Logo

Výsledky závodu: Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)

Stránka závodu

Datum:
26.09.2021
Místo konání:
Dolní Olešnice
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Kovář Miroslav - R2
JURY:
Pašek František, Petržela Jan, Wolf Daniel
Protokol:
Závody proběhly za slunečného počasí.
Hlavní rozhodčí schválil výsledky závodů ve všech kategoriích.
V průběhu závodů bylo ošetřeno několik drobných zranění a 4 distorze kotníku.
Kategorie:
D12     D135     D14     D18     D21     H12     H135     H14     H165     H18     H21     MIX    

D12

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 560 TUR 1 OOB TJ Turnov 58:44
     Houžvičková Kateřina 19:48 (2.) + 19:48 (2.) +
     Kvapilová Kristýna 19:55 (1.) 39:43 (1.)
     Zabořilová Anna 19:01 (3.) + 58:44 (1.)
2. 558 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 66:49 +
     Jedličková Lucie 23:16 (5.) + 23:16 (5.) +
     Málková Karolína 25:01 (6.) + 48:17 (4.) +
     Macháčková Lucie 18:32 (1.) 66:49 (2.) +
3. 562 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:50 +
     Hančová Karolína 19:54 (3.) + 19:54 (3.) +
     Nová Klára 22:27 (2.) + 42:21 (2.) +
     Vrbatová Barbora 24:29 (6.) + 66:50 (3.) +
4. 556 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 67:40 +
     Grusserová Diana 25:53 (8.) + 25:53 (8.) +
     Horáková Eliška 22:55 (3.) + 48:48 (6.) +
     Jelínková Eva 18:52 (2.) + 67:40 (4.) +
5. 564 VSP 1 USK Praha 68:40 +
     Kučerová Kateřina 19:24 (1.) 19:24 (1.)
     Rodová Anežka 24:03 (4.) + 43:27 (3.) +
     Ehlerová Michaela 25:13 (8.) + 68:40 (5.) +
6. 551 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 72:09 +
     Vondráčková Jolana 23:10 (4.) + 23:10 (4.) +
     Ptáčková Barbora 25:50 (8.) + 49:00 (7.) +
     Řehořková Ema 23:09 (5.) + 72:09 (6.) +
7. 554 SHK 2 OK Slavia Hradec Králové 76:37 +
     Sochorová Kristýna 23:32 (6.) + 23:32 (6.) +
     Lapáčková Šárka 25:40 (7.) + 49:12 (8.) +
     Bohdanecká Antonie 27:25 (9.) + 76:37 (7.) +
8. 553 CHC 1 K.O.B. Choceň 78:50 +
     Macháčková Kateřina 31:42 (12.) + 31:42 (12.) +
     Holingerová Alžběta 26:23 (9.) + 58:05 (9.) +
     Komárková Veronika 20:45 (4.) + 78:50 (8.) +
9. 557 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 80:14 +
     Hepnerová Tereza 23:33 (7.) + 23:33 (7.) +
     Kvapilová Markéta 24:46 (5.) + 48:19 (5.) +
     Vítková Eliška 31:55 (11.) + 80:14 (9.) +
10. 555 ONO 1 SKOB Ostrov 89:59 +
     Hynková Marie 30:39 (9.) + 30:39 (9.) +
     Urbánková Lucie 34:24 (10.) + 65:03 (10.) +
     Černý Antonín 24:56 (7.) + 89:59 (10.) +
11. 561 SHK 3 OK Slavia Hradec Králové 95:03 +
     Ladýřová Alžběta 31:40 (11.) + 31:40 (11.) +
     Jakubská Lucie 34:41 (11.) + 66:21 (11.) +
     Řadová Ráchel 28:42 (10.) + 95:03 (11.) +
12. 552 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 108:21 +
     Procházková Aneta 31:38 (10.) + 31:38 (10.) +
     Snížková Žofie 40:59 (12.) + 72:37 (12.) +
     Gregorová Magdalena 35:44 (12.) + 108:21 (12.) +
559 SJC 1 Sportcentrum Jičín DISK
     Mrázková Berta DISK
     DISK
     DISK

D135

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 659 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 100:23
     Vítková Lucie 30:44 (1.) 30:44 (1.)
     Kosová Michaela 33:51 (2.) + 64:35 (1.)
     Melicharová Zdeňka 35:48 (3.) + 100:23 (1.)
2. 663 VLI 1 Slavia Liberec orienteering 100:25 +
     Podrábská Marie 38:38 (8.) + 38:38 (8.) +
     Dvorská Marie 32:44 (1.) 71:22 (5.) +
     Heczková Bohdana 29:03 (1.) 100:25 (2.) +
3. 658 PGP 1 SK Praga 108:15 +
     Lošťáková Ivana 32:11 (2.) + 32:11 (2.) +
     Janovská Petra 35:14 (3.) + 67:25 (2.) +
     Ptáčková Kateřina 40:50 (6.) + 108:15 (3.) +
4. 666 VSP 1 USK Praha 109:42 +
     Kučerová Marie 33:56 (3.) + 33:56 (3.) +
     Zakouřilová Helena 37:08 (5.) + 71:04 (3.) +
     Gajdová Kristina 38:38 (4.) + 109:42 (4.) +
5. 653 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 110:07 +
     Haasová Renata 34:34 (4.) + 34:34 (4.) +
     Knapová Iva 36:47 (4.) + 71:21 (4.) +
     Klimplová Zuzana 38:46 (5.) + 110:07 (5.) +
6. 660 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 112:11 +
     Benešová Iva 34:55 (6.) + 34:55 (6.) +
     Chvátilová Pavlína 42:02 (7.) + 76:57 (6.) +
     Novotná Martina 35:14 (2.) + 112:11 (6.) +
7. 654 LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 123:14 +
     Horáková Jindra 34:38 (5.) + 34:38 (5.) +
     Demlová Jitka 42:42 (8.) + 77:20 (7.) +
     Štichhauerová Kateřina 45:54 (8.) + 123:14 (7.) +
8. 655 SNA 1 TJ START Náchod 133:09 +
     Jiroutová Eva 36:59 (7.) + 36:59 (7.) +
     Langrová Eva 45:24 (10.) + 82:23 (8.) +
     Renská Lenka 50:46 (11.) + 133:09 (8.) +
9. 661 STE 1 SK SKI-OB Šternberk 134:32 +
     Matoušková Jana 48:25 (11.) + 48:25 (11.) +
     Skyvová Kristýna 38:30 (6.) + 86:55 (9.) +
     Lubrichová Eva 47:37 (9.) + 134:32 (9.) +
10. 651 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 138:51 +
     Brandejsová Petra 45:36 (9.) + 45:36 (9.) +
     Procházková Jana 44:35 (9.) + 90:11 (10.) +
     Vítečková Kateřina 48:40 (10.) + 138:51 (10.) +
11. 664 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 154:39 +
     Čivrná Karolína 45:49 (10.) + 45:49 (10.) +
     Nýdrlová Eva 54:51 (12.) + 100:40 (11.) +
     Hančová Alice 53:59 (12.) + 154:39 (11.) +
12. 656 LTU 1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 169:37 +
     Stodůlková Lenka 51:13 (12.) + 51:13 (12.) +
     Filipová Dagmar 57:49 (13.) + 109:02 (12.) +
     Lazáková Šárka 60:35 (13.) + 169:37 (12.) +
13. 652 HOR 1 TJ Jiskra Hořice 177:15 +
     Vaňurová Marcela 80:53 (14.) + 80:53 (14.) +
     Čiháková Olga 53:53 (11.) + 134:46 (13.) +
     Loukotová Andrea 42:29 (7.) + 177:15 (13.) +
662 STH 1 SK Studenec DISK
     Štefanová Klára 64:00 + 64:00 +
     Junková Petra DISK
     Buďárek Šimon DISK

D14

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 490 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 67:02
     Podlešáková Monika 19:57 (2.) + 19:57 (2.) +
     Málková Michaela 25:05 (3.) + 45:02 (1.)
     Novotná Vendula 22:00 (2.) + 67:02 (1.)
2. 500 VSP 1 USK Praha 70:00 +
     Gajdová Michaela 24:30 (12.) + 24:30 (12.) +
     Nemšovská Magdalena 24:12 (2.) + 48:42 (5.) +
     Malečková Pavlína 21:18 (1.) 70:00 (2.) +
3. 498 VLI 1 Slavia Liberec orienteering 70:41 +
     Šestáková Johana 22:17 (6.) + 22:17 (6.) +
     Flossmannová Lucie 26:08 (6.) + 48:25 (3.) +
     Kunášková Karolína 22:16 (4.) + 70:41 (3.) +
4. 489 PGP 1 SK Praga 71:50 +
     Štěpová Barbora 21:45 (3.) + 21:45 (3.) +
     Hrušková Tereza 25:16 (5.) + 47:01 (2.) +
     Lošťáková Ela 24:49 (5.) + 71:50 (4.) +
5. 484 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 75:16 +
     Hladíková Julie 22:46 (7.) + 22:46 (7.) +
     Petriláková Amálie Rebeka 30:16 (10.) + 53:02 (9.) +
     Gregorová Alice 22:14 (3.) + 75:16 (5.) +
6. 488 BOR 1 OK Jiskra Nový Bor 78:14 +
     Kocmanová Adéla 24:44 (13.) + 24:44 (13.) +
     Soukupová Marie 23:59 (1.) 48:43 (6.) +
     Lamačová Barbora 29:31 (12.) + 78:14 (6.) +
7. 494 SJC 1 Sportcentrum Jičín 80:38 +
     Havrdová Sheila 19:52 (1.) 19:52 (1.)
     Havrdová Selina 28:49 (8.) + 48:41 (4.) +
     Jakubcová Karolína 31:57 (13.) + 80:38 (7.) +
8. 487 JIL 1 OK Jilemnice 80:45 +
     Malá Anežka 22:13 (5.) + 22:13 (4.) +
     Salabová Pavlína 30:19 (11.) + 52:32 (8.) +
     Kynčlová Anna 28:13 (9.) + 80:45 (8.) +
9. 481 AOP 1 Orientační Běh Opava 84:37 +
     Cetlová Karolína 23:51 (9.) + 23:51 (9.) +
     Klöslová Sofie 34:30 (16.) + 58:21 (14.) +
     Gallo Natálie 26:16 (7.) + 84:37 (9.) +
10. 499 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:56 +
     Čivrná Eliška 24:50 (14.) + 24:50 (14.) +
     Kutlvašrová Pavla 25:07 (4.) + 49:57 (7.) +
     Hanušová Markéta 34:59 (17.) + 84:56 (10.) +
11. 495 STH 1 SK Studenec 85:02 +
     Hamáčková Táňa 29:15 (19.) + 29:15 (19.) +
     Bulušková Barbora 30:01 (9.) + 59:16 (15.) +
     Chrástová Barbora 25:46 (6.) + 85:02 (11.) +
12. 493 SIT 1 OK SILESIA 85:05 +
     Kawuloková Tereza 28:13 (18.) + 28:13 (18.) +
     Balcarová Olga 28:06 (7.) + 56:19 (11.) +
     Byrtusová Klára 28:46 (11.) + 85:05 (12.) +
13. 496 TAP 1 KOB Tretra Praha 86:48 +
     Bulířová Žofie 22:13 (4.) + 22:13 (5.) +
     Ellederová Eva 36:00 (17.) + 58:13 (13.) +
     Bublíková Klára 28:35 (10.) + 86:48 (13.) +
14. 491 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 90:47 +
     Matoušková Markéta 25:27 (15.) + 25:27 (15.) +
     Kunartová Dominika 31:31 (12.) + 56:58 (12.) +
     Ondrušová Zuzana 33:49 (15.) + 90:47 (14.) +
15. 483 CTB 1 SK OB Chotěboř 94:55 +
     Běloušková Kateřina 24:07 (10.) + 24:07 (10.) +
     Paulová Barbora 31:39 (13.) + 55:46 (10.) +
     Nováková Anna Marie 39:09 (18.) + 94:55 (15.) +
16. 482 CHT 1 OOB SK Chrast 95:25 +
     Kellerová Alice 25:29 (16.) + 25:29 (16.) +
     Charouzová Eliška 36:34 (18.) + 62:03 (17.) +
     Zoulíková Vendula 33:22 (14.) + 95:25 (16.) +
17. 486 FSP 1 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 97:22 +
     Fibírová Lucie 24:13 (11.) + 24:13 (11.) +
     Bartoňová Elena 45:55 (20.) + 70:08 (19.) +
     Leinweberová Julie 27:14 (8.) + 97:22 (17.) +
18. 501 VSP 2 USK Praha 97:46 +
     Ehlerová Anna 23:06 (8.) + 23:06 (8.) +
     Reichelová Helena 39:56 (19.) + 63:02 (18.) +
     Zakouřilová Klára 34:44 (16.) + 97:46 (18.) +
19. 485 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 122:58 +
     Snížková Adéla 28:04 (17.) + 28:04 (17.) +
     Zákoucká Barbora 33:57 (15.) + 62:01 (16.) +
     Mušková Amálie Anna 60:57 (19.) + 122:58 (19.) +
20. 492 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 986:57 +
     Solařová Linda 414:12 (21.) + 414:12 (21.) +
     Selixová Mariana 32:01 (14.) + 446:13 (20.) +
     Hebelková Kateřina 540:44 (20.) + 986:57 (20.) +
497 TUR 1 OOB TJ Turnov DISK
     Zlatušková Sofie 48:54 + 48:54 +
     DISK
     DISK

