467  61:26  6042  6281
  6 Kučerová Marie                 VSP7551  63:31  5809  6055
  7 Tomášková Radka                TUV7851  64:17  5723  5750
  8 Nechanická Daniela             OSN7557  64:27  5705  6029
  9 Arnoštová Kateřina             DOR7652  64:57  5649  5451
 10 Pavelcová Gabriela             NPA7851  66:32  5472  6283
 11 Vandasová Markéta              VAM7250  67:19  5384  6234
 12 Tichovská Hana                 PGP6652  67:58  5312  6308
 13 Skácelová Marie                VLI7552  72:34  4797  5476
 14 Pachnerová Dominika            CHA7750  73:47  4661  6311
 15 Tučková Monika                 BOR7650  74:06  4626  5160
 16 Milánová Jindřiška             TBM7475  74:24  4592  5797
 17 Kubečková Zdena                PHK7551  74:29  4583  5968
 18 Urbánková Jana                 ONO7851  75:17  4494  4698
 19 Ondráčková Veronika            EKP7850  75:19  4490  5744
 20 Zurynková Jana                 EKP7053  76:45  4330  5573
 21 Náměstková Veronika            EKP7351  77:35  4236  3406
 22 Pospíšilová Štěpánka           BZP7650  78:10  4171  4669
 23 Pechová Iva                    LPM6151  80:55  3864  4408
 24 Mairichová Radka               TJN7450  82:57  3636  4427
 25 Držková Markéta                LPU7670  85:24  3363  4186
 26 Kuželová Michaela              FSP7851  86:32  3236  2973
 27 Žuková Marcela                 VLI7351  87:27  3133  4371
 28 Žemlová Eva                    KAM7550  87:42  3105  5347
 29 Bartošová Jana                 MLA7051  90:18  2815  4416
 30 Papicová Silvie                BZP7651  90:47  2761  4647
 31 Brettlová Marta                PGP7557  91:35  2671  4165
 32 Ehlerová Petra                 VSP7855  92:00  2625  3551
 33 Peteráčová Hyxová Radka        VLI7755  92:36  2558  5018
 34 Sázavská Tereza                VLI7950  92:44  2543   413
 35 Svítilová Pavla                BZP7750  93:40  2438  3966
 36 Matyášová Jana                 CHA7652  96:56  2073  3593
 37 Malečková Iva                  PGP7559  99:26  1794  4618
 38 Hejduková Jana                 BSO7250 101:24  1574  3663
 39 Míková Markéta                 TJN7351 103:32  1335  3741
 40 Dlouhá Marta                   BZP7851 105:16  1142  5207
 41 Březinová Michaela             CHA7751 112:44   307  2792
 42 Ellederová Zdeňka              TAP7755 116:44     0  3130
 43 Kobrlová Gabriela              TJN7654 117:26     0  1224
 44 Nedomová Iva                   PDY7851 120:25     0  1731
 45 Kosková Třísková Lenka         VLI7554 122:59     0   431
 46 Vokušová Dana                  TJN7750 129:09     0  2389
 47 Havlová Eva                    KNC7851 179:56     0   421
 48 Kvapilová Zuzana               PHK7853 199:11     0    87
 49 Hejnová Simona                 LLI7651   DISK     0     2
 50 Růtová Martina                 PGP7506   DISK     0     0
 51 Ševčíková Olga                 ONO7650    DNS     0     0
 52 Jeřábková Tereza               BOR7563    DNS     0  4198
 53 Hellerová Alena                ROU7850    DNS     0  2612
 54 Vláčilová Kateřina             RIC7757    DNS     0   996
#
4300     D45B                  01.06.2019 RVP = 5986/5842  IP = 0.976  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Škáchová Petra                 KAM7054  53:26  5849  5689
  2 Šrámková Iva                   RIC7251  53:30  5842  5086
  3 Hiršová Marcela                VBM7079  53:33  5837  5791
  4 Valentová Helena               OKP6550  53:40  5824  5153
  5 Trnková Dana                   VSP7351  54:21  5749  5742
  6 Podrábská Marie                VLI7451  55:48  5591  6070
  7 Štraitová Jitka                VSP7252  58:32  5292  4921
  8 Sieglová Dagmar                MFP7050  60:53  5036  5996
  9 Voltrová Svatava               ROZ6150  61:39  4952  5331
 10 Průšová Markéta                VSP7256  62:15  4886  4511
 11 Šmelíková Hana                 ASU6999  62:20  4877  4508
 12 Eichlerová Jana                KAS7051  62:28  4863  5337
 13 Procházková Alexandra          VLI7051  63:03  4799  3683
 14 Horáková Lenka                 VSP7255  63:27  4755  4472
 15 Konečná Marcela                EKP7257  64:19  4661  4864
 16 Dvorská Marie                  VLI7454  65:09  4570  1422
 17 Novotná Neyrinck Markéta       VSP7051  65:10  4568  5289
 18 Posseltová Romana              TJN7050  65:44  4506  4849
 19 Kosová Michaela                SRK6752  66:41  4402  5739
 20 Houžvičková Karolína           TUR7254  67:14  4342  4514
 21 Růžičková Kamila               PHK7153  67:20  4331  4932
 22 Korpasová Ivana                LBM7362  67:56  4266  4720
 23 Veselá Jitka                   TUV7250  69:32  4091  2730
 24 Čtrnáctová Magdalena           PGP7151  69:44  4069  4322
 25 Benešová Jaroslava             DKL7050  70:46  3956  4626
 26 Martanová Daniela              VLI7452  72:33  3761  4855
 27 Waldhauserová Irena            BOR7459  72:48  3734  4006
 28 Skyvová Kristýna               STE7054  73:49  3623  6088
 29 Melišíková Radka               TAP7152  74:42  3527  4021
 30 Petýrková Pavlína              BZP7351  76:35  3321  3704
 31 Danihelová Janka               SKV6552  76:44  3304  3305
 32 Nehasilová Zuzana              LDC7150  78:13  3142  4829
 33 Hanušová Zdena                 SJC7253  78:22  3126  3908
 34 Demlová Jitka                  LPU6955  79:32  2999  4503
 35 Šejnová Magdalena              KAM7055  82:09  2713  2377
 36 Šimůnková Martina              TAP6851  82:17  2698  2893
 37 Lesáková Věra                  TJN7152  83:06  2609  3736
 38 Kotková Lenka                  RIC7352  85:52  2307  4208
 39 Kašparová Marie                ZAK7250  86:23  2251  3885
 40 Riby Kateřina                  LTP7252  86:27  2243  4482
 41 Waňková Dita                   LPU7158  87:36  2118  4101
 42 Richtrová Lucie                VPM7451  87:43  2105  3614
 43 Pavlíková Klára                LIT7451  91:38  1677  4055
 44 Severýnová Popková Klára       VLI7455  91:58  1641  2339
 45 Kostková Jana                  AOP7151  94:05  1410  4858
 46 Kotenová Klára                 RIC7252  95:43  1231  3420
 47 Janoušková Iveta               BOR7457  96:00  1200  3140
 48 Balcarová Alena                LLI7150  97:36  1025   851
 49 Hájková Magdalena              TUV7351  99:15   845  3787
 50 Hanáková Marta                 KRL7151 101:48   567  2824
 51 Krotilová Magdaléna            BZP7150 102:52   450  3254
 52 Krausová Marcela               LCV7351 107:02     0  3378
 53 Nová Jana                      DOR7150 108:13     0  4318
 54 Řehořová Lenka                 TJN7250 109:23     0  2987
 55 Vitebská Lenka                 TJN7051 118:41     0   685
