Mezičasy závodu: 01.10.2017 - Oblastní žebříček | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (84) 2 (75) 3 (97) 4 (93) 5 (87) 6 (100) Cíl Reg. číslo
1.
17:04 4:20 (4) 2:22 (1) 3:57 (1) 2:27 (1) 2:39 (1) 0:52 (3) 0:27 (3)
Kruliš Janek
VLI1003 4:20 (4) 6:42 (2) 10:39 (1) 13:06 (1) 15:45 (1) 16:37 (1) 17:04 (1) VLI1003
15.
27:11 + 10:07 4:00 (2) 2:47 (5) 12:11 (26) 2:43 (2) 3:40 (14) 1:03 (9) 0:47 (27)
Kvapilová Kristýna
TUV0999 4:00 (2) 6:47 (3) 18:58 (19) 21:41 (14) 25:21 (14) 26:24 (14) 27:11 (15) TUV0999
9.
25:50 + 8:46 4:36 (6) 3:42 (21) 8:27 (12) 2:52 (3) 3:12 (5) 2:28 (31) 0:33 (11)
Vítek Lamač
BOR1100 4:36 (6) 8:18 (10) 16:45 (11) 19:37 (8) 22:49 (8) 25:17 (9) 25:50 (9) BOR1100
7.
24:30 + 7:26 4:46 (7) 2:57 (7) 8:36 (14) 2:52 (3) 3:33 (12) 1:10 (14) 0:36 (17)
Dušková Denisa
TJN 4:46 (7) 7:43 (6) 16:19 (7) 19:11 (7) 22:44 (7) 23:54 (6) 24:30 (7) TJN
4.
22:09 + 5:05 5:03 (12) 3:12 (9) 6:17 (4) 2:54 (5) 3:23 (9) 0:49 (2) 0:31 (8)
Tomanicová Stela
CHA10510 5:03 (12) 8:15 (8) 14:32 (4) 17:26 (4) 20:49 (4) 21:38 (4) 22:09 (4) CHA10510
3.
19:53 + 2:49 3:49 (1) 2:34 (2) 6:06 (3) 2:55 (6) 3:10 (3) 0:54 (4) 0:25 (1)
Kučerka Radek
STB1101 3:49 (1) 6:23 (1) 12:29 (3) 15:24 (3) 18:34 (3) 19:28 (3) 19:53 (3) STB1101
20.
29:34 + 12:30 4:51 (8) 3:29 (16) 12:20 (28) 2:59 (7) 4:15 (21) 1:11 (16) 0:29 (5)
Chmelová Veronika
LTP0552 4:51 (8) 8:20 (13) 20:40 (23) 23:39 (20) 27:54 (20) 29:05 (20) 29:34 (20) LTP0552
23.
31:10 + 14:06 5:33 (18) 4:22 (23) 12:05 (25) 2:59 (7) 4:18 (22) 1:15 (18) 0:38 (20)
Zemanová Karolína
VLI1251 5:33 (18) 9:55 (20) 22:00 (26) 24:59 (23) 29:17 (23) 30:32 (23) 31:10 (23) VLI1251
14.
27:10 + 10:06 4:30 (5) 3:06 (8) 12:13 (27) 3:02 (9) 3:07 (2) 0:46 (1) 0:26 (2)
Havelka Pepča
SJC1000 4:30 (5) 7:36 (5) 19:49 (21) 22:51 (17) 25:58 (15) 26:44 (15) 27:10 (14) SJC1000
2.
19:14 + 2:10 4:17 (3) 2:35 (3) 4:42 (2) 3:04 (10) 3:10 (3) 0:55 (5) 0:31 (8)
Drahoňovský Jakub
TUR1006 4:17 (3) 6:52 (4) 11:34 (2) 14:38 (2) 17:48 (2) 18:43 (2) 19:14 (2) TUR1006
26.
40:00 + 22:56 10:54 (31) 3:25 (15) 16:30 (29) 3:06 (11) 4:39 (24) 0:59 (6) 0:27 (3)
Cichra Patrik
TAP0903 10:54 (31) 14:19 (29) 30:49 (30) 33:55 (28) 38:34 (27) 39:33 (26) 40:00 (26) TAP0903
12.
