Logo

Závod: Májové brdské proběhnutí (měřený mapový trénink)

Informace

ORIS ID:
6519
Název:
Májové brdské proběhnutí (měřený mapový trénink)
Datum:
15.05.2021
Místo konání:
Řevnice
Ražení:
SI bezkontaktní
Start 00:
10:00
Prezentace do:
není
Pořadatel:
Sport:
OB
Úroveň:
OST - Ostatní
Regiony:
P - Pražská
Disciplína:
KL - Klasická trať
Mapa:
Kamenná
Souřadnice:

Přihlášky

1. termín přihlášek:
12.05.2021 22:00
Bankovní účet, VS, SS:
670100-2201368476/6210
Datum splatnosti:
14.05.2021
Omezení:
Kluby, které nejsou členy ČSOS, se přihlašují jednorázovými přihláškami.
Omezení:
Přihlašování do startovních vln

Startovní vlny

Název
Popis
Počet startujících
Aktuálně přihlášených
1A Start 1: 10:00-10:30 30 30
1B Start 1: 10:30-11:00 30 29
1C Start 1: 11:00-11:30 30 26
1D Start 1: 11:30-12:00 30 18
1E Start 1: 12:00-12:30 30 13
1F Start 1: 12:30-13:00 30 12
1G Start 1: 13:00-13:30 30 9
1H Start 1: 13:30-14:00 30 12
2A Start 2: 10:00-10:30 30 30
2B Start 2: 10:30-11:00 30 30
2C Start 2: 11:00-11:30 30 30
2D Start 2: 11:30-12:00 30 30
2E Start 2: 12:00-12:30 30 30
2F Start 2: 12:30-13:00 30 30
2G Start 2: 13:00-13:30 30 30
2H Start 2: 13:30-14:00 60 39

Kategorie

Startovní vlna: 1A (Start 1: 10:00-10:30)
D16 1A, D18 1A, D21 1A, H16 1A, H18 1A, H21 1A, T7 1A
Startovní vlna: 1B (Start 1: 10:30-11:00)
D16 1B, D18 1B, D21 1B, H16 1B, H18 1B, H21 1B, T7 1B
Startovní vlna: 1C (Start 1: 11:00-11:30)
D16 1C, D18 1C, D21 1C, H16 1C, H18 1C, H21 1C, T7 1C
Startovní vlna: 1D (Start 1: 11:30-12:00)
D16 1D, D18 1D, D21 1D, H16 1D, H18 1D, H21 1D, T7 1D
Startovní vlna: 1E (Start 1: 12:00-12:30)
D16 1E, D18 1E, D21 1E, H16 1E, H18 1E, H21 1E, T7 1E
Startovní vlna: 1F (Start 1: 12:30-13:00)
D16 1F, D18 1F, D21 1F, H16 1F, H18 1F, H21 1F, T7 1F
Startovní vlna: 1G (Start 1: 13:00-13:30)
D16 1G, D18 1G, D21 1G, H16 1G, H18 1G, H21 1G, T7 1G
Startovní vlna: 1H (Start 1: 13:30-14:00)
D16 1H, D18 1H, D21 1H, H16 1H, H18 1H, H21 1H, T7 1H
Startovní vlna: 2A (Start 2: 10:00-10:30)
D10 2A, D12 2A, D14 2A, H10 2A, H12 2A, H14 2A, T4 2A
Startovní vlna: 2B (Start 2: 10:30-11:00)
D10 2B, D12 2B, D14 2B, H10 2B, H12 2B, H14 2B, T4 2B
Startovní vlna: 2C (Start 2: 11:00-11:30)
D10 2C, D12 2C, D14 2C, H10 2C, H12 2C, H14 2C, T4 2C
Startovní vlna: 2D (Start 2: 11:30-12:00)
D10 2D, D12 2D, D14 2D, H10 2D, H12 2D, H14 2D, T4 2D
Startovní vlna: 2E (Start 2: 12:00-12:30)
D10 2E, D12 2E, D14 2E, H10 2E, H12 2E, H14 2E, T4 2E
Startovní vlna: 2F (Start 2: 12:30-13:00)
D10 2F, D12 2F, D14 2F, H10 2F, H12 2F, H14 2F, T4 2F
Startovní vlna: 2G (Start 2: 13:00-13:30)
D10 2G, D12 2G, D14 2G, H10 2G, H12 2G, H14 2G, T4 2G
Startovní vlna: 2H (Start 2: 13:30-14:00)
D10 2H, D12 2H, D14 2H, H10 2H, H12 2H, H14 2H, T4 2H
Startovní vlna: Ostatní
D10, D12, D14, D16, D18, D21, H10, H12, H14, H16, H18, H21, T4, T7

Kontakty

Informace:
Platby posílejte až po ukončení přihlášek, jako variabilní symbol použijte 17xxxx, kde xxxx je číslo oddílu podle adresáře ČSOS. Trať T7 je obtížná trať cca 7 km, T4 je trať na úrovni cca H14. Půjčení SI čipů nezajišťujeme.
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Bořánek Michal - R3
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
Zpracovatel přihlášek:
Průša Michal