D18

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 403 TAP 1 KOB Tretra Praha 99:54
     Smolková Barbora 35:55 (21.) + 35:55 (21.) +
     Černá Ema 31:57 (1.) 67:52 (2.) +
     Bulířová Ema 32:02 (4.) + 99:54 (1.)
2. 421 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 102:55 +
     Barnatová Klára 38:05 (27.) + 38:05 (27.) +
     Rotková Markéta 36:21 (6.) + 74:26 (15.) +
     Mulíčková Markéta 28:29 (1.) 102:55 (2.) +
3. 374 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 103:22 +
     Smutná Anna Marie 33:29 (5.) + 33:29 (5.) +
     Škáchová Viktorie 34:14 (2.) + 67:43 (1.)
     Tichá Dorotea 35:39 (11.) + 103:22 (3.) +
4. 413 TZL 1 SKOB Zlín 103:46 +
     Dittrichová Lucie 35:46 (18.) + 35:46 (18.) +
     Mrkvičková Ema 35:07 (5.) + 70:53 (6.) +
     Batani Valentina 32:53 (5.) + 103:46 (4.) +
5. 410 TUR 1 OOB TJ Turnov 104:05 +
     Matyášová Kristýna 35:00 (15.) + 35:00 (15.) +
     Novotná Michaela 34:28 (4.) + 69:28 (3.) +
     Martanová Lea 34:37 (10.) + 104:05 (5.) +
6. 381 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 106:16 +
     Stoklasová Zuzana 38:29 (31.) + 38:29 (31.) +
     Fejfarová Tereza 34:27 (3.) + 72:56 (9.) +
     Koberová Kateřina 33:20 (7.) + 106:16 (6.) +
7. 419 VSP 1 USK Praha 106:30 +
     Aschermannová Klára 36:19 (22.) + 36:19 (22.) +
     Štraitová Jolana 36:40 (7.) + 72:59 (10.) +
     Kodejšová Markéta 33:31 (8.) + 106:30 (7.) +
8. 376 DOR 1 OK Dobříš 106:53 +
     Housková Barbora 35:37 (17.) + 35:37 (17.) +
     Kotková Adéla 38:11 (15.) + 73:48 (12.) +
     Bambousková Julie 33:05 (6.) + 106:53 (8.) +
9. 405 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 107:34 +
     Hlaváčová Lucie 39:49 (33.) + 39:49 (33.) +
     Kurečková Klára 37:10 (9.) + 76:59 (25.) +
     Doušková Kateřina 30:35 (2.) + 107:34 (9.) +
10. 417 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 108:16 +
     Hanušová Kateřina 33:23 (3.) + 33:23 (3.) +
     Randáková Adéla 37:28 (11.) + 70:51 (5.) +
     Vávrová Vanda 37:25 (15.) + 108:16 (10.) +
11. 390 PGP 1 SK Praga 108:59 +
     Štěpová Kateřina 34:27 (9.) + 34:27 (9.) +
     Chrzová Eliška 37:13 (10.) + 71:40 (7.) +
     Krejčová Lucie 37:19 (14.) + 108:59 (11.) +
12. 420 VSP 2 USK Praha 110:19 +
     Balejová Julie 34:55 (11.) + 34:55 (11.) +
     Baldrianová Eva 37:44 (12.) + 72:39 (8.) +
     Malečková Hana 37:40 (16.) + 110:19 (12.) +
13. 416 VPM 1 KOS Slavia Plzeň 110:45 +
     Kožíšková Kateřina 33:51 (7.) + 33:51 (7.) +
     Richtrová Kamila 36:57 (8.) + 70:48 (4.) +
     Beránková Šárka 39:57 (23.) + 110:45 (13.) +
14. 398 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 112:21 +
     Thýnová Martina 33:22 (2.) + 33:22 (2.) +
     Čečková Karolína 41:51 (29.) + 75:13 (19.) +
     Košková Martina 37:08 (13.) + 112:21 (14.) +
15. 406 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 112:28 +
     Dobrovolná Anna 34:55 (12.) + 34:55 (12.) +
     Dušková Tereza 38:32 (17.) + 73:27 (11.) +
     Myšková Ema 39:01 (19.) + 112:28 (15.) +
16. 375 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 113:22 +
     Koubová Hana 38:07 (28.) + 38:07 (28.) +
     Kosobudová Anna 39:17 (18.) + 77:24 (26.) +
     Poborská Eliška 35:58 (12.) + 113:22 (16.) +
17. 371 AOP 2 Orientační Běh Opava 113:27 +
     Holasová Barbora 33:47 (6.) + 33:47 (6.) +
     Kovalčíková Alena 40:04 (20.) + 73:51 (14.) +
     Pachmannová Bára 39:36 (21.) + 113:27 (17.) +
18. 423 ZVO 1 OB SK Zvole 114:10 +
     Švecová Karolína 35:34 (16.) + 35:34 (16.) +
     Švecová Anežka 40:11 (23.) + 75:45 (22.) +
     Linhartová Klára 38:25 (17.) + 114:10 (18.) +
19. 400 SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 115:16 +
     Morávková Zuzana 34:20 (8.) + 34:20 (8.) +
     Tomášová Anna 40:49 (25.) + 75:09 (18.) +
     Výchová Veronika 40:07 (24.) + 115:16 (19.) +
20. 389 PBM 1 TJ Spartak 1. brněnská 115:18 +
     Procházková Doubravka 34:45 (10.) + 34:45 (10.) +
     Hovořáková Karolína 40:08 (22.) + 74:53 (16.) +
     Bednaříková Emma 40:25 (25.) + 115:18 (20.) +
21. 399 SJH 1 SOS Jindřichův Hradec 116:42 +
     Blažková Veronika 42:48 (37.) + 42:48 (37.) +
     Kubáková Nela 40:05 (21.) + 82:53 (30.) +
     Novotná Jitka 33:49 (9.) + 116:42 (21.) +
22. 394 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 116:43 +
     Metelková Michaela 31:31 (1.) 31:31 (1.)
     Chvátilová Johana 46:03 (36.) + 77:34 (27.) +
     Neumannová Alžběta 39:09 (20.) + 116:43 (22.) +
23. 411 TUR 2 OOB TJ Turnov 116:48 +
     Mellanová Judita 35:51 (20.) + 35:51 (20.) +
     Chrástová Magdaléna 39:34 (19.) + 75:25 (20.) +
     Hudská Štěpánka 41:23 (26.) + 116:48 (23.) +
24. 422 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 117:08 +
     Tomanová Eliška 35:47 (19.) + 35:47 (19.) +
     Finstrlová Kristýna 38:03 (14.) + 73:50 (13.) +
     Finstrlová Julie 43:18 (29.) + 117:08 (24.) +
25. 386 MOV 1 SKOB Ostrava 118:04 +
     Matoušková Jana 37:16 (24.) + 37:16 (24.) +
     Pavlová Eliška 38:29 (16.) + 75:45 (23.) +
     Štětínská Tereza 42:19 (27.) + 118:04 (25.) +
26. 404 TAP 2 KOB Tretra Praha 118:58 +
     Tomášková Linda 33:25 (4.) + 33:25 (4.) +
     Měšťanová Tereza 45:50 (35.) + 79:15 (28.) +
     Janošíková Eva 39:43 (22.) + 118:58 (26.) +
27. 391 PGP 2 SK Praga 119:18 +
     Pavlíčková Hana 37:14 (23.) + 37:14 (23.) +
     Lošťáková Sára 37:53 (13.) + 75:07 (17.) +
     Šimšová Pavla 44:11 (32.) + 119:18 (27.) +
28. 387 ONO 1 SKOB Ostrov 120:08 +
     Urbánková Eva 38:13 (29.) + 38:13 (29.) +
     Kulová Laura 43:01 (31.) + 81:14 (29.) +
     Pecko Sára 38:54 (18.) + 120:08 (28.) +
29. 377 JIL 1 OK Jilemnice 120:10 +
     Matěásková Šárka 37:49 (26.) + 37:49 (26.) +
     Kopecká Anna 51:41 (42.) + 89:30 (38.) +
     Karlová Anna 30:40 (3.) + 120:10 (29.) +
30. 412 TUR 3 OOB TJ Turnov 120:28 +
     Lamačová Kateřina 34:59 (14.) + 34:59 (14.) +
     Houžvičková Daniela 40:39 (24.) + 75:38 (21.) +
     Novotná Barbora 44:50 (36.) + 120:28 (30.) +
31. 382 LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 120:44 +
     Haasová Klára 34:57 (13.) + 34:57 (13.) +
     Kološová Veronika 41:22 (28.) + 76:19 (24.) +
     Dvořáková Kateřina 44:25 (33.) + 120:44 (31.) +
32. 401 STA 1 OK Střelka 125:57 +
     Čápová Eliška 38:23 (30.) + 38:23 (30.) +
     Benešová Michaela 44:48 (34.) + 83:11 (31.) +
     Plachá Zita 42:46 (28.) + 125:57 (32.) +
33. 392 PGP 3 SK Praga 129:29 +
     Bartošová Marie 42:04 (35.) + 42:04 (35.) +
     Dvořáková Veronika 41:53 (30.) + 83:57 (32.) +
     Dvořáková Hana 45:32 (38.) + 129:29 (33.) +
34. 414 UOL 1 SOB Olomouc 133:30 +
     Bídová Markéta 45:29 (39.) + 45:29 (39.) +
     Binarová Adéla 43:26 (32.) + 88:55 (34.) +
     Jílková Lenka 44:35 (35.) + 133:30 (34.) +
35. 372 AOP 3 Orientační Běh Opava 135:04 +
     Klechová Karolína 38:30 (32.) + 38:30 (32.) +
     Cetlová Magdaléna 50:26 (41.) + 88:56 (35.) +
     Kovalčíková Anna 46:08 (39.) + 135:04 (35.) +
36. 407 TJN 1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 137:15 +
     Savruková Adéla 47:25 (41.) + 47:25 (41.) +
     Šestáková Marie 41:13 (27.) + 88:38 (33.) +
     Štemberová Bára 48:37 (40.) + 137:15 (36.) +
37. 415 VLI 1 Slavia Liberec orienteering 139:39 +
     Pecková Tereza 46:56 (40.) + 46:56 (40.) +
     Andrlová Lea 48:13 (38.) + 95:09 (40.) +
     Heczková Anna 44:30 (34.) + 139:39 (37.) +
38. 396 PHK 3 OK 99 Hradec Králové 142:42 +
     Rážová Aneta 50:08 (46.) + 50:08 (46.) +
     Příkazská Zuzana 48:25 (39.) + 98:33 (41.) +
     Chrtková Anežka 44:09 (31.) + 142:42 (38.) +
39. 383 LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 142:44 +
     Vodičková Johana 42:45 (36.) + 42:45 (36.) +
     Pipková Karolína 46:23 (37.) + 89:08 (36.) +
     Tučková Anna 53:36 (42.) + 142:44 (39.) +
40. 408 TJN 2 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 145:27 +
     Háková Eliška 53:37 (47.) + 53:37 (47.) +
     Podoubská Adéla 48:25 (40.) + 102:02 (43.) +
     Skalová Jolana 43:25 (30.) + 145:27 (40.) +
41. 395 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 147:21 +
     Horáková Veronika 48:31 (43.) + 48:31 (43.) +
     Vrábelová Hana 53:33 (45.) + 102:04 (44.) +
     Kopecká Martina 45:17 (37.) + 147:21 (41.) +
42. 388 ONO 2 SKOB Ostrov 150:24 +
     Pekárková Bára 45:10 (38.) + 45:10 (38.) +
     Halámková Jana 53:28 (44.) + 98:38 (42.) +
     Holíková Simona 51:46 (41.) + 150:24 (42.) +
43. 384 LPU 4 OK Lokomotiva Pardubice 173:56 +
     Kuhnová Alžběta 49:11 (45.) + 49:11 (45.) +
     Kubíková Magdaléna 55:42 (46.) + 104:53 (45.) +
     Losmanová Natálie 69:03 (44.) + 173:56 (43.) +
44. 380 KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 177:54 +
     Lubrichová Veronika 40:03 (34.) + 40:03 (34.) +
     Müllerová Marie 77:36 (47.) + 117:39 (47.) +
     Šánová Julie 60:15 (43.) + 177:54 (44.) +
397 PHK 4 OK 99 Hradec Králové DISK
     Šádková Martina 49:10 + 49:10 +
     Metelková Taťána 44:30 + 93:40 +
     DISK
373 CHT 1 OOB SK Chrast DISK
     Veselá Tereza 48:13 + 48:13 +
     Slavíková Tereza 41:00 + 89:13 +
     Kropáčková Vendula DISK
393 PGP 4 SK Praga DISK
     Chmelařová Romana 55:44 + 55:44 +
     Vozábalová Hana 52:44 + 108:28 +
     DISK
402 STE 1 SK SKI-OB Šternberk DISK
     DISK
     DISK
     DISK
378 JJN 1 Team Jizerky DISK
     Skácelová Adéla 37:47 + 37:47 +
     Podrábská Alžběta DISK
     DISK

