Logo

Výsledky závodu: Český pohár štafet, Mistrovství oblasti

Stránka závodu

Datum:
24.09.2022
Místo konání:
Tetín-Vidoň
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
1:10000, E=5 m, stav srpen 2022, hlavní kartograf Tomáš Leštínský
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Kolínová Kristýna - R1
Stavitel tratí:
Vik Martin - R2, Junek Petr - R3
Kategorie:
D105     D12     D135     D14     D165     D18     D21     H105     H12     H135     H14     H165     H18     H195     H21    

D105

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. DKP - Oddíl OB Kotlářka 1 DKP - Oddíl OB Kotlářka 125:10
     Snížková Petra 39:35 (1.) 39:35 (1.)
     Plochová Dominika 40:15 (2.) + 79:50 (1.)
     Rambová Kamila 45:20 (1.) 125:10 (1.)
2. SCP - OK Sparta Praha 1 SCP - OK Sparta Praha 141:48 + 16:38
     Petráňová Jana 49:00 (4.) + 49:00 (4.) +
     Tesařová Anna 40:19 (3.) + 89:19 (3.) +
     Havlínová Zuzana 52:29 (4.) + 141:48 (2.) + 16:38
3. SHK - OK Slavia Hradec Králové 1 SHK - OK Slavia Hradec Králové 171:20 + 46:10
     Toužilová Martina 50:57 (5.) + 50:57 (5.) +
     Čížová Andrea 53:28 (4.) + 104:25 (5.) +
     Lukešová Klára 66:55 (7.) + 171:20 (3.) + 46:10
4. KOR - OB DDM Kostelec / Orlicí 1 KOR - OB DDM Kostelec / Orlicí 172:23 + 47:13
     Hladká Petra 63:01 (9.) + 63:01 (9.) +
     Rybínová Iva 58:44 (7.) + 121:45 (6.) +
     Baše Petr 50:38 (2.) + 172:23 (4.) + 47:13
5. RIC - OB Říčany 1 RIC - OB Říčany 200:41 + 75:31
     Proxová Lada 72:32 (11.) + 72:32 (11.) +
     Kotenová Klára 72:44 (9.) + 145:16 (8.) +
     Čevelová Ivana 55:25 (5.) + 200:41 (5.) + 75:31
6. PDY - Běhej Poděbrady 1 PDY - Běhej Poděbrady 205:30 + 80:20
     Hejtmánková Kateřina 42:48 (2.) + 42:48 (2.) +
     Nedomová Iva 54:05 (5.) + 96:53 (4.) +
     Jindrová Klára 108:37 (9.) + 205:30 (6.) + 80:20
7. SHK - OK Slavia Hradec Králové 2 SHK - OK Slavia Hradec Králové 220:05 + 94:55
     Šafářová Anna 70:31 (10.) + 70:31 (10.) +
     Fialová Radmila 64:09 (8.) + 134:40 (7.) +
     Bohdanecká Barbora 85:25 (8.) + 220:05 (7.) + 94:55
ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk 1 ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk DISK
     Skalická Karolína 59:47 + 59:47 +
     Vytečková Nela DISK
     Goňová Nikola 52:13 +
DLP - OOB TJ Dukla Praha 1 DLP - OOB TJ Dukla Praha DISK
     Šichová Jaroslava DISK
     Nováková Ivana 56:58 +
     Králová Vanda 57:54 +
PHK - OK 99 Hradec Králové 1 PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
     Novotná Kateřina 47:39 + 47:39 +
     Hepnerová Martina 36:41 84:20 +
     Hrušová Dagmar DISK
JEN - OB Jenišovice 1 JEN - OB Jenišovice DISK
     Zabořilová Romana 53:15 + 53:15 +
     Kutková Hana DISK
     Kalousková Pavla +
TAP - KOB Tretra Praha 1 TAP - KOB Tretra Praha DISK
     Pohl Lukáš 60:37 + 60:37 +
     N.N. DNS
     N.N. DNS

D12

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 1 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 63:26
     Munzarová Monika 21:52 (4.) + 21:52 (4.) +
     Froschová Magdalena 23:39 (5.) + 45:31 (2.) +
     Fenclová Hana 17:55 (1.) 63:26 (1.)
2. PHK - OK 99 Hradec Králové 1 PHK - OK 99 Hradec Králové 63:29 + 0:03
     Hepnerová Tereza 21:51 (3.) + 21:51 (3.) +
     Horáková Eliška 23:23 (3.) + 45:14 (1.)
     Hrušová Lucie 18:15 (2.) + 63:29 (2.) + 0:03
3. SHK - OK Slavia Hradec Králové 1 SHK - OK Slavia Hradec Králové 67:42 + 4:16
     Jedličková Lucie 21:48 (2.) + 21:48 (2.) +
     Málková Karolína 25:59 (8.) + 47:47 (5.) +
     Macháčková Lucie 19:55 (3.) + 67:42 (3.) + 4:16
4. BOR - OK Jiskra Nový Bor 1 BOR - OK Jiskra Nový Bor 68:03 + 4:37
     Ouzká Eliška 22:00 (6.) + 22:00 (6.) +
     Michálková Ela 23:33 (4.) + 45:33 (3.) +
     Lischková Anežka 22:30 (5.) + 68:03 (4.) + 4:37
5. VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 1 VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:45 + 8:19
     Vrbatová Barbora 22:31 (9.) + 22:31 (9.) +
     Nová Klára 25:40 (7.) + 48:11 (6.) +
     Wohanková Michaela 23:34 (6.) + 71:45 (5.) + 8:19
6. JJN - Team Jizerky 1 JJN - Team Jizerky 72:15 + 8:49
     Rudolfová Elizabeth 26:39 (11.) + 26:39 (11.) +
     Dostrašilová Vendula 23:22 (2.) + 50:01 (7.) +
     Jiráková Adéla 22:14 (4.) + 72:15 (6.) + 8:49
7. ZCO - Západočeská oblast 1 ZCO - Západočeská oblast 75:24 + 11:58
     Vodrážková Barbora 22:00 (6.) + 22:00 (6.) +
     Hynková Marie 23:47 (6.) + 45:47 (4.) +
     Beránková Julie 29:37 (13.) + 75:24 (7.) + 11:58
8. SJC - Sportcentrum Jičín 1 SJC - Sportcentrum Jičín 77:56 + 14:30
     Krykorková Zuzana 29:26 (21.) + 29:26 (21.) +
     Šolcová Elsa 22:36 (1.) 52:02 (9.) +
     Jakubcová Karolína 25:54 (8.) + 77:56 (8.) + 14:30
9. PHK - OK 99 Hradec Králové 2 PHK - OK 99 Hradec Králové 80:29 + 17:03
     Korbelová Tereza 29:08 (18.) + 29:08 (18.) +
     Besedová Barbora 26:39 (10.) + 55:47 (10.) +
     Kvapilová Simona 24:42 (7.) + 80:29 (9.) + 17:03
10. STH - SK Studenec 1 STH - SK Studenec 84:21 + 20:55
     Buďárková Laura 22:00 (6.) + 22:00 (6.) +
     Nováková Věra 28:51 (12.) + 50:51 (8.) +
     Hakenová Petra 33:30 (17.) + 84:21 (10.) + 20:55
11. VSP - USK Praha 1 VSP - USK Praha 87:03 + 23:37
     Rodová Anežka 21:46 (1.) 21:46 (1.)
     Zavadilová Adéla 37:20 (18.) + 59:06 (13.) +
     Ehlerová Michaela 27:57 (9.) + 87:03 (11.) + 23:37
12. HJL - Sokol Horní Jelení 1 HJL - Sokol Horní Jelení 87:40 + 24:14
     Hamáková Zuzana 27:50 (14.) + 27:50 (14.) +
     Kušičková Lucie 28:10 (11.) + 56:00 (12.) +
     Chotěnovská Nela 31:40 (15.) + 87:40 (12.) + 24:14
13. VCO - Východočeská oblast 1 VCO - Východočeská oblast 89:58 + 26:32
     Vaňátková Thea 27:47 (13.) + 27:47 (13.) +
     Ladýřová Alžběta 31:55 (13.) + 59:42 (15.) +
     Jakubská Lucie 30:16 (14.) + 89:58 (13.) + 26:32
14. SJC - Sportcentrum Jičín 2 SJC - Sportcentrum Jičín 90:58 + 27:32
     Hanousková Michaela 29:16 (20.) + 29:16 (20.) +
     Kazdová Rozárie 32:59 (17.) + 62:15 (18.) +
     Cyrany Anežka 28:43 (10.) + 90:58 (14.) + 27:32
15. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 3 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 91:07 + 27:41
     Kuhnová Šárka 29:11 (19.) + 29:11 (19.) +
     Fukátková Ludmila 32:45 (16.) + 61:56 (16.) +
     Zitková Veronika 29:11 (11.) + 91:07 (15.) + 27:41
16. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 2 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 91:14 + 27:48
     Stryková Johana 29:39 (23.) + 29:39 (23.) +
     Kroupová Anna 32:18 (15.) + 61:57 (17.) +
     Macháčková Eliška 29:17 (12.) + 91:14 (16.) + 27:48
17. ZCO - Západočeská oblast 2 ZCO - Západočeská oblast 91:23 + 27:57
     Urbánková Lucie 29:45 (25.) + 29:45 (25.) +
     Nykodymová Anna 26:02 (9.) + 55:47 (10.) +
     Maternová Jana 35:36 (19.) + 91:23 (17.) + 27:57
18. PHK - OK 99 Hradec Králové 4 PHK - OK 99 Hradec Králové 91:31 + 28:05
     Korbelová Eliška 27:16 (12.) + 27:16 (12.) +
     Novotná Anna 32:11 (14.) + 59:27 (14.) +
     Mojžíšová Nela 32:04 (16.) + 91:31 (18.) + 28:05
19. HOR - TJ Jiskra Hořice 1 HOR - TJ Jiskra Hořice 106:10 + 42:44
     Saifrtová Bára 29:06 (17.) + 29:06 (17.) +
     Rathouská Anežka 43:00 (19.) + 72:06 (19.) +
     Rathouská Štěpánka 34:04 (18.) + 106:10 (19.) + 42:44
20. JJN - Team Jizerky 2 JJN - Team Jizerky 126:48 + 63:22
     Stadtherrová Adéla 33:26 (26.) + 33:26 (26.) +
     Valtrová Ema 43:55 (20.) + 77:21 (22.) +
     Oravcová Amálie 49:27 (22.) + 126:48 (20.) + 63:22
21. VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 2 VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 133:48 + 70:22
     Jebavá Nikol 29:29 (22.) + 29:29 (22.) +
     Nováková Kateřina 56:25 (23.) + 85:54 (23.) +
     Zaplatílková Andera 47:54 (21.) + 133:48 (21.) + 70:22
PHK - OK 99 Hradec Králové 3 PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
     Kopecká Eliška 25:58 + 25:58 +
     Vítková Eliška DISK
     Besedová Magdaléna 45:58 +
DKP - Oddíl OB Kotlářka 1 DKP - Oddíl OB Kotlářka DISK
     Havlíková Zuzana 29:43 + 29:43 +
     Beranová Michaela 82:48 + 112:31 +
     Evanová Anna Lydie DISK
ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk 1 ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk DISK
     Kopecká Cecilie 29:03 + 29:03 +
     Venclová Aneta 47:10 + 76:13 +
     Stratilová Anna DISK
ZCO - Západočeská oblast 3 ZCO - Západočeská oblast DISK
     Prinzová Lada 27:51 + 27:51 +
     Peláková Daniela 49:11 + 77:02 +
     Topičová Nina DISK
TUR - OOB TJ Turnov 1 TUR - OOB TJ Turnov DISK
     Kutková Sára 21:54 + 21:54 +
     Ledabylová Eliška DISK
     Polubentseva Daria +

D135

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. PGP - SK Praga 1 PGP - SK Praga 97:47
     Ryšavá Magdalena 33:00 (2.) + 33:00 (2.) +
     Lošťáková Ivana 29:51 (2.) + 62:51 (1.)
     Šimerková Olga 34:56 (3.) + 97:47 (1.)
2. VLI - Slavia Liberec orienteer 1 VLI - Slavia Liberec orienteer 108:30 + 10:43
     Podrábská Marie 43:57 (7.) + 43:57 (7.) +
     Dvorská Marie 30:29 (3.) + 74:26 (4.) +
     Heczková Bohdana 34:04 (2.) + 108:30 (2.) + 10:43
3. JIL - OK Jilemnice 1 JIL - OK Jilemnice 108:50 + 11:03
     Malá Věra 38:29 (3.) + 38:29 (3.) +
     Karlová Kateřina 29:13 (1.) 67:42 (2.) +
     Vlastníková Lucie 41:08 (4.) + 108:50 (3.) + 11:03
4. TUR - OOB TJ Turnov 1 TUR - OOB TJ Turnov 115:18 + 17:31
     Heřmánková Pavla 32:57 (1.) 32:57 (1.)
     Lamačová Dana 36:47 (8.) + 69:44 (3.) +
     Houžvičková Karolína 45:34 (11.) + 115:18 (4.) + 17:31
5. ONO - SKOB Ostrov 1 ONO - SKOB Ostrov 122:24 + 24:37
     Holíková Simona 46:02 (9.) + 46:02 (9.) +
     Urbánek Lumír 31:56 (5.) + 77:58 (7.) +
     Urbánková Jana 44:26 (9.) + 122:24 (5.) + 24:37
6. BOR - OK Jiskra Nový Bor 1 BOR - OK Jiskra Nový Bor 122:59 + 25:12
     Tučková Monika 43:58 (8.) + 43:58 (8.) +
     Rejholcová Andrea 30:55 (4.) + 74:53 (5.) +
     Pávková Jana 48:06 (13.) + 122:59 (6.) + 25:12
7. VSP - USK Praha 1 VSP - USK Praha 125:04 + 27:17
     Ehlerová Petra 47:11 (13.) + 47:11 (13.) +
     Kučerová Marie 32:50 (6.) + 80:01 (8.) +
     Gajdová Kristina 45:03 (10.) + 125:04 (7.) + 27:17
8. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 2 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 130:56 + 33:09
     Kašparová Eva 49:22 (16.) + 49:22 (16.) +
     Pipková Táňa 38:50 (10.) + 88:12 (11.) +
     Švíglerová Pavla 42:44 (6.) + 130:56 (8.) + 33:09
9. LTP- OOB TJ Lokomotiva Teplice 1 LTP- OOB TJ Lokomotiva Teplice 133:26 + 35:39
     Riby Kateřina 47:08 (11.) + 47:08 (11.) +
     Kamírová Gabriela 42:17 (14.) + 89:25 (12.) +
     Johnová Lenka 44:01 (7.) + 133:26 (9.) + 35:39
10. DKP - Oddíl OB Kotlářka 1 DKP - Oddíl OB Kotlářka 136:49 + 39:02
     Brandejsová Petra 47:09 (12.) + 47:09 (12.) +
     Vondráčková Markéta 41:00 (12.) + 88:09 (10.) +
     Vítečková Kateřina 48:40 (14.) + 136:49 (10.) + 39:02
11. LTU- OOB TJ Lokomotiva Trutnov 1 LTU- OOB TJ Lokomotiva Trutnov 137:19 + 39:32
     Stodůlková Lenka 47:02 (10.) + 47:02 (10.) +
     Licková Dana 43:04 (17.) + 90:06 (14.) +
     Komárková Lucie 47:13 (12.) + 137:19 (11.) + 39:32
12. TAP - KOB Tretra Praha 1 TAP - KOB Tretra Praha 151:42 + 53:55
     Melišíková Radka 54:27 (19.) + 54:27 (19.) +
     Hlaváčková Klára 42:43 (15.) + 97:10 (17.) +
     Sotonová Jitka 54:32 (16.) + 151:42 (12.) + 53:55
13. TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 1 TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 151:45 + 53:58
     Lesáková Věra 53:25 (18.) + 53:25 (18.) +
     Kuncová Jiřina 38:22 (9.) + 91:47 (15.) +
     Pesničáková Kristýna 59:58 (17.) + 151:45 (13.) + 53:58
14. JJN - Team Jizerky 1 JJN - Team Jizerky 152:08 + 54:21
     Švihovská Eva 43:46 (6.) + 43:46 (6.) +
     Pokorná Hana 42:59 (16.) + 86:45 (9.) +
     Nožičková Renata 65:23 (19.) + 152:08 (14.) + 54:21
15. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 1 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 156:51 + 59:04
     Krpatová Zuzana 47:25 (15.) + 47:25 (15.) +
     Kadaňová Barbora 42:04 (13.) + 89:29 (13.) +
     Štichhauerová Kateřina 67:22 (20.) + 156:51 (15.) + 59:04
16. ZCO - Západočeská oblast 1 ZCO - Západočeská oblast 165:59 + 68:12
     Bartošová Jana 57:30 (20.) + 57:30 (20.) +
     Richtrová Lucie 46:35 (18.) + 104:05 (18.) +
     Kadlecová Zuzana 61:54 (18.) + 165:59 (16.) + 68:12
MS DOK - OK Doksy 1 DOK - OK Doksy 108:45 + 10:58
     Dolejší Lenka 42:14 (4.) + 42:14 (4.) +
     Hradecká Petra 34:38 (7.) + 76:52 (6.) +
     Synková Petra 31:53 (1.) 108:45 (.) + 10:58
PHK - OK 99 Hradec Králové 1 PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
     Růžičková Kamila 42:40 + 42:40 +
     Chaloupská Pavlína DISK
     Melicharová Zdeňka 41:37 +
LLI - LOK-o Liberec 1 LLI - LOK-o Liberec DISK
     Marková Jana 47:13 + 47:13 +
     Košková Vlasta DISK
     Fürstová Katka DISK
VAM - OB Vamberk 2 VAM - OB Vamberk DISK
     Sršňová Natálie DISK
     Drhlíková Markéta 52:58 +
     Tupec Jiří 53:56 +
PHK - OK 99 Hradec Králové 2 PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
     Lišková Kateřina 51:47 + 51:47 +
     Čapková Petra 40:07 + 91:54 +
     Kvapilová Zuzana DISK
VAM - OB Vamberk 1 VAM - OB Vamberk DISK
     Vandasová Markéta DISK
     Smutná Jana +
     Sršňová Kateřina 44:23 +

