Logo

Výsledky závodu: Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), oblastní mistrovství

Stránka závodu

Datum:
25.09.2021
Místo konání:
Dolní Olešnice
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Fujáčková Ivana - R2
JURY:
Pašek František, Petržela Jan, Wolf Daniel
Protokol:
Závody proběhly za slunečného počasí.
Hlavní rozhodčí schválil výsledky závodů ve všech kategoriích.
V průběhu sobotního závodu bylo ošetřeno 15 závodnic kategorie D18 poštípaných vosami. Dále bylo v průběhu obou závodů ošetřeno několik drobných zranění a 4 distorze kotníku.
Děkujeme závodnici ONO0553 Simoně Holíkové za poskytnutí pomoci závodnici STE0451 Veronice Lubrichové po poštípání vosami.
Kategorie:
D12     D135     D14     D18     D21     H12     H135     H14     H165     H18     H21     MIX    

D12

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 553 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 75:45
     Fenclová Hana 22:21 (1.) 22:21 (1.)
     Macháčková Tereza 27:39 (4.) + 50:00 (1.)
     Munzarová Monika 25:45 (2.) + 75:45 (1.)
2. 554 LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 77:43 +
     Švíglerová Anna 25:29 (4.) + 25:29 (4.) +
     Froschová Magdalena 25:01 (2.) + 50:30 (3.) +
     Macková Gita 27:13 (4.) + 77:43 (2.) +
3. 558 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 79:27 +
     Sochorová Kristýna 25:30 (5.) + 25:30 (5.) +
     Jedličková Lucie 28:28 (5.) + 53:58 (6.) +
     Macháčková Lucie 25:29 (1.) 79:27 (3.) +
4. 562 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:30 +
     Hančová Karolína 22:33 (2.) + 22:33 (2.) +
     Vrbatová Barbora 29:25 (6.) + 51:58 (4.) +
     Nová Klára 37:32 (8.) + 89:30 (4.) +
5. 564 VSP 1 USK Praha 90:07 +
     Kučerová Kateřina 25:34 (6.) + 25:34 (6.) +
     Rodová Anežka 27:34 (3.) + 53:08 (5.) +
     Ehlerová Michaela 36:59 (7.) + 90:07 (5.) +
6. 559 SJC 1 Sportcentrum Jičín 95:46 +
     Mrázková Berta 27:51 (9.) + 27:51 (9.) +
     Jakubcová Karolína 32:19 (7.) + 60:10 (7.) +
     Hanousková Michaela 35:36 (5.) + 95:46 (6.) +
7. 555 ONO 1 SKOB Ostrov 107:11 +
     Hynková Marie 31:01 (11.) + 31:01 (11.) +
     Urbánková Lucie 50:07 (10.) + 81:08 (11.) +
     Černý Antonín 26:03 (3.) + 107:11 (7.) +
8. 556 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 109:05 +
     Hepnerová Tereza 25:29 (3.) + 25:29 (3.) +
     Horáková Eliška 37:33 (8.) + 63:02 (8.) +
     Vítková Eliška 46:03 (9.) + 109:05 (8.) +
9. 551 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 112:49 +
     Vondráčková Jolana 26:23 (7.) + 26:23 (7.) +
     Ptáčková Barbora 50:07 (11.) + 76:30 (9.) +
     Řehořková Ema 36:19 (6.) + 112:49 (9.) +
10. 561 VCO 1 125:16 +
     Málková Karolína 29:24 (10.) + 29:24 (10.) +
     Macháčková Eliška 47:18 (9.) + 76:42 (10.) +
     Bohdanecká Antonie 48:34 (11.) + 125:16 (10.) +
11. 552 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 177:51 +
     Gregorová Magdalena 75:04 (14.) + 75:04 (14.) +
     Snížková Žofie 54:45 (12.) + 129:49 (12.) +
     Procházková Aneta 48:02 (10.) + 177:51 (11.) +
563 VRL 2 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
     Nováková Dita 43:13 + 43:13 +
     Jirešová Anna DISK
     Buďárková Natálie DISK
557 PHK 2 OK 99 Hradec Králové DISK
     Jakubská Lucie 71:21 + 71:21 +
     Novotná Anna DISK
     Pozdílková Zuzana DISK
560 TUR 1 OOB TJ Turnov DISK
     Houžvičková Kateřina 26:30 + 26:30 +
     Kvapilová Kristýna 23:54 50:24 +
     Zakouřil František DISK

D135

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 663 VLI 1 Slavia Liberec orienteering 120:05
     Podrábská Marie 43:31 (5.) + 43:31 (5.) +
     Dvorská Marie 41:35 (1.) 85:06 (1.)
     Heczková Bohdana 34:59 (1.) 120:05 (1.)
2. 659 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 130:02 +
     Novotná Kateřina 42:46 (3.) + 42:46 (3.) +
     Kosová Michaela 47:33 (5.) + 90:19 (5.) +
     Melicharová Zdeňka 39:43 (2.) + 130:02 (2.) +
3. 654 LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 130:04 +
     Lučanová Marta 34:36 (1.) 34:36 (1.)
     Knapová Iva 52:33 (7.) + 87:09 (3.) +
     Švíglerová Pavla 42:55 (3.) + 130:04 (3.) +
4. 660 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 134:05 +
     Novotná Martina 42:09 (2.) + 42:09 (2.) +
     Kunartová Lenka 46:46 (3.) + 88:55 (4.) +
     Samková Renáta 45:10 (4.) + 134:05 (4.) +
5. 666 VSP 1 USK Praha 134:59 +
     Gajdová Kristina 43:45 (6.) + 43:45 (6.) +
     Kučerová Marie 42:23 (2.) + 86:08 (2.) +
     Ehlerová Petra 48:51 (6.) + 134:59 (5.) +
6. 658 PGP 1 SK Praga 142:32 +
     Lošťáková Ivana 45:05 (8.) + 45:05 (8.) +
     Janovská Petra 48:17 (6.) + 93:22 (7.) +
     Ptáčková Kateřina 49:10 (7.) + 142:32 (6.) +
7. 661 STE 1 SK SKI-OB Šternberk 155:23 +
     Matoušková Jana 44:52 (7.) + 44:52 (7.) +
     Skyvová Kristýna 46:46 (4.) + 91:38 (6.) +
     Lubrichová Eva 63:45 (13.) + 155:23 (7.) +
8. 655 LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 155:40 +
     Haasová Renata 43:10 (4.) + 43:10 (4.) +
     Pipková Táňa 63:43 (11.) + 106:53 (8.) +
     Kašparová Eva 48:47 (5.) + 155:40 (8.) +
9. 653 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 162:43 +
     Štichhauerová Kateřina 49:58 (10.) + 49:58 (10.) +
     Víchová Ladislava 60:48 (9.) + 110:46 (9.) +
     Klimplová Zuzana 51:57 (9.) + 162:43 (9.) +
10. 656 LTU 1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 184:04 +
     Stodůlková Lenka 47:24 (9.) + 47:24 (9.) +
     Bendáková Jitka 74:50 (14.) + 122:14 (10.) +
     Lazáková Šárka 61:50 (12.) + 184:04 (10.) +
11. 651 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 187:59 +
     Vondráčková Markéta 67:25 (13.) + 67:25 (13.) +
     Procházková Jana 58:58 (8.) + 126:23 (11.) +
     Vítečková Kateřina 61:36 (11.) + 187:59 (11.) +
12. 664 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 192:05 +
     Hančová Alice 68:36 (14.) + 68:36 (14.) +
     Nýdrlová Eva 73:01 (12.) + 141:37 (14.) +
     Čivrná Karolína 50:28 (8.) + 192:05 (12.) +
13. 657 LTU 2 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 196:51 +
     Brožová Jana 65:04 (12.) + 65:04 (12.) +
     Filipová Dagmar 77:46 (15.) + 142:50 (15.) +
     Komárková Lucie 54:01 (10.) + 196:51 (13.) +
14. 665 VRL 2 OOS TJ Spartak Vrchlabí 209:45 +
     Schmidtová Jana 57:27 (11.) + 57:27 (11.) +
     Nová Martina 73:23 (13.) + 130:50 (12.) +
     Hanušová Monika 78:55 (14.) + 209:45 (14.) +
652 KOR 1 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
     Hladká Petra 72:09 + 72:09 +
     Rybínová Iva 62:47 + 134:56 +
     Sedláčková Petra DISK
662 STH 1 SK Studenec DISK
     Junková Petra 645:13 + 645:13 +
     Hrnčířová Lenka 97:49 + 743:02 +
     Buďárek Šimon DISK

D14

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 489 PGP 1 SK Praga 108:12
     Lošťáková Ela 31:08 (1.) 31:08 (1.)
     Hrušková Tereza 45:03 (7.) + 76:11 (2.) +
     Štěpová Barbora 32:01 (3.) + 108:12 (1.)
2. 498 VLI 1 Slavia Liberec orienteering 112:03 +
     Flossmannová Lucie 37:21 (7.) + 37:21 (7.) +
     Šestáková Johana 38:53 (3.) + 76:14 (3.) +
     Kunášková Karolína 35:49 (5.) + 112:03 (2.) +
3. 500 VSP 1 USK Praha 115:58 +
     Gajdová Michaela 35:40 (6.) + 35:40 (6.) +
     Malečková Pavlína 35:09 (1.) 70:49 (1.)
     Nemšovská Magdalena 45:09 (10.) + 115:58 (3.) +
4. 494 SJC 1 Sportcentrum Jičín 118:55 +
     Vltavská Eliška 41:18 (12.) + 41:18 (12.) +
     Havrdová Selina 47:23 (10.) + 88:41 (10.) +
     Havrdová Sheila 30:14 (1.) 118:55 (4.) +
5. 490 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 120:45 +
     Podlešáková Monika 45:55 (15.) + 45:55 (15.) +
     Čapková Markéta 42:58 (6.) + 88:53 (14.) +
     Novotná Vendula 31:52 (2.) + 120:45 (5.) +
6. 499 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 122:02 +
     Čivrná Eliška 48:30 (17.) + 48:30 (17.) +
     Kutlvašrová Pavla 36:58 (2.) + 85:28 (8.) +
     Hanušová Markéta 36:34 (6.) + 122:02 (6.) +
7. 492 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 122:28 +
     Chlupáčová Anežka 35:20 (4.) + 35:20 (4.) +
     Jedličková Veronika 53:26 (15.) + 88:46 (13.) +
     Netuková Anežka 33:42 (4.) + 122:28 (7.) +
8. 482 CHT 1 OOB SK Chrast 122:52 +
     Kellerová Alice 33:38 (2.) + 33:38 (2.) +
     Charouzová Eliška 48:58 (11.) + 82:36 (5.) +
     Zoulíková Vendula 40:16 (8.) + 122:52 (8.) +
9. 484 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 124:38 +
     Hladíková Julie 39:55 (11.) + 39:55 (11.) +
     Petriláková Amálie Rebeka 42:47 (5.) + 82:42 (7.) +
     Gregorová Alice 41:56 (9.) + 124:38 (9.) +
10. 496 TAP 1 KOB Tretra Praha 135:17 +
     Bulířová Žofie 38:06 (8.) + 38:06 (8.) +
     Ellederová Eva 50:39 (14.) + 88:45 (12.) +
     Bublíková Klára 46:32 (11.) + 135:17 (10.) +
11. 486 FSP 1 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 135:19 +
     Fibírová Lucie 38:10 (9.) + 38:10 (9.) +
     Bartoňová Elena 49:57 (13.) + 88:07 (9.) +
     Leinweberová Julie 47:12 (12.) + 135:19 (11.) +
12. 487 JIL 1 OK Jilemnice 136:01 +
     Malá Anežka 41:46 (13.) + 41:46 (13.) +
     Salabová Pavlína 40:53 (4.) + 82:39 (6.) +
     Kynčlová Anna 53:22 (15.) + 136:01 (12.) +
13. 495 STH 1 SK Studenec 140:17 +
     Chrástová Barbora 39:45 (10.) + 39:45 (10.) +
     Hamáčková Táňa 48:58 (12.) + 88:43 (11.) +
     Bulušková Barbora 51:34 (14.) + 140:17 (13.) +
14. 483 CTB 1 SK OB Chotěboř 148:12 +
     Běloušková Kateřina 35:13 (3.) + 35:13 (3.) +
     Paulová Barbora 47:20 (9.) + 82:33 (4.) +
     Nováková Anna Marie 65:39 (18.) + 148:12 (14.) +
15. 491 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 149:31 +
     Málková Michaela 45:57 (16.) + 45:57 (16.) +
     Kunartová Dominika 54:52 (16.) + 100:49 (16.) +
     Jelínková Eva 48:42 (13.) + 149:31 (15.) +
16. 493 SIT 1 OK SILESIA 169:37 +
     Byrtusová Klára 49:00 (18.) + 49:00 (18.) +
     Kawuloková Tereza 80:39 (17.) + 129:39 (17.) +
     Balcarová Olga 39:58 (7.) + 169:37 (16.) +
17. 485 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 253:25 +
     Snížková Adéla 49:41 (19.) + 49:41 (19.) +
     Zákoucká Barbora 143:05 (20.) + 192:46 (19.) +
     Mušková Amálie Anna 60:39 (16.) + 253:25 (17.) +
501 VSP 2 USK Praha DISK
     Ehlerová Anna DISK
     Reichelová Helena 89:57 + 0:00
     Zakouřilová Klára 60:49 + 0:00
488 KRL 1 Kometa Kralovice DISK
     Pokorná Anežka 45:13 + 45:13 +
     Bodurková Denisa 46:23 + 91:36 +
     Kropáčová Zuzana DISK
481 AOP 1 Orientační Běh Opava DISK
     Cetlová Karolína 35:38 + 35:38 +
     Klöslová Sofie 135:39 + 171:17 +
     DISK
497 TUR 1 OOB TJ Turnov DISK
     DISK
     DISK
     DISK

