Logo

Výsledky závodu: Mistrovství ČR klubů, Veteraniáda ČR klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva

Stránka závodu

Datum:
09.10.2022
Místo konání:
Výšinka, Hajnice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Studánka, 1:10000, e= 5m, ISOM 2017-2, stav léto 2022, voděodolný papír
Ředitel závodu:
Azeb Karim
Hlavní rozhodčí:
Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí:
Šabatka Zdeněk - R1, Losman Petr - R3
JURY:
Zbranek Roman, Kozáková Zdenka, Mrázek Jan
Protokol:
Závod proběhl za chladnějšího, ale slunečného počasí. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění.
Kategorie:
DH175     DH14     DH18     DH275     DH225     DH21     DH325    

DH175

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. TBM1 KOS TJ Tesla Brno 203:05
    TBM7701 Ehl Jiří 44:49 (9.) + 5:06 44:49 (9.) + 5:06
    TBM7654 Štěpánková Kateřina 43:39 (2.) + 0:19 88:28 (5.) + 5:22
    TBM7327 Štěpánek Martin 39:27 (4.) + 3:27 127:55 (3.) + 8:49
    TBM8650 Tichovská Martina 36:29 (3.) + 0:48 164:24 (1.)
    TBM7835 Čech Radovan 38:41 (2.) + 0:06 203:05 (1.)
2. PGP1 SK Praga 206:19 + 3:14
    PGP8202 Laciga Radek 39:46 (2.) + 0:03 39:46 (2.) + 0:03
    PGP8153 Ryšavá Vendula 43:20 (1.) 83:06 (1.)
    PGP8301 Hora Vojtěch 36:00 (1.) 119:06 (1.)
    PGP8155 Košárková Iva 46:41 (7.) + 11:00 165:47 (2.) + 1:23
    PGP7601 Matějů Luboš 40:32 (3.) + 1:57 206:19 (2.) + 3:14
3. TZL1 SKOB Zlín 213:30 + 10:25
    TZL8001 Novotný Jiří 42:33 (6.) + 2:50 42:33 (6.) + 2:50
    TZL7979 Mašláňová Hana 44:40 (4.) + 1:20 87:13 (2.) + 4:07
    TZL8002 Slováček Tomáš 38:07 (3.) + 2:07 125:20 (2.) + 6:14
    TZL8181 Slováčková Věra 49:35 (11.) + 13:54 174:55 (4.) + 10:31
    TZL8131 Smola Michal 38:35 (1.) 213:30 (3.) + 10:25
4. SHK1 OK Slavia Hradec Králové 219:24 + 16:19
    SHK7601 Hepner David 52:30 (14.) + 12:47 52:30 (14.) + 12:47
    SHK7753 Čečková Martina 50:28 (12.) + 7:08 102:58 (13.) + 19:52
    SHK7911 Weiner Jakub 39:47 (5.) + 3:47 142:45 (11.) + 23:39
    SHK8150 Jedličková Zuzana 35:41 (1.) 178:26 (5.) + 14:02
    SHK7309 Jedlička Michal 40:58 (4.) + 2:23 219:24 (4.) + 16:19
5. LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 223:25 + 20:20
    LPU7818 Srb Vladimír 44:48 (8.) + 5:05 44:48 (8.) + 5:05
    LPU6854 Horáková Jindra 49:36 (11.) + 6:16 94:24 (9.) + 11:18
    LPU7715 Vodička Oldřich 41:30 (6.) + 5:30 135:54 (6.) + 16:48
    LPU7658 Švíglerová Pavla 44:19 (4.) + 8:38 180:13 (7.) + 15:49
    LPU7710 Lučan Vladimír 43:12 (6.) + 4:37 223:25 (5.) + 20:20
6. DKP1 Oddíl OB Kotlářka 225:22 + 22:17
     Tomeš Jaroslav 44:37 (7.) + 4:54 44:37 (7.) + 4:54
     Jiřištová Zuzana 48:50 (9.) + 5:30 93:27 (8.) + 10:21
     Pospíšil Ondřej 49:13 (12.) + 13:13 142:40 (10.) + 23:34
     Kolínová Kristýna 35:56 (2.) + 0:15 178:36 (6.) + 14:12
     Kolín Jan 46:46 (8.) + 8:11 225:22 (6.) + 22:17
7. SJC1 Sportcentrum Jičín 230:38 + 27:33
    SJC8703 Beneš Jan 40:26 (3.) + 0:43 40:26 (3.) + 0:43
    SJC7656 Hvězdová Dagmar 51:16 (13.) + 7:56 91:42 (6.) + 8:36
    SJC8702 Holas Štěpán 36:23 (2.) + 0:23 128:05 (4.) + 8:59
    SJC8658 Palasová Petra 46:40 (6.) + 10:59 174:45 (3.) + 10:21
    SJC8106 Jakubec Petr 55:53 (16.) + 17:18 230:38 (7.) + 27:33
8. CTB1 SK OB Chotěboř 234:52 + 31:47
    CTB7001 Novák Pavel 41:59 (5.) + 2:16 41:59 (5.) + 2:16
    CTB8351 Šťastná Lenka 45:35 (5.) + 2:15 87:34 (3.) + 4:28
    CTB7901 Šťastný Karel 42:27 (8.) + 6:27 130:01 (5.) + 10:55
    CTB8051 Klusáčková Lenka 62:12 (18.) + 26:31 192:13 (13.) + 27:49
    CTB7902 Hübner Jan 42:39 (5.) + 4:04 234:52 (8.) + 31:47
9. FSP1 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 235:36 + 32:31
    FSP7909 Skripnik Štěpán 39:43 (1.) 39:43 (1.)
    FSP8650 Studničná Lenka 55:08 (15.) + 11:48 94:51 (12.) + 11:45
    FSP7502 Skripnik Ondřej 44:09 (9.) + 8:09 139:00 (8.) + 19:54
    FSP7550 Bartoňová Terezie 53:11 (16.) + 17:30 192:11 (11.) + 27:47
    FSP7901 Fibír Tomáš 43:25 (7.) + 4:50 235:36 (9.) + 32:31
10. DOB1 KOB Dobruška 236:54 + 33:49
    DOB8002 Janda Martin 40:56 (4.) + 1:13 40:56 (4.) + 1:13
    DOB8158 Stolinová Lenka 47:25 (8.) + 4:05 88:21 (4.) + 5:15
    DOB7405 Čáp Ondřej 50:30 (15.) + 14:30 138:51 (7.) + 19:45
    DOB7956 Štěpánová Dita 50:56 (13.) + 15:15 189:47 (8.) + 25:23
    DOB8600 Ďoubal Jan 47:07 (9.) + 8:32 236:54 (10.) + 33:49
11. LPU2 OK Lokomotiva Pardubice 241:29 + 38:24
    LPU8106 Šabatka Petr 45:20 (10.) + 5:37 45:20 (10.) + 5:37
    LPU7960 Haasová Renata 49:19 (10.) + 5:59 94:39 (11.) + 11:33
    LPU8105 Fukátko Jan 45:22 (10.) + 9:22 140:01 (9.) + 20:55
    LPU8151 Klimplová Zuzana 49:58 (12.) + 14:17 189:59 (9.) + 25:35
    LPU8701 Fiala Petr 51:30 (12.) + 12:55 241:29 (11.) + 38:24
12. VAM1 OB Vamberk 241:45 + 38:40
    VAM8401 Veverka Tomáš 48:07 (11.) + 8:24 48:07 (11.) + 8:24
    VAM8450 Klapalová Michaela 46:17 (6.) + 2:57 94:24 (9.) + 11:18
    VAM8301 Drhlík Petr 48:58 (11.) + 12:58 143:22 (13.) + 24:16
    VAM8651 Smutná Pavla 48:12 (8.) + 12:31 191:34 (10.) + 27:10
    VAM8601 Andrš Jiří 50:11 (11.) + 11:36 241:45 (12.) + 38:40
13. DKP2 Oddíl OB Kotlářka 244:00 + 40:55
     Hošek Václav 48:22 (12.) + 8:39 48:22 (12.) + 8:39
     Snížková Petra 44:27 (3.) + 1:07 92:49 (7.) + 9:43
     Machar Pavel 50:13 (14.) + 14:13 143:02 (12.) + 23:56
     Špičáková Barbora 49:10 (10.) + 13:29 192:12 (12.) + 27:48
     Ramba Jiří 51:48 (13.) + 13:13 244:00 (13.) + 40:55
14. PLU1 TJ SOKOL Plumlov 249:01 + 45:56
    PLU8007 Matyšek Radoslav 49:20 (13.) + 9:37 49:20 (13.) + 9:37
    PLU7677 Otrubová Ivona 57:01 (16.) + 13:41 106:21 (14.) + 23:15
    PLU7917 Otruba Karel 41:38 (7.) + 5:38 147:59 (14.) + 28:53
    PLU7852 Otrubová Johana 48:57 (9.) + 13:16 196:56 (14.) + 32:32
    PLU7931 Krtička Jan 52:05 (14.) + 13:30 249:01 (14.) + 45:56
15. PBM1 TJ Spartak 1. brněnská 265:19 + 62:14
    PBM8509 Pauschek Karel 71:40 (19.) + 31:57 71:40 (19.) + 31:57
    PBM8485 Uhnavá Markéta 47:02 (7.) + 3:42 118:42 (16.) + 35:36
    PBM8604 Sladký Marek 52:52 (17.) + 16:52 171:34 (16.) + 52:28
    PBM8554 Růžková Kateřina 46:13 (5.) + 10:32 217:47 (15.) + 53:23
    PBM7605 Bukovac Maroš 47:32 (10.) + 8:57 265:19 (15.) + 62:14
16. DOK1 OK Doksy 273:35 + 70:30
    DOK8700 Novák Daniel 53:21 (15.) + 13:38 53:21 (15.) + 13:38
    DOK7450 Dolejší Lenka 53:35 (14.) + 10:15 106:56 (15.) + 23:50
    DOK7801 Kmínek Jan 54:19 (18.) + 18:19 161:15 (15.) + 42:09
    DOK7950 Synková Petra 57:54 (17.) + 22:13 219:09 (16.) + 54:45
    DOK7800 Synek Antonín 54:26 (15.) + 15:51 273:35 (16.) + 70:30
17. PLU2 TJ SOKOL Plumlov 282:21 + 79:16
    PLU8009 Špičák František 64:48 (17.) + 25:05 64:48 (17.) + 25:05
    PLU7676 Lorencová Linda 60:29 (17.) + 17:09 125:17 (17.) + 42:11
    PLU7407 Trhlík Tomáš 49:19 (13.) + 13:19 174:36 (17.) + 55:30
    PLU7878 Luterová Kristýna 51:22 (14.) + 15:41 225:58 (17.) + 61:34
    PLU7823 Matyšek Bronislav 56:23 (17.) + 17:48 282:21 (17.) + 79:16
18. RBK1 SK Radioklub Blansko 333:51 + 130:46
    SBK7911 Dressler Jan 64:57 (18.) + 25:14 64:57 (18.) + 25:14
    RBK8252 Bártová Petra 64:02 (18.) + 20:42 128:59 (18.) + 45:53
    RBK7802 Bárta Ladislav 66:57 (19.) + 30:57 195:56 (18.) + 76:50
    RBK7451 Broschová Lucie 52:23 (15.) + 16:42 248:19 (18.) + 83:55
    RBK7001 Matuška Pavel 85:32 (19.) + 46:57 333:51 (18.) + 130:46
JJN1 Team Jizerky DISK
    JJN8700 Strachota Petr 59:03 + 19:20 59:03 + 19:20
    JJN8750 Reslová Lenka DISK
    JJN7000 Rýdl Jiří 50:52 + 14:52 155:43
    JJN6850 Rýdlová Magda DISK
    JJN8300 Strachota Michal 62:56 + 24:21 276:39
ZBM1 SK Brno Žabovřesky DISK
    ZBM6700 Coufal Svatoš 73:18 + 33:35 73:18 + 33:35
     X DNS
     X DNS
     X DNS
     X DNS