D14

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. TUR - OOB TJ Turnov 1 TUR - OOB TJ Turnov 89:17
     Zabořilová Anna 31:17 (2.) + 31:17 (2.) +
     Novotná Karolína 30:14 (2.) + 61:31 (1.)
     Tomášková Matilda 27:46 (1.) 89:17 (1.)
2. VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 1 VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:38 + 5:21
     Hanušová Markéta 31:25 (3.) + 31:25 (3.) +
     Kutlvašrová Pavla 30:21 (3.) + 61:46 (2.) +
     Čivrná Eliška 32:52 (2.) + 94:38 (2.) + 5:21
3. PHK - OK 99 Hradec Králové 1 PHK - OK 99 Hradec Králové 107:06 + 17:49
     Čapková Markéta 31:43 (6.) + 31:43 (6.) +
     Jelínková Eva 36:09 (8.) + 67:52 (3.) +
     Kunartová Dominika 39:14 (12.) + 107:06 (3.) + 17:49
4. VSP - USK Praha 1 VSP - USK Praha 107:08 + 17:51
     Kučerová Kateřina 33:44 (11.) + 33:44 (11.) +
     Nemšovská Magdalena 35:37 (7.) + 69:21 (4.) +
     Ehlerová Anna 37:47 (11.) + 107:08 (4.) + 17:51
5. ZBM - SK Brno Žabovřesky 2 ZBM - SK Brno Žabovřesky 112:24 + 23:07
     Rotková Veronika 41:52 (18.) + 41:52 (18.) +
     Coufalová Rea 32:51 (5.) + 74:43 (7.) +
     Ryglová Adéla 37:41 (10.) + 112:24 (5.) + 23:07
6. RIC - OB Říčany 1 RIC - OB Říčany 115:44 + 26:27
     Seidlová Magdalena 32:35 (8.) + 32:35 (8.) +
     Havlíčková Zuzana 42:28 (13.) + 75:03 (9.) +
     Havlíčková Veronika 40:41 (13.) + 115:44 (6.) + 26:27
7. DKP - Oddíl OB Kotlářka 1 DKP - Oddíl OB Kotlářka 116:25 + 27:08
     Vondráčková Jolana 40:19 (15.) + 40:19 (15.) +
     Řehořková Ema 39:46 (11.) + 80:05 (10.) +
     Mullis Carolina 36:20 (5.) + 116:25 (7.) + 27:08
8. ZBM - SK Brno Žabovřesky 1 ZBM - SK Brno Žabovřesky 117:14 + 27:57
     Kočová Klára 47:12 (24.) + 47:12 (24.) +
     Marková Eva 35:32 (6.) + 82:44 (13.) +
     Janíková Anna 34:30 (3.) + 117:14 (8.) + 27:57
9. SHK - OK Slavia Hradec Králové 1 SHK - OK Slavia Hradec Králové 119:54 + 30:37
     Hlavsová Tereza 44:20 (21.) + 44:20 (21.) +
     Sochorová Kristýna 39:35 (10.) + 83:55 (15.) +
     Jedličková Veronika 35:59 (4.) + 119:54 (9.) + 30:37
10. VSP - USK Praha 2 VSP - USK Praha 123:40 + 34:23
     Zakouřilová Klára 36:10 (13.) + 36:10 (13.) +
     Kuiper Jana Simona 49:59 (17.) + 86:09 (16.) +
     Malečková Pavlína 37:31 (9.) + 123:40 (10.) + 34:23
11. KAM - OK Kamenice 1 KAM - OK Kamenice 125:45 + 36:28
     Mišeková Lucie 44:48 (22.) + 44:48 (22.) +
     Balejová Sofie 44:12 (15.) + 89:00 (18.) +
     Žemlová Magdalena 36:45 (7.) + 125:45 (11.) + 36:28
12. VCO - Východočeská oblast 1 VCO - Východočeská oblast 126:05 + 36:48
     Lepšová Lucie 30:28 (1.) 30:28 (1.)
     Lepšová Julie 50:12 (18.) + 80:40 (11.) +
     Netopilová Simona 45:25 (16.) + 126:05 (12.) + 36:48
13. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 1 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 126:32 + 37:15
     Dominová Julie 33:04 (10.) + 33:04 (10.) +
     Macková Gita 48:02 (16.) + 81:06 (12.) +
     Macháčková Tereza 45:26 (17.) + 126:32 (13.) + 37:15
14. DOR - OK Dobříš 1 DOR - OK Dobříš 133:46 + 44:29
     Baštová Justýna 40:15 (14.) + 40:15 (14.) +
     Petriláková Amálie Rebek 43:03 (14.) + 83:18 (14.) +
     Housková Adéla 50:28 (20.) + 133:46 (14.) + 44:29
15. JEO - Ještědská oblast 1 JEO - Ještědská oblast 135:25 + 46:08
     Březinová Antonie 36:09 (12.) + 36:09 (12.) +
     Janatová Violka 57:00 (20.) + 93:09 (19.) +
     Zurynková Lenka 42:16 (15.) + 135:25 (15.) + 46:08
16. JIL - OK Jilemnice 1 JIL - OK Jilemnice 136:53 + 47:36
     Kynčlová Anna 33:00 (9.) + 33:00 (9.) +
     Salabová Pavlína 41:49 (12.) + 74:49 (8.) +
     Valdmanová Anna 62:04 (24.) + 136:53 (16.) + 47:36
17. VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 2 VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 145:55 + 56:38
     Hančová Karolína 31:29 (4.) + 31:29 (4.) +
     Nováková Dita 55:22 (19.) + 86:51 (17.) +
     Záveská Eliška 59:04 (22.) + 145:55 (17.) + 56:38
18. CHC - K.O.B. Choceň 1 CHC - K.O.B. Choceň 152:13 + 62:56
     Holingerová Alžběta 46:08 (23.) + 46:08 (23.) +
     Macháčková Kateřina 59:26 (22.) + 105:34 (21.) +
     Nimshausová Helena 46:39 (18.) + 152:13 (18.) + 62:56
19. ODV - TJ Aero Odolena Voda 1 ODV - TJ Aero Odolena Voda 160:48 + 71:31
     Berná Klára 43:05 (20.) + 43:05 (20.) +
     Syblíková Rozálie 57:18 (21.) + 100:23 (20.) +
     Svobodová Ema 60:25 (23.) + 160:48 (19.) + 71:31
MS VCO - Východočeská oblast 2 VCO - Východočeská oblast 107:12 + 17:55
     Hamáková Adéla 40:36 (17.) + 40:36 (17.) +
     Chaloupka Josef 29:43 (1.) 70:19 (6.) +
     Křivdová Lenka 36:53 (8.) + 107:12 (.) + 17:55
ZCO - Západočeská oblast 1 ZCO - Západočeská oblast DISK
     Stehlíková Tereza 31:30 + 31:30 +
     Beránková Hedvika 38:04 + 69:34 +
     Ritterová Lída DISK
VLI - Slavia Liberec orienteer 1 VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
     Šestáková Johana DISK
     Flossmannová Lucie 31:46 +
     Kubešová Tereza 58:13 +
ZCO - Západočeská oblast 2 ZCO - Západočeská oblast DISK
     Šafránková Eliška 40:24 + 40:24 +
     Hermannová Natálie DISK
     Hanáková Aneta 41:22 +
TUR - OOB TJ Turnov 2 TUR - OOB TJ Turnov DISK
     Houžvičková Kateřina 32:31 + 32:31 +
     Kvapilová Kristýna DISK
     Polubentseva Iryna 36:25 +
PHK - OK 99 Hradec Králové 3 PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
     Růžičková Magda DISK
     N.N. DNS
     N.N. DNS
ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk 1 ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk DISK
     Julišová Kateřina 57:06 + 57:06 +
     Němcová Kateřina 64:48 + 121:54 +
     Stratilová Eliška DISK
PHK - OK 99 Hradec Králové 2 PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
     Matoušková Markéta 42:28 + 42:28 +
     Grusserová Diana DISK
     Kvapilová Markéta 47:08 +
SHK - OK Slavia Hradec Králové 2 SHK - OK Slavia Hradec Králové DISK
     Bohdanecká Antonie 79:39 + 79:39 +
     Selixová Anežka 65:45 + 145:24 +
     Řadová Ráchel DISK
SJC - Sportcentrum Jičín 1 SJC - Sportcentrum Jičín DISK
     Polanecká Anežka DISK
     Vltavská Eliška +
     Mužná Josefína +

D165

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. SJC - Sportcentrum Jičín 1 SJC - Sportcentrum Jičín 108:26
     Zalabová Martina 34:29 (1.) 34:29 (1.)
     Bienová Věra 36:43 (1.) 71:12 (1.)
     Benešová Iva 37:14 (2.) + 108:26 (1.)
2. SHK - OK Slavia Hradec Králové 1 SHK - OK Slavia Hradec Králové 127:19 + 18:53
     Mádlová Iva 49:56 (3.) + 49:56 (3.) +
     Bartoňová Iva 40:29 (3.) + 90:25 (3.) +
     Thýnová Ivana 36:54 (1.) 127:19 (2.) + 18:53
3. DKP - Oddíl OB Kotlářka 1 DKP - Oddíl OB Kotlářka 129:21 + 20:55
     Dudová Hana 49:56 (3.) + 49:56 (3.) +
     Svobodná Eva 38:09 (2.) + 88:05 (2.) +
     Klusáková Jitka 41:16 (3.) + 129:21 (3.) + 20:55
4. SNA - TJ START Náchod 1 SNA - TJ START Náchod 169:11 + 60:45
     Langrová Eva 48:12 (2.) + 48:12 (2.) +
     Mikysková Hana 61:24 (4.) + 109:36 (4.) +
     Vondráčková Zdeňka 59:35 (4.) + 169:11 (4.) + 60:45

D18

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. PGP - SK Praga 1 PGP - SK Praga 103:55
     Lošťáková Sára 36:35 (14.) + 36:35 (14.) +
     Krejčová Lucie 35:37 (4.) + 72:12 (3.) +
     Štěpová Kateřina 31:43 (2.) + 103:55 (1.)
2. SJI - OK Jihlava 1 SJI - OK Jihlava 103:59 + 0:04
     Oranyová Sylva 37:18 (20.) + 37:18 (20.) +
     Janošíková Marie 36:12 (5.) + 73:30 (6.) +
     Vítková Hana 30:29 (1.) 103:59 (2.) + 0:04
3. TAP - KOB Tretra Praha 1 TAP - KOB Tretra Praha 104:01 + 0:06
     Měšťanová Tereza 35:46 (4.) + 35:46 (4.) +
     Bulířová Ema 33:55 (2.) + 69:41 (2.) +
     Černá Ema 34:20 (8.) + 104:01 (3.) + 0:06
4. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 1 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 108:34 + 4:39
     Hanušová Kateřina 35:55 (6.) + 35:55 (6.) +
     Švíglerová Kateřina 39:22 (17.) + 75:17 (12.) +
     Srbová Michaela 33:17 (4.) + 108:34 (4.) + 4:39
5. ZBM - SK Brno Žabovřesky 2 ZBM - SK Brno Žabovřesky 108:41 + 4:46
     Tomanová Eliška 36:59 (17.) + 36:59 (17.) +
     Rotková Markéta 37:23 (8.) + 74:22 (9.) +
     Finstrlová Kristýna 34:19 (7.) + 108:41 (5.) + 4:46
6. TUR - OOB TJ Turnov 2 TUR - OOB TJ Turnov 108:51 + 4:56
     Lamačová Kateřina 36:05 (12.) + 36:05 (12.) +
     Matyášová Kristýna 33:29 (1.) 69:34 (1.)
     Novotná Barbora 39:17 (17.) + 108:51 (6.) + 4:56
7. PHK - OK 99 Hradec Králové 1 PHK - OK 99 Hradec Králové 109:28 + 5:33
     Novotná Vendula 36:37 (15.) + 36:37 (15.) +
     Podlešáková Monika 39:46 (18.) + 76:23 (14.) +
     Metelková Michaela 33:05 (3.) + 109:28 (7.) + 5:33
8. TUR - OOB TJ Turnov 1 TUR - OOB TJ Turnov 110:40 + 6:45
     Houžvičková Daniela 38:19 (29.) + 38:19 (29.) +
     Chrástová Magdaléna 39:00 (15.) + 77:19 (18.) +
     Novotná Michaela 33:21 (5.) + 110:40 (8.) + 6:45
9. PBM - TJ Spartak 1. brněnská 1 PBM - TJ Spartak 1. brněnská 110:43 + 6:48
     Kendrová Tereza 37:54 (26.) + 37:54 (26.) +
     Strýčková Barbora 38:43 (13.) + 76:37 (15.) +
     Procházková Doubravka 34:06 (6.) + 110:43 (9.) + 6:48
10. DKP - Oddíl OB Kotlářka 1 DKP - Oddíl OB Kotlářka 110:56 + 7:01
     Gregorová Alice 34:48 (1.) 34:48 (1.)
     Koubová Hana 40:41 (20.) + 75:29 (13.) +
     Škáchová Viktorie 35:27 (10.) + 110:56 (10.) + 7:01
11. ZTC-Západočeské sport centr OB 1 ZTC-Západočeské sport centr OB 112:54 + 8:59
     Kožíšková Kateřina 36:01 (8.) + 36:01 (8.) +
     Beránková Šárka 36:49 (6.) + 72:50 (4.) +
     Richtrová Kamila 40:04 (23.) + 112:54 (11.) + 8:59
12. SJC - Sportcentrum Jičín 1 SJC - Sportcentrum Jičín 113:32 + 9:37
     Vyziblová Viktorie 36:02 (10.) + 36:02 (10.) +
     Kvášovská Ludmila 37:51 (11.) + 73:53 (8.) +
     Havrdová Sheila 39:39 (20.) + 113:32 (12.) + 9:37
13. TAP - KOB Tretra Praha 2 TAP - KOB Tretra Praha 114:13 + 10:18
     Bulířová Žofie 36:00 (7.) + 36:00 (7.) +
     Janošíková Eva 38:57 (14.) + 74:57 (11.) +
     Šimůnková Michaela 39:16 (16.) + 114:13 (13.) + 10:18
14. TBM - KOS TJ Tesla Brno 1 TBM - KOS TJ Tesla Brno 114:24 + 10:29
     Hlaváčová Lucie 37:08 (19.) + 37:08 (19.) +
     Fuchsová Ema 37:17 (7.) + 74:25 (10.) +
     Doušková Hana 39:59 (21.) + 114:24 (14.) + 10:29
15. TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 1 TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 114:39 + 10:44
     Štemberová Bára 36:04 (11.) + 36:04 (11.) +
     Šestáková Marie 37:27 (9.) + 73:31 (7.) +
     Savruková Adéla 41:08 (25.) + 114:39 (15.) + 10:44
16. UOL - SOB Olomouc 1 UOL - SOB Olomouc 116:00 + 12:05
     Paulíčková Tereza 35:43 (3.) + 35:43 (3.) +
     Smékalová Viktorie 42:03 (25.) + 77:46 (19.) +
     Jílková Lenka 38:14 (13.) + 116:00 (16.) + 12:05
17. BOR - OK Jiskra Nový Bor 1 BOR - OK Jiskra Nový Bor 117:33 + 13:38
     Klymeniuk Iryna 38:57 (31.) + 38:57 (31.) +
     Soukupová Marie 39:17 (16.) + 78:14 (20.) +
     Kocmanová Adéla 39:19 (18.) + 117:33 (17.) + 13:38
18. ONO - SKOB Ostrov 1 ONO - SKOB Ostrov 117:36 + 13:41
     Pecko Sára 35:52 (5.) + 35:52 (5.) +
     Urbánková Eva 40:48 (22.) + 76:40 (16.) +
     Kulová Laura 40:56 (24.) + 117:36 (18.) + 13:41
19. VSP - USK Praha 1 VSP - USK Praha 119:10 + 15:15
     Arnoštová Veronika 39:15 (33.) + 39:15 (33.) +
     Balejová Julie 42:40 (26.) + 81:55 (26.) +
     Štraitová Jolana 37:15 (11.) + 119:10 (19.) + 15:15
20. AOP - Orientační Běh Opava 1 AOP - Orientační Běh Opava 119:52 + 15:57
     Kovalčíková Alena 36:08 (13.) + 36:08 (13.) +
     Rychlá Karolína 41:09 (23.) + 77:17 (17.) +
     Klechová Karolína 42:35 (29.) + 119:52 (20.) + 15:57
21. VSP - USK Praha 2 VSP - USK Praha 120:59 + 17:04
     Gajdová Michaela 42:01 (36.) + 42:01 (36.) +
     Baldrianová Eva 37:43 (10.) + 79:44 (23.) +
     Malečková Hana 41:15 (27.) + 120:59 (21.) + 17:04
22. SHK - OK Slavia Hradec Králové 1 SHK - OK Slavia Hradec Králové 122:37 + 18:42
     Netuková Anežka 42:32 (38.) + 42:32 (38.) +
     Čečková Karolína 40:43 (21.) + 83:15 (30.) +
     Košková Martina 39:22 (19.) + 122:37 (22.) + 18:42
23. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 2 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 123:21 + 19:26
     Haasová Klára 38:01 (27.) + 38:01 (27.) +
     Pipková Karolína 35:26 (3.) + 73:27 (5.) +
     Šmídová Terezie 49:54 (41.) + 123:21 (23.) + 19:26
24. VLI - Slavia Liberec orienteer 1 VLI - Slavia Liberec orienteer 124:09 + 20:14
     Lipenská Barbora 37:47 (25.) + 37:47 (25.) +
     Balcarová Marie 48:55 (37.) + 86:42 (34.) +
     Vilémová Eliška 37:27 (12.) + 124:09 (24.) + 20:14
25. TBM - KOS TJ Tesla Brno 3 TBM - KOS TJ Tesla Brno 124:42 + 20:47
     Dobrovolná Anna 39:10 (32.) + 39:10 (32.) +
     Dušková Tereza 40:16 (19.) + 79:26 (22.) +
     Myšková Ema 45:16 (32.) + 124:42 (25.) + 20:47
26. SHK - OK Slavia Hradec Králové 2 SHK - OK Slavia Hradec Králové 125:07 + 21:12
     Andrlová Lea 38:09 (28.) + 38:09 (28.) +
     Otreshko Eva Maria 44:15 (28.) + 82:24 (28.) +
     Chlupáčová Anežka 42:43 (31.) + 125:07 (26.) + 21:12
27. DKP - Oddíl OB Kotlářka 2 DKP - Oddíl OB Kotlářka 125:08 + 21:13
     Vondráčková Alžběta 37:26 (23.) + 37:26 (23.) +
     Hladíková Julie 41:48 (24.) + 79:14 (21.) +
     Kosobudová Anna 45:54 (34.) + 125:08 (27.) + 21:13
28. PGP - SK Praga 3 PGP - SK Praga 126:42 + 22:47
     Lošťáková Ela 36:01 (8.) + 36:01 (8.) +
     Hrušková Tereza 50:40 (39.) + 86:41 (33.) +
     Štěpová Barbora 40:01 (22.) + 126:42 (28.) + 22:47
29. JJN - Team Jizerky 1 JJN - Team Jizerky 126:44 + 22:49
     Pesničáková Soňa 38:19 (29.) + 38:19 (29.) +
     Pražáková Nella 47:11 (36.) + 85:30 (32.) +
     Nožičková Eva 41:14 (26.) + 126:44 (29.) + 22:49
30. TBM - KOS TJ Tesla Brno 2 TBM - KOS TJ Tesla Brno 127:23 + 23:28
     Ptáčková Julie 41:49 (35.) + 41:49 (35.) +
     Ehlová Martina 37:55 (12.) + 79:44 (23.) +
     Miková Lenka 47:39 (39.) + 127:23 (30.) + 23:28
31. MOV - SKOB Ostrava 1 MOV - SKOB Ostrava 128:52 + 24:57
     Matoušková Jana 37:42 (24.) + 37:42 (24.) +
     Štětínská Tereza 45:09 (30.) + 82:51 (29.) +
     Čudková Kristýna 46:01 (35.) + 128:52 (31.) + 24:57
32. PGP - SK Praga 2 PGP - SK Praga 129:01 + 25:06
     Šimšová Pavla 36:39 (16.) + 36:39 (16.) +
     Vozábalová Hana 45:38 (31.) + 82:17 (27.) +
     Linhartová Klára 46:44 (37.) + 129:01 (32.) + 25:06
33. VSP - USK Praha 3 VSP - USK Praha 130:40 + 26:45
     Bartošová Marie 37:18 (20.) + 37:18 (20.) +
     Tulachová Anna 58:57 (48.) + 96:15 (39.) +
     Kodejšová Markéta 34:25 (9.) + 130:40 (33.) + 26:45
34. JIL - OK Jilemnice 1 JIL - OK Jilemnice 135:48 + 31:53
     Gottsteinová Ema 37:25 (22.) + 37:25 (22.) +
     Votočková Amélie 52:54 (41.) + 90:19 (37.) +
     Janovská Vendula 45:29 (33.) + 135:48 (34.) + 31:53
35. STE - SK SKI-OB Šternberk 1 STE - SK SKI-OB Šternberk 136:50 + 32:55
     Burdová Helena 39:53 (34.) + 39:53 (34.) +
     Otrubová Anna 47:06 (35.) + 86:59 (35.) +
     Lubrichová Veronika 49:51 (40.) + 136:50 (35.) + 32:55
36. KAM - OK Kamenice 1 KAM - OK Kamenice 139:17 + 35:22
     Havlová Tereza 43:33 (40.) + 43:33 (40.) +
     Žemlová Barbora 48:59 (38.) + 92:32 (38.) +
     Mišeková Kateřina 46:45 (38.) + 139:17 (36.) + 35:22
37. PHK - OK 99 Hradec Králové 2 PHK - OK 99 Hradec Králové 139:34 + 35:39
     Chvátilová Johana 45:40 (46.) + 45:40 (46.) +
     Rážová Aneta 44:00 (27.) + 89:40 (36.) +
     Kopecká Martina 49:54 (41.) + 139:34 (37.) + 35:39
38. AOP - Orientační Běh Opava 2 AOP - Orientační Běh Opava 142:11 + 38:16
     Klöslová Sofie 43:33 (40.) + 43:33 (40.) +
     Pachmannová Iva 59:25 (49.) + 102:58 (43.) +
     Gallo Natálie 39:13 (15.) + 142:11 (38.) + 38:16
39. ZTC-Západočeské sport centr OB 2 ZTC-Západočeské sport centr OB 142:57 + 39:02
     Šauli Kateřina 44:30 (44.) + 44:30 (44.) +
     Kadlecová Barbora 59:49 (50.) + 104:19 (45.) +
     Mayerová Daniela 38:38 (14.) + 142:57 (39.) + 39:02
40. CHC - K.O.B. Choceň 1 CHC - K.O.B. Choceň 147:35 + 43:40
     Mimrová Kateřina 43:32 (39.) + 43:32 (39.) +
     Šafrová Lenka 57:48 (46.) + 101:20 (40.) +
     Chaloupková Veronika 46:15 (36.) + 147:35 (40.) + 43:40
41. TUR - OOB TJ Turnov 3 TUR - OOB TJ Turnov 152:41 + 48:46
     Hudská Štěpánka 42:13 (37.) + 42:13 (37.) +
     Zítková Barbora 67:50 (52.) + 110:03 (51.) +
     Lamačová Barbora 42:38 (30.) + 152:41 (41.) + 48:46
42. SHK - OK Slavia Hradec Králové 3 SHK - OK Slavia Hradec Králové 159:37 + 55:42
     Solařová Linda 51:35 (48.) + 51:35 (48.) +
     Šumpíková Barbora 55:23 (44.) + 106:58 (48.) +
     Selixová Mariana 52:39 (43.) + 159:37 (42.) + 55:42
43. PGP - SK Praga 4 PGP - SK Praga 159:41 + 55:46
     Dvořáková Veronika 43:50 (43.) + 43:50 (43.) +
     Řeháková Ludmila 58:01 (47.) + 101:51 (41.) +
     Bugan Matěj 57:50 (45.) + 159:41 (43.) + 55:46
44. BOR - OK Jiskra Nový Bor 2 BOR - OK Jiskra Nový Bor 160:11 + 56:16
     Rejmanová Nikola 51:39 (49.) + 51:39 (49.) +
     Konovalova Daria 52:31 (40.) + 104:10 (44.) +
     Rejholcová Tereza 56:01 (44.) + 160:11 (44.) + 56:16
45. ZBM - SK Brno Žabovřesky 3 ZBM - SK Brno Žabovřesky 163:34 + 59:39
     Finstrlová Julie 37:04 (18.) + 37:04 (18.) +
     Ondrová Anna 46:42 (34.) + 83:46 (31.) +
     Hiklová Eva 79:48 (50.) + 163:34 (45.) + 59:39
46. RIC - OB Říčany 1 RIC - OB Říčany 165:43 + 61:48
     Pelantová Martina 46:55 (47.) + 46:55 (47.) +
     Kotenová Barbora 57:31 (45.) + 104:26 (46.) +
     Kotenová Markéta 61:17 (47.) + 165:43 (46.) + 61:48
47. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 3 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 165:45 + 61:50
     Kuhnová Alžběta 52:21 (50.) + 52:21 (50.) +
     Nožičková Lea 53:35 (43.) + 105:56 (47.) +
     Tučková Anna 59:49 (46.) + 165:45 (47.) + 61:50
48. PHK - OK 99 Hradec Králové 3 PHK - OK 99 Hradec Králové 171:16 + 67:21
     Čapková Anna 61:10 (52.) + 61:10 (52.) +
     Příkazská Zuzana 46:03 (32.) + 107:13 (49.) +
     Ondrušová Zuzana 64:03 (48.) + 171:16 (48.) + 67:21
49. LTU- OOB TJ Lokomotiva Trutnov 1 LTU- OOB TJ Lokomotiva Trutnov 180:09 + 76:14
     Hošková Kateřina 62:33 (53.) + 62:33 (53.) +
     Čapek Karel 53:08 (42.) + 115:41 (52.) +
     Závodná Zuzana 64:28 (49.) + 180:09 (49.) + 76:14
50. PDY - Běhej Poděbrady 1 PDY - Běhej Poděbrady 198:39 + 94:44
     Matějková Kateřina 57:50 (51.) + 57:50 (51.) +
     Volejník Ondřej 44:57 (29.) + 102:47 (42.) +
     Nedoma Edgar 95:52 (51.) + 198:39 (50.) + 94:44
STA - OK Střelka 1 STA - OK Střelka DISK
     Pekařová Nela 43:42 + 43:42 +
     Plachá Zita DISK
     Čápová Eliška 41:16 +
SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 1 SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. DISK
     Morávková Zuzana 34:57 + 34:57 +
     Tomášová Anna 46:40 + 81:37 +
     N.N. DNS
DKP - Oddíl OB Kotlářka 3 DKP - Oddíl OB Kotlářka DISK
     Šilerová Petra 44:43 + 44:43 +
     Mušková Amálie Anna 65:07 + 109:50 +
     N.N. DNS