D18

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 410 TUR 1 OOB TJ Turnov 101:15
     Novotná Michaela 34:03 (3.) + 34:03 (3.) +
     Matyášová Kristýna 33:50 (1.) 67:53 (1.)
     Martanová Lea 33:22 (6.) + 101:15 (1.)
2. 403 TAP 1 KOB Tretra Praha 105:07 +
     Smolková Barbora 33:30 (1.) 33:30 (1.)
     Černá Ema 35:12 (2.) + 68:42 (2.) +
     Bulířová Ema 36:25 (9.) + 105:07 (2.) +
3. 421 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 107:40 +
     Barnatová Klára 37:21 (14.) + 37:21 (14.) +
     Rotková Markéta 39:05 (6.) + 76:26 (7.) +
     Mulíčková Markéta 31:14 (2.) + 107:40 (3.) +
4. 405 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 109:39 +
     Hlaváčová Lucie 36:45 (10.) + 36:45 (10.) +
     Kurečková Klára 39:41 (10.) + 76:26 (8.) +
     Doušková Kateřina 33:13 (5.) + 109:39 (4.) +
5. 374 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 109:41 +
     Poborská Eliška 37:52 (19.) + 37:52 (19.) +
     Tichá Dorotea 38:56 (4.) + 76:48 (9.) +
     Smutná Anna Marie 32:53 (3.) + 109:41 (5.) +
6. 413 TZL 1 SKOB Zlín 110:30 +
     Batani Valentina 34:11 (4.) + 34:11 (4.) +
     Mrkvičková Ema 39:03 (5.) + 73:14 (3.) +
     Dittrichová Lucie 37:16 (13.) + 110:30 (6.) +
7. 375 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 113:28 +
     Koubová Hana 37:35 (18.) + 37:35 (18.) +
     Kosobudová Anna 39:25 (8.) + 77:00 (10.) +
     Škáchová Viktorie 36:28 (10.) + 113:28 (7.) +
8. 417 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 116:27 +
     Randáková Adéla 38:15 (20.) + 38:15 (20.) +
     Hanušová Kateřina 41:04 (12.) + 79:19 (13.) +
     Vávrová Vanda 37:08 (12.) + 116:27 (8.) +
9. 394 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 116:51 +
     Neumannová Alžběta 39:36 (23.) + 39:36 (23.) +
     Kopecká Martina 44:09 (23.) + 83:45 (23.) +
     Metelková Michaela 33:06 (4.) + 116:51 (9.) +
10. 391 PGP 2 SK Praga 117:05 +
     Štěpová Kateřina 34:02 (2.) + 34:02 (2.) +
     Lošťáková Sára 39:15 (7.) + 73:17 (4.) +
     Pavlíčková Hana 43:48 (29.) + 117:05 (10.) +
11. 414 UOL 1 SOB Olomouc 117:22 +
     Bídová Markéta 34:48 (6.) + 34:48 (6.) +
     Binarová Adéla 41:08 (13.) + 75:56 (5.) +
     Jílková Lenka 41:26 (22.) + 117:22 (11.) +
12. 420 VSP 2 USK Praha 118:09 +
     Balejová Julie 36:55 (11.) + 36:55 (11.) +
     Baldrianová Eva 39:29 (9.) + 76:24 (6.) +
     Kodejšová Markéta 41:45 (25.) + 118:09 (12.) +
13. 377 JIL 1 OK Jilemnice 118:11 +
     Janovská Vendula 37:06 (12.) + 37:06 (12.) +
     Kopecká Anna 49:58 (37.) + 87:04 (29.) +
     Karlová Anna 31:07 (1.) 118:11 (13.) +
14. 399 SJH 1 SOS Jindřichův Hradec 119:09 +
     Kubáková Nela 41:24 (29.) + 41:24 (29.) +
     Blažková Veronika 42:29 (20.) + 83:53 (24.) +
     Novotná Jitka 35:16 (7.) + 119:09 (14.) +
15. 419 VSP 1 USK Praha 119:33 +
     Aschermannová Klára 37:32 (17.) + 37:32 (17.) +
     Malečková Hana 42:23 (17.) + 79:55 (14.) +
     Štraitová Jolana 39:38 (15.) + 119:33 (15.) +
16. 411 TUR 2 OOB TJ Turnov 120:18 +
     Mellanová Judita 34:46 (5.) + 34:46 (5.) +
     Chrástová Magdaléna 42:25 (18.) + 77:11 (11.) +
     Hudská Štěpánka 43:07 (28.) + 120:18 (16.) +
17. 376 DOR 1 OK Dobříš 120:37 +
     Housková Barbora 39:35 (22.) + 39:35 (22.) +
     Kotková Adéla 41:18 (14.) + 80:53 (18.) +
     Bambousková Julie 39:44 (16.) + 120:37 (17.) +
18. 382 LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 121:49 +
     Stoklasová Zuzana 43:12 (34.) + 43:12 (34.) +
     Haasová Klára 37:15 (3.) + 80:27 (17.) +
     Švíglerová Kateřina 41:22 (21.) + 121:49 (18.) +
19. 416 VPM 1 KOS Slavia Plzeň 122:07 +
     Kožíšková Kateřina 37:25 (16.) + 37:25 (16.) +
     Beránková Šárka 45:07 (25.) + 82:32 (19.) +
     Richtrová Kamila 39:35 (14.) + 122:07 (19.) +
20. 406 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 123:47 +
     Dobrovolná Anna 41:43 (33.) + 41:43 (33.) +
     Dušková Tereza 42:15 (16.) + 83:58 (25.) +
     Myšková Ema 39:49 (17.) + 123:47 (20.) +
21. 390 PGP 1 SK Praga 124:11 +
     Chrzová Eliška 35:51 (8.) + 35:51 (8.) +
     Krejčová Lucie 42:28 (19.) + 78:19 (12.) +
     Šimšová Pavla 45:52 (32.) + 124:11 (21.) +
22. 398 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 124:19 +
     Thýnová Martina 37:06 (13.) + 37:06 (13.) +
     Čečková Karolína 46:13 (26.) + 83:19 (20.) +
     Košková Martina 41:00 (20.) + 124:19 (22.) +
23. 404 TAP 2 KOB Tretra Praha 124:37 +
     Tomášková Linda 39:38 (25.) + 39:38 (25.) +
     Měšťanová Tereza 40:29 (11.) + 80:07 (15.) +
     Janošíková Eva 44:30 (30.) + 124:37 (23.) +
24. 387 ONO 1 SKOB Ostrov 125:09 +
     Urbánková Eva 41:26 (30.) + 41:26 (30.) +
     Kulová Laura 43:41 (21.) + 85:07 (26.) +
     Pecko Sára 40:02 (18.) + 125:09 (24.) +
25. 422 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 125:23 +
     Tomanová Eliška 39:37 (24.) + 39:37 (24.) +
     Finstrlová Kristýna 44:08 (22.) + 83:45 (22.) +
     Finstrlová Julie 41:38 (24.) + 125:23 (25.) +
26. 386 MOV 1 SKOB Ostrava 127:22 +
     Matoušková Jana 43:22 (36.) + 43:22 (36.) +
     Pavlová Eliška 41:49 (15.) + 85:11 (27.) +
     Štětínská Tereza 42:11 (26.) + 127:22 (26.) +
27. 407 TJN 1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 128:42 +
     Štemberová Bára 39:28 (21.) + 39:28 (21.) +
     Savruková Adéla 52:43 (42.) + 92:11 (32.) +
     Šestáková Marie 36:31 (11.) + 128:42 (27.) +
28. 381 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 128:56 +
     Fejfarová Tereza 44:54 (38.) + 44:54 (38.) +
     Brožková Tereza 48:34 (35.) + 93:28 (34.) +
     Koberová Kateřina 35:28 (8.) + 128:56 (28.) +
29. 400 SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 129:39 +
     Morávková Zuzana 35:37 (7.) + 35:37 (7.) +
     Tomášová Anna 44:48 (24.) + 80:25 (16.) +
     Cejpková Karolína 49:14 (36.) + 129:39 (29.) +
30. 389 PBM 1 TJ Spartak 1. brněnská 129:42 +
     Procházková Doubravka 40:44 (27.) + 40:44 (27.) +
     Hovořáková Karolína 47:30 (32.) + 88:14 (30.) +
     Bednaříková Emma 41:28 (23.) + 129:42 (30.) +
31. 383 LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 135:22 +
     Kološová Veronika 44:23 (37.) + 44:23 (37.) +
     Dvořáková Kateřina 48:26 (34.) + 92:49 (33.) +
     Pipková Karolína 42:33 (27.) + 135:22 (31.) +
32. 412 TUR 3 OOB TJ Turnov 137:04 +
     Lamačová Kateřina 39:41 (26.) + 39:41 (26.) +
     Novotná Barbora 46:20 (27.) + 86:01 (28.) +
     Houžvičková Daniela 51:03 (38.) + 137:04 (32.) +
33. 401 STA 1 OK Střelka 138:22 +
     Čápová Eliška 47:08 (41.) + 47:08 (41.) +
     Benešová Michaela 51:10 (40.) + 98:18 (38.) +
     Plachá Zita 40:04 (19.) + 138:22 (33.) +
34. 423 ZVO 1 OB SK Zvole 138:27 +
     Švecová Karolína 46:57 (40.) + 46:57 (40.) +
     Švecová Anežka 46:49 (29.) + 93:46 (35.) +
     Linhartová Klára 44:41 (31.) + 138:27 (34.) +
35. 371 AOP 2 Orientační Běh Opava 139:18 +
     Holasová Barbora 37:25 (15.) + 37:25 (15.) +
     Kovalčíková Alena 46:20 (28.) + 83:45 (21.) +
     Klechová Karolína 55:33 (40.) + 139:18 (35.) +
36. 392 PGP 3 SK Praga 143:28 +
     Bartošová Marie 41:32 (32.) + 41:32 (32.) +
     Čermáková Klára 46:55 (30.) + 88:27 (31.) +
     Dvořáková Hana 55:01 (39.) + 143:28 (36.) +
37. 372 AOP 3 Orientační Běh Opava 144:54 +
     Cetlová Magdaléna 47:13 (42.) + 47:13 (42.) +
     Pachmannová Bára 51:32 (41.) + 98:45 (39.) +
     Kovalčíková Anna 46:09 (33.) + 144:54 (37.) +
38. 395 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 152:29 +
     Chvátilová Johana 48:46 (44.) + 48:46 (44.) +
     Ballonová Lucie 55:49 (43.) + 104:35 (41.) +
     Příkazská Zuzana 47:54 (34.) + 152:29 (38.) +
39. 409 TRI 1 TJ TŽ Třinec 157:03 +
     Haltofová Romana 47:14 (43.) + 47:14 (43.) +
     Kolarczyková Eliška 60:14 (47.) + 107:28 (46.) +
     Bruková Petra 49:35 (37.) + 157:03 (39.) +
40. 379 KRL 1 Kometa Kralovice 158:12 +
     Vlachová Adéla 41:21 (28.) + 41:21 (28.) +
     Králová Lucie 67:56 (49.) + 109:17 (47.) +
     Gelnerová Anna 48:55 (35.) + 158:12 (40.) +
41. 393 PGP 4 SK Praga 168:47 +
     Chmelařová Romana 58:43 (48.) + 58:43 (48.) +
     Dvořáková Veronika 47:27 (31.) + 106:10 (43.) +
     Vozábalová Hana 62:37 (42.) + 168:47 (41.) +
42. 385 LTU 1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 169:31 +
     Kvášovská Ludmila 41:28 (31.) + 41:28 (31.) +
     Licková Štěpánka 67:57 (50.) + 109:25 (48.) +
     Hošková Kateřina 60:06 (41.) + 169:31 (42.) +
43. 396 PHK 3 OK 99 Hradec Králové 169:57 +
     Čapková Anna 59:06 (49.) + 59:06 (49.) +
     Horáková Veronika 47:57 (33.) + 107:03 (44.) +
     Vrábelová Hana 62:54 (44.) + 169:57 (43.) +
44. 384 LPU 4 OK Lokomotiva Pardubice 170:55 +
     Vodičková Johana 43:16 (35.) + 43:16 (35.) +
     Tučková Anna 62:49 (48.) + 106:05 (42.) +
     Kuhnová Alžběta 64:50 (45.) + 170:55 (44.) +
45. 408 TJN 2 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 183:04 +
     Podoubská Adéla 55:11 (45.) + 55:11 (45.) +
     Skalová Jolana 49:20 (36.) + 104:31 (40.) +
     Háková Eliška 78:33 (46.) + 183:04 (45.) +
46. 397 PHK 4 OK 99 Hradec Králové 194:17 +
     Chrtková Anežka 56:21 (46.) + 56:21 (46.) +
     Rážová Aneta 56:47 (45.) + 113:08 (49.) +
     Matušincová Anna 81:09 (47.) + 194:17 (46.) +
388 ONO 2 SKOB Ostrov DISK
     Holíková Simona DISK
     Halámková Jana 55:58 + 0:00
     Pekárková Bára 62:42 + 0:00
418 VRL 2 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
     Hájková Marie 76:32 + 76:32 +
     Vohníková Anna 82:25 + 158:57 +
     Hamáčková Amálie DISK
402 STE 1 SK SKI-OB Šternberk DISK
     DISK
     DISK
     DISK
415 VLI 1 Slavia Liberec orienteering DISK
     Andrlová Lea 56:57 + 56:57 +
     Pecková Tereza 50:19 + 107:16 +
     DISK
380 KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
     Lubrichová Veronika DISK
     Šánová Julie 125:08 + 0:00
     Müllerová Marie 83:03 + 0:00
378 JJN 1 Team Jizerky DISK
     Skácelová Adéla 36:42 + 36:42 +
     Podrábská Alžběta 59:15 + 95:57 +
     DISK
373 CHT 1 OOB SK Chrast DISK
     Slavíková Tereza 45:36 + 45:36 +
     Veselá Tereza 50:17 + 95:53 +
     Kropáčková Vendula DISK

