Masters ranking - result

Sport: Foot O, Event: 2019/06/02 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

4301     D21E                  02.06.2019 RVP = 9825/9825  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Horčičková Vendula             LCE9353  38:44 10132  9861
  2 Kosová Denisa                  PHK9150  40:01  9817 10000
  3 Štičková Anna                  SSU9651  41:12  9526  9635
  4 Kabáthová Eva                  ZBM8966  41:55  9350  9605
  5 Teplá Karolína                 SHK9251  42:08  9297  9569
  6 Čechová Tereza                 KAM9852  42:56  9100  9164
  7 Kozáková Zdenka                TBM7952  43:14  9027  9560
  8 Jedličková Zuzana              SHK8150  43:31  8957  9120
  9 Mechlová Lenka                 SHK9051  43:55  8859  9659
 10 Voborníková Alena              CTB9451  44:37  8687  9093
 11 Šiková Karolína                LPM9651  45:52  8380  9213
 12 Čermáková Magdalena            LCE9155  46:15  8285  8788
 13 Knapová Lenka                  LPU9351  46:16  8281  8850
 14 Šimůnková Gabriela             TAP9755  46:37  8195  8550
 15 Zvěřinová Martina              LPU8357  46:51  8138  9357
 16 Nováková Tereza                LPU9757  47:23  8007  8579
 17 Bogarová Adélka                PGP9056  47:26  7995  8725
 18 Jirčáková Martina              LCE8951  48:08  7823  8402
 19 Aschermannová Petra            KAM9354  49:16  7544  9332
 20 Vališová Martina               TBM9669  49:29  7491  9125
 21 Doležalová Monika              KAM8851  49:46  7421  9157
 22 Sklenářová Radka               LCE9250  49:52  7397  8389
 23 Šimková Johanka                ZBM9350  50:29  7245  8748
 24 Gregorová Kamila               CTB8151  50:43  7188  9781
 25 Odehnalová Tereza              ZBM9757  51:25  7016  9179
 26 Procházková Klára              LPU9451  52:17  6803  8598
 27 Hančová Petra                  LPU9659  52:27  6762  8677
 28 Šiková Barbora                 LPM9650  52:33  6737  8948
 29 Hiršová Gabriela               ZBM9651  53:46  6438  9108
 30 Hiklová Natalia                ZBM8350  53:49  6426  9434
 31 Poklopová Lenka                SSU8952  56:00  5889  8522
#
4301     D21A                  02.06.2019 RVP = 8858/8858  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Baldrianová Barbora            VSP7850  37:34  9074  9064
  2 Benešová Lucie                 SJC8951  38:34  8844  8604
  3 Udržalová Pavla                LPU8552  39:23  8656  8395
  4 Hepnerová Martina              SHK8152  39:41  8587  8672
  5 Korpasová Tereza               TBM9898  40:50  8322  8057
  6 Kochová Nikola                 TUR9358  40:56  8299  8271
  7 Havlová Adéla                  BOR9161  41:14  8230  8247
  8 Chvalová Věra                  LPM9452  41:31  8165  7142
  9 Kubátová Jana                  CHA9152  42:00  8054  7655
 10 Červená Adéla                  SHK9755  42:01  8050  7277
 11 Šimšová Jana                   MFP7651  42:02  8046  7185
 12 Neradová Alena                 TUR8551  42:30  7939  8211
 13 Pavlovcová Petra               TUR9353  42:34  7924  6096
 14 Mádlová Věra                   ZBM8951  42:46  7878  7532
 15 Bořánková Karolína             KAM9550  43:52  7624  8063
 16 Balcarová Jana                 PHK8753  44:22  7509  7582
 17 Randáková Helena               VRL7452  44:26  7494  8306
 18 Zajícová Kateřina              TAP9053  45:11  7322  7031
 19 Matějů Martina                 PGP8556  45:16  7302  9091
 20 Chovancová Zuzana              TZL9754  45:50  7172  7209
 21 Staňová Karolína               BOR9853  46:57  6915  7240
 22 Fundová Eliška                 SHK9351  47:29  6793  7681
 23 Chaloupková Veronika           CHC9852  47:39  6754  6330
 24 Jirásková Kateřina             PGP8852  48:18  6605  6462
 25 Valachová Martina              LPU9054  48:48  6490  7119
 26 Hrabánková Klára               PGP9654  48:57  6455  6436
 27 Novotná Tereza                 PHK9255  49:01  6440  8526
 28 Folbrechtová Šárka             BOR9051  49:02  6436  6965
 29 Košárková Iva                  PGP8155  49:56  6229  5686
 30 Kožinová Jana                  PGP6651  50:28  6106  6832
 31 Lepšíková Eva                  SJC8765  51:36  5846  7361
 32 Zimmerová Kateřina             KAM9850  51:44  5815  6163
 33 Svobodová Jitka                VSP7450  52:42  5592  7249
 34 Hanáková Magda                 KRL9651  52:51  5558  7408
 35 Bialožytová Tereza             PGP9055  53:16  5462  5978
 36 Vytinová Monika                TUR9150  53:19  5451  4221
 37 Janovská Petra                 PGP7355  55:13  5014  6041
 38 Kopcová Michaela               VLI8456  55:46  4887  7053
 39 Žaloudková Klára               LPU9461  56:08  4803  8027
 40 Mokrá Julie                    VLI8051  56:17  4768  6809
 41 Králová Vanda                  BZP8750  56:27  4730  6200
 42 Kašparová Šárka                AOP7251  58:17  4308  5466
 43 Hendrychová Zuzana             ZBM8954  59:18  4074  4865
 44 Henychová Zuzana               VLI6151  59:49  3955  6040
 45 Sabelová Markéta               TRI9656  60:34  3783  7304
 46 Nedbálková Hana                ZBM9755  65:09  2729  3811
 47 Knížková Šárka                 CHA9850  67:38  2157  5619
 48 Masopustová Elis               PGP8656  70:34  1482  6818
 49 Kohlová Zuzana                 KPY8852   DISK     0  6456
 50 Wiesnerová Monika              NPA9051   DISK     0  7693
 51 Kožinová Zuzana                PGP9650   DISK     0  8545
 52 Myslivečková Zuzana            TUR9253    DNS     0  6741
 53 Tihonová Hana                  TAP9052    DNS     0  6287
 54 Svobodová Barbora              TJN8952    DNS     0  7777
 55 Procházková Zuzana             KPY8650    DNS     0  6387
 56 Oľhavová Hana                  ASU9199    DNS     0  4972
 57 Kožinová Anna                  PGP9350    DNS     0  7145
 58 Azebová Nina                   PHK8855    DNS     0  7239
 59 Kašková Kateřina               CHA7850    DNS     0  8847
#
4301     D21B                  02.06.2019 RVP = 7587/7587  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Chmelařová Michaela            SHK9151  30:39  8470  8695
  2 Ondřejová Dita Terezie         SHK8550  36:17  7238  2211
  3 Nováková Zuzana                NPA9151  37:08  7052  8667
  4 Kopecká Eliška                 ASU9299  41:04  6192  3848
  5 Rydlová Eva                    FSP8989  43:54  5572  5894
  6 Smutná Pavla                   VAM8651  44:40  5405  6699
  7 Jebavá Lucie                   STH9251  45:04  5317  6287
  8 Posseltová Tereza              TJN9252  46:12  5069  5484
  9 Albrechtová Eva                KAM7850  46:57  4905  6216
 10 Studničná Lenka                FSP8650  48:38  4537  4746
 11 Molnárová Monika               ZBM9459  48:59  4461  1338
 12 Francke Pavla                  VLI8850  49:09  4424     0
 13 Müllerová Markéta              LCE9453  49:50  4275  4241
 14 Ježková Dominika               PGP9053  52:07  3775  4949
 15 Botiková Daniela               LCE9158  52:38  3662  5545
 16 Urbánková Kateřina             ONO9250  54:18  3298  4308
 17 Janečková Dagmar               EKP6550  54:36  3232  5759
 18 Majasow Agata                  CHC8553  55:11  3105   423
 19 Černá Hana                     EKP8459  55:57  2937  4607
 20 Neradová Eva                   LIT8951  56:58  2715  3183
 21 Zatloukalová Jana              TUR8651  57:00  2707  1077
 22 Marková Anna                   LBE9250  57:23  2623  3932
 23 Würzová Karolína               FYD9852  58:34  2365   367
 24 Podešvová Vlasta               TJN9250  59:01  2266  3874
 25 Szenczi Kristýna               VLI8650  59:18  2204  3795
 26 Balusková Ida                  OKP7350  61:38  1694  4063
 27 Štemberová Natálie             TJN9851  63:19  1326  4610
 28 Vlažná Lucie                   LCE8751  63:19  1326  1459
 29 Soroka Martyna                 TUR9466  75:19     0   419
 30 Würzová Anna                   FYD9451   DISK     0  3569
 31 Sheshikova Anastasia           KAM9853    DNS     0  1424
 32 Hausmannová Klára              EKP8651    DNS     0  2689
 33 Šákrová Michaela               BOR8850    DNS     0  3275
#
4301     D21C                  02.06.2019 RVP = 4607/4607  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Šilerová Eva                   PDY8050  46:13  4799  5470
  2 Blahutová Hanka                MFP7953  46:21  4786  4436
  3 Vágnerová Michaela             SJC8754  52:07  4235  1398
  4 Kalinová Tereza                LBE9150  53:20  4119     0
  5 Malíková Stanislava            EKP8950  53:53  4067  3441
  6 Káninská Markéta               TAP9054  55:43  3891  4453
