Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti štafet

Stránka závodu

Datum:
04.06.2023
Místo konání:
Borek
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Pruský kámen
Ředitel závodu:
Dikoš Pavel
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Matouš
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Šritr Martin, Nehasil Vladislav, Vydra Ivan
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest a Jury se nemusela sejít.
Kategorie:
D105     D12     D135     D14     D165     D18     D195     D21     H105     H12     H135     H14     H165     H18     H195     H21     H255     HD10L     MIX    

D105

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. CHA OK Chrastava CHA 1 CHA OK Chrastava 111:17
    CHA8050 Lankašová Barbora 41:37 (2.) + 41:37 (2.) +
    CHA7750 Pachnerová Dominika 35:05 (2.) + 76:42 (1.)
    CHA7850 Kašková Kateřina 34:35 (1.) 111:17 (1.)
2. DOK OK Doksy DOK 1 DOK OK Doksy 117:24 + 6:07
    DOK7450 Dolejší Lenka 42:51 (3.) + 42:51 (3.) +
    DOK7950 Synková Petra 34:48 (1.) 77:39 (2.) +
    DOK7350 Johnová Lenka 39:45 (3.) + 117:24 (2.) + 6:07
3. JEN OB Jenišovice JEN 1 JEN OB Jenišovice 128:40 + 17:23
    JEN8451 Kalousková Pavla 37:55 (1.) 37:55 (1.)
    JEN8050 Kutková Hana 51:48 (3.) + 89:43 (3.) +
    JEN7457 Zabořilová Romana 38:57 (2.) + 128:40 (3.) + 17:23
4. TUR OOB TJ Turnov TUR 1 TUR OOB TJ Turnov 169:12 + 57:55
    TUR8058 Havlová Petra 59:43 (4.) + 59:43 (4.) +
    TUR7756 Havlíčková Markéta 55:38 (4.) + 115:21 (4.) +
    TUR8150 Augustová Jitka 53:51 (4.) + 169:12 (4.) + 57:55

D12

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. TUR OOB TJ Turnov TUR 1 TUR OOB TJ Turnov 75:27
    TUR1351 Kutková Sára 21:23 (1.) 21:23 (1.)
    TUR1252 Havlová Tereza 28:03 (4.) + 49:26 (2.) +
    TUR1152 Heřmánková Kateřina 26:01 (2.) + 75:27 (1.)
2. VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1 VLI Slavia Liberec orienteering 80:05 + 4:38
    VLI1152 Kubešová Eliška 28:25 (2.) + 28:25 (2.) +
    VLI1252 Heczková Emma 19:44 (1.) 48:09 (1.)
    VLI1253 Pešíková Ela 31:56 (3.) + 80:05 (2.) + 4:38
3. JJN Team Jizerky JJN 1 JJN Team Jizerky 80:10 + 4:43
    JJN1152 Valtrová Ema 29:58 (3.) + 29:58 (3.) +
    JJN1150 Stadtherrová Adéla 25:41 (2.) + 55:39 (3.) +
    JJN1353 Hájková Alžběta 24:31 (1.) 80:10 (3.) + 4:43
4. STB TJ Stadion Nový Bor STB 2 STB TJ Stadion Nový Bor 128:42 + 53:15
    STB1351 Hübnerová Olivie 56:21 (5.) + 56:21 (5.) +
    STB1350 Hanušová Lenka 26:42 (3.) + 83:03 (4.) +
    STB1352 Průšková Veronika 45:39 (5.) + 128:42 (4.) + 53:15
TUR OOB TJ Turnov TUR 2 TUR OOB TJ Turnov DISK
    TUR1261 Pohlodková Marta 43:06 (4.) + 43:06 (4.) +
    TUR1158 Mizerová Zuzana DISK
    TUR1260 Preislerová Nela 45:38 (4.) + (.)

D135

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. TUR OOB TJ Turnov TUR 1 TUR OOB TJ Turnov 99:33
    TUR7777 Heřmánková Pavla 26:52 (1.) 26:52 (1.)
    TUR7451 Lamačová Dana 39:29 (4.) + 66:21 (1.)
    TUR7254 Houžvičková Karolína 33:12 (1.) 99:33 (1.)
2. VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1 VLI Slavia Liberec orienteering 102:33 + 3:00
    VLI7451 Podrábská Marie 35:05 (2.) + 35:05 (2.) +
    VLI7552 Skácelová Marie 33:20 (2.) + 68:25 (2.) +
    VLI7454 Dvorská Marie 34:08 (2.) + 102:33 (2.) + 3:00
3. CHA OK Chrastava CHA 1 CHA OK Chrastava 108:58 + 9:25
    CHA7751 Březinová Michaela 39:08 (3.) + 39:08 (3.) +
    CHA7951 Lipenská Eva 32:01 (1.) 71:09 (3.) +
    CHA7652 Matyášová Jana 37:49 (3.) + 108:58 (3.) + 9:25
4. JJN Team Jizerky JJN 1 JJN Team Jizerky 141:27 + 41:54
    JJN7750 Vokušová Dana 47:04 (4.) + 47:04 (4.) +
    JJN6850 Rýdlová Magda 35:21 (3.) + 82:25 (4.) +
    JJN7850 Valtrová Zuzana 59:02 (4.) + 141:27 (4.) + 41:54