D21

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 107 KAM 1 OK Kamenice 119:16
     Doležalová Monika 38:44 (2.) + 38:44 (2.) +
     Hájková Eliška 42:39 (4.) + 81:23 (2.) +
     Semíková Lucie 37:53 (1.) 119:16 (1.)
2. 119 PGP 1 SK Praga 119:45 +
     Bogarová Adélka 41:10 (7.) + 41:10 (7.) +
     Sieglová Eliška 38:40 (1.) 79:50 (1.)
     Vyhnálková Barbora 39:55 (4.) + 119:45 (2.) +
3. 114 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 122:51 +
     Peterová Jana 38:30 (1.) 38:30 (1.)
     Kulhavá Šárka 44:45 (11.) + 83:15 (4.) +
     Stehlíková Jana 39:36 (3.) + 122:51 (3.) +
4. 122 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 123:40 +
     Vandasová Adéla 43:14 (10.) + 43:14 (10.) +
     Kosová Tereza 39:52 (2.) + 83:06 (3.) +
     Svobodová Lenka 40:34 (6.) + 123:40 (4.) +
5. 135 TUR 1 OOB TJ Turnov 125:35 +
     Matějková Barbora 40:00 (3.) + 40:00 (3.) +
     Vejražková Rozárka 43:41 (8.) + 83:41 (5.) +
     Sokolářová Šárka 41:54 (9.) + 125:35 (5.) +
6. 124 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 125:42 +
     Teplá Karolína 40:31 (5.) + 40:31 (5.) +
     Jedličková Zuzana 44:26 (10.) + 84:57 (8.) +
     Mechlová Lenka 40:45 (8.) + 125:42 (6.) +
7. 110 LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 125:43 +
     Kabáthová Eva 42:43 (8.) + 42:43 (8.) +
     Dittrichová Michaela 43:40 (7.) + 86:23 (10.) +
     Perůtková Jindra 39:20 (2.) + 125:43 (7.) +
8. 142 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 128:16 +
     Hiklová Natalia 40:33 (6.) + 40:33 (6.) +
     Hiršová Gabriela 44:15 (9.) + 84:48 (7.) +
     Zháňalová Barbora 43:28 (13.) + 128:16 (8.) +
9. 129 SSU 1 SK Severka Šumperk 130:21 +
     Poklopová Lenka 44:08 (21.) + 44:08 (21.) +
     Marková Ema 45:42 (12.) + 89:50 (11.) +
     Štičková Anna 40:31 (5.) + 130:21 (9.) +
10. 131 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 130:41 +
     Korpasová Tereza 44:04 (18.) + 44:04 (18.) +
     Nechanická Klára 45:56 (13.) + 90:00 (13.) +
     Kozáková Zdenka 40:41 (7.) + 130:41 (10.) +
11. 115 LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 132:16 +
     Nováková Tereza 43:34 (13.) + 43:34 (13.) +
     Hančová Petra 46:24 (15.) + 89:58 (12.) +
     Zvěřinová Martina 42:18 (10.) + 132:16 (11.) +
12. 102 CTB 1 SK OB Chotěboř 134:40 +
     Voborníková Alena 44:48 (24.) + 44:48 (24.) +
     Benešová Jana 46:38 (16.) + 91:26 (16.) +
     Gregorová Kamila 43:14 (12.) + 134:40 (12.) +
13. 132 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 134:54 +
     Opálková Martina 43:56 (17.) + 43:56 (17.) +
     Korpasová Lucie 47:51 (19.) + 91:47 (18.) +
     Grycová Kateřina 43:07 (11.) + 134:54 (13.) +
14. 111 LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 135:04 +
     Sklenářová Radka 45:33 (28.) + 45:33 (28.) +
     Dékány Pavla 45:56 (14.) + 91:29 (17.) +
     Bednaříková Sára 43:35 (14.) + 135:04 (14.) +
15. 137 TUR 3 OOB TJ Turnov 136:17 +
     Luštická Lucie 43:32 (12.) + 43:32 (12.) +
     Omová Michaela 40:10 (3.) + 83:42 (6.) +
     Kochová Nikola 52:35 (25.) + 136:17 (15.) +
16. 136 TUR 2 OOB TJ Turnov 138:02 +
     Martanová Elin 43:40 (14.) + 43:40 (14.) +
     Rufferová Iva 42:42 (5.) + 86:22 (9.) +
     Chrástová Tereza 51:40 (22.) + 138:02 (16.) +
17. 103 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 139:44 +
     Škáchová Magdalena 44:09 (22.) + 44:09 (22.) +
     Snížková Petra 46:56 (18.) + 91:05 (15.) +
     Bochenková Martina 48:39 (20.) + 139:44 (17.) +
18. 139 TZL 1 SKOB Zlín 143:38 +
     Kavánková Iva 45:19 (26.) + 45:19 (26.) +
     Kočová Halina 53:33 (24.) + 98:52 (24.) +
     Jeřábková Jitka 44:46 (15.) + 143:38 (18.) +
19. 113 LPM 1 OK Lokomotiva Plzeň 143:42 +
     Chvalová Věra 53:30 (40.) + 53:30 (40.) +
     Šiková Barbora 43:08 (6.) + 96:38 (21.) +
     Kinkorová Tereza 47:04 (17.) + 143:42 (19.) +
20. 125 SHK 2 OK Slavia Hradec Králové 148:09 +
     Chmelařová Michaela 45:47 (29.) + 45:47 (29.) +
     Červená Adéla 55:25 (31.) + 101:12 (27.) +
     Thýnová Nikola 46:57 (16.) + 148:09 (20.) +
21. 118 NPA 1 SK LOB Nová Paka 150:14 +
     Nováková Zuzana 43:43 (15.) + 43:43 (15.) +
     Nováková Světlana 58:14 (33.) + 101:57 (28.) +
     Wiesnerová Monika 48:17 (18.) + 150:14 (21.) +
22. 133 TBM 3 KOS TJ Tesla Brno 150:36 +
     Hlaváčová Anežka 48:19 (32.) + 48:19 (32.) +
     Špringlová Kamila 53:45 (25.) + 102:04 (29.) +
     Chromá Adéla 48:32 (19.) + 150:36 (22.) +
23. 143 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 150:40 +
     Tesařová Markéta 44:07 (20.) + 44:07 (20.) +
     Koporová Petra 46:45 (17.) + 90:52 (14.) +
     Hendrychová Zuzana 59:48 (33.) + 150:40 (23.) +
24. 123 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 151:16 +
     Štěrbová Daniela 42:44 (9.) + 42:44 (9.) +
     Hepnerová Martina 49:06 (22.) + 91:50 (19.) +
     Šádková Martina 59:26 (32.) + 151:16 (24.) +
25. 126 SHK 3 OK Slavia Hradec Králové 151:36 +
     Holečková Petra 45:19 (27.) + 45:19 (27.) +
     Raková Petra 54:16 (26.) + 99:35 (25.) +
     Kroniková Štěpánka 52:01 (24.) + 151:36 (25.) +
26. 121 PGP 3 SK Praga 153:08 +
     Matějů Martina 40:09 (4.) + 40:09 (4.) +
     Škarková Kateřina 52:31 (23.) + 92:40 (20.) +
     Košárková Iva 60:28 (35.) + 153:08 (26.) +
27. 101 CHC 1 K.O.B. Choceň 154:11 +
     Semrádová Jana 44:49 (25.) + 44:49 (25.) +
     Chaloupková Veronika 55:39 (32.) + 100:28 (26.) +
     Chaloupková Kateřina 53:43 (26.) + 154:11 (27.) +
28. 112 LCE 3 OOB TJ Slovan Luhačovice 156:27 +
     Vavrysová Barbara 49:29 (35.) + 49:29 (35.) +
     Nevěřilová Kateřina 55:14 (29.) + 104:43 (33.) +
     Pišová Adéla 51:44 (23.) + 156:27 (28.) +
29. 106 JJN 1 Team Jizerky 157:41 +
     Nedomlelová Lucie 59:19 (41.) + 59:19 (41.) +
     Rýdlová Magdaléna 49:02 (21.) + 108:21 (35.) +
     Rýdlová Adéla 49:20 (21.) + 157:41 (29.) +
30. 120 PGP 2 SK Praga 157:51 +
     Slavíková Silvie 49:40 (37.) + 49:40 (37.) +
     Janovská Kateřina 47:59 (20.) + 97:39 (22.) +
     Doubková Emma 60:12 (34.) + 157:51 (30.) +
31. 108 KAM 2 OK Kamenice 162:17 +
     Zimmerová Kateřina 49:39 (36.) + 49:39 (36.) +
     Hankovcová Helena 55:14 (30.) + 104:53 (34.) +
     Hovorková Tereza 57:24 (28.) + 162:17 (31.) +
32. 104 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 162:40 +
     Szymanská Zuzana 44:11 (23.) + 44:11 (23.) +
     Sanna Karin 60:03 (36.) + 104:14 (32.) +
     Škáchová Zuzana 58:26 (30.) + 162:40 (32.) +
33. 127 SJH 1 SOS Jindřichův Hradec 165:08 +
     Blažková Kateřina 47:41 (31.) + 47:41 (31.) +
     Kosobudová Kateřina 54:54 (27.) + 102:35 (31.) +
     Benešová Iva 62:33 (36.) + 165:08 (33.) +
34. 117 LPU 4 OK Lokomotiva Pardubice 168:30 +
     Fenclová Marta 43:54 (16.) + 43:54 (16.) +
     Brožková Lucie 58:15 (34.) + 102:09 (30.) +
     Jansová Doubravka 66:21 (37.) + 168:30 (34.) +
35. 141 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 168:41 +
     Randáková Helena 46:27 (30.) + 46:27 (30.) +
     Vrbatová Petra 67:42 (39.) + 114:09 (37.) +
     Kutlvašrová Vlaďka 54:32 (27.) + 168:41 (35.) +
36. 105 DOR 1 OK Dobříš 173:26 +
     Baštová Julie 52:34 (39.) + 52:34 (39.) +
     Magazu Annabelle 61:57 (38.) + 114:31 (38.) +
     Petriláková Anežka Rozári 58:55 (31.) + 173:26 (36.) +
37. 134 TJN 1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 175:48 +
     Mašínová Anna 44:05 (19.) + 44:05 (19.) +
     Podešvová Vlasta 73:36 (41.) + 117:41 (39.) +
     Šklíbová Míša 58:07 (29.) + 175:48 (37.) +
38. 109 KRL 1 Kometa Kralovice 186:01 +
     Hanáková Magda 48:30 (34.) + 48:30 (34.) +
     Biersaková Dagmar 60:14 (37.) + 108:44 (36.) +
     Hanáková Lenka 77:17 (40.) + 186:01 (38.) +
39. 116 LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 191:04 +
     Žaloudková Klára 59:56 (42.) + 59:56 (42.) +
     Kovářová Jana 59:07 (35.) + 119:03 (40.) +
     Jelínková Adéla 72:01 (39.) + 191:04 (39.) +
40. 128 SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 191:24 +
     Šklíbová Veronika 50:03 (38.) + 50:03 (38.) +
     Filipová Tereza 71:23 (40.) + 121:26 (41.) +
     Šklíbová Jana 69:58 (38.) + 191:24 (40.) +
138 TUR 4 OOB TJ Turnov DISK
     Nejezchlebová Martina DISK
     Nejezchlebová Barbora 85:30 + 0:00
     Šritrová Lenka DISK
144 ZBM 3 SK Žabovřesky Brno DISK
     DISK
     DISK
     DISK
140 TZL 2 SKOB Zlín DISK
     Pekárková Eva 43:32 + 43:32 +
     Tichá Veronika 55:12 + 98:44 +
     DISK
130 TAP 1 KOB Tretra Praha DISK
     Šimůnková Gabriela 48:26 + 48:26 +
     Hermannová Anna DISK
     Černý Matouš DISK

