Mezičasy závodu: 31.10.2015 - Oblastní žebříček | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (46) 2 (47) 3 (50) 4 (49) 5 (51) 6 (48) 7 (100) Cíl Reg. číslo
2.
23:37 + 0:44 3:17 (1) 2:35 (2) 6:14 (3) 3:15 (5) 1:28 (2) 4:34 (5) 1:40 (3) 0:34 (4)
Kučera Radek
CHA0700 3:17 (1) 5:52 (2) 12:06 (2) 15:21 (2) 16:49 (2) 21:23 (2) 23:03 (2) 23:37 (2) CHA0700
5.
26:08 + 3:15 3:19 (2) 2:38 (3) 6:41 (6) 4:10 (13) 2:13 (21) 4:43 (6) 1:48 (5) 0:36 (7)
Votýpka Štěpán
BOR0900 3:19 (2) 5:57 (3) 12:38 (3) 16:48 (5) 19:01 (6) 23:44 (7) 25:32 (5) 26:08 (5) BOR0900
1.
22:53 3:31 (3) 2:18 (1) 5:44 (1) 2:43 (1) 1:30 (4) 4:52 (7) 1:37 (2) 0:38 (13)
Eichlerová Nella
KAS0550 3:31 (3) 5:49 (1) 11:33 (1) 14:16 (1) 15:46 (1) 20:38 (1) 22:15 (1) 22:53 (1) KAS0550
8.
26:46 + 3:53 3:35 (4) 3:02 (9) 7:09 (10) 3:13 (4) 1:42 (7) 5:35 (14) 1:58 (8) 0:32 (3)
Kudráčová Eliška
3:35 (4) 6:37 (5) 13:46 (8) 16:59 (6) 18:41 (4) 24:16 (8) 26:14 (8) 26:46 (8)
6.
26:32 + 3:39 3:43 (5) 3:28 (22) 6:07 (2) 4:22 (15) 1:29 (3) 4:26 (3) 2:22 (19) 0:35 (5)
Vilém Štěpán
3:43 (5) 7:11 (9) 13:18 (5) 17:40 (7) 19:09 (8) 23:35 (6) 25:57 (6) 26:32 (6)
3.
25:33 + 2:40 3:47 (6) 2:46 (6) 6:43 (7) 3:09 (3) 1:55 (13) 4:20 (2) 2:13 (15) 0:40 (18)
Přinda Vojtěch
3:47 (6) 6:33 (4) 13:16 (4) 16:25 (3) 18:20 (3) 22:40 (3) 24:53 (3) 25:33 (3)
4.
25:47 + 2:54 3:50 (7) 3:14 (16) 6:37 (5) 3:03 (2) 2:03 (17) 4:09 (1) 2:02 (10) 0:49 (28)
Koutná Amálka
3:50 (7) 7:04 (7) 13:41 (7) 16:44 (4) 18:47 (5) 22:56 (4) 24:58 (4) 25:47 (4)
7.
26:37 + 3:44 3:56 (8) 3:13 (14) 6:17 (4) 4:18 (14) 1:22 (1) 4:27 (4) 2:36 (24) 0:28 (1)
Semíková Julie
KAM0358 3:56 (8) 7:09 (8) 13:26 (6) 17:44 (8) 19:06 (7) 23:33 (5) 26:09 (7) 26:37 (7) KAM0358
12.
30:19 + 7:26 3:57 (9) 3:23 (20) 8:35 (18) 4:27 (17) 1:52 (11) 5:20 (12) 2:07 (12) 0:38 (13)
Nejedlová Karolína
LLI0852 3:57 (9) 7:20 (11) 15:55 (14) 20:22 (13) 22:14 (13) 27:34 (12) 29:41 (12) 30:19 (12) LLI0852
15.
31:56 + 9:03 4:03 (10) 3:08 (12) 8:18 (15) 4:07 (11) 1:52 (11) 7:02 (28) 2:40 (27) 0:46 (27)
Kučerka Radek
STB1101 4:03 (10) 7:11 (9) 15:29 (12) 19:36 (12) 21:28 (12) 28:30 (13) 31:10 (15) 31:56 (15) STB1101
9.
27:04 + 4:11 4:09 (11) 2:45 (5) 7:41 (12) 3:39 (6) 1:39 (5) 5:10 (9) 1:31 (1) 0:30 (2)
Budská Zuzana
TJN6751 4:09 (11) 6:54 (6) 14:35 (9) 18:14 (9) 19:53 (9) 25:03 (9) 26:34 (9) 27:04 (9) TJN6751
24.