D14

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. TUR OOB TJ Turnov TUR 1 TUR OOB TJ Turnov 70:25
    TUR0957 Tomášková Matilda 22:05 (1.) 22:05 (1.)
    TUR0952 Houžvičková Kateřina 24:20 (1.) 46:25 (1.)
    TUR0951 Zabořilová Anna 24:00 (1.) 70:25 (1.)
2. BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1 BOR OK Jiskra Nový Bor 81:55 + 11:30
    BOR0952 Soukupová Marie 24:44 (2.) + 24:44 (2.) +
    BOR1051 Ouzká Eliška 28:24 (2.) + 53:08 (2.) +
    BOR1057 Lischková Anežka 28:47 (3.) + 81:55 (2.) + 11:30
3. JJN Team Jizerky JJN 1 JJN Team Jizerky 87:37 + 17:12
    JJN1054 Ryšavá Anežka 31:07 (4.) + 31:07 (4.) +
    JJN1151 Dostrašilová Vendula 31:08 (3.) + 62:15 (3.) +
    JJN1052 Jiráková Adéla 25:22 (2.) + 87:37 (3.) + 17:12
4. VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1 VLI Slavia Liberec orienteering 108:38 + 38:13
    VLI0955 Barsová Magdaléna 34:26 (6.) + 34:26 (6.) +
    VLI0953 Hrdá Kristýna 43:04 (5.) + 77:30 (6.) +
    VLI0954 Kubešová Tereza 31:08 (4.) + 108:38 (4.) + 38:13
5. BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 2 BOR OK Jiskra Nový Bor 117:19 + 46:54
    BOR1152 Michálková Ela 30:43 (3.) + 30:43 (3.) +
    BOR1060 Urbanová Emma 37:31 (4.) + 68:14 (4.) +
    BOR1059 Vobrová Linda 49:05 (5.) + 117:19 (5.) + 46:54
6. TUR OOB TJ Turnov TUR 2 TUR OOB TJ Turnov 149:01 + 78:36
    TUR1052 Pohlodková Sára 34:07 (5.) + 34:07 (5.) +
    TUR1054 Ledabylová Eliška 43:18 (6.) + 77:25 (5.) +
    TUV0951 Válková Karolína 71:36 (6.) + 149:01 (6.) + 78:36

D165

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN 1 TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 120:07
    TJN5752 Kuncová Jiřina 36:11 (1.) 36:11 (1.)
    TJN6354 Kočibová Ivana 37:21 (1.) 73:32 (1.)
    TJN8450 Janatová Dana 46:35 (1.) 120:07 (1.)

D18

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1 VLI Slavia Liberec orienteering 83:38
    CHA0753 Lipenská Barbora 27:48 (4.) + 27:48 (4.) +
    VLI0658 Balcarová Marie 30:19 (5.) + 58:07 (4.) +
    VLI0652 Heczková Anna 25:31 (1.) 83:38 (1.)
2. TUR OOB TJ Turnov TUR 1 TUR OOB TJ Turnov 85:22 + 1:44
    TUR0751 Houžvičková Daniela 28:10 (5.) + 28:10 (5.) +
    BOR0750 Lamačová Barbora 28:22 (3.) + 56:32 (3.) +
    TUR0660 Lamačová Kateřina 28:50 (2.) + 85:22 (2.) + 1:44
3. JJN Team Jizerky JJN 1 JJN Team Jizerky 89:58 + 6:20
    JJN0852 Nožičková Eva 29:57 (6.) + 29:57 (6.) +
    JJN0550 Skácelová Kateřina 29:40 (4.) + 59:37 (5.) +
    JJN0853 Pražáková Nella 30:21 (3.) + 89:58 (3.) + 6:20
4. BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1 BOR OK Jiskra Nový Bor 103:26 + 19:48
    BOR0767 Klymeniuk Iryna 27:47 (3.) + 27:47 (3.) +
    BOR0661 Konovalova Daria 37:36 (6.) + 65:23 (6.) +
    BOR0752 Rejmanová Nikola 38:03 (5.) + 103:26 (4.) + 19:48
5. KUL KOB Ústí nad Labem KUL 1 KUL KOB Ústí nad Labem 139:06 + 55:28
    KUL0852 Šlinská Amálie 39:14 (7.) + 39:14 (7.) +
    KUL0854 Komárková Adéla 61:52 (7.) + 101:06 (7.) +
    KUL0550 Derflová Eliška 38:00 (4.) + 139:06 (5.) + 55:28
PGP SK Praga PGP 1 PGP SK Praga DISK
    PGP0557 Šimšová Pavla 24:53 (1.) 24:53 (1.)
    PGP0951 Štěpová Barbora 25:49 (1.) 50:42 (1.)
    PGP0957 Lošťáková Ela DISK
VLI Slavia Liberec orienteering VLI 2 VLI Slavia Liberec orienteering DISK
    VLI0852 Flossmannová Lucie 26:16 (2.) + 26:16 (2.) +
    VLI0853 Šestáková Johana 28:05 (2.) + 54:21 (2.) +
    VLI0851 Kunášková Karolína DISK

D195

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. CHA OK Chrastava CHA 1 CHA OK Chrastava 100:00
    CHA5150 Šaffková Zuzana 36:09 (1.) 36:09 (1.)
    CHA6551 Pavlíková Pavla 32:07 (1.) 68:16 (1.)
    CHA5351 Ševčíková Alena 31:44 (1.) 100:00 (1.)

