Logo

Výsledky závodu: Štafetové finále Žaket PPŽ (Klacky 11 open)

Stránka závodu

Datum:
23.06.2021
Místo konání:
Praha Hostivař
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Přehrada
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav - R2
Stavitel tratí:
Mrázek Jan - R1
Kategorie:
DH14     DH12     DH10F     DH10     KLO    

DH14

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 87 SJC 1 Sportcentrum Jičín 53:22
     Vaníček Jan 16:11 (3.) + 16:11 (3.) +
     Havrdová Sheila 18:23 (1.) 34:34 (2.) +
     Kopecký Matyáš 18:48 (2.) + 53:22 (1.)
2. 93 VSP 1 USK Praha 55:19 +
     Baldrianová Eva 17:44 (6.) + 17:44 (6.) +
     Termer Štěpán 18:56 (3.) + 36:40 (3.) +
     Rod Matyáš 18:39 (1.) 55:19 (2.) +
3. 83 PGP 1 SK Praga 59:50 +
     Šimerka Ondřej 19:12 (10.) + 19:12 (10.) +
     Bartalošová Anežka 21:45 (8.) + 40:57 (8.) +
     Jandera Kryštof 18:53 (3.) + 59:50 (3.) +
4. 88 SJC 2 Sportcentrum Jičín 60:08 +
     Ticháček Jakub 16:00 (1.) 16:00 (1.)
     Havrdová Selina 23:00 (10.) + 39:00 (4.) +
     Pešek Ondřej 21:08 (8.) + 60:08 (4.) +
5. 73 DKP 3 Oddíl OB Kotlářka 60:16 +
     Studnička Jakub 19:39 (13.) + 19:39 (13.) +
     Vondráčková Alžběta 21:09 (5.) + 40:48 (7.) +
     Junek Matouš 19:28 (4.) + 60:16 (5.) +
6. 77 DOR 1 OK Dobříš 60:28 +
     Žižka Přemysl 18:04 (8.) + 18:04 (8.) +
     Kašparová Alžběta 21:24 (6.) + 39:28 (5.) +
     Lorenc Václav 21:00 (7.) + 60:28 (6.) +
7. 71 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 62:12 +
     Sedláček Patrik 16:04 (2.) + 16:04 (2.) +
     Gregorová Alice 18:24 (2.) + 34:28 (1.)
     Šubrt Jáchym 27:44 (15.) + 62:12 (7.) +
8. 78 DOR 2 OK Dobříš 63:11 +
     Jiras Antonín 16:28 (4.) + 16:28 (4.) +
     Petriláková Amálie Rebeka 26:42 (16.) + 43:10 (9.) +
     Španěl Filip 20:01 (5.) + 63:11 (8.) +
9. 94 VSP 2 USK Praha 65:18 +
     Malečková Pavlína 17:42 (5.) + 17:42 (5.) +
     Gajdová Michaela 22:32 (9.) + 40:14 (6.) +
     Ehlerová Anna 25:04 (13.) + 65:18 (9.) +
10. 84 PGP 2 SK Praga 65:58 +
     Chmelař David 17:49 (7.) + 17:49 (7.) +
     Řepková Anna 27:48 (17.) + 45:37 (14.) +
     Kosák Eliáš 20:21 (6.) + 65:58 (10.) +
11. 90 TAP 1 KOB Tretra Praha 68:41 +
