Ranking veteránů - výsledky

Sport: OB, Závod: 02.06.2019 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

4301     D21E                  02.06.2019 RVP = 9755/9755  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Horčičková Vendula             LCE9353  38:44 10664  9861
  2 Kosová Denisa                  PHK9150  40:01 10332 10000
  3 Štičková Anna                  SSU9651  41:12 10026  9634
  4 Kabáthová Eva                  ZBM8966  41:55  9841  9530
  5 Teplá Karolína                 SHK9251  42:08  9785  9495
  6 Čechová Tereza                 KAM9852  42:56  9578  9169
  7 Kozáková Zdenka                TBM7952  43:14  9500  9536
  8 Jedličková Zuzana              SHK8150  43:31  9427  9049
  9 Mechlová Lenka                 SHK9051  43:55  9323  9584
 10 Voborníková Alena              CTB9451  44:37  9142  9024
 11 Šiková Karolína                LPM9651  45:52  8819  9167
 12 Čermáková Magdalena            LCE9155  46:15  8720  8720
 13 Knapová Lenka                  LPU9351  46:16  8716  8842
 14 Šimůnková Gabriela             TAP9755  46:37  8625  8511
 15 Zvěřinová Martina              LPU8357  46:51  8565  9298
 16 Nováková Tereza                LPU9757  47:23  8427  8512
 17 Bogarová Adélka                PGP9056  47:26  8414  8710
 18 Jirčáková Martina              LCE8951  48:08  8233  8364
 19 Aschermannová Petra            KAM9354  49:16  7940  9322
 20 Vališová Martina               TBM9669  49:29  7884  9063
 21 Doležalová Monika              KAM8851  49:46  7811  9158
 22 Sklenářová Radka               LCE9250  49:52  7785  8319
 23 Šimková Johanka                ZBM9350  50:29  7625  8708
 24 Gregorová Kamila               CTB8151  50:43  7565  9698
 25 Odehnalová Tereza              ZBM9757  51:25  7384  9108
 26 Procházková Klára              LPU9451  52:17  7160  8570
 27 Hančová Petra                  LPU9659  52:27  7117  8609
 28 Šiková Barbora                 LPM9650  52:33  7091  8901
 29 Hiršová Gabriela               ZBM9651  53:46  6776  9059
 30 Hiklová Natalia                ZBM8350  53:49  6763  9406
 31 Poklopová Lenka                SSU8952  56:00  6198  8523
#
4301     D21A                  02.06.2019 RVP = 8739/8739  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Baldrianová Barbora            VSP7850  37:34  9490  8969
  2 Benešová Lucie                 SJC8951  38:34  9249  8534
  3 Udržalová Pavla                LPU8552  39:23  9053  8335
  4 Hepnerová Martina              SHK8152  39:41  8980  8643
  5 Korpasová Tereza               TBM9898  40:50  8704  8049
  6 Kochová Nikola                 TUR9358  40:56  8680  8207
  7 Havlová Adéla                  BOR9161  41:14  8608  8250
  8 Chvalová Věra                  LPM9452  41:31  8539  7154
  9 Kubátová Jana                  CHA9152  42:00  8423  7608
 10 Červená Adéla                  SHK9755  42:01  8419  7278
 11 Šimšová Jana                   MFP7651  42:02  8415  7164
 12 Neradová Alena                 TUR8551  42:30  8303  8165
 13 Pavlovcová Petra               TUR9353  42:34  8287  6049
 14 Mádlová Věra                   ZBM8951  42:46  8239  7462
 15 Bořánková Karolína             KAM9550  43:52  7974  8000
 16 Balcarová Jana                 PHK8753  44:22  7854  7577
 17 Randáková Helena               VRL7452  44:26  7838  8241
 18 Zajícová Kateřina              TAP9053  45:11  7657  7009
 19 Matějů Martina                 PGP8556  45:16  7637  9020
 20 Chovancová Zuzana              TZL9754  45:50  7501  7215
 21 Staňová Karolína               BOR9853  46:57  7232  7184
 22 Fundová Eliška                 SHK9351  47:29  7104  7621
 23 Chaloupková Veronika           CHC9852  47:39  7064  6320
 24 Jirásková Kateřina             PGP8852  48:18  6907  6473
 25 Valachová Martina              LPU9054  48:48  6787  7064
 26 Hrabánková Klára               PGP9654  48:57  6751  6386
 27 Novotná Tereza                 PHK9255  49:01  6735  8531
 28 Folbrechtová Šárka             BOR9051  49:02  6731  6875
 29 Košárková Iva                  PGP8155  49:56  6514  5698
 30 Kožinová Jana                  PGP6651  50:28  6386  6769
 31 Lepšíková Eva                  SJC8765  51:36  6113  7263
 32 Zimmerová Kateřina             KAM9850  51:44  6081  6163
 33 Svobodová Jitka                VSP7450  52:42  5849  7180
 34 Hanáková Magda                 KRL9651  52:51  5813  7350
 35 Bialožytová Tereza             PGP9055  53:16  5712  5931
 36 Vytinová Monika                TUR9150  53:19  5700  4196
 37 Janovská Petra                 PGP7355  55:13  5243  6008
 38 Kopcová Michaela               VLI8456  55:46  5111  6960
 39 Žaloudková Klára               LPU9461  56:08  5023  8029
 40 Mokrá Julie                    VLI8051  56:17  4987  6738
 41 Králová Vanda                  BZP8750  56:27  4947  6101
 42 Kašparová Šárka                AOP7251  58:17  4506  5387
 43 Hendrychová Zuzana             ZBM8954  59:18  4261  4848
 44 Henychová Zuzana               VLI6151  59:49  4137  5993
 45 Sabelová Markéta               TRI9656  60:34  3956  7281
 46 Nedbálková Hana                ZBM9755  65:09  2854  3769
 47 Knížková Šárka                 CHA9850  67:38  2256  5557
 48 Masopustová Elis               PGP8656  70:34  1550  6760
 49 Kohlová Zuzana                 KPY8852   DISK     0  6388
 50 Wiesnerová Monika              NPA9051   DISK     0  7633
 51 Kožinová Zuzana                PGP9650   DISK     0  8478
 52 Myslivečková Zuzana            TUR9253    DNS     0  6687
 53 Tihonová Hana                  TAP9052    DNS     0  6233
 54 Svobodová Barbora              TJN8952    DNS     0  7716
 55 Procházková Zuzana             KPY8650    DNS     0  6315
 56 Oľhavová Hana                  ASU9199    DNS     0  4956
 57 Kožinová Anna                  PGP9350    DNS     0  7111
 58 Azebová Nina                   PHK8855    DNS     0  7194
 59 Kašková Kateřina               CHA7850    DNS     0  8778
#
4301     D21B                  02.06.2019 RVP = 7266/7266  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Chmelařová Michaela            SHK9151  30:39  8598  8690
  2 Ondřejová Dita Terezie         SHK8550  36:17  7348  2194
  3 Nováková Zuzana                NPA9151  37:08  7159  8599
  4 Kopecká Eliška                 ASU9299  41:04  6286  3818
  5 Rydlová Eva                    FSP8989  43:54  5657  5848
  6 Smutná Pavla                   VAM8651  44:40  5486  6645
  7 Jebavá Lucie                   STH9251  45:04  5398  6226
  8 Posseltová Tereza              TJN9252  46:12  5146  5429
  9 Albrechtová Eva                KAM7850  46:57  4979  6169
 10 Studničná Lenka                FSP8650  48:38  4606  4713
 11 Molnárová Monika               ZBM9459  48:59  4528  1307
 12 Francke Pavla                  VLI8850  49:09  4491     0
 13 Müllerová Markéta              LCE9453  49:50  4339  4208
 14 Ježková Dominika               PGP9053  52:07  3832  4910
 15 Botiková Daniela               LCE9158  52:38  3718  5504
 16 Urbánková Kateřina             ONO9250  54:18  3348  4274
 17 Janečková Dagmar               EKP6550  54:36  3281  5723
 18 Majasow Agata                  CHC8553  55:11  3152   420
 19 Černá Hana                     EKP8459  55:57  2981  4552
 20 Neradová Eva                   LIT8951  56:58  2756  3157
 21 Zatloukalová Jana              TUR8651  57:00  2748  1068
 22 Marková Anna                   LBE9250  57:23  2663  3903
 23 Würzová Karolína               FYD9852  58:34  2400   364
 24 Podešvová Vlasta               TJN9250  59:01  2300  3858
 25 Szenczi Kristýna               VLI8650  59:18  2238  3835
 26 Balusková Ida                  OKP7350  61:38  1719  4013
 27 Štemberová Natálie             TJN9851  63:19  1346  4569
 28 Vlažná Lucie                   LCE8751  63:19  1346  1448
 29 Soroka Martyna                 TUR9466  75:19     0   438
 30 Würzová Anna                   FYD9451   DISK     0  3527
 31 Sheshikova Anastasia           KAM9853    DNS     0  1412