35:48 + 12:55 4:18 (12) 3:58 (29) 9:10 (24) 4:41 (20) 2:39 (28) 6:37 (21) 3:30 (42) 0:55 (32)
Keltmer Marek
4:18 (12) 8:16 (18) 17:26 (19) 22:07 (20) 24:46 (20) 31:23 (20) 34:53 (21) 35:48 (24)
19.
34:25 + 11:32 4:24 (13) 3:40 (23) 8:06 (14) 4:40 (19) 2:54 (36) 6:27 (20) 2:59 (35) 1:15 (42)
Nováková Amálie
81C1052 4:24 (13) 8:04 (16) 16:10 (15) 20:50 (16) 23:44 (18) 30:11 (17) 33:10 (19) 34:25 (19) 81C1052
18.
33:43 + 10:50 4:33 (14) 3:11 (13) 9:09 (23) 4:23 (16) 2:10 (19) 7:05 (29) 2:28 (22) 0:44 (25)
Šubrtová Barbora
TAP1150 4:33 (14) 7:44 (14) 16:53 (18) 21:16 (17) 23:26 (16) 30:31 (18) 32:59 (18) 33:43 (18) TAP1150
14.
31:38 + 8:45 4:34 (15) 3:22 (19) 8:25 (17) 4:08 (12) 1:48 (10) 6:42 (22) 2:03 (11) 0:36 (7)
Krejzová Markéta
TUR0854 4:34 (15) 7:56 (15) 16:21 (16) 20:29 (14) 22:17 (14) 28:59 (15) 31:02 (14) 31:38 (14) TUR0854
22.
35:43 + 12:50 4:36 (16) 3:04 (10) 11:32 (40) 5:08 (23) 2:42 (30) 5:40 (15) 2:21 (18) 0:40 (18)
Kudráčová Anička
NNN 4:36 (16) 7:40 (13) 19:12 (25) 24:20 (24) 27:02 (24) 32:42 (23) 35:03 (24) 35:43 (22) NNN
11.
29:23 + 6:30 4:44 (17) 2:55 (8) 7:54 (13) 3:55 (8) 1:41 (6) 5:19 (11) 2:12 (14) 0:43 (22)
Procházková Elen
4:44 (17) 7:39 (12) 15:33 (13) 19:28 (11) 21:09 (11) 26:28 (11) 28:40 (11) 29:23 (11)
10.
28:27 + 5:34 5:02 (18) 3:07 (11) 7:06 (9) 3:53 (7) 1:43 (8) 4:59 (8) 1:56 (7) 0:41 (21)
Škorpil Marek
5:02 (18) 8:09 (17) 15:15 (10) 19:08 (10) 20:51 (10) 25:50 (10) 27:46 (10) 28:27 (10)
28.
40:14 + 17:21 5:07 (19) 3:41 (24) 10:27 (32) 7:29 (34) 2:18 (23) 6:46 (23) 3:26 (39) 1:00 (33)
Pešík Matouš
NNN 5:07 (19) 8:48 (21) 19:15 (26) 26:44 (30) 29:02 (30) 35:48 (28) 39:14 (28) 40:14 (28) NNN
23.
35:47 + 12:54 5:09 (20) 4:02 (30) 7:22 (11) 5:05 (22) 2:43 (32) 8:00 (34) 2:37 (25) 0:49 (28)
Čalounová Klára
VLI0950 5:09 (20) 9:11 (26) 16:33 (17) 21:38 (19) 24:21 (19) 32:21 (22) 34:58 (23) 35:47 (23) VLI0950
32.
41:49 + 18:56 5:12 (21) 4:58 (37) 10:19 (31) 5:10 (24) 2:40 (29) 7:40 (33) 4:27 (45) 1:23 (43)
Rakovcová Zuzana
SCP1150 5:12 (21) 10:10 (31) 20:29 (31) 25:39 (29) 28:19 (28) 35:59 (29) 40:26 (29) 41:49 (32) SCP1150
26.
38:15 + 15:22 5:13 (22) 3:15 (18) 9:07 (22) 7:50 (37) 2:18 (23) 6:55 (26) 3:00 (36) 0:37 (10)
Synková Elena
DOK0850 5:13 (22) 8:28 (19) 17:35 (21) 25:25 (27) 27:43 (26) 34:38 (26) 37:38 (26) 38:15 (26) DOK0850
25.
