Mezičasy závodu: 27.06.2020 - Oblastní žebříček | Kategorie: HD10N
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (69) 2 (32) 3 (33) 4 (70) 5 (71) 6 (73) 7 (36) 8 (100) Cíl Reg. číslo
1.
21:47 4:56 (1) 0:46 (1) 3:36 (2) 1:49 (1) 3:55 (1) 3:56 (1) 1:19 (1) 1:15 (1) 0:15 (4)
Mrkvica Jan
ZLH1100 4:56 (1) 5:42 (1) 9:18 (1) 11:07 (1) 15:02 (1) 18:58 (1) 20:17 (1) 21:32 (1) 21:47 (1) ZLH1100
7.
33:47 + 12:00 8:54 (11) 2:03 (15) 6:41 (11) 3:22 (9) 4:22 (3) 4:19 (3) 1:43 (2) 2:07 (12) 0:16 (8)
Otrubová Veronika
PLU1277 8:54 (11) 10:57 (12) 17:38 (12) 21:00 (12) 25:22 (8) 29:41 (8) 31:24 (6) 33:31 (7) 33:47 (7) PLU1277
5.
31:49 + 10:02 7:26 (4) 1:58 (14) 6:10 (10) 3:36 (10) 4:09 (2) 4:14 (2) 1:48 (3) 2:13 (13) 0:15 (4)
Tomášek Matěj
STE1202 7:26 (4) 9:24 (7) 15:34 (7) 19:10 (9) 23:19 (6) 27:33 (6) 29:21 (5) 31:34 (5) 31:49 (5) STE1202
4.
31:12 + 9:25 8:32 (9) 1:16 (8) 3:39 (3) 2:54 (7) 5:57 (7) 4:57 (10) 1:49 (4) 1:52 (9) 0:16 (8)
Sekanina Marek
ASU1010 8:32 (9) 9:48 (8) 13:27 (6) 16:21 (6) 22:18 (5) 27:15 (5) 29:04 (4) 30:56 (3) 31:12 (4) ASU1010
2.
29:11 + 7:24 6:34 (3) 1:07 (5) 3:43 (4) 2:52 (6) 6:06 (8) 4:50 (6) 1:49 (4) 1:56 (10) 0:14 (3)
Lorencová Justýna
PLU1053 6:34 (3) 7:41 (3) 11:24 (2) 14:16 (2) 20:22 (3) 25:12 (3) 27:01 (2) 28:57 (2) 29:11 (2) PLU1053
10.
36:30 + 14:43 7:27 (5) 0:55 (2) 4:31 (6) 2:24 (2) 12:55 (15) 4:29 (4) 1:59 (6) 1:33 (2) 0:17 (10)
Schwarzová Katarína Sofia
LBE1153 7:27 (5) 8:22 (4) 12:53 (5) 15:17 (4) 28:12 (12) 32:41 (11) 34:40 (9) 36:13 (9) 36:30 (10) LBE1153
11.
36:36 + 14:49 7:35 (7) 1:09 (7) 7:39 (12) 4:31 (13) 6:29 (10) 5:23 (11) 1:59 (6) 1:36 (5) 0:15 (4)
Kollarovits Matěj
AOP1101 7:35 (7) 8:44 (5) 16:23 (11) 20:54 (11) 27:23 (10) 32:46 (12) 34:45 (10) 36:21 (10) 36:36 (11) AOP1101
15.
46:55 + 25:08 13:21 (14) 1:33 (11) 8:32 (14) 4:08 (12) 7:02 (12) 7:20 (14) 2:13 (8) 2:00 (11) 0:46 (16)
Matyšková Stela
PLU1150 13:21 (14) 14:54 (14) 23:26 (14) 27:34 (14) 34:36 (14) 41:56 (14) 44:09 (14) 46:09 (14) 46:55 (15) PLU1150
9.
