Mezičasy závodu: 05.09.2021 - Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebří | Kategorie: D10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (32) 2 (38) 3 (57) 4 (102) 5 (96) 6 (97) 7 (100) Cíl Reg. číslo
16.
31:38 + 11:45 3:38 (18) 2:10 (6) 5:24 (12) 5:06 (2) 12:28 (19) 0:52 (1) 1:01 (15) 0:59 (3)
Hrušová Kateřina
PHK1380 3:38 (18) 5:48 (12) 11:12 (12) 16:18 (8) 28:46 (16) 29:38 (16) 30:39 (16) 31:38 (16) PHK1380
2.
21:38 + 1:45 2:23 (3) 1:51 (2) 4:53 (6) 5:08 (3) 4:31 (6) 0:56 (2) 0:54 (6) 1:02 (6)
Korbelová Tereza
PHK1254 2:23 (3) 4:14 (2) 9:07 (3) 14:15 (2) 18:46 (2) 19:42 (2) 20:36 (2) 21:38 (2) PHK1254
4.
22:13 + 2:20 2:35 (8) 2:30 (12) 5:15 (10) 6:10 (16) 2:51 (2) 0:57 (3) 0:52 (3) 1:03 (8)
Hepnerová Tereza
PHK1155 2:35 (8) 5:05 (8) 10:20 (8) 16:30 (9) 19:21 (4) 20:18 (4) 21:10 (4) 22:13 (4) PHK1155
20.
40:39 + 20:46 4:24 (20) 11:02 (20) 7:07 (20) 6:09 (15) 9:01 (17) 0:57 (3) 0:58 (10) 1:01 (4)
Helmeczi Ema
LPU1166 4:24 (20) 15:26 (21) 22:33 (21) 28:42 (19) 37:43 (20) 38:40 (20) 39:38 (20) 40:39 (20) LPU1166
9.
26:35 + 6:42 2:17 (2) 5:32 (18) 4:42 (1) 5:23 (5) 5:40 (9) 0:59 (5) 0:53 (4) 1:09 (18)
Kušičková Lucie
HJL1251 2:17 (2) 7:49 (17) 12:31 (15) 17:54 (12) 23:34 (9) 24:33 (9) 25:26 (9) 26:35 (9) HJL1251
5.
23:03 + 3:10 2:58 (14) 2:52 (14) 4:51 (5) 5:20 (4) 4:09 (3) 0:59 (5) 0:53 (4) 1:01 (4)
Lepšová Julie
SRK1152 2:58 (14) 5:50 (13) 10:41 (9) 16:01 (6) 20:10 (5) 21:09 (5) 22:02 (5) 23:03 (5) SRK1152
14.
30:44 + 10:51 3:17 (17) 2:10 (6) 7:03 (19) 6:30 (17) 8:41 (16) 1:00 (7) 0:58 (10) 1:05 (12)
Stryková Johana
LPU1151 3:17 (17) 5:27 (11) 12:30 (14) 19:00 (14) 27:41 (14) 28:41 (13) 29:39 (14) 30:44 (14) LPU1151
7.
24:55 + 5:02 2:52 (12) 1:58 (4) 5:23 (11) 5:23 (5) 6:12 (10) 1:00 (7) 0:57 (8) 1:10 (20)
Korbelová Eliška
PHK1253 2:52 (12) 4:50 (5) 10:13 (6) 15:36 (4) 21:48 (7) 22:48 (7) 23:45 (7) 24:55 (7) PHK1253
3.
21:45 + 1:52 2:23 (3) 1:51 (2) 4:45 (4) 5:40 (9) 4:14 (4) 1:01 (9) 0:49 (1) 1:02 (6)
Jakubská Lucie
SHK1250 2:23 (3) 4:14 (2) 8:59 (2) 14:39 (3) 18:53 (3) 19:54 (3) 20:43 (3) 21:45 (3) SHK1250
18.
38:42 + 18:49 2:56 (13) 3:35 (16) 8:27 (21) 5:51 (13) 14:48 (21) 1:03 (10) 0:55 (7) 1:07 (15)
Horáková Anna Marie
LPU1256 2:56 (13) 6:31 (15) 14:58 (17) 20:49 (15) 35:37 (18) 36:40 (18) 37:35 (18) 38:42 (18) LPU1256
21.