D21

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 114 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 139:57
     Kulhavá Šárka 48:28 (12.) + 48:28 (12.) +
     Stehlíková Jana 46:03 (2.) + 94:31 (2.) +
     Peterová Jana 45:26 (3.) + 139:57 (1.)
2. 122 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 140:21 +
     Štěrbová Daniela 46:14 (6.) + 46:14 (6.) +
     Svobodová Lenka 45:28 (1.) 91:42 (1.)
     Kosová Tereza 48:39 (10.) + 140:21 (2.) +
3. 119 PGP 1 SK Praga 140:32 +
     Matějů Martina 44:36 (4.) + 44:36 (4.) +
     Vyhnálková Barbora 51:57 (13.) + 96:33 (6.) +
     Sieglová Eliška 43:59 (2.) + 140:32 (3.) +
4. 110 LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 140:58 +
     Dittrichová Michaela 48:39 (13.) + 48:39 (13.) +
     Perůtková Jindra 46:47 (3.) + 95:26 (3.) +
     Kabáthová Eva 45:32 (4.) + 140:58 (4.) +
5. 124 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 141:36 +
     Mechlová Lenka 48:12 (11.) + 48:12 (11.) +
     Jedličková Zuzana 47:32 (4.) + 95:44 (4.) +
     Teplá Karolína 45:52 (5.) + 141:36 (5.) +
6. 131 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 144:22 +
     Korpasová Tereza 49:54 (15.) + 49:54 (15.) +
     Grycová Kateřina 48:36 (6.) + 98:30 (10.) +
     Kozáková Zdenka 45:52 (6.) + 144:22 (6.) +
7. 135 TUR 1 OOB TJ Turnov 144:50 +
     Matějková Barbora 50:04 (17.) + 50:04 (17.) +
     Sokolářová Šárka 48:23 (5.) + 98:27 (8.) +
     Vejražková Rozárka 46:23 (7.) + 144:50 (7.) +
8. 115 LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 145:42 +
     Hančová Petra 47:39 (10.) + 47:39 (10.) +
     Nováková Tereza 49:25 (7.) + 97:04 (7.) +
     Zvěřinová Martina 48:38 (9.) + 145:42 (8.) +
9. 142 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 147:04 +
     Zháňalová Barbora 47:28 (8.) + 47:28 (8.) +
     Hiršová Gabriela 51:01 (10.) + 98:29 (9.) +
     Hiklová Natalia 48:35 (8.) + 147:04 (9.) +
10. 137 TUR 3 OOB TJ Turnov 151:00 +
     Omová Michaela 44:19 (2.) + 44:19 (2.) +
     Rufferová Iva 56:03 (19.) + 100:22 (13.) +
     Luštická Lucie 50:38 (12.) + 151:00 (10.) +
11. 107 KAM 1 OK Kamenice 151:19 +
     Hájková Eliška 44:51 (5.) + 44:51 (5.) +
     Zimmerová Kateřina 62:53 (26.) + 107:44 (18.) +
     Semíková Lucie 43:35 (1.) 151:19 (11.) +
12. 123 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 155:19 +
     Vandasová Adéla 43:42 (1.) 43:42 (1.)
     Hepnerová Martina 52:38 (15.) + 96:20 (5.) +
     Novotná Kateřina 58:59 (22.) + 155:19 (12.) +
13. 102 CTB 1 SK OB Chotěboř 155:49 +
     Voborníková Alena 48:48 (14.) + 48:48 (14.) +
     Benešová Jana 54:31 (17.) + 103:19 (14.) +
     Gregorová Kamila 52:30 (15.) + 155:49 (13.) +
14. 129 SSU 1 SK Severka Šumperk 159:39 +
     Marková Ema 59:13 (31.) + 59:13 (31.) +
     Poklopová Lenka 51:31 (12.) + 110:44 (20.) +
     Štičková Anna 48:55 (11.) + 159:39 (14.) +
15. 120 PGP 2 SK Praga 159:59 +
     Bogarová Adélka 47:09 (7.) + 47:09 (7.) +
     Janovská Kateřina 52:18 (14.) + 99:27 (12.) +
     Slavíková Silvie 60:32 (24.) + 159:59 (15.) +
16. 132 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 163:50 +
     Opálková Martina 49:56 (16.) + 49:56 (16.) +
     Hlaváčová Anežka 56:49 (20.) + 106:45 (16.) +
     Nechanická Klára 57:05 (18.) + 163:50 (16.) +
17. 139 TZL 1 SKOB Zlín 163:52 +
     Kočová Halina 59:00 (30.) + 59:00 (30.) +
     Kavánková Iva 50:22 (8.) + 109:22 (19.) +
     Jeřábková Jitka 54:30 (16.) + 163:52 (17.) +
18. 116 LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 165:02 +
     Žaloudková Klára 47:33 (9.) + 47:33 (9.) +
     Šístková Iveta 51:19 (11.) + 98:52 (11.) +
     Jansová Doubravka 66:10 (29.) + 165:02 (18.) +
19. 103 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 168:48 +
     Szymanská Zuzana 54:08 (24.) + 54:08 (24.) +
     Škáchová Magdalena 50:52 (9.) + 105:00 (15.) +
     Snížková Petra 63:48 (25.) + 168:48 (19.) +
20. 125 SHK 2 OK Slavia Hradec Králové 169:43 +
     Chmelařová Michaela 57:23 (28.) + 57:23 (28.) +
     Červená Adéla 60:00 (24.) + 117:23 (27.) +
     Thýnová Nikola 52:20 (14.) + 169:43 (20.) +
21. 113 LPM 1 OK Lokomotiva Plzeň 172:16 +
     Chvalová Věra 57:19 (27.) + 57:19 (27.) +
     Šiková Barbora 55:43 (18.) + 113:02 (23.) +
     Kinkorová Tereza 59:14 (23.) + 172:16 (21.) +
22. 111 LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 173:21 +
     Sklenářová Radka 53:03 (22.) + 53:03 (22.) +
     Dékány Pavla 54:26 (16.) + 107:29 (17.) +
     Vavrysová Barbara 65:52 (28.) + 173:21 (22.) +
23. 126 SHK 3 OK Slavia Hradec Králové 175:43 +
     Holečková Petra 50:28 (18.) + 50:28 (18.) +
     Kroniková Štěpánka 61:20 (25.) + 111:48 (22.) +
     Raková Petra 63:55 (26.) + 175:43 (23.) +
24. 133 TBM 3 KOS TJ Tesla Brno 176:27 +
     Korpasová Lucie 58:59 (29.) + 58:59 (29.) +
     Špringlová Kamila 58:47 (22.) + 117:46 (28.) +
     Chromá Adéla 58:41 (20.) + 176:27 (24.) +
25. 118 NPA 1 SK LOB Nová Paka 180:59 +
     Nováková Světlana 66:32 (38.) + 66:32 (38.) +
     Wiesnerová Monika 63:33 (27.) + 130:05 (32.) +
     Nováková Zuzana 50:54 (13.) + 180:59 (25.) +
26. 130 TAP 1 KOB Tretra Praha 181:19 +
     Šimůnková Gabriela 51:46 (21.) + 51:46 (21.) +
     Hermannová Anna 59:36 (23.) + 111:22 (21.) +
     Rosendorfová Lenka 69:57 (31.) + 181:19 (26.) +
27. 112 LCE 3 OOB TJ Slovan Luhačovice 182:22 +
     Nevěřilová Kateřina 61:05 (34.) + 61:05 (34.) +
     Pišová Adéla 64:21 (28.) + 125:26 (31.) +
     Bednaříková Sára 56:56 (17.) + 182:22 (27.) +
28. 143 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 185:31 +
     Tesařová Markéta 44:28 (3.) + 44:28 (3.) +
     Koporová Petra 70:36 (35.) + 115:04 (25.) +
     Hendrychová Zuzana 70:27 (33.) + 185:31 (28.) +
29. 136 TUR 2 OOB TJ Turnov 185:41 +
     Martanová Elin 56:08 (26.) + 56:08 (26.) +
     Chrástová Tereza 64:24 (29.) + 120:32 (29.) +
     Thořová Markéta 65:09 (27.) + 185:41 (29.) +
30. 101 CHC 1 K.O.B. Choceň 188:45 +
     Semrádová Jana 53:51 (23.) + 53:51 (23.) +
     Chaloupková Kateřina 68:01 (32.) + 121:52 (30.) +
     Chaloupková Veronika 66:53 (30.) + 188:45 (30.) +
31. 106 JJN 1 Team Jizerky 192:09 +
     Rýdlová Magdaléna 59:53 (32.) + 59:53 (32.) +
     Podrábská Marie 74:21 (36.) + 134:14 (35.) +
     Rýdlová Adéla 57:55 (19.) + 192:09 (31.) +
32. 127 SJH 1 SOS Jindřichův Hradec 192:12 +
     Blažková Kateřina 51:08 (19.) + 51:08 (19.) +
     Kosobudová Kateřina 65:24 (30.) + 116:32 (26.) +
     Míková Michaela 75:40 (36.) + 192:12 (32.) +
33. 134 TJN 1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 193:17 +
     Mašínová Anna 55:10 (25.) + 55:10 (25.) +
     Šklíbová Míša 57:59 (21.) + 113:09 (24.) +
     Podešvová Vlasta 80:08 (37.) + 193:17 (33.) +
34. 141 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 193:25 +
     Randáková Helena 64:35 (37.) + 64:35 (37.) +
     Vrbatová Petra 69:53 (34.) + 134:28 (36.) +
     Kutlvašrová Vlaďka 58:57 (21.) + 193:25 (34.) +
35. 121 PGP 3 SK Praga 201:37 +
     Doubková Emma 64:07 (36.) + 64:07 (36.) +
     Škarková Kateřina 67:19 (31.) + 131:26 (33.) +
     Košárková Iva 70:11 (32.) + 201:37 (35.) +
36. 128 SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 206:21 +
     Šklíbová Veronika 59:59 (33.) + 59:59 (33.) +
     Filipová Tereza 74:35 (37.) + 134:34 (37.) +
     Šklíbová Jana 71:47 (34.) + 206:21 (36.) +
37. 105 DOR 1 OK Dobříš 216:11 +
     Petriláková Anežka Rozári 63:33 (35.) + 63:33 (35.) +
     Magazu Annabelle 68:05 (33.) + 131:38 (34.) +
     Petriláková Petra 84:33 (38.) + 216:11 (37.) +
140 TZL 2 SKOB Zlín DISK
     Pekárková Eva 51:15 + 51:15 +
     Tichá Veronika DISK
     DISK
104 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka DISK
     Plochová Dominika DISK
     Sanna Karin DISK
     Škáchová Zuzana DISK
144 ZBM 3 SK Žabovřesky Brno DISK
     DISK
     DISK
     DISK
117 LPU 4 OK Lokomotiva Pardubice DISK
     Brožková Lucie 80:39 + 80:39 +
     Jelínková Adéla 81:45 + 162:24 +
     Kovářová Jana DISK
138 TUR 4 OOB TJ Turnov DISK
     Paříková Iva DISK
     Šritrová Lenka 206:16 + 0:00
     Nejezchlebová Martina 73:44 + 0:00
108 KAM 2 OK Kamenice DISK
     DISK
     DISK
     DISK