DH14

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. VCO1 Východočeská oblast 208:53
    PHK0900 Jelínek František 33:12 (10.) + 2:38 33:12 (10.) + 2:38
    VRL0852 Hanušová Markéta 26:14 (1.) 59:26 (2.) + 0:47
    VRL1002 Kutlvašr Vladimír 25:01 (5.) + 1:36 84:27 (3.) + 0:06
    LPU1054 Fenclová Hana 19:40 (1.) 104:07 (1.)
    LPU1056 Munzarová Monika 22:09 (5.) + 1:38 126:16 (1.)
    LPU1001 Kadaně Matěj 24:28 (5.) + 1:39 150:44 (1.)
    VRL0951 Kutlvašrová Pavla 28:41 (6.) + 1:04 179:25 (1.)
    PHK0801 Metelka Tomáš 29:28 (4.) + 1:44 208:53 (1.)
2. VCO2 Východočeská oblast 214:48 + 5:55
    LPU0801 Frosch Vítek 30:34 (1.) 30:34 (1.)
    PHK0850 Čapková Markéta 28:57 (5.) + 2:43 59:31 (4.) + 0:52
    PHK1002 Novotný Kryštof 24:55 (4.) + 1:30 84:26 (2.) + 0:05
    PHK1050 Hrušová Lucie 19:45 (2.) + 0:05 104:11 (2.) + 0:04
    SJC1152 Šolcová Elsa 22:06 (4.) + 1:35 126:17 (2.) + 0:01
    PHK1100 Chrtek Jan 25:31 (8.) + 2:42 151:48 (2.) + 1:04
    JIL0852 Kynčlová Anna 27:37 (1.) 179:25 (1.)
    LPU0803 Goláň František 35:23 (13.) + 7:39 214:48 (2.) + 5:55
3. JMO1 Jihomoravská oblast 214:59 + 6:06
    JMO0801 Bulička Martin 31:10 (3.) + 0:36 31:10 (3.) + 0:36
    JMO0980 Ptáčková Julie 29:28 (7.) + 3:14 60:38 (6.) + 1:59
    JMO1104 Hikl Martin 25:51 (7.) + 2:26 86:29 (5.) + 2:08
    JMO1054 Coufalová Thea 21:35 (3.) + 1:55 108:04 (4.) + 3:57
    JMO1152 Beránková Kamila 21:22 (2.) + 0:51 129:26 (4.) + 3:10
    JMO1100 Koča František 25:54 (9.) + 3:05 155:20 (4.) + 4:36
    JMO0888 Čechová Johana 28:21 (5.) + 0:44 183:41 (3.) + 4:16
    JMO0809 Štěpánek Ondřej 31:18 (5.) + 3:34 214:59 (3.) + 6:06
4. POB1 Pražská oblast 215:51 + 6:58
    DKP0816 Sedláček Patrik 30:43 (2.) + 0:09 30:43 (2.) + 0:09
    VSP0855 Malečková Pavlína 28:45 (4.) + 2:31 59:28 (3.) + 0:49
    TAP1010 Elleder Jan 24:53 (3.) + 1:28 84:21 (1.)
    VSP1152 Rodová Anežka 23:39 (10.) + 3:59 108:00 (3.) + 3:53
    DKP1058 Vondráčková Jolana 21:22 (2.) + 0:51 129:22 (3.) + 3:06
    FSP1100 Bartoň Theodor 25:54 (9.) + 3:05 155:16 (3.) + 4:32
    PGP0951 Štěpová Barbora 32:51 (14.) + 5:14 188:07 (4.) + 8:42
    PGP0808 Zápotocký Jiří 27:44 (1.) 215:51 (4.) + 6:58
5. POB2 Pražská oblast 221:29 + 12:36
    DKP0800 Šubrt Jáchym 31:29 (5.) + 0:55 31:29 (5.) + 0:55
    PGP0957 Lošťáková Ela 28:04 (3.) + 1:50 59:33 (5.) + 0:54
    DKP1105 Sedlák Václav 28:20 (17.) + 4:55 87:53 (7.) + 3:32
    PGP1155 Mrázková Berta 29:55 (26.) + 10:15 117:48 (7.) + 13:41
    TAP1155 Rypáčková Šárka 23:22 (8.) + 2:51 141:10 (7.) + 14:54
    DKP1002 Machar Dan 23:42 (2.) + 0:53 164:52 (6.) + 14:08
    DKP0864 Vondráčková Alžběta 28:03 (4.) + 0:26 192:55 (5.) + 13:30
    FSP0800 Skripnik Matouš 28:34 (3.) + 0:50 221:29 (5.) + 12:36
6. VCO3 Východočeská oblast 228:40 + 19:47
    SHK0901 Čečka Matěj 33:17 (11.) + 2:43 33:17 (11.) + 2:43
    JIL0954 Salabová Pavlína 29:34 (8.) + 3:20 62:51 (7.) + 4:12
    SHK1009 Pouchlý Matěj 29:11 (19.) + 5:46 92:02 (9.) + 7:41
    SHK1050 Jedličková Lucie 26:12 (15.) + 6:32 118:14 (8.) + 14:07
    SHK1155 Macháčková Lucie 20:31 (1.) 138:45 (6.) + 12:29
    CHC1002 Šimek Vojtěch 26:11 (12.) + 3:22 164:56 (7.) + 14:12
    STH0851 Chrástová Barbora 29:06 (7.) + 1:29 194:02 (6.) + 14:37
    SHK0811 Macháček Tomáš 34:38 (11.) + 6:54 228:40 (6.) + 19:47
7. JEO1 Ještědská oblast 229:06 + 20:13
    VLI0805 Šebelka Matěj 38:55 (25.) + 8:21 38:55 (25.) + 8:21
    VLI0851 Kunášková Karolína 32:59 (15.) + 6:45 71:54 (21.) + 13:15
    VLI1111 Horáček Jáchym 26:11 (12.) + 2:46 98:05 (16.) + 13:44
    BOR1057 Lischková Anežka 27:10 (19.) + 7:30 125:15 (15.) + 21:08
    BOR1051 Ouzká Eliška 24:43 (12.) + 4:12 149:58 (14.) + 23:42
    BOR1100 Lamač Vítek 22:49 (1.) 172:47 (12.) + 22:03
    TUR0957 Tomášková Matilda 27:50 (2.) + 0:13 200:37 (10.) + 21:12
    VLI0804 Heczko Erik 28:29 (2.) + 0:45 229:06 (7.) + 20:13
8. VAL1 Valašská oblast 229:20 + 20:27
    TZL0810 Pavlík Adam 33:49 (16.) + 3:15 33:49 (16.) + 3:15
    LCE0851 Hubáčková Sabina 29:09 (6.) + 2:55 62:58 (8.) + 4:19
    SKM1000 Dittrich Matouš 23:25 (1.) 86:23 (4.) + 2:02
    LCE1051 Slámová Julie 21:51 (4.) + 2:11 108:14 (5.) + 4:07
    LCE1059 Syrová Lucia 27:51 (21.) + 7:20 136:05 (5.) + 9:49
    TZL1000 Pekárek David 24:52 (6.) + 2:03 160:57 (5.) + 10:13
    TZL0851 Fišerová Markéta 34:42 (20.) + 7:05 195:39 (7.) + 16:14
    TZL0800 Pernička Martin 33:41 (8.) + 5:57 229:20 (8.) + 20:27
9. VYS1 Oblast Vysočina 231:32 + 22:39
    RUZ0902 Hofhanzl Antonín 31:41 (6.) + 1:07 31:41 (6.) + 1:07
    OSN0888 Kamenická Tereza Ester 33:52 (18.) + 7:38 65:33 (10.) + 6:54
    SJH1003 Blažek Vojtěch 26:04 (11.) + 2:39 91:37 (8.) + 7:16
    CHT1153 Havlíčková Hana 27:54 (20.) + 8:14 119:31 (10.) + 15:24
    CTB1152 Klusáčková Dorota 24:09 (11.) + 3:38 143:40 (9.) + 17:24
    CTB1103 Novák Tobiáš 24:21 (4.) + 1:32 168:01 (9.) + 17:17
    CHT0852 Kellerová Alice 29:55 (8.) + 2:18 197:56 (8.) + 18:31
    SJH0803 Parkan Tomáš 33:36 (7.) + 5:52 231:32 (9.) + 22:39
10. ZCO1 Západočeská oblast 233:05 + 24:12
    VPM0901 Anděl Robin 39:29 (26.) + 8:55 39:29 (26.) + 8:55
    LPM0951 Stehlíková Tereza 32:02 (11.) + 5:48 71:31 (20.) + 12:52
    SKV1001 Štěrba Lukáš 26:31 (13.) + 3:06 98:02 (15.) + 13:41
    VPM1050 Vodrážková Barbora 23:10 (6.) + 3:30 121:12 (13.) + 17:05
    VPM1155 Andělová Viktorie 22:15 (6.) + 1:44 143:27 (8.) + 17:11
    MAS1001 Brabec Zdeněk 27:06 (13.) + 4:17 170:33 (10.) + 19:49
    KSH0852 Mayerová Daniela 27:54 (3.) + 0:17 198:27 (9.) + 19:02
    MLA0801 Herman Ondřej 34:38 (11.) + 6:54 233:05 (10.) + 24:12
11. POB3 Pražská oblast 237:37 + 28:44
    DKP0803 Machar Eda 31:25 (4.) + 0:51 31:25 (4.) + 0:51
    TAP0851 Šimůnková Michaela 27:14 (2.) + 1:00 58:39 (1.)
    DKP1011 Junek Šimon 28:12 (16.) + 4:47 86:51 (6.) + 2:30
    PGP1050 Bartalošová Ada 28:50 (25.) + 9:10 115:41 (6.) + 11:34
    PGP1052 Řepková Anna 28:03 (23.) + 7:32 143:44 (10.) + 17:28
    VSP1100 Baldrian Josef 24:11 (3.) + 1:22 167:55 (8.) + 17:11
    DKP0857 Hladíková Julie 33:57 (16.) + 6:20 201:52 (11.) + 22:27
    DKP0910 Engel Adam 35:45 (14.) + 8:01 237:37 (11.) + 28:44
12. VCO4 Východočeská oblast 244:32 + 35:39
    SHK0802 Rémiš Štěpán 33:43 (15.) + 3:09 33:43 (15.) + 3:09
    SJC0950 Havrdová Selina 33:22 (17.) + 7:08 67:05 (12.) + 8:26
    LPU1002 Kárník Štěpán 30:56 (24.) + 7:31 98:01 (14.) + 13:40
    VRL1054 Vrbatová Barbora 23:01 (5.) + 3:21 121:02 (12.) + 16:55
    LPU1052 Froschová Magdalena 24:46 (13.) + 4:15 145:48 (13.) + 19:32
    PHK1010 Kunart Lukáš 28:37 (16.) + 5:48 174:25 (14.) + 23:41
    VRL0952 Hančová Karolína 30:48 (10.) + 3:11 205:13 (13.) + 25:48
    LTU0902 Kvášovský Filip 39:19 (20.) + 11:35 244:32 (12.) + 35:39
13. JEO2 Ještědská oblast 244:51 + 35:58
    TUR0901 Lamač František 32:20 (7.) + 1:46 32:20 (7.) + 1:46
    BOR0952 Soukupová Marie 32:12 (12.) + 5:58 64:32 (9.) + 5:53
    TJN1111 Janata Matěj 27:52 (14.) + 4:27 92:24 (10.) + 8:03
    JJN1052 Jiráková Adéla 28:27 (23.) + 8:47 120:51 (11.) + 16:44
    VLI1050 Pechová Marie 23:03 (7.) + 2:32 143:54 (11.) + 17:38
    VLI1201 Votava Vojtěch 28:55 (19.) + 6:06 172:49 (13.) + 22:05
    TUR0951 Zabořilová Anna 31:13 (11.) + 3:36 204:02 (12.) + 24:37
    TUR0908 Kutek Matěj 40:49 (21.) + 13:05 244:51 (13.) + 35:58
14. JEO3 Ještědská oblast 254:15 + 45:22
    LTP0801 Šašek Jakub 36:40 (22.) + 6:06 36:40 (22.) + 6:06
    VLI0853 Šestáková Johana 30:40 (9.) + 4:26 67:20 (14.) + 8:41
    DOK1000 Kmínek Ondřej 30:16 (23.) + 6:51 97:36 (13.) + 13:15
    JJN1151 Dostrašilová Vendula 28:00 (21.) + 8:20 125:36 (16.) + 21:29
    BOR1152 Michálková Ela 27:40 (20.) + 7:09 153:16 (16.) + 27:00
    VLI1100 Beneš Max 28:50 (18.) + 6:01 182:06 (16.) + 31:22
    VLI0852 Flossmannová Lucie 33:57 (16.) + 6:20 216:03 (16.) + 36:38
    TUR0909 Žemlík Eduard 38:12 (17.) + 10:28 254:15 (14.) + 45:22
15. HAN1 Hanácká oblast 258:27 + 49:34
    HAN0805 Gallo Ondřej 38:19 (24.) + 7:45 38:19 (24.) + 7:45
    HAN0852 Otrubová Karolína 40:58 (26.) + 14:44 79:17 (26.) + 20:38
    HAN1002 Lutera Oliver 25:57 (9.) + 2:32 105:14 (21.) + 20:53
    HAN1053 Tomášková Anna 31:23 (31.) + 11:43 136:37 (23.) + 32:30
    HAN1150 Kubíčková Magdalena 26:40 (18.) + 6:09 163:17 (21.) + 37:01
    HAN1000 Liber Václav 29:10 (20.) + 6:21 192:27 (20.) + 41:43
    HAN0853 Pinkavová Eliška 33:29 (15.) + 5:52 225:56 (20.) + 46:31
    HAN0804 Čech Viktor 32:31 (6.) + 4:47 258:27 (15.) + 49:34
16. POB4 Pražská oblast 259:44 + 50:51
    VSP0900 Kučera Jakub 34:26 (18.) + 3:52 34:26 (18.) + 3:52
    PGP0953 Hrušková Tereza 33:02 (16.) + 6:48 67:28 (15.) + 8:49
    DKP1206 Janeček Tomáš 33:02 (26.) + 9:37 100:30 (17.) + 16:09
    TAP1050 Hlaváčková Lucie 26:18 (16.) + 6:38 126:48 (17.) + 22:41
    TAP1150 Šubrtová Barbora 26:35 (16.) + 6:04 153:23 (17.) + 27:07
    DKP1101 Míka Luboš 27:34 (14.) + 4:45 180:57 (15.) + 30:13
    VSP0854 Ehlerová Anna 44:58 (29.) + 17:21 225:55 (19.) + 46:30
    VSP0903 Gajda Petr 33:49 (9.) + 6:05 259:44 (16.) + 50:51
17. VYS2 Oblast Vysočina 259:46 + 50:53
    SJH0804 Jelínek Vít 36:27 (20.) + 5:53 36:27 (20.) + 5:53
    STA0851 Plachá Nora 32:31 (14.) + 6:17 68:58 (17.) + 10:19
    SJH1001 Míchal Jakub 24:31 (2.) + 1:06 93:29 (12.) + 9:08
    SJH1151 Komárková Radka 24:51 (12.) + 5:11 118:20 (9.) + 14:13
    CTB1153 Klusáčková Johana 27:16 (19.) + 6:45 145:36 (12.) + 19:20
    CTB1101 Šťastný Antonín 25:56 (11.) + 3:07 171:32 (11.) + 20:48
    CTB0951 Nováková Anna Marie 36:06 (22.) + 8:29 207:38 (14.) + 28:13
    CTB0902 Klusáček Mikuláš 52:08 (29.) + 24:24 259:46 (17.) + 50:53
18. STC1 Středočeská oblast 260:18 + 51:25
    STC0803 Magazu Lukas 37:24 (23.) + 6:50 37:24 (23.) + 6:50
    STC0950 Seidlová Magdalena 38:45 (24.) + 12:31 76:09 (24.) + 17:30
    STC1101 Jiroušek Štěpán 28:11 (15.) + 4:46 104:20 (20.) + 19:59
    STC1053 Kolářová Veronika 28:44 (24.) + 9:04 133:04 (20.) + 28:57
    STC1050 Mišeková Lucie 25:35 (15.) + 5:04 158:39 (19.) + 32:23
    STC1002 Bašus Ondřej 25:10 (7.) + 2:21 183:49 (17.) + 33:05
    STC0852 Mikulová Tereza 34:19 (18.) + 6:42 218:08 (17.) + 38:43
    STC0903 Etrych Jonáš 42:10 (23.) + 14:26 260:18 (18.) + 51:25
19. ZCO2 Západočeská oblast 266:46 + 57:53
    VPM0801 Krs Jakub 39:53 (27.) + 9:19 39:53 (27.) + 9:19
    ONO0851 Ritterová Lída 35:15 (19.) + 9:01 75:08 (23.) + 16:29
    KRL1102 Haller Maxmilián 29:07 (18.) + 5:42 104:15 (18.) + 19:54
    ONO1050 Hynková Marie 24:59 (13.) + 5:19 129:14 (19.) + 25:07
    ONO1150 Urbánková Lucie 27:52 (22.) + 7:21 157:06 (18.) + 30:50
    MLA1000 Beneš Jan 29:44 (22.) + 6:55 186:50 (19.) + 36:06
    LPM0953 Šafránková Eliška 38:14 (26.) + 10:37 225:04 (18.) + 45:39
    VPM0802 Vodrážka Štěpán 41:42 (22.) + 13:58 266:46 (19.) + 57:53
20. JMO3 Jihomoravská oblast 270:02 + 61:09
    JMO0817 Franc Kryštof 33:38 (14.) + 3:04 33:38 (14.) + 3:04
    JMO0850 Kočová Klára 35:17 (20.) + 9:03 68:55 (16.) + 10:16
    JMO1125 Svirák Samuel 35:22 (28.) + 11:57 104:17 (19.) + 19:56
    JMO1151 Broschová Alžběta 23:49 (11.) + 4:09 128:06 (18.) + 23:59
    JMO1052 Eliášová Viktorie 25:05 (14.) + 4:34 153:11 (15.) + 26:55
    JMO1001 Kubáň Patrik 31:46 (25.) + 8:57 184:57 (18.) + 34:13
    JMO0855 Janíková Anna 30:22 (9.) + 2:45 215:19 (15.) + 35:54
    JMO0910 Malý Matyáš 54:43 (31.) + 26:59 270:02 (20.) + 61:09
21. VAL2 Valašská oblast 275:43 + 66:50
    TZL0902 Slováček Ondřej 35:29 (19.) + 4:55 35:29 (19.) + 4:55
    TZL0955 Mašláňová Ema 31:43 (10.) + 5:29 67:12 (13.) + 8:33
    TZL1005 Mašláň Prokop 25:52 (8.) + 2:27 93:04 (11.) + 8:43
    SKM1050 Myšáková Olga 30:14 (27.) + 10:34 123:18 (14.) + 19:11
    TZL1251 Svobodová Natálie 36:32 (29.) + 16:01 159:50 (20.) + 33:34
    TZL1004 Fišer Petr 34:55 (30.) + 12:06 194:45 (21.) + 44:01
    TZL0950 Kundratová Eva 36:09 (23.) + 8:32 230:54 (21.) + 51:29
    TZL0815 Jahudka Tomáš 44:49 (25.) + 17:05 275:43 (21.) + 66:50
22. JEO4 Ještědská oblast 279:19 + 70:26
    BOR0902 Patka Marek 34:05 (17.) + 3:31 34:05 (17.) + 3:31
    TUR0952 Houžvičková Kateřina 39:22 (25.) + 13:08 73:27 (22.) + 14:48
    DOK1100 Kmínek Jan 34:50 (27.) + 11:25 108:17 (23.) + 23:56
    JJN1056 Rudolfová Elizabeth 35:31 (32.) + 15:51 143:48 (28.) + 39:41
    KDZ1052 Tejkalová Aneta 32:48 (28.) + 12:17 176:36 (28.) + 50:20
    BOR1102 Kocman Lukáš 28:37 (16.) + 5:48 205:13 (24.) + 54:29
    CHA0851 Březinová Antonie 35:14 (21.) + 7:37 240:27 (23.) + 61:02
    TJN0811 Lesák Marek 38:52 (19.) + 11:08 279:19 (22.) + 70:26
23. STC2 Středočeská oblast 279:40 + 70:47
    STC0901 Zavadil Adam 47:21 (32.) + 16:47 47:21 (32.) + 16:47
    STC0958 Vaňková Barbora 41:30 (27.) + 15:16 88:51 (30.) + 30:12
    STC1100 Vaněk Lukáš 25:48 (6.) + 2:23 114:39 (28.) + 30:18
    STC1252 Mikulová Stella 26:42 (17.) + 7:02 141:21 (25.) + 37:14
    STC1052 Havlíčková Zuzana 29:49 (26.) + 9:18 171:10 (26.) + 44:54
    STC1004 Sláma Kryštof 27:45 (15.) + 4:56 198:55 (22.) + 48:11
    STC0952 Pěkná Alžběta 38:07 (25.) + 10:30 237:02 (22.) + 57:37
    STC0905 Kříž Matěj 42:38 (24.) + 14:54 279:40 (23.) + 70:47
24. STC3 Středočeská oblast 281:52 + 72:59
    STC0906 Porsch Jan 47:14 (30.) + 16:40 47:14 (30.) + 16:40
    STC0853 Šunková Berta 43:38 (29.) + 17:24 90:52 (32.) + 32:13
    STC1003 Gregor Kevin 25:58 (10.) + 2:33 116:50 (29.) + 32:29
    STC1152 Pecklová Laura 27:07 (18.) + 7:27 143:57 (29.) + 39:50
    STC1051 Dobyášová Adéla 24:01 (10.) + 3:30 167:58 (23.) + 41:42
    STC1200 Zápotocký Tomáš 40:42 (32.) + 17:53 208:40 (28.) + 57:56
    STC0951 Petriláková Amálie Rebeka 34:22 (19.) + 6:45 243:02 (26.) + 63:37
    STC0804 Kolář David 38:50 (18.) + 11:06 281:52 (24.) + 72:59
25. ZCO3 Západočeská oblast 288:44 + 79:51
    MLA0902 Placek Tomas 47:17 (31.) + 16:43 47:17 (31.) + 16:43
    VPM0851 Sobotová Kateřina 35:50 (21.) + 9:36 83:07 (28.) + 24:28
    ONO1000 Ritter Jakub 29:42 (20.) + 6:17 112:49 (27.) + 28:28
    KRL1152 Houbová Eliška 30:20 (28.) + 10:40 143:09 (27.) + 39:02
    MLA1154 Nykodymová Anna 26:35 (16.) + 6:04 169:44 (25.) + 43:28
    ONO1001 Černý Antonín 32:45 (26.) + 9:56 202:29 (23.) + 51:45
    MLA0851 Hermannová Natálie 40:04 (27.) + 12:27 242:33 (25.) + 63:08
    VPM0902 Materna Josef 46:11 (26.) + 18:27 288:44 (25.) + 79:51
26. STC4 Středočeská oblast 294:32 + 85:39
    STC0808 Peckl Kryštof 43:06 (28.) + 12:32 43:06 (28.) + 12:32
    STC0959 Michalíková Klára 45:20 (33.) + 19:06 88:26 (29.) + 29:47
    STC1006 Vaculovič Matěj 32:18 (25.) + 8:53 120:44 (30.) + 36:23
    STC1251 Bašusová Olga 23:27 (7.) + 3:47 144:11 (30.) + 40:04
    STC1055 Šunková Sára 30:06 (27.) + 9:35 174:17 (27.) + 48:01
    STC1001 Rejšek Čeněk 31:08 (23.) + 8:19 205:25 (25.) + 54:41
    STC0953 Balejová Sofie 36:37 (24.) + 9:00 242:02 (24.) + 62:37
    STC0904 Koma Lukáš 52:30 (30.) + 24:46 294:32 (26.) + 85:39
27. MSK1 Moravskoslezský kraj 299:41 + 90:48
    TRI0902 Mokrosz Mateusz 32:31 (8.) + 1:57 32:31 (8.) + 1:57
    SIT0951 Kawuloková Tereza 37:49 (23.) + 11:35 70:20 (19.) + 11:41
    SFM1001 Létal Hynek 42:16 (31.) + 18:51 112:36 (26.) + 28:15
    BFM1053 Juračáková Judita 23:31 (9.) + 3:51 136:07 (22.) + 32:00
    BFM1051 Chudíková Magdalena 29:40 (25.) + 9:09 165:47 (22.) + 39:31
    TRI1200 Mokrosz Tomasz 40:57 (33.) + 18:08 206:44 (26.) + 56:00
    SIT0851 Byrtusová Klára 41:03 (28.) + 13:26 247:47 (27.) + 68:22
    SFM0901 Létal Jonáš 51:54 (28.) + 24:10 299:41 (27.) + 90:48
28. HAN3 Hanácká oblast 306:40 + 97:47
    HAN0901 Matoušek Jan 32:33 (9.) + 1:59 32:33 (9.) + 1:59
    HAN0856 Klöslová Sofie 36:31 (22.) + 10:17 69:04 (18.) + 10:25
    HAN1001 Čeřovský Filip 43:29 (32.) + 20:04 112:33 (25.) + 28:12
    HAN1050 Luterová Laura 30:30 (29.) + 10:50 143:03 (26.) + 38:56
    HAN1056 Václavková Amálie 44:19 (30.) + 23:48 187:22 (29.) + 61:06
    HAN1301 Podmol Ondřej 34:49 (29.) + 12:00 222:11 (29.) + 71:27
    HAN0851 Pachmannová Iva 48:35 (31.) + 20:58 270:46 (29.) + 91:21
    HAN0800 Světnický Antonín 35:54 (15.) + 8:10 306:40 (28.) + 97:47
29. VYS3 Oblast Vysočina 308:40 + 99:47
    SJI0901 Prášil Adam 36:31 (21.) + 5:57 36:31 (21.) + 5:57
    STA0952 Čápová Denisa 45:01 (32.) + 18:47 81:32 (27.) + 22:53
    SJH1101 Beran Antonín 30:08 (21.) + 6:43 111:40 (24.) + 27:19
    STA1152 Lubasová Nela 28:09 (22.) + 8:29 139:49 (24.) + 35:42
    SJI1151 Rychnovská Eliška 28:40 (24.) + 8:09 168:29 (24.) + 42:13
    CTB1202 Běloušek Matěj 40:04 (31.) + 17:15 208:33 (27.) + 57:49
    OSN0990 Drápová Justýna 51:53 (33.) + 24:16 260:26 (28.) + 81:01
    SJI0801 Venhoda Lukáš 48:14 (27.) + 20:30 308:40 (29.) + 99:47
30. MSK2 Moravskoslezský kraj 355:39 + 146:46
    TRI0901 Bruk Lukáš 53:11 (33.) + 22:37 53:11 (33.) + 22:37
    TRI0953 Cymorková Julie 43:07 (28.) + 16:53 96:18 (33.) + 37:39
    SIT1201 Kawulok Matyáš 36:46 (29.) + 13:21 133:04 (32.) + 48:43
    SIT1151 Skupieńová Eliška 30:33 (30.) + 10:53 163:37 (31.) + 59:30
    BFM1153 Burešová Sofie 48:19 (31.) + 27:48 211:56 (30.) + 85:40
    SFM1000 Klose Albert 33:49 (28.) + 11:00 245:45 (30.) + 95:01
    BFM0955 Burešová Eliška 49:54 (32.) + 22:17 295:39 (30.) + 116:14
    TRI0900 Bruk Tomáš 60:00 (32.) + 32:16 355:39 (30.) + 146:46
31. JCO1 Jihočeská oblast 374:21 + 165:28
    JCO0901 Minařík Josef 44:39 (29.) + 14:05 44:39 (29.) + 14:05
    JCO0950 Sobotková Lada 44:23 (31.) + 18:09 89:02 (31.) + 30:23
    JCO1003 Míka Ondřej 39:43 (30.) + 16:18 128:45 (31.) + 44:24
    JCO1250 Leitnerová Marie 37:31 (33.) + 17:51 166:16 (32.) + 62:09
    JCO1050 Kůrková Ema 55:02 (32.) + 34:31 221:18 (31.) + 95:02
    JCO1100 Minařík František 33:47 (27.) + 10:58 255:05 (31.) + 104:21
    JCO0952 Legátová Alice 46:46 (30.) + 19:09 301:51 (31.) + 122:26
    JCO0900 Troják Šimon 72:30 (33.) + 44:46 374:21 (31.) + 165:28
JMO2 Jihomoravská oblast DISK
    JMO0804 Hájek Štěpán 33:24 + 2:50 33:24 + 2:50
    JMO0954 Marková Eva 32:13 + 5:59 65:37 + 6:58
    JMO1102 Bárta Ladislav DISK
    JMO1053 Janíková Klára 23:29 + 3:49 121:25
    JMO1051 Jágrová Zuzana 23:35 + 3:04 145:00
    JMO1101 Kozák Vojtěch 29:15 + 6:26 174:15
    JMO0951 Jágrová Aneta 31:53 + 4:16 206:08
    JMO0811 Navrátil Jakub 37:09 + 9:25 243:17
HAN2 Hanácká oblast DISK
    HAN0900 Kovalčík Petr 33:31 + 2:57 33:31 + 2:57
    HAN0850 Reichlová Pavla 44:18 + 18:04 77:49 + 19:10
    HAN1004 Koutný Ondřej 30:15 + 6:50 108:04 + 23:43
    HAN1054 Jordánová Nelly 25:11 + 5:31 133:15 + 29:08
    HAN1052 Kopecká Tereza DISK
    HAN1100 Štábl Vít 31:36 + 8:47 192:28
    HAN0950 Tomanková Alice 32:38 + 5:01 225:06
    HAN0902 Holas Štěpán 34:24 + 6:40 259:30

