Mezičasy závodu: 06.08.2021 - Orienteering Adventure - E1 | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (51) 2 (52) 3 (53) 4 (54) 5 (55) 6 (56) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
14:28 2:07 (3) 2:55 (3) 1:13 (3) 2:51 (1) 2:40 (4) 1:01 (6) 1:11 (1) 0:30 (6)
Pecánek Matěj
TEP1300 2:07 (3) 5:02 (2) 6:15 (1) 9:06 (1) 11:46 (1) 12:47 (1) 13:58 (1) 14:28 (1) TEP1300
2.
14:49 + 0:21 2:20 (5) 2:38 (2) 1:18 (4) 2:52 (2) 2:39 (3) 1:00 (5) 1:24 (5) 0:38 (8)
Pecánková Barbora
TEP1451 2:20 (5) 4:58 (1) 6:16 (2) 9:08 (2) 11:47 (2) 12:47 (1) 14:11 (2) 14:49 (2) TEP1451
3.
15:43 + 1:15 2:19 (4) 3:55 (7) 1:33 (7) 3:06 (3) 2:03 (1) 0:56 (4) 1:25 (6) 0:26 (3)
Sebera Eduard
SFM1400 2:19 (4) 6:14 (6) 7:47 (6) 10:53 (5) 12:56 (3) 13:52 (3) 15:17 (3) 15:43 (3) SFM1400
4.
16:28 + 2:00 2:22 (6) 3:37 (5) 1:35 (8) 3:17 (4) 3:05 (10) 0:51 (2) 1:18 (2) 0:23 (1)
Palarčík Kryštof
SFM1100 2:22 (6) 5:59 (5) 7:34 (5) 10:51 (4) 13:56 (4) 14:47 (4) 16:05 (4) 16:28 (4) SFM1100
7.
18:40 + 4:12 3:25 (12) 3:31 (4) 2:08 (13) 3:25 (5) 2:18 (2) 1:02 (7) 2:27 (10) 0:24 (2)
Šíma Vojtěch
SRK1203 3:25 (12) 6:56 (8) 9:04 (9) 12:29 (7) 14:47 (6) 15:49 (6) 18:16 (7) 18:40 (7) SRK1203
5.
17:18 + 2:50 3:01 (10) 2:30 (1) 1:26 (6) 3:25 (5) 4:06 (15) 0:53 (3) 1:19 (3) 0:38 (8)
Podlipná Klára
SJC1451 3:01 (10) 5:31 (3) 6:57 (3) 10:22 (3) 14:28 (5) 15:21 (5) 16:40 (5) 17:18 (5) SJC1451
6.
18:24 + 3:56 2:04 (2) 4:40 (13) 1:48 (11) 3:41 (7) 2:42 (5) 1:39 (12) 1:23 (4) 0:27 (4)
Zít Václav
LDC1300 2:04 (2) 6:44 (7) 8:32 (8) 12:13 (6) 14:55 (7) 16:34 (7) 17:57 (6) 18:24 (6) LDC1300
18.
30:08 + 15:40 4:33 (19) 7:36 (25) 2:11 (14) 4:00 (8) 6:40 (24) 1:29 (10) 2:41 (14) 0:58 (18)
Koťátko Albert
SFM1701 4:33 (19) 12:09 (22) 14:20 (19) 18:20 (18) 25:00 (19) 26:29 (19) 29:10 (18) 30:08 (18) SFM1701
8.
22:54 + 8:26 3:30 (13) 4:32 (11) 1:45 (10) 4:09 (9) 3:43 (14) 1:17 (8) 2:58 (17) 1:00 (19)
Klapalová Michaela
VAM8450 3:30 (13) 8:02 (12) 9:47 (10) 13:56 (8) 17:39 (9) 18:56 (8) 21:54 (8) 22:54 (8) VAM8450
21.
33:44 + 19:16 2:50 (7) 7:29 (24) 7:17 (25) 4:15 (10) 4:59 (22) 2:15 (22) 3:22 (21) 1:17 (23)
Mareš Ladislav
MIL1300 2:50 (7) 10:19 (18) 17:36 (24) 21:51 (21) 26:50 (21) 29:05 (21) 32:27 (22) 33:44 (21) MIL1300
12.
25:26 + 10:58 4:19 (17) 4:51 (15) 2:22 (16) 4:21 (11) 4:21 (17) 1:47 (14) 2:34 (12) 0:51 (15)
Baldrian František
VSP1600 4:19 (17) 9:10 (14) 11:32 (15) 15:53 (11) 20:14 (12) 22:01 (11) 24:35 (12) 25:26 (12) VSP1600
15.
26:56 + 12:28 4:43 (20) 5:53 (20) 2:22 (16) 4:23 (12) 4:56 (21) 1:21 (9) 2:29 (11) 0:49 (13)
Skalka Jindřich
LTU1500 4:43 (20) 10:36 (19) 12:58 (18) 17:21 (13) 22:17 (16) 23:38 (15) 26:07 (15) 26:56 (15) LTU1500
9.