     Bulířová Žofie 18:33 (9.) + 18:33 (9.) +
     Tejkl Štěpán 28:52 (18.) + 47:25 (15.) +
     Šimůnková Michaela 21:16 (10.) + 68:41 (11.) +
12. 79 DOR 3 OK Dobříš 71:22 +
     Magazu Lukas 24:11 (16.) + 24:11 (16.) +
     Baštová Justýna 25:59 (15.) + 50:10 (17.) +
     Matys Ondřej 21:12 (9.) + 71:22 (12.) +
13. 91 TAP 2 KOB Tretra Praha 71:58 +
     Motyčka Filip 26:31 (22.) + 26:31 (22.) +
     Bublíková Klára 21:38 (7.) + 48:09 (16.) +
     Hlaváček Vojtěch 23:49 (11.) + 71:58 (13.) +
14. 89 SJC 3 Sportcentrum Jičín 75:18 +
     Posolda Tomáš 20:07 (14.) + 20:07 (14.) +
     Vltavská Eliška 24:10 (12.) + 44:17 (11.) +
     Mužná Josefína 31:01 (17.) + 75:18 (14.) +
15. 72 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 75:19 +
     Weiss Hugo 24:21 (18.) + 24:21 (18.) +
     Hladíková Julie 19:55 (4.) + 44:16 (10.) +
     Ptáčková Barbora 31:03 (18.) + 75:19 (15.) +
16. 80 KAM 1 OK Kamenice 78:44 +
     Kudrnáčová Marta 21:27 (15.) + 21:27 (15.) +
     Šimek Matouš 23:48 (11.) + 45:15 (12.) +
     Hylmar Vojtěch 33:29 (19.) + 78:44 (16.) +
17. 76 DKP 6 Oddíl OB Kotlářka 80:41 +
     Vostrý Jonáš 24:25 (19.) + 24:25 (19.) +
     Mušková Amálie Anna 30:59 (19.) + 55:24 (18.) +
     Havlík Patrik 25:17 (14.) + 80:41 (17.) +
18. 92 TAP 3 KOB Tretra Praha 85:36 +
     Šubrt Ondřej 24:16 (17.) + 24:16 (17.) +
     Mikovcová Magdalena 36:41 (21.) + 60:57 (21.) +
     Sedlář Lumír 24:39 (12.) + 85:36 (18.) +
19. 75 DKP 5 Oddíl OB Kotlářka 87:11 +
     Šilerová Petra 26:02 (21.) + 26:02 (21.) +
     Melichar Šimon 31:43 (20.) + 57:45 (19.) +
     Snížková Adéla 29:26 (16.) + 87:11 (19.) +
85 PGP 3 SK Praga DISK
     Tučný Kryštof 33:46 + 33:46 +
     Šnejdar Martin 25:40 + 59:26 +
     Kubátová Alžběta DISK
74 DKP 4 Oddíl OB Kotlářka DISK
     Lacina Jan 19:38 + 19:38 +
     Lampová Amálie 25:38 + 45:16 +
     Procházka Vít DISK
81 KNC 1 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
     Havlová Tereza 19:14 + 19:14 +
     Fortelka Jiří 47:44 + 66:58 +
     DISK
82 LOU 1 SK Moravan Louňovice DISK
     Šunková Berta DISK
     Vaughanová Sára DISK
     Břízková Anna DISK
86 PGP 4 SK Praga DISK
     Šňupárek Jenda 24:37 + 24:37 +
     Bugan Matěj DISK
     Svatá Lucie 110:34 + 0:00