H12

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 531 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 53:19
     Sochor Jakub 18:27 (6.) + 18:27 (6.) +
     Čečka Matěj 17:25 (1.) 35:52 (2.) +
     Jakubský David 17:27 (1.) 53:19 (1.)
2. 535 TZL 1 SKOB Zlín 54:10 +
     Dittrich Matouš 16:26 (2.) + 16:26 (2.) +
     Pekárek David 19:18 (5.) + 35:44 (1.)
     Slováček Ondřej 18:26 (3.) + 54:10 (2.) +
3. 529 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 55:44 +
     Novotný Vít 18:24 (5.) + 18:24 (5.) +
     Novotný Kryštof 19:52 (6.) + 38:16 (7.) +
     Jelínek František 17:28 (2.) + 55:44 (3.) +
4. 522 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 56:00 +
     Engel Adam 16:34 (3.) + 16:34 (3.) +
     Sedlák Václav 20:53 (7.) + 37:27 (3.) +
     Junek Šimon 18:33 (5.) + 56:00 (4.) +
5. 528 VLI 1 Slavia Liberec orienteering 56:10 +
     Skácel Jan 18:49 (8.) + 18:49 (8.) +
     Votava Vojtěch 18:52 (3.) + 37:41 (4.) +
     Horáček Jáchym 18:29 (4.) + 56:10 (5.) +
6. 521 CTB 1 SK OB Chotěboř 60:33 +
     Klusáček Mikuláš 19:01 (9.) + 19:01 (9.) +
     Šťastný Antonín 19:10 (4.) + 38:11 (6.) +
     Novák Tobiáš 22:22 (7.) + 60:33 (6.) +
7. 524 HOR 1 TJ Jiskra Hořice 61:14 +
     Škorpil Marek 16:22 (1.) 16:22 (1.)
     Čihák Matěj 23:19 (9.) + 39:41 (8.) +
     Čihák Jakub 21:33 (6.) + 61:14 (7.) +
8. 525 BOR 1 OK Jiskra Nový Bor 63:33 +
     Lamač Vítek 18:29 (7.) + 18:29 (7.) +
     Kocman Lukáš 22:07 (8.) + 40:36 (9.) +
     Ouzká Eliška 22:57 (8.) + 63:33 (8.) +
9. 530 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 65:06 +
     Kunart Lukáš 19:19 (10.) + 19:19 (10.) +
     Chrtek Jan 18:29 (2.) + 37:48 (5.) +
     Severa Matyáš 27:18 (11.) + 65:06 (9.) +
10. 527 SHK 3 OK Slavia Hradec Králové 77:19 +
     Macháček Jakub 24:24 (12.) + 24:24 (12.) +
     Mayer Antonín 28:13 (10.) + 52:37 (11.) +
     Košťál Antonín 24:42 (9.) + 77:19 (10.) +
11. 526 SHK 2 OK Slavia Hradec Králové 98:49 +
     Pouchlý Matěj 24:25 (13.) + 24:25 (13.) +
     Bohdanecký František 49:18 (13.) + 73:43 (13.) +
     Fiala Matyáš 25:06 (10.) + 98:49 (11.) +
523 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka DISK
     Svoboda Adam 22:04 + 22:04 +
     Balga Filip 46:20 + 68:24 +
     DISK
536 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
     Kutlvašr Vladimír DISK
     Junek Kryštof DISK
     Kutlvašr Vladimír DISK
534 TUR 1 OOB TJ Turnov DISK
     Žemlík Eduard 16:48 + 16:48 +
     Pešek Jáchym 30:33 + 47:21 +
     Kutek Matěj DISK
532 SJC 1 Sportcentrum Jičín DISK
     Ticháček Jáchym 25:32 + 25:32 +
     Vošvrda Václav DISK
     Vlach Antonín DISK

H135

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 618 TUR 1 OOB TJ Turnov 101:36
     Drahoňovský Aleš 35:08 (2.) + 35:08 (2.) +
     Kořínek Jindřich 31:07 (1.) 66:15 (1.)
     Žemlík Pavel 35:21 (1.) 101:36 (1.)
2. 605 PGP 1 SK Praga 111:32 +
     Janovský Tomáš 36:13 (4.) + 36:13 (4.) +
     Janas Petr 38:16 (6.) + 74:29 (4.) +
     Sysel Ondřej 37:03 (3.) + 111:32 (2.) +
3. 606 SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 111:34 +
     Filip Libor 35:21 (3.) + 35:21 (3.) +
     Filipová Ivana 39:47 (7.) + 75:08 (5.) +
     Šklíba Jan 36:26 (2.) + 111:34 (3.) +
4. 621 VSP 1 USK Praha 116:45 +
     Kučera Jan 35:05 (1.) 35:05 (1.)
     Rod Jan 38:10 (5.) + 73:15 (3.) +
     Ehler Tomáš 43:30 (7.) + 116:45 (4.) +
5. 612 SCP 1 OK Sparta Praha 120:12 +
     Vrabec Ondřej 39:50 (9.) + 39:50 (9.) +
     Veljačik Pavel 37:16 (4.) + 77:06 (6.) +
     Šístek Daniel 43:06 (6.) + 120:12 (5.) +
6. 611 RUZ 1 TJ Růžená 120:24 +
     Hofhanzl Abrahám 39:01 (7.) + 39:01 (7.) +
     Nevrkla Tomáš 41:32 (8.) + 80:33 (8.) +
     Gregor Petr 39:51 (5.) + 120:24 (6.) +
7. 604 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 129:32 +
     Vodička Oldřich 37:31 (6.) + 37:31 (6.) +
     Pipek Kamil 53:46 (16.) + 91:17 (12.) +
     Haas Karel 38:15 (4.) + 129:32 (7.) +
8. 614 SJH 1 SOS Jindřichův Hradec 130:09 +
     Beneš Jan 43:34 (13.) + 43:34 (13.) +
     Nouza Petr 36:15 (3.) + 79:49 (7.) +
     Blažek Petr 50:20 (12.) + 130:09 (8.) +
9. 617 STH 1 SK Studenec 136:21 +
     Junek Petr 36:47 (5.) + 36:47 (5.) +
     Vondráček Martin 49:44 (13.) + 86:31 (9.) +
     Chrást Tomáš 49:50 (11.) + 136:21 (9.) +
10. 608 LTU 1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 140:50 +
     Lazák Jan 43:27 (12.) + 43:27 (12.) +
     Bendák Petr 43:38 (10.) + 87:05 (11.) +
     Kvášovský Jakub 53:45 (14.) + 140:50 (10.) +
11. 619 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 141:52 +
     Vrbata Alan 40:49 (10.) + 40:49 (10.) +
     Hanč Jaroslav 51:38 (15.) + 92:27 (14.) +
     Kutlvašr Ruda 49:25 (10.) + 141:52 (11.) +
12. 602 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 142:03 +
     Kalousek Jiří 52:53 (15.) + 52:53 (15.) +
     Maroušek Jan 41:49 (9.) + 94:42 (15.) +
     Šubrt Antonín 47:21 (9.) + 142:03 (12.) +
13. 615 STE 1 SK SKI-OB Šternberk 142:12 +
     Václavek Tomáš 39:08 (8.) + 39:08 (8.) +
     Matoušek Jiří 31:28 (2.) + 70:36 (2.) +
     Silnoušek Jiří 71:36 (17.) + 142:12 (13.) +
14. 613 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 144:14 +
     Čečka Jiří 45:32 (14.) + 45:32 (14.) +
     Kolář Viktor 46:06 (12.) + 91:38 (13.) +
     Slovák Miroslav 52:36 (13.) + 144:14 (14.) +
15. 609 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 144:18 +
     Chvátil Jiří 40:54 (11.) + 40:54 (11.) +
     Melichar Igor 45:41 (11.) + 86:35 (10.) +
     Metelka Pavel 57:43 (15.) + 144:18 (15.) +
16. 601 CHT 1 OOB SK Chrast 149:53 +
     Vacek František 55:48 (16.) + 55:48 (16.) +
     Zoulíková Iveta 49:48 (14.) + 105:36 (16.) +
     Klvaňa Milan 44:17 (8.) + 149:53 (16.) +
17. 620 VRL 2 OOS TJ Spartak Vrchlabí 191:18 +
     Čivrný Pavel 62:04 (17.) + 62:04 (17.) +
     Nová Martina 58:23 (17.) + 120:27 (17.) +
     Hanuš Vladimír 70:51 (16.) + 191:18 (17.) +
616 STE 2 SK SKI-OB Šternberk DISK
     DISK
     DISK
     DISK
603 DOR 1 OK Dobříš DISK
     Houska Jindřich DISK
     Petrilák Miroslav DISK
     Houska Jindřich DISK