D21

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. PGP - SK Praga 1 PGP - SK Praga 105:26
     Bogarová Adélka 35:34 (5.) + 35:34 (5.) +
     Matějů Martina 36:53 (6.) + 72:27 (4.) +
     Sieglová Eliška 32:59 (2.) + 105:26 (1.)
2. PHK - OK 99 Hradec Králové 1 PHK - OK 99 Hradec Králové 106:18 + 0:52
     Šímová Jana 39:03 (17.) + 39:03 (17.) +
     Vandasová Adéla 34:13 (2.) + 73:16 (5.) +
     Kosová Denisa 33:02 (3.) + 106:18 (2.) + 0:52
3. TUR - OOB TJ Turnov 1 TUR - OOB TJ Turnov 106:24 + 0:58
     Matějková Barbora 33:50 (1.) 33:50 (1.)
     Sokolářová Šárka 36:36 (4.) + 70:26 (1.)
     Pekařová Jana 35:58 (5.) + 106:24 (3.) + 0:58
4. KAM - OK Kamenice 1 KAM - OK Kamenice 107:38 + 2:12
     Čechová Tereza 35:31 (4.) + 35:31 (4.) +
     Landovská Petra 36:42 (5.) + 72:13 (3.) +
     Semíková Lucie 35:25 (4.) + 107:38 (4.) + 2:12
5. TBM - KOS TJ Tesla Brno 1 TBM - KOS TJ Tesla Brno 108:22 + 2:56
     Nechanická Klára 38:10 (10.) + 38:10 (10.) +
     Weissová Ľuboslava 37:31 (10.) + 75:41 (9.) +
     Mulíčková Markéta 32:41 (1.) 108:22 (5.) + 2:56
6. ZBM - SK Brno Žabovřesky 1 ZBM - SK Brno Žabovřesky 110:49 + 5:23
     Šimková Johanka 36:06 (7.) + 36:06 (7.) +
     Hiršová Gabriela 37:25 (9.) + 73:31 (6.) +
     Finstrlová Adéla 37:18 (9.) + 110:49 (6.) + 5:23
7. DKP - Oddíl OB Kotlářka 1 DKP - Oddíl OB Kotlářka 113:42 + 8:16
     Pospíšilová Marie 38:41 (14.) + 38:41 (14.) +
     Smutná Anna Marie 36:08 (3.) + 74:49 (8.) +
     Bochenková Martina 38:53 (15.) + 113:42 (7.) + 8:16
8. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 1 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 114:04 + 8:38
     Nováková Tereza 38:23 (13.) + 38:23 (13.) +
     Udržalová Pavla 39:20 (13.) + 77:43 (11.) +
     Peterová Jana 36:21 (7.) + 114:04 (8.) + 8:38
9. TUR - OOB TJ Turnov 2 TUR - OOB TJ Turnov 114:21 + 8:55
     Vejražková Rozárka 38:44 (15.) + 38:44 (15.) +
     Omová Michaela 36:59 (7.) + 75:43 (10.) +
     Nieke Patricia 38:38 (13.) + 114:21 (9.) + 8:55
10. LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice 1 LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice 114:57 + 9:31
     Jirčáková Martina 35:29 (3.) + 35:29 (3.) +
     Sklenářová Radka 42:34 (20.) + 78:03 (12.) +
     Valentová Eva 36:54 (8.) + 114:57 (10.) + 9:31
11. SHK - OK Slavia Hradec Králové 1 SHK - OK Slavia Hradec Králové 115:53 + 10:27
     Holečková Petra 41:48 (24.) + 41:48 (24.) +
     Jedličková Zuzana 37:53 (11.) + 79:41 (13.) +
     Kettner Karolína 36:12 (6.) + 115:53 (11.) + 10:27
12. PHK - OK 99 Hradec Králové 2 PHK - OK 99 Hradec Králové 118:22 + 12:56
     Kosová Tereza 42:01 (26.) + 42:01 (26.) +
     Chaloupská Barbora 38:03 (12.) + 80:04 (14.) +
     Cych Agnieszka 38:18 (12.) + 118:22 (12.) + 12:56
13. ZBM - SK Brno Žabovřesky 2 ZBM - SK Brno Žabovřesky 118:27 + 13:01
     Hiklová Natalia 40:53 (21.) + 40:53 (21.) +
     Edman Erica 39:50 (15.) + 80:43 (16.) +
     Odehnalová Tereza 37:44 (10.) + 118:27 (13.) + 13:01
14. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 2 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 119:23 + 13:57
     Lučanová Marta 38:19 (12.) + 38:19 (12.) +
     Fiala Petra 42:26 (19.) + 80:45 (17.) +
     Zvěřinová Martina 38:38 (13.) + 119:23 (14.) + 13:57
15. SJH - SOS Jindřichův Hradec 1 SJH - SOS Jindřichův Hradec 121:03 + 15:37
     Novotná Jitka 38:11 (11.) + 38:11 (11.) +
     Gregorová Kamila 33:52 (1.) 72:03 (2.) +
     Kubáková Nela 49:00 (29.) + 121:03 (15.) + 15:37
16. SHK - OK Slavia Hradec Králové 2 SHK - OK Slavia Hradec Králové 122:28 + 17:02
     Vávrová Vanda 41:06 (22.) + 41:06 (22.) +
     Chmelařová Michaela 40:31 (17.) + 81:37 (18.) +
     Thýnová Nikola 40:51 (18.) + 122:28 (16.) + 17:02
17. TAP - KOB Tretra Praha 1 TAP - KOB Tretra Praha 124:53 + 19:27
     Smolková Barbora 35:35 (6.) + 35:35 (6.) +
     Hošková Tereza 51:30 (43.) + 87:05 (27.) +
     Šimůnková Gabriela 37:48 (11.) + 124:53 (17.) + 19:27
18. SJC - Sportcentrum Jičín 1 SJC - Sportcentrum Jičín 125:35 + 20:09
     Zlámalová Nikola 36:48 (8.) + 36:48 (8.) +
     Klacková Štěpánka 43:30 (25.) + 80:18 (15.) +
     Kazdová Lenka 45:17 (27.) + 125:35 (18.) + 20:09
19. KAM - OK Kamenice 2 KAM - OK Kamenice 125:37 + 20:11
     Hájková Eliška 38:05 (9.) + 38:05 (9.) +
     Albrechtová Iveta 43:43 (27.) + 81:48 (19.) +
     Zimmerová Kateřina 43:49 (21.) + 125:37 (19.) + 20:11
20. TBM - KOS TJ Tesla Brno 2 TBM - KOS TJ Tesla Brno 127:16 + 21:50
     Korpasová Lucie 43:07 (31.) + 43:07 (31.) +
     Grycová Kateřina 44:42 (34.) + 87:49 (31.) +
     Opálková Martina 39:27 (17.) + 127:16 (20.) + 21:50
21. CHC - K.O.B. Choceň 1 CHC - K.O.B. Choceň 127:26 + 22:00
     Wiśniewska Hanna 34:18 (2.) + 34:18 (2.) +
     Semrádová Jana 39:48 (14.) + 74:06 (7.) +
     Kleiberová Eliška 53:20 (37.) + 127:26 (21.) + 22:00
22. TZL - SKOB Zlín 1 TZL - SKOB Zlín 127:34 + 22:08
     Jeřábková Jitka 38:55 (16.) + 38:55 (16.) +
     Chovancová Zuzana 43:46 (28.) + 82:41 (21.) +
     Nešporová Alžběta 44:53 (24.) + 127:34 (22.) + 22:08
23. DKP - Oddíl OB Kotlářka 2 DKP - Oddíl OB Kotlářka 130:44 + 25:18
     Poborská Eliška 42:30 (27.) + 42:30 (27.) +
     Škáchová Magdalena 43:11 (24.) + 85:41 (26.) +
     Tichá Dorotea 45:03 (25.) + 130:44 (23.) + 25:18
24. JJN - Team Jizerky 1 JJN - Team Jizerky 132:02 + 26:36
     Rýdlová Magdaléna 45:56 (43.) + 45:56 (43.) +
     Svobodová Barbora 43:38 (26.) + 89:34 (34.) +
     Rýdlová Adéla 42:28 (20.) + 132:02 (24.) + 26:36
25. TUR - OOB TJ Turnov 3 TUR - OOB TJ Turnov 132:27 + 27:01
     Kochová Anna 44:56 (39.) + 44:56 (39.) +
     Thořová Markéta 48:06 (38.) + 93:02 (38.) +
     Poloprutská Markéta 39:25 (16.) + 132:27 (25.) + 27:01
26. SHK - OK Slavia Hradec Králové 3 SHK - OK Slavia Hradec Králové 134:05 + 28:39
     Červená Adéla 45:17 (41.) + 45:17 (41.) +
     Raková Petra 44:03 (31.) + 89:20 (32.) +
     Kroniková Štěpánka 44:45 (23.) + 134:05 (26.) + 28:39
27. PGP - SK Praga 3 PGP - SK Praga 134:09 + 28:43
     Kožinová Zuzana 42:59 (28.) + 42:59 (28.) +
     Vyhnálková Barbora 40:24 (16.) + 83:23 (22.) +
     Bialožytová Tereza 50:46 (32.) + 134:09 (27.) + 28:43
28. ZBM - SK Brno Žabovřesky 3 ZBM - SK Brno Žabovřesky 134:10 + 28:44
     Firešová Markéta 39:56 (20.) + 39:56 (20.) +
     Barnatová Klára 42:43 (22.) + 82:39 (20.) +
     Hendrychová Zuzana 51:31 (34.) + 134:10 (28.) + 28:44
29. PGP - SK Praga 2 PGP - SK Praga 135:06 + 29:40
     Surkova Polina 43:06 (30.) + 43:06 (30.) +
     Hrabánková Klára 47:56 (37.) + 91:02 (36.) +
     Ryšavá Vendula 44:04 (22.) + 135:06 (29.) + 29:40
30. UOL - SOB Olomouc 1 UOL - SOB Olomouc 135:12 + 29:46
     Horová Pavla 43:13 (32.) + 43:13 (32.) +
     Bídová Markéta 41:02 (18.) + 84:15 (23.) +
     Raclavská Vlaďka 50:57 (33.) + 135:12 (30.) + 29:46
31. PGP - SK Praga 4 PGP - SK Praga 135:23 + 29:57
     Janovská Kateřina 44:30 (36.) + 44:30 (36.) +
     Čermáková Kristýna 48:36 (39.) + 93:06 (39.) +
     Kožinová Anna 42:17 (19.) + 135:23 (31.) + 29:57
32. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 3 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 138:21 + 32:55
     Fejfarová Tereza 43:03 (29.) + 43:03 (29.) +
     Jelínková Adéla 44:39 (33.) + 87:42 (30.) +
     Vodičková Johana 50:39 (31.) + 138:21 (32.) + 32:55
33. PHK - OK 99 Hradec Králové 3 PHK - OK 99 Hradec Králové 139:15 + 33:49
     Zamouřilová Anežka 43:24 (34.) + 43:24 (34.) +
     Rollier Monika 43:55 (30.) + 87:19 (28.) +
     Horáková Veronika 51:56 (35.) + 139:15 (33.) + 33:49
34. AOP - Orientační Běh Opava 1 AOP - Orientační Běh Opava 140:16 + 34:50
     Holasová Barbora 41:35 (23.) + 41:35 (23.) +
     Pachmannová Bára 42:40 (21.) + 84:15 (23.) +
     Holasová Šárka 56:01 (40.) + 140:16 (34.) + 34:50
35. STB - TJ Stadion Nový Bor 1 STB - TJ Stadion Nový Bor 141:14 + 35:48
     Kubecová Magdalena 41:57 (25.) + 41:57 (25.) +
     Kubecová Kateřina 43:08 (23.) + 85:05 (25.) +
     Rickmeyer Tina 56:09 (41.) + 141:14 (35.) + 35:48
36. DKP - Oddíl OB Kotlářka 3 DKP - Oddíl OB Kotlářka 141:23 + 35:57
     Jiřištová Zuzana 43:18 (33.) + 43:18 (33.) +
     Voltrová Alena 44:08 (32.) + 87:26 (29.) +
     Sanna Karin 53:57 (38.) + 141:23 (36.) + 35:57
37. KAM - OK Kamenice 3 KAM - OK Kamenice 144:08 + 38:42
     Aschermannová Karolína 44:35 (38.) + 44:35 (38.) +
     Procházková Marie 49:46 (41.) + 94:21 (41.) +
     Bořánková Karolína 49:47 (30.) + 144:08 (37.) + 38:42
38. KSU- Klub vytrv sportů Šumperk 1 KSU- Klub vytrv sportů Šumperk 146:44 + 41:18
     Müllerová Marie 51:03 (48.) + 51:03 (48.) +
     Turczerová Hana 50:32 (42.) + 101:35 (45.) +
     Smrčková Dominika 45:09 (26.) + 146:44 (38.) + 41:18
39. TBM - KOS TJ Tesla Brno 3 TBM - KOS TJ Tesla Brno 146:47 + 41:21
     Chromá Adéla 45:33 (42.) + 45:33 (42.) +
     Štěpánková Kateřina 43:49 (29.) + 89:22 (33.) +
     Pompurová Terézia 57:25 (44.) + 146:47 (39.) + 41:21
40. DOK - OK Doksy 1 DOK - OK Doksy 146:49 + 41:23
     Dolejší Kateřina 48:37 (44.) + 48:37 (44.) +
     Riby Rose 52:37 (47.) + 101:14 (44.) +
     Pavlíková Markéta 45:35 (28.) + 146:49 (40.) + 41:23
41. SSU - SK Severka Šumperk 1 SSU - SK Severka Šumperk 149:13 + 43:47
     Marková Ema 39:51 (19.) + 39:51 (19.) +
     Zaoralová Eliška 52:03 (45.) + 91:54 (37.) +
     Poklopová Lenka 57:19 (43.) + 149:13 (41.) + 43:47
42. SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 1 SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 155:22 + 49:56
     Šklíbová Veronika 49:31 (46.) + 49:31 (46.) +
     Filipová Tereza 47:03 (36.) + 96:34 (42.) +
     Šklíbová Jana 58:48 (45.) + 155:22 (42.) + 49:56
43. KRL - Kometa Kralovice 1 KRL - Kometa Kralovice 155:52 + 50:26
     Žákovcová Magda 44:30 (36.) + 44:30 (36.) +
     Biersaková Dagmar 48:47 (40.) + 93:17 (40.) +
     Hanáková Lenka 62:35 (47.) + 155:52 (43.) + 50:26
44. PGP - SK Praga 5 PGP - SK Praga 163:01 + 57:35
     Fořtová Johana 50:43 (47.) + 50:43 (47.) +
     Hrabánková Zuzana 55:16 (48.) + 105:59 (48.) +
     Müllerová Eva 57:02 (42.) + 163:01 (44.) + 57:35
45. TUR - OOB TJ Turnov 4 TUR - OOB TJ Turnov 166:29 + 61:03
     Nejezchlebová Barbora 52:48 (49.) + 52:48 (49.) +
     Šritrová Lenka 51:41 (44.) + 104:29 (46.) +
     Paříková Iva 62:00 (46.) + 166:29 (45.) + 61:03
46. PDY - Běhej Poděbrady 1 PDY - Běhej Poděbrady 176:43 + 71:17
     Nováková Eliška 58:30 (52.) + 58:30 (52.) +
     Šilerová Eva 52:22 (46.) + 110:52 (49.) +
     Kotrčová Lenka 65:51 (48.) + 176:43 (46.) + 71:17
47. DOR - OK Dobříš 1 DOR - OK Dobříš 184:22 + 78:56
     Petriláková Anežka Rozár 58:23 (51.) + 58:23 (51.) +
     Nová Jana 73:04 (52.) + 131:27 (52.) +
     Petriláková Petra 52:55 (36.) + 184:22 (47.) + 78:56
48. 001 - SK SKIVELO 1 001 - SK SKIVELO 193:03 + 87:37
     Pangrácová Anna 43:49 (35.) + 43:49 (35.) +
     Vaňková Martina 74:34 (53.) + 118:23 (51.) +
     Hornová Lenka 74:40 (49.) + 193:03 (48.) + 87:37
49. PHK - OK 99 Hradec Králové 4 PHK - OK 99 Hradec Králové 214:13 + 108:47
     Balcarová Jana 53:10 (50.) + 53:10 (50.) +
     Kubíčková Jana 64:42 (51.) + 117:52 (50.) +
     Štefaniková Markéta 96:21 (50.) + 214:13 (49.) + 108:47
ZTC-Západočeské sport centr OB 1 ZTC-Západočeské sport centr OB DISK
     Šiková Barbora DISK
     Kinkorová Tereza 37:17 +
     Kamenická Karolína 54:57 +
PBM - TJ Spartak 1. brněnská 1 PBM - TJ Spartak 1. brněnská DISK
     Mádlová Věra 45:03 + 45:03 +
     Bednaříková Emma 45:47 + 90:50 +
     N.N. DNS
TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 1 TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. DISK
     Šklíbová Míša 49:03 + 49:03 +
     Posseltová Tereza 55:39 + 104:42 +
     Janatová Lucie DNS
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice 2 LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
     Bednaříková Sára 39:50 + 39:50 +
     Nevěřilová Kateřina 59:56 + 99:46 +
     N.N. DNS