 56 Bártová Pavla                  ZVO7152 137:19     0  2295
 57 Jirasová Jana                  DOR7450 138:32     0   731
 58 Nováková Martina               PDY7350 156:21     0  1815
 59 Dudková Lada                   PDY7250 195:34     0    27
 60 Zakouřilová Helena             VSP7453   DISK     0  4848
 61 Pokorná Hana                   TJN6950   DISK     0  1946
 62 Víšková Alena                  KAM7451   DISK     0   631
 63 Douchová Jaroslava             SNA7155   DISK     0  2138
 64 Bejvlová Martina               LME7350    DNS     0  4916
 65 Linková Alena                  SUL6750    DNS     0   185
 66 Klapalová Pavla                VSP7099    DNS     0  3969
 67 Kamírová Gabriela              LTP7351    DNS     0  2890
#
4300     D50B                  01.06.2019 RVP = 4961/4817  IP = 0.971  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Čiháková Lenka                 KNC6750  53:23  4821  4623
  2 Fantová Libuše                 EKP5650  53:25  4818  4633
  3 Komersová Jana                 KNC6550  53:29  4812  4851
  4 Linková Iva                    TUR6850  53:54  4775  4752
  5 Pávková Jana                   BOR6550  54:31  4719  4315
  6 Grycová Jana                   TBM6969  54:34  4715  5045
  7 Kavková Dana                   SCP6150  56:15  4563  5197
  8 Cincibusová Ivana              FSP6651  57:24  4459  4572
  9 Fürstová Katka                 LLI6950  59:07  4304  4023
 10 Šoupová Jana                   LPM6850  59:53  4235  3983
 11 Kavalírová Kateřina            PHK6756  60:29  4181  4307
 12 Kettnerová Lenka               HCE6450  61:04  4129  4245
 13 Kuchařová Ada                  TBM5855  61:46  4065  4025
 14 Nováková Marie                 OKP6953  61:56  4050  4333
 15 Staňková Marcela               VPM6951  62:02  4041  4733
 16 Würzová Kateřina               FYD6952  62:08  4032  4369
 17 Bochenková Jana                DOR6150  64:35  3812  4571
 18 Halířová Eva                   BOR6654  64:55  3781  3610
 19 Úlehlová Monika                TAP6950  67:49  3520  4676
 20 Lisá Monika                    ONO6750  67:52  3515  4285
 21 Pecková Ivana                  EKP6252  67:55  3511  4587
 22 Thýnová Ivana                  SHK6651  67:59  3505  4066
 23 Miklasová Markéta              VLI6850  68:42  3440  3743
 24 Gorčicová Ivana                CHA6550  71:18  3206  4159
 25 Jelínková Radka                MLA6951  73:19  3024  2789
 26 Nováková Irena                 OKP6651  75:25  2835  3454
 27 Zelená Markéta                 PGP5850  77:25  2654  4347
 28 Šmausová Gabriela              TJN6951  82:35  2189   432
 29 Kubínová Jana                  SKV6751  87:06  1781  3704
 30 Tloušťová Eva                  SCP6950  90:03  1515  2753
 31 Tokárová Regina                VPM6950 106:08    65  2595
 32 Zimmerová Lenka                ZVO6451 106:34    26  2690
 33 Míchalová Marcela              KPY6850 109:08     0   959
 34 Žandová Marie                  SKV6551 121:43     0  3322
 35 Rýdlová Magda                  TJN6850   DISK     0  2747
 36 Teplá Hana                     SHK6561   DISK     0  4418
 37 Hubáčková Jana                 EKP6250   DISK     0  2329
#
4300     D55B                  01.06.2019 RVP = 4549/4394  IP = 0.966  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Klapalová Jana                 VAM6451  56:14  4659  5137
  2 Procházková Miluše             DCE5450  61:20  4284  4099
  3 Tichá Jana                     SJH6451  61:57  4239  4023
  4 Mrázová Pavla                  DCE5550  63:57  4092  4251
  5 Michálková Jiřina              VSP6151  64:26  4056  3324
  6 Veljačiková Markéta            SCP6451  67:02  3866  3253
  7 Sládková Eva                   TEH5751  67:14  3851  3615
  8 Novotná Ivana                  PHK6354  69:51  3659  4707
  9 Kábrtová Iva                   PEN6350  71:43  3522  3640
 10 Ježková Regina                 PGP6352  72:56  3432  3709
 11 Mudrová Martina                HCE6451  73:10  3415  3117
 12 Hanušová Jitka                 LTU6352  75:08  3271  3264
 13 Hrabánková Ilona               PGP6250  77:32  3095  3232
 14 Jeřábková Jana                 OKP6150  80:12  2899  1782
 15 Kovářová Alena                 LTP6151  80:20  2889  2942
 16 Kujanová Martina               BZP5850  80:39  2866  3411
 17 Večeřová Ivana                 TJN6052  82:06  2759  2918
 18 Kubátová Ivana                 BOR6152  83:23  2665  2057
 19 Jermanová Eva                  TJN6150  85:42  2495  3790
#
4300     D60B                  01.06.2019 RVP = 3928/3775  IP = 0.961  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Běhounová Jiřina               PHK5651  54:51  3858  4059
  2 Jahnová Helena                 SCP5550  56:28  3749  3829
  3 Cabrnochová Hana               DKL5550  56:56  3718  3178
  4 Bradnová Věra                  CHA5550  58:12  3632  3106
  5 Kadavá Eva                     CHA5750  58:42  3599  2620
  6 Hušková Eva                    NPA5754  66:14  3092  3837
  7 Konopáčová Jana                TUR5650  72:03  2700  3121
  8 Novotná Jiřina                 LPU5654  74:28  2537  3725
  9 Nováková Jana                  NPA5552  79:59  2166  1959
 10 Flašarová Marie                KCK5756  80:40  2120  3446
 11 Balcarová Eva                  PHK5952  82:30  1997  2142
 12 Šilerová Zdena                 KNC5750  84:24  1869  2685
 13 Nováková Svatava               SKV5351  87:42  1647  3753
 14 Štrossová Jiřina               DCE5650  89:07  1551  3487
 15 Svobodová Hana                 SMB5951  91:27  1394  2278
 16 Beranová Vlasta                UVP5450  93:35  1251  2113
 17 Kuncová Jiřina                 TJN5752  94:31  1188  3987
 18 Lusková Olga                   CHA5650 118:23     0   570
 19 Matoušková Marie               LJN5550    DNS     0   671
#
4300     D65B                  01.06.2019 RVP = 3752/3587  IP = 0.956  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Horová Magda                   VSP5450  41:29  4169  5150
  2 Šaffková Zuzana                CHA5150  49:45  3571  3162
  3 Úlehlová Ivana                 BOR5150  57:20  3021  2913
  4 Dohnalová Dana                 VSP5050  58:48  2915  3270
  5 Fejlková Alice                 SHK5351  59:54  2835  3427
  6 Tvrdková Eva                   TUR5151  62:06  2676  2622
  7 Neradová Alena                 LIT5051  66:01  2392  2534
  8 Malá Jitka                     KAS5451  69:51  2115  2178
  9 Karmazínová Ivana              VLI5150  71:43  1979  2345
 10 Bartoňová Marie                BOR5351  77:42  1546  2262
 11 Zavadilová Naďa                SCP5450  94:49   306  2810
 12 Böhmová Eva                    TJN5450 106:27     0   600