DH12

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 51 PGP 1 SK Praga 48:17
     Lošťáková Ela 16:48 (1.) 16:48 (1.)
     Hrušková Tereza 18:10 (3.) + 34:58 (2.) +
     Štěpová Barbora 13:19 (1.) 48:17 (1.)
2. 41 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 56:13 +
     Junek Šimon 19:22 (4.) + 19:22 (4.) +
     Engel Adam 15:26 (1.) 34:48 (1.)
     Vondráčková Jolana 21:25 (8.) + 56:13 (2.) +
3. 53 SJC 1 Sportcentrum Jičín 59:04 +
     Jakubcová Karolína 20:29 (8.) + 20:29 (8.) +
     Ticháček Jáchym 17:41 (2.) + 38:10 (3.) +
     Vošvrda Václav 20:54 (5.) + 59:04 (3.) +
4. 59 VSP 1 USK Praha 59:19 +
     Rodová Anežka 19:20 (3.) + 19:20 (3.) +
     Ehlerová Michaela 21:19 (6.) + 40:39 (5.) +
     Zavadil Matěj 18:40 (2.) + 59:19 (4.) +
5. 47 KAM 1 OK Kamenice 61:57 +
     Kříž Matěj 21:10 (12.) + 21:10 (12.) +
     Balejová Sofie 19:53 (4.) + 41:03 (6.) +
     Bašus Ondřej 20:54 (6.) + 61:57 (5.) +
6. 44 DOR 1 OK Dobříš 62:11 +
     Gregor Kevin 18:52 (2.) + 18:52 (2.) +
     Vaculovičová Alžběta 23:59 (9.) + 42:51 (8.) +
     Koma Lukáš 19:20 (3.) + 62:11 (6.) +
7. 55 TAP 1 KOB Tretra Praha 62:40 +
     Hrdý Kryštof 20:28 (7.) + 20:28 (7.) +
     Hlaváčková Lucie 22:13 (8.) + 42:41 (7.) +
     Cichra Patrik 19:59 (4.) + 62:40 (7.) +
8. 42 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 64:39 +
     Rybář Matěj 19:57 (6.) + 19:57 (6.) +
     Řehořková Ema 20:25 (5.) + 40:22 (4.) +
     Šťovíček Jan 24:17 (11.) + 64:39 (8.) +
9. 48 KAM 2 OK Kamenice 69:45 +
     Zavadil Adam 21:03 (10.) + 21:03 (10.) +
     Žemlová Magdalena 24:26 (11.) + 45:29 (11.) +
     Rejšek Čeněk 24:16 (10.) + 69:45 (9.) +
10. 49 KAM 3 OK Kamenice 70:25 +
     Neškudla Jan 21:01 (9.) + 21:01 (9.) +
     Dobyášová Adéla 24:17 (10.) + 45:18 (10.) +
     Sláma Kryštof 25:07 (12.) + 70:25 (10.) +
11. 56 TAP 2 KOB Tretra Praha 71:22 +
     Ouhrabka Vít 21:07 (11.) + 21:07 (11.) +
     Šubrtová Barbora 21:58 (7.) + 43:05 (9.) +
     Bednařík Vojtěch 28:17 (14.) + 71:22 (11.) +
12. 52 ROZ 1 OK Roztoky 77:01 +
     Vaňková Barbora 19:48 (5.) + 19:48 (5.) +
     Schuhmeierová Alena 35:49 (17.) + 55:37 (12.) +
     Čelikovská Kateřina 21:24 (7.) + 77:01 (12.) +
13. 57 TAP 3 KOB Tretra Praha 78:42 +
     Motyčka Michael 27:25 (14.) + 27:25 (14.) +
     Štěpánková Emma 29:29 (13.) + 56:54 (15.) +
     Švarc František 21:48 (9.) + 78:42 (13.) +
14. 45 DOR 2 OK Dobříš 84:26 +
     Szárszoi Antonín 21:13 (13.) + 21:13 (13.) +
     Basistová Aneta 35:18 (16.) + 56:31 (14.) +
     Jiras František 27:55 (13.) + 84:26 (14.) +
15. 46 DOR 3 OK Dobříš 102:11 +
     Kubeček Tomáš 28:45 (15.) + 28:45 (15.) +
     Komová Johana 27:17 (12.) + 56:02 (13.) +
     Hučín Kryštof 46:09 (18.) + 102:11 (15.) +
16. 54 SPC 1 SPORTICUS team 106:01 +
     Slavíček Martin 32:44 (17.) + 32:44 (17.) +
     Ouhrabková Bára 31:12 (14.) + 63:56 (16.) +
     Matoušková Kateřina 42:05 (16.) + 106:01 (16.) +
17. 43 DKP 3 Oddíl OB Kotlářka 112:34 +
     Uhlíková Augustina 46:56 (19.) + 46:56 (19.) +
     Lenská Tereza 34:38 (15.) + 81:34 (17.) +
     Kváčová Anna 31:00 (15.) + 112:34 (17.) +
18. 50 KAM 4 OK Kamenice 127:37 +
     Pokorná Sára 33:18 (18.) + 33:18 (18.) +
     Vedralová Eliška 51:22 (18.) + 84:40 (19.) +
     Zavadil Štěpán 42:57 (17.) + 127:37 (18.) +
19. 58 TAP 4 KOB Tretra Praha 138:18 +
     Krč Tobias 31:04 (16.) + 31:04 (16.) +
     Axon Amelie 53:10 (19.) + 84:14 (18.) +
     Mikovcová Lucie 54:04 (19.) + 138:18 (19.) +