H105

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. VLI - Slavia Liberec orienteer 1 VLI - Slavia Liberec orienteer 115:11
     Horáček Michal 40:17 (2.) + 40:17 (2.) +
     Heczko Robert 28:34 (1.) 68:51 (1.)
     Šesták Marek 46:20 (4.) + 115:11 (1.)
2. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 1 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 127:33 + 12:22
     Kafka Miloš 42:14 (3.) + 42:14 (3.) +
     Lenner Miroslav 37:35 (3.) + 79:49 (2.) +
     Fiala Petr 47:44 (6.) + 127:33 (2.) + 12:22
3. PHK - OK 99 Hradec Králové 1 PHK - OK 99 Hradec Králové 127:43 + 12:32
     Chaloupský David 50:45 (9.) + 50:45 (9.) +
     Novotný Radek 34:43 (2.) + 85:28 (3.) +
     Vítek Petr 42:15 (2.) + 127:43 (3.) + 12:32
4. ZBM - SK Brno Žabovřesky 1 ZBM - SK Brno Žabovřesky 129:21 + 14:10
     Koča Jaroslav 47:14 (7.) + 47:14 (7.) +
     Finstrle Luděk 40:37 (6.) + 87:51 (4.) +
     Zháňal Jan 41:30 (1.) 129:21 (4.) + 14:10
5. TAP - KOB Tretra Praha 1 TAP - KOB Tretra Praha 134:41 + 19:30
     Kamenický Jan 53:18 (13.) + 53:18 (13.) +
     Pohl Zdeněk 38:39 (4.) + 91:57 (7.) +
     Hošek Radim 42:44 (3.) + 134:41 (5.) + 19:30
6. VAM - OB Vamberk 1 VAM - OB Vamberk 137:50 + 22:39
     Jan Koblic 46:10 (5.) + 46:10 (5.) +
     Drhlík Petr 43:57 (7.) + 90:07 (6.) +
     Andrš Jiří 47:43 (5.) + 137:50 (6.) + 22:39
7. PGP - SK Praga 1 PGP - SK Praga 147:54 + 32:43
     Kabát Jan 48:22 (8.) + 48:22 (8.) +
     Dvořák Josef 40:01 (5.) + 88:23 (5.) +
     Střelba Ondřej 59:31 (13.) + 147:54 (7.) + 32:43
8. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 2 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 149:23 + 34:12
     Fukátko Jan 46:35 (6.) + 46:35 (6.) +
     Kuhn Jiří 45:45 (9.) + 92:20 (8.) +
     Zitka Adam 57:03 (12.) + 149:23 (8.) + 34:12
9. SJC - Sportcentrum Jičín 1 SJC - Sportcentrum Jičín 150:32 + 35:21
     Hanzl Tomáš 51:13 (11.) + 51:13 (11.) +
     Šnokhous Jan 50:14 (11.) + 101:27 (9.) +
     Jakubec Petr 49:05 (7.) + 150:32 (9.) + 35:21
10. 001 - SK SKIVELO 1 001 - SK SKIVELO 152:32 + 37:21
     Procházka Josef 57:58 (14.) + 57:58 (14.) +
     Klíma Kamil 45:24 (8.) + 103:22 (11.) +
     Spilka Marek 49:10 (8.) + 152:32 (10.) + 37:21
11. JJN - Team Jizerky 1 JJN - Team Jizerky 153:09 + 37:58
     Rýdl Jiří 52:52 (12.) + 52:52 (12.) +
     Strachota Michal 49:36 (10.) + 102:28 (10.) +
     Strachota Petr 50:41 (9.) + 153:09 (11.) + 37:58
12. PDY - Běhej Poděbrady 2 PDY - Běhej Poděbrady 172:49 + 57:38
     Janoušková Lucie 50:56 (10.) + 50:56 (10.) +
     Libor Vágner 53:38 (12.) + 104:34 (12.) +
     Dominik Najman 68:15 (14.) + 172:49 (12.) + 57:38
13. PDY - Běhej Poděbrady 1 PDY - Běhej Poděbrady 198:55 + 83:44
     Pavlík Mojmír 65:54 (15.) + 65:54 (15.) +
     Trnka Ondřej 63:21 (13.) + 129:15 (13.) +
     Holata Radek 69:40 (15.) + 198:55 (13.) + 83:44
ASU - Magnus Orienteering 1 ASU - Magnus Orienteering DISK
     Khýn Vítězslav 39:41 39:41
     Greschner Luboš DISK
     Kolek Petr 53:09 +
SJC - Sportcentrum Jičín 2 SJC - Sportcentrum Jičín DISK
     Tomeš Petr 42:23 + 42:23 +
     Kazda Jiří DISK
     Jahn Petr +
CHC - K.O.B. Choceň 1 CHC - K.O.B. Choceň DISK
     Šimek Jiří DISK
     Nimshausová Hana +
     Křivda Ivan 54:33 +

H12

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. VLI - Slavia Liberec orienteer 1 VLI - Slavia Liberec orienteer 68:38
     Votava Vojtěch 23:36 (5.) + 23:36 (5.) +
     Beneš Max 22:21 (2.) + 45:57 (2.) +
     Horáček Jáchym 22:41 (3.) + 68:38 (1.)
2. DKP - Oddíl OB Kotlářka 1 DKP - Oddíl OB Kotlářka 70:17 + 1:39
     Junek Šimon 25:58 (13.) + 25:58 (13.) +
     Sedlák Václav 22:36 (3.) + 48:34 (6.) +
     Bartoň Theodor 21:43 (1.) 70:17 (2.) + 1:39
3. PHK - OK 99 Hradec Králové 1 PHK - OK 99 Hradec Králové 70:22 + 1:44
     Kunart Lukáš 23:52 (7.) + 23:52 (7.) +
     Novotný Kryštof 22:02 (1.) 45:54 (1.)
     Chrtek Jan 24:28 (6.) + 70:22 (3.) + 1:44
4. ZBM - SK Brno Žabovřesky 1 ZBM - SK Brno Žabovřesky 70:47 + 2:09
     Hikl Martin 20:49 (3.) + 20:49 (3.) +
     Coufalová Thea 26:56 (8.) + 47:45 (4.) +
     Koča František 23:02 (4.) + 70:47 (4.) + 2:09
5. DKP - Oddíl OB Kotlářka 2 DKP - Oddíl OB Kotlářka 71:43 + 3:05
     Machar Dan 20:26 (2.) + 20:26 (2.) +
     Míka Luboš 26:25 (6.) + 46:51 (3.) +
     Junek Kryštof 24:52 (7.) + 71:43 (5.) + 3:05
6. SHK - OK Slavia Hradec Králové 4 SHK - OK Slavia Hradec Králové 75:19 + 6:41
     Lukeš Josef 23:42 (6.) + 23:42 (6.) +
     Fiala Matyáš 26:06 (5.) + 49:48 (7.) +
     Pouchlý Matěj 25:31 (8.) + 75:19 (6.) + 6:41
7. BOR - OK Jiskra Nový Bor 1 BOR - OK Jiskra Nový Bor 81:16 + 12:38
     Lamač Vítek 23:11 (4.) + 23:11 (4.) +
     Kocman Lukáš 24:35 (4.) + 47:46 (5.) +
     Nehasil František 33:30 (14.) + 81:16 (7.) + 12:38
8. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 1 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 82:25 + 13:47
     Jirout Vilém 24:54 (10.) + 24:54 (10.) +
     Macek Dan 35:38 (21.) + 60:32 (14.) +
     Kadaně Matěj 21:53 (2.) + 82:25 (8.) + 13:47
9. SJC - Sportcentrum Jičín 1 SJC - Sportcentrum Jičín 88:05 + 19:27
     Posolda Lukáš 27:57 (19.) + 27:57 (19.) +
     Ticháček Jáchym 27:59 (9.) + 55:56 (10.) +
     Vošvrda Václav 32:09 (11.) + 88:05 (9.) + 19:27
10. PHK - OK 99 Hradec Králové 3 PHK - OK 99 Hradec Králové 88:26 + 19:48
     Kopecký Matěj 26:00 (15.) + 26:00 (15.) +
     Pompach Tobiáš 29:04 (11.) + 55:04 (9.) +
     Tatarnikov Ivan 33:22 (13.) + 88:26 (10.) + 19:48
11. DOK - OK Doksy 1 DOK - OK Doksy 92:22 + 23:44
     Kmínek Ondřej 31:32 (27.) + 31:32 (27.) +
     Kmínek Jan 28:34 (10.) + 60:06 (13.) +
     Mohaupt Vít 32:16 (12.) + 92:22 (11.) + 23:44
12. VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 1 VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:45 + 25:07
     Kutlvašr Vladimír 24:00 (9.) + 24:00 (9.) +
     Vrbata Alan 26:32 (7.) + 50:32 (8.) +
     Novák Vojtěch 43:13 (23.) + 93:45 (12.) + 25:07
13. VLI - Slavia Liberec orienteer 2 VLI - Slavia Liberec orienteer 94:44 + 26:06
     Šebelka Jakub 24:56 (11.) + 24:56 (11.) +
     Tuma Benjamin 33:45 (16.) + 58:41 (12.) +
     Matějů Eda 36:03 (16.) + 94:44 (13.) + 26:06
14. VCO - Východočeská oblast 1 VCO - Východočeská oblast 95:13 + 26:35
     Šimek Vojtěch 26:40 (16.) + 26:40 (16.) +
     Šimek Jan 36:57 (23.) + 63:37 (19.) +
     Nedvídek Filip 31:36 (10.) + 95:13 (14.) + 26:35
15. TUR - OOB TJ Turnov 1 TUR - OOB TJ Turnov 98:52 + 30:14
     Zakouřil František 27:26 (18.) + 27:26 (18.) +
     Bégoc Dany 34:01 (17.) + 61:27 (16.) +
     Louda Štěpán 37:25 (17.) + 98:52 (15.) + 30:14
16. SHK - OK Slavia Hradec Králové 2 SHK - OK Slavia Hradec Králové 98:55 + 30:17
     Macháček Jakub 23:52 (7.) + 23:52 (7.) +
     Mayer Antonín 34:48 (19.) + 58:40 (11.) +
     Košťál Antonín 40:15 (20.) + 98:55 (16.) + 30:17
17. RIC - OB Říčany 1 RIC - OB Říčany 98:56 + 30:18
     Prox Jan 25:59 (14.) + 25:59 (14.) +
     Čevelová Adéla 35:15 (20.) + 61:14 (15.) +
     Čevela Marek 37:42 (18.) + 98:56 (17.) + 30:18
18. SHK - OK Slavia Hradec Králové 3 SHK - OK Slavia Hradec Králové 102:25 + 33:47
     Šumpík Filip 35:19 (32.) + 35:19 (32.) +
     Bohdanecký František 31:05 (12.) + 66:24 (23.) +
     Hanslík Jaroslav 36:01 (15.) + 102:25 (18.) + 33:47
19. ODV - TJ Aero Odolena Voda 1 ODV - TJ Aero Odolena Voda 106:19 + 37:41
     Koukal Jan 25:57 (12.) + 25:57 (12.) +
     Berný Jáchym 37:35 (24.) + 63:32 (18.) +
     Houdek Jakub 42:47 (22.) + 106:19 (19.) + 37:41
20. SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 1 SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 115:07 + 46:29
     Klabzuba Jan 30:50 (25.) + 30:50 (25.) +
     Votroubek Jan 36:33 (22.) + 67:23 (24.) +
     Říhová Eliška 47:44 (25.) + 115:07 (20.) + 46:29
21. TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 1 TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 117:02 + 48:24
     Vokurka Antonín 30:32 (24.) + 30:32 (24.) +
     Zurynek Tomáš 46:27 (29.) + 76:59 (27.) +
     Vokurka Václav 40:03 (19.) + 117:02 (21.) + 48:24
22. PDY - Běhej Poděbrady 2 PDY - Běhej Poděbrady 121:34 + 52:56
     Nedoma Oliver 30:28 (23.) + 30:28 (23.) +
     Cháma Ondřej 33:31 (15.) + 63:59 (21.) +
     Trnka Jiří 57:35 (28.) + 121:34 (22.) + 52:56
23. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 2 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 125:32 + 56:54
     Domin Ondřej 33:12 (30.) + 33:12 (30.) +
     Fukátko Václav 39:42 (27.) + 72:54 (26.) +
     Nachtigall Jakub 52:38 (27.) + 125:32 (23.) + 56:54
24. PDY - Běhej Poděbrady 1 PDY - Běhej Poděbrady 126:51 + 58:13
     Šiler Štěpán 30:21 (22.) + 30:21 (22.) +
     Jindra Jáchym 54:32 (30.) + 84:53 (28.) +
     Holata Vojtěch 41:58 (21.) + 126:51 (24.) + 58:13
25. JJN - Team Jizerky 1 JJN - Team Jizerky 144:35 + 75:57
     Švihovský Matyáš 55:13 (34.) + 55:13 (34.) +
     Ryšavá Anežka 37:50 (25.) + 93:03 (30.) +
     Bahník Václav 51:32 (26.) + 144:35 (25.) + 75:57
26. HOR - TJ Jiskra Hořice 1 HOR - TJ Jiskra Hořice 163:33 + 94:55
     Saifrt Matěj 28:34 (20.) + 28:34 (20.) +
     Zollmann David 63:57 (32.) + 92:31 (29.) +
     Zollmann Filip 71:02 (29.) + 163:33 (26.) + 94:55
SJC - Sportcentrum Jičín 2 SJC - Sportcentrum Jičín DISK
     Kopecký Mikuláš 31:48 + 31:48 +
     Hanousek Jan 32:06 + 63:54 +
     Řehák Jan DISK
TAP - KOB Tretra Praha 1 TAP - KOB Tretra Praha DISK
     Elleder Jan 20:12 20:12
     Hlaváčková Lucie DISK
     Pohlová Sandra 44:17 +
ZCO - Západočeská oblast 1 ZCO - Západočeská oblast DISK
     Černý Antonín 30:08 + 30:08 +
     Křížek Vilém 32:54 + 63:02 +
     Brabec Zdeněk DISK
DOK - OK Doksy 2 DOK - OK Doksy DISK
     Krausová Amálie 64:27 + 64:27 +
     Dvořák Daniel 41:09 + 105:36 +
     Stránský Jakub DISK
DKP - Oddíl OB Kotlářka 4 DKP - Oddíl OB Kotlářka DISK
     Žižkovský Daniel 32:57 + 32:57 +
     Balga Filip 38:58 + 71:55 +
     Evan Marek Amos DISK
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 2 VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
     Matějec Jonáš 33:50 + 33:50 +
     Paukert Adam DISK
     Kutlvašr Vladimír 23:42 +
PHK - OK 99 Hradec Králové 2 PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
     Liška Albert 38:08 + 38:08 +
     Liška Viktor 58:39 + 96:47 +
     Mojžíš Radovan DISK
DKP - Oddíl OB Kotlářka 3 DKP - Oddíl OB Kotlářka DISK
     Hladík Filip 27:20 + 27:20 +
     Havlíková Tereza DISK
     Šťovíček Jan +
SHK - OK Slavia Hradec Králové 1 SHK - OK Slavia Hradec Králové DISK
     Toužil Lukáš DISK
     Slavík František +
     Leško Michal 27:17 +
ZCO - Západočeská oblast 2 ZCO - Západočeská oblast DISK
     Jedlička Josef 31:24 + 31:24 +
     Placek Nikolas 34:08 + 65:32 +
     N.N. DNS