DH18

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 265:10
    VRL0604 Hanuš Filip 40:36 (1.) 40:36 (1.)
    VRL0455 Hanušová Kateřina 32:34 (4.) + 2:49 73:10 (2.) + 1:14
    LPU0401 Haas Filip 52:48 (7.) + 5:42 125:58 (2.) + 0:54
    LPU0655 Haasová Klára 34:29 (10.) + 3:17 160:27 (4.) + 2:05
    LPU0403 Krpata Michal 28:46 (1.) 189:13 (2.) + 1:45
    LPU0557 Srbová Michaela 37:44 (2.) + 0:11 226:57 (2.) + 0:03
    LPU0714 Srb Vladimír 38:13 (1.) 265:10 (1.)
2. TUR1 OOB TJ Turnov 265:49 + 0:39
    TUR0505 Hoetzel Hugo 46:35 (18.) + 5:59 46:35 (18.) + 5:59
    TUR0555 Martanová Lea 31:27 (3.) + 1:42 78:02 (5.) + 6:06
    LLI0404 Peterka Jakub 50:46 (3.) + 3:40 128:48 (5.) + 3:44
    CHA0555 Matyášová Kristýna 31:20 (2.) + 0:08 160:08 (3.) + 1:46
    TUR0409 Waldhauser Štěpán 29:13 (3.) + 0:27 189:21 (3.) + 1:53
    TUR0551 Novotná Michaela 37:33 (1.) 226:54 (1.)
    TUR0711 Tomášek Prokop 38:55 (2.) + 0:42 265:49 (2.) + 0:39
3. PBM1 TJ Spartak 1. brněnská 271:58 + 6:48
    PBM0505 Zřídkaveselý Adam 42:12 (4.) + 1:36 42:12 (4.) + 1:36
    PBM0652 Kendrová Tereza 34:41 (13.) + 4:56 76:53 (4.) + 4:57
    PBM0503 Strýček Jan 48:11 (2.) + 1:05 125:04 (1.)
    PBM0852 Strýčková Barbora 33:18 (6.) + 2:06 158:22 (1.)
    PBM0501 Bukovác Filip 29:06 (2.) + 0:20 187:28 (1.)
    PBM0651 Procházková Doubravka 41:33 (6.) + 4:00 229:01 (3.) + 2:07
    PBM0509 Bednařík Vilém 42:57 (6.) + 4:44 271:58 (3.) + 6:48
4. VSP1 USK Praha 279:18 + 14:08
    VSP0500 Nemšovský Filip 45:17 (10.) + 4:41 45:17 (10.) + 4:41
    MLA0451 Bartošová Marie 33:51 (7.) + 4:06 79:08 (9.) + 7:12
    VSP0508 Bolehovský Daniel 47:06 (1.) 126:14 (3.) + 1:10
    VSP0553 Malečková Hana 32:19 (3.) + 1:07 158:33 (2.) + 0:11
    VSP0406 Průša Dominik 31:02 (5.) + 2:16 189:35 (4.) + 2:07
    VSP0458 Kodejšová Markéta 47:52 (23.) + 10:19 237:27 (4.) + 10:33
    VSP0401 Titz Adam 41:51 (4.) + 3:38 279:18 (4.) + 14:08
5. TBM1 KOS TJ Tesla Brno 284:44 + 19:34
    TBM0503 Račanský Jakub 40:44 (2.) + 0:08 40:44 (2.) + 0:08
    TBM0660 Hlaváčová Lucie 35:04 (15.) + 5:19 75:48 (3.) + 3:52
    TBM0607 Štěpánek Jan 55:16 (10.) + 8:10 131:04 (7.) + 6:00
    TBM0667 Kurečková Klára 33:40 (7.) + 2:28 164:44 (6.) + 6:22
    TBM0706 Račanský Jiří 32:16 (8.) + 3:30 197:00 (5.) + 9:32
    TBM0679 Doušková Kateřina 42:58 (8.) + 5:25 239:58 (5.) + 13:04
    TBM0406 Gryc Ondřej 44:46 (13.) + 6:33 284:44 (5.) + 19:34
6. VSP2 USK Praha 289:28 + 24:18
    VSP0411 Blaha Jiří 42:46 (5.) + 2:10 42:46 (5.) + 2:10
    VSP0450 Arnoštová Veronika 36:11 (18.) + 6:26 78:57 (7.) + 7:01
    VSP0412 Blaha Michal 53:56 (8.) + 6:50 132:53 (9.) + 7:49
    VSP0751 Baldrianová Eva 33:43 (8.) + 2:31 166:36 (7.) + 8:14
    VSP0701 Štrait Vilém 31:51 (6.) + 3:05 198:27 (6.) + 10:59
    VSP0456 Štraitová Jolana 41:58 (7.) + 4:25 240:25 (6.) + 13:31
    VSP0400 Zakouřil Matyáš 49:03 (18.) + 10:50 289:28 (6.) + 24:18
7. PGP1 SK Praga 293:15 + 28:05
    PGP0610 Koliáš Štěpán 44:40 (7.) + 4:04 44:40 (7.) + 4:04
    PGP0660 Lošťáková Sára 34:01 (8.) + 4:16 78:41 (6.) + 6:45
    PGP0408 Kabát Martin 51:43 (5.) + 4:37 130:24 (6.) + 5:20
    PGP0455 Krejčová Lucie 43:35 (31.) + 12:23 173:59 (9.) + 15:37
    PGP0401 Čtrnáct František 34:36 (13.) + 5:50 208:35 (10.) + 21:07
    PGP0657 Štěpová Kateřina 39:00 (3.) + 1:27 247:35 (7.) + 20:41
    KAM0405 Gajda Martin 45:40 (14.) + 7:27 293:15 (7.) + 28:05
8. ZTC1 Západočeské sportovní centrum OB 294:20 + 29:10
    ZTC0700 Stehlík Jakub 45:33 (11.) + 4:57 45:33 (11.) + 4:57
    ZTC0551 Beránková Šárka 33:27 (5.) + 3:42 79:00 (8.) + 7:04
    ZTC0501 Stehlík Šimon 57:17 (15.) + 10:11 136:17 (10.) + 11:13
    ZTC0451 Richtrová Kamila 34:35 (11.) + 3:23 170:52 (8.) + 12:30
    ZTC0601 Svoboda Antonín 33:59 (9.) + 5:13 204:51 (8.) + 17:23
    ZTC0652 Kožíšková Kateřina 45:13 (15.) + 7:40 250:04 (8.) + 23:10
    ZTC0504 Němec David 44:16 (11.) + 6:03 294:20 (8.) + 29:10
9. JJN1 Team Jizerky 296:19 + 31:09
    JJN0602 Habán Oliver 46:28 (16.) + 5:52 46:28 (16.) + 5:52
    JJN0454 Skácelová Adéla 34:41 (13.) + 4:56 81:09 (13.) + 9:13
    JJN0401 Tkáč Matěj 50:48 (4.) + 3:42 131:57 (8.) + 6:53
    JJN0550 Skácelová Kateřina 44:23 (33.) + 13:11 176:20 (11.) + 17:58
    JJN0400 Pokorný Jan 31:54 (7.) + 3:08 208:14 (9.) + 20:46
    JJN0451 Pesničáková Soňa 44:55 (12.) + 7:22 253:09 (9.) + 26:15
    JJN0600 Mairich Filip 43:10 (7.) + 4:57 296:19 (9.) + 31:09
10. ONO1 SKOB Ostrov 306:44 + 41:34
    ONO0700 Donda Jakub 51:09 (26.) + 10:33 51:09 (26.) + 10:33
    ONO0650 Urbánková Eva 42:15 (29.) + 12:30 93:24 (28.) + 21:28
    ONO0403 Donda Jiří 56:05 (11.) + 8:59 149:29 (22.) + 24:25
    ONO0552 Kulová Laura 33:46 (9.) + 2:34 183:15 (18.) + 24:53
    ONO0602 Myslík Vojtěch 34:38 (14.) + 5:52 217:53 (14.) + 30:25
    ONO0452 Pecko Sára 45:09 (13.) + 7:36 263:02 (12.) + 36:08
    ONO0603 Meduna Filip 43:42 (8.) + 5:29 306:44 (10.) + 41:34
11. SHK1 OK Slavia Hradec Králové 306:49 + 41:39
    SHK0405 Kolář Šimon 46:28 (16.) + 5:52 46:28 (16.) + 5:52
    SHK0463 Andrlová Lea 43:11 (34.) + 13:26 89:39 (24.) + 17:43
    SHK0403 Dohnálek Tomáš 57:17 (15.) + 10:11 146:56 (18.) + 21:52
    SHK0650 Čečková Karolína 36:05 (13.) + 4:53 183:01 (17.) + 24:39
    SHK0404 Černík Adam 34:22 (11.) + 5:36 217:23 (13.) + 29:55
    SHK0652 Košková Martina 43:39 (10.) + 6:06 261:02 (10.) + 34:08
    HOR0601 Čihák Jan 45:47 (15.) + 7:34 306:49 (11.) + 41:39
12. TAP1 KOB Tretra Praha 310:46 + 45:36
    TAP0500 Smolka Jakub 48:06 (20.) + 7:30 48:06 (20.) + 7:30
    TAP0653 Měšťanová Tereza 34:13 (10.) + 4:28 82:19 (15.) + 10:23
    TAP0402 Černý Antonín 79:45 (38.) + 32:39 162:04 (28.) + 37:00
    TAP0452 Bulířová Ema 31:12 (1.) 193:16 (23.) + 34:54
    TAP0504 Sork Dominik 35:14 (16.) + 6:28 228:30 (21.) + 41:02
    ROU0451 Černá Ema 40:05 (5.) + 2:32 268:35 (17.) + 41:41
    TAP0615 Elleder David 42:11 (5.) + 3:58 310:46 (12.) + 45:36
13. TBM2 KOS TJ Tesla Brno 311:40 + 46:30
    TBM0710 Schwab Filip 43:57 (6.) + 3:21 43:57 (6.) + 3:21
    TBM0659 Doušková Hana 35:37 (16.) + 5:52 79:34 (11.) + 7:38
    TBM0717 Ptáček Jonáš 58:47 (20.) + 11:41 138:21 (11.) + 13:17
    TBM0655 Ehlová Martina 35:57 (12.) + 4:45 174:18 (10.) + 15:56
    TBM0611 Čech Radan 42:05 (27.) + 13:19 216:23 (11.) + 28:55
    TBM0554 Dušková Tereza 44:53 (11.) + 7:20 261:16 (11.) + 34:22
    TBM0404 Ehl Ondřej 50:24 (19.) + 12:11 311:40 (13.) + 46:30
14. DOR1 OK Dobříš 312:54 + 47:44
    DOR0405 Snížek Martin 49:24 (22.) + 8:48 49:24 (22.) + 8:48
    RIC0655 Kotková Adéla 37:07 (21.) + 7:22 86:31 (20.) + 14:35
    DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel 56:12 (12.) + 9:06 142:43 (13.) + 17:39
    DOR0753 Kašparová Alžběta 39:22 (23.) + 8:10 182:05 (14.) + 23:43
    DOR0702 Lorenc Václav 36:37 (18.) + 7:51 218:42 (17.) + 31:14
    DOR0650 Bambousková Julie 46:16 (18.) + 8:43 264:58 (15.) + 38:04
    DOR0403 Janda Jakub 47:56 (16.) + 9:43 312:54 (14.) + 47:44
15. LPU2 OK Lokomotiva Pardubice 315:44 + 50:34
    LPU0514 Jelínek Filip 45:34 (12.) + 4:58 45:34 (12.) + 4:58
    LPU0752 Švíglerová Kateřina 42:21 (30.) + 12:36 87:55 (22.) + 15:59
    LPU0405 Štichhauer Daniel 61:51 (21.) + 14:45 149:46 (23.) + 24:42
    LPU0756 Pipková Karolína 32:39 (4.) + 1:27 182:25 (16.) + 24:03
    LPU0603 Štichhauer Adam 35:40 (17.) + 6:54 218:05 (15.) + 30:37
    LPU0451 Pilná Klára 45:12 (14.) + 7:39 263:17 (14.) + 36:23
    LPU0515 Pekárek Tomáš 52:27 (22.) + 14:14 315:44 (15.) + 50:34
16. SJC1 Sportcentrum Jičín 316:39 + 51:29
    SJC0704 Ticháček Jakub 46:06 (14.) + 5:30 46:06 (14.) + 5:30
    SJC0853 Vyziblová Viktorie 34:23 (11.) + 4:38 80:29 (12.) + 8:33
    SJC0702 Kopecký Matyáš 58:00 (18.) + 10:54 138:29 (12.) + 13:25
    LTU0753 Kvášovská Ludmila 39:02 (21.) + 7:50 177:31 (12.) + 19:09
    SJC0401 Tesař Zdeněk 44:48 (31.) + 16:02 222:19 (18.) + 34:51
    SJC0750 Havrdová Sheila 50:16 (24.) + 12:43 272:35 (21.) + 45:41
    SJC0705 Vaníček Jan 44:04 (10.) + 5:51 316:39 (16.) + 51:29
17. VLI1 Slavia Liberec orienteering 317:37 + 52:27
    VLI0702 Hyxa Jan 46:11 (15.) + 5:35 46:11 (15.) + 5:35
    CHA0753 Lipenská Barbora 36:10 (17.) + 6:25 82:21 (16.) + 10:25
    VLI0700 Podrábský Ctibor 62:32 (23.) + 15:26 144:53 (15.) + 19:49
    VLI0652 Heczková Anna 37:21 (17.) + 6:09 182:14 (15.) + 23:52
    VLI0708 Beneš Filip 34:30 (12.) + 5:44 216:44 (12.) + 29:16
    VLI0655 Vilémová Eliška 46:22 (19.) + 8:49 263:06 (13.) + 36:12
    VLI0701 Miklas Ondřej 54:31 (27.) + 16:18 317:37 (17.) + 52:27
18. JIL1 OK Jilemnice 320:42 + 55:32
    JIL0401 Valenta Ondřej 45:08 (9.) + 4:32 45:08 (9.) + 4:32
    JIL0751 Malá Anežka 37:22 (22.) + 7:37 82:30 (17.) + 10:34
    JIL0404 Salaba Dan 64:07 (25.) + 17:01 146:37 (16.) + 21:33
    JIL0453 Janovská Vendula 37:36 (18.) + 6:24 184:13 (19.) + 25:51
    JIL0602 Stach Ondřej 42:37 (29.) + 13:51 226:50 (20.) + 39:22
    JIL0451 Gottsteinová Ema 45:42 (16.) + 8:09 272:32 (20.) + 45:38
    JIL0601 Votoček Michal 48:10 (17.) + 9:57 320:42 (18.) + 55:32
19. DKP1 Oddíl OB Kotlářka 325:02 + 59:52
     Skripnik Nikola 54:37 (30.) + 14:01 54:37 (30.) + 14:01
     Škáchová Viktorie 30:58 (2.) + 1:13 85:35 (19.) + 13:39
     Šubrt Vojtěch 61:54 (22.) + 14:48 147:29 (19.) + 22:25
     Gregorová Alice 33:16 (5.) + 2:04 180:45 (13.) + 22:23
     Víteček Šimon 37:30 (21.) + 8:44 218:15 (16.) + 30:47
     Koubová Hana 52:02 (26.) + 14:29 270:17 (18.) + 43:23
     Kohoutek Vojtěch 54:45 (28.) + 16:32 325:02 (19.) + 59:52
20. TJN1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 331:53 + 66:43
    DOK0602 Dolejší Jan 50:07 (23.) + 9:31 50:07 (23.) + 9:31
    TJN0650 Štemberová Bára 36:41 (19.) + 6:56 86:48 (21.) + 14:52
    TJN0411 Skvortcov Yurii 73:11 (32.) + 26:05 159:59 (27.) + 34:55
    TJN0656 Savruková Adéla 39:32 (24.) + 8:20 199:31 (26.) + 41:09
    TJN0801 Štembera Vítek 40:24 (23.) + 11:38 239:55 (25.) + 52:27
    VLI0452 Šestáková Marie 47:19 (22.) + 9:46 287:14 (25.) + 60:20
    TJN0605 Zurynek Jan 44:39 (12.) + 6:26 331:53 (20.) + 66:43
21. PGP2 SK Praga 333:47 + 68:37
    PGP0704 Kosák Eliáš 47:10 (19.) + 6:34 47:10 (19.) + 6:34
    PGP0557 Šimšová Pavla 34:33 (12.) + 4:48 81:43 (14.) + 9:47
    PGP0404 Janas Adam 66:29 (28.) + 19:23 148:12 (21.) + 23:08
    PGP0654 Vozábalová Hana 42:30 (28.) + 11:18 190:42 (22.) + 32:20
    ZVO0601 Bárta Viktor 35:00 (15.) + 6:14 225:42 (19.) + 38:14
    ZVO0557 Švecová Karolína 46:13 (17.) + 8:40 271:55 (19.) + 45:01
    PGP0703 Matyšek Ondřej 61:52 (32.) + 23:39 333:47 (21.) + 68:37
22. TZL1 SKOB Zlín 335:36 + 70:26
    TZL0502 Pekárek Tobias 42:11 (3.) + 1:35 42:11 (3.) + 1:35
    SKM0551 Dittrichová Lucie 29:45 (1.) 71:56 (1.)
    TZL0602 Pernička Václav 54:47 (9.) + 7:41 126:43 (4.) + 1:39
    TZL0551 Batani Valentina 36:50 (15.) + 5:38 163:33 (5.) + 5:11
    TZL0604 Huleja Martin 37:15 (20.) + 8:29 200:48 (7.) + 13:20
    TZL0757 Kovalčíková Nela 66:27 (39.) + 28:54 267:15 (16.) + 40:21
    TZL0806 Hozík Štěpán 68:21 (39.) + 30:08 335:36 (22.) + 70:26
23. SHK2 OK Slavia Hradec Králové 336:13 + 71:03
    SHK0406 Jakubský Adam 52:23 (29.) + 11:47 52:23 (29.) + 11:47
    SHK0553 Otreshko Eva Maria 38:51 (24.) + 9:06 91:14 (26.) + 19:18
    SHK0507 Podolský Petr 64:39 (26.) + 17:33 155:53 (25.) + 30:49
    SHK0760 Chlupáčová Anežka 41:40 (25.) + 10:28 197:33 (24.) + 39:11
    SHK0400 Rak Tomáš 41:35 (25.) + 12:49 239:08 (24.) + 51:40
    SHK0750 Netuková Anežka 46:32 (20.) + 8:59 285:40 (24.) + 58:46
    SHK0700 Kurka Antonín 50:33 (20.) + 12:20 336:13 (23.) + 71:03
24. PHK1 OK 99 Hradec Králové 336:18 + 71:08
    PHK0405 Tatarnikov Mykhailo 51:36 (28.) + 11:00 51:36 (28.) + 11:00
    PHK0664 Ballonová Lucie 37:39 (23.) + 7:54 89:15 (23.) + 17:19
    PHK0508 Kovalchuk Serafim 57:23 (17.) + 10:17 146:38 (17.) + 21:34
    PHK0450 Chvátilová Johana 42:56 (29.) + 11:44 189:34 (20.) + 31:12
    PHK0709 Seligr Lukáš 46:08 (35.) + 17:22 235:42 (23.) + 48:14
    PHK0777 Novotná Vendula 47:08 (21.) + 9:35 282:50 (22.) + 55:56
    PHK0502 Čermák Martin 53:28 (25.) + 15:15 336:18 (24.) + 71:08
25. LPU3 OK Lokomotiva Pardubice 348:26 + 83:16
    LPU0512 Vališ Vojtěch 50:39 (25.) + 10:03 50:39 (25.) + 10:03
    LPU0456 Stoklasová Zuzana 39:33 (26.) + 9:48 90:12 (25.) + 18:16
    LPU0612 Fajfr Marek 63:10 (24.) + 16:04 153:22 (24.) + 28:18
    LPU0656 Dvořáková Kateřina 44:12 (32.) + 13:00 197:34 (25.) + 39:12
    LPU0703 Kadaně Marek 45:37 (33.) + 16:51 243:11 (26.) + 55:43
    LPU0457 Brožková Tereza 53:52 (28.) + 16:19 297:03 (26.) + 70:09
    LPU0505 Šípek Ondřej 51:23 (21.) + 13:10 348:26 (25.) + 83:16
26. ZBM2 SK Brno Žabovřesky 354:39 + 89:29
    ZBM0400 Racek Josef 46:05 (13.) + 5:29 46:05 (13.) + 5:29
    ZBM0854 Rotková Veronika 45:17 (38.) + 15:32 91:22 (27.) + 19:26
    ZBM0409 Štěrbák Josef 56:36 (13.) + 9:30 147:58 (20.) + 22:54
    ZBM0755 Hiklová Eva 58:58 (40.) + 27:46 206:56 (27.) + 48:34
    ZBM0602 Koča Vojtěch 37:14 (19.) + 8:28 244:10 (27.) + 56:42
    ZBM0553 Ondrová Anna 56:44 (31.) + 19:11 300:54 (27.) + 74:00
    ZBM0513 Dvořáček Michal 53:45 (26.) + 15:32 354:39 (26.) + 89:29
27. SRK1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 355:04 + 89:54
    SRK0504 Šeps Daniel 45:00 (8.) + 4:24 45:00 (8.) + 4:24
    SRK0551 Morávková Zuzana 34:09 (9.) + 4:24 79:09 (10.) + 7:13
    SRK0503 Morávek Martin 65:01 (27.) + 17:55 144:10 (14.) + 19:06
    SRK0751 Stavrinou Kristýna 46:12 (36.) + 15:00 190:22 (21.) + 32:00
    SRK0602 Jiroušek Dominik 39:10 (22.) + 10:24 229:32 (22.) + 42:04
    SRK0554 Tomášová Anna 53:58 (29.) + 16:25 283:30 (23.) + 56:36
    SRK0506 Stavrinou David 71:34 (40.) + 33:21 355:04 (27.) + 89:54
28. TAP2 KOB Tretra Praha 361:26 + 96:16
    TAP0501 Černý Matouš 51:11 (27.) + 10:35 51:11 (27.) + 10:35
    VCB0552 Janošíková Eva 42:27 (31.) + 12:42 93:38 (29.) + 21:42
    TAP0405 Kuchař Matěj 72:22 (30.) + 25:16 166:00 (29.) + 40:56
    TAP0655 Sotonová Šárka 45:58 (34.) + 14:46 211:58 (31.) + 53:36
    TAP0613 Vyhnis Šimon 45:03 (32.) + 16:17 257:01 (30.) + 69:33
    TAP0455 Tomášková Linda 51:58 (25.) + 14:25 308:59 (29.) + 82:05
    TAP0609 Kuchař Ondřej 52:27 (22.) + 14:14 361:26 (28.) + 96:16
29. DKP2 Oddíl OB Kotlářka 361:35 + 96:25
     Junek Matouš 54:39 (31.) + 14:03 54:39 (31.) + 14:03
     Mullis Carolina 39:26 (25.) + 9:41 94:05 (31.) + 22:09
     Kopecký Matyáš 76:38 (35.) + 29:32 170:43 (31.) + 45:39
     Řehořková Ema 39:04 (22.) + 7:52 209:47 (30.) + 51:25
     Brandejs Štěpán 41:40 (26.) + 12:54 251:27 (28.) + 63:59
     Kosobudová Anna 52:24 (27.) + 14:51 303:51 (28.) + 76:57
     Lacina Jan 57:44 (31.) + 19:31 361:35 (29.) + 96:25
30. TUR2 OOB TJ Turnov 362:54 + 97:44
    TUR0701 Drahoňovský Tomáš 50:12 (24.) + 9:36 50:12 (24.) + 9:36
    TUR0660 Lamačová Kateřina 43:52 (35.) + 14:07 94:04 (30.) + 22:08
    TUR0500 Heřmánek Petr 78:16 (36.) + 31:10 172:20 (33.) + 47:16
    BOR0750 Lamačová Barbora 36:25 (14.) + 5:13 208:45 (29.) + 50:23
    BOR0702 Patka Kryštof 44:05 (30.) + 15:19 252:50 (29.) + 65:22
    TUR0751 Houžvičková Daniela 56:45 (32.) + 19:12 309:35 (30.) + 82:41
    TUR0503 Nejezchleb Vojtěch 53:19 (24.) + 15:06 362:54 (30.) + 97:44
31. TBM3 KOS TJ Tesla Brno 378:45 + 113:35
    TBM0707 Urválek Jan 48:17 (21.) + 7:41 48:17 (21.) + 7:41
    TBM0653 Fuchsová Ema 36:46 (20.) + 7:01 85:03 (18.) + 13:07
    TBM0629 Mudrák Daniel 73:07 (31.) + 26:01 158:10 (26.) + 33:06
    TBM0460 Miková Lenka 49:38 (37.) + 18:26 207:48 (28.) + 49:26
    TBM0712 Kroutil Jošt 51:24 (38.) + 22:38 259:12 (31.) + 71:44
    TBM0451 Porubská Lenka 56:45 (32.) + 19:12 315:57 (31.) + 89:03
    TBM0604 Eliáš Vojtěch 62:48 (33.) + 24:35 378:45 (31.) + 113:35
32. VSP3 USK Praha 396:14 + 131:04
    VSP0807 Termer Štěpán 58:28 (32.) + 17:52 58:28 (32.) + 17:52
    VSP0853 Nemšovská Magdalena 42:31 (32.) + 12:46 100:59 (32.) + 29:03
    VCB0702 Teringl Vojtěch 68:36 (29.) + 21:30 169:35 (30.) + 44:31
    VSP0850 Zakouřilová Klára 43:19 (30.) + 12:07 212:54 (32.) + 54:32
    VSP0554 Tulachová Anna 54:08 (39.) + 25:22 267:02 (32.) + 79:34
    VSP0752 Gajdová Michaela 63:57 (36.) + 26:24 330:59 (32.) + 104:05
    VSP0454 Aschermannová Klára 65:15 (35.) + 27:02 396:14 (32.) + 131:04
33. KSU1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 396:48 + 131:38
    KSU0502 Tomanek Lukáš 62:35 (35.) + 21:59 62:35 (35.) + 21:59
    KSU0656 Stryková Karolína 51:47 (40.) + 22:02 114:22 (37.) + 42:26
    KSU0401 Štábl Adam 57:03 (14.) + 9:57 171:25 (32.) + 46:21
    KSU0650 Juřinová Adéla 72:08 (41.) + 40:56 243:33 (38.) + 85:11
    KSU0606 Štábl Patrik 34:01 (10.) + 5:15 277:34 (33.) + 90:06
    KSU0494 Šánová Julie 61:40 (34.) + 24:07 339:14 (33.) + 112:20
    KSU0626 Jordán Alexandr 57:34 (30.) + 19:21 396:48 (33.) + 131:38
34. TUR3 OOB TJ Turnov 400:22 + 135:12
    TUR0703 Zajger David 59:02 (34.) + 18:26 59:02 (34.) + 18:26
    STH0551 Chrástová Magdaléna 43:58 (36.) + 14:13 103:00 (33.) + 31:04
    TUR0601 Veselý Václav 89:40 (41.) + 42:34 192:40 (36.) + 67:36
    TUR0450 Hudská Štěpánka 42:26 (27.) + 11:14 235:06 (34.) + 76:44
    TUR0704 Mertlík Vojtěch 54:40 (40.) + 25:54 289:46 (38.) + 102:18
    TUR0552 Novotná Barbora 54:00 (30.) + 16:27 343:46 (34.) + 116:52
    TUR0702 Šálek Richard 56:36 (29.) + 18:23 400:22 (34.) + 135:12
35. AOP1 Orientační Běh Opava 412:37 + 147:27
    AOP0552 Cetlová Magdaléna 68:51 (37.) + 28:15 68:51 (37.) + 28:15
    AOP0752 Cetlová Karolína 43:05 (33.) + 13:20 111:56 (36.) + 40:00
    AOP0503 Klapetek Václav 78:31 (37.) + 31:25 190:27 (35.) + 65:23
    AOP0757 Rychlá Karolína 37:43 (19.) + 6:31 228:10 (33.) + 69:48
    AOP0751 Kovalčíková Alena 54:55 (41.) + 26:09 283:05 (35.) + 95:37
    AOP0652 Gallo Natálie 62:31 (35.) + 24:58 345:36 (35.) + 118:42
    AOP0452 Klechová Karolína 67:01 (37.) + 28:48 412:37 (35.) + 147:27
36. KAM1 OK Kamenice 414:24 + 149:14
    KNC0750 Havlová Tereza 63:43 (36.) + 23:07 63:43 (36.) + 23:07
    KAM0756 Mišeková Kateřina 44:55 (37.) + 15:10 108:38 (34.) + 36:42
    KAM0459 Čapková Lucie 87:42 (40.) + 40:36 196:20 (38.) + 71:16
    KAM0757 Lichtenbergová Zuzana 41:57 (26.) + 10:45 238:17 (35.) + 79:55
    KAM0754 Kudrnáčová Marta 48:24 (37.) + 19:38 286:41 (37.) + 99:13
    KAM0751 Žemlová Barbora 64:40 (37.) + 27:07 351:21 (37.) + 124:27
    KAM0404 Jedlička Jakub 63:03 (34.) + 24:50 414:24 (36.) + 149:14
37. LTU1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 414:50 + 149:40
    LTU0500 Lazák Jan 58:33 (33.) + 17:57 58:33 (33.) + 17:57
    LTU0451 Hošková Kateřina 52:30 (41.) + 22:45 111:03 (35.) + 39:07
    LTU0502 Kotyk Vojtěch 73:17 (33.) + 26:11 184:20 (34.) + 59:16
    LTU0452 Licková Štěpánka 54:34 (39.) + 23:22 238:54 (37.) + 80:32
    LTU0400 Pirožek Vojtěch 42:18 (28.) + 13:32 281:12 (34.) + 93:44
    LTU0750 Závodná Zuzana 66:18 (38.) + 28:45 347:30 (36.) + 120:36
    LTU0402 Retek David 67:20 (38.) + 29:07 414:50 (37.) + 149:40
38. DKP3 Oddíl OB Kotlářka 437:27 + 172:17
     Koten Vojtěch 74:04 (38.) + 33:28 74:04 (38.) + 33:28
     Škáchová Zuzana 46:00 (39.) + 16:15 120:04 (39.) + 48:08
     Machar Matěj 81:35 (39.) + 34:29 201:39 (39.) + 76:35
     Snížková Adéla 53:38 (38.) + 22:26 255:17 (39.) + 96:55
     Melichar Šimon 45:42 (34.) + 16:56 300:59 (39.) + 113:31
     Šilerová Petra 70:17 (40.) + 32:44 371:16 (38.) + 144:22
     Černý Vojtěch 66:11 (36.) + 27:58 437:27 (38.) + 172:17
ZBM1 SK Brno Žabovřesky DISK
    ZBM0616 Jančík Filip DISK
    ZBM0455 Rotková Markéta 33:47 + 4:02 79:10
    ZBM0605 Kučera Tomáš 52:05 + 4:59 131:15
    ZBM0658 Tomanová Eliška 38:47 + 7:35 170:02
    TTR0501 Prášil Tomáš 30:40 + 1:54 200:42
    ZBM0752 Finstrlová Kristýna 39:48 + 2:15 240:30
    ZBM0604 Urbánek Tomáš 43:52 + 5:39 284:22
SJI1 OK Jihlava DISK
    SJI0500 Vítek Matěj DISK
    SJI0751 Oranyová Sylva 40:46 + 11:01 94:32
    SJH0505 Nouza Michal 58:31 + 11:25 153:03
    VCB0752 Janošíková Marie 37:09 + 5:57 190:12
    SJI0601 Hendrych Vít 41:28 + 12:42 231:40
    SJI0750 Vítková Hana 43:35 + 6:02 275:15
    SJI0401 Orany Vojtěch 41:22 + 3:09 316:37
PGP3 SK Praga DISK
    PGP0806 Šnejdar Martin 78:01 + 37:25 78:01 + 37:25
    PGP0659 Dvořáková Veronika 39:50 + 10:05 117:51 + 45:55
    PGP0706 Svítil Patrik 74:53 + 27:47 192:44 + 67:40
    PGP0454 Řeháková Ludmila 46:07 + 14:55 238:51 + 80:29
    PGP0800 Šimerka Ondřej 47:23 + 18:37 286:14 + 98:46
    ZVO0556 Linhartová Klára DNS
    PGP0903 Svítil Martin DISK