DH10F

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 3 DKP 3 Oddíl OB Kotlářka 66:27
     Valenta Filip 18:41 (2.) + 18:41 (2.) +
     Janečková Eliška 24:05 (8.) + 42:46 (2.) +
     Valenta Ondřej 23:41 (6.) + 66:27 (1.)
2. 5 DLP 2 OOB TJ Dukla Praha 76:26 +
     Moravec Ondřej 39:16 (9.) + 39:16 (9.) +
     Drvotová Klára 21:14 (3.) + 60:30 (8.) +
     Giesa Sebastian 15:56 (1.) 76:26 (2.) +
3. 10 PGP 1 SK Praga 77:00 +
     Řepková Ema 35:34 (6.) + 35:34 (6.) +
     Košárková Aneta 22:39 (6.) + 58:13 (6.) +
     Grande Ema 18:47 (3.) + 77:00 (3.) +
4. 4 DLP 1 OOB TJ Dukla Praha 77:25 +
     Šich Jaroslav 38:36 (7.) + 38:36 (7.) +
     Slavíčková Stella 21:53 (5.) + 60:29 (7.) +
     Krejčí Tomáš 16:56 (2.) + 77:25 (4.) +
5. 1 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 77:29 +
     Junek Kryštof 16:40 (1.) 16:40 (1.)
     Rafaelová Ema 24:15 (9.) + 40:55 (1.)
     Míka Zbyněk 36:34 (10.) + 77:29 (5.) +
6. 7 KAM 1 OK Kamenice 78:00 +
     Dobyášová Kateřina 34:23 (5.) + 34:23 (5.) +
     Neškudlová Kateřina 17:26 (2.) + 51:49 (3.) +
     Mišek Michal 26:11 (8.) + 78:00 (6.) +
7. 2 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka 79:46 +
     Červený Antonín 39:12 (8.) + 39:12 (8.) +
     Levinská Sofie 17:03 (1.) 56:15 (4.) +
     Šťovíček Filip 23:31 (5.) + 79:46 (7.) +
8. 6 DOR 1 OK Dobříš 95:19 +
     Szárszoi Eduard 44:52 (10.) + 44:52 (10.) +
     Fialová Kristýna 22:47 (7.) + 67:39 (9.) +
     Etrych Tobiáš 27:40 (9.) + 95:19 (8.) +
9 MKP 1 SK GORDIC Praha Kačerov DISK
     Kousek Jonáš DISK
     Suchanová Nela 21:51 + 0:00
     Zemánek - Blahůt 21:50 + 0:00
11 SJC 1 Sportcentrum Jičín DISK
     Tomeš Maxmilián 27:58 + 27:58 +
     Šňupárková Barborka DISK
     Mrázek Emil 25:58 + 0:00
8 KAM 2 OK Kamenice DISK
     Fuchs Vojtěch 31:56 + 31:56 +
     Bradnová Lenka 25:42 + 57:38 +
     DISK