H135

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. RIC - OB Říčany 1 RIC - OB Říčany 108:22
     Seidl Miroslav 37:26 (8.) + 37:26 (8.) +
     Havlíček Jan 29:34 (1.) 67:00 (1.)
     Rožek David 41:22 (9.) + 108:22 (1.)
2. PGP - SK Praga 1 PGP - SK Praga 108:26 + 0:04
     Janovský Tomáš 36:08 (1.) 36:08 (1.)
     Janas Petr 32:43 (3.) + 68:51 (2.) +
     Drbal Jan 39:35 (4.) + 108:26 (2.) + 0:04
3. SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 1 SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 109:16 + 0:54
     Krmaš Václav 40:26 (11.) + 40:26 (11.) +
     Šklíba Jan 30:16 (2.) + 70:42 (3.) +
     Filip Libor 38:34 (2.) + 109:16 (3.) + 0:54
4. VAM - OB Vamberk 1 VAM - OB Vamberk 115:31 + 7:09
     Hladký Viktor 41:38 (12.) + 41:38 (12.) +
     Vandas Luděk 33:00 (4.) + 74:38 (8.) +
     Netopil Libor 40:53 (6.) + 115:31 (4.) + 7:09
5. JIL - OK Jilemnice 1 JIL - OK Jilemnice 115:55 + 7:33
     Malý Aleš 36:21 (3.) + 36:21 (3.) +
     Vlastník Zdeněk 37:28 (11.) + 73:49 (7.) +
     Votoček Tomáš 42:06 (10.) + 115:55 (5.) + 7:33
6. VSP - USK Praha 1 VSP - USK Praha 116:12 + 7:50
     Arnošt Kamil 36:13 (2.) + 36:13 (2.) +
     Ehler Tomáš 35:27 (6.) + 71:40 (4.) +
     Rod Jan 44:32 (13.) + 116:12 (6.) + 7:50
7. SHK - OK Slavia Hradec Králové 1 SHK - OK Slavia Hradec Králové 116:40 + 8:18
     Jedlička Michal 36:54 (5.) + 36:54 (5.) +
     Čečka Jiří 36:23 (7.) + 73:17 (6.) +
     Netuka Jan 43:23 (11.) + 116:40 (7.) + 8:18
8. AOP - Orientační Běh Opava 1 AOP - Orientační Běh Opava 118:57 + 10:35
     Holas Tomáš 42:17 (14.) + 42:17 (14.) +
     Schuster Martin 36:55 (10.) + 79:12 (10.) +
     Hadač Miroslav 39:45 (5.) + 118:57 (8.) + 10:35
9. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 1 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 118:59 + 10:37
     Kříž Libor 37:50 (9.) + 37:50 (9.) +
     Macháček Lubomír 41:47 (18.) + 79:37 (11.) +
     Vodička Oldřich 39:22 (3.) + 118:59 (9.) + 10:37
10. SCP - OK Sparta Praha 1 SCP - OK Sparta Praha 119:06 + 10:44
     Bašus Petr 40:21 (10.) + 40:21 (10.) +
     Veljačik Pavel 37:37 (12.) + 77:58 (9.) +
     Šístek Daniel 41:08 (7.) + 119:06 (10.) + 10:44
11. LLI - LOK-o Liberec 1 LLI - LOK-o Liberec 120:20 + 11:58
     Bradáč Stanislav 46:29 (21.) + 46:29 (21.) +
     Fürst Aleš 38:08 (13.) + 84:37 (16.) +
     Peterka Vojtěch 35:43 (1.) 120:20 (11.) + 11:58
12. RUZ - TJ Růžená 1 RUZ - TJ Růžená 127:26 + 19:04
     Hofhanzl Abrahám 47:38 (25.) + 47:38 (25.) +
     Nevrkla Tomáš 38:33 (14.) + 86:11 (18.) +
     Gregor Petr 41:15 (8.) + 127:26 (12.) + 19:04
13. SJH - SOS Jindřichův Hradec 1 SJH - SOS Jindřichův Hradec 131:19 + 22:57
     Beneš Jan 41:47 (13.) + 41:47 (13.) +
     Benešová Iva 45:12 (22.) + 86:59 (20.) +
     Nouza Petr 44:20 (12.) + 131:19 (13.) + 22:57
14. DOK - OK Doksy 1 DOK - OK Doksy 132:31 + 24:09
     Hradecký Jaroslav 44:58 (19.) + 44:58 (19.) +
     Synek Antonín 36:35 (9.) + 81:33 (12.) +
     Kmínek Jan 50:58 (22.) + 132:31 (14.) + 24:09
15. BOR - OK Jiskra Nový Bor 1 BOR - OK Jiskra Nový Bor 133:52 + 25:30
     Šrůta Milan 36:56 (6.) + 36:56 (6.) +
     Pavlovec Petr 47:56 (26.) + 84:52 (17.) +
     Patka Miroslav 49:00 (18.) + 133:52 (15.) + 25:30
16. DKP - Oddíl OB Kotlářka 1 DKP - Oddíl OB Kotlářka 134:02 + 25:40
     Šubrt Antonín 47:23 (24.) + 47:23 (24.) +
     Kalousek Jiří 41:21 (17.) + 88:44 (22.) +
     Víteček Jan 45:18 (14.) + 134:02 (16.) + 25:40
17. DKP - Oddíl OB Kotlářka 2 DKP - Oddíl OB Kotlářka 136:36 + 28:14
     Maroušek Jan 43:01 (15.) + 43:01 (15.) +
     Svoboda Jiří 41:00 (16.) + 84:01 (13.) +
     Vondráček Martin 52:35 (23.) + 136:36 (17.) + 28:14
18. SJC - Sportcentrum Jičín 1 SJC - Sportcentrum Jičín 141:02 + 32:40
     Pleva Stanislav 43:19 (16.) + 43:19 (16.) +
     Tesař Zdeněk 43:26 (19.) + 86:45 (19.) +
     Bílek Tomáš 54:17 (25.) + 141:02 (18.) + 32:40
19. PHK - OK 99 Hradec Králové 2 PHK - OK 99 Hradec Králové 145:36 + 37:14
     Vrábel Petr 47:52 (26.) + 47:52 (26.) +
     Zamouřil Petr 40:34 (15.) + 88:26 (21.) +
     Metelka Pavel 57:10 (28.) + 145:36 (19.) + 37:14
20. PHK - OK 99 Hradec Králové 1 PHK - OK 99 Hradec Králové 149:16 + 40:54
     Grusser Jan 48:04 (27.) + 48:04 (27.) +
     Kvapil Ondřej 45:28 (23.) + 93:32 (23.) +
     Melichar Igor 55:44 (27.) + 149:16 (20.) + 40:54
21. TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 1 TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 149:31 + 41:09
     Vokurka Jan 47:09 (23.) + 47:09 (23.) +
     Štembera Jan 47:43 (25.) + 94:52 (24.) +
     Novotný Dušan 54:39 (26.) + 149:31 (21.) + 41:09
22. DLP - OOB TJ Dukla Praha 1 DLP - OOB TJ Dukla Praha 153:05 + 44:43
     Šindelka Antonín 43:19 (16.) + 43:19 (16.) +
     John Vladimír 59:31 (32.) + 102:50 (28.) +
     Klíž Michal 50:15 (19.) + 153:05 (22.) + 44:43
23. HOR - TJ Jiskra Hořice 2 HOR - TJ Jiskra Hořice 153:22 + 45:00
     Rücker Jan 46:20 (20.) + 46:20 (20.) +
     Rücker Petr 54:14 (29.) + 100:34 (27.) +
     Rückerová Šárka 52:48 (24.) + 153:22 (23.) + 45:00
24. CET - TJ Loko Česká Třebová 1 CET - TJ Loko Česká Třebová 158:42 + 50:20
     Šafář Miroslav 51:07 (30.) + 51:07 (30.) +
     Šafářová Ivana 44:00 (20.) + 95:07 (25.) +
     Šafář Jakub 63:35 (32.) + 158:42 (24.) + 50:20
25. VSP - USK Praha 2 VSP - USK Praha 161:45 + 53:23
     Zavadil Vladimír 59:41 (34.) + 59:41 (34.) +
     Zakouřil Václav 44:27 (21.) + 104:08 (29.) +
     Maleček Vít 57:37 (30.) + 161:45 (25.) + 53:23
26. TYN - OOB SK Týniště / Orlicí 1 TYN - OOB SK Týniště / Orlicí 161:48 + 53:26
     Adamovský Michal 61:07 (35.) + 61:07 (35.) +
     Műller Kamil 54:07 (28.) + 115:14 (32.) +
     Zaydlar Michal 46:34 (16.) + 161:48 (26.) + 53:26
27. HOR - TJ Jiskra Hořice 1 HOR - TJ Jiskra Hořice 163:31 + 55:09
     Čihák Petr 50:46 (28.) + 50:46 (28.) +
     Čiháková Olga 66:44 (35.) + 117:30 (33.) +
     Saifrt Tomáš 46:01 (15.) + 163:31 (27.) + 55:09
28. LTU- OOB TJ Lokomotiva Trutnov 1 LTU- OOB TJ Lokomotiva Trutnov 168:42 + 60:20
     Bendák Petr 43:25 (18.) + 43:25 (18.) +
     Termerová Jana 56:31 (30.) + 99:56 (26.) +
     Skalka Michal 68:46 (34.) + 168:42 (28.) + 60:20
29. JEN - OB Jenišovice 1 JEN - OB Jenišovice 172:19 + 63:57
     Zabořil Michal 59:33 (33.) + 59:33 (33.) +
     Kutek Pavel 51:09 (27.) + 110:42 (31.) +
     Kalousek Zdeněk 61:37 (31.) + 172:19 (29.) + 63:57
30. PEN - OK RECO Sport 1 PEN - OK RECO Sport 180:24 + 72:02
     Vydra Pavel 67:09 (36.) + 67:09 (36.) +
     Kábrtová Iva 62:51 (34.) + 130:00 (36.) +
     Erbert Ladislav 50:24 (20.) + 180:24 (30.) + 72:02
31. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 2 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 181:41 + 73:19
     Nekvapil Ondřej 57:22 (32.) + 57:22 (32.) +
     Pipek Kamil 60:39 (33.) + 118:01 (34.) +
     Macek Pavel 63:40 (33.) + 181:41 (31.) + 73:19
32. SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 2 SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 183:30 + 75:08
     Peremská Dana 56:26 (31.) + 56:26 (31.) +
     Votroubek Jan 69:34 (36.) + 126:00 (35.) +
     Hanl Vratislav 57:30 (29.) + 183:30 (32.) + 75:08
33. ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk 1 ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk 187:57 + 79:35
     Kmentová Lenka 67:53 (37.) + 67:53 (37.) +
     Andrš Milan 69:38 (37.) + 137:31 (37.) +
     Andrš Petr 50:26 (21.) + 187:57 (33.) + 79:35
MS JEN - OB Jenišovice 2 JEN - OB Jenišovice 152:51 + 44:29
     Švarc Jiří 46:41 (22.) + 46:41 (22.) +
     Švarcová Lenka 58:19 (31.) + 105:00 (30.) +
     Mareš Hynek 47:51 (17.) + 152:51 (.) + 44:29
ONO - SKOB Ostrov 1 ONO - SKOB Ostrov DISK
     Ritter Aleš 36:27 + 36:27 +
     Ječmen Vladimír 36:29 + 72:56 +
     Pekárek Martin DISK
VPM - KOS Slavia Plzeň 1 VPM - KOS Slavia Plzeň DISK
     Vodrážka Ondřej 37:20 + 37:20 +
     Richtr Aleš 46:56 + 84:16 +
     Jedlička Jiří DISK
PBM - TJ Spartak 1. brněnská 1 PBM - TJ Spartak 1. brněnská DISK
     Komenda Jan 51:01 + 51:01 +
     Zřídkaveselý Libor 33:11 + 84:12 +
     Pauschek Karel DNS