  7 Veselá Jana                    PHK8650  56:23  3828  1710
  8 Izáková Ivana                  EKP7453  59:20  3546  3431
  9 Zakouřilová Kamila             TUR8557  61:50  3307  4068
 10 Krupová Tereza                 BZP8751  65:04  2998  2797
 11 Voborská Jana                  PGP8454  69:06  2613   514
 12 Černá Kateřina                 TJP9850  75:16  2024  2973
 13 Žaloudková Petra               SJC8761  85:03  1089  1683
 14 Vojáčková Šárka                LIT9051  93:49   252     0
 15 Benešová Zuzana                LIT8353 103:01     0     0
 16 Kazdová Jana                   SJC7752   DISK     0  3816
 17 Horčičková Linda               UOL8650    DNS     0  2833
 18 Kohlová Monika                 TUR9756    DNS     0  3557
 19 Peterková Viktorie             LLI7551    DNS     0   361
 20 Zeman Klára                    DCE7950    DNS     0  4324
#
4301     D35B                  02.06.2019 RVP = 6509/6418  IP = 0.986  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Ryšavá Magdalena               PGP7650  34:18  6738  6787
  2 Tichovská Hana                 PGP6652  36:41  6314  6308
  3 Horáčková Kateřina             VLI8150  37:19  6202  6366
  4 Novotná Petra                  PHK6651  38:31  5988  6488
  5 Bozděchová Lenka               PGP8254  39:21  5840  5562
  6 Novotná Kateřina               PHK8252  40:06  5707  5320
  7 Horčičková Eva                 UOL7051  40:50  5576  5836
  8 Hanušová Petra                 STB8297  41:01  5544  5081
  9 Hrobařová Lenka                ASU7751  41:44  5416  6395
 10 Bartalošová Jana               PGP8154  42:23  5301  5763
 11 Knapová Iva                    LPU6052  42:27  5289  6015
 12 Kazdová Lenka                  SJC8484  45:45  4702  4983
 13 Kvapilová Lenka                TUV8151  47:18  4427  5663
 14 Petriláková Petra              DOR7656  51:23  3701  4726
 15 Smolková Alena                 PGP6450  55:40  2939  4046
 16 Ječmenová Věra                 ONO8050  56:46  2744  2258
 17 Forstereviczová Jana           DOR7653  57:36  2596  4124
 18 Kalousková Pavla               JEN8451  58:42  2400  4143
 19 Kučerková Romana               STB8196  59:19  2290  5259
 20 Hrádková Kateřina              ROU8350  61:13  1953  3115
 21 Čechová Jana                   FSP8353  62:04  1802     0
 22 Kinštová Dominka               SJH8051  65:31  1188  4384
 23 Pilařová Kateřina              CEP8050  66:13  1064  3057
 24 Pilátová Petra                 DKL8051  72:02    30  3204
 25 Fialová Jana                   DOR8050  75:30     0  2545
 26 Pecharová Michaela             TJP6550  80:14     0  4063
 27 Pračková Zita                  RIC7850  80:42     0  3900
 28 Vyhnálková Eva                 RIC7552   DISK     0  4300
 29 Pivcová Žaneta                 MLA8050   DISK     0   868
 30 Havláková Daniela              ROU7951    DNS     0     0
 31 Perknerová Barbora             ZVO8151    DNS     0  3342
#
4301     D40B                  02.06.2019 RVP = 6574/6449  IP = 0.981  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Heřmánková Pavla               TUR7777  30:01  6516  7213
  2 Městková Kateřina              VSP7650  30:14  6470  6139
  3 Pavelcová Gabriela             NPA7851  30:45  6360  6283
  4 Grycová Petra                  TBM7467  31:40  6165  6281
  5 Smutná Jana                    VAM6251  32:13  6048  5902
  6 Arnoštová Kateřina             DOR7652  33:29  5779  5451
  7 Kučerová Marie                 VSP7551  33:32  5769  6055
  8 Šimerková Olga                 PGP7551  33:36  5754  6488
  9 Nechanická Daniela             OSN7557  33:44  5726  6029
 10 Tomášková Radka                TUV7851  33:59  5673  5750
 11 Zurynková Jana                 EKP7053  35:01  5453  5573
 12 Pachnerová Dominika            CHA7750  35:28  5358  6311
 13 Tučková Monika                 BOR7650  36:07  5219  5160
 14 Urbánková Jana                 ONO7851  36:11  5205  4698
 15 Lošťáková Ivana                LTP7758  37:13  4985  5944
 16 Mulíčková Eva                  ABM7469  39:47  4440  5705
 17 Vandasová Markéta              VAM7250  40:48  4224  6234
 18 Mairichová Radka               TJN7450  42:23  3887  4427
 19 Ondráčková Veronika            EKP7850  42:50  3791  5744
 20 Náměstková Veronika            EKP7351  44:07  3519  3406
 21 Brettlová Marta                PGP7557  44:52  3359  4165
 22 Peteráčová Hyxová Radka        VLI7755  45:07  3306  5018
 23 Žemlová Eva                    KAM7550  45:20  3260  5347
 24 Milánová Jindřiška             TBM7475  45:34  3210  5797
 25 Papicová Silvie                BZP7651  46:34  2998  4647
 26 Pechová Iva                    LPM6151  47:18  2842  4408
 27 Kubečková Zdena                PHK7551  47:24  2820  5968
 28 Držková Markéta                LPU7670  47:48  2735  4186
 29 Žuková Marcela                 VLI7351  48:22  2615  4371
 30 Savičová Gabriela              SKV7952  48:33  2576  2042
 31 Rožková Petra                  RIC7575  48:35  2569  4973
 32 Matyášová Jana                 CHA7652  50:53  2080  3593
 33 Bartošová Jana                 MLA7051  50:55  2073  4416
 34 Jeřábková Tereza               BOR7563  52:20  1772  4198
 35 Sázavská Tereza                VLI7950  52:20  1772   413
 36 Skácelová Marie                VLI7552  52:49  1669  5476
 37 Dlouhá Marta                   BZP7851  53:46  1467  5207
 38 Ehlerová Petra                 VSP7855  53:48  1460  3551
 39 Hladká Petra                   KOR7950  53:51  1449  4700
 40 Růtová Martina                 TJN7652  54:39  1279  2792
 41 Lipenská Eva                   CHA7951  57:02   772  3607
 42 Březinová Michaela             CHA7751  57:44   624  2792
 43 Svítilová Pavla                BZP7750  61:12     0  3966
 44 Cichrová Iveta                 TAP7752  62:44     0  1563
 45 Malečková Iva                  PGP7559  63:39     0  4618
 46 Ellederová Zdeňka              TAP7755  64:05     0  3130
 47 Hejduková Jana                 BSO7250  67:14     0  3663
 48 Mišeková Martina               KAM7851  68:57     0  3282
 49 Nedomová Iva                   PDY7851  75:26     0  1731
 50 Kosková Třísková Lenka         VLI7554  80:26     0   431
 51 Pavlova Irena                  TJN7650  85:05     0  1017
 52 Krejčová Jana                  ROU7758  87:25     0  1961
 53 Kobrlová Gabriela              TJN7654  87:39     0  1224
 54 Vokušová Dana                  TJN7750  96:58     0  2389
 55 Houdová Miloslava              CHA7653 118:10     0   436
 56 Menclová Jana                  JEN7556 136:27     0     0
 57 Kuželová Michaela              FSP7851   DISK     0  2973
 58 Pospíšilová Štěpánka           BZP7650   DISK     0  4669
 59 Benešová Radka                 VLI7653   DISK     0   193
 60 Ševčíková Olga                 ONO7650    DNS     0     0
 61 Městková Lucie                 TEP7850    DNS     0  6429
 62 Vacíková Jana                  TEP7950    DNS     0   647
 63 Ferbasová Zdeňka               TUR7361    DNS     0   875
 64 Vláčilová Kateřina             RIC7757    DNS     0   996
#
4301     D45B                  02.06.2019 RVP = 5986/5842  IP = 0.976  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Podrábská Marie                VLI7451  29:04  6092  6070
  2 Kosová Michaela                SRK6752  30:51  5749  5739
  3 Hiršová Marcela                VBM7079  31:10  5688  5791
  4 Sieglová Dagmar                MFP7050  31:39  5595  5996
  5 Štraitová Jitka                VSP7252  31:59  5530  4921
  6 Škáchová Petra                 KAM7054  32:57  5344  5689
  7 Voltrová Svatava               ROZ6150  33:36  5219  5331
  8 Konečná Marcela                EKP7257  33:46  5187  4864
  9 Novotná Neyrinck Markéta       VSP7051  34:09  5113  5289
 10 Martanová Daniela              VLI7452  35:19  4889  4855
 11 Eichlerová Jana                KAS7051  35:52  4783  5337
 12 Skyvová Kristýna               STE7054  36:16  4706  6088
 13 Dvorská Marie                  VLI7454  36:45  4613  1422
 14 Hudosová Gabriela              RIC7299  36:50  4597  3838
 15 Benešová Jaroslava             DKL7050  37:27  4478  4626
 16 Kotková Lenka                  RIC7352  39:06  4161  4208
 17 Demlová Jitka                  LPU6955  39:13  4138  4503
 18 Kostková Jana                  AOP7151  39:26  4097  4858
 19 Šmelíková Hana                 ASU6999  39:42  4045  4508
 20 Horáková Lenka                 VSP7255  40:03  3978  4472
 21 Waňková Dita                   LPU7158  40:30  3891  4101
 22 Waldhauserová Irena            BOR7459  40:39  3863  4006
 23 Průšová Markéta                VSP7256  41:19  3734  4511