DH275

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. LCE1 OOB TJ Slovan Luhačovice 182:39
    LCE6603 Šmelík Juraj 42:13 (4.) + 3:36 42:13 (4.) + 3:36
    LCE6359 Vavrysová Iva 35:46 (3.) + 1:51 77:59 (2.) + 2:46
    LCE6127 Hubáček Josef 34:25 (1.) 112:24 (2.) + 0:15
    LCE6569 Hubáčková Dagmar 33:07 (3.) + 1:20 145:31 (1.)
    LCE7901 Glončák Peter 37:08 (2.) + 0:05 182:39 (1.)
2. EKP1 VŠTJ Ekonom Praha 191:31 + 8:52
    EKP7002 Blaha Ondřej 43:53 (9.) + 5:16 43:53 (9.) + 5:16
    EKP6550 Janečková Dagmar 36:47 (4.) + 2:52 80:40 (4.) + 5:27
    EKP5500 Šedivý Jiří 39:04 (9.) + 4:39 119:44 (5.) + 7:35
    EKP7053 Zurynková Jana 34:44 (4.) + 2:57 154:28 (2.) + 8:57
    EKP7414 Ondráček Radim 37:03 (1.) 191:31 (2.) + 8:52
3. BOR1 OK Jiskra Nový Bor 196:39 + 14:00
    BOR7703 Šrůta Milan 41:18 (3.) + 2:41 41:18 (3.) + 2:41
    BOR6951 Rejholcová Andrea 33:55 (1.) 75:13 (1.)
    BOR6003 Dikoš Pavel 36:56 (6.) + 2:31 112:09 (1.)
    BOR6550 Pávková Jana 43:03 (14.) + 11:16 155:12 (3.) + 9:41
    BOR6302 Krejčí Jaroslav 41:27 (3.) + 4:24 196:39 (3.) + 14:00
4. TBM1 KOS TJ Tesla Brno 201:31 + 18:52
    TBM6116 Hlaváč Jiří 44:46 (12.) + 6:09 44:46 (12.) + 6:09
    TBM7275 Kubáňová Jana 35:22 (2.) + 1:27 80:08 (3.) + 4:55
    TBM6709 Gryc Jan 39:32 (10.) + 5:07 119:40 (4.) + 7:31
    TBM7371 Schwabová Kateřina 36:58 (8.) + 5:11 156:38 (4.) + 11:07
    TBM6107 Urválek Jiří 44:53 (10.) + 7:50 201:31 (4.) + 18:52
5. PGP1 SK Praga 209:46 + 27:07
    PGP6401 Janovský Tomáš 38:43 (2.) + 0:06 38:43 (2.) + 0:06
    PGP6250 Hrabánková Ilona 51:03 (23.) + 17:08 89:46 (16.) + 14:33
    PGP6003 Hrabánek David 41:21 (12.) + 6:56 131:07 (14.) + 18:58
    PGP6652 Tichovská Hana 31:47 (1.) 162:54 (6.) + 17:23
    PGP6100 Tichovský Martin 46:52 (13.) + 9:49 209:46 (5.) + 27:07
6. KON1 KOB Konice 210:07 + 27:28
    KON7219 Procházka Josef 45:05 (13.) + 6:28 45:05 (13.) + 6:28
    KON6389 Hlavová Miroslava 39:08 (11.) + 5:13 84:13 (10.) + 9:00
    KON6111 Grepl Ladislav 34:40 (3.) + 0:15 118:53 (3.) + 6:44
    KON5887 Smičková Eva 48:00 (17.) + 16:13 166:53 (9.) + 21:22
    KON6427 Navrátil Václav 43:14 (7.) + 6:11 210:07 (6.) + 27:28
7. SNA1 TJ START Náchod 213:13 + 30:34
    SNA7105 Doucha Jiří 42:57 (5.) + 4:20 42:57 (5.) + 4:20
    SNA7651 Sychrovská Pavlína 43:12 (17.) + 9:17 86:09 (11.) + 10:56
    SNA5649 Kalibán Pavel 36:34 (5.) + 2:09 122:43 (7.) + 10:34
    SNA5351 Langrová Eva 48:36 (18.) + 16:49 171:19 (13.) + 25:48
    SNA7106 Macek Martin 41:54 (4.) + 4:51 213:13 (7.) + 30:34
8. JPV1 Oddíl OS SK Prostějov 213:17 + 30:38
     Skřivanek Marcel 43:22 (6.) + 4:45 43:22 (6.) + 4:45
     Kašparová Ivana 38:36 (8.) + 4:41 81:58 (7.) + 6:45
     Soldán Vladimír 44:21 (15.) + 9:56 126:19 (11.) + 14:10
     Vavrečková Ivana 40:18 (10.) + 8:31 166:37 (8.) + 21:06
     Jeřábek Luboš 46:40 (12.) + 9:37 213:17 (8.) + 30:38
9. EKP2 VŠTJ Ekonom Praha 214:56 + 32:17
    EKP6701 Janeček Jura 48:01 (14.) + 9:24 48:01 (14.) + 9:24
    EKP5650 Fantová Libuše 47:44 (22.) + 13:49 95:45 (17.) + 20:32
    EKP7502 Rafaj Nikola 34:26 (2.) + 0:01 130:11 (13.) + 18:02
    EKP6252 Pecková Ivana 40:24 (11.) + 8:37 170:35 (11.) + 25:04
    EKP7500 Poborský Petr 44:21 (9.) + 7:18 214:56 (9.) + 32:17
10. LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 215:15 + 32:36
    LPU6901 Fencl Petr 44:12 (11.) + 5:35 44:12 (11.) + 5:35
    LPU6553 Čermáková Renata 38:44 (9.) + 4:49 82:56 (9.) + 7:43
    LPU6102 Roudný Václav 44:55 (16.) + 10:30 127:51 (12.) + 15:42
    LPU7156 Pipková Táňa 40:09 (9.) + 8:22 168:00 (10.) + 22:29
    LPU6401 Kaplan Jan 47:15 (14.) + 10:12 215:15 (10.) + 32:36
11. UOL1 SOB Olomouc 217:36 + 34:57
    UOL6500 Kubíček Jiří 48:02 (15.) + 9:25 48:02 (15.) + 9:25
    UOL6451 Poklopová Ivana 40:35 (14.) + 6:40 88:37 (14.) + 13:24
    UOL6501 Pernica Jiří 44:14 (14.) + 9:49 132:51 (15.) + 20:42
    UOL7051 Bartoňová Eva 33:02 (2.) + 1:15 165:53 (7.) + 20:22
    UOL6503 Šimek Roman 51:43 (16.) + 14:40 217:36 (11.) + 34:57
12. LCE2 OOB TJ Slovan Luhačovice 220:59 + 38:20
    LCE7708 Zicha Jiří 38:37 (1.) 38:37 (1.)
    LCE6461 Ferdusová Eva 42:38 (16.) + 8:43 81:15 (5.) + 6:02
    LCE6207 Slezák Libor 38:43 (7.) + 4:18 119:58 (6.) + 7:49
    LCE5551 Stackeová Anna 58:30 (25.) + 26:43 178:28 (14.) + 32:57
    LCE7602 Horyna Roman 42:31 (6.) + 5:28 220:59 (12.) + 38:20
13. AOP1 Orientační Běh Opava 221:51 + 39:12
    AOP6502 Schuster Martin 44:02 (10.) + 5:25 44:02 (10.) + 5:25
    AOP7151 Kostková Jana 38:17 (6.) + 4:22 82:19 (8.) + 7:06
    AOP6301 Peřinka Jan 40:35 (11.) + 6:10 122:54 (8.) + 10:45
    AOP7351 Valíková Petra 36:05 (5.) + 4:18 158:59 (5.) + 13:28
    AOP6302 Sklenář Miroslav 62:52 (22.) + 25:49 221:51 (13.) + 39:12
14. SHK1 OK Slavia Hradec Králové 224:07 + 41:28
    SHK7001 Netuka Jan 43:36 (8.) + 4:59 43:36 (8.) + 4:59
    SHK6151 Bartoňová Iva 43:27 (18.) + 9:32 87:03 (12.) + 11:50
    SHK6701 Langr Jan 38:57 (8.) + 4:32 126:00 (10.) + 13:51
    SHK6651 Thýnová Ivana 44:56 (15.) + 13:09 170:56 (12.) + 25:25
    SHK6402 Chmelař Pavel 53:11 (17.) + 16:08 224:07 (14.) + 41:28
15. DOK1 OK Doksy 235:41 + 53:02
    DOK6300 Hradecký Jaroslav 43:25 (7.) + 4:48 43:25 (7.) + 4:48
    DOK6850 Hradecká Petra 38:21 (7.) + 4:26 81:46 (6.) + 6:33
    DOK5500 Novák Tom 55:36 (22.) + 21:11 137:22 (16.) + 25:13
    DOK7850 Kmínková Michala 42:39 (13.) + 10:52 180:01 (15.) + 34:30
    DOK6800 Bílý Petr 55:40 (19.) + 18:37 235:41 (15.) + 53:02
16. HOR1 TJ Jiskra Hořice 239:40 + 57:01
    HOR5700 Škorpil Martin 48:29 (17.) + 9:52 48:29 (17.) + 9:52
    HOR7350 Loukotová Andrea 40:11 (13.) + 6:16 88:40 (15.) + 13:27
    HOR6301 Vávra Radek 35:32 (4.) + 1:07 124:12 (9.) + 12:03
    HOR7551 Saifrtová Jana 67:34 (26.) + 35:47 191:46 (16.) + 46:15
    HOR6302 Vávra Martin 47:54 (15.) + 10:51 239:40 (16.) + 57:01
17. LPU2 OK Lokomotiva Pardubice 250:39 + 68:00
    LPU6301 Fencl Jiří 48:23 (16.) + 9:46 48:23 (16.) + 9:46
    LPU6052 Knapová Iva 38:46 (10.) + 4:51 87:09 (13.) + 11:56
    LPU5905 Novotný Miroslav 55:08 (21.) + 20:43 142:17 (17.) + 30:08
    LPU7468 Štichhauerová Kateřina 54:10 (24.) + 22:23 196:27 (17.) + 50:56
    LPU6103 Jánek Ladislav 54:12 (18.) + 17:09 250:39 (17.) + 68:00
18. TAP1 KOB Tretra Praha 251:39 + 69:00
    TAP5501 Fiala Zdeněk 64:17 (20.) + 25:40 64:17 (20.) + 25:40
    TAP7152 Melišíková Radka 41:41 (15.) + 7:46 105:58 (21.) + 30:45
    TAP5802 Hejtmánek Vladimír 51:16 (19.) + 16:51 157:14 (19.) + 45:05
    TAP6851 Šimůnková Martina 52:07 (23.) + 20:20 209:21 (20.) + 63:50
    TAP7606 Pohl Zdeněk 42:18 (5.) + 5:15 251:39 (18.) + 69:00
19. TJN1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 262:50 + 80:11
    TJN5605 Táborský Ondřej 68:00 (22.) + 29:23 68:00 (22.) + 29:23
    TJN6051 Zuzánková Růžena 47:39 (21.) + 13:44 115:39 (22.) + 40:26
    TJN5602 Horák Petr 56:56 (23.) + 22:31 172:35 (22.) + 60:26
    TJN5752 Kuncová Jiřina 46:58 (16.) + 15:11 219:33 (22.) + 74:02
    TJN5901 Zuzánek Zdeněk 43:17 (8.) + 6:14 262:50 (19.) + 80:11
20. SHK2 OK Slavia Hradec Králové 265:56 + 83:17
    SHK5702 Gazdačko Milan 65:58 (21.) + 27:21 65:58 (21.) + 27:21
    SHK6561 Teplá Hana 39:45 (12.) + 5:50 105:43 (20.) + 30:30
    SHK5902 Číža Petr 57:56 (24.) + 23:31 163:39 (20.) + 51:30
    SHK8251 Čížová Andrea 36:21 (6.) + 4:34 200:00 (18.) + 54:29
    SHK6902 Kohout Josef 65:56 (24.) + 28:53 265:56 (20.) + 83:17
21. VRL1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 267:03 + 84:24
    VRL7601 Kutlvašr Ruda 50:33 (19.) + 11:56 50:33 (19.) + 11:56
    VRL7052 Hančová Alice 51:09 (24.) + 17:14 101:42 (19.) + 26:29
    VRL5002 Farář Jaroslav 54:26 (20.) + 20:01 156:08 (18.) + 43:59
    VRL6251 Mertlíková Hana 48:39 (19.) + 16:52 204:47 (19.) + 59:16
    VRL4901 Knobloch Jindřich 62:16 (21.) + 25:13 267:03 (21.) + 84:24
22. MOV1 SKOB Ostrava 277:12 + 94:33
    MOV6701 Holec Honza 69:59 (23.) + 31:22 69:59 (23.) + 31:22
    MOV7451 Pavlová Libuše 60:58 (26.) + 27:03 130:57 (25.) + 55:44
    MOV6000 Pavlíček Jaromír 51:15 (18.) + 16:50 182:12 (24.) + 70:03
    MOV8052 Juřeníková Hana 36:36 (7.) + 4:49 218:48 (21.) + 73:17
    MOV5201 Juřeník Josef 58:24 (20.) + 21:21 277:12 (22.) + 94:33
23. KON2 KOB Konice 284:11 + 101:32
    KON6919 Huňka Karel 49:08 (18.) + 10:31 49:08 (18.) + 10:31
    KON8063 Rozsívalová Petra 51:17 (25.) + 17:22 100:25 (18.) + 25:12
    KON4617 Skácel Jaroslav 69:39 (26.) + 35:14 170:04 (21.) + 57:55
    KON7575 Benešová Petra 50:56 (22.) + 19:09 221:00 (23.) + 75:29
    KON5713 Komínek Jaroslav 63:11 (23.) + 26:08 284:11 (23.) + 101:32
24. VAM1 OB Vamberk 299:16 + 116:37
    VAM5801 Tupec Jiří 83:35 (25.) + 44:58 83:35 (25.) + 44:58
    VAM7251 Rykalová Jitka 43:53 (19.) + 9:58 127:28 (24.) + 52:15
    VAM6451 Klapalová Jana 49:11 (17.) + 14:46 176:39 (23.) + 64:30
    VAM6452 Veverková Yveta 50:32 (21.) + 18:45 227:11 (24.) + 81:40
    VAM7149 Mikyska Alan 72:05 (25.) + 35:02 299:16 (24.) + 116:37
25. LTP1 OOB TJ Lokomotiva Teplice 312:00 + 129:21
    LTP7308 Šašek Jan 76:43 (24.) + 38:06 76:43 (24.) + 38:06
    LTP7351 Kamírová Gabriela 47:32 (20.) + 13:37 124:15 (23.) + 49:02
    LTP7003 Martinec Pavel 58:47 (25.) + 24:22 183:02 (25.) + 70:53
    LTP6151 Kovářová Alena 49:43 (20.) + 17:56 232:45 (25.) + 87:14
    LTP5802 Eiselt Miloš 79:15 (26.) + 42:12 312:00 (25.) + 129:21
SJH1 SOS Jindřichův Hradec DISK
    SJH7001 Beneš Jan DISK
    SJH7051 Benešová Iva 38:10 + 4:15 85:57
    SJH6401 Tichý Martin 41:41 + 7:16 127:38
    SJH6451 Tichá Jana 41:54 + 10:07 169:32
    SJH6501 Nouza Petr 45:20 + 8:17 214:52
VBM1 VSK Mendelu Brno DISK
    VBM7301 Lička Lukáš 82:00 + 43:23 82:00 +
    VBM4410 Bauer Emil 62:09 + 28:14 144:09 +
    VBM6501 Jordanov Nikolaj 41:35 + 7:10 185:44 +
    VBM8103 Mazal Zdeněk DISK
     X DNS