H14

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. DKP - Oddíl OB Kotlářka 1 DKP - Oddíl OB Kotlářka 83:01
     Skripnik Matouš 25:47 (2.) + 25:47 (2.) +
     Víteček Šimon 30:30 (5.) + 56:17 (2.) +
     Sedláček Patrik 26:44 (1.) 83:01 (1.)
2. SHK - OK Slavia Hradec Králové 1 SHK - OK Slavia Hradec Králové 87:14 + 4:13
     Čečka Matěj 26:43 (4.) + 26:43 (4.) +
     Jakubský David 32:33 (9.) + 59:16 (4.) +
     Macháček Tomáš 27:58 (3.) + 87:14 (2.) + 4:13
3. DKP - Oddíl OB Kotlářka 2 DKP - Oddíl OB Kotlářka 92:46 + 9:45
     Brandejs Štěpán 29:53 (9.) + 29:53 (9.) +
     Koten Vojtěch 29:34 (3.) + 59:27 (5.) +
     Novák Adam 33:19 (6.) + 92:46 (3.) + 9:45
4. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 1 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 94:21 + 11:20
     Goláň Antonín 33:25 (17.) + 33:25 (17.) +
     Kroupa Matyáš 33:08 (13.) + 66:33 (13.) +
     Frosch Vítek 27:48 (2.) + 94:21 (4.) + 11:20
5. DKP - Oddíl OB Kotlářka 4 DKP - Oddíl OB Kotlářka 94:25 + 11:24
     Engel Adam 29:46 (8.) + 29:46 (8.) +
     Junek Matouš 31:13 (8.) + 60:59 (7.) +
     Machar Eda 33:26 (7.) + 94:25 (5.) + 11:24
6. TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 1 TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 98:39 + 15:38
     Lesák Marek 29:40 (7.) + 29:40 (7.) +
     Štembera Vítek 29:35 (4.) + 59:15 (3.) +
     Janata Matěj 39:24 (17.) + 98:39 (6.) + 15:38
7. BOR - OK Jiskra Nový Bor 1 BOR - OK Jiskra Nový Bor 98:48 + 15:47
     Hrůzek Ondřej 32:28 (14.) + 32:28 (14.) +
     Mitiska Matěj 33:31 (14.) + 65:59 (11.) +
     Patka Marek 32:49 (5.) + 98:48 (7.) + 15:47
8. JEO - Ještědská oblast 1 JEO - Ještědská oblast 99:25 + 16:24
     Šašek Jakub 28:17 (5.) + 28:17 (5.) +
     Guida Francesco 33:38 (15.) + 61:55 (8.) +
     Guida Alessandro 37:30 (12.) + 99:25 (8.) + 16:24
9. CTB - SK OB Chotěboř 1 CTB - SK OB Chotěboř 100:01 + 17:00
     Klusáček Mikuláš 28:49 (6.) + 28:49 (6.) +
     Novák Tobiáš 30:58 (7.) + 59:47 (6.) +
     Nováková Anna Marie 40:14 (18.) + 100:01 (9.) + 17:00
10. VLI - Slavia Liberec orienteer 1 VLI - Slavia Liberec orienteer 100:06 + 17:05
     Šebelka Matěj 25:45 (1.) 25:45 (1.)
     Maděra Jakub 40:20 (20.) + 66:05 (12.) +
     Skácel Jan 34:01 (8.) + 100:06 (10.) + 17:05
11. VSP - USK Praha 1 VSP - USK Praha 104:01 + 21:00
     Gajda Petr 33:00 (15.) + 33:00 (15.) +
     Kučera Jakub 32:57 (11.) + 65:57 (10.) +
     Zavadil Matěj 38:04 (14.) + 104:01 (11.) + 21:00
12. PGP - SK Praga 1 PGP - SK Praga 104:40 + 21:39
     Svítil Martin 36:39 (24.) + 36:39 (24.) +
     Šimerka Ondřej 32:35 (10.) + 69:14 (15.) +
     Šnejdar Martin 35:26 (9.) + 104:40 (12.) + 21:39
13. ZCO - Západočeská oblast 1 ZCO - Západočeská oblast 106:01 + 23:00
     Herman Ondřej 33:22 (16.) + 33:22 (16.) +
     Krs Jakub 36:38 (18.) + 70:00 (17.) +
     Vodrážka Štěpán 36:01 (10.) + 106:01 (13.) + 23:00
14. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 2 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 106:24 + 23:23
     Lučan Matěj 33:43 (19.) + 33:43 (19.) +
     Maloch David 34:22 (16.) + 68:05 (14.) +
     Lučan Ondřej 38:19 (15.) + 106:24 (14.) + 23:23
15. VCO - Východočeská oblast 1 VCO - Východočeská oblast 106:32 + 23:31
     Gottstein Matouš 36:36 (23.) + 36:36 (23.) +
     Kvášovský Filip 33:00 (12.) + 69:36 (16.) +
     Spilka Petr 36:56 (11.) + 106:32 (15.) + 23:31
16. TBM - KOS TJ Tesla Brno 2 TBM - KOS TJ Tesla Brno 110:30 + 27:29
     Malý Matyáš 36:31 (21.) + 36:31 (21.) +
     Franc Kryštof 36:08 (17.) + 72:39 (18.) +
     Svirák Benjamin 37:51 (13.) + 110:30 (16.) + 27:29
17. JJN - Team Jizerky 1 JJN - Team Jizerky 115:37 + 32:36
     Nožička Jan 31:51 (12.) + 31:51 (12.) +
     Šnytr Václav 41:38 (21.) + 73:29 (19.) +
     Oravec Viktor 42:08 (19.) + 115:37 (17.) + 32:36
18. SHK - OK Slavia Hradec Králové 2 SHK - OK Slavia Hradec Králové 119:12 + 36:11
     Sochor Jakub 34:17 (20.) + 34:17 (20.) +
     Zástava Marek 42:39 (23.) + 76:56 (21.) +
     Čečka Vojtěch 42:16 (20.) + 119:12 (18.) + 36:11
19. ZCO - Západočeská oblast 2 ZCO - Západočeská oblast 121:46 + 38:45
     Materna Josef 37:30 (25.) + 37:30 (25.) +
     Pícl Kryštof 45:10 (25.) + 82:40 (24.) +
     Placek Tomas 39:06 (16.) + 121:46 (19.) + 38:45
20. ZCO - Západočeská oblast 3 ZCO - Západočeská oblast 121:52 + 38:51
     Prinz Mikuláš 38:53 (26.) + 38:53 (26.) +
     Brabec Matěj 38:58 (19.) + 77:51 (23.) +
     Sobotová Kateřina 44:01 (21.) + 121:52 (20.) + 38:51
21. VCO - Východočeská oblast 2 VCO - Východočeská oblast 148:52 + 65:51
     Doucha Tomáš 41:36 (27.) + 41:36 (27.) +
     Matoušek Alex 49:30 (26.) + 91:06 (25.) +
     Večeřa Viktor 57:46 (22.) + 148:52 (21.) + 65:51
22. TUR - OOB TJ Turnov 2 TUR - OOB TJ Turnov 188:55 + 105:54
     Otmar Antonín 58:15 (28.) + 58:15 (28.) +
     Krejčí Matěj 65:12 (27.) + 123:27 (26.) +
     Kalousek Dominik 65:28 (23.) + 188:55 (22.) + 105:54
TZL - SKOB Zlín 1 TZL - SKOB Zlín DISK
     Pernička Martin 26:18 + 26:18 +
     Pavlík Adam 29:25 + 55:43
     Hozík Štěpán DISK
PHK - OK 99 Hradec Králové 1 PHK - OK 99 Hradec Králové DISK
     Novotný Vít DISK
     Jelínek František 27:31
     Metelka Tomáš 28:17 +
HOR - TJ Jiskra Hořice 1 HOR - TJ Jiskra Hořice DISK
     Čihák Jakub 31:44 + 31:44 +
     Čihák Matěj 42:20 + 74:04 +
     Kolátor Štěpán DISK
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 1 VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
     Červinka Vojta DISK
     Setunský Jan DNS
     Kubát Vojtěch DNS
DKP - Oddíl OB Kotlářka 3 DKP - Oddíl OB Kotlářka DISK
     Veljačik Jonáš 36:34 + 36:34 +
     Štys Jáchym DISK
     Svoboda Adam DISK
TAP - KOB Tretra Praha 1 TAP - KOB Tretra Praha DISK
     Tejkl Štěpán 33:38 + 33:38 +
     Ellederová Eva 44:09 + 77:47 +
     Kamenický Pavel DISK
TUR - OOB TJ Turnov 1 TUR - OOB TJ Turnov DISK
     Lamač František 32:13 + 32:13 +
     Pešek Jáchym DISK
     Louda Matyáš +
TBM - KOS TJ Tesla Brno 1 TBM - KOS TJ Tesla Brno DISK
     Hájek Štěpán 31:35 + 31:35 +
     Navrátil Jakub 30:45 + 62:20 +
     Štěpánek Ondřej DNS

H165

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. SNA - TJ START Náchod 1 SNA - TJ START Náchod 94:32
     Doucha Jiří 31:54 (1.) 31:54 (1.)
     Kalibán Pavel 28:28 (1.) 60:22 (1.)
     Sokolář Zdeněk 34:10 (3.) + 94:32 (1.)
2. CHC - K.O.B. Choceň 1 CHC - K.O.B. Choceň 99:38 + 5:06
     Sobczyński Kalikst 34:28 (3.) + 34:28 (3.) +
     Guga Romuald 32:24 (3.) + 66:52 (3.) +
     Švadlena Pavel 32:46 (1.) 99:38 (2.) + 5:06
3. HOR - TJ Jiskra Hořice 1 HOR - TJ Jiskra Hořice 104:04 + 9:32
     Vávra Martin 35:21 (4.) + 35:21 (4.) +
     Vávra Radek 30:04 (2.) + 65:25 (2.) +
     Škorpil Martin 38:39 (4.) + 104:04 (3.) + 9:32
4. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 1 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 114:54 + 20:22
     Fencl Petr 33:52 (2.) + 33:52 (2.) +
     Kološ Oldřich 41:23 (13.) + 75:15 (5.) +
     Kaplan Jan 39:39 (6.) + 114:54 (4.) + 20:22
5. PHK - OK 99 Hradec Králové 1 PHK - OK 99 Hradec Králové 115:21 + 20:49
     Dušátko Petr 35:26 (5.) + 35:26 (5.) +
     Běhoun Pavel 35:00 (6.) + 70:26 (4.) +
     Růžička Ivan 44:55 (9.) + 115:21 (5.) + 20:49
6. SNA - TJ START Náchod 3 SNA - TJ START Náchod 117:46 + 23:14
     Ježková Dana 50:25 (13.) + 50:25 (13.) +
     Matějka Luboš 34:34 (5.) + 84:59 (11.) +
     Pýcha Lukáš 32:47 (2.) + 117:46 (6.) + 23:14
7. STB - TJ Stadion Nový Bor 1 STB - TJ Stadion Nový Bor 122:17 + 27:45
     Průšek Petr 42:01 (10.) + 42:01 (10.) +
     Müller Rico 36:25 (7.) + 78:26 (7.) +
     Kubec Pavel 43:51 (8.) + 122:17 (7.) + 27:45
8. TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 1 TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 122:37 + 28:05
     Kunc Radovan 41:54 (8.) + 41:54 (8.) +
     Horák Petr 39:26 (11.) + 81:20 (9.) +
     Král Luboš 41:17 (7.) + 122:37 (8.) + 28:05
9. SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 1 SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 125:04 + 30:32
     Locker Martin 42:00 (9.) + 42:00 (9.) +
     Šimerda Václav 34:31 (4.) + 76:31 (6.) +
     Šeps Miroslav 48:33 (10.) + 125:04 (9.) + 30:32
10. SHK - OK Slavia Hradec Králové 1 SHK - OK Slavia Hradec Králové 129:54 + 35:22
     Gazdačko Milan 52:25 (14.) + 52:25 (14.) +
     Filip Aleš 38:31 (10.) + 90:56 (14.) +
     Chmelař Pavel 38:58 (5.) + 129:54 (10.) + 35:22
11. SNA - TJ START Náchod 2 SNA - TJ START Náchod 131:32 + 37:00
     Ptáček Miloš 45:13 (12.) + 45:13 (12.) +
     Slavík Pavel 36:52 (8.) + 82:05 (10.) +
     Zákravský Zdeněk 49:27 (11.) + 131:32 (11.) + 37:00
12. ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk 1 ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk 144:05 + 49:33
     Venclová Veronika 45:12 (11.) + 45:12 (11.) +
     Tobiška Václav 39:50 (12.) + 85:02 (12.) +
     Levý Tomáš 59:03 (12.) + 144:05 (12.) + 49:33
13. DOK - OK Doksy 1 DOK - OK Doksy 144:19 + 49:47
     Bílý Petr 40:28 (6.) + 40:28 (6.) +
     Kubec Michal 38:24 (9.) + 78:52 (8.) +
     Meduna Jakub 65:27 (14.) + 144:19 (13.) + 49:47
14. SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 2 SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 150:58 + 56:26
     Brožek Tomáš 41:42 (7.) + 41:42 (7.) +
     Brožková Květa 45:33 (14.) + 87:15 (13.) +
     Lockerová Milena 63:43 (13.) + 150:58 (14.) + 56:26