35:55 + 13:02 5:13 (22) 3:48 (25) 10:43 (34) 5:38 (26) 1:55 (13) 6:04 (18) 1:58 (8) 0:36 (7)
Příkazský Josef
PHK0800 5:13 (22) 9:01 (25) 19:44 (29) 25:22 (26) 27:17 (25) 33:21 (25) 35:19 (25) 35:55 (25) PHK0800
31.
41:24 + 18:31 5:14 (24) 4:04 (31) 9:49 (28) 6:22 (29) 3:02 (40) 9:10 (41) 2:58 (34) 0:45 (26)
Štryncl Vilda
VLI0806 5:14 (24) 9:18 (28) 19:07 (24) 25:29 (28) 28:31 (29) 37:41 (30) 40:39 (31) 41:24 (31) VLI0806
16.
32:28 + 9:35 5:19 (25) 3:14 (16) 6:45 (8) 5:16 (25) 1:58 (15) 6:54 (25) 2:22 (19) 0:40 (18)
Hrdá Kristýna
VLI0953 5:19 (25) 8:33 (20) 15:18 (11) 20:34 (15) 22:32 (15) 29:26 (16) 31:48 (16) 32:28 (16) VLI0953
27.
39:32 + 16:39 5:27 (26) 3:48 (25) 9:19 (25) 6:20 (28) 3:16 (42) 6:51 (24) 3:18 (37) 1:13 (41)
Diener Jannik
NNN 5:27 (26) 9:15 (27) 18:34 (23) 24:54 (25) 28:10 (27) 35:01 (27) 38:19 (27) 39:32 (27) NNN
29.
41:20 + 18:27 5:28 (27) 4:35 (34) 11:24 (39) 6:34 (30) 2:13 (21) 7:39 (32) 2:44 (30) 0:43 (22)
Bašus Ondřej
SCP7400 5:28 (27) 10:03 (29) 21:27 (35) 28:01 (33) 30:14 (31) 37:53 (31) 40:37 (30) 41:20 (29) SCP7400
20.
35:15 + 12:22 5:28 (27) 3:26 (21) 10:30 (33) 4:36 (18) 2:12 (20) 5:56 (16) 2:24 (21) 0:43 (22)
Svoboda Matěj
BOR0600 5:28 (27) 8:54 (24) 19:24 (27) 24:00 (23) 26:12 (22) 32:08 (21) 34:32 (20) 35:15 (20) BOR0600
34.
42:40 + 19:47 5:36 (29) 4:35 (34) 12:04 (42) 4:50 (21) 3:26 (43) 8:38 (37) 2:37 (25) 0:54 (31)
Čabanová Eva
FYD 5:36 (29) 10:11 (32) 22:15 (36) 27:05 (31) 30:31 (32) 39:09 (33) 41:46 (33) 42:40 (34) FYD
13.
31:37 + 8:44 5:37 (30) 3:13 (14) 8:37 (19) 4:04 (10) 2:04 (18) 5:14 (10) 2:10 (13) 0:38 (13)
Zabořilová Anna
JEN0951 5:37 (30) 8:50 (23) 17:27 (20) 21:31 (18) 23:35 (17) 28:49 (14) 30:59 (13) 31:37 (13) JEN0951
30.
41:22 + 18:29 5:44 (31) 4:23 (33) 11:11 (37) 7:56 (38) 3:00 (39) 6:02 (17) 2:29 (23) 0:37 (10)
Březinová Antonie
CHA0851 5:44 (31) 10:07 (30) 21:18 (33) 29:14 (34) 32:14 (36) 38:16 (32) 40:45 (32) 41:22 (30) CHA0851
35.
43:37 + 20:44 6:03 (32) 5:02 (38) 9:48 (27) 8:34 (43) 2:37 (26) 8:00 (34) 2:41 (28) 0:52 (30)
Hladík Filip
NNN 6:03 (32) 11:05 (35) 20:53 (32) 29:27 (36) 32:04 (35) 40:04 (35) 42:45 (35) 43:37 (35) NNN
21.