DH225

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. TUR1 OOB TJ Turnov 179:15
    TUR7201 Drahoňovský Aleš 38:59 (1.) 38:59 (1.)
    TUR8551 Dlabajová Alena 31:52 (4.) + 2:10 70:51 (1.)
    TUR7135 Žemlík Pavel 33:03 (1.) 103:54 (1.)
    TUR7777 Heřmánková Pavla 37:04 (18.) + 9:09 140:58 (1.)
    TUR7603 Baier Martin 38:17 (2.) + 0:48 179:15 (1.)
2. SJI1 OK Jihlava 181:52 + 2:37
    SJI7201 Vítek Jaroslav 42:26 (7.) + 3:27 42:26 (7.) + 3:27
    SJI8057 Paulíčková Renata 36:09 (19.) + 6:27 78:35 (8.) + 7:44
    SJI7419 Lauerman Jan 34:57 (3.) + 1:54 113:32 (3.) + 9:38
    SJI7850 Chudíková Barbora 30:51 (5.) + 2:56 144:23 (2.) + 3:25
    SJI7313 Prášil Marek 37:29 (1.) 181:52 (2.) + 2:37
3. VLI1 Slavia Liberec orienteering 186:40 + 7:25
    VLI7604 Vodrážka Jakub 44:41 (15.) + 5:42 44:41 (15.) + 5:42
    VLI8150 Horáčková Kateřina 34:43 (10.) + 5:01 79:24 (10.) + 8:33
    VLI7403 Šesták Marek 36:25 (5.) + 3:22 115:49 (6.) + 11:55
    VLI7750 Heczková Bohdana 28:40 (2.) + 0:45 144:29 (3.) + 3:31
    VLI7700 Horáček Michal 42:11 (3.) + 4:42 186:40 (3.) + 7:25
4. VSP1 USK Praha 194:14 + 14:59
    VSP7310 Průša Michal 49:31 (27.) + 10:32 49:31 (27.) + 10:32
    VSP7850 Baldrianová Barbora 29:42 (1.) 79:13 (9.) + 8:22
    VSP7403 Jirásek Milan 35:46 (4.) + 2:43 114:59 (4.) + 11:05
    VSP7652 Arnoštová Kateřina 36:59 (17.) + 9:04 151:58 (10.) + 11:00
    VSP7301 Arnošt Kamil 42:16 (4.) + 4:47 194:14 (4.) + 14:59
5. TZL1 SKOB Zlín 194:22 + 15:07
    TZL6808 Šidla Jan 41:17 (6.) + 2:18 41:17 (6.) + 2:18
    TZL7351 Batani Hana 34:49 (11.) + 5:07 76:06 (4.) + 5:15
    TZL7801 Mašláň Jakub 42:24 (24.) + 9:21 118:30 (9.) + 14:36
    TZL7653 Pekárková Eva 31:07 (6.) + 3:12 149:37 (6.) + 8:39
    TZL7007 Pekárek Evžen 44:45 (9.) + 7:16 194:22 (5.) + 15:07
6. CHA1 OK Chrastava 194:25 + 15:10
    CHA7800 Kadavý Petr 47:45 (19.) + 8:46 47:45 (19.) + 8:46
    CHA8050 Lankašová Barbora 33:48 (8.) + 4:06 81:33 (14.) + 10:42
    CHA6600 Vydra Ivan 37:34 (9.) + 4:31 119:07 (13.) + 15:13
    CHA7850 Kašková Kateřina 27:55 (1.) 147:02 (5.) + 6:04
    CHA7501 Pachner Pavel 47:23 (15.) + 9:54 194:25 (6.) + 15:10
7. SCP1 OK Sparta Praha 194:30 + 15:15
    SCP7400 Bašus Petr 43:57 (13.) + 4:58 43:57 (13.) + 4:58
    SCP7555 Petráňová Jana 35:34 (16.) + 5:52 79:31 (11.) + 8:40
    SCP7507 Šístek Daniel 37:13 (8.) + 4:10 116:44 (7.) + 12:50
    SCP7950 Hojná Silvie 30:17 (3.) + 2:22 147:01 (4.) + 6:03
    SCP8003 Dubec Pavel 47:29 (16.) + 10:00 194:30 (7.) + 15:15
8. SJC1 Sportcentrum Jičín 195:25 + 16:10
    SJC7531 Tomeš Petr 43:18 (10.) + 4:19 43:18 (10.) + 4:19
    SJC7756 Havrdová Renata 29:46 (2.) + 0:04 73:04 (2.) + 2:13
    SJC7502 Hain Jan 38:48 (13.) + 5:45 111:52 (2.) + 7:58
    SJC7451 Škorpilová Jana 39:25 (25.) + 11:30 151:17 (8.) + 10:19
    SJC8006 Kazda Jiří 44:08 (8.) + 6:39 195:25 (8.) + 16:10
9. PGP1 SK Praga 196:08 + 16:53
    PGP7203 Baldrian Petr 46:08 (18.) + 7:09 46:08 (18.) + 7:09
    PGP7551 Šimerková Olga 32:12 (5.) + 2:30 78:20 (7.) + 7:29
    PGP7101 Drbal Jan 38:58 (15.) + 5:55 117:18 (8.) + 13:24
    PGP7763 Lošťáková Ivana 32:57 (8.) + 5:02 150:15 (7.) + 9:17
    PGP7602 Nemšovský Petr 45:53 (11.) + 8:24 196:08 (9.) + 16:53
10. KAM1 OK Kamenice 197:45 + 18:30
    KAM6501 Kozák Petr 43:59 (14.) + 5:00 43:59 (14.) + 5:00
    KAM7450 Gajdová Magdalena 36:35 (20.) + 6:53 80:34 (12.) + 9:43
    KAM6700 Škvor Martin 38:05 (11.) + 5:02 118:39 (10.) + 14:45
    KAM6951 Valášková Šárka 33:08 (10.) + 5:13 151:47 (9.) + 10:49
    KAM7600 Pašek František 45:58 (12.) + 8:29 197:45 (10.) + 18:30
11. VRL2 OOS TJ Spartak Vrchlabí 205:32 + 26:17
    VRL7802 Vrbata Alan 56:57 (47.) + 17:58 56:57 (47.) + 17:58
    VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka 31:39 (3.) + 1:57 88:36 (28.) + 17:45
    VRL7501 Wohanka Pavel 38:38 (12.) + 5:35 127:14 (18.) + 23:20
    VRL7652 Wohanková Gabriela 34:42 (12.) + 6:47 161:56 (11.) + 20:58
    VRL7702 Polák Vlastimil 43:36 (6.) + 6:07 205:32 (11.) + 26:17
12. AOP1 Orientační Běh Opava 207:23 + 28:08
    AOP7802 Holas Tomáš 45:29 (16.) + 6:30 45:29 (16.) + 6:30
    AOP8050 Librová Lucie 35:40 (17.) + 5:58 81:09 (13.) + 10:18
    AOP6501 Hadač Miroslav 37:55 (10.) + 4:52 119:04 (12.) + 15:10
    AOP7853 Holasová Šárka 45:14 (41.) + 17:19 164:18 (18.) + 23:20
    AOP7101 Valík Luděk 43:05 (5.) + 5:36 207:23 (12.) + 28:08
13. LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 208:41 + 29:26
    LPU7804 Kříž Libor 43:52 (12.) + 4:53 43:52 (12.) + 4:53
    LPU7356 Mrskočová Dana 41:57 (33.) + 12:15 85:49 (22.) + 14:58
    LPU7304 Haas Karel 36:28 (6.) + 3:25 122:17 (15.) + 18:23
    LPU7854 Kašparová Eva 41:18 (30.) + 13:23 163:35 (16.) + 22:37
    LPU7604 Držka Štěpán 45:06 (10.) + 7:37 208:41 (13.) + 29:26
14. STE1 SK SKI-OB Šternberk 212:09 + 32:54
    STE7504 Matoušek Jiří 42:34 (8.) + 3:35 42:34 (8.) + 3:35
    STE7951 Matoušková Jana 39:38 (29.) + 9:56 82:12 (18.) + 11:21
    STE7601 Jašek Petr 36:28 (6.) + 3:25 118:40 (11.) + 14:46
    STE7550 Marková Eva 44:42 (38.) + 16:47 163:22 (15.) + 22:24
    STE7607 Fendrych Michal 48:47 (18.) + 11:18 212:09 (14.) + 32:54
15. PGP2 SK Praga 212:21 + 33:06
    PGP6501 Kondrát Martin 51:02 (31.) + 12:03 51:02 (31.) + 12:03
    PGP6651 Kožinová Jana 35:32 (15.) + 5:50 86:34 (24.) + 15:43
    PGP7106 Janas Petr 41:10 (21.) + 8:07 127:44 (19.) + 23:50
    PGP7562 Pokorná Magdaléna 34:40 (11.) + 6:45 162:24 (13.) + 21:26
    PGP7107 Košárek Pavel 49:57 (20.) + 12:28 212:21 (15.) + 33:06
16. VCB1 OB České Budějovice 213:32 + 34:17
    VCB7402 Janošík Radek 51:51 (35.) + 12:52 51:51 (35.) + 12:52
    VCB7653 Míková Lenka 32:44 (6.) + 3:02 84:35 (19.) + 13:44
    VCB5601 Hejzlar Josef 45:59 (31.) + 12:56 130:34 (21.) + 26:40
    VCB7851 Teringlová Martina 32:37 (7.) + 4:42 163:11 (14.) + 22:13
    VCB6502 Teringl Radek 50:21 (24.) + 12:52 213:32 (16.) + 34:17
17. TBM1 KOS TJ Tesla Brno 218:48 + 39:33
    TBM7013 Dvořáček Petr 50:11 (30.) + 11:12 50:11 (30.) + 11:12
    TBM7467 Grycová Petra 35:25 (14.) + 5:43 85:36 (21.) + 14:45
    TBM7907 Račanský Jan 40:19 (16.) + 7:16 125:55 (17.) + 22:01
    TBM7374 Ptáčková Veronika 36:27 (14.) + 8:32 162:22 (12.) + 21:24
    TBM7911 Doušek Robert 56:26 (35.) + 18:57 218:48 (17.) + 39:33
18. KSU1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 220:48 + 41:33
    KSU7410 Tomanek Daniel 39:38 (3.) + 0:39 39:38 (3.) + 0:39
    KSU7272 Krčová Martina 42:18 (34.) + 12:36 81:56 (17.) + 11:05
    KSU6844 Mátl Pavel 40:36 (19.) + 7:33 122:32 (16.) + 18:38
    KSU8691 Rajnošek Tereza 44:33 (37.) + 16:38 167:05 (20.) + 26:07
    KSU5801 Šrámek Jaromír 53:43 (30.) + 16:14 220:48 (18.) + 41:33
19. SJI2 OK Jihlava 222:30 + 43:15
    SJI7415 Prášil Aleš 42:54 (9.) + 3:55 42:54 (9.) + 3:55
    SJI8151 Bartáková Petra 38:57 (27.) + 9:15 81:51 (16.) + 11:00
    SJI7700 Novotný Jakub 52:21 (40.) + 19:18 134:12 (25.) + 30:18
    SJI6051 Hrstková Dana 38:08 (21.) + 10:13 172:20 (23.) + 31:22
    SJI7823 Prošek Michal 50:10 (22.) + 12:41 222:30 (19.) + 43:15
20. VLI2 Slavia Liberec orienteering 222:55 + 43:40
    VLI8100 Kolaja Jan 48:08 (21.) + 9:09 48:08 (21.) + 9:09
    VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana 38:55 (26.) + 9:13 87:03 (25.) + 16:12
    VLI6205 Poloprutský Tomáš 40:52 (20.) + 7:49 127:55 (20.) + 24:01
    VLI7454 Dvorská Marie 36:43 (16.) + 8:48 164:38 (19.) + 23:40
    VLI7601 Bureš Michal 58:17 (40.) + 20:48 222:55 (20.) + 43:40
21. SCP2 OK Sparta Praha 225:59 + 46:44
    SCP8303 Vrabec Ondřej 48:01 (20.) + 9:02 48:01 (20.) + 9:02
    SCP8150 Havlínová Zuzana 38:23 (24.) + 8:41 86:24 (23.) + 15:33
    SCP7417 Boudný Jan 47:48 (32.) + 14:45 134:12 (25.) + 30:18
    SCP8257 Tesařová Anna 38:15 (23.) + 10:20 172:27 (24.) + 31:29
    SCP6200 Veljačik Pavel 53:32 (29.) + 16:03 225:59 (21.) + 46:44
22. SKM1 KOB Směr Kroměříž 227:36 + 48:21
    SKM7501 Dittrich Pavel 41:15 (5.) + 2:16 41:15 (5.) + 2:16
    SKM7750 Dittrichová Andrea 36:42 (21.) + 7:00 77:57 (5.) + 7:06
    SKM7301 Pěček Martin 44:17 (28.) + 11:14 122:14 (14.) + 18:20
    SKM7250 Mičíková Lada 48:26 (49.) + 20:31 170:40 (21.) + 29:42
    SKM7104 Pěček Vítězslav 56:56 (37.) + 19:27 227:36 (22.) + 48:21
23. VSP2 USK Praha 227:54 + 48:39
    VSP6902 Aschermann Jan 52:46 (36.) + 13:47 52:46 (36.) + 13:47
    VSP7460 Folprechtová Kateřina 37:22 (22.) + 7:40 90:08 (29.) + 19:17
    VSP7103 Bolehovský Pavel 44:01 (27.) + 10:58 134:09 (24.) + 30:15
    VSP7752 Gajdová Kristina 38:10 (22.) + 10:15 172:19 (22.) + 31:21
    VSP7000 Bořánek Petr 55:35 (33.) + 18:06 227:54 (23.) + 48:39
24. OSN1 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 228:31 + 49:16
    OSN8000 Voráček Michal 49:25 (26.) + 10:26 49:25 (26.) + 10:26
    OSN6955 Kamenická Lenka 35:22 (13.) + 5:40 84:47 (20.) + 13:56
    OSN6004 Kamenický Radan 48:10 (34.) + 15:07 132:57 (22.) + 29:03
    OSN8555 Voráčková Lenka 30:49 (4.) + 2:54 163:46 (17.) + 22:48
    OSN6005 Wurzel Břetislav 64:45 (52.) + 27:16 228:31 (24.) + 49:16
25. TUV1 SOK TJ Turnov 230:34 + 51:19
    TUV7304 Folprecht Eduard 48:37 (24.) + 9:38 48:37 (24.) + 9:38
    TUV6850 Linková Iva 45:26 (48.) + 15:44 94:03 (31.) + 23:12
    TUV6802 Šritr Martin 49:36 (37.) + 16:33 143:39 (36.) + 39:45
    TUV7851 Tomášková Radka 33:07 (9.) + 5:12 176:46 (25.) + 35:48
    TUV7402 Kvapil Petr 53:48 (31.) + 16:19 230:34 (25.) + 51:19
26. KAM2 OK Kamenice 231:31 + 52:16
    KAM6201 Semík Luboš 53:01 (37.) + 14:02 53:01 (37.) + 14:02
    KAM7350 Škvorová Zuzana 43:01 (38.) + 13:19 96:02 (36.) + 25:11
    KAM6600 Valášek Petr 44:38 (29.) + 11:35 140:40 (34.) + 36:46
    KAM7550 Žemlová Eva 40:06 (28.) + 12:11 180:46 (28.) + 39:48
    KAM7105 Žemla Tomáš 50:45 (25.) + 13:16 231:31 (26.) + 52:16
27. MFP1 Matfyz Praha 237:14 + 57:59
    MFP6700 Siegl Roman 49:57 (28.) + 10:58 49:57 (28.) + 10:58
    MFP8050 Nedbalová Jana 37:43 (23.) + 8:01 87:40 (26.) + 16:49
    MFP7102 Gemperle František 52:23 (41.) + 19:20 140:03 (31.) + 36:09
    MFP7050 Sieglová Dagmar 38:02 (20.) + 10:07 178:05 (26.) + 37:07
    MFP8450 Pecoldová Pavlína 59:09 (41.) + 21:40 237:14 (27.) + 57:59
28. STH1 SK Studenec 238:52 + 59:37
    STH7401 Chrást Tomáš 53:22 (38.) + 14:23 53:22 (38.) + 14:23
    STH8451 Uvizlová Radka 35:04 (12.) + 5:22 88:26 (27.) + 17:35
    STH7501 Puš Roman 52:48 (42.) + 19:45 141:14 (35.) + 37:20
    STH7351 Junková Kateřina 53:33 (52.) + 25:38 194:47 (35.) + 53:49
    STH7801 Junek Petr 44:05 (7.) + 6:36 238:52 (28.) + 59:37
29. CHC1 K.O.B. Choceň 242:27 + 63:12
    CHC8502 Pešek Ondřej 39:10 (2.) + 0:11 39:10 (2.) + 0:11
    CHC7251 Křivdová Lenka 35:44 (18.) + 6:02 74:54 (3.) + 4:03
    CHC5801 Grundman Martin 76:03 (60.) + 43:00 150:57 (41.) + 47:03
    CHC8151 Nimshausová Hana 45:14 (41.) + 17:19 196:11 (37.) + 55:13
    CHC8603 Pátek Michal 46:16 (14.) + 8:47 242:27 (29.) + 63:12
30. UOL1 SOB Olomouc 242:39 + 63:24
    UOL7800 Kopecký David 46:02 (17.) + 7:03 46:02 (17.) + 7:03
    UOL7752 Kubíčková Eva 45:14 (47.) + 15:32 91:16 (30.) + 20:25
    UOL7007 Horčička Petr 48:52 (36.) + 15:49 140:08 (32.) + 36:14
    UOL8050 Jílková Hana 40:50 (29.) + 12:55 180:58 (30.) + 40:00
    UOL7701 Paulíček Michal 61:41 (46.) + 24:12 242:39 (30.) + 63:24
31. BOR1 OK Jiskra Nový Bor 244:27 + 65:12
    BOR6701 Beránek Petr 55:38 (44.) + 16:39 55:38 (44.) + 16:39
    BOR7650 Tučková Monika 40:31 (30.) + 10:49 96:09 (37.) + 25:18
    BOR8402 Ledecký Vladimír 43:49 (25.) + 10:46 139:58 (30.) + 36:04
    BOR7853 Patková Kateřina 39:57 (27.) + 12:02 179:55 (27.) + 38:57
    BOR7715 Patka Miroslav 64:32 (51.) + 27:03 244:27 (31.) + 65:12
32. TBM2 KOS TJ Tesla Brno 245:11 + 65:56
    TBM7302 Porubský Július 49:16 (25.) + 10:17 49:16 (25.) + 10:17
    TBM7258 Hlaváčová Šárka 48:50 (52.) + 19:08 98:06 (41.) + 27:15
    TBM7120 Ptáček Ondřej 40:26 (17.) + 7:23 138:32 (29.) + 34:38
    TBM7260 Fuchsová Marcela 42:19 (31.) + 14:24 180:51 (29.) + 39:53
    TBM7319 Sedlář Petr 64:20 (50.) + 26:51 245:11 (32.) + 65:56
33. SJH1 SOS Jindřichův Hradec 248:26 + 69:11
    SJH7702 Komárek Arnošt 61:30 (59.) + 22:31 61:30 (59.) + 22:31
    SJH7652 Potužníková Eva 43:55 (42.) + 14:13 105:25 (53.) + 34:34
    SJH7402 Blažek Petr 43:52 (26.) + 10:49 149:17 (37.) + 45:23
    SJH7853 Gregorová Lenka 49:23 (50.) + 21:28 198:40 (40.) + 57:42
    SJH6801 Parkan Jiří 49:46 (19.) + 12:17 248:26 (33.) + 69:11
34. CHT1 OOB SK Chrast 248:29 + 69:14
    CHT7501 Vítek Pavel 53:29 (40.) + 14:30 53:29 (40.) + 14:30
    CHT8052 Zoulíková Iveta 42:30 (35.) + 12:48 95:59 (35.) + 25:08
    CHT7001 Vacek František 54:41 (47.) + 21:38 150:40 (40.) + 46:46
    CHT7852 Vacková Petra 47:45 (46.) + 19:50 198:25 (39.) + 57:27
    CHT7500 Klvaňa Milan 50:04 (21.) + 12:35 248:29 (34.) + 69:14
35. DOR1 OK Dobříš 248:32 + 69:17
    DOR7300 Etrych Tomáš 48:15 (22.) + 9:16 48:15 (22.) + 9:16
    DOR7150 Nová Jana 53:37 (59.) + 23:55 101:52 (47.) + 31:01
    DOR8100 Chmelík Petr 54:33 (46.) + 21:30 156:25 (44.) + 52:31
    DOR7656 Petriláková Petra 35:41 (13.) + 7:46 192:06 (32.) + 51:08
    DOR7600 Janda Pavel 56:26 (35.) + 18:57 248:32 (35.) + 69:17
36. LPU2 OK Lokomotiva Pardubice 248:37 + 69:22
    LPU7421 Belej Jiří 51:48 (34.) + 12:49 51:48 (34.) + 12:49
    LPU7855 Stryková Kateřina 44:24 (43.) + 14:42 96:12 (38.) + 25:21
    LPU7310 Pipek Kamil 54:45 (49.) + 21:42 150:57 (41.) + 47:03
    LPU7558 Krpatová Zuzana 44:25 (36.) + 16:30 195:22 (36.) + 54:24
    LPU7811 Kárník Jan 53:15 (28.) + 15:46 248:37 (36.) + 69:22
37. TZL2 SKOB Zlín 249:41 + 70:26
    TZL7701 Vintr Radek 55:49 (45.) + 16:50 55:49 (45.) + 16:50
    TZL7350 Kundratová Jana 40:55 (31.) + 11:13 96:44 (40.) + 25:53
    TZL7937 Svoboda Petr 53:03 (43.) + 20:00 149:47 (39.) + 45:53
    TZL7155 Podmolíková Dagmar 44:14 (35.) + 16:19 194:01 (34.) + 53:03
    TZL8503 Pavlas Radek 55:40 (34.) + 18:11 249:41 (37.) + 70:26
38. PGP3 SK Praga 251:18 + 72:03
    PGP6901 Kabát Jan 53:27 (39.) + 14:28 53:27 (39.) + 14:28
    PGP7355 Janovská Petra 42:49 (37.) + 13:07 96:16 (39.) + 25:25
    PGP8302 Sysel Ondřej 40:28 (18.) + 7:25 136:44 (27.) + 32:50
    PGP5850 Zelená Markéta 47:02 (45.) + 19:07 183:46 (31.) + 42:48
    PGP6004 Pasničenko Viktor 67:32 (55.) + 30:03 251:18 (38.) + 72:03
39. SHK1 OK Slavia Hradec Králové 251:51 + 72:36
    SHK7704 Slovák Miroslav 60:38 (57.) + 21:39 60:38 (57.) + 21:39
    SHK7350 Kroniková Jana 45:03 (46.) + 15:21 105:41 (54.) + 34:50
    SHK7600 Čečka Jiří 54:13 (44.) + 21:10 159:54 (50.) + 56:00
    SHK7851 Suchá Eva 36:38 (15.) + 8:43 196:32 (38.) + 55:34
    SHK7605 Svoboda Ondřej 55:19 (32.) + 17:50 251:51 (39.) + 72:36
40. DKL1 KOB Kladno 259:04 + 79:49
    DKL6901 Šemelík Petr 50:03 (29.) + 11:04 50:03 (29.) + 11:04
    DKL8052 Lohová Monika 48:55 (53.) + 19:13 98:58 (44.) + 28:07
    DKL6900 Vinš Pavel 50:20 (38.) + 17:17 149:18 (38.) + 45:24
    DKL7053 Postolková Monika 59:33 (57.) + 31:38 208:51 (47.) + 67:53
    DKL7900 Pilát Miroslav 50:13 (23.) + 12:44 259:04 (40.) + 79:49
41. CHC2 K.O.B. Choceň 260:17 + 81:02
    CHC6701 Křivda Ivan 57:08 (48.) + 18:09 57:08 (48.) + 18:09
    CHC6951 Chaloupková Lenka 38:37 (25.) + 8:55 95:45 (34.) + 24:54
    CHC7502 Švadlena Pavel 41:17 (22.) + 8:14 137:02 (28.) + 33:08
    CHC6651 Semrádová Jitka 63:16 (59.) + 35:21 200:18 (42.) + 59:20
    CHC7901 Šimek Jiří 59:59 (44.) + 22:30 260:17 (41.) + 81:02
42. CHA2 OK Chrastava 260:34 + 81:19
    CHA7603 Matyáš Libor 55:30 (43.) + 16:31 55:30 (43.) + 16:31
    CHA7951 Lipenská Eva 46:52 (50.) + 17:10 102:22 (49.) + 31:31
    CHA7652 Matyášová Jana 54:44 (48.) + 21:41 157:06 (45.) + 53:12
    CHA7751 Březinová Michaela 43:50 (34.) + 15:55 200:56 (43.) + 59:58
    CHA7604 Březina Jan 59:38 (43.) + 22:09 260:34 (42.) + 81:19
43. DKP1 Oddíl OB Kotlářka 262:27 + 83:12
     Maroušek Jan 59:37 (53.) + 20:38 59:37 (53.) + 20:38
     Škáchová Petra 46:29 (49.) + 16:47 106:06 (55.) + 35:15
     Kalousek Jiří 51:33 (39.) + 18:30 157:39 (47.) + 53:45
     Vítečková Kateřina 45:34 (43.) + 17:39 203:13 (46.) + 62:15
     Víteček Jan 59:14 (42.) + 21:45 262:27 (43.) + 83:12
44. LTU1 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 262:36 + 83:21
    LTU7901 Kotyk Pavel 60:07 (55.) + 21:08 60:07 (55.) + 21:08
    LTU7350 Licková Dana 47:40 (51.) + 17:58 107:47 (56.) + 36:56
    LTU7802 Kvášovský Jakub 54:31 (45.) + 21:28 162:18 (52.) + 58:24
    LTU6752 Stodůlková Lenka 37:27 (19.) + 9:32 199:45 (41.) + 58:47
    LTU8700 Škoda Jáchym 62:51 (47.) + 25:22 262:36 (44.) + 83:21
45. PBM1 TJ Spartak 1. brněnská 265:15 + 86:00
    PBM6708 Přikryl Petr 48:25 (23.) + 9:26 48:25 (23.) + 9:26
    PBM7454 Bukovacová Alena 49:42 (55.) + 20:00 98:07 (42.) + 27:16
    PBM7302 Trš Lubomír 69:21 (58.) + 36:18 167:28 (53.) + 63:34
    PBM7952 Vítková Barbora 46:42 (44.) + 18:47 214:10 (48.) + 73:12
    PBM7207 Zřídkaveselý Libor 51:05 (26.) + 13:36 265:15 (45.) + 86:00
46. KAM3 OK Kamenice 265:36 + 86:21
    KAM8000 Neškudla Jan 51:28 (32.) + 12:29 51:28 (32.) + 12:29
    KAM7851 Mišeková Martina 43:34 (40.) + 13:52 95:02 (33.) + 24:11
    KAM7700 Jedlička Adam 45:24 (30.) + 12:21 140:26 (33.) + 36:32
    KAM7750 Rejšková Alena 53:13 (51.) + 25:18 193:39 (33.) + 52:41
    KAM6401 Zavadil Pavel 71:57 (61.) + 34:28 265:36 (46.) + 86:21
47. BOR2 OK Jiskra Nový Bor 270:23 + 91:08
    BOR6303 Pavlovec Petr 62:52 (60.) + 23:53 62:52 (60.) + 23:53
    BOR7459 Waldhauserová Irena 39:04 (28.) + 9:22 101:56 (48.) + 31:05
    BOR5800 Průcha Miloslav 55:13 (50.) + 22:10 157:09 (46.) + 53:15
    BOR7551 Špeldová Magdaléna 44:46 (39.) + 16:51 201:55 (45.) + 60:57
    BOR7106 Waldhauser Martin 68:28 (57.) + 30:59 270:23 (47.) + 91:08
48. LTP1 OOB TJ Lokomotiva Teplice 275:42 + 96:27
    LTP6303 Würz Martin 56:51 (46.) + 17:52 56:51 (46.) + 17:52
    LTP7252 Riby Kateřina 44:39 (44.) + 14:57 101:30 (46.) + 30:39
    LTP6501 Bruner Luboš 56:58 (53.) + 23:55 158:28 (48.) + 54:34
    LTP7352 Johnová Lenka 42:35 (32.) + 14:40 201:03 (44.) + 60:05
    LTP6806 Pavel Petr 74:39 (64.) + 37:10 275:42 (48.) + 96:27
49. EKP1 VŠTJ Ekonom Praha 292:13 + 112:58
    EKP7003 Zurynek Jan 65:24 (62.) + 26:25 65:24 (62.) + 26:25
    EKP7850 Ondráčková Veronika 32:54 (7.) + 3:12 98:18 (43.) + 27:27
    EKP5800 Fanta Miroslav 60:25 (55.) + 27:22 158:43 (49.) + 54:49
    EKP6951 Blahová Markéta 67:28 (61.) + 39:33 226:11 (51.) + 85:13
    EKP6300 Kořistka Libor 66:02 (53.) + 28:33 292:13 (49.) + 112:58
50. TAP1 KOB Tretra Praha 296:50 + 117:35
    TAP7900 Kamenický Jan 57:21 (49.) + 18:22 57:21 (49.) + 18:22
    TAP7950 Sotonová Jitka 52:06 (57.) + 22:24 109:27 (57.) + 38:36
    TAP5500 Šomvársky Ján 87:46 (65.) + 54:43 197:13 (61.) + 93:19
    TAP7756 Hlaváčková Klára 47:56 (47.) + 20:01 245:09 (59.) + 104:11
    TAP8400 Protiva Tomáš 51:41 (27.) + 14:12 296:50 (50.) + 117:35
51. VRL3 OOS TJ Spartak Vrchlabí 298:16 + 119:01
    VRL7902 Novák Tomáš 57:45 (50.) + 18:46 57:45 (50.) + 18:46
    VRL7552 Štreglová Andrea 44:43 (45.) + 15:01 102:28 (50.) + 31:37
    VRL7553 Schmidtová Jana 65:25 (57.) + 32:22 167:53 (54.) + 63:59
    VRL7656 Nová Martina 57:46 (56.) + 29:51 225:39 (50.) + 84:41
    VRL7201 Cupák Jiří 72:37 (62.) + 35:08 298:16 (51.) + 119:01
52. DKP2 Oddíl OB Kotlářka 299:33 + 120:18
     Svoboda Jiří 60:24 (56.) + 21:25 60:24 (56.) + 21:25
     Klašková Kateřina 57:11 (63.) + 27:29 117:35 (59.) + 46:44
     Vondráček Martin 55:44 (51.) + 22:41 173:19 (55.) + 69:25
     Vondráčková Markéta 57:23 (55.) + 29:28 230:42 (54.) + 89:44
     Collis Mark 68:51 (58.) + 31:22 299:33 (52.) + 120:18
53. TJN1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 300:11 + 120:56
    TJN7101 Mrkvička Jiří 60:44 (58.) + 21:45 60:44 (58.) + 21:45
    TJN7651 Dejnožková Blanka 58:59 (64.) + 29:17 119:43 (61.) + 48:52
    TJN7513 Štembera Jan 56:13 (52.) + 23:10 175:56 (57.) + 72:02
    TJN7152 Lesáková Věra 55:11 (54.) + 27:16 231:07 (55.) + 90:09
    TJN7002 Novotný Dušan 69:04 (59.) + 31:35 300:11 (53.) + 120:56
54. KSU2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 300:14 + 120:59
    KSU7501 Štábl Roman 58:37 (52.) + 19:38 58:37 (52.) + 19:38
    KSU7552 Tomanková Martina 42:45 (36.) + 13:03 101:22 (45.) + 30:31
    KSU6800 Květoň Vladimír 60:38 (56.) + 27:35 162:00 (51.) + 58:06
    KSU7499 Reichlová Jiřina 54:25 (53.) + 26:30 216:25 (49.) + 75:27
    KSU7503 Pavelka Martin 83:49 (66.) + 46:20 300:14 (54.) + 120:59
55. VRL1 OOS TJ Spartak Vrchlabí 301:15 + 122:00
    VRL6401 Havel Leoš 59:44 (54.) + 20:45 59:44 (54.) + 20:45
    VRL8552 Vrbatová Petra 43:40 (41.) + 13:58 103:24 (51.) + 32:33
    VRL7355 Čivrný Pavel 78:28 (64.) + 45:25 181:52 (59.) + 77:58
    VRL6306 Čivrná Karolína 44:49 (40.) + 16:54 226:41 (53.) + 85:43
    VRL7508 Hanuš Vladimír 74:34 (63.) + 37:05 301:15 (55.) + 122:00
56. HOR1 TJ Jiskra Hořice 304:57 + 125:42
    HOR6900 Čihák Petr 54:05 (41.) + 15:06 54:05 (41.) + 15:06
    HOR7651 Čiháková Olga 49:41 (54.) + 19:59 103:46 (52.) + 32:55
    HOR7100 Loukota Josef 76:36 (61.) + 43:33 180:22 (58.) + 76:28
    HOR6850 Vaňurová Marcela 61:38 (58.) + 33:43 242:00 (58.) + 101:02
    HOR7500 Jindra Vladimír 62:57 (48.) + 25:28 304:57 (56.) + 125:42
57. PBM2 TJ Spartak 1. brněnská 307:14 + 127:59
    PBM7201 Komenda Kamil 68:19 (63.) + 29:20 68:19 (63.) + 29:20
    PBM7375 Tršová Daniela 50:05 (56.) + 20:23 118:24 (60.) + 47:33
    PBM7606 Šafek Jiří 78:09 (63.) + 45:06 196:33 (60.) + 92:39
    PBM8450 Sladká Magdalena 43:12 (33.) + 15:17 239:45 (56.) + 98:47
    PBM7609 Pátek Richard 67:29 (54.) + 30:00 307:14 (57.) + 127:59
58. LCE1 OOB TJ Slovan Luhačovice 307:18 + 128:03
    LCE8103 Sláma Lumír 58:35 (51.) + 19:36 58:35 (51.) + 19:36
    LCE8253 Slámová Alena 52:53 (58.) + 23:11 111:28 (58.) + 40:37
    LCE6413 Vavrys Petr 42:06 (23.) + 9:03 153:34 (43.) + 49:40
    LCE8152 Hrbáčková Karla 72:38 (62.) + 44:43 226:12 (52.) + 85:14
    LCE7702 Hrbáček Tomáš 81:06 (65.) + 43:37 307:18 (58.) + 128:03
59. JPV1 Oddíl OS SK Prostějov 309:03 + 129:48
     Koutný Pavel 84:33 (65.) + 45:34 84:33 (65.) + 45:34
     Vidmuchová Martina 56:28 (62.) + 26:46 141:01 (64.) + 70:10
     Pinkava Roman 58:16 (54.) + 25:13 199:17 (62.) + 95:23
     Švestková Hana 48:19 (48.) + 20:24 247:36 (60.) + 106:38
     Hodač Karel 61:27 (45.) + 23:58 309:03 (59.) + 129:48
60. LBM1 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 309:06 + 129:51
    LBM7517 Toman Ondřej 68:24 (64.) + 29:25 68:24 (64.) + 29:25
    LBM7751 Tomanová Veronika 55:44 (60.) + 26:02 124:08 (62.) + 53:17
    LBM5401 Štěpánek Jiří 77:51 (62.) + 44:48 201:59 (63.) + 98:05
    LBM7362 Korpasová Ivana 39:27 (26.) + 11:32 241:26 (57.) + 100:28
    LBM6113 Korpas Jaroslav 67:40 (56.) + 30:11 309:06 (60.) + 129:51
61. MLA1 MLOK Mariánské Lázně 310:37 + 131:22
    MLA7601 Beneš Marek 63:35 (61.) + 24:36 63:35 (61.) + 24:36
    MLA7051 Bartošová Jana 63:18 (65.) + 33:36 126:53 (63.) + 56:02
    MLA6701 Bartoš Luděk 48:25 (35.) + 15:22 175:18 (56.) + 71:24
    MLA8250 Placková Veronika 77:04 (63.) + 49:09 252:22 (61.) + 111:24
    MLA8000 Placek Petr 58:15 (39.) + 20:46 310:37 (61.) + 131:22
62. KAM4 OK Kamenice 394:07 + 214:52
    KAM7802 Dobyáš Petr 97:57 (66.) + 58:58 97:57 (66.) + 58:58
    KAM8052 Dobyášová Zuzana 55:52 (61.) + 26:10 153:49 (65.) + 82:58
    KAM6601 Mack Tomáš 75:32 (59.) + 42:29 229:21 (64.) + 125:27
    KAM7452 Pokorná Kamila 93:09 (64.) + 65:14 322:30 (62.) + 181:32
    KAM6602 Straka Daniel 71:37 (60.) + 34:08 394:07 (62.) + 214:52
VAM1 OB Vamberk DISK
    VAM8201 Hladký Viktor 43:49 + 4:50 43:49 + 4:50
    VAM7250 Vandasová Markéta 34:28 + 4:46 78:17 + 7:26
    VAM6601 Vandas Luděk DISK
    VAM6251 Smutná Jana 38:32 + 10:37 153:26
    VAM7401 Netopil Libor 46:13 + 8:44 199:39
ABM1 KOB ALFA Brno DISK
    ABM7415 Palát Petr 40:39 + 1:40 40:39 + 1:40
    ABM7451 Radová Martina 41:01 + 11:19 81:40 + 10:49
    ABM7210 Kurečka Robert 34:06 + 1:03 115:46 + 11:52
    ABM7469 Mulíčková Eva DISK
    ABM7405 Mulíček Ondřej 58:10 + 20:41 217:13
ZBM1 SK Brno Žabovřesky DISK
    ZBM7201 Kyncl Tomáš 51:31 + 12:32 51:31 + 12:32
    ZBM7353 Firešová Andrea 43:26 + 13:44 94:57 + 24:06
    ZBM7704 Rotek Pavel 38:50 + 5:47 133:47 + 29:53
    ZBM7550 Finstrlová Alena DISK
    ZBM7902 Finstrle Luděk 48:40 + 11:11 229:00
SKM2 KOB Směr Kroměříž DISK
    SKM7800 Ošmera Jakub 55:25 + 16:26 55:25 + 16:26
    SKM7350 Pěčková Monika DISK
    SKM7000 Vlček Roman 48:02 + 14:59 144:35
    SKM7351 Blank Radka 66:43 + 38:48 211:18
    SKM7325 Rytíř Michal 63:15 + 25:46 274:33