H18

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. PBM - TJ Spartak 1. brněnská 1 PBM - TJ Spartak 1. brněnská 94:39
     Zřídkaveselý Adam 33:16 (12.) + 33:16 (12.) +
     Bednařík Vilém 31:42 (2.) + 64:58 (4.) +
     Strýček Jan 29:41 (1.) 94:39 (1.)
2. VSP - USK Praha 1 VSP - USK Praha 96:42 + 2:03
     Bolehovský Daniel 29:59 (2.) + 29:59 (2.) +
     Zakouřil Matyáš 34:11 (11.) + 64:10 (2.) +
     Průša Dominik 32:32 (2.) + 96:42 (2.) + 2:03
3. ZBM - SK Brno Žabovřesky 1 ZBM - SK Brno Žabovřesky 97:10 + 2:31
     Jančík Filip 32:09 (5.) + 32:09 (5.) +
     Kučera Tomáš 30:46 (1.) 62:55 (1.)
     Urbánek Tomáš 34:15 (12.) + 97:10 (3.) + 2:31
4. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 1 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 97:48 + 3:09
     Hanuš Filip 32:31 (7.) + 32:31 (7.) +
     Srb Vladimír 32:10 (3.) + 64:41 (3.) +
     Haas Filip 33:07 (4.) + 97:48 (4.) + 3:09
5. SJI - OK Jihlava 1 SJI - OK Jihlava 100:50 + 6:11
     Vítek Matěj 33:07 (10.) + 33:07 (10.) +
     Orany Vojtěch 33:50 (10.) + 66:57 (7.) +
     Nouza Michal 33:53 (9.) + 100:50 (5.) + 6:11
6. ZTC-Západočeské sport centr OB 2 ZTC-Západočeské sport centr OB 101:59 + 7:20
     Stehlík Jakub 31:36 (3.) + 31:36 (3.) +
     Janoch Samuel Jan 37:05 (26.) + 68:41 (12.) +
     Svoboda Antonín 33:18 (5.) + 101:59 (6.) + 7:20
7. SJC - Sportcentrum Jičín 1 SJC - Sportcentrum Jičín 102:07 + 7:28
     Ticháček Jakub 32:02 (4.) + 32:02 (4.) +
     Kopecký Matyáš 35:02 (17.) + 67:04 (8.) +
     Vaníček Jan 35:03 (15.) + 102:07 (7.) + 7:28
8. ZBM - SK Brno Žabovřesky 2 ZBM - SK Brno Žabovřesky 102:48 + 8:09
     Balogh Matej 34:37 (19.) + 34:37 (19.) +
     Prášil Tomáš 34:27 (16.) + 69:04 (13.) +
     Štěrbák Josef 33:44 (7.) + 102:48 (8.) + 8:09
9. PLU - TJ SOKOL Plumlov 1 PLU - TJ SOKOL Plumlov 102:50 + 8:11
     Černoch Martin 35:52 (28.) + 35:52 (28.) +
     Beneš Jindřich 32:33 (4.) + 68:25 (10.) +
     Otruba František 34:25 (13.) + 102:50 (9.) + 8:11
10. JJN - Team Jizerky 1 JJN - Team Jizerky 102:52 + 8:13
     Marek Matěj 35:47 (27.) + 35:47 (27.) +
     Habán Oliver 32:38 (5.) + 68:25 (10.) +
     Pokorný Jan 34:27 (14.) + 102:52 (10.) + 8:13
11. TBM - KOS TJ Tesla Brno 1 TBM - KOS TJ Tesla Brno 103:10 + 8:31
     Štěpánek Jan 33:07 (10.) + 33:07 (10.) +
     Gryc Ondřej 33:37 (9.) + 66:44 (5.) +
     Račanský Jiří 36:26 (20.) + 103:10 (11.) + 8:31
12. PGP - SK Praga 1 PGP - SK Praga 103:35 + 8:56
     Koliáš Štěpán 34:43 (22.) + 34:43 (22.) +
     Zápotocký Jiří 36:01 (20.) + 70:44 (20.) +
     Kabát Martin 32:51 (3.) + 103:35 (12.) + 8:56
13. TZL - SKOB Zlín 1 TZL - SKOB Zlín 104:50 + 10:11
     Pernička Václav 34:32 (18.) + 34:32 (18.) +
     Huleja Martin 36:26 (22.) + 70:58 (21.) +
     Pekárek Tobias 33:52 (8.) + 104:50 (13.) + 10:11
14. TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 1 TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 104:59 + 10:20
     Skvortcov Yurii 34:38 (20.) + 34:38 (20.) +
     Zurynek Jan 33:32 (7.) + 68:10 (9.) +
     Dolejší Jan 36:49 (22.) + 104:59 (14.) + 10:20
15. SHK - OK Slavia Hradec Králové 1 SHK - OK Slavia Hradec Králové 105:32 + 10:53
     Kolář Šimon 36:23 (32.) + 36:23 (32.) +
     Čihák Jan 33:34 (8.) + 69:57 (16.) +
     Dohnálek Tomáš 35:35 (17.) + 105:32 (15.) + 10:53
16. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 2 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 106:20 + 11:41
     Krpata Michal 32:56 (9.) + 32:56 (9.) +
     Jelínek Filip 37:33 (30.) + 70:29 (18.) +
     Štichhauer Daniel 35:51 (18.) + 106:20 (16.) + 11:41
17. ZTC-Západočeské sport centr OB 1 ZTC-Západočeské sport centr OB 106:48 + 12:09
     Stehlík Šimon 29:55 (1.) 29:55 (1.)
     Sobota Ondřej 42:43 (42.) + 72:38 (24.) +
     Němec David 34:10 (11.) + 106:48 (17.) + 12:09
18. TAP - KOB Tretra Praha 1 TAP - KOB Tretra Praha 107:03 + 12:24
     Smolka Jakub 32:25 (6.) + 32:25 (6.) +
     Elleder David 34:22 (14.) + 66:47 (6.) +
     Černý Antonín 40:16 (33.) + 107:03 (18.) + 12:24
19. LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice 1 LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice 107:04 + 12:25
     Sláma Šimon 32:33 (8.) + 32:33 (8.) +
     Stacke Václav 37:21 (28.) + 69:54 (15.) +
     Šmelík Daniel 37:10 (23.) + 107:04 (19.) + 12:25
20. VSP - USK Praha 2 VSP - USK Praha 108:31 + 13:52
     Nemšovský Filip 36:01 (29.) + 36:01 (29.) +
     Teringl Vojtěch 36:28 (23.) + 72:29 (22.) +
     Štrait Vilém 36:02 (19.) + 108:31 (20.) + 13:52
21. KSU- Klub vytrv sportů Šumperk 2 KSU- Klub vytrv sportů Šumperk 108:42 + 14:03
     Tomanek Lukáš 33:56 (15.) + 33:56 (15.) +
     Jordán Alexandr 36:44 (24.) + 70:40 (19.) +
     Štábl Patrik 38:02 (27.) + 108:42 (21.) + 14:03
22. TUR - OOB TJ Turnov 1 TUR - OOB TJ Turnov 109:31 + 14:52
     Drahoňovský Tomáš 35:39 (26.) + 35:39 (26.) +
     Peterka Jakub 34:18 (12.) + 69:57 (16.) +
     Nejezchleb Vojtěch 39:34 (30.) + 109:31 (22.) + 14:52
23. JIL - OK Jilemnice 1 JIL - OK Jilemnice 110:48 + 16:09
     Salaba Dan 38:23 (33.) + 38:23 (33.) +
     Valenta Ondřej 35:43 (18.) + 74:06 (26.) +
     Votoček Michal 36:42 (21.) + 110:48 (23.) + 16:09
24. KSU- Klub vytrv sportů Šumperk 1 KSU- Klub vytrv sportů Šumperk 111:21 + 16:42
     Štábl Adam 33:56 (15.) + 33:56 (15.) +
     Štorek Jan 35:48 (19.) + 69:44 (14.) +
     Bláha Adam 41:37 (37.) + 111:21 (24.) + 16:42
25. NPA - SK LOB Nová Paka 1 NPA - SK LOB Nová Paka 112:15 + 17:36
     Choutka Matěj 38:30 (34.) + 38:30 (34.) +
     Fajfer Filip 36:17 (21.) + 74:47 (27.) +
     Novák Stanislav 37:28 (24.) + 112:15 (25.) + 17:36
26. ONO - SKOB Ostrov 1 ONO - SKOB Ostrov 112:30 + 17:51
     Donda Jakub 34:38 (20.) + 34:38 (20.) +
     Myslík Vojtěch 43:46 (45.) + 78:24 (35.) +
     Meduna Filip 34:06 (10.) + 112:30 (26.) + 17:51
27. DOR - OK Dobříš 1 DOR - OK Dobříš 113:36 + 18:57
     Petrilák Matouš Nathanie 36:05 (30.) + 36:05 (30.) +
     Snížek Martin 37:02 (25.) + 73:07 (25.) +
     Snížek Ondřej 40:29 (34.) + 113:36 (27.) + 18:57
28. SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 1 SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 115:26 + 20:47
     Morávek Martin 33:50 (13.) + 33:50 (13.) +
     Jiroušek Dominik 41:40 (40.) + 75:30 (29.) +
     Šeps Daniel 39:56 (32.) + 115:26 (28.) + 20:47
29. VLI - Slavia Liberec orienteer 1 VLI - Slavia Liberec orienteer 117:13 + 22:34
     Hyxa Jan 33:52 (14.) + 33:52 (14.) +
     Miklas Ondřej 45:27 (49.) + 79:19 (38.) +
     Podrábský Ctibor 37:54 (26.) + 117:13 (29.) + 22:34
30. PHK - OK 99 Hradec Králové 1 PHK - OK 99 Hradec Králové 117:48 + 23:09
     Neumann Matěj 40:15 (44.) + 40:15 (44.) +
     Tatarnikov Mykhailo 38:12 (33.) + 78:27 (36.) +
     Čermák Martin 39:21 (29.) + 117:48 (30.) + 23:09
31. TUR - OOB TJ Turnov 2 TUR - OOB TJ Turnov 118:15 + 23:36
     Patka Kryštof 41:07 (48.) + 41:07 (48.) +
     Waldhauser Štěpán 34:19 (13.) + 75:26 (28.) +
     Heřmánek Petr 42:49 (39.) + 118:15 (31.) + 23:36
32. TBM - KOS TJ Tesla Brno 2 TBM - KOS TJ Tesla Brno 118:24 + 23:45
     Ptáček Jonáš 34:54 (24.) + 34:54 (24.) +
     Schwab Filip 37:42 (31.) + 72:36 (23.) +
     Svirák Jonatan 45:48 (40.) + 118:24 (32.) + 23:45
33. TUR - OOB TJ Turnov 3 TUR - OOB TJ Turnov 120:00 + 25:21
     Šálek Richard 50:30 (57.) + 50:30 (57.) +
     Tomášek Prokop 34:26 (15.) + 84:56 (47.) +
     Hoetzel Hugo 35:04 (16.) + 120:00 (33.) + 25:21
34. TAP - KOB Tretra Praha 2 TAP - KOB Tretra Praha 121:17 + 26:38
     Kuchař Ondřej 36:22 (31.) + 36:22 (31.) +
     Bulíř Jáchym 45:10 (48.) + 81:32 (41.) +
     Černý Matouš 39:45 (31.) + 121:17 (34.) + 26:38
35. VLI - Slavia Liberec orienteer 2 VLI - Slavia Liberec orienteer 122:37 + 27:58
     Meier David 48:31 (53.) + 48:31 (53.) +
     Heczko Erik 32:48 (6.) + 81:19 (40.) +
     Beneš Filip 41:18 (35.) + 122:37 (35.) + 27:58
36. PGP - SK Praga 2 PGP - SK Praga 122:53 + 28:14
     Bárta Viktor 42:32 (50.) + 42:32 (50.) +
     Janas Adam 41:28 (38.) + 84:00 (44.) +
     Kosák Eliáš 38:53 (28.) + 122:53 (36.) + 28:14
37. CHC - K.O.B. Choceň 1 CHC - K.O.B. Choceň 124:03 + 29:24
     Majowski Jan 34:49 (23.) + 34:49 (23.) +
     Nimshaus Viktor 41:33 (39.) + 76:22 (30.) +
     Pirkl Jakub 47:41 (44.) + 124:03 (37.) + 29:24
38. AOP - Orientační Běh Opava 1 AOP - Orientační Běh Opava 129:33 + 34:54
     Holas Štěpán 41:06 (47.) + 41:06 (47.) +
     Klösel Samuel 41:06 (37.) + 82:12 (42.) +
     Klapetek Václav 47:21 (43.) + 129:33 (38.) + 34:54
39. VIC - OB Vizovice 1 VIC - OB Vizovice 131:15 + 36:36
     Vlček Tomáš 39:27 (38.) + 39:27 (38.) +
     Pěček Jakub 37:27 (29.) + 76:54 (31.) +
     Špaňhel Petr 54:21 (49.) + 131:15 (39.) + 36:36
40. DKP - Oddíl OB Kotlářka 3 DKP - Oddíl OB Kotlářka 131:36 + 36:57
     Dolák Jakub 42:58 (51.) + 42:58 (51.) +
     Lacina Jan 40:52 (36.) + 83:50 (43.) +
     Machar Matěj 47:46 (45.) + 131:36 (40.) + 36:57
41. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 4 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 136:46 + 42:07
     Hlavatý Jan 48:49 (54.) + 48:49 (54.) +
     Flos Tomáš 42:01 (41.) + 90:50 (49.) +
     Kadaně Marek 45:56 (41.) + 136:46 (41.) + 42:07
42. RIC - OB Říčany 1 RIC - OB Říčany 136:56 + 42:17
     Rožek Vojtěch 39:33 (39.) + 39:33 (39.) +
     Kohoutek Tomáš 44:49 (47.) + 84:22 (46.) +
     De Heij Laura 52:34 (48.) + 136:56 (42.) + 42:17
43. SHK - OK Slavia Hradec Králové 3 SHK - OK Slavia Hradec Králové 141:42 + 47:03
     Jakubský Adam 39:14 (36.) + 39:14 (36.) +
     Štefanik Jan 56:12 (52.) + 95:26 (50.) +
     Rak Tomáš 46:16 (42.) + 141:42 (43.) + 47:03
44. ONO - SKOB Ostrov 2 ONO - SKOB Ostrov 146:51 + 52:12
     Kule Oliver 39:16 (37.) + 39:16 (37.) +
     Halámková Jana 56:52 (53.) + 96:08 (51.) +
     Ječmen Matyáš 50:43 (47.) + 146:51 (44.) + 52:12
45. KSU- Klub vytrv sportů Šumperk 3 KSU- Klub vytrv sportů Šumperk 149:37 + 54:58
     Šperlich Jan 40:07 (43.) + 40:07 (43.) +
     Miča Jan 40:44 (35.) + 80:51 (39.) +
     Stryková Karolína 68:46 (52.) + 149:37 (45.) + 54:58
46. BOR - OK Jiskra Nový Bor 1 BOR - OK Jiskra Nový Bor 150:16 + 55:37
     Jelínek Šimon 50:22 (55.) + 50:22 (55.) +
     Veselý Jakub 50:37 (51.) + 100:59 (52.) +
     Studničný Adam 49:17 (46.) + 150:16 (46.) + 55:37
47. LTU- OOB TJ Lokomotiva Trutnov 1 LTU- OOB TJ Lokomotiva Trutnov 159:09 + 64:30
     Kotyk Vojtěch 40:59 (46.) + 40:59 (46.) +
     Pirožek Vojtěch 46:38 (50.) + 87:37 (48.) +
     Vaňátko Jakub 71:32 (53.) + 159:09 (47.) + 64:30
48. CHC - K.O.B. Choceň 2 CHC - K.O.B. Choceň 166:05 + 71:26
     Wodzicki Filip 40:29 (45.) + 40:29 (45.) +
     Šafr Jiří 61:27 (54.) + 101:56 (53.) +
     Holinger Jiří 64:09 (51.) + 166:05 (48.) + 71:26
PGP - SK Praga 3 PGP - SK Praga DISK
     Čechmánek Václav DISK
     Svítil Patrik 43:08 +
     Matyšek Ondřej 42:11 +
SHK - OK Slavia Hradec Králové 2 SHK - OK Slavia Hradec Králové DISK
     Kurka Antonín 39:11 + 39:11 +
     Beneda Vojtěch DISK
     Podolský Petr 41:32 +
DKP - Oddíl OB Kotlářka 2 DKP - Oddíl OB Kotlářka DISK
     Melichar Šimon 48:26 + 48:26 +
     Weiss Hugo DISK
     Studnička Jakub 54:34 +
PBM - TJ Spartak 1. brněnská 2 PBM - TJ Spartak 1. brněnská DISK
     Odehnal Tomáš 35:24 + 35:24 +
     Bukovác Filip DISK
     Brosch Ondřej 33:19 +
DKP - Oddíl OB Kotlářka 1 DKP - Oddíl OB Kotlářka DISK
     Kopecký Matyáš 41:47 + 41:47 +
     Skripnik Nikola 37:13 + 79:00 +
     Kohoutek Vojtěch DISK
LPU - OK Lokomotiva Pardubice 3 LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
     Fajfr Marek DISK
     Štichhauer Adam +
     Pekárek Tomáš 37:52 +
RIC - OB Říčany 2 RIC - OB Říčany DISK
     Kotková Adéla 50:22 + 50:22 +
     Smítka Jiří 62:19 + 112:41 +
     N.N. DNS
JIL - OK Jilemnice 2 JIL - OK Jilemnice DISK
     Třešňák Matěj 39:41 + 39:41 +
     Stach Ondřej 38:42 + 78:23 +
     N.N. DNS
ZBM - SK Brno Žabovřesky 3 ZBM - SK Brno Žabovřesky DISK
     Dvořáček Michal 39:57 + 39:57 +
     Koča Vojtěch 38:00 + 77:57 +
     N.N. DNS
VSP - USK Praha 3 VSP - USK Praha DISK
     Termer Štěpán 39:58 + 39:58 +
     Rod Matyáš 44:11 + 84:09 +
     N.N. DNS
PBM - TJ Spartak 1. brněnská 3 PBM - TJ Spartak 1. brněnská DISK
     Kasza Tomáš 34:09 + 34:09 +
     Zřídkaveselý Martin 43:24 + 77:33 +
     N.N. DNS

H195

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. SNA - TJ START Náchod 1 SNA - TJ START Náchod 110:19
     Imlauf Martin 38:49 (2.) + 38:49 (2.) +
     Hnyk Petr 37:38 (3.) + 76:27 (2.) +
     Hanuš Luboš 33:52 (2.) + 110:19 (1.)
2. TAP - KOB Tretra Praha 1 TAP - KOB Tretra Praha 113:49 + 3:30
     Hejtmánek Vladimír 41:20 (3.) + 41:20 (3.) +
     Šomvársky Ján 48:34 (4.) + 89:54 (4.) +
     Vlášek Jakub 23:55 (1.) 113:49 (2.) + 3:30
3. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 1 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 114:34 + 4:15
     Lulay Miloš 36:25 (1.) 36:25 (1.)
     Vícha Vladimír 33:14 (1.) 69:39 (1.)
     Sáňka Bedřich 44:55 (3.) + 114:34 (3.) + 4:15
4. SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 1 SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 129:14 + 18:55
     Hrobař Rudolf 44:38 (4.) + 44:38 (4.) +
     Pohl Zdeněk 34:46 (2.) + 79:24 (3.) +
     Vítek Zdeněk 49:50 (4.) + 129:14 (4.) + 18:55