H14

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 469 VLI 1 Slavia Liberec orienteering 59:52
     Hyxa Jan 19:15 (2.) + 19:15 (2.) +
     Podrábský Ctibor 21:36 (2.) + 40:51 (1.)
     Heczko Erik 19:01 (1.) 59:52 (1.)
2. 465 SJC 1 Sportcentrum Jičín 61:32 +
     Kopecký Matyáš 20:20 (3.) + 20:20 (3.) +
     Ticháček Jakub 21:25 (1.) 41:45 (2.) +
     Vaníček Jan 19:47 (3.) + 61:32 (2.) +
3. 453 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 61:43 +
     Maroušek Dominik 20:33 (5.) + 20:33 (5.) +
     Víteček Šimon 21:42 (3.) + 42:15 (3.) +
     Šubrt Jáchym 19:28 (2.) + 61:43 (3.) +
4. 471 TUR 1 OOB TJ Turnov 62:50 +
     Drahoňovský Tomáš 20:22 (4.) + 20:22 (4.) +
     Lamač František 22:27 (4.) + 42:49 (4.) +
     Tomášek Prokop 20:01 (4.) + 62:50 (4.) +
5. 451 AOP 2 Orientační Běh Opava 69:30 +
     Gallo Ondřej 22:00 (8.) + 22:00 (8.) +
     Kovalčík Petr 23:05 (6.) + 45:05 (5.) +
     Holas Štěpán 24:25 (7.) + 69:30 (5.) +
6. 464 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 73:24 +
     Kurka Antonín 24:10 (12.) + 24:10 (12.) +
     Rémiš Štěpán 26:02 (7.) + 50:12 (9.) +
     Macháček Tomáš 23:12 (5.) + 73:24 (6.) +
7. 454 DKP 3 Oddíl OB Kotlářka 73:26 +
     Brandejs Štěpán 23:52 (11.) + 23:52 (11.) +
     Koten Vojtěch 26:06 (8.) + 49:58 (8.) +
     Lacina Jan 23:28 (6.) + 73:26 (7.) +
8. 458 FSP 1 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:54 +
     Skripnik Matouš 20:34 (6.) + 20:34 (6.) +
     Vrba Matyáš 26:39 (9.) + 47:13 (6.) +
     Fibír Jakub 27:41 (8.) + 74:54 (8.) +
9. 459 BOR 1 OK Jiskra Nový Bor 77:22 +
     Patka Kryštof 21:21 (7.) + 21:21 (7.) +
     Hrůzek Ondřej 27:41 (12.) + 49:02 (7.) +
     Patka Marek 28:20 (9.) + 77:22 (9.) +
10. 472 VSP 1 USK Praha 80:52 +
     Rod Matyáš 24:23 (13.) + 24:23 (13.) +
     Kučera Jakub 27:37 (11.) + 52:00 (11.) +
     Termer Štěpán 28:52 (10.) + 80:52 (10.) +
11. 467 TAP 1 KOB Tretra Praha 83:46 +
     Hlaváček Vojtěch 27:16 (14.) + 27:16 (14.) +
     Sedlář Lumír 26:44 (10.) + 54:00 (12.) +
     Šubrt Ondřej 29:46 (13.) + 83:46 (11.) +
12. 468 VCO 1 89:40 +
     Kvášovský Filip 23:50 (10.) + 23:50 (10.) +
     Kvášovská Ludmila 28:06 (13.) + 51:56 (10.) +
     Šimek Vojtěch 37:44 (18.) + 89:40 (12.) +
13. 462 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 90:01 +
     Metelka Tomáš 18:52 (1.) 18:52 (1.)
     Horák Filip 41:19 (18.) + 60:11 (13.) +
     Vrábel Štěpán 29:50 (14.) + 90:01 (13.) +
14. 452 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 92:24 +
     Sedláček Patrik 22:06 (9.) + 22:06 (9.) +
     Dolák Jakub 40:47 (17.) + 62:53 (14.) +
     Junek Matouš 29:31 (11.) + 92:24 (14.) +
15. 455 DKP 4 Oddíl OB Kotlářka 93:18 +
     Melichar Šimon 34:46 (17.) + 34:46 (17.) +
     Veljačik Jonáš 28:58 (14.) + 63:44 (15.) +
     Procházka Vít 29:34 (12.) + 93:18 (15.) +
16. 456 DKP 5 Oddíl OB Kotlářka 102:38 +
     Weiss Hugo 28:19 (16.) + 28:19 (16.) +
     Havlík Patrik 38:52 (16.) + 67:11 (16.) +
     Salinger Jakub 35:27 (17.) + 102:38 (16.) +
17. 460 LTU 1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 102:41 +
     Hanák Matěj 27:31 (15.) + 27:31 (15.) +
     Závodná Zuzana 45:08 (19.) + 72:39 (17.) +
     Kotyk Šimon 30:02 (15.) + 102:41 (17.) +
18. 466 SHK 2 OK Slavia Hradec Králové 119:16 +
     Rémiš Šimon 39:03 (18.) + 39:03 (18.) +
     Čečka Vojtěch 37:06 (15.) + 76:09 (18.) +
     Beneda Vojtěch 43:07 (19.) + 119:16 (18.) +
470 VLI 2 Slavia Liberec orienteering DISK
     Beneš Filip DISK
     Šebelka Matěj 22:31 + 0:00
     Guida Francesco 34:41 + 0:00
463 PHK 2 OK 99 Hradec Králové DISK
     Michalec Vojtěch 50:02 + 50:02 +
     DISK
     DISK
457 DKP 6 Oddíl OB Kotlářka DISK
     DISK
     DISK
     DISK
461 PBM 1 TJ Spartak 1. brněnská DISK
     DISK
     DISK
     DISK

H165

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 722 HOR 1 TJ Jiskra Hořice 129:33
     Škorpil Martin 42:28 (4.) + 42:28 (4.) +
     Vávra Radek 47:34 (1.) 90:02 (2.) +
     Vávra Martin 39:31 (1.) 129:33 (1.)
2. 723 JIL 1 OK Jilemnice 135:35 +
     Votoček Tomáš 37:57 (2.) + 37:57 (2.) +
     Erlebach Josef 55:33 (5.) + 93:30 (3.) +
     Vlastník Zdeněk 42:05 (2.) + 135:35 (2.) +
3. 725 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 135:54 +
     Šabatka Petr 34:36 (1.) 34:36 (1.)
     Farář Václav 50:16 (3.) + 84:52 (1.)
     Jánek Ladislav 51:02 (4.) + 135:54 (3.) +
4. 721 BOR 1 OK Jiskra Nový Bor 144:22 +
     Pavlovec Petr 50:53 (5.) + 50:53 (5.) +
     Průcha Miloslav 48:20 (2.) + 99:13 (5.) +
     Sucharda Jiří 45:09 (3.) + 144:22 (4.) +
5. 726 SNA 1 TJ START Náchod 155:07 +
     Sokolář Zdeněk 38:19 (3.) + 38:19 (3.) +
     Zákravský Zdeněk 59:00 (6.) + 97:19 (4.) +
     Kalibán Pavel 57:48 (5.) + 155:07 (5.) +
6. 727 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 195:11 +
     Farář Jaroslav 60:06 (6.) + 60:06 (6.) +
     Knobloch Jindřich 53:52 (4.) + 113:58 (6.) +
     Štregl Tomáš 81:13 (6.) + 195:11 (6.) +