DH10

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 21 DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 59:57
     Sedlák Václav 16:43 (4.) + 16:43 (4.) +
     Procházková Aneta 27:24 (9.) + 44:07 (7.) +
     Míka Luboš 15:50 (1.) 59:57 (1.)
2. 36 VSP 1 USK Praha 63:24 +
     Baldrian Josef 14:34 (1.) 14:34 (1.)
     Zavadilová Adéla 22:52 (5.) + 37:26 (1.)
     Arnošt Daniel 25:58 (5.) + 63:24 (2.) +
3. 25 DOR 1 OK Dobříš 66:32 +
     Jiroušek Štěpán 16:41 (3.) + 16:41 (3.) +
     Blehová Barbora 28:03 (11.) + 44:44 (9.) +
     Kašpar Adam 21:48 (3.) + 66:32 (3.) +
4. 28 KAM 1 OK Kamenice 74:11 +
     Rejšková Klára 19:28 (6.) + 19:28 (6.) +
     Sláma Marek 27:56 (10.) + 47:24 (10.) +
     Bašusová Olga 26:47 (6.) + 74:11 (4.) +
5. 32 ROZ 1 OK Roztoky 74:34 +
     Vaněk Lukáš 22:21 (11.) + 22:21 (11.) +
     Jelínková Alžběta 21:22 (4.) + 43:43 (5.) +
     Svášek Filip 30:51 (9.) + 74:34 (5.) +
6. 34 SJC 2 Sportcentrum Jičín 74:35 +
     Šolcová Elsa 21:01 (7.) + 21:01 (7.) +
     Kopecký Mikuláš 19:55 (3.) + 40:56 (4.) +
     Kazda František 33:39 (11.) + 74:35 (6.) +
7. 27 DOR 3 OK Dobříš 76:47 +
     Basista Tobiáš 19:26 (5.) + 19:26 (5.) +
     Komová Barbora 24:19 (7.) + 43:45 (6.) +
     Poskočil Matouš 33:02 (10.) + 76:47 (7.) +
8. 26 DOR 2 OK Dobříš 79:45 +
     Španěl Vít 27:21 (13.) + 27:21 (13.) +
     Magazu Sophia 24:29 (8.) + 51:50 (11.) +
     Etrych Matěj 27:55 (7.) + 79:45 (8.) +
9. 33 SJC 1 Sportcentrum Jičín 80:07 +
     Posolda Lukáš 21:02 (8.) + 21:02 (8.) +
     Mrázková Berta 19:52 (2.) + 40:54 (3.) +
     Řehák Jan 39:13 (13.) + 80:07 (9.) +
10. 24 DKP 4 Oddíl OB Kotlářka 87:11 +
     Rybář Filip 31:50 (16.) + 31:50 (16.) +
     Snížková Žofie 29:44 (12.) + 61:34 (13.) +
     Ptáček Ondřej 25:37 (4.) + 87:11 (10.) +
11. 35 TAP 1 KOB Tretra Praha 95:54 +
     Kamenický Karel 21:18 (9.) + 21:18 (9.) +
     Pohlová Sandra 23:15 (6.) + 44:33 (8.) +
     Sedlář Prokop 51:21 (14.) + 95:54 (11.) +
12. 29 KAM 2 OK Kamenice 95:57 +
     Neškudlová Anna 31:44 (15.) + 31:44 (15.) +
     Fuchsová Barbora 29:59 (13.) + 61:43 (14.) +
     Pokorná Elen 34:14 (12.) + 95:57 (12.) +
13. 30 LOU 1 SK Moravan Louňovice 99:20 +
     Šunka Hubert 22:23 (12.) + 22:23 (12.) +
     Topičová Laura 46:18 (15.) + 68:41 (15.) +
     Kolářová Zuzana 30:39 (8.) + 99:20 (13.) +
22 DKP 2 Oddíl OB Kotlářka DISK
     Janeček Tomáš 22:02 + 22:02 +
     Ptáčková Lucie 18:48 40:50 +
     Hladík Filip DISK
31 PGP 1 SK Praga DISK
     Hrušková Gabriela 16:11 + 16:11 +
     Súkupová Sára DISK
     Súkupová Anita 21:00 + 0:00
23 DKP 3 Oddíl OB Kotlářka DISK
     Tomešová Evelína 27:52 + 27:52 +
     Faltusová Julie 30:23 + 58:15 +
     Majer David DISK