35:32 + 12:39 6:07 (33) 2:42 (4) 9:04 (21) 6:03 (27) 3:05 (41) 6:12 (19) 1:42 (4) 0:37 (10)
Holanová Lucie
CHA0655 6:07 (33) 8:49 (22) 17:53 (22) 23:56 (22) 27:01 (23) 33:13 (24) 34:55 (22) 35:32 (21) CHA0655
37.
46:32 + 23:39 6:14 (34) 5:59 (44) 10:02 (30) 8:31 (42) 2:55 (37) 8:57 (39) 2:50 (33) 1:04 (37)
Hladíková Julie
6:14 (34) 12:13 (38) 22:15 (36) 30:46 (38) 33:41 (37) 42:38 (37) 45:28 (37) 46:32 (37)
33.
42:31 + 19:38 6:23 (35) 6:39 (49) 8:19 (16) 8:01 (39) 2:38 (27) 7:37 (31) 2:16 (16) 0:38 (13)
Heřmánková Bára
TUR0850 6:23 (35) 13:02 (42) 21:21 (34) 29:22 (35) 32:00 (34) 39:37 (34) 41:53 (34) 42:31 (33) TUR0850
46.
58:31 + 35:38 6:42 (36) 5:40 (41) 25:18 (51) 7:08 (33) 2:57 (38) 7:01 (27) 2:42 (29) 1:03 (36)
Lajtkep Filip
6:42 (36) 12:22 (39) 37:40 (51) 44:48 (48) 47:45 (48) 54:46 (47) 57:28 (46) 58:31 (46)
40.
48:27 + 25:34 6:43 (37) 4:07 (32) 9:33 (26) 7:34 (35) 2:52 (35) 13:03 (49) 3:26 (39) 1:09 (40)
Trojanová Vendula
VLI1052 6:43 (37) 10:50 (33) 20:23 (30) 27:57 (32) 30:49 (33) 43:52 (39) 47:18 (39) 48:27 (40) VLI1052
38.
47:32 + 24:39 6:59 (38) 5:37 (40) 9:58 (29) 8:26 (41) 2:47 (33) 9:15 (42) 2:48 (31) 1:42 (49)
Uhrová Kristýna
NNN 6:59 (38) 12:36 (40) 22:34 (38) 31:00 (39) 33:47 (38) 43:02 (38) 45:50 (38) 47:32 (38) NNN
42.
52:07 + 29:14 7:26 (39) 3:57 (28) 12:54 (43) 7:44 (36) 3:28 (44) 12:15 (48) 3:21 (38) 1:02 (35)
Čejka Tonda
7:26 (39) 11:23 (36) 24:17 (40) 32:01 (40) 35:29 (40) 47:44 (42) 51:05 (42) 52:07 (42)
43.
55:32 + 32:39 7:47 (40) 6:21 (46) 13:10 (47) 9:00 (44) 3:41 (45) 9:05 (40) 4:55 (47) 1:33 (45)
Hoetzel Sven
NNN 7:47 (40) 14:08 (43) 27:18 (45) 36:18 (44) 39:59 (45) 49:04 (43) 53:59 (43) 55:32 (43) NNN
44.
55:43 + 32:50 7:55 (41) 4:45 (36) 12:59 (44) 9:14 (46) 3:58 (47) 11:44 (47) 4:07 (44) 1:01 (34)
Procházková Aneta
7:55 (41) 12:40 (41) 25:39 (41) 34:53 (42) 38:51 (43) 50:35 (45) 54:42 (44) 55:43 (44)
36.
46:09 + 23:16 7:57 (42) 3:49 (27) 11:20 (38) 6:55 (32) 4:04 (48) 8:10 (36) 2:49 (32) 1:05 (39)
Zappová Elisabeth
NNN 7:57 (42) 11:46 (37) 23:06 (39) 30:01 (37) 34:05 (39) 42:15 (36) 45:04 (36) 46:09 (36) NNN
51.
76:03 + 53:10 8:03 (43) 6:23 (47) 21:49 (50) 9:55 (48) 4:24 (49) 17:25 (53) 6:25 (51) 1:39 (48)
Musilová Vendula
SJC8355 8:03 (43) 14:26 (44) 36:15 (49) 46:10 (50) 50:34 (49) 67:59 (51) 74:24 (51) 76:03 (51) SJC8355
17.