H18

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 317 LPM 1 OK Lokomotiva Plzeň 124:33
     Stehlík Šimon 40:20 (2.) + 40:20 (2.) +
     Němec David 43:50 (2.) + 84:10 (1.)
     Čepička Ladislav 40:23 (6.) + 124:33 (1.)
2. 358 VSP 1 USK Praha 124:40 +
     Titz Adam 42:09 (4.) + 42:09 (4.) +
     Zakouřil Matyáš 46:17 (15.) + 88:26 (6.) +
     Bolehovský Daniel 36:14 (2.) + 124:40 (2.) +
3. 312 JJN 1 Team Jizerky 126:50 +
     Habán Oliver 42:31 (8.) + 42:31 (8.) +
     Mairich Filip 48:41 (18.) + 91:12 (12.) +
     Vitebský Lukáš 35:38 (1.) 126:50 (3.) +
4. 346 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 126:54 +
     Štěpánek Jan 42:07 (3.) + 42:07 (3.) +
     Gryc Ondřej 44:16 (4.) + 86:23 (2.) +
     Račanský Jakub 40:31 (7.) + 126:54 (4.) +
5. 328 PBM 1 TJ Spartak 1. brněnská 131:34 +
     Zřídkaveselý Adam 42:38 (9.) + 42:38 (9.) +
     Odehnal Tomáš 45:55 (13.) + 88:33 (7.) +
     Brosch Ondřej 43:01 (11.) + 131:34 (5.) +
6. 301 AOP 1 Orientační Běh Opava 131:43 +
     Borunský Matěj 49:04 (33.) + 49:04 (33.) +
     Valík Adam 44:25 (5.) + 93:29 (17.) +
     Čech Vít 38:14 (3.) + 131:43 (6.) +
7. 340 SJI 1 OK Jihlava 131:44 +
     Vítek Matěj 42:39 (10.) + 42:39 (10.) +
     Srb Vladimír 44:43 (7.) + 87:22 (3.) +
     Venhoda Matěj 44:22 (14.) + 131:44 (7.) +
8. 318 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 131:59 +
     Váňa Vojtěch 44:27 (19.) + 44:27 (19.) +
     Jelínek Kryštof 44:51 (9.) + 89:18 (8.) +
     Haas Filip 42:41 (10.) + 131:59 (8.) +
9. 310 JIL 1 OK Jilemnice 133:11 +
     Valenta Ondřej 48:20 (27.) + 48:20 (27.) +
     Salaba Dan 44:39 (6.) + 92:59 (16.) +
     Malý Antonín 40:12 (5.) + 133:11 (9.) +
10. 329 PGP 1 SK Praga 134:02 +
     Čtrnáct František 47:45 (25.) + 47:45 (25.) +
     Kožina Štěpán 44:03 (3.) + 91:48 (14.) +
     Kohoutek Oldřich 42:14 (8.) + 134:02 (10.) +
11. 319 LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 134:09 +
     Jelínek Filip 43:38 (16.) + 43:38 (16.) +
     Fejfar Lukáš 45:47 (12.) + 89:25 (11.) +
     Štichhauer Daniel 44:44 (16.) + 134:09 (11.) +
12. 344 TAP 1 KOB Tretra Praha 134:13 +
     Smolka Jakub 42:27 (7.) + 42:27 (7.) +
     Černý Antonín 46:52 (16.) + 89:19 (9.) +
     Melišík Jan 44:54 (17.) + 134:13 (12.) +
13. 351 TUR 1 OOB TJ Turnov 134:14 +
     Hoetzel Hugo 43:28 (14.) + 43:28 (14.) +
     Waldhauser Štěpán 44:45 (8.) + 88:13 (4.) +
     Štregl Matyáš 46:01 (19.) + 134:14 (13.) +
14. 359 VSP 2 USK Praha 134:16 +
     Nemšovský Filip 42:10 (5.) + 42:10 (5.) +
     Štrait Vilém 49:03 (19.) + 91:13 (13.) +
     Štěrba Marek 43:03 (12.) + 134:16 (14.) +
15. 332 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 134:50 +
     Čermák Martin 48:57 (32.) + 48:57 (32.) +
     Chaloupský Jakub 40:22 (1.) 89:19 (10.) +
     Neumann Matěj 45:31 (18.) + 134:50 (15.) +
16. 305 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 136:48 +
     Sedláček Jaroslav 43:35 (15.) + 43:35 (15.) +
     Koliáš Štěpán 50:49 (25.) + 94:24 (18.) +
     Mareš Albert 42:24 (9.) + 136:48 (16.) +
17. 308 DOR 1 OK Dobříš 139:59 +
     Snížek Martin 42:47 (11.) + 42:47 (11.) +
     Kučera Jáchym 45:29 (11.) + 88:16 (5.) +
     Petrilák Matouš Nathaniel 51:43 (27.) + 139:59 (17.) +
18. 353 TZL 1 SKOB Zlín 140:00 +
     Pekárek Tobias 42:20 (6.) + 42:20 (6.) +
     Hustý Adam 49:29 (20.) + 91:49 (15.) +
     Pernička Václav 48:11 (23.) + 140:00 (18.) +
19. 347 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 142:19 +
     Ptáček Jonáš 45:28 (21.) + 45:28 (21.) +
     Doušek Tomáš 49:35 (21.) + 95:03 (20.) +
     Račanský Jiří 47:16 (22.) + 142:19 (19.) +
20. 356 VRL 2 OOS TJ Spartak Vrchlabí 143:26 +
     Čihák Jan 48:36 (28.) + 48:36 (28.) +
     Procinger Jakub 46:11 (14.) + 94:47 (19.) +
     Hanuš Filip 48:39 (24.) + 143:26 (20.) +
21. 345 TAP 2 KOB Tretra Praha 143:32 +
     Černý Matouš 51:53 (35.) + 51:53 (35.) +
     Sork Dominik 47:34 (17.) + 99:27 (23.) +
     Elleder David 44:05 (13.) + 143:32 (21.) +
22. 330 PGP 2 SK Praga 146:08 +
     Hřivna Jakub 46:35 (24.) + 46:35 (24.) +
     Havlíček Albert 60:30 (40.) + 107:05 (32.) +
     Kabát Martin 39:03 (4.) + 146:08 (22.) +
23. 339 SJH 1 SOS Jindřichův Hradec 146:55 +
     Pobuda Vojtěch 48:47 (31.) + 48:47 (31.) +
     Prášil Tomáš 50:53 (26.) + 99:40 (24.) +
     Nouza Michal 47:15 (21.) + 146:55 (23.) +
24. 336 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 147:48 +
     Kolář Šimon 44:47 (20.) + 44:47 (20.) +
     Dohnálek Tomáš 51:59 (28.) + 96:46 (22.) +
     Jakubský Adam 51:02 (26.) + 147:48 (24.) +
25. 338 SIT 1 OK SILESIA 153:29 +
     Kovařík Tomáš 45:46 (22.) + 45:46 (22.) +
     Damek Ondřej 53:59 (31.) + 99:45 (25.) +
     Mrózek Paweł 53:44 (32.) + 153:29 (25.) +
26. 311 JIL 2 OK Jilemnice 153:55 +
     Votoček Michal 48:38 (29.) + 48:38 (29.) +
     Stach Ondřej 51:36 (27.) + 100:14 (26.) +
     Třešňák Matěj 53:41 (31.) + 153:55 (26.) +
27. 348 TJN 1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 154:15 +
     Marek Matěj 56:36 (41.) + 56:36 (41.) +
     Zurynek Jan 50:45 (24.) + 107:21 (33.) +
     Dolejší Jan 46:54 (20.) + 154:15 (27.) +
28. 361 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 155:10 +
     Racek Josef 53:27 (38.) + 53:27 (38.) +
     Urbánek Tomáš 49:43 (22.) + 103:10 (29.) +
     Marek Vojtěch 52:00 (28.) + 155:10 (28.) +
29. 306 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 157:15 +
     Škácha Vít 44:17 (18.) + 44:17 (18.) +
     Skripnik Nikola 58:19 (34.) + 102:36 (27.) +
     Kohoutek Vojtěch 54:39 (34.) + 157:15 (29.) +
30. 337 SHK 2 OK Slavia Hradec Králové 158:01 +
     Fábera David 42:49 (12.) + 42:49 (12.) +
     Kodytek Adam 52:47 (29.) + 95:36 (21.) +
     Rak Tomáš 62:25 (40.) + 158:01 (30.) +
31. 320 LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 162:19 +
     Novák Adam 52:55 (36.) + 52:55 (36.) +
     Šípek Ondřej 50:19 (23.) + 103:14 (30.) +
     Fajfr Marek 59:05 (39.) + 162:19 (31.) +
32. 352 TUR 2 OOB TJ Turnov 167:09 +
     Mellan Jonáš 53:07 (37.) + 53:07 (37.) +
     Heřmánek Petr 63:24 (41.) + 116:31 (37.) +
     Nejezchleb Vojtěch 50:38 (25.) + 167:09 (32.) +
33. 321 LPU 4 OK Lokomotiva Pardubice 170:32 +
     Krpata Michal 56:34 (40.) + 56:34 (40.) +
     Štichhauer Adam 56:23 (33.) + 112:57 (34.) +
     Hájek Dominik 57:35 (36.) + 170:32 (33.) +
34. 323 LTU 1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 175:34 +
     Šitina Tomáš 47:46 (26.) + 47:46 (26.) +
     Kotyk Vojtěch 69:52 (48.) + 117:38 (39.) +
     Lazák Jan 57:56 (38.) + 175:34 (34.) +
35. 362 ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 178:17 +
     Dvořáček Michal 60:51 (45.) + 60:51 (45.) +
     Koča Vojtěch 59:35 (37.) + 120:26 (42.) +
     Oujezdský Matyáš 57:51 (37.) + 178:17 (35.) +
36. 309 DOR 2 OK Dobříš 179:14 +
     Janda Jakub 48:41 (30.) + 48:41 (30.) +
     Žižka Přemysl 68:05 (47.) + 116:46 (38.) +
     Jiras Jan 62:28 (41.) + 179:14 (36.) +
37. 314 KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 185:30 +
     Tomanek Lukáš 72:44 (54.) + 72:44 (54.) +
     Bláha Adam 60:28 (39.) + 133:12 (46.) +
     Štábl Patrik 52:18 (29.) + 185:30 (37.) +
38. 327 ONO 1 SKOB Ostrov 186:20 +
     Donda Jakub 60:05 (43.) + 60:05 (42.) +
     Meduna Filip 54:49 (32.) + 114:54 (35.) +
     Ječmen Matyáš 71:26 (45.) + 186:20 (38.) +
39. 325 MLA 1 MLOK Mariánské Lázně 187:13 +
     Pivec Jan 66:06 (51.) + 66:06 (51.) +
     Milota Břetislav 64:29 (42.) + 130:35 (44.) +
     Janoch Samuel 56:38 (35.) + 187:13 (39.) +
40. 322 LPU 5 OK Lokomotiva Pardubice 189:26 +
     Pekárek Tomáš 60:05 (42.) + 60:05 (43.) +
     Vališ Vojtěch 59:45 (38.) + 119:50 (41.) +
     Kuhn Vojtěch 69:36 (44.) + 189:26 (40.) +
41. 354 TZL 2 SKOB Zlín 191:01 +
     Huleja Martin 64:33 (48.) + 64:33 (48.) +
     Strakoš Ondřej 71:51 (49.) + 136:24 (47.) +
     Eichler Vítek 54:37 (33.) + 191:01 (41.) +
42. 303 SHK 3 OK Slavia Hradec Králové 192:49 +
     Podolský Petr 46:04 (23.) + 46:04 (23.) +
     Kurka Jaroslav 58:56 (35.) + 105:00 (31.) +
     Novák Marek 87:49 (49.) + 192:49 (42.) +
43. 341 SNA 1 TJ START Náchod 194:47 +
     Doucha Martin 61:59 (46.) + 61:59 (46.) +
     Kubeček Antonín 53:02 (30.) + 115:01 (36.) +
     Doucha Tomáš 79:46 (47.) + 194:47 (43.) +
44. 342 SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 200:02 +
     Šeps Daniel 72:07 (53.) + 72:07 (53.) +
     Jiroušek Dominik 64:39 (44.) + 136:46 (48.) +
     Morávek Martin 63:16 (42.) + 200:02 (44.) +
45. 331 PGP 3 SK Praga 202:19 +
     Kolář Matyáš 43:40 (17.) + 43:40 (17.) +
     Bartaloš Matyáš 58:59 (36.) + 102:39 (28.) +
     Janas Adam 99:40 (52.) + 202:19 (45.) +
46. 315 KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 206:03 +
     Šperlich Jan 73:10 (55.) + 73:10 (55.) +
     Šána Robert 65:51 (45.) + 139:01 (49.) +
     Jordán Alexandr 67:02 (43.) + 206:03 (46.) +
47. 333 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 216:46 +
     Pompach Lukáš 49:50 (34.) + 49:50 (34.) +
     Málek David 73:30 (50.) + 123:20 (43.) +
     Kokrda Vojtěch 93:26 (51.) + 216:46 (47.) +
48. 343 SRK 2 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 228:08 +
     Stavrinou David 62:24 (47.) + 62:24 (47.) +
     Zounar Adam 91:16 (52.) + 153:40 (51.) +
     Cejpková Karolína 74:28 (46.) + 228:08 (48.) +
49. 304 CTB 1 SK OB Chotěboř 247:26 +
     Novák Matyáš 66:12 (52.) + 66:12 (52.) +
     Kocourek Jiří 95:47 (53.) + 161:59 (52.) +
     Jelínek Jaromír 85:27 (48.) + 247:26 (49.) +
50. 357 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 252:02 +
     Čivrný Jan 65:08 (50.) + 65:08 (50.) +
     Setunský Jan 97:31 (54.) + 162:39 (53.) +
     Buďárek David 89:23 (50.) + 252:02 (50.) +
326 NPA 1 SK LOB Nová Paka DISK
     Typlt Tomáš DISK
     Fajfer Filip 45:07 + 0:00
     Novák Stanislav 53:24 + 0:00
360 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno DISK
     Kučera Tomáš 42:52 + 42:52 +
     Štěrbák Josef DISK
     Urbánek Adam 44:27 + 0:00
307 DKP 3 Oddíl OB Kotlářka DISK
     Kopecký Matyáš 64:59 + 64:59 +
     Tichý Hubert 66:54 + 131:53 +
     DISK
349 TJN 2 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
     Štembera Vítek 60:30 + 60:30 +
     Dejnožka Martin 78:55 + 139:25 +
     Lesák Ondřej DISK
355 VPM 1 KOS Slavia Plzeň DISK
     Donda Jiří 38:30 38:30
     Tokár Radim DISK
     Šauli Filip DISK
335 RBK 1 SK Radioklub Blansko DISK
     DISK
     DISK
     DISK
302 AOP 2 Orientační Běh Opava DISK
     Čech Viktor DISK
     Klapetek Václav DISK
     Kostková Jana DISK
313 JJN 2 Team Jizerky DISK
     Řehoř Vojta 55:01 + 55:01 +
     Nedomlelová Lucie 64:35 + 119:36 +
     DISK
316 KSU 3 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
     DISK
     DISK
     DISK