 24 Lesáková Věra                  TJN7152  41:32  3693  3736
 25 Houžvičková Karolína           TUR7254  41:55  3619  4514
 26 Šrámková Iva                   RIC7251  43:18  3353  5086
 27 Kuchařová Ada                  TBM5855  43:23  3337  4025
 28 Korpasová Ivana                LBM7362  43:27  3324  4720
 29 Posseltová Romana              TJN7050  43:43  3272  4849
 30 Vřešťálová Lucie               TUR7450  44:49  3061  3642
 31 Riby Kateřina                  LTP7252  44:54  3045  4482
 32 Melišíková Radka               TAP7152  45:19  2965  4021
 33 Čtrnáctová Magdalena           PGP7151  45:25  2945  4322
 34 Gabryšová Tereza               LME6850  46:02  2827   324
 35 Procházková Alexandra          VLI7051  47:18  2583  3683
 36 Řehořová Lenka                 TJN7250  49:30  2160  2987
 37 Nehasilová Zuzana              LDC7150  51:49  1714  4829
 38 Kašparová Marie                ZAK7250  51:51  1707  3885
 39 Kotenová Klára                 RIC7252  53:54  1313  3420
 40 Janoušková Iveta               BOR7457  54:03  1284  3140
 41 Pavlíková Klára                LIT7451  56:22   838  4055
 42 Šimůnková Martina              TAP6851  56:53   739  2893
 43 Hájková Magdalena              TUV7351  56:54   736  3787
 44 Richtrová Lucie                VPM7451  57:02   710  3614
 45 Kamírová Gabriela              LTP7351  57:32   614  2890
 46 Krausová Marcela               LCV7351  57:49   559  3378
 47 Šejnová Magdalena              KAM7055  58:55   347  2377
 48 Hanušová Zdena                 SJC7253  59:24   254  3908
 49 Pokorná Hana                   TJN6950  63:00     0  1946
 50 Danihelová Janka               SKV6552  63:07     0  3305
 51 Nováková Markéta               RUM7451  64:27     0  4215
 52 Nová Jana                      DOR7150  65:45     0  4318
 53 Douchová Jaroslava             SNA7155  66:37     0  2138
 54 Krotilová Magdaléna            BZP7150  70:07     0  3254
 55 Severýnová Popková Klára       VLI7455  71:29     0  2339
 56 Bártová Pavla                  ZVO7152  72:14     0  2295
 57 Jirasová Jana                  DOR7450  74:59     0   731
 58 Nováková Martina               PDY7350  87:37     0  1815
 59 Víšková Alena                  KAM7451  88:51     0   631
 60 Lamačová Dana                  TUR7451   DISK     0  3166
 61 Vitebská Lenka                 TJN7051   DISK     0   685
 62 Bejvlová Martina               LME7350    DNS     0  4916
 63 Dvořáková Ivana                PGP7254    DNS     0   203
 64 Kubecová Jana                  STB7399    DNS     0  4045
 65 Hanáková Marta                 KRL7151    DNS     0  2824
 66 Menclová Silvie                VSP7050    DNS     0  4344
 67 Ptáčková Kateřina              PGP7350    DNS     0  5071
 68 Jandová Hana                   LCV7150    DNS     0   345
 69 Klapalová Pavla                VSP7099    DNS     0  3969
#
4301     D50B                  02.06.2019 RVP = 4961/4817  IP = 0.971  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Linková Iva                    TUR6850  30:08  4998  4752
  2 Grycová Jana                   TBM6969  31:50  4736  5045
  3 Teplá Hana                     SHK6561  31:57  4718  4418
  4 Komersová Jana                 KNC6550  32:45  4595  4851
  5 Kavková Dana                   SCP6150  33:26  4490  5197
  6 Nováková Marie                 OKP6953  33:55  4416  4333
  7 Rýdlová Magda                  TJN6850  33:59  4405  2747
  8 Čiháková Lenka                 KNC6750  36:00  4095  4623
  9 Pavlíková Pavla                CHA6551  36:02  4090  4463
 10 Cincibusová Ivana              FSP6651  36:11  4067  4572
 11 Staňková Marcela               VPM6951  36:20  4044  4733
 12 Lisá Monika                    ONO6750  37:06  3926  4285
 13 Gorčicová Ivana                CHA6550  37:28  3869  4159
 14 Fantová Libuše                 EKP5650  37:32  3859  4633
 15 Kettnerová Lenka               HCE6450  37:40  3839  4245
 16 Nováková Irena                 OKP6651  37:55  3800  3454
 17 Šoupová Jana                   LPM6850  38:05  3774  3983
 18 Němečková Jarmila              VSP6650  38:20  3736  4596
 19 Thýnová Ivana                  SHK6651  38:40  3685  4066
 20 Pecková Ivana                  EKP6252  38:45  3672  4587
 21 Würzová Kateřina               FYD6952  39:15  3595  4369
 22 Zelená Markéta                 PGP5850  39:29  3559  4347
 23 Pávková Jana                   BOR6550  39:32  3551  4315
 24 Vlčková Jindra                 LDC6451  40:16  3438  4013
 25 Bochenková Jana                DOR6150  40:57  3333  4571
 26 Zalabová Martina               SJC6657  41:11  3297  4668
 27 Fürstová Katka                 LLI6950  41:38  3228  4023
 28 Halířová Eva                   BOR6654  41:58  3177  3610
 29 Kavalírová Kateřina            PHK6756  41:59  3174  4307
 30 Hubáčková Jana                 EKP6250  45:21  2656  2329
 31 Miklasová Markéta              VLI6850  45:22  2654  3743
 32 Tokárová Regina                VPM6950  48:12  2218  2595
 33 Kočibová Ivana                 TJN6354  48:34  2161  3433
 34 Slezáčková Věra                KAS6550  49:10  2069  3587
 35 Šafková Petra                  KAM6650  49:27  2025   743
 36 Jelínková Radka                MLA6951  50:05  1928  2789
 37 Zimmerová Lenka                ZVO6451  51:40  1684  2690
 38 Šmausová Gabriela              TJN6951  52:16  1592   432
 39 Kubínová Jana                  SKV6751  58:00   710  3704
 40 Míchalová Marcela              KPY6850  58:57   563   959
 41 Žandová Marie                  SKV6551  59:20   504  3322
 42 Tloušťová Eva                  SCP6950  70:04     0  2753
 43 Gottlichová Jitka              BOR6752  73:15     0   699
 44 Hrdličková Ludmila             SLA6950  85:30     0  3363
 45 Úlehlová Monika                TAP6950    DNS     0  4676
#
4301     D55B                  02.06.2019 RVP = 4626/4469  IP = 0.966  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Novotná Ivana                  PHK6354  31:17  4541  4707
  2 Mrázová Pavla                  DCE5550  31:50  4464  4251
  3 Klapalová Jana                 VAM6451  32:17  4400  5137
  4 Benešová Iva                   SJC6151  33:07  4283  4407
  5 Procházková Miluše             DCE5450  33:23  4246  4099
  6 Hanušová Jitka                 LTU6352  35:46  3911  3264
  7 Sládková Eva                   TEH5751  36:09  3857  3615
  8 Tichá Jana                     SJH6451  36:43  3777  4023
  9 Kohlová Alena                  KPY6051  37:37  3651  3327
 10 Freyová Michaela               KPY6050  38:15  3562  3486
 11 Michálková Jiřina              VSP6151  39:26  3396  3324
 12 Kábrtová Iva                   PEN6350  39:44  3354  3640
 13 Večeřová Ivana                 TJN6052  39:49  3342  2918
 14 Ježková Regina                 PGP6352  42:09  3014  3709
 15 Jermanová Eva                  TJN6150  42:47  2925  3790
 16 Jeřábková Jana                 OKP6150  43:54  2768  1782
 17 Veljačiková Markéta            SCP6451  44:28  2688  3253
 18 Veverková Yveta                VAM6452  45:11  2588  3532
 19 Hrabánková Ilona               PGP6250  45:57  2480  3232
 20 Svobodová Hana                 SMB5951  47:23  2279  2278
 21 Mudrová Martina                HCE6451  50:11  1885  3117
 22 Kubátová Ivana                 BOR6152  54:39  1258  2057
 23 Konečná Hana                   BBM6350  57:10   904     0
 24 Kovářová Alena                 LTP6151    DNS     0  2942
#
4301     D60B                  02.06.2019 RVP = 3928/3775  IP = 0.961  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Běhounová Jiřina               PHK5651  26:48  4373  4059
  2 Nováková Svatava               SKV5351  32:01  3755  3753
  3 Kuncová Jiřina                 TJN5752  36:44  3196  3987
  4 Cabrnochová Hana               DKL5550  37:38  3089  3178
  5 Konopáčová Jana                TUR5650  38:30  2987  3121
  6 Balcarová Eva                  PHK5952  40:27  2756  2142
  7 Bradnová Věra                  CHA5550  40:33  2744  3106
  8 Hušková Eva                    NPA5754  42:06  2560  3837
  9 Kadavá Eva                     CHA5750  43:34  2386  2620
 10 Novotná Jiřina                 LPU5654  44:13  2309  3725
 11 Nováková Jana                  NPA5552  48:31  1800  1959
 12 Štrossová Jiřina               DCE5650  54:47  1057  3487
 13 Šilerová Zdena                 KNC5750  56:46   822  2685
 14 Beranová Vlasta                UVP5450  61:09   302  2113
 15 Lusková Olga                   CHA5650  61:45   231   570
 16 Flašarová Marie                KCK5756   DISK     0  3446