 13 Pachnerová Jaroslava           VLI5152 116:56     0  1594
 14 Ševčíková Alena                CHA5351   DISK     0  2985
 15 Savičová Irena                 SKV5352    DNS     0  1462
#
4300     H21E                  01.06.2019 RVP = 9677/9677  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Král Vojtěch                   SSU8841  98:49  9796  9693
  2 Kubát Pavel                    PHK9101 100:34  9626  9529
  3 Nykodým Miloš                  ZBM9005 100:45  9609 10000
  4 Vandas Daniel                  PHK9805 101:17  9557  7937
  5 Kubelka Tomáš                  LPU9307 104:24  9256  9352
  6 Procházka Jan                  PGP8407 104:25  9254  9458
  7 Hubáček Jonáš                  LCE9501 104:39  9232  5100
  8 Sýkora Vojtěch                 LCE9801 106:26  9059  2916
  9 Petržela Jan                   PHK9200 107:30  8956  9328
 10 Kozák Osvald                   TBM8201 108:43  8838  8643
 11 Dragowski Kuba                 TUR9003 109:11  8793  8984
 12 Nožka Radek                    LPU9005 109:16  8785  9386
 13 Flašar Jan                     PGP8610 109:33  8758  8933
 14 Mrázek Jan                     SJC8102 109:56  8720  9109
 15 Kamenický Matěj                LPU9036 110:15  8690  8938
 16 Navrátil Šimon                 PGP9702 110:29  8667  8922
 17 Hájek Daniel                   ZBM8919 112:04  8514  9486
 18 Mokrý Stanislav                ZBM9202 112:14  8498  8787
 19 Chloupek Adam                  ZBM9300 112:21  8487  8821
 20 Zvěřina Petr                   LPU8208 114:58  8234  8781
 21 Procházka David                LPU9113 115:34  8176  9021
 22 Valeš Jiří                     LPM9502 115:56  8140  8998
 23 Poklop Martin                  SSU8802 117:16  8011  9154
 24 Luštický Martin                TUR8700 117:22  8001  8979
 25 Horvát Petr                    TBM9437 120:08  7734  9085
 26 Šedivý Jan                     PGP8409 120:49  7668  9478
 27 Klusáček Matěj                 LCE8903 121:54  7563  8336
 28 Bednarski Jan                  LCE9805 122:20  7521  1050
 29 Glonek Jakub                   KAM9602 124:55  7271  9082
 30 Burda Matěj                    BOR9608 131:31  6633  8557
 31 Schuster Marek                 SSU9303 132:02  6583  8955
 32 Dlabaja Tomáš                  TUR8303 141:14  5693  8861
 33 Semík Ondřej                   KAM9401 152:57  4560  8733
 34 Biederman Marcin               CHC9805   DISK     0     0
 35 Hirš Otakar                    ZBM9801   DISK     0  8526
 36 Brlica Pavel                   ZBM9302   DISK     0  8988
 37 Zbranek Roman                  TZL8808   DISK     0  9037
 38 Zháňal Jan                     ZBM8721   DISK     0  8466
 39 Bendák Jan                     PHK9800   DISK     0  4029
 40 Kettner Lukáš                  KAM9403   DISK     0  8803
 41 Kettner Vojtěch                KAM9601    DNS     0  9245
 42 Semrád Ladislav                CHC9701    DNS     0  8572
#
4300     H21A                  01.06.2019 RVP = 8734/8734  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Schulhof Jan                   TUR8900  97:38  8849  8673
  2 Horáček Michal                 VLI7700  99:27  8689  8951
  3 Přibyl Bronislav               TZL8603  99:43  8665  8302
  4 Jonáš Martin                   PGP9606 101:14  8531  8225
  5 Kos Tomáš                      LPU9303 104:42  8225  8105
  6 Balcar Aleš                    PHK8602 105:24  8163  8023
  7 Procházka Jan                  PGP8206 107:22  7990  8333
  8 Fodor Petr                     TUR8103 110:42  7695  7865
  9 Červinka Jan                   OKP8901 110:46  7690  7714
 10 Grundmann Jan                  LPU9410 111:00  7669  8671
 11 Waněk Adam                     LPU9505 111:15  7647  7525
 12 Beneš Jan                      SJC8703 111:42  7607  8312
 13 Koštejn Vít                    DOK9800 111:50  7595  8241
 14 Kantor Ondřej                  TRI9103 112:20  7551  8461
 15 Kamenický Jeroným              OSN9549 113:18  7466  8407
 16 Baier Martin                   TUR7603 113:29  7450  8642
 17 Habán Ivo                      VLI7707 113:57  7409  8416
 18 Cahel Marek                    LCE8803 114:04  7398  8089
 19 Ondráček Radim                 EKP7414 114:07  7394  8611
 20 Seidl Miroslav                 RIC7407 114:47  7335  7588
 21 Valenta Jiří                   LCE9201 115:00  7316  7955
 22 Finstrle Luděk                 ZBM7902 115:18  7289  7209
 23 Losman Petr                    PHK7901 115:51  7241  8354
 24 Hepner David                   SHK7601 116:16  7204  8161
 25 Panchártek Jan                 PHK8802 116:37  7173  8065
 26 Kovář Miroslav                 SJC8104 116:48  7157  7704
 27 Sháněl Jan                     CHC9402 116:58  7142  7833
 28 Mikel David                    TZL9703 117:15  7117  7509
 29 Holas Ondřej                   TUR8501 117:32  7092  8004
 30 Netuka Vojtěch                 SHK9701 117:41  7079  7983
 31 Pešek Ondřej                   CHC8502 117:50  7066  7563
 32 Šabatka Zdeněk                 PHK8900 118:02  7048  7489
 33 Landovský Jakub                PGP9601 118:06  7042  8273
 34 Váňa Martin                    TUR8401 119:05  6955  7934
 35 Melecký Martin                 AOP9001 121:34  6736  8019
 36 Černý Ondřej                   EKP8511 121:43  6723  7347
 37 Přikryl Petr                   ZBM6708 122:16  6674  7593
 38 Landovský Tomáš                PGP9103 123:38  6554  8257
 39 Hraboš Matej                   TBM9547 123:55  6529  6403
 40 Zikmund Zdeněk                 SJC9703 124:38  6465  7423
 41 Zelenka Tomáš                  PHK9001 124:42  6459  7843
 42 Křivda Martin                  CHC9501 125:05  6426  8151
 43 Pospíšil Vítek                 PGP6803 125:38  6377  7666
 44 Pavlovec Jan                   BOR9503 126:00  6345  8055
 45 Fiala Jan                      ZBM7205 126:03  6340  7507
 46 Grundman Vojtěch               CHC8801 126:56  6262  8052
 47 Vlček Martin                   TUR8702 127:27  6217  7794
 48 Mielec Jaromír                 AOP9701 127:36  6203  7473
 49 Gebrt Jan                      SHK9801 129:02  6077  4293
 50 Hübner Jan                     CTB7902 129:50  6006  7432
 51 Zlámal David                   SJC9603 130:25  5955  7947
 52 Bravený Adam                   VBM8801 130:33  5943  7640
 53 Košárek Pavel                  PGP7107 131:36  5850  7670
 54 Remeš Petr                     SHK9403 131:46  5836  8431
 55 Pek Daniel                     SHK9803 134:09  5625  3610
 56 Skoupý Jan                     STE9411 135:31  5505  8161
 57 Pova Ondřej                    KRL9304 145:43  4604  7430
 58 Fiala Petr                     LPU8701 147:04  4485  6667
 59 Kelbl Vladimír                 ZBM9711 150:50  4152  7785