46:22 + 26:29 2:34 (7) 11:10 (21) 5:44 (16) 16:31 (21) 7:10 (13) 1:03 (10) 1:02 (17) 1:08 (16)
Hostinská Barbora
LPU1162 2:34 (7) 13:44 (19) 19:28 (19) 35:59 (21) 43:09 (21) 44:12 (21) 45:14 (21) 46:22 (21) LPU1162
1.
19:53 2:26 (5) 1:42 (1) 4:42 (1) 5:00 (1) 2:50 (1) 1:04 (12) 1:03 (18) 1:06 (14)
Horáková Eliška
PHK1152 2:26 (5) 4:08 (1) 8:50 (1) 13:50 (1) 16:40 (1) 17:44 (1) 18:47 (1) 19:53 (1) PHK1152
17.
33:40 + 13:47 2:30 (6) 2:27 (11) 5:02 (7) 5:48 (11) 14:45 (20) 1:05 (13) 0:59 (12) 1:04 (10)
Kušičková Jolana
HJL1252 2:30 (6) 4:57 (7) 9:59 (4) 15:47 (5) 30:32 (17) 31:37 (17) 32:36 (17) 33:40 (17) HJL1252
15.
31:20 + 11:27 3:38 (18) 2:47 (13) 5:31 (13) 9:00 (19) 7:07 (12) 1:05 (13) 1:07 (21) 1:05 (12)
Macháčková Eliška
LPU1153 3:38 (18) 6:25 (14) 11:56 (13) 20:56 (16) 28:03 (15) 29:08 (15) 30:15 (15) 31:20 (15) LPU1153
12.
30:31 + 10:38 2:04 (1) 10:13 (19) 4:44 (3) 5:50 (12) 4:46 (7) 1:05 (13) 0:51 (2) 0:58 (2)
Spilková Magdalena
JIL1151 2:04 (1) 12:17 (18) 17:01 (18) 22:51 (18) 27:37 (13) 28:42 (14) 29:33 (13) 30:31 (12) JIL1151
13.
30:33 + 10:40 2:40 (10) 2:15 (8) 5:10 (8) 12:24 (20) 4:58 (8) 1:06 (16) 0:57 (8) 1:03 (8)
Kroupová Anna
LPU1154 2:40 (10) 4:55 (6) 10:05 (5) 22:29 (17) 27:27 (12) 28:33 (12) 29:30 (12) 30:33 (13) LPU1154
6.
24:03 + 4:10 2:38 (9) 1:59 (5) 5:36 (14) 6:04 (14) 4:28 (5) 1:09 (17) 1:00 (14) 1:09 (18)
Maráková Sofie
SNA1151 2:38 (9) 4:37 (4) 10:13 (6) 16:17 (7) 20:45 (6) 21:54 (6) 22:54 (6) 24:03 (6) SNA1151
10.
29:05 + 9:12 3:00 (15) 4:25 (17) 5:13 (9) 5:31 (8) 7:35 (14) 1:11 (18) 0:59 (12) 1:11 (21)
Novotná Anna
PHK1352 3:00 (15) 7:25 (16) 12:38 (16) 18:09 (13) 25:44 (10) 26:55 (10) 27:54 (10) 29:05 (10) PHK1352
11.
29:23 + 9:30 3:07 (16) 2:19 (9) 5:41 (15) 5:41 (10) 9:24 (18) 1:13 (19) 1:01 (15) 0:57 (1)
Vaňátková Thea
LTU1150 3:07 (16) 5:26 (10) 11:07 (10) 16:48 (11) 26:12 (11) 27:25 (11) 28:26 (11) 29:23 (11) LTU1150
19.
40:21 + 20:28 10:50 (21) 3:26 (15) 6:52 (18) 8:08 (18) 7:37 (15) 1:17 (20) 1:03 (18) 1:08 (16)
Hakenová Petra
STH1251 10:50 (21) 14:16 (20) 21:08 (20) 29:16 (20) 36:53 (19) 38:10 (19) 39:13 (19) 40:21 (19) STH1251
8.
26:25 + 6:32 2:48 (11) 2:26 (10) 5:56 (17) 5:30 (7) 6:14 (11) 1:22 (21) 1:05 (20) 1:04 (10)
Hanousková Michaela
SJC1351 2:48 (11) 5:14 (9) 11:10 (11) 16:40 (10) 22:54 (8) 24:16 (8) 25:21 (8) 26:25 (8) SJC1351