D21

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. TUR OOB TJ Turnov TUR 1 TUR OOB TJ Turnov 129:31
    TUR0559 Mellanová Judita 37:57 (1.) 37:57 (1.)
    TUR8551 Dlabajová Alena 47:37 (2.) + 85:34 (1.)
    TUR9253 Kořínková Zuzana 43:57 (2.) + 129:31 (1.)
2. STB TJ Stadion Nový Bor STB 1 STB TJ Stadion Nový Bor 134:56 + 5:25
    STB0550 Kubecová Magdalena 41:59 (3.) + 41:59 (3.) +
    STB8297 Hanušová Petra 48:49 (4.) + 90:48 (2.) +
    STB9999 Kubecová Kateřina 44:08 (3.) + 134:56 (2.) + 5:25
3. CHA OK Chrastava CHA 1 CHA OK Chrastava 144:47 + 15:16
    CHA8850 Ježková Barbora 41:56 (2.) + 41:56 (2.) +
    CHA9651 Vejstrková Martina 54:50 (5.) + 96:46 (4.) +
    CHA8852 Hradcová Zuzana 48:01 (4.) + 144:47 (3.) + 15:16
MS TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN 1 TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. +
    TJN0152 Skácelová Adéla DISK
    TJN0153 Šklíbová Michaela 48:34 (3.) + (.) +
    TJN8154 Janatová Lucie 41:02 (1.) (.) +
BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
    BOR9051 Šákrová Šárka 45:54 (4.) + 45:54 (4.) +
    BOR9750 Nedbálková Hana 45:26 (1.) 91:20 (3.) +
    BOR9853 Staňová Karolína DISK

H105

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. LDC KOB Děčín LDC 1 LDC KOB Děčín 119:13
    LDC8101 Duben Jiří 42:32 (1.) 42:32 (1.)
    LDC7301 Štěpán Petr 31:32 (1.) 74:04 (1.)
    LDC8501 Duben Jan 45:09 (1.) 119:13 (1.)
2. JEN OB Jenišovice JEN 1 JEN OB Jenišovice 137:58 + 18:45
    JEN8200 Kalousek Zdeněk 51:35 (2.) + 51:35 (2.) +
    JEN6101 Mareš Hynek 35:51 (2.) + 87:26 (2.) +
    JEN7101 Zabořil Michal 50:32 (2.) + 137:58 (2.) + 18:45

H12

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1 BOR OK Jiskra Nový Bor 60:12
    BOR1100 Lamač Vítek 16:15 (1.) 16:15 (1.)
    BOR1101 Nehasil František 21:43 (4.) + 37:58 (1.)
    BOR1102 Kocman Lukáš 22:14 (2.) + 60:12 (1.)
2. VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1 VLI Slavia Liberec orienteering 66:23 + 6:11
    VLI1100 Beneš Maxmilián 19:57 (5.) + 19:57 (5.) +
    VLI1204 Tuma Benjamin 20:56 (3.) + 40:53 (4.) +
    VLI1200 Matějů Eda 25:30 (4.) + 66:23 (2.) + 6:11
3. TUR OOB TJ Turnov TUR 1 TUR OOB TJ Turnov 66:26 + 6:14
    TUR1204 Zakouřil František 19:28 (3.) + 19:28 (3.) +
    TUR1101 Homolka Antonín 20:01 (2.) + 39:29 (3.) +
    TUR1209 Louda Štěpán 26:57 (5.) + 66:26 (3.) + 6:14
4. TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN 1 TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:36 + 8:24
    TJN1107 Zurynek Tomáš 25:41 (8.) + 25:41 (8.) +
    TJN1109 Pesničák Daniel 24:19 (5.) + 50:00 (5.) +
     Janata Matěj 18:36 (1.) 68:36 (4.) + 8:24
5. JJN Team Jizerky JJN 1 JJN Team Jizerky 76:59 + 16:47
    JJN1105 Lánský Šimon 27:16 (10.) + 27:16 (10.) +
    JJN1102 Bahník Václav 25:12 (6.) + 52:28 (9.) +
    JJN1407 Kysilka Tobiáš 24:31 (3.) + 76:59 (5.) + 16:47
6. VLI Slavia Liberec orienteering VLI 2 VLI Slavia Liberec orienteering 86:50 + 26:38
    VLI1300 Matějů Josef 19:45 (4.) + 19:45 (4.) +
    VLI1103 Kubišta Anton 19:18 (1.) 39:03 (2.) +
    VLI1206 Handrk Adam 47:47 (8.) + 86:50 (6.) + 26:38
7. STB TJ Stadion Nový Bor STB 1 STB TJ Stadion Nový Bor 88:53 + 28:41
    STB1101 Kučerka Radek 24:56 (6.) + 24:56 (6.) +
    STB1100 Erben Vojtěch 26:19 (7.) + 51:15 (6.) +
    STB1201 Konečný Tadeáš 37:38 (7.) + 88:53 (7.) + 28:41
8. DOK OK Doksy DOK 1 DOK OK Doksy 88:55 + 28:43
    DOK1100 Kmínek Jan 19:27 (2.) + 19:27 (2.) +
    DOK1251 Krausová Amálie 31:52 (10.) + 51:19 (7.) +
    DOK1102 Sanitrník Vojtěch 37:36 (6.) + 88:55 (8.) + 28:43
9. BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 2 BOR OK Jiskra Nový Bor 106:26 + 46:14
    BOR1210 Petr Jiří 25:10 (7.) + 25:10 (7.) +
    BOR1204 Fedorčák Viktor 27:05 (8.) + 52:15 (8.) +
    BOR1103 Kolařík Jakub 54:11 (11.) + 106:26 (9.) + 46:14
10. BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 3 BOR OK Jiskra Nový Bor 115:23 + 55:11
    BOR1305 Šrůta David 38:13 (11.) + 38:13 (11.) +
    BOR1109 Fedorov Mikhail 27:24 (9.) + 65:37 (11.) +
    BOR1208 Krauman Filip 49:46 (9.) + 115:23 (10.) + 55:11
MS TUR OOB TJ Turnov TUR 2 TUR OOB TJ Turnov 115:19 + 55:07
    TUR1059 Balcarová Jana 25:58 (9.) + 25:58 (9.) +
    TUR1110 Rollier Alexei 35:37 (11.) + 61:35 (10.) +
    TUR1162 Lankaš Antonín 53:44 (10.) + 115:19 (.) + 55:07