 17 Jahnová Helena                 SCP5550   DISK     0  3829
 18 Kadečková Jana                 JEN5651   DISK     0   455
 19 Matoušková Marie               LJN5550    DNS     0   671
#
4301     D65B                  02.06.2019 RVP = 3752/3587  IP = 0.956  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Horová Magda                   VSP5450  23:45  3827  5150
  2 Šaffková Zuzana                CHA5150  24:12  3764  3162
  3 Dohnalová Dana                 VSP5050  28:25  3170  3270
  4 Ševčíková Alena                CHA5351  31:14  2773  2985
  5 Neradová Alena                 LIT5051  32:05  2653  2534
  6 Bartoňová Marie                BOR5351  34:55  2254  2262
  7 Fejlková Alice                 SHK5351  34:58  2247  3427
  8 Karmazínová Ivana              VLI5150  35:11  2216  2345
  9 Malá Jitka                     KAS5451  41:58  1260  2178
 10 Pachnerová Jaroslava           VLI5152  45:51   713  1594
 11 Tvrdková Eva                   TUR5151  50:10   105  2622
 12 Zavadilová Naďa                SCP5450  51:13     0  2810
 13 Richtrová Jaroslava            JEN5251  60:03     0   535
 14 Lukavcová Lenka                TJN5452  65:06     0  1303
 15 Böhmová Eva                    TJN5450  67:46     0   600
 16 Savičová Irena                 SKV5352    DNS     0  1462
#
4301     D70B                  02.06.2019 RVP = 1959/1863  IP = 0.951  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Horáčková Stanislava           VLI4950  29:24  2027  2380
  2 Městková Eva                   TEP4851  32:05  1872  1815
  3 Kubátová Milada                PGP4750  35:13  1691  1777
  4 Kašková Eva                    CHA4650  36:34  1613   921
  5 Lohrová Jarmila                SCP4650  39:37  1436  1454
  6 Ryšavá Lubomíra                TJP4750  45:29  1097  1865
  7 Brabcová Jindra                LCV4750    DNS     0    59
#
4301     H21E                  02.06.2019 RVP = 9677/9677  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Nykodým Miloš                  ZBM9005  33:16  9999 10000
  2 Kubát Pavel                    PHK9101  34:52  9549  9529
  3 Král Vojtěch                   SSU8841  35:06  9483  9693
  4 Procházka Jan                  PGP8407  36:44  9024  9458
  5 Kubelka Tomáš                  LPU9307  36:50  8996  9352
  6 Dragowski Kuba                 TUR9003  37:09  8907  8984
  7 Mokrý Stanislav                ZBM9202  37:13  8888  8787
  8 Sýkora Vojtěch                 LCE9801  37:27  8822  2916
  9 Hájek Daniel                   ZBM8919  37:28  8818  9486
 10 Vandas Daniel                  PHK9805  37:45  8738  7937
 11 Luštický Martin                TUR8700  39:01  8382  8979
 12 Kamenický Matěj                LPU9036  39:09  8344  8938
 13 Rusý Tomáš                     KAM9301  39:40  8199  8660
 14 Horvát Petr                    TBM9437  39:56  8124  9085
 15 Burda Matěj                    BOR9608  40:11  8054  8557
 16 Chloupek Adam                  ZBM9300  40:28  7974  8821
 17 Nožka Radek                    LPU9005  40:37  7932  9386
 18 Navrátil Šimon                 PGP9702  40:42  7908  8922
 19 Mrázek Jan                     SJC8102  41:00  7824  9109
 20 Hubáček Jonáš                  LCE9501  41:19  7735  5100
 21 Flašar Jan                     PGP8610  41:48  7599  8933
 22 Šedivý Jan                     PGP8409  41:51  7585  9478
 23 Zbranek Roman                  TZL8808  42:00  7543  9037
 24 Procházka David                LPU9113  42:04  7524  9021
 25 Wolf Filip                     TUR9701  42:12  7487  8511
 26 Schuster Marek                 SSU9303  42:31  7398  8955
 27 Klusáček Matěj                 LCE8903  42:39  7360  8336
 28 Glonek Jakub                   KAM9602  42:40  7355  9082
 29 Brlica Pavel                   ZBM9302  43:08  7224  8988
 30 Zimmermann Štěpán              ZBM9101  43:32  7112  9130
 31 Valeš Jiří                     LPM9502  43:38  7084  8998
 32 Bednarski Jan                  LCE9805  44:53  6732  1050
 33 Bendák Jan                     PHK9800  44:54  6727  4029
 34 Dlabaja Tomáš                  TUR8303  47:15  6066  8861
 35 Biederman Marcin               CHC9805  48:43  5654     0
 36 Zháňal Jan                     ZBM8721  50:38  5115  8466
 37 Poklop Martin                  SSU8802   DISK     0  9154
 38 Kettner Lukáš                  KAM9403   DISK     0  8803
 39 Kettner Vojtěch                KAM9601    DNS     0  9245
 40 Hirš Otakar                    ZBM9801    DNS     0  8526
 41 Petržela Jan                   PHK9200    DNS     0  9328
 42 Semrád Ladislav                CHC9701    DNS     0  8572
#
4301     H21A                  02.06.2019 RVP = 8819/8819  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Kozák Osvald                   TBM8201  32:48  9178  8643
  2 Přibyl Bronislav               TZL8603  34:41  8692  8302
  3 Schulhof Jan                   TUR8900  35:05  8589  8673
  4 Hepner David                   SHK7601  35:46  8412  8161
  5 Grundmann Jan                  LPU9410  35:50  8395  8671
  6 Jonáš Martin                   PGP9606  36:09  8313  8225
  7 Zvěřina Petr                   LPU8208  36:36  8197  8781
  8 Zelinka Jiří                   MBM8740  36:51  8133  8059
  9 Mielec Jaromír                 AOP9701  37:08  8060  7473
 10 Baier Martin                   TUR7603  37:27  7978  8642
 11 Horáček Michal                 VLI7700  37:30  7965  8951
 12 Kos Tomáš                      LPU9303  37:30  7965  8105
 13 Koštejn Vít                    DOK9800  37:35  7944  8241
 14 Bravený Vít                    ZBM9102  37:37  7935  8343
 15 Losman Petr                    PHK7901  37:40  7922  8354
 16 Landovský Tomáš                PGP9103  37:54  7862  8257
 17 Balcar Aleš                    PHK8602  38:07  7806  8023
 18 Netuka Vojtěch                 SHK9701  38:09  7797  7983
 19 Procházka Jan                  PGP8206  38:22  7742  8333
 20 Sháněl Jan                     CHC9402  38:32  7699  7833
 21 Udržal Tomáš                   LPU8002  38:46  7638  8812
 22 Slezák Zdeněk                  LCE8902  38:48  7630  7568
 23 Fodor Petr                     TUR8103  38:54  7604  7865
 24 Semík Ondřej                   KAM9401  39:42  7398  8733
 25 Ondráček Radim                 EKP7414  39:47  7376  8611
 26 Křivda Martin                  CHC9501  39:51  7359  8151
 27 Valenta Jiří                   LCE9201  39:59  7325  7955
 28 Kučera Jan                     VSP7302  40:00  7320  7977
 29 Holas Ondřej                   TUR8501  40:04  7303  8004
 30 Vlček Martin                   TUR8702  40:04  7303  7794
 31 Beneš Jan                      SJC8703  40:08  7286  8312
 32 Zlámal David                   SJC9603  40:31  7187  7947
 33 Gebrt Jan                      SHK9801  40:35  7170  4293
 34 Pešek Ondřej                   CHC8502  40:36  7165  7563
 35 Panchártek Jan                 PHK8802  40:43  7135  8065
 36 Kantor Ondřej                  TRI9103  40:53  7092  8461
 37 Zelenka Tomáš                  PHK9001  41:01  7058  7843
 38 Habán Ivo                      VLI7707  41:20  6976  8416
 39 Sysel Ctibor                   PGP8700  41:35  6912  8456
 40 Melecký Martin                 AOP9001  41:36  6908  8019
 41 Remeš Petr                     SHK9403  42:08  6770  8431
 42 Bravený Adam                   VBM8801  42:32  6667  7640
 43 Váňa Martin                    TUR8401  42:42  6624  7934
 44 Pavlovec Jan                   BOR9503  42:55  6568  8055
 45 Kazda Adam                     TJN9104  43:00  6546  7891
 46 Kovář Miroslav                 SJC8104  43:31  6413  7704
 47 Žaloudek Petr                  SJC8309  43:34  6400  7553
 48 Černý Ondřej                   EKP8511  43:35  6396  7347
 49 Veselý Jakub                   PGP9503  43:48  6340  8186
 50 Landovský Jakub                PGP9601  44:11  6241  8273
 51 Pospíšil Vítek                 PGP6803  44:58  6039  7666
 52 Kořínek Jindřich               TUR8406  45:00  6030  7641
 53 Čermák Jan                     LPU9301  45:41  5854  8577
 54 Mikel David                    TZL9703  45:42  5850  7509
 55 Kobr Tomáš                     TJN8901  45:47  5828  7564
 56 Fiala Jan                      ZBM7205  45:54  5798  7507
 57 Kamenický Jeroným              OSN9549  46:26  5661  8407
 58 Pova Ondřej                    KRL9304  48:00  5257  7430
 59 Přikryl Petr                   ZBM6708  48:03  5244  7593
 60 Kelbl Vladimír                 ZBM9711  48:11  5209  7785
 61 Skoupý Jan                     STE9411  50:07  4711  8161
 62 Kolárik Tomáš                  TZL9302  50:12  4689  7381
 63 Zakouřil Vít                   TUR9301  53:48  3760  7891