35:51 + 14:04 8:27 (8) 1:34 (12) 5:36 (8) 3:40 (11) 6:14 (9) 6:09 (12) 2:16 (9) 1:37 (7) 0:18 (13)
Janků Michala
STE1150 8:27 (8) 10:01 (10) 15:37 (8) 19:17 (10) 25:31 (9) 31:40 (9) 33:56 (8) 35:33 (8) 35:51 (9) STE1150
13.
40:01 + 18:14 9:38 (12) 1:08 (6) 7:40 (13) 4:31 (13) 6:29 (10) 6:24 (13) 2:21 (10) 1:33 (2) 0:17 (10)
Kratochvíl David
HOB1101 9:38 (12) 10:46 (11) 18:26 (13) 22:57 (13) 29:26 (13) 35:50 (13) 38:11 (12) 39:44 (12) 40:01 (13) HOB1101
3.
31:11 + 9:24 6:32 (2) 0:58 (3) 4:47 (7) 2:56 (8) 5:53 (6) 4:53 (7) 2:33 (11) 2:26 (14) 0:13 (2)
Schwabová Barbora
TBM1188 6:32 (2) 7:30 (2) 12:17 (3) 15:13 (3) 21:06 (4) 25:59 (4) 28:32 (3) 30:58 (4) 31:11 (3) TBM1188
6.
33:13 + 11:26 10:44 (13) 1:03 (4) 4:10 (5) 2:39 (3) 5:10 (5) 4:56 (9) 2:45 (12) 1:34 (4) 0:12 (1)
Václavková Amálie
KON1079 10:44 (13) 11:47 (13) 15:57 (9) 18:36 (7) 23:46 (7) 28:42 (7) 31:27 (7) 33:01 (6) 33:13 (6) KON1079
12.
37:17 + 15:30 8:41 (10) 1:16 (8) 6:02 (9) 2:50 (4) 8:52 (14) 4:54 (8) 2:51 (13) 1:36 (5) 0:15 (4)
Neklová Daniela
KON1212 8:41 (10) 9:57 (9) 15:59 (10) 18:49 (8) 27:41 (11) 32:35 (10) 35:26 (11) 37:02 (11) 37:17 (12) KON1212
16.
63:10 + 41:23 14:31 (15) 2:22 (16) 8:37 (15) 7:25 (15) 8:30 (13) 12:52 (15) 4:11 (14) 4:16 (17) 0:26 (15)
Hubík Hubert
PLU1300 14:31 (15) 16:53 (15) 25:30 (15) 32:55 (15) 41:25 (15) 54:17 (15) 58:28 (15) 62:44 (15) 63:10 (16) PLU1300
17.
94:32 + 72:45 24:14 (17) 2:25 (17) 8:47 (16) 16:31 (17) 17:35 (17) 17:05 (17) 4:11 (14) 2:46 (16) 0:58 (17)
Liber Tomáš
AOP1302 24:14 (17) 26:39 (17) 35:26 (16) 51:57 (16) 69:32 (16) 86:37 (16) 90:48 (16) 93:34 (16) 94:32 (17) AOP1302
18.
95:43 + 73:56 20:14 (16) 1:37 (13) 22:13 (17) 13:59 (16) 14:58 (16) 15:26 (16) 4:19 (16) 2:34 (15) 0:23 (14)
Tichá Anna
SSU1150 20:14 (16) 21:51 (16) 44:04 (17) 58:03 (17) 73:01 (17) 88:27 (17) 92:46 (17) 95:20 (17) 95:43 (18) SSU1150
14.
42:19 + 20:32 7:30 (6) 1:31 (10) 3:29 (1) 2:50 (4) 4:58 (4) 4:33 (5) 15:26 (17) 1:45 (8) 0:17 (10)
Lipenská Jana Marie
KON1191 7:30 (6) 9:01 (6) 12:30 (4) 15:20 (5) 20:18 (2) 24:51 (2) 40:17 (13) 42:02 (13) 42:19 (14) KON1191
8.
35:19 + 13:32
Tempir Lukas
0060001 35:19 (8) 0060001