26:24 + 9:20 5:05 (13) 3:24 (14) 9:36 (19) 3:09 (12) 3:27 (10) 1:10 (14) 0:33 (11)
Blažková Karolína
TUR0851 5:05 (13) 8:29 (15) 18:05 (13) 21:14 (12) 24:41 (13) 25:51 (12) 26:24 (12) TUR0851
5.
24:09 + 7:05 5:25 (16) 2:53 (6) 7:32 (6) 3:11 (13) 3:30 (11) 1:00 (7) 0:38 (20)
Pešík Matouš
VLI0903 5:25 (16) 8:18 (10) 15:50 (6) 19:01 (5) 22:31 (5) 23:31 (5) 24:09 (5) VLI0903
22.
30:49 + 13:45 5:33 (18) 4:22 (23) 11:50 (23) 3:12 (14) 3:59 (16) 1:11 (16) 0:42 (24)
Kunášková Markéta
NNN7780 5:33 (18) 9:55 (20) 21:45 (25) 24:57 (22) 28:56 (22) 30:07 (22) 30:49 (22) NNN7780
6.
24:27 + 7:23 4:53 (9) 3:31 (17) 7:59 (8) 3:18 (15) 3:12 (5) 1:02 (8) 0:32 (10)
Zemancová Nelly
BOR0953 4:53 (9) 8:24 (14) 16:23 (8) 19:41 (9) 22:53 (9) 23:55 (7) 24:27 (6) BOR0953
8.
24:46 + 7:42 5:37 (21) 3:36 (18) 6:28 (5) 3:22 (16) 3:34 (13) 1:22 (22) 0:47 (27)
Žandová Eliška
STB1250 5:37 (21) 9:13 (18) 15:41 (5) 19:03 (6) 22:37 (6) 23:59 (8) 24:46 (8) STB1250
13.
26:28 + 9:24 5:06 (15) 3:57 (22) 7:38 (7) 3:24 (17) 4:08 (19) 1:41 (28) 0:34 (13)
Funková Klára
BOR0756 5:06 (15) 9:03 (17) 16:41 (10) 20:05 (10) 24:13 (10) 25:54 (13) 26:28 (13) BOR0756
16.
28:10 + 11:06 5:43 (22) 4:24 (25) 8:40 (15) 3:30 (18) 4:08 (19) 1:06 (11) 0:39 (22)
Hrdlička Vojta
VLI1209 5:43 (22) 10:07 (23) 18:47 (18) 22:17 (15) 26:25 (16) 27:31 (16) 28:10 (16) VLI1209
21.
29:40 + 12:36 6:05 (23) 3:18 (11) 10:27 (21) 3:49 (19) 4:23 (23) 1:08 (13) 0:30 (6)
Kocman Lukáš
BOR1102 6:05 (23) 9:23 (19) 19:50 (22) 23:39 (20) 28:02 (21) 29:10 (21) 29:40 (21) BOR1102
19.
29:00 + 11:56 5:01 (11) 2:42 (4) 11:16 (22) 3:57 (20) 3:57 (15) 1:37 (26) 0:30 (6)
Čečrle Tomáš
LTP0803 5:01 (11) 7:43 (6) 18:59 (20) 22:56 (18) 26:53 (18) 28:30 (19) 29:00 (19) LTP0803
10.
26:13 + 9:09 5:00 (10) 3:19 (13) 9:01 (16) 3:57 (20) 3:19 (8) 1:03 (9) 0:34 (13)
Zemanová Kristýna
VLI1055 5:00 (10) 8:19 (12) 17:20 (12) 21:17 (13) 24:36 (12) 25:39 (11) 26:13 (10) VLI1055
18.
28:58 + 11:54 5:29 (17) 5:16 (26) 8:01 (9) 4:19 (22) 4:00 (17) 1:17 (20) 0:36 (17)
Heřmánková Kateřina
TUR1152 5:29 (17) 10:45 (25) 18:46 (17) 23:05 (19) 27:05 (19) 28:22 (18) 28:58 (18) TUR1152
11.