 64 Jílek Jakub                    KSU9202  65:13   815  7748
 65 Červinka Jan                   OKP8901   DISK     0  7714
 66 Peterka Vojtěch                LLI7502   DISK     0  7705
 67 Grundman Vojtěch               CHC8801   DISK     0  8052
 68 Kazda Ondřej                   SJC8202    DNS     0  7781
 69 Švihovský Jaromír              SJC8005    DNS     0  7946
 70 Cahel Marek                    LCE8803    DNS     0  8089
 71 Oľhava Rastislav               ASU8949    DNS     0  7834
 72 Matějů Michal                  VLI7702    DNS     0  7868
#
4301     H21B                  02.06.2019 RVP = 7740/7740  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Žemlík Pavel                   TUR7135  34:36  7922  7750
  2 Starý Ondra                    PHK9813  35:18  7769  2705
  3 Pek Daniel                     SHK9803  36:24  7529  3610
  4 Michek David                   TJN9802  36:47  7445  7027
  5 Martan Jiří                    VLI7300  36:51  7431  7372
  6 Novák Jiří                     NPA7502  37:30  7289  7289
  7 Šabatka Zdeněk                 PHK8900  37:47  7227  7489
  8 Drahoňovský Aleš               TUR7201  37:52  7208  7337
  9 Kašpar Michal                  TZL9308  38:30  7070  6001
 10 Finstrle Luděk                 ZBM7902  38:57  6972  7209
 11 Buk Michal                     ROU9601  39:14  6910  6592
 12 Henek Vladan                   VBM8002  40:24  6655  7738
 13 Hraboš Matej                   TBM9547  40:25  6651  6403
 14 Jíra Tomáš                     KAM9802  40:28  6641  6931
 15 Vlášek Jakub                   TAP9702  40:59  6528  7328
 16 Uhlík Michal                   SJC8007  41:00  6524  7578
 17 Haas Karel                     LPU7304  41:13  6477  6701
 18 Pokorný Ondřej                 PGP7506  41:36  6393  7288
 19 Justa Pavel                    PHK8701  41:41  6375  7003
 20 Šimík Daniel                   ROZ6900  42:22  6225  6938
 21 Kamenický Tobiáš               OSN9339  42:27  6207  6578
 22 Doucha Jiří                    SNA7105  42:28  6204  7122
 23 Hrouda Matěj                   JIL9804  42:50  6124  6711
 24 Hübner Jan                     CTB7902  43:17  6025  7432
 25 Černý Martin                   TAP8902  43:38  5949  6654
 26 Janovský Tomáš                 PGP6401  43:44  5927  7574
 27 Ptáček Jiří                    SRK9002  43:50  5905  6062
 28 Werner Michal                  PGP9705  43:57  5880  4487
 29 Kopec Tomáš                    VLI8203  44:23  5785  7475
 30 Pidrman Milan                  EKP8310  44:24  5781  7336
 31 Jurica Jan                     LPU9611  44:34  5745  6491
 32 Košárek Pavel                  PGP7107  44:47  5698  7670
 33 Čechlovský Jan                 CHA9300  45:41  5501  6973
 34 Pustai David                   TJN9301  45:42  5497  6508
 35 Němeček Jan                    KAM9300  45:45  5486  5260
 36 Hrouda Martin                  FSP7612  45:56  5446  6319
 37 Kohl Ondřej                    KPY8600  46:18  5366  6427
 38 Picek Jan                      TJN9101  46:31  5319  4252
 39 Zikmund Zdeněk                 SJC9703  46:40  5286  7423
 40 Sklenář Martin                 AOP9501  46:51  5246  6395
 41 Valach Marek                   TAP9703  46:51  5246  4499
 42 Deml Tomáš                     LPU9502  46:53  5239  6012
 43 Koldinský Jan                  KPY8506  48:23  4911  6225
 44 Kadavý Petr                    CHA7800  48:34  4871  7009
 45 Lepšík Petr                    SJC8203  48:39  4853  6031
 46 Blahuta Marek                  MFP7301  49:06  4755  6135
 47 Vlažný Jakub                   LCE9102  49:09  4744  6187
 48 Szenczi Gabriel                VLI8700  49:44  4616  5102
 49 Beneš Filip                    TAP8701  50:24  4471  5439
 50 Sysel Ondřej                   PGP8302  50:29  4453  6369
 51 Waněk Adam                     LPU9505  50:53  4365  7525
 52 Bořánek Petr                   VSP7000  52:20  4048  6048
 53 Otrusina Jan                   ABM9210  52:36  3990  5921
 54 Mašata Roman                   PHK7107  52:57  3914  6408
 55 Beneš Miroslav                 PGP8108  53:41  3753  6018
 56 Stehlík Petr                   LPM7903  54:23  3601  7253
 57 Ransdorf Jakub                 TAP9805  55:23  3382  6041
 58 Macek Jiří                     LIT8401  55:38  3328  5964
 59 Nitsch Karel                   FSP7611  55:57  3258  5203
 60 Janas Petr                     PGP7106  58:18  2745  6514
 61 Francke Michal                 TJN8600  58:21  2734  6034
 62 Fiala Petr                     LPU8701  60:18  2308  6667
 63 Henych Petr                    VLI6001  60:30  2264  7802
 64 Šesták Marek                   VLI7403  62:38  1798  5221
 65 Duda Miroslav                  ROU8009  62:50  1755  4782
 66 Paclík Roman                   SHK7801  78:48     0  4757
 67 Švadlena Pavel                 CHC7502   DISK     0  7266
 68 Buzek Martin                   PGP8401   DISK     0  4953
 69 Koucký Roman                   EKP6301   DISK     0  6781
 70 Hanák Jan                      SLA8002    DNS     0  6568
 71 Karvánek Matouš                BOR9006    DNS     0  6593
 72 Zakouřil Tomáš                 TUR7500    DNS     0  7934
#
4301     H21C                  02.06.2019 RVP = 6264/6264  IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Antoš Filip                    NPA8001  33:14  6599  6263
  2 Hodek Michal                   TAP8808  33:14  6599  6718
  3 Šafka Daniel                   KAM9105  38:53  5592  5062
  4 Novák Zdeněk                   NPA7701  39:06  5553  4211
  5 Vejstrk Daniel                 CHA9105  43:16  4810  6384
  6 Kašpar Ludvík                  BOR9805  43:50  4709  5371
  7 Moravec Jan                    TUR9000  43:58  4685  1992
  8 Pelikán Lukáš                  DKL9802  47:19  4087  3459
  9 Mikan Albert                   EKP8606  47:52  3989  4592
 10 Veselý Ondřej                  PHK8505  48:40  3847  3717
 11 Bartoň Zdeněk                  NPA8301  49:19  3731  2268
 12 Smolka Ondřej                  TJP9401  49:32  3692  3991
 13 Pauschek Karel                 ZBM8509  52:37  3142  2456
 14 Janeček Jura                   EKP6701  52:43  3124  5228
 15 Šípoš Petr                     FYD9602  55:56  2551     9
 16 Zieba Jakub                    NEK9800  56:15  2494  3299
 17 Zatloukal Václav               TUR8703  56:18  2485     0
 18 Bernášek Jiří                  STB8101  57:50  2212  4105
 19 Posselt Martin                 TJN9501  58:59  2007  4074
 20 Knepr Lukáš                    BSO9401  59:02  1998  4750
 21 Kučerka David                  LIT8202  59:47  1864  2108
 22 Bláha David                    SRK9510  63:42  1165     0
 23 Fujáček Jan                    SJC7506   DISK     0  1094
 24 Žanda Jan                      CTB9901   DISK     0  5689
 25 Šunda Marek                    VSP9200   DISK     0  1059
 26 Vágner Vladislav               SJC8602   DISK     0   397
 27 Dadák Michal                   LCE9003    DNS     0  1500
 28 Nebeský Daniel                 KAM9404    DNS     0   537
 29 Kondrát Martin                 PGP6501    DNS     0  6187
#
4301     H35B                  02.06.2019 RVP = 6471/6380  IP = 0.986  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Kazda Jiří                     SJC8006  34:59  7097  7231
  2 Novotný Milan                  PHK6502  41:07  6104  6111
  3 Kužel Tomáš                    FSP7610  42:08  5939  5536
  4 Veverka Tomáš                  VAM8401  43:05  5785  6314
  5 Vrabec Ondřej                  SCP8303  45:56  5324  5977
  6 Kolář Tomáš                    SLA7103  46:42  5200  4988
  7 Hladký Viktor                  VAM8201  48:47  4863  6226
  8 Dubec Pavel                    SCP8003  52:27  4269  5702
  9 Tichovský Martin               PGP6100  53:01  4177  5623
 10 Sláma Jaroslav                 OSN6901  54:35  3924  2393
 11 Havlíček Jan                   RIC7902  54:41  3908  3021
 12 Ehler Tomáš                    VSP8102  54:48  3889  3863
 13 Majasow Kostiantyn             CHC8304  55:48  3727  1658
 14 Hrádek Tomáš                   ROU8301  56:30  3614  3533
 15 Buchtík Ondřej                 VLI8101  58:03  3363  4155
 16 Maděra Josef                   VLI7900  58:40  3263  3857
 17 Ječmen Vladimír                ONO7900  59:04  3198  4156
 18 Heller Jiří                    ROU7708  59:12  3176  4548
 19 Žitný Tomáš                    SMB6401  61:59  2726  4610
 20 Pilař Marek                    CEP7700  62:13  2688  4106
 21 Bartaloš Tomáš                 PGP8010  63:13  2526  5235
 22 Kofroň Jan                     LBE8001  63:41  2451   747