H21

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 31 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 153:18
     Kamenický Matěj 50:35 (2.) + 50:35 (2.) +
     Roudný Martin 51:44 (2.) + 102:19 (1.)
     Kubelka Tomáš 50:59 (5.) + 153:18 (1.)
2. 74 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 155:53 +
     Coufal Jáchym 52:05 (6.) + 52:05 (6.) +
     Hirš Otakar 54:04 (7.) + 106:09 (5.) +
     Minář Marek 49:44 (2.) + 155:53 (2.) +
3. 43 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 156:00 +
     Metelka Ondřej 54:08 (12.) + 54:08 (12.) +
     Petržela Jan 51:16 (1.) 105:24 (3.) +
     Kubát Pavel 50:36 (3.) + 156:00 (3.) +
4. 17 KAM 1 OK Kamenice 159:22 +
     Škvor Ota 54:16 (13.) + 54:16 (13.) +
     Semík Ondřej 51:46 (3.) + 106:02 (4.) +
     Glonek Jakub 53:20 (8.) + 159:22 (4.) +
5. 57 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 160:00 +
     Adámek Filip 51:44 (4.) + 51:44 (4.) +
     Horvát Petr 57:24 (12.) + 109:08 (8.) +
     Pompura Daniel 50:52 (4.) + 160:00 (5.) +
6. 52 SSU 1 SK Severka Šumperk 161:54 +
     Poklop Martin 53:03 (9.) + 53:03 (9.) +
     Melecký Martin 55:22 (9.) + 108:25 (6.) +
     Schuster Marek 53:29 (9.) + 161:54 (6.) +
7. 63 TUR 1 OOB TJ Turnov 164:22 +
     Kamenický Jeroným 51:45 (5.) + 51:45 (5.) +
     Richtr Lukáš 52:31 (5.) + 104:16 (2.) +
     Schulhof Jan 60:06 (30.) + 164:22 (7.) +
8. 19 KAM 3 OK Kamenice 164:47 +
     Rusý Tomáš 54:29 (14.) + 54:29 (14.) +
     Škvor Adam 54:33 (8.) + 109:02 (7.) +
     Kettner Lukáš 55:45 (16.) + 164:47 (8.) +
9. 64 TUR 2 OOB TJ Turnov 167:45 +
     Wolf Daniel 52:26 (7.) + 52:26 (7.) +
     Hájek Kryštof 62:02 (30.) + 114:28 (15.) +
     Dlabaja Tomáš 53:17 (7.) + 167:45 (9.) +
10. 38 PGP 1 SK Praga 168:04 +
     Matějů Luboš 56:16 (18.) + 56:16 (18.) +
     Navrátil Šimon 56:59 (11.) + 113:15 (10.) +
     Janovský Tomáš 54:49 (14.) + 168:04 (10.) +
11. 32 LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 170:23 +
     Nožka Radek 56:04 (16.) + 56:04 (16.) +
     Fencl Jonáš 57:38 (13.) + 113:42 (12.) +
     Mareček Šimon 56:41 (18.) + 170:23 (11.) +
12. 75 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 170:48 +
     Brlica Pavel 51:42 (3.) + 51:42 (3.) +
     Zháňal Jan 62:20 (31.) + 114:02 (14.) +
     Mokrý Stanislav 56:46 (20.) + 170:48 (12.) +
13. 65 TUR 3 OOB TJ Turnov 171:09 +
     Luštický Martin 53:25 (11.) + 53:25 (11.) +
     Karatsiolis Kryštof 60:24 (20.) + 113:49 (13.) +
     Horák Patrik 57:20 (24.) + 171:09 (13.) +
14. 39 PGP 2 SK Praga 171:57 +
     Janas Petr 56:55 (20.) + 56:55 (20.) +
     Landovský Jakub 62:28 (32.) + 119:23 (22.) +
     Procházka Jan 52:34 (6.) + 171:57 (14.) +
15. 27 LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 172:26 +
     Hubáček Michal 58:53 (33.) + 58:53 (33.) +
     Klusáček Matěj 56:15 (10.) + 115:08 (16.) +
     Cahel Marek 57:18 (23.) + 172:26 (15.) +
16. 1 AOP 1 Orientační Běh Opava 173:06 +
     Kostka Jiří 58:11 (26.) + 58:11 (26.) +
     Sklenář Martin 61:08 (25.) + 119:19 (21.) +
     Hadač Filip 53:47 (11.) + 173:06 (16.) +
17. 66 TUR 4 OOB TJ Turnov 173:24 +
     Thoř Tomáš 59:02 (35.) + 59:02 (35.) +
     Baier Martin 60:47 (24.) + 119:49 (24.) +
     Fodor Petr 53:35 (10.) + 173:24 (17.) +
18. 28 LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 176:04 +
     Perůtka Jan 58:51 (32.) + 58:51 (32.) +
     Slezák Zdeněk 67:35 (50.) + 126:26 (43.) +
     Sýkora Vojtěch 49:38 (1.) 176:04 (18.) +
19. 18 KAM 2 OK Kamenice 176:32 +
     Gajda Jan 60:51 (40.) + 60:51 (40.) +
     Hausenblas Šimon 60:45 (22.) + 121:36 (30.) +
     Šafka Sebastian 54:56 (15.) + 176:32 (19.) +
20. 61 TJN 1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 176:39 +
     Nagy Josef 53:08 (10.) + 53:08 (10.) +
     Novotný Marek 69:15 (52.) + 122:23 (34.) +
     Janata Martin 54:16 (13.) + 176:39 (20.) +
21. 30 LPM 1 OK Lokomotiva Plzeň 176:49 +
     Valeš Jiří 50:28 (1.) 50:28 (1.)
     Stehlík Petr 69:38 (53.) + 120:06 (27.) +
     Vištejn Jiří 56:43 (19.) + 176:49 (21.) +
22. 34 LPU 4 OK Lokomotiva Pardubice 177:03 +
     Pipek Ondřej 56:25 (19.) + 56:25 (19.) +
     Macek Ondřej 59:27 (15.) + 115:52 (17.) +
     Lučan Vladimír 61:11 (35.) + 177:03 (22.) +
23. 49 SJI 1 OK Jihlava 177:52 +
     Srb Vladimír 63:50 (47.) + 63:50 (47.) +
     Vítek Jaroslav 60:10 (18.) + 124:00 (38.) +
     Prášil Marek 53:52 (12.) + 177:52 (23.) +
24. 59 TBM 3 KOS TJ Tesla Brno 178:08 +
     Goldschmidt Tobiáš 59:49 (38.) + 59:49 (38.) +
     Chromý Adam 53:48 (6.) + 113:37 (11.) +
     Gryc Vojtěch 64:31 (37.) + 178:08 (24.) +
25. 6 CHC 2 K.O.B. Choceň 179:15 +
     Semrád Ladislav 59:59 (39.) + 59:59 (39.) +
     Sháněl Jan 60:46 (23.) + 120:45 (28.) +
     Grundman Vojtěch 58:30 (26.) + 179:15 (25.) +
26. 20 KAM 4 OK Kamenice 179:49 +
     Navrátil Boris 58:31 (27.) + 58:31 (27.) +
     Janda Ondřej 61:22 (26.) + 119:53 (25.) +
     Gajda Martin 59:56 (29.) + 179:49 (26.) +
27. 55 TAP 1 KOB Tretra Praha 179:54 +
     Měšťan Ondřej 63:52 (48.) + 63:52 (48.) +
     Makovský Jakub 60:10 (19.) + 124:02 (39.) +
     Melišík Martin 55:52 (17.) + 179:54 (27.) +
28. 24 KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 180:19 +
     Jílek Ondřej 57:51 (22.) + 57:51 (22.) +
     Müller Jonáš 61:24 (27.) + 119:15 (20.) +
     Rajnošek Zdeněk 61:04 (34.) + 180:19 (28.) +
29. 33 LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 180:22 +
     Hovorka Lukáš 63:41 (45.) + 63:41 (45.) +
     Kos Tomáš 59:39 (16.) + 123:20 (35.) +
     Grundmann Jan 57:02 (22.) + 180:22 (29.) +
30. 25 KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 180:25 +
     Jílek Jakub 58:38 (28.) + 58:38 (28.) +
     Vozda Vojtěch 63:15 (35.) + 121:53 (32.) +
     Tomanek Daniel 58:32 (27.) + 180:25 (30.) +
31. 9 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 181:43 +
     Malačka Milan 57:14 (21.) + 57:14 (21.) +
     Illner Vojtěch 62:45 (34.) + 119:59 (26.) +
     Kolín Jan 61:44 (36.) + 181:43 (31.) +
32. 47 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 181:55 +
     Remeš Petr 58:08 (25.) + 58:08 (25.) +
     Gebrt Jan 63:29 (36.) + 121:37 (31.) +
     Tichý Radomír 60:18 (32.) + 181:55 (32.) +
33. 58 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 182:27 +
     Nechanický Jan 58:57 (34.) + 58:57 (34.) +
     Kozák Osvald 52:04 (4.) + 111:01 (9.) +
     Horčička Vít 71:26 (51.) + 182:27 (33.) +
34. 44 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 183:46 +
     Bendák Jan 57:53 (24.) + 57:53 (24.) +
     Chvátil Šimon 66:54 (48.) + 124:47 (41.) +
     Šabatka Zdeněk 58:59 (28.) + 183:46 (34.) +
35. 16 JIL 1 OK Jilemnice 184:13 +
     Gottstein Jonáš 52:35 (8.) + 52:35 (8.) +
     Hrouda Matěj 64:41 (39.) + 117:16 (19.) +
     Malý Aleš 66:57 (43.) + 184:13 (35.) +
36. 46 PHK 4 OK 99 Hradec Králové 184:59 +
     Kadeřávek Petr 63:35 (44.) + 63:35 (44.) +
     Losman Petr 60:25 (21.) + 124:00 (37.) +
     Vítek Petr 60:59 (33.) + 184:59 (36.) +
37. 69 TZL 1 SKOB Zlín 186:11 +
     Mikel David 58:41 (31.) + 58:41 (31.) +
     Pekárek Evžen 70:37 (55.) + 129:18 (45.) +
     Kolárik Tomáš 56:53 (21.) + 186:11 (37.) +
38. 67 TUR 5 OOB TJ Turnov 188:12 +
     Oma Jakub 55:42 (15.) + 55:42 (15.) +
     Váňa Martin 61:28 (28.) + 117:10 (18.) +
     Zabořil Vojtěch 71:02 (50.) + 188:12 (38.) +
39. 5 CHC 1 K.O.B. Choceň 188:45 +
     Pešek Ondřej 57:52 (23.) + 57:52 (23.) +
     Křivda Martin 61:45 (29.) + 119:37 (23.) +
     Švadlena Michal 69:08 (49.) + 188:45 (39.) +
40. 2 AOP 2 Orientační Běh Opava 190:55 +
     Mielec Jaromír 58:41 (30.) + 58:41 (30.) +
     Kovalčík Tomáš 65:36 (44.) + 124:17 (40.) +
     Holas Tomáš 66:38 (42.) + 190:55 (40.) +
41. 53 STE 1 SK SKI-OB Šternberk 191:17 +
     Lukašák Šimon 61:36 (41.) + 61:36 (41.) +
     Svoboda Radek 71:13 (56.) + 132:49 (51.) +
     Světnický František 58:28 (25.) + 191:17 (41.) +
42. 72 VLI 1 Slavia Liberec orienteering 191:24 +
     Habán Ivo 56:06 (17.) + 56:06 (17.) +
     Šesták Marek 66:16 (46.) + 122:22 (33.) +
     Martan Jiří 69:02 (47.) + 191:24 (42.) +
43. 14 DOK 1 OK Doksy 191:25 +
     Synek Petr 66:37 (55.) + 66:37 (55.) +
     Bílý Jakub 58:38 (14.) + 125:15 (42.) +
     Fürst Matouš 66:10 (41.) + 191:25 (43.) +
44. 50 SJI 2 OK Jihlava 192:49 +
     Čech Petr 64:13 (51.) + 64:13 (51.) +
     Vacek Vojtěch 59:45 (17.) + 123:58 (36.) +
     Čech Jan 68:51 (46.) + 192:49 (44.) +
45. 73 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 196:47 +
     Hrdinka Daniel 63:58 (49.) + 63:58 (49.) +
     Polák Vlastimil 66:57 (49.) + 130:55 (48.) +
     Daněk Jáchym 65:52 (40.) + 196:47 (45.) +
46. 76 ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 198:16 +
     Finstrle Luděk 67:32 (57.) + 67:32 (57.) +
     Jordanov Alexandr 65:10 (42.) + 132:42 (50.) +
     Bravený Vít 65:34 (39.) + 198:16 (46.) +
47. 7 CHT 1 OOB SK Chrast 198:30 +
     Hledík Jakub 59:07 (36.) + 59:07 (36.) +
     Krejsa Martin 62:29 (33.) + 121:36 (29.) +
     Korecký Miroslav 76:54 (56.) + 198:30 (47.) +
48. 48 SHK 2 OK Slavia Hradec Králové 201:02 +
     Netuka Vojtěch 66:54 (56.) + 66:54 (56.) +
     Hepner David 65:29 (43.) + 132:23 (49.) +
     Svoboda Ondřej 68:39 (44.) + 201:02 (48.) +
49. 15 FSP 1 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 204:53 +
     Skripnik Štěpán 68:03 (60.) + 68:03 (60.) +
     Fibír Tomáš 64:48 (41.) + 132:51 (52.) +
     Skripnik Ondřej 72:02 (52.) + 204:53 (49.) +
50. 10 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 207:04 +
     Pospíšil Ondřej 58:39 (29.) + 58:39 (29.) +
     Fröhlich Martin 79:35 (65.) + 138:14 (56.) +
     Klaška Pavel 68:50 (45.) + 207:04 (50.) +
51. 11 DKP 3 Oddíl OB Kotlářka 207:18 +
     Axmann Šimon 64:07 (50.) + 64:07 (50.) +
     Tomeš Jaroslav 64:42 (40.) + 128:49 (44.) +
     Novák Přemysl 78:29 (58.) + 207:18 (51.) +
52. 37 NPA 1 SK LOB Nová Paka 211:30 +
     Novák Jiří 61:59 (43.) + 61:59 (43.) +
     Antoš Filip 68:31 (51.) + 130:30 (47.) +
     Novák Zdeněk 81:00 (61.) + 211:30 (52.) +
53. 45 PHK 3 OK 99 Hradec Králové 211:40 +
     Azeb Karim 68:58 (62.) + 68:58 (62.) +
     Novotný Radek 70:12 (54.) + 139:10 (58.) +
     Justa Pavel 72:30 (53.) + 211:40 (53.) +
54. 29 LCE 3 OOB TJ Slovan Luhačovice 212:37 +
     Valenta Jiří 59:31 (37.) + 59:31 (37.) +
     Vlažný Jan 76:00 (63.) + 135:31 (55.) +
     Sláma Šimon 77:06 (57.) + 212:37 (54.) +
55. 71 UOL 1 SOB Olomouc 212:57 +
     Dostál František 63:46 (46.) + 63:46 (46.) +
     Chaloupka Josef 65:51 (45.) + 129:37 (46.) +
     Jirka Matyáš 83:20 (62.) + 212:57 (55.) +
56. 51 SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 214:02 +
     Šabata Milan 65:28 (52.) + 65:28 (52.) +
     Krunčík Pavel 73:18 (58.) + 138:46 (57.) +
     Locker Tomáš 75:16 (55.) + 214:02 (56.) +
57. 40 PGP 3 SK Praga 218:46 +
     Landovský Tomáš 61:39 (42.) + 61:39 (42.) +
     Košárek Pavel 71:25 (57.) + 133:04 (53.) +
     Toman Viktor 85:42 (63.) + 218:46 (57.) +
58. 35 LPU 5 OK Lokomotiva Pardubice 220:45 +
     Čermák Jan 68:00 (59.) + 68:00 (59.) +
     Mrskoč Marek 66:17 (47.) + 134:17 (54.) +
     Fiala Petr 86:28 (64.) + 220:45 (58.) +
59. 26 KSU 3 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 221:33 +
     Gedeon Dominik 65:51 (53.) + 65:51 (53.) +
     Janů Zdeněk 75:00 (61.) + 140:51 (60.) +
     Hecl František 80:42 (60.) + 221:33 (59.) +
60. 12 DKP 4 Oddíl OB Kotlářka 222:55 +
     Klement David 68:22 (61.) + 68:22 (61.) +
     Šubrt Matěj 85:28 (66.) + 153:50 (64.) +
     Gregor Martin 69:05 (48.) + 222:55 (60.) +
61. 60 TJN 2 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 224:08 +
     Kazda Adam 75:19 (66.) + 75:19 (66.) +
     Pustai David 73:41 (59.) + 149:00 (61.) +
     Kobr Tomáš 75:08 (54.) + 224:08 (61.) +
62. 54 STH 1 SK Studenec 226:24 +
     Mühlbach Aleš 67:34 (58.) + 67:34 (58.) +
     Dostál Jakub 93:22 (70.) + 160:56 (65.) +
     Paleček Ondřej 65:28 (38.) + 226:24 (62.) +
63. 56 TAP 2 KOB Tretra Praha 230:27 +
     Černý Martin 75:20 (67.) + 75:20 (67.) +
     Vlášek Jakub 75:33 (62.) + 150:53 (62.) +
     Hodek Michal 79:34 (59.) + 230:27 (63.) +
64. 23 SHK 3 OK Slavia Hradec Králové 233:46 +
     Porkert Jan 77:00 (68.) + 77:00 (68.) +
     Zalaba Tomáš 63:39 (37.) + 140:39 (59.) +
     Šabatka Jan 93:07 (68.) + 233:46 (64.) +
65. 22 KAM 6 OK Kamenice 250:39 +
     Rýdel Jiří 88:25 (71.) + 88:25 (71.) +
     Hájek Adam 74:54 (60.) + 163:19 (67.) +
     Němeček Jan 87:20 (65.) + 250:39 (65.) +
66. 13 DKP 5 Oddíl OB Kotlářka 268:50 +
     Szymanský Filip 92:38 (72.) + 92:38 (72.) +
     Ramba Jiří 86:52 (67.) + 179:30 (69.) +
     Víteček Jan 89:20 (66.) + 268:50 (66.) +
67. 21 KAM 5 OK Kamenice 278:24 +
     Pašek František 81:18 (69.) + 81:18 (69.) +
     Prášek Přemysl 107:42 (71.) + 189:00 (70.) +
     Čermák Matyáš 89:24 (67.) + 278:24 (67.) +
62 TTR 1 OOB Třebíč DISK
     Prášil Šimon DISK
     DISK
     DISK
36 LPU 6 OK Lokomotiva Pardubice DISK
     Roudný Václav 74:52 + 74:52 +
     Deml Tomáš 77:15 + 152:07 +
     Žák Jan DISK
3 AOP 3 Orientační Běh Opava DISK
     Hadač Miroslav 74:26 + 74:26 +
     Schuster Martin 87:51 + 162:17 +
     Čech Tomáš DISK
4 BOR 1 OK Jiskra Nový Bor DISK
     Mareš Vít DISK
     Pavlovec Jan 64:07 + 0:00
     Pavlovec Dan 60:10 + 0:00
8 CTB 1 SK OB Chotěboř DISK
     Novák Pavel 66:36 + 66:36 +
     Sabol Josef DISK
     Žanda Jan DISK
77 ZBM 4 SK Žabovřesky Brno DISK
     Bubela Tomáš DISK
     DISK
     DISK
70 TZL 2 SKOB Zlín DISK
     Háj Jakub 72:04 + 72:04 +
     DISK
     DISK
68 TUR 6 OOB TJ Turnov DISK
     Mencl Jan 82:51 + 82:51 +
     Nejman Stanislav 92:52 + 175:43 +
     DISK