23:25 + 8:57 3:49 (15) 3:53 (6) 2:18 (15) 4:26 (13) 2:47 (7) 1:46 (13) 3:57 (22) 0:29 (5)
Kutlvašrová Marta
VRL1451 3:49 (15) 7:42 (11) 10:00 (12) 14:26 (9) 17:13 (8) 18:59 (9) 22:56 (9) 23:25 (9) VRL1451
19.
30:41 + 16:13 3:17 (11) 5:12 (16) 2:07 (12) 4:54 (14) 4:17 (16) 4:08 (25) 5:37 (24) 1:09 (21)
Klapal Tomáš
VAM1600 3:17 (11) 8:29 (13) 10:36 (13) 15:30 (10) 19:47 (10) 23:55 (16) 29:32 (19) 30:41 (19) VAM1600
17.
28:52 + 14:24 7:26 (23) 4:19 (10) 3:54 (23) 5:10 (15) 3:15 (11) 1:51 (15) 2:02 (7) 0:55 (17)
Chrástová Markéta
STH1550 7:26 (23) 11:45 (21) 15:39 (21) 20:49 (19) 24:04 (18) 25:55 (18) 27:57 (17) 28:52 (17) STH1550
DISK 9:08 (25) 6:42 (23) 4:41 (24) 5:11 (16) 4:51 (20) 2:58 (24)
Krunčíková Anna
SRK1752 9:08 (25) 15:50 (25) 20:31 (25) 25:42 (25) 30:33 (24) 33:31 (24) DISK SRK1752
16.
28:34 + 14:06 4:31 (18) 4:45 (14) 3:22 (20) 5:19 (17) 4:40 (19) 2:13 (21) 2:59 (18) 0:45 (11)
Tomášek David
STE1500 4:31 (18) 9:16 (15) 12:38 (17) 17:57 (16) 22:37 (17) 24:50 (17) 27:49 (16) 28:34 (16) STE1500
13.
26:16 + 11:48 3:58 (16) 6:08 (21) 1:41 (9) 5:41 (18) 2:58 (9) 1:58 (16) 3:00 (19) 0:52 (16)
Hubík Hubert
PLU1300 3:58 (16) 10:06 (16) 11:47 (16) 17:28 (14) 20:26 (14) 22:24 (14) 25:24 (13) 26:16 (13) PLU1300
14.
26:18 + 11:50 3:47 (14) 6:19 (22) 1:24 (5) 5:59 (19) 2:46 (6) 2:03 (19) 3:10 (20) 0:50 (14)
Hubík Radan
PLU1500 3:47 (14) 10:06 (16) 11:30 (14) 17:29 (15) 20:15 (13) 22:18 (13) 25:28 (14) 26:18 (14) PLU1500
23.
36:36 + 22:08 6:57 (22) 5:34 (17) 3:47 (21) 6:12 (20) 5:31 (23) 2:42 (23) 4:48 (23) 1:05 (20)
Kulichová Anna
0150001 6:57 (22) 12:31 (23) 16:18 (22) 22:30 (22) 28:01 (23) 30:43 (23) 35:31 (23) 36:36 (23) 0150001
22.
33:51 + 19:23 8:33 (24) 5:37 (18) 3:07 (19) 6:18 (21) 3:29 (12) 2:01 (18) 2:52 (15) 1:54 (24)
Schulhof Matěj
TUR2020 8:33 (24) 14:10 (24) 17:17 (23) 23:35 (24) 27:04 (22) 29:05 (21) 31:57 (21) 33:51 (22) TUR2020
11.
24:55 + 10:27 2:54 (9) 4:33 (12) 2:31 (18) 6:44 (22) 3:29 (12) 2:03 (19) 2:02 (7) 0:39 (10)
Létalová Jana
SFM1450 2:54 (9) 7:27 (10) 9:58 (11) 16:42 (12) 20:11 (11) 22:14 (12) 24:16 (11) 24:55 (11) SFM1450
20.
31:42 + 17:14 5:10 (21) 5:45 (19) 3:47 (21) 7:06 (23) 4:31 (18) 2:00 (17) 2:37 (13) 0:46 (12)
Štáfková Zuzana
PGP1450 5:10 (21) 10:55 (20) 14:42 (20) 21:48 (20) 26:19 (20) 28:19 (20) 30:56 (20) 31:42 (20) PGP1450
10.
24:21 + 9:53 1:55 (1) 4:01 (8) 1:08 (2) 10:57 (24) 2:57 (8) 0:47 (1) 2:03 (9) 0:33 (7)
Lukešová Hana
SHK1351 1:55 (1) 5:56 (4) 7:04 (4) 18:01 (17) 20:58 (15) 21:45 (10) 23:48 (10) 24:21 (10) SHK1351
24.
38:08 + 23:40 2:53 (8) 4:03 (9) 1:07 (1) 15:25 (25) 9:01 (25) 1:30 (11) 2:54 (16) 1:15 (22)
Košťálová Gabriela
SHK1353 2:53 (8) 6:56 (8) 8:03 (7) 23:28 (23) 32:29 (25) 33:59 (25) 36:53 (24) 38:08 (24) SHK1353