 23 Kinšt David                    SJH7901  69:30  1509  1974
 24 Křížek Filip                   MAS7800  73:27   870  4645
 25 Kautský Jiří                   SCP8201  74:17   735  3509
 26 Pivec Lukáš                    MLA7600  74:30   700  3713
 27 Kučerka Jan                    LIT8002  80:18     0  3925
 28 Jedlička Michal                DKL8000  83:26     0  2017
 29 Dvořák Josef                   PGP8006  84:18     0  1149
 30 Bém Robert                     EKP7703 109:04     0     0
 31 Ledecký Vladimír               BOR8402   DISK     0  4329
 32 Perkner Radim                  ZVO8001    DNS     0   696
#
4301     H40B                  02.06.2019 RVP = 6714/6586  IP = 0.981  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Nehasil David                  BOR7713  40:29  6732  6571
  2 Čech Jan                       FSP7900  41:31  6568  5197
  3 Arnošt Kamil                   VSP7301  42:12  6459  6414
  4 Držka Štěpán                   LPU7604  42:30  6411  6824
  5 Rambousek Karel                BSO7907  43:45  6212  6567
  6 Průša Michal                   VSP7310  43:48  6204  6671
  7 Milán Pavel                    TBM7227  44:49  6043  6789
  8 Nejedlý Ladislav               ONO7501  44:51  6037  4725
  9 Kubát Tomáš                    RIC7503  45:25  5947  4908
 10 Pohl Zdeněk                    TAP7606  45:47  5889  6002
 11 Gmur Karol                     CHC7605  47:50  5563  1857
 12 Rožek David                    RIC7403  48:00  5536  5931
 13 Nemšovský Petr                 PGP7602  48:11  5507  5767
 14 Balogh Jan                     TJN7500  49:09  5353  5477
 15 Pavlíček Lubomír               KPY7800  49:47  5253  5678
 16 Pavlík Libor                   LIT7605  49:50  5245  4768
 17 Bureš Michal                   VLI7601  50:03  5210  4809
 18 Březina Jan                    CHA7604  52:04  4889  3882
 19 Janda Pavel                    DOR7600  53:31  4659  5258
 20 Švec Karel                     ZVO7601  55:11  4393  4705
 21 Peteráč Zdeněk                 VLI7802  56:02  4258  5269
 22 Mokrý Pavel                    VLI7501  57:03  4096  4533
 23 Putík Jiří                     VLI7505  58:02  3940  1424
 24 Řehák Miroslav                 SKV7101  59:55  3640  4827
 25 Pilát Miroslav                 DKL7900  60:15  3587  5353
 26 Štembera Jan                   TJN7513  62:28  3235  3504
 27 Pleva Stanislav                SJC7601  63:05  3137  4438
 28 Severýn Otto                   VLI7402  64:05  2978  3900
 29 Vilém Stanislav                VLI7703  65:54  2689  4636
 30 Holík Jaromír                  ONO7502  68:05  2341  2592
 31 Matyáš Libor                   CHA7603  68:21  2299  3491
 32 Kubeša Vladimír                VLI7507  70:52  1898   740
 33 Foršt Jakub                    DOR7501  73:45  1440  3108
 34 Pávek Jiří                     NEK7700  75:30  1161  4155
 35 Jedlička Adam                  KAM7700  75:43  1127  4313
 36 Kocman Jindřich                BOR7612  76:11  1053  2791
 37 Černý Michal                   ROU7505  78:36   668  4522
 38 Končický Lukáš                 RIC7501  82:38    27   661
 39 Mička Aleš                     TJP7300  85:17     0  3571
 40 Danko Tomáš                    CHA7200  86:33     0  3433
 41 Spejchal Petr                  BOR7512  92:58     0   468
 42 Koudelka Tomáš                 BOR7513 102:31     0  3361
 43 Chramosta Tomáš                KAM7601 105:34     0  1005
 44 Poborský Petr                  EKP7500   DISK     0  4905
 45 Hřivna Štěpán                  PGP7507   DISK     0  5009
 46 Rod Jan                        VSP7423   DISK     0  5060
 47 Střelba Ondřej                 PGP7510   DISK     0  4940
 48 Kolek Petr                     ASU7501   DISK     0  5369
 49 Ševčík Petr                    ONO7200    DNS     0  5174
 50 Bambousek Martin               DOR7302    DNS     0  6438
 51 Štěrba Jan                     CHA7606    DNS     0  1861
 52 Ptáček Jan                     PGP7205    DNS     0  4793
 53 Tomeš Petr                     SJC7531    DNS     0  6223
 54 Pražák Michal                  TJN7900    DNS     0   278
#
4301     H45B                  02.06.2019 RVP = 6100/5954  IP = 0.976  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Baldrian Petr                  PGP7203  34:17  6168  6212
  2 Novotný Radek                  PHK7402  35:19  5995  5645
  3 Vandas Luděk                   VAM6601  37:06  5697  5960
  4 Nehasil Vladislav              LDC7101  37:50  5574  6135
  5 Kvapil Petr                    TUV7402  38:19  5493  5523
  6 Bílý Milan                     JES7001  38:34  5451  5377
  7 Orany Tomáš                    SJI7311  39:59  5214  5786
  8 Žejdlík Michal                 LTP7001  40:51  5069  5247
  9 Drbal Jan                      PGP7101  41:44  4921  5447
 10 Bejvl Jakub                    LME7100  41:47  4913  4905
 11 Novák Petr                     RUM7401  42:00  4877  5060
 12 Vřešťál Jan                    TUR7301  42:03  4868  5170
 13 Sobczyński Kalikst             CHC7101  42:23  4813  6093
 14 Vácha Tomáš                    BOR7409  42:47  4746  5463
 15 Kruliš Petr                    VLI6901  43:09  4684  5373
 16 Jandera Tomáš                  SOB7300  44:00  4542  5065
 17 Žemla Tomáš                    KAM7105  44:48  4408  5277
 18 Hnízdil Jan                    KAS7100  45:55  4221  5312
 19 Pračka Tomáš                   RIC7302  46:49  4070  5778
 20 Honzík Tomáš                   VLI7000  46:54  4056  4674
 21 Kabát Jan                      PGP6901  46:57  4048  5393
 22 Štěpán Petr                    LDC7301  47:15  3998  4445
 23 Komín David                    PGP7405  47:18  3990  4958
 24 Zakouřil Václav                VSP7401  47:35  3942  5221
 25 Vláčil Daniel                  RIC7307  47:55  3886  5267
 26 Kubec Martin                   DOB7002  48:16  3828  4956
 27 Šimša Jaromír                  MFP7100  48:32  3783  4882
 28 Novotný Dušan                  TJN7002  48:45  3747  4337
 29 Chrást Tomáš                   STH7401  49:04  3694  5236
 30 Koten Pavel                    RIC7200  50:56  3381  4988
 31 Novotný Tomáš                  TUR7405  51:34  3275  3374
 32 Vlastník Zdeněk                JIL6901  51:37  3267  5711
 33 Datel Jiří                     DKL7101  52:38  3097  4939
 34 Nechanický Pavel               OSN7209  52:50  3063  4327
 35 Titz Pavel                     VSP7400  53:48  2901  3113
 36 Auermüller Vít                 ZBM6701  53:49  2899   669
 37 Hůla Pavel                     LBE7300  53:54  2885  2211
 38 Kohoutek Oldřich               BSO7100  55:26  2628  3745
 39 Waldhauser Martin              BOR7106  56:46  2405  3539
 40 Průšek Petr                    STB7000  57:22  2304  3781
 41 Balej Jiří                     KAM7201  58:24  2131  4769
 42 Žukov Libor                    VLI6803  60:57  1705  3709
 43 Kašpar Ludvík                  ZAK7200  61:54  1546  2553
 44 Bednařík Aleš                  VLI7309  64:51  1052  3355
 45 Bradáč Stanislav               LLI7201  65:20   971  5605
 46 Matuška Pavel                  RBK7001  67:45   566  2027
 47 Kučera Pavel                   DOR7101  68:16   480  3792
 48 Strnad Pavel                   HCE7100  70:15   148  3061
 49 Řehoř Jiří                     TJN7004  70:30   106  3627
 50 Hájek Jan                      TUV7301  75:27     0  1874
 51 Krejčí Ladislav                ROU7301  76:25     0  1832
 52 Lipenský Robert                CHA7201  76:57     0   398
 53 Studničný Jaroslav             BOR7004  79:59     0  2224
 54 Houda Vítězslav                CHA7300  83:42     0   218
 55 Petrilák Miroslav              DOR6600  98:50     0  1724
 56 Mencl Martin                   JEN7301 106:26     0    59
 57 Martinec Pavel                 LTP7003 112:07     0   449
 58 Šácha Marek                    DOR7102 113:04     0   430
 59 Kolář Viktor                   SHK7300   DISK     0  4953
 60 Mrkvička Jiří                  TJN7101   DISK     0  4778
 61 Nedoma David                   PDY7300   DISK     0   418
 62 Rýdl Jiří                      TJN7000    DNS     0  5430
 63 Harazin Martin                 VLI7400    DNS     0  2957
 64 Lamač Jaroslav                 TUR7203    DNS     0  3170
 65 Jeřábek Petr                   BOR7105    DNS     0  2736
 66 Izák Pavel                     LME7102    DNS     0    20
#
4301     H50B                  02.06.2019 RVP = 6235/6054  IP = 0.971  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Krejčí Jaroslav                BOR6302  28:17  6187  5903
  2 Vydra Ivan                     CHA6600  28:39  6110  5981