26:15 + 9:11 5:05 (13) 3:12 (9) 8:21 (10) 4:19 (22) 3:18 (7) 1:16 (19) 0:44 (25)
Kunášková Karolína
NNN7779 5:05 (13) 8:17 (9) 16:38 (9) 20:57 (11) 24:15 (11) 25:31 (10) 26:15 (11) NNN7779
17.
28:30 + 11:26 5:33 (18) 3:18 (11) 9:23 (18) 4:21 (24) 4:04 (18) 1:07 (12) 0:44 (25)
Štěpánová Běla
BOR 5:33 (18) 8:51 (16) 18:14 (14) 22:35 (16) 26:39 (17) 27:46 (17) 28:30 (17) BOR
29.
45:52 + 28:48 7:48 (27) 5:34 (28) 17:25 (31) 4:45 (25) 7:16 (28) 1:59 (29) 1:05 (30)
Votava Jan
NNN 7:48 (27) 13:22 (27) 30:47 (29) 35:32 (29) 42:48 (29) 44:47 (29) 45:52 (29) NNN
27.
40:52 + 23:48 7:55 (29) 5:44 (29) 12:04 (24) 5:11 (26) 7:33 (29) 1:36 (25) 0:49 (29)
Šírlová Kamilka
CHA7858 7:55 (29) 13:39 (28) 25:43 (28) 30:54 (26) 38:27 (26) 40:03 (27) 40:52 (27) CHA7858
31.
53:05 + 36:01 9:26 (30) 9:41 (32) 16:47 (30) 5:47 (27) 7:55 (30) 2:07 (30) 1:22 (32)
Kučerková Adéla
STB1450 9:26 (30) 19:07 (31) 35:54 (31) 41:41 (31) 49:36 (31) 51:43 (31) 53:05 (31) STB1450
28.
44:49 + 27:45 7:49 (28) 7:30 (30) 10:18 (20) 6:05 (28) 10:55 (32) 1:37 (26) 0:35 (16)
Tomešová Evelína
SJC1151 7:49 (28) 15:19 (30) 25:37 (27) 31:42 (27) 42:37 (28) 44:14 (28) 44:49 (28) SJC1151
25.
33:57 + 16:53 6:31 (26) 3:38 (20) 8:26 (11) 6:54 (29) 6:30 (27) 1:17 (20) 0:41 (23)
Odstrčilová Laura
BOR 6:31 (26) 10:09 (24) 18:35 (16) 25:29 (25) 31:59 (25) 33:16 (24) 33:57 (25) BOR
24.
33:53 + 16:49 6:27 (25) 3:37 (19) 8:28 (13) 6:55 (30) 6:17 (26) 1:32 (23) 0:37 (19)
Kolařík Jakub
BOR 6:27 (25) 10:04 (22) 18:32 (15) 25:27 (24) 31:44 (24) 33:16 (24) 33:53 (24) BOR
32.
70:40 + 53:36 17:32 (33) 9:35 (31) 19:10 (32) 7:39 (31) 11:17 (33) 3:32 (32) 1:55 (34)
Kozová Hana
DOK 17:32 (33) 27:07 (33) 46:17 (32) 53:56 (32) 65:13 (32) 68:45 (32) 70:40 (32) DOK
33.
91:00 + 73:56 17:53 (34) 12:20 (34) 34:20 (33) 9:14 (32) 10:09 (31) 5:20 (33) 1:44 (33)
Raisrová Soňa
VLI1250 17:53 (34) 30:13 (34) 64:33 (33) 73:47 (33) 83:56 (33) 89:16 (33) 91:00 (33) VLI1250
30.
47:24 + 30:20 6:26 (24) 5:32 (27) 9:18 (17) 18:07 (33) 5:55 (25) 1:32 (23) 0:34 (13)
Erben Vojtěch
6JC1100 6:26 (24) 11:58 (26) 21:16 (24) 39:23 (30) 45:18 (30) 46:50 (30) 47:24 (30) 6JC1100
DISK 12:18 (32) 11:59 (33) 1:14 (31)
Pecánek Matěj
TEP1300 12:18 (32) 24:17 (32) 62:09 DISK TEP1300