DH21

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. PHK1 OK 99 Hradec Králové 284:16
    PHK9805 Vandas Daniel 42:03 (2.) + 2:35 42:03 (2.) + 2:35
    PHK8569 Šímová Jana 36:50 (9.) + 3:24 78:53 (2.) + 0:36
    PHK9200 Petržela Jan 50:40 (2.) + 0:21 129:33 (1.)
    PHK9951 Chaloupská Barbora 35:48 (3.) + 1:24 165:21 (1.)
    PHK9101 Kubát Pavel 30:24 (1.) 195:45 (1.)
    PHK9150 Kosová Denisa 45:06 (7.) + 4:43 240:51 (1.)
    PHK0302 Chaloupský Jakub 43:25 (4.) + 3:21 284:16 (1.)
2. LCE1 OOB TJ Slovan Luhačovice 285:35 + 1:19
    LCE9300 Chloupek Adam 45:47 (8.) + 6:19 45:47 (8.) + 6:19
    LCE8951 Jirčáková Martina 33:26 (1.) 79:13 (3.) + 0:56
    LCE9801 Sýkora Vojtěch 53:18 (7.) + 2:59 132:31 (2.) + 2:58
    LCE0250 Dittrichová Michaela 36:10 (4.) + 1:46 168:41 (2.) + 3:20
    LCE9302 Vavrys Johan 34:10 (8.) + 3:46 202:51 (4.) + 7:06
    LCE9353 Horčičková Vendula 42:40 (2.) + 2:17 245:31 (3.) + 4:40
    LCE9501 Hubáček Jonáš 40:04 (1.) 285:35 (2.) + 1:19
3. ZBM1 SK Brno Žabovřesky 286:36 + 2:20
    ZBM9801 Hirš Otakar 44:43 (5.) + 5:15 44:43 (5.) + 5:15
    ZBM9757 Odehnalová Tereza 36:48 (7.) + 3:22 81:31 (4.) + 3:14
    ZBM9444 Minář Marek 52:08 (5.) + 1:49 133:39 (4.) + 4:06
    ZBM9153 Finstrlová Adéla 35:39 (2.) + 1:15 169:18 (3.) + 3:57
    ZBM9901 Hlaváč Ondřej 30:25 (2.) + 0:01 199:43 (2.) + 3:58
    ZBM9350 Šimková Johanka 44:40 (6.) + 4:17 244:23 (2.) + 3:32
    ZBM9005 Nykodým Miloš 42:13 (3.) + 2:09 286:36 (3.) + 2:20
4. LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 291:51 + 7:35
    LPU9113 Procházka David 47:14 (16.) + 7:46 47:14 (16.) + 7:46
    LPU7957 Lučanová Marta 34:33 (2.) + 1:07 81:47 (6.) + 3:30
    LPU9307 Kubelka Tomáš 51:46 (3.) + 1:27 133:33 (3.) + 4:00
    LPU9757 Nováková Tereza 37:58 (7.) + 3:34 171:31 (4.) + 6:10
    LPU9005 Nožka Radek 31:09 (4.) + 0:45 202:40 (3.) + 6:55
    LPU0057 Peterová Jana 47:00 (11.) + 6:37 249:40 (4.) + 8:49
    LPU0002 Roudný Martin 42:11 (2.) + 2:07 291:51 (4.) + 7:35
5. KAM1 OK Kamenice 296:16 + 12:00
    KAM0101 Šafka Sebastian 47:26 (17.) + 7:58 47:26 (17.) + 7:58
    KAM9852 Čechová Tereza 37:38 (12.) + 4:12 85:04 (14.) + 6:47
    KAM9602 Glonek Jakub 52:02 (4.) + 1:43 137:06 (6.) + 7:33
    KAM9851 Hájková Eliška 37:07 (5.) + 2:43 174:13 (5.) + 8:52
    KAM9900 Škvor Ota 30:26 (3.) + 0:02 204:39 (5.) + 8:54
    KAM0250 Semíková Lucie 47:01 (12.) + 6:38 251:40 (5.) + 10:49
    KAM0105 Gajda Jan 44:36 (6.) + 4:32 296:16 (5.) + 12:00
6. TBM1 KOS TJ Tesla Brno 300:51 + 16:35
    TBM9700 Bořil Jan 47:07 (14.) + 7:39 47:07 (14.) + 7:39
    TBM0056 Opálková Martina 39:22 (19.) + 5:56 86:29 (16.) + 8:12
    TBM8201 Kozák Osvald 54:18 (8.) + 3:59 140:47 (12.) + 11:14
    TBM8888 Hlavová Hana 38:45 (9.) + 4:21 179:32 (8.) + 14:11
    TBM8841 Chromý Adam 33:00 (5.) + 2:36 212:32 (7.) + 16:47
    TBM7952 Kozáková Zdenka 43:13 (4.) + 2:50 255:45 (7.) + 14:54
    TBM9437 Horvát Petr 45:06 (7.) + 5:02 300:51 (6.) + 16:35
7. TUR1 OOB TJ Turnov 303:08 + 18:52
    TUR9100 Wolf Daniel 46:39 (13.) + 7:11 46:39 (13.) + 7:11
    TUR0156 Matějková Barbora 35:00 (3.) + 1:34 81:39 (5.) + 3:22
    TUR8801 Hradec Pavel 58:57 (19.) + 8:38 140:36 (11.) + 11:03
    TUR9999 Sokolářová Šárka 34:24 (1.) 175:00 (6.) + 9:39
    TUR9701 Wolf Filip 36:07 (18.) + 5:43 211:07 (6.) + 15:22
    TUR0252 Pekařová Jana 42:45 (3.) + 2:22 253:52 (6.) + 13:01
    TUR0212 Hájek Kryštof 49:16 (17.) + 9:12 303:08 (7.) + 18:52
8. SSU1 SK Severka Šumperk 309:05 + 24:49
    SSU9001 Melecký Martin 48:12 (19.) + 8:44 48:12 (19.) + 8:44
    SSU9150 Šašinková Lucie 51:15 (47.) + 17:49 99:27 (34.) + 21:10
    SSU8841 Král Vojtěch 50:19 (1.) 149:46 (20.) + 20:13
    SSU0252 Marková Ema 38:13 (8.) + 3:49 187:59 (15.) + 22:38
    SSU9303 Schuster Marek 34:28 (11.) + 4:04 222:27 (13.) + 26:42
    SSU9953 Janošíková Tereza 40:23 (1.) 262:50 (9.) + 21:59
    SSU8802 Poklop Martin 46:15 (10.) + 6:11 309:05 (8.) + 24:49
9. LPU2 OK Lokomotiva Pardubice 310:53 + 26:37
    LPU0010 Volák Ondřej 47:11 (15.) + 7:43 47:11 (15.) + 7:43
    LPU8552 Udržalová Pavla 37:35 (11.) + 4:09 84:46 (11.) + 6:29
    LPU8002 Udržal Tomáš 58:52 (17.) + 8:33 143:38 (14.) + 14:05
    LPU8357 Zvěřinová Martina 37:52 (6.) + 3:28 181:30 (11.) + 16:09
    LPU9001 Hovorka Lukáš 33:03 (6.) + 2:39 214:33 (8.) + 18:48
    LPU8654 Šístková Iveta 47:22 (13.) + 6:59 261:55 (8.) + 21:04
    LPU0222 Mareček Šimon 48:58 (15.) + 8:54 310:53 (9.) + 26:37
10. DKP1 Oddíl OB Kotlářka 315:07 + 30:51
     Mareš Albert 46:19 (12.) + 6:51 46:19 (12.) + 6:51
     Pospíšilová Marie 36:38 (6.) + 3:12 82:57 (8.) + 4:40
     Polášek Jan Ferdinand 57:05 (12.) + 6:46 140:02 (8.) + 10:29
     Smutná Anna Marie 40:49 (13.) + 6:25 180:51 (9.) + 15:30
     Malačka Milan 33:53 (7.) + 3:29 214:44 (9.) + 18:59
     Bochenková Martina 56:07 (30.) + 15:44 270:51 (12.) + 30:00
     Illner Vojtěch 44:16 (5.) + 4:12 315:07 (10.) + 30:51
11. ZBM2 SK Brno Žabovřesky 316:25 + 32:09
    ZBM0200 Coufal Jáchym 44:35 (3.) + 5:07 44:35 (3.) + 5:07
    ZBM8350 Hiklová Natalia 38:28 (14.) + 5:02 83:03 (10.) + 4:46
    ZBM9202 Mokrý Stanislav 57:32 (15.) + 7:13 140:35 (10.) + 11:02
    ZBM9951 Firešová Markéta 43:01 (18.) + 8:37 183:36 (13.) + 18:15
    ZBM0302 Urbánek Adam 35:11 (15.) + 4:47 218:47 (12.) + 23:02
    ZBM9651 Hiršová Gabriela 49:54 (18.) + 9:31 268:41 (11.) + 27:50
    ZBM0102 Jonáš Adam 47:44 (13.) + 7:40 316:25 (11.) + 32:09
12. TUR2 OOB TJ Turnov 316:45 + 32:29
    TUR9904 Thoř Tomáš 49:16 (23.) + 9:48 49:16 (23.) + 9:48
    TUR0253 Martanová Elin 38:42 (17.) + 5:16 87:58 (18.) + 9:41
    TUR8303 Dlabaja Tomas 55:27 (10.) + 5:08 143:25 (13.) + 13:52
    TUR0151 Vejražková Rozárka 39:44 (11.) + 5:20 183:09 (12.) + 17:48
    TUR8900 Schulhof Jan 34:14 (10.) + 3:50 217:23 (11.) + 21:38
    TUR9252 Poloprutská Markéta 48:48 (16.) + 8:25 266:11 (10.) + 25:20
    TUR8700 Luštický Martin 50:34 (21.) + 10:30 316:45 (12.) + 32:29
13. AOP1 Orientační Běh Opava 325:34 + 41:18
    AOP0302 Čech Vít 45:17 (6.) + 5:49 45:17 (6.) + 5:49
    AOP0351 Pachmannová Bára 44:32 (32.) + 11:06 89:49 (21.) + 11:32
    AOP0201 Kostka Jiří 63:08 (31.) + 12:49 152:57 (24.) + 23:24
    AOP8851 König Lucie 44:59 (24.) + 10:35 197:56 (24.) + 32:35
    AOP9301 Hadač Filip 34:11 (9.) + 3:47 232:07 (19.) + 36:22
    AOP0651 Holasová Barbora 47:23 (14.) + 7:00 279:30 (17.) + 38:39
    AOP0301 Valík Adam 46:04 (9.) + 6:00 325:34 (13.) + 41:18
14. SJC1 Sportcentrum Jičín 325:55 + 41:39
    SJC8507 Palas Jan 52:02 (32.) + 12:34 52:02 (32.) + 12:34
    SJC0253 Klacková Štěpánka 41:30 (24.) + 8:04 93:32 (26.) + 15:15
    SJC8102 Mrázek Jan 57:19 (13.) + 7:00 150:51 (22.) + 21:18
    SJC8951 Benešová Lucie 44:07 (23.) + 9:43 194:58 (20.) + 29:37
    SJC8202 Kazda Ondřej 34:31 (12.) + 4:07 229:29 (18.) + 33:44
    SJC9951 Zlámalová Nikola 48:59 (17.) + 8:36 278:28 (14.) + 37:37
    SJC8007 Uhlík Michal 47:27 (12.) + 7:23 325:55 (14.) + 41:39
15. LPU3 OK Lokomotiva Pardubice 327:20 + 43:04
    LPU0209 Macek Ondřej 46:18 (11.) + 6:50 46:18 (11.) + 6:50
    LPU0352 Koberová Kateřina 38:28 (14.) + 5:02 84:46 (11.) + 6:29
    LPU8208 Zvěřina Petr 59:27 (22.) + 9:08 144:13 (15.) + 14:40
    LPU9659 Fiala Petra 45:23 (25.) + 10:59 189:36 (17.) + 24:15
    LPU0203 Pipek Ondřej 37:17 (22.) + 6:53 226:53 (15.) + 31:08
    LPU0360 Fejfarová Tereza 52:29 (24.) + 12:06 279:22 (16.) + 38:31
    LPU9410 Grundmann Jan 47:58 (14.) + 7:54 327:20 (15.) + 43:04
16. TBM2 KOS TJ Tesla Brno 328:33 + 44:17
    TBM9919 Horčička Vít 45:19 (7.) + 5:51 45:19 (7.) + 5:51
    TBM8964 Bořilová Klára 37:38 (12.) + 4:12 82:57 (8.) + 4:40
    TBM0207 Knor Martin 63:31 (34.) + 13:12 146:28 (17.) + 16:55
    TBM9898 Korpasová Tereza 44:04 (22.) + 9:40 190:32 (19.) + 25:11
    TBM8833 Bořil Tomáš 36:32 (19.) + 6:08 227:04 (17.) + 31:19
    TBM0252 Weissová Ľuboslava 51:23 (21.) + 11:00 278:27 (13.) + 37:36
    TBM0200 Nechanický Jan 50:06 (20.) + 10:02 328:33 (16.) + 44:17
17. LCE2 OOB TJ Slovan Luhačovice 330:58 + 46:42
    LCE9601 Mudrák Štěpán 51:58 (30.) + 12:30 51:58 (30.) + 12:30
    LCE8966 Valentová Eva 36:25 (5.) + 2:59 88:23 (19.) + 10:06
    LCE0308 Roháč Martin 58:46 (16.) + 8:27 147:09 (18.) + 17:36
    LCE0252 Bednaříková Sára 40:47 (12.) + 6:23 187:56 (14.) + 22:35
    LCE0502 Sláma Šimon 34:57 (13.) + 4:33 222:53 (14.) + 27:08
    LCE9250 Sklenářová Radka 56:53 (34.) + 16:30 279:46 (18.) + 38:55
    LCE8903 Klusáček Matěj 51:12 (22.) + 11:08 330:58 (17.) + 46:42
18. SHK1 OK Slavia Hradec Králové 332:20 + 48:04
    SHK9801 Gebrt Jan 52:30 (35.) + 13:02 52:30 (35.) + 13:02
    SHK9251 Kettner Karolína 37:15 (10.) + 3:49 89:45 (20.) + 11:28
    SHK8702 Šmehlík Eduard 60:11 (26.) + 9:52 149:56 (21.) + 20:23
    SHK9151 Chmelařová Michaela 39:25 (10.) + 5:01 189:21 (16.) + 24:00
    SHK0000 Tichý Radomír 43:02 (39.) + 12:38 232:23 (20.) + 36:38
    SHK0250 Holečková Petra 46:37 (9.) + 6:14 279:00 (15.) + 38:09
    SHK9701 Netuka Vojtěch 53:20 (31.) + 13:16 332:20 (18.) + 48:04
19. KAM2 OK Kamenice 332:55 + 48:39
    KAM9601 Kettner Vojtěch 48:19 (20.) + 8:51 48:19 (20.) + 8:51
    KAM0051 Aschermannová Karolína 45:09 (34.) + 11:43 93:28 (24.) + 15:11
    KAM9301 Rusý Tomáš 58:52 (17.) + 8:33 152:20 (23.) + 22:47
    KAM9850 Zimmerová Kateřina 48:44 (30.) + 14:20 201:04 (26.) + 35:43
    KAM0202 Škvor Adam 37:46 (24.) + 7:22 238:50 (25.) + 43:05
    KAM9354 Landovská Petra 46:45 (10.) + 6:22 285:35 (21.) + 44:44
    KAM9403 Kettner Lukáš 47:20 (11.) + 7:16 332:55 (19.) + 48:39
20. TZL1 SKOB Zlín 337:55 + 53:39
    TZL9703 Mikel David 52:59 (36.) + 13:31 52:59 (36.) + 13:31
    TZL9453 Jeřábková Jitka 40:05 (20.) + 6:39 93:04 (23.) + 14:47
    TZL9308 Kašpar Michal 62:54 (30.) + 12:35 155:58 (28.) + 26:25
    TZL9754 Chovancová Zuzana 43:58 (20.) + 9:34 199:56 (25.) + 34:35
    TZL9302 Kolárik Tomáš 35:44 (16.) + 5:20 235:40 (24.) + 39:55
    TZL9753 Kavánková Iva 52:59 (25.) + 12:36 288:39 (22.) + 47:48
    TZL8808 Zbranek Roman 49:16 (17.) + 9:12 337:55 (20.) + 53:39
21. PGP2 SK Praga 338:53 + 54:37
    PGP8610 Flašar an 51:45 (28.) + 12:17 51:45 (28.) + 12:17
    PGP9350 Kožinová Anna 43:44 (28.) + 10:18 95:29 (27.) + 17:12
    PGP9606 Jonáš Martin 59:46 (24.) + 9:27 155:15 (26.) + 25:42
    PGP9650 Kožinová Zuzana 42:36 (16.) + 8:12 197:51 (23.) + 32:30
    PGP9503 Veselý Jakub 35:48 (17.) + 5:24 233:39 (21.) + 37:54
    PGP8556 Matějů Martina 48:06 (15.) + 7:43 281:45 (19.) + 40:54
    PGP0300 Kožina Štěpán 57:08 (37.) + 17:04 338:53 (21.) + 54:37
22. TAP1 KOB Tretra Praha 341:25 + 57:09
    TAP0100 Měšťan Ondřej 48:49 (22.) + 9:21 48:49 (22.) + 9:21
    TAP0356 Smolková Barbora 36:48 (7.) + 3:22 85:37 (15.) + 7:20
    TAP0200 Melišík Martin 59:09 (20.) + 8:50 144:46 (16.) + 15:13
    TAP8971 Hošková Tereza 51:10 (40.) + 16:46 195:56 (21.) + 30:35
    TAP8737 Hošek Radim 39:20 (30.) + 8:56 235:16 (22.) + 39:31
    TAP9755 Šimůnková Gabriela 46:33 (8.) + 6:10 281:49 (20.) + 40:58
    TAP9702 Vlášek Jakub 59:36 (44.) + 19:32 341:25 (22.) + 57:09
23. CHC1 K.O.B. Choceň 344:09 + 59:53
    CHC9901 Křivda Tomáš 39:28 (1.) 39:28 (1.)
    CHC9951 Semrádová Jana 38:49 (18.) + 5:23 78:17 (1.)
    CHC9501 Křivda Martin 61:57 (29.) + 11:38 140:14 (9.) + 10:41
    CHC0658 Mimrová Kateřina 49:58 (35.) + 15:34 190:12 (18.) + 24:51
    CHC9402 Sháněl Jan 36:48 (20.) + 6:24 227:00 (16.) + 31:15
    CHC9852 Chaloupková Veronika 62:36 (42.) + 22:13 289:36 (23.) + 48:45
    CHC0101 Švadlena Michal 54:33 (33.) + 14:29 344:09 (23.) + 59:53
24. TBM3 KOS TJ Tesla Brno 344:35 + 60:19
    TBM0005 Goldschmidt Tobiáš 51:07 (26.) + 11:39 51:07 (26.) + 11:39
    TBM0151 Korpasová Lucie 40:42 (21.) + 7:16 91:49 (22.) + 13:32
    TBM0103 Kligl Radim 63:12 (33.) + 12:53 155:01 (25.) + 25:28
    TBM0058 Grycová Kateřina 42:12 (15.) + 7:48 197:13 (22.) + 31:52
    TBM8911 Zimmermann Jakub 38:11 (26.) + 7:47 235:24 (23.) + 39:39
    TBM0199 Hlaváčová Anežka 54:44 (28.) + 14:21 290:08 (24.) + 49:17
    TBM0106 Gryc Vojtěch 54:27 (32.) + 14:23 344:35 (24.) + 60:19
25. DOK1 OK Doksy 352:42 + 68:26
    DOK8800 Škoda Jakub 53:10 (38.) + 13:42 53:10 (38.) + 13:42
    DOK0156 Dolejší Kateřina 48:16 (45.) + 14:50 101:26 (37.) + 23:09
    DOK9602 Fürst Matouš 57:26 (14.) + 7:07 158:52 (30.) + 29:19
    DOK0052 Riby Rose 52:42 (42.) + 18:18 211:34 (29.) + 46:13
    DOK9800 Koštejn Vít 36:54 (21.) + 6:30 248:28 (26.) + 52:43
    DOK0053 Pavlíková Markéta 54:34 (27.) + 14:11 303:02 (25.) + 62:11
    DOK0104 Bílý Jakub 49:40 (19.) + 9:36 352:42 (25.) + 68:26
26. DKP2 Oddíl OB Kotlářka 355:34 + 71:18
     Klement David 52:00 (31.) + 12:32 52:00 (31.) + 12:32
     Rambová Kamila 47:26 (43.) + 14:00 99:26 (33.) + 21:09
     Fröhlich Martin 69:56 (41.) + 19:37 169:22 (36.) + 39:49
     Poborská Eliška 42:48 (17.) + 8:24 212:10 (31.) + 46:49
     Škácha Vít 37:37 (23.) + 7:13 249:47 (27.) + 54:02
     Škáchová Magdalena 53:35 (26.) + 13:12 303:22 (27.) + 62:31
     Sedláček Jaroslav 52:12 (26.) + 12:08 355:34 (26.) + 71:18
27. KSU1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 365:07 + 80:51
    KSU9908 Jílek Ondřej 44:40 (4.) + 5:12 44:40 (4.) + 5:12
    KSU9799 Smrčková Dominika 42:13 (26.) + 8:47 86:53 (17.) + 8:36
    KSU9043 Vozda Vojtěch 60:36 (27.) + 10:17 147:29 (19.) + 17:56
    KSU9559 Habigerová Radka 61:20 (54.) + 26:56 208:49 (28.) + 43:28
    KSU9900 Gedeon Dominik 42:04 (35.) + 11:40 250:53 (28.) + 55:08
    KSU9393 Turczerová Hana 58:38 (37.) + 18:15 309:31 (28.) + 68:40
    KSU9202 Jílek Jakub 55:36 (34.) + 15:32 365:07 (27.) + 80:51
28. TUR3 OOB TJ Turnov 365:30 + 81:14
    TUR8401 Váňa Martin 55:53 (41.) + 16:25 55:53 (41.) + 16:25
    TUR9952 Thořová Markéta 43:58 (29.) + 10:32 99:51 (36.) + 21:34
    TUR7900 Šurgan Štefan 65:05 (37.) + 14:46 164:56 (32.) + 35:23
    TUR0250 Šritrová Lenka 50:05 (36.) + 15:41 215:01 (33.) + 49:40
    TUR0110 Zabořil Vojtěch 41:16 (32.) + 10:52 256:17 (30.) + 60:32
    TUR0255 Chrástová Tereza 56:34 (33.) + 16:11 312:51 (29.) + 72:00
    TUR8501 Holas Ondřej 52:39 (29.) + 12:35 365:30 (28.) + 81:14
29. TJN1 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 367:02 + 82:46
    TJN0006 Nagy Josef 48:37 (21.) + 9:09 48:37 (21.) + 9:09
