Mezičasy závodu: 09.05.2020 - 3.DL - Křížem krážem | Kategorie: C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (45) 2 (46) 3 (52) 4 (44) 5 (43) 6 (34) 7 (35) 8 (36) 9 (49) 10 (51) 11 (37) 12 (53) Cíl Reg. číslo
5.
67:08 + 19:43 3:07 (6) 7:02 (7) 1:47 (3) 8:23 (6) 10:12 (7) 6:47 (6) 3:13 (5) 0:49 (1) 6:15 (4) 10:44 (1) 2:40 (2) 1:55 (4) 4:14 (1)
Lubasová Aneta
STA0953 3:07 (6) 10:09 (6) 11:56 (6) 20:19 (6) 30:31 (6) 37:18 (5) 40:31 (5) 41:20 (5) 47:35 (5) 58:19 (5) 60:59 (5) 62:54 (5) 67:08 (6) STA0953
1.
47:25 1:07 (1) 4:23 (4) 1:32 (2) 3:41 (1) 3:42 (2) 3:16 (3) 2:21 (2) 1:04 (3) 5:54 (3) 10:56 (2) 2:52 (4) 1:49 (2) 4:48 (3)
Plachá Nora
STA0851 1:07 (1) 5:30 (1) 7:02 (1) 10:43 (1) 14:25 (1) 17:41 (1) 20:02 (1) 21:06 (1) 27:00 (1) 37:56 (1) 40:48 (1) 42:37 (1) 47:25 (1) STA0851
2.
47:59 + 0:34 1:27 (2) 4:21 (3) 1:21 (1) 3:46 (2) 4:25 (3) 2:51 (1) 2:06 (1) 1:18 (4) 5:39 (2) 10:56 (2) 2:49 (3) 1:51 (3) 5:09 (4)
Dařenová Zuzana
1:27 (2) 5:48 (2) 7:09 (2) 10:55 (2) 15:20 (2) 18:11 (2) 20:17 (2) 21:35 (2) 27:14 (2) 38:10 (2) 40:59 (2) 42:50 (2) 47:59 (2)
3.
57:57 + 10:32 1:35 (3) 4:38 (5) 3:49 (7) 7:12 (5) 5:02 (4) 3:03 (2) 2:44 (4) 0:59 (2) 4:30 (1) 14:15 (4) 2:38 (1) 2:08 (6) 5:24 (5)
Vaníčková Alena
1:35 (3) 6:13 (3) 10:02 (5) 17:14 (5) 22:16 (5) 25:19 (4) 28:03 (4) 29:02 (4) 33:32 (4) 47:47 (3) 50:25 (3) 52:33 (3) 57:57 (3)
4.
59:43 + 12:18 2:11 (4) 4:18 (1) 1:59 (4) 4:07 (3) 3:10 (1) 4:36 (4) 2:40 (3) 2:59 (6) 6:21 (5) 17:01 (5) 4:11 (6) 1:42 (1) 4:28 (2)
Bílková Klára
STA8352 2:11 (4) 6:29 (4) 8:28 (3) 12:35 (3) 15:45 (3) 20:21 (3) 23:01 (3) 26:00 (3) 32:21 (3) 49:22 (4) 53:33 (4) 55:15 (4) 59:43 (4) STA8352
6.
93:50 + 46:25 13:43 (8) 5:08 (6) 2:56 (6) 8:38 (7) 5:40 (6) 5:03 (5) 5:48 (6) 1:24 (5) 6:47 (6) 27:02 (6) 3:43 (5) 1:59 (5) 5:59 (6)
Šístek Radim
13:43 (8) 18:51 (7) 21:47 (7) 30:25 (7) 36:05 (7) 41:08 (6) 46:56 (6) 48:20 (6) 55:07 (6) 82:09 (6) 85:52 (6) 87:51 (6) 93:50 (7)
DISK
Krätzer Matěj
STA0702 DISK STA0702
DISK
Hruška Tadeáš,
DISK
MS
99:27 + 52:02 3:00 (5) 4:18 (1) 2:12 (5) 5:46 (4) 5:36 (5) 45:43 (7)
Dařenová Klára
3:00 (5) 7:18 (5) 9:30 (4) 15:16 (4) 20:52 (4) 66:35 (7) 99:27 (10)
MS
61:40 + 14:15 8:16 (7) 17:58 (8) 19:11 (8)
Šístková Anežka
8:16 (7) 26:14 (8) 45:25 (8) 61:40 (5)
7.
94:00 + 46:35
Neugebauer Tomáš
94:00 (8)
7.
94:00 + 46:35
Gorský Martin
94:00 (8)