  3 Mareček Petr                   OSN6900  29:49  5866  5360
  4 Novák Ivo                      OKP6200  31:18  5555  6076
  5 Šemelík Petr                   DKL6901  31:54  5430  5374
  6 Zikmund Zdeněk                 NPA6705  32:02  5402  6809
  7 Šritr Martin                   TUV6802  32:06  5388  5156
  8 Pilař Karel                    MAS5501  33:32  5088  5068
  9 Poloprutský Tomáš              VLI6205  33:42  5053  6074
 10 Bílý Petr                      LTP6805  34:34  4871  5041
 11 Ptáček Pavel                   BBM6508  35:03  4770  4807
 12 Bartoš Luděk                   MLA6701  35:03  4770  4447
 13 Siegl Roman                    MFP6700  35:14  4732  5527
 14 Folprecht Miroslav             TUR5501  35:28  4683  4830
 15 Widziewicz Remigiusz           CHC6604  36:34  4453     0
 16 Semík Luboš                    KAM6201  36:49  4400  5589
 17 Gola Miroslav                  VIC6808  37:04  4348  4007
 18 Veljačik Pavel                 SCP6200  37:26  4271  5267
 19 Krausz Milan                   FSP6700  38:02  4145  3425
 20 Semík Jan                      VSP6507  38:49  3981  4729
 21 Pecka Jan                      EKP6800  39:04  3929  4291
 22 Urbánek Lumír                  ONO6701  39:11  3905  3905
 23 Hartman Aleš                   VSP6506  39:43  3793  4336
 24 Kroupa Štěpán                  VPM6904  40:33  3619  2862
 25 Kubec Pavel                    STB6601  40:49  3563  4260
 26 Richtr Aleš                    VPM6601  40:56  3538  4467
 27 Skyva Petr                     STE6501  41:33  3409  5901
 28 Lohr Ivo                       SCP6801  41:56  3329  3310
 29 Machara Martin                 BOR6900  42:34  3196  3983
 30 Háněl Jaromír                  ZVO6801  42:34  3196  3465
 31 Hanuš Pavel                    LTU6501  43:06  3085  3010
 32 Pavel Petr                     LTP6806  43:32  2994  3967
 33 Sklenář Josef                  SBR6601  43:58  2903  4225
 34 Holec Honza                    MOV6701  45:08  2659  4025
 35 Posselt Martin                 TJN6802  45:20  2617  3724
 36 Fürst Aleš                     LLI6801  45:52  2505  5277
 37 Žucha Jiří                     TJN6603  46:19  2411  3111
 38 Staněk Rostislav               VPM6801  46:57  2279  3306
 39 Jiras Jiří                     DOR6900  47:40  2129  2188
 40 Vlček Petr                     LDC6401  47:42  2122  3704
 41 Eichler Petr                   KAS6900  49:19  1783  3360
 42 Cincibus Pavel                 FSP6605  52:38  1089  4339
 43 Maleček Vít                    PGP6801  53:16   956  3393
 44 Hovorka Ladislav               LDC6802  55:13   548  2825
 45 Kohout Josef                   SHK6902  56:28   286  3434
 46 Šoupa Karel                    LPM6900  56:38   251  2816
 47 Hejna Stanislav                LLI6900  58:06     0  3074
 48 Šimek Stanislav                LTP6602  58:25     0   916
 49 Řezáč Pavel                    VLI6900  65:22     0  1894
 50 Dobeš Václav                   KPY5701  79:27     0   462
 51 Kovář Boris                    LTP6710  83:11     0   348
 52 Procházka Antonín              DCE5500    DNS     0  5407
 53 Žáček Martin                   FSP6803    DNS     0  3391
 54 Melichar Igor                  PHK6504    DNS     0  3744
 55 Würz Jiří                      LTP6502    DNS     0  4032
 56 Karvánek Petr                  BOR6600    DNS     0  5537
#
4301     H55B                  02.06.2019 RVP = 5322/5141  IP = 0.966  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Němeček Jan                    VSP6201  29:36  5217  6263
  2 Bartovský Pavel                VPM6101  29:52  5171  4837
  3 Ročejdl Marek                  KAM6400  30:40  5034  5078
  4 Würz Martin                    LTP6303  31:28  4897  1829
  5 Dikoš Pavel                    BOR6003  32:50  4664  4535
  6 Kaplan Jan                     LPU6401  33:02  4629  5054
  7 Schindler Jiří                 TJN6301  34:52  4316  4750
  8 Gorčica Pavel                  CHA6200  35:23  4227  4534
  9 Šmaus Ivan                     TJN6249  35:42  4173  1442
 10 Vávra Radek                    HOR6301  36:25  4050  4879
 11 Švarc Jiří                     JEN6201  38:01  3777  4584
 12 Tichý Martin                   SJH6401  38:53  3628  4892
 13 Pavlovec Petr                  BOR6303  40:49  3298  3979
 14 Hošek Ladislav                 SCP6001  41:54  3112  3835
 15 Mezník Vladimír                LBE6400  42:06  3078  4501
 16 Roudný Václav                  LPU6102  44:55  2596  3992
 17 Wurzel Břetislav               OSN6005  44:59  2585  4315
 18 Vydra Pavel                    PEN6200  47:06  2222  3642
 19 Korpas Jaroslav                LBM6113  47:47  2106  4318
 20 Kavka Jiří                     SCP5900  49:18  1846  3832
 21 Koč Zdeněk                     MKP4700  49:43  1775  3539
 22 Vrabec Martin                  SCP6100  50:09  1701   996
 23 Pavlů Jaroslav                 DCE6100  50:47  1592  3233
 24 Mareš Hynek                    JEN6101  53:10  1184  3097
 25 Kovář Karel                    LTP6102  53:22  1150  3633
 26 Teplý Jiří                     SHK6401  53:28  1133  3336
 27 Kohl Jiří                      KPY6201  53:56  1053  3239
 28 Hlaváček Lubomír               PHK6401  54:06  1025  2991
 29 Doškář Boris                   BOR6400  57:38   420  2564
 30 Pech Jiří                      LPM5402  65:16     0  2044
 31 Hurta Vladimír                 PGP6305  67:18     0   827
 32 Štěrba Jiří                    SKV6401  76:26     0  2311
 33 Borovička Milan                FSP6104  81:17     0  1710
 34 Patočka Petr                   BBM6300    DNS     0  3708
#
4301     H60B                  02.06.2019 RVP = 5154/4953  IP = 0.961  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Škorpil Martin                 HOR5700  31:59  5257  5364
  2 Kunc Radovan                   TJN5549  34:19  4918  4640
  3 Dušátko Petr                   PHK5702  35:56  4683  4598
  4 Šedivý Jiří                    EKP5500  36:46  4562  4956
  5 Sucharda Jiří                  BOR5802  37:08  4508  5179
  6 Běhoun Pavel                   PHK5701  39:58  4097  4415
  7 Kettner Pavel                  HCE5900  42:25  3741  4250
  8 Fanta Miroslav                 EKP5800  42:28  3733  4325
  9 Novotný Otakar                 TJN5604  42:32  3724  4391
 10 Kaška Rudolf                   CHA5500  43:00  3656  3701
 11 Flašar Jan                     KCK5701  43:35  3571  3955
 12 Konopáč Jiří                   TUR5803  43:46  3544  3960
 13 Dragowski Robert               TUR5906  44:10  3486  3336
 14 Milota Josef                   MLA5801  44:18  3467  5115
 15 Beneš Josef                    SJC5801  45:23  3309  3589
 16 Novotný Miroslav               LPU5905  45:32  3288  4036
 17 Jun Drahomír                   KNC5501  47:03  3067  2989
 18 Guga Romuald                   CHC5501  47:57  2936  3744
 19 Cedrych Karel                  TJP5500  48:56  2794  3092
 20 Jirka Jiří                     ZPV5501  50:17  2597  4091
 21 Červinka Jaroslav              OKP5803  50:29  2568  4127
 22 Jahn Pavel                     SCP5500  52:04  2338  3016
 23 Hoidekr Pavel                  LLI5901  53:44  2096  3350
 24 Valter Petr                    KBP4500  56:46  1655  3471
 25 Eiselt Miloš                   LTP5802  59:56  1195  3026
 26 Muchl Vladimír                 CST5601  63:53   621  1915
 27 Nentvich Lubomír               DOR5800  68:07     6  3424
 28 Šváb Jan                       VSP5801  72:39     0  2582
 29 Gazdačko Milan                 SHK5702   DISK     0  4164
 30 Balcar Aleš                    PHK5703   DISK     0  2153
 31 Horák Petr                     TJN5602   DISK     0  3133
 32 Vokuš Zdeněk                   TJN5601   DISK     0   482
 33 Svoboda Slavomír               SMB5801   DISK     0  3460
 34 Ouška Jiří                     DOR5700    DNS     0  1108
#
4301     H65B                  02.06.2019 RVP = 4187/4003  IP = 0.956  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Přinda Oldřich                 VLI5101  28:29  4275  4458
  2 Škoda Přemek                   VLI5301  31:23  3896  4063
  3 Knap Jan                       LPU5101  31:50  3837  3959
  4 Hudský Vlastimil               TUR5100  35:06  3409  4012
  5 Erlebach Josef                 JIL5201  37:37  3079  3888
  6 Farář Jaroslav                 VRL5002  37:49  3053  3580
  7 Provazník Jiří                 TUR5102  43:32  2305  3308
  8 Přeček Zdeněk                  SCP5200  43:37  2294  2922
  9 Rančák Josef                   BOR5004  43:38  2292  2362
 10 Cabrnoch Jiří                  DKL5400  43:46  2274  2887
