Výsledky závodu: Mistrovství oblasti štafet

Datum:
24.06.2020
Místo konání:
Mokrá-Horákov
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
Mapa:
Vlašnovské údolí, 1:10 000, E = 5 m, stav červen 2020
Ředitel závodu:
Zřídkaveselý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Přikryl Petr - R3
Stavitel tratí:
Zřídkaveselý Libor - R3
Kategorie:
D14     D18     D21     D35     DH10     DH12     H14     H18     H21     H35    
D14
Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 45 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 0:00
     Hlaváčová Lucie 30:13 (2.) + 0:00 (2.) +
     Doušková Kateřina 30:48 (1.) 0:00 (1.)
2. 40 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Fuchsová Ema 29:39 (1.) 0:00 (1.)
     Ehlová Martina 32:38 (2.) + 0:00 (2.) +
3. 36 TBM 3 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Dobrovolná Anna 39:22 (7.) + 0:00 (7.) +
     Kubáňová Tereza 37:09 (3.) + 0:00 (3.) +
4. 42 ADA 1 OOB Spartak Adamov 0:00 +
     Procházková Doubravka 33:37 (3.) + 0:00 (3.) +
     Strýčková Barbora 51:21 (6.) + 0:00 (4.) +
5. 38 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Tomanová Eliška 50:13 (8.) + 0:00 (8.) +
     Barnatová Magda 40:12 (4.) + 0:00 (5.) +
6. 35 ABM 1 KOB ALFA Brno 0:00 +
     Kurečková Klára 36:40 (5.) + 0:00 (5.) +
     Karafiátová Eliška 63:51 (7.) + 0:00 (6.) +
7. 41 TBM 4 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Myšková Ema 35:54 (4.) + 0:00 (4.) +
     Sedláčková Hana 64:41 (8.) + 0:00 (7.) +
8. 44 RBK 1 SK Radioklub Blansko 0:00 +
     Šujanová Berenika 68:41 (9.) + 0:00 (9.) +
     Finstrlová Kristýna 50:17 (5.) + 0:00 (8.) +
39 TZL 1 SKOB Zlín DISK
     Kusáková Valentýna 36:48 + 0:00 +
     Návojová Kateřina DISK
37 TBM 5 KOS TJ Tesla Brno DISK
     Ryšavá Viktorie 68:48 + 0:00 +
     Bružeňáková Mia DISK
43 TBM 6 KOS TJ Tesla Brno DISK
     Vernerová Hana 70:11 + 0:00 +
     DISK
D18
Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 65 SKM 1 KOB Směr Kroměříž 0:00
     Dittrichová Michaela 32:27 (1.) 0:00 (1.)
     Dittrichová Lucie 37:43 (3.) + 0:00 (1.)
2. 67 ABM 1 KOB ALFA Brno 0:00 +
     Poloučková Hana 40:49 (5.) + 0:00 (5.) +
     Mulíčková Markéta 29:34 (1.) 0:00 (2.) +
3. 72 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Barnatová Klára 36:46 (2.) + 0:00 (2.) +
     Rotková Markéta 36:36 (2.) + 0:00 (3.) +
4. 74 TZL 1 SKOB Zlín 0:00 +
     Matochová Adéla 43:56 (6.) + 0:00 (6.) +
     Mrkvičková Ema 38:58 (4.) + 0:00 (4.) +
5. 66 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Ondrová Anna 47:21 (9.) + 0:00 (9.) +
     Finstrlová Julie 39:01 (5.) + 0:00 (5.) +
6. 71 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Miková Lenka 47:11 (8.) + 0:00 (8.) +
     Dušková Tereza 51:50 (6.) + 0:00 (6.) +
70 PBM 1 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
     Bednaříková Emma 36:52 + 0:00 +
     Hovořáková Karolína DISK
68 TZL 2 SKOB Zlín DISK
     Tichá Marie 40:34 + 0:00 +
     DISK
73 PBM 2 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
     Ježková Ivana 47:07 + 0:00 +
     Komenda Kamil DISK
69 ZBM 3 SK Žabovřesky Brno DISK
     Stehlíková Barbora 110:15 + 0:00 +
     Baše Matěj DISK
D21
Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 99 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 0:00
     Klusáčková Magdaléna 37:29 (1.) 0:00 (1.)
     Zháňalová Barbora 45:59 (3.) + 0:00 (1.)
2. 100 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Vališová Martina 44:50 (6.) + 0:00 (6.) +
     Hlaváčová Anežka 41:31 (1.) 0:00 (2.) +
3. 91 TBM 4 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Nechanická Klára 40:57 (2.) + 0:00 (2.) +
     Grycová Veronika 46:04 (4.) + 0:00 (3.) +
4. 97 TZL 2 SKOB Zlín 0:00 +
     Honnerová Blanka 43:57 (5.) + 0:00 (5.) +
     Batani Hana 49:54 (6.) + 0:00 (4.) +
5. 94 TZL 3 SKOB Zlín 0:00 +
     Kavánková Iva 41:10 (3.) + 0:00 (3.) +
     Škvorová Barbora 55:33 (7.) + 0:00 (5.) +
6. 93 TZL 1 SKOB Zlín 0:00 +
     Mašláňová Hana 55:28 (9.) + 0:00 (9.) +
     Pekárková Eva 43:33 (2.) + 0:00 (6.) +
7. 95 TBM 3 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Korpasová Lucie 49:31 (8.) + 0:00 (8.) +
     Grycová Kateřina 49:31 (5.) + 0:00 (7.) +
8. 92 TBM 5 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Špringlová Kamila 49:28 (7.) + 0:00 (7.) +
     Hošeková Vanda 59:02 (8.) + 0:00 (8.) +
9. 101 RBK 1 SK Radioklub Blansko 0:00 +
     Mazalová Monika 61:02 (10.) + 0:00 (10.) +
     Kozumplíková Alice 79:18 (9.) + 0:00 (9.) +
96 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno DISK
     Korpasová Tereza 43:32 + 0:00 +
     Chromá Adéla DISK
98 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno DISK
     Hendrychová Zuzana 66:33 + 0:00 +
     Firešová Andrea DISK
D35
Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 121 RBK 1 SK Radioklub Blansko 0:00
     Strýčková Monika 53:24 (5.) + 0:00 (5.) +
     Broschová Lucie 49:36 (1.) 0:00 (1.)
2. 128 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Křístková Veronika 46:10 (2.) + 0:00 (2.) +
     Kočová Lenka 58:51 (3.) + 0:00 (2.) +
3. 127 VBM 1 VSK Mendelu Brno 0:00 +
     Bravená Alexandra 52:43 (4.) + 0:00 (4.) +
     Jemelíková Lada 54:07 (2.) + 0:00 (3.) +
4. 130 TBM 3 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Kroutilová Eva 50:17 (3.) + 0:00 (3.) +
     Miková Iva 72:37 (6.) + 0:00 (4.) +
5. 125 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Fuchsová Marcela 59:27 (7.) + 0:00 (7.) +
     Doušková Vlasta 70:00 (5.) + 0:00 (5.) +
6. 124 VBM 2 VSK Mendelu Brno 0:00 +
     Eremiášová Jana 67:27 (8.) + 0:00 (8.) +
     Potěšilová Vladimíra 67:27 (4.) + 0:00 (6.) +
7. 122 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Hrušková Lenka 55:50 (6.) + 0:00 (6.) +
     Beránková Šárka 99:07 (7.) + 0:00 (7.) +
123 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno DISK
     La Carbonara Hana 36:23 0:00
     Malá Alice DISK
126 LBM 1 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
     Tomanová Veronika DISK
     Eliášková Hana 141:42 + 0:00
DH10
Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 7 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 0:00
     Koča František 23:26 (5.) + 0:00 (5.) +
     Šicha Matěj 23:00 (2.) + 0:00 (2.) +
     Beránková Kamila 22:14 (1.) 0:00 (1.)
2. 12 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Svirák Samuel 27:49 (6.) + 0:00 (6.) +
     Hájek Vojtěch 26:33 (3.) + 0:00 (5.) +
     Francová Hedvika 23:33 (2.) + 0:00 (2.) +
3. 3 RBK 1 SK Radioklub Blansko 0:00 +
     Jágrová Zuzana 23:22 (3.) + 0:00 (3.) +
     Broschová Alžběta 30:00 (6.) + 0:00 (4.) +
     Marková Lucie 29:23 (6.) + 0:00 (3.) +
4. 5 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Smítalová Ester 40:58 (10.) + 0:00 (10.) +
     Frenc Matěj 27:44 (4.) + 0:00 (7.) +
     Coufalová Thea 24:24 (3.) + 0:00 (4.) +
5. 13 PBM 1 TJ Spartak 1. Brněnská 0:00 +
     Svoboda Adam 35:11 (8.) + 0:00 (8.) +
     Jurisa Filip 36:00 (9.) + 0:00 (8.) +
     Podhrázský David 29:38 (7.) + 0:00 (5.) +
6. 2 TZL 1 SKOB Zlín 0:00 +
     Stacke Jan 34:34 (7.) + 0:00 (7.) +
     Klimešová Hana 27:52 (5.) + 0:00 (6.) +
     Héčová Kristýna 39:49 (8.) + 0:00 (6.) +
7. 8 ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Smítal Vendelín 48:56 (11.) + 0:00 (11.) +
     Tlustoš Dominik 32:37 (8.) + 0:00 (9.) +
     Kříž Jan 29:09 (5.) + 0:00 (7.) +
8. 9 ZBM 5 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Pařízková Eliška 39:21 (9.) + 0:00 (9.) +
     Chaloupková Klára 56:26 (10.) + 0:00 (10.) +
     Bašeová Jolana 28:10 (4.) + 0:00 (8.) +
11 TZL 2 SKOB Zlín DISK
     Mašláň Prokop 20:03 0:00
     Fišer Petr 21:02 0:00
     Honner Tomáš DISK
1 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno DISK
     Kubáň Patrik 22:02 + 0:00 +
     Schwabová Barbora 31:08 + 0:00 +
     La Carbonara Noemi DISK
10 TBM 3 KOS TJ Tesla Brno DISK
     Urválková Anna 23:25 + 0:00 +
     Průšová Zuzana DISK
     Ryglová Beáta DISK
4 ZBM 4 SK Žabovřesky Brno DISK
     Stachoň Štěpán DISK
     Keprt Ondřej 81:34 + 0:00
     Verner Jan 41:13 + 0:00
DH12
Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 31 TZL 6 SKOB Zlín 0:00
     Dittrich Matouš 25:17 (2.) + 0:00 (2.) +
     Pekárek David 27:43 (1.) 0:00 (1.)
     Jahudka Tomáš 31:26 (3.) + 0:00 (1.)
2. 28 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Štěpánek Ondřej 20:12 (1.) 0:00 (1.)
     Navrátil Jakub 33:17 (6.) + 0:00 (2.) +
     Doušek Vilém 34:47 (4.) + 0:00 (2.) +
3. 18 TZL 2 SKOB Zlín 0:00 +
     Hozík Štěpán 35:16 (7.) + 0:00 (7.) +
     Pavlík Adam 32:13 (5.) + 0:00 (5.) +
     Pernička Martin 26:00 (1.) 0:00 (3.) +
4. 30 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Janíková Anna 33:40 (6.) + 0:00 (6.) +
     Kočová Klára 34:39 (7.) + 0:00 (6.) +
     Toman Matěj 27:13 (2.) + 0:00 (4.) +
5. 16 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Ptáčková Julie 26:37 (3.) + 0:00 (3.) +
     Franc Kryštof 30:54 (3.) + 0:00 (3.) +
     Hájek Štěpán 38:56 (8.) + 0:00 (5.) +
6. 23 TBM 4 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Mikula Marek 36:39 (8.) + 0:00 (8.) +
     Svirák Benjamin 37:15 (9.) + 0:00 (7.) +
     Kroutil Tadeáš 37:03 (7.) + 0:00 (6.) +
7. 22 TBM 3 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     La Carbonara Matteo 32:03 (5.) + 0:00 (5.) +
     Ryglová Adéla 47:21 (11.) + 0:00 (8.) +
     Skřivanková Anna 36:07 (6.) + 0:00 (7.) +
8. 25 TZL 5 SKOB Zlín 0:00 +
     Trávníček Jan 40:55 (12.) + 0:00 (12.) +
     Kusák Alexander 40:34 (10.) + 0:00 (9.) +
     Hustý Matěj 35:29 (5.) + 0:00 (8.) +
9. 29 ZBM 5 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Mazálková Veronika 62:14 (17.) + 0:00 (17.) +
     Hoření Veronika 32:11 (4.) + 0:00 (10.) +
     Florianova Adela 49:50 (13.) + 0:00 (9.) +
10. 17 RBK 1 SK Radioklub Blansko 0:00 +
     Šujanová Rozálie 62:05 (16.) + 0:00 (16.) +
     Peňázová Charlotte 36:42 (8.) + 0:00 (11.) +
     Veselá Veronika 47:23 (10.) + 0:00 (10.) +
11. 15 ZBM 4 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Eliášek Patrik 48:54 (14.) + 0:00 (14.) +
     Žižková Klára 49:59 (12.) + 0:00 (12.) +
     Vrtílková Marie 49:56 (14.) + 0:00 (11.) +
12. 20 TZL 3 SKOB Zlín 0:00 +
     Čuda Ondřej 40:52 (11.) + 0:00 (11.) +
     Růžičková Žofie 58:07 (13.) + 0:00 (13.) +
     Lebánek Jan Maxmilián 67:07 (15.) + 0:00 (12.) +
13. 27 TZL 7 SKOB Zlín 0:00 +
     Truneček Jakub 41:14 (13.) + 0:00 (13.) +
     Kopečková Viktorie 81:13 (14.) + 0:00 (14.) +
     Lorencová Anna 47:34 (12.) + 0:00 (13.) +
26 TZL 4 SKOB Zlín DISK
     Fišerová Markéta 37:29 + 0:00 +
     Strížová Karolína DISK
     Němcová Kamila 39:19 + 0:00
19 TZL 1 SKOB Zlín DISK
     Mašláňová Ema DISK
     Novosadová Klára 85:15 + 0:00
     Řezníčková Klára 47:29 + 0:00
21 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno DISK
     Rotková Veronika DISK
     Marková Eva DISK
     Coufalová Rea DISK
32 ZBM 3 SK Žabovřesky Brno DISK
     Dohnal František 64:34 + 0:00 +
     Finstrlová Denisa DISK
     Saitl David DISK
24 TBM 5 KOS TJ Tesla Brno DISK
     Mudráková Natálie 54:39 + 0:00 +
     DISK
     DISK
14 PBM 1 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
     Ježek David 31:53 + 0:00 +
     Zřídkaveselý Martin 30:01 + 0:00 +
     Komenda Jakub DISK
33 TZL 8 SKOB Zlín DISK
     Přikrylová Martina 39:23 + 0:00 +
     Gogelová Martina DISK
     DISK
H14
Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 51 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 0:00
     Urbánek Tomáš 27:49 (2.) + 0:00 (2.) +
     Kučera Tomáš 30:53 (1.) 0:00 (1.)
2. 63 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Bulička Martin 30:39 (4.) + 0:00 (4.) +
     Marek Filip 31:22 (2.) + 0:00 (2.) +
3. 50 RBK 1 SK Radioklub Blansko 0:00 +
     Brosch Ondřej 30:39 (3.) + 0:00 (3.) +
     Koča Vojtěch 31:30 (3.) + 0:00 (3.) +
4. 49 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Štěpánek Jan 24:21 (1.) 0:00 (1.)
     Račanský Jiří 39:05 (7.) + 0:00 (4.) +
5. 59 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Ptáček Jonáš 38:08 (6.) + 0:00 (6.) +
     Schwab Filip 31:55 (4.) + 0:00 (5.) +
6. 58 TZL 5 SKOB Zlín 0:00 +
     Pěček Jakub 45:58 (12.) + 0:00 (12.) +
     Kundrata Vít 35:32 (5.) + 0:00 (6.) +
7. 48 TBM 3 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Svirák Jonatan 45:54 (11.) + 0:00 (11.) +
     Mudrák Daniel 37:00 (6.) + 0:00 (7.) +
8. 47 TZL 4 SKOB Zlín 0:00 +
     Mikláš Matěj 43:34 (8.) + 0:00 (8.) +
     Čepický Šimon 52:28 (9.) + 0:00 (8.) +
9. 56 TZL 6 SKOB Zlín 0:00 +
     Petrla Michal 49:29 (13.) + 0:00 (13.) +
     Márton Lukáš 46:42 (8.) + 0:00 (9.) +
10. 57 TZL 1 SKOB Zlín 0:00 +
     Huleja Martin 43:58 (10.) + 0:00 (10.) +
     Strakoš Ondřej 57:28 (10.) + 0:00 (10.) +
11. 62 ZBM 4 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Finstrle Filip 43:46 (9.) + 0:00 (9.) +
     Vrtílek Vojtěch 80:53 (12.) + 0:00 (11.) +
12. 53 TZL 3 SKOB Zlín 0:00 +
     Václavík Vojtěch 74:28 (15.) + 0:00 (15.) +
     Valla Jakub 69:23 (11.) + 0:00 (12.) +
55 ZBM 3 SK Žabovřesky Brno DISK
     Lasota Jan 38:19 + 0:00 +
     Petrášek Eduard DISK
52 TZL 2 SKOB Zlín DISK
     Stacke Václav 36:46 + 0:00 +
     Graubner Tadeáš DISK
61 TBM 4 KOS TJ Tesla Brno DISK
     Kroutil Jošt 52:07 + 0:00 +
     Vedra Tobiáš DISK
H18
Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 90 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 0:00
     Coufal Jáchym 31:28 (2.) + 0:00 (2.) +
     Urbánek Adam 34:47 (1.) 0:00 (1.)
2. 78 PBM 1 TJ Spartak 1. Brněnská 0:00 +
     Strýček Jan 31:24 (1.) 0:00 (1.)
     Bukovác Filip 39:27 (3.) + 0:00 (2.) +
3. 88 TZL 2 SKOB Zlín 0:00 +
     Pekárek Tobias 34:10 (3.) + 0:00 (3.) +
     Bartík Filip 41:06 (5.) + 0:00 (3.) +
4. 79 PBM 2 TJ Spartak 1. Brněnská 0:00 +
     Zřídkaveselý Adam 34:51 (4.) + 0:00 (4.) +
     Bednařík Vilém 41:56 (6.) + 0:00 (4.) +
5. 86 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Doušek Tomáš 38:21 (6.) + 0:00 (6.) +
     Račanský Jakub 38:27 (2.) + 0:00 (5.) +
6. 84 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Štěrbák Josef 41:16 (8.) + 0:00 (8.) +
     Marek Vojtěch 40:06 (4.) + 0:00 (6.) +
7. 87 SIT 1 OK SILESIA 0:00 +
     Byrtus Jakub 45:50 (11.) + 0:00 (11.) +
     Kovařík Tomáš 43:47 (8.) + 0:00 (7.) +
8. 76 SIT 2 OK SILESIA 0:00 +
     Bíčánek Jan 43:44 (9.) + 0:00 (9.) +
     Damek Ondřej 46:07 (9.) + 0:00 (8.) +
9. 85 PBM 3 TJ Spartak 1. Brněnská 0:00 +
     Odehnal Tomáš 41:08 (7.) + 0:00 (7.) +
     Kasza Tomáš 49:07 (11.) + 0:00 (9.) +
10. 83 TZL 1 SKOB Zlín 0:00 +
     Vaněk Bořek 47:07 (12.) + 0:00 (12.) +
     Eichler Vítek 46:58 (10.) + 0:00 (10.) +
11. 81 ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Racek Josef 55:58 (13.) + 0:00 (13.) +
     Oujezdský Matyáš 42:36 (7.) + 0:00 (11.) +
12. 89 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Gryc Ondřej 35:41 (5.) + 0:00 (5.) +
     Porubská Lenka 69:22 (13.) + 0:00 (12.) +
13. 82 ABM 1 KOB ALFA Brno 0:00 +
     Palát Tomáš 59:46 (14.) + 0:00 (14.) +
     Rada Štěpán 52:24 (12.) + 0:00 (13.) +
80 RBK 1 SK Radioklub Blansko DISK
     Hanousek Matěj 44:33 + 0:00 +
     Fousek Matěj DISK
77 TBM 3 KOS TJ Tesla Brno DISK
     Bružeňák Andrej 66:27 + 0:00 +
     Francova Jana DISK
H21
Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 106 TZL 2 SKOB Zlín 0:00
     Zbranek Roman 32:56 (1.) 0:00 (1.)
     Dlabaja Štěpán 40:03 (2.) + 0:00 (1.)
2. 108 TBM 6 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Adámek Filip 33:01 (3.) + 0:00 (3.) +
     Hraboš Matej 40:49 (4.) + 0:00 (2.) +
3. 116 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Hirš Otakar 36:31 (6.) + 0:00 (6.) +
     Klusáček Jan 38:44 (1.) 0:00 (3.) +
4. 105 TBM 4 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Bořil Jan 38:02 (8.) + 0:00 (8.) +
     Kligl Radim 40:39 (3.) + 0:00 (4.) +
5. 104 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Horvát Petr 32:58 (2.) + 0:00 (2.) +
     Štěpánek Martin 45:46 (11.) + 0:00 (5.) +
6. 112 TBM 3 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Chromý Adam 35:47 (5.) + 0:00 (5.) +
     Zimmermann Jakub 42:59 (8.) + 0:00 (6.) +
7. 109 TZL 1 SKOB Zlín 0:00 +
     Přibyl Bronislav 36:39 (7.) + 0:00 (7.) +
     Kolárik Tomáš 42:11 (6.) + 0:00 (7.) +
8. 110 TBM 5 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Ehl Jiří 38:43 (11.) + 0:00 (11.) +
     Kozáková Zdenka 42:35 (7.) + 0:00 (8.) +
9. 111 VBM 1 VSK Mendelu Brno 0:00 +
     Fučík Karel 38:12 (10.) + 0:00 (10.) +
     Henek Vladan 43:32 (10.) + 0:00 (9.) +
10. 119 ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Jordanov Alexandr 41:06 (12.) + 0:00 (12.) +
     Zháňal Jan 43:16 (9.) + 0:00 (10.) +
11. 113 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Kozák Osvald 34:42 (4.) + 0:00 (4.) +
     Rajnoha David 55:58 (12.) + 0:00 (11.) +
12. 115 RBK 1 SK Radioklub Blansko 0:00 +
     Henek Michal 42:24 (14.) + 0:00 (14.) +
     Procházka Jan 56:16 (13.) + 0:00 (12.) +
13. 107 VBM 3 VSK Mendelu Brno 0:00 +
     Kořan Pavel 61:33 (17.) + 0:00 (17.) +
     Mazal Zdeněk 41:42 (5.) + 0:00 (13.) +
14. 103 MBM 1 O-mikron 0:00 +
     Zelinka Jiří 38:09 (9.) + 0:00 (9.) +
     Suchomel Vít 66:49 (16.) + 0:00 (14.) +
15. 118 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Finstrle Aleš 50:43 (15.) + 0:00 (15.) +
     Fiala Jan 58:43 (14.) + 0:00 (15.) +
16. 114 VBM 2 VSK Mendelu Brno 0:00 +
     Sychra Tomáš 53:19 (16.) + 0:00 (16.) +
     Verner Tomáš 62:35 (15.) + 0:00 (16.) +
117 ZBM 4 SK Žabovřesky Brno DISK
     Indráková Adéla 41:21 + 0:00 +
     Finstrle Luděk DISK
H35
Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 132 TBM 3 KOS TJ Tesla Brno 0:00
     Ptáček Ondřej 40:37 (5.) + 0:00 (5.) +
     Rygl Jaroslav 36:22 (1.) 0:00 (1.)
2. 136 TZL 1 SKOB Zlín 0:00 +
     Pernička Petr 35:31 (2.) + 0:00 (2.) +
     Pekárek Evžen 42:45 (3.) + 0:00 (2.) +
3. 134 TBM 1 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Dvořáček Petr 34:18 (1.) 0:00 (1.)
     Doušek Robert 44:48 (4.) + 0:00 (3.) +
4. 144 ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Koča Jaroslav 42:19 (6.) + 0:00 (6.) +
     Brabec Jaroslav 38:11 (2.) + 0:00 (4.) +
5. 142 ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Baše Tomáš 44:05 (8.) + 0:00 (8.) +
     Kyncl Tomáš 45:19 (5.) + 0:00 (5.) +
6. 135 RBK 1 SK Radioklub Blansko 0:00 +
     Veselý Martin 40:23 (4.) + 0:00 (4.) +
     Brosch Petr 55:13 (12.) + 0:00 (6.) +
7. 141 ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Coufal Svatoš 46:19 (10.) + 0:00 (10.) +
     Rotek Pavel 51:34 (9.) + 0:00 (7.) +
8. 139 VBM 3 VSK Mendelu Brno 0:00 +
     Chmelík Aleš 49:49 (12.) + 0:00 (12.) +
     Jordanov Nikolaj 51:02 (8.) + 0:00 (8.) +
9. 147 ABM 1 KOB ALFA Brno 0:00 +
     Kurečka Robert 47:22 (11.) + 0:00 (11.) +
     Mulíček Ondřej 53:43 (10.) + 0:00 (9.) +
10. 133 LBM 1 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 0:00 +
     Štěpánek Jiří 52:06 (14.) + 0:00 (14.) +
     Toman Ondřej 49:36 (7.) + 0:00 (10.) +
11. 138 VBM 2 VSK Mendelu Brno 0:00 +
     Hanzl Vlastimil 50:52 (13.) + 0:00 (13.) +
     Pulec Pavel 54:32 (11.) + 0:00 (11.) +
12. 137 ZBM 4 SK Žabovřesky Brno 0:00 +
     Smítal Rostislav 44:38 (9.) + 0:00 (9.) +
     Beránek Miroslav 63:21 (14.) + 0:00 (12.) +
13. 146 VBM 1 VSK Mendelu Brno 0:00 +
     Bauer Emil 52:45 (15.) + 0:00 (15.) +
     Lička Lukáš 60:43 (13.) + 0:00 (13.) +
14. 148 PBM 1 TJ Spartak 1. Brněnská 0:00 +
     Podhrázský Zbyšek 43:29 (7.) + 0:00 (7.) +
     Jurisa Matěj 88:14 (16.) + 0:00 (14.) +
15. 143 TBM 2 KOS TJ Tesla Brno 0:00 +
     Porubský Július 38:15 (3.) + 0:00 (3.) +
     Ryšavý Miloš 95:42 (17.) + 0:00 (15.) +
16. 145 RBK 3 SK Radioklub Blansko 0:00 +
     Jalový Vlastimil 68:31 (16.) + 0:00 (16.) +
     Matuška Pavel 83:44 (15.) + 0:00 (16.) +
140 RBK 2 SK Radioklub Blansko DISK
     Fousek Martin DISK
     Hanousek Kamil 49:24 + 0:00