H12

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 535 TZL 1 SKOB Zlín 67:41
     Pekárek David 23:32 (5.) + 23:32 (5.) +
     Dittrich Matouš 20:42 (1.) 44:14 (1.)
     Slováček Ondřej 23:27 (3.) + 67:41 (1.)
2. 529 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 73:22 +
     Kunart Lukáš 23:27 (4.) + 23:27 (4.) +
     Novotný Kryštof 26:47 (2.) + 50:14 (3.) +
     Novotný Vít 23:08 (2.) + 73:22 (2.) +
3. 531 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 73:25 +
     Jakubský David 22:59 (1.) 22:59 (1.)
     Sochor Jakub 27:55 (4.) + 50:54 (4.) +
     Čečka Matěj 22:31 (1.) 73:25 (3.) +
4. 521 CTB 1 SK OB Chotěboř 73:40 +
     Klusáček Mikuláš 23:19 (3.) + 23:19 (3.) +
     Šťastný Antonín 26:52 (3.) + 50:11 (2.) +
     Novák Tobiáš 23:29 (4.) + 73:40 (4.) +
5. 534 TUR 1 OOB TJ Turnov 83:54 +
     Lamač František 25:20 (7.) + 25:20 (7.) +
     Žemlík Eduard 29:31 (5.) + 54:51 (5.) +
     Kutek Matěj 29:03 (7.) + 83:54 (5.) +
6. 524 HOR 1 TJ Jiskra Hořice 85:36 +
     Čihák Jakub 24:37 (6.) + 24:37 (6.) +
     Čihák Matěj 36:15 (8.) + 60:52 (8.) +
     Škorpil Marek 24:44 (5.) + 85:36 (6.) +
7. 522 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 87:40 +
     Junek Šimon 29:51 (10.) + 29:51 (10.) +
     Sedlák Václav 30:56 (6.) + 60:47 (7.) +
     Engel Adam 26:53 (6.) + 87:40 (7.) +
8. 526 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 100:29 +
     Lučan Ondřej 27:22 (8.) + 27:22 (8.) +
     Macek Dan 36:54 (9.) + 64:16 (9.) +
     Kadaně Matěj 36:13 (8.) + 100:29 (8.) +
9. 527 LTU 1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 105:42 +
     Kvášovský Filip 23:00 (2.) + 23:00 (2.) +
     Brož Jindřich 41:58 (10.) + 64:58 (10.) +
     Kobík Kryštof 40:44 (9.) + 105:42 (9.) +
10. 532 SJC 1 Sportcentrum Jičín 113:59 +
     Vošvrda Václav 27:27 (9.) + 27:27 (9.) +
     Ticháček Jáchym 31:35 (7.) + 59:02 (6.) +
     Kopecký Mikuláš 54:57 (10.) + 113:59 (10.) +
11. 525 JIL 1 OK Jilemnice 148:23 +
     Gottstein Matouš 34:18 (12.) + 34:18 (12.) +
     Nonner Hynek 50:16 (13.) + 84:34 (11.) +
     Kuklík Tobiáš 63:49 (11.) + 148:23 (11.) +
12. 536 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 195:26 +
     Vrbata Alan 31:25 (11.) + 31:25 (11.) +
     Movchanskaya Sofia 82:33 (15.) + 113:58 (14.) +
     Matějec Jonáš 81:28 (13.) + 195:26 (12.) +
523 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka DISK
     Svoboda Adam 38:24 + 38:24 +
     Balga Filip 55:47 + 94:11 +
     Gregor Marek DISK
528 LTU 2 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
     Vaňátková Thea 63:36 + 63:36 +
     Brož Jiří 46:42 + 110:18 +
     Rozsívalová Kateřina DISK
533 SJC 2 Sportcentrum Jičín DISK
     Hanousek Jan DISK
     Řehák Jan 48:45 + 0:00
     Kazda František 68:50 + 0:00
530 PHK 2 OK 99 Hradec Králové DISK
     Chrtek Jan 36:02 + 36:02 +
     DISK
     DISK

H135

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 604 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 124:19
     Vodička Oldřich 47:14 (8.) + 47:14 (8.) +
     Haas Karel 41:48 (1.) 89:02 (3.) +
     Lučan Vladimír 35:17 (1.) 124:19 (1.)
2. 605 LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 136:24 +
     Šabatka Petr 40:42 (2.) + 40:42 (2.) +
     Fencl Petr 47:50 (5.) + 88:32 (2.) +
     Filičko Marek 47:52 (5.) + 136:24 (2.) +
3. 611 RUZ 1 TJ Růžená 142:05 +
     Hofhanzl Abrahám 43:22 (5.) + 43:22 (5.) +
     Nevrkla Tomáš 56:56 (9.) + 100:18 (7.) +
     Gregor Petr 41:47 (2.) + 142:05 (3.) +
4. 621 VSP 1 USK Praha 142:53 +
     Rod Jan 52:54 (11.) + 52:54 (11.) +
     Kučera Jan 42:53 (2.) + 95:47 (4.) +
     Ehler Tomáš 47:06 (3.) + 142:53 (4.) +
5. 614 SJH 1 SOS Jindřichův Hradec 147:52 +
     Beneš Jan 46:06 (7.) + 46:06 (7.) +
     Blažek Petr 53:32 (6.) + 99:38 (6.) +
     Nouza Petr 48:14 (7.) + 147:52 (5.) +
6. 613 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 150:34 +
     Svoboda Ondřej 40:32 (1.) 40:32 (1.)
     Kolář Viktor 55:36 (7.) + 96:08 (5.) +
     Slovák Miroslav 54:26 (11.) + 150:34 (6.) +
7. 612 SCP 1 OK Sparta Praha 152:55 +
     Vrabec Ondřej 43:36 (6.) + 43:36 (6.) +
     Veljačik Pavel 60:43 (12.) + 104:19 (8.) +
     Šístek Daniel 48:36 (8.) + 152:55 (7.) +
8. 615 STE 1 SK SKI-OB Šternberk 152:57 +
     Václavek Tomáš 40:51 (3.) + 40:51 (3.) +
     Matoušek Jiří 43:21 (3.) + 84:12 (1.)
     Silnoušek Jiří 68:45 (16.) + 152:57 (8.) +
9. 617 STH 1 SK Studenec 162:52 +
     Junek Petr 43:11 (4.) + 43:11 (4.) +
     Hanuš Karel 66:04 (16.) + 109:15 (10.) +
     Chrást Tomáš 53:37 (9.) + 162:52 (9.) +
10. 619 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 168:23 +
     Vrbata Alan 47:41 (9.) + 47:41 (9.) +
     Hanč Jaroslav 63:03 (14.) + 110:44 (11.) +
     Kutlvašr Ruda 57:39 (14.) + 168:23 (10.) +
11. 622 ZAM 1 OB TJ Sokol Žamberk 172:29 +
     Kunt Stanislav 65:31 (17.) + 65:31 (17.) +
     Chládek Josef 58:59 (11.) + 124:30 (15.) +
     Andrš Petr 47:59 (6.) + 172:29 (11.) +
12. 608 LTU 1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 176:39 +
     Lazák Jan 63:02 (14.) + 63:02 (14.) +
     Bendák Petr 57:38 (10.) + 120:40 (14.) +
     Kvášovský Jakub 55:59 (13.) + 176:39 (12.) +
13. 601 CHT 1 OOB SK Chrast 178:51 +
     Zoulíková Iveta 63:43 (15.) + 63:43 (15.) +
     Vacek František 67:23 (17.) + 131:06 (16.) +
     Klvaňa Milan 47:45 (4.) + 178:51 (13.) +
14. 607 LPU 4 OK Lokomotiva Pardubice 194:39 +
     Belej Jiří 55:13 (12.) + 55:13 (12.) +
     Jánek Ladislav 63:44 (15.) + 118:57 (13.) +
     Macek Pavel 75:42 (18.) + 194:39 (14.) +
15. 610 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 195:44 +
     Melichar Igor 65:34 (18.) + 65:34 (18.) +
     Vítková Lucie 46:52 (4.) + 112:26 (12.) +
     Chvátilová Pavlína 83:18 (19.) + 195:44 (15.) +
16. 609 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 196:35 +
     Vrábel Petr 79:57 (20.) + 79:57 (20.) +
     Zamouřil Petr 62:55 (13.) + 142:52 (18.) +
     Metelka Pavel 53:43 (10.) + 196:35 (16.) +
17. 606 LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 203:39 +
     Macháček Lubomír 63:54 (16.) + 63:54 (16.) +
     Pipek Kamil 71:31 (18.) + 135:25 (17.) +
     Czagan Jan 68:14 (15.) + 203:39 (17.) +
18. 620 VRL 2 OOS TJ Spartak Vrchlabí 240:57 +
     Hanuš Vladimír 71:34 (19.) + 71:34 (19.) +
     Hájek Tibor 93:44 (19.) + 165:18 (19.) +
     Čivrný Pavel 75:39 (17.) + 240:57 (18.) +
602 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka DISK
     Kalousek Jiří 60:01 + 60:01 +
     Maroušek Jan DISK
     Šubrt Antonín 55:16 + 0:00
603 DOR 1 OK Dobříš DISK
     Houska Jindřich 49:48 + 49:48 +
     Petriláková Petra 56:56 + 106:44 +
     Petrilák Miroslav DISK
616 STE 2 SK SKI-OB Šternberk DISK
     DISK
     DISK
     DISK
618 TUR 1 OOB TJ Turnov DISK
     DISK
     DISK
     DISK