 11 Jaroš Vladimír                 DCE5400  44:41  2154  3946
 12 Barták Jiří                    CHA5100  46:22  1934  2810
 13 Hora Vladimír                  VSP5100  46:50  1873  2497
 14 Brumek Stanislav               DKL5201  48:35  1643  1142
 15 Horáček Miroslav               VLI5000  49:53  1473  3158
 16 Ptáček Ladislav                BBM5300  50:04  1449  2475
 17 Fejlek Vojtěch                 SHK5202  52:16  1161  2065
 18 Novák Karel                    NPA5001  53:25  1010  1865
 19 Babický Tomáš                  RUM5001  54:30   869  2996
 20 Wald František                 FSP5300  55:36   725  2725
 21 Böhm Karel                     TJN5101  58:37   330  1803
 22 Bárta Miroslav                 JEN5201  69:56     0  2212
 23 Richtr Jiří                    JEN5001  73:24     0  1826
 24 Kadečka Jiří                   JEN5002  77:31     0   287
 25 Lusk Karel                     CHA5002  83:02     0   569
 26 Hickethier Manfred             VLI5201   DISK     0  4214
 27 Ševčík Milan                   CHA5003   DISK     0  2979
 28 Hájek Jan                      MAS5401    DNS     0  3212
 29 Polák Zdeněk                   VSP5203    DNS     0   232
#
4301     H70B                  02.06.2019 RVP = 3440/3271  IP = 0.951  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Karmazín Petr                  VLI4901  25:47  3653  3738
  2 Jakubec Jindřich               TUR4801  29:24  3248  3106
  3 Buriánek Jaromír               SCP4700  32:24  2912  3628
  4 Fujan Sláva                    DKL4800  32:41  2880  2741
  5 Švec Zdeněk                    SLA4700  34:59  2623  2441
  6 Ježek Ladislav                 VLI4900  35:29  2567  2741
  7 Hlaváč Jaroslav                SMB4801  36:10  2490  2262
  8 Lukavec Míla                   TJN4901  36:39  2436  2144
  9 Novák Miloš                    SCP4600  39:38  2102  2525
 10 Pospíšil Jiří                  TUV4701  40:35  1995  2651
 11 Hrobař Rudolf                  SRK4702  41:46  1862  3287
 12 Novotný Jiří                   SLP4601  45:50  1407  2751
 13 Nosál Stanislav                LBE4600  46:33  1327  1666
 14 Jirásek Jaroslav               DCH4701  50:25   893  2861
 15 Ryšavý Vít                     TJP4700  54:11   471  1776
 16 Nejezchleba Jiří               KAS4600  56:46   182  1642
 17 Kadavý Zdeněk                  CHA4901  70:06     0  2079
 18 Duda František                 KPY4600  98:37     0  1438
 19 Zelený Vladimír                PGP4800   DISK     0  2072
 20 Smetana Radim                  CHA4700    DNS     0  2418
 21 Matoušek Luboš                 LJN4700    DNS     0   204
#
4301     H75B                  02.06.2019 RVP = 2584/2444  IP = 0.946  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Čadil Jan                      FSP4300  35:26  2537  2787
  2 Novotný František              PUL4200  36:36  2460  2277
  3 Fišák Jan                      MLA4401  38:29  2335  2712
  4 Sklenář Jan                    MLA4201  42:47  2050  2151
  5 Frey Jaromír                   ONO4100  45:41  1857  2105
  6 Paul Josef                     DCE4401  66:05   504  2005
  7 Štrojsa Josef                  KAS4000  66:10   498  1089
  8 Havlík Jaroslav                SJC3601   DISK     0  2559
#
4301     H80B                  02.06.2019 RVP = 1672/1573  IP = 0.941  
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Attl Vladimír                  PGP3800  26:36  1723  1293
  2 Novotný Petr                   PHK3802  30:36  1510  1733
  3 Venuš Jaroslav                 BOR3800  31:02  1486   654
  4 Mikulecký Jan                  PHK3801  31:36  1456  1897
  5 Křtěnský Jaroslav              BOR3600  32:42  1397  1562
  6 Beránek Miroslav               BOR3900  47:04   629  1495
  7 Hanák Milan                    FSP3400  69:50     0    72
  8 Samohýl Richard                PGP2800   DISK     0     0
#
4301     P                     02.06.2019 RVP = 0/0        IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Erben Jiří                     STB7700  22:34     0     0
  2 Kutek Pavel                    JEN7701  27:13     0     0
  3 Šašek Jan                      LTP7308  29:10     0     0
  4 Ulman Aleš                     TJN7201  29:11     0     0
  5 Vlachová Dita                  SBR7750  31:24     0     0
  6 Kutková Petra                  STB7850  31:55     0     0
  7 Vlčková Petra                  BOR7859  32:19     0     0
  8 Křížková Jitka                 MAS8050  32:22     0     0
  9 Hellerová Alena                ROU7850  34:43     0     0
 10 De Heij Margita                RIC7350  35:31     0     0
 11 Kutková Hana                   JEN8050  35:42     0     0
 12 Mencl Miloslav                 VSP6505  36:55     0     0
 13 Milota Jan                     MLA0500  36:59     0     0
 14 Bílá Jiráňová Irena            JES6750  37:35     0     0
 15 Mišek Michal                   KAM7202  39:17     0     0
 16 Harazinová Zuzana              VLI0650  41:45     0     0
 17 Havlová Blanka                 TJN7850  41:46     0     0
 18 Horáček Tomáš                  JEN7700  42:59     0     0
 19 Harazinová Radka               VLI7650  43:01     0     0
 20 Potměšil Matyáš                TJN0204  45:25     0     0
 21 Zenkerová Miluše               LCV4550  46:02     0     0
 22 Danková Irena                  CHA7551  48:03     0     0
 23 Kottíková Pavlína              TJN7751  50:01     0     0
 24 Jelínková Jiřina               LTP7551  52:55     0     0
 25 Toflová Elizabeth              TAP1250  55:54     0     0
 26 Pokorná Ema                    PGP0950  56:06     0     0
 27 Crosnier Leconte Patrick       VSP7012  58:39     0     0
 28 Janasová Barbora               PGP7152  62:35     0     0
 29 Jelínek Pavel                  LTP6808   DISK     0     0
 30 Votavová Renata                KNC6452    DNS     0     0
#
4301     T                     02.06.2019 RVP = 0/0        IP = 1     
--------------------------------------------------------------------------
Poř Jméno                          Reg.č.  Čas    Body  RankC
  1 Matějů Kateřina                VLI8054  46:36     0     0
  2 Oncirk Jan                     ONO0301  54:15     0     0
  3 Vančura Martin                 ASU8049  54:31     0     0
  4 Pokorná Magdaléna              PGP7562  55:17     0     0
  5 Zurynek Jan                    EKP7003  56:19     0     0
  6 Rückerová Šárka                HOR0050  65:01     0     0
  7 Feřtová Jitka                  VLI7853  65:22     0     0
  8 Skalka Michal                  LTU6700  67:42     0     0
  9 Feřt Martin                    VLI7704  68:19     0     0
 10 Rücker Petr                    HOR6500  73:11     0     0
 11 Vejražka Jiří                  KPY7400  73:15     0     0
 12 Votava Petr                    KNC6602  73:49     0     0
 13 Dittrt Štěpán                  LME0001  75:21     0     0
 14 Fiala Jan                      DOR7802  76:31     0     0
 15 Melichar Jaromír               LLI6301  77:30     0     0
 16 Dittrtová Lucia                LME6852  79:45     0     0
 17 Borovička Tomáš                FSP9801  79:53     0     0
 18 Nováková Zuzana                TUV7950  80:10     0     0
 19 Šebelka Jan                    VLI7506  80:14     0     0
 20 Habánová Anna                  VLI7757  85:34     0     0
 21 Jirásková Pavla                KPY7950  87:26     0     0
 22 Gibbonsová Jitka               TUV7252  92:39     0     0
 23 Termerová Jana                 LTU7850  95:46     0     0
 24 Havelka Josef                  SJC8402  98:19     0     0
 25 Jírová Monika                  ROZ7350 102:46     0     0
 26 Hrdý Pavel                     VLI7404 107:39     0     0
 27 Válková Martina                TUV7051 123:38     0     0
 28 Hančl Martin                   ROU7601 148:48     0     0
 29 Bodurka Jaroslav               KRL7301   DISK     0     0
 30 Šebelková Štěpánka             VLI7851   DISK     0     0
 31 Ksandrová Marie                EKP9262   DISK     0     0
 32 Švarcová Lenka                 JEN6451   DISK     0     0
 33 Slavík Pavel                   SNA7349   DISK     0     0
 34 Hrdá Martina                   VLI7457   DISK     0     0
 35 Veljačiková Hana               PGP9756    DNS     0     0
 36 Švarc Tomáš                    TUR6550    DNS     0     0
 37 Bradáčová Marie                LLI7550    DNS     0     0
 38 Ševčík Daniel                  ONO0200    DNS     0     0
 39 Havel Josef                    KNC7800    DNS     0     0
 40 Havlová Eva                    KNC7851    DNS     0     0
#
    
Actions