H135

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1 BOR OK Jiskra Nový Bor 77:47
     Kolařík Tomáš 27:04 (1.) 27:04 (1.)
     Vobr Marek 20:39 (1.) 47:43 (1.)
     Šrůta Milan 30:04 (2.) + 77:47 (1.)
2. TUR OOB TJ Turnov TUR 1 TUR OOB TJ Turnov 84:42 + 6:55
    TUR7201 Drahoňovský Aleš 30:39 (3.) + 30:39 (3.) +
    TUR7500 Zakouřil Tomáš 23:29 (2.) + 54:08 (2.) +
    TUR7135 Žemlík Pavel 30:34 (3.) + 84:42 (2.) + 6:55
3. CHA OK Chrastava CHA 2 CHA OK Chrastava 89:55 + 12:08
    CHA7501 Pachner Pavel 31:08 (4.) + 31:08 (4.) +
    CHA7800 Kadavý Petr 26:05 (3.) + 57:13 (3.) +
    CHA6600 Vydra Ivan 32:42 (4.) + 89:55 (3.) + 12:08
4. PGP SK Praga PGP 1 PGP SK Praga 91:26 + 13:39
    PGP7106 Janas Petr 34:02 (5.) + 34:02 (5.) +
    PGP6901 Kabát Jan 27:31 (4.) + 61:33 (5.) +
    PGP7203 Baldrian Petr 29:53 (1.) 91:26 (4.) + 13:39
5. JJN Team Jizerky JJN 1 JJN Team Jizerky 100:22 + 22:35
    JJN7900 Pražák Michal 28:42 (2.) + 28:42 (2.) +
    JJN8300 Strachota Michal 31:40 (6.) + 60:22 (4.) +
    JJN7000 Rýdl Jiří 40:00 (10.) + 100:22 (5.) + 22:35
6. CHA OK Chrastava CHA 1 CHA OK Chrastava 104:48 + 27:01
    CHA7603 Matyáš Libor 34:13 (6.) + 34:13 (6.) +
    CHA7200 Danko Tomáš 35:00 (8.) + 69:13 (7.) +
    CHA7604 Březina Jan 35:35 (6.) + 104:48 (6.) + 27:01
7. DOK OK Doksy DOK 1 DOK OK Doksy 104:58 + 27:11
    DOK7800 Synek Antonín 36:21 (8.) + 36:21 (8.) +
    DOK6300 Hradecký Jaroslav 29:20 (5.) + 65:41 (6.) +
    DOK7801 Kmínek Jan 39:17 (9.) + 104:58 (7.) + 27:11
8. TUR OOB TJ Turnov TUR 2 TUR OOB TJ Turnov 108:59 + 31:12
    TUR7904 Havel Tomáš 34:16 (7.) + 34:16 (7.) +
    TUR7310 Christl Ivan 37:15 (10.) + 71:31 (8.) +
    TUR7601 Preisler Leoš 37:28 (8.) + 108:59 (8.) + 31:12
9. LDC KOB Děčín LDC 1 LDC KOB Děčín 110:18 + 32:31
    LDC7302 Gálus Igor 37:30 (9.) + 37:30 (9.) +
    LDC6802 Hovorka Ladislav 37:36 (11.) + 75:06 (10.) +
    LDC7100 Horák Martin 35:12 (5.) + 110:18 (9.) + 32:31
10. LLI LOK-o Liberec LLI 1 LLI LOK-o Liberec 110:25 + 32:38
    LLI7201 Bradáč Stanislav 39:10 (10.) + 39:10 (10.) +
    LLI6900 Hejna Stanislav 34:22 (7.) + 73:32 (9.) +
    LLI6801 Fürst Aleš 36:53 (7.) + 110:25 (10.) + 32:38
11. KUL KOB Ústí nad Labem KUL 1 KUL KOB Ústí nad Labem 124:03 + 46:16
    KUL8401 Dubský Aleš 44:23 (12.) + 44:23 (12.) +
    KUL7501 Dvořák Radim 35:16 (9.) + 79:39 (11.) +
    KUL6900 Jareš Daniel 44:24 (12.) + 124:03 (11.) + 46:16
12. STB TJ Stadion Nový Bor STB 1 STB TJ Stadion Nový Bor 124:33 + 46:46
    STB7000 Průšek Petr 42:16 (11.) + 42:16 (11.) +
    STB7700 Erben Jiří 40:02 (12.) + 82:18 (12.) +
    STB6601 Kubec Pavel 42:15 (11.) + 124:33 (12.) + 46:46