H14

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 469 VLI 1 Slavia Liberec orienteering 90:29
     Hyxa Jan 29:06 (3.) + 29:06 (3.) +
     Podrábský Ctibor 35:00 (4.) + 64:06 (2.) +
     Heczko Erik 26:23 (1.) 90:29 (1.)
2. 465 SJC 1 Sportcentrum Jičín 97:18 +
     Kopecký Matyáš 32:50 (10.) + 32:50 (10.) +
     Ticháček Jakub 30:50 (1.) 63:40 (1.)
     Vaníček Jan 33:38 (4.) + 97:18 (2.) +
3. 451 AOP 1 Orientační Běh Opava 99:01 +
     Gallo Ondřej 30:35 (6.) + 30:35 (6.) +
     Kovalčík Petr 33:33 (2.) + 64:08 (3.) +
     Holas Štěpán 34:53 (5.) + 99:01 (3.) +
4. 452 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 100:09 +
     Junek Matouš 32:44 (8.) + 32:44 (8.) +
     Brandejs Štěpán 37:08 (7.) + 69:52 (5.) +
     Sedláček Patrik 30:17 (2.) + 100:09 (4.) +
5. 464 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 102:58 +
     Kurka Antonín 30:34 (5.) + 30:34 (5.) +
     Rémiš Štěpán 39:28 (8.) + 70:02 (6.) +
     Macháček Tomáš 32:56 (3.) + 102:58 (5.) +
6. 462 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 108:44 +
     Metelka Tomáš 29:02 (2.) + 29:02 (2.) +
     Horák Filip 41:05 (9.) + 70:07 (7.) +
     Jelínek František 38:37 (8.) + 108:44 (6.) +
7. 453 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 111:00 +
     Víteček Šimon 41:42 (14.) + 41:42 (14.) +
     Maroušek Dominik 34:20 (3.) + 76:02 (10.) +
     Šubrt Jáchym 34:58 (6.) + 111:00 (7.) +
8. 459 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 115:03 +
     Goláň František 34:13 (11.) + 34:13 (11.) +
     Frosch Vítek 36:23 (6.) + 70:36 (8.) +
     Kadaně Marek 44:27 (11.) + 115:03 (8.) +
9. 456 DKP 5 Oddíl OB Kotlářka 116:05 +
     Dolák Jakub 30:48 (7.) + 30:48 (7.) +
     Koten Vojtěch 41:42 (10.) + 72:30 (9.) +
     Lacina Jan 43:35 (10.) + 116:05 (9.) +
10. 470 VLI 2 Slavia Liberec orienteering 117:48 +
     Šebelka Matěj 32:47 (9.) + 32:47 (9.) +
     Beneš Filip 35:42 (5.) + 68:29 (4.) +
     Guida Francesco 49:19 (15.) + 117:48 (10.) +
11. 468 VCO 1 120:57 +
     Matěásko Marek 30:33 (4.) + 30:33 (4.) +
     Šimek Vojtěch 49:10 (14.) + 79:43 (11.) +
     Pavelec Michal 41:14 (9.) + 120:57 (11.) +
12. 472 VSP 1 USK Praha 127:01 +
     Termer Štěpán 41:40 (13.) + 41:40 (13.) +
     Kučera Jakub 46:52 (13.) + 88:32 (12.) +
     Rod Matyáš 38:29 (7.) + 127:01 (12.) +
13. 458 FSP 1 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 140:15 +
     Skripnik Matouš 28:10 (1.) 28:10 (1.)
     Fibír Jakub 66:34 (18.) + 94:44 (13.) +
     Vrba Matyáš 45:31 (13.) + 140:15 (13.) +
14. 467 TAP 1 KOB Tretra Praha 152:10 +
     Hlaváček Vojtěch 45:48 (15.) + 45:48 (15.) +
     Sedlář Lumír 61:03 (16.) + 106:51 (16.) +
     Šubrt Ondřej 45:19 (12.) + 152:10 (14.) +
15. 471 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 160:02 +
     Buďárek David 60:43 (18.) + 60:43 (18.) +
     Kutlvašr Vladimír 45:51 (12.) + 106:34 (15.) +
     Kubát Vojtěch 53:28 (16.) + 160:02 (15.) +
16. 457 DKP 6 Oddíl OB Kotlářka 165:09 +
     Salinger Jakub 64:54 (19.) + 64:54 (19.) +
     Procházka Vít 51:28 (15.) + 116:22 (17.) +
     Melichar Šimon 48:47 (14.) + 165:09 (16.) +
17. 454 DKP 3 Oddíl OB Kotlářka 170:43 +
     Havlík Patrik 59:56 (17.) + 59:56 (17.) +
     Veljačik Jonáš 41:47 (11.) + 101:43 (14.) +
     Weiss Hugo 69:00 (17.) + 170:43 (17.) +
18. 460 LTU 1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 190:23 +
     Hanák Matěj 40:19 (12.) + 40:19 (12.) +
     Závodná Zuzana 80:46 (19.) + 121:05 (18.) +
     Čapek Karel 69:18 (19.) + 190:23 (18.) +
19. 463 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 199:12 +
     Matušinec Jakub 68:47 (20.) + 68:47 (20.) +
     Vrábel Štěpán 61:20 (17.) + 130:07 (19.) +
     Michalec Vojtěch 69:05 (18.) + 199:12 (19.) +
461 PBM 1 TJ Spartak 1. brněnská DISK
     DISK
     DISK
     DISK
455 DKP 4 Oddíl OB Kotlářka DISK
     DISK
     DISK
     DISK
466 SJC 2 Sportcentrum Jičín DISK
     Pešek Ondřej 48:09 + 48:09 +
     Karásek Šimon 99:37 + 147:46 +
     DISK

H165

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 722 HOR 1 TJ Jiskra Hořice 131:50
     Vávra Radek 45:15 (2.) + 45:15 (2.) +
     Vávra Martin 44:41 (1.) 89:56 (1.)
     Škorpil Martin 41:54 (2.) + 131:50 (1.)
2. 726 SNA 1 TJ START Náchod 142:58 +
     Kalibán Pavel 47:31 (3.) + 47:31 (3.) +
     Hanuš Luboš 58:08 (3.) + 105:39 (3.) +
     Sokolář Zdeněk 37:19 (1.) 142:58 (2.) +
3. 723 JIL 1 OK Jilemnice 147:27 +
     Vlastník Zdeněk 39:25 (1.) 39:25 (1.)
     Kynčl Stanislav 57:17 (2.) + 96:42 (2.) +
     Votoček Tomáš 50:45 (5.) + 147:27 (3.) +
4. 721 BOR 1 OK Jiskra Nový Bor 165:31 +
     Průcha Miloslav 58:22 (5.) + 58:22 (5.) +
     Pavlovec Petr 61:33 (4.) + 119:55 (5.) +
     Sucharda Jiří 45:36 (3.) + 165:31 (4.) +
5. 724 KUN 1 OB Kunvald 179:25 +
     Zdeněk Lux 63:34 (6.) + 63:34 (6.) +
     Zdeněk Šroler 68:23 (6.) + 131:57 (6.) +
     Trejtnar Pavel 47:28 (4.) + 179:25 (5.) +
6. 727 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 184:58 +
     Farář Jaroslav 63:37 (7.) + 63:37 (7.) +
     Knobloch Jindřich 68:44 (7.) + 132:21 (7.) +
     Starý Pavel 52:37 (6.) + 184:58 (6.) +
7. 725 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 200:53 +
     Farář Václav 50:08 (4.) + 50:08 (4.) +
     Vícha Vladimír 65:43 (5.) + 115:51 (4.) +
     Sáňka Bedřich 85:02 (7.) + 200:53 (7.) +