 32 Hausmannová Klára              EKP8651    DNS     0  2658
 33 Šákrová Michaela               BOR8850    DNS     0  3218
#
4301     D21C                  02.06.2019 RVP = 4413/4413  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Šilerová Eva                   PDY8050  46:13  4873  5438
  2 Blahutová Hanka                MFP7953  46:21  4860  4373
  3 Vágnerová Michaela             SJC8754  52:07  4301  1344
  4 Kalinová Tereza                LBE9150  53:20  4183     0
  5 Malíková Stanislava            EKP8950  53:53  4130  3390
  6 Káninská Markéta               TAP9054  55:43  3952  4418
  7 Veselá Jana                    PHK8650  56:23  3887  1697
  8 Izáková Ivana                  EKP7453  59:20  3601  3532
  9 Zakouřilová Kamila             TUR8557  61:50  3358  4037
 10 Krupová Tereza                 BZP8751  65:04  3045  2763
 11 Voborská Jana                  PGP8454  69:06  2654   485
 12 Černá Kateřina                 TJP9850  75:16  2055  2972
 13 Žaloudková Petra               SJC8761  85:03  1106  1632
 14 Vojáčková Šárka                LIT9051  93:49   256     0
 15 Benešová Zuzana                LIT8353 103:01     0     0
 16 Kazdová Jana                   SJC7752   DISK     0  3801
 17 Horčičková Linda               UOL8650    DNS     0  2781
 18 Kohlová Monika                 TUR9756    DNS     0  3488
 19 Peterková Viktorie             LLI7551    DNS     0   348
 20 Zeman Klára                    DCE7950    DNS     0  4292
#
4301     D35B                  02.06.2019 RVP = 6411/6321  IP = 0.986  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Ryšavá Magdalena               PGP7650  34:18  7035  6715
  2 Tichovská Hana                 PGP6652  36:41  6593  6244
  3 Horáčková Kateřina             VLI8150  37:19  6475  6323
  4 Novotná Petra                  PHK6651  38:31  6252  6478
  5 Bozděchová Lenka               PGP8254  39:21  6098  5506
  6 Novotná Kateřina               PHK8252  40:06  5958  5276
  7 Horčičková Eva                 UOL7051  40:50  5822  5844
  8 Hanušová Petra                 STB8297  41:01  5788  5031
  9 Hrobařová Lenka                ASU7751  41:44  5655  6297
 10 Bartalošová Jana               PGP8154  42:23  5535  5715
 11 Knapová Iva                    LPU6052  42:27  5522  5968
 12 Kazdová Lenka                  SJC8484  45:45  4910  4967
 13 Kvapilová Lenka                TUV8151  47:18  4622  5619
 14 Petriláková Petra              DOR7656  51:23  3864  4700
 15 Smolková Alena                 PGP6450  55:40  3069  4015
 16 Ječmenová Věra                 ONO8050  56:46  2865  2240
 17 Forstereviczová Jana           DOR7653  57:36  2710  4089
 18 Kalousková Pavla               JEN8451  58:42  2506  4083
 19 Kučerková Romana               STB8196  59:19  2391  5218
 20 Hrádková Kateřina              ROU8350  61:13  2039  3148
 21 Čechová Jana                   FSP8353  62:04  1881     0
 22 Kinštová Dominka               SJH8051  65:31  1241  4348
 23 Pilařová Kateřina              CEP8050  66:13  1111  3029
 24 Pilátová Petra                 DKL8051  72:02    31  3168
 25 Fialová Jana                   DOR8050  75:30     0  2518
 26 Pecharová Michaela             TJP6550  80:14     0  4032
 27 Pračková Zita                  RIC7850  80:42     0  3908
 28 Vyhnálková Eva                 RIC7552   DISK     0  4279
 29 Pivcová Žaneta                 MLA8050   DISK     0   856
 30 Havláková Daniela              ROU7951    DNS     0     0
 31 Perknerová Barbora             ZVO8151    DNS     0  3285
#
4301     D40B                  02.06.2019 RVP = 6477/6354  IP = 0.981  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Heřmánková Pavla               TUR7777  30:01  6805  7135
  2 Městková Kateřina              VSP7650  30:14  6757  6125
  3 Pavelcová Gabriela             NPA7851  30:45  6642  6231
  4 Grycová Petra                  TBM7467  31:40  6439  6271
  5 Smutná Jana                    VAM6251  32:13  6317  5874
  6 Arnoštová Kateřina             DOR7652  33:29  6035  5400
  7 Kučerová Marie                 VSP7551  33:32  6024  6000
  8 Šimerková Olga                 PGP7551  33:36  6009  6452
  9 Nechanická Daniela             OSN7557  33:44  5980  6028
 10 Tomášková Radka                TUV7851  33:59  5924  5697
 11 Zurynková Jana                 EKP7053  35:01  5695  5529
 12 Pachnerová Dominika            CHA7750  35:28  5595  6294
 13 Tučková Monika                 BOR7650  36:07  5451  5132
 14 Urbánková Jana                 ONO7851  36:11  5436  4663
 15 Lošťáková Ivana                LTP7758  37:13  5206  5898
 16 Mulíčková Eva                  ABM7469  39:47  4637  5661
 17 Vandasová Markéta              VAM7250  40:48  4411  6186
 18 Mairichová Radka               TJN7450  42:23  4059  4376
 19 Ondráčková Veronika            EKP7850  42:50  3959  5759
 20 Náměstková Veronika            EKP7351  44:07  3675  3379
 21 Brettlová Marta                PGP7557  44:52  3508  4081
 22 Peteráčová Hyxová Radka        VLI7755  45:07  3452  4955
 23 Žemlová Eva                    KAM7550  45:20  3404  5324
 24 Milánová Jindřiška             TBM7475  45:34  3353  5752
 25 Papicová Silvie                BZP7651  46:34  3131  4611
 26 Pechová Iva                    LPM6151  47:18  2968  4360
 27 Kubečková Zdena                PHK7551  47:24  2946  5950
 28 Držková Markéta                LPU7670  47:48  2857  4153
 29 Žuková Marcela                 VLI7351  48:22  2731  4316
 30 Savičová Gabriela              SKV7952  48:33  2690  2018
 31 Rožková Petra                  RIC7575  48:35  2683  4931
 32 Matyášová Jana                 CHA7652  50:53  2172  3553
 33 Bartošová Jana                 MLA7051  50:55  2165  4380
 34 Jeřábková Tereza               BOR7563  52:20  1850  4154
 35 Sázavská Tereza                VLI7950  52:20  1850   410
 36 Skácelová Marie                VLI7552  52:49  1743  5433
 37 Dlouhá Marta                   BZP7851  53:46  1532  5159
 38 Ehlerová Petra                 VSP7855  53:48  1525  3521
 39 Hladká Petra                   KOR7950  53:51  1513  4663
 40 Růtová Martina                 TJN7652  54:39  1336  2763
 41 Lipenská Eva                   CHA7951  57:02   807  3568
 42 Březinová Michaela             CHA7751  57:44   651  2770
 43 Svítilová Pavla                BZP7750  61:12     0  3933
 44 Cichrová Iveta                 TAP7752  62:44     0  1641
 45 Malečková Iva                  PGP7559  63:39     0  4572
 46 Ellederová Zdeňka              TAP7755  64:05     0  3101
 47 Hejduková Jana                 BSO7250  67:14     0  3634
 48 Mišeková Martina               KAM7851  68:57     0  3253
 49 Nedomová Iva                   PDY7851  75:26     0  1704
 50 Kosková Třísková Lenka         VLI7554  80:26     0   428
 51 Pavlova Irena                  TJN7650  85:05     0  1006
 52 Krejčová Jana                  ROU7758  87:25     0  1928
 53 Kobrlová Gabriela              TJN7654  87:39     0  1215
 54 Vokušová Dana                  TJN7750  96:58     0  2363
 55 Houdová Miloslava              CHA7653 118:10     0   432
 56 Menclová Jana                  JEN7556 136:27     0     0
 57 Kuželová Michaela              FSP7851   DISK     0  2942
 58 Pospíšilová Štěpánka           BZP7650   DISK     0  4697
 59 Benešová Radka                 VLI7653   DISK     0   189
 60 Ševčíková Olga                 ONO7650    DNS     0     0
 61 Městková Lucie                 TEP7850    DNS     0  6379
 62 Vacíková Jana                  TEP7950    DNS     0   642
 63 Ferbasová Zdeňka               TUR7361    DNS     0   865
 64 Vláčilová Kateřina             RIC7757    DNS     0   973
#
4301     D45B                  02.06.2019 RVP = 5907/5765  IP = 0.976  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Podrábská Marie                VLI7451  29:04  6372  6023
  2 Kosová Michaela                SRK6752  30:51  6013  5695
  3 Hiršová Marcela                VBM7079  31:10  5949  5787