H14

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1 BOR OK Jiskra Nový Bor 85:07
    BOR0904 Kovanda Jonáš 24:53 (1.) 24:53 (1.)
    BOR0905 Mitiska Matěj 27:09 (1.) 52:02 (1.)
    BOR0901 Murswiek Jan 33:05 (2.) + 85:07 (1.)
2. VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1 VLI Slavia Liberec orienteering 93:03 + 7:56
    VLI0903 Pešík Matouš 30:31 (4.) + 30:31 (4.) +
    VLI0901 Skácel Jan 27:47 (2.) + 58:18 (2.) +
    VLI1002 Šebelka Jakub 34:45 (3.) + 93:03 (2.) + 7:56
3. TUR OOB TJ Turnov TUR 1 TUR OOB TJ Turnov 93:40 + 8:33
    TUR0901 Lamač František 24:54 (2.) + 24:54 (2.) +
    TUR0912 Louda Matyáš 45:14 (3.) + 70:08 (3.) +
    TUR0909 Žemlík Eduard 23:32 (1.) 93:40 (3.) + 8:33
BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 2 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
    BOR0900 Votýpka Štěpán 29:37 (3.) + 29:37 (3.) +
    BOR0908 Vakula Vít DISK
    BOR1009 Urban Adam 62:50 (4.) + (.)

H165

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN 1 TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 95:29
    TJN5549 Kunc Radovan 30:58 (3.) + 30:58 (3.) +
    TJN5602 Horák Petr 39:16 (1.) 70:14 (1.)
    TJN8400 Janata Pavel 25:15 (1.) 95:29 (1.)
2. LDC KOB Děčín LDC 1 LDC KOB Děčín 122:26 + 26:57
    LDC7101 Nehasil Vladislav 27:03 (1.) 27:03 (1.)
    LDC5702 Holpuch Jiří 57:46 (3.) + 84:49 (3.) +
    LDC7150 Nehasilová Zuzana 37:37 (2.) + 122:26 (2.) + 26:57
3. PEN OK RECO Sport PEN 1 PEN OK RECO Sport 126:55 + 31:26
    PEN7700 Erbert Ladislav 27:43 (2.) + 27:43 (2.) +
    PEN6350 Kábrtová Iva 51:30 (2.) + 79:13 (2.) +
    PEN6200 Vydra Pavel 47:42 (3.) + 126:55 (3.) + 31:26

H18

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. VLI Slavia Liberec orienteering VLI 2 VLI Slavia Liberec orienteering 89:00
    VLI0804 Heczko Erik 26:33 (1.) 26:33 (1.)
    VLI0701 Miklas Ondřej 34:21 (5.) + 60:54 (2.) +
    VLI0805 Šebelka Matěj 28:06 (2.) + 89:00 (1.)
2. TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN 1 TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:40 + 2:40
    DOK0602 Dolejší Jan 28:16 (2.) + 28:16 (2.) +
    TJN0605 Zurynek Jan 30:13 (3.) + 58:29 (1.)
    TJN0811 Lesák Marek 33:11 (5.) + 91:40 (2.) + 2:40
3. TUR OOB TJ Turnov TUR 1 TUR OOB TJ Turnov 92:14 + 3:14
    TUR0601 Veselý Václav 30:56 (5.) + 30:56 (5.) +
    TUR0503 Nejezchleb Vojtěch 34:16 (4.) + 65:12 (3.) +
    TUR0711 Tomášek Prokop 27:02 (1.) 92:14 (3.) + 3:14
4. VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1 VLI Slavia Liberec orienteering 95:27 + 6:27
    VLI0810 Guida Francesco 38:47 (7.) + 38:47 (7.) +
    VLI0700 Podrábský Ctibor 27:48 (1.) 66:35 (4.) +
    VLI0702 Hyxa Jan 28:52 (3.) + 95:27 (4.) + 6:27
5. BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1 BOR OK Jiskra Nový Bor 103:30 + 14:30
    BOR0702 Patka Kryštof 30:19 (3.) + 30:19 (3.) +
    BOR0902 Patka Marek 36:16 (6.) + 66:35 (4.) +
    BOR0809 Hrůzek Ondřej 36:55 (7.) + 103:30 (5.) + 14:30
6. TUR OOB TJ Turnov TUR 2 TUR OOB TJ Turnov 107:39 + 18:39
    TUR0702 Šálek Richard 48:14 (9.) + 48:14 (9.) +
    TUR0505 Hoetzel Hugo 29:09 (2.) + 77:23 (7.) +
    TUR0701 Drahoňovský Tomáš 30:16 (4.) + 107:39 (6.) + 18:39
7. LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP 1 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 114:22 + 25:22
    LTP0801 Šašek Jakub 30:29 (4.) + 30:29 (4.) +
    LTP0601 Šimek Vojtěch 41:25 (7.) + 71:54 (6.) +
    LTP0706 Jelínek Václav 42:28 (9.) + 114:22 (7.) + 25:22
8. KUL KOB Ústí nad Labem KUL 1 KUL KOB Ústí nad Labem 126:47 + 37:47
    KUL0600 Jareš Ondřej 44:19 (8.) + 44:19 (8.) +
    KUL0603 Balej Martin 42:32 (8.) + 86:51 (9.) +
    KUL0601 Votava Matěj 39:56 (8.) + 126:47 (8.) + 37:47
MS BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 2 BOR OK Jiskra Nový Bor 122:06 + 33:06
    BOR0701 Studničný Adam 37:44 (6.) + 37:44 (6.) +
    BOR0510 Veselý Jakub 48:20 (9.) + 86:04 (8.) +
    BOR0656 N N 36:02 (6.) + 122:06 (.) + 33:06