33:31 + 10:38 8:05 (44) 2:50 (7) 8:44 (20) 3:56 (9) 1:59 (16) 5:34 (13) 1:48 (5) 0:35 (5)
Kubec Adam
DOB0900 8:05 (44) 10:55 (34) 19:39 (28) 23:35 (21) 25:34 (21) 31:08 (19) 32:56 (17) 33:31 (17) DOB0900
47.
60:23 + 37:30 8:20 (45) 7:02 (50) 14:52 (48) 8:24 (40) 3:48 (46) 11:08 (45) 5:12 (48) 1:37 (47)
Baušusová Olga
8:20 (45) 15:22 (50) 30:14 (48) 38:38 (46) 42:26 (46) 53:34 (46) 58:46 (47) 60:23 (47)
DISK 8:43 (46) 9:03 (45) 4:27 (50) 1:30 (44)
Kavan Matěj
81C0500 8:43 (46) 25:33 34:36 39:03 71:36 DISK 81C0500
39.
48:01 + 25:08 8:49 (47) 6:29 (48) 11:10 (36) 9:35 (47) 1:45 (9) 7:18 (30) 2:17 (17) 0:38 (13)
Cihlářová Barbora
CHA0451 8:49 (47) 15:18 (48) 26:28 (43) 36:03 (43) 37:48 (42) 45:06 (41) 47:23 (40) 48:01 (39) CHA0451
48.
61:22 + 38:29 9:08 (48) 6:00 (45) 13:08 (46) 12:08 (51) 2:48 (34) 13:38 (50) 3:28 (41) 1:04 (37)
Forst Albert
MFP0901 9:08 (48) 15:08 (47) 28:16 (46) 40:24 (47) 43:12 (47) 56:50 (48) 60:18 (48) 61:22 (48) MFP0901
50.
71:44 + 48:51 9:14 (49) 5:50 (43) 21:18 (49) 10:16 (49) 5:07 (51) 11:24 (46) 6:09 (49) 2:26 (53)
Slavíková Anna
CHA1150 9:14 (49) 15:04 (45) 36:22 (50) 46:38 (51) 51:45 (51) 63:09 (50) 69:18 (50) 71:44 (50) CHA1150
49.
67:09 + 44:16 9:14 (49) 7:05 (51) 13:03 (45) 16:16 (54) 5:08 (52) 10:03 (43) 4:44 (46) 1:36 (46)
Karásek Jonáš
9:14 (49) 16:19 (51) 29:22 (47) 45:38 (49) 50:46 (50) 60:49 (49) 65:33 (49) 67:09 (49)
41.
50:25 + 27:32 9:32 (51) 5:32 (39) 11:40 (41) 6:39 (31) 2:42 (30) 8:52 (38) 3:42 (43) 1:46 (50)
Stránská Alexandra
MFP1052 9:32 (51) 15:04 (45) 26:44 (44) 33:23 (41) 36:05 (41) 44:57 (40) 48:39 (41) 50:25 (41) MFP1052
45.
58:16 + 35:23 9:35 (52) 5:43 (42) 11:00 (35) 10:38 (50) 2:20 (25) 10:21 (44) 6:11 (50) 2:28 (54)
Sýkora Šimon
9:35 (52) 15:18 (48) 26:18 (42) 36:56 (45) 39:16 (44) 49:37 (44) 55:48 (45) 58:16 (45)
52.
123:41 + 100:48 12:23 (53) 20:07 (53) 29:20 (53) 15:39 (52) 21:06 (54) 15:35 (51) 7:17 (52) 2:14 (52)
Raisrová Štěpánka
NNN 12:23 (53) 32:30 (52) 61:50 (53) 77:29 (52) 98:35 (53) 114:10 (52) 121:27 (52) 123:41 (52) NNN
53.
123:48 + 100:55 12:27 (54) 20:03 (52) 29:13 (52) 15:53 (53) 20:58 (53) 15:39 (52) 7:23 (53) 2:12 (51)
Raisrová Soňa
NNN 12:27 (54) 32:30 (52) 61:43 (52) 77:36 (53) 98:34 (52) 114:13 (53) 121:36 (53) 123:48 (53) NNN
DNS
Pechová Marie
VLI1050 DNS VLI1050
DNS
Lamač Vítek
BOR1100 DNS BOR1100
DNS
Pechová Alena
VLI0854 DNS VLI0854
DNS
Šašek Jakub
LTP0801 DNS LTP0801
DNS
Pethsová Isabella
KRN1051 DNS KRN1051