  4 Sieglová Dagmar                MFP7050  31:39  5852  5973
  5 Štraitová Jitka                VSP7252  31:59  5785  4882
  6 Škáchová Petra                 KAM7054  32:57  5590  5705
  7 Voltrová Svatava               ROZ6150  33:36  5459  5338
  8 Konečná Marcela                EKP7257  33:46  5426  4826
  9 Novotná Neyrinck Markéta       VSP7051  34:09  5349  5234
 10 Martanová Daniela              VLI7452  35:19  5114  4835
 11 Eichlerová Jana                KAS7051  35:52  5003  5296
 12 Skyvová Kristýna               STE7054  36:16  4923  6048
 13 Dvorská Marie                  VLI7454  36:45  4825  1399
 14 Hudosová Gabriela              RIC7299  36:50  4809  3859
 15 Benešová Jaroslava             DKL7050  37:27  4684  4628
 16 Kotková Lenka                  RIC7352  39:06  4352  4172
 17 Demlová Jitka                  LPU6955  39:13  4329  4465
 18 Kostková Jana                  AOP7151  39:26  4285  4837
 19 Šmelíková Hana                 ASU6999  39:42  4232  4486
 20 Horáková Lenka                 VSP7255  40:03  4161  4464
 21 Waňková Dita                   LPU7158  40:30  4071  4056
 22 Waldhauserová Irena            BOR7459  40:39  4040  3963
 23 Průšová Markéta                VSP7256  41:19  3906  4490
 24 Lesáková Věra                  TJN7152  41:32  3863  3707
 25 Houžvičková Karolína           TUR7254  41:55  3785  4472
 26 Šrámková Iva                   RIC7251  43:18  3507  5076
 27 Kuchařová Ada                  TBM5855  43:23  3490  3993
 28 Korpasová Ivana                LBM7362  43:27  3477  4737
 29 Posseltová Romana              TJN7050  43:43  3423  4805
 30 Vřešťálová Lucie               TUR7450  44:49  3202  3628
 31 Riby Kateřina                  LTP7252  44:54  3185  4478
 32 Melišíková Radka               TAP7152  45:19  3101  3999
 33 Čtrnáctová Magdalena           PGP7151  45:25  3081  4285
 34 Gabryšová Tereza               LME6850  46:02  2957   323
 35 Procházková Alexandra          VLI7051  47:18  2702  3655
 36 Řehořová Lenka                 TJN7250  49:30  2259  2956
 37 Nehasilová Zuzana              LDC7150  51:49  1793  4783
 38 Kašparová Marie                ZAK7250  51:51  1786  3848
 39 Kotenová Klára                 RIC7252  53:54  1373  3401
 40 Janoušková Iveta               BOR7457  54:03  1343  3115
 41 Pavlíková Klára                LIT7451  56:22   877  4023
 42 Šimůnková Martina              TAP6851  56:53   773  2864
 43 Hájková Magdalena              TUV7351  56:54   769  3782
 44 Richtrová Lucie                VPM7451  57:02   743  3586
 45 Kamírová Gabriela              LTP7351  57:32   642  2868
 46 Krausová Marcela               LCV7351  57:49   585  3347
 47 Šejnová Magdalena              KAM7055  58:55   363  2347
 48 Hanušová Zdena                 SJC7253  59:24   266  3871
 49 Pokorná Hana                   TJN6950  63:00     0  1927
 50 Danihelová Janka               SKV6552  63:07     0  3268
 51 Nováková Markéta               RUM7451  64:27     0  4182
 52 Nová Jana                      DOR7150  65:45     0  4275
 53 Douchová Jaroslava             SNA7155  66:37     0  2120
 54 Krotilová Magdaléna            BZP7150  70:07     0  3236
 55 Severýnová Popková Klára       VLI7455  71:29     0  2375
 56 Bártová Pavla                  ZVO7152  72:14     0  2272
 57 Jirasová Jana                  DOR7450  74:59     0   715
 58 Nováková Martina               PDY7350  87:37     0  1788
 59 Víšková Alena                  KAM7451  88:51     0   606
 60 Lamačová Dana                  TUR7451   DISK     0  3131
 61 Vitebská Lenka                 TJN7051   DISK     0   680
 62 Bejvlová Martina               LME7350    DNS     0  4901
 63 Dvořáková Ivana                PGP7254    DNS     0   198
 64 Kubecová Jana                  STB7399    DNS     0  4006
 65 Hanáková Marta                 KRL7151    DNS     0  2794
 66 Menclová Silvie                VSP7050    DNS     0  4303
 67 Ptáčková Kateřina              PGP7350    DNS     0  5058
 68 Jandová Hana                   LCV7150    DNS     0   342
 69 Klapalová Pavla                VSP7099    DNS     0  3938
#
4301     D50B                  02.06.2019 RVP = 4891/4749  IP = 0.971  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Linková Iva                    TUR6850  30:08  5222  4715
  2 Grycová Jana                   TBM6969  31:50  4949  5004
  3 Teplá Hana                     SHK6561  31:57  4930  4383
  4 Komersová Jana                 KNC6550  32:45  4802  4880
  5 Kavková Dana                   SCP6150  33:26  4692  5159
  6 Nováková Marie                 OKP6953  33:55  4614  4321
  7 Rýdlová Magda                  TJN6850  33:59  4603  2725
  8 Čiháková Lenka                 KNC6750  36:00  4279  4597
  9 Pavlíková Pavla                CHA6551  36:02  4274  4420
 10 Cincibusová Ivana              FSP6651  36:11  4250  4529
 11 Staňková Marcela               VPM6951  36:20  4225  4696
 12 Lisá Monika                    ONO6750  37:06  4102  4258
 13 Gorčicová Ivana                CHA6550  37:28  4043  4126
 14 Fantová Libuše                 EKP5650  37:32  4032  4600
 15 Kettnerová Lenka               HCE6450  37:40  4011  4231
 16 Nováková Irena                 OKP6651  37:55  3971  3423
 17 Šoupová Jana                   LPM6850  38:05  3944  3967
 18 Němečková Jarmila              VSP6650  38:20  3904  4560
 19 Thýnová Ivana                  SHK6651  38:40  3850  4041
 20 Pecková Ivana                  EKP6252  38:45  3837  4551
 21 Würzová Kateřina               FYD6952  39:15  3756  4324
 22 Zelená Markéta                 PGP5850  39:29  3719  4325
 23 Pávková Jana                   BOR6550  39:32  3711  4284
 24 Vlčková Jindra                 LDC6451  40:16  3593  3982
 25 Bochenková Jana                DOR6150  40:57  3483  4567
 26 Zalabová Martina               SJC6657  41:11  3446  4620
 27 Fürstová Katka                 LLI6950  41:38  3373  4059
 28 Halířová Eva                   BOR6654  41:58  3320  3609
 29 Kavalírová Kateřina            PHK6756  41:59  3317  4274
 30 Hubáčková Jana                 EKP6250  45:21  2776  2308
 31 Miklasová Markéta              VLI6850  45:22  2773  3714
 32 Tokárová Regina                VPM6950  48:12  2317  2579
 33 Kočibová Ivana                 TJN6354  48:34  2258  3406
 34 Slezáčková Věra                KAS6550  49:10  2162  3559
 35 Šafková Petra                  KAM6650  49:27  2116   725
 36 Jelínková Radka                MLA6951  50:05  2014  2752
 37 Zimmerová Lenka                ZVO6451  51:40  1760  2665
 38 Šmausová Gabriela              TJN6951  52:16  1663   429
 39 Kubínová Jana                  SKV6751  58:00   741  3699
 40 Míchalová Marcela              KPY6850  58:57   589   948
 41 Žandová Marie                  SKV6551  59:20   527  3296
 42 Tloušťová Eva                  SCP6950  70:04     0  2729
 43 Gottlichová Jitka              BOR6752  73:15     0   687
 44 Hrdličková Ludmila             SLA6950  85:30     0  3329
 45 Úlehlová Monika                TAP6950    DNS     0  4639
#
4301     D55B                  02.06.2019 RVP = 4475/4323  IP = 0.966  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Novotná Ivana                  PHK6354  31:17  4656  4649
  2 Mrázová Pavla                  DCE5550  31:50  4577  4209
  3 Klapalová Jana                 VAM6451  32:17  4512  5100
  4 Benešová Iva                   SJC6151  33:07  4392  4347
  5 Procházková Miluše             DCE5450  33:23  4354  4068
  6 Hanušová Jitka                 LTU6352  35:46  4010  3264
  7 Sládková Eva                   TEH5751  36:09  3955  3611
  8 Tichá Jana                     SJH6451  36:43  3873  3977
  9 Kohlová Alena                  KPY6051  37:37  3744  3309
 10 Freyová Michaela               KPY6050  38:15  3652  3450
 11 Michálková Jiřina              VSP6151  39:26  3482  3298
 12 Kábrtová Iva                   PEN6350  39:44  3439  3611
 13 Večeřová Ivana                 TJN6052  39:49  3427  2895