 60 Matějů Michal                  VLI7702   DISK     0  7868
 61 Žaloudek Petr                  SJC8309   DISK     0  7553
 62 Kobr Tomáš                     TJN8901   DISK     0  7564
 63 Kazda Adam                     TJN9104   DISK     0  7891
 64 Čermák Jan                     LPU9301   DISK     0  8577
 65 Veselý Jakub                   PGP9503   DISK     0  8186
 66 Jílek Jakub                    KSU9202   DISK     0  7748
 67 Bravený Vít                    ZBM9102   DISK     0  8343
 68 Janovský Tomáš                 PGP6401   DISK     0  7574
 69 Henek Vladan                   VBM8002   DISK     0  7738
 70 Kolárik Tomáš                  TZL9302   DISK     0  7381
 71 Švihovský Jaromír              SJC8005    DNS     0  7946
#
4300     H21B                  01.06.2019 RVP = 8256/8256  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Rusý Tomáš                     KAM9301  86:00  8392  8660
  2 Holas Štěpán                   SJC8702  87:16  8273  7800
  3 Udržal Tomáš                   LPU8002  89:05  8101  8812
  4 Novák Jiří                     NPA7502  93:20  7700  7289
  5 Žemlík Pavel                   TUR7135  94:08  7625  7750
  6 Doucha Jiří                    SNA7105  96:11  7431  7122
  7 Černý Martin                   TAP8902  97:16  7329  6654
  8 Stehlík Petr                   LPM7903  97:24  7316  7253
  9 Hrouda Matěj                   JIL9804  97:25  7315  6711
 10 Michek David                   TJN9802  97:40  7291  7027
 11 Kašpar Michal                  TZL9308  98:20  7228  6001
 12 Justa Pavel                    PHK8701  99:18  7137  7003
 13 Uhlík Michal                   SJC8007 100:09  7057  7578
 14 Sklenář Martin                 AOP9501 101:43  6909  6395
 15 Vlášek Jakub                   TAP9702 102:11  6865  7328
 16 Francke Michal                 TJN8600 102:56  6794  6034
 17 Fujáček Jan                    SJC7506 103:18  6759  1094
 18 Kalous Vladislav               EKP7702 103:40  6725  6431
 19 Kohl Ondřej                    KPY8600 105:32  6548  6427
 20 Šimík Daniel                   ROZ6900 105:41  6534  6938
 21 Haas Karel                     LPU7304 106:16  6479  6701
 22 Buk Michal                     ROU9601 106:21  6471  6592
 23 Kadavý Petr                    CHA7800 109:12  6202  7009
 24 Pokorný Ondřej                 PGP7506 109:19  6191  7288
 25 Lepšík Petr                    SJC8203 109:51  6141  6031
 26 Šesták Marek                   VLI7403 110:08  6114  5221
 27 Kamenický Tobiáš               OSN9339 110:53  6043  6578
 28 Klomínský Václav               KPY8700 112:35  5883  6644
 29 Koldinský Jan                  KPY8506 113:19  5814  6225
 30 Hrouda Martin                  FSP7612 116:21  5527  6319
 31 Veselý Ondřej                  PHK8505 116:41  5496  3717
 32 Antoš Filip                    NPA8001 117:47  5392  6263
 33 Mašata Roman                   PHK7107 118:16  5346  6408
 34 Kopec Tomáš                    VLI8203 118:50  5293  7475
 35 Sysel Ondřej                   PGP8302 119:05  5269  6369
 36 Beneš Filip                    TAP8701 119:10  5261  5439
 37 Novák Zdeněk                   NPA7701 119:26  5236  4211
 38 Ptáček Jiří                    SRK9002 119:47  5203  6062
 39 Macek Jiří                     LIT8401 119:49  5200  5964
 40 Vlažný Jakub                   LCE9102 120:17  5156  6187
 41 Čechlovský Jan                 CHA9300 123:03  4895  6973
 42 Knepr Lukáš                    BSO9401 124:42  4739  4750
 43 Werner Michal                  PGP9705 129:24  4295  4487
 44 Pustai David                   TJN9301 129:33  4281  6508
 45 Deml Tomáš                     LPU9502 129:51  4253  6012
 46 Otrusina Jan                   ABM9210 132:15  4026  5921
 47 Janeček Jura                   EKP6701 134:09  3847  5228
 48 Koucký Martin                  EKP9700 140:36  3238  2947
 49 Samek Jakub                    VSP8800 141:38  3140  1747
 50 Lužnický Jiří                  LIT8501 141:50  3122  2109
 51 Ransdorf Jakub                 TAP9805 150:18  2322  6041
 52 Pelikán Lukáš                  DKL9802 151:03  2252  3459
 53 Mikan Albert                   EKP8606 152:05  2154  4592
 54 Melichar Vojtěch               LLI9802   DISK     0  2851
 55 Zatloukal Václav               TUR8703   DISK     0     0
 56 Beneš Miroslav                 PGP8108   DISK     0  6018
 57 Starý Ondra                    PHK9813   DISK     0  2705
 58 Bartoň Zdeněk                  NPA8301   DISK     0  2268
 59 Peterka Vojtěch                LLI7502   DISK     0  7705
 60 Němeček Jan                    KAM9300   DISK     0  5260
 61 Paclík Roman                   SHK7801    DNS     0  4757
 62 Šafka Daniel                   KAM9105    DNS     0  5062
 63 Vejstrk Daniel                 CHA9105    DNS     0  6384
 64 Koucký Roman                   EKP6301    DNS     0  6781
#
4300     H21C                  01.06.2019 RVP = 8123/8123  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Semerád Antonín                PGP9807  82:53  8406  6773
  2 Zimmermann Štěpán              ZBM9101  87:16  7991  9130
  3 Slezák Zdeněk                  LCE8902  87:29  7971  7568
  4 Sysel Ctibor                   PGP8700  92:34  7490  8456
  5 Jíra Tomáš                     KAM9802 103:41  6438  6931
  6 Blahuta Marek                  MFP7301 105:38  6254  6135
  7 Hodek Michal                   TAP8808 106:16  6194  6718
  8 Pidrman Milan                  EKP8310 108:51  5950  7336
  9 Picek Jan                      TJN9101 114:45  5392  4252
 10 Kašpar Ludvík                  BOR9805 133:33  3614  5371
 11 Dadák Michal                   LCE9003 140:41  2939  1500
 12 Pauschek Karel                 ZBM8509 145:20  2499  2456
 13 Brabec Tomáš                   LOU8400 146:09  2422  1151
 14 Šípoš Petr                     FYD9602 160:44  1043     9
 15 Bernášek Jiří                  STB8101 162:50   844  4105
 16 Šunda Marek                    VSP9200 190:27     0  1059
 17 Buzek Martin                   PGP8401   DISK     0  4953
 18 Žanda Jan                      CTB9901   DISK     0  5689
 19 Vrabec Tomáš                   SCP8700   DISK     0  4589
 20 Bláha David                    SRK9510   DISK     0     0
 21 Kučerka David                  LIT8202   DISK     0  2108
 22 Karvánek Matouš                BOR9006    DNS     0  6593
 23 Nebeský Daniel                 KAM9404    DNS     0   537
#
4300     H35B                  01.06.2019 RVP = 6850/6754  IP = 0.986  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Martan Jiří                    VLI7300  91:25  7102  7372
  2 Kazda Jiří                     SJC8006  93:17  6972  7231