H195

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. TUR OOB TJ Turnov TUR 1 TUR OOB TJ Turnov 91:41
    TUR5100 Hudský Vlastimil 31:44 (2.) + 31:44 (2.) +
    TUR5102 Provazník Jiří 29:27 (1.) 61:11 (1.)
    TUR5803 Konopáč Jiří 30:30 (2.) + 91:41 (1.)
2. CHA OK Chrastava CHA 1 CHA OK Chrastava 96:09 + 4:28
    CHA6200 Gorčica Pavel 27:15 (1.) 27:15 (1.)
    CHA5003 Ševčík Milan 39:25 (2.) + 66:40 (2.) +
    CHA5500 Kaška Rudolf 29:29 (1.) 96:09 (2.) + 4:28
3. TUR OOB TJ Turnov TUR 2 TUR OOB TJ Turnov 125:19 + 33:38
    TUR5650 Konopáčová Jana 41:25 (3.) + 41:25 (3.) +
    TUR5151 Tvrdková Eva 41:26 (3.) + 82:51 (3.) +
    TUR5500 Drbohlav Mirek 42:28 (3.) + 125:19 (3.) + 33:38

H21

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. TUR OOB TJ Turnov TUR 1 TUR OOB TJ Turnov 110:29
    TUR0212 Hájek Kryštof 36:49 (1.) 36:49 (1.)
    TUR0409 Waldhauser Štěpán 37:05 (1.) 73:54 (1.)
    TUR9100 Wolf Daniel 36:35 (1.) 110:29 (1.)
2. JJN Team Jizerky JJN 1 JJN Team Jizerky 115:05 + 4:36
    JJN0400 Pokorný Jan 38:58 (4.) + 38:58 (4.) +
    JJN0602 Habán Oliver 37:07 (2.) + 76:05 (2.) +
    JJN0600 Mairich Filip 39:00 (5.) + 115:05 (2.) + 4:36
3. DOK OK Doksy DOK 1 DOK OK Doksy 118:20 + 7:51
    DOK8800 Škoda Jakub 37:17 (3.) + 37:17 (3.) +
    DOK0104 Bílý Jakub 44:05 (7.) + 81:22 (5.) +
    DOK9602 Fürst Matouš 36:58 (2.) + 118:20 (3.) + 7:51
4. BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1 BOR OK Jiskra Nový Bor 118:39 + 8:10
    BOR0001 Pavlovec Dan 42:28 (5.) + 42:28 (5.) +
    BOR9608 Burda Matěj 38:26 (3.) + 80:54 (3.) +
    BOR9402 Bogar Kryštof 37:45 (3.) + 118:39 (4.) + 8:10
5. TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN 1 TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 123:11 + 12:42
    TJN0411 Skvortcov Yurii 42:33 (6.) + 42:33 (6.) +
    TJN0006 Nagy Josef 41:14 (6.) + 83:47 (6.) +
    TJN8306 Janata Martin 39:24 (6.) + 123:11 (5.) + 12:42
6. TUR OOB TJ Turnov TUR 2 TUR OOB TJ Turnov 128:38 + 18:09
    TUR8406 Kořínek Jindřich 47:10 (7.) + 47:10 (7.) +
    TUR8303 Dlabaja Tomas 38:42 (5.) + 85:52 (7.) +
    TUR8501 Holas Ondřej 42:46 (7.) + 128:38 (6.) + 18:09
7. PHK PHK PHK 128:49 + 18:20
     Rollier Monika 52:04 (8.) + 52:04 (8.) +
     Rollier Babtiste 38:34 (4.) + 90:38 (8.) +
     Kubát Pavel 38:11 (4.) + 128:49 (7.) + 18:20
8. CHA OK Chrastava CHA 1 CHA OK Chrastava 139:05 + 28:36
    CHA8801 Hradec Pavel 37:01 (2.) + 37:01 (2.) +
    CHA0605 Březina Karel 44:10 (8.) + 81:11 (4.) +
    CHA8604 Ježek Lukáš 57:54 (9.) + 139:05 (8.) + 28:36
9. VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1 VLI Slavia Liberec orienteering 151:08 + 40:39
    VLI8100 Kolaja Jan 54:38 (9.) + 54:38 (9.) +
    VLI6001 Henych Petr 50:15 (9.) + 104:53 (9.) +
    VLI7702 Matějů Michal 46:15 (8.) + 151:08 (9.) + 40:39

H255

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1 BOR OK Jiskra Nový Bor 107:27
    BOR3800 Venuš Jaroslav 29:18 (1.) 29:18 (1.)
    BOR3600 Křtěnský Jaroslav 35:34 (1.) 64:52 (1.)
    BOR3900 Beránek Miroslav 42:35 (1.) 107:27 (1.)