 14 Ježková Regina                 PGP6352  42:09  3091  3697
 15 Jermanová Eva                  TJN6150  42:47  2999  3752
 16 Jeřábková Jana                 OKP6150  43:54  2838  1768
 17 Veljačiková Markéta            SCP6451  44:28  2757  3242
 18 Veverková Yveta                VAM6452  45:11  2654  3505
 19 Hrabánková Ilona               PGP6250  45:57  2543  3209
 20 Svobodová Hana                 SMB5951  47:23  2337  2257
 21 Mudrová Martina                HCE6451  50:11  1933  3093
 22 Kubátová Ivana                 BOR6152  54:39  1290  2023
 23 Konečná Hana                   BBM6350  57:10   927     0
 24 Kovářová Alena                 LTP6151    DNS     0  2919
#
4301     D60B                  02.06.2019 RVP = 3871/3720  IP = 0.961  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Běhounová Jiřina               PHK5651  26:48  4569  4023
  2 Nováková Svatava               SKV5351  32:01  3923  3731
  3 Kuncová Jiřina                 TJN5752  36:44  3339  3964
  4 Cabrnochová Hana               DKL5550  37:38  3227  3171
  5 Konopáčová Jana                TUR5650  38:30  3120  3020
  6 Balcarová Eva                  PHK5952  40:27  2879  2126
  7 Bradnová Věra                  CHA5550  40:33  2866  3075
  8 Hušková Eva                    NPA5754  42:06  2674  3809
  9 Kadavá Eva                     CHA5750  43:34  2493  2599
 10 Novotná Jiřina                 LPU5654  44:13  2412  3689
 11 Nováková Jana                  NPA5552  48:31  1880  1934
 12 Štrossová Jiřina               DCE5650  54:47  1104  3468
 13 Šilerová Zdena                 KNC5750  56:46   858  2659
 14 Beranová Vlasta                UVP5450  61:09   316  2091
 15 Lusková Olga                   CHA5650  61:45   241   565
 16 Flašarová Marie                KCK5756   DISK     0  3403
 17 Jahnová Helena                 SCP5550   DISK     0  3829
 18 Kadečková Jana                 JEN5651   DISK     0   447
 19 Matoušková Marie               LJN5550    DNS     0   666
#
4301     D65B                  02.06.2019 RVP = 3566/3409  IP = 0.956  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Horová Magda                   VSP5450  23:45  3856  5097
  2 Šaffková Zuzana                CHA5150  24:12  3792  3130
  3 Dohnalová Dana                 VSP5050  28:25  3193  3244
  4 Ševčíková Alena                CHA5351  31:14  2793  2962
  5 Neradová Alena                 LIT5051  32:05  2673  2513
  6 Bartoňová Marie                BOR5351  34:55  2270  2241
  7 Fejlková Alice                 SHK5351  34:58  2263  3396
  8 Karmazínová Ivana              VLI5150  35:11  2233  2350
  9 Malá Jitka                     KAS5451  41:58  1270  2128
 10 Pachnerová Jaroslava           VLI5152  45:51   718  1607
 11 Tvrdková Eva                   TUR5151  50:10   106  2602
 12 Zavadilová Naďa                SCP5450  51:13     0  2788
 13 Richtrová Jaroslava            JEN5251  60:03     0   523
 14 Lukavcová Lenka                TJN5452  65:06     0  1292
 15 Böhmová Eva                    TJN5450  67:46     0   655
 16 Savičová Irena                 SKV5352    DNS     0  1506
#
4301     D70B                  02.06.2019 RVP = 1801/1713  IP = 0.951  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Horáčková Stanislava           VLI4950  29:24  1975  2352
  2 Městková Eva                   TEP4851  32:05  1824  1784
  3 Kubátová Milada                PGP4750  35:13  1648  1712
  4 Kašková Eva                    CHA4650  36:34  1572   914
  5 Lohrová Jarmila                SCP4650  39:37  1400  1377
  6 Ryšavá Lubomíra                TJP4750  45:29  1069  1781
  7 Brabcová Jindra                LCV4750    DNS     0    30
#
4301     H21E                  02.06.2019 RVP = 9628/9628  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Nykodým Miloš                  ZBM9005  33:16 10545 10000
  2 Kubát Pavel                    PHK9101  34:52 10071  9510
  3 Král Vojtěch                   SSU8841  35:06 10002  9714
  4 Procházka Jan                  PGP8407  36:44  9517  9433
  5 Kubelka Tomáš                  LPU9307  36:50  9487  9370
  6 Dragowski Kuba                 TUR9003  37:09  9394  8965
  7 Mokrý Stanislav                ZBM9202  37:13  9374  8762
  8 Sýkora Vojtěch                 LCE9801  37:27  9305  2969
  9 Hájek Daniel                   ZBM8919  37:28  9300  9484
 10 Vandas Daniel                  PHK9805  37:45  9216  7963
 11 Luštický Martin                TUR8700  39:01  8840  8918
 12 Kamenický Matěj                LPU9036  39:09  8800  8913
 13 Rusý Tomáš                     KAM9301  39:40  8647  8604
 14 Horvát Petr                    TBM9437  39:56  8568  9046
 15 Burda Matěj                    BOR9608  40:11  8494  8523
 16 Chloupek Adam                  ZBM9300  40:28  8410  8816
 17 Nožka Radek                    LPU9005  40:37  8365  9348
 18 Navrátil Šimon                 PGP9702  40:42  8341  8939
 19 Mrázek Jan                     SJC8102  41:00  8252  9122
 20 Hubáček Jonáš                  LCE9501  41:19  8158  5139
 21 Flašar Jan                     PGP8610  41:48  8014  8881
 22 Šedivý Jan                     PGP8409  41:51  8000  9425
 23 Zbranek Roman                  TZL8808  42:00  7955  9020
 24 Procházka David                LPU9113  42:04  7935  9013
 25 Wolf Filip                     TUR9701  42:12  7896  8462
 26 Schuster Marek                 SSU9303  42:31  7802  8954
 27 Klusáček Matěj                 LCE8903  42:39  7762  8288
 28 Glonek Jakub                   KAM9602  42:40  7757  9106
 29 Brlica Pavel                   ZBM9302  43:08  7619  9008
 30 Zimmermann Štěpán              ZBM9101  43:32  7500  9077
 31 Valeš Jiří                     LPM9502  43:38  7471  8997
 32 Bednarski Jan                  LCE9805  44:53  7100  1044
 33 Bendák Jan                     PHK9800  44:54  7095  4075
 34 Dlabaja Tomáš                  TUR8303  47:15  6398  8805
 35 Biederman Marcin               CHC9805  48:43  5963     0
 36 Zháňal Jan                     ZBM8721  50:38  5395  8417
 37 Poklop Martin                  SSU8802   DISK     0  9110
 38 Kettner Lukáš                  KAM9403   DISK     0  8762
 39 Kettner Vojtěch                KAM9601    DNS     0  9191
 40 Hirš Otakar                    ZBM9801    DNS     0  8550
 41 Petržela Jan                   PHK9200    DNS     0  9344
 42 Semrád Ladislav                CHC9701    DNS     0  8549
#
4301     H21A                  02.06.2019 RVP = 8740/8740  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Kozák Osvald                   TBM8201  32:48  9641  8619
  2 Přibyl Bronislav               TZL8603  34:41  9130  8278
  3 Schulhof Jan                   TUR8900  35:05  9022  8624
  4 Hepner David                   SHK7601  35:46  8837  8154
  5 Grundmann Jan                  LPU9410  35:50  8819  8622
  6 Jonáš Martin                   PGP9606  36:09  8733  8249
  7 Zvěřina Petr                   LPU8208  36:36  8611  8734
  8 Zelinka Jiří                   MBM8740  36:51  8543  8055
  9 Mielec Jaromír                 AOP9701  37:08  8466  7470
 10 Baier Martin                   TUR7603  37:27  8381  8592
 11 Horáček Michal                 VLI7700  37:30  8367  8899
 12 Kos Tomáš                      LPU9303  37:30  8367  8118
 13 Koštejn Vít                    DOK9800  37:35  8344  8257
 14 Bravený Vít                    ZBM9102  37:37  8335  8304
 15 Losman Petr                    PHK7901  37:40  8322  8332
 16 Landovský Tomáš                PGP9103  37:54  8259  8265
 17 Balcar Aleš                    PHK8602  38:07  8200  8001
 18 Netuka Vojtěch                 SHK9701  38:09  8191  7999
 19 Procházka Jan                  PGP8206  38:22  8132  8303
 20 Sháněl Jan                     CHC9402  38:32  8087  7847
 21 Udržal Tomáš                   LPU8002  38:46  8024  8760
 22 Slezák Zdeněk                  LCE8902  38:48  8015  7531
 23 Fodor Petr                     TUR8103  38:54  7988  7854
 24 Semík Ondřej                   KAM9401  39:42  7771  8682