  3 Vrabec Ondřej                  SCP8303 104:27  6189  5977
  4 Majasow Kostiantyn             CHC8304 106:36  6038  1658
  5 Novotný Milan                  PHK6502 117:18  5289  6111
  6 Maděra Josef                   VLI7900 128:27  4507  3857
  7 Hladký Viktor                  VAM8201 129:39  4423  6226
  8 Veverka Tomáš                  VAM8401 130:26  4368  6314
  9 Bartaloš Tomáš                 PGP8010 132:40  4212  5235
 10 Dubec Pavel                    SCP8003 132:43  4208  5702
 11 Ledecký Vladimír               BOR8402 134:42  4069  4329
 12 Žitný Tomáš                    SMB6401 138:58  3770  4610
 13 Kolář Tomáš                    SLA7103 139:07  3760  4988
 14 Buchtík Ondřej                 VLI8101 139:29  3734  4155
 15 Tůma Martin                    LIT8204 140:49  3641  2519
 16 Heller Jiří                    ROU7708 140:54  3635  4548
 17 Havlíček Jan                   RIC7902 147:58  3139  3021
 18 Křížek Filip                   MAS7800 157:32  2469  4645
 19 Pilař Marek                    CEP7700 159:32  2329  4106
 20 Ječmen Vladimír                ONO7900 166:22  1850  4156
 21 Tomanica Vojtěch               CHA7601 189:56   199  3570
 22 Kofroň Jan                     LBE8001   DISK     0   747
 23 Kužel Tomáš                    FSP7610   DISK     0  5536
 24 Hrádek Tomáš                   ROU8301   DISK     0  3533
 25 Jedlička Michal                DKL8000   DISK     0  2017
 26 Sláma Jaroslav                 OSN6901   DISK     0  2393
 27 Francke Jan                    DOK8400   DISK     0  6484
 28 Perkner Radim                  ZVO8001    DNS     0   696
#
4300     H40B                  01.06.2019 RVP = 7234/7097  IP = 0.981  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Kučera Jan                     VSP7302  82:17  7236  7977
  2 Arnošt Kamil                   VSP7301  82:27  7221  6414
  3 Průša Michal                   VSP7310  87:04  6831  6671
  4 Nehasil David                  BOR7713  88:29  6711  6571
  5 Rambousek Karel                BSO7907  89:25  6632  6567
  6 Janda Pavel                    DOR7600  92:56  6335  5258
  7 Bureš Michal                   VLI7601  95:51  6089  4809
  8 Čech Jan                       FSP7900  96:37  6024  5197
  9 Balogh Jan                     TJN7500 100:25  5702  5477
 10 Peteráč Zdeněk                 VLI7802 100:45  5674  5269
 11 Kolek Petr                     ASU7501 100:58  5656  5369
 12 Poborský Petr                  EKP7500 100:59  5655  4905
 13 Pleva Stanislav                SJC7601 104:53  5325  4438
 14 Bambousek Martin               DOR7302 104:53  5325  6438
 15 Nemšovský Petr                 PGP7602 106:28  5191  5767
 16 Řehák Miroslav                 SKV7101 108:08  5050  4827
 17 Gmur Karol                     CHC7605 111:11  4792  1857
 18 Rod Jan                        VSP7423 112:09  4711  5060
 19 Pavlík Libor                   LIT7605 112:36  4672  4768
 20 Březina Jan                    CHA7604 115:36  4419  3882
 21 Štrait Martin                  VSP7602 115:59  4386  3595
 22 Pilát Miroslav                 DKL7900 117:04  4295  5353
 23 Nejedlý Ladislav               ONO7501 119:29  4091  4725
 24 Držka Štěpán                   LPU7604 121:12  3945  6824
 25 Kubát Tomáš                    RIC7503 122:10  3864  4908
 26 Severýn Otto                   VLI7402 122:28  3838  3900
 27 Hřivna Štěpán                  PGP7507 123:13  3775  5009
 28 Milán Pavel                    TBM7227 128:25  3335  6789
 29 Jedlička Adam                  KAM7700 136:44  2632  4313
 30 Matyáš Libor                   CHA7603 137:10  2596  3491
 31 Koudelka Tomáš                 BOR7513 139:51  2369  3361
 32 Pávek Jiří                     NEK7700 140:26  2319  4155
 33 Černý Michal                   ROU7505 143:59  2019  4522
 34 Pivec Lukáš                    MLA7600 151:28  1387  3713
 35 Holík Jaromír                  ONO7502 154:53  1098  2592
 36 Štěrba Jan                     CHA7606 162:31   452  1861
 37 Foršt Jakub                    DOR7501 166:37   106  3108
 38 Chramosta Tomáš                KAM7601 171:38     0  1005
 39 Kaplan Daniel                  PDY7700 198:27     0    70
 40 Pavlíček Lubomír               KPY7800   DISK     0  5678
 41 Končický Lukáš                 RIC7501   DISK     0   661
 42 Tomeš Petr                     SJC7531   DISK     0  6223
 43 Přinda Lukáš                   VLI7701   DISK     0  6867
 44 Vilém Stanislav                VLI7703   DISK     0  4636
 45 Střelba Ondřej                 PGP7510   DISK     0  4940
 46 Švadlena Pavel                 CHC7502   DISK     0  7266
 47 Havel Josef                    KNC7800   DISK     0   152
 48 Pražák Michal                  TJN7900    DNS     0   278
 49 Ševčík Petr                    ONO7200    DNS     0  5174
 50 Zakouřil Tomáš                 TUR7500    DNS     0  7934
 51 Štembera Jan                   TJN7513    DNS     0  3504
#
4300     H45B                  01.06.2019 RVP = 6550/6393  IP = 0.976  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Drahoňovský Aleš               TUR7201  76:31  6698  7337
  2 Baldrian Petr                  PGP7203  78:06  6572  6212
  3 Bradáč Stanislav               LLI7201  86:28  5907  5605
  4 Vandas Luděk                   VAM6601  86:45  5884  5960
  5 Kabát Jan                      PGP6901  90:17  5603  5393
  6 Nehasil Vladislav              LDC7101  91:56  5472  6135
  7 Bejvl Jakub                    LME7100  93:56  5313  4905
  8 Vácha Tomáš                    BOR7409  94:44  5249  5463
  9 Drbal Jan                      PGP7101  96:39  5097  5447
 10 Bořánek Petr                   VSP7000  96:45  5089  6048
 11 Novák Petr                     RUM7401  98:11  4975  5060
 12 Kruliš Petr                    VLI6901 100:31  4789  5373
 13 Šimša Jaromír                  MFP7100 100:52  4761  4882
 14 Svoboda Jan                    BOR7200 101:01  4749  5326
 15 Vlastník Zdeněk                JIL6901 101:04  4745  5711
 16 Orany Tomáš                    SJI7311 109:13  4097  5786
 17 Novotný Tomáš                  TUR7405 110:55  3962  3374
 18 Žejdlík Michal                 LTP7001 112:46  3815  5247
 19 Tichovský Martin               PGP6100 113:46  3735  5623
 20 Nechanický Pavel               OSN7209 114:17  3694  4327
 21 Chrást Tomáš                   STH7401 114:24  3685  5236
 22 Žemla Tomáš                    KAM7105 114:59  3638  5277
 23 Auermüller Vít                 ZBM6701 115:00  3637   669
 24 Pračka Tomáš                   RIC7302 116:57  3482  5778
 25 Kubec Martin                   DOB7002 117:04  3473  4956
 26 Titz Pavel                     VSP7400 118:16  3377  3113