H21

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. ZBM - SK Brno Žabovřesky 1 ZBM - SK Brno Žabovřesky 113:47
     Minář Marek 38:40 (1.) 38:40 (1.)
     Hlaváč Ondřej 39:14 (6.) + 77:54 (2.) +
     Nykodým Miloš 35:53 (2.) + 113:47 (1.)
2. PHK - OK 99 Hradec Králové 1 PHK - OK 99 Hradec Králové 116:47 + 3:00
     Metelka Ondřej 41:02 (12.) + 41:02 (12.) +
     Petržela Jan 38:00 (2.) + 79:02 (5.) +
     Chaloupský Jakub 37:45 (4.) + 116:47 (2.) + 3:00
3. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 1 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 117:17 + 3:30
     Kamenický Matěj 40:20 (5.) + 40:20 (5.) +
     Roudný Martin 38:15 (3.) + 78:35 (3.) +
     Kubelka Tomáš 38:42 (5.) + 117:17 (3.) + 3:30
4. TBM - KOS TJ Tesla Brno 1 TBM - KOS TJ Tesla Brno 119:05 + 5:18
     Adámek Filip 40:04 (4.) + 40:04 (4.) +
     Horvát Petr 38:31 (4.) + 78:35 (3.) +
     Pompura Daniel 40:30 (10.) + 119:05 (4.) + 5:18
5. KAM - OK Kamenice 1 KAM - OK Kamenice 120:05 + 6:18
     Gajda Jan 41:14 (14.) + 41:14 (14.) +
     Glonek Jakub 36:32 (1.) 77:46 (1.)
     Šafka Sebastian 42:19 (16.) + 120:05 (5.) + 6:18
6. SSU - SK Severka Šumperk 1 SSU - SK Severka Šumperk 120:30 + 6:43
     Melecký Martin 42:30 (29.) + 42:30 (29.) +
     Poklop Martin 40:48 (10.) + 83:18 (11.) +
     Král Vojtěch 37:12 (3.) + 120:30 (6.) + 6:43
7. ZBM - SK Brno Žabovřesky 2 ZBM - SK Brno Žabovřesky 123:20 + 9:33
     Coufal Jáchym 39:45 (3.) + 39:45 (3.) +
     Mokrý Stanislav 42:21 (14.) + 82:06 (9.) +
     Hirš Otakar 41:14 (13.) + 123:20 (7.) + 9:33
8. CHC - K.O.B. Choceň 1 CHC - K.O.B. Choceň 125:50 + 12:03
     Křivda Martin 44:29 (38.) + 44:29 (38.) +
     Sháněl Jan 45:48 (34.) + 90:17 (34.) +
     Křivda Tomáš 35:33 (1.) 125:50 (8.) + 12:03
9. PHK - OK 99 Hradec Králové 2 PHK - OK 99 Hradec Králové 126:34 + 12:47
     Rollier Baptiste 41:00 (11.) + 41:00 (11.) +
     Losman Petr 40:32 (8.) + 81:32 (8.) +
     Vandas Daniel 45:02 (33.) + 126:34 (9.) + 12:47
10. AOP - Orientační Běh Opava 2 AOP - Orientační Běh Opava 127:39 + 13:52
     Čech Vít 44:13 (36.) + 44:13 (36.) +
     Valík Adam 41:26 (12.) + 85:39 (16.) +
     Kostka Jiří 42:00 (15.) + 127:39 (10.) + 13:52
11. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 2 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 127:45 + 13:58
     Macek Ondřej 44:50 (41.) + 44:50 (41.) +
     Udržal Tomáš 43:30 (23.) + 88:20 (26.) +
     Nožka Radek 39:25 (7.) + 127:45 (11.) + 13:58
12. ZTC-Západočeské sport centr OB 1 ZTC-Západočeské sport centr OB 129:13 + 15:26
     Šauli Filip 40:55 (9.) + 40:55 (9.) +
     Richtr Lukáš 43:39 (24.) + 84:34 (13.) +
     Čepička Ladislav 44:39 (28.) + 129:13 (12.) + 15:26
13. TUR - OOB TJ Turnov 3 TUR - OOB TJ Turnov 129:54 + 16:07
     Thoř Tomáš 41:16 (16.) + 41:16 (16.) +
     Holas Ondřej 47:46 (40.) + 89:02 (29.) +
     Hradec Pavel 40:52 (11.) + 129:54 (13.) + 16:07
14. CHC - K.O.B. Choceň 2 CHC - K.O.B. Choceň 131:01 + 17:14
     Semrád Ladislav 41:20 (17.) + 41:20 (17.) +
     Stefański Dawid 40:10 (7.) + 81:30 (7.) +
     Pešek Ondřej 49:31 (48.) + 131:01 (14.) + 17:14
15. ZTC-Západočeské sport centr OB 2 ZTC-Západočeské sport centr OB 131:45 + 17:58
     Tokár Radim 40:58 (10.) + 40:58 (10.) +
     Valeš Jiří 38:35 (5.) + 79:33 (6.) +
     Stehlík Petr 52:12 (59.) + 131:45 (15.) + 17:58
16. AOP - Orientační Běh Opava 1 AOP - Orientační Běh Opava 131:53 + 18:06
     Mielec Jaromír 44:36 (39.) + 44:36 (39.) +
     Hadač Filip 42:35 (15.) + 87:11 (23.) +
     Sklenář Martin 44:42 (29.) + 131:53 (16.) + 18:06
17. KSU- Klub vytrv sportů Šumperk 1 KSU- Klub vytrv sportů Šumperk 131:56 + 18:09
     Jílek Ondřej 40:44 (6.) + 40:44 (6.) +
     Tomanek Daniel 45:31 (29.) + 86:15 (19.) +
     Rajnošek Zdeněk 45:41 (36.) + 131:56 (17.) + 18:09
18. TUR - OOB TJ Turnov 2 TUR - OOB TJ Turnov 132:18 + 18:31
     Wolf Filip 41:37 (22.) + 41:37 (22.) +
     Vlček Martin 45:55 (36.) + 87:32 (24.) +
     Šurgan Štefan 44:46 (30.) + 132:18 (18.) + 18:31
19. DKP - Oddíl OB Kotlářka 1 DKP - Oddíl OB Kotlářka 132:20 + 18:33
     Mareš Albert 43:07 (31.) + 43:07 (31.) +
     Malačka Milan 41:47 (13.) + 84:54 (15.) +
     Fröhlich Martin 47:26 (42.) + 132:20 (19.) + 18:33
20. DKP - Oddíl OB Kotlářka 2 DKP - Oddíl OB Kotlářka 132:46 + 18:59
     Polášek Jan Ferdinand 41:28 (19.) + 41:28 (19.) +
     Sedláček Jaroslav 44:46 (26.) + 86:14 (18.) +
     Pospíšil Ondřej 46:32 (39.) + 132:46 (20.) + 18:59
21. TBM - KOS TJ Tesla Brno 2 TBM - KOS TJ Tesla Brno 132:49 + 19:02
     Horčička Vít 47:03 (53.) + 47:03 (53.) +
     Chromý Adam 43:10 (21.) + 90:13 (33.) +
     Bořil Jan 42:36 (17.) + 132:49 (21.) + 19:02
22. KSU- Klub vytrv sportů Šumperk 2 KSU- Klub vytrv sportů Šumperk 133:05 + 19:18
     Jílek Jakub 41:07 (13.) + 41:07 (13.) +
     Dvorský Vojtěch 47:54 (41.) + 89:01 (27.) +
     Vozda Vojtěch 44:04 (24.) + 133:05 (22.) + 19:18
23. SJC - Sportcentrum Jičín 1 SJC - Sportcentrum Jičín 133:12 + 19:25
     Zlámal David 49:54 (61.) + 49:54 (61.) +
     Palas Jan 42:52 (18.) + 92:46 (41.) +
     Mrázek Jan 40:26 (8.) + 133:12 (23.) + 19:25
24. TUR - OOB TJ Turnov 4 TUR - OOB TJ Turnov 133:23 + 19:36
     Dragowski Kuba 43:26 (32.) + 43:26 (32.) +
     Baier Martin 42:42 (17.) + 86:08 (17.) +
     Zabořil Vojtěch 47:15 (41.) + 133:23 (24.) + 19:36
25. PGP - SK Praga 3 PGP - SK Praga 134:25 + 20:38
     Kožina Štěpán 46:55 (51.) + 46:55 (51.) +
     Landovský Jakub 48:19 (43.) + 95:14 (47.) +
     Janovský Tomáš 39:11 (6.) + 134:25 (25.) + 20:38
26. PGP - SK Praga 2 PGP - SK Praga 134:36 + 20:49
     Janas Petr 41:35 (21.) + 41:35 (21.) +
     Kolář Matyáš 48:58 (45.) + 90:33 (35.) +
     Jonáš Martin 44:03 (23.) + 134:36 (26.) + 20:49
27. TUR - OOB TJ Turnov 5 TUR - OOB TJ Turnov 134:38 + 20:51
     Neumann Josef 47:14 (54.) + 47:14 (54.) +
     Luštický Martin 44:07 (25.) + 91:21 (37.) +
     Grätsch Markus 43:17 (20.) + 134:38 (27.) + 20:51
28. DOK - OK Doksy 1 DOK - OK Doksy 135:15 + 21:28
     Fürst Matouš 41:40 (24.) + 41:40 (24.) +
     Koštejn Vít 45:26 (28.) + 87:06 (21.) +
     Šmol David 48:09 (44.) + 135:15 (28.) + 21:28
29. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 3 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 135:52 + 22:05
     Pipek Ondřej 48:32 (59.) + 48:32 (59.) +
     Hovorka Lukáš 42:53 (19.) + 91:25 (38.) +
     Mareček Šimon 44:27 (25.) + 135:52 (29.) + 22:05
30. TAP - KOB Tretra Praha 1 TAP - KOB Tretra Praha 136:13 + 22:26
     Melišík Martin 43:31 (33.) + 43:31 (33.) +
     Makovský Jakub 46:38 (38.) + 90:09 (32.) +
     Měšťan Ondřej 46:04 (38.) + 136:13 (30.) + 22:26
31. PGP - SK Praga 4 PGP - SK Praga 136:38 + 22:51
     Flašar Jan 40:54 (8.) + 40:54 (8.) +
     Veselý Jakub 46:16 (37.) + 87:10 (22.) +
     Landovský Tomáš 49:28 (47.) + 136:38 (31.) + 22:51
32. KAM - OK Kamenice 2 KAM - OK Kamenice 136:52 + 23:05
     Kettner Vojtěch 41:26 (18.) + 41:26 (18.) +
     Janda Ondřej 52:39 (59.) + 94:05 (46.) +
     Semík Ondřej 42:47 (18.) + 136:52 (32.) + 23:05
33. TBM - KOS TJ Tesla Brno 4 TBM - KOS TJ Tesla Brno 136:59 + 23:12
     Knor Martin 43:44 (34.) + 43:44 (34.) +
     Gryc Vojtěch 49:25 (46.) + 93:09 (43.) +
     Šrom Jakub 43:50 (22.) + 136:59 (33.) + 23:12
34. JIL - OK Jilemnice 1 JIL - OK Jilemnice 137:33 + 23:46
     Gottstein Jonáš 40:49 (7.) + 40:49 (7.) +
     Karlová Anna 45:47 (33.) + 86:36 (20.) +
     Hrouda Matěj 50:57 (53.) + 137:33 (34.) + 23:46
35. TBM - KOS TJ Tesla Brno 3 TBM - KOS TJ Tesla Brno 138:40 + 24:53
     Kligl Radim 41:34 (20.) + 41:34 (20.) +
     Hraboš Matej 52:29 (56.) + 94:03 (45.) +
     Nechanický Jan 44:37 (27.) + 138:40 (35.) + 24:53
36. TUR - OOB TJ Turnov 1 TUR - OOB TJ Turnov 138:42 + 24:55
     Karásek Matěj 47:58 (58.) + 47:58 (58.) +
     Žemlík Pavel 49:45 (47.) + 97:43 (51.) +
     Hájek Kryštof 40:59 (12.) + 138:42 (36.) + 24:55
37. TUR - OOB TJ Turnov 8 TUR - OOB TJ Turnov 138:54 + 25:07
     Schulhof Jan 42:37 (30.) + 42:37 (30.) +
     Kořínek Jindřich 50:45 (53.) + 93:22 (44.) +
     Wolf Daniel 45:32 (35.) + 138:54 (37.) + 25:07
38. LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice 2 LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice 139:13 + 25:26
     Chloupek Adam 41:15 (15.) + 41:15 (15.) +
     Vopařil Jan 51:05 (54.) + 92:20 (39.) +
     Cahel Marek 46:53 (40.) + 139:13 (38.) + 25:26
39. ZBM - SK Brno Žabovřesky 3 ZBM - SK Brno Žabovřesky 139:57 + 26:10
     Kazda Adam 47:21 (56.) + 47:21 (56.) +
     Urbánek Adam 45:02 (27.) + 92:23 (40.) +
     Bravený Vít 47:34 (43.) + 139:57 (39.) + 26:10
40. TZL - SKOB Zlín 1 TZL - SKOB Zlín 140:34 + 26:47
     Mikel David 45:45 (46.) + 45:45 (46.) +
     Kašpar Michal 43:16 (22.) + 89:01 (27.) +
     Kavánková Iva 51:33 (58.) + 140:34 (40.) + 26:47
41. SJC - Sportcentrum Jičín 2 SJC - Sportcentrum Jičín 140:48 + 27:01
     Kazda Ondřej 43:51 (35.) + 43:51 (35.) +
     Beneš Jan 45:52 (35.) + 89:43 (31.) +
     Kovář Miroslav 51:05 (56.) + 140:48 (41.) + 27:01
42. PGP - SK Praga 5 PGP - SK Praga 140:49 + 27:02
     Matějů Luboš 45:17 (44.) + 45:17 (44.) +
     Košárek Pavel 55:04 (68.) + 100:21 (56.) +
     Procházka Jan 40:28 (9.) + 140:49 (42.) + 27:02
43. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 4 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 140:52 + 27:05
     Srb Vladimír 46:10 (48.) + 46:10 (48.) +
     Jelínek Kryštof 50:10 (51.) + 96:20 (49.) +
     Zvěřina Petr 44:32 (26.) + 140:52 (43.) + 27:05
44. SHK - OK Slavia Hradec Králové 2 SHK - OK Slavia Hradec Králové 141:18 + 27:31
     Remeš Petr 45:22 (45.) + 45:22 (45.) +
     Šmehlík Eduard 45:42 (32.) + 91:04 (36.) +
     Hepner David 50:14 (49.) + 141:18 (44.) + 27:31
45. DOK - OK Doksy 2 DOK - OK Doksy 141:34 + 27:47
     Škoda Jakub 41:48 (25.) + 41:48 (25.) +
     Bílý Jakub 42:57 (20.) + 84:45 (14.) +
     Synek Petr 56:49 (68.) + 141:34 (45.) + 27:47
46. LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice 3 LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice 141:42 + 27:55
     Valenta Jiří 52:00 (64.) + 52:00 (64.) +
     Roháč Martin 41:08 (11.) + 93:08 (42.) +
     Slezák Zdeněk 48:34 (46.) + 141:42 (46.) + 27:55
47. LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice 1 LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice 141:45 + 27:58
     Sýkora Vojtěch 38:43 (2.) + 38:43 (2.) +
     Klusáček Matěj 45:40 (31.) + 84:23 (12.) +
     Šmelík Juraj 57:22 (70.) + 141:45 (47.) + 27:58
48. KAM - OK Kamenice 3 KAM - OK Kamenice 143:39 + 29:52
     Rusý Tomáš 42:28 (28.) + 42:28 (28.) +
     Škvor Adam 40:44 (9.) + 83:12 (10.) +
     Hájek Adam 60:27 (74.) + 143:39 (48.) + 29:52
49. TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 1 TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 144:32 + 30:45
     Nagy Josef 42:02 (26.) + 42:02 (26.) +
     Picek Jan 57:17 (73.) + 99:19 (54.) +
     Janata Martin 45:13 (34.) + 144:32 (49.) + 30:45
50. STE - SK SKI-OB Šternberk 1 STE - SK SKI-OB Šternberk 145:32 + 31:45
     Doležal Matyáš 46:16 (50.) + 46:16 (50.) +
     Svoboda Radek 53:22 (64.) + 99:38 (55.) +
     Světnický František 45:54 (37.) + 145:32 (50.) + 31:45
51. VBM - VSK Mendelu Brno 1 VBM - VSK Mendelu Brno 145:45 + 31:58
     Fučík Karel 45:14 (43.) + 45:14 (43.) +
     Bravený Adam 50:14 (52.) + 95:28 (48.) +
     Mazal Zdeněk 50:17 (50.) + 145:45 (51.) + 31:58
52. SHK - OK Slavia Hradec Králové 1 SHK - OK Slavia Hradec Králové 147:39 + 33:52
     Gebrt Jan 47:18 (55.) + 47:18 (55.) +
     Netuka Vojtěch 49:54 (49.) + 97:12 (50.) +
     Komanec Václav 50:27 (51.) + 147:39 (52.) + 33:52
53. FSP- VSK ČVUT Fak. Stav. Praha 1 FSP- VSK ČVUT Fak. Stav. Praha 149:22 + 35:35
     Skripnik Ondřej 56:14 (74.) + 56:14 (74.) +
     Skripnik Štěpán 48:08 (42.) + 104:22 (61.) +
     Fibír Tomáš 45:00 (32.) + 149:22 (53.) + 35:35
54. JJN - Team Jizerky 1 JJN - Team Jizerky 150:23 + 36:36
     Vitebský Lukáš 41:37 (22.) + 41:37 (22.) +
     Dlabaja Štěpán 47:45 (39.) + 89:22 (30.) +
     Řehoř Vojta 61:01 (75.) + 150:23 (54.) + 36:36
55. JPV - Oddíl OS SK Prostějov 1 JPV - Oddíl OS SK Prostějov 150:39 + 36:52
     Fajkus Radim 55:32 (73.) + 55:32 (73.) +
     Štorek David 52:06 (55.) + 107:38 (68.) +
     Chupek Jakub 43:01 (19.) + 150:39 (55.) + 36:52
56. KSU- Klub vytrv sportů Šumperk 3 KSU- Klub vytrv sportů Šumperk 150:41 + 36:54
     Müller Jonáš 47:44 (57.) + 47:44 (57.) +
     Gedeon Dominik 50:04 (50.) + 97:48 (52.) +
     Janů Zdeněk 52:53 (60.) + 150:41 (56.) + 36:54
57. BOR - OK Jiskra Nový Bor 2 BOR - OK Jiskra Nový Bor 151:07 + 37:20
     Burda Matěj 44:52 (42.) + 44:52 (42.) +
     Šákr Vít 55:45 (70.) + 100:37 (57.) +
     Bogar František 50:30 (52.) + 151:07 (57.) + 37:20
58. DKP - Oddíl OB Kotlářka 3 DKP - Oddíl OB Kotlářka 152:59 + 39:12
     Tomeš Jaroslav 54:49 (72.) + 54:49 (72.) +
     Klement David 49:52 (48.) + 104:41 (62.) +
     Škácha Vít 48:18 (45.) + 152:59 (58.) + 39:12
59. SNA - TJ START Náchod 1 SNA - TJ START Náchod 155:16 + 41:29
     Doucha Martin 51:17 (62.) + 51:17 (62.) +
     Fišer Jan 52:59 (61.) + 104:16 (60.) +
     Balcar Jiří 51:00 (54.) + 155:16 (59.) + 41:29
60. SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 1 SRK - SOOB Spartak Rychnov/Kn. 156:58 + 43:11
     Šabata Milan 46:15 (49.) + 46:15 (49.) +
     Locker Tomáš 52:35 (57.) + 98:50 (53.) +
     Locker Daniel 58:08 (71.) + 156:58 (60.) + 43:11
61. CHC - K.O.B. Choceň 3 CHC - K.O.B. Choceň 158:16 + 44:29
     Strugarek Łukasz 52:25 (66.) + 52:25 (66.) +
     Šimek Jakub 54:49 (67.) + 107:14 (67.) +
     Pátek Michal 51:02 (55.) + 158:16 (61.) + 44:29
62. PHK - OK 99 Hradec Králové 3 PHK - OK 99 Hradec Králové 160:35 + 46:48
     Bendák Jan 45:59 (47.) + 45:59 (47.) +
     Justa Pavel 55:23 (69.) + 101:22 (58.) +
     Samek Tomáš 59:13 (72.) + 160:35 (62.) + 46:48
63. SIT - OK SILESIA 1 SIT - OK SILESIA 161:56 + 48:09
     Byrtus Jakub 53:49 (69.) + 53:49 (69.) +
     Mrózek Paweł 52:52 (60.) + 106:41 (66.) +
     Kovařík Martin 55:15 (64.) + 161:56 (63.) + 48:09
64. CTB - SK OB Chotěboř 1 CTB - SK OB Chotěboř 162:43 + 48:56
     Novák Pavel 52:59 (68.) + 52:59 (68.) +
     Picková Alena 53:07 (62.) + 106:06 (65.) +
     Novák Matyáš 56:37 (66.) + 162:43 (64.) + 48:56
65. DOR - OK Dobříš 1 DOR - OK Dobříš 162:46 + 48:59
     Janda Jakub 52:18 (65.) + 52:18 (65.) +
     Kučera Jáchym 53:20 (63.) + 105:38 (63.) +
     Houska Jindřich 57:08 (69.) + 162:46 (65.) + 48:59
66. UOL - SOB Olomouc 1 UOL - SOB Olomouc 163:44 + 49:57
     Dostál František 51:38 (63.) + 51:38 (63.) +
     Rajman Filip 52:37 (58.) + 104:15 (59.) +
     Jirka Matyáš 59:29 (73.) + 163:44 (66.) + 49:57
67. DKP - Oddíl OB Kotlářka 4 DKP - Oddíl OB Kotlářka 171:18 + 57:31
     Klaška Pavel 58:01 (75.) + 58:01 (75.) +
     Ramba Jiří 56:34 (72.) + 114:35 (70.) +
     Novák Přemysl 56:43 (67.) + 171:18 (67.) + 57:31
68. TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 2 TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 176:38 + 62:51
     Novotný Marek 54:27 (71.) + 54:27 (71.) +
     Šmaus Jan 66:19 (78.) + 120:46 (71.) +
     Šklíba David 55:52 (65.) + 176:38 (68.) + 62:51
69. KAM - OK Kamenice 5 KAM - OK Kamenice 178:41 + 64:54
     Pašek František 54:11 (70.) + 54:11 (70.) +
     Šafka Daniel 59:30 (74.) + 113:41 (69.) +
     Žemla Tomáš 65:00 (78.) + 178:41 (69.) + 64:54
70. LPU - OK Lokomotiva Pardubice 7 LPU - OK Lokomotiva Pardubice 189:19 + 75:32
     Žák Jan 67:22 (77.) + 67:22 (77.) +
     Deml Tomáš 60:49 (76.) + 128:11 (72.) +
     Jurica Jan 61:08 (77.) + 189:19 (70.) + 75:32
71. SSU - SK Severka Šumperk 2 SSU - SK Severka Šumperk 189:44 + 75:57
     Seidenglanz Jáchym 58:58 (76.) + 58:58 (76.) +
     Pánek Ondřej 76:12 (79.) + 135:10 (73.) +
     Král Václav 54:34 (63.) + 189:44 (71.) + 75:57
72. SHK - OK Slavia Hradec Králové 3 SHK - OK Slavia Hradec Králové 199:10 + 85:23
     Fábera David 49:41 (60.) + 49:41 (60.) +
     Weiner Jakub 56:09 (71.) + 105:50 (64.) +
     Doležal Lukáš 93:20 (81.) + 199:10 (72.) + 85:23
TUR - OOB TJ Turnov 6 TUR - OOB TJ Turnov DISK
     Dudík Petr 52:28 + 52:28 +
     Jończy Daniel DISK
     Havel Tomáš 74:08 +
PGP - SK Praga 1 PGP - SK Praga DISK
     Toman Viktor DISK
     Vlach Martin 59:33 +
     Uhlíř Marek 74:43 +
BOR - OK Jiskra Nový Bor 1 BOR - OK Jiskra Nový Bor DISK
     Pavlovec Dan 47:02 + 47:02 +
     Karvánek Matouš DISK
     Mareš Vít 51:28 +
KAM - OK Kamenice 4 KAM - OK Kamenice DISK
     Navrátil Boris DISK
     Kettner Lukáš 42:39 +
     Hausenblas Šimon 41:43 +
SJI - OK Jihlava 1 SJI - OK Jihlava DISK
     Vítek Jaroslav DISK
     Venhoda Milan 53:52 +
     Prášil Marek 43:33 +
VPM - KOS Slavia Plzeň 1 VPM - KOS Slavia Plzeň DISK
     Hašek Jan 44:28 + 44:28 +
     Hasman Marek DISK
     Hasman Ondřej 44:59 +
LPU - OK Lokomotiva Pardubice 5 LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
     Waněk Adam DISK
     Šišma Vojtěch 48:48 +
     Váňa Vojtěch 53:09 +
LTU- OOB TJ Lokomotiva Trutnov 1 LTU- OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
     Šitina Jakub DISK
     Lazák Tomáš 53:44 +
     Retek David 61:02 +
TUR - OOB TJ Turnov 7 TUR - OOB TJ Turnov DISK
     Mencl Jan DISK
     Nejman Stanislav 61:09 +
     Mellan Jonáš DISK
LPU - OK Lokomotiva Pardubice 6 LPU - OK Lokomotiva Pardubice DISK
     Fejfar Lukáš 44:46 + 44:46 +
     Vališ Jan DISK
     Novák Adam 53:56 +
DOB - KOB Dobruška 1 DOB - KOB Dobruška DISK
     Dutkowski Mikolaj 42:26 + 42:26 +
     Janda Martin 45:32 + 87:58 +
     N.N. DNS
TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. 3 TJN - OOB TJ Tatr. Jablonec/N. DISK
     Lesák Ondřej DNS
     Pustai David +
     Petr Jan DNS