Mezičasy závodu: 30.06.2019 - Cena střední Moravy - E3 | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (33) 2 (34) 3 (35) 4 (75) 5 (59) 6 (44) 7 (36) 8 (37) 9 (100) Cíl Reg. číslo
1.
19:19 3:05 (1) 1:12 (1) 2:20 (7) 4:11 (1) 3:11 (2) 1:29 (2) 1:51 (8) 0:59 (1) 0:52 (1) 0:09 (4)
Matoušek Jan
STE0909 3:05 (1) 4:17 (1) 6:37 (2) 10:48 (1) 13:59 (1) 15:28 (1) 17:19 (1) 18:18 (1) 19:10 (1) 19:19 (1) STE0909
5.
30:52 + 11:33 3:34 (3) 1:26 (2) 2:24 (8) 4:24 (2) 8:05 (7) 2:14 (8) 1:50 (5) 5:25 (10) 1:21 (8) 0:09 (4)
Koča František
ZBM1100 3:34 (3) 5:00 (2) 7:24 (3) 11:48 (3) 19:53 (5) 22:07 (5) 23:57 (5) 29:22 (5) 30:43 (5) 30:52 (5) ZBM1100
4.
24:24 + 5:05 4:04 (7) 4:28 (11) 1:04 (2) 4:25 (3) 3:09 (1) 3:34 (9) 1:36 (1) 1:01 (2) 0:53 (2) 0:10 (7)
Mynář Petr
ZBM0907 4:04 (7) 8:32 (11) 9:36 (8) 14:01 (4) 17:10 (3) 20:44 (4) 22:20 (4) 23:21 (4) 24:14 (4) 24:24 (4) ZBM0907
7.
31:51 + 12:32 4:11 (8) 1:36 (4) 11:56 (11) 4:26 (4) 3:33 (4) 1:36 (5) 1:48 (3) 1:24 (6) 1:12 (5) 0:09 (4)
Hrabal František
BFM1001 4:11 (8) 5:47 (5) 17:43 (10) 22:09 (8) 25:42 (7) 27:18 (7) 29:06 (7) 30:30 (7) 31:42 (7) 31:51 (7) BFM1001
6.
31:19 + 12:00 3:50 (5) 1:40 (5) 11:46 (9) 4:41 (5) 3:23 (3) 1:34 (4) 1:50 (5) 1:14 (5) 1:13 (6) 0:08 (1)
Graclík Daniel
KVS1001 3:50 (5) 5:30 (4) 17:16 (9) 21:57 (7) 25:20 (6) 26:54 (6) 28:44 (6) 29:58 (6) 31:11 (6) 31:19 (6) KVS1001
9.
43:19 + 24:00 4:11 (8) 1:41 (6) 11:53 (10) 5:02 (6) 10:52 (9) 1:32 (3) 2:30 (9) 4:07 (9) 1:21 (8) 0:10 (7)
Rozsíval Martin
KON1022 4:11 (8) 5:52 (6) 17:45 (11) 22:47 (9) 33:39 (9) 35:11 (9) 37:41 (9) 41:48 (9) 43:09 (9) 43:19 (9) KON1022
3.
23:44 + 4:25 3:29 (2) 4:18 (10) 1:10 (3) 5:22 (7) 3:46 (6) 1:43 (6) 1:50 (5) 1:02 (3) 0:56 (3) 0:08 (1)
Cichra Patrik
TAP0903 3:29 (2) 7:47 (9) 8:57 (6) 14:19 (5) 18:05 (4) 19:48 (3) 21:38 (3) 22:40 (3) 23:36 (3) 23:44 (3) TAP0903
2.
20:53 + 1:34 3:36 (4) 1:34 (3) 0:57 (1) 5:22 (7) 3:45 (5) 1:44 (7) 1:49 (4) 1:02 (3) 0:56 (3) 0:08 (1)
Lutera Oliver
PLU1001 3:36 (4) 5:10 (3) 6:07 (1) 11:29 (2) 15:14 (2) 16:58 (2) 18:47 (2) 19:49 (2) 20:45 (2) 20:53 (2) PLU1001
8.
35:47 + 16:28 4:02 (6) 2:35 (9) 1:11 (4) 13:09 (9) 8:45 (8) 1:17 (1) 1:37 (2) 1:48 (7) 1:13 (6) 0:10 (7)
Kárník Štěpán
LPU1002 4:02 (6) 6:37 (7) 7:48 (4) 20:57 (6) 29:42 (8) 30:59 (8) 32:36 (8) 34:24 (8) 35:37 (8) 35:47 (8) LPU1002
DISK 6:00 (11) 2:00 (7) 1:28 (5) 1:54 (8) 1:21 (8) 0:10 (7)
Procházka Ferdinand
ADA1001 6:00 (11) 8:00 (10) 9:28 (7) 12:25 14:19 15:40 DISK ADA1001
DISK 4:48 (10) 2:07 (8) 1:33 (6) 0:11 (11)
Čeřovský Filip
KON1010 4:48 (10) 6:55 (8) 8:28 (5) 59:53 DISK KON1010