 27 Novotný Dušan                  TJN7002 118:17  3376  4337
 28 Jandera Tomáš                  SOB7300 120:53  3169  5065
 29 Štěpán Petr                    LDC7301 122:19  3055  4445
 30 Kohoutek Oldřich               BSO7100 124:48  2857  3745
 31 Harazin Martin                 VLI7400 126:54  2690  2957
 32 Koten Pavel                    RIC7200 127:54  2611  4988
 33 Mrkvička Jiří                  TJN7101 130:20  2417  4778
 34 Hůla Pavel                     LBE7300 130:55  2371  2211
 35 Waldhauser Martin              BOR7106 131:00  2364  3539
 36 Kučera Pavel                   DOR7101 132:51  2217  3792
 37 Kolář Viktor                   SHK7300 133:10  2192  4953
 38 Balej Jiří                     KAM7201 139:23  1697  4769
 39 Zabořil Michal                 JEN7101 140:24  1617  3840
 40 Studničný Jaroslav             BOR7004 140:39  1597  2224
 41 Řehoř Jiří                     TJN7004 144:33  1286  3627
 42 Žukov Libor                    VLI6803 148:40   959  3709
 43 Hájek Jan                      TUV7301 155:30   415  1874
 44 Kruschina Jan                  LTP7202 161:36     0  2984
 45 Bednařík Aleš                  VLI7309 165:03     0  3355
 46 Jeřábek Petr                   BOR7105 165:41     0  2736
 47 Šácha Marek                    DOR7102 167:28     0   430
 48 Průšek Petr                    STB7000 170:27     0  3781
 49 Strnad Pavel                   HCE7100 174:24     0  3061
 50 Krejčí Ladislav                ROU7301 177:25     0  1832
 51 Janáček Tomáš                  LPU7312 179:54     0     0
 52 Matuška Pavel                  RBK7001 212:04     0  2027
 53 Houda Vítězslav                CHA7300 259:47     0   218
 54 Dudek Jan                      PDY7200 265:46     0    26
 55 Petrilák Miroslav              DOR6600   DISK     0  1724
 56 Novotný Radek                  PHK7402   DISK     0  5645
 57 Zakouřil Václav                VSP7401   DISK     0  5221
 58 Honzík Tomáš                   VLI7000   DISK     0  4674
 59 Vaněk Petr                     ZBP7302   DISK     0  4682
 60 Kašpar Ludvík                  ZAK7200   DISK     0  2553
 61 Janas Petr                     PGP7106   DISK     0  6514
 62 Martinec Pavel                 LTP7003   DISK     0   449
 63 Rýdl Jiří                      TJN7000    DNS     0  5430
 64 Lamač Jaroslav                 TUR7203    DNS     0  3170
 65 Vláčil Daniel                  RIC7307    DNS     0  5267
 66 Horák Pavel (Starosta)         VSP7305    DNS     0  6415
#
4300     H50B                  01.06.2019 RVP = 6009/5835  IP = 0.971  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Vydra Ivan                     CHA6600  68:16  6133  5981
  2 Krejčí Jaroslav                BOR6302  73:34  5703  5903
  3 Siegl Roman                    MFP6700  74:01  5667  5527
  4 Mareček Petr                   OSN6900  74:16  5646  5360
  5 Novák Ivo                      OKP6200  76:15  5486  6076
  6 Karvánek Petr                  BOR6600  76:26  5471  5537
  7 Šemelík Petr                   DKL6901  78:52  5273  5374
  8 Poloprutský Tomáš              VLI6205  80:02  5179  6074
  9 Widziewicz Remigiusz           CHC6604  80:04  5176     0
 10 Aschermann Jan                 VSP6902  80:32  5138  5651
 11 Veljačik Pavel                 SCP6200  81:20  5073  5267
 12 Folprecht Miroslav             TUR5501  82:48  4954  4830
 13 Semík Luboš                    KAM6201  83:39  4886  5589
 14 Šritr Martin                   TUV6802  84:04  4852  5156
 15 Skyva Petr                     STE6501  88:02  4530  5901
 16 Černý Libor                    MLA6901  88:36  4484  4433
 17 Hartman Aleš                   VSP6506  88:58  4454  4336
 18 Bartoš Luděk                   MLA6701  89:01  4450  4447
 19 Urbánek Lumír                  ONO6701  89:31  4410  3905
 20 Semík Jan                      VSP6507  92:17  4185  4729
 21 Fürst Aleš                     LLI6801  93:19  4102  5277
 22 Pilař Karel                    MAS5501  94:25  4012  5068
 23 Procházka Antonín              DCE5500  95:32  3922  5407
 24 Richtr Aleš                    VPM6601  97:38  3752  4467
 25 Fanta Miroslav                 EKP5800  99:31  3599  4325
 26 Pecka Jan                      EKP6800 100:07  3550  4291
 27 Krausz Milan                   FSP6700 100:32  3516  3425
 28 Maleček Vít                    PGP6801 104:15  3215  3393
 29 Kubec Pavel                    STB6601 104:23  3204  4260
 30 Gola Miroslav                  VIC6808 105:39  3102  4007
 31 Machara Martin                 BOR6900 109:19  2804  3983
 32 Háněl Jaromír                  ZVO6801 109:38  2779  3465
 33 Žucha Jiří                     TJN6603 110:32  2706  3111
 34 Čaloun Michal                  VLI6801 112:12  2570  1492
 35 Lohr Ivo                       SCP6801 113:37  2456  3310
 36 Sklenář Josef                  SBR6601 115:35  2296  4225
 37 Šoupa Karel                    LPM6900 117:54  2108  2816
 38 Pavel Petr                     LTP6806 120:50  1870  3967
 39 Eichler Petr                   KAS6900 121:44  1797  3360
 40 Hejna Stanislav                LLI6900 122:47  1712  3074
 41 Staněk Rostislav               VPM6801 125:29  1493  3306
 42 Kroupa Štěpán                  VPM6904 127:54  1297  2862
 43 Würz Jiří                      LTP6502 128:51  1220  4032
 44 Holec Honza                    MOV6701 129:21  1180  4025
 45 Hovorka Ladislav               LDC6802 131:21  1018  2825
 46 Jiras Jiří                     DOR6900 133:54   811  2188
 47 Řezáč Pavel                    VLI6900 149:04     0  1894
 48 Sedláček Jaroslav              ROZ6801 153:45     0  2649
 49 Dobeš Václav                   KPY5701 164:07     0   462
 50 Kovář Boris                    LTP6710 198:50     0   348
 51 Kohout Josef                   SHK6902   DISK     0  3434
 52 Bílý Petr                      LTP6805   DISK     0  5041
 53 Žáček Martin                   FSP6803   DISK     0  3391
 54 Hanuš Pavel                    LTU6501   DISK     0  3010
 55 Cincibus Pavel                 FSP6605   DISK     0  4339
 56 Růžička Ivan                   PHK6702   DISK     0  3526
 57 Melichar Igor                  PHK6504    DNS     0  3744
 58 Posselt Martin                 TJN6802    DNS     0  3724
#
4300     H55B                  01.06.2019 RVP = 5322/5141  IP = 0.966  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Němeček Jan                    VSP6201  47:15  5465  6263
  2 Kaplan Jan                     LPU6401  51:26  5039  5054
  3 Bartovský Pavel                VPM6101  52:37  4918  4837
  4 Ročejdl Marek                  KAM6400  54:31  4725  5078
  5 Šmaus Ivan                     TJN6249  56:49  4490  1442