HD10L

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. TUR OOB TJ Turnov TUR 1 TUR OOB TJ Turnov 34:30
    TUR1409 Drbohlav Marek 9:10 (1.) 9:10 (1.)
    TUR1401 Homolka Vendelín 11:16 (1.) 20:26 (1.)
    TUR1405 Melich Jan 14:04 (5.) + 34:30 (1.)
2. BOR OK Jiskra Nový Bor BOR 1 BOR OK Jiskra Nový Bor 36:57 + 2:27
    BOR1450 Nehasilová Anna 13:24 (6.) + 13:24 (6.) +
    BOR1400 Zachar Daniel 13:19 (3.) + 26:43 (3.) +
    BOR1403 Čech Jan 10:14 (1.) 36:57 (2.) + 2:27
3. STB TJ Stadion Nový Bor STB 1 STB TJ Stadion Nový Bor 38:17 + 3:47
    STB1400 Konečný Antonín 16:15 (10.) + 16:15 (10.) +
    STB1550 Hanušová Eva 20:54 (11.) + 37:09 (11.) +
    STB1450 Kučerková Adéla 10:41 (2.) + 38:17 (3.) + 3:47
4. TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN 1 TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:25 + 4:55
    TJN1600 Fanta Lukáš 14:05 (7.) + 14:05 (7.) +
    TJN1304 Fanta Michal 11:41 (2.) + 25:46 (2.) +
    TJN1601 Arnošt Čeněk 13:39 (4.) + 39:25 (4.) + 4:55
5. TUR OOB TJ Turnov TUR 2 TUR OOB TJ Turnov 43:53 + 9:23
    TUR1508 Tůma Jáchym 16:35 (11.) + 16:35 (11.) +
    TUR1406 Havlíček Jakub 14:05 (4.) + 30:40 (5.) +
    TUR1512 Preisler Vilém 13:13 (3.) + 43:53 (5.) + 9:23
6. TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. TJN 2 TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:07 + 12:37
    TJN1453 Štíchová Klára 15:32 (9.) + 15:32 (9.) +
    TJN1450 Janatová Ester 15:27 (6.) + 30:59 (7.) +
    TJN1400 Zajíček Matěj 16:08 (8.) + 47:07 (6.) + 12:37
7. VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1 VLI Slavia Liberec orienteering 47:41 + 13:11
    VLI1400 Votava Jan 10:33 (2.) + 10:33 (2.) +
    VLI1501 Kolaja Jaromír 20:27 (10.) + 31:00 (8.) +
    VLI1301 Kolaja Bedřich 16:41 (9.) + 47:41 (7.) + 13:11
8. VLI Slavia Liberec orienteering VLI 2 VLI Slavia Liberec orienteering 47:43 + 13:13
    VLI1302 Guida Sebastian 12:16 (5.) + 12:16 (5.) +
    VLI1502 Peteráč Jindřich 17:47 (8.) + 30:03 (4.) +
    VLI1500 Matějů Emil 17:40 (10.) + 47:43 (8.) + 13:13
9. CHA OK Chrastava CHA 1 CHA OK Chrastava 50:12 + 15:42
    CHA1401 Horáček Mikuláš 20:30 (12.) + 20:30 (12.) +
    CHA1400 Pachner Ota 14:08 (5.) + 34:38 (10.) +
    CHA1301 Stahoň Jakub 15:34 (7.) + 50:12 (9.) + 15:42
10. JJN Team Jizerky JJN 1 JJN Team Jizerky 53:44 + 19:14
    JJN1352 Valtrová Tea 12:15 (4.) + 12:15 (4.) +
    JJN1359 Kalpakci Ema 20:17 (9.) + 32:32 (9.) +
    JJN1366 Rokosová Anna 21:12 (12.) + 53:44 (10.) + 19:14
JJN Team Jizerky JJN 2 JJN Team Jizerky DISK
    JJN1502 Hájek Antonín 11:26 (3.) + 11:26 (3.) +
    JJN1452 Pěničková Tamara DISK
    JJN1351 Jasanská Kateřina Anja 19:14 (11.) + (.)
DOK OK Doksy DOK 1 DOK OK Doksy DISK
    DOK1552 Anděrová Valérie DISK
    DOK1500 Kamenár Štěpán DISK
    DOK1400 Maršík Ladislav 15:27 (6.) + (.)
TUR OOB TJ Turnov TUR 3 TUR OOB TJ Turnov DISK
    JEN1450 Zofová Taťána 14:37 (8.) + 14:37 (8.) +
    TUR1653 Pohlodková Olga 16:08 (7.) + 30:45 (6.) +
    TUR1703 Zakouřil Petr DISK