 25 Ondráček Radim                 EKP7414  39:47  7748  8603
 26 Křivda Martin                  CHC9501  39:51  7730  8129
 27 Valenta Jiří                   LCE9201  39:59  7694  7909
 28 Kučera Jan                     VSP7302  40:00  7690  7930
 29 Holas Ondřej                   TUR8501  40:04  7671  7958
 30 Vlček Martin                   TUR8702  40:04  7671  7746
 31 Beneš Jan                      SJC8703  40:08  7653  8264
 32 Zlámal David                   SJC9603  40:31  7550  7952
 33 Gebrt Jan                      SHK9801  40:35  7531  4330
 34 Pešek Ondřej                   CHC8502  40:36  7527  7519
 35 Panchártek Jan                 PHK8802  40:43  7495  8079
 36 Kantor Ondřej                  TRI9103  40:53  7450  8485
 37 Zelenka Tomáš                  PHK9001  41:01  7414  7834
 38 Habán Ivo                      VLI7707  41:20  7328  8367
 39 Sysel Ctibor                   PGP8700  41:35  7261  8405
 40 Melecký Martin                 AOP9001  41:36  7256  7972
 41 Remeš Petr                     SHK9403  42:08  7111  8412
 42 Bravený Adam                   VBM8801  42:32  7003  7653
 43 Váňa Martin                    TUR8401  42:42  6958  7911
 44 Pavlovec Jan                   BOR9503  42:55  6899  8005
 45 Kazda Adam                     TJN9104  43:00  6877  7905
 46 Kovář Miroslav                 SJC8104  43:31  6737  7659
 47 Žaloudek Petr                  SJC8309  43:34  6723  7504
 48 Černý Ondřej                   EKP8511  43:35  6719  7306
 49 Veselý Jakub                   PGP9503  43:48  6660  8167
 50 Landovský Jakub                PGP9601  44:11  6556  8278
 51 Pospíšil Vítek                 PGP6803  44:58  6344  7621
 52 Kořínek Jindřich               TUR8406  45:00  6335  7587
 53 Čermák Jan                     LPU9301  45:41  6150  8589
 54 Mikel David                    TZL9703  45:42  6145  7490
 55 Kobr Tomáš                     TJN8901  45:47  6122  7579
 56 Fiala Jan                      ZBM7205  45:54  6091  7509
 57 Kamenický Jeroným              OSN9549  46:26  5946  8437
 58 Pova Ondřej                    KRL9304  48:00  5522  7387
 59 Přikryl Petr                   ZBM6708  48:03  5508  7563
 60 Kelbl Vladimír                 ZBM9711  48:11  5472  7803
 61 Skoupý Jan                     STE9411  50:07  4948  8215
 62 Kolárik Tomáš                  TZL9302  50:12  4926  7372
 63 Zakouřil Vít                   TUR9301  53:48  3950  7906
 64 Jílek Jakub                    KSU9202  65:13   857  7728
 65 Červinka Jan                   OKP8901   DISK     0  7720
 66 Peterka Vojtěch                LLI7502   DISK     0  7660
 67 Grundman Vojtěch               CHC8801   DISK     0  8067
 68 Kazda Ondřej                   SJC8202    DNS     0  7747
 69 Švihovský Jaromír              SJC8005    DNS     0  7892
 70 Cahel Marek                    LCE8803    DNS     0  8102
 71 Oľhava Rastislav               ASU8949    DNS     0  7823
 72 Matějů Michal                  VLI7702    DNS     0  7864
#
4301     H21B                  02.06.2019 RVP = 7678/7678  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Žemlík Pavel                   TUR7135  34:36  8331  7708
  2 Starý Ondra                    PHK9813  35:18  8170  2721
  3 Pek Daniel                     SHK9803  36:24  7917  3625
  4 Michek David                   TJN9802  36:47  7829  7010
  5 Martan Jiří                    VLI7300  36:51  7814  7363
  6 Novák Jiří                     NPA7502  37:30  7664  7241
  7 Šabatka Zdeněk                 PHK8900  37:47  7599  7482
  8 Drahoňovský Aleš               TUR7201  37:52  7580  7343
  9 Kašpar Michal                  TZL9308  38:30  7435  6002
 10 Finstrle Luděk                 ZBM7902  38:57  7331  7224
 11 Buk Michal                     ROU9601  39:14  7266  6556
 12 Henek Vladan                   VBM8002  40:24  6998  7716
 13 Hraboš Matej                   TBM9547  40:25  6994  6400
 14 Jíra Tomáš                     KAM9802  40:28  6983  6887
 15 Vlášek Jakub                   TAP9702  40:59  6864  7311
 16 Uhlík Michal                   SJC8007  41:00  6860  7580
 17 Haas Karel                     LPU7304  41:13  6811  6668
 18 Pokorný Ondřej                 PGP7506  41:36  6723  7265
 19 Justa Pavel                    PHK8701  41:41  6703  6962
 20 Šimík Daniel                   ROZ6900  42:22  6547  6940
 21 Kamenický Tobiáš               OSN9339  42:27  6527  6560
 22 Doucha Jiří                    SNA7105  42:28  6524  7106
 23 Hrouda Matěj                   JIL9804  42:50  6439  6675
 24 Hübner Jan                     CTB7902  43:17  6336  7395
 25 Černý Martin                   TAP8902  43:38  6256  6626
 26 Janovský Tomáš                 PGP6401  43:44  6233  7544
 27 Ptáček Jiří                    SRK9002  43:50  6210  6028
 28 Werner Michal                  PGP9705  43:57  6183  4490
 29 Kopec Tomáš                    VLI8203  44:23  6083  7424
 30 Pidrman Milan                  EKP8310  44:24  6079  7293
 31 Jurica Jan                     LPU9611  44:34  6041  6472
 32 Košárek Pavel                  PGP7107  44:47  5991  7631
 33 Čechlovský Jan                 CHA9300  45:41  5785  6924
 34 Pustai David                   TJN9301  45:42  5781  6476
 35 Němeček Jan                    KAM9300  45:45  5769  5273
 36 Hrouda Martin                  FSP7612  45:56  5727  6313
 37 Kohl Ondřej                    KPY8600  46:18  5643  6396
 38 Picek Jan                      TJN9101  46:31  5593  4239
 39 Zikmund Zdeněk                 SJC9703  46:40  5559  7395
 40 Sklenář Martin                 AOP9501  46:51  5517  6356
 41 Valach Marek                   TAP9703  46:51  5517  4476
 42 Deml Tomáš                     LPU9502  46:53  5509  5974
 43 Koldinský Jan                  KPY8506  48:23  5164  6199
 44 Kadavý Petr                    CHA7800  48:34  5122  6968
 45 Lepšík Petr                    SJC8203  48:39  5103  5982
 46 Blahuta Marek                  MFP7301  49:06  5000  6090
 47 Vlažný Jakub                   LCE9102  49:09  4988  6155
 48 Szenczi Gabriel                VLI8700  49:44  4854  4984
 49 Beneš Filip                    TAP8701  50:24  4701  5404
 50 Sysel Ondřej                   PGP8302  50:29  4682  6319
 51 Waněk Adam                     LPU9505  50:53  4590  7503
 52 Bořánek Petr                   VSP7000  52:20  4257  6013
 53 Otrusina Jan                   ABM9210  52:36  4196  5903
 54 Mašata Roman                   PHK7107  52:57  4115  6369
 55 Beneš Miroslav                 PGP8108  53:41  3947  5976
 56 Stehlík Petr                   LPM7903  54:23  3786  7229
 57 Ransdorf Jakub                 TAP9805  55:23  3557  6040
 58 Macek Jiří                     LIT8401  55:38  3499  5901
 59 Nitsch Karel                   FSP7611  55:57  3426  5169
 60 Janas Petr                     PGP7106  58:18  2887  6524
 61 Francke Michal                 TJN8600  58:21  2875  5996
 62 Fiala Petr                     LPU8701  60:18  2427  6661
 63 Henych Petr                    VLI6001  60:30  2381  7757
 64 Šesták Marek                   VLI7403  62:38  1891  5216
 65 Duda Miroslav                  ROU8009  62:50  1845  4743
 66 Paclík Roman                   SHK7801  78:48     0  4726
 67 Švadlena Pavel                 CHC7502   DISK     0  7302
 68 Buzek Martin                   PGP8401   DISK     0  4941
 69 Koucký Roman                   EKP6301   DISK     0  6766
 70 Hanák Jan                      SLA8002    DNS     0  6512
 71 Karvánek Matouš                BOR9006    DNS     0  6588
 72 Zakouřil Tomáš                 TUR7500    DNS     0  7865
#
4301     H21C                  02.06.2019 RVP = 6054/6054  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Antoš Filip                    NPA8001  33:14  6761  6227
  2 Hodek Michal                   TAP8808  33:14  6761  6679
  3 Šafka Daniel                   KAM9105  38:53  5729  5029
  4 Novák Zdeněk                   NPA7701  39:06  5689  4185
  5 Vejstrk Daniel                 CHA9105  43:16  4928  6347