  6 Schindler Jiří                 TJN6301  57:03  4466  4750
  7 Dikoš Pavel                    BOR6003  58:38  4305  4535
  8 Tichý Martin                   SJH6401  59:23  4229  4892
  9 Švarc Jiří                     JEN6201  59:35  4208  4584
 10 Gorčica Pavel                  CHA6200  60:06  4155  4534
 11 Roudný Václav                  LPU6102  64:51  3671  3992
 12 Mezník Vladimír                LBE6400  67:01  3450  4501
 13 Pliska Miloš                   PGP6304  68:26  3306  1945
 14 Pavlovec Petr                  BOR6303  69:36  3187  3979
 15 Würz Martin                    LTP6303  70:52  3058  1829
 16 Hošek Ladislav                 SCP6001  71:49  2961  3835
 17 Wurzel Břetislav               OSN6005  72:02  2939  4315
 18 Kavka Jiří                     SCP5900  77:47  2353  3832
 19 Kovář Karel                    LTP6102  79:19  2197  3633
 20 Vydra Pavel                    PEN6200  81:59  1925  3642
 21 Teplý Jiří                     SHK6401  85:12  1597  3336
 22 Hlaváček Lubomír               PHK6401  86:36  1454  2991
 23 Pavlů Jaroslav                 DCE6100  87:52  1325  3233
 24 Patočka Petr                   BBM6300  90:09  1092  3708
 25 Korpas Jaroslav                LBM6113  92:16   877  4318
 26 Kraus Ota                      TJP5700  97:11   375  2379
 27 Šubrt Pavel                    SMB6301  97:27   348  2353
 28 Doškář Boris                   BOR6400 100:15    63  2564
 29 Pech Jiří                      LPM5402 114:28     0  2044
 30 Štěrba Jiří                    SKV6401 117:42     0  2311
 31 Štětina Jiří                   HCE6100 124:10     0   674
 32 Hurta Vladimír                 PGP6305 130:41     0   827
 33 Vávra Radek                    HOR6301   DISK     0  4879
 34 Borovička Milan                FSP6104   DISK     0  1710
#
4300     H60B                  01.06.2019 RVP = 5154/4953  IP = 0.961  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Škorpil Martin                 HOR5700  42:51  5155  5364
  2 Kunc Radovan                   TJN5549  44:27  4978  4640
  3 Milota Josef                   MLA5801  46:44  4725  5115
  4 Šedivý Jiří                    EKP5500  47:26  4647  4956
  5 Sucharda Jiří                  BOR5802  48:47  4497  5179
  6 Běhoun Pavel                   PHK5701  49:14  4448  4415
  7 Dušátko Petr                   PHK5702  49:52  4377  4598
  8 Konopáč Jiří                   TUR5803  51:49  4161  3960
  9 Kettner Pavel                  HCE5900  52:43  4061  4250
 10 Červinka Jaroslav              OKP5803  53:02  4026  4127
 11 Gazdačko Milan                 SHK5702  53:50  3938  4164
 12 Novotný Otakar                 TJN5604  54:06  3908  4391
 13 Beneš Josef                    SJC5801  55:08  3794  3589
 14 Nentvich Lubomír               DOR5800  57:00  3587  3424
 15 Svoboda Slavomír               SMB5801  58:06  3465  3460
 16 Novotný Miroslav               LPU5905  58:59  3367  4036
 17 Jahn Pavel                     SCP5500  59:24  3321  3016
 18 Kudrnáč Martin                 HCE5901  59:32  3306  3222
 19 Hoidekr Pavel                  LLI5901  60:35  3189  3350
 20 Cedrych Karel                  TJP5500  62:58  2925  3092
 21 Eiselt Miloš                   LTP5802  63:15  2894  3026
 22 Jun Drahomír                   KNC5501  64:58  2703  2989
 23 Kaška Rudolf                   CHA5500  65:28  2648  3701
 24 Guga Romuald                   CHC5501  66:40  2515  3744
 25 Balcar Aleš                    PHK5703  71:49  1944  2153
 26 Šváb Jan                       VSP5801  74:14  1676  2582
 27 Muchl Vladimír                 CST5601  82:26   767  1915
 28 Horák Petr                     TJN5602  85:43   403  3133
 29 Vokuš Zdeněk                   TJN5601 111:00     0   482
 30 Flašar Jan                     KCK5701   DISK     0  3955
 31 Ouška Jiří                     DOR5700    DNS     0  1108
#
4300     H65B                  01.06.2019 RVP = 4161/3978  IP = 0.956  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Přinda Oldřich                 VLI5101  35:47  4558  4458
  2 Hickethier Manfred             VLI5201  42:16  3943  4214
  3 Hudský Vlastimil               TUR5100  47:39  3432  4012
  4 Farář Jaroslav                 VRL5002  50:30  3161  3580
  5 Horáček Miroslav               VLI5000  51:30  3066  3158
  6 Erlebach Josef                 JIL5201  51:46  3041  3888
  7 Knap Jan                       LPU5101  52:12  3000  3959
  8 Jaroš Vladimír                 DCE5400  52:57  2929  3946
  9 Hájek Jan                      MAS5401  55:18  2706  3212
 10 Přeček Zdeněk                  SCP5200  55:39  2672  2922
 11 Provazník Jiří                 TUR5102  55:40  2671  3308
 12 Babický Tomáš                  RUM5001  56:54  2554  2996
 13 Valter Petr                    KBP4500  58:05  2441  3471
 14 Rančák Josef                   BOR5004  58:13  2429  2362
 15 Fejlek Vojtěch                 SHK5202  59:12  2335  2065
 16 Polák Zdeněk                   VSP5203  59:17  2327   232
 17 Paukert Milan                  TJP5000  60:20  2228  2549
 18 Ptáček Ladislav                BBM5300  60:48  2183  2475
 19 Cabrnoch Jiří                  DKL5400  65:09  1770  2887
 20 Richtr Jiří                    JEN5001  67:54  1509  1826
 21 Wald František                 FSP5300  70:43  1242  2725
 22 Ševčík Milan                   CHA5003  71:57  1125  2979
 23 Hora Vladimír                  VSP5100  71:58  1123  2497
 24 Barták Jiří                    CHA5100  72:20  1089  2810
 25 Novák Karel                    NPA5001  75:35   780  1865
 26 Böhm Karel                     TJN5101  76:49   663  1803
 27 Bárta Miroslav                 JEN5201  78:54   465  2212
 28 Brumek Stanislav               DKL5201 105:08     0  1142
 29 Lusk Karel                     CHA5002 112:22     0   569
 30 Kolský Alexander               PGP5000 123:21     0   763
#
4300     H70B                  01.06.2019 RVP = 3548/3374  IP = 0.951  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Koč Zdeněk                     MKP4700  43:39  3474  3539
  2 Buriánek Jaromír               SCP4700  44:58  3375  3628
  3 Karmazín Petr                  VLI4901  46:20  3273  3738
  4 Ježek Ladislav                 VLI4900  47:16  3203  2741
  5 Jakubec Jindřich               TUR4801  47:42  3170  3106
  6 Švec Zdeněk                    SLA4700  51:40  2873  2441
  7 Novák Miloš                    SCP4600  52:32  2808  2525
  8 Hrobař Rudolf                  SRK4702  53:53  2707  3287
  9 Novotný Jiří                   SLP4601  54:47  2639  2751
 10 Pospíšil Jiří                  TUV4701  57:06  2465  2651
 11 Jirásek Jaroslav               DCH4701  61:18  2150  2861