MIX

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. USK USK Praha VSP 1 USK USK Praha 93:38
     Baldrián Josef 33:12 (5.) + 33:12 (5.) +
     Baldriánová Bára 33:13 (1.) 66:25 (1.)
     Baldriánová Eva 27:13 (1.) 93:38 (1.)
2. VLI Slavia Liberec orienteering VLI 1 VLI Slavia Liberec orienteering 101:54 + 8:16
    VLI7601 Bureš Michal 28:47 (2.) + 28:47 (2.) +
    VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana 40:17 (4.) + 69:04 (2.) +
    VLI6300 Petr Josef 32:50 (5.) + 101:54 (2.) + 8:16
3. KUL KOB Ústí nad Labem KUL 1 KUL KOB Ústí nad Labem 111:20 + 17:42
    KUL0704 Fuchs Samuel 32:22 (3.) + 32:22 (3.) +
    KUL7601 Votava Jan 46:21 (9.) + 78:43 (3.) +
    KUL7502 Hoskovský Petr 32:37 (3.) + 111:20 (3.) + 17:42
4. LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP 1 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 113:55 + 20:17
    LTP0404 Klein Martin 24:59 (1.) 24:59 (1.)
    LTP0350 Žejdlíková Eliška 56:50 (16.) + 81:49 (7.) +
    LTP7001 Žejdlík Michal 32:06 (2.) + 113:55 (4.) + 20:17
5. CHA OK Chrastava CHA 1 CHA OK Chrastava 116:09 + 22:31
    CHA8650 Šulcová Veronika 42:12 (13.) + 42:12 (13.) +
    PHK9101 Březinová Antonie 41:18 (5.) + 83:30 (8.) +
    CHA9105 Vejstrk Daniel 32:39 (4.) + 116:09 (5.) + 22:31
6. LPM OK Lokomotiva Plzeň LPM 1 LPM OK Lokomotiva Plzeň 120:02 + 26:24
    LPM7805 Dvořák Pavel 40:18 (11.) + 40:18 (11.) +
    LPM7904 Šitra Vladimír 39:53 (3.) + 80:11 (5.) +
    LPM7857 Šitrová Lucie 39:51 (9.) + 120:02 (6.) + 26:24
7. DOK OK Doksy DOK 1 DOK OK Doksy 123:04 + 29:26
    DOK6850 Hradecká Petra 41:16 (12.) + 41:16 (12.) +
    DOK1000 Šmol Marcel 43:55 (8.) + 85:11 (10.) +
    DOK6800 Bílý Petr 37:53 (7.) + 123:04 (7.) + 29:26
8. LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP 2 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 124:01 + 30:23
    LTP7252 Riby Kateřina 49:33 (15.) + 49:33 (15.) +
    LTP0202 Riby Thomas 39:41 (2.) + 89:14 (13.) +
    LTP0702 Riby Philip 34:47 (6.) + 124:01 (8.) + 30:23
9. TUR OOB TJ Turnov TUR 1 TUR OOB TJ Turnov 127:07 + 33:29
     Houžvička David 32:24 (4.) + 32:24 (4.) +
     Kuktová Tereza 47:21 (10.) + 79:45 (4.) +
     Kalousek Dominik 47:22 (10.) + 127:07 (9.) + 33:29
10. ODV TJ Aero Odolena Voda ODV 1 ODV TJ Aero Odolena Voda 129:22 + 35:44
    ODV0854 Dudlová Hana 47:48 (14.) + 47:48 (14.) +
    ODV0851 Berná Klára 43:44 (7.) + 91:32 (14.) +
    ODV0856 Syblíková Rozálie 48:40 (11.) + 129:22 (10.) + 35:44
11. ODV TJ Aero Odolena Voda ODV 3 ODV TJ Aero Odolena Voda 135:38 + 42:00
    ODV7702 Berný Jan 36:46 (7.) + 36:46 (7.) +
    ODV7651 Berná Markéta 49:41 (13.) + 86:27 (12.) +
    ODV1000 Berný Jáchym 49:11 (12.) + 135:38 (11.) + 42:00
12. LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP 4 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 138:40 + 45:02
    LTP8801 Eiselt Jan 36:04 (6.) + 36:04 (6.) +
    LTP0151 Pavlová Martina 49:46 (14.) + 85:50 (11.) +
    LTP9405 Hulha Lukáš 52:50 (13.) + 138:40 (12.) + 45:02
13. STB TJ Stadion Nový Bor STB 1 STB TJ Stadion Nový Bor 139:09 + 45:31
    STB8196 Kučerková Romana 37:42 (9.) + 37:42 (9.) +
    STB0700 Hübner Ondřej 47:24 (11.) + 85:06 (9.) +
    STB7850 Kuťková Petra 54:03 (14.) + 139:09 (13.) + 45:31
14. LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP 3 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 143:52 + 50:14
    LTP6806 Pavel Petr 39:11 (10.) + 39:11 (10.) +
    LTP7351 Kamírová Gabriela 41:46 (6.) + 80:57 (6.) +
    LTP7003 Martinec Pavel 62:55 (16.) + 143:52 (14.) + 50:14
15. ODV TJ Aero Odolena Voda ODV 2 ODV TJ Aero Odolena Voda 144:32 + 50:54
    ODV7751 Dudlová Jana 56:30 (16.) + 56:30 (16.) +
    ODV7703 Dudl Jan 49:27 (12.) + 105:57 (16.) +
    ODV8600 Kelnar Martin 38:35 (8.) + 144:32 (15.) + 50:54
16. LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP 5 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 154:51 + 61:13
    LTP6602 Šimek Stanislav 37:38 (8.) + 37:38 (8.) +
    LTP6501 Bruner Luboš 56:27 (15.) + 94:05 (15.) +
    LTP7400 Klášterka Karel 60:46 (15.) + 154:51 (16.) + 61:13
17. TUV SOK TJ Turnov TUV 1 TUV SOK TJ Turnov 225:13 + 131:35
    TUV7252 Gibbonsová Jitka 63:52 (18.) + 63:52 (18.) +
    TUV7101 Husárek Radovan 80:26 (18.) + 144:18 (18.) +
    TUV7051 Válková Martina 80:55 (17.) + 225:13 (17.) + 131:35
STB TJ Stadion Nový Bor STB 2 STB TJ Stadion Nový Bor DISK
    STB7650 Průšková Gabriela 56:32 (17.) + 56:32 (17.) +
    STB7900 Hanuš Bohumil 65:10 (17.) + 121:42 (17.) +
    STB8550 Erbenová Blanka DISK