  6 Kašpar Ludvík                  BOR9805  43:50  4824  5340
  7 Moravec Jan                    TUR9000  43:58  4800  1980
  8 Pelikán Lukáš                  DKL9802  47:19  4188  3443
  9 Mikan Albert                   EKP8606  47:52  4087  4563
 10 Veselý Ondřej                  PHK8505  48:40  3941  3688
 11 Bartoň Zdeněk                  NPA8301  49:19  3822  2246
 12 Smolka Ondřej                  TJP9401  49:32  3783  3963
 13 Pauschek Karel                 ZBM8509  52:37  3219  2438
 14 Janeček Jura                   EKP6701  52:43  3201  5230
 15 Šípoš Petr                     FYD9602  55:56  2613     9
 16 Zieba Jakub                    NEK9800  56:15  2555  3279
 17 Zatloukal Václav               TUR8703  56:18  2546     0
 18 Bernášek Jiří                  STB8101  57:50  2266  4079
 19 Posselt Martin                 TJN9501  58:59  2056  4048
 20 Knepr Lukáš                    BSO9401  59:02  2047  4722
 21 Kučerka David                  LIT8202  59:47  1910  2096
 22 Bláha David                    SRK9510  63:42  1194     0
 23 Fujáček Jan                    SJC7506   DISK     0  1095
 24 Žanda Jan                      CTB9901   DISK     0  5677
 25 Šunda Marek                    VSP9200   DISK     0  1061
 26 Vágner Vladislav               SJC8602   DISK     0   387
 27 Dadák Michal                   LCE9003    DNS     0  1492
 28 Nebeský Daniel                 KAM9404    DNS     0   534
 29 Kondrát Martin                 PGP6501    DNS     0  6151
#
4301     H35B                  02.06.2019 RVP = 6358/6269  IP = 0.986  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Kazda Jiří                     SJC8006  34:59  7391  7184
  2 Novotný Milan                  PHK6502  41:07  6357  6107
  3 Kužel Tomáš                    FSP7610  42:08  6186  5494
  4 Veverka Tomáš                  VAM8401  43:05  6026  6323
  5 Vrabec Ondřej                  SCP8303  45:56  5545  5942
  6 Kolář Tomáš                    SLA7103  46:42  5416  4949
  7 Hladký Viktor                  VAM8201  48:47  5065  6232
  8 Dubec Pavel                    SCP8003  52:27  4446  5669
  9 Tichovský Martin               PGP6100  53:01  4351  5563
 10 Sláma Jaroslav                 OSN6901  54:35  4087  2379
 11 Havlíček Jan                   RIC7902  54:41  4070  2993
 12 Ehler Tomáš                    VSP8102  54:48  4050  3808
 13 Majasow Kostiantyn             CHC8304  55:48  3882  1648
 14 Hrádek Tomáš                   ROU8301  56:30  3764  3697
 15 Buchtík Ondřej                 VLI8101  58:03  3502  4132
 16 Maděra Josef                   VLI7900  58:40  3398  3829
 17 Ječmen Vladimír                ONO7900  59:04  3331  4211
 18 Heller Jiří                    ROU7708  59:12  3308  4507
 19 Žitný Tomáš                    SMB6401  61:59  2839  4579
 20 Pilař Marek                    CEP7700  62:13  2800  4083
 21 Bartaloš Tomáš                 PGP8010  63:13  2631  5201
 22 Kofroň Jan                     LBE8001  63:41  2552   720
 23 Kinšt David                    SJH7901  69:30  1572  1963
 24 Křížek Filip                   MAS7800  73:27   906  4618
 25 Kautský Jiří                   SCP8201  74:17   765  3489
 26 Pivec Lukáš                    MLA7600  74:30   729  3693
 27 Kučerka Jan                    LIT8002  80:18     0  3902
 28 Jedlička Michal                DKL8000  83:26     0  2015
 29 Dvořák Josef                   PGP8006  84:18     0  1131
 30 Bém Robert                     EKP7703 109:04     0     0
 31 Ledecký Vladimír               BOR8402   DISK     0  4281
 32 Perkner Radim                  ZVO8001    DNS     0   683
#
4301     H40B                  02.06.2019 RVP = 6653/6527  IP = 0.981  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Nehasil David                  BOR7713  40:29  7071  6566
  2 Čech Jan                       FSP7900  41:31  6898  5150
  3 Arnošt Kamil                   VSP7301  42:12  6784  6377
  4 Držka Štěpán                   LPU7604  42:30  6734  6784
  5 Rambousek Karel                BSO7907  43:45  6525  6523
  6 Průša Michal                   VSP7310  43:48  6517  6641
  7 Milán Pavel                    TBM7227  44:49  6347  6750
  8 Nejedlý Ladislav               ONO7501  44:51  6341  4699
  9 Kubát Tomáš                    RIC7503  45:25  6247  4867
 10 Pohl Zdeněk                    TAP7606  45:47  6186  5968
 11 Gmur Karol                     CHC7605  47:50  5843  1846
 12 Rožek David                    RIC7403  48:00  5815  5898
 13 Nemšovský Petr                 PGP7602  48:11  5784  5717
 14 Balogh Jan                     TJN7500  49:09  5623  5445
 15 Pavlíček Lubomír               KPY7800  49:47  5517  5735
 16 Pavlík Libor                   LIT7605  49:50  5509  4741
 17 Bureš Michal                   VLI7601  50:03  5473  4763
 18 Březina Jan                    CHA7604  52:04  5136  3847
 19 Janda Pavel                    DOR7600  53:31  4893  5259
 20 Švec Karel                     ZVO7601  55:11  4615  4651
 21 Peteráč Zdeněk                 VLI7802  56:02  4473  5239
 22 Mokrý Pavel                    VLI7501  57:03  4303  4484
 23 Putík Jiří                     VLI7505  58:02  4139  1403
 24 Řehák Miroslav                 SKV7101  59:55  3824  4796
 25 Pilát Miroslav                 DKL7900  60:15  3768  5308
 26 Štembera Jan                   TJN7513  62:28  3398  3502
 27 Pleva Stanislav                SJC7601  63:05  3295  4399
 28 Severýn Otto                   VLI7402  64:05  3128  3865
 29 Vilém Stanislav                VLI7703  65:54  2824  4641
 30 Holík Jaromír                  ONO7502  68:05  2459  2571
 31 Matyáš Libor                   CHA7603  68:21  2415  3461
 32 Kubeša Vladimír                VLI7507  70:52  1994   729
 33 Foršt Jakub                    DOR7501  73:45  1512  3072
 34 Pávek Jiří                     NEK7700  75:30  1220  4137
 35 Jedlička Adam                  KAM7700  75:43  1184  4301
 36 Kocman Jindřich                BOR7612  76:11  1106  2769
 37 Černý Michal                   ROU7505  78:36   702  4492
 38 Končický Lukáš                 RIC7501  82:38    28   651
 39 Mička Aleš                     TJP7300  85:17     0  3551
 40 Danko Tomáš                    CHA7200  86:33     0  3413
 41 Spejchal Petr                  BOR7512  92:58     0   500
 42 Koudelka Tomáš                 BOR7513 102:31     0  3337
 43 Chramosta Tomáš                KAM7601 105:34     0   990
 44 Poborský Petr                  EKP7500   DISK     0  4909
 45 Hřivna Štěpán                  PGP7507   DISK     0  4959
 46 Rod Jan                        VSP7423   DISK     0  5021
 47 Střelba Ondřej                 PGP7510   DISK     0  4932
 48 Kolek Petr                     ASU7501   DISK     0  5396
 49 Ševčík Petr                    ONO7200    DNS     0  5169
 50 Bambousek Martin               DOR7302    DNS     0  6440
 51 Štěrba Jan                     CHA7606    DNS     0  1844
 52 Ptáček Jan                     PGP7205    DNS     0  4790
 53 Tomeš Petr                     SJC7531    DNS     0  6226
#
4301     H45B                  02.06.2019 RVP = 6024/5879  IP = 0.976  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Baldrian Petr                  PGP7203  34:17  6457  6219
  2 Novotný Radek                  PHK7402  35:19  6276  5599
  3 Vandas Luděk                   VAM6601  37:06  5964  5969
  4 Nehasil Vladislav              LDC7101  37:50  5835  6092
  5 Kvapil Petr                    TUV7402  38:19  5751  5485
  6 Bílý Milan                     JES7001  38:34  5707  5334
  7 Orany Tomáš                    SJI7311  39:59  5458  5783
  8 Žejdlík Michal                 LTP7001  40:51  5307  5216
  9 Drbal Jan                      PGP7101  41:44  5152  5528
 10 Bejvl Jakub                    LME7100  41:47  5143  4918
 11 Novák Petr                     RUM7401  42:00  5105  5031
 12 Vřešťál Jan                    TUR7301  42:03  5096  5163
 13 Sobczyński Kalikst             CHC7101  42:23  5038  6058