    TJN0153 Šklíbová Míša 48:06 (44.) + 14:40 96:43 (28.) + 18:26
    TJN8306 Janata Martin 59:40 (23.) + 9:21 156:23 (29.) + 26:50
    TJN9252 Posseltová Tereza 48:59 (32.) + 14:35 205:22 (27.) + 40:01
    TJN9901 Novotný Marek 46:20 (45.) + 15:56 251:42 (29.) + 55:57
    TJN8154 Janatová Lucie 51:32 (22.) + 11:09 303:14 (26.) + 62:23
    TJN9301 Pustai David 63:48 (51.) + 23:44 367:02 (29.) + 82:46
30. LPU4 OK Lokomotiva Pardubice 369:00 + 84:44
    LPU0310 Fejfar Lukáš 61:16 (45.) + 21:48 61:16 (45.) + 21:48
    LPU9351 Knapová Lenka 41:08 (23.) + 7:42 102:24 (39.) + 24:07
    LPU9505 Waněk Adam 63:08 (31.) + 12:49 165:32 (34.) + 35:59
    LPU9053 Stehlíková Jana 52:48 (43.) + 18:24 218:20 (35.) + 52:59
    LPU8608 Kafka Miloš 38:57 (28.) + 8:33 257:17 (32.) + 61:32
    LPU9460 Procházková Štěpánka 59:07 (38.) + 18:44 316:24 (31.) + 75:33
    LPU0314 Jelínek Kryštof 52:36 (28.) + 12:32 369:00 (30.) + 84:44
31. SHK2 OK Slavia Hradec Králové 372:49 + 88:33
    SHK0100 Porkert Jan 61:28 (46.) + 22:00 61:28 (46.) + 22:00
    SHK9755 Červená Adéla 42:04 (25.) + 8:38 103:32 (40.) + 25:15
    SHK0305 Fábera David 80:50 (52.) + 30:31 184:22 (47.) + 54:49
    SHK0350 Petra Raková 47:12 (26.) + 12:48 231:34 (43.) + 66:13
    SHK8406 Komanec Václav 39:05 (29.) + 8:41 270:39 (38.) + 74:54
    SHK0051 Thýnová Nikola 50:38 (20.) + 10:15 321:17 (32.) + 80:26
    SHK9803 Pek Daniel 51:32 (23.) + 11:28 372:49 (31.) + 88:33
32. BOR1 OK Jiskra Nový Bor 373:53 + 89:37
    BOR9608 Burda Matěj 52:14 (34.) + 12:46 52:14 (34.) + 12:46
    BOR9751 Kameníková Andrea 53:14 (51.) + 19:48 105:28 (44.) + 27:11
    BOR0001 Pavlovec Dan 73:01 (44.) + 22:42 178:29 (44.) + 48:56
    BOR0767 Klymeniuk Iryna 43:59 (21.) + 9:35 222:28 (38.) + 57:07
    BOR0000 Mareš Vít 43:40 (41.) + 13:16 266:08 (37.) + 70:23
    BOR0752 Kocmanová Adéla 56:07 (30.) + 15:44 322:15 (33.) + 81:24
    BOR9006 Karvánek Matouš 51:38 (25.) + 11:34 373:53 (32.) + 89:37
33. KAM3 OK Kamenice 377:18 + 93:02
    KAM9203 Navrátil Boris 49:28 (24.) + 10:00 49:28 (24.) + 10:00
    KAM9550 Bořánková Karolína 47:19 (41.) + 13:53 96:47 (29.) + 18:30
    KAM9401 Semík Ondřej 59:09 (20.) + 8:50 155:56 (27.) + 26:23
    KAM9150 Škvorová Barbora 55:47 (47.) + 21:23 211:43 (30.) + 46:22
    KAM9300 Němeček Jan 51:04 (47.) + 20:40 262:47 (34.) + 67:02
    KAM0350 Hankovcová Helena 61:58 (41.) + 21:35 324:45 (35.) + 83:54
    KAM9202 Hájek Adam 52:33 (27.) + 12:29 377:18 (33.) + 93:02
34. SJH1 SOS Jindřichův Hradec 381:16 + 97:00
    SJH0402 Kinšt Jan 53:27 (39.) + 13:59 53:27 (39.) + 13:59
    SJH0052 Hojná Eliška 57:27 (53.) + 24:01 110:54 (48.) + 32:37
    SJH9201 Tichý Tomáš 64:11 (35.) + 13:52 175:05 (40.) + 45:32
    SJH0451 Kubáková Nela 48:44 (30.) + 14:20 223:49 (39.) + 58:28
    SJH0302 Pobuda Vojtěch 42:12 (36.) + 11:48 266:01 (36.) + 70:16
    SJH0454 Novotná Jitka 49:54 (18.) + 9:31 315:55 (30.) + 75:04
    SJH9300 Nouza Petr 65:21 (52.) + 25:17 381:16 (34.) + 97:00
35. PLU1 TJ SOKOL Plumlov 383:10 + 98:54
    PLU0501 Otruba František 52:12 (33.) + 12:44 52:12 (33.) + 12:44
    PLU0452 Janečková Adéla 47:22 (42.) + 13:56 99:34 (35.) + 21:17
    KON0404 Beneš Jindřich 60:49 (28.) + 10:30 160:23 (31.) + 30:50
    PLU0577 Otrubová Anna 55:31 (46.) + 21:07 215:54 (34.) + 50:33
    PLU0500 Černoch Martin 41:17 (33.) + 10:53 257:11 (31.) + 61:26
    PLU0351 Černochová Michaela 68:13 (47.) + 27:50 325:24 (36.) + 84:33
    PLU0301 Karásek František 57:46 (40.) + 17:42 383:10 (35.) + 98:54
36. UOL1 SOB Olomouc 384:24 + 100:08
    UOL0301 Rajman Filip 61:42 (48.) + 22:14 61:42 (48.) + 22:14
    UOL0352 Bídová Markéta 44:32 (32.) + 11:06 106:14 (45.) + 27:57
    UOL0201 Dostál František 71:59 (43.) + 21:40 178:13 (43.) + 48:40
    UOL0253 Raclavská Vlaďka 50:31 (39.) + 16:07 228:44 (41.) + 63:23
    UOL0203 Jirka Matyáš 43:29 (40.) + 13:05 272:13 (40.) + 76:28
    UOL9454 Horová Pavla 52:16 (23.) + 11:53 324:29 (34.) + 83:38
    UOL9801 Chaloupka Josef 59:55 (46.) + 19:51 384:24 (36.) + 100:08
37. PGP3 SK Praga 384:44 + 100:28
    PGP0304 Kolář Matyáš 62:11 (49.) + 22:43 62:11 (49.) + 22:43
    PGP9850 Janovská Kateřina 44:22 (30.) + 10:56 106:33 (46.) + 28:16
    PGP8700 Sysel Ctibor 64:57 (36.) + 14:38 171:30 (39.) + 41:57
    PGP9154 Čermáková Kristýna 47:19 (27.) + 12:55 218:49 (36.) + 53:28
    PGP9305 Toman Viktor 44:24 (42.) + 14:00 263:13 (35.) + 67:28
    PGP0157 Surkova Polina 68:43 (48.) + 28:20 331:56 (37.) + 91:05
    PGP9103 Landovský Tomáš 52:48 (30.) + 12:44 384:44 (37.) + 100:28
38. DKP3 Oddíl OB Kotlářka 394:17 + 110:01
     Švarc Antonín 62:14 (50.) + 22:46 62:14 (50.) + 22:46
     Voltrová Alena 42:50 (27.) + 9:24 105:04 (42.) + 26:47
     Axmann Šimon 74:23 (46.) + 24:04 179:27 (45.) + 49:54
     Sanna Karin 50:26 (38.) + 16:02 229:53 (42.) + 64:32
     Novák Přemysl 46:03 (44.) + 15:39 275:56 (43.) + 80:11
     Tichá Dorotea 58:01 (35.) + 17:38 333:57 (38.) + 93:06
     Klaška Pavel 60:20 (50.) + 20:16 394:17 (38.) + 110:01
39. SNA1 TJ START Náchod 397:39 + 113:23
    SNA0501 Doucha Martin 58:37 (42.) + 19:09 58:37 (42.) + 19:09
    SNA0851 Balcarová Olga 45:38 (35.) + 12:12 104:15 (41.) + 25:58
    SNA0301 Balcar Jiří 73:40 (45.) + 23:21 177:55 (42.) + 48:22
    SNA7850 Ježková Dana 61:02 (52.) + 26:38 238:57 (46.) + 73:36
    SNA0402 Kubeček Josef 38:12 (27.) + 7:48 277:09 (44.) + 81:24
    SNA8851 Doležalová Libuše 60:33 (40.) + 20:10 337:42 (39.) + 96:51
    SNA9302 Fišer Jan 59:57 (48.) + 19:53 397:39 (39.) + 113:23
40. JPV1 Oddíl OS SK Prostějov 401:53 + 117:37
     Vystavěl Ondřej 53:01 (37.) + 13:33 53:01 (37.) + 13:33
     Pinkavová Hana 61:09 (58.) + 27:43 114:10 (49.) + 35:53
     Chupek Jakub 56:43 (11.) + 6:24 170:53 (37.) + 41:20
     Pinkavová Helena 63:01 (55.) + 28:37 233:54 (44.) + 68:33
     Fajkus Radim 38:06 (25.) + 7:42 272:00 (39.) + 76:15
     Plachá Andrea 72:11 (51.) + 31:48 344:11 (40.) + 103:20
     Štorek David 57:42 (39.) + 17:38 401:53 (40.) + 117:37
41. LPU5 OK Lokomotiva Pardubice 404:02 + 119:46
    LPU0204 Šišma Vojtěch 61:41 (47.) + 22:13 61:41 (47.) + 22:13
    LPU0254 Jelínková Adéla 40:42 (21.) + 7:16 102:23 (38.) + 24:06
    LPU0312 Váňa Vojtěch 68:46 (40.) + 18:27 171:09 (38.) + 41:36
    LPU0154 Brožková Lucie 55:56 (48.) + 21:32 227:05 (40.) + 61:44
    LPU0210 Vališ Jan 48:47 (46.) + 18:23 275:52 (42.) + 80:07
    LPU0353 Bártová Adéla 69:52 (49.) + 29:29 345:44 (41.) + 104:53
    LPU0320 Novák Adam 58:18 (42.) + 18:14 404:02 (41.) + 119:46
42. TRI1 TJ TŽ Třinec 414:33 + 130:17
    TRI0301 Bialožyt Marek 51:55 (29.) + 12:27 51:55 (29.) + 12:27
    TRI9750 Argalášová Kateřina 46:29 (38.) + 13:03 98:24 (31.) + 20:07
    TRI0304 Martynek Petr 78:38 (51.) + 28:19 177:02 (41.) + 47:29
    TRI9656 Sabelová Markéta 67:16 (57.) + 32:52 244:18 (49.) + 78:57
    TRI0100 Tuharský Erik 51:13 (48.) + 20:49 295:31 (47.) + 99:46
    TRI0450 Bruková Petra 59:10 (39.) + 18:47 354:41 (43.) + 113:50
    TRI0302 Sliž Rostislav 59:52 (45.) + 19:48 414:33 (42.) + 130:17
43. SJI2 OK Jihlava 420:18 + 136:02
    SJI8509 Plíhal Tomáš 54:47 (40.) + 15:19 54:47 (40.) + 15:19
    SJI8956 Kafková Tereza 60:37 (56.) + 27:11 115:24 (51.) + 37:07
    SJI9203 Škrabánek Matěj 75:49 (48.) + 25:30 191:13 (50.) + 61:40
    SJI8459 Slámová Petra 51:15 (41.) + 16:51 242:28 (48.) + 77:07
    SJI8306 Kadlec Jan 51:56 (49.) + 21:32 294:24 (46.) + 98:39
    SJI9056 Řezníčková Tereza 65:53 (46.) + 25:30 360:17 (45.) + 119:26
    SJI8504 Kafka Tomáš 60:01 (49.) + 19:57 420:18 (43.) + 136:02
44. TUR4 OOB TJ Turnov 422:01 + 137:45
    TUR8917 Dudík Petr 58:44 (43.) + 19:16 58:44 (43.) + 19:16
    TUR9755 Nejezchlebová Barbora 58:24 (54.) + 24:58 117:08 (52.) + 38:51
    TUR0000 Karásek Matěj 82:42 (54.) + 32:23 199:50 (52.) + 70:17
    TUR9753 Roškotová Lucie 49:25 (33.) + 15:01 249:15 (50.) + 83:54
    TUR9301 Zakouřil Vít 42:57 (38.) + 12:33 292:12 (45.) + 96:27
    TUR0061 Paříková Iva 70:48 (50.) + 30:25 363:00 (46.) + 122:09
    TUR0308 Mellan Jonáš 59:01 (43.) + 18:57 422:01 (44.) + 137:45
45. ZTC2 Západočeské sportovní centrum OB 426:06 + 141:50
    ZTC0301 Šauli Filip 51:05 (25.) + 11:37 51:05 (25.) + 11:37
    ZTC0456 Šauli Kateřina 46:21 (37.) + 12:55 97:26 (30.) + 19:09
    ZTC9304 Vištejn Jiří 68:45 (39.) + 18:26 166:11 (35.) + 36:38
    ZTC9353 Zayats Inna 56:07 (49.) + 21:43 222:18 (37.) + 56:57
    ZTC9696 Benešová Iva 91:21 (55.) + 60:57 313:39 (51.) + 117:54
    ZTC9452 Chvalová Věra 54:59 (29.) + 14:36 368:38 (47.) + 127:47
    ZTC0502 Sobota Ondřej 57:28 (38.) + 17:24 426:06 (45.) + 141:50
46. SJI1 OK Jihlava 426:37 + 142:21
    SJI9903 Kafka Matěj 62:58 (52.) + 23:30 62:58 (52.) + 23:30
    SJI9854 Vacková Anna 54:15 (52.) + 20:49 117:13 (53.) + 38:56
    SJI0001 Čech Petr 68:12 (38.) + 17:53 185:25 (49.) + 55:52
    SJI0051 Foltýnová Eva 53:44 (45.) + 19:20 239:09 (47.) + 73:48
    SJI6901 Vacek Milan 59:11 (51.) + 28:47 298:20 (48.) + 102:35
    SJI9851 Petráčková Kristýna 58:33 (36.) + 18:10 356:53 (44.) + 116:02
    SJI9702 Frýba Dominik 69:44 (54.) + 29:40 426:37 (46.) + 142:21
47. SRK1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 428:01 + 143:45
    SRK9701 Pokorný David 73:02 (56.) + 33:34 73:02 (56.) + 33:34
    SRK0050 Filipová Tereza 49:09 (46.) + 15:43 122:11 (54.) + 43:54
    SRK8001 Krmaš Václav 94:45 (57.) + 44:26 216:56 (55.) + 87:23
    SRK0153 Šklíbová Veronika 47:53 (28.) + 13:29 264:49 (55.) + 99:28
    SRK7501 Šklíba Jan 41:46 (34.) + 11:22 306:35 (49.) + 110:50
    SRK7651 Šklíbová Jana 65:46 (45.) + 25:23 372:21 (48.) + 131:30
    SRK9802 Locker Tomáš 55:40 (35.) + 15:36 428:01 (47.) + 143:45
48. STH1 SK Studenec 469:29 + 185:13
    STH0105 Paleček Ondřej 64:25 (54.) + 24:57 64:25 (54.) + 24:57
    STH0051 Hrnčířová Magda 60:57 (57.) + 27:31 125:22 (55.) + 47:05
    STH0104 Mühlbach Aleš 75:22 (47.) + 25:03 200:44 (53.) + 71:11
    STH0153 Hamáčková Eliška 61:12 (53.) + 26:48 261:56 (53.) + 96:35
    STH0107 Heczko Stanislav 88:58 (54.) + 58:34 350:54 (53.) + 155:09
    STH0152 Kejmarová Jana 62:52 (43.) + 22:29 413:46 (49.) + 172:55
    STH0202 Štefan Vít 55:43 (36.) + 15:39 469:29 (48.) + 185:13
49. PGP4 SK Praga 513:57 + 229:41
    PGP0207 Charousek Matěj 94:05 (57.) + 54:37 94:05 (57.) + 54:37
    PGP9055 Bialožytová Tereza 52:25 (50.) + 18:59 146:30 (57.) + 68:13
    PGP8401 Buzek Martin 82:41 (53.) + 32:22 229:11 (56.) + 99:38
    PGP7151 Čtrnáctová Magdalena 64:42 (56.) + 30:18 293:53 (56.) + 128:32
    PGP7405 Komín David 64:08 (53.) + 33:44 358:01 (54.) + 162:16
    PGP9354 Fořtová Johana 74:07 (53.) + 33:44 432:08 (50.) + 191:17
    PGP9405 Uhlíř Marek 81:49 (56.) + 41:45 513:57 (49.) + 229:41
SOP1 OOB TJ Slezan Opava DISK
    SOP9903 Procházka Jakub 98:13 + 58:45 98:13 + 58:45
    SOP0151 Poláková Lenka 52:15 + 18:49 150:28 + 72:11
    SOP9904 Gilík Marek 86:54 + 36:35 237:22 + 107:49
    SOP9952 Švidrnochová Lenka 59:25 + 25:01 296:47 + 131:26
    SOP5101 Jurčák Karel DISK
    SOP9951 Poláková Tereza 56:14 + 15:51 356:14
    SOP9001 Erben Martin DISK
RBK1 SK Radioklub Blansko DISK
    RBK0606 Brosch Ondřej 47:45 + 8:17 47:45 + 8:17
    RBK9999 Matušková Jana 45:44 + 12:18 93:29 + 15:12
    RBK7111 Brosch Petr 91:12 + 40:53 184:41 + 55:08
    RBK8151 Kozumplíková Alice 50:06 + 15:42 234:47 + 69:26
    RBK8605 Henek Michal 40:07 + 9:43 274:54 + 79:09
    RBK9252 Mazalová Monika 72:37 + 32:14 347:31 + 106:40
    RBK7401 Hanousek Kamil DISK
PGP1 SK Praga DISK
    PGP0200 Janas Petr 45:51 + 6:23 45:51 + 6:23
    PGP9056 Bogarová Adélka 36:00 + 2:34 81:51 + 3:34
    PGP8407 Procházka Jan 54:29 + 4:10 136:20 + 6:47
    PGP9854 Vyhnálková Barbora 41:36 + 7:12 177:56 + 12:35
    PGP9702 Navrátil Šimon DISK
    PGP9954 Sieglová Eliška 44:26 + 4:03 255:01
    PGP0101 Janovský Tomáš 45:35 + 5:31 300:36
ZTC1 Západočeské sportovní centrum OB DISK
    ZTC0300 Tokár Radim 46:13 + 6:45 46:13 + 6:45
    ZTC9650 Šiková Barbora 38:37 + 5:11 84:50 + 6:33
    ZTC9502 Valeš Jiří 53:16 + 2:57 138:06 + 8:33
    ZTC9850 Kinkorová Tereza 43:07 + 8:43 181:13 + 15:52
    ZTC0204 Richtr Lukáš 35:10 + 4:46 216:23 + 20:38
    ZTC9651 Kamenická Karolína DISK
    ZTC0303 Čepička Ladislav 49:07 + 9:03 314:23
JJN1 Team Jizerky DISK
    JJN8000 Švihovský Jaromír 60:46 + 21:18 60:46 + 21:18
    JJN0252 Rýdlová Magdaléna 44:31 + 11:05 105:17 + 27:00
    JJN0302 Vitebský Lukáš 60:03 + 9:44 165:20 + 35:47
    JJN0251 Podrábská Marie 48:27 + 14:03 213:47 + 48:26
    JJN0402 Marek Matěj 44:57 + 14:33 258:44 + 62:59
    JJN0151 Rýdlová Adéla DISK
    JJN8508 Dlabaja Štěpán 51:35 + 11:31 351:35
DOR1 OK Dobříš DISK
    DOR0505 Jiras Jan 67:41 + 28:13 67:41 + 28:13
    DOR7555 Hrušková Blanka 58:32 + 25:06 126:13 + 47:56
    DOR0301 Kučera Jáchym 76:33 + 26:14 202:46 + 73:13
    DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie 53:28 + 19:04 256:14 + 90:53
    DOR0604 Hruška Marek 57:16 + 26:52 313:30 + 117:45
    DOR0353 Baštová Julie DISK
    DOR0706 Žižka Přemysl 59:56 + 19:52 359:56
TBM4 KOS TJ Tesla Brno DISK
    TBM0326 Lička Adam 63:17 + 23:49 63:17 + 23:49
    TBM8870 Chromá Adéla 51:59 + 18:33 115:16 + 36:59
    TBM9547 Hraboš Matej 77:27 + 27:08 192:43 + 63:10
    TBM9857 Pompurová Terézia 58:47 + 24:23 251:30 + 86:09
    TBM0362 Mulíčková Markéta DISK
    TBM8452 Drábková Zuzana DISK
    TBM0003 Rajnoha David 65:36 + 25:32 365:36
ZBM3 SK Brno Žabovřesky DISK
    ZBM9104 Kazda Adam 51:15 + 11:47 51:15 + 11:47
    ZBM0352 Barnatová Klára 47:15 + 13:49 98:30 + 20:13
    ZBM8721 Zháňal Jan DISK
    ZBM9956 Odehnalová Klára 49:45 + 15:21 215:26
    ZBM8511 Drábek Jan 42:42 + 12:18 258:08
    ZBM8954 Hendrychová Zuzana 63:55 + 23:32 322:03
    ZBM8707 Bialožyt Michal 57:50 + 17:46 379:53
JIL1 OK Jilemnice DISK
     X DNS
     X DNS
     X DNS
     X DNS
     X DNS
     X DNS
     X DNS
SHK3 OK Slavia Hradec Králové DISK
    SHK9403 Remeš Petr 62:38 + 23:10 62:38 + 23:10
    SHK0150 Kroniková Štěpánka 47:04 + 13:38 109:42 + 31:25
    SHK7905 Svoboda Lukáš 70:39 + 20:20 180:21 + 50:48
    SHK7250 Raková Miroslava 82:18 + 47:54 262:39 + 97:18
    SHK7603 Jakubský Radek 59:19 + 28:55 321:58 + 126:13
    SHK0251 X DNS
    SHK8200 Souček Tomáš 77:53 + 37:49 377:53