 12 Smetana Radim                  CHA4700  62:17  2076  2418
 13 Hlaváč Jaroslav                SMB4801  64:22  1920  2262
 14 Nosál Stanislav                LBE4600  73:18  1250  1666
 15 Zelený Vladimír                PGP4800  79:50   760  2072
 16 Ryšavý Vít                     TJP4700  84:40   398  1776
 17 Kadavý Zdeněk                  CHA4901  84:43   394  2079
 18 Duda František                 KPY4600  88:58    75  1438
 19 Rakovec Miloš                  SCP4500  90:08     0  1636
 20 Matoušek Luboš                 LJN4700    DNS     0   204
#
4300     H75B                  01.06.2019 RVP = 2552/2414  IP = 0.946  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Havlík Jaroslav                SJC3601  48:06  2708  2559
  2 Čadil Jan                      FSP4300  55:17  2391  2787
  3 Frey Jaromír                   ONO4100  60:53  2144  2105
  4 Sklenář Jan                    MLA4201  61:15  2128  2151
  5 Fišák Jan                      MLA4401  63:07  2046  2712
  6 Úlehla Zdeněk                  BOR4001  71:36  1672  1597
  7 Paul Josef                     DCE4401  73:16  1598  2005
  8 Mudr Stanislav                 DCE4400  77:25  1415  1238
  9 Štrojsa Josef                  KAS4000   DISK     0  1089
#
4300     P                     01.06.2019 RVP = 0/0        IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Erben Jiří                     STB7700  15:59     0     0
  2 Přinda Jan                     VLI0803  19:32     0     0
  3 Šebelková Štěpánka             VLI7851  19:47     0     0
  4 Kalousová Radka                EKP7550  20:06     0     0
  5 Vaňourková Jitka               BOR7252  21:40     0     0
  6 Čechová Jana                   FSP8353  22:14     0     0
  7 Savičová Gabriela              SKV7952  23:17     0     0
  8 Grabmüller Radek               KPY8300  23:52     0     0
  9 Spejchal Petr                  BOR7512  23:54     0     0
 10 Himmel Petr                    OKP6500  24:28     0     0
 11 Kottíková Pavlína              TJN7751  25:58     0     0
 12 Drahoňovská Petra              TUR7455  26:55     0     0
 13 Žukov Jakub                    TJN0305  28:02     0     0
 14 Jelínková Jiřina               LTP7551  29:18     0     0
 15 Vlachová Dita                  SBR7750  29:52     0     0
 16 Harazinová Zuzana              VLI0650  32:12     0     0
 17 Menclová Jana                  JEN7556  32:42     0     0
 18 Harazinová Radka               VLI7650  33:25     0     0
 19 Kutek Pavel                    JEN7701  34:13     0     0
 20 Kutková Petra                  STB7850  34:50     0     0
 21 Kutková Hana                   JEN8050  35:39     0     0
 22 Řezáčová Lucie                 VLI0450  36:30     0     0
 23 Zenkerová Miluše               LCV4550  37:55     0     0
 24 Potměšil Matyáš                TJN0204  38:29     0     0
 25 Milota Jan                     MLA0500  39:17     0     0
 26 Gottlichová Jitka              BOR6752  41:01     0     0
 27 Svoboda Matěj                  BOR0600  42:35     0     0
 28 Křížková Jitka                 MAS8050  42:36     0     0
 29 Vlčková Petra                  BOR7859  45:56     0     0
 30 Kruschinová Jana               LTP0551  48:24     0     0
 31 Posselt Hynek                  TJN6200  52:27     0     0
 32 Posseltová Ivana               TJN6450  54:32     0     0
 33 Jelínek Pavel                  LTP6808  79:07     0     0
 34 Samohýl Richard                PGP2800   DISK     0     0
 35 Bradáčová Marie                LLI7550    DNS     0     0
 36 Labská Bohuslava               LLI6951    DNS     0     0
 37 Neyrinck Noel                  VSP7012    DNS     0     0
 38 Pokorná Ema                    PGP0950    DNS     0     0
#
4300     T                     01.06.2019 RVP = 0/0        IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Švec Karel                     ZVO7601  86:40     0     0
  2 Pokorná Magdaléna              PGP7562  92:13     0     0
  3 Feřt Martin                    VLI7704  93:10     0     0
  4 Oncirk Jan                     ONO0301  94:39     0     0
  5 Khel Richard                   SCP7500  98:11     0     0
  6 Silný Ondřej                   PHK7906 101:00     0     0
  7 Šebelka Jan                    VLI7506 106:02     0     0
  8 Feřtová Jitka                  VLI7853 106:11     0     0
  9 Matoušek Josef                 PHK7900 106:52     0     0
 10 Heřmánek Michal                TUR7702 110:15     0     0
 11 Šipoš Richard                  VLI8301 114:27     0     0
 12 Vejražka Jiří                  KPY7400 121:31     0     0
 13 Kinšt David                    SJH7901 124:56     0     0
 14 Berná Markéta                  ODV7651 125:06     0     0
 15 Habánová Anna                  VLI7757 126:58     0     0
 16 Fiala Jan                      DOR7802 128:17     0     0
 17 Kvapil Ondřej                  PHK7804 129:38     0     0
 18 Landovská Ivana                PGP6251 130:40     0     0
 19 Borovička Tomáš                FSP9801 132:54     0     0
 20 Kubeša Vladimír                VLI7507 133:25     0     0
 21 Kočibová Ivana                 TJN6354 136:35     0     0
 22 Berný Jan                      ODV7702 137:14     0     0
 23 Hejtmánek Vladimír             TAP5802 143:15     0     0
 24 Havelka Josef                  SJC8402 146:51     0     0
 25 Hančl Martin                   ROU7601 153:47     0     0
 26 Gibbonsová Jitka               TUV7252 157:02     0     0
 27 Truncová Lenka                 ODV7852 161:38     0     0
 28 Bodurka Jaroslav               KRL7301 169:44     0     0
 29 Kosíková Helena                TUR6550 177:39     0     0
 30 Piškulová Pavla                ODV8052 182:28     0     0
 31 Jírová Monika                  ROZ7350 195:32     0     0
 32 Dudek Jan                      PDY0200 197:20     0     0
 33 Válková Martina                TUV7051 211:45     0     0
 34 Majerská Adriana               ODV8051 218:09     0     0
 35 Chupek Jakub                   JPV9911   DISK     0     0
 36 Nový Jiří                      CHA5600   DISK     0     0
 37 Mencl Martin                   JEN7301   DISK     0     0
 38 Švarcová Lenka                 JEN6451   DISK     0     0
 39 Smolková Romana                TAP6951   DISK     0     0
 40 Melichar Jaromír               LLI6301   DISK     0     0
 41 Khelová Petra                  SCP7850   DISK     0     0
 42 Walach Jiří                    LLI8005   DISK     0     0
 43 Vrabcová Romana                SCP8250   DISK     0     0
 44 Ševčík Daniel                  ONO0200    DNS     0     0
 45 Slavík Pavel                   SNA7349    DNS     0     0
#