 14 Vácha Tomáš                    BOR7409  42:47  4968  5447
 15 Kruliš Petr                    VLI6901  43:09  4904  5345
 16 Jandera Tomáš                  SOB7300  44:00  4755  5038
 17 Žemla Tomáš                    KAM7105  44:48  4614  5265
 18 Hnízdil Jan                    KAS7100  45:55  4419  5281
 19 Pračka Tomáš                   RIC7302  46:49  4261  5740
 20 Honzík Tomáš                   VLI7000  46:54  4246  4642
 21 Kabát Jan                      PGP6901  46:57  4238  5403
 22 Štěpán Petr                    LDC7301  47:15  4185  4419
 23 Komín David                    PGP7405  47:18  4176  4960
 24 Zakouřil Václav                VSP7401  47:35  4127  5191
 25 Vláčil Daniel                  RIC7307  47:55  4068  5222
 26 Kubec Martin                   DOB7002  48:16  4007  4927
 27 Šimša Jaromír                  MFP7100  48:32  3960  4868
 28 Novotný Dušan                  TJN7002  48:45  3922  4308
 29 Chrást Tomáš                   STH7401  49:04  3867  5231
 30 Koten Pavel                    RIC7200  50:56  3540  5005
 31 Novotný Tomáš                  TUR7405  51:34  3429  3354
 32 Vlastník Zdeněk                JIL6901  51:37  3420  5729
 33 Datel Jiří                     DKL7101  52:38  3242  4900
 34 Nechanický Pavel               OSN7209  52:50  3207  4310
 35 Titz Pavel                     VSP7400  53:48  3037  3089
 36 Hůla Pavel                     LBE7300  53:54  3020  2185
 37 Kohoutek Oldřich               BSO7100  55:26  2751  3790
 38 Waldhauser Martin              BOR7106  56:46  2517  3514
 39 Průšek Petr                    STB7000  57:22  2412  3772
 40 Balej Jiří                     KAM7201  58:24  2231  4785
 41 Žukov Libor                    VLI6803  60:57  1784  3681
 42 Kašpar Ludvík                  ZAK7200  61:54  1618  2538
 43 Bednařík Aleš                  VLI7309  64:51  1101  3339
 44 Bradáč Stanislav               LLI7201  65:20  1016  5567
 45 Matuška Pavel                  RBK7001  67:45   593  2194
 46 Kučera Pavel                   DOR7101  68:16   502  3767
 47 Strnad Pavel                   HCE7100  70:15   155  3043
 48 Řehoř Jiří                     TJN7004  70:30   111  3603
 49 Hájek Jan                      TUV7301  75:27     0  1865
 50 Krejčí Ladislav                ROU7301  76:25     0  1870
 51 Lipenský Robert                CHA7201  76:57     0   396
 52 Studničný Jaroslav             BOR7004  79:59     0  2206
 53 Houda Vítězslav                CHA7300  83:42     0   217
 54 Petrilák Miroslav              DOR6600  98:50     0  1705
 55 Mencl Martin                   JEN7301 106:26     0    59
 56 Martinec Pavel                 LTP7003 112:07     0   446
 57 Šácha Marek                    DOR7102 113:04     0   419
 58 Kolář Viktor                   SHK7300   DISK     0  4929
 59 Mrkvička Jiří                  TJN7101   DISK     0  4739
 60 Nedoma David                   PDY7300   DISK     0   399
 61 Rýdl Jiří                      TJN7000    DNS     0  5426
 62 Harazin Martin                 VLI7400    DNS     0  3267
 63 Lamač Jaroslav                 TUR7203    DNS     0  3148
 64 Jeřábek Petr                   BOR7105    DNS     0  2717
 65 Izák Pavel                     LME7102    DNS     0    19
#
4301     H50B                  02.06.2019 RVP = 6152/5974  IP = 0.971  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Krejčí Jaroslav                BOR6302  28:17  6470  5898
  2 Vydra Ivan                     CHA6600  28:39  6390  5984
  3 Mareček Petr                   OSN6900  29:49  6135  5363
  4 Novák Ivo                      OKP6200  31:18  5810  6033
  5 Šemelík Petr                   DKL6901  31:54  5678  5334
  6 Zikmund Zdeněk                 NPA6705  32:02  5649  6769
  7 Šritr Martin                   TUV6802  32:06  5635  5112
  8 Pilař Karel                    MAS5501  33:32  5321  5039
  9 Poloprutský Tomáš              VLI6205  33:42  5284  6039
 10 Bílý Petr                      LTP6805  34:34  5094  5047
 11 Ptáček Pavel                   BBM6508  35:03  4989  4781
 12 Bartoš Luděk                   MLA6701  35:03  4989  4400
 13 Siegl Roman                    MFP6700  35:14  4948  5550
 14 Folprecht Miroslav             TUR5501  35:28  4897  4837
 15 Widziewicz Remigiusz           CHC6604  36:34  4657     0
 16 Semík Luboš                    KAM6201  36:49  4602  5556
 17 Gola Miroslav                  VIC6808  37:04  4547  4009
 18 Veljačik Pavel                 SCP6200  37:26  4467  5261
 19 Krausz Milan                   FSP6700  38:02  4335  3395
 20 Semík Jan                      VSP6507  38:49  4164  4697
 21 Pecka Jan                      EKP6800  39:04  4109  4262
 22 Urbánek Lumír                  ONO6701  39:11  4084  3944
 23 Hartman Aleš                   VSP6506  39:43  3967  4311
 24 Kroupa Štěpán                  VPM6904  40:33  3784  2837
 25 Kubec Pavel                    STB6601  40:49  3726  4234
 26 Richtr Aleš                    VPM6601  40:56  3700  4489
 27 Skyva Petr                     STE6501  41:33  3565  5933
 28 Lohr Ivo                       SCP6801  41:56  3481  3274
 29 Machara Martin                 BOR6900  42:34  3343  3937
 30 Háněl Jaromír                  ZVO6801  42:34  3343  3436
 31 Hanuš Pavel                    LTU6501  43:06  3226  3014
 32 Pavel Petr                     LTP6806  43:32  3131  3934
 33 Sklenář Josef                  SBR6601  43:58  3036  4201
 34 Holec Honza                    MOV6701  45:08  2781  4002
 35 Posselt Martin                 TJN6802  45:20  2737  3703
 36 Fürst Aleš                     LLI6801  45:52  2620  5247
 37 Žucha Jiří                     TJN6603  46:19  2522  3051
 38 Staněk Rostislav               VPM6801  46:57  2383  3276
 39 Jiras Jiří                     DOR6900  47:40  2226  2171
 40 Vlček Petr                     LDC6401  47:42  2219  3674
 41 Eichler Petr                   KAS6900  49:19  1865  3395
 42 Cincibus Pavel                 FSP6605  52:38  1139  4299
 43 Maleček Vít                    PGP6801  53:16  1000  3367
 44 Hovorka Ladislav               LDC6802  55:13   573  2801
 45 Kohout Josef                   SHK6902  56:28   299  3416
 46 Šoupa Karel                    LPM6900  56:38   263  2813
 47 Hejna Stanislav                LLI6900  58:06     0  3027
 48 Šimek Stanislav                LTP6602  58:25     0   903
 49 Řezáč Pavel                    VLI6900  65:22     0  2000
 50 Dobeš Václav                   KPY5701  79:27     0   459
 51 Kovář Boris                    LTP6710  83:11     0   447
 52 Procházka Antonín              DCE5500    DNS     0  5373
 53 Žáček Martin                   FSP6803    DNS     0  3356
 54 Melichar Igor                  PHK6504    DNS     0  3740
 55 Würz Jiří                      LTP6502    DNS     0  4009
 56 Karvánek Petr                  BOR6600    DNS     0  5564
#
4301     H55B                  02.06.2019 RVP = 5202/5025  IP = 0.966  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Němeček Jan                    VSP6201  29:36  5405  6247
  2 Bartovský Pavel                VPM6101  29:52  5358  4809
  3 Ročejdl Marek                  KAM6400  30:40  5216  5027
  4 Würz Martin                    LTP6303  31:28  5074  1818
  5 Dikoš Pavel                    BOR6003  32:50  4832  4502
  6 Kaplan Jan                     LPU6401  33:02  4796  5024
  7 Schindler Jiří                 TJN6301  34:52  4471  4719
  8 Gorčica Pavel                  CHA6200  35:23  4380  4497
  9 Šmaus Ivan                     TJN6249  35:42  4324  1434
 10 Vávra Radek                    HOR6301  36:25  4197  4842
 11 Švarc Jiří                     JEN6201  38:01  3913  4593
 12 Tichý Martin                   SJH6401  38:53  3759  4868
 13 Pavlovec Petr                  BOR6303  40:49  3417  3946
 14 Hošek Ladislav                 SCP6001  41:54  3224  3813
 15 Mezník Vladimír                LBE6400  42:06  3189  4479
 16 Roudný Václav                  LPU6102  44:55  2690  3966