DH325

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. VLI1 Slavia Liberec orienteering 208:54
    VLI6300 Petr Josef 45:45 (3.) + 2:37 45:45 (3.) + 2:37
    VLI6552 Šírová Jana 43:12 (11.) + 11:23 88:57 (8.) + 9:22
    VLI5301 Škoda Přemek 34:31 (1.) 123:28 (2.) + 0:35
    VLI5351 Šumberová Zuzana 43:22 (8.) + 13:07 166:50 (3.) + 13:42
    VLI5101 Přinda Oldřich 42:04 (1.) 208:54 (1.)
2. TZL1 SKOB Zlín 211:36 + 2:42
    TZL5402 Slováček Rudolf 49:54 (8.) + 6:46 49:54 (8.) + 6:46
    TZL6351 Koláriková Irena 36:43 (5.) + 4:54 86:37 (6.) + 7:02
    TZL5601 Háj Bohumil 36:16 (2.) + 1:45 122:53 (1.)
    TZL6051 Hájová Jana 30:15 (1.) 153:08 (1.)
    TZL5102 Jelínek Vít 58:28 (9.) + 16:24 211:36 (2.) + 2:42
3. TUR1 OOB TJ Turnov 223:08 + 14:14
    TUR5102 Provazník Jiří 46:04 (4.) + 2:56 46:04 (4.) + 2:56
    TUR5650 Konopáčová Jana 37:31 (8.) + 5:42 83:35 (3.) + 4:00
    TUR5803 Konopáč Jiří 41:37 (3.) + 7:06 125:12 (3.) + 2:19
    TUR5150 Omová Jana 49:18 (9.) + 19:03 174:30 (4.) + 21:22
    TUR5100 Hudský Vlastimil 48:38 (3.) + 6:34 223:08 (3.) + 14:14
4. LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 223:20 + 14:26
    LPU5408 Štěrba Pavel 49:16 (7.) + 6:08 49:16 (7.) + 6:08
    LPU5654 Novotná Jiřina 35:32 (4.) + 3:43 84:48 (4.) + 5:13
    LPU5101 Knap Jan 43:05 (4.) + 8:34 127:53 (4.) + 5:00
    LPU5851 Víchová Ladislava 38:04 (4.) + 7:49 165:57 (2.) + 12:49
    LPU5801 Vícha Vladimír 57:23 (7.) + 15:19 223:20 (4.) + 14:26
5. VBM1 VSK Mendelu Brno 223:41 + 14:47
    VBM5329 Hanzl Vlastimil 48:10 (6.) + 5:02 48:10 (6.) + 5:02
    VBM5655 Potěšilová Vladimíra 36:45 (6.) + 4:56 84:55 (5.) + 5:20
    VBM4732 Chmelík Aleš 50:29 (8.) + 15:58 135:24 (5.) + 12:31
    VBM6155 Bravená Alexandra 42:36 (6.) + 12:21 178:00 (7.) + 24:52
    VBM6201 Pulec Pavel 45:41 (2.) + 3:37 223:41 (5.) + 14:47
6. SJC1 Sportcentrum Jičín 224:43 + 15:49
    SJC5801 Beneš Josef 50:59 (9.) + 7:51 50:59 (9.) + 7:51
    SJC6657 Zalabová Martina 31:49 (1.) 82:48 (2.) + 3:13
    SJC3601 Havlík Jaroslav 57:12 (11.) + 22:41 140:00 (6.) + 17:07
    SJC6151 Benešová Iva 35:32 (3.) + 5:17 175:32 (5.) + 22:24
    SJC6001 Řehák Pavel 49:11 (4.) + 7:07 224:43 (6.) + 15:49
7. SCP2 OK Sparta Praha 234:43 + 25:49
    SCP7500 Khel Richard 43:08 (1.) 43:08 (1.)
    SCP5250 Jůzková Jaroslava 49:55 (13.) + 18:06 93:03 (9.) + 13:28
    SCP4600 Novák Miloš 47:59 (6.) + 13:28 141:02 (7.) + 18:09
    SCP6150 Kavková Dana 34:33 (2.) + 4:18 175:35 (6.) + 22:27
    SCP4700 Buriánek Jaromír 59:08 (10.) + 17:04 234:43 (7.) + 25:49
8. DKL1 KOB Kladno 252:35 + 43:41
    DKL5400 Cabrnoch Jiří 61:39 (12.) + 18:31 61:39 (12.) + 18:31
    DKL7050 Benešová Jaroslava 35:05 (3.) + 3:16 96:44 (12.) + 17:09
    DKL4800 Fujan Sláva 48:20 (7.) + 13:49 145:04 (10.) + 22:11
    DKL5550 Cabrnochová Hana 57:14 (11.) + 26:59 202:18 (11.) + 49:10
    DKL5501 Jirka Jiří 50:17 (5.) + 8:13 252:35 (8.) + 43:41
9. TZL2 SKOB Zlín 252:57 + 44:03
    TZL6304 Schäfer Michal 47:59 (5.) + 4:51 47:59 (5.) + 4:51
    TZL5254 Horynová Eva 40:12 (10.) + 8:23 88:11 (7.) + 8:36
    TZL3613 Láznička Alois 53:01 (9.) + 18:30 141:12 (8.) + 18:19
    TZL6262 Krejčíková Monika 53:37 (10.) + 23:22 194:49 (9.) + 41:41
    TZL5704 Krejčík Zbyněk 58:08 (8.) + 16:04 252:57 (9.) + 44:03
10. CHA1 OK Chrastava 256:52 + 47:58
    CHA5400 Pavlík Milan 64:58 (13.) + 21:50 64:58 (13.) + 21:50
    CHA5351 Ševčíková Alena 48:07 (12.) + 16:18 113:05 (13.) + 33:30
    CHA6551 Pavlíková Pavla 45:06 (5.) + 10:35 158:11 (12.) + 35:18
    CHA5150 Šaffková Zuzana 38:45 (5.) + 8:30 196:56 (10.) + 43:48
    CHA5003 Ševčík Milan 59:56 (11.) + 17:52 256:52 (10.) + 47:58
11. MLA1 MLOK Mariánské Lázně 257:40 + 48:46
    MLA6901 Černý Libor 45:43 (2.) + 2:35 45:43 (2.) + 2:35
    MLA6552 Miturová Radka 33:52 (2.) + 2:03 79:35 (1.)
    MLA4201 Sklenář Jan 62:39 (12.) + 28:08 142:14 (9.) + 19:21
    MLA5451 Opavová Stanislava 42:41 (7.) + 12:26 184:55 (8.) + 31:47
    MLA4401 Fišák Jan 72:45 (13.) + 30:41 257:40 (11.) + 48:46
12. SCP1 OK Sparta Praha 262:52 + 53:58
    SCP6001 Hošek Ladislav 53:33 (10.) + 10:25 53:33 (10.) + 10:25
    SCP5550 Jahnová Helena 39:30 (9.) + 7:41 93:03 (9.) + 13:28
    SCP5500 Jahn Pavel 53:19 (10.) + 18:48 146:22 (11.) + 23:29
    SCP5450 Zavadilová Naďa 61:59 (13.) + 31:44 208:21 (12.) + 55:13
    SCP5900 Kavka Jiří 54:31 (6.) + 12:27 262:52 (12.) + 53:58
13. SHK1 OK Slavia Hradec Králové 288:12 + 79:18
    SHK5501 Filip Aleš 55:54 (11.) + 12:46 55:54 (11.) + 12:46
    SHK6351 Mádlová Iva 37:11 (7.) + 5:22 93:05 (11.) + 13:30
    SHK5202 Fejlek Vojtěch 72:03 (13.) + 37:32 165:08 (13.) + 42:15
    SHK5351 Fejlková Alice 60:00 (12.) + 29:45 225:08 (13.) + 72:00
    SHK6200 Širůček Jaromír 63:04 (12.) + 21:00 288:12 (13.) + 79:18