MIX

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 817 ONO 1 SKOB Ostrov 120:26
     Maglia Šimon 39:03 (6.) + 39:03 (6.) +
     Myslík Vojtěch 37:50 (1.) 76:53 (1.)
     Urbánek Lumír 43:33 (8.) + 120:26 (1.)
2. 823 SIT 1 OK SILESIA 120:57 +
     Mrózek Teresa 36:33 (4.) + 36:33 (4.) +
     Bernatíková Hana 47:38 (12.) + 84:11 (5.) +
     Kovařík Martin 36:46 (1.) 120:57 (2.) +
3. 814 LTU 1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 125:01 +
     Šitina Jakub 32:18 (3.) + 32:18 (3.) +
     Kotyk Pavel 46:18 (9.) + 78:36 (2.) +
     Zamastil Michal 46:25 (11.) + 125:01 (3.) +
4. 804 CHT 2 OOB SK Chrast 125:47 +
     Kašparová Lucie 40:11 (7.) + 40:11 (7.) +
     Janda Petr 44:38 (6.) + 84:49 (7.) +
     Vítek Pavel 40:58 (4.) + 125:47 (4.) +
5. 805 BOR 1 OK Jiskra Nový Bor 133:39 +
     Staňová Karolína 41:19 (11.) + 41:19 (11.) +
     Patková Kateřina 46:36 (10.) + 87:55 (10.) +
     Patka Miroslav 45:44 (10.) + 133:39 (5.) +
6. 808 DOK 1 OK Doksy 135:28 +
     Synek Antonín 40:47 (9.) + 40:47 (9.) +
     Dolejší Lenka 45:21 (8.) + 86:08 (8.) +
     Synková Petra 49:20 (13.) + 135:28 (6.) +
7. 824 SNA 1 TJ START Náchod 135:50 +
     Doucha Jiří 45:12 (16.) + 45:12 (16.) +
     Ptáček Miloš 51:34 (17.) + 96:46 (13.) +
     Byrtus Petr 39:04 (3.) + 135:50 (7.) +
8. 816 MLA 1 MLOK Mariánské Lázně 138:24 +
     Bartoš Luděk 48:20 (19.) + 48:20 (19.) +
     Bartošová Jana 53:18 (18.) + 101:38 (21.) +
     Kováč František 36:46 (2.) + 138:24 (8.) +
9. 803 CHT 1 OOB SK Chrast 141:02 +
     Hybeš Michal 54:43 (21.) + 54:43 (21.) +
     Vítek Vojtěch 44:58 (7.) + 99:41 (16.) +
     Vacek František 41:21 (5.) + 141:02 (9.) +
10. 801 ASU 1 Magnus Orienteering 141:14 +
     Hrabošová Magdalena 48:28 (20.) + 48:28 (20.) +
     Svobodová Alexandra 51:16 (15.) + 99:44 (17.) +
     Zrníková Adéla 41:30 (6.) + 141:14 (10.) +
11. 811 HOR 1 TJ Jiskra Hořice 143:03 +
     Rücker Jan 30:46 (1.) 30:46 (1.)
     Rücker Petr 53:55 (19.) + 84:41 (6.) +
     Loukota Josef 58:22 (16.) + 143:03 (11.) +
12. 826 SNA 2 TJ START Náchod 143:04 +
     Sychrovský Martin 41:09 (10.) + 41:09 (10.) +
     Kubeček Štěpán 38:58 (2.) + 80:07 (3.) +
     Ježková Dana 62:57 (18.) + 143:04 (12.) +
13. 806 BOR 2 OK Jiskra Nový Bor 145:11 +
     Tučková Monika 43:08 (13.) + 43:08 (13.) +
     Rejmanová Nikola 58:43 (23.) + 101:51 (22.) +
     Jelínek Šimon 43:20 (7.) + 145:11 (13.) +
14. 815 LTU 2 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 145:22 +
     Pirožek Vojtěch 42:35 (12.) + 42:35 (12.) +
     Termerová Jana 51:25 (16.) + 94:00 (12.) +
     Skalka Michal 51:22 (15.) + 145:22 (14.) +
15. 802 CHC 1 K.O.B. Choceň 148:03 +
     Pátek Michal 32:12 (2.) + 32:12 (2.) +
     Šimek Jiří 50:05 (14.) + 82:17 (4.) +
     Macháček Milan 65:46 (19.) + 148:03 (15.) +
16. 828 VSP 1 USK Praha 152:43 +
     Malečková Iva 45:16 (17.) + 45:16 (17.) +
     Ehlerová Petra 56:16 (20.) + 101:32 (20.) +
     Zakouřil Václav 51:11 (14.) + 152:43 (16.) +
17. 812 CTB 1 SK OB Chotěboř 156:56 +
     Paul Pavel 44:48 (15.) + 44:48 (15.) +
     Paulová Pavlína 63:23 (24.) + 108:11 (23.) +
     Paulová Hana 48:45 (12.) + 156:56 (17.) +
18. 825 SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 158:45 +
     Stavrinou Kristýna 55:29 (22.) + 55:29 (22.) +
     Locker Martin 44:22 (5.) + 99:51 (18.) +
     Sedláček David 58:54 (17.) + 158:45 (18.) +
19. 822 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 169:25 +
     Matoušek Josef 36:51 (5.) + 36:51 (5.) +
     Kvapil Ondřej 49:48 (13.) + 86:39 (9.) +
     Kvapilová Zuzana 82:46 (20.) + 169:25 (19.) +
820 ONO 4 SKOB Ostrov DISK
     Ševčík Petr DISK
     Urbánková Jana 46:36 + 0:00
     Ječmen Vladimír 43:37 + 0:00
807 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka DISK
     Tichá Dagmar DISK
     DISK
     DISK
810 FSP 1 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
     Fibírová Zuzana 58:23 + 58:23 +
     Skripniková Kateřina 67:15 + 125:38 +
     Skripnik Kilián DISK
818 ONO 2 SKOB Ostrov DISK
     Hynková Jana 43:36 + 43:36 +
     Ječmenová Věra 57:01 + 100:37 +
     Davidová Jana DISK
819 ONO 3 SKOB Ostrov DISK
     Holík Jaromír 57:36 + 57:36 +
     Hynek Petr 41:54 + 99:30 +
     Ševčík Jiří DISK
827 TUR 1 OOB TJ Turnov DISK
     DISK
     DISK
     DISK
813 LIP 1 SOS Mamuti z Lipovky DISK
     Kubeček Josef DISK
     Kubečková Terezie DISK
     DISK
809 DOK 2 OK Doksy DISK
     Dolejší Kateřina 40:20 + 40:20 +
     Kubec Michal 57:52 + 98:12 +
     Šmol David DISK
821 PGP 1 SK Praga DISK
     Buzek Martin 47:49 + 47:49 +
     Gemperle František 41:00 + 88:49 +
     DISK