Mezičasy závodu: 13.09.2020 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (38) 2 (47) 3 (72) 4 (77) 5 (115) 6 (100) Cíl Reg. číslo
4.
22:18 + 2:55 6:21 (10) 3:18 (4) 3:33 (1) 3:53 (4) 4:20 (2) 0:37 (1) 0:16 (4)
Lukeš Josef
SHK1005 6:21 (10) 9:39 (7) 13:12 (5) 17:05 (4) 21:25 (4) 22:02 (4) 22:18 (4) SHK1005
2.
21:10 + 1:47 4:06 (4) 2:32 (1) 4:08 (2) 4:23 (7) 4:43 (6) 0:59 (10) 0:19 (6)
Chrtek Jan
PHK1100 4:06 (4) 6:38 (3) 10:46 (1) 15:09 (3) 19:52 (2) 20:51 (2) 21:10 (2) PHK1100
7.
26:10 + 6:47 6:41 (11) 6:21 (10) 4:18 (3) 3:27 (2) 4:20 (2) 0:42 (3) 0:21 (9)
Kárník Štěpán
LPU1002 6:41 (11) 13:02 (11) 17:20 (8) 20:47 (8) 25:07 (7) 25:49 (7) 26:10 (7) LPU1002
5.
23:03 + 3:40 5:37 (8) 3:40 (6) 4:21 (4) 3:53 (4) 4:26 (4) 0:47 (6) 0:19 (6)
Ticháček Jáchym
SJC1004 5:37 (8) 9:17 (6) 13:38 (6) 17:31 (5) 21:57 (5) 22:44 (5) 23:03 (5) SJC1004
6.
23:47 + 4:24 3:31 (3) 3:17 (3) 4:29 (5) 6:50 (11) 4:39 (5) 0:47 (6) 0:14 (1)
Kunart Lukáš
PHK1010 3:31 (3) 6:48 (4) 11:17 (2) 18:07 (6) 22:46 (6) 23:33 (6) 23:47 (6) PHK1010
1.
19:23 3:11 (1) 3:19 (5) 4:48 (6) 2:58 (1) 4:08 (1) 0:41 (2) 0:18 (5)
Novotný Kryštof
PHK1002 3:11 (1) 6:30 (1) 11:18 (3) 14:16 (1) 18:24 (1) 19:05 (1) 19:23 (1) PHK1002
3.
21:14 + 1:51 3:22 (2) 3:09 (2) 4:51 (7) 3:32 (3) 5:23 (7) 0:42 (3) 0:15 (3)
Kadaně Matěj
LPU1001 3:22 (2) 6:31 (2) 11:22 (4) 14:54 (2) 20:17 (3) 20:59 (3) 21:14 (3) LPU1001
8.
30:44 + 11:21 5:11 (5) 3:51 (7) 5:18 (8) 4:27 (8) 10:47 (13) 0:51 (9) 0:19 (6)
Pešek Matěj
SJC1002 5:11 (5) 9:02 (5) 14:20 (7) 18:47 (7) 29:34 (8) 30:25 (8) 30:44 (8) SJC1002
13.
43:00 + 23:37 9:47 (13) 6:02 (9) 6:32 (9) 8:33 (14) 10:08 (12) 1:37 (13) 0:21 (9)
Částek Filip
SHK 9:47 (13) 15:49 (13) 22:21 (11) 30:54 (13) 41:02 (13) 42:39 (13) 43:00 (13) SHK
14.
43:15 + 23:52 16:01 (14) 6:01 (8) 7:29 (10) 4:27 (8) 8:20 (9) 0:43 (5) 0:14 (1)
Macek Dan
LPU1104 16:01 (14) 22:02 (14) 29:31 (14) 33:58 (14) 42:18 (14) 43:01 (14) 43:15 (14) LPU1104
9.
36:14 + 16:51 5:38 (9) 6:36 (13) 7:29 (10) 7:28 (12) 7:26 (8) 1:16 (11) 0:21 (9)
Wohanka Antonín
VRL1201 5:38 (9) 12:14 (10) 19:43 (9) 27:11 (9) 34:37 (9) 35:53 (9) 36:14 (9) VRL1201
10.
37:33 + 18:10 7:08 (12) 7:07 (14) 9:31 (12) 4:13 (6) 8:24 (10) 0:47 (6) 0:23 (13)
Vošvrda Václav
SJC1203 7:08 (12) 14:15 (12) 23:46 (13) 27:59 (10) 36:23 (10) 37:10 (10) 37:33 (10) SJC1203
12.
42:54 + 23:31 5:19 (6) 6:25 (12) 9:38 (13) 8:18 (13) 10:49 (14) 1:56 (14) 0:29 (14)
Havelka Pepča
SJC1000 5:19 (6) 11:44 (8) 21:22 (10) 29:40 (12) 40:29 (12) 42:25 (12) 42:54 (12) SJC1000
11.
39:32 + 20:09 5:36 (7) 6:24 (11) 10:57 (14) 5:59 (10) 8:50 (11) 1:25 (12) 0:21 (9)
Pavelec Daniel
NPA1101 5:36 (7) 12:00 (9) 22:57 (12) 28:56 (11) 37:46 (11) 39:11 (11) 39:32 (11) NPA1101