 17 Wurzel Břetislav               OSN6005  44:59  2678  4290
 18 Vydra Pavel                    PEN6200  47:06  2303  3623
 19 Korpas Jaroslav                LBM6113  47:47  2182  4307
 20 Kavka Jiří                     SCP5900  49:18  1913  3802
 21 Koč Zdeněk                     MKP4700  49:43  1839  3523
 22 Vrabec Martin                  SCP6100  50:09  1762   990
 23 Pavlů Jaroslav                 DCE6100  50:47  1650  3227
 24 Mareš Hynek                    JEN6101  53:10  1227  3079
 25 Kovář Karel                    LTP6102  53:22  1192  3612
 26 Teplý Jiří                     SHK6401  53:28  1174  3316
 27 Kohl Jiří                      KPY6201  53:56  1091  3215
 28 Hlaváček Lubomír               PHK6401  54:06  1062  2969
 29 Doškář Boris                   BOR6400  57:38   435  2549
 30 Pech Jiří                      LPM5402  65:16     0  2019
 31 Hurta Vladimír                 PGP6305  67:18     0   821
 32 Štěrba Jiří                    SKV6401  76:26     0  2298
 33 Borovička Milan                FSP6104  81:17     0  1700
 34 Patočka Petr                   BBM6300    DNS     0  3686
#
4301     H60B                  02.06.2019 RVP = 5040/4843  IP = 0.961  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Škorpil Martin                 HOR5700  31:59  5450  5336
  2 Kunc Radovan                   TJN5549  34:19  5098  4638
  3 Dušátko Petr                   PHK5702  35:56  4854  4568
  4 Šedivý Jiří                    EKP5500  36:46  4729  4961
  5 Sucharda Jiří                  BOR5802  37:08  4674  5149
  6 Běhoun Pavel                   PHK5701  39:58  4247  4390
  7 Kettner Pavel                  HCE5900  42:25  3878  4248
  8 Fanta Miroslav                 EKP5800  42:28  3870  4330
  9 Novotný Otakar                 TJN5604  42:32  3860  4366
 10 Kaška Rudolf                   CHA5500  43:00  3790  3673
 11 Flašar Jan                     KCK5701  43:35  3702  3932
 12 Konopáč Jiří                   TUR5803  43:46  3674  3937
 13 Dragowski Robert               TUR5906  44:10  3614  3317
 14 Milota Josef                   MLA5801  44:18  3594  5116
 15 Beneš Josef                    SJC5801  45:23  3431  3568
 16 Novotný Miroslav               LPU5905  45:32  3408  4009
 17 Jun Drahomír                   KNC5501  47:03  3180  2967
 18 Guga Romuald                   CHC5501  47:57  3044  3708
 19 Cedrych Karel                  TJP5500  48:56  2896  3056
 20 Jirka Jiří                     ZPV5501  50:17  2693  4082
 21 Červinka Jaroslav              OKP5803  50:29  2662  4129
 22 Jahn Pavel                     SCP5500  52:04  2424  2999
 23 Hoidekr Pavel                  LLI5901  53:44  2173  3320
 24 Valter Petr                    KBP4500  56:46  1716  3451
 25 Eiselt Miloš                   LTP5802  59:56  1239  2994
 26 Muchl Vladimír                 CST5601  63:53   644  1860
 27 Nentvich Lubomír               DOR5800  68:07     6  3389
 28 Šváb Jan                       VSP5801  72:39     0  2564
 29 Gazdačko Milan                 SHK5702   DISK     0  4140
 30 Balcar Aleš                    PHK5703   DISK     0  2140
 31 Horák Petr                     TJN5602   DISK     0  3105
 32 Vokuš Zdeněk                   TJN5601   DISK     0   479
 33 Svoboda Slavomír               SMB5801   DISK     0  3425
 34 Ouška Jiří                     DOR5700    DNS     0  1101
#
4301     H65B                  02.06.2019 RVP = 4120/3939  IP = 0.956  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Přinda Oldřich                 VLI5101  28:29  4460  4430
  2 Škoda Přemek                   VLI5301  31:23  4063  4069
  3 Knap Jan                       LPU5101  31:50  4002  3931
  4 Hudský Vlastimil               TUR5100  35:06  3556  3980
  5 Erlebach Josef                 JIL5201  37:37  3212  3878
  6 Farář Jaroslav                 VRL5002  37:49  3185  3578
  7 Provazník Jiří                 TUR5102  43:32  2404  3313
  8 Přeček Zdeněk                  SCP5200  43:37  2393  2895
  9 Rančák Josef                   BOR5004  43:38  2390  2339
 10 Cabrnoch Jiří                  DKL5400  43:46  2372  2886
 11 Jaroš Vladimír                 DCE5400  44:41  2247  3923
 12 Barták Jiří                    CHA5100  46:22  2017  2794
 13 Hora Vladimír                  VSP5100  46:50  1953  2482
 14 Brumek Stanislav               DKL5201  48:35  1714  1135
 15 Horáček Miroslav               VLI5000  49:53  1537  3132
 16 Ptáček Ladislav                BBM5300  50:04  1512  2461
 17 Fejlek Vojtěch                 SHK5202  52:16  1211  2053
 18 Novák Karel                    NPA5001  53:25  1054  1851
 19 Babický Tomáš                  RUM5001  54:30   906  2959
 20 Wald František                 FSP5300  55:36   756  2712
 21 Böhm Karel                     TJN5101  58:37   344  1792
 22 Bárta Miroslav                 JEN5201  69:56     0  2190
 23 Richtr Jiří                    JEN5001  73:24     0  1815
 24 Kadečka Jiří                   JEN5002  77:31     0   280
 25 Lusk Karel                     CHA5002  83:02     0   558
 26 Hickethier Manfred             VLI5201   DISK     0  4190
 27 Ševčík Milan                   CHA5003   DISK     0  2987
 28 Hájek Jan                      MAS5401    DNS     0  3193
 29 Polák Zdeněk                   VSP5203    DNS     0   225
#
4301     H70B                  02.06.2019 RVP = 3299/3137  IP = 0.951  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Karmazín Petr                  VLI4901  25:47  3714  3716
  2 Jakubec Jindřich               TUR4801  29:24  3302  3069
  3 Buriánek Jaromír               SCP4700  32:24  2960  3607
  4 Fujan Sláva                    DKL4800  32:41  2928  2736
  5 Švec Zdeněk                    SLA4700  34:59  2666  2426
  6 Ježek Ladislav                 VLI4900  35:29  2609  2725
  7 Hlaváč Jaroslav                SMB4801  36:10  2531  2248
  8 Lukavec Míla                   TJN4901  36:39  2476  2122
  9 Novák Miloš                    SCP4600  39:38  2136  2519
 10 Pospíšil Jiří                  TUV4701  40:35  2028  2628
 11 Hrobař Rudolf                  SRK4702  41:46  1893  3268
 12 Novotný Jiří                   SLP4601  45:50  1430  2732
 13 Nosál Stanislav                LBE4600  46:33  1348  1655
 14 Jirásek Jaroslav               DCH4701  50:25   908  2833
 15 Ryšavý Vít                     TJP4700  54:11   479  1766
 16 Nejezchleba Jiří               KAS4600  56:46   185  1632
 17 Kadavý Zdeněk                  CHA4901  70:06     0  2058
 18 Duda František                 KPY4600  98:37     0  1423
 19 Zelený Vladimír                PGP4800   DISK     0  2054
 20 Smetana Radim                  CHA4700    DNS     0  2400
 21 Matoušek Luboš                 LJN4700    DNS     0   203
#
4301     H75B                  02.06.2019 RVP = 2481/2347  IP = 0.946  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Čadil Jan                      FSP4300  35:26  2582  2765
  2 Novotný František              PUL4200  36:36  2504  2260
  3 Fišák Jan                      MLA4401  38:29  2376  2713
  4 Sklenář Jan                    MLA4201  42:47  2086  2130
  5 Frey Jaromír                   ONO4100  45:41  1890  2073
  6 Paul Josef                     DCE4401  66:05   513  1991
  7 Štrojsa Josef                  KAS4000  66:10   507  1083
  8 Havlík Jaroslav                SJC3601   DISK     0  2535
#
4301     H80B                  02.06.2019 RVP = 1564/1472  IP = 0.941  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Attl Vladimír                  PGP3800  26:36  1709  1258
  2 Novotný Petr                   PHK3802  30:36  1497  1702
  3 Venuš Jaroslav                 BOR3800  31:02  1474   413
  4 Mikulecký Jan                  PHK3801  31:36  1444  1875
  5 Křtěnský Jaroslav              BOR3600  32:42  1386  1513
  6 Beránek Miroslav               BOR3900  47:04   624  1472
  7 Hanák Milan                    FSP3400  69:50     0    67
  8 Samohýl Richard                PGP2800   DISK     0     0
#