H18

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 305 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 116:57
     Sedláček Jaroslav 40:13 (8.) + 40:13 (8.) +
     Koliáš Štěpán 40:24 (6.) + 80:37 (5.) +
     Mareš Albert 36:20 (2.) + 116:57 (1.)
2. 346 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 117:35 +
     Štěpánek Jan 39:00 (5.) + 39:00 (4.) +
     Gryc Ondřej 41:10 (8.) + 80:10 (4.) +
     Račanský Jakub 37:25 (5.) + 117:35 (2.) +
3. 359 VSP 2 USK Praha 118:33 +
     Nemšovský Filip 42:30 (24.) + 42:30 (24.) +
     Štrait Vilém 41:53 (13.) + 84:23 (17.) +
     Bolehovský Daniel 34:10 (1.) 118:33 (3.) +
4. 317 LPM 1 OK Lokomotiva Plzeň 118:55 +
     Němec David 42:27 (21.) + 42:27 (21.) +
     Čepička Ladislav 39:39 (3.) + 82:06 (7.) +
     Stehlík Šimon 36:49 (3.) + 118:55 (4.) +
5. 353 TZL 1 SKOB Zlín 119:05 +
     Pekárek Tobias 40:14 (9.) + 40:14 (9.) +
     Hustý Adam 39:50 (4.) + 80:04 (2.) +
     Pernička Václav 39:01 (9.) + 119:05 (5.) +
6. 360 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 119:07 +
     Kučera Tomáš 39:05 (6.) + 39:05 (6.) +
     Štěrbák Josef 40:05 (5.) + 79:10 (1.)
     Urbánek Adam 39:57 (11.) + 119:07 (6.) +
7. 301 AOP 1 Orientační Běh Opava 120:38 +
     Borunský Matěj 44:53 (35.) + 44:53 (35.) +
     Valík Adam 37:48 (1.) 82:41 (9.) +
     Čech Vít 37:57 (6.) + 120:38 (7.) +
8. 318 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 120:40 +
     Jelínek Kryštof 39:10 (7.) + 39:10 (7.) +
     Váňa Vojtěch 43:04 (18.) + 82:14 (8.) +
     Haas Filip 38:26 (7.) + 120:40 (8.) +
9. 358 VSP 1 USK Praha 120:42 +
     Zakouřil Matyáš 42:07 (17.) + 42:07 (17.) +
     Štěrba Marek 41:24 (9.) + 83:31 (11.) +
     Titz Adam 37:11 (4.) + 120:42 (9.) +
10. 312 JJN 1 Team Jizerky 122:56 +
     Mairich Filip 42:29 (23.) + 42:29 (23.) +
     Habán Oliver 41:50 (12.) + 84:19 (16.) +
     Vitebský Lukáš 38:37 (8.) + 122:56 (10.) +
11. 336 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 123:23 +
     Kolář Šimon 38:09 (2.) + 38:09 (2.) +
     Fábera David 46:09 (30.) + 84:18 (15.) +
     Dohnálek Tomáš 39:05 (10.) + 123:23 (11.) +
12. 308 DOR 1 OK Dobříš 125:28 +
     Snížek Martin 40:56 (12.) + 40:56 (12.) +
     Kučera Jáchym 42:57 (17.) + 83:53 (13.) +
     Petrilák Matouš Nathaniel 41:35 (12.) + 125:28 (12.) +
13. 328 PBM 1 TJ Spartak 1. brněnská 126:37 +
     Bednařík Vilém 39:00 (3.) + 39:00 (5.) +
     Odehnal Tomáš 45:27 (25.) + 84:27 (18.) +
     Zřídkaveselý Adam 42:10 (13.) + 126:37 (13.) +
14. 351 TUR 1 OOB TJ Turnov 128:29 +
     Hoetzel Hugo 41:14 (13.) + 41:14 (13.) +
     Waldhauser Štěpán 41:36 (10.) + 82:50 (10.) +
     Nejezchleb Vojtěch 45:39 (22.) + 128:29 (14.) +
15. 355 VPM 1 KOS Slavia Plzeň 129:27 +
     Donda Jiří 39:00 (4.) + 39:00 (3.) +
     Šauli Filip 42:47 (16.) + 81:47 (6.) +
     Svoboda Antonín 47:40 (28.) + 129:27 (15.) +
16. 332 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 129:29 +
     Chaloupský Jakub 35:37 (1.) 35:37 (1.)
     Čermák Martin 49:48 (36.) + 85:25 (20.) +
     Neumann Matěj 44:04 (19.) + 129:29 (16.) +
17. 356 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 130:02 +
     Čihák Jan 42:27 (20.) + 42:27 (22.) +
     Procinger Jakub 44:20 (19.) + 86:47 (23.) +
     Hanuš Filip 43:15 (15.) + 130:02 (17.) +
18. 347 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 130:07 +
     Ptáček Jonáš 42:38 (29.) + 42:38 (29.) +
     Doušek Tomáš 44:44 (21.) + 87:22 (25.) +
     Račanský Jiří 42:45 (14.) + 130:07 (18.) +
19. 344 TAP 1 KOB Tretra Praha 131:54 +
     Černý Antonín 40:18 (11.) + 40:18 (11.) +
     Melišík Jan 45:26 (24.) + 85:44 (21.) +
     Elleder David 46:10 (23.) + 131:54 (19.) +
20. 361 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 132:03 +
     Racek Josef 42:32 (25.) + 42:32 (25.) +
     Urbánek Tomáš 41:44 (11.) + 84:16 (14.) +
     Koča Vojtěch 47:47 (29.) + 132:03 (20.) +
21. 339 SJH 1 SOS Jindřichův Hradec 134:18 +
     Nouza Michal 43:40 (32.) + 43:40 (32.) +
     Pobuda Vojtěch 46:11 (31.) + 89:51 (27.) +
     Prášil Tomáš 44:27 (20.) + 134:18 (21.) +
22. 338 SIT 1 OK SILESIA 134:44 +
     Kovařík Tomáš 44:43 (34.) + 44:43 (34.) +
     Damek Ondřej 46:05 (29.) + 90:48 (28.) +
     Mrózek Paweł 43:56 (17.) + 134:44 (22.) +
23. 352 TUR 2 OOB TJ Turnov 135:54 +
     Tomášek Prokop 45:00 (36.) + 45:00 (36.) +
     Štregl Matyáš 40:55 (7.) + 85:55 (22.) +
     Drahoňovský Tomáš 49:59 (34.) + 135:54 (23.) +
24. 348 TJN 1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 136:04 +
     Dolejší Jan 41:19 (14.) + 41:19 (14.) +
     Zurynek Jan 42:32 (15.) + 83:51 (12.) +
     Marek Matěj 52:13 (39.) + 136:04 (24.) +
25. 345 TAP 2 KOB Tretra Praha 136:52 +
     Smolka Jakub 40:15 (10.) + 40:15 (10.) +
     Sork Dominik 49:26 (35.) + 89:41 (26.) +
     Bulíř Jáchym 47:11 (26.) + 136:52 (25.) +
26. 314 KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 138:26 +
     Tomanek Lukáš 42:42 (31.) + 42:42 (31.) +
     Štábl Patrik 48:42 (34.) + 91:24 (30.) +
     Bláha Adam 47:02 (25.) + 138:26 (26.) +
27. 334 PLU 1 TJ SOKOL Plumlov 138:45 +
     Černoch Martin 45:18 (37.) + 45:18 (37.) +
     Karásek František 45:54 (28.) + 91:12 (29.) +
     Otruba František 47:33 (27.) + 138:45 (27.) +
28. 319 LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 138:48 +
     Štichhauer Daniel 41:20 (15.) + 41:20 (15.) +
     Jelínek Filip 45:47 (27.) + 87:07 (24.) +
     Fejfar Lukáš 51:41 (37.) + 138:48 (28.) +
29. 320 LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 139:02 +
     Fajfr Marek 42:19 (19.) + 42:19 (19.) +
     Novák Adam 50:07 (37.) + 92:26 (31.) +
     Šípek Ondřej 46:36 (24.) + 139:02 (29.) +
30. 326 NPA 1 SK LOB Nová Paka 139:03 +
     Novák Stanislav 46:47 (40.) + 46:47 (40.) +
     Choutka Matěj 48:12 (33.) + 94:59 (34.) +
     Fajfer Filip 44:04 (18.) + 139:03 (30.) +
31. 329 PGP 1 SK Praga 140:08 +
     Kohoutek Oldřich 42:18 (18.) + 42:18 (18.) +
     Kabát Martin 37:51 (2.) + 80:09 (3.) +
     Janas Adam 59:59 (44.) + 140:08 (31.) +
32. 327 ONO 1 SKOB Ostrov 149:57 +
     Donda Jakub 48:51 (41.) + 48:51 (41.) +
     Meduna Filip 44:22 (20.) + 93:13 (32.) +
     Ječmen Matyáš 56:44 (43.) + 149:57 (32.) +
33. 321 LPU 4 OK Lokomotiva Pardubice 150:11 +
     Štichhauer Adam 46:02 (39.) + 46:02 (39.) +
     Hájek Dominik 53:07 (38.) + 99:09 (36.) +
     Krpata Michal 51:02 (35.) + 150:11 (33.) +
34. 362 ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 150:30 +
     Dvořáček Michal 55:53 (50.) + 55:53 (50.) +
     Marek Vojtěch 44:46 (22.) + 100:39 (37.) +
     Oujezdský Matyáš 49:51 (33.) + 150:30 (34.) +
35. 311 JIL 2 OK Jilemnice 152:04 +
     Votoček Michal 45:46 (38.) + 45:46 (38.) +
     Stach Ondřej 57:08 (43.) + 102:54 (38.) +
     Třešňák Matěj 49:10 (32.) + 152:04 (35.) +
36. 331 PGP 3 SK Praga 153:10 +
     Hřivna Jakub 42:37 (28.) + 42:37 (28.) +
     Bartaloš Matyáš 61:34 (47.) + 104:11 (39.) +
     Kožina Štěpán 48:59 (31.) + 153:10 (36.) +
37. 350 TRI 1 TJ TŽ Třinec 153:33 +
     Bialožyt Marek 41:25 (16.) + 41:25 (16.) +
     Martynek Petr 55:38 (40.) + 97:03 (35.) +
     Sliž Rostislav 56:30 (42.) + 153:33 (37.) +
38. 306 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 159:02 +
     Skripnik Nikola 49:33 (44.) + 49:33 (44.) +
     Škácha Vít 45:08 (23.) + 94:41 (33.) +
     Kopecký Matyáš 64:21 (47.) + 159:02 (38.) +
39. 323 LTU 1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 162:40 +
     Šitina Tomáš 43:59 (33.) + 43:59 (33.) +
     Pirožek Vojtěch 67:28 (51.) + 111:27 (41.) +
     Lazák Jan 51:13 (36.) + 162:40 (39.) +
40. 309 DOR 2 OK Dobříš 165:51 +
     Janda Jakub 49:13 (43.) + 49:13 (43.) +
     Žižka Přemysl 64:18 (50.) + 113:31 (44.) +
     Jiras Jan 52:20 (40.) + 165:51 (40.) +
41. 315 KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 169:54 +
     Šperlich Jan 55:52 (49.) + 55:52 (49.) +
     Šána Robert 60:12 (45.) + 116:04 (46.) +
     Jordán Alexandr 53:50 (41.) + 169:54 (41.) +
42. 302 AOP 2 Orientační Běh Opava 172:13 +
     Čech Viktor 58:41 (53.) + 58:41 (53.) +
     Klapetek Václav 70:13 (54.) + 128:54 (51.) +
     Beneš Jindřich 43:19 (16.) + 172:13 (42.) +
43. 342 SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 172:29 +
     Šeps Daniel 49:34 (45.) + 49:34 (45.) +
     Morávek Martin 58:05 (44.) + 107:39 (40.) +
     Jiroušek Dominik 64:50 (48.) + 172:29 (43.) +
44. 325 MLA 1 MLOK Mariánské Lázně 174:01 +
     Janoch Samuel 51:27 (47.) + 51:27 (47.) +
     Pivec Jan 61:43 (48.) + 113:10 (43.) +
     Milota Břetislav 60:51 (46.) + 174:01 (44.) +
45. 322 LPU 5 OK Lokomotiva Pardubice 180:54 +
     Vališ Vojtěch 60:05 (54.) + 60:05 (54.) +
     Pekárek Tomáš 53:59 (39.) + 114:04 (45.) +
     Kuhn Vojtěch 66:50 (50.) + 180:54 (45.) +
46. 341 SNA 1 TJ START Náchod 190:20 +
     Doucha Martin 50:23 (46.) + 50:23 (46.) +
     Kubeček Antonín 61:27 (46.) + 111:50 (42.) +
     Doucha Tomáš 78:30 (52.) + 190:20 (46.) +
47. 333 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 204:19 +
     Kokrda Vojtěch 97:05 (58.) + 97:05 (58.) +
     Pompach Lukáš 46:53 (32.) + 143:58 (52.) +
     Málek David 60:21 (45.) + 204:19 (47.) +
48. 304 CTB 1 SK OB Chotěboř 213:43 +
     Novák Matyáš 49:05 (42.) + 49:05 (42.) +
     Kocourek Jiří 75:56 (55.) + 125:01 (49.) +
     Jelínek Jaromír 88:42 (53.) + 213:43 (48.) +
49. 357 VRL 2 OOS TJ Spartak Vrchlabí 218:43 +
     Hájek Matěj 82:58 (57.) + 82:58 (57.) +
     Setunský Jan 68:11 (52.) + 151:09 (54.) +
     Čivrný Jan 67:34 (51.) + 218:43 (49.) +
50. 303 CHC 1 K.O.B. Choceň 219:10 +
     Nimshaus Viktor 65:30 (56.) + 65:30 (56.) +
     Pirkl Jakub 63:04 (49.) + 128:34 (50.) +
     Mimrová Kateřina 90:36 (54.) + 219:10 (50.) +
51. 343 SRK 2 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 238:39 +
     Stavrinou David 58:21 (52.) + 58:21 (52.) +
     Zounar Adam 85:46 (56.) + 144:07 (53.) +
     Sedláček David 94:32 (55.) + 238:39 (51.) +
307 DKP 3 Oddíl OB Kotlářka DISK
     Kohoutek Vojtěch 53:10 + 53:10 +
     Tichý Hubert DISK
     DISK
354 TZL 2 SKOB Zlín DISK
     Eichler Vítek DISK
     Huleja Martin 56:36 + 0:00
     Strakoš Ondřej 66:44 + 0:00
337 SHK 2 OK Slavia Hradec Králové DISK
     Podolský Petr 42:39 + 42:39 +
     Jakubský Adam DISK
     Kodytek Adam 51:55 + 0:00
310 JIL 1 OK Jilemnice DISK
     Valenta Ondřej 42:32 + 42:32 +
     Salaba Dan 41:59 + 84:31 +
     Malý Antonín DISK
330 PGP 2 SK Praga DISK
     Čtrnáct František 42:27 + 42:27 +
     Kolář Matyáš DISK
     Havlíček Albert 47:47 + 0:00
324 LTU 2 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
     Kotyk Vojtěch 61:42 + 61:42 +
     Retek David 56:27 + 118:09 +
     Potůček Oto DISK
340 SJI 1 OK Jihlava DISK
     Vítek Matěj DISK
     Srb Vladimír 45:31 + 0:00
     Venhoda Matěj 45:01 + 0:00
335 RBK 1 SK Radioklub Blansko DISK
     Brosch Ondřej 42:35 + 42:35 +
     Broschová Lucie DISK
     Zřídkaveselý Libor DISK
349 TJN 2 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
     Štembera Vítek 55:59 + 55:59 +
     Dejnožka Martin 68:38 + 124:37 +
     Lesák Ondřej DISK
316 KSU 3 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
     DISK
     DISK
     DISK
313 JJN 2 Team Jizerky DISK
     Řehoř Vojta DISK
     DISK
     DISK

H21

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 31 LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 125:34
     Kamenický Matěj 42:56 (5.) + 42:56 (5.) +
     Kubelka Tomáš 41:12 (1.) 84:08 (1.)
     Roudný Martin 41:26 (4.) + 125:34 (1.)
2. 57 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 129:06 +
     Horčička Vít 42:52 (3.) + 42:52 (3.) +
     Adámek Filip 43:38 (7.) + 86:30 (2.) +
     Pompura Daniel 42:36 (8.) + 129:06 (2.) +
3. 43 PHK 1 OK 99 Hradec Králové 129:28 +
     Bendák Jan 46:15 (28.) + 46:15 (28.) +
     Metelka Ondřej 42:12 (3.) + 88:27 (6.) +
     Petržela Jan 41:01 (2.) + 129:28 (3.) +
4. 63 TUR 1 OOB TJ Turnov 129:39 +
     Kamenický Jeroným 42:58 (7.) + 42:58 (7.) +
     Schulhof Jan 44:39 (12.) + 87:37 (4.) +
     Wolf Filip 42:02 (5.) + 129:39 (4.) +
5. 27 LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 130:03 +
     Hubáček Michal 45:01 (19.) + 45:01 (19.) +
     Klusáček Matěj 46:05 (18.) + 91:06 (17.) +
     Sýkora Vojtěch 38:57 (1.) 130:03 (5.) +
6. 74 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 130:41 +
     Brlica Pavel 42:57 (6.) + 42:57 (6.) +
     Mokrý Stanislav 46:25 (20.) + 89:22 (10.) +
     Minář Marek 41:19 (3.) + 130:41 (6.) +
7. 17 KAM 1 OK Kamenice 131:24 +
     Glonek Jakub 42:28 (2.) + 42:28 (1.)
     Rusý Tomáš 45:54 (15.) + 88:22 (5.) +
     Semík Ondřej 43:02 (9.) + 131:24 (7.) +
8. 58 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 132:50 +
     Nechanický Jan 46:19 (29.) + 46:19 (29.) +
     Kozák Osvald 44:05 (10.) + 90:24 (12.) +
     Horvát Petr 42:26 (7.) + 132:50 (8.) +
9. 64 TUR 2 OOB TJ Turnov 132:52 +
     Dragowski Kuba 48:38 (40.) + 48:38 (40.) +
     Richtr Lukáš 42:02 (2.) + 90:40 (14.) +
     Hájek Kryštof 42:12 (6.) + 132:52 (9.) +
10. 32 LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 135:09 +
     Mareček Šimon 46:04 (25.) + 46:04 (25.) +
     Fencl Jonáš 45:58 (16.) + 92:02 (20.) +
     Nožka Radek 43:07 (10.) + 135:09 (10.) +
11. 18 KAM 2 OK Kamenice 136:34 +
     Gajda Jan 46:00 (24.) + 46:00 (24.) +
     Škvor Ota 43:10 (4.) + 89:10 (9.) +
     Kettner Lukáš 47:24 (17.) + 136:34 (11.) +
12. 65 TUR 3 OOB TJ Turnov 136:41 +
     Wolf Daniel 44:17 (14.) + 44:17 (14.) +
     Dlabaja Tomas 43:14 (5.) + 87:31 (3.) +
     Luštický Martin 49:10 (27.) + 136:41 (12.) +
13. 47 SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 137:29 +
     Remeš Petr 44:08 (12.) + 44:08 (12.) +
     Gebrt Jan 44:22 (11.) + 88:30 (7.) +
     Tichý Radomír 48:59 (26.) + 137:29 (13.) +
14. 39 PGP 2 SK Praga 137:34 +
     Janas Petr 44:38 (17.) + 44:38 (17.) +
     Procházka Pavel 48:50 (28.) + 93:28 (24.) +
     Procházka Jan 44:06 (13.) + 137:34 (14.) +
15. 52 SSU 1 SK Severka Šumperk 137:41 +
     Melecký Martin 45:36 (21.) + 45:36 (21.) +
     Poklop Martin 43:26 (6.) + 89:02 (8.) +
     Král Václav 48:39 (25.) + 137:41 (15.) +
16. 14 DOK 1 OK Doksy 138:15 +
     Fürst Matouš 43:50 (10.) + 43:50 (10.) +
     Synek Petr 48:11 (24.) + 92:01 (19.) +
     Bílý Jakub 46:14 (15.) + 138:15 (16.) +
17. 25 KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 138:40 +
     Müller Jonáš 45:24 (20.) + 45:24 (20.) +
     Vozda Vojtěch 45:36 (14.) + 91:00 (16.) +
     Rajnošek Zdeněk 47:40 (19.) + 138:40 (17.) +
18. 38 PGP 1 SK Praga 139:32 +
     Janovský Tomáš 44:15 (13.) + 44:15 (13.) +
     Matějů Luboš 45:08 (13.) + 89:23 (11.) +
     Landovský Tomáš 50:09 (32.) + 139:32 (18.) +
19. 19 KAM 3 OK Kamenice 140:30 +
     Navrátil Boris 47:05 (32.) + 47:05 (32.) +
     Hausenblas Šimon 46:08 (19.) + 93:13 (23.) +
     Šafka Sebastian 47:17 (16.) + 140:30 (19.) +
20. 6 CHC 2 K.O.B. Choceň 140:34 +
     Pešek Ondřej 46:09 (26.) + 46:09 (26.) +
     Švadlena Michal 48:42 (27.) + 94:51 (26.) +
     Semrád Ladislav 45:43 (14.) + 140:34 (20.) +
21. 1 AOP 1 Orientační Běh Opava 141:55 +
     Mielec Jaromír 49:44 (48.) + 49:44 (48.) +
     Sklenář Martin 48:41 (26.) + 98:25 (35.) +
     Hadač Filip 43:30 (11.) + 141:55 (21.) +
22. 9 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 141:59 +
     Malačka Milan 44:03 (11.) + 44:03 (11.) +
     Illner Vojtěch 48:26 (25.) + 92:29 (21.) +
     Kolín Jan 49:30 (29.) + 141:59 (22.) +
23. 59 TBM 3 KOS TJ Tesla Brno 142:37 +
     Goldschmidt Tobiáš 44:28 (15.) + 44:28 (15.) +
     Chromý Adam 46:01 (17.) + 90:29 (13.) +
     Gryc Vojtěch 52:08 (39.) + 142:37 (23.) +
24. 44 PHK 2 OK 99 Hradec Králové 143:41 +
     Chvátil Šimon 47:05 (33.) + 47:05 (33.) +
     Vítek Petr 48:10 (23.) + 95:15 (28.) +
     Šabatka Zdeněk 48:26 (24.) + 143:41 (24.) +
25. 75 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 143:58 +
     Coufal Jáchym 42:28 (1.) 42:28 (2.) +
     Zháňal Jan 50:04 (33.) + 92:32 (22.) +
     Jordanov Alexandr 51:26 (35.) + 143:58 (25.) +
26. 40 PGP 3 SK Praga 144:34 +
     Landovský Jakub 47:33 (37.) + 47:33 (37.) +
     Navrátil Šimon 44:04 (9.) + 91:37 (18.) +
     Košárek Pavel 52:57 (42.) + 144:34 (26.) +
27. 55 TAP 1 KOB Tretra Praha 145:16 +
     Měšťan Ondřej 45:56 (23.) + 45:56 (23.) +
     Makovský Jakub 51:29 (37.) + 97:25 (33.) +
     Melišík Martin 47:51 (20.) + 145:16 (27.) +
28. 34 LPU 4 OK Lokomotiva Pardubice 145:36 +
     Čermák Jan 47:58 (38.) + 47:58 (38.) +
     Hovorka Lukáš 49:17 (30.) + 97:15 (32.) +
     Grundmann Jan 48:21 (23.) + 145:36 (28.) +
29. 5 CHC 1 K.O.B. Choceň 146:23 +
     Křivda Martin 45:43 (22.) + 45:43 (22.) +
     Grundman Vojtěch 49:10 (29.) + 94:53 (27.) +
     Sháněl Jan 51:30 (36.) + 146:23 (29.) +
30. 16 JIL 1 OK Jilemnice 147:07 +
     Gottstein Jonáš 43:18 (9.) + 43:18 (9.) +
     Malý Aleš 52:05 (40.) + 95:23 (29.) +
     Hrouda Matěj 51:44 (38.) + 147:07 (30.) +
31. 49 SJI 1 OK Jihlava 147:23 +
     Vítek Jaroslav 47:01 (31.) + 47:01 (31.) +
     Prášil Marek 43:47 (8.) + 90:48 (15.) +
     Srb Vladimír 56:35 (49.) + 147:23 (31.) +
32. 69 TZL 1 SKOB Zlín 147:54 +
     Kolárik Tomáš 46:09 (27.) + 46:09 (27.) +
     Mikel David 49:18 (31.) + 95:27 (30.) +
     Pekárek Evžen 52:27 (41.) + 147:54 (32.) +
33. 61 TJN 2 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 148:42 +
     Nagy Josef 49:59 (53.) + 49:59 (53.) +
     Kazda Adam 55:12 (49.) + 105:11 (46.) +
     Janata Martin 43:31 (12.) + 148:42 (33.) +
34. 66 TUR 4 OOB TJ Turnov 148:45 +
     Vlček Martin 49:45 (49.) + 49:45 (49.) +
     Váňa Martin 51:08 (35.) + 100:53 (42.) +
     Thoř Tomáš 47:52 (21.) + 148:45 (34.) +
35. 67 TUR 5 OOB TJ Turnov 149:11 +
     Baier Martin 47:11 (34.) + 47:11 (34.) +
     Zabořil Vojtěch 51:21 (36.) + 98:32 (37.) +
     Zakouřil Tomáš 50:39 (33.) + 149:11 (35.) +
36. 33 LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 149:13 +
     Macek Ondřej 48:58 (43.) + 48:58 (43.) +
     Kos Tomáš 50:54 (34.) + 99:52 (41.) +
     Pipek Ondřej 49:21 (28.) + 149:13 (36.) +
37. 15 FSP 1 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 149:30 +
     Skripnik Štěpán 44:36 (16.) + 44:36 (16.) +
     Fibír Tomáš 51:34 (38.) + 96:10 (31.) +
     Skripnik Ondřej 53:20 (44.) + 149:30 (37.) +
38. 28 LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 150:14 +
     Slezák Zdeněk 50:37 (54.) + 50:37 (54.) +
     Cahel Marek 47:55 (22.) + 98:32 (36.) +
     Valenta Jiří 51:42 (37.) + 150:14 (38.) +
39. 50 SJI 2 OK Jihlava 150:16 +
     Vacek Vojtěch 46:34 (30.) + 46:34 (30.) +
     Čech Petr 52:53 (43.) + 99:27 (39.) +
     Čech Jan 50:49 (34.) + 150:16 (39.) +
40. 30 LPM 1 OK Lokomotiva Plzeň 152:00 +
     Valeš Jiří 42:54 (4.) + 42:54 (4.) +
     Stehlík Petr 51:56 (39.) + 94:50 (25.) +
     Suchý Petr 57:10 (51.) + 152:00 (40.) +
41. 24 KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 155:02 +
     Jílek Ondřej 43:04 (8.) + 43:04 (8.) +
     Jílek Jakub 58:46 (56.) + 101:50 (43.) +
     Tomanek Daniel 53:12 (43.) + 155:02 (41.) +
42. 20 KAM 4 OK Kamenice 155:36 +
     Janda Ondřej 47:27 (36.) + 47:27 (36.) +
     Pašek František 60:40 (61.) + 108:07 (54.) +
     Škvor Adam 47:29 (18.) + 155:36 (42.) +
43. 45 PHK 3 OK 99 Hradec Králové 156:46 +
     Azeb Karim 51:57 (57.) + 51:57 (57.) +
     Novotný Radek 54:45 (48.) + 106:42 (50.) +
     Kadeřávek Petr 50:04 (31.) + 156:46 (43.) +
44. 7 CHT 1 OOB SK Chrast 157:05 +
     Krejsa Martin 50:43 (55.) + 50:43 (55.) +
     Hledík Jakub 47:37 (21.) + 98:20 (34.) +
     Korecký Miroslav 58:45 (53.) + 157:05 (44.) +
45. 73 VRL 1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 158:07 +
     Hrdinka Daniel 51:41 (56.) + 51:41 (56.) +
     Polák Vlastimil 54:17 (47.) + 105:58 (49.) +
     Daněk Jáchym 52:09 (40.) + 158:07 (45.) +
46. 72 VLI 1 Slavia Liberec orienteering 158:15 +
     Habán Ivo 44:41 (18.) + 44:41 (18.) +
     Martan Jiří 58:36 (55.) + 103:17 (44.) +
     Šesták Marek 54:58 (45.) + 158:15 (46.) +
47. 54 STH 1 SK Studenec 158:32 +
     Mühlbach Aleš 49:41 (46.) + 49:41 (46.) +
     Paleček Ondřej 49:46 (32.) + 99:27 (38.) +
     Dostál Jakub 59:05 (54.) + 158:32 (47.) +
48. 26 KSU 3 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 164:33 +
     Gedeon Dominik 49:49 (52.) + 49:49 (52.) +
     Janů Zdeněk 53:35 (45.) + 103:24 (45.) +
     Hecl František 61:09 (56.) + 164:33 (48.) +
49. 2 AOP 2 Orientační Běh Opava 165:33 +
     Holas Tomáš 49:48 (51.) + 49:48 (51.) +
     Kovalčík Tomáš 55:34 (51.) + 105:22 (47.) +
     Hadač Miroslav 60:11 (55.) + 165:33 (49.) +
50. 29 LCE 3 OOB TJ Slovan Luhačovice 165:58 +
     Perůtka Jan 48:47 (41.) + 48:47 (41.) +
     Vlažný Jan 60:32 (60.) + 109:19 (55.) +
     Sláma Šimon 56:39 (50.) + 165:58 (50.) +
51. 53 STE 1 SK SKI-OB Šternberk 166:43 +
     Světnický František 54:29 (61.) + 54:29 (61.) +
     Lukašák Šimon 53:38 (46.) + 108:07 (53.) +
     Svoboda Radek 58:36 (52.) + 166:43 (51.) +
52. 46 PHK 4 OK 99 Hradec Králové 167:54 +
     Justa Pavel 59:46 (67.) + 59:46 (67.) +
     Samek Tomáš 59:48 (58.) + 119:34 (68.) +
     Losman Petr 48:20 (22.) + 167:54 (52.) +
53. 71 UOL 1 SOB Olomouc 168:54 +
     Dostál František 49:42 (47.) + 49:42 (47.) +
     Chaloupka Josef 56:11 (52.) + 105:53 (48.) +
     Jirka Matyáš 63:01 (61.) + 168:54 (53.) +
54. 76 ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 169:05 +
     Bialožyt Michal 57:38 (64.) + 57:38 (64.) +
     Bravený Vít 55:33 (50.) + 113:11 (58.) +
     Finstrle Luděk 55:54 (47.) + 169:05 (54.) +
55. 51 SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 169:15 +
     Šabata Milan 49:00 (44.) + 49:00 (44.) +
     Krunčík Pavel 58:52 (57.) + 107:52 (51.) +
     Locker Tomáš 61:23 (57.) + 169:15 (55.) +
56. 11 DKP 3 Oddíl OB Kotlářka 171:59 +
     Klaška Pavel 54:34 (62.) + 54:34 (62.) +
     Axmann Šimon 61:58 (63.) + 116:32 (64.) +
     Novák Přemysl 55:27 (46.) + 171:59 (56.) +
57. 12 DKP 4 Oddíl OB Kotlářka 172:49 +
     Klement David 58:12 (65.) + 58:12 (65.) +
     Šubrt Matěj 58:29 (54.) + 116:41 (65.) +
     Gregor Martin 56:08 (48.) + 172:49 (57.) +
58. 37 NPA 1 SK LOB Nová Paka 173:27 +
     Antoš Filip 55:33 (63.) + 55:33 (63.) +
     Novák Jiří 52:22 (41.) + 107:55 (52.) +
     Novák Zdeněk 65:32 (62.) + 173:27 (58.) +
59. 48 SHK 2 OK Slavia Hradec Králové 177:22 +
     Hepner David 49:46 (50.) + 49:46 (50.) +
     Porkert Jan 61:20 (62.) + 111:06 (56.) +
     Šabatka Jan 66:16 (64.) + 177:22 (59.) +
60. 68 TUR 6 OOB TJ Turnov 177:44 +
     Mencl Jan 61:26 (70.) + 61:26 (70.) +
     Žemlík Pavel 53:23 (44.) + 114:49 (59.) +
     Nejman Stanislav 62:55 (60.) + 177:44 (60.) +
61. 8 CTB 1 SK OB Chotěboř 177:46 +
     Novák Pavel 49:03 (45.) + 49:03 (45.) +
     Žanda Jan 62:10 (66.) + 111:13 (57.) +
     Sabol Josef 66:33 (66.) + 177:46 (61.) +
62. 35 LPU 5 OK Lokomotiva Pardubice 177:47 +
     Mrskoč Marek 48:49 (42.) + 48:49 (42.) +
     Fiala Petr 67:01 (69.) + 115:50 (60.) +
     Vališ Jan 61:57 (58.) + 177:47 (62.) +
63. 60 TJN 1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 178:26 +
     Novotný Marek 53:59 (59.) + 53:59 (59.) +
     Pustai David 62:12 (67.) + 116:11 (62.) +
     Kobr Tomáš 62:15 (59.) + 178:26 (63.) +
64. 22 KAM 6 OK Kamenice 184:42 +
     Hájek Adam 54:02 (60.) + 54:02 (60.) +
     Němeček Jan 62:07 (65.) + 116:09 (61.) +
     Rýdel Jiří 68:33 (67.) + 184:42 (64.) +
65. 41 PGP 4 SK Praga 185:09 +
     Janovský Tomáš 52:10 (58.) + 52:10 (58.) +
     Kondrát Martin 67:10 (70.) + 119:20 (67.) +
     Sysel Ondřej 65:49 (63.) + 185:09 (65.) +
66. 56 TAP 2 KOB Tretra Praha 185:40 +
     Černý Martin 59:15 (66.) + 59:15 (66.) +
     Vlášek Jakub 60:01 (59.) + 119:16 (66.) +
     Hodek Michal 66:24 (65.) + 185:40 (66.) +
67. 36 LPU 6 OK Lokomotiva Pardubice 199:55 +
     Deml Tomáš 60:01 (69.) + 60:01 (69.) +
     Roudný Václav 56:31 (53.) + 116:32 (63.) +
     Žák Jan 83:23 (71.) + 199:55 (67.) +
68. 13 DKP 5 Oddíl OB Kotlářka 204:34 +
     Szymanský Filip 66:05 (71.) + 66:05 (71.) +
     Ramba Jiří 62:03 (64.) + 128:08 (69.) +
     Víteček Jan 76:26 (68.) + 204:34 (68.) +
69. 42 PGP 5 SK Praga 213:55 +
     Toman Viktor 69:06 (73.) + 69:06 (73.) +
     Janas Petr 63:58 (68.) + 133:04 (71.) +
     Buzek Martin 80:51 (70.) + 213:55 (69.) +
70. 23 KPY 1 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 215:35 +
     Pavlíček Lubomír 66:49 (72.) + 66:49 (72.) +
     Klomínský Václav 68:49 (71.) + 135:38 (72.) +
     Kohl Ondřej 79:57 (69.) + 215:35 (70.) +
71. 21 KAM 5 OK Kamenice 239:11 +
     Čermák Matyáš 69:16 (75.) + 69:16 (75.) +
     Prášek Přemysl 74:13 (73.) + 143:29 (73.) +
     Balej Jiří 95:42 (72.) + 239:11 (71.) +
4 BOR 1 OK Jiskra Nový Bor DISK
     Pavlovec Dan 48:12 + 48:12 +
     Mareš Vít DISK
     Pavlovec Jan 49:54 + 0:00
10 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka DISK
     Fröhlich Martin 47:15 + 47:15 +
     Pospíšil Ondřej 52:25 + 99:40 +
     Tomeš Jaroslav DISK
62 TTR 1 OOB Třebíč DISK
     Prášil Šimon DISK
     Novotný Tomáš DISK
     Novotný Vojtěch DISK
77 ZBM 4 SK Žabovřesky Brno DISK
     Bubela Tomáš 69:09 + 69:09 +
     Bubela Tomáš 75:25 + 144:34 +
     DISK
70 TZL 2 SKOB Zlín DISK
     DISK
     DISK
     DISK
3 AOP 3 Orientační Běh Opava DISK
     Schuster Martin 59:49 + 59:49 +
     Čech Tomáš 70:26 + 130:15 +
     DISK

MIX

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 826 SRK 2 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 97:18
     Filip Libor 27:58 (1.) 27:58 (1.)
     Filipová Ivana 40:11 (5.) + 68:09 (3.) +
     Šklíba Jan 29:09 (4.) + 97:18 (1.)
2. 823 SIT 1 OK SILESIA 105:15 +
     Mrózek Teresa 34:35 (9.) + 34:35 (9.) +
     Bernatíková Hana 42:15 (9.) + 76:50 (9.) +
     Kovařík Martin 28:25 (3.) + 105:15 (2.) +
3. 806 CST 2 OB Strakonice 109:25 +
     Málek Martin 32:42 (8.) + 32:42 (8.) +
     Tomandl Jan 45:30 (13.) + 78:12 (10.) +
     Málek Martin 31:13 (5.) + 109:25 (3.) +
4. 803 CHT 1 OOB SK Chrast 111:02 +
     Hybeš Michal 31:51 (7.) + 31:51 (7.) +
     Vítek Vojtěch 41:48 (6.) + 73:39 (5.) +
     Vacek František 37:23 (10.) + 111:02 (4.) +
5. 818 ONO 2 SKOB Ostrov 113:46 +
     Ševčík Petr 31:36 (6.) + 31:36 (6.) +
     Urbánková Jana 44:53 (12.) + 76:29 (8.) +
     Ječmen Vladimír 37:17 (9.) + 113:46 (5.) +
6. 804 CHT 2 OOB SK Chrast 116:22 +
     Vítek Pavel 31:06 (4.) + 31:06 (4.) +
     Kašparová Lucie 43:52 (10.) + 74:58 (6.) +
     Janda Petr 41:24 (14.) + 116:22 (6.) +
7. 822 PLU 1 TJ SOKOL Plumlov 117:01 +
     Černochová Michaela 40:39 (15.) + 40:39 (15.) +
     Otrubová Anna 39:32 (4.) + 80:11 (11.) +
     Otrubová Johana 36:50 (8.) + 117:01 (7.) +
8. 802 CHC 1 K.O.B. Choceň 118:22 +
     Šimek Jiří 37:29 (12.) + 37:29 (12.) +
     Pátek Michal 26:42 (1.) 64:11 (1.)
     Nimshausová Hana 54:11 (16.) + 118:22 (8.) +
9. 801 ASU 1 Magnus Orienteering 118:42 +
     Zrníková Adéla 38:31 (13.) + 38:31 (13.) +
     Svobodová Alexandra 41:57 (7.) + 80:28 (12.) +
     Hrabošová Magdalena 38:14 (11.) + 118:42 (9.) +
10. 824 SNA 1 TJ START Náchod 120:52 +
     Doucha Jiří 37:00 (11.) + 37:00 (11.) +
     Byrtus Petr 50:42 (17.) + 87:42 (14.) +
     Kubeček Štěpán 33:10 (6.) + 120:52 (10.) +
11. 809 DOK 2 OK Doksy 121:03 +
     Šmol David 28:27 (3.) + 28:27 (3.) +
     Dolejší Kateřina 36:36 (3.) + 65:03 (2.) +
     Kubec Michal 56:00 (18.) + 121:03 (11.) +
12. 808 DOK 1 OK Doksy 121:24 +
     Synek Antonín 31:35 (5.) + 31:35 (5.) +
     Dolejší Lenka 44:03 (11.) + 75:38 (7.) +
     Synková Petra 45:46 (15.) + 121:24 (12.) +
13. 814 LTU 1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 131:09 +
     Šitina Jakub 28:25 (2.) + 28:25 (2.) +
     Zamastil Michal 41:57 (8.) + 70:22 (4.) +
     Kotyk Pavel 60:47 (20.) + 131:09 (13.) +
14. 828 VSP 1 USK Praha 135:10 +
     Malečková Iva 44:31 (20.) + 44:31 (20.) +
     Zakouřilová Helena 49:59 (15.) + 94:30 (15.) +
     Zakouřil Václav 40:40 (13.) + 135:10 (14.) +
15. 817 ONO 1 SKOB Ostrov 139:00 +
     Myslík Vojtěch 39:35 (14.) + 39:35 (14.) +
     Maglia Šimon 64:25 (25.) + 104:00 (21.) +
     Urbánek Lumír 35:00 (7.) + 139:00 (15.) +
16. 829 ZVO 1 OB SK Zvole 141:53 +
     Mikulová Zuzana 50:58 (23.) + 50:58 (23.) +
     Švec Karel 34:12 (2.) + 85:10 (13.) +
     Valla Zdeněk 56:43 (19.) + 141:53 (16.) +
17. 820 ONO 4 SKOB Ostrov 145:01 +
     Holík Jaromír 65:17 (28.) + 65:17 (28.) +
     Hynek Petr 51:59 (18.) + 117:16 (26.) +
     Ševčík Jiří 27:45 (2.) + 145:01 (17.) +
18. 812 KUO 1 KOB Ústí nad Orlicí 152:20 +
     Koblížek Kamil 35:26 (10.) + 35:26 (10.) +
     Brožková Květa 77:39 (26.) + 113:05 (25.) +
     Brožek Tomáš 39:15 (12.) + 152:20 (18.) +
19. 825 SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 152:26 +
     Výchová Veronika 40:45 (17.) + 40:45 (17.) +
     Stavrinou Kristýna 56:31 (22.) + 97:16 (16.) +
     Cejpková Lenka 55:10 (17.) + 152:26 (19.) +
20. 819 ONO 3 SKOB Ostrov 193:42 +
     Hynková Jana 57:16 (27.) + 57:16 (27.) +
     Ječmenová Věra 48:04 (14.) + 105:20 (23.) +
     Davidová Jana 88:22 (21.) + 193:42 (20.) +
21. 805 CST 1 OB Strakonice 201:18 +
     Málková Šárka 43:20 (19.) + 43:20 (19.) +
     Tomandlová Radka 60:14 (24.) + 103:34 (20.) +
     Málková Věra 97:44 (22.) + 201:18 (21.) +
22. 807 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 203:43 +
     Brandejsová Petra 51:48 (24.) + 51:48 (24.) +
     Vondráček Martin 52:55 (19.) + 104:43 (22.) +
     Tichá Dagmar 99:00 (23.) + 203:43 (22.) +
810 FSP 1 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
     Fibírová Zuzana 51:49 + 51:49 +
     Skripniková Kateřina 55:08 + 106:57 +
     Skripnik Kilián DISK
815 LTU 2 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
     Licková Dana 52:00 + 52:00 +
     Vaňátko Jakub 50:40 + 102:40 +
     Čapek Karel DISK
811 HOR 1 TJ Jiskra Hořice DISK
     Karban Mikuláš 42:46 + 42:46 +
     Rücker Petr DISK
     Rücker Jan 23:11 0:00
827 TUR 1 OOB TJ Turnov DISK
     Zakouřilová Kamila 46:13 + 46:13 +
     Paříková Iva 53:24 + 99:37 +
     DISK
816 LTU 3 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
     Termerová Jana 45:19 + 45:19 +
     Skalka Michal 57:02 + 102:21 +
     DISK
813 LIP 1 SOS Mamuti z Lipovky DISK
     Kubeček Josef DISK
     Kubečková Terezie DISK
     DISK
821 PGP 1 SK Praga DISK
     Gemperle František 40:44 + 40:44 +
     DISK
     DISK