KLO

Jméno
Klub
Čas na ús.
Ztráta na ús.
Čas
Ztráta
1. 104 DOR 1 OK Dobříš 63:35
     Petrilák Matouš Nathaniel 19:26 (1.) 19:26 (1.)
     Bambousková Julie 18:41 (1.) 38:07 (1.)
     Houska Jindřich 25:28 (4.) + 63:35 (1.)
2. 112 VSP 1 USK Praha 68:17 +
     Baldrianová Barbora 22:26 (3.) + 22:26 (3.) +
     Arnoštová Kateřina 22:13 (3.) + 44:39 (2.) +
     Rod Jan 23:38 (3.) + 68:17 (2.) +
3. 105 DOR 2 OK Dobříš 72:09 +
     Etrych Tomáš 22:06 (2.) + 22:06 (2.) +
     Housková Barbora 23:33 (4.) + 45:39 (3.) +
     Magazu Annabelle 26:30 (5.) + 72:09 (3.) +
4. 103 013 1 74:47 +
     Klíma Kamil 26:18 (7.) + 26:18 (7.) +
     Pangrácová Marie 21:36 (2.) + 47:54 (4.) +
     Formánková Anna 26:53 (6.) + 74:47 (4.) +
5. 109 Prusa 3D 1 81:48 +
     Žemla Tomáš 23:04 (4.) + 23:04 (4.) +
     Žemlová Barbora 28:33 (7.) + 51:37 (5.) +
     Žemlová Eva 30:11 (8.) + 81:48 (5.) +
6. 106 DOR 3 OK Dobříš 82:26 +
     Vaculovič Radim 26:06 (5.) + 26:06 (5.) +
     Fialová Jana 26:41 (6.) + 52:47 (6.) +
     Španěl Ondřej 29:39 (7.) + 82:26 (6.) +
7. 111 MTL 1 91:05 +
     Čermáková Kateřina 31:36 (8.) + 31:36 (8.) +
     Sedláčková Linda 36:04 (10.) + 67:40 (10.) +
     Jirásek Kryštof 23:25 (2.) + 91:05 (7.) +
8. 107 DOR 4 OK Dobříš 93:36 +
     Foršt Jakub 33:21 (11.) + 33:21 (11.) +
     Dragoun Matěj 26:21 (5.) + 59:42 (7.) +
     Forstereviczová Jana 33:54 (10.) + 93:36 (8.) +
9. 102 010 1 94:43 +
     Jiří Kadlec 32:12 (10.) + 32:12 (10.) +
     Lucie Brabcová 39:41 (11.) + 71:53 (12.) +
     Tomáš Bartaloš 22:50 (1.) 94:43 (9.) +
10. 110 LOU 1 SK Moravan Louňovice 95:37 +
     Václavík Richard 31:46 (9.) + 31:46 (9.) +
     Šunková Karolína 33:22 (9.) + 65:08 (8.) +
     Bartůňková Lucie 30:29 (9.) + 95:37 (10.) +
11. 101 009 1 101:28 +
     Koč Zdeněk 33:42 (12.) + 33:42 (12.) +
     Mašková Zuzana 32:48 (8.) + 66:30 (9.) +
     Koč Lumír 34:58 (11.) + 101:28 (11.) +
108 DOR 5 OK Dobříš DISK
     Gregor Radek 26:07 + 26:07 +
     Basistová Darina 45:43 + 71